چرا آبسردکن روشن نمی شود؟

روشن نشدن آبسردکن یکی از مشکلات این دستگاه است که در این مقاله سعی شده است علل آن را بررسی کنیم.
ادامه مطلب

چگونگی-تست-اشعه-ماکروفر

چگونگی تست اشعه ماکروفر

اشعه ماکروفر میتواند سلامتی انسان را به خطر بیاندازد، از این رو برای ماکروفر هایی که از دو سال بیش تر کار کرده اند یا ضربه خورده اند و تعمیر ماکروفر بر روی آن ها انجام شده است لازم است هر چند وقت یکبار تست اشعه ماکروفر انجام گیرد. در دستگاه های سالم و نو به ندرت پیش می آید که خروجی اشعه داشته باشند.
ادامه مطلب

کاربرد-آب-مقطر-در-رسوب-زدایی

کاربرد آب مقطر در رسوب زدایی

کاربرد آب مقطر بیش تر در عدم رسوب گرفتگی لوازم خانگی مانند اتوپرس، بخور سرد و بخارشوی است. این دستگاه ها به علت رسوب گرفتگی منافذ دیگر کار نمی کنند و شما را نیازمند تعمیر اتو پرس و یا سایر دستگاه های مرتبط می کنند. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا از کاربرد آب مقطر در رسوب زدایی اطلاع پیدا کنید.

ادامه مطلب

دلیل خنک نکردن آبسردکن

خنک نکردن آبسردکن به چندین دلیل رایج مانند متصل نبودن صحیح به پریز برق، استفاده بیش از حد از توان دستگاه، سطح مایع فرئون و ... می باشد که در این مقاله به طور کامل به آن اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب

خاموش-شدن-ناگهانی-مایکروفر

علت خاموش شدن ناگهانی مایکروفر

خاموش شدن ناگهانی مایکروفر در حین کار به دلایل مختلفی ممکن است اتفاق بیافتد. در این مقاله به راهکارهای حل این مشکل اشاره میکنیم.
ادامه مطلب

/دلایل-بخارندادن-اتو-پرس

علت بخار ندادن اتو پرس

مشکل بخار ندادن اتو پرس را در بیش تر مواقع می توانید با بررسی مخزن آب و یا تنظیم درجه حرارت بر طرف کنید. در صورتی که مشکل بر طرف نشد، این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا با سایر علت های بخار ندادن اتو پرس آشنا شویم.

ادامه مطلب

مشکلات-رایج-در-سرویس-آبسردکن

مشکلات رایج در سرویس آبسردکن

در این مقاله 5 مورد از مشکلات رایجی که در آبسردکن ها به وجود می آید و در سرویس آبسردکن بر طرف می گردد اشاره میکنیم.

ادامه مطلب

تست-عملکرد-ماکروفر

تست عملکرد مایکروفر

برای اینکه از عملکرد مایکروفر خود مطمئن شوید می توانید در چند دقیقه تست های ساده این مقاله را انجام دهید. یا این کار اگر مشکلی در تایمر و یا روند پخت و پز دستگاه وجود داشته باشد معلوم می شود و سپس می توانید برای تعمیر ماکروفر خود به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کنید.

ادامه مطلب

روشن-نشدن-جاروبرقی

دلایل روشن نشدن جارو برقی

روشن نشدن جاروبرقی یکی از مشکلات آن است که در این مطلب سعی شده است به دلایلی که موجب به وجود آمدن این مشکل می شود اشاره کنیم

ادامه مطلب

ایستادن-ماشین-لباسشویی

علت ایستادن ماشین لباسشویی

ایستادن ماشین لباسشویی یکی از مشکلات این دستگاه می باشد. در این مقاله به شما کمک میکنیم تا با علت های ایستادن ماشین لباسشویی آشنا شوید.
ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6 7