skip to Main Content
تعمیر ماکروفر کنوود
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود

ماکروفر کنوود (Kenwood) به عنوان یکی از بهترین و پرفروش ترین ماکروفرهای موجود در بازار کشور می‌باشد که به دلیل این استقبال، مدل‌های متنوعی از ماکروفرهای این برند را شاهد هستیم. با این وجود برای استفاده از ماکروفر کنوود باید یکسری نکات کلیدی را رعایت کنید که این نکات به عنوان نکات کاملا کلیدی محسوب می‌شوند و در صورت عدم رعایت آنها، نیاز به تعمیر ماکروفر پیدا خواهید کرد. با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تا مشکلات و نحوه تعمیر ماکروفر کنوود را به همراه دلایل آن بررسی کنیم.

فهرست

نحوه تعمیرات ماکروفر کنوود

ماکروفر کنوود یکی از ماکروفرهای محبوب در بازار کشورمان است که با وارد کردن فشار قابل توجه به این دستگاه، احتمالا پس از گذشت چند سال استفاده ممکن است کارایی خود را از دست دهد و یا اینکه خرابی نسبی در آن رخ دهد. با بروز هر گونه خرابی در این دستگاه، در ابتدا تصور می کنیم که خودمان بدون داشتن هر گونه دانش فنی تعمیرات می توانیم این خرابی را تعمیر کنیم؛ اما اینگونه نیست و با باز کردن بدنه ماکروفر کنوود متوجه این خواهیم شد که توانایی کافی جهت تعمیر این دستگاه را نداریم.

نحوه تعمیرات ماکروفر کنوود

بنابراین اگر مایل به اطلاع از نحوه تعمیرات ماکروفر کنوود هستید، توصیه می کنیم در صورتی پیگیر این موضوع باشید که دانش ابتدایی تعمیرات تخصصی ماکروفر کنوود را داشته باشید!

توجه: با باز کردن بدنه و قطعات ماکروفر کنوود، گارانتی و ضمانت نامه دستگاه شما ملغی خواهد شد و دیگر نمی توانید از خدمات پس فروش ماکروفر کنوود استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود

در صورت بروز هر گونه خرابی برای ماکروفر کنوود، ساده ترین و منطقی ترین راه حل مراجعه به نمایندگی کنوود در تهران و یا سایر استان‌های کشور و استفاده از خدمات پس از فروش ماکروفر کنوود از طریق کارت گارانتی که در هنگام خرید مایکروفر کنوود توسط فروشنده به شما تحویل داده شده است. از این رو با مراجعه به نمایندگی تعمیرات کنوود در تهران می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌های تعمیرات، مشکلاتی که برای دستگاه شما پیش آمده اند را بررسی و رفع مشکل کنید و این ملزم به داشتن اعتبار کافی گارانتی می‌باشد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود

اما در صورتی که متوجه این شدید از بازه زمانی کارت گارانتی شما چند روز، چند ماه و یا حتی چند سال می‌گذرد، نمی‌توانید از خدمات پس از فروش مایکروویو کنوود استفاده کنید و صرفا باید به مراکز تعمیر ماکروفر کنوود مراجعه نمایید تا این مشکل از نزدیک توسط تکنسین‌های مجرب با استفاده از قطعات وارداتی ماکروفر کنوود (Kenwood) رفع مشکل شود.

ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر کنوود با بیش از 30 سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات تعمیر ماکروفر شما با قطعات کاملا وارداتی و 90 روز گارانتی شرکتی هستیم؛ جهت درخواست تعمیرات می‌توانید با تیم پشتیبانی از طریق شماره‌های مندرج بر روی سایت تماس بگیرید.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماکروفر کنوود

مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماکروفر کنوود در تهران با بروز ترین تجهیزات جهت تعمیرات تخصصی ماکروفر کنوود، آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشد تا تمام مشکلات پیش آمده برای ماکروفر را به‌صورت تخصصی تعمیر کنیم و نیازی به خرید دستگاه جدید با هزینه های گران‌قیمت نداشته باشید. لازم به ذکر است که تخصص ما در آریابهکار این است که قطعات معیوب را با دانش فنی تعمیرات تعمیرکاران ماکروفر کنوود رفع کنیم و حتی نیاز به تعویض قطعات نداشته باشید.

جهت پرسیدن سوالات خود در خصوص تعمیرات ماکروفر کنوود در آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی لازم به شما صورت گیرد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا درخواست شما ثبت شود و بتوانید دستگاه خود را به کارشناسان ما برسانید و به بهترین کیفیت ممکن تعمیر شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که مشکل دستگاه خود را بصورت دقیق به کارشناسان و تیم پشتیبانی ما شرح دهید و بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

کاربران گرامی شما می توانید برای ثبت درخواست تعمیرات ماکروفر کنوود خود با شماره نمایندگی تعمیرات ماکرفر کنوود در تهران تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین بازه زمانی درخواست های شما انجام و مشکلات پیش در ماکروفر های شما برطرف گردد. شماره های نمایندگی تعمیر مایکروفر کنوود به شرح زیر می باشد:

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود تمامی خدمات مرتبط با ماکروفر کنوود را بصورت 0 تا 100 توسط تعمیرکاران ماکروفر کنوود بصورت تخصصی انجام می دهد تا صرفا مشکل دستگاه توسط تعمیرات تخصصی برطرف شود و نیازی به تعویض قطعه نداشته باشید. از این رو خدمات ما شامل موارد ذیل می شوند:

 • تعمیرات برد ماکروفر کنوود.
 • تعمیر جرقه زدن ماکروفر کنوود.
 • تعمیر نچرخیدن سینی ماکروفر کنوود.
 • تعمیرات کار نکردن ماکروفر کنوود.
 • تعمیر روشن نشدن ماکروفر کنوود.
 • تعمیرات تخصصی قطعات معیوب و…

روال تعمیرات ماکروفر کنوود توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

روال و پروسه تعمیرات ماکروفر کنوود توسط تعمیرکاران متخحصص آریابهکار بدین گونه می باشد که در ابتدا دستگاه باید توسط تکنسین های مجرب مجموعه ما عیب یابی دقیق و قطعه به قطعه شود تا مشکل دستگاه شناسایی شود. این در حالی است که با مراجعه به مراکز غیر مجاز در ابتدا بدون هر گونه پروسه عیب یابی، اعلام هزینه تعمیرات می کنند که 90 درصد این هزینه برای تعویض قطعاتی می باشد که اگر با ابزارهای تعمیراتی بررسی و تست شوند، کاملا سالم می باشند.

روال تعمیرات ماکروفر کنوود توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

پس از آنکه عیب یابی دقیق صورت گرفت، براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه برآورد هزینه صورت خواهد گرفت و در صورت تائید شما، خدمات تعمیر ماکروفر کنوود آغاز خواهد شد و پس از چندین بار تست به شما تحویل داده خواهد شد.

مهمترین نکات در تعمیر ماکروفر کنوود

ماکروفر کنوود از آنجاییکه یک دستگاه با قابلیت های متعددی می باشد، با بروز هر گونه خرابی باید نکات مختلفی برای تعمیر ماکروفر کنوود شما اعمال شود تا بهترین نتیجه را بتوانید از تعمیرات ماکروفر کنوود دریافت کنید. با این وجود اگر ماکروفر کنوود شما خراب شده است و مایل هستید تا تمام نکات در خصوص تعمیر این دستگاه اعمال شود، باید دستگاه را به مرکز تخصصی منتقل کنید که هم در تعمیرات تخصصی انجام دهد و هم اینکه در قبال هر یک از خدماتی که به شما ارائه می دهد، گارانتی و تضمین کتبی ارائه دهد.

ما در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی، کادر جواب با دانش تعمیراتی قابل توجهی داریم که با استفاده از این نکات تمام مشکلات دستگاه شما تعمیر خواهد شد و در ازای هر یک از تعمیراتی که صورت می گیرد، گارانتی 90 روزه کتبی برای شما صادر خواهد شد.

