skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول یکی از خدمات تخصصی آریابهکار در تعمیر لوازم خانگی می باشد. شرکت آریابهکار به عنوان مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ، بیش از 30 سال سابقه در زمینه تعمیر لوازم خانگی دارد. ما به دلیل خرید بدون واسطه قطعات یدکی فابریک، هزینه تعمیرات شما را کاهش می دهیم. تمامی خدمات ما شامل 9 روز گارانتی می باشد.

چنانچه در این بازه زمانی مشکلی برای دستگاه ظرفشویی شما پیش بیاید، آن را به رایگان تعمیر خواهیم کرد. پیشنهاد می شود برای تعمیر این برند از ماشین ظرفشویی، به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول مراجعه کنید.

فهرست

نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

با خراب شدن ماشین ظرفشویی ویرپول، معمولا سعی می کنیم تا با استفاده از کمترین دانش فنی که داریم اقدام به بررسی خرابی و سپس تعمیر آن نماییم. اما متأسفانه این تصمیم نادرست و اشتباهی می باشد که به دلیل خرابی دستگاه و فورس بودن استفاده از این دستگاه ممکن است ما بگیریم چرا که علیرغم عدم تعمیر مشکل پیش آمده، قطعا خرابی دستگاه گسترش خواهد یافت و باید با پرداخت هزینه بیشتری نیز اقدام به تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ویرپول نمایید؛ چرا که ماشین ظرفشویی ویرپول یک دستگاه کاملا پیچیده می باشد و فقط باید توسط تعمیرکار مجرب تعمیر شود.

نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

همچنین یک نکته دیگر وجود دارد و اگر مایلید خودتان اقدام به تعمیر این دستگاه نمایید باید از آن مطلع باشید که اگر دستگاه شما گارانتی خدمات پس از فروش داشته باشد و خودتان اقدام به باز کردن بدنه و تعمیر این دستگاه کنید، از گارانتی خارج خواهد شد و دیگر نمی توانید از گارانتی ماشین ظرفشویی ویرپول استفاده نمایید. از این رو توصیه می کنیم فقط و فقط پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول را به افراد کارشناس و مجربی بسپارید که چندین سال تجربه تعمیرات تخصصی این دستگاه را در رزومه خود دارد.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول را توسط تعمیرکاران باتجربه و متخصصی انجام می دهیم که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی ویرپول را در رزومه خود دارند و می توانند مشکل دستگاه شما را با استفاده از دانش فنی و مهندسی به همراه ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به نحوی تعمیر کنند که بتوانید از این دستگاه حتی بهتر از روز اول آن هم استفاده کنید و دیگر خرابی رخ داده برای شما تکرار نشود.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

اگر مایل به اطلاع از خدماتی هستید که آریابهکار به شما عزیزان در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول ارائه می کند، باید بگوییم که تمام خدمات تعمیر مرتبط با ماشین ظرفشویی ویرپول در مجموعه ما بدون هر گونه محدودیتی و با استفاده دانش فنی تعمیرات تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ویرپول انجام می شود و ما همواره سعی می کنیم تا با استفاده از خدمات تخصصی، مشکل دستگاه شما را بدون نیاز به تعویض قطعات رفع و تعمیر کنیم و دیگری نیازی به خرید دستگاه جدید نداشته باشید. از این رو ما تمام تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول را به شما عزیزان ارائه می کنیم.

مقالات مرتبط: نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

روال تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

روال و پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار بدین گونه می باشد که ما همواره سعی می کنیم تا با استفاده از تخصص تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ویرپول مجموعه، خدماتی را به شما ارائه دهیم تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید و نیازی به پرداخت هزینه های نجومی هم نداشته باشید. اما ممکن است برای شما سؤال شود که روال و پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در آریابهکار چگونه می باشد؟ در ادامه شما را با این روال و پروسه تعمیرات در آریابهکار آشنا خواهیم نمود:

 1. پس از انجام هماهنگی های ابتدایی جهت اعزام تکنسین، تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول به محل شما جهت تعمیرات اعزام خواهد شد.
 2. در ابتدا دستگاه به‌صورت دقیق توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قطعه به قطعه قرار می گیرد و پس از آنکه مشکل دستگاه شناسایی شد به همراه هزینه تعمیرات که براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است، به شما ارجاع خواهد شد.
 3. از این رو اگر تائید تعمیرات از سوی شما صادر گردد، تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول آغاز می شود.
 4. پس از تعمیرات انجام شده نیز دستگاه در حضور شما تست سلامت خواهد شد.

