skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر کولر گازی سامسونگ
شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ Samsung از خدمات تخصصی آریابهکار می باشد. کلیه خدمات در آریابهکار دارای گارانتی 90 روزه تعمیرات و با ارائه فاکتور رسمی انجام می پذیرد. چناچه در طی مدت گارانتی مشکی مشابهی برای کولر گازی بوجود آید، تعمیرات مجددا به صورت رایگان انجلم می پذیرد. به دلیل حساسیت در تعمیر برد های اصلی دستگاه از مهندسین مجرب در این حرفه کمک گرفته می شود. تعمیر کولر گازی به صورت کاملا تخصصی در تعمیرگاه های پیشرفته آریابهکار انجام می شود.

فهرست

رویه تعمیر کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ، به عنوان یکی از محبوب ترین و گران‌قیمت ترین محصولات کولر گازی در کشور می باشد که ده ها مدل متنوع از این دستگاه در بازار عرضه شده است و شما عزیزان می توانید مدل دلخواه خود را براساس معیارهایی که دارید، انتخاب و خریداری کنید. اما اگر کولر گازی سامسونگ دارید که خراب شده است، در ابتدا باید بگوییم این خرابی به معنای از کار افتادن همیشگی دستگاه نیست؛ چرا که تمام خرابی های کولر گازی سامسونگ به سادگی قابل تعمیر هستند. اما نکته دوم این است که کولر گازی سامسونگ یک دستگاه گران‌قیمت می باشد و به همین دلیل باید به‌صورت اصولی تعمیر شود!

اگر پروسه تعمیر کولر گازی سامسونگ به‌صورت اصولی و صحیح توسط تعمیرکار مجرب و متخصص صورت نگیرد، باید مطلع باشید مبلغ هزینه قابل توجهی باید در این زمینه هزینه کنید تا یک فرد بی تجربه اقدام به تعویض قطعات سالم دستگاه شما کند تا مشکل رفع گردد و حتی ممکن است با این وجود نیز مشکل دستگاه رفع نشود و یک یا دو هفته پس از تعمیرات نیز با این خرابی روبرو شوید. با این وجود پروسه تعمیر کولر گازی سامسونگ باید به‌صورت اصولی و مهندسی صورت گیرد تا مشکل برطرف گردد.

نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر کولر گازی سامسونگ

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر کولر گازی سامسونگ با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات به همراه تکنسین های مجرب و متخصص آماده تعمیر کولر گازی سامسونگ شما عزیزان با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد تا مشکل شما عزیزان را از این طریق برطرف کند و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. اما چگونه؟ شعار مجموعه آریابهکار این است که ما به همراه تکنسین های مجرب و متخصص کولر گازی سامسونگ، آماده تعمیر تخصصی دستگاه شما عزیزان هستیم تا مشکل را با کمترین هزینه تعمیراتی، برطرف نماییم.

خدمات و سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی سامسونگ

خدمات و سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی سامسونگ در آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی توسط تعمیرکاران باتجربه و متخصص به بهترین حالت ممکن تعمیر می شود تا مشکل دستگاه شما عزیزان برطرف گردد. از این رو اگر با هر گونه خرابی در این دستگاه روبرو شده اید، جای نگرانی نیست و می توانید تمام خرابی هایی که مرتبط با کولر گازی سامسونگ است را به تکنسین های آریابهکار بسپارید تا به‌صورت کامل و دقیق مشکلات شما عزیزان برطرف گردد.

فرایند تعمیر کولر گازی سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

پروسه تعمیر کولر گازی سامسونگ توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار بدین گونه می باشد که در ابتدا مشکل دستگاه را با استفاده ابزارهای تعمیراتی روز دنیا ریشه یابی می کنند و پس از آنکه ریشه یابی صورت گرفت و شما عزیزان تائید تعمیرات دادید، پروسه تعمیرات آغاز خواهد شد تا همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. اما این در حالی می باشد که در صورت تعمیر کولر گازی سامسونگ توسط سایر تعمیرگاه های بی تجربه و نامعتبر، بدون عیب یابی مشکل و هزینه تعمیرات را اعلام می کنند!

با این وجود ما پروسه را مد نظر گرفته ایم که با اجرای این پروسه هم مشکل به‌صورت دقیق شناسایی می شود و هم هزینه تعمیرات شما کاهش خواهد شد که در ادامه با آن آشنا خواهید شد:

 1. تکنسین به محل شما اعزام می شود و به‌صورت تخصصی دستگاه را عیب یابی می کند.
 2. مشکل را در قالب یک گزارش به شما اعلام می کند.
 3. در صورت تائید شما، تعمیرات تخصصی کولر گازی سامسونگ صورت می گیرد.
 4. پس از تعمیرات، دستگاه چندین دفعه در حضور شما تست و بررسی می شود.
 5. در نهایت کارت گارانتی خدمات رسمی و کتبی به شما ارائه می گردد.

