skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱ - ۴۵۴۳۷-۰۲۱

ماکروفر کنوود (Kenwood) به عنوان یکی از بهترین و پرفروش ترین ماکروفرهای موجود در بازار کشور می‌باشد که به دلیل این استقبال، مدل‌های متنوعی از ماکروفرهای این برند را شاهد هستیم. با این وجود برای استفاده از ماکروفر کنوود باید یکسری نکات کلیدی را رعایت کنید که این نکات به عنوان نکات کاملا کلیدی محسوب می‌شوند و در صورت عدم رعایت آنها، نیاز به تعمیرات ماکروفر پیدا خواهید کرد. با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تا مشکلات و نحوه تعمیر ماکروفر کنوود را به همراه دلایل آن بررسی کنیم.

نمایندگی تعمیر ماکروفر کنوود

در صورت بروز هر گونه خرابی برای ماکروفر کنوود، ساده ترین و منطقی ترین راه حل مراجعه به نمایندگی کنوود در تهران و یا سایر استان‌های کشور و استفاده از خدمات پس از فروش ماکروفر کنوود از طریق کارت گارانتی که در هنگام خرید مایکروفر کنوود توسط فروشنده به شما تحویل داده شده است. از این رو با مراجعه به نمایندگی تعمیرات کنوود در تهران می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌های تعمیرات، مشکلاتی که برای دستگاه شما پیش آمده اند را بررسی و رفع مشکل کنید و این ملزم به داشتن اعتبار کافی گارانتی می‌باشد.

اما در صورتی که متوجه این شدید از بازه زمانی کارت گارانتی شما چند روز، چند ماه و یا حتی چند سال می‌گذرد، نمی‌توانید از خدمات پس از فروش مایکروویو کنوود استفاده کنید و صرفا باید به مراکز تعمیر ماکروفر کنوود مراجعه نمایید تا این مشکل از نزدیک توسط تکنسین‌های مجرب با استفاده از قطعات وارداتی ماکروفر کنوود (Kenwood) رفع مشکل شود.

تعمیرگاه ماکروفر کنوود

ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر کنوود با بیش از 30 سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات تعمیر ماکروفر شما با قطعات کاملا وارداتی و 90 روز گارانتی شرکتی هستیم؛ جهت درخواست تعمیرات می‌توانید با تیم پشتیبانی از طریق شماره‌های مندرج بر روی سایت تماس بگیرید.

خاموش شدن ماکروفر کنوود

از رایج ترین مشکلاتی که امکان دارد برای مایکروفر شما رخ دهد، خاموش شدن ماکروفر کنوود (Kenwood) در حین کار می‌باشد که این مشکل بلاشک نشان دهنده خرابی در دستگاه شما می‌باشد و باید آنرا در اولویت تعمیر قرار دهید. با این وجود این خرابی شاید در ابتدا ساده بنظر برسد، اما به مرور زمان می‌تواند باعث از کار افتادن و آسیب دیدن ماکروفر شما شود. با این وجود در ادامه این گزارش شما را با دلایل اصلی خاموش شدن مایکروفر آشنا خواهید شد.

1. خرابی پنل ماکروفر کنوود

شاید برای شما سوال باشد که آیا خرابی پنل ماکروفر واقعا سبب خاموش شدن ماکروفر کنوود می‌شود؟ چگونه؟ بله. بروز هر گونه خرابی در پنل ماکروفر می‌توانید باعث خاموش شدن ماکروفر شما شود.

در صورتی که پنل ماکروفر کنوود بنابر عوامل گوناگونی آسیب دیده باشد، طبیعتا کارایی و قابلیت خود را از دست می‌دهد و دستوراتی که از طریق پنل می‌خواهید به ماکروفر منتقل کنید، به دلیل سوختن یا نیم سوز بودن این پنل ممکن است بصورت ناگهانی قطع و وصل شود که در نتیجه می‌تواند بصورت ناگهانی باعث خاموش شدن ماکروفر کنوود شود. این خرابی باید فورا تعمیر شود؛ در غیر اینصورت این قطع و وصلی ناگهانی می‌تواند برد و اتصالات ماکروفر را نشانه بگیرد.

