skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱ - ۴۵۴۳۷-۰۲۱

تعمیر جاروبرقی ال جی و عیب یابی مشکلاتی که ممکن است به مرور زمان برای این دستگاه رخ دهند، قطعا یکی از چالش‌های دارندگان جاروبرقی ال جی می‌باشد! اما این در حالی می‌باشد که برند ال جی یکی از برندهای مطرح در کشور می‌باشد که از نظر کیفیت و کارایی، بدون شک جزء اولین‌ها می‌باشد. با این وجود این دستگاه نیز نیازمند نگهداری اصولی می‌باشد و اگر از آن با دقت کافی استفاده نکنید، نیاز به تعمیرات جاروبرقی خواهید داشت. در ادامه این گزارش از آریابهکار شما را با مشکلات رایج و تعمیرات جاروبرقی ال جی (LG) آشنا خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

پیش از آنکه مشکلات و خرابی‌هایی که ممکن است به هر دلیلی برای جاروبرقی ال جی شما رخ دهند را بررسی کنیم، باید به یک نکته مهم اشاره کنیم که باید از این موضوع مطلع باشید. توجه داشته باشید که اگر جاروبرقی ال جی شما خراب شده است و نمی‌توانید از آن همانند روزها و ماه‌های اخیر استفاده کنید، باید به نمایندگی جاروبرقی ال جی مراجعه کنید و از خدمات پس از فروش ال جی جهت تعمیر دستگاه استفاده نمایید. از این طریق بدون پرداخت هر گونه هزینه جانبی می‌توانید مشکل را بصورت رایگان برطرف کنید.

لازم به ذکر است که برای استفاده از این خدمات، در ابتدا باید کارت گارانتی جاروبرقی ال جی را بررسی کنید و در صورت داشتن اعتبار کافی، به نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی (LG) مراجعه نمایید تا مشکل دستگاه شما شناسایی و تعمیر شود. اما اگر به هر دلیلی کارت گارانتی را گم کرده اید و یا اینکه اعتبار کارت گارانتی چند سالی هست که به اتمام رسیده، طبیعتا نمی‌توانید از خدمات پس از فروش استفاده کنید و صرفا باید به مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران و سایر استان‌ها مراجعه نمایید.

تعمیر جاروبرقی ال جی

ما در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات و تیم تکنسین مجرب، آماده عیب یابی و تعمیر دستگاه شما با استفاده از ابزارهای بروز دنیا و قطعات کاملا وارداتی هستیم. از این رو برای انجام هماهنگی‌های لازم باید با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید. توجه داشته باشید که تمام خدمات ما شامل 90 روز گارانتی شرکتی و یک هفته مهلت تست رایگان می‌باشد.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی سامسونگ

کاهش مکش جاروبرقی ال جی

از مشکلات آزار دهنده‌ای که می‌تواند برای شما بسیار مهم واقع شود، کاهش مکش جاروبرقی ال جی می‌باشد! طبیعتا این مشکل می‌تواند بنابر دلایل و عوامل متعددی برای دستگاه شما رخ دهد و اگر هم برای دستگاه رخ داد، جای نگرانی وجود ندارد چرا که خیلی ساده و آسان می‌توانید آنرا ریشه یابی کنید و حتی بدون نیاز به تکنسین تعمیر جاروبرقی ال جی، آنرا در خانه رفع کنید. با این وجود در ادامه این گزارش به دلایل اصلی کاهش مکش جاروبرقی پرداخته ایم که عبارتند از:

1. انسداد یا پارگی لوله خرطومی

در بعضی مواقع امکان دارد به دلیل جارو کردن توده‌های حجیم و یا حتی اشیا فلز، لوله خرطومی جاروبرقی ال جی (LG) دچار مسدودی شود که باید توسط شما به سادگی تخلیه شود! اما اگر این مسدودی برطرف نشود، باید منتظر خرابی‌هایی باشید که در راس این خرابی‌ها هم سوختن موتور جاروبرقی ال جی احتمال می‌رود. همچنین گاهی اوقات نیز در اثر برخورد لوله خرطومی با اشیاء تیز، می‌تواند پاره شود که این مشکل در شرایط خاص قابل تعمیر می‌باشد. با این وجود توصیه می‌شود لوله خرطومی را بررسی کنید.

