skip to Main Content
تعمیر آبسردکن مجیک
شماره نمایبندگی تعمیر آبسردکن مجیک

تعمیر آبسردکن مجیک یکی از مجموعه اقداماتی می باشد که در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آریابهکار در بالاترین و بهترین سطح از کیفیت در حال انجام است. در راستای تعمیرات تمامی مدل ها آبسردکن برند مجیک، آریابهکار از ابزار های و ادواتی استفاده می نماید که به صورت تخصصی در راستای تعمیرات آبسردکن طراحی شده اند.

فهرست

تمامی اقداماتی که در نمایندگی آریابهکار در حال انجام است در راستای کسب رضایت مشتریان و ایجاد آرامش خاطر در آنان می باشد. به عنوان مثال متقاضیانی که رویه تعمیرات خود را در این نمایندگی پیش می برند، می توانند به مدت یک هفته مهلت تست دستگاه را داشته باشند. این موضوع سوای 3 ماه گارانتی و ضمانت نامه بی قید و شرط آریابهکار می باشد.

اگر در منزل و یا محیط کار خود از از آبسردکن مجیک استفاده می نمایید و اکنون نیاز به تعمیرات و یا سرویس دستگاه خود دارید، با این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر آبسردکن آریابهکار همراه باشید تا تمامی اطلاعات لازم جهت برطرف سازی مشکلات پیش آمده در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

تعمیر آبسردکن مجیک در یک نگاه

تعمیر آبسردکن مجیک باید در زمانی صورت گیرد که در دستگاه مشکلاتی به وجود آمده باشد که عملکرد آن را ضعیف و یا با مشکل روبرو کرده است. این موضوع باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا منشا اصلی بروز اختلال را یافته و در نهایت برطرف گردد.

تعمیرات آبسردکن مجیک در چندین حالت مختلف صورت می پذیرد که تمامی حالات بر اساس میزان تخریب تعریف می شوند. تعمیرات کلی، جزئی و در نهایت تعویض اصلی ترین اقداماتی می باشد که در زمینه برطرف سازی مشکلات پیش آمده انجام می شود.

تعمیر آبسردکن مجیک در یک نگاه

در زمینه تعمیر کلی آبسردکن برند مجیک تمامی بخش های تشکیل دهنده مورد بررسی قرار می گیرند. این سبک از تعمیرات زمانی انجام می شود که چندین بخش در دستگاه آسیب دیده باشند و به صورت کلی دستگاه از کار افتاده باشد. تعمیرات جزئی زمانی انجام می شود که تمامی بخش های دستگاه در سلامت کامل باشند و تنها یک بخش از آن دچار آسیب شده باشد. در این حالت دقیقا رویه تعمیرات بر روی همان بخش آسیب دیده صورت می پذیرد.

تعویض قطعات هم در حالتی صورت می گیرد که تعمیر آبسردکن مجیک تنها با جایگزینی قطعه جدید به نتیجه برسد. فراموش نکنید که از قطعات اورجینال برای این موضوع استفاده نمایید تا در عملکرد دستگاه مشکلی ایجاد نشود.

نمایندگی مرکزی تعمیر آبسردکن مجیک

اگر می خواهید از یک نمایندگی و مرکز کاملا معتبر با سابقه فعالیت تخصصی در زمینه تعمیر آبسردکن مجیک استفاده نمایید، نمایندگی تعمیرات آریابهکار به صورت تمام وقت پذیرای درخواست های شما می باشد.

این نمایندگی از نیرو های استفاده می نماید که در حوزه کاری خود دارای بورد تخصصی می باشند و از دانش بسیار بالایی برخوردارند. استفاده از تکنسین های مجرب موجب پیاده سازی دقیق اهداف نمایندگی می شود تا خدمات رسانی به متقاضیان در سطح کیفی بالایی قرار گیرد.

نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک آریابهکار از تمامی ناحیه ها و محله های استان تهران پشتیبانی می نماید و ارزشمندترین خدمات را در اختیار آنان قرار می دهد. با ثبت درخواست کاربران، در کوتاه ترین زمان ممکن اعزام تعمیرکار صورت می گیرد تا از اتلاف وقت جلوگیری شود.

یکی از ارزشمند ترین خدمات نمایندگی مرکزی تعمیرات آبسردکن مجیک، انتقال تعمیرگاه به منزل شما می باشد. شاید در نگاه اول این موضوع کمی عجیب برسد اما باید بدانید که تنها یکی از اقدامات نمایندگی مرکزی آریابهکار، انجام تمامی مراحل تعمیرات در محل سکونت شما می باشد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. از این رو ما به همراه تیم پشتیبانی قدرتمند آریابهکار آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم تا بتوانیم راهکار مناسب و کم هزینه ای را پیش روی شما قرار دهیم و بتوانید از دستگاه خود همانند روز اول استفاده نمایید.

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن آلونی

تعمیر آبسردکن مجیک با خدمات ارزنده آریابهکار

تعمیر آبسردکن مجیک در نمایندگی آریابهکار با خدمات و امکاناتی صورت می گیرد که تمامی آنها در راستای امنیت خاطر متقاضیان تعریف شده است. بر اساس آیین نامه اجرایی شرکت، کاربران و متقاضیان مهمترین بخش در حوزه کاری می باشند، به این صورت که اگر یک مخاطب از روال تعمیرات رضایت نداشته باشد، به صورت کاملا رایگان اقدام به تعمیرات مجدد دستگاه او خواهند نمود.

در راستای اجرای دقیق این امر، یک تیم پشتیبانی قدرتمند را برای پاسخگویی به درخواست های کاربران ایجاد نموده است تا اهداف شرکت به صورت دقیق اجرا شوند. دیگر قابلیت ها و خدمات آریابهکار در راستای تعمیر آبسردکن مجیک به شرح زیر می باشند:

 • بکارگیری نیرو ها و تعمیرکاران مجرب
 • انجام تمامی مراحل تعمیرات به صورت دقیق و تخصصی
 • ارائه یک هفته مهلت تست از دستگاه
 • تضمین تمامی اقدامات صورت گرفته به مدت 3 ماه
 • پشتیبانی کامل از تمامی مناطق استان
 • پاسخگویی جامع به سوالات کاربران و ارائه مشاوره رایگان
 • استفاده از قطعات اصل با گواهی اصالت کالا
 • اعزام تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی
 • حضور به موقع تعمیرکار
 • تعمیرات کاملا تخصصی در محل
 • استفاده از ابزار ها و ادوات تخصصی
 • چکاپ گیری و تست از دستگاه

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، خدماتی می باشند که در خصوص تعمیر آبسردکن مجیک به صورت دقیق و با سطح کیفیت بسیار بالا انجام می شود. اگر آبسردکن شما با مشکل مواجه شده است و اکنون نیاز به تعمیرات دارید، می توانید از خدمات شایسته آریابهکار بهرمند شوید. برای این موضوع با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید و درخواست خود را به صورت دقیق ثبت کنید.

رایج ترین دلایل نیاز به تعمیر آبسردکن مجیک

 1. روشن نشدن
 2. خنک نکردن آب
 3. تعمیر آبسردکن مجیک به علت گرم نکردن آب
 4. شکسته شدن پدال
 5. خارج شدن آب از زیر آب سرد کن
 6. آب چکه کردن
 7. بو دادن آب
 8. تعمیر آبسردکن مجیک خراب شدن فیلتر ها و نیاز به تعویض داشتن
 9. بوق زدن هنگام روشن شدن
 10. نیاز به قطعات جانبی مانند جای لیوانی و پدال و مخزن فیلتر
 11. ایجاد سرو صدای زیاد
 12. تعمیر آبسرد کن مجیک یکسره کار کردن موتور
 13. داشتن طعم نامطلوب

