skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر اتوپرس بایترون
شماره تماس نمایندگی تعمیر اتو پرس بایترون

تعمیر اتو پرس بایترون با ضمانت نامه رسمی شرکت و قیمت های مناسب در آریابهکار به مشتریان عزیز ارائه می شود.

بهتر است در ابتدا جهت تعمیر اتو پرس خود به نمایندگی اتو پرس بایترون مراجعه کنید.

در صورت عدم امکان استفاده از نمایندگی، می توانید از خدمات شرکت آریابهکار در سراسر تهران بهره بگیرید.

در آریابهکار کلیه خدمات عیب یابی اتو پرس بایترون و تعمیر آن، به همراه گارانتی 90 روزه شرکتی ارائه می شود.

چنانچه طی مدت زمان گارانتی مشکلی برای اتو پرس شما به وجود بیاید، به صورت کاملا رایگان تعمیر خواهد شد.

تعمیر اتو پرس بایترون

اتو پرس بایترون همانگونه که گفته شد یک اتو پرس محبوب در کشورمان می باشد که در طی چند سال اخیر چندین مدل از این اتو پرس به بازار کشورمان عرضه شد و توانست به میزان قابل توجهی دیده شود. با این وجود اتو پرس بایترون یک اتو پرس باکیفیت و با قابلیت های متعددی می باشد که می تواند نیاز شما را برطرف کند. اما نکته حائز اهمیت اینجاست که این دستگاه نیز همانند سایر دستگاه های موجود در بازار نیازمند سرویس به موقع می باشد؛ در غیر اینصورت خرابی آن گسترش خواهد یافت.

با این وجود اگر اتو پرس بایترون شما به هر دلیلی خراب شده است، جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که ما در آریابهکار به‌صورت کاملا تخصصی خدمات تعمیر اتو پرس بایترون را به شما عزیزان ارائه می دهیم و می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید. لازم به ذکر است که در آریابهکار تعمیرکار اتو پرس بایترون تمام خدمات مختص اتو پرس شما را انجام می دهد و 90 روز هم به ازای هر یک از خدمات برای شما عزیزان گارانتی تعلق خواهد گرفت.

نمایندگی تعمیرات اتوپرس بایترون

تعمیر تخصصی اتو پرس بایترون در تهران

اگر اتو پرس بایترون را از فروشگاه مجاز و معتبر در سطح شهر خود خریداری کرده اید، لازم به ذکر است که کارت گارانتی اتو پرس بایترون به شما عزیزان تعلق می گیرد تا در صورت بروز هر گونه خرابی در دستگاه بتوانید به‌صورت رایگان و بدون پرداخت هر گونه هزینه جانبی آنرا رفع کنید. از این رو توصیه می کنیم حتما این کارت گارانتی را در کنار دستگاه حفظ کنید تا اگر هر گونه خرابی در بازه زمانی از پیش تعیین شده رخ داد، بتوانید آنرا رفع کنید.

به همین دلیل توصیه ما این است که در صورت متوجه شدن هر گونه خرابی به نمایندگی تعمیرات اتوپرس بایترون در تهران و یا شهر خود مراجعه نمایید تا مشکل دستگاه رفع گردد. لازم به ذکر است که برای استفاده از خدمات نمایندگی اتو پرس بایترون باید کارت گارانتی دستگاه اعتبار کافی داشته باشد؛ در غیر اینصورت دستگاه شما در نمایندگی پذیرش نخواهد شد.

توجه: اگر اعتبار کارت گارانتی اتو پرس بایترون شما به اتمام رسیده است، می توانید به شعب شرق و غرب آریابهکار مراجعه کنید تا مشکل شما در اسرع وقت و با بهترین کیفیت رفع گردد.

