سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی 


یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین وسایلی که در خانه استفاده می شود ماشین لباسشویی می باشد که تعمیر ماشین لباسشویی به دلیل اینکه از حساسیت ویژه ای برخوردار است حتما باید توسط افراد متخصص یا همان تعمیرکاران ماشین لباسشویی انجام شود.

داشتن ماشین لباسشویی در خانه یک نعمت است که حس آرامشی فوق العاده به صاحب خانه می دهد، تا زمانی که آن خراب شود و شما را با انبوهی از لباس چرک ها تنها بگذارد.

اگر متوجه مشکلی در ماشین لباسشویی خود شده اید، ما توصیه می کنیم که سریع دست به کار شوید و به فکر تعمیر لباسشویی خود باشید. هر چه زودتر مشکل را شناسایی و آن را برطرف کنید، احتمال آسیب دیدگی های بعدی کمتری می باشد. 

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در شرکت آریابهکار

– سرویس و تعمیر لباسشویی که نمی چرخد

وقتی در آخر یک چرخه ی شستشو لباس ها خیس آب باشند، ممکن است نشانه ی نچرخیدن ماشین لباسشویی باشد. این می تواند به دلیل معیوب بودن سويیچ یا پیستون، سولنويید چرخشی سوخته، سیم های آسیب دیده، تسمه درایو شکسته یا پاره شده، یا اتصال تایمر  باشد.

دلایل زیادی برای نچرخیدن مخزن شستشوی دستگاه وجود دارد، مثل تسمه درایو پاره، مجموعه قطعات چرخاننده، پیستون یا بالابر تکان دهنده، یا اهرم درایو. همچنین ممکن است به دلیل اتصال داخلی بد تایمر، سويیچ معیوب، یا سويیچ فشار معیوب باشد.

نچرخیدن-لباسشویی
 

– تعمیر لباسشویی که از کار افتاده و روشن نمی شود

در بیشتر موارد، این مشکل به دلیل یک کلید معیوب و یا قرار دادن مقدار لباس های نامتعارف در درون دستگاه است که می تواند به راحتی با توزیع مجدد لباس ها برطرف شود. در غیر این صورت، ممکن است مشکلی در شدت جریان برق تایمر یا پریز برق شما باشد، که تعمیرکاران حرفه ای در تعمیر لباسشویی می توانند این مشکل را برطرف کنند.

تعمیر لباسشویی از کار افتاده

 – عیب یابی لباسشویی که نشتی آب دارد

مواد شوینده ی زیاد، شلنگ های شل، گرفتگی لوله تخلیه، و نشتی پمپ ها، مخزن چرخان دستگاه، یا شلنگ های آب فشان مخزن می تواند دلیل نشتی آب دستگاه باشند و همچنین آسیب دیدگی های مشابه دیگر

تعمیر-ماشین-لباسشویی-که-نشتی دارد

– سرویس و تعمیر لباسشویی که لرزش زیاد دارد

اگر متوجه لرزش بیش از حد شده اید، ماشین لباسشویی شما ممکن است به درستی در جای خود میزان نشده باشد یا بر روی یک کف چوبی غیر مقاوم قرار گرفته باشد. پد های تعدیل کننده ی پاره یا کمک فنر ها هم ممکن است علت این مشکل باشند.

– آب به درستی تخلیه نمی شود

اگر شما یک پمپ معیوب، تسمه درایو پاره، یا شلنگ تخلیه ی گرفته داشته باشید، آب درون مخزن گردان دستگاه شما باقی خواهد ماند. وقتی آب به درستی تخلیه نشود، این امر می تواند باعث مشکلات جدی شود.

– آب سرد وجود ندارد

شیر آب سرد ممکن است بسته یا رسوب گرفته باشد.

– شستشو لکه های تاید یا مواد شوینده ی دیگر را بر روی لباس ها می گذارد

یک اتصال تایمر معیوب یا شیر آب سرد رسوب گرفته ممکن است دلیل ایجاد لکه های ایجاد شده با مواد شوینده بر روی لباس ها شود.

•  علت نچرخیدن دیگ لباسشویی

10 مورد برای نگهداری و تعمیر لباسشویی