تعمیر لوله خرطومی جاروبرقی ال جی

برای تمیز کردن و تخلیه ذرات گیر کرده در لوله خرطومی توصیه می‌کنیم آنرا از جاروبرقی جدا کنید و از طریق آب فشار قوی اقدام به تخلیه این ذرات نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی بوش

2. پر بودن کیسه جاروبرقی

توصیه می‌شود پیش از آنکه جاروبرقی را روشن کنید، در طی بازه زمانی یک دقیقه‌ای، کیسه جاروبرقی ال جی را بررسی کنید و در صورت پر شدن کیسه، آنرا با نهایت ظرافت تخلیه کنید. اما اگر بدون بررسی کیسه، با مشکل کم شدن مکش جاروبرقی ال جی روبرو خواهید شد که به مرور زمان می‌تواند به موتور دستگاه شما آسیب برساند؛ چرا که فشار قابل توجهی را به موتور اعمال می‌کند.

 • بهتر است برای افزایش طول عمر جاروبرقی ال جی، از کیسه‌های یکبار مصرف به جای کیسه‌های دائمی استفاده شود.

3. کثیفی فیلتر جاروبرقی ال جی

زمانیکه فیلتر جاروبرقی ال جی مسدود شود، مانع عبور هوا می‌شود و در نتیجه یک نوع خفگی درون جاروبرقی ال جی ایجاد خواهد شد که می‌تواند منجر به کاهش مکش جاروبرقی ال جی شود! از این رو فیلتر یک عضو کلیدی است که باید آنرا هر دو الی سه هفته یکبار بشویید و هر 6 ماه یکبار نیز آنرا تعویض کنید. برای خرید فیلتر جاروبرقی ال جی نیز می‌توانید به مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی مراجعه کنید.

در ضمن بازه زمانی تعویض فیلتر جاروبرقی ال جی بستگی به میزان استفاده شما از آن دارد. برای مثال اگر در طول هفته 2 یا 3 بار از جاروبرقی استفاده می‌کنید، بهتر است هر 4 یا 5 ماه اقدام به تعویض فیلتر نمایید.

تعویض فیلتر جاروبرقی ال جی

4. تنظیمات اشتباه

در برخی مواقع ممکن است هیچ مشکل جدی درون دستگاه شما وجود نداشته باشد و صرفا تنظیمات اشتباهی باعث ایجاد مکش ضعیف شوند! از این رو توصیه‌ای که ما برای شما داریم این است که دفترچه راهنمای استفاده از جاروبرقی ال جی را مطالعه کنید و تنظیمات مشخصی را برحسب نیاز اعمال کنید تا میزان مکش افزایش پیدا کند. اما اگر باز هم مکش افزایش نیافت، باید به مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی مراجعه نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی زیمنس

علت صدای زیاد جاروبرقی ال جی

صدای زیاد جاروبرقی ال جی یکی دیگر از خرابی‌هایی می‌باشد که ممکن است در حین استفاده کردن از این دستگاه با آن روبرو شوید. اما نکته‌ای که در این زمینه وجود دارد این است که بصورت خواه ناخواه در صورت روشن کردن جاروبرقی صدای تولید خواهد شد که نشان دهنده روشن شدن دستگاه شما می‌باشد که بسیار جزئی می‌باشد. اما گاهی اوقات این صدا می‌تواند چندین برابر صدای ابتدایی شود که می‌تواند عاملی برای خرابی دستگاه شما باشد.

از این رو اگر مطمئن هستید که صدای جاروبرقی شما در طی بازه زمانی اخیر افزایش یافته است، موارد ذیل را مطالعه کنید تا بتوانید این مشکل را ریشه یابی نمایید. توجه کنید این مشکل گاهی اوقات فنی می‌باشد و صرفا باید توسط تکنسین تعمیر جاروبرقی ال جی رفع و تعمیر شود.

