skip to Main Content

تعمیر اتو بخار مخزن دار بوش، یکی از مشکلات و سوالاتی است که احتمالا مصرف کنندگان این دستگاه و شما عزیزان با آن روبرو شده اید! اما چگونه می توانیم به یک تعمیرگاه اتو بخار مخزن دار بوش در تهران و سایر استان های کشور دسترسی پیدا کنیم؟ اینها سوالاتی هستند که برای شما پیش آمده اند و ما قصد داریم در این گزارش از آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لوزام خانگی در تهران با بیش از 30 سال سابقه درخشان به آن بپردازیم و تمام جوانب بسیار مهم در این خصوص را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

لازم به ذکر است که اتو بخار مخزن دار بوش یکی از بهترین اتو بخارهای مخزن دار در بازار کشورمان می باشد که معمولا از کشور اسپانیا به کشورمان به‌صورت قانونی وارد می شود و دارای ده ها قابلیت منحصر بفرد است. با یک جستجویی ساده در بستر اینترنت می توانید به قیمت این دستگاه دسترسی پیدا کنید که حدودا نزدیک به 9 میلیون تومان می باشد. اما اگر این دستگاه به هر دلیلی خراب شود، نشان دهنده عدم قابلیت تعمیر آن می باشد؟ خیر! اتو بخار مخزن دار بوش قابل تعمیر است که در این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر اتو بخار مخزن دار
با این موضوع بیشتر آشنا خواهید شد.

تعمیر اتوبخار مخزن دار بوش در تهران

علیرغم تمام قابلیت هایی که اتو بخار مخزن دار بوش دارد، یک نکته اساسی وجود دارد که نباید آنرا فراموش کنید و آن هم دفترچه راهنمای استفاده از اتو بخار مخزن دار بوش می باشد! در این دفترچه تمام عوامل و مواردی که باید رعایت کنید به‌صورت دقیق توسط کمپانی سازنده دستگاه نوشته شده که باید در حین استفاده از دستگاه آنها را اجرایی کنید؛ در غیر اینصورت با خرابی اتو بخار مخزن دار بوش روبرو خواهید شد که باید توسط تعمیرکار اتو بخار مخزن دار بوش تعمیر شود.

تعمیر اتوبخار مخزن دار بوش در تهران

از این رو اگر با خرابی اتو بخار مخزن دار بوش روبرو شده اید و نمی دانید آنرا چگونه برطرف کنید، جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار به‌صورت کاملا اختصاصی مشکلی دستگاه عزیزان را توسط تعمیرکاران اتو بخار مخزن دار بوش تعمیر می کنیم و نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت. از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که حتما دفترچه راهنمای اتو بخار مخزن دار بوش یکبار برای همیشه بخوانید تا با اصولی کلی استفاده از این دستگاه آشنا شوید و مجددا منجر به خرابی این دستگاه نشوید.

لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات با بیش از 30 سال سابقه تخصصی و درخشان در این زمینه، همواره آماده ارائه تمامی خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشد تا بدون نیاز به هر گونه تعویض قطعه، مشکل شما برطرف شود و بتوانید از اتو بخار مخزن دار بوش حتی بهتر از روز اول استفاده کنید و نیازی به خرید اتو بخار مخزن دار جدید با قیمت بالای 8 میلیون تومان نداشته باشید.

جهت انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره 02145437 با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید تا مشکل دستگاه شما شناسایی و سپس به‌صورت تخصصی رفع گردد.

تعمیر اتو بخار مخزن دار بوش در محل

باتوجه به اینکه در طی روزهای گرم و سرد سال بنابر تغییرات آب و هوایی سعی می کنیم تا در بازه زمانی کوتاهی البسه خود را بشوییم و مجددا استفاده کنیم، طبیعتا احتمال اینکه از اتو بخار مخزن دار بوش بیش از 2 بار در هفته استفاده کنیم وجود دارد. اما تصور کنید که بنابر هر دلیلی با خرابی اتو بخار مخزن دار بوش روبرو شوید! قطعا نمی توانید همانند روزهای عادی اخیر، از این دستگاه استفاده کنید و یقینا روز کاری شما با ظاهری نا آراسته مختل خواهد شد.