مزیت های تعمیر ماکروفر کنوود در نمایندگی تخصصی آریابهکار

یکی از مزایایی که در آریابهکار جهت سهولت مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است، پیک رفت و برگشت رایگان مجموعه می باشد که با انجام هماهنگی قبلی در روز و ساعت از قبل تعیین شده به محل شما اعزام می شود. اما چگونه؟ پیک اعزام شده به محل شما به همراه یک قبض شرکتی و معتبر خواهد بود که با ارائه این قبض به شما عزیزان، دستگاه را از شما تحویل و سپس به شعب تعمیراتی آریابهکار جهت تعمیرات تخصصی منتقل می کند تا مراحل تعمیر در آریابهکار را به‌صورت پله به پله بگذارند.

همچنین در خصوص تعمیرات در روش بالا باید بگوییم که دستگاه عیب یابی می شود و پس از آنکه عیب یابی شد، با شما تماس گرفته خواهد شد و اگر تائید تعمیرات دهید، دستگاه تعمیر خواهد شد؛ از این رو پیش از آنکه تائیدیه شما ثبت نشود، هیچ گونه خدمات تعمیر جهت دستگاه شما ارائه نخواهد گردید. درضمن باید بگوییم که یکی دیگر از مزایای تعمیر ماکروفر کنوود در نمایندگی تخصصی آریابهکار این است که دستگاه شما صرفا توسط تعمیرکاران مجرب با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر می شود.

تعمیر ماکروفر کنوود با ضمانت نامه معتبر

ما در آریابهکار همانگونه که گفته شد، تمامی خدمات مرتبط با ماکروفر کنوود را با بهترین کیفیت ارائه می دهیم. اما آیا برای خدمات صورت گرفته شده نیز گارانتی تعلق می گیرد؟ در پاسخ به این سؤال باید عرض کنیم که ساده‌ترین و گسترده‌ترین خدمات تعمیر ماکروفر کنوود در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی شرکتی و رسمی ما می شود؛ بدین معنا که اگر پس از تعمیر دستگاه شما، مجددا خرابی بخش تعمیر شده بر روی دستگاه مشاهده شد بدون آنکه هزینه ای بابت خدمات تعمیر بپردازید، تعمیر خواهد شد تا یک دستگاه سالم به شما تحویل داده شود.

از این رو پس از آنکه دستگاه شما در مجموعه ما تعمیر شد و آماده تحویل به شما عزیزان شد، در کنار دستگاه تعمیر شده یک گارانتی رسمی به همراه مهر و امضای شرکت آریابهکار تعلق خواهد گرفت که در صورت بروز خرابی در بخش تعمیر شده می توانید به شعب آریابهکار جهت تعمیرات مجدد در بازه زمانی مذکور مراجعه نمایید.

تعویض قطعات ماکروفر کنوود با قطعات دارای گواهی اصالت

لازم به ذکر است که شعار ما در آریابهکار این است که قطعات معیوب ماکروفر کنوود شما را با استفاده از دانش فنی تعمیرکاران جوان و ماهری که در آریابهکار مشغول به خدمات رسانی به شما عزیزان هستند تعمیر می کنیم تا از هر گونه تعویض قطعه بی نیاز شوید. اما برخی قطعات جزئی در ماکروفر وجود دارند که ارزش تعمیرات ندارند. برای مثال با سوختن فیوز حرارتی و یا فیوز سرامیکی ماکروفر کنوود، امکان احیای آنها وجود ندارد و صرفا باید آنها را تعویض کنیم تا مشکل آنها برطرف شود (این قطعات دارای قیمت حدودی 100-200 هزار تومانی هستند).

تعمیر ماکروفر کنوود با ضمانت نامه معتبر

همچنین اگر تحت فشار زیاد مشکل گسترده ای در بخش برد ماکروفر کنوود شما ایجاد شده باشد، طبیعتا امکان تعمیر آن وجود ندارد (برای مثال ذوب شدن قسمتی از برد ناشی از فشار زیاد). از این رو جای نگرانی وجود ندارد چرا که ما در آریابهکار مفتخریم که تمام قطعات آسیب دیده ماکروفر کنوود شما عزیزان را با استفاده از قطعات وارداتی و کاملا برند براساس مدل دستگاه شما تعویض می کنیم؛ تمام قطعات بکار رفته در آریابهکار دارای گواهی اصالت هستند.

مهمترین اقداماتی که در زمینه تعمیر ماکروفر کنوود صورت می گیرد

اولین اقدامی که در آریابهکار پیش تعمیر ماکروفر کنوود به‌صورت رایگان برای تمام مشتریان صورت می گیرد این است که دستگاه شما بدون آنکه در آریابهکار جهت تعمیرات تخصصی پذیرش شود، ما با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا توسط تکنسین های تعمیرکار ماکروفر کنوود مشکل دستگاه شما را به‌صورت دقیق و قطعه به قطعه عیب یابی می کنیم تا مشکلات موجود در دستگاه را ریشه یابی کنیم و گزارش جامعی از نتیجه عیب یابی نیز به شما ارائه خواهد شد.

مهمترین اقداماتی که در زمینه تعمیر ماکروفر کنوود صورت می گیرد

همچنین یکی دیگر از اقدامات مهم ما در این زمینه این است که برخلاف تعمیرگاه هایی که هیچ تخصصی در زمینه تعمیر ماکروفر کنوود ندارند، دستگاه شما را فقط و فقط توسط تعمیرکاران ماکروفر کنوود به‌صورت تخصصی تعمیر خواهیم کرد که همین موضوع مزایای به‌خصوص خودش را دارد. این مزایا عبارتند از تعمیر تخصصی مشکلات و همچنین عدم نیاز به تعویض قطعات ماکروفر کنوود! همچنین سایر اقدامات نیز به بهترین شکل ممکن بر روی دستگاه شما صورت می گیرند تا تضمین تعمیر تخصصی دستگاه شما باشند.

تعمیرات ماکروفر کنوود چه زمان ضروری است؟

بدون شک زمانیکه ماکروفر کنوود شما کار نمی کند و یا روشن نمی شود، علیرغم اینکه خیلی دیر تصمیم به تعمیر ماکروفر کنوود گرفته اید، باید هزینه قابل توجهی را در نظر بگیرید تا این مشکل را در تعمیرگاه ماکروفر کنوود تعمیر کنید؛ چرا که در این مواقع احتمال از کار افتادن و سوختن قطعات کلیدی و گران‌قیمت دستگاه وجود دارد. از این رو طبیعتا مراجعه به تعمیرگاه ماکروفر کنوود در این مواقع هزینه بر خواهد بود. اما بهترین زمان برای تعمیر ماکروفر کنوود چه زمانی است؟ بهترین زمان از نظر تکنسین های ما این است که شما ساده‌ترین خرابی را در این دستگاه مشاهده می کنید.

تعمیرات ماکروفر کنوود چه زمان ضروری است؟

در این مواقع هم هزینه شما کاهش خواهد یافت و هم اینکه نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت و صرفا با تعمیرات تخصصی قطعات در آریابهکار مشکل دستگاه شما رفع خواهد شد. همچنین جهت افزایش طول عمر مفید ماکروفر کنوود می توانید سالانه 2 الی 3 بار دستگاه را به شعب تعمیراتی ما در شرق و غرب تهران جهت ارائه خدمات سرویس ماکروفر کنوود منتقل کنید.

چرا تعمیر ماکروفر کنوود را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

ماکروفر کنوود یکی از 10 ماکروفر برتر در بازار کشورمان می باشد که این روزها با هزینه 7-8 میلیون تومانی می توانید این دستگاه را خریداری کنید. اما خراب شدن این دستگاه به معنی خرابی گسترده آن نیست و نیازی به خرید دستگاه جدید ندارید و می توانید خیلی ساده این دستگاه قدرتمند را در شعب تعمیراتی آریابهکار تعمیر کنید. اما چرا آریابهکار؟ آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر لوازم برقی خانگی، تمامی خدمات تعمیر ماکروفر کنوود را توسط تعمیرکاران و متخصصان تعمیر ماکروفر کنوود که حداقل 5 سال سابقه تخصصی در تعمیر این دستگاه دارند، انجام می دهد.

