skip to Main Content
تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو (Beko) در شرکت آریابهکار توسط تعمیرکار ظرفشویی فنی و باتجربه انجام می شود. شرکت آریابهکار به دلیل سابقه طولانی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی به عنوان یک تعمیرگاه حرفه ای مشکلات ماشین ظرفشویی بکو شما را کاملا برطرف خواهد کرد. از جمله خدمات ما، تعمیر برد ماشین ظرفشویی بکو می باشد که بصورت حرفه ای انجام می شود. تمامی خدمات ارائه شده دارای 90 روز گارانتی و ضمانتامه شرکتی می باشد.

فهرست

تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی بکو

ماشین ظرفشویی بکو یکی از محصولات پرفروش برند بکو در کشور عزیزمان می باشد که اگر مایل به خرید این دستگاه هستید، لازم به ذکر است که مدل های متنوعی از این برند در بازار موجود هستند و حق انتخاب شما عزیزان گسترده است و می توانید براساس معیارهای مختلف اقدام نمایید. اما یک نکته بسیار مهم و اساسی در مورد ماشین ظرفشویی بکو وجود دارد و آن هم تخصصی و پیچیده بودن این دستگاه است که صرفا باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص در صورت بروز هر گونه خرابی تعمیر شود و نباید پروسه تعمیر آنرا به افراد غیر کارشناس بسپارید؛ چرا که اگر یک قطعه از قطعات ماشین ظرفشویی بکو به‌درستی تعمیر نشود، می تواند منجر به خرابی سایر قطعات نیز گردد. در آریابهکار تعمیرات ماشین ظرفشویی به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران مجرب انجام میشود.

تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی بکو

اما این به این معنی نیست که برند بکو محصولات بی کیفیتی دارد؛ ماشین ظرفشویی بکو یکی از با کیفیت ترین محصولات ماشین ظرفشویی در بازار ایران و جهان است که اگر به آن فشار قابل توجهی وارد کنید احتمال بروز خرابی در این دستگاه وجود خواهد داشت. این خرابی ها احتمالا در طی بازه زمانی چند ساله می توانند خود را نشان دهند. با این وجود توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که حتما به‌صورت اصولی اقدام به تعمیر این دستگاه نمایید تا دیگر نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی به عنوان نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی بکو آماده تعمیر تخصصی مشکلات و خرابی های ماشین ظرفشویی بکو شما با استفاده از دانش فنی و مهندسی تعمیرکاران متخصص مجموعه و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد که تا مشکل شما عزیزان با استفاده از تعمیرات تخصصی برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات و همچنین پرداخت هزینه های نامتعارف نداشته باشید. با این وجود نکته حائز اهمیت این است که ما به‌صورت تخصصی آماده تعمیر ماشین ظرفشویی بکو هستیم تا مشکل شما را به بهترین حالت ممکن رفع کنیم و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

خدمات ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

0 تا 100 خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در آریابهکار توسط متخصصان و تعمیرکارانی تعمیر می شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در زمینه تعمیر این دستگاه را در رزومه خود دارند! از این رو ما هیچ گونه محدودیتی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو نداریم.

خدمات ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

تمامی خدماتی که مرتبط با تعمیر ماشین ظرفشویی بکو هستند، در مجموعه ما به‌صورت فنی و مهندسی تعمیر می شوند. به همین دلیل اگر هر گونه خرابی برای ماشین ظرفشویی بکو شما رخ داده، نگران نباشید و دستگاه خود را صرفا به تکنسین های آریابهکار بسپارید تا بتوانید حتی بهتر از روز اول از این دستگاه استفاده نمایید.

رویه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در آریابهکار

رویه و پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در آریابهکار به نحوی می باشد که برخلاف سایر تعمیرگاه های فعال، هم مشکل شما به‌صورت فنی شناسایی و هم به‌صورت مهندسی تعمیر شود و بابت خدمات انجام شده نیز کمترین هزینه تعمیرات را بپردازید. از این رو اگر قرار به تعمیر ماشین ظرفشویی بکو شما در آریابهکار هست، لازم به ذکر می باشد که پروسه تعمیرات تخصصی انجام می شود و بابت خدمات انجام شده نیز کمترین هزینه ممکن را خواهید پرداخت که در بخش های بعدی به این موضوع بیشتر پرداخته ایم.