خدمات نمایندگی تعمیر اتوپرس بایترون

با بررسی دقیق کارت گارانتی اتو پرس بایترون اگر متوجه اعتبار کافی آن شدید، می توانید به نمایندگی تعمیر اتو پرس بایترون مراجعه کنید تا مشکل شما همانگونه کته گفته شد، مورد تعمیر قرار گیرد. از این رو ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که خدمات نمایندگی تعمیر اتوپرس بایترون چیست؟ لازم به ذکر است که معمولا این خدمات شامل تمامی موارد نسبت به یک دستگاه کاملا سالم می باشد! از این رو معمولا اکثر خدمات شامل گارانتی می شوند و شما می توانید از این خدمات استفاده کنید.

همچنین جهت اطلاع دقیق می توانید با نمایندگی تعمیر اتو پرس بایترون تماس حاصل نمایید تا با شرح مشکل پیش آمده برای دستگاه، مطلع شوید که خدمات تعمیر انجام می شوند یا خیر؟ جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تعمیر تخصصی اتو پرس بایترون شما در مرکز تخصصی آریابهکار می توانید با شماره 02145437 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

مشخصات نمایندگی تعمیر اتوپرس بایترون

یکی از سوالات مشتریان و مصرف کنندگان اتو پرس بایترون، شماره تماس نمایندگی اتو پرس بایترون می باشد تا بتوانند از این طریق مشکل دستگاه را رفع کنند. اما لازم به ذکر است که شماره و آدرس نمایندگی اتو پرس بایترون صرفا یک شماره و یک آدرس نیست! چرا؟ منظور از نمایندگی به شرکت واسط و وارد کننده اتو پرس بایترون است که ممکن است تعداد این شرکت ها خیلی زیاد باشند.

اما چگونه این شماره را پیدا کنیم؟ برای پیدا کردن شماره و آدرس خدمات اتو پرس بایترون توصیه می کنیم به کارت گارانتی دستگاه مراجعه نمایید؛ چرا که آدرس و شماره تماس بر روی آن نوشته شده است. از این رو باید به این موضوع توجه داشته باشید که استفاده از خدمات تعمیر اتو پرس بایترون، نیازمند اعتبار کافی کارت گارانتی می باشد.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات اتو پرس بایترون

همانگونه که در بخش بالا توضیحات جامع در خصوص مشخصات نمایندگی تعمیر اتوپرس بایترون داده شد، شما می توانید با استفاده از کارت گارانتی دستگاه به شماره تماس نمایندگی دسترسی پیدا کنید. اما اگر با بررسی کارت گارانتی متوجه اتمام اعتبار آن شدید، می توانید از طریق شماره 02145437 با مرکز تخصصی آریابهکار تماس حاصل نمایید تا سوالات خودتان را از تیم پشتیبانی ما بپرسید. لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی آریابهکار همواره آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

تعمیر تخصصی اتوپرس بایترون در آریابهکار

یکی از تخصصی ترین تعمیرات لوازم برقی خانگی در آریابهکار، تعمیر تخصصی اتو پرس بایترون توسط تکنسین های مجرب با بیش از سال سابقه تخصصی در زمینه اتو پرس با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد و همواره سعی می کنیم تا مشکل دستگاه شما را بدون نیاز به تعویض کالا و از طریق تعمیرات تخصصی تعمیر کنیم و همانند روز اول از آن استفاده کنید. از این رو اگر با هر گونه خرابی در اتو پرس بایترون روبرو شده اید، می توانید به شعب شرق و غرب ما مراجعه کنید!

توجه داشته باشید که تعمیرکار اتو پرس بایترون در آریابهکار دارای بیش از 5 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات این دستگاه پیچیده می باشد و می تواند با استفاده از عیب یابی دقیق و کاملف مشکل دستگاه شما را به‌صورت ریشه ای تعمیر و رفع کند و نیازی به خرید اتو پرس جدید نداشته باشید. لازم به ذکر است که تمامی خدمات عیب یابی اتو پرس در آریابهکار به‌صورت تخصصی در حضور شما و به‌صورت کاملا رایگان انجام می شود.

بنابراین در صورت بروز هر گونه خرابی برای اتو پرس بایترون می توانید به‌صورت حضوری به شعب ما جهت عیب یابی رایگان مراجعه کنید.