همچنین یکی از مواردی که باید در این بخش اشاره کنیم این است که تمام پروسه تعمیر ماکروفر کنوود شما عزیزان توسط تکنسین هایی انجام می شود که حداقل 5 سال تخصصی در زمینه تعمیر ماکروفر کنوود دارند و نتیجه این خدمات هم این است که مشکل دستگاه شما به‌صورت اصولی یکبار برای همیشه تعمیر می شود و دیگر نیازی به تعمیرات ماکروفر کنوود و یا خرید دستگاه جدید نخواهید داشت.

مراحل درخواست تعمیرکار مجرب ماکروفر کنوود در آریابهکار

برای تعمیر تخصصی ماکروفر کنوود در آریابهکار، روش های مختلفی پیش روی شما می باشد که با مقایسه شرایط خود می توانید یکی از این روش ها را انتخاب و استفاده نمایید. اولین راهکاری که می توانیم برای شما عزیزان جهت بررسی سریعتر مشکل دستگاه نام ببریم این است که تصویر یا ویدیو سی ثانیه ای از دستگاه تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم تکنسین ما در آریابهکار ارسال نمایید تا مشکل دستگاه به‌صورت سطحی بررسی شود و تعدادی راهکار به شما ارائه گردد.

همچنین اگر شاغل هستید و زمان کافی برای مراجعه حضوری به شعب ما را ندارید، می توانید از طریق تماس با تیم پشتیبانی آریابهکار، هماهنگی های لازم را انجام دهید تا پیک رایگان مجموعه در روز و زمان از پیش تعیین شده به محل سکونت شما اعزام گردد و با ارائه قبض رسمی شرکتی به شما عزیزان دستگاه را تحویل و سپس به شعب تعمیراتی آریابهکار جهت تعمیرات تخصصی منتقل نماید. برا انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 اقدام نمایید تا پیک در روز و ساعت از پیش تعیین شده به محل شما اعزام گردد.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در تهران

بهترین راهکاری که ما می توانیم به شما در خصوص خرید ماکروفر کنوود ارائه دهیم این است که برای خرید ماکروفر کنوود سعی کنید فروشگاه های غیرمجاز را کنار بگذارید و فقط و فقط از فروشگاه های مجاز و معتبر خرید انجام دهید. این در حالی است که قیمت گارانتی و بدون گارانتی ماکروفر کنوود متفاوت است؛ اما با پرداخت هزینه جزئی بیشتر، گارانتی به دستگاه شما تعلق خواهد گرفت که در صورت خرابی دستگاه می توانید به نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در تهران و یا استان محل سکونت خود مراجعه نمایید و از خدمات پس از فروش رایگان جهت تعمیرات استفاده نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در تهران می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید که تمام اطلاعات مورد نیاز شما بر روی این کارت گارانتی نوشته است و می توانید با هماهنگی های لازم، به نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در تهران در روز و ساعت از پیش تعیین شده مراجعه نمایید تا از این خدمات استفاده کنید.

خاموش شدن ماکروفر کنوود

از رایج ترین مشکلاتی که امکان دارد برای مایکروفر شما رخ دهد، خاموش شدن ماکروفر کنوود (Kenwood) در حین کار می‌باشد که این مشکل بلاشک نشان دهنده خرابی در دستگاه شما می‌باشد و باید آنرا در اولویت تعمیر قرار دهید. با این وجود این خرابی شاید در ابتدا ساده بنظر برسد، اما به مرور زمان می‌تواند باعث از کار افتادن و آسیب دیدن ماکروفر شما شود. با این وجود در ادامه این گزارش شما را با دلایل اصلی خاموش شدن مایکروفر آشنا خواهید شد.

1. خرابی پنل ماکروفر کنوود

شاید برای شما سوال باشد که آیا خرابی پنل ماکروفر واقعا سبب خاموش شدن ماکروفر کنوود می‌شود؟ چگونه؟ بله. بروز هر گونه خرابی در پنل ماکروفر می‌توانید باعث خاموش شدن ماکروفر شما شود.

در صورتی که پنل ماکروفر کنوود بنابر عوامل گوناگونی آسیب دیده باشد، طبیعتا کارایی و قابلیت خود را از دست می‌دهد و دستوراتی که از طریق پنل می‌خواهید به ماکروفر منتقل کنید، به دلیل سوختن یا نیم سوز بودن این پنل ممکن است بصورت ناگهانی قطع و وصل شود که در نتیجه می‌تواند بصورت ناگهانی باعث خاموش شدن ماکروفر کنوود شود. این خرابی باید فورا تعمیر شود؛ در غیر اینصورت این قطع و وصلی ناگهانی می‌تواند برد و اتصالات ماکروفر را نشانه بگیرد.

خرابی پنل ماکروفر کنوود

توجه داشته باشید که خرابی پنل می‌تواند ناشی از برخورد اجسام تیز، سقوط از ارتفاع و همچنین ضربه سنگین به آن رخ دهد که تنها راهکار آن، تعمیر (درصورت امکان) یا تعویض می‌باشد.

در صورت بروز هر گونه خرابی برای پنل مایکروویو کنوود، ما در آریابهکار آماده تعمیر و تعویض آن هستیم.

2. خرابی ترموستات

ترموستات ماکروفر کنوود در واقع وظیفه کنترل دمای داخلی دستگاه را بر عهده دارد و از بالا رفتن بیش از اندازه دمای داخلی ماکروفر جلوگیری می‌کند. با این وجود در هنگام خرابی این قطعه علاوه بر آنکه سبب خاموش شدن ماکروفر کنوود می‌شود، اگر به آن بی توجهی کنید و سر موقع اقدام به سرویس نکنید، می‌تواند در خرابی و از کار افتادن کلی دستگاه شما موثر واقع شود! بنابراین این خرابی را جدی بگیرید و فورا به تعمیرگاه مجاز ماکروفر کنوود مراجعه کنید تا این مشکل برطرف گردد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بوش

3. خرابی ترانس ولتاژ

ترانس ولتاژ ماکروفر کنوود، از مهم ترین و حیاتی ترین قطعات این دستگاه به شمار می‌رود که بطور کلی وظیفه تامین ولتاژ لازم برای راه اندازی مگنترون را برعهده دارد و اغلب به دلیل استفاده مداوم و مکرر، دچار خرابی می‌شود. بنابراین در هنگام خرابی این قطعه بنابر هر دلیل دیگر نمی‌توان از ماکروفر استفاده کنید؛ چرا که هیچ گرمایی توسط مگنترون تولید نخواهد شد و صرفا یک دستگاه معیوب در خانه خواهید داشت.

خرابی ترانس ولتاژ

4. مسدود شدن هواکش

در اکثر مواقع به دلیل عدم پاکسازی به موقع محیط داخلی ماکروفر کنوود (Kenwood)، مواد باقی مانده غذایی در دستگاه به سمت هواکش پرتاب می‌شوند و به مرور زمان می‌تواند منجر به مسدودی هواکش مایکروفر شما شوند. از این رو توصیه‌ای که در این زمینه می‌توانیم به شما بکنیم این است که حتما هربار پس از استفاده از ماکروفر آنرا بطور کامل تمیز کنید و اجازه ندهید ذرات ریز غذا بر روی آن جمع شوند؛ در غیر اینصورت با مشکل خاموش شدن ماکروفر کنوود روبرو خواهید شد که بهتر است توسط تکنسین تعمیر ماکروفر کنوود رفع مشکل شود.