قابلیت های آریابهکار در زمینه تعمیر و سرویس آبسرد کن مجیک

در راستای تعمیر آبسرکن مجیک به صورت کاملا تخصصی، آریابهکار از قابلیت ها و توانایی هیی برخوردار است که نشان جامع بودن این نمایندگی در حوزه تعمیرات می باشد. برخی از قابلیت ها و توانمندی های آریابهکار در راستای تعمیرات آبسردکن مجیک به شرح زیر است:

 1. تعمیر کندانسور آبسردکن مجیک
 2. تعویض فیلتر
 3. رفع نشتی آب سرد
 4. فروش فیلتر
 5. تعویض منبع آب سرد کن
 6. شارژ گاز
 7. رفع نشتی آبگرم
 8. تعویض سیم کشی
 9. سرویس پمپ
 10. تعویض پمپ
 11. تعویض شیرآلات
 12. تعمیر موتور آبسردکن مجیک
 13. فروش موتور
 14. استفاده از قطعات اصل و فابریک

قابلیت های آریابهکار در زمینه تعمیر و سرویس آبسرد کن مجیک

در رابطه با قطعات داخلی آبسردکن، اولویت با تعمیر آن ها به جای تعویض است.

تنها در صورتی که امکان تعمیر قطعه مورد نظر وجود نداشته باشد، نسبت به تعویض آن با نمونه اصل شرکتی اقدام می شود.

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن ایستکول

آریابهکار مرکز تخصصی تعمیر آبسردکن مجیک

شرکت آریابهکار با داشتن بیش از 30 سال سابقه در حوزه تعمیرات لوازم خانگی و با داشتن حرفه ترین افراد به یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه در تهران تبدیل شده است.

تعمیرکاران این شرکت سال ها به صورت تخصصی در زمینه تعمیر انواع برندهای آبسردکن به خصوص برند مجیک آموزش دیده اند و به کسب مهارت، دانش و تجربه بالایی در این زمینه رسیده اند.

از جمله خدمات شرکت آریابهکار برای جلب رضایت مشتریان می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. استفاده از قطعات فابریک و اصل
 2. داشتن تکنسین هایی حرفه ای در هر زمینه
 3. ارائه گارانتی 90 روزه شرکتی
 4. تسویه حساب با ارائه فاکتور رسمی
 5. جمع آوری دستگاه های معیوب در اسرع وقت
 6. استفاده از به روز ترین تکنولوژی
 7. ارائه تخفیفات ویژه مشترکین
 8. تعمیر در محل آبسردکن اداری
 9. سرویس های ویژه تعمیر ۴۸ ساعت در موارد اورژانسی

تعمیر آبسردکن مجیک با عیب یابی تخصصی

در صورتی که مایل به استفاده مداوم و مؤثر از آبسردکن مجیک هستید، باید مطلع باشید که بهترین تصمیم برای حفظ کارایی این دستگاه، انتقال دستگاه به مرکز تعمیرات مجاز آبسردکن مجیک در تهران است؛ چرا که این امر سبب می شود تا تعمیرات با کیفیت بالا و به شکل اصولی انجام پذیرد و در غیر این صورت، چنانچه عیب یابی و تعمیرات توسط نمایندگی مجاز صورت نگیرد، نه تنها تعمیری انجام نخواهد شد، بلکه فقط هزینه تعویض قطعات را متحمل خواهید شد.

علاوه بر این، مراجعه به تعمیرگاه های بی تجربه یا کم تجربه می تواند به نتایج ناخوشایند منجر شود، زیرا آن ها بدون عیب یابی تخصصی، خرابی را اعلام و هزینه تعمیر را مطالبه می کنند که این رویه خارج از استانداردهای تعمیرات آبسردکن مجیک است. از این رو برای پیشگیری از این مشکلات، توصیه می شود که تعمیرات دستگاه توسط تکنسین های حرفه ای و متخصص انجام شود تا دستگاه با دقت بررسی و به بهترین نحو تعمیر گردد و نیازی هم به تعویض قطعات کلیدی این دستگاه نداشته باشید.

