skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱ - ۴۵۴۳۷-۰۲۱

جاروبرقی سامسونگ به دلیل کیفیت بالا، یکی از جاروبرقی‌های وارداتی موجود در کشور است که دارای عمر مفید طولانی و قابلیت‌های متعددی می‌باشد. نکته مهمی که می‌توان به آن اشاره کرد، سیستم الکترونیکی جارو برقی سامسونگ با دقت بالایی تولید شده است و تا حد ممکن از بروز هرگونه مشکل ممانعت می‌کند. با این وجود اگر یکی از قطعات جارو برقی در طی استفاده نادرست دچار مشکل و خرابی شود و آنرا به موقع تعمیر نکنید، سایر قطعات نیز با مشکل مواجه می‌شوند. در این گزارش از آریابهکار قصد داریم به رایج ترین مشکلات و نحوه تعمیر جاروبرقی سامسونگ (Samsung) بپردازیم.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

عموما امکان دارد هر دستگاهی پس از مدتی استفاده، دچار مشکلاتی شود که حتی با انجام تکنیک‌های مختلف در خانه موفق به رفع آنها نشوید. در این مواقع بهترین تصمیم این است که با به همراه داشتن کارت گارانتی جاروبرقی سامسونگ به نمایندگی جارو برقی سامسونگ در غرب تهران مراجعه کنید و از خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ استفاده نمایید تا بدون پرداخت هر گونه هزینه ای، مشکل شما رفع شود.

اما اگر بازه زمانی کارت گارانتی جاروبرقی شما به اتمام رسیده است و شامل گارانتی نمی‌شود، بهتر است به مراکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ مراجعه نمایید تا مشکل شما توسط تکنسین‌های مجرب با قطعات وارداتی جاروبرقی سامسونگ برطرف گردد. توجه داشته باشید که نباید به مراکز غیرمجاز تعمیر جاروبرقی مراجعه نمایید؛ در اینصورت مشکل شما علیرغم پرداخت هزینه چند برابری، رفع نخواهد شد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

اگر ساکن شرق تهران هستید، می‌توانید به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ شرق تهران مراجعه کنید.

مشکلات رایج جاروبرقی سامسونگ

به نقل از متخصصین و کارشناسان، هیچ‌گاه جاروبرقی سامسونگ بی دلیل دچار خرابی نمی‌شود. همانگونه که گفته شد، جاروبروقی سامسونگ دارای کیفیت بالایی می‌باشد و این به معنای عدم خرابی در طی استفاده نادرست از دستگاه نیست! از این رو اگر شما از جاروبرقی سامسونگ تحت شرایط نامناسب و یا حالات اشتباه استفاده نمایید، دچار خرابی‌هایی خواهد شد که نمی‌توانید آنها را در خانه تعمیر کنید و صرفا باید توسط تکنسین رفع مشکل شود. در ادامه با این مشکلات آشنا خواهید شد:

روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ

از مهم ترین و اساسی ترین مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما رخ دهد، روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ می‌باشد. اما چرا جاروبرقی روشن نمی‌شود؟ این مشکل دارای دلایل متعددی است که اصلی ترین مورد آن استفاده مداوم و بدون استراحت دستگاه می‌باشد. جاروبرقی وسیله‌ای است که باید در حین استفاده به آن استراحت دهید تا به اتصالات و قطعات داخلی آن آسیبی وارد نگردد.

اما در ادامه مواردی را تشریح کرده ایم که می‌توانند منجر به روشن نشدن جاروبرقی شوند:

1. خرابی رله جاروبرقی:

رله جاروبرقی سامسونگ یک قطعه کوچک در جاروبرقی می‌باشد که وظیفه قطع و وصل کردن جریان را برعهده دارد. بنابراین می‌توان متوجه وظیفه بسیار مهم این قطعه شد که اگر خراب شود، به سادگی می‌تواند منجر به روشن نشدن جاروبرقی شما شود. از این رو اگر رله جاروبرقی آسیب ببیند، باید اقدام به تعمیر یا تعویض آن نمایید تا مشکل پیش آمده رفع شود.

جهت اطلاع از سلامت رله جاروبرقی، می‌بایست از اهم متر استفاده کنید.

2. خرابی کلید خاموش/روشن جاروبرقی:

برای اینکه جاروبرقی شما روشن شود، در ابتدا باید اقدام به فشردن کلید خاموش/روشن دستگاه نمایید. پس از فشردن این کلید مهم، جاروبرقی روشن خواهد شد اما اگر خرابی رخ داده باشد، دستگاه شما به هیچ وجه روشن نخواهد شد و دستگاه بطور کل کارایی خود را از دست خواهد داد. معمولا این کلید می‌تواند به دلیل ضربه شدید دچار خرابی شود. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که خرابی این کلید، صرفا قابل تعویض می‌باشد و نمی‌توانید آنرا تعمیر کنید.

 • کلید‌های جاروبرقی را با پا یا اشیاء تیز فشار ندهید.