نچرخیدن سینی ماکروفر کنوود

از رایج ترین مشکلاتی که امکان دارد در حین استفاده از مایکروویو با آن مواجهه شوید، نچرخیدن سینی ماکروفر کنوود می‌باشد؛ در صورتی که سینی ماکروفر به خوبی نچرخد، غذای شما به خوبی گذشته گرم نخواهد شد و این بدین معناست که بخش از غذا بصورت کامل گرم می‌شود و بخش دیگر غذا کاملا سرد خواهد بود. بنابراین این مشکل جدی است که باید آنرا ریشه یابی و تعمیر کنید. در ادامه این بخش از این گزارش می‌خواهیم شما را با دلایل نچرخیدن سینی مایکروفر آشنا سازیم.

1. خرابی کوپلینگ

کوپلینگ ماکروفر کنوود از مهم ترین و کلیدی ترین قطعات موجود در ماکروفر شما می‌باشد که رابط میان سینی و موتور گردان می‌باشد و با استفاده از نیروی تولید شده در موتور گردان، باعث به چرخش در آمدن سینی می‌شود. لازم به ذکر است که این قطعه از جنس پلاستیک است و به دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی و استفاده طولانی مدت از ماکروفر می‌تواند دچار خرابی شود. از این رو گفتنی است که در صورت خرابی این قطعه، با مشکل نچرخیدن سینی ماکروفر کنوود (Kenwood) روبرو می‌شوید.

نچرخیدن سینی ماکروفر کنوود

راهکاری که برای این خرابی به شما پیشنهاد می‌کنیم، صرفا تعویض کوپلینگ مایکروفر با قیمت مقرون به صرفه می‌باشد.

2. خرابی موتور گردان

از رایج ترین دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر، خرابی موتور گردان ماکروفر کنوود می‌باشد! در واقع موتور گردان به قطعه‌ای گفته می‌شود که در کف مایکروفر در زیر سینی و کوپلینگ قرار دارد و با دریافت و تولید نیروی لازم، وظیفه چرخاندن کوپلینگ و در نهایت سینی ماکروفر کنوود را بر عهده دارد. با این وجود این قطعه به دلیل نوسانات برقی و عدم رعایت محدودیت وزنی سینی ماکروفر، دچار خرابی می‌شود و در صورت خرابی آن نیز سینی نمی‌چرخد و غذای شما گرم نخواهد شد.

جهت تعویض موتور گردان ماکروفر کنوود می‌بایست به مرکز تعمیر ماکروفر کنوود مراجعه کنید تا در صورت عدم تعمیر این قطعه، تعویض شود.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بیم

3. خرابی غلتک زیر سینی

به طور کلی به منظور حفظ تعادل و درست چرخیدن سینی ماکروفر کنوود، غلتک‌های زیر سینی تعبیه شده اند که به دلیل جنس پلاستیکی که دارند، طی استفاده طولانی مدت و همچنین قرار دادن ظروف حجیم و سنگین می‌توانند دچار شکستگی شوند. از این رو توصیه می‌کنیم در حین شستشوی سینی، به این غلتک‌ها توجه کافی داشته باشید تا همگی آنها سالم باشند. در صورت عدم توجه به این چرخ ها، با مشکل نچرخیدن سینی ماکروفر کنوود (Kenwood) روبرو خواهید شد.

4. خرابی خود سینی

در قسمت زیرین سینی ماکروفر کنوود شیارهایی تعبیه شده اند که کوپلینگ درون آن چفت می‌شود و در حین خارج کردن سینی از درون محفظه ماکروفر باید دقت کافی را به خرج دهید تا آسیب نبینند؛ در صورت آسیب دیدن این قطعه با مشکل نچرخیدن سینی مایکروفر روبرو خواهید شد. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که این خرابی ممکن است چگونه برای شما رخ دهد؟

معمولا پرتاب شدن سینی و همچنین وارد شدن ضربه به شیارهای پشتی سینی می‌تواند باعث شکستن و آسیب دیدن آن شود. بنابراین توصیه می‌شود در حین شستشو به آن دقت کافی داشته باشید.

از این رو اگر سینی شما دچار خرابی شده است، نباید آنرا درون ماکروفر قرار دهید و صرفا باید سینی جدیدی را از مراکز تعمیر ماکروفر کنوود خریداری کنید.

جرقه زدن ماکروفر کنوود

جرقه زدن ماکروفر کنوود از جمله مشکلات رایج این دستگاه است که همواره با صدا و کمی نور همراه می‌باشد که با دیدن این مشکل قطعا شوکه خواهید شد و به دنبال یک راهکار جدی خواهید بود! اما اگر در همان لحظات ابتدایی این خرابی را رفع کنید، جای نگرانی وجود ندارد و مشکل بخصوصی برای دستگاه شما رخ نخواهد داد! با این وجود زمانیکه این خرابی را مشاهده کردید، توصیه می‌کنیم فورا از طریق دکمه Stop بر روی پنل ماکروفر کنوود (Kenwood)، دستگاه را متوقف کنید و از برق بکشید و مشکل را عیب یابی کنید.

دلایلی که می‌توانند باعث جرقه زدن مایکروفر شوند، نسبتا زیاد هستند و با این وجود باید آنها را جدی بگیرید و فورا رفع نمایید. با این وجود رایج ترین علتی که می‌تواند باعث بروز جرقه در مایکروویو شود، وجود ظرف یا ذرات فلزی درون مایکروفر می‌باشد؛ چرا که این ذرات فلزی اجازه عبور امواج تولیدی در ماکروفر را نمی‌دهند و آنها را منعکس می‌کنند. با این وجود بهتر است از ظروف مناسب ماکروفر استفاده کنید.

جرقه زدن ماکروفر کنوود

اما اگر با قرار دادن ظروف مناسب باز هم متوجه این شدید که جرقه‌های زیادی درون دستگاه تولید می‌شوند، باید آنها را جدی بگیرید و فورا به مرکز تعمیر ماکروفر کنوود مراجعه نمایید تا این مشکل توسط تکنسین‌ها عیب یابی و تعمیر شود.

 • از ظروف مخصوص ماکروفر استفاده کنید.
 • از ظروف فلزی درون ماکروفر استفاده نکنید.
 • در صورت دیدن جرقه زدن مایکروفر، آنرا فورا از برق جدا نمایید.

روشن نشدن ماکروفر کنوود

بدون ذره‌ای درنگ لازم است تا به شما بگوییم از مهم ترین دلایل روشن نشدن ماکروفر کنوود، خرابی میکروسوئیچ درب است. میکروسوئیچ درب ماکروفر کنوود دارای قلاب‌های پلاستیکی می‌باشد که در هنگام بسته شدن درب با میکروسوئیچ‌ها درگیر شده و سپس فرمان روشن شدن ماکروفر را به برد صادر می‌کند. بنابراین در هنگام خرابی این قلاب ها، درب به درستی بسته نشده و فرمان روشن نشدن ماکروفر نیز صادر نخواهد شد. از این رو توصیه می‌شود به آرامی درب ماکروفر را ببندید تا با این خرابی روبرو نشوید.

همچنین یکی دیگر از دلایلی که می‌تواند به آسانی منجر به روشن نشدن مایکروفر شود، نوسان برق و نهایتا خرابی برد و اتصالات می‌باشد! به همین دلیل توصیه می‌کنیم دوشاخه برق ماکروفر کنوود را با دقت کافی بررسی کنید تا اگر قطع و وصلی و هر مشکلی که دارد، فورا آنرا برطرف کنید. همچنین توصیه دیگری که تکنسین‌های ما در این زمینه دارند این است که حتما از محافظ برق استاندارد استفاده کنید تا جلوی نوسانات برق این چنینی را بگیرید و نیازی به تعمیر ماکروفر کنوود (Kenwood) نداشته باشید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر زیمنس

نکات نگهداری از ماکروفر کنوود

بدین منظور که ماکروفر به خوبی بدون هیچ نقصی سالیان سال بدون هیچ گونه خرابی بتواند عملکرد درستی از خود ارائه دهد، لازم است تا به صورت روزانه از آن نگهداری شود! بدین معنا که اگر به ماکروفر بی توجهی کنید، طبیعتا خرابی‌هایی رخ می‌دهد که می‌توانند هزینه‌های تعمیرات را به شما تحمیل کنند. از این رو توصیه می‌کنیم ماکروفر کنوود را به موقع سرویس کنید تا از این خرابی‌ها پیشگیری نمایید.