نکات مهم در رویه تعمیرات کولر گازی سامسونگ

با توجه به حساسیت بالای قطعات کولر گازی سامسونگ و گران بودن این دستگاه، همان گونه که گفته شد دستگاه را باید بدست افراد متخصص و تکنسینی بسپارید که توانایی کافی در این زمینه دارند؛ چرا که در این صورت مشکل دستگاه شما عزیزان به‌صورت فنی و مهندسی توسط فردی که تجربیات زیادی در این زمینه دارد، صورت می گیرد و دیگر تا چندین سال مشکلی برای این دستگاه رخ نخواهد داد. از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که فقط و فقط دستگاه را به افراد کارشناس و مجرب بسپارید.

لازم به ذکر می باشد که تعمیرکاران کولر گازی سامسونگ در آریابهکار حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی این دستگاه را در رزومه خود دارند و می توانند خیلی ساده و آسان مشکل شما عزیزان را برطرف کنند؛ چرا که تکنسین های آریابهکار تمام نکات طلایی کولر گازی سامسونگ را که نتیجه چندین سال تلاش بی وقفه است را در حین تعمیرات دستگاه رعایت و اجرایی خواهند کرد تا با کمترین هزینه بهترین نتیجه را دریافت کنید.

مزیت های تعمیر کولر گازی سامسونگ نمایندگی مرکزی آریابهکار

ما مزایایی را در خصوص تعمیر کولر گازی سامسونگ در آریابهکار برای شما در نظر گرفته ایم که با استفاده از این مزایا می توانید با خیالی آسوده به تیم تکنسین آریابهکار اعتماد کنید تا دستگاه شما بصورت اصولی و فنی تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات و پرداخت هزینه های هنگفت نداشته باشید. از این رو در ادامه شما را با این مزایا آشنا خواهیم ساخت:

 1. عیب یابی تخصصی توسط تعمیرکار کولر گازی سامسونگ با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.
 2. عدم تعمیر دستگاه بدون عیب یابی.
 3. اعلام هزینه تعمیرات براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه.
 4. گارانتی 90 روزه بابت تمامی خدمات صورت گرفته شده.
 5. مشاوره رایگان.
 6. اعزام تکنسین تعمیرکار کولر گازی سامسونگ در اسرع زمان.
 7. تعمیر تخصصی کولر گازی سامسونگ توسط تعمیرکاران کولر گازی سامسونگ مجموعه آریابهکار.

تعمیر کولر گازی سامسونگ با گارانتی بی قید و شرط

علیرغم توضیحاتی که در خصوص خدمات کامللا تخصصی و حرفه ای که تعمیرکاران کولر گازی سامسونگ مجموعه ما برای شما ارائه می دهند ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که آیا تضمین و گارانتی نیز توسط تعمیرکاران آریابهکار به شما عزیزان تعلق می گیرد یا خیر؟ بله! تمام خدماتی که ما برای شما عزیزان انجام می دهیم، شامل گارانتی طولانی مدت مجموعه آریابهکار می شوند و این گارانتی نیز به‌صورت کتبی و رسمی به شما تحویل داده می شود و باید در حفظ آن کوشا باشید.

اما این در حالی می باشد که معمولا تعمیرکاران غیرمجاز و بی تجربه، پس از آنکه دستگاه را تعمیر و سپس محل را ترک می کنند، دیگر هیچ مسئولیتی بابت خدماتی که به شما ارائه کرده اند، نمی پذیرند و اگر دستگاه شما تحت هر شرایطی خراب شد، باید با هزینه مجدد که احتمالا بیشتر از هزینه ابتدایی خواهد بود، باید اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایید.

تعمیر کولر گازی سامسونگ با قطعات 100% اورجینال

پس از آنکه عیب یابی تخصصی کولر گازی سامسونگ توسط تعمیرکاران و متخصصان مجموعه صورت گرفت، لیست و گزارش خرابی دستگاه به شما توسط شخص تعمیرکار اعلام خواهد گردید تا از مشکل دستگاه خود مطلع باشید. اما نقطه متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر تعمیرگاه ها این است ما در همان ابتدا قطعه معیوب را تعویض نمی کنیم و با استفاده از دانش فنی و تجربه تکنسین های مجموعه، سعی می کنیم تا قطعه معیوب را به نحوی تعمیر کنیم و نیازی به تعئویض قطعات نداشته باشید.