مهمترین نکات در تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

برای آنکه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول با نتیجه مطلوب برای شما باشد، باید فرد تکنسین و باتجربه ای اقدام به تعمیر دستگاه شما عزیزان کند که تاکنون تجربه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول را داشته و با تمامی مدل های ماشین ظرفشویی ویرپول آشنا می باشد. از این رو در صورت تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول توسط چنین تعمیرکاری، تمام نکات و تجربیات در حین تعمیر رعایت و اجرا خواهند شد و شما عزیزان می توانید به بهترین نتیجه که مدنظر دارید برسید و از طرفی هم هزینه تعمیرات شما بسیار کمتر خواهد شد.

با این وجود سعی کنید تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول را به افراد متخصص و کارشناسی بسپارید که نسبت به دستگاه شما عزیز دید فنی و مهندسی دارند و می توانند در کمترین بازه زمانی مشکل را شناسایی و سپس تعمیر تخصصی کنند. در غیر اینصورت هیچ یک از مشکلات دستگاه شما برطرف نخواهد شد و حتی ممکن است یک یا دو هفته پس از تعمیرات نیز نیاز به تعمیرات مجدد پیدا کنید.

مزیت های تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در نمایندگی تخصصی آریابهکار

در صورت پذیرش و تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در آریابهکار مزایایی به شما تعلق خواهند گرفت که براساس این مزایا می توانید به خدمات تخصصی آریابهکار اعتماد کنید. اولین مزیتی که ما نسبت به تعمیرگاه های دیگر داریم این است که بدون عیب یابی حضوری دستگاه توسط تکنسین تعمیرکار و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا، اعلام هزینه تعمیرات نمی کنیم! اما آیا چنین چیزی ممکن است که شما بدون باز کردن دستگاه و عیب یابی دقیق قطعه مطمئن شوید که قطعه از کار افتاده است و اعلام هزینه تعویض آنرا نمایید؟

مزیت های تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در نمایندگی تخصصی آریابهکار

این در حالی است که شاید خرابی دستگاه صرفا با تعمیر تخصصی برطرف شود و فرد تعمیرکننده دستگاه همان ابتدا اعلام هزینه تعویض قطعه کند! از این رو تا زمانیکه دستگاه توسط تعمیرکاران مجموعه آریابهکار عیب یابی نشود، به هیچ وجه هزینه تعمیرات اعلام نخواهد شد و طبیعتا این به نفع شما خواهد بود چرا که تکنسین مجرب تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول هم دستگاه را عیب یابی دقیق می کند و هم اینکه صرفا هزینه تعمیر قطعه آسیب دیده را پرداخت خواهید نمود؛ چرا که اگر دستگاه را به تعمیرکاری بسپارید که در همان ابتدا به شما اعلام هزینه تعمیرات نموده، بدون شک در انتها حداقل 2 برابر هزینه ابتدایی را از شما درخواست خواهد نمود!

سؤال مهمی که پیش از هر گونه خدمات تعمیر برای شما پیش خواهد آمد این است که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول چقدر است؟ هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول زمانی قابل محاسبه می باشد که دستگاه بصونرت دقیق مورد عیب یابی تکنسین مجرب قرار گیرد. لازم به ذکر است که معیار اعلام هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است و هیچ هزینه نامتعارفی در این خصوص از شما دریافت نخواهد شد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول با ضمانت نامه معتبر

همچنین یکی دیگر از مزایایی که در صورت تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در آریابهکار به شما تعلق می گیرد این است که ما به ازای تمام خدمات تعمیری که به شما ارائه می کنیم، گارانتی خدمات می دهیم! این در حالی است که در صورت تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در سایر مراکز تعمیراتی، پس از آنکه دستگاه به شما تحویل داده می شود دیگر هیچ مسئولیتی در خصوص تعمیرات پذیرفته نخواهد شد و اگر دستگاه خراب شود باید مجددا هزینه تعمیرات بپردارید تا مشکل دستگاه شما تعمیر گردد.