برای اینکه از خرابی‌های ماکروفر کنوود پیشگیری کنید، لازم به ذکر است که باید دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر کنوود (Kenwood)که درون جعبه دستگاه می‌باشد را با دقت کافی مطالعه کنید. در این دفترچه نکاتی مختص استفاده از ماکروفر مطرح شده اند که با رعایت آنها مشکل دستگاه شما برطرف خواهد شد. با این وجود در ادامه این گزارش نکات نگهداری از ماکروفر را جمع آوری کرده ایم تا با رعایت آنها مشکلی برای دستگاه شما رخ ندهد.

نکات نگهداری از ماکروفر کنوود

 1. محدودیت وزنی را در ماکروفر رعایت کنید.
 2. عمر مفید ماکروفر نسبت به استفاده شما میان 5 الی 10 سال می‌باشد.
 3. ماکروفر را در محیطی مناسب به دور از رطوبت قرار دهید.
 4. از زمان‌های پخت از پیش تعیین شده ماکروفر استفاده نمایید.
 5. تحت هیچ شرایطی ماکروفر را خالی روشن نفرمایید.
 6. به هیچ عنوان از ظروف لب پر و طلاکوب شده در ماکروفر استفاده نکنید.
 7. از ماکروفر برای جوشاندن انواع مایعات مانند آب، شیر و… به هیچ عنوان استفاده نکنید.
 8. برای داغ کردن روغن از ماکروفر استفاده نفرمایید.
 9. از محافظ برق استاندارد برای مایکروویو استفاده نمایید.
 10. ماکروفر را در محلی قرار دهید که فضای کافی در اطراف دستگاه وجود داشته باشد.
 11. در صورتی که کارتان با دستگاه به اتمام رسید، حتما آن را از برق بکشید.
 12. در ساعات اوج مصرف از دستگاه استفاده نکنید.
 13. به طور کامل بعد از اتمام کار، مایکروفر را کاملا تمیز کنید.
 14. به هیچ وجه به‌صورت دستی سینی ماکروفر را به چرخش در نیاورید.
 15. از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.
 16. در صورت بروز هر گونه خرابی به تعمیرگاه ماکروفر کنوود مراجعه نمایید.

عیب یابی ماکروفر کنوود

عیب یابی ماکروفر کنوود به پروسه‌ای گفته می‌شود که متخصصین و تکنسین‌های تعمیر ماکروفر کنوود با استفادهاز ابزارهای بروز دنیا اقدام به عیب یابی و بازبینی ماکروفر شما می‌کنند تا مشکل پیش آمده برای دستگاه با دقت کافی بررسی و شناسایی شود و نیازی به تعویض قطعات دستگاه نداشته باشید. با این وجود اگر به هر دلیلی این پروسه و فرآیند با دقت کافی انجام نشود، باید خودتان را آماده پرداخت هزینه‌های تعویض قطعات سالم دستگاه کنید که حتی با پرداخت هزینه زیاد، مشکل دستگاه رفع نخواهد شد.

با این وجود توصیه می‌شود پیش از تعمیر ماکروفر کنوود، آنرا به دست تکنسین‌ها و متخصصین مجرب بسپارید تا با استفاده از ابزارهای بروز و هزینه متعارفی، مشکل شما را بدون تعویض قطعات و صرفا از طریق تعمیرات رفع نمایند.

لازم به ذکر است که کلیه خدمات عیب یابی ماکروفر کنوود (Kenwood) در آریابهکار توسط تکنسین‌ها و متخصصین تعمیر ماکروفر بصورت رایگان انجام می‌شود تا مشکل شما خیلی سریع و کم هزینه برطرف گردد و نیازی به خرید ماکروفر جدید نداشته باشید.

 • عیب یابی رایگان توسط تکنسین‌های مجرب.
 • خدمات ویژه با بالاترین سرعت و ظرف مدت 7 روز کاری پس از پذیرش.
 • تحت پوشش قرار دادن بیش از 86 برند مطرح روز دنیا جهت تعمیر.
 • امکان ارسال عکس در واتساپ، تلگرام، ایمو و ایتا جهت ارتباط با کارشناسان.
 • از طریق پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس تکنسین ‌های ما باشید.

هزینه تعمیر ماکروفر کنوود

در آریابهکار برخلاف مراکز غیرمجاز تعمیرات ماکروفر کنوود، در ابتدا دستگاه اعلام هزینه تعمیر نمی‌شود! بدین معنا که پروسه کاری ما بدین گونه می‌باشد تا در ابتدا دستگاه شما در شعب توسط تکنسین تعمیر مورد بازبینی و عیب یابی قرار گیرد و صرفا از طریق هزینه جزئی تعمیرات، مشکل شما رفع شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو هزینه تعمیر ماکروفر کنوود شما بستگی به خرابی و امکان و عدم امکان تعمیر قطعات آسیب دیده آن دارد.

هزینه تعمیر ماکروفر کنوود

هزینه‌های تعمیرات ماکروفر در آریابهکار نسبت به تعمیرگاه‌های غیر مجاز، مقرون به صرفه می‌باشد چرا که تمامی هزینه‌های اعلامی براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه است و هیچ هزینه غیرمتعارفی از شما بابت تعمیر و تعویض قطعات دریافت نخواهد شد. با این وجود جهت درخواست تعمیر ماکروفر کنوود (Kenwood) می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم انجام شود.

 • تعمیر و تعویض قطعات ماکروفر کنوود با قطعات وارداتی.
 • هزینه‌های اعلامی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه.
 • تعمیر قطعات معیوب در صورت امکان.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر فلر

تعمیر ماکروفر کنوود در تهران

آریابهکار دارای دو شعبه تعمیر ماکروفر کنوود در غرب تهران و همچنین شرق تهران می‌‌باشد که در صورت خرابی ماکروفر کنوود می‌توانید بصورت حضوری به شعب ما مراجعه کنید تا دستگاه در حضور شما توسط تکنسین‌های مربوطه عیب یابی و اعلام هزینه تعمیر شود. آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر ماکروفر علی الخصوص تعمیر ماکروفر کنوود، همواره آماده ارائه خدمات تعمیرات با تیم مجرب و کارشناس با استفاده از قطعات وارداتی با 90 روز گارانتی می‌باشد. در ادامه آدرس شعب را درج کرده ایم:

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول

تعمیر ماکروفر کنوود در تهران

همچنین اگر به دلیل مشغله زیاد امکان مراجعه حضوری به شعب را ندارید، می‌توانید از خدمات غیرحضوری آریابهکار استفاده کنید؛ در صورت انجام هماهنگی‌های لازم، پیک رفت و برگشت کاملا رایگان برای شما در نظر گرفته خواهد شد که راننده پیک با ارائه قبض دریافت دستگاه، دستگاه را از شما تحویل خواهد گرفت و به پیک آریابهکار منتقل خواهد نمود تا فورا توسط تکنسین‌ها عیب یابی و بازبینی شود. از این رو می‌توانید از طریق تماس با شماره 02145437، هماهنگی‌های لازم را جهت دریافت و تعمیر ماکروفر کنوود (Kenwood) انجام دهید.