از این رو اگر تعمیر قطعه با وجود خرابی که داشت به بهترین حالت ممکن صورت گرفت، بر روی دستگاه نصب می شود و اگر تحت هیچ شرایطی نتیجه مثبتی از خود نشان نداد، پروسه تعویض قطعات باید صورت گیرد که در مجموعه ما پروسه تعویض قطعات با استفاده از قطعات وارداتی براساس برند و مدل دستگاه صورت می گیرد تا بهترین نتیجه برای شما حاصل گردد؛ لازم به ذکر می باشد این خدمات نیز شامل گارانتی مجموعه می شوند.

مهمترین اقدامات در زمینه تعمیر کولر گازی سامسونگ

با توجه به توضیحات ارائه شده اقداماتی که یک تکنسین باید برای تعمیر کولر گازی سامسونگ شما عزیزان انجام دهد، فنی و تخصصی هستند و باید تمام آنها به‌صورت دقیق صورت گیرند تا مشکل برطرف گردد و اقدامات بخصوصی وجود ندارد که توسط شما عزیزان صورت گیرند. لازم به ذکر می باشد یک اقدام مهم برعهده شما می باشد که باید با دقت کافی آنرا انجام دهید و آن هم عدم تعمیر کولر گازی سامسونگ توسط تعمیرکاران بی تجربه و کم تجربه است.

دلایل نیاز به تعمیر کولر گازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ همانگونه که گفته شد، یکی از گران‌قیمت ترین دستگاه های کولر گازی در بازار ایران می باشد چرا که هم کیفیت مطلوب و هم اینکه قابلیت های متعددی دارد و اگر کولر گازی سامسونگ شما عزیزان تحت هر شرایطی خراب شده است، برای خرید یک دستگاه جدید باید حداقل 30 میلیون تومان هزینه را مدنظر بگیرید تا این مشکل برطرف گردد. از این رو مهم ترین دلیل تعمیر کولر گازی سامسونگ، قیمت بالای این دستگاه می باشد که اگر به‌صورت تخصصی توسط یک تعمیرکار تعمیر شود، نیازی به خرید دستگاه جدید نخواهید داشت.

چرا تعمیر کولر گازی سامسونگ را به متخصصان آریابهکار بسپاریم؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که تعمیرکاران کولر گازی سامسونگ آریابهکار، تعمیرکاران و متخصصانی هستند که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی این دستگاه را در رزومه خود دارند و نسبت به تمام مدل های این دستگاه، دید فنی و مهندسی دارند و می توانند با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و همچنین دانش فنی و تجربی که در طی سالیان اخیر کسب کرده اند، مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. همچنین لازم به ذکر است که آریابهکار یکی از قدیمی ترین و با اصالت ترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیراتی است.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ آریابهکار

سریع ترین روش تبت درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در آریابهکار این است کخه در ابتدا تعداد تصویر به همراه یک ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی دستگاه تهیه کنید و برای تیم تکنسین آریابهکار از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید تا مشکل دستگاه شما عزیزان توسط تعمیرکاران مجموعه به‌صورت سطحی مورد عیب یابی شود و صرفا راهکارهایی به شما ارائه گردد که با استفاده از این راهکارها بتوانید مشکل را برطرف کنید. لازم به ذکر است که این عیب یابی کاملا سطحی می باشد و عیب یابی تخصصی در صورتی انجام می شود که تکنسین تعمیرکار در حضور شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی دستگاه را عیب یابی کند.

همچنین دومین راهکار این است که از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا پروسه تعمیر کولر گازی سامسونگ شما انجام شود.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران

علیرغم اینکه کولر گازی سامسونگ یکی از کالاهای نسبتا لوکس و گران‌قیمت می باشد و یکی از 3 برند پرفروش کولر گازی در بازار ایران است، ممکن است نسخه های تقلبی و همچنین غیرقانونی آن در بازار بسیار زیاد باشند. از این رو اولین توصیه ای که برای شما داریم این است حتما از فروشگاه های مجاز و معتبر در سطح شهر خود اقدام به خرید این دستگاه با هزینه نسبتا بیشتری کنید تا گارانتی و خدمات پس از فروش کولر گازی سامسونگ به شما عزیزان تعلق گیرد. از این رو اگر کولر گازی سامسونگ شما گارانتی نداشته باشد و پس از جعبه گشایی متوجه خرابی این دستگاه شدید، مطلع باشید که هیچ شخصی مسئولیت این خرابی را برعهده نخواهد گرفت!

