جلوگیری از مشکل آب دادن چایساز

آب دادن چایساز یکی از مشکلاتی است که برای این دستگاه ممکن است پیش بیاید. این مورد توسط تکنسین ها متخصص در تعمیر چایساز برطرف می شود. در این مقاله به چند نکته که باعث آب دادن چایساز می شود اشاره میکنیم. 
ادامه مطلب

دلایل-صدا-دادن-مایکروفر

دلایل صدا دادن مایکروفر

•برای از بین بردن مشکل صدا دادن مایکروفر می بایست قطعات داخلی آن مورد بررسی قرار گیرد. در این مقاله به دلایلی که باعث بروز چنین مشکلی می شود اشاره میکنیم.
ادامه مطلب

بررسی-رایج-ترین-مشکلات-چایساز

بررسی مشکلات رایج در چایساز

در این مقاله به رایج ترین مشکلات چایساز اشاره میکنیم. این مشکلات در تعمیر چایساز مورد بررسی قرار میگرند و بر طرف می شوند.
ادامه مطلب

نشانه-های-سوختن-جاروبرقی

نشانه های سوختن موتور جاروبرقی

بوی سوختگی یکی از علائم سوختن موتور جاروبرقی که در این مواقع باید سریعا جاروبرقی را خاموش کنید. البته بوی سوختگی ممکن است نشانه مشکلات دیگر هم باشد
ادامه مطلب

چرا آبسردکن روشن نمی شود؟

روشن نشدن آبسردکن یکی از مشکلات این دستگاه است که در این مقاله سعی شده است علل آن را بررسی کنیم.
ادامه مطلب

چگونگی-تست-اشعه-ماکروفر

چگونگی تست اشعه ماکروفر

اشعه ماکروفر میتواند سلامتی انسان را به خطر بیاندازد، از این رو برای ماکروفر هایی که از دو سال بیش تر کار کرده اند یا ضربه خورده اند و تعمیر ماکروفر بر روی آن ها انجام شده است لازم است هر چند وقت یکبار تست اشعه ماکروفر انجام گیرد. در دستگاه های سالم و نو به ندرت پیش می آید که خروجی اشعه داشته باشند.
ادامه مطلب

کاربرد-آب-مقطر-در-رسوب-زدایی

کاربرد آب مقطر در رسوب زدایی

کاربرد آب مقطر بیش تر در عدم رسوب گرفتگی لوازم خانگی مانند اتوپرس، بخور سرد و بخارشوی است. این دستگاه ها به علت رسوب گرفتگی منافذ دیگر کار نمی کنند و شما را نیازمند تعمیر اتو پرس و یا سایر دستگاه های مرتبط می کنند. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا از کاربرد آب مقطر در رسوب زدایی اطلاع پیدا کنید.

ادامه مطلب

دلیل خنک نکردن آبسردکن

خنک نکردن آبسردکن به چندین دلیل رایج مانند متصل نبودن صحیح به پریز برق، استفاده بیش از حد از توان دستگاه، سطح مایع فرئون و ... می باشد که در این مقاله به طور کامل به آن اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب

خاموش-شدن-ناگهانی-مایکروفر

علت خاموش شدن ناگهانی مایکروفر

خاموش شدن ناگهانی مایکروفر در حین کار به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق بیافتد. در این مقاله به راهکارهای حل این مشکل اشاره میکنیم.
ادامه مطلب

/دلایل-بخارندادن-اتو-پرس

علت بخار ندادن اتو پرس

مشکل بخار ندادن اتو پرس را در بیش تر مواقع می توانید با بررسی مخزن آب و یا تنظیم درجه حرارت بر طرف کنید. در صورتی که مشکل بر طرف نشد، این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا با سایر علت های بخار ندادن اتو پرس آشنا شویم.

ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6 7