1. خرابی فن موتور جاروبرقی ال جی

فن جاروبرقی ال جی در واقع وظیفه خنک کنندگی موتور دستگاه را برعهده دارد که امکان دارد در اثر استفاده‌های نادرست دچار شکستگی و خرابی شود. از این رو اگر این قطعه به هر دلیلی دچار خرابی شود، در طی برخورد با سایر قطعات موجود در دستگاه صدای ناهنجاری را تولید خواهد کرد که می‌تواند شما را آزار دهد. با این وجود این یک مشکل ساده نیست و صرفا باید توسط تکنسین و متخصص تعمیر جاروبرقی ال جی (LG) عیب یابی و تعمیر شود.

2. آشغال‌های پر صدا

گاهی اوقات امکان دارد وسیله فلزی را بدون هیچ گونه توجه‌ای با جارو کردن به داخل دستگاه هدایت کنید و از بدو ورود این وسیله فلزی، صدای زیادی تولید شود که نتیجه برخورد آن با محیط اطراف داخل جاروبرقی می‌باشد. از این رو توصیه می‌شود در اسرع وقت جاروبرقی ال جی را خاموش کنید و سپس کیسه را بصورت کامل تخلیه نمایید تا مشکل صدای زیاد جاروبرقی ال جی رفع گردد. بنابراین به هیچ عنوان اقدام به جارو کردن اشیا فلزی با جاروبرقی نکنید.

تعویض کیسه جاروبرقی ال جی

3. لرزش بدنه جاروبرقی ال جی

به دلیل عدم سرویس جاروبرقی ال جی در بازه‌های زمانی مختلف، برخی از قطعات داخلی جاروبرقی به دلیل وارد شدن ضربه یا به پایان رسیدن عمر مفید دستگاه، شکسته و شل شده باشد. در نتیجه در حین جابجایی و تکان دادن جاروبرقی متوجه صدای زیادی خواهید شد که این صدا می‌تواند ناشی از شکستن این قطعات باشد که از طریق مراجعه به مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

4. مکش بالای جاروبرقی ال جی

زمانیکه شما مکش جاروبرقی ال جی را به آخرین درجه آن تغییر می‌دهید، فشار زیادی به موتور وارد می‌شود و موتور تمام تلاش و قدرت را بکار می‌گیرد تا مکش دستگاه را افزایش دهد. در نتیجه با مشکل صدای زیاد جاروبرقی ال جی روبرو خواهید شد که از طریق کاهش میزان مکش می‌توانید این مشکل را در کمترین زمان ممکن برطرف کنید. اما اگر باز هم این صدا رفع نشد، باید به مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شناسایی و تعمیر شود.

روشن نشدن جاروبرقی ال جی

مشکل روشن نشدن جاروبرقی ال جی جزء ایرادات رایج این دستگاه می‌باشد که می‌تواند چندین سال پس از خرید جاروبرقی ال جی (LG) به دلیل استفاده نادرست رخ دهد. با این وجود لازم به ذکر است که این یک مشکل جدی می‌باشد و نباید آنرا ساده تلقی کنید؛ چرا که تمام عملکرد دستگاه را دچار اختلال خواهد نمود. بنابراین توصیه‌ای که برای شما داریم این است که دستگاه را به مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی (LG) منتقل کنید تا مشکل با دقت کافی برطرف گردد.

اما مشکل روشن نشدن جاروبرقی بر اساس چه دلایل و عواملی ممکن است رخ دهد؟ بطور کل این مشکل بنابر دلایل متعددی می‌تواند رخ دهد که در ادامه به دلایل کلیدی این خرابی اشاره نموده ایم:

1. خرابی موتور جاروبرقی ال جی

موتور جاروبرقی ال جی به عنوان یک رهبر در درون دستگاه شما قرار دارد که تمامی قطعات جاروبرقی در وجود این قطعه معنا پیدا می‌کنند. با این وجود این قطعه یک نقش مهم دارد و در صورت استفاده‌های طولانی مدت و نادرست، می‌تواند دچار خرابی‌هایی شود که باعث از کار افتادن دستگاه شما شود. از این رو اگر به موتور فشار زیادی وارد شود، آسی خواهد دید و این آسیب در شکل روشن نشدن جاروبرقی ال جی ظاهر خواهد شد. با این وجود نباید عجله داشته باشید و اقدام به خرید موتور جدید کنید!

