شماره تماس : ( خط ویژه ) 77902220-021 / 26124696-021 / 86071751-021

ایستادن-ماشین-لباسشویی

علت ایستادن ماشین لباسشویی

ایستادن ماشین لباسشویی یکی از مشکلات این دستگاه می باشد. در این مقاله به شما کمک میکنیم تا با علت های ایستادن ماشین لباسشویی آشنا شوید.
ادامه مطلب

علت کار نکردن یخچال

علت کار نکردن یخچال

کار نکردن یخچال یکی از مشکلات اصلی یخچال است که در این مقاله به مهم ترین علت هایی که موجب کار نکردن یخچال می شود اشاره میکنیم.

ادامه مطلب

چرا-ماشین-ظرفشویی-صدا-میدهد

چرا ماشین ظرفشویی صدا میدهد

دلایل مختلفی برای اینکه چرا ماشین ظرفشویی صدا میدهد، وجود دارد. از دلایل رایج آن می تواند معیوب شدن پمپ تخلیه، برخورد بازوهای آب پاش با قفسه ها و ظروف و فرسوده شدن حلقه های چرخان بازو اشاره کرد. 

ادامه مطلب

جاروبرقی-بوی-سوختگی-می-دهد

چرا جارو برقی بوی سوختگی می دهد؟

دلایل زیادی برای اینکه جاروبرقی شما بوی سوختگی می دهد وجود دارد . در این مقاله راه حل هایی برای شناسایی و رفع بوی سوختگی جاروبرقی آورده ایم تا وقتی با این مشکل رو به رو شدید بتوانید اقدامات اولیه ای برای تعمیر جاربرقی خود انجام دهید.
ادامه مطلب

سرویس-و-عیب-یابی-جاروبرقی

مشکلات رایج در سرویس و عیب یابی جاروبرقی

در این مقاله مشکلات رایج در سرویس و عیب یابی جاروبرقی بررسی می شود و نکات ساده نگهداری از جاروبرقی آورده شده است که بارعایت این نکات کم تر به تعمیر جاروبرقی احتیاج پیدا می کنید.

ادامه مطلب

کار-نکردن-دکمه-های-ماکروفر

علت کار نکردن دکمه های ماکروفر

نگهداری از ماکروفر در شرایط مطلوب از اهمیت بالایی برخوردار است چون این دستگاه چندین بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد و به یکی از پرکاربرد ترین لوازم آشپزخانه  تبدیل شده است.

ادامه مطلب

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی

دلیل تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی

آب مصرف شده پس از آنکه در ماشین ظرفشویی باقی می ماند بوی بدی می گیرد. تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی شما می تواند امری ناامید کننده باشد.....
ادامه مطلب

قفل-نشدن-درب-ماشین-ظرفشویی

چرا درب ماشین لباسشویی قفل نمی شود

در این مقاله مهم ترین دلایلی که در قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی تاثیر دارند، بررسی شده است. این قطعات در تعمیر ظرفشویی مورد بررسی قرار گرفته تا اگر نیاز شد تعویض گردند.

ادامه مطلب

صدا دادن یخچال از چیست

صدا دادن یخچال در بیش تر موارد به خاطر اختلال در عملکرد یخساز و یا موتور فن تبخیر کننده می باشد. این دو صدا از هم قابل تشخیص می باشند و هر دو این صدا ها آزار دهنده هستند.
ادامه مطلب

روشن نشدن چراغ ماکروفر

علت روشن نشدن چراغ ماکروفر

از دستگاه ماکروفر در طول روز استفاده زیادی می شود، از ماکروویو نه تنها برای گرم کردن بلکه برای پخت و پز غذا استفاده می شود. این دستگاه در اندازه ها و مدل های مختلفی در بازار وجود دارد ولی اکثرا دارای قطعات و طرز کار یکسان هستند.
ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6