تعویض پنل ماکروفر کنوود

توجه داشته باشید که خرابی پنل می‌تواند ناشی از برخورد اجسام تیز، سقوط از ارتفاع و همچنین ضربه سنگین به آن رخ دهد که تنها راهکار آن، تعمیر (درصورت امکان) یا تعویض می‌باشد.

در صورت بروز هر گونه خرابی برای پنل مایکروویو کنوود، ما در آریابهکار آماده تعمیر و تعویض آن هستیم.

2. خرابی ترموستات

ترموستات ماکروفر کنوود در واقع وظیفه کنترل دمای داخلی دستگاه را بر عهده دارد و از بالا رفتن بیش از اندازه دمای داخلی ماکروفر جلوگیری می‌کند. با این وجود در هنگام خرابی این قطعه علاوه بر آنکه سبب خاموش شدن ماکروفر کنوود می‌شود، اگر به آن بی توجهی کنید و سر موقع اقدام به سرویس نکنید، می‌تواند در خرابی و از کار افتادن کلی دستگاه شما موثر واقع شود! بنابراین این خرابی را جدی بگیرید و فورا به تعمیرگاه مجاز ماکروفر کنوود مراجعه کنید تا این مشکل برطرف گردد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بوش

3. خرابی ترانس ولتاژ

ترانس ولتاژ ماکروفر کنوود، از مهم ترین و حیاتی ترین قطعات این دستگاه به شمار می‌رود که بطور کلی وظیفه تامین ولتاژ لازم برای راه اندازی مگنترون را برعهده دارد و اغلب به دلیل استفاده مداوم و مکرر، دچار خرابی می‌شود. بنابراین در هنگام خرابی این قطعه بنابر هر دلیل دیگر نمی‌توان از ماکروفر استفاده کنید؛ چرا که هیچ گرمایی توسط مگنترون تولید نخواهد شد و صرفا یک دستگاه معیوب در خانه خواهید داشت.

تعویض مگنترون ماکروفر کنوود

4. مسدود شدن هواکش

در اکثر مواقع به دلیل عدم پاکسازی به موقع محیط داخلی ماکروفر کنوود (Kenwood)، مواد باقی مانده غذایی در دستگاه به سمت هواکش پرتاب می‌شوند و به مرور زمان می‌تواند منجر به مسدودی هواکش مایکروفر شما شوند. از این رو توصیه‌ای که در این زمینه می‌توانیم به شما بکنیم این است که حتما هربار پس از استفاده از ماکروفر آنرا بطور کامل تمیز کنید و اجازه ندهید ذرات ریز غذا بر روی آن جمع شوند؛ در غیر اینصورت با مشکل خاموش شدن ماکروفر کنوود روبرو خواهید شد که بهتر است توسط تکنسین تعمیر ماکروفر کنوود رفع مشکل شود.

نچرخیدن سینی ماکروفر کنوود

از رایج ترین مشکلاتی که امکان دارد در حین استفاده از مایکروویو با آن مواجهه شوید، نچرخیدن سینی ماکروفر کنوود می‌باشد؛ در صورتی که سینی ماکروفر به خوبی نچرخد، غذای شما به خوبی گذشته گرم نخواهد شد و این بدین معناست که بخش از غذا بصورت کامل گرم می‌شود و بخش دیگر غذا کاملا سرد خواهد بود. بنابراین این مشکل جدی است که باید آنرا ریشه یابی و تعمیر کنید. در ادامه این بخش از این گزارش می‌خواهیم شما را با دلایل نچرخیدن سینی مایکروفر آشنا سازیم.

