skip to Main Content
تعمیر یخچال هایسنس (Hisense)
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در تهران

تعمیر یخچال هایسنس یکی از سوالاتی می باشد که ممکن است در طول زمان با خرابی این دستگاه برای شما رخ دهد و به دلیل اینکه تعداد تعمیرکاران غیرمجاز بیشتر از تعمیرکاران مجاز بیشتر است، نتوانید به تعمیرکار بخصوصی در این زمینه اعتماد کنید. با این وجود علیرغم اینکه مواد غذایی درون یخچال هایسنس فاسد خواهند شد، مطمئن باشید که خرابی دستگاه بیشتر نیز می شود. از این رو برای تعمیرات یخچال هایسنس چه باید کرد؟

بهترین راهکار برای تعمیر یخچال برند هایسنس، انتخاب نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس می باشد که در نمایندگی این دستگاه تمام تکنسین های مجاز و مجرب تمام خدمات تخصصی و فنی در خصوص تعمیر یخچال هایسنس را به شما ارائه می دهند و از این طریق می توانید مشکل یخچال خود را به بهترین شکل ممکن برطرف کنید. به همین ترتیب در ادامه قصد داریم با خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال هایسنس در آریابهکار شما را بیشتر آشنا سازیم.

نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی، آماده عیب یابی و تعمیر تخصصی یخچال هایسنس شما توسط تعمیرکاران مجرب و متخصصی است که صرفا تخصص تعمیر یخچال هایسنس را دارند. با این وجود آیا آریابهکار در خصوص تعمیراتی که ارائه می دهد، گارانتی به شما تعلق خواهد گرفت؟ بله. 0 تا 100 خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم شامل گارانتی خواهند شد و بازه زمانی گارانتی نیز برای تمام خدمات 90 روز می باشد.

از این رو اگر در بازه زمانی مذکور با هر گونه خرابی قبلی در یخچال هایسنس روبرو شدید، ما آنرا بصورت کاملا رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در تهران

لازم به ذکر است که تعمیر یخچال هایسنس در نمایندگی آریابهکار از طریق اعزام تکنسین به محل و یا در صورت درخواست شما در تعمیرگاه آریابهکار صورت خواهد گرفت. با این وجود برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در آریابهکار می توانید از طریق شماره های زیر تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های ما پروسه عیب یابی و تعمیر یخچال هایسنس شما عزیزان را آغاز کنند.

 • مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 • شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 • شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 • شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

عیب یابی یخچال هایسنس

اصولا عیب یابی یخچال هایسنس باید توسط تکنسین مجاز با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بصورت قطعه به قطعه در حضور شما صورت گیرد تا مشکل دستگاه شما شناسایی و ریشه یابی گردد. از این رو عیب یابی یخچال هایسنس به پروسه ای گفته می شود که در طی این پروسه تکنسین تعمیرکار با استفاده از ابزارهای مخصوص اقدام به تشخیص مشکل یخچال هایسنس می کند. به همین دلیل اگر یخچال هایسنس شما خراب شده است، در اولین گام باید عیب یابی یخچال هایسنس صورت گیرد.

عیب یابی یخچال هایسنس

لازم به ذکر می باشد که ما در مجموعه آریابهکار پیش از هر گونه تعمیرات، در ابتدا عیب یابی تخصصی می کنیم و نتیجه عیب یابی را به همراه هزینه تعمیرات به شما اعلام خواهیم کرد و در صورتی که شما در خصوص گزارش ارسالی تائید دهید، ما خدمات تعمیر یخچال هایسنس را آغاز خواهیم کرد.

عیب یابی یخچال هایسنس در حضور شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام خواهد شد.

هزینه تعمیر یخچال هایسنس در آریابهکار

یکی از مهم ترین بخش هایی که در پروسه تعمیر یخچال هایسنس بیشتر از خدمات برای شما مهم می باشد، هزینه تعمیر یخچال هایسنس است که بدون شک در شرایط فعلی برای شما مهم خواهد بود. با این وجود شما تلاش خود را انجام خواهید داد تا بتوانید با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن، مشکل دستگاه خود را به هر نحوی در تعمیرگاه های مجاز و غیر مجاز برطرف کنید. اما آیا چنین چیزی شدنی می باشد؟ بله. تعمیر یخچال هایسنس با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ممکن است.