توصیه می شود که برای رفع مشکلات آبسردکن مجیک، دستگاه ابتدا تحت بررسی تخصصی توسط تکنسین های کارآزموده و خبره قرار گیرد. در این فرآیند، استفاده از ابزارهای مدرن و پیشرفته تعمیراتی توسط تکنسین ضروری است تا عیب یابی به درستی انجام شود و علت اصلی مشکل به دقت شناسایی شود. بنابراین در مرکز تعمیرات آریابهکار که نمایندگی رسمی آبسردکن مجیک در تهران است، تعمیرات توسط تکنسین های با تجربه و با استفاده از ابزارهای به روز انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که مشکل دستگاه به طور کامل شناسایی و سپس تعمیر گردد.

لازم به ذکر است که در آریابهکار، عیب یابی آبسردکن مجیک به عنوان نمایندگی مرکزی، بدون هزینه انجام می شود و شما نیازی به پرداخت هزینه عیب یابی ندارید. با این وجود اگر مایل به عیب یابی تخصصی آبسردکن مجیک توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا هستید، می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده کنید.

تعمیرات آبسردکن مجیک در تهران

اگر ساکن تهران هستید و با خرابی آبسردکن مجیک روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که متاسفانه شاهد حضور افراد بی تجربه و کم تجربه متعددی در این زمینه هستیم که حتی تاکنون یکبار هم اقدام به تعمیر آبسردکن مجیک نکرده اند و مدعی تعمیرات تخصصی آبسردکن مجیک بدون نیاز به تعویض قطعات هستند و در نهایت نیز هزینه قابل توجهی را بابت تعویض قطعات از شما دریافت خواهند نمود. با این وجود راهکار چیست؟ چگونه آبسردکن مجیک را تعمیر کنیم؟

بهترین راهکار ممکن برای شما عزیزان این است که به نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک در تهران مراجعه کنید و از این طریق درخواست خود را ثبت نمایید تا به بهترین شکل ممکن پروسه تعمیرات دستگاه شما انجام شود. لازم به ذکر است که ما در نمایندگی مرکزی تعمیر آبسردکن مجیک به همراه تکنسین های مجرب و متخصص مشکل دستگاه شما را ریشه یابی و سپس تعمیر خواهیم کرد تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه رفع گردد.

همچنین ما در ازای تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی بلند مدت به شما ارائه خواهد شد تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان ما بسپارید.

خدمات تعمیرات تخصصی آبسردکن مجیک magic در نمایندگی آریابهکار

کدام یک از خدمات تعمیرات آبسردکن مجیک در نمایندگی آریابهکار انجام می شوند؟ آیا آریابهکار محدودیتی در خصوص تعمیرات آبسردکن مجیک دارد؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی اقدام به تعمیرات تخصصی آبسردکن مجیک می کنیم تا بتوانید از دستگاه خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. با این وجود از مهم ترین خدمات تعمیر آبسردکن مجیک می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. سرویس دوره ای آبسردکن مجیک.
 2. شارژ گاز کمپرسور آبسردکن مجیک.
 3. تعمیر کمپرسور آبسردکن مجیک.
 4. تعمیر برد آبسردکن مجیک.
 5. تعمیرات المنت آبسردکن مجیک.
 6. تعمیر ترموستات آبسردکن مجیک.
 7. تعمیرات شیر آبسردکن مجیک.

تعمیر آبسردکن مجیک توسط متخصصان آریابهکار

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران است و شما می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید.

تعمیر آبسردکن مجیک توسط متخصصان آریابهکار

لازم به ذکر می باشد که تکنسین های حاضر در آریابهکار حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی آبسردکن مجیک را دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کنند.