بهتر است به مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی مراجعه کنید تا این مشکل از نزدیک توسط تکنسین‌های تعمیراتی عیب یابی شود و صرفا با تعویض قطعات سوخته موتور و یا تعمیر این قطعات، مشکل شما برطرف گردد.

تعمیر موتور جاروبرقی ال جی

2. خرابی کلید روشن و خاموش

ابتدایی ترین قطعه‌ای که باعث روشن/خاموش شدن جاروبرقی ال جی (LG) می‌شود، دکمه‌های آن می‌باشد که هنگام فشردن آنها باید یکسری نکات را رعایت کنید! بدین معنا که اگر به دکمه‌های جاروبرقی ال جی فشار وارد شود، قابلیت‌های خود را از دست خواهند داد و باید اقدام به تعویض آنها نمایید. بنابراین توصیه‌ای که برای شما داریم این است که به هیچ وجه از طریق انگشتان پا و یا با استفاده از اشیاء تیز اقدام به فشردن آنها نکنید تا آسیبی وارد نشود.

همچنین در صورت خراب شدن این کلیدها، امکان تعمیر وجود ندارد و باید صرفا اقدام به تعویض کلیدها نمایید که هزینه بسیار جزئی و مقرون بصرفه دارند. برای تعویض این کلیدها نیز بهتر است به مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران و سایر استان‌های کشور مراجعه کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی میدیا

3. خرابی پریز یا کابل برق

جاروبرقی برای شروع به کار، مسلما نیاز به برق کافی و مناسب با ولتاژ مشخصی دارد و زمانیکه برق ورودی دستگاه به هر دلیلی کافی نباشد، قطعا با مشکل روشن نشدن جاروبرقی ال جی روبرو خواهید شد! از این رو، این یکی از نکاتی می‌باشد که در صورت بروز چنین مشکلی باید آنرا بررسی کنید. اما برای بررسی کردن این گزینه باید به 3 مورد توجه داشته باشید که در ادامه به آنها اشاره کرده ایم:

 1. خرابی ترانس محل سکونت.
 2. خرابی پریز برق.
 3. قطع و وصلی کابل برق جاروبرقی ال جی.

4. داغ شدن جاروبرقی ال جی

اگر از جاروبرقی ال جی در بازه‌های زمانی طولانی مدت استفاده کنید، قطعا دچار خرابی‌هایی خواهد شد که یکی از این خرابی‌ها روشن نشدن جاروبرقی ال جی می‌باشد! اما چگونه؟ اگر بخواهیم بصورت مرحله به مرحله بگوییم این است که در ابتدا جاروبرقی داغ می‌کند و سپس بصورت ناگهانی از کار می‌افتد. در این صورت شما قطعا دلیل روشن نشدن دستگاه را مطلع خواهید شد!

با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که جاروبرقی را از برق بکشید و حدودا 30 دقیقه به آن اجازه استراحت بدهید. مجددا دستگاه را به برق متصل کنید. اگر جاروبرقی روشن نشد، نشان دهنده خرابی سایر قطعات جاروبرقی ال جی می‌باشد که توصیه می‌کنیم به مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی (LG) مراجعه کنید.

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی

خراب شدن سیم جمع کن جاروبرقی ال جی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که اغلب با آن مواجه می‌شوید که در اکثر مواقع نیز باعث روشن نشدن جاروبرقی ال جی نیز خواهد شد! با این وجود به چه علت سیم جمع کن دچار خرابی می‌شود؟ یکی از عادات نادرست و اشتباه ما در حین استفاده از جاروبرقی این است که در فواصل طولانی بجای آنکه از طریق انتهایی جاروبرقی را بلند کنیم، صرفا سیم جمع کن را میگیریم و از طریق سیم اقدام به جابجا کردن جاروبرقی ال جی (LG) می‌کنیم! طبیعتا این حرکت می‌تواند خطرناک باشد.