هزینه تعمیر یخچال هایسنس در آریابهکار

لازم به ذکر می باشد که ما در نمایندگی آریابهکار تمام خدمات تعمیر یخچال هایسنس را با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا توسط باتجربه ترین تکنسین ها انجام می دهیم تا مشکل شما به بهترین شکل ممکن برطرف شود و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. اما هزینه تعمیر یخچال هایسنس در آریابهکار چقدر است؟ در خصوص هزینه تعمیر یخچال هایسنس در آریابهکار باید به اطلاع شما برسانیم که این هزینه در مجموعه ما صرفا براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران می باشد.

با این وجود ما کمترین هزینه تعمیراتی ممکن در خصوص تعمیر یخچال هایسنس را به شما اعلام خواهیم کرد. همچنین توجه داشته باشید که هزینه تعمیر یخچال هایسنس براساس علت خرابی و میزان خرابی توسط تکنسین های ما برآورد و سپس به شما اعلام خواهد شد. در ادامه نیز هزینه حدودی تعمیر یخچال هایسنس را برای شما ذکر کرده ایم.

خدمات تعمیر یخچال هایسنسهزینه تعمیر و تعویض قطعات یخچال هایسنس (تومان)
رگلاژ درب یخچال هایسنس37.000 الی 80.000
نصب یخچال هایسنس333.000
آبریزی یخچال هایسنس298.000
یخساز یخچال هایسنس659.000
آبسردکن یخچال هایسنس313.000
اتومات یخچال هایسنس537.000
اواپراتور یخچال هایسنس841.000
شارژ گاز یخچال هایسنس741.000
دمپر یخچال هایسنس665.000
المنت یخچال هایسنس698.000
کمپرسور یخچال هایسنسنیاز به عیب یابی دارد.
فن یخچال هایسنس591.000
تایمر یخچال هایسنس308.000
ترموستات یخچال هایسنس299.000
برد یخچال هایسنسنیاز به عیب یابی دارد.

سایر خدمات آریابهکار: تعمیر یخچال ال جی

مدل های قابل تعمیر یخچال هایسنس

یخچال هایسنس از آن دسته یخچال هایی می باشد که در طی چند سال اخیر مدل های متنوعی از این دستگاه به بازار عرضه شد و توانست به خوبی استقبال شود. اما برند هایسنس را شاید قبلا در زمینه تولید تلویزیون و کولر گازی دیده باشید! خوشبختانه مدل های زیادی از یخچال هایسنس در بازار ایران وجود دارند که شما می توانید اقدام به خرید آنها کنید.

مدل های قابل تعمیر یخچال هایسنس

با این وجود ما در نمایندگی تعمیر یخچال هایسنس در آریابهکار تمام مدل های یخچال هایسنس را بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می کنیم. برخی از مدل هایی که در مجموعه ما تعمیر می شوند عبارتند از:

 • تعمیر یخچال فریزر هایسنس مدل RT729N4WSU
 • تعمیر فریزر تک هایسنس مدل RV246N4AWU
 • تعمیر یخچال فریزر هایسنس مدل RS696
 • تعمیر یخچال فریزر هایسنس مدل RQ561
 • تعمیر یخچال فریزر هایسنس مدل RB605N4IBGU
 • تعمیر یخچال فریزر هایسنس مدل RQ759N4ISU
 • تعمیر یخچال فریزر هایسنس RR122
 • تعمیر یخچال فریزر هایسنس مدل RS741N4WSU
 • تعمیر یخچال فریزر هایسنس مدل RT488N4ASU
 • تعمیر یخچال فریزر هایسنس مدل RT599N4ASU
 • تعمیر ساید بای ساید 28 فوت هایسنس استیل مدل RQ-56WC4SA
امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214