شماره تماس : ( خط ویژه ) 77902220-021 / 26124696-021 / 86071751-021

تعمیر اتو بخار

برای تعمیر لوازم برقی پر مصرف  مثل تعمیر اتو معمولا وسواس خاصی به خرج می دهیم. کوچکترین بی احتیاطی در تنظیمات اتو باعث افزایش نجومی مصرف برق میشود. اتو امروزه از موارد مورد نیاز و ضروری هر خانه و خانواده محسوب می شود و خرابی آن معمولا اول از همه داد آقایان خانه را بلند میکند.

گروه تخصصی شرکت فنی تعمیرات آریا بهکار با استفاده از متخصصان زبده در امر تعمیرات انواع اتو علاوه بر ارائه ی یک کار تخصصی ، از نگرانی های شما در امر تعمیرات کاسته و نوید انتخابی درست جهت تعمیرات انواع اطو را به شما می دهد.

                              ما در عرصه تعمیرات تخصصی مدعی هستیم

 

اتوبخارها از لوازم بسیار رایج خانگی هستند که معمولا یا برای نگهداری آنها بی توجه هستند یا به شکل اشتباهی از آنها نگهداری و استفاده می شود. برای طول عمر بالا و سالم ماندن اتوبخارهابه نکات زیر برای نگهداری و استفاده آنها توجه نمایید:

  •    هرگز برای اتوکشی از آب معطر یا آب همراه با محلول نرم کننده لباس استفاده نکنید ، آب مورد استفاده باید آب تمیز و بدون رسوبات باشد. برای این کار از آب مقطر استفاده کنید. توجه کنید که آب مقطر با آب جوشیده فرق می کند!
  •    برای اتوکشی بهتر، لباس های تیره را برای محافظت از براق شدن یا تغییر رنگ از داخل اتو کنید.
  •    اتو را قبل از ، از برق کشیدن خاموش کنید.
  •    به طور مستقیم روی دکمه ها یا سایر قسمت های مشابه لباس اتو نکنید. در بعضی موارد حرارت اتو ممکن است دکمه را ذوب کند و به لباس و صفحه زیرین اتو آسیب برساند.
  •    همچنین برای محافظت از صفحه زیرین اتوبخار، روی زیپ لباس ها یا سایر قسمت های فلزی و یا تیز لباس اتو نکنید، چرا که باعث ایجاد خراش روی صفحه می شوند.
  •   هرگز از چاقو یا اشیا تیز برای پاک کردن کف اتوبخار استفاده نکنید. ایجاد خط یا خراش روی صفحه زیرین اتوبخار معادل با نابودی کامل اتوبخار است! برای کاکرد موثر اتوبخار صاف بودن کفه اتوبخار امری ضروری است.

برای تمیز کردن  اتوبخار روش های متفاوتی وجود دارد:

برای شستشوی داخل اتو،آن را تا نیمه از آب مناسب پر کنید، و بعد سرکه سفید به آن اضافه کنید تا جایی که به خط نشان پر شدن محفظه برسد.

حالا اتوبخار را به مدت پانزده دقیقه با بالاترین درجه خود روشن بگذارید و بعد با بخار مخلوط آب و سرکه را خالی کنید.

همین عملیات را بار دیگر اما با آب خالی انجام دهید. اکنون اتوبخار شما آماده استفاده است.

برای شستشوی صفحه خارجی اتوبخار نیز می توانید از همین محلول و با استفاده از یک گوش پاک کن تمامی منافذ داخلی اتو بخار را تمیز کنید.

علاوه بر این روش های دیگری نیز با محلول های خانگی برای شستشو قابل استفاده است که بعدا توضیح داده خواهد شد.

با وجود کارهایی که گفته شد همچنان امکان خرابی های فنی تر برای اتوبخار وجود دارد. شما می توانید هم اکنون با تماس با شرکت تعمیرات آریا بهکار از خدمات تخصصی ما به همراه گارانتی سه ماه بهرمند شوید.