تعمیر ماکروفر کنوود KENWOOD در محل

بر خلاف چندین سال اخیر، امروزه ماکروفرها یکی از کاربردی ترین و مهم ترین لوازم برقی خانگی در خانه هر یک از ما می باشند و شما می توانید از این طریق در کمترین بازه زمانی غذاهای دلخواه خود را در ماکروفر کنوود و یا هر ماکروفری گرم و تهیه کنید. اما تصور کنید که این دستگاه بنابر دلایل مختلفی دچار خرابی شده است و نمی توانید از آن بصورت اصولی همانند روز اول استفاده کنید. بدون شک روال زندگی روزمره شما عزیزان مختل خواهد شد و نمی توانید از این طریق مشکلاتی برای شما ایجاد خواهند شد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر کنوود را بصورت تخصصی به تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود بسپارید. اما آیا خدمات تعمیر ماکروفر کنوود در محل نیز انجام می شود؟ بله. در آریابهکار ما خدمات تعمیر ماکروفر کنوود را در محل نیز به شما عزیزان ارائه می دهیم و می توانید از این طریق دستگاه خود را در کمترین بازه زمانی در محل بر طرف کنید. برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید.

تیم تعمیرکار ماکروفر کنوود در آریابهکار در اسرع زمان به محل شما عزیزان مراجعه خواهند کرد تا مشکل دستگاه شما را در ابتدا عیب یابی کنند و سپس تعمیرات لازم و کافی را در این دستگاه اعمال کنند و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. با این وجود برای انجام هماهنگی های لازم می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید و در خواست خود را ثبت نمایید.

توجه: جهت اعزام تکنسین تعمیر کار ماکروفر کنوود به محل خود باید بازه زمانی و محل سکونت خود را از قبل به تیم پشتیبانی آریابهکار اطلاع دهید تا از این طریق هماهنگی های لازم انجام شود.

خدمات پس از فروش ماکروفر کنوود در نمایندگی مرکزی آریابهکار

زمانیکه شما ماکروفر کنوود را از فروشگاه مجاز و معتبر خریداری می کنید، کارت گارانتی و خدمات پس از فروش ماکروفر کنوود به شما تعلق خواهد گرفت که این خدمات تا یک بازه زمانی مشخص شده، رایگان خواهد بود. از این رو اگر ماکروفر کنوود شما عزیزان خراب شده است و کارت گارانتی ماکروفر کنوود را در دست دارید می توانید از خدمات پس از فروش به واسطه کارت گارانتی خود استفاده کنید و به سادگی تمام مشکل دستگاه شما در نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود شناسایی و برطرف گردد.

با این وجود توصیه ای که ما برای شما داریم این است که در صورت خرابی ماکروفر کنوود آرامش خود را حفظ کنید و به کارت گارانتی ماکروفر کنوود خود مراجعه کنید و میزان اعتبار آنرا بررسی نمایید. اگر کارت گارانتی شما عزیزان اعتبار لازم و کافی را داشت، می توانید از طریق تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود، هماهنگی های لازم را برای مراجعه حضوری انجام دهید تا بتوانید دستگاه را به نمایندگی تحویل دهید و از این طریق مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه بر طرف شود.

همچنین اگر کارت گارانتی شما فاقد اعتبار می باشد، می توانید از خدمات پس از فروش ماکروفر کنوود در تهران استفاده کنید. از این رو اگر مشکلی برای ماکروفر کنوود شما عزیزان رخ داده است و نمی توانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، توصیه ما به شما این است که حتما پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را در نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در آریابهکار انجام دهید تا دستگاه شما تعمیر شود.

در صورت نیاز به برخی از قطعات ماکروفر کنوود نیز می توانید از قطعه مد نظر خود عکس بگیرید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای مجموعه آریابهکار ارسال نمایید تا بررسی های لازم صورت گیرد و در صورتی که قطعه مدنظر شما در انبار مرکزی آریابهکار موجود بود، هماهنگی های لازم با شما انجام خواهد شد.

جهت تعمیر ماکروفر کنوود در نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید؛ تیم پشیتبانی آریابهکار همواره آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد تا بتوانیم در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر تخصصی کنیم.

سرویس های دوره ای ماکروفر کنوود در نمایندگی مرکزی تهران

تمام سرویس های دوره از ماکروفر کنوود که باید در طول زمان انجام شوند، توسط تعمیرکاران و متخصصان آریابهکار بصورت تخصصی به همراه ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شود و از این طریق می توانید بجای آنکه 2 تا 3 سال از ماکروفر کنوود استفاده کنید، برای بیش از 6 سال از این دستگاه بدون هر گونه خرابی جزئی استفاده کنید و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات ماکروفر کنوود نداشته باشید.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که سرویس دوره ای ماکروفر کنوود را در نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در آریابهکار بصورت تخصصی انجام دهید.

سرویس ماکروفر کنوود چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

سرویس ماکروفر کنوود یکی از مهم ترین گام هایی می باشد که در حین استفاده از این دستگاه باید آنرا جدی بگیرید و به آن اهمیت دهید. اما ممکن است برای شما سوال شده باشد که سرویس ماکروفر کنوود چگونه می تواند از خرابی های ماکروفر کنوود جلوگیری کند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که سرویس ماکروفر کنوود می تواند یکی از بهترین راهکارهایی باشد که می توانید از طریق آن اقدام به جلوگیری از خرابی های ماکروفر کنوود نمایید. اما چگونه؟

زمانیکه ماکروفر کنوود توسط تکنسین تعمیرکار ماکروفر کنوود مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار می گیرد، اگر مشکلی در این دستگاه در حال شکل گیری می باشد، بصورت تخصصی شناسایی و برطرف خواهد شد تا از این طریق بتوانید از این دستگاه مجددا بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. به عبارتی سرویس ماکروفر کنوود پروسه ای کم هزینه می باشد که شما می توانید از طریق آن مانع خرابی های گسترده و گران قیمت در ماکروفر کنوود شوید.

از این رو توصیه کلیدی ما به شما این است که برای سرویس دوره ای ماکروفر کنوود می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار توسط تکنسین های تعمیرکار متخصص اقدام نمایید تا از این طریق بتوانید مشکل ماکروفر کنوود خود را یکبار برای همیشه بر طرف کنید و طول عمر مفید آنرا افزایش دهید.

مشکلات ماکروفر کنوود در یک نگاه

تمام مشکلاتی که ممکن است در طول زمان به هر دلیلی برای مایکروویو کنوود رخ دهد، با سایر ماکروفرهایی که در بازار کشورمان وجود دارند مشابه هستند! بدین معنا که نقاط اشتراکی میان هم دارند و صرفا براساس کیفیت ساخت و تولید، این خرابی‌ها کمی دیرتر و یا سریع تر دیده می‌شوند. با این وجود در این گزارش ما سعی کردیم تمامی این مشکلات را با دقت کافی بررسی کنیم و در ادامه این بخش نیز قصد داریم این مشکلات را بصورت مختصر به همراه دلایل آنها ذکر کنیم.

جرقه زدن ماکروفر کنوودمعمولا به دلیل استفاده از ظروف فلزی رخ می‌دهد که تنها راهکار آن نیز استفاده از ظروف مخصوص مایکروفر می‌باشد؛ در صورت عدم رفع این مشکل، باید توسط تکنسین تعمیرات مورد عیب یابی قرار بگیرد.
تعویض ترموستات مایکروفردر صروت عدم امکان تعمیر ترموستات ماکروفر، توسط تکنسین‌های مجموعه تعویض خواهد شد.
روشن نشدن ماکروفر کنوودخرابی ترانس، پنل، مگنترون و همچنین از کار افتادن برد ماکروفر می‌تواند باعث بروز این خرابی شود.
کار نکردن پنل ماکروفربه دلیل وارد شدن ضربه و استفاده با دستان خیس می‌تواند دچار خرابی شود که برحسب خرابی رخ داده، هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می‌باشد.
خرابی مگنترون ماکروفر کنوودبه دلیل استفاده طولانی مدت و همچنین عدم استراحت کافی ماکروفر در حین استفاده، ممکن است از کار بیافتد که برحسب خرابی پیش آمده هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می‌باشد.
خرابی کوپلینگ ماکروفرمعمولا به دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی سینی ماکروفر دچار آسیب می‌شود که تنها راهکار شما تعویض کوپلینگ می‌باشد.
نچرخیدن سینی ماکروفر کنووددلایلی اعم از خرابی موتور گردان، خرابی کوپلینگ و شکستن غلتک زیر سینی باعث نچرخیدن سینی ماکروفر می‌شوند.
صدای زیاد ماکروفرمعمولا به دلیل خرابی کوپلینگ و همچنین شکستن چرخ دنده‌های موتور گردان رخ می‌دهد که نیاز به تعمیر ماکروفر کنوود (Kenwood) خواهید داشت.
قطعات ماکروفر کنوودجهت استعلام موجودی و هزینه قطعه مورد نظر می‌توانید با کارشناسان آریابهکار تماس بگیرید.
تعمیر و تعویض برد مایکروفربا استفاده از ابزارهای بروز تعمیر ماکروفر کنوود در آریابهکار انجام می‌شود.