1. خرابی کوپلینگ

کوپلینگ ماکروفر کنوود از مهم ترین و کلیدی ترین قطعات موجود در ماکروفر شما می‌باشد که رابط میان سینی و موتور گردان می‌باشد و با استفاده از نیروی تولید شده در موتور گردان، باعث به چرخش در آمدن سینی می‌شود. لازم به ذکر است که این قطعه از جنس پلاستیک است و به دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی و استفاده طولانی مدت از ماکروفر می‌تواند دچار خرابی شود. از این رو گفتنی است که در صورت خرابی این قطعه، با مشکل نچرخیدن سینی ماکروفر کنوود (Kenwood) روبرو می‌شوید.

تعویض کوپلینگ ماکروفر کنوود

راهکاری که برای این خرابی به شما پیشنهاد می‌کنیم، صرفا تعویض کوپلینگ مایکروفر با قیمت مقرون به صرفه می‌باشد.

2. خرابی موتور گردان

از رایج ترین دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر، خرابی موتور گردان ماکروفر کنوود می‌باشد! در واقع موتور گردان به قطعه‌ای گفته می‌شود که در کف مایکروفر در زیر سینی و کوپلینگ قرار دارد و با دریافت و تولید نیروی لازم، وظیفه چرخاندن کوپلینگ و در نهایت سینی ماکروفر کنوود را بر عهده دارد. با این وجود این قطعه به دلیل نوسانات برقی و عدم رعایت محدودیت وزنی سینی ماکروفر، دچار خرابی می‌شود و در صورت خرابی آن نیز سینی نمی‌چرخد و غذای شما گرم نخواهد شد.

جهت تعویض موتور گردان ماکروفر کنوود می‌بایست به مرکز تعمیر ماکروفر کنوود مراجعه کنید تا در صورت عدم تعمیر این قطعه، تعویض شود.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بیم

3. خرابی غلتک زیر سینی

به طور کلی به منظور حفظ تعادل و درست چرخیدن سینی ماکروفر کنوود، غلتک‌های زیر سینی تعبیه شده اند که به دلیل جنس پلاستیکی که دارند، طی استفاده طولانی مدت و همچنین قرار دادن ظروف حجیم و سنگین می‌توانند دچار شکستگی شوند. از این رو توصیه می‌کنیم در حین شستشوی سینی، به این غلتک‌ها توجه کافی داشته باشید تا همگی آنها سالم باشند. در صورت عدم توجه به این چرخ ها، با مشکل نچرخیدن سینی ماکروفر کنوود (Kenwood) روبرو خواهید شد.

4. خرابی خود سینی

در قسمت زیرین سینی ماکروفر کنوود شیارهایی تعبیه شده اند که کوپلینگ درون آن چفت می‌شود و در حین خارج کردن سینی از درون محفظه ماکروفر باید دقت کافی را به خرج دهید تا آسیب نبینند؛ در صورت آسیب دیدن این قطعه با مشکل نچرخیدن سینی مایکروفر روبرو خواهید شد. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که این خرابی ممکن است چگونه برای شما رخ دهد؟

معمولا پرتاب شدن سینی و همچنین وارد شدن ضربه به شیارهای پشتی سینی می‌تواند باعث شکستن و آسیب دیدن آن شود. بنابراین توصیه می‌شود در حین شستشو به آن دقت کافی داشته باشید.

از این رو اگر سینی شما دچار خرابی شده است، نباید آنرا درون ماکروفر قرار دهید و صرفا باید سینی جدیدی را از مراکز تعمیر ماکروفر کنوود خریداری کنید.

جرقه زدن ماکروفر کنوود

جرقه زدن ماکروفر کنوود از جمله مشکلات رایج این دستگاه است که همواره با صدا و کمی نور همراه می‌باشد که با دیدن این مشکل قطعا شوکه خواهید شد و به دنبال یک راهکار جدی خواهید بود! اما اگر در همان لحظات ابتدایی این خرابی را رفع کنید، جای نگرانی وجود ندارد و مشکل بخصوصی برای دستگاه شما رخ نخواهد داد! با این وجود زمانیکه این خرابی را مشاهده کردید، توصیه می‌کنیم فورا از طریق دکمه Stop بر روی پنل ماکروفر کنوود (Kenwood)، دستگاه را متوقف کنید و از برق بکشید و مشکل را عیب یابی کنید.