رویه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در آریابهکار

از این رو رویه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در آریابهکار اینگونه می باشد که در ابتدا دستگاه شما توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص مجموعه با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی می شود تا مشکل دستگاه بدون هر گونه حدس و گمان شناسایی شود. پس از آنکه تکنسین موفق به تشخیص خرابی دستگاه شد، به همراه هزینه تعمیر خرابی به شما اعلام خواهد نمود و در صورت تائید شما، پروسه تعمیرات آغاز خواهد شد. لازم به ذکر است که پیش از تائید شما، هیچ خدماتی صورت نخواهد گرفت. همچنین پس از تعمیرات انجام شده، دستگاه در حضور شما تست خواهد شد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

اصلی ترین نکات در تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

برای انکه پروسه تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو شما به نحوی صورت گیرد که هم خرابی تعمیر شود و هم مشکلی برای دستگاه رخ ندهد، باید دستگاه توسط تعمیرکاری تعمیر شود که یکسری نکات طلایی در خصوص تعمیر این دستگاه رعایت شوند تا بهترین نتیجه از طریق تعمیرات را بتوانید کسب کنید. اما این در حالی است که اگر دستگاه را به افراد غیرکارشناس بسپارید، هیچ یک از نکات طلایی در پروسه تعمیر این دستگاه رعایت نخواهند شد و حتی ممکن است تعمیرات دستگاه منجر به خرابی بیشتر آن شود.

اصلی ترین نکات در تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما 0 تا 100 تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو را افرد کارشناس و مجرب بسپارید. لازم به ذکر است که تیم متخصص و کارشناس آریابهکار حداقل 5 سال سابقه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در مدل های مختلف را دارا هستند و شما عزیزان می توانید پروسه تعمیر این دستگاه را به افراد کارشناس و متخصص ما بسپارید تا تمام نکات طلایی که ماحصل چندین سال تعمیرات تخصصی هستند در تعمیرات دستگاه شما عزیزان رعایت شوند.

مزیت های تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در نمایندگی تخصصی آریابهکار

اولین مزیت تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در آریابهکار این است که در آریابهکار برخلاف سایر تعمیرگاه ها، تمام پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو صرفا توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو به‌صورت تخصصی انجام می شود تا مشکل دستگاه شما به بهترین حالت ممکن تعمیر و رفع گردد.

اما این در حالی است که تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در سایر تعمیرگاه ها توسط تعمیرکارانی صورت می گیرد که حتی تجربه یکبار تعمیر این دستگاه تخصصی را هم در رزومه خود ندارند. از این رو تعمیرات اصولی و تخصصی دستگاه شما در آریابهکار توسط تعمیرکاران ماشین ظرفشویی بکو آریابهکار که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات این دستگاه را دارند انجام می شود.

دومین مزیت که در صورت پذیرش و تعمیر دستگاه شما در آریابهکار به شما عزیزان تعلق می گیرد، این است که تمام خدمات فنی و مهندسی که در قبال تعمیر ماشین ظرفشویی بکو شما عزیزان صورت می گیرد، صرفا یک هزینه ناچیز پرداخت خواهید کرد؛ چرا که معیار اعلام هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در آریابهکار نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد.

این در حالی است که معیار اعلام هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در سایر تعمیرگاه ها، معیار دلخواه و مدنظر آنهاست. به همین دلیل اگر مایل هستید تا تعمیر تخصصی بر روی ماشین ظرفشویی بکو صورت گیرد و کمترین هزینه را بپردازید، می توانید از خدمات تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو آریابهکار استفاده کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو با ضمانت طولانی مدت

یکی دیگر از مزایایی که در صورت تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در آریابهکار به شما و سایر مشتریان تعلق می گیرد، اعطای ضمانت نامه و گارانتی خدمات انجام شده برای ساده‌ترین و کلی ترین خدمات می باشد که پس از تعمیرات دستگاه، گارانتی به شما تحویل داده خواهد شد. اما بازه زمانی گارانتی خدمات آریابهکار چقدر است؟ در ابتدا لازم به ذکر است که تمام خدماتی که برای شما به‌صورت تخصصی انجام می شوند، برای مجموعه آریابهکار ارزشمند هستند و به همین دلیل هیچ تفاوتی در میان خدمات ما وجود ندارد؛ چراکه ساده‌ترین و پیچیده‌ترین خدماتی که ما به شما ارائه می کنیم، شامل 90 روز گارانتی رسمی می شوند تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو با ضمانت طولانی مدت

از این رو اگر پس از تعمیرات انجام شده، مشکل تعمیر شده مجددا برای شما رخ داد در آریابهکار به‌صورت رایگان تعمیر خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه جانبی در این خصوص نخواهید داشت. اما این در حالی می باشد که در صورت تعمیر این دستگاه توسط افراد غیرکارشناس، به هیچ وجه مسئولیتی در خصوص تعمیرات انجام شده پذیرفته نخواهد شد و اگر دستگاه یک روز پس از تعمیرات خراب شد، باید هزینه مجدد را در این زمینه داشته باشید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو با قطعات اصل