تعمیرات اتوپرس بایترون در محل

اتو پرس بایترون بنابر قابلیت هایی که دارید، یک وسیله کاملا مصرفی می باشد و خرابی آن می تواند منجر به اختلال در امورات روزمره هر یک از ما شود. از این رو زمانیکه اتو پرس بایترون به هر دلیلی خراب شود و کارایی خود را از دست بدهد، به دنبال این خواهیم بود تا در کمترین زمان ممکن این مشکل را برطرف کنیم. برای مثال از طریق تعمیرات اتو پرس بایترون در محل! به همین دلیل یکی از خدمات آریابهکار جهت سهولت شما عزیزان، تعمیرات اتوپرس بایترون در محل می باشد.

با این وجود اگر متوجه هر گونه خرابی ساده و پیچیده ای در اتو پرس بایترون شدید و مایل به تعمیر آن هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج با ما تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.

توجه: در حال حاضر به دلیل افزایش ورودی دستگاه های تعمیراتی به شعب آریابهکار، امکان اعزام تکنسین جهت تعمیرات اتو پرس بایترون در محل تا اطلاع ثانویه وجود ندارد؛ تمامی خدمات تعمیر اتو پرس بایترون صرفا در شعب آریابهکار پذیرش و انجام می شود.

مهم ترین نکات ایمنی در استفاده و مراقبت از اتو پرس بایترون

تعمیر اتوپرس بایترون توسط تعمیرکار آشنا به نحوه عملکرد اتو پرس

 1. بهتر است از آب مقطر به جای آب شهری در دستگاه خود استفاده کنید. زیرا آب شهری به دلیل سختی، موجب ایجاد رسوب در اتو پرس می شود.
 2. در صورت بروز هر گونه مشکلی، بهتر است عملکرد دستگاه را متوقف کرده و با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.
 3. به منظور افزایش طول عمر دستگاه، بهتر است هفته ای یکبار از آن استفاده کنید.
 4. حتما پیش از استفاده از اتو پرس، از پر بودن آب داخل آن اطمینان حاصل کنید.
 5. در کنار استفاده از دستگاه اتو پرس از یک دستگاه پر مصرف استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد بار اضافی در مدار می شود و هزینه تعمیرات اتو پرس بایترون را برای شما ایجاد می کند.
 6. مراقب باشید به دستگاه اتو پرس بایترون ضربه محکمی وارد نشود.
 7. هنگامی که دسته اتو پرس بایترون شکسته شد نسبت به تعویض آن توسط تعمیرکار اتو پرس اقدام کنید.
 8. با توجه به سختی آب شهری بهتر است هر 6 ماه یکبارنسبت به تعویض فیلتر آن اقدام کنید.
 9. برای اینکه بهترین نتیجه را از اتو کشیدن داشته باشید بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.
 10. حتما از یک محافظ برای دستگاه خود استفاده کنید تا از نوسانات برق جلوگیری کند.

مهم ترین مشکلات اتو پرس بایترون

 1. عدم تولید بخار
 2. روشن نشدن
 3. گرم نشدن کامل
 4. نشتی آب از دستگاه
 5. شکستن دسته
 6. بوق زدن مداوم

تعمیر تخصصی اتو پرس بایترون در تهران

کلیه خدمات تعمیرات اتو پرس بایترون در آریابهکار با استفاده از قطعات اصل و فابریک شرکتی با 90 روز گارانتی، در سراسر تهران عرضه می شود.

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار اتو پرسی متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیرات اتو پرس بایترون همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است.

برخی از مهم ترین خدمات و مزایای شرکت آریابهکار

 1. ارائه فاکتور رسمی
 2. گارانتی 3 ماهه معتبر
 3. دارا بودن تیمی مجرب و ماهر در زمینه تعمیر اتو پرس
 4. ارائه کد تخفیف دوره ای ویژه مشترکین
 5. تعویض لوازم جانبی اتو پرس بایترون
 6. استفاده از قطعات اصل جهت تعویض

پس به شما پیشنهاد می کنیم تعمیرات اتو پرس بایترون خود را به تعمیرکار اتو پرس باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.

