شماره تماس : ( خط ویژه ) 77902220-021 / 26124696-021 / 86071751-021

سرویس-و-عیب-یابی-جاروبرقی

مشکلات رایج در سرویس و عیب یابی جاروبرقی

در این مقاله مشکلات رایج در سرویس و عیب یابی جاروبرقی بررسی می شود و نکات ساده نگهداری از جاروبرقی آورده شده است که بارعایت این نکات کم تر به تعمیر جاروبرقی احتیاج پیدا می کنید.

ادامه مطلب

کار-نکردن-دکمه-های-ماکروفر

علت کار نکردن دکمه های ماکروفر

نگهداری از ماکروفر در شرایط مطلوب از اهمیت بالایی برخوردار است چون این دستگاه چندین بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد و به یکی از پرکاربرد ترین لوازم آشپزخانه  تبدیل شده است.

ادامه مطلب

تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی

دلیل تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی

آب مصرف شده پس از آنکه در ماشین ظرفشویی باقی می ماند بوی بدی می گیرد. تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی شما می تواند امری ناامید کننده باشد.....
ادامه مطلب

قفل-نشدن-درب-ماشین-ظرفشویی

چرا درب ماشین لباسشویی قفل نمی شود

در این مقاله مهم ترین دلایلی که در قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی تاثیر دارند، بررسی شده است. این قطعات در تعمیر ظرفشویی مورد بررسی قرار گرفته تا اگر نیاز شد تعویض گردند.

ادامه مطلب

صدا دادن یخچال از چیست

صدا دادن یخچال در بیش تر موارد به خاطر اختلال در عملکرد یخساز و یا موتور فن تبخیر کننده می باشد. این دو صدا از هم قابل تشخیص می باشند و هر دو این صدا ها آزار دهنده هستند.
ادامه مطلب

روشن نشدن چراغ ماکروفر

علت روشن نشدن چراغ ماکروفر

از دستگاه ماکروفر در طول روز استفاده زیادی می شود، از ماکروویو نه تنها برای گرم کردن بلکه برای پخت و پز غذا استفاده می شود. این دستگاه در اندازه ها و مدل های مختلفی در بازار وجود دارد ولی اکثرا دارای قطعات و طرز کار یکسان هستند.
ادامه مطلب

صدا دادن لباسشویی

دلیل صدا دادن ماشین لباسشویی

علت اصلی صدا دادن ماشین لباسشویی در بیش تر مواقع مربوط به بخش چرخان دستگاه می باشد. قسمت های متعددی در قسمت چرخان یا همان دیگه لباسشویی وجود دارد که موجب صدا دادن لباسشویی می شد.

ادامه مطلب

قدرت-نداشتن-جاروبرقی

داغ شدن موتور جاروبرقی

با کارکرد زیاد جاروبرقی ممکن است قطعات دستگاه مستهلک شده و کارایی خود را از دست بدهند و همین عامل موجب داغ شدن موتور جاروبرقی شود. داغ شدن موتور با ادامه کار دادن بیش تر شده تا جایی که بوی سوختگی و ناخوشایندی از جاروبرقی خارج می شود و دستگاه توان و قدرت خود را برای مکش از دست می دهد.

ادامه مطلب

نچرخیدن-بازوهای-آب-پاش-ظرفشویی

علت نچرخیدن بازوهای آب پاش ظرفشویی

 نچرخیدن بازوهای آب پاش ظرفشویی ممکن است به دلایل مختلفی پیش بیاید و در این مقاله از شرکت آریابهکار سعی داریم تا مهم ترین دلایل علت نچرخیدن بازوهای آب پاش ماشین ظرفشویی را بررسی کنیم. 
ادامه مطلب

تعمیر ماشین لباسشویی که آب را تخلیه نمی کند

تعمیر ماشین لباسشویی که آب را تخلیه نمی کند

 در این مقاله ما به شما نشان می دهیم که ماشین لباسشویی شما چه مشکلی دارد و چطور آن را از بین ببرید تا آب را تخلیه کند و اگر نیاز است پمپ آن را تعویض کنید.  
ادامه مطلب

1 2 3 4 5