پس از آنکه عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی بکو توسط تعمیرکاران مجموعه آریابهکار صورت گرفت، تعمیرکاران مجموعه با استفاده از تعمیرات تخصصی اقدام به تعمیر قطعات آسیب دیده دستگاه شما می کنند تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و این در حالی می باشد که اکثر تعمیرکاران بی تجربه، همان ابتدا اقدام به تعویض قطعه آسیب دیده می کنند. از این رو اگر قطعه آسیب دیده با انجام روش های مختلف کاملا مهندسی تعمیر و تست شد و پاسخ خوبی از آن دریافت شد، بر روی دستگاه نصب خواهد شد. اما اگر قطعه ای به میزان قابل توجهی آسیب دیده باشد و تحت هیچ شرایطی امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، بدون شک باید تعویض قطعه صورت گیرد. اما تعویض قطعه در آریابهکار چگونه است؟ پروسه تعویض قطعه آسیب دیده در آریابهکار بدین گونه می باشد که قطعه آسیب دیده با قطعه جایگزین که کاملا وارداتی است و براساس برند و مدل دستگاه می باشد، صورت خواهد گرفت که این پروسه نیز شامل گارانتی تعمیرات خواهد شد.

نکات کلیدی در تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

تعدادی نکات کلیدی در تعمیر ماشین ظرفشویی بکو وجود دارند که در صورت تعمیر این دستگاه توسط تعمیرکاران مجرب، این نکات بصورت کامل بر روی دستگاه شما اعمال خواهند شد. یکی از این نکات کلیدی این می باشد که تعمیرکار باید پیش از هر گونه تعمیرات اقدام به عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی بکو شما عزیزان کند تا مشکل بصورت دقیق شناسایی شود.

بهترین زمان برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

بهترین و ضروری ترین بازه زمانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو زمانی نیست که دستگاه از کار بیافتد! از این رو بهترین زمان برای تعمیر این دستگاه زمانی می باشد که شما ساده ترین اختلال و خرابی را در آن مشاهده می کنید و در اسرع زمان نیز اقدام به تعمیر آن می کنید. در این مواقع مشکل با کمترین هزینه ممکن و بدون نیاز به تعویض قطعات برطرف خواهد شد.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی بکو را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

در پاسخ به این سوال می توانیم بگوییم که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و با اصالت ترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات درخشان می باشد.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی بکو را به مجموعه آریابهکار بسپاریم

در طی این چندین سال تعمیرات تخصصی انواع لوازم برقی خانگی، سعی کرده ایم تا بهترین کیفیت تعمیرات را با کمترین هزینه ممکن به مشتریان عزیز ارائه کنیم تا نیازی به تعویض قطعات و سایر هزینه های نامتعارف نداشته باشید و بتوانید صرفا با یک هزینه تعمیرات، مشکل دستگاه خود را برطرف کنید و چندین سال دیگر از دستگاه بدون هر گونه خرابی استفاده نمایید.

مراحل درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو در آریابهکار

جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در مجموعه آریابهکار توسط متخصصان باتجربه می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی مجموعه تماس حاصل نمایید و با شرح خرابی دستگاه، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین انجام دهید. از این رو توصیه می کنیم مشکل را عمیق تر به همراه تمام علائم آن شرح دهید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق ارسال تصاویر و ویدیو سی ثانیه ای از دستگاه به واتساپ و تلگرام تیم تکنسین آریابهکار به شماره 09190111214، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین انجام دهید. توصیه می کنیم در ویدیو ارسالی، مشکل دستگاه بصورت واضح شرح دهید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

اگر ماشین ظرفشویی بکو را از مراکز مجاز و معتبر خریداری کرده اید، فروشنده دستگاه علیرغم اینکه فاکتور به شما ارائه می کند، کارت گارانتی نیز به شما ارائه خواهد کرد که این کارت گارانتی دارای یک بازه زمانی اعتبار می باشد و در صورت خرابی این دستگاه در بازه زمانی گارانتی می توانید به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو مراجعه کنید و از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بکو استفاده کنید. لازم به ذکر است در صورتی که کارت گارانتی شما اعتبار کافی داشته باشد، این خدمات به شما تعلق خواهد گرفت و اگر کارت گارانتی شما اعتبار نداشته باشد نمی توانید از خدمات برای تعمیر دستگاه خود استفاده نمایید. اما چگونه با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو تماس بگیریم؟

برای تماس با شماره نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران و یا استان محل سکونت خود می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه نمایید؛ چرا که تمام اطلاعات نمایندگی مدنظر شما بر روی این کارت درج شده است و می توانید از طریق تماس با این شماره، هماهنگی های لازم را برای اعزام تکنسین در طی روزهای آینده انجام دهید. همچنین اگر کارت گارانتی شما فاقد اعتبار است، جای نگرانی نیست چرا که از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 می توانید هماهنگی های لازم را جهت تعمیر ماشین ظرفشویی بکو توسط تعمیرکاران آریابهکار انجام دهید.