با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که سیم جمع کن را تا انتها بیرون نکشید و برای جابجا کردن جاروبرقی نیز از آن استفاده نکنید. اما اگر زمانیکه سیم جمع کن خراب شود، به هیچ وجه نمی‌توانید دستگاه را روشن کنید و حتی اگر دستگاه روشن شود، فورا خاموش خواهد شد؛ در این حالت به تمامی قطعات موجود در جاروبرقی به دلیل اتصالی، آسیب جدی وارد خواهد شد.

خرابی سیم جمع کن جاروبرقی ال جی

بنابراین اگر سیم جمع کن جاروبرقی شما دچار خرابی شده است، باید توسط تکنسنی‌های مجرب ما و ابزارهای تعمیراتی مورد بازبینی قرار گیرد تا مشکل دقیق آن شناسایی شود. در صورتی که مشکل این قطعه جزئی باشد، خدمات تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی ال جی انجام خواهد شد و در غیر اینصورت باید اقدام به تعویض این قطعه ضروری نمایید. در ادامه نیز به بخش‌های تشکیل دهنده سیم جمع کن پرداخته ایم:

 1. قطعات الکترونیکی: کابل برق، دوشاخه، پلاتین.
 2. قطعات مکانیکی: پایه‌های نگهدارنده، رول سیم جمع کن و ریل‌های دایره.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی پارس خزر

نکات نگهداری از جاروبرقی ال جی

مسلما هرچه در حفظ و نگهداری دستگاه تلاش و توجه لازم را داشته باشیم، طول عمر دستگاه افزایش پیدا کرده در نتیجه مجبور به پرداخت هزینه تعمیر برای جاروبرقی ال جی نخواهید بود. توصیه می‌شود نکات نگهداری از جاروبرقی ال جی را حتما اجرا نمایید. از مهم ترین نکاتی که باید هنگام استفاده رعایت نمایید به شرح ذیل می‌باشد:

 1. جاروبرقی ال جی (LG) را در محیطی مناسب به دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 2. از جاروبرقی برای جارو کردن مایعات و مواد آتش زا استفاده نکنید.
 3. دستگاه را از طریق کابل به هیچ عنوان جا به جا نکنبد.
 4. بهتر است هر چند وقت یکبار تمامی قطعات جانبی جاروبرقی ال جی را با دقت کافی بشویید.
 5. فیلتر جاروبرقی ال جی را هر یک ماه یکبار بشویید.
 6. از جارو کردن اشیاء تیز توسط جاروبرقی ال جی بپرهیزید.
 7. برای جارو کردن هر سطح از سری مخصوص استفاده نمایید.
 8. از وارد شدن هرگونه ضربه به جاروبرقی به طور جد خودداری کنید.
 9. از جارو کردن فضای باز به وسیله جاروبرقی بپرهیزید.
 10. دستگاه را در مکان‌های مرطوب قرار ندهید.
 11. هنگام استفاده تماما مراقب لوله خرطومی باشید.
 12. کیسه جاروبرقی ال جی را به طور منظم خالی نمایید.
 13. پارویی جاروبرقی ال جی (LG) را از لحاظ گرفتگی بعد از هر استفاده تمیز نمایید.
 14. در صورت اتمام کار حتما جاروبرقی را از برق بکشید.
 15. از روشن گذاشتن بی دلیل جاروبرقی بپرهیزید.
 16. در زمان‌های معین اقدام به تمیز کردن محیط داخلی جاروبرقی بفرمایید.
 17. از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.
 18. بروز هر گونه خرابی ابتدایی را جدی بگیرید.
 19. از جاروبرقی در بازه‌های زمانی کوتاه استفاده نمایید.
 20. پیش از هر بار استفاده از جاروبرقی ال جی، کیسه را بررسی کنید.
 21. کلید پاور جاروبرقی ال جی را با استفاده از انگشت پا نفشارید.
 22. اگر به تازگی جاروبرقی را خریداری کرده اید، دفترچه راهنمای فارسی جاروبرقی ال جی را مطالعه کنید.
 23. پیش از مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی، کارت گارانتی دستگاه را بررسی کنید.

