skip to Main Content

اگر مایل به خرید اتو بخار مخزن دار هستید، بدون شک برندهای متنوعی را در این زمینه مشاهده خواهید کرد که یکی از برندهای مطرحی که مشاهده خواهید نمود، اتو بخار مخزن دار فیلیپس می باشد. اما آیا اتو بخار مخزن دار فیلیپس ارزش خرید دارد؟ بله! اتو بخار مخزن دار فیلیپس یکی از محصولات باکیفیت و خاص در بازار ایران است که برای خرید این دستگاه می توانید با قیمت مناسبی اقدام کنید و تا چندین سال استفاده مناسب از این دستگاه نیازی به تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس توسط نمایندگی تعمیرات اتو بخار مخزن دار فیلیپس نخواهد داشت.

با این وجود اگر اتو بخار مخزن دار فیلیپس را خریداری کرده اید و چندین سال از آن تحت فشار زیاد استفاده نموده اید و دچار خرابی شده است، جای نگرانی نیست؛ چرا که تمام مدل های اتو بخار مخزن دار فیلیپس بدون هر گونه محدودیتی قابل تعمیر هستند و شما می توانید این دستگاه را در مجموعه آریابهکار بصورت تخصصی تعمیر و استفاده نمایید. اما چگونه؟ برای آشنایی با نحوه تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس در تهران می توانید موارد ذیل را مطالعه نمایید. همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس در تهران

در صورت بروز هر گونه خرابی در اتو بخار مخزن دار فیلیپس توصیه ای که برای شما داریم این است که در ابتدا دستگاه را از برق بکشید و سپس از طریق شماره مرکزی 02145437 با نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا بررسی های لازم صورت گیرد و دستگاه شما در نمایندگی اتو بخار مخزن دار فیلیپس تعمیر شود.

نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس در تهران

لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان اتو بخار مخزن دار فیلیپس آماده اراده تمام خدمات عیب یابی و تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس است تا بتوانید از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. توجه داشته باشید که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم گارانتی می کنیم تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس

جهت ثبت درخواست خود در سامانه نمایندگی تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس می توانید از طریق شماره های ذیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا درخواست شما ثبت شود.

 1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 2. شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 3. شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 4. شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

علت خرابی اتو بخار مخزن دار فیلیپس

اگر اتو بخار مخزن دار فیلیپس شما خراب شده است و نمی دانید که علت خرابی این دستگاه چیست، باید به اطلاع شما برسانیم که این دستگاه می تواند بنابر دلایل مختلفی دچار خرابی شود. با این وجود از کجا می توان نحوه استفاده صحیح و اصولی اتو بخار مخزن دار فیلیپس را مطالعه کرد؟ بهترین منبع برای مطالعه راهنمای استفاده از اتو بخار مخزن دار فیلیپس این است که شما به دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه مراجعه نمایید و بصورت کامل و دقیق چارچوبی که کمپانی سازنده برای شما در نظر گرفته است را مطالعه و اجرایی کنید.

به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است حتما برای استفاده از اتو بخار مخزن دار فیلیپس دفترچه راهنمای آنرا برای چند دقیقه مطالعه کنید تا با نحوه استفاده اصولی این دستگاه آشنا شوید. با این وجود اگر این دفترچه را مطالعه کنید، مطمئن باشید که آسیب بخصوصی در دستگاه شما ایجاد نخواهد شد و حتی تا چندین سال نیز نیازی به تعمیرات اتو بخار مخزن دار فیلیپس نخواهید داشت.

علت بخار ندادن اتو بخار مخزن دار فیلیپس

چرا اتو بخار مخزن دار فیلیپس بخار نمی دهد؟ رایج ترین علت بخار ندادن اتو بخار مخزن دار فیلیپس رسوب بستن سوراخ های خروجی این دستگاه است که باید پروسه رسوب زدایی انجام شود. با این وجود چرا اتو بخار مخزن دار فیلیپس رسوب می بندد؟ رایج ترین علت رسوب بستن اتو بخار مخزن دار فیلیپس استفاده از آب شهری و پر املاح است که در طول زمان می تواند مشکل دستگاه شما را بیشتر و بیشتر کند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما از آب مقطر برای پر کردن مخزن اتو بخار مخزن دار فیلیپس استفاده کنید.

نقالات مرتبط: تعمیر اتو بخار مخزن دار فلر Feller

هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس

معیار اعلام هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است که پس از عیب یابی دقیق به شما اعلام خواهد گردید.

هزینه تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس

تعمیرات اتو بخار مخزن دار فیلیپستعرفه تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس (تومان)
تعمیر برد اتو بخار مخزن دار فیلیپس۸۳.۰۰۰ الی ۵۲۱.۰۰۰
تعمیر پمپ اتو بخار مخزن دار فیلیپس۵۲.۰۰۰ الی ۴۷۹.۰۰۰
تعمیر کابل برق اتو بخار مخزن دار فیلیپس۳۵.۰۰۰ الی ۶۸.۰۰۰
تعمیر المنت اتو بخار مخزن دار فیلیپس۳۰۶.۰۰۰ الی ۴۲۲.۰۰۰
تعمیر ترموستات اتو بخار مخزن دار فیلیپس۱۲۴.۰۰۰ الی ۳۴۱.۰۰۰

مدل های قابل تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس

اگر اتو بخار مخزن دار فیلیپس در هر مدل دارید و با خرابی آن روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که تمام مدل های این دستگاه در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر می شوند و ما هیچ محدودیتی در خصوص تعمیر اتو بخار مخزن دار فیلیپس نداریم. با این وجود در ادامه برخی از مدل های اتو بخار مخزن دار فیلیپس که ما تعمیر می کنیم را نام برده ایم:

 1. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC7040
 2. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC6804
 3. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC6815
 4. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل PSG8030
 5. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC9682
 6. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC8962
 7. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC7930
 8. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC8703
 9. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC7832
 10. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC7933
 11. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC9660
 12. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل PSG7028
 13. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC9410
 14. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC6704
 15. تعمیر اتو مخزن دار فیلیپس مدل GC7808
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214