مشکلات ماشین ظرفشویی بکو Beko

بکو یکی از انواع برندهای ماشین ظرفشویی است که بسیار محبوب شده. با این حال این برند ماشین ظرفشویی نیز گاهی میتواند دچار مشکلاتی شود. در ادامه به بررسی بعضی از مشکلات این ماشین ظرفشویی میپردازیم.

مشکلات ماشین ظرفشویی بکو Beko

1. کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی

اگر بعضی از دکمه های پنل کار می کند و برخی دیگر نه زمان آن رسیده است که پنل ظرفشویی خود را عوض کنید. همچنین ممکن است برد اصلی دستگاه آسیب دیده باشد، که نیاز باشد تعمیر برد ماشین ظرفشویی بکو انجام شود.

2. نچرخیدن بازوهای ماشین ظرفشویی

مهم ترین عامل در نچرخیدن بازوهای آب پاش، گیر کردن خرده غذا در مسیر چرخش بازوها می باشد. عامل مهم دیگر در نچرخیدن بازوها، معیوب و یا کثیف شدن پمپ می باشد که وظیفه دارد نیروی لازم برای چرخش بازو را توسط آب تامین کند.

3. کار نکردن ماشین ظرفشویی

در ابتدا باید فیوز دستگاه و فعال نبودن قفل کودک شود. فعال بودن قفل کودک مانع از فعالیت ماشین ظرفشویی می شود. اقدام بعدی در این زمان بروز این مشکل، بررسی قفل درب ماشین ظرفشویی است. در صورتی که درب قفل نشود دستگاه شروع به کار نخواهد کرد.

موتور ماشین ظرفشویی آب را طی چرخه شستشو به چرخش در می آورد تا ظروف را در طول این شستشو تمیز کند. اگر ماشین ظرفشویی پس از آنکه رله استارت موتور قدرت را به موتور انتقال داد، کار نکند؛ موتور شما می تواند معیوب باشد.

4. سر ریز شدن آب

در مرحله اول شیر ورودی آب توسط تعمیرکاران ما بررسی می شود. این شیر وظیفه ورود آب کافی به داخل دستگاه را دارد و چنانچه معیوب شده باشد آب بیش از اندازه وارد دستگاه می شود. سوپاپ شنارو نیز که وظیفه تنظیم میزان آب داخل ماشین ظرفشویی را دارد نیز ممکن است از کار افتاده باشد.

5. تمیز نشستن ظروف

دریچه ورودی آب اگر دچار ایراد شده باشد نمی تواند آب مورد نیاز را به ظروف برساند در نتیجه ظروف تمیز نمی شود. از دلایل دیگر می توان به درست عمل نکردن بازوهای آب پاش و یا جرم گرفتگی آن اشاره کرد چون در این شرایط نمی تواند آب را با فشار لازم به سطح ظروف برساند.

تمیز نشستن ظروف

نکات نگهداری از ظرفشویی بکو

 1. قبل از استفاده پیشنهاد می شود دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی بکو را به دقت مطالعه کنید.این دفترچه حاوی اطلاعات مهمی در خصوص نصب، نگهداری و استفاده از ماشین ظرفشویی است.
 2. بصورت مرتب دستگاه ظرفشویی خود را تمیز کنید.
 3. اگر سختی آب محل زندگی شما بالا است، بهتر است فیلتر آب را هر چند وقت یکبار تعویض کنید.
 4. ماشین ظرفشویی را بیش از حد پر نکنید و برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.

خدمات قابل ارائه جهت تعمیر ظرفشویی بکو

خدمات شرکت آریابهکار جهت تعمیر ماشین ظرفشویی بکو، تعمیر و یا تعویض قطعات یدکی زیر می باشد:

خدمات قابل ارائه جهت تعمیر ظرفشویی بکو

 1. شیر برقی ماشین ظرفشویی
 2. شیر برقی ورودی آب
 3. تنوار لاستیکی دور درب
 4. برد الکترونیکی
 5. موتور ماشین ظرفشویی
 6. قفل درب ظرفشویی و سوئیچ آن
 7. المنت ماشین ظرفشویی
 8. بازوهای آبپاش
 9. پمپ تخلیه
 10. موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی
 11. فیلتر پمپ
 12. هیتر ظرفشویی

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو به عوامل زیادی بستگی دارد. برای تعمیر ماشین ظرفشویی نمی توان یک هزینه ثابت را اعلام کرده چرا که بستگی به مشکل و خرابی دستگاه شما دارد. به عنوان مثال هزینه تعمیر برد ماشین ظرفشویی با هزینه تعمیر لاستیک دور درب ظرفشویی یکسان نمی باشد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو Beko