اما اگر عجله زیادی در خصوص تعمیرات اتو بخار مخزن دار بوش دارید، جای نگرانی نیست؛ چرا که می توانید از خدمات تعمیر اتو بخار مخزن دار بوش در محل آریابهکار خیلی ساده استفاده کنید. منظور از این خدمات این است که با هماهنگی قبلی، تکنسین تعمیرکار اتو بخار مخزن دار بوش در روز و زمان مقرر به محل مدنظر شما اعزام می شود و تمامی خدماتی که دستگاه شما عزیزان نیاز دارد را ارائه می دهد. با این وجود برای هماهنگی این خدمات باید از طریق شماره های مندرج بر روی سایت با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید.

همچنین برای پیگیری بهتر این موضوع می توانید از خرابی اتو بخار مخزن دار بوش خود یک ویدیو 30 ثانیه ای تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید تا راهنمایی های لازم توسط تکنسین های تعمیراتی آریابهکار به شما عزیزان ارائه گردد. توجه داشته باشید از این روش می توانید خیلی بهتر مشکل دستگاه خود را پیگیری کنید.

توجه: در حال حاضر به دلیل تعداد بالای ورودی های دستگاه در آریابهکار، تا اطلاع ثانویه امکان اعزام تکنسین جهت تعمیر اتو بخار مخزن دار بوش در محل وجود ندارد و تمامی خدمات ما صرفا در شعب تعمیراتی صورت می گیرد.

عیب یابی و تعمیر اتو بخار مخزن دار بوش

اولین گامی که باید در صورت خرابی اتو بخار مخزن دار بوش بردارید، این است که به یک مرکز تخصصی جهت تعمیرات اتو بخار مخزن دار بوش مراجعه کنید تا دستگاه به‌صورت اصولی و دقیق توسط تکنسین های باتجربه با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد بازبینی قرار گیرد. منظور از بازبینی چیست؟ منظور از بازبینی و عیب یابی اتو بخار مخزن دار بوش این است که تعمیرکار اتو بخار مخزن دار بوش با تمام ابزارهایی که در دست دارد در حضور شما دستگاه را به‌صورت دقیق مورد عیب یابی قرار دهد!

عیب یابی و تعمیر اتو بخار مخزن دار بوش

زمانیکه تعمیرکار اقدام به عیب یابی اتو بخار مخزن دار بوش می کند، مشکل به‌صورت کلی شناسایی نخواهد شد و صرفا ریزترین قطعه ای که منجر به بروز خرابی در دستگاه شما شده، تعمیر خواهد شد. از این رو هم هزینه کمتری پرداخت خواهید نمود و هم اینکه مشکل شما به‌صورت اصولی تعمیر خواهد شد و نیازی به هزینه هنگفت جهت تعویض قطعات نخواهید داشت.

نکته: اگر دانش فنی تعمیرات اتو بخار مخزن دار بوش را ندارید و مایل هستید با نحوه تعمیر اتو بخار مخزن دار بوش آشنا شوید، باید بگوییم که تعمیرات این دستگاه به دلیل قیمت بالایی که دارد، حساس تر می باشد و صرفا باید توسط تعمیرکاری که بیش از 5 سال سابقه تخصصی در این زمینه دارد، تعمیر تخصصی شود.

ما در آریابهکار جهت سهولت و اعتماد شما مشتریان گرامی، تمامی پروسه عیب یابی اتو بخار مخزن دار بوش را توسط تکنسین های مجرب با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به‌صورت کاملا رایگان انجام می دهیم. از این رو اگر مایل به استفاده از این خدمات ما هستید، می توانید به شعب تعمیراتی شرق و غرب آریابهکار مراجعه کنید که در ادامه آدرس شعب را درج نموده ایم:

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین‌تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار بوش

آخرین موردی که قصد داریم در این گزارش از آریابهکار به بررسی آن بپردازیم، هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار بوش می باشد که بدون شک در شرایط فعلی یکی از مهم ترین جوانب برای هر یک از ما می باشد! اما اگر مایل هستید تا با کمترین هزینه ممکن بتوانید همانند روز اول از دستگاه استفاده کنید، توصیه می کنیم عجله نداشته باشید و دستگاه خود را به دست تکنسین های مجرب ما در آریابهکار بسپارید تا به‌صورت تخصصی تعمیرات لازم بر روی آن صورت گیرد و به ازای تمامی خدمات نیز گارانتی 90 روزه به شما داده خواهد شد.