راهنمای فارسی جاروبرقی ال جی

عیب یابی جاروبرقی ال جی

برای انجام دادن هر کاری و رسیدن به نتیجه مثبت، شما باید یک پروسه را برنامه ریزی کنید تا بتوانید با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه برسید! این جمله مصداق عیب یابی جاروبرقی الجی می‌باشد؛ بدین معنا که اگر جاروبرقی شما دچار خرابی شده است و می‌خواهید آنرا تعمیر کنید، باید سریع ترین راهکار را انتخاب کنید. از این رو برای آنکه خرابی دستگاه شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه ممکن رفع شود، باید پروسه عیب یابی جاروبرقی ال جی (LG) انجام شود تا مشکل دستگاه شما بصورت دقیق شناسایی شود.

از این رو اگر به مراکز غیرمجاز مراجعه کنید، نه تنها مشکل شما رفع نمی‌شود بلکه هزینه و زمانی زیادی را باید صرف تعمیر جاروبرقی ال جی نمایید که این موضوع قطعا به ضرر شخص شما خواهد بود. به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای تعمیرات به مرکز مجاز تعمیر جاروبرقی الجی مراجعه کنید.

ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی ال جی، آماده عیب یابی جارو برقی ال جی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و تکنسین‌های تعمیراتی بصورت رایگان هستیم. جهت انجام هماهنگی‌های لازم باید از طریق شماره‌های مندرج روی سایت با تکنسین‌های ما تماس بگیرید.

همچنین بخوانید: علت کم شدن مکش جاروبرقی سامسونگ

هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی

هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی در هنگام خرابی دستگاه، به بزرگترین دغدغه تبدیل خواهد شد و این در حالی می‌باشد که هنوز خرابی دستگاه بصورت دقیق و جزئی تشخیص داده نشده است! از این رو پروسه کاری ما در آریابهکار بدین گونه می‌باشد که در ابتدا عیب یابی را انجام می‌دهیم و سپس بر حسب خرابی پیش آمده و نرخ‌نامه مصوب اتحادیه، به شما اعلام هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی (LG) خواهیم کرد که منطقی ترین تصمیم ممکن در این زمینه می‌باشد.

بنابراین اگر به هر دلیلی دستگاه شما خراب شده است، نباید تصور کنید که این خرابی صرفا با هزینه‌های زیادی قابل تعمیر می‌باشد! این در صورتی می‌باشد که با مراجعه به مرکز مجاز تعمیر جاروبرقی ال جی، با کمترین هزینه ممکن می‌توانید این مشکلات را برطرف کنید.

 • تعیین و برآورد هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی با نرخ‌نامه مصوب اتحادیه.
 • بازبینی و عیب یابی جاروبرقی ال جی بدون دریافت هر گونه هزینه.
 • ارائه فاکتور با مهر شرکتی پس از تعمیر جاروبرقی ال جی.
 • تحت پوشش قرار دادن بیش از 86 برند روز دنیا جهت تعمیر.
 • امکان تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی ال جی.

تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران

شرکت آریابهکار با دایر ساختن دو شعبه در شرق و غرب تهران، تمامی تلاش خود را به عمل آورده تا تمامی مناطق استان تهران را در جهت تعمیر جاروبرقی ال جی (LG) پوشش دهد. از این رو اگر جاروبرقی ال جی شما دچار خرابی شده است، می‌توانید به نزدیک ترین شعبه محل زندگی خود مراجعه کنید تا با اطمینان خاطر دستگاه شما عیب یابی شود و بدون نیاز به تعویض قطعات و صرفا از طریق تعمیر قطعات معیوب، مشکل خود را در اسرع وقت برطرف کنید. در ادامه آدرس شعب را درج نموده ایم:

 • شعبه ونک: میدان ونک، ابتدای گاندی جنوبی، نبش هجدهم، شماره ۱۰۲، واحد هفتم.
 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران

نکته دیگری که در خصوص خدمات ما به شما وجود دارد این است که اگر محدودیت زمانی دارید، ما برای این محدودیت راهکاری را مشخص کرده ایم و آن هم خدمات غیرحضوری آریابهکار می‌باشد! بدین معنا که می‌توانید از خدمات پیک رفت و برگشت رایگان ما در خصوص تعمیرات استفاده کنید. از این رو برای هماهنگی‌های لازم باید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا در روز و ساعت مقرر، پیک به محل سکونت شما اعزام شود. توجه داشته باشید که پیک پیش از تحویل دستگاه، قبض شرکتی را به شما ارئه خواهد کرد.