اما به طور کلی می توان گفت این هزینه متشکل از هزینه ایاب و ذهاب، اجرت تعمیر و هزینه تعویض قطعات جانبی ماشین ظرفشویی در صورت نیاز است. آریابهکار این اطمینان را به شما می دهد که کلیه هزینه ها مطابق و مورد تایید نهادهای نظارتی می باشد و فاکتور رسمی به شما ارائه خواهد شد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بکو Beko

آریابهکار شرکت فعال در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی با سابقه فعالیت بالا است و از تیمی متشکل از تعمیرکاران و استادکاران زبده و ماهر برای این منظور بهره می برد. کلیه تعمیرکاران آریابهکار از دانش فنی و مهارت بالا برای تعمیر انواع لوازم خانگی و برندهای مختلف برخوردار هستند و به طور مستمر در حال آموزش و ارتقاء دانش فنی خود نسبت به جدیدترین تکنولوژی های روز لوازم خانگی هستند.

همچنین آریابهکار کلیه خدمات تعمیر خود را تا ۹۰ روز ضمانت می کند و در صورت نیاز به تعویض قطعات جانبی صرفا از لوازم یدکی اصل و اورجینال شرکتی استفاده می کنند.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بکو در نمایندگی مرکزی تهران

یکی از چالش برانگیز ترین سوالاتی که ممکن است برای شما در خصوص ماشین ظرفشویی بکو ایجاد شود این است که چگونه می توان از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بکو استفاده کرد؟! بدون شک این سوال برای شما نیز ایجاد شده است. اما در این خصوص باید به اطلاع شما برسانیم که چه کارت گارانتی دستگاه شما اعتبارات لازم را داشته باشید و چه نداشته باشد، در هر دو صورت خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بکو به شما تعلق خواهد گرفت و می توانید از این طریق مشکل دستگاه خود را توسط نمایندگی ماشین ظرفشویی بکو برطرف کنید.

با این وجود اگر کارت گارانتی ماشین ظرفشویی بکو دارای اعتبارات لازم و کافی باشد، خدمات پس از فروش تا حد امکان برای شما رایگان خواهند بود و اما اگر کارت گارانتی شما اعتبارات لازم و کافی نداشته باشد، خدمات پس از فروش برای شما رایگان نخواهند بود و باید در ازای خدماتی که به شما ارائه می شود هزینه بپردازید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است حتما در صورت بروز هر گونه خرابی برای ماشین ظرفشویی بکو حتما کارت گارانتی آنرا بررسی کنید تا از میزان اعتبار آن مطلع شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در منزل

با توجه به وزن بالای ماشین ظرفشویی بکو و همچنین میزان مصرفی بودن این دستگاه در طول روزمره برای شما، زمانیکه این دستگاه به هر دلیلی خراب می شود به دنبال این خواهید بود تا بتوانید مشکل ماشین ظرفشویی بکو خود را به نحوی بر طرف کنید تا مشکل آن یکبار برای همیشه بر طرف شود و نیازی به انتقال این دستگاه به تعمیرگاه نداشته باشید. با این وجود شما می توانید از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در منزل استفاده کنید و از این طریق مشکل ماشین ظرفشویی بکو خود را بر طرف نمایید. اما چگونه؟

برای رفع خرابی ماشین ظرفشویی بکو در منزل باید در ابتدا با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا در بازه زمانی مدنظرتان تیم تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو به منزل شما اعزام شوند و صفر تا صد تعمیرات این دستگاه را انجام دهند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که مشکل و خرابی دستگاه خود را به خوبی شرح دهید تا مشکل دستگاه شما بصورت دقیق در سامانه مشتریان آریابهکار ثبت گردد.

لازم به ذکر می باشد که تکنسین های تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو مجموعه آریابهکار در اسرع زمان به منزل شما اعزام خواهند شد تا مشکل دستگاه را بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار دهند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو علیرغم ویژگی های متعددی که دارند، باید 2 ویژگی بسیار مهم را داشته باشند تا بتوانند مشکل شما را به بهترین شکل ممکن بر طرف کنند. با این وجود این ویژگی کدام اند؟ ویژگی اول این است که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو باید توانایی لازم در عیب یابی دستگاه داشته باشد تا بتواند در مرحله اول خرابی دستگاه را با ابزارهای روز دنیا تشخیص دهد و ویژگی دوم این است که تعمیرکار ماشین ظرفشویی بکو توانایی لازم در تعمیرات این دستگاه را داشته باشد!

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

این دو ویژگی خلاصه ای از سایر ویژگی ها می باشد که در ادامه قصد داریم به سایر ویژگی های تعمیرکار نمایندگی تعمرات ماشین ظرفشویی بکو بپردازیم که عبارتند از:

 • تعمیر تخصصی قطعات معیوب ماشین ظرفشویی بکو.
 • حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی بکو.
 • ارائه تضمین برای تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بکو.

تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی بکو توسط تعمیرکار نمایندگی آریابهکار

همانگونه که توضیح داده شد، اولین گام برای تعمیر ماشین ظرفشویی بکو، این است که دستگاه شما بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد تا از این طریق مشکل دستگاه شما بصورت 100 درصدی تشخیص داده شود. با این وجود عیب یابی ماشین ظرفشویی بکو به سلسله مراتبی گفته می شود که تکنسین تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو اقدام به بررسی قطعه به قطعه ماشین ظرفشویی بکو با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می کند.

در این پروسه تکنسین می تواند مشکل اصلی دستگاه شما را تشخیص دهد و براساس خرابی که در این دستگاه رخ داده است، اقدام به تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی بکو نماید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این پروسه توسط کارشناسان باتجربه صورت گیرد و به هیچ وجه نباید این پروسه توسط افراد بی تجربه صورت گیرد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو به علت روشن نشدن ماشین

روشن نشدن ماشین ظرفشویی بکو یک مشکل اساسی در ماشین ظرفشویی بکو می باشد که عملا می تواند دستگاه شما را از کار بیاندازد و مانع استفاده از این دستگاه شود. از این رو اگر یک روز عادی به سراغ ماشین ظرفشویی بکو آمدید و متوجه عدم کارایی این دستگاه شدید، راهکار چیست؟ بهترین راهکاری که می توانیم به شما پیشنهاد دهیم این است که این دستگاه را از برق بکشید و از طریق محافظ برق استاندارد به یک پریز برق دیگر متصل کنید و تست کنید آیا مشکل بر طرف می شود یا خیر؟

اگر مشکل ماشین ظرفشویی بکو شما از این طریق بر طرف نشد، تنها راهکاری که پیش روی شما وجود دارد این است که اقدام به تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی بکو توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایید. از این رو دستگاه را از برق بکشید و سپس از طریق شماره 02145437 با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو در تهران تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

چرا ظرفشویی بکو بوی بدی می دهد؟

رایج ترین علت بوی بد ماشین ظرفشویی بکو این است که پس از اتمام پروسه شستشو در این دستگاه فورا اقدام به بستن درب دستگاه می کنید که نتیجه این عملکرد اشتباه، محبوس شدن بخار در داخل ماشین ظرفشویی بکو می باشد که از این طریق نیز میزان زیادی باکتری در محفظه داخلی ماشین ظرفشویی بکو باقی خواهد ماند.

چرا مواد شوینده در ظرفشویی بکو حل نمی شود؟

اصلی ترین دلیل حل نشدن مواد شوینده در ماشین ظرفشویی بکو این است که شما مواد شوینده نامرغوب خریداری کرده اید و یا اینکه تاریخ انقضای مواد شوینده سر رسیده است. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این مشکل را پیگیری نمایید تا مانع تکرار مجدد آن شوید. با این وجود راهکاری که برای شما پیشنهاد می کنیم این است که اقدام به خرید مواد شوینده جدید نمایید و تست کنید.

تعمیر ظرفشویی بکو به علت وارد نشدن آب به داخل ماشین

چرا آب وارد ماشین ظرفشویی بکو نمی شود؟ رایج ترین علت وارد نشدن آب به داخل مخزن ماشین ظرفشویی بکو، خرابی موتور، جت پمپ و… در ماشین ظرفشویی بکو می باشد که در ابتدا این قطعات از ماشین ظرفشویی بکو بهتر است توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قرار بگیرند و سپس به سایر عوامل پرداخته شود.

تعمیر ظرفشویی بکو به علت وارد نشدن آب به داخل ماشین

همچنین گاهی اوقات به دلیل رسوب گرفتن سوراخ های بازوهای آبپاش ممکن است با این خرابی روبرو شوید که این مورد نیز بهتر است توسط تکنسین مورد عیب یابی و در صورت لزوم تعمیر قرار گیرد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو به دلیل عدم خشک کردن ظروف

آخرین مرحله در شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی بکو این است که ظروف شسته شده در این دستگاه بصورت کامل خشک شوند تا قطرات آب بر روی این ظروف موجود در ماشین ظرفشویی بکو باقی نماند. از این رو اگر خشک کن ماشین ظرفشویی بکو خراب شود، عملا لکه های زیادی بر روی دستگاه شما باقی خواهد ماند و مجددا باید اقدام به شستن آنها کنید. با این وجود توصیه ای که در این زمینه برای شما داریم این است که حتما مشکل را از طر یق نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو تعمیر کنید.

چرا لکه های غذا بر روی ظروف در ماشین ظرفشویی بگو باقی می مانند؟

مهم ترین علت باقی ماندن لکه های غذا بر روی ظروف در ماشین ظرفشویی بکو این است که شما ظروف را بصورت نادرست و اشتباه در این دستگاه می چینید! به عبارتی اگر شما بیشتر از ظرفیت ماشین ظرفشویی بکو اقدام به چیدن ظروف مختلف نمایید، مطمئن باشید که لکه های متعددی بر روی ظروف در این دستگاه باقی خواهند ماند. بنابراین توصیه ای که در این زمینه برای شما داریم این است که حتما ظروف را به خوبی بچینید. اما اگر از این طریق نیز مشکل دستگاه شما بر طرف نشد، باید اقدام به تعویض مواد شوینده ماشین ظرفشویی بکو نمایید.