دلایلی که می‌توانند باعث جرقه زدن مایکروفر شوند، نسبتا زیاد هستند و با این وجود باید آنها را جدی بگیرید و فورا رفع نمایید. با این وجود رایج ترین علتی که می‌تواند باعث بروز جرقه در مایکروویو شود، وجود ظرف یا ذرات فلزی درون مایکروفر می‌باشد؛ چرا که این ذرات فلزی اجازه عبور امواج تولیدی در ماکروفر را نمی‌دهند و آنها را منعکس می‌کنند. با این وجود بهتر است از ظروف مناسب ماکروفر استفاده کنید.

اما اگر با قرار دادن ظروف مناسب باز هم متوجه این شدید که جرقه‌های زیادی درون دستگاه تولید می‌شوند، باید آنها را جدی بگیرید و فورا به مرکز تعمیر ماکروفر کنوود مراجعه نمایید تا این مشکل توسط تکنسین‌ها عیب یابی و تعمیر شود.

 • از ظروف مخصوص ماکروفر استفاده کنید.
 • از ظروف فلزی درون ماکروفر استفاده نکنید.
 • در صورت دیدن جرقه زدن مایکروفر، آنرا فورا از برق جدا نمایید.

روشن نشدن ماکروفر کنوود

بدون ذره‌ای درنگ لازم است تا به شما بگوییم از مهم ترین دلایل روشن نشدن ماکروفر کنوود، خرابی میکروسوئیچ درب است. میکروسوئیچ درب ماکروفر کنوود دارای قلاب‌های پلاستیکی می‌باشد که در هنگام بسته شدن درب با میکروسوئیچ‌ها درگیر شده و سپس فرمان روشن شدن ماکروفر را به برد صادر می‌کند. بنابراین در هنگام خرابی این قلاب ها، درب به درستی بسته نشده و فرمان روشن نشدن ماکروفر نیز صادر نخواهد شد. از این رو توصیه می‌شود به آرامی درب ماکروفر را ببندید تا با این خرابی روبرو نشوید.

همچنین یکی دیگر از دلایلی که می‌تواند به آسانی منجر به روشن نشدن مایکروفر شود، نوسان برق و نهایتا خرابی برد و اتصالات می‌باشد! به همین دلیل توصیه می‌کنیم دوشاخه برق ماکروفر کنوود را با دقت کافی بررسی کنید تا اگر قطع و وصلی و هر مشکلی که دارد، فورا آنرا برطرف کنید. همچنین توصیه دیگری که تکنسین‌های ما در این زمینه دارند این است که حتما از محافظ برق استاندارد استفاده کنید تا جلوی نوسانات برق این چنینی را بگیرید و نیازی به تعمیر ماکروفر کنوود (Kenwood) نداشته باشید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر زیمنس

نکات نگهداری از ماکروفر کنوود

بدین منظور که ماکروفر به خوبی بدون هیچ نقصی سالیان سال بدون هیچ گونه خرابی بتواند عملکرد درستی از خود ارائه دهد، لازم است تا به صورت روزانه از آن نگهداری شود! بدین معنا که اگر به ماکروفر بی توجهی کنید، طبیعتا خرابی‌هایی رخ می‌دهد که می‌توانند هزینه‌های تعمیرات را به شما تحمیل کنند. از این رو توصیه می‌کنیم ماکروفر کنوود را به موقع سرویس کنید تا از این خرابی‌ها پیشگیری نمایید.

برای اینکه از خرابی‌های ماکروفر کنوود پیشگیری کنید، لازم به ذکر است که باید دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر کنوود (Kenwood) که درون جعبه دستگاه می‌باشد را با دقت کافی مطالعه کنید. در این دفترچه نکاتی مختص استفاده از ماکروفر مطرح شده اند که با رعایت آنها مشکل دستگاه شما برطرف خواهد شد. با این وجود در ادامه این گزارش نکات نگهداری از ماکروفر را جمع آوری کرده ایم تا با رعایت آنها مشکلی برای دستگاه شما رخ ندهد.

