شماره تماس : ( خط ویژه ) 77902220-021 / 26124696-021 / 86071751-021

نکات استفاده از لباسشویی

نکات استفاده از ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی دستگاهی پر کاربرد است که امروزه وجود آن در هر خانه ای الزامی شده است . در یکسری از مشکلات به وجود آمده، نیازی نیست اقدام به تعمیر لباسشویی خود کنید و تنها با رعایت نکاتی ساده بر طرف می شوند. شرکت آریابهکار متخصص در تعمیر لوازم خانگی در تهران در این مقاله به  نکات استفاده از ماشین لباسشویی اشاره می کند.

ادامه مطلب

دلیل-جرقه-زدن-مایکروفر-

دلیل جرقه زدن مایکروفر

جرقه زدن مایکروفر یک مشکل شایع است که موجب نگرانی خیلی از مردم می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه خود را خاموش و نکات ساده ای که در این مقاله توضیح داده است را دنبال کنید. در صورتی که همچنان مشکل ادامه دارد می توانید از تکنسین های متخصص شرکت آریابهکار  کمک بگیرید تا تعمیر ماکروفر شما را انجام دهند.•

ادامه مطلب

نگهداری-از-یخچال

نکات مفید در نگهداری از یخچال

یخچال ها به یکی از لوازم خانگی مهم در زندگی ما تبدیل شده اند به صورتی که خاموش شدن حتی یک روز آن میتواند ما را دچار مشکل کند. در این مقاله قسمتی از سوالات مردم به همراه پاسخ در مورد نگهداری از یخچال آورده شده است.
ادامه مطلب

نکات مفید در سرویس آبسردکن

خارج نشدن آب از شیر آبسردکن دلایل زیادی می تواند داشته باشد. در بعضی از مدل ها با قطعی برق شیر های آبسردکن نیز دیگر کار نمی کنند. از دیگر دلایل آن میتوان به خالی بودن مخزن آبسردکن، رسوب گرفتگی لوله های داخلی و یا خرابی شیر اشاره کرد.
ادامه مطلب

طرز-استفاده-از-اتو-پرس

طرز استفاده از اتو پرس

دستگاه را روی سطح صاف قرار دهید و بعد از باز کردن قفل دستگاه دسته اتو پرس را به بالا بیاورید و دستگاه را به پریز برق زده و آن را روشن کنید. بعد از یک دقیقه صفحه اتو پرس شما داغ می شود و همانند یک اتوی معمولی می توانید دمای مورد نظر خود را با توجه به پارچه مورد نظر تنظیم کنید.

دلایل گرم نکردن مایکروفر

دلایل گرم نکردن مایکروفر

گرم نکردن مایکروفر از مشکلات متداولی است که در تعمیر ماکروفر بررسی و بر طرف می شود. این مشکل دلایل زیادی می تواند داشته باشد که در این مقاله اشاره مختصری به دلایل گرم نکردن مایکروفر شده است.
ادامه مطلب

تمیز کردن جرم چای ساز

چای ساز ها دستگاه های کاربردی هستند که امروزه در هر خانه ای مورد استفاده قرار میگیرند. طراحی این دستگاه به شکلی است که به سرعت چای دم کشیده و مطلوب را برای شما فراهم می کند. همانطور که می دانیم هر دستگاهی برای اینکه کارکرد مفید داشته باشد نیاز به یک سری مراقبت ها دارد.

ادامه مطلب

طرز کار اتو پرس

طرز کار اتو پرس

اتو پرس برای از بین بردن چین و چروک روی بعضی از انواع پارچه نقش بسزایی دارد. کار کردن با اتو بخار بسیار آسان است ولی در مقایسه با اتوپرس قدرت بخار بالای اتوپرس نسبت به اتوی معمولی به معنای صرفه جویی در زمان و پول شما در درازمدت خواهد بود

ادامه مطلب

نچرخیدن دیگ لباسشویی

علت نچرخیدن دیگ لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از پر کاربرد ترین لوازم خانگی است و نقش مهمی در زندگی هر خانواده دارد. این وسیله نیز مانند سایر وسایل ساخت بشر ممکن است دچار مشکلاتی شود. یکی از موارد خرابی این دستگاه نچرخیدن دیگ لباسشویی است.

ادامه مطلب

علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی

در این مقاله از شرکت آریابهکار سعی داریم به علت هایی که موجب تمیز نشستن ماشین ظرفشویی می شود اشاره کنیم پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

1 2 3 4