چرا درب ظرفشویی بکو قفل می شود؟

با توجه به اینکه ماشین ظرفشویی بکو با مقدار آب نسبتا زیادی در ارتباط است، برای آنکه بتواند بهترین نتیجه را به شما ارائه دهد و حتی قطره ای آب از این دستگاه به بیرون پرتاب نشود باید درب آن قفل شود تا قطره ای آب از این دستگاه به بیرون پرتاب نشود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که به هیچ وجه در صورتی که قفل درب این دستگاه بسته شد، اقدام به باز کردن آن نکنید. اما اگر پس از اتمام پروسه شستشو باز هم درب دستگاه بسته باقی ماند، نشان دهنده خرابی میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی بکو است.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این مشکل را توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار دهید.

تعمیر ظرفشویی بکو به دلیل عدم تخلیه آب

رایج ترین علت تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی بکو، خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بکو است که اگر با این خرابی روبرو شدید، باید در اسرع زمان اقدام به متوقف کردن برنامه ماشین ظرفشویی بکو نمایید؛ چرا که این خرابی می تواند فشار قابل توجهی به دستگاه شما وارد کند. از این رو عاملی که می تواند منجر به این خرابی شود، خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بکو می باشد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد.

چرا ماشین ظرفشویی بکو در حین کار سر و صدای زیادی می­ کند؟

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی بکو یکی از مشکلاتی می باشد که به احتمال زیاد برای شما پس از گذشت چند سال رخ خواهد داد. اگر بخواهیم یک عامل را در این زمینه برای شما نام ببریم، باید بگوییم که اصلی ترین عامل در این خرابی، عدم سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی بکو می باشد که می تواند شما را آزار دهد. از این رو توصیه می کنیم این خرابی را صرفا توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قرار دهید تا مشکل اصلی ریشه یابی و سپس رفع گردد.

نکات ایمنی از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو تهران

برای استفاده از ماشین ظرفشویی بکو باید یکسری نکات ایمنی را رعایت نمایید تا هم به دستگاه شما آسیب وارد نشود و هم اینکه آسیبی به شما وارد نگردد. اما این نکات را از کجا بخوانیم؟ برای اطلاع از این نکات باید دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه را مطالعه کنید تا با نحوه اصولی و صحیح استفاده از ماشین ظرفشویی بکو آشنا شوید.

نکات ایمنی از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو تهران

لازم به ذکر است که از مهم ترین نکات ایمنی می توان به این اشاره نمود که تحت هیچ شرایطی دکمه های ماشین ظرفشویی بکو خود را با دستان خیس لمس نکنید تا منجر به خرابی گسترده در این دستگاه نشیود.

همچنین توصیه دیگر ما به شما این است که اگر دانش لازم و کافی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی بکو ندارید، به هیچ وجه اقدام به تعمیر این دستگاه نکنید تا آسیبی به دستگاه شما وارد نشود.

تعمیرگاه تخصصی ماشین ظرفشویی beko در تهران

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی در تهران، یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بکو می باشد که اگر ماشین ظرفشویی بکو در هر مدل دارید، می توانید این دستگاه را در مجموعه ما بصورت 100 درصدی تعمیر کنید و به دلیل تعمیرات تخصصی نیازی به تعویض قطعات گران قیمت ماشین ظرفشویی بکو نداشته باشید.

امتیاز page

This Post Has 17 Comments

 1. سلام روزتون بخیر. درب ظرفشویی من بسته نمیشه!
  کی میتونم برای تعمیر بیارمش؟

  1. با سلام،
   کاربر عزیز ممکن است مشکل دستگاه شما میتواند به دلیل خراب بودن نوار دور درب، خراب شدن قفل درب، درست قرار نگرفتن ظروف در دستگاه و … باشد بهتر است ابتدا توسط یک تعمیرکار متخصص عیب یابی شود. برای ثبت درخواست تعمیر کار میتوانید از طریق شماره 02145437 با مجموعه آریابهکار تماس حاصل فرمایید و یا از طریق بخش درخواست خدمات در سایت اقدام نمایید.

 2. روزتون بخیر، ظرفشویی من خیلی ظرف هاروخوب نمیشوره. درواقع خیلی وقتا ظرفا کثیف هستن مخصوصا جدیدا. باید تعمیر بشه؟

  1. با سلام،
   ممکن است به دلیل استفاده از مواد شوینده نامرغوب یا تنظیمات اشتباه و یا مسدود شدن فیلتر ماشین ظرفشویی این اتفاق رخ دهد.