گارانتی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در آریابهکار به مدت 90 روز است که این گارانتی بدون هر گونه استثنایی به تمام خدمات تعمیر انجام شده در مجموعه تعلق می گیرد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول چه زمان ضروری است؟

اگر تکنسین های تعمیرکار مجموعه آریابهکار پس از عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی ویرپول متوجه خرابی یک قطعه شدند و با انجام تست های مختلف بصورت 100 درصد مطمئن شدند که امکان تعمیر قطعه معیوب دستگاه شما وجود ندارد، باید تعویض قطعه صورت گیرد. برای مثال اگر قسمتی از برد ماشین ظرفشویی ویرپول به دلیل استفاده نادرست ذوب شده باشد، آیا امکان تعمیر آن وجود دارد؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست و باید تعویض قطعه صورت گیرد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول چه زمان ضروری است

از این رو جای نگرانی وجود ندارد چرا که ما پروسه تعویض قطعه ماشین ظرفشویی ویرپول را با استفاده از قطعات وارداتی و اورجینال براساس برند و مدل دستگاه برای شما عزیزان انجام می دهیم.

مهمترین اقداماتی که در راستای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول صورت می گیرد

مهم ترین اقداماتی که باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول انجام شوند، در صورتی که شما پروسه تعمیر را به فرد متخصص و کارشناس بسپارید، تمام این نکات در حین تعمیر دستگاه رعایت خواهند شد و شما نیز به بهترین نتیجه ممکن خواهید رسید. به همین دلیل توصیه اکید می کنیم که تمام پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول را به فرد تکنسین و مجرب بسپارید تا تعمیرات تخصصی به همراه اقدامات مهم صورت گیرد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول چه زمان ضروری است؟

ضروری ترین بازه زمانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول زمانی می باشد که شما در یک روز عادی با روشن کردن این دستگاه متوجه ساده ترین اختلال و خرابی می شوید! از این رو اگر در این بازه زمانی اقدام به تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول نمایید، هم هزینه تعمیرات شما کنترل شده تر خواهد بود و هم اینکه صرفا از طریق تعمیر تخصصی قطعات بدون نیاز به تعویض قطعه مشکل شما رفع خواهد گردید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول چه زمان ضروری است؟

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

اولین عاملی که می توانیم در این زمینه برای شما نام ببریم این است که 0 تا 100 پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول توسط تعمیرکاران و متخصصانی صورت می گیرد که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی این دستگاه در مدل های مختلف را دارا هستند. همچنین دومین عاملی که می توانیم برای شما نام ببریم این است که آریابهکار به عنوان یکی از اصیل ترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با بیش از 30 سال سابقه خدمات تعمیر لوازم برقی خانگی می باشد که تمام خدمات تعمیر دستگاه شما عزیزان را صرفا بصورت تخصصی و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهد.

مراحل درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول در آریابهکار

از این رو اگر مایل به استفاده از خدمات تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی ویرپول مجموعه آریابهکار هستید، می توانید دستگاه خود را از طریق روش های گوناگون به تکنسین ها آریابهکار بسپارید تا پروسه تعمیر دستگاه شما آغاز شود. ساده ترین و سریعترین راهکار ممکن این است که شما در ابتدا تعدادی تصویر از زوایای مختلف به همراه ویدیو سی ثانیه ای برای تیم کارشناس آریابهکار در واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید تا عیب یابی ابتدایی توسط تکنسین های ما صورت گیرد و راهکاری به شما ارائه گردد.

توجه داشته باشید که این عیب یابی کاملا سطحی و ابتدایی است و در صورتی مشکل دستگاه بصورت قطعی شناسایی خواهد شد که دستگاه بصورت حضوری توسط تکنسین تعمیرکار مجرب و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی شود. پس از آنکه چنین پروسه ای رخ داد، مشکل دستگاه شما بصورت قطعی شناسایی خواهد شد و اگر فردی بدون گذراندن این مراحله به شما اعلام خرابی برخی قطعات نمود باید مطلع باشید که به هیچ وجه چنین چیزی ممکن نیست. آیا شما بصورت چشم بسته می توانید در میان ده ها قطعه تشخیص دهید که کدام قطعه سوخته یا از کار افتاده است؟

توصیه می شود در فایل های ارسالی، مشکل دستگاه را با وضوح بالا تشریح کنید و علائم قبل و بعد از خرابی نیز شرح دهید. همچنین یکی دیگر روش هایی که ما برای شما در نظر گرفته ایم این است که از طریق تماس با شماره های مندرج هماهنگی های لازم را جهت اعزام تعمیرکار ماشین ظرفشویی ویرپول آریاهکار انجام دهید تا تکنسین مجموعه در روز و ساعت مقرر به محل شما جهت تعمیرات اعزام گردد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران

تمام محصولات برند ویرپول که در بازار ایران عرضه شده اند، به‌صورت کاملا قانونی وارد شده و دارای گارانتی هستند و این کارت گارانتی در صورتی به شما تحویل داده خواهد شد که شما از فروشگاه مجاز و معتبر اقدام به خرید ماشین ظرفشویی ویرپول نمایید؛ در غیر اینصورت گارانتی به شما تعلق نخواهد گرفت و این به منزله واردات غیرقانونی این دستگاه است و اگر به هر دلیلی این دستگاه به‌صورت خراب به شما تحویل داده شود، دیگر مرکزی وجود ندارد که بتوانید دستگاه را به آن بازگردانید و از خدمات پس از فروش استفاده نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران

به همین دلیل توصیه ای که برای شما و تمام مشتریان عزیز داریم این است که حتما با یک هزینه جزئی بیشتر اقدام به خرید دستگاه اورجینال و قانونی نمایید که به شما کارت گارانتی ماشین ظرفشویی ویرپول تعلق گیرد و در صورت بروز هر گونه خرابی بتوانید دستگاه را به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران یا استان محل سکونت خود جهت تعمیرات تحویل دهید. همچنین برای دریافت شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید چرا که تمام اطلاعات مدنظر شما بر روی این کارت درج شده است.

از این رو اگر کارت گارانتی شما عزیزان فاقد اعتبار است و می خواهید از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول استفاده کنید، لازم به ذکر است که این خدمات در صورتی به شما تعلق خواهند گرفت که کارت گارانتی شما اعتبار کافی داشته باشد؛ در غیر اینصورت می توانید از طریق شماره تماس مرکزی 02145437 با آریابهکار تماس حاصل نمایید و هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین تعمیرکار متخصص انجام دهید.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ویرپول

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ویرپول

1. خوب خشک نکردن ظروف

دلیل این اشکال، خرابی ترموستات، المنت گرامی و یا ایراد در سیستم تخلیه آب می باشد.

2. کار نکردن کلیدهای فرمان ظرفشویی

در این حالت ممکن است برد الکترونیکی دستگاه دچار اشکال شده باشد.

3. روشن نشدن ماشین ظرفشویی

ابتدا از سالم بودن پریز برق و دوشاخه اطمینان حاصل کنید.

سپس قفل درب و فیوز حرارتی دستگاه را بررسی کنید که دچار اختلال یا خرابی نشده باشد.

4. باقی ماندن لکه بعد از فرآیند شستشو

علت این اتفاق معمولا درست انتخاب نکردن برنامه مناسب شستشو یا استفاده از شوینده های نامناسب و نامرغوب است.

5. تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی

علت بروز این مشکل می تواند مسدود شدن پمپ یا شلنگ تخلیه دستگاه باشد.

از دیگر دلایل این مشکل می توان به شل بودن تسمه پمپ تخلیه، عملکرد غلط قفل درب و شل شدن تسمه محرک نیز اشاره کرد.

6. خوب شسته نشدن ظروف

خوب شسته نشدن ظرف ها می تواند به دلیل اشکال در آبریزی دستگاه یا استفاده از شوینده های نامرغوب باشد.

البته نقش کمبود فشار آب را نیز نباید نادیده گرفت

نکات نگهداری از ظرفشویی ویرپول

 1. باقی مانده غذاهای موجود در ظرف ها را قبل از قرار دادن در ماشین ظرفشویی، پاک کنید
 2. از مواد شوینده استاندارد و مناسب ماشین ظرفشویی استفاده نمایید
 3. از ریختن مواد سفید کننده داخل مخزن خودداری نمایید
 4. شوینده ها را باید به اندازه تعیین شده مصرف کرد، بیشتر یا کمتر استفاده کردن از شوینده ها باعث باقی ماندن مواد شوینده روی ظروف و یا تمیز نشدن ظروف خواهد شد.
 5. بعد از پایان شستشو درب ماشین ظرفشویی را نبندید تا اجزای داخلی دستگاه خشک شود
 6. فیلتر دستگاه را تمیز نگه دارید تا عملکرد خوب دستگاه حفظ شود
 7. مواردی مانند سختی آب منطقه ای که ماشین ظرفشویی در آن استفاده می شود، نوع شوینده های مصرفی، صحیح و به اندازه چیدن ظرف ها و استفاده از برنامه شستشوی صحیح و مناسب می تواند در هر چه تمیزتر شسته شدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی اثر گذار باشد

