skip to Main Content
تعمیر اتو پرس ژانومه
شماره نمایندگی تعمیر اتو پرس ژانومه

تعمیر اتو پرس ژانومهدر شرکت آریابهکار به صورت تخصصی و با ضمانت ۹۰ روزه در سراسر تهران صورت می گیرد. برای انجام این تعمیرات تخصصی از بهترین تکنولوژی و به روز ترین دانش دنیا استفاده می شود. در صورتی که وسیله شما شامل گارانتی برند می شود، می توانید برای استفاده از گارانتی تعمیر اتو پرس ژانومه به نمایندگی ها مجاز ژانومه مراجعه نمایید. در غیر این صورت، شرکت آریابهکار آماده ارائه بهترین خدمات تعمیرات تخصصی با استفاده از قطعات اصل، ارائه فاکتور رسمی، و بر اساس تعرفه تعیین شده اتحادیه به شما عزیزان است. این شرکت با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی، آماده ارائه خدمات به مشتریان سراسر تهران است.

رایج ترین مشکلات و علت های تعمیر اتو پرس ژانومه و تعمیر آن در محل

رایج ترین مشکلات اتو پرس ژانومه

بخار ندادن

یکی از مشکلات رایج اتوپرس ژانومه، بخار ندادن آن است. پیش از هر چیز مخزن آن را چک کرده و از وجود اب در آن اطمینان حاصل نمایید. در صورت وجود آب در مخزن، برای تعمیر اتو پرس ژانومه میزان آب موجود در مخزن ان را چک نمایید. زیاد یا کم بودن این میزان نیز می تواند بخار ندادن اتوپرس ژانومه تاثیر بگذارد. درجه حرارت پایین دسنگاه نیز می تواند در بخار نکردن آن نیز تاثیر بگذارد. در صورت کافی بودن میزان آب و درجه حرارت، فیلترهای آن را بررسی کرده و به دنبال رسوب اب در آن ها باشید. در صورت مشاهده رسوب و یا عدم پیدا کردن مشکل بخار ندادن دستگاه، برای تعمیرات تخصصی اتو پرس ژانومه با آریابهکار تماس بگیرید.

تعمیر اتو پرس ژانومه به علت روشن نشدن دستگاه

اگر دستگاه شما روشن نشد، پیش از هر چیز کابل ان را چک بنمایید و به دنبال قطعی اتصال در آن باشید و از صحت برق برق در پریز نیز اطمینان حاصل فرمایید. در صورت مشاهده پارگی، زدگی، و یا هر مشکلی در کابل دستگاه، برای تعمیر اتوپرس ژانومه تماس بگیرید و از اقدام به تعمیر دستی کابل آن خودداری نمایید.

داغ نکردن اتوپرس ژانومه

در این صورت، ترموستات دستگاه از کار افتاده است و از این رو منجر به گرم نشدن دستگاه می شود. برای حل این مشکل باید در صورت امکان ترموستات دستگاه توسط یک تعمیرکار اتوپرس ژانومه تعمیر شده و در غیر این صورت تعویض شود.

تولید بوی بد

اگر زمان زیادی ار آخرین باری که از این اتوپرس ژانومه استفاده کرده اید و حال بوی بد می دهد، در اولین قدم آب موجود در مخزن ان را با یک آب تمیز و صورت امکان آب تصفیه تعویض کنید. بوی بد دستگاه می تواند از بروز مشکل در رسوب گیر دستگاه نیز باشد. در صورتی که آب مخزن را با آب تمیز تعویض کرده و همچنان با بوی بد مواجه شدید، برای تعمیر اتوپرس ژانومه تماس بگیرید.

لک انداختن روی لباس

در وهله اول، اب موجود در مخزن را تعویض کنید. اگر این آب به مدت زمان زیادی در مخزن اتو پرس ژانومه مانده باشد، می تواند روی لباس شما لک بیندازد. همچنین ممکن است که روزنه های بخار اتو شما رسوب گرفته باشند و به همین دلیل بر روی لباس لک بیاندازند. کمی سرکه سفید رقیق را در مخرن آب اتو پرس ژانومه ریخته و اتو بخار را با فشار زیاد بدون پارچه کفی بزنید. در نظر داشته باشید که این یک راه حل موقت است که می تواند تا حدی رسوب موجود در روزنه ها را کاهش دهد و برای تمیز کردن کامل روزنه ها، با تعمیرکار تخصصی اتو پرس ژانومه آریابهکار تماس بگیرید.

جمع شدن پارچه و یا خط افتادن روی آن

اولین احتمال این است که درجه حرارت اتو پرس ژانومه متناسب با پارچه نمی باشد و برای جلوگیری از این اتفاق، باید آن را روی درجه مناسب پارچه تعیین کنید. همچنین ممکن است پارچه موجود در کف اتو پرس ژانومه خراب شده باشد که در این صورتف باید آن را تعویض بنمایید.

شکسته شدن دسته اتو پرس ژانومه

در صورت شکسته شدن دسته اتو پرس و یا هر قطعه دیگر از دستگاه، آن را از برق کشیده و از استفاده از آن تا زمان تعمیر کامل بپرهیزید. برای استفاده از خدمات تعمیرات اتوپرس ژانومه، می توانید با آریابهکار تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شما تعمیر و برای استفاده مجدد با گارانتی 90 روزه به شما تحویل داده شود.

رعایت نکات لازم برای پیشگیری از تعمیر اتو پرس ژانومه

رعایت نکات ایمنی در استفاده از اتو پرس
 1. اطمینان حاصل کردن از پر بودن آب در اتو پرس.
 2. اگر قسمتی به درستی کار نکرد به هیچ عنوان خودتان دست به تعمیر نزنید.
 3. هنگامی که از اتو پرس استفاده می کنید از دستگاه برقی دیگری استفاده نکنید.
 4. بهتر است هفته ای یک بار از اتو پرس استفاده کنید تا طول عمر بیشتری داشته باشد.
 5. بهتر است از آب مقطر به جای آب شهری استفاده کنید زیرا آب شهری سختی بالایی دارد.
 6. مراقب دستگاه خود باشید تا ضربه محکمی به آن وارد نشود.
 7. اگر دسته اتو پرس شکسته شد خودتان دست به تعویض آن نزنید.
 8. برای داشتن کارایی بیشتر بهتر است ابر و روکش اتو پرس خود را تعویض کنید.
 9. بهتر است از محافظ برق استفاده کنید.
 10. اگر از آب شهری استفاده می کنید بهتر است که هر 6 ماه یک بار فیلتر رسوب گیر اتو پرس خود را تعویض کنید.

ویژگی های تعمیرکار اتو پرس ژانومه

تعمیرکاری که از شرکت اریابهکار برای تعمیر اتو پرس ژانومه به محل شما اعزام می شود، از تمامی ویژگی های لازم و مورد نیاز کاربران خود برخوردار است. این تعمیرکار متخصص با داشتن تمامی دانش و تجریه های لازم در زمینه تعمیرات اتو پرس ژانومه، سلامت دستگاه شما را تصمین می کند. این تعمیرکار دستگاه اتو پرس ژانومه را در صورت امکان در محل تعمیر و با ارائه فاکتور رسمی بر اسا نرخ مصوب اتحادیه به شما تحویل می دهد. شرکت آریابهکار همواره پایبند به ارائه بهترین خدمات به مشتریان و کاربران خود بوده و از این رو، متخصص ترین تعمیرکاران اتو پرس ژانومه را برای تعمیر دستگاه اعزام می نماید.

مرکز تخصصی تعمیرات اتو پرس ژانومه در تهران

مرکز تخصصی تعمیر اتو پرس ژانومه در تهران

شرکت آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر انواع لوازم برقی، کلیه خدمات خود را به همراه ارائه فاکتور رسمی در سراسر تهران عرضه می کند.

تعمیرکاران این شرکت سال ها به صورت تخصصی در زمینه تعمیر انواع برندهای اتو پرس، به خصوص برند ژانومه آموزش دیده اند و به کسب مهارت بالا در این زمینه رسیده اند.

برخی از مهم ترین خدمات و مزایای شرکت آریابهکار در این زمینه به شرح زیر است.

 1. دارا بودن بیش از 30 سال سابقه در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی
 2. بهره گیری از تعمیرکار اتو پرس متخصص
 3. استفاده از قطعات اصل و فابریک همان برند
 4. دارای 90 روز گارانتی شرکتی قطعات تعویض شده
 5. تعمیر رایگان قطعه تعویض شده در صورت بروز مشکل تا 90 روز
 6. اهدای کد اشتراک تخفیف های ویژه به مشتریان
 7. تعمیر در محل

در شرکت آریابهکار هزینه تعمیر اتو پرس و از جمله برند ژانویه مورد تایید نهادهای نظارتی بوده و با فاکتور خدمت شما ارائه می شود.

تمامی این هزینه ها در صورت تماس از سوی کارشناسان به شما اعلام می شود.

و با اعلام رضایتمندی شما مراحل ثبت و سفارش شما پیگیری می شود.

شرکت آریابهکار همراه در راه جلب رضایتمندی مشتریان خود است.

سوالات متداول

برای جلوگیری از رسوب گرفتن اتو پرس از چه آبی باید استفاده شود؟

توصیه می شود تا از آب مقطر به جای آب شهری در اتو پرس خود استفاده کنید. آب شهری با توجه به سختی بالا باعث ایجاد رسوب در اتو پرس شما می شود.

هزینه تعمیر اتوپرس ژانومه چقدر است؟

هزینه های تعمیر اتو پرس شامل هزینه حضور تعمیرکار در محل برای عیب یابی، دستمزد تعمیر دستگاه و هزینه لازم برای تعویض قطعات جانبی در صورت نیاز است.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 4 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214