3. خرابی پریز برق جاروبرقی:

ابتدایی ترین دلیل روشن نشدن جاروبرقی، خرابی پریز برق یا حتی خرابی دوشاخه دستگاه می‌باشد. از این رو بهتر است در صورت روشن نشدن دستگاه، پریز برق را از نظر داشتن برق با فازمتر بررسی نمایید؛ در صورتی که پریز برقی نداشت، از پریز دیگری استفاده نمایید. توصیه می‌شود که ولتاژ ورودی را با میزان ولتاژ جاروبرقی بررسی نمایید.

همچنین بخوانید: دلایل روشن نشدن جاروبرقی

4. سوختن موتور جارو برقی:

از مهم ترین دلایل روشن نشدن جارو برقی سامسونگ می‌توان به سوختن موتور دستگاه اشاره نمود که جزء بدترین و پرهزینه ترین ایرادات ممکن می‌باشد. اگر موتور جاروبرقی سامسونگ سوخته باشد، میدان مغناطیسی تشکیل نشده و دستگاه روشن نمی‌شود. معمولا موتور جاروبرقی تحت استفاده طولانی مدت و همچنین روشن کردن دستگاه در محیط‌های بسیار گرم آسیب می‌بیند.

 • در زمان‌های معین به دستگاه استراحت لازم بدهید.
 • از ضربه خوردن دستگاه جدا خودداری بفرمایید.
تعمیر موتور جاروبرقی سامسونگ
تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی سامسونگ

همچنین بخوانید: علائم سوختن موتور جاروبرقی

کاهش یافتن مکش جاروبرقی سامسونگ

کم شدن مکش جاروبرقی سامسونگ، قدرت دستگاه را در جمع آوری خاک و تکه‌های آشغال در سطوح مختلف را کاهش می‌دهد. از این رو هرچند جاروبرقی سامسونگ شما دارای ده‌ها قابلیت است، اما میزان مکش دستگاه به عنوان اصلی ترین قابلیت می‌باشد که در صورت بروز هر گونه مشکلی، قطعا کاربرد بخصوصی دیگر جاروبرقی شما نخواهد داشت. خوشبختانه اکثر مشکلات به وجود آمده به آسانی با انجام چند کار ابتدایی در منزل قابل حل می‌باشند و جای نگرانی نیست. در ادامه این گزارش با دلایل کاهش مکش جاروبرقی آشنا خواهید شد:

1. کثیفی فیلتر:

اکثر جاروبرقی‌ها دارای 2 فیلتر می‌باشند. در واقع یکی از فیلترها در جهت جلوگیری از رسیدن گرد و غبار به موتور می‌باشد و دیگری در خروجی دستگاه بوده و از پخش شدن ذرات گرد و غبار در هوا جلوگیری می‌کند. با این وجود فیلتر دوم نقش بسزایی دارد و در صورت خرابی آن، هوا به خوبی رد و بدل نشده و مکش دستگاه کاهش می‌یابد. از این رو بهتر است فیلتر جاروبرقی سامسونگ را بررسی نمایید تا در صورت بروز هر مشکلی، آنرا رفع نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی پارس خزر

2. تنظیمات اشتباه دستگاه:

گاها این احتمال وجود دارد که جاروبرقی شما هیچ مشکلی نداشته و فقط تنظیمات آن به اشتباهی انتخاب شده است! بنابراین بهتر است تنظیمات دستگاه را بررسی کنید و اگر تنظیماتی بصورت خواسته یا ناخواسته اعمال شده اند را تغییر دهید.

لازم به ذکر است که در دسته جاروبرقی سامسونگ، گزینه‌ها و قابلیت‌هایی درج شده اند که فشردن برخی از آنها می‌تواند مانع مکش دستگاه شود. از این رو اگر دسته جاروبرقی شما هم چنین قابلیت‌هایی نیز دارد، بهتر است آنرا بررسی نمایید. در صورتی که هنوز موفق به رفع این مشکل نشده اید، می‌توانید اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ در مراکز تعمیر نمایید.

3. پر بودن کیسه جاروبرقی:

اولین مشکلی که در صورت نبود مکش کافی به ذهن مصرف کنندگان می‌رسد، پرشدن کیسه جاروبرقی سامسونگ می‌باشد. اما هنگامی که کیسه جارو برقی بیش از اندازه پر باشد، دستگاه توانایی مکندگی خود را از دست می‌دهد. همچنین اگر کیسه جاروبرقی پاره شده است، در کم شدن مکش دستگاه اثر می‌گذارد. با این وجود اگر از کیسه یک بار مصرف استفاده می‌کنید، هر چند وقت یکبار اقدام به تعویض آن نمایید. یا حتی اگر کیسه شما دائمی می‌باشد، آن را بررسی کنید و در صورت پر بودن، آنرا بصورت کامل تخلیه نمایید.

پر بودن کیسه جاروبرقی سامسونگ

4. نشتی هوا در دستگاه:

اگر