This Post Has 14 Comments

 1. با سلام و احترام
  با توجه به اینکه دسته اتوپرس (بایترون) اینجانب محمد پورمهدی شکسته است،لذا خواهشمند است در خصوص تعویض دسته مدکور مرا راهنمایی فرمایید.با سپاس.

  1. با سلام،
   خدمات تعمیر و تعویض دسته اتو پرس بایترون در آریابهکار انجام می شود. برای پذیرش دستگاه از طریق فرم درخواست تعمیر یا تماس با شماره های شرکت اقدام کنید.

 2. سلام، اتوپرس من روی لباسلکه های زرد رنگ اینجاد میکنه، چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم؟

  1. با سلام،
   احتمالا مخزن و پمپ آب رسوب گرفته است. نیاز به رسوب گیری دارد. بهتر است از یک سرویسکار اتوپرس کمک بگیرید.

  1. با سلام،
   پایین بودن درجه حرارت، اتصال نامناسب مخزن آب، اشباع شدن فیلتر، اتمام آب مخزن، استفاده نکردن طولانی مدت از اتو همگی از دلایل بخار نکردن اتو پرس است.

 3. سلام من اتوپرسم از روی پایه اش افتاد و دسته اش شکست_خواستم ببینم تعمیر میشه؟ و هزینه اش چقدر هس
  ما ساکن قم هستیم

  1. با سلام،
   وقت بخیر. امکان تعویض هست، اما برای اعلام هزینه، باید توسط کارشناس بررسی شود.

 4. من اتوپرس بایترون رو تازه گرفتم زیاد به کار باهاش آشنا نیستم. چرا چراغش روشن میشه ولی کار نمیکنه؟ بخار نمیده اصن!

  1. با سلام،
   کاربر گرامی در بیشتر مواقع دلیل اینکه چراغ بخارشوی روشن است اما بخار تولید نمیکند این است که مخزن آب دستگاه خالی است. اما گاهی نیز ممکن است مشکل از برد الکتریکی بخارشوی و یا پمپ آب باشد. پس در صورتی که با پر کردن مخزن آب دستگاه مشکل برطرف نشد، بهتر است هرچه زودتر بخارشوی را به نمایندگی تعمیر معتبر ببرید تا دستگاه را عیب یابی کنند.

 5. سلام روزتون بخیر.من اتورس بایترون دارم که نشتی داشت و همش ازش آب میچکید و بخار کمی هم تولید میکرد. تعمیرش کردم چند وقت پیش ولی هنوزم همون مشکل رو داره. یعنی بعد از یه مدت دوباره شروع شد همین مشکل.
  میشه کمکم کنید؟!

  1. با سلام،
   نشتی اتوپرس میتواند دلایلی مانند رسوب گرفتن اتوپرس، خرابی ترموستات، کثیف بودن کفی اتو، شکستن یا سوراخ بودن آن و … داشته باشد و دلیل بخار کم اتوپرس نیز همین نشتی آب از دستگاه است. باید برای تمیز کردن و یا حتی تعمیر اتوپرس بایترون اقدام کنید. شما میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

 6. سلام
  یک دستگاه اتوپرس‌بایرتون
  دارم
  فرستادم تعمیرگاه
  کارشناس گفت‌که هیترش‌زنگ‌زده‌قابل‌تعمیر‌نیست
  ممکنه در نمایندگی تعمیر شود‌یا‌خی‌
  رمضاننیا‌هستم
  ۰۹۱۲۲۷۵۴۳۰۶
  در صورت امکان‌تعمیر‌شدن‌لطف‌بفرمایید
  تماس‌بگیرید
  ممنون‌میشم

  1. با سلام،
   کاربر گرامی شما میتوانید برای دریافت اطلاعات تخصصی تر و همچنین برای اطلاع از موجودی انبار و هزینه های تعمیرات با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214