با این وجود توصیه می کنیم با هزینه نسبتا بیشتری اقدام به خرید کولر گازی سامسونگ از فروشگاه های مجاز و معتبر نمایید تا در صورت خراب شدن دستگاه در بازه زمانی گارانتی به نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ مراجعه کنید و مشکل را به‌صورت رایگان برطرف کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شماره تماس و آدرس نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید؛ چرا که تمام اطلاعات مدنظر شما بر روی این کارت نوشته شده است. همچنین اگر اعتبار کارت گارانتی شما به اتمام رسیده است، لازم به ذکر می باشد که این خدمات به شما تعلق نخواهند گرفت.

اما جای نگرانی نیست چرا که تمام خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ در آریابهکار توسط تعمیرکاران متخصص به‌صورت فنی و مهندسی انجام می شود و در صورت نیاز به تعمیرکاران متخصص آریابهکار می توانید از طریق شماره 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های تعمیرکار کولر گازی سامسونگ به محل شما عزیزان جهت تعمیرات تخصصی اعزام شوند.

اشکالات متداول کولر گازی سامسونگ Samsung

اشکالات متداول کولر گازی سامسونگ Samsung

کولر گازی های برند سامسونگ ممکن است به دلایل مختلفی دچار مشکل شوند. این مشکلات عبارت اند از:

 1. کار نکردن کندانسور
 2. گرم شدن ناگهانی باد کولر
 3. خالی شدن مداوم گاز کمپرسور
 4. ارتعاش و صدای بلند فن کولر
 5. نمایش کلمه ارور روی پنل داخلی
 6. کار نکردن باد گردان
 7. یخ زدن پنل داخلی و زیرش آب
 8. روشن و خاموش شدن های مداوم و خود به خود
 9. کم و زیاد شدن دور موتور کولر
 10. و…

این ها بخشی از مشکلاتی است که ممکن است برای کولر گازی برند سامسونگ پیش بیاید که باید فورا تعمیر شود. برای کاهش هزینه های خود توصیه می شود پیش از رسیدن آسیب جدی به کولر و غیر قابل استفاده شده اقدام به تعمیر کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره تعمیرات تخصصی آریابهکار می توانید با تلفن های فروشگاه تماس حاصل کنید.

خدمات آریابهکار در زمینه تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی سامسونگ شامل خدمات ویژه ای می باشد که به شرح زیر است:

 1. عیب یابی روشن نشدن دستگاه
 2. سرویس دوره ای
 3. تمیز کردن فیلتر ها
 4. جابجایی کولر به مکان جدید
 5. تعمیر کندانسور
 6. تعمیر موتور اصلی کولر
 7. شارژ گاز
 8. رفع نشتی لوله های گاز کولر
 9. رفع نویز های مربوط به موتور
 10. و…

در صورتی که به خدماتی غیر از موارد بالا نیاز دارید کافی است ثبت سفارش خود را انجام دهید تا در کوتاه ترین زمان انجام شود. تمامی قطعات استفاده شده توسط تعمیر کاران آریابهکار از نوع فابریک شرکتی می باشد.

هزینه تعمیرات کولر گازی برند سامسونگ

نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات کولر گازی سامسونگ در نظر گرفته شده است. زیر هزینه ها به همراه گارانتی 3 ماهه تعمیرات پس از اتمام کار در اختیار شما قرار خواهد گرفت. کمترین هزینه را نسبت به خدماتی که دریافت می کنید پرداخت می کنید. حدود قیمت تعمیرات پیش از انجام به شما اطلاع رسانی خواهد شد. جهت کاهش هزینه های کارفرما همواره تعمیر قطعات به جای تعویض آن در اولویت قرار دارد.

نکاتی درباره نصب و نگهداری کولر گازی

برای نصب و نگهداری اصولی کولر گازی سامسونگ بهتر است موارد زیر را رعایت کنید تا دستگاه شما عمر بیشتری داشته باشد:

 1. یونیت خارجی را در سایه نصب کنید.
 2. جریان باد به سمت یونیت خارجی را مسدود نکنید.
 3. فیلتر ها را هر چند وقت یکبار تمیز کنید.
 4. در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل برای کولر سریعا اقدام به تعمیر آن کنید.
 5. کنترل دستگاه را دور از دسترس اطفال قرار دهید.
 6. از روشن و خاموش کردن زیاد دستگاه بپرهیزید.

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214