نکات نگهداری از ظرفشویی ویرپول

با رعایت این نکات ساده نگهداری، عمر ماشین ظرفشویی افزایش می یابد و کمتر نیاز به تعمیر خواهد داشت.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

 • هزینه دقیقی را نمی توان برای تعمیر ماشین ظرفشویی اعلام کرد.
 • هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول به عوامل زیادی بستگی دارد، علی الخصوص دلیل خرابی دستگاه.
 • در صورتی که برای تعمیر، نیاز به خرید قطعه یدکی باشد، این هزینه افزایش نیز خواهد یافت.
 • تمام تلاش ما بر روی تعمیر قطعات می باشد نه تعویض آن ها.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

 • ما در تعمیرات تنها از قطعات یدکی فابریک و اصلی استفاده می کنیم.
 • اما به دلیل خرید مستقیم از تامین کننده اصلی، هزینه تعمیرات را کاهش می دهیم.
 • در این زمینه پس از تماس شما با کارشناسان شرکت آریابهکار میزان هزینه ای که برای رفع مشکل ماشین ظرفشویی ویرپول شما مورد نیاز است را محاسبه کرده و پس از بررسی و رضایت شما برای تعمیر به محل مورد نظر شما مراجعه می کنند.

خدمات قابل ارائه در تعمیر ظرفشویی Whirlpool

این ماشین ظرفشویی به ندرت دچار نقص فنی می شود اما در صورت خرابی نیاز به تجربه و مهارت در امر تعمیر است. شرکت آریابهکار با در اختیار داشتن استادکاران و تعمیرکاران حرفه ای و مجرب متخصص در زمینه تعمیر انواع مدل های ماشین ظرفشویی ویرپول است و در این باره خدمات زیر را به مشتریان عزیز ارائه می دهد:

 • امکان تعمیر و عیب یابی در محل شما
 • تحویل دستگاه تعمیر شده در کوتاهترین زمان ممکن
 • استفاده از قطعات یدکی اصل و شرکتی ویرپول در صورت نیاز به تعویض قطعات
 • انجام تعمیرات تخصصی بر روی قسمت های مختلف دستگاه ماشین ظرفشویی ویرپول از جمله برد ماشین ظرفشویی ویرپول، تعویض واشر دور، موتور، تعویض پمپ تخلیه و شیلنگ های ورودی و خروجی
 • ضمانت 3 ماهه کلیه خدمات تعمیر و تعویض قطعات

This Post Has 6 Comments

  1. با سلام،
   کاربر گرامی برای هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی باید ابتدا عیب یابی دستگاه انجام شده و جزئیات بررسی شود و سپس تعمیرکار هزینه تعمیر را اعلام کند.

 1. ببخشید دکمه ها و پنل ظرفشویی من کار نمیکنه! ممکنه بهم بگید مشکلش از چی میتونه باشه؟ چون یه تعمیرکار اومد نگاه کرد گفت هزینه ش خیلی میشه و شوهرم یادش رفت بپرسه مشکل دقیقش چیه!!

  1. با سلام،
   کار نکردن پنل ماشین ظرفشویی ممکن است به دلیل معیوب شدن برد الکتریکی دستگاه باشد و یا سوختن پنل که تعمیر یا تعویض برد الکتریکی و پنل دستگاه میتواند هزینه بیشتری نسبت به تعمیرات جزئی برای شما داشته باشد.
   همچنین کار نکردن پنل دستگاه میتواند به دلیل فعال بودن قفل کودک باشد که در این صورت ارور CL روی صفحه نمایش داده میشود و باید آن را غیر فعال کنید.

 2. من یک ظرفشویی دارم که آب پس میده. فکر کنم آب رو نمیتونه خوب تخلیه کنه.
  آشپزخونه هم بوی بدی گرفته. مشکلش چیه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی ویرپول ممکن است به دلایل زیر اتفاق افتاده باشد:

  2. مسدود شدن فیلتر
  3. پیچ خوردن شیلنگ
  4. خرابی پمپ
  5. گرفتگی مسیر فاضلاب
  6. مسدود شدن شیلنگ
  7. خرابی شیر
  8. در صورتی که توانایی و اطلاعات لازم و کافی را برای بررسی موارد بالا ندارید میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214