 3. سلام خسته نباشید.
  ببخشید من ماشین ظرفشوییم بعد از شستشوی ظروف هنوز آشغال و بقیه غذا داخل هست. یکم هم بوی بد گرفته اتفاقا!
  باید چه کارش کنم؟

  1. با سلام،
   بهتر است فیلتر دستگاه را تمیز کنید. ممکن است جلوی آن با باقی مانده غذا پر و مسدود شده باشد.
   همچنین مقادیر غذای روی ظروف را تا حد امکان از روی آنها پاک کنید.

 4. وقتی ظرفشویی ارور H5 میده باید چیکارش کنیم درست بشه؟
  میدونم مشکل از آب هست اما نمیدونم باید چه کارش کنم

  1. با سلام،
   کابر گرامی ارور H5 در ظرفشویی بکو به معنی وجود نقص در سیستم آبگیری و آبگیری بی وقفه است که ممکن است باعث شودآب از ماشین ظرفشویی سرریز کند.
   بهتر است برای برطرف کردن این مشکل شیر برقی ورودی آب را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که سالم باشد و به خوبی عمل میکند.

 5. خسته نباشید. من از ظرفشویی همین برند بکو دارم استفاده میکنم. امروز میخواستم روشنش کنم نتونستم
  انگار پنلش کلا قفل کرده! مشکلش چیه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل کار نکردن پنل ظرفشویی شما ممکن است به دلیل خراب شدن قسمت تاچ و به صورت کلی پنل دستگاه شما باشد. همچنین ممکن است قفل کودک فعال شده باشد که باعث می شود قادر به کار با دستگاه نباشید. اما ممکن است مشکلات جدی تری مانند خرابی برد دستگاه نیز اتفاق افتاده باشد که در این صورت بهتر است با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید و از کمک تعمیرکاران متخصص این مجموعه بهره مند شوید.

 6. سلام وقتتون بخیر. دستگاه من آب رو گرم نمیکنه. چطور میشه مشکلش رو برطرف کرد؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی از دلایل گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی بکو می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
   خرابی ترموفیوز
   خرابی ترموستات
   سوختن المنت
   خرابی تایمر
   خرابی برد
   خرابی پمپ حرارتی
   جرم گرفتن محفظه ی دستگاه
   در صورتی که می توانید موارد بالا را بررسی کنید تا مشکل را یدا کنید اما در صورتی که توانایی بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه را ندارید می توانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید و از کمک تعمیرکاران متخصص ما بهره مند شوید.

  2. با سلام،
   کاربر گرامی روش هایی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید به از بین رفتن بوی بد یخچال خود کمک کنید. برای مثال یکی از موادی که در راستای از بین رفتن بوی یخچال می تواند به شما کمک کند استفاده از جوش شیرین است. همچنین شما می توانید از قهوه، لیمو، ذغال، سرکه، اسانس وانیل و جو دو سر نیز استفاده کنید به این صورت که این مواد را برای مدتی در یخچال قرار دهید تا بوها را به خود جذب کنند.

 7. سلام خسته نباشید من ماشین ظرفشویی بکو دارم ظرفارو خیلی خوب میشوره ولی بعداز اتمام شستشو خاموش نمیشه دوباره با همون برنامه ای که بهش دادم از اول ظرفارو میشوره باید چیکارکنم؟

  1. با سلام. کاربر گرامی با توجه به مشکلی که ذکر کردید، به نظر می رسد ماشین ظرفشویی بکو شما چند مشکل احتمالی دارد که باید آنها را برطرف نمایید:

  2. خرابی سنسور سطح آب
  3. خرابی برد الکترونیکی
  4. خرابی میکروسوئیچ درب
  5. این موارد موجب اختلال در عملکرد ظرفشویی بکو شما می شود و مورد گفته شده یکی از آنها است. برای عیب یابی دقیق دستگاه شما باید توسط تعمیرکاران مورد بررسی قرار گیرد تا جواب قطعی این مشکل را در اختیار شما قرار دهند. برای عیب یابی هیچ هزینه ای از شما گرفته نخواهد شد و به صورت کامل رایگان است.

 8. روزتون بخیر ظرفشویی من از مدل DFN28320 هست یه مدت زیادی خوب کار میکرد الان ولی یه مشکلایی مثل کار نکردن یکسری از دکمه هاش داره اتفاق میوفته. جریان چیه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی می تواند به دلیل فعال بودن قفل کودک و یا خراب شدن پنل فرمان دستگاه اتفاق بیوفتد. همینطور ممکن است برد پنل از کار افتاده باشد یا به خوبی فرمان ها را اجرا نکند. بهتر است برای عیب یابی دقیق از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید تا بتوانید به بهترین شکل مشکل دستگاه را برطرفسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214