skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر جاروبرقی آاگ
شماره تماس نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ به دلیل حساسیت بالای قطعات آن، باید توسط تکنسین‌های مجرب و با تجربه انجام شود که ما در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات، این خدمات را با استفاده از تیم تکنسین مجرب و قطعات وارداتی جاروبرقی آاگ انجام می‌دهیم تا با هزینه تعمیراتی جزئی، بتوانید مشکل را برطرف نمایید. جاروبرقی آاگ به دلیل کیفیتی که داراست، خیلی کم دچار خرابی می‌شود و اما در صورت خرابی توصیه می‌کنیم به تعمیر جاروبرقی مراجعه نمایید. در ادامه این گزارش با مشکلات و نحوه تعمیر جاروبرقی آاگ (AEG) آشنا خواهید شد.

فهرست

تعمیر جاروبرقی آاگ در یک نگاه

جاروبرقی آاگ یکی دیگر از جاروبرقی های محبوب و شناخته شده در کشور عزیزمان می باشد که دارای کیفیت بالایی می باشد. به‌طور کل کمپانی AEG یکی از کمپانی های معروف جهانی است که دستگاه های مختلفی را تاکنون تولید و روانه بازار جهانی نموده است که در بازار کشور ما نیز موجود هستند. اما این کیفیت بالا می تواند مانع خراب شدن جاروبرقی در طی استفاده های نادرست شما شود و به مرور زمان این مانع از راه برداشته خواهد شد و دستگاه خراب خواهد شد و حتی از کار خواهد افتاد.

از این رو اگر جاروبرقی آاگ شما نیز ناشی از استفاده نادرست و یا حتی اتمام طول عمر مفید دچار خرابی شده است، جای نگرانی وجود ندارد چرا که ما به همراه تکنسین های مجرب همواره آماده تعمیر تخصصی این خرابی ها هستیم تا نیازی به تعویض قطعات و یا خرید جاروبرقی جدید نداشته باشید. همچنین اگر جاروبرقی آاگ قدیمی دارید، معمولا ارزش اقتصادی تعمیر دارند؛ اما اگر ارزش تعمیرات نداشته باشد توسط تکنسین های آریابهکار به شما اطلاع داده خواهد شد که آیا این تعمیرات براساس هزینه و قیمتی که قرار است بپردازید ارزش مالی دارد یا خیر؟!

نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ

ابتدایی ترین راهکاری که ما به شما می‌توانیم پیشنهاد کنیم، این است که به نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ مراجعه کنید تا مشکل شما صرفا از طریق خدمات پس از فروش آاگ بدون هر گونه هزینه‌ای برطرف شود. با این وجود برای استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی، باید کارت گارانتی جاروبرقی آاگ را که توسط فروشنده به شما داده شده است را بررسی کنید؛ اگر این کارت اعتبار کافی نداشته باشد، نمی‌توانید از خدمات پس از فروش آاگ استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ

در این مواقع توصیه می‌شود به مرکز معتبر تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران و یا سایر استان‌های کشور مراجعه کنید تا این خرابی توسط تکنسین‌های مجرب و قطعات کاملا وارداتی برطرف شود؛ در صورت مراجعه به تعمیرگاه‌هایی که تجرب کافی برای تعمیر جاروبرقی آاگ ندارند، صرفا هزینه‌های تعمیراتی را افزایش خواهید داد و مشکل هم بر طرف نخواهد شد.

ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی آاگ به همراه تیم تکنسین و قطعات وارداتی aeg آماده ارائه خدمات تعمیر به شما با قطعات وارداتی برند AEG هستیم. برای انجام هماهنگی‌های لازم می‌توانید با تیم پشتیبانی ما از طریق تلفن مرکزی 02145437 تماس حاصل نمایید و خرابی دستگاه و شیوه تعمیر را پرس و جو نمایید.

آریابهکار نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات جاروبرقی آاگ

آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات جاروبرقی آاگ، با بیش از 30 سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی برای تعمیر جاروبرقی آاگ شما عزیزان می باشد که در صورت خرابی این دستگاه می توانید به‌صورت حضوری به شعب تعمیر لوازم خانگی آریابهکار جهت پذیرش دستگاه حاضر شوید و از طریق خدماتی که به شما ارائه می دهیم، مشکل دستگاه را برطرف کنید. لازم به ذکر است که پیش از مراجعه حضوری به شعب شرق و غرب آریابهکار بهتر است از طریق شماره 02145437 با پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا از ساعت کاری شعبه مدنظر خود آگاه شوید تا زمان را از دست ندهید.

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران

آریابهکار تمامی خدمات تخصصی جهت تعمیر جاروبرقی آاگ را بدون هر گونه محدودیتی فنی و قطعه ای ارائه می دهد تا مشکل دستگاه برای همیشه رفع شود و نیازی به خرید دستگاه جدید و همچنین تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو اگر هر گونه خرابی برای جاروبرقی آاگ رخ داد، جای نگرانی نیست چرا که ما همواره تمامی این خرابی ها را تحت پوشش قرار می دهیم. از جمله خرابی هایی که در مجموعه آریابهکار به‌صورت تخصصی برای جاروبرقی آاگ انجام می شوند عبارتند از:

 1. تعمیرات تخصصی برد جاروبرقی آاگ.
 2. تعمیرات تخصصی موتور جاروبرقی آاگ.
 3. تعویض قطعات با قطعات وارداتی و اورجینال جاروبرقی آاگ.
 4. رفع مشکل صدای زیاد جاروبرقی آاگ.
 5. تعمیر داغ شدن جاروبرقی آاگ.
 6. تعمیرات کم شدن مکش جاروبرقی آاگ و…

تعمیر جاروبرقی آاگ توسط تعمیرکاران متخصص

از آنجاییکه ما خدمات تعمیر تخصصی جاروبرقی آاگ را به تمام مشتریان عزیز ارائه می دهیم، لازم به ذکر است که ما تمام این خدمات را از طریق تعمیرکاران جاروبرقی آاگ ارائه می دهیم و به همین دلیل مدعی تعمیرات تخصصی هستیم. اما منظور از تعمیرکار جاروبرقی آاگ چیست؟ منظور ما از تعمیرکار جاروبرقی آاگ، تکنسین های مجرب و متخصصی است که حداقل 5 سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیر جاروبرقی آاگ دارند و با مشاهده دستگاه می توانند قطعات آنرا در کمترین بازه زمانی عیب یابی و تعمیر کنند.

تعمیر جاروبرقی آاگ توسط تعمیرکاران متخصص

با این وجود زمانیکه تعمیرکار جاروبرقی آاگ اقدام به عیب یابی و تعمیر جاروبرقی آاگ می کند، قطعا مشکل دستگاه بصورت تخصصی رفع خواهد شد. به همین دلیل ما به ازای تمام خدماتی که در خصوص جاروبرقی آاگ انجام می دهیم، 90 روز گارانتی رسمی ارائه می کنیم که تضمین کننده خدمات تخصصی ما به شما می باشد.

نکات مهم در تعمیر تخصصی جاروبرقی آاگ

تعمیرات جاروبرقی آاگ نیز همانند سایر جاروبری هایی که در بازار ایران وجود دارند، دارای یکسری نکات است که تمام این نکات بصورت اختصاصی توسط تعمیرکاران جاروبرقی آاگ آریابهکار بر روی دستگاه شما صورت می گیرد تا دستگاه شما همانند روز اول کار کند و دیگر نیازی به تعمیرات نداشته باشید. اما یک نکته بسیار مهم در خصوص تعمیر جاروبرقی آاگ وجود دارد که باید توسط شخص شما رعایت شود! این نکته این است که حتما و حتما باید دستگاه جاروبرقی آاگ را به مرکز تخصصی تعمیرات منتقل کنید تا تمام خدماتی که قرار است بر روی دستگاه شما صورت گیرد، بصورت تخصصی باشد و هیچ هزینه نامتعارفی از شما عزیزان در این خصوص دریافت نشود.

آریابهکار به عنوان مرکز باتجرب و متخصص تعمیرات جاروبرقی آاگ، تمامی خدماتی که می توانند شما را به اهدافتان برسانند را بصورت تخصصی انجام می دهد تا مشکل دستگاه برای همیشه رفع شود.

تعمیر جاروبرقی آاگ در نمایندگی آریابهکار چه مزیت هایی دارد؟

اگر جاروبرقی آاگ شما در مجموعه آریابهکار تعمیر شود، مزایایی به شما تعلق می گیرند که به نوعی تضمین کننده خدمات تخصصی ما برای شما خواهند بود. این در حالی است که با مراجعه به مراکز غیر مجاز و بی تجربه جهت تعمیر جاروبرقی آاگ، هیچ مزایایی برای شما وجود نخواهد داشت و صرفا خدمات تعویض قطعات (که اکثر این قطعات سالم هستند) توسط قطعا بی کیفیت و فیک انجام می شود و شما نیز هزینه را پرداخت خواهید کرد و پس از گذشت نهایتا دو هفته از تعمیرات، باید خودتان را آماده خرابی گسترده در جاروبرقی آاگ نمایید.

تعمیر جاروبرقی آاگ در نمایندگی آریابهکار چه مزیت هایی دارد

از این رو از مزایایی که می توانیم نام ببریم عبارتند از:

 1. عیب یابی رایگان جاروبرقی آاگ.
 2. پیک رفت و برگشت رایگان جاروبرقی آاگ.
 3. اعلام هزینه براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه.
 4. مشاوره رایگان.
 5. تعویض قطعات سوخته با قطعات وارداتی.
 6. ارائه فاکتور شرکتی و رسمی.
 7. 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار.
 8. پاسخ به تمام سوالات شما.
 9. امکان ارسال تصویر و ویدیو خرابی دستگاه برای کارشناسان.

تعمیر جاروبرقی آاگ با ضمانت نامه معتبر و کتبی

از آنجاییکه ما جاروبرقی آاگ را به‌صورت تخصصی و مهندسی به‌صورت دقیق توسط تکنسین های تعمیرکار جاروبرقی آاگ تعمیر می کنیم، نه تنها مشکل به‌صورت همیشگی رفع خواهد شد، بلکه دیگری نیازی به تعمیرات نخواهید داشت و تا چندین سال می توانید بدون هر گونه خرابی از این دستگاه استفاده کنید. اما چگونه می توانید به خدمات ما اعتماد کنید؟ برای اعتماد به خدمات تخصصی آریابهکار ما تضمین 90 روزه برای شما در نظر گرفته ایم که به‌صورت کتبی به همراه مهر و امضای شرکت به شما تعلق خواهد گرفت. اما منظور از گارانتی چیست؟ منظور از گارانتی خدمات آریابهکار این است که اگر مشکلی در بخش تعمیر شده برای دستگاه شما رخ داد، به‌صورت رایگان و بدون دریافت هیچ هزینه جانبی توسط تکنسین های آریابهکار تعمیر خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی آاگ با قطعات 100% اورجینال

زمانیکه عیب یابی جاروبرقی آاگ توسط تکنسین هایمجرب آریابهکار انجام شد، توسط تکنسین اطلاعات کافی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که آیا مشکل دستگاه از طریق تعمیرات تخصصی قابل رفع است یا خیر؟ اگر خرابی قطعات از طریق تعمیرات تخصصی قابل تعمیر باشد، به شما اطلاع داده خواهد شد و اما اگر تحت هیچ شرایطی قطعه قابل تعمیر نباشد، متقابلا به شما اطلاع داده خواهد شد که این مشکل تحت هیچ شرایطی قابل تعمیر نیست و صرفا باید با قطعه جایگزین تعویض شود تا مشکل دستگاه رفع گردد.

تعمیر جاروبرقی آاگ با قطعات 100% اورجینال

لازم به ذکر است که تعویض قطعات جاروبرقی آاگ در آریابهکار با استفاده از قطعات وارداتی و اورجینال براساس مدل و برند دستگاه شما صورت می گیرد. همچنین باید اعلام کنیم که تمام خدمات ما دارای 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی می باشد.

در زمینه تعمیر جاروبرقی آاگ چه اقداماتی باید انجام داد؟

مهم ترین اقداماتی که باید توسط شما عزیزان برای تعمیر جاروبرقی آاگ صورت گیرد، این است که فقط و فقط دستگاه را به یک مرکز تخصصی و مجاز جهت تعمیرات تخصصی منتقل کنید! از این رو اگر دستگاه را به یک مرکز مجاز منتقل نکنید، هم دستگاه تعمیر نخواهد شد و هم اینکه باید هزینه زیادی بپردازید که گاهی اوقات این هزینه بقدری زیاد می باشد که حتی می توانید با این هزینه یک دستگاه جاروبرقی آاگ جدید خریداری کنید! همچنین یکی دیگری از نکاتی که ما پیش از تعمیر دستگاه به شما مشتریان عزیز اطلاع می دهیم این است آیا هزینه تعمیرات دستگاه شما نسبت به قیمت دستگاه ارزشمند است یا خیر؟!

اگر ارزش بالایی داشته باشد، یقینا توصیه به تعمیرات خواهیم کرد و در غیر اینصورت توصیه به عدم تعمیر دستگاه و خرید جاروبرقی جدید خواهیم کرد. سایر اقدامات لازم نیز توسط تعمیرکار جاروبرقی آاگ برای دستگاه شما انجام خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی آاگ چه زمان ضروری است؟

ضروری ترین زمان تعمیر جاروبرقی آاگ، زمانی است که شما عزیزان در حین استفاده از جاروبرقی ساده‌ترین مشکل را مشاهده می کنید! این بدین معناست که جاروبرقی آاگ به‌صورت ناگهانی دچار خرابی نمی شود چرا که خرابی قطعات جاروبرقی زمانبر می باشد و به‌صورت ناگهانی رخ نمی دهد. از این رو ساده‌ترین اتفاقات می توانند در طول زمان تبدیل به یکی از سخت‌ترین و شدیدترین خرابی هایی شوند که حتی توسط افراد متخصص مجموعه ما نیز قابل تعمیر نخواند بود.

اما متأسفانه احساس می کنیم این مسائل و مشکلات ساده هیچ مشکلی نیستند و احتمالا در طول زمان به‌صورت خود به خود درست خواهند شد. با این وجود اگر در اسرع وقت اقدام به تعمیر و عیب یابی این مسائل ساده نکنید، قطعا با خرابی هایی روبرو خواهید شد که صرفا هزینه بیشتری برای شما خواهند داشت و باید هزینه قابل توجهی در این زمینه در نظر داشته باشید؛ چرا که اگر برد جاروبرقی آاگ به دلیل استفاده نادرست از دستگاه ذوب شود، قابل تعمیر نیست و حتما باید با قطعه جایگزین تعویض شود.

چرا تعمیر جاروبرقی آاگ را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

دلایلی وجود دارند که شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های تعمیراتی اریابهکار جهت تعمیرات تخصصی بسپارید که در ادامه قصد داریم برخی از مهم ترین عوامل را برای شما شرح دهیم.

چرا تعمیر جاروبرقی آاگ را به مجموعه آریابهکار بسپاریم

اولین دلیل این است دستگاه شما فقط و فقط توسط تعمیرکار جاروبرقی آاگ که تخصص بالایی در زمینه تعمیرات جاروبرقی آاگ دارد، تعمیر خواهد شد و برخلاف تعمیرگاه های غیرمجاز دستگاه شما به فرد بی تجرفه تحویل داده نخواهد شد. همچنین یکی دیگر از این نکات این است که ما دستگاه شما را به‌صورت تخصصی عیب یابی می کنیم تا مشکل دستگاه را به‌صورت قطعی تشخیص دهیم و عیب یابی ما توسط تعمیرکاران مجرب با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد و هیچ حدس و گمانی در میان نخواهد بود.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار جاروبرقی آاگ در آریابهکار

روش های مختلفی وجود دارند که شما عزیزان با استفاده از این روش های مختلف می توانید هماهنگی های لازم را جهت تعمیر جاروبرقی آاگ توسط تکنسین ها و تعمیرکاران آریابهکار انجام دهید. در میان این روش های مختلف، یک روش وجود دارد که از طریق این روش می توانید در کمترین حالت ممکن به پاسخ برسید. این روش عبارت است تهیه عکس یا ویدیو 30 ثانیه ای از مشکل دستگاه و ارسال آنها به واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 می باشد که تکنسین های آریابهکار پاسخگوی شما خواهند بود و مشاوره های لازم را به شما ارائه خواهند کرد و همچنین اگر مشکل شما سطحی باشد، راهکار تعمیر هم به شما ارائه خواهد گردید.

همچنین یکی دیگر از روش های ارتباط با آریابهکار این است که به‌صورت حضوری به شعب تعمیراتی ما مراجعه کنید تا در ابتدا عیب یابی تخصصی بر روی دستگاه توسط تکنسین تعمیرات جاروبرقی آاگ صورت گیرد و سپس دستگاه جهت تعمیرات در شعبه مدنظر تعمیر شود. اما یک نکته وجود دارد و آن هم این است که اگر شاغل هستید و زمان کافی جهت مراجعه به حضوری به شعب آریابهکار را ندارید می توانید از پیک رفت و برگشت رایگان ما استفاده کنید که برای استفاده از این خدمات باید هماهنگی های لازم را با تیم پشتیبانی ما انجام دهید.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ

اگر کارت گارانتی جاروبرقی آاگ را به‌صورت کامل و دقیق بررسی کرده اید و مطمئن هستید هنوز اعتبار دارد و اعتبار آن به اتمام نرسیده است، می توانید از طریق گارانتی جاروبرقی آاگ به نمایندگی تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران یا استان محل سکونت خود مراجعه کنید تا از طریق خدمات پس از فروش جاروبرقی آاگ تمام مشکلات پیش آمده را به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هر گونه هزینه جانبی برطرف کنید. با این وجود همانگونه که در ابتدا تاکید کردیم، باید بررسی کنید که کارت گارانتی شما هنوز دارای اعتبار کافی است؛ در غیر اینصورت نمی توانید از خدمات پس از فروش جاروبرقی آاگ استفاده کنید.

با این وجود اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی آاگ را به‌صورت تخصصی انجام می دهیم. جهت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید تا سوالات خود را بپرسید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

سر و صدای زیاد جاروبرقی آاگ

‘گاهی اوقات ممکن است صدای جاروبرقی آاگ نسبت به صدای روزهای ابتدای تغییر بخصوصی کرده باشد و با انجام روش‌های مختلفی موفق به کاستن این صدای زیاد نشده باشید! از این رو توصیه‌ای که برای شما داریم این است که این مشکل را جدی بگیرید چرا که می‌تواند در بازه زمانی کوتاهی تبدیل به یک خرابی مهم شود و تمام قطعات جاروبرقی آاگ (AEG) را در بر بگیرد. در ادامه به دلایل صدای زیاد جاروبرقی آاگ پرداخته ایم:

1. وجود آشغال‌های فلزی

گاها امکان دارد بدون آنکه متوجه شوید، آشغال‌هایی نظیر سکه به وسیله مکش وارد محفظه جاروبرقی شوند و در طی برخورد با سایر آشغال‌های موجود در کیسه، باعث ایجاد صدای زیاد از درون جاروبرقی خواهند شد. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که کیسه جاروبرقی آاگ را بررسی کنید و در صورت امکان کیسه را تخلیه نمایید.

2. شکستگی قطعات داخلی

امکان دارد به دلیل قدیمی بودن، فرسودگی قطعات یا وارد شدن هر گونه ضربه به دستگاه، قطعات آن شل یا دچار شکستگی شده باشند. از این رو بهتر است در بازه‌های زمانی مختلف (معمولا سالی 1 الی 2 بار) اقدام به سرویس جاروبرقی آاگ نمایید تا از بروز خرابی‌های این چنینی خودداری کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی پارس خزر

3. افزایش توان جاروبرقی آاگ

در صورتی که از دور زیاد جاروبرقی آاگ برای تمیزکاری استفاده نمایید، سر و صدای ایجاد شده از جاروبرقی کاملا طبیعی می‌باشد! اما توجه داشته باشید استفاده از دور زیاد در وهله اول باعث افزایش مصرف برق دستگاه شده و در وهله دوم فشار زیادی را بر روی موتور جاروبرقی آاگ (AEG) اعمال خواهد نمود که این فشار زیاد می‌تواند باعث بروز خرابی‌های مختلفی شود که یکی از آنها، افزایش صدای جاروبرقی آاگ می‌باشد.

افزایش توان جاروبرقی آاگ

4. لرزش بدنه جاروبرقی آاگ

در بعضی مواقع ممکن است بخشی از بدنه جاروبرقی یا قطعات جانبی، شل یا شکسته شده باشند و باعث ایجاد سر و صدا در جاروبرقی شوند. گاها این مشکل به دلیل قدیمی بودن دستگاه رخ می‌دهد. با این وجود این مشکل هم در صورتی قابل حل می‌باشد که شما هزینه خرید یک جاروبرقی جدید را صرف تعمیر جاروبرقی قدیمی نکنید! این مشکلی است که اکثر تعمیرگاه‌ها پیش از تعمیر جاروبرقی آاگ قدیمی به شما اعلام نخواهند کرد.

مکش نداشتن جاروبرقی آاگ

طبیعتا انتظار همه ما از خرید جاروبرقی، داشتن مکش بالا برای تمیز کردن محیط‌های کثیف می‌باشد و هنگامی که مکش جاروبرقی آاگ (AEG) کاهش پیدا می‌کند، طبیعتا اصلی ترین قابلیت آن از کار خواهد افتاد و می‌تواند کلافه کننده و آزار دهنده باشد. با این وجود گاهی اوقات ممکن است این خرابی ناشی از دلایل ساده‌ای رخ دهد که در خانه بتوانید این مشکل را شناسایی و برطرف کنید. در ادامه با دلایل کاهش مکش جاروبرقی آاگ آشنا خواهید شد:

1. کثیفی فیلتر جاروبرقی آاگ

اساسا فیلتر جاروبرقی آاگ باید هر 1 ماه یکبار شستشو شده و هر 6 ماه یکبار تعویض شود. اما هر چقدر بازه زمانی افزایش پیدا کند، هم کثیفی فیلتر زیاد خواهد شد و عمر طول عمر آن کاهش خواهد یافت. با این وجود تمیز بودن فیلتر را هر بار بررسی کنید تا آسیبی به دستگاه شما وارد نشود.

کثیفی فیلتر جاروبرقی آاگ

توجه: اگر استفاده زیادی از جاروبرقی دارید، باید سریعتر از 6 ماه اقدام به تعویض فیلتر نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی بوش

2. پر بودن کیسه جاروبرقی آاگ

از مهم ترین علل کاهش مکش جاروبرقی آاگ می‌توان به پر بودن کیسه یا پاره بودن آن اشاره نمود. بنابراین توصیه می‌شود پیش از روشن کردن جاروبرقی، کیسه آنرا بررسی کنید و در صورت نیاز اقدام به تخلیه آن نمایید. نکته کلیدی دیگری که باید آنرا در این بخش بگوییم این است که اگر کیسه دائمی جاروبرقی آاگ (AEG) استفاده می‌کنید، باید پرزهای داخل آنرا بررسی کنید و در صورت از بین رفتن پرزها، باید کیسه جدید دیگری را تهیه کنید.

3. مسدود بودن لوله خرطومی

در اثر جارو کردن توده‌های بزرگ، می‌توانند همانند یک توده بزرگ درون لوله خرطومی جاروبرقی آاگ گیر کنند و این مشکل می‌تواند خیلی ساده باعث کاهش مکش جاروبرقی آاگ خواهد شد. با این وجود توصیه می‌شود لوله خرطومی را بررسی کنید و در صورت گیر کردن توده‌های مختلف، با استفاده از یک سیخ به آرامی این ذرات درشت را تخلیه کنید.

مسدود بودن لوله خرطومی

همچنین در صورت پاره شدن لوله خرطومی جاروبرقی آاگ، میزان مکش دستگاه نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

4. تنظیمات اشتباه

گاهی اوقات ممکن است تمامی قطعات دستگاه سالم بوده و هیچ ایرادی در دستگاه وجود نداشته باشد و صرفا به دلیل تنظیمات نادرست، با کاهش مکش جاروبرقی آاگ روبرو شوید! با این وجود توصیه می‌شود دفترچه راهنمای استفاده از جاروبرقی آاگ را مطالعه کنید و تنظیمات مناسب را اعمال نمایید. در صورت عدم رفع این مشکل، باید به مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ (AEG) مراجعه کنید تا از نزدیک توسط تکنسین‌های مجرب عیب یابی و رفع مشکل شود.

روشن نشدن جاروبرقی آاگ

معمولا زمانیکه جاروبرقی آاگ روشن نمی‌شود، این خرابی را به عنوان یک مشکل اساسی خواهیم دید که به هیچ وجه نیز قابل تعمیر نخواهد بود. اما شاید این گونه نیز نباشد! گاهی اوقات ممکن است ساده ترین دلایل باعث روشن نشدن جاروبرقی آاگ شوند که حتی نیاز به تعمیر هم ندارند و می‌توانید در خانه با کمترین امکانات نیز برطرف کنید. با این وجود در ادامه قصد داریم شما را با اصلی ترین دلایل روشن نشدن جاروبرقیآشنا سازیم تا با این مشکل بهتر آشنا شوید.

1. خرابی کلید روشن و خاموش

کلید خاموش/روشن یا همان کلید پاور جاروبرقی آاگ، به عنوان اصلی ترین قطعه‌ای است که در صورت خراب بودن آن و سالم بودن تمامی قطعات جاروبرقی، با مشکل روشن نشدن جاروبرقی آاگ روبرو شوید! از این رو توصیه‌ای که برای شما داریم این می‌باشد که حتما کلید پاور را بررسی کنید و در صورت لق بودن این کلید، به نمایندگی جاروبرقی آاگ مراجعه کنید تا این کلید با کلید جایگزین تعویض شود و این مشکل برطرف گردد. با این وجود همیشه خرابی ناشی از موتور جاروبرقی آاگ نخواهد بود!

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی سانی

2. خرابی موتور جاروبرقی آاگ

اما اگر کلید جاروبرقی آاگ لق نبود، ممکن است علت روشن نشدن جاروبرقی آاگ، ناشی از خرابی موتور آن باشد. در واقع موتور جاروبرقی آاگ (AEG) به عنوان اصلی ترین قطعه‌ای است که تمام عملیات جاروبرقی از این قطعه نشات می‌گیرند. از این رو موتور جاروبرقی می‌تواند به دلیل استفاده‌های طولانی مدت و یا جارو کردن محیط‌های مرطوب، گرم و یا محیط‌های بدون سقف دچار خرابی شود. لازم به ذکر است که خرابی موتور جاروبرقی قابل تعمیر می‌باشد و با هزینه جزئی می‌توانید این خرابی را رفع کنید.

خرابی موتور جاروبرقی آاگ

در صورت مطمئن بودن از خرابی موتور، ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی آاگ، تمام خرابی‌های آنرا تعمیر می‌کنیم.

3. داغ شدن جاروبرقی

زمانیکه از جاروبرقی در بازه‌های زمانی طولانی و بدون وقفه استفاده می‌کنید، باید خودتان را برای خرابی‌هایی آماده کنید؛ چرا که استفاده طولانی مدت می‌تواند بصورت خودکار باعث از کار افتادن قطعات جاروبرقی آاگ شود! از این رو توصیه می‌کنیم به هیچ وجه در بازه‌های زمانی طولانی مدت از جاروبرقی استفاده نکنید و هر 15 دقیقه استفاده، 5 الی 10 دقیقه به جاروبرقی استراحت دهید تا آسیبی به قطعات آن وارد نشود و نیازی به تعمیرات جاروبرقی آاگ (AEG) نداشته باشید.

اما اگر به این موضوع اهمیت ندهید، در ابتدا با مشکل داغ شدن جاروبرقی روبرو خواهید شد و این خرابی می‌تواند یک هشدار جدی برای شما باشد. در صورت مواجه شدن با این خرابی، آنرا از برق بکشید و به جاروبرقی 30 دقیقه استراحت دهید و مجددا آنرا تست کنید. در صورت روشن نشدن دستگاه، به شعب تعمیر جاروبرقی آاگ مراجعه کنید تا این خرابی شناسایی و رفع شود.

4. خرابی در جریان برق

اگر ساکن کلانشهرها هستید، لازم به ذکر است که در طول روز ممکن است چندین بار با نوسان برق روبرو شوید و این نوسان می‌تواند سلامت تمامی لوازم برقی خانگی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که حتما برای استفاده از جاروبرقی آاگ، از محافظ برق استاندارد استفاده کنید تا جلوی هر گونه نوسان برق را بگیرد.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی آاگ

سیم جمع کن جاروبرقی آاگ به منظور جمع کردن سیم جاروبرقی آاگ (AEG) طراحی شده است که یک نکته کلیدی برای استفاده از این قطعه وجود دارد و آن هم عدم کشیدن بیش از حد سیم جمع کن می‌باشد. اما اگر عادت دارید که سیم را تا انتها بیرون بکشید، مطمئن باشید که خواه ناخواه این خرابی برای دستگاه شما رخ خواهد داد. لازم به ذکر است که اگر این قطعه به هر دلیلی خراب شود، هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می‌باشد. اما چگونه؟

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی آاگ

اگر خرابی سیم جمع کن بقدری باشد که تکنسین تعمیرات جاروبرقی آاگ بتواند آنرا تعمیر کند، قطعا تعمیرات انجام خواهد شد. اما اگر این خرابی کلی باشد و به هیچ وجه نتوان آنرا تعمیر نمود، نیاز به تعویض سیم جمع کن جاروبرقی آاگ خواهید داشت که ما در آریابهکار به عنوان مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ این خدمات را نیز انجام می‌دهیم.

برای جلوگیری از خرابی سیم جمع کن جاروبرقی آاگ توصیه می‌کنیم سیم را بصورت کامل بیرون نکشید.

نکات نگهداری جاروبرقی آاگ

در واقع خراب شدن جاروبرقی آاگ به دلیل نگهداری نامناسب از آن اتفاق می‌افتد. این در حالی است که با رعایت نکات نگهداری جاروبرقی آاگ می‌توان از دستگاه همواره سالیان سال بدون هیچ گونه خرابی و پرداخت هزینه تعمیراتی استفاده نمود. با این وجود ما در ابتدا توصیه می‌کنیم دفترچه راهنمای استفاده از جاروبرقی آاگ را با دقت کافی مطالعه نمایید و تمام نکات آنرا بصورت دقیق اجرا کنید. ما در ادامه این بخش نیز یکسری نکات را برای شما جمع آوری کرده ایم که با انجام آنها عمر مفید جاروبرقی آاگ (AEG) را افزایش خواهید داد.

نکات نگهداری جاروبرقی آاگ

 1. کیسه و فیلتر جاروبرقی آاگ را به طور منظم تعویض نمایید.
 2. دستگاه را در محیطی مناسب به دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 3. اتصالات و سری‌های دستگاه را از نظر هر گونه گرفتگی بررسی نمایید.
 4. از جارو کردن مایعات و مواد آتش زا به طور جد خودداری نمایید.
 5. پس از اتمام کار، جاروبرقی آاگ را از برق بکشید.
 6. مطمئن شوید تمامی سری‌ها به درستی متصل شده باشند.
 7. برای پاک سازی هر سطح از سری مخصوص خود استفاده نمایید.
 8. از جارو کردن فضاهای باز با جاروبرقی به طور جد بپرهیزید.
 9. اگر استفاده‌ای از جاروبرقی آاگ ندارید آن را حتما از برق بکشید.
 10. از فشردن دکمه‌ها با اجسام تیز یا با پا بپرهیزید.
 11. دستگاه را در مکان‌های مرطوب و گرمازا قرار ندهید.
 12. مراقب باشید هیچ گونه ضربه به جاروبرقی یا لوازم جانبی آن وارد نشود.
 13. از جاروبرقی بیشتر از 15 دقیقه به هیچ وجه استفاده نکنید.
 14. در صورت استفاده‌های طولانی مدت، به جاروبرقی استراحت 10 دقیقه‌ای بدهید.
 15. از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.
 16. از کشیدن بیش از حد لوله خرطومی جاروبرقی آاگ خودداری کنید.

عیب یابی جاروبرقی آاگ

پروسه عیب یابی جاروبرقی آاگ پیش از تعمیر، بسیار مهم و ضروری می‌باشد! چرا که با یک عیب یابی دقیق و جزئی، با کمترین هزینه ممکن می‌توانید جاروبرقی را تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات جاروبرقی آاگ نداشته باشید. با این وجود توصیه‌ای که ما برای شما داریم این است که حتما برای عیب یابی به مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ مراجعه کنید تا تکنسین‌های تعمیراتی با استفاده از ابزارهای بروز دنیا، این پروسه را انجام دهند و سپس تصمیم به تعمیر دستگاه بگیرید؛ در غیر اینصورت خودتان را برای هزینه‌های غیرمتعارف آماده کنید.

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی آاگ، آماده عیب یابی جاروبرقی آاگ (AEG) با بهترین و بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما بصورت کاملا رایگان هستیم. از این رو برای عیب یابی می‌توانید به شعب ما مراجعه کنید.

 • انجام عیب یابی جاروبرقی آاگ بصورت رایگان.
 • استفاده از قطعات وارداتی جاروبرقی آاگ.
 • انجام عیب یابی با استفاده از ابزارهای بروز تعمیراتی.
 • ارتباط با کار شناسان ما با شماره‌های 09190111214 و02145437 و 02191006676.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر

هزینه تعمیر جاروبرقی آاگ

هنگامی که با خراب شدن جاروبرقی آاگ روبرو می‌شوید، طبیعتا اولین سوالی که برای شما پیش خواهد آمد، هزینه تعمیر جاروبرقی آاگ خواهد بود؛ چرا که قیمت جاروبرقی آاگ در طی روزهای اخیر به دلیل نوسانات بازار ارز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و در نتیجه امکان خرید یک دستگاه جدید برای هر یک از ما شاید مقرون بصرفه نباشد. با این وجود تعمیرات جاروبرقی آاگ می‌تواند بهترین راهکار برای شما باشد؛ البته تعمیراتی که بتواند مشکل را با کمترین هزینه رفع کند.

ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی و معتبر تعمیر جاروبرقی آاگ، آما تعمیر دستگاه شما با قطعات کاملا وارداتی با کمترین هزینه ممکن هستیم. لازم به ذکر است که هزینه تعمیر جاروبرقی آاگ در شعب ما براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه می‌باشد و هیچ هزینه غیرمتعارفی از شما جهت تعمیرات دریافت نخواهد شد. از این رو ما در ابتدا دستگاه را بصورت دقیق عیب یابی می‌کنیم و سپس برحسب خرابی پیش آمده اعلام هزینه خواهیم کرد.

 • اعلام هزینه تعمیر جاروبرقی آاگ پس از عیب یابی دقیق.
 • انجام تعمیر و تعویض تمامی قطعات جاروبرقی آاگ.
 • ارائه فاکتور پس از تعمیر جاروبرقی آاگ.
 • 90 روز گارانتی برای تمامی خدمات تعمیراتی.

تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران

اگر ساکن استان تهران هستید، می‌توانید خیلی ساده به مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ (AEG) دسترسی پیدا کنید؛ چرا که ما در آریابهکار دو شعبه در شرق و غرب تهران در نظر گرفته ایم که می‌توانید بصورت حضوری با دستگاه مراجعه نمایید و از خدمات ما جهت تعمیر دستگاه خود استفاده کنید. لازم به ذکر است که تمامی خدمات ما شامل 90 روز گارانتی شرکتی هستند و پیش از پذیرش دستگاه، بصورت کامل توسط تکنسین‌های ما عیب یابی می‌شوند تا با هزینه مناسبی بتوانید دستگاه را تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران

 • شعبه ونک: میدان ونک، ابتدای گاندی جنوبی، نبش هجدهم، شماره ۱۰۲، واحد هفتم.
 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

اما اگر به دلیل محدودیت زمانی که دارید نمی‌توانید به شعب ما مراجعه کنید، جای نگرانی ندارد! ما برای این محدودیت هم راهکار پیک رفت و برگشت رایگان را در نظر گرفته این که باید در ابتدا با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید و در روز و ساعت مقرر، پیک به محل مدنظر شما اعزام شود و با ارائه قبض شرکتی دریافت دستگاه، دستگاه را به شعب تعمیرگاهی ما منتقل کند.

 • تمامی خدمات انجام شده، دارای گارانتی 90 روزه و یک هفته تست رایگان می‌باشند.

فروش قطعات جاروبرقی aeg

در واقع بزرگترین اشتباه مصرف کنندگان این است که شاید در ابتدا تصور کنند یک قطعه سوخته و باید قطعه سوخته را مجددا خریداری نمایند و به مراکز غیرمجاز جهت تعمیرات آن ارسال کنند! اما شاید این گونه نباشد؛ چرا که ممکن است قطعه مدنظر شما صرفا با یک تعمیر تخصصی تعمیر شود و نیازی به تعویض آن نداشته باشید. با این وجود اگر به دنبال قطعه مورد نظر جاروبرقی آاگ aeg، ابتدا اجازه دهید تا توسط تکنسین تعمیرات بصورت کامل عیب یابی شود و سپس اقدام به خرید آن نمایید.

فروش قطعات جاروبرقی aeg

خدماتی که ما در آریابهکار انجام می‌دهید، شامل تعمیر و تعویض تمام قطعات جاروبرقی آاگ (AEG) بدون هر محدودیتی توسط تکنسین‌های مجرب و قطعات کاملا وارداتی برند آاگ می‌باشد. از این رو در ادامه این بخش نیز به برخی از قطعات پرداخته ایم:

 1. روتور جاروبرقی آاگ
 2. استاتور جاروبرقی آاگ
 3. موتور جاروبرقی آاگ
 4. برد جاروبرقی آاگ
 5. سیم جمع کن جاروبرقی آاگ
 6. مدار جاروبرقی آاگ
 7. فن جاروبرقی آاگ
 8. زغال جاروبرقی آاگ
 9. کلکتور جاروبرقی آاگ
 10. پروانه جاروبرقی آاگ

مشکلات رایج جاروبرقی آاگ در یک نگاه

در طی این گزارش ما سعی کردیم تا اکثر خرابی‌های ممکن برای جاروبرقی آاگ را به همراه تمام جوانب و دلایل کلیدی آنها مورد بررسی قرار دهیم. با این وجود تمام مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی آاگ رخ دهند، دقیقا مشابه سایر برندهای موجود در بازار کشورمان می‌باشد؛ بنابراین سلامت جاروبرقی Aeg صرفا به نحوه استفاده شما بستگی دارد.

از این رو در ادامه این بخش نیز قصد داریم شما را با مشکلات رایج جاروبرقی آاگ آشنا سازیم.

روشن نشدن جاروبرقی آاگاین خرابی معمولا به دلیل خرابی موتور و رله جاروبرقی آاگ رخ می‌دهد که باید توسط تکنسین مورد بازبینی قرار گیرد.
تعویض فیلتر جاروبرقیبستگی به میزان استفاده شما از دستگاه دارد؛ اما معمولا توصیه می‌شود هر 6 ماه یکبار اقدام به تعویض فیلتر نمایید.
تعمیر موتور جاروبرقی آاگدر آریابهکار توسط تکنسین‌های مجرب و متخصص انجام می‌شود و بستگی به میزان خرابی آن دارد.
بلند شدن دود از جاروبرقیبه دلیل استفاده طولانی مدت و همچنین اتمام ذغالی موتور جاروبرقی آاگ رخ می‌دهد.
تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی آاگبستگی به میزان خرابی و پارگی دارد و اگر خرابی قابل تعمیر باشد، توسط تکنسین‌های ما تعمیر خواهد شد.
خراب شدن دسته جاروبرقیمعمولا به دلیل وارد شدن ضربه‌های شدید دچار شکستگی می‌شود و در صورت امکان نیز تعمیر خواهد شد.
تعمیر برد جاروبرقی آاگدر آریابهکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا انجام می‌شود.
خرابی لوله خرطومی جاروبرقیبه دلیل برخورد با اجسام تیز و همچنین کشیدن بیش از حد لوله خرطومی رخ می‌دهد.
کاهش مکش جاروبرقی آاگمعمولا پرشدن کیسه جاروبرقی آاگ (AEG) و لوله خرطومی باعث بروز این خرابی می‌شود.
خرابی فن موتور جاروبرقیباعث داغ شدن جاروبرقی شما نیز خواهد شد که اگر به موقع تعمیر نشود، می‌تواند به تمام قطعات دستگاه آسیب وارد کند.

چرا جاروبرقی آاگ بی دلیل خاموش می شود؟

جاروبرقی آاگ یکی از دستگاه هایی می باشد که علیرغم قابلیت هایی که دارد، یک دستگاه حساس همانند سایر مدل های جاروبرقی در بازار ایران و جهان است. اما منظور از حساس بودن جاروبرقی آاگ چیست؟ منظور از حساس بودن جاروبرقی آاگ این است که این دستگاه اگر بصورت اصولی استفاده نشود، می تواند در کمترین بازه زمانی ممکن خراب شود و مشکلات گسترده ای در آن رخ دهد. به عبارتی اگر شما بیش از توان جاروبرقی آاگ به این دستگاه فشار وارد کنید، پس از گذشت چند ماه کارایی خود را از دست خواهد داد.

از این رو اگر شما در حین روشن بودن جاروبرقی آاگ با خاموش شدن ناگهانی آن روبرو شدید، نشان دهنده استفاده نادرست شما از این دستگاه است. چرا که برای استفاده از جاروبرقی آاگ نباید برای مدت طولانی آنرا روشن نگه دارید! به عبارتی علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی آاگ این است که شما برای مدت طولانی دستگاه را روشن نگه داشته اید و موتور این دستگاه به میزان زیادی گرم شده است و به همین دلیل برای امنیت جاروبرقی آاگ، این دستگاه بصورت خودکار خاموش خواهد شد.

به همین دلیل علت اصلی این خرابی، استفاده طولانی مدت از جاروبرقی آاگ می باشد که توصیه می شود از قانون 5 به 5 تبعیت کنید؛ یعنی 5 دقیقه از جاروبرقی آاگ استفاده کنید و 5 دقیقه دوم را به آن استراحت دهید. از این رو اگر شما استراحت کافی به جاروبرقی آاگ ندهید، طول عمر مفید آن کاهش خواهد یافت.

علت بوی سوختگی از جارو شارژی آاگ

بوی سوختگی در جارو شارژی آاگ معمولا به دو علت رخ می دهد که علت اول ناشی از کثیفی فیلتر جارو شارژی آاگ و ایجاد خفگی در این دستگاه می باشد که باید در ابتدا فیلتر جارو شارژی آاگ را از این دستگاه خارج نمایید و سپس اقدام به تمیز کردن آن نمایید. برای تمیز کردن فیلتر جارو شارژی آاگ نیز می توانید این قطعه را خارج نمایید و سپس از طریق آب به آرامی آنرا بشویید تا منافذ آن از حالت مسدودی خارج شود. پس از شستشوی فیلتر آنرا بر روی سینک قرار دهید تا خشک شود.

علت بوی سوختگی از جارو شارژی آاگ

پس از آنکه فیلتر جارو شارژی آاگ خشک شد، آنرا بر روی جارو شارژی آاگ نصب نمایید. علت دوم نیز می تواند به دلیل پر شدن مخزن جارو شارژی آاگ باشد که در این مواقع باید اقدام به تخلیه مخزن جارو شارژی آاگ نمایید تا از این طریق بوی سوختگی جارو شارژی آاگ برطرف شود و بتوانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه استفاده کنید.

علت پایین آمدن قدرت موتور جاروبرقی آاگ

اگر جاروبرقی آاگ شما ده ها قابلیت و ویژگی را در کنار هم داشته باشد، مهم ترین و اصلی ترین ویژگی جاروبرقی آاگ که می تواند به عنوان راهبردی ترین کاربرد در این زمینه برای شما باشد این است که جاروبرقی آاگ باید مکش لازم و کافی برای جارو کردن ذرات ریز و درشت از روی زمین داشته باشد تا از این طریق بتوانید از این دستگاه بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید. اما اگر جاروبرقی آاگ شما مکش پائین و ضعیفی داشته باشد، مطمئن باشید که این دستگاه عملا یک دستگاه معیوب است.

با این وجود در این مواقع باید مشکل را ریشه یابی کنید. اما مشکل از کجاست؟ احتمال زیاد موتور جاروبرقی آاگ شما آسیب دیده است و دچار یکسری نواقص شده که در ابتدا باید مشکل جاروبرقی آاگ شما ریشه یابی شود و سپس تعمیرات لازم و کافی صورت گیرد و بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن همانند روز اول استفاده کنید.

چرا جاروبرقی آاگ بیش از حد داغ می شود؟

اگر جاروبرقی آاگ شما مدت زمان کوتاهی پس از آنکه روشن می کنید شروع به داغ شدن می کند، نشان دهنده یک مشکل عادی و ساده در جاروبرقی آاگ نیست و حتما باید این مشکل بصورت تخصصی برطرف شود. اما علت داغ شدن جاروبرقی آاگ چیست؟ رایج ترین علت داغ شدن سریع جاروبرقی آاگ، خرابی موتور و همچنین خرابی برد جاروبرقی آاگ می باشد که این دو قطعه باید در ابتدا مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرند و سپس در صورت بروز هر گونه خرابی، تعمیر شوند.

با این وجود برای جلو گیری از داغ شدن جاروبرقی آاگ توصیه می کنیم از این دستگاه بصورت اصولی استفاده کنید. چگونه؟ برای استفاده اصولی از جاروبرقی آاگ در ابتدا دفترچه راهنمای این دستگاه را مطالعه کنید تا بتوانید با چارچوبی که کمپانی سازنده برای شما در نظر گرفته است آشنا شوید. اینگونه می توانید از جاروبرقی آاگ بصورت صحیح استفاده کنید.

علت خرابی برس جاروبرقی آاگ

اگر برس جاروبرقی آاگ شما دچار خرابی شده است، مطمئنا این خرابی ناشی از گیر کردن مو، پرز و… در میان برس می باشد که از طریق خارج کردن این موها و پرزها می توانید این مشکل را برطرف کنید و نیازی به تعمیرات توسط تکنسین تعمیرکار ندارید. اما اگر برس جاروبرقی آاگ شما خیلی قدیمی است و تمام ظاهر خود را از دست داده، باید به اطلاع شما برسانیم که این قطعه بهتر است تعویض شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید.

چرا جاوربرقی آاگ در حین کار جرقه می زند؟

یکی از خرابی هایی که خیلی کم ممکن است با آن در صورت استفاده از جاروبرقی آاگ روبرو شوید، جرقه زدن جاروبرقی آاگ می باشد که این مشکل یکی از مشکلات بسیار مهم و غیرعادی در جاروبرقی آاگ است. اما علت جرقه زدن جاروبرقی آاگ چیست؟ دلایلی که می توانند منجر به این خرابی شوند، دلایل متعددی هستند که باید بصورت یک به یک توسط تکنسین مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرند. اما رایج ترین علت جرقه زدن جاروبرقی آاگ، اتمام ذغالی موتور جاروبرقی آاگ می باشد!

چرا جاوربرقی آاگ در حین کار جرقه می زند

از این رو با تعویض ذغالی موتور جاروبرقی آاگ این مشکل تعمیر خواهد شد و نیازی به تعویض موتور جاروبرقی آاگ نخواهید داشت. با این وجود توصیه می کنیم به تعمیرگاه های مجاز و معتبر جاروبرقی آاگ در تهران مراجعه نمایید تا از این طریق مشکل شما برطرف شود و بتوانید از این طریق مشکل جاروبرقی آاگ را صرفا با تعمیرات تخصصی برطرف کنید و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

چرا با روشن شدن جاروبرقی آاگ فیوز می پرد؟

اگر همانند یک روز عادی تصمیم به استفاده از جاروبرقی آاگ گرفتید و با اتصال دوشاخه برق جاروبرقی آاگ به پریز متوجه این شدید که فیوز واحد شما پریده است، نشان دهنده خرابی جاروبرقی آاگ است که در این مواقع باید جاروبرقی آاگ را به تکنسین های مجرب و متخصصی بسپارید که توانایی کافی در خصوص عیب یابی این دستگاه دارند مورد عیب یابی قرار گیرد تا از این طریق مشکل جاروبرقی آاگ شما عزیزان برطرف شود و بتوانید از این دستگاه بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

توجه داشته باشید که در صورت بروز این خرابی دیگر به هیچ وجه از جاروبرقی آاگ خود استفاده نکنید؛ چرا که می تواند آسیب گسترده ای به لوازم برقی خانه شما برساند.

علت خاموش شدن جاروبرقی آاگ در حین کار

اگر جاروبرقی آاگ در حین کار بصورت ناگهانی خاموش شد، نشان دهنده این است که شما از این دستگاه برای مدت طولانی بدون استراحت بخصوصی استفاده کرده اید. به عبارتی اگر مشکل خاموش شدن جاروبرقی آاگ در حین کار رخ داد، دیگر نباید تلاش برای روشن کردن این دستگاه کنید. بنابراین راهکار چیست؟ تنها راهکاری که دارید و ما آنرا به شما پیشنهاد می کنیم این است که دستگاه را از برق بکشید و اجازه دهید به مدت 30 دقیقه استراحت کند.

پس از گذشت این بازه زمانی می توانید مجددا از جاروبرقی آاگ خود استفاده نمایید تا مشکل این دستگاه رفع گردد و دیگری این مشکل برای شما رخ ندهد. توجه داشته باشید که اگر چندین دفعه این اشتباه را تکرار کنید، به احتمال زیاد با مشکلاتی در جاروبرقی آاگ روبرو خواهید شد که جبران پذیر نخواهند بود و حتی می تواند منجر به سوختن موتور و یا سوختن برد جاروبرقی آاگ شود!

دلایل نیم سوز شدن موتور جاروبرقی آاگ

زمانیکه موتور جاروبرقی آاگ بنابر دلایلی اعم از استفاده نادرست، وارد کردن فشار بیش از حدی، اتمام طول عمر مفید و… دچار نقص فنی می شود، میزان مکش این دستگاه کاهش چشمگیری خواهد یافت و در نتیجه نمی توانید از این دستگاه بصورت گذشته استفاده کنید و عملا موتور جاروبرقی آاگ نیم سوز شده است. در این مواقع می توانید از این دستگاه برای مدت زمان کوتاه مدتی استفاده کنید اما مطمئن باشید که پس از گذشت یک بازه زمانی کوتاه عملا این قطعه کارایی خود را از دست خواهد داد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر متوجه هر گونه خرابی در موتور جاروبرقی آاگ شدید، به هیچ وجه از این دستگاه استفاده نکنید و اجازه دهید این قطعه توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد تا نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید. از این رو ما در مجموعه آریابهکار به همراه کادری متخصص آماده عیب یابی و تعمیر موتور جاروبرقی آاگ شما هستیم تا مشکل را از این طریق برطرف کنیم و دیگر نیازی به تعویض موتور نداشته باشید.

کثیفی فیلترها و پر بودن پاکت جاروبرقی آاگ

اصولا هر بار پیش از آنکه اقدام به روشن کردن جاروبرقی آاگ نمایید باید اقدام به بررسی کیسه جاروبرقی آاگ نمائید تا اگر این کیسه پر شده است، آنرا تخلیه کنید. اما اگر کیسه جاروبرقی آاگ را تخلیه نکنید، ممکن است مشکلی برای جاروبرقی آاگ رخ دهد؟ بله. فشار قابل توجهی به موتور جاروبرقی آاگ وارد خواهد شد و احتمال اینکه محتویات کیسه به سمت موتور نفوذ کنند نیز وجود دارد که در این مواقع موتور جاروبرقی آاگ آسیب خواهد دید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که کیسه را در ابتدا چک کنید.

کثیفی فیلترها و پر بودن پاکت جاروبرقی آاگ

همچنین جاروبرقی آاگ نیز دارای دو فیلتر می باشد که این دو فیلتر را باید در طول زمان بررسی کنید و اگر منافذ آن گرفته شده باشند، اقدام به شستشوی آنها نمایید تا از این طریق مشکل را برطرف کنید. با این وجود توصیه می کنیم هر ماه نیز یکبار اقدام به بررسی فیلترهای جاروبرقی آاگ نمایید و اگر کثیف شده باشند آنها را به آرامی بشویید.

ایجاد عیب در برد الکترونیکی جاروبرقی آاگ

هر گونه خرابی در برد جاروبرقی آاگ می تواند مانع روشن شدن و کار کردن جاروبرقی آاگ شما عزیزان شود. به همین دلیل توصیه مهم و کلیدی ما به شما این است که در صورت بروز هر گونه خرابی در برد جاروبرقی آاگ همان ابتدا اقدام به تعویض برد با هزینه های بالا نکنید؛ چرا که بهتر است در ابتدا این دستگاه توسط تکنسین مجرب و متخصص آریابهکار مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد و از طریق تعمیرات تخصصی مشکل شما رفع گردد و بتوانید از این دستگاه استفاده کنید.

اما اگر به تعمیرگاه های بی تجربه مراجعه کنید به احتمال زیاد باید اقدام به تعویض برد جاروبرقی آاگ نمایید.

علت لرزش جاروبرقی آاگ در حین کار

این خرابی معمولا به دلیل اتمام طول عمر مفید جاروبرقی آاگ و یا وارد شدن ضربه شدید به جاروبرقی آاگ رخ می دهد که تنها توصیه ما در این مواقع این است که دستگاه صرفا توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد و اگر مشکلی در این دستگاه ایجاد شده است، بصورت تخصصی برطرف شود و دیگر نیازی به تعویض قطعات و یا حتی خرید جاروبرقی آاگ جدید نداشته باشید.

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی آاگ

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی آاگ نیز یکی دیگر از مشکلاتی می باشد که در حین استفاده از جاروبرقی آاگ ممکن است برای شما عزیزان رخ دهد. به همین ترتیب اگر با خرابی سیم جمع کن جاروبرقی آاگ روبرو شوید، همیشه مشکل سیم جمع نشده جاروبرقی آاگ پیش روی شما خواهد بود و حتی می تواند برای کودک شما عزیزان نیز خطرناک باشد. از این رو توصیه می کنیم این خرابی را از طریق تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی آاگ در مجموعه ما برطرف نمایید.

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی آاگ

بهترین کارشناسان تعمیرات جاروبرقی آاگ

آریابهکار به عنوان قدیمی ترین مجموعه تعمیراتی در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی تمام خدمات تعمیر جاروبرقی آاگ را به همراه کارشناسان و تعمیرکاران باتجربه تعمیرکار جاروبرقی آاگ بصورت تخصصی انجام می دهد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. از این رو اگر مایل به تعمیر جاروبرقی آاگ هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که نیاز به تعمیرکار متخصص و باتجربه دارید تا بتواند در ابتدا مشکل را تشخیص دهد و سپس آنرا رفع کند.

سوالات متداول تعمیر جاروبرقی آاگ

در این بخش نیز قصد داریم تا سوالات شما در خصوص تعمیر جاروبرقی آاگ را در آریابهکار پاسخ دهیم:

تعمیر جاروبرقی آاگ در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی آاگ در آریابهکار شامل گارانتی 90 روزه و یک هفته تست رایگان می شود.

موتور جاروبرقی آاگ قابل تعمیر است؟

بله. خدمات تعمیر موتور جاروبرقی آاگ (AEG) در آریابهکار با ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا انجام می شود.

برد جاروبرقی آاگ قابل تعمیر است؟

بله. برد جاروبرقی قابل تعمیر می باشد و لازم به ذکر است که برد یک قطعه بسیار حساس می باشد که صرفا باید توسط متخصص تعمیرات جاروبرقی آاگ انجام شود.

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214