 1. محدودیت وزنی را در ماکروفر رعایت کنید.
 2. عمر مفید ماکروفر نسبت به استفاده شما میان 5 الی 10 سال می‌باشد.
 3. ماکروفر را در محیطی مناسب به دور از رطوبت قرار دهید.
 4. از زمان‌های پخت از پیش تعیین شده ماکروفر استفاده نمایید.
 5. تحت هیچ شرایطی ماکروفر را خالی روشن نفرمایید.
 6. به هیچ عنوان از ظروف لب پر و طلاکوب شده در ماکروفر استفاده نکنید.
 7. از ماکروفر برای جوشاندن انواع مایعات مانند آب، شیر و… به هیچ عنوان استفاده نکنید.
 8. برای داغ کردن روغن از ماکروفر استفاده نفرمایید.
 9. از محافظ برق استاندارد برای مایکروویو استفاده نمایید.
 10. ماکروفر را در محلی قرار دهید که فضای کافی در اطراف دستگاه وجود داشته باشد.
 11. در صورتی که کارتان با دستگاه به اتمام رسید، حتما آن را از برق بکشید.
 12. در ساعات اوج مصرف از دستگاه استفاده نکنید.
 13. به طور کامل بعد از اتمام کار، مایکروفر را کاملا تمیز کنید.
 14. به هیچ وجه به‌صورت دستی سینی ماکروفر را به چرخش در نیاورید.
 15. از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.
 16. در صورت بروز هر گونه خرابی به تعمیرگاه ماکروفر کنوود مراجعه نمایید.

نکات استفاده از ماکروفر کنوود

عیب یابی ماکروفر کنوود

عیب یابی ماکروفر کنوود به پروسه‌ای گفته می‌شود که متخصصین و تکنسین‌های تعمیر ماکروفر کنوود با استفادهاز ابزارهای بروز دنیا اقدام به عیب یابی و بازبینی ماکروفر شما می‌کنند تا مشکل پیش آمده برای دستگاه با دقت کافی بررسی و شناسایی شود و نیازی به تعویض قطعات دستگاه نداشته باشید. با این وجود اگر به هر دلیلی این پروسه و فرآیند با دقت کافی انجام نشود، باید خودتان را آماده پرداخت هزینه‌های تعویض قطعات سالم دستگاه کنید که حتی با پرداخت هزینه زیاد، مشکل دستگاه رفع نخواهد شد.

با این وجود توصیه می‌شود پیش از تعمیر ماکروفر کنوود، آنرا به دست تکنسین‌ها و متخصصین مجرب بسپارید تا با استفاده از ابزارهای بروز و هزینه متعارفی، مشکل شما را بدون تعویض قطعات و صرفا از طریق تعمیرات رفع نمایند.

لازم به ذکر است که کلیه خدمات عیب یابی ماکروفر کنوود (Kenwood) در آریابهکار توسط تکنسین‌ها و متخصصین تعمیر ماکروفر بصورت رایگان انجام می‌شود تا مشکل شما خیلی سریع و کم هزینه برطرف گردد و نیازی به خرید ماکروفر جدید نداشته باشید.

 • عیب یابی رایگان توسط تکنسین‌های مجرب.
 • خدمات ویژه با بالاترین سرعت و ظرف مدت 7 روز کاری پس از پذیرش.
 • تحت پوشش قرار دادن بیش از 86 برند مطرح روز دنیا جهت تعمیر.
 • امکان ارسال عکس در واتساپ، تلگرام، ایمو و ایتا جهت ارتباط با کارشناسان.
 • از طریق پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس تکنسین ‌های ما باشید.

هزینه تعمیر ماکروفر کنوود

در آریابهکار برخلاف مراکز غیرمجاز تعمیرات ماکروفر کنوود، در ابتدا دستگاه اعلام هزینه تعمیر نمی‌شود! بدین معنا که پروسه کاری ما بدین گونه می‌باشد تا در ابتدا دستگاه شما در شعب توسط تکنسین تعمیر مورد بازبینی و عیب یابی قرار گیرد و صرفا از طریق هزینه جزئی تعمیرات، مشکل شما رفع شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو هزینه تعمیر ماکروفر کنوود شما بستگی به خرابی و امکان و عدم امکان تعمیر قطعات آسیب دیده آن دارد.