لازم به ذکر است که خدمات آریابهکار شامل یک هفته تست رایگان و 90 روز گارانتی شرکتی هستند که در صورت بروز خرابی در قطعه تعمیر شده، مجددا بدون پرداخت هر گونه هزینه‌ای توسط مجموعه ما تعمیر خواهد شد. 

 • امکان استفاده از خدمات حضوری و غیرحضوری.
 • پیک در قبال دریافت دستگاه، قبض شرکتی به شما ارائه می‌دهد.
 • امکان ارتباط با کارشناسان از طریق تلگرام، ایتا و واتساپ.
 • تمامی خدمات انجام شده بر روی دستگاه، داراری گارانتی 90 روزه می‌باشند.
 • اعلام هزینه بر اساس نرخ مصور اتحادیه.
 • جهت تماس با کارشناسان ما، از طریق خطوط 09190111214 و 02145437 و 02191006676 اقدام نمایید.

فروش قطعات جاروبرقی ال جی

برای خرید قطعات جاروبرقی ال جی (LG) می‌توانید نام/تصویر قطعه مورد نظر را در تلگرام، ایتا و واتساپ مجموعه آریابهکار به شما 09190111214 ارسال کنید تا در ابتدا موجودی انبار مرکزی بررسی و سپس به شما اعلام گردد. معمولا قطعاتی که ممکن است به مرور زمان دچار خرابی شوند را در ادامه آورده ایم که در صورت نیاز می‌توانید با تیم پشتیبانی ما جهت فروش قطعات جاروبرقی ال جی تماس حاصل نمایید. این قطعات عبارتند از:

 1. موتور جاروبرقی ال جی.
 2. برد جاروبرقی ال جی.
 3. سیم جمع کن جاروبرقی ال جی.
 4. فن جاروبرقی ال جی.
 5. ذغال موتور جاروبرقی ال جی.
 6. کلکتور جاروبرقی ال جی (LG).
 7. پروانه جاروبرقی.
 8. مدار جاروبرقی ال جی.
 9. روتور جاروبرقی ال جی.
 10. استاتور جاروبرقی ال جی.

تعمیر برد جاروبرقی ال جی

قطعات یدکی جاروبرقی ال جی

معمولا در صورت خراب شدن جاروبرقی ال جی به دنبال قطعات یدکی آن خواهیم بود تا بتوانیم جاروبرقی را بدون هزینه تعمیرات، تعمیر کنیم. اما این یک اشتباه می‌باشد! چرا که شاید در ابتدا تصور کنید یک یا دو قطعه جاروبرقی ال جی دچار خرابی شده است و با خرید قطعه مشابه، می‌توانید آنرا جایگزین کنید و مشکل برای همیشه رفع شود! اما شاید همان قطعه صرفا دچار یک خرابی ساده شده باشد که صرفا با یک هزینه جزئی برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

با این وجود توصیه‌ای که ما برای شما داریم این است که اجازه دهید در ابتدا دستگاه توسط تکنسین تعمیر جاروبرقی ال جی مورد بازبینی و عیب یابی قرار بگیرد و سپس اقدام به خرید قطعات آن نمایید. در ادامه به بخشی از قطعات جاروبرقی ال جی که ما خدمات تعمیر و تعویض آنها را با استفاده از قطعات کاملا وارداتی انجام می‌دهیم را آورده ایم که عبارتند از:

 1. لوله خرطومی جاروبرقی ال جی.
 2. فیلتر جاروبرقی ال جی (LG).
 3. کلیدهای جاروبرقی ال جی.
 4. چرخ‌های جاروبرقی ال جی.
 5. کیسه جاروبرقی ال جی.
 6. لوله تسکوپی جاروبرقی ال جی.
 7. برس‌های جاروبرقی.
 8. پارویی دستگاه.
 9. دسته جاروبرقی ال جی.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی دلونگی