تعمیر تخصصی مایکروفر کنوود

تعمیر مایکروفر کنوود این روزها به نسبت کار سختی شده است و این گونه نیست که شما بتوانید این دستگاه پیچیده را به هر فردی بسپارید تا پروسه تعمیرات آنرا انجام دهد. با این وجود به خاطر داشته باشید که شما در صورتی می توانید از ماکروفر کنوود همانند روز اول استفاده کنید که دستگاه خود را به کارشناسان مجرب و متخصصی بسپارید که دانش و مهارت های لازم را داشته باشند و بتوانند به بهترین شکل ممکن پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را انجام دهند و نیاز شما را مبنی بر تعویض قطعات رفع کنند.

تعمیر تخصصی مایکروفر کنوود

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر کنوود را صرفا در نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود در تهران سپری کنید تا از این طریق بتوانید مشکل دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن رفع کنید. با این وجود شما می توانید این گونه به بهترین شکل ممکن از دستگاه خود استفاده کنید. اما اگر دستگاه خود را به افراد بی تجربه و کم تجربه بسپارید، مطمئن باشید که دستگاه شما کارایی خود را از دست خواهد داد و نمی توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده نمایید و در نهایت دستگاه کارایی خود را از دست خواهد داد.

تعمیرات ماکروفر کنوود در تهران

همانگونه که گفته شد، بهترین راهکار ممکن برای تعمیرات ماکروفر کنوود در تهران این است که به نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود در تهران مراجعه کنید تا تکنسین های با تجربه و متخصص که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات دارند و تاکنون تجربه تعمیرات تمام مدل های ماکروفر کنوود را در رزومه خود ثبت کرده اند، اقدام به تعمیر تخصصی دستگاه شما نمایند و یکبار برای همیشه مشکل دستگاه شما رفع شود. از این رو توصیه می کنیم که پروسه تعمیرات ماکروفر کنوود را فقط و فقط در نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود در تهران انجام دهید.

ما در نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر ماکروفر کنوود را بدون هر گونه محدودیتی توسط تکنسین های مجرب و متخصص که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات دارند تعمیر می کنیم تا بتوانیم مشکل دستگاه شما را بصورت تخصصی تعمیر کنیم و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

تعمیر ماکروفر کنوود با عیب یابی رایگان

اولین گام برای تعمیر ماکروفر کنوود این نیست که شما دستگاه را به یک تعمیرکار بسپارید و تعمیرکار مدنظر نیز بدون اینکه دستگاه را باز کند، هزینه تعمیرات را به شما اعلام کند و پس از چند ساعت به تعمیرگاه مراجعه کنید و دستگاه خود را تحویل بگیرید! با این وجود اولین گام برای تعمیر ماکروفر کنوود این است که دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب و متخصصی که حداقل 5 سال سابقه تعمیراتی دارند باز شود و بصورت قطعه به قطعه مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی ماکروفر کنوود را بصورت تخصصی به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید تا در ابتدا پروسه عیب یابی تخصصی صورت گیرد تا مشکل دستگاه شما شناسایی شود. پس از آنکه مشکل دستگاه شما ریشه یابی شد، تکنسین تعمیرکار مشکل دستگاه را به شما اعلام خواهد کرد.

اما در خصوص عیب یابی ماکروفر کنوود در آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر کنوود در تهران باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص این پروسه را بصورت تخصصی انجام می دهیم و نیازی به پرداخت هزینه ندارید! به عبارتی عیب یابی ماکروفر کنوود در اریابهکار بصورت رایگان در حضور شما توسط متخصص ترین تکنسین ها با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شود تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن ریشه یابی گردد و نیازی به پرداخت هزینه برای عیب یابی نداشته باشید.

تعمیر ماکروفر کنوود با یک هفته مهلت تست رایگان

اگر یک تعمیرکار و یا یک تعمیرگاه مدعی تعمیرات تخصصی ماکروفر کنوود می باشد، باید به اطلاع شما برسانیم در صورتی پروسه تعمیر ماکروفر کنوود به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد که تکنسین تعمیرکار و یا تعمیرگاهی که شما به آن مراجعه کرده اید، در خصوص تمام خدماتی که به شما ارائه می دهد گارانتی نیز به شما تعلق گیرد. با این وجود اگر یک تعمیرگاه به شما گارانتی ارائه ندهد، مطمئن باشید که نتیجه بخصوصی را دریافت نخواهید کرد و مشکل دستگاه شما باز هم ایجاد خواهد شد و در این مواقع باید مجددا هزینه تعمیرات پرداخت کنید.

به همین دلیل ما در آریابهکار با توجه به اینکه صفر تا صد پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر کنوود را به کمک تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم، هم گارانتی رسمی و شرکتی بابت تعمیرات انجام شده به شما تعلق خواهد گرفت و هم اینکه یک هفته مهلت تست رایگان به شما تعلق می گیرد تا بتوانید از دستگاه تعمیر شده با خیالی آسوده استفاده کنید و خرابی بخصوصی در آن ایجاد نشود. از این رو اگر مایل به تعمیر تخصصی ماکروفر کنوود به همراه گارانتی و مهلت تست رایگان هستید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تعمیر برد ماکروفر کنوود

اگر در خصوص برد ماکروفر کنوود مایل به کسب اطلاعات هستید باید به اطلاع شما برسانیم که برد به عنوان یک قطعه راهبردی و بسیار مهم در ماکروفر کنوود می باشد که وظیفه اصلی این قطعه این است که تمام قطعات ماکروفر کنوود شما را پایش کند و اگر متوجه خرابی در هر قطعه در ماکروفر کنوود شد، فورا دستگاه را متوقف کند تا خرابی از این بیشتر نشود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با خرابی برد ماکروفر کنوود روبرو شدید، اگر این قطعه توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر شود مطمئن باشید که نیازی به تعویض نخواهید داشت.

از طرفی ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود به همراه تکنسین های مجرب و متخصص تمام خدمات عیب یابی و تعمیر برد ماکروفر کنوود را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا نیازی به تعویض برد نداشته باشید و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود اگر با خرابی برد ماکروفر کنوود روبرو شده اید، ما این قطعه را بصورت تخصصی برای شما تعمیر خواهیم کرد. برای تعمیر برد ماکروفر کنوود می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش مایکروفر کنوود

تمام خدمات پس از فروش ماکروفر کنوود در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم خانگی بدون هر گونه محدودیتی توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می شود. لازم به ذکر می باشد که ما در آریابهکار متعهد هستیم تا بتوانیم دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنیم و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

خدمات پس از فروش مایکروفر کنوود

همچنین ما تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در مدیریت هزینه تعمیرات ماکروفر کنوود با مشکل روبرو نشوید و صرفا از طریق تعمیرات تخصصی مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید.