سرویس آبسردکن مجیک در آریابهکار

به منظور جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در آبسردکن مجیک و از بین بردن ضرورت تعمیرات یا تعویض قطعات مهم، ما به شما پیشنهاد می کنیم که حداقل سالی یک مرتبه، آبسردکن خود را تحت سرویس و نگهداری دوره ای قرار دهید. این کار سبب می شود که در صورت وجود هرگونه مشکل نهفته، به موقع شناسایی و رفع شود، تا نیازی به تعویض قطعات حیاتی دستگاه نباشد. در حین سرویس دوره ای، آبسردکن مجیک به دقت مورد بازبینی قرار می گیرد تا هرگونه ایراد موجود به طور کامل برطرف گردد. برای انجام این سرویس های دوره ای، می توانید به متخصصان آریابهکار مراجعه کنید.

هزینه تعمیر و سرویس آبسردکن مجیک

یکی از سوالات بسیار مهمی که ممکن است در خصوص تعمیر آبسردکن مجیک برای شما عزیزان ایجاد شود این است که هزینه تعمیر و سرویس آبسردکن مجیک در نمایندگی مرکزی آریابهکار چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که هزینه تعمیرات دستگاه پیچیده ای مانند آبسردکن مجیک یک عدد ثابت نیست و ما نمی توانیم صرفا یک هزینه ثابت را در این زمینه به اطلاع شما برسانیم! با این وجود پس از آنکه عیب یابی تخصصی آبسردکن مجیک انجام شد، تکنسین های آریابهکار هزینه را برآورد و به اطلاع شما خواهند رساند.

لازم به ذکر است که هزینه تعمیر و سرویس آبسردکن مجیک در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه است.

تعمیر آبسردکن مجیک با گارانتی ۹۰ روزه

با توجه به اینکه ما در آریابهکار با استفاده تکنسین های مجرب و متخصص تمام خدمات عیب یابی و تعمیر آبسردکن مجیک را انجام می دهیم، برای آنکه بتوانیم خیال شما را در این موضوع راحت کنیم، تصمیم گرفته ایم تا تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم را بصورت تضمینی و به همراه گارانتی انجام دهیم. به همین دلیل سعی بر آن داریم تا بتوانیم پروسه تعمیر آبسردکن مجیک را به همراه گارانتی 90 روزه انجام دهیم تا بتوانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان ما بسپارید. لازم به ذکر است که گارانتی 90 روزه آریابهکار بصورت مکتوب است.

تعمیر آبسردکن مجیک در چه مواقعی ضروری است؟

ضروری ترین زمان برای تعمیر آبسردکن مجیک، زمانی می باشد که شما همانند یک روز عادی به سراغ آبسردکن مجیک می روید و در حین استفاده از این دستگاه متوجه این خواهید شد که دستگاه شما آسیب دیده است! بنابراین اگر در این مواقع اقدام به تعمیر آبسردکن مجیک در نمایندگی مرکزی آبسردکن مجیک نمایید، عملا مشکل دستگاه شما در اسرع زمان رفع خواهد شد و به همین دلیل نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت. لازم به ذکر می باشد که اگر به فراموشی بسپارید، هزینه تعمیرات شما چند برابر خواهد شد.

بنابراین اگر در ابتدا اقدام به عیب یابی و تعمیر آبسردکن مجیک نکنید، مطمئن باشید که خرابی قطعات این دستگاه افزایش خواهد یافت و دستگاه شما دیگر کاربرد گذشته را نخواهد داشت و به همین دلیل باید پروسه تعویض قطعات آبسردکن مجیک به دلیل وارد شدن فشار بیش از حدی از سر بگیرید تا مشکل دستگاه شما رفع گردد و بتوانید از این دستگاه استفاده کنید.

