شماره تماس : ( خط ویژه ) 77902220-021 / 26124696-021 / 86071751-021

صدا دادن لباسشویی

دلیل صدا دادن ماشین لباسشویی

علت اصلی صدا دادن ماشین لباسشویی در بیش تر مواقع مربوط به بخش چرخان دستگاه می باشد. قسمت های متعددی در قسمت چرخان یا همان دیگه لباسشویی وجود دارد که موجب صدا دادن لباسشویی می شد.

ادامه مطلب

قدرت-نداشتن-جاروبرقی

داغ شدن موتور جاروبرقی

با کارکرد زیاد جاروبرقی ممکن است قطعات دستگاه مستهلک شده و کارایی خود را از دست بدهند و همین عامل موجب داغ شدن موتور جاروبرقی شود. داغ شدن موتور با ادامه کار دادن بیش تر شده تا جایی که بوی سوختگی و ناخوشایندی از جاروبرقی خارج می شود و دستگاه توان و قدرت خود را برای مکش از دست می دهد.

ادامه مطلب

نچرخیدن-بازوهای-آب-پاش-ظرفشویی

علت نچرخیدن بازوهای آب پاش ظرفشویی

 نچرخیدن بازوهای آب پاش ظرفشویی ممکن است به دلایل مختلفی پیش بیاید و در این مقاله از شرکت آریابهکار سعی داریم تا مهم ترین دلایل علت نچرخیدن بازوهای آب پاش ماشین ظرفشویی را بررسی کنیم. 
ادامه مطلب

تعمیر ماشین لباسشویی که آب را تخلیه نمی کند

تعمیر ماشین لباسشویی که آب را تخلیه نمی کند

 در این مقاله ما به شما نشان می دهیم که ماشین لباسشویی شما چه مشکلی دارد و چطور آن را از بین ببرید تا آب را تخلیه کند و اگر نیاز است پمپ آن را تعویض کنید.  
ادامه مطلب

علت نچرخیدن صفحه ماکروفر

بشقاب گردون صفحه ای است که شما ظروف غذای خود را برای گرم کردن بر روی آن قرار می دهید. نچرخیدن صفحه ماکروفر موجب می شود مواد غذایی به صورت یکنواخت گرم نشود. برای تعمیر مایکروفر که صفحه آن نمی چرخد راه حل هایی وجود دارد که در این مقاله به آن اشاره می کنیم.

ادامه مطلب

قدرت نداشتن جاروبرقی

امروزه جاروبرقی جزء ضروری ترین و پرمصرف ترین وسیله هر خانه ای هست.قدرت نداشتن جارو برقی واقعا یک مشکل است که در سرویس و تعمیر جاروبرقی مورد بررسی قرار می گیرد.

ادامه مطلب

خطرات نشتی اشعه مایکروویو

مهمترین نگرانی افراد این است که بفهمند ماکروویو آنها خروج اشعه دارد یا خیر؟ با توجه به اینکه دستگاه های ماکروفر به یکی از وسایل پر کاربرد آشپزخانه تبدیل شده است بهتر است مهم ترین بخش ایمنی آن یعنی نشتی اشعه ماکروفر را جدی بگیریم.

ادامه مطلب

روش تمیز کردن کویل یخچال

در روز های گرم تابستان، یخچال شما بهترین دوستتان می باشد. هیچ چیز مثل نوشیدن یک جرعه از یک نوشیدنی خنک برای خنک کردن شما در هوای گرم تابستان نیست و در چنین شرایطی حتی فکر کردن به نبود فریزر و مشکلات آن هم ترسناک است. تابستان بدون یخ و خنک کننده، تابستان خوبی برای شما نخواهد بود. 
ادامه مطلب

نکات کاربردی در تعمیرات آبسردکن یخچال

آبسردکن یخچال فریزر، یکی از حساس ترین قسمت های یخچال فریز یا ساید بای ساید به شمار می رود.گاهی آبسردکن یخچال کار نمی کند یا اینکه دچار مشکل شده است و شما دنبال عیب و مشکل دستگاه خود نیز هستید

ادامه مطلب

نکات استفاده از لباسشویی

نکات استفاده از ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی دستگاهی پر کاربرد است که امروزه وجود آن در هر خانه ای الزامی شده است . در یکسری از مشکلات به وجود آمده، نیازی نیست اقدام به تعمیر لباسشویی خود کنید و تنها با رعایت نکاتی ساده بر طرف می شوند. شرکت آریابهکار متخصص در تعمیر لوازم خانگی در تهران در این مقاله به  نکات استفاده از ماشین لباسشویی اشاره می کند.

ادامه مطلب

1 2 3 4 5