هزینه‌های تعمیرات ماکروفر در آریابهکار نسبت به تعمیرگاه‌های غیر مجاز، مقرون به صرفه می‌باشد چرا که تمامی هزینه‌های اعلامی براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه است و هیچ هزینه غیرمتعارفی از شما بابت تعمیر و تعویض قطعات دریافت نخواهد شد. با این وجود جهت درخواست تعمیر ماکروفر کنوود (Kenwood) می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم انجام شود.

 • تعمیر و تعویض قطعات ماکروفر کنوود با قطعات وارداتی.
 • هزینه‌های اعلامی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه.
 • تعمیر قطعات معیوب در صورت امکان.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر فلر

تعمیر ماکروفر کنوود در تهران

آریابهکار دارای دو شعبه تعمیر ماکروفر کنوود در غرب تهران و همچنین شرق تهران می‌‌باشد که در صورت خرابی ماکروفر کنوود می‌توانید بصورت حضوری به شعب ما مراجعه کنید تا دستگاه در حضور شما توسط تکنسین‌های مربوطه عیب یابی و اعلام هزینه تعمیر شود. آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر ماکروفر علی الخصوص تعمیر ماکروفر کنوود، همواره آماده ارائه خدمات تعمیرات با تیم مجرب و کارشناس با استفاده از قطعات وارداتی با 90 روز گارانتی می‌باشد. در ادامه آدرس شعب را درج کرده ایم:

 • شعبه ونک: میدان ونک، ابتدای گاندی جنوبی، نبش هجدهم، شماره ۱۰۲، واحد هفتم
 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول

تعمیر ماکروفر کنوود در غرب تهران

همچنین اگر به دلیل مشغله زیاد امکان مراجعه حضوری به شعب را ندارید، می‌توانید از خدمات غیرحضوری آریابهکار استفاده کنید؛ در صورت انجام هماهنگی‌های لازم، پیک رفت و برگشت کاملا رایگان برای شما در نظر گرفته خواهد شد که راننده پیک با ارائه قبض دریافت دستگاه، دستگاه را از شما تحویل خواهد گرفت و به پیک آریابهکار منتقل خواهد نمود تا فورا توسط تکنسین‌ها عیب یابی و بازبینی شود. از این رو می‌توانید از طریق تماس با شماره 02145437، هماهنگی‌های لازم را جهت دریافت و تعمیر ماکروفر کنوود (Kenwood) انجام دهید.

مشکلات ماکروفر کنوود در یک نگاه

تمام مشکلاتی که ممکن است در طول زمان به هر دلیلی برای مایکروویو کنوود رخ دهد، با سایر ماکروفرهایی که در بازار کشورمان وجود دارند مشابه هستند! بدین معنا که نقاط اشتراکی میان هم دارند و صرفا براساس کیفیت ساخت و تولید، این خرابی‌ها کمی دیرتر و یا سریع تر دیده می‌شوند. با این وجود در این گزارش ما سعی کردیم تمامی این مشکلات را با دقت کافی بررسی کنیم و در ادامه این بخش نیز قصد داریم این مشکلات را بصورت مختصر به همراه دلایل آنها ذکر کنیم.