رایج ترین علائم خرابی آب سرد کن مجیک

رایج ترین دلایل و علائمی که می توانند نشان دهنده خرابی آبسردکن مجیک شما عزیزان باشند، می توان به عوامل متعددی اشاره کرد که از مهم ترین نشانه ها در این زمینه می توان به صدای زیاد آبسردکن مجیک، برق داشتن بدنه آبسردکن مجیک، خنک نکردن آبسردکن مجیک، کار نکردن آب گرم آبسردکن مجیک، بوی بد آبسردکن مجیک، چکه کردن آبسردکن مجیک، خاموش و روشن شدن آبسردکن مجیک، از کار افتادن پنل نمایشگر آبسردکن مجیک و… اشاره نمود. با این وجود اگر با هر کدام از این عوامل روبرو شدید، بهتر است اقدام به عیب یابی تخصصی آبسردکن مجیک نمایید تا مشکل دستگاه ریشه یابی و سپس رفع گردد.

تعمیر و یا تعویض قطعات آب سرد کن مجیک

ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص در ابتدا مشکل دستگاه شما را مورد عیب یابی قرار خواهیم داد و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا بتوانیم مشکل آبسردکن مجیک را با استفاده از تعمیرات تخصصی به همراه ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر کنیم و از این طریق مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود.

تعمیر و یا تعویض قطعات آب سرد کن مجیک

اما اگر مشکل قطعه آسیب دیده آبسردکن مجیک بقدری باشد که تکنسین های ما نتوانند آنرا تعمیر کنند و از عدم تعمیر آن بصورت 100 درصد مطمئن باشند، ما آنرا با قطعات وارداتی و شرکتی مجیک تعویض خواهیم نمود.

شارژ گاز آبسردکن مجیک

برای آنکه سرما در آبسردکن مجیک شما ایجاد شود و بتوانید از دستگاه خود همانند روز اول استفاده کنید، باید موتور آبسردکن مجیک به بهترین شکل ممکن کار کند. اما اگر گاز فریون موجود در موتور آبسردکن مجیک به اتمام رسیده باشد، نه تنها موتور آبسردکن مجیک کارایی خود را از دست خواهد داد، بلکه باید مطلع باشید که هیچ سرمایی در این دستگاه ایجاد نخواهد شد. بنابراین باید گاز فریون مخصوص موتور آبسردکن مجیک شما توسط تکنسین های مجرب در یک پروسه کاملا تخصصی انجام شود تا دستگاه شما همانند روز اول کار کند.

تعمیر آب سرد کن مجیک در منزل

اگر به هر دلیلی نمی توانید بصورت حضوری به شعب تعمیراتی آریابهکار در تهران مراجعه کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما خدمات تعمیر آبسردکن مجیک را نیز در منزل شما به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما رفع گردد و نیازی به تعمیرات این دستگاه نداشته باشید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با خرابی آبسردکن مجیک روبرو شده اید و مایل هستید پروسه تعمیرات این دستگاه در منزل و محل سکونت شما انجام شود، می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر آبسردکن مجیک استفاده کنید.

مناطق تحت پوشش آریابهکار جهت تعمیر آب سرد کن مجیک

کدام یک از مناطق تهران تحت پوشش خدمات تعمیر آبسردکن مجیک در آریابهکار هستند؟! در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که با توجه به اینکه ما در تهران حضور داریم، به تمام مناطق 2 گانه تهران خدمات تعمیر آبسردکن مجیک را ارائه می دهیم و از این طریق اگر شما ساکن مناطق 22 گانه تهران هستید، می توانید از خدمات آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر آبسردکن مجیک استفاده کنید. همچنین اگر ساکن شهرستان ها هستید، می توانید از طریق هماهنگی قبلی دستگاه خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید.

تعمیرگاه تخصصی آبسردکن مجیک در تهران

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی در تهران، به عنوان یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین مراکز تعمیراتی در تهران است و اگر شما با خرابی آبسردکن مجیک روبرو شده اید، می توانید از طریق تعمیرگاه تخصصی آبسردکن مجیک در تهران اقدام به عیب یابی و تعمیر این دستگاه کنید و مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه مورد عیب یابی و سپس تعمیرات قرار گیرد. از این رو ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستیم.