تعمیر ماکروفر کنوود قدیمی

آیا خدمات تعمیر ماکروفر کنوود قدیمی در آریابهکار نیز انجام می شود؟ بله ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر کنوود قدیمی را بدون هر گونه محدودیتی ارائه می کنیم تا بتوانید از این دستگاه بسیار کاربردی همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود اگر مایل هستید تا ماکروفر کنوود شما بدون هر گونه محدودیتی توسط تکنسین های مجرب و متخصصی که در این زمینه حداقل 5 سال سابقه تعمیرات دارند، تعمیر شود می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

کد خطا ها و ارور های ماکروفر کنوود

کد خطا و ارورهای ماکروفر کنوود در مدل های متنوع فرق دارد و این گونه نیست که ما صرفا یکسری کد خطا و ارور را به شما اعلام کنیم و بتوانید از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید. با این وجود اگر با هر گونه کد خطا و ارور در ماکروفر کنوود روبرو شده اید و نمی توانید مشکل پیش آمده را ریشه یابی کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که بهترین راهکار ممکن پیش روی شما این است که به دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر کنوود مراجعه کنید تا از این طریق مشکل دستگاه خود را ریشه یابی و سپس رفع نمایید.

علت کار نکردن نمایشگر دیجیتال مایکروویو کنوود چیست؟

در صورتی که برد ماکروفر کنوود شما آسیب دیده باشد، نه تنها منجر به کار نکردن ماکروفر کنوود شما خواهد شد بلکه می تواند منجر به کار نکردن نمایشگر دیجیتال ماکروفر کنوود شما عزیزان شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی ماکروفر کنوود را به تکنسین های مجرب آریابهکار بسپارید تا مشکل دستگاه شما ریشه یابی گردد و سپس بتوانید از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید و نیازی به تعویض قطعات هم نداشته باشید. از این رو مشکل دستگاه شما شناسایی و رفع خواهد گردید.

تعمیرات گریل مایکروفر کنوود که روشن نمی شود

دلایلی که می توانند منجر به کار نکردن گریل ماکروفر کنوود شما عزیزان شوند، متفاوت می باشند و می توانند ناشی از چندین عامل باشند. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیرات گریل ماکروفر کنوود شما توسط تکنسین های مجرب که دانش بالایی در این زمینه دارند انجام شود تا یکبار برای همیشه مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود. لازم به ذکر است که مشکل کار نکردن گریل ماکروفر کنوود معمولا در بازه زمانی کوتاهی توسط تکنسین ها عیب یابی و تعمیر می شود.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود تمام مناطق 22 گانه تهران را تحت پوشش خود قرار داده ایم و شما می توانید از این طریق درخواست خود را در آریابهکار ثبت کنید تا تکنسین های تعمیرکار آریابهکار به محل شما اعزام شوند و پروسه تعمیرات ماکروفر کنوود را انجام دهند.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ماکروفر کنوود

بنابراین اگر در هر منطقه از تهران ساکن هستید و با خرابی ماکروفر کنوود روبرو شده اید، می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید و از این طریق مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه رفع گردد.

تعمیر مشکل روشن نشدن لامپ مایکرفر کنوود Kenwood

در صورتی که لامپ ماکروفر کنوود شما عزیزان روشن نمی شود، می تواند نشان دهنده سوختن لامپ ماکروفر کنوود باشد که متاسفانه این مورد از طریق تعمیرات قابل بر طرف شدن نیست و تنها باید پروسه تعویض لامپ ماکروفر کنوود انجام شود تا مشکل دستگاه شما رفع گردد.

جدول هزینه تعمیر ماکروفر کنوود

در ادامه هزینه تعمیر ماکروفر کنوود را برای شما عزیزان درج کرده ایم که پس از عیب یابی تخصصی به شما اعلام خواهد گردید.

قطعات مایکروفر کنوودهزینه تعمیرات مایکروفر کنوود (تومان)
تعمیر برد مایکروفر۱۱۰.۰۰۰ الی ۱۹۰.۰۰۰
تعویض فیوز مایکروویو۹۰.۰۰۰ الی ۱۸۰.۰۰۰
تعمیر مگنترون مایکروفر۲۱۰.۰۰۰ الی ۲۸۰.۰۰۰
تعمیر ترانس مایکروفر۱۹۵.۰۰۰ الی ۲۷۰.۰۰۰
تعویض دیود مایکروفر۱۰۰.۰۰۰ الی ۲۱۰.۰۰۰
قیمت کوپلینگ مایکروفر۱۴۰.۰۰۰ الی ۳۰۰.۰۰۰
تعویض میکروسوئیچ درب مایکروویو۴۵.۰۰۰ الی ۶۰.۰۰۰
تعمیر ترموستات ماکروفر۱۲۰.۰۰۰ الی ۱۸۰.۰۰۰
تعویض کاور میکا۵۰.۰۰۰ الی ۸۰.۰۰۰
تعویض المنت مایکروفر۹۰.۰۰۰ الی ۱۲۰.۰۰۰
تعویض موتور گردان مایکروویو۸۰.۰۰۰ الی ۱۲۵.۰۰۰

سوالات متداول تعمیر ماکروفر کنوود

در ادامه این بخش نیز به سوالات رایج شما مشتریان گرامی بابت تعمیر ماکروفر کنوود در آریابهکار پرداخته ایم.

1) علت روشن نشدن ماکروفر کنوود چیست؟

مهم ترین علت روشن نشدن ماکروفر کنوود خرابی میکروسوئیچ درب مایکروفر می باشد. اما اگر مشکل شما از این قطعه نیست، باید توسط تکنسین عیب یابی شود.

2) تعمیر ماکروفر کنوود در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمام خدمات تعمیر ماکروفر کنوود در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی شرکتی و یک هفته تست رایگان می باشد.

3) علت جرقه زدن ماکروفر کنوود چیست؟

وجود ظرف یا ذرات فلزی درون ماکروفر کنوود مهمترین عامل برای جرقه زدن دستگاه شما می باشد.

4) امکان خرید جداگانه قطعات ماکروفر کنوود در آریابهکار وجود دارد؟

بله.در صورت نیاز به یک قطعه، می توانید با کارشناسان جهت استعلام موجودی و قیمت تماس حاصل نمایید.

5) هزینه تعمیر ماکروفر کنوود چقدر است؟

هزینه تعمیر ماکروفر کنوود پس از عیب یابی تخصصی این دستگاه توسط تکنسین ها به شما اعلام خواهد شد.

6) بازه زمانی تعمیر ماکروفر کنوود چقدر است؟

بستگی به علت خرابی و میزان خرابی ماکروفر کنوود شما عزیزان دارد.

7) هزینه عیب یابی ماکروفر کنوود چقدر است؟

هزینه عیب یابی ماکروفر کنوود در آریابهکار کاملا رایگان می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 2 Comments

 1. روز بخیر.من از ماکروفر کنوود استفاده میکنم که الان مدتی میشه سینی گردونش نمیچرخه. متوجه شدم این قضیه باعث میشه غذاها به خوبی گرم یا پخته نشن.باید مشکل رو چطور برطرف کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل نچرخیدن ماکروفر کنوود می تواند به دلایل زیر اتفاق افتاده باشد:

  2. خرابی موتور گردان
  3. خرابی میکروسوئیچ درب
  4. شکستگی شفت یا کوپلینگ
  5. کثیف بودن و یا شکستگی چرخ های ریل
  6. چفت نشدن سینی شیشه ای بر روی کوپلینگ
  7. خرابی برد الکتریکی دستگاه
  8. در صورتی که از دانش کافی برای بررسی این قطعات برخوردار هستید می توانید آنها را بررسی کرده و مشکل اصلی را پیدا کنید. در غیر این صورت بهتر است از کمک یک متخصص تعمیرکار کمک بگیرید تا دستگاه را به صورت تخصصی عیب یابی کند. شما می توانید برای درخواست تعمیرکار با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214