شماره تماس : ( خط ویژه ) 77902220-021 / 26124696-021 / 86071751-021

خطرات نشتی اشعه مایکروویو

مهمترین نگرانی افراد این است که بفهمند ماکروویو آنها خروج اشعه دارد یا خیر؟ با توجه به اینکه دستگاه های ماکروفر به یکی از وسایل پر کاربرد آشپزخانه تبدیل شده است بهتر است مهم ترین بخش ایمنی آن یعنی نشتی اشعه ماکروفر را جدی بگیریم.

ادامه مطلب

روش تمیز کردن کویل یخچال

در روز های گرم تابستان، یخچال شما بهترین دوستتان می باشد. هیچ چیز مثل نوشیدن یک جرعه از یک نوشیدنی خنک برای خنک کردن شما در هوای گرم تابستان نیست و در چنین شرایطی حتی فکر کردن به نبود فریزر و مشکلات آن هم ترسناک است. تابستان بدون یخ و خنک کننده، تابستان خوبی برای شما نخواهد بود. 
ادامه مطلب

نکات کاربردی در تعمیرات آبسردکن یخچال

آبسردکن یخچال فریزر، یکی از حساس ترین قسمت های یخچال فریز یا ساید بای ساید به شمار می رود.گاهی آبسردکن یخچال کار نمی کند یا اینکه دچار مشکل شده است و شما دنبال عیب و مشکل دستگاه خود نیز هستید

ادامه مطلب

نکات استفاده از لباسشویی

نکات استفاده از ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی دستگاهی پر کاربرد است که امروزه وجود آن در هر خانه ای الزامی شده است . در یکسری از مشکلات به وجود آمده، نیازی نیست اقدام به تعمیر لباسشویی خود کنید و تنها با رعایت نکاتی ساده بر طرف می شوند. شرکت آریابهکار متخصص در تعمیر لوازم خانگی در تهران در این مقاله به  نکات استفاده از ماشین لباسشویی اشاره می کند.

ادامه مطلب

دلیل-جرقه-زدن-مایکروفر-

دلیل جرقه زدن مایکروفر

جرقه زدن مایکروفر یک مشکل شایع است که موجب نگرانی خیلی از مردم می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه خود را خاموش و نکات ساده ای که در این مقاله توضیح داده است را دنبال کنید. در صورتی که همچنان مشکل ادامه دارد می توانید از تکنسین های متخصص شرکت آریابهکار  کمک بگیرید تا تعمیر ماکروفر شما را انجام دهند.•

ادامه مطلب

نگهداری-از-یخچال

نکات مفید در نگهداری از یخچال

یخچال ها به یکی از لوازم خانگی مهم در زندگی ما تبدیل شده اند به صورتی که خاموش شدن حتی یک روز آن میتواند ما را دچار مشکل کند. در این مقاله قسمتی از سوالات مردم به همراه پاسخ در مورد نگهداری از یخچال آورده شده است.
ادامه مطلب

نکات مفید در سرویس آبسردکن

خارج نشدن آب از شیر آبسردکن دلایل زیادی می تواند داشته باشد. در بعضی از مدل ها با قطعی برق شیر های آبسردکن نیز دیگر کار نمی کنند. از دیگر دلایل آن میتوان به خالی بودن مخزن آبسردکن، رسوب گرفتگی لوله های داخلی و یا خرابی شیر اشاره کرد.
ادامه مطلب

طرز-استفاده-از-اتو-پرس

طرز استفاده از اتو پرس

دستگاه را روی سطح صاف قرار دهید و بعد از باز کردن قفل دستگاه دسته اتو پرس را به بالا بیاورید و دستگاه را به پریز برق زده و آن را روشن کنید. بعد از یک دقیقه صفحه اتو پرس شما داغ می شود و همانند یک اتوی معمولی می توانید دمای مورد نظر خود را با توجه به پارچه مورد نظر تنظیم کنید.

دلایل گرم نکردن مایکروفر

دلایل گرم نکردن مایکروفر

گرم نکردن مایکروفر از مشکلات متداولی است که در تعمیر ماکروفر بررسی و بر طرف می شود. این مشکل دلایل زیادی می تواند داشته باشد که در این مقاله اشاره مختصری به دلایل گرم نکردن مایکروفر شده است.
ادامه مطلب

تمیز کردن جرم چای ساز

چای ساز ها دستگاه های کاربردی هستند که امروزه در هر خانه ای مورد استفاده قرار میگیرند. طراحی این دستگاه به شکلی است که به سرعت چای دم کشیده و مطلوب را برای شما فراهم می کند. همانطور که می دانیم هر دستگاهی برای اینکه کارکرد مفید داشته باشد نیاز به یک سری مراقبت ها دارد.

ادامه مطلب

1 2 3 4