سوالات متداول

چرا آبسردکن مجیک آب را داغ نمی کند؟

خرابی المنت ترموستات، برد الکترونیکی و یا قطع شدن سیم های داخلی علت عدم تولید آب داغ است.

چرا آبسردکن مجیک آب را سرد نمی کند؟

اتمام گاز مبرد، تجمع آلودگی روی کویل های اواپراتور، تنظیم نبودن ترموستات و خراب شدن برد کنترلی علت عدم خنک سازی آب است.

چرا آبسردکن مجیک روشن نمی شود؟

خرابی اتصالات و سوکت های برق، تنظیم نبودن درجه ترموستات و یا ضعیف بودن برق شهری منجر به روشن نشدن آبسردکن می شود.

چرا آبسردکن مجیک نشتی آب دارد؟

سر ریز شدن سینی آبسردکن، ترک خوردن مخزن بیرونی، ضعیف شدن اتصالات پمپ دستگاه و آب بندی نبودن شیر تخلیه باعث نشتی آب می شود.

علت بوی بد آبسردکن مجیک چیست؟

علت عطر و طعم نامطبوع، ماندن طولانی مدت آب در مخزن بیرون و مخزن داخلی آبسردکن است. برای رفع آن مخزن و لوله ها بایستی گندزدایی شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 8 Comments

 1. ما در مجموعه مون یک آبسردکن داریم که خیلی طعم و بوی آبش بد شده.
  راهکار میدین لطفا؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ممکن است دلیل بوجود آمدن این مشکل برای دستگاه آبسردکن شما وجود باکتری در مخزن یا دیواره های دستگاه است. همچنین ممکن است آب به دلیل استفاده از شهری دستگاه آلوده شده باشد.
   بهتر است مدتی از آن استفاده نکرده و سپس آن را خوب بشویید.

 2. پدال دستگاه آبسردکن مجیک که تو محل کار ازش استفاده میکنیم شکسته میخواستم بدونم شما تعمیر میکنید؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی تعمیرات پدال آبسردکن نیزدر آریابهکار انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر شما میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 3. آبسردکن مجیک استفاده میکنم که متاسفانه جدیدا متوجه شدم که خیلی بوی بدی میده آب دستگاه و نشتی هم داره. چکه میکنه از قسمت بالای دستگاه.
  راهنمایی میفرمایید لطفا؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل بوی بد آبسردکن ممکن است به دلایل زیر اتفاق بیوفتد:

  2. تمیز کردن آبسردکن با پارچه های آلوده
  3. نو بودن دستگاه
  4. آب تصویه نشده
  5. فیلتر بی کیفیت
  6. عدم تعویض فیلتر
  7. ماندن بیش از حد آب در دستگاه
  8. آسیب لوله های انتقال آب
  9. ضد عفونی نکردن دستگاه به مدت طولانی
  10. و مواردی از این قبیل که با بررسی آنها میتوانید مشکل دستگاه را پیدا کنید و از بین ببرید. اما مشکل نشتی دستگاه ممکن است در اثر پر شدن سینی تخلیه، شل شدن پیچ پشت دستگاه، پارگی اتصالات و شیلنگ ها، ترک برداشتن و سوراخ شدن مخزن بیرونی، خارج شدن از حالت تنظیم، چکه کردن شیر آب یا آبریز، بسته نشدن دریچه، تراز نبودن دستگاه و…
   برخی از این موارد بهتر است توسط تعمیرکار متخصص بررسی و عیب یابی شود. شما میتوانید برای برطرفسازی مشکلات دستگاه خود با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 4. دستگاه من پدال آب سردش شکسته. میخواستم زحمت تعمیرش رو بکشید و قیمت و هزینه قطعه و تعمیرات رو هم بهم بگید اول.
  ممنونم

  1. با سلام،
   کاربر گرامی جهت هماهنگی برای تعمیرات دستگاه آبسردکن مجیک و اطلاع از هزینه های تعمیر میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214