اما اگر عجله دارید و می خواهید تعمیرات اتو بخار مخزن دار بوش شما هر چه سریعتر به‌صورت اصولی صورت گیرد، می توانید از خدمات ویژه آریابهکار استفاده کنید. همچنین در ادامه این گزارش، هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار بوش را درج کرده ایم تا با هزینه حدودی این خدمات آشنا شوید؛ هزینه های ذیل به این دلیل حدودی هستند چرا که هزینه تعمیرات تخصصی یک قطعه به دلیل خرابی 10% نسبت با خرابی 80% متفاوت می باشد.

توجه: تمام هزینه اعلامی جهت تعمیرات در آریابهکار پس از عیب یابی اتو بخار مخزن دار بوش توسط تکنسین حاضر در شعب براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه اعلام می شود.

تعمیرات اتو بخار مخزن دار بوشتعرفه تعمیر اتو بخار مخزن دار بوش (تومان)
تعمیر المنت اتو بخار مخزن دار بوش299.000 الی 418.000
تعمیر ترموستات اتو بخار مخزن دار بوش119.000 الی 338.000
تعمیر برد اتو بخار مخزن دار بوش77.000 الی 524.000
تعمیر پمپ اتو بخار مخزن دار بوش48.000 الی 465.000
تعمیر کابل برق اتو بخار مخزن دار بوش34.000 الی 70.000
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 8 Comments

 1. سلام. اتو بخار من نمیدونم چرا خیلی رسوب میگیره. در واقع خیلی زود به زود رسوب میگیره. میخواستم اگه بشه بیاید عیب یابی شو انجام بدید.
  اگه ممکنه هزینه ایاب ذهاب رو هم بدونم ممنون میشم.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی رسوب گرفتن اتوبخار به دلیل استفاده از آب شهری و تصفیه نشده برای این دستگاه است. چرا که آب شهری مملو از املاح است که باعث رسوب و جرم گرفتن دستگاه میشود. پس بهتر است همیشه از آب تصفیه شده برای اتوبخار خود استفاده کنید.
   همچنین ایاب ذهاب و عیب یابی دستگاه اتوبخار در آریابهکار به صورت کاملا رایگان انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

 2. روزتون بخیر. مشکلی که من با اتوم دارم اینه که خیلی گچ ازش میزنه بیرون موقع اتو کردن و بخار دادن. چطور میتونم درستش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی دستگاه اتو بخار شما دچار رسوب گرفتگی شده است. برای جرم گیری دستگاه شما میتوانید از روش های خانگی مانند سرکه، جوش شیرین و آبلیمو استفاده کنید.
   در صورتی که موفق به رسوب گیری دستگاه نشدید میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 3. سلام.روزتون بخیر
  خواهرم از اتوبخار مخزن دار بوش استفاده می کنه که موقع کار یهو متوجه می شه خاموش شده! دلیلش چیه؟

  1. با سلام. کاربر گرامی مشکل دستگاه شما می تواند ناشی از داغ شدن بیش از حد، نقص در سیم کشی، نقص در المنت، نقص در ترموستات، مشکل در مخزن، مشکل در اتصالات و مشکل در فیوز باشد. موارد نام برده شده باید مورد بررسی قرار گیرد تا علت دقیق خاموش شدن ناگهانی دستگاه به صورت دقیق مشخص گردد.

 4. سلام
  اتو بخار مخزن دار بوش سری ۴ گرفتم بار اول استفاده میزنم به برق بخار نمیده علت چی میتونه باشه؟

  1. با سلام. کاربر گرامی مشکل شما می تواند ناشی از رسوب گرفتن، نقص در المنت، نقص در ترموستات، نقص در سیم کشی، مشکل در نازل بخار، تنظیمات اتو و مشکل در درب مخزن باشد. البته مواردی که به آنها اشاره کردیم، احتمالاتی می باشد که در خصوص بخار ندادن اتو بخار مخزن دار بوش در اولین استفاده می باشد. بهترین گزینه برای یافتن علت این رخداد، بررسی و عیب یابی توسط تعمیرکار می باشد. دقت داشته باشید که هزینه عیب یابی در مجموعه آریابهکار کاملا رایگان می باشد و هیچ هزینه ای از سمت شما پرداخت نخواهد شد. جهت هماهنگی با شماره های قرار داده شده تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214