جرقه زدن ماکروفر کنوود معمولا به دلیل استفاده از ظروف فلزی رخ می‌دهد که تنها راهکار آن نیز استفاده از ظروف مخصوص مایکروفر می‌باشد؛ در صورت عدم رفع این مشکل، باید توسط تکنسین تعمیرات مورد عیب یابی قرار بگیرد.
تعویض ترموستات مایکروفر در صروت عدم امکان تعمیر ترموستات ماکروفر، توسط تکنسین‌های مجموعه تعویض خواهد شد.
روشن نشدن ماکروفر کنوود خرابی ترانس، پنل، مگنترون و همچنین از کار افتادن برد ماکروفر می‌تواند باعث بروز این خرابی شود.
کار نکردن پنل ماکروفر به دلیل وارد شدن ضربه و استفاده با دستان خیس می‌تواند دچار خرابی شود که برحسب خرابی رخ داده، هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می‌باشد.
خرابی مگنترون ماکروفر کنوود به دلیل استفاده طولانی مدت و همچنین عدم استراحت کافی ماکروفر در حین استفاده، ممکن است از کار بیافتد که برحسب خرابی پیش آمده هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می‌باشد.
خرابی کوپلینگ ماکروفر معمولا به دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی سینی ماکروفر دچار آسیب می‌شود که تنها راهکار شما تعویض کوپلینگ می‌باشد.
نچرخیدن سینی ماکروفر کنوود دلایلی اعم از خرابی موتور گردان، خرابی کوپلینگ و شکستن غلتک زیر سینی باعث نچرخیدن سینی ماکروفر می‌شوند.
صدای زیاد ماکروفر معمولا به دلیل خرابی کوپلینگ و همچنین شکستن چرخ دنده‌های موتور گردان رخ می‌دهد که نیاز به تعمیر ماکروفر کنوود (Kenwood) خواهید داشت.
قطعات ماکروفر کنوود جهت استعلام موجودی و هزینه قطعه مورد نظر می‌توانید با کارشناسان آریابهکار تماس بگیرید.
تعمیر و تعویض برد مایکروفر با استفاده از ابزارهای بروز تعمیر ماکروفر کنوود در آریابهکار انجام می‌شود.

سوالات متداول تعمیر ماکروفر کنوود

در ادامه این بخش نیز به سوالات رایج شما مشتریان گرامی بابت تعمیر ماکروفر کنوود در آریابهکار پرداخته ایم.

علت روشن نشدن ماکروفر کنوود چیست؟

مهم ترین علت روشن نشدن ماکروفر کنوود خرابی میکروسوئیچ درب مایکروفر می باشد. اما اگر مشکل شما از این قطعه نیست، باید توسط تکنسین عیب یابی شود.

تعمیر ماکروفر کنوود در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمام خدمات تعمیر ماکروفر کنوود در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی شرکتی و یک هفته تست رایگان می باشد.

علت جرقه زدن ماکروفر کنوود چیست؟

وجود ظرف یا ذرات فلزی درون ماکروفر کنوود مهمترین عامل برای جرقه زدن دستگاه شما می باشد.

امکان خرید جداگانه قطعات ماکروفر کنوود در آریابهکار وجود دارد؟

بله.در صورت نیاز به یک قطعه، می توانید با کارشناسان جهت استعلام موجودی و قیمت تماس حاصل نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

This Post Has 4 Comments

 1. سلام، علت اینکه ماکروفر در اوایل کارکرد اتومات خاموش میکنه چیه؟ دستگاه داغ نکرده صدای فن هم میاد ولی خاموش میکنه!

  1. باسلام

   خراب شدن فن، چفت نشدن درب ماکروفر، خراب شدن فیوز داخلی، مشکلات مدار برق، دیود معیوب، یا مگنترون نا کارآمد باعث خاموشی ماکروفر می شود.

 2. ماکروفر آاگ دارم، دیشب موقع استفاده شروع کرد به دود کردن سریع خاموشش کردیم، مشکلش چیه؟ نیاز به تعمیر داره؟

  1. باسلام

   دوست عزیز برای اطلاعا از علل دود کردن ماکروفر می توانید این مطلب ” ۵ علت دود کردن ماکروفر ” را مطالعه فرمایید.

   در هر صورت نیاز به بررسی توسط تعمیرکار دارد.

   برای درخواست خدمات تعمیر می توانید با شماره 02145437 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

   همچنین می توانید فرم درخواست خدمات تعمیر ماکروفر موجود در وب سایت را پر کرده و منتظر تماس همکاران ما بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top Call Now Button