مشکلات رایج جاروبرقی ال جی در یک نگاه

همانگونه که در قسمت بالا مطالعه کردید، تمام مشکلات احتمالی جاروبرقی ال جی (LG) را به همراه تمام نکات و راهکارهای آنرا برای شما بصورت دقیق و جزئی توضیح دادیم که در صورت بروز هر یک از این خرابی‌ها بتوانید مشکل دستگاه را در اسرع وقت ریشه یابی نمایید. در این بخش قصد داریم تمام این مشکلات را بصورت مختصر به همراه راهکارهای مقرون بصرفه، بررسی کنیم.

روشن نشدن جاروبرقی ال جی معمولا خرابی رله، برد و موتور جاروبرقی ال جی باعث روشن نشدن آن خواهد شد که باید توسط تکنسین تعمیراتی، عیب یابی و تعمیر شود.
کاهش مکش جاروبرقی ال جی گرفتگی اتصالات، پر شدن کیسه، کثیف شدن فیلتر و همچنین سوراخ شدن لوله خرطومی جاروبرقی ال جی باعث این مشکل می‌شوند که باید توسط تکنسین عیب یابی و تعمیر شود.
صدای زیاد جاروبرقی ال جی شکستن قطعات داخلی و همچنین استفاده نادرست و مداوم از جاروبرقی ال جی باعث تولید صدای زیاد خواهد شد که بهتر است توسط تکنسین تعمیراتی عیب یابی و تعمیر شود.
خرابی سیم جمع کن جاروبرقی ال جی به دلیل کشیدن بیش از حد سیم جاروبرقی رخ می‌دهد که در صورت تایید تکنسین تعمیراتی، تعمیر خواهد شد.
لوله خرطومی جاروبرقی ال جی (LG) معمولا به دلیل برخورد با اجسام تیز و کشیدن بیش از حد دچار پارگی می‌شود که هم امکان تعمیر و هم امکان تعویض آن وجود دارد.
خرابی فن موتور جاروبرقی ال جی منجر به داغ شدن جاروبرقی ال جی خواهد شد که در صورت خرابی آن، صرفا باید اقدام به تعویض فن موتور نمایید.
تعمیر موتور جاروبرقی ال جی در آریابهکار تمام خرابی‌های جاروبرقی ال جی قابل تعمیر می‌باشند.
بلند شدن دود از جاروبرقی ال جی معمولا مسدودی فیلتر و همچنین تمام شدن ذغالی موتور جاروبرقی ال جی باعث بلند شدن دود از دستگاه می‌شود که باید توسط تکنسین عیب یابی شود.
تعمیر برد جاروبرقی ال جی برد جاروبرقی ال جی (LG) یک قطعه بسیار حساس می‌باشد که صرفا باید توسط تکنسین تعمیراتی، تعمیر شود.
قطعات جاروبرقی ال جی جهت استعلام موجودی قطعه مورد نظرتان می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج روی سایت با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید.

سوالات متداول تعمیر جاروبرقی ال جی

هر چند در طی این گزارش از آریابهکار بصورت کامل با مشکلات احتمالی جاروبرقی ال جی آشنا شدید، در ادامه نیز قصد داریم به برخی از سوالات شما در خصوص تعمیر جاروبرقی ال جی در آریابهکار بپردازیم:

تعمیر جاروبرقی ال جی در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمام خدماتی که ما در آریابهکار جهت تعمیر جاروبرقی ال جی ارائه می دهیم، شامل 90 روز گارانتی شرکتی می شود.

هزینه تعمیر جاروبرقی ال جی چقدر است؟

جهت استعلام قیمت تعمیر جاروبرقی ال جی، باید در ابتدا توسط تکنسین های مجرب ما و ابزارهای تعمیراتی عیب یابی شود.

برد جاروبرقی ال جی قابل تعمیر است؟

بله. بستگی به خرابی آن دارد و باید در ابتدا توسط تکنسین مورد بازبینی قرار گیرد.

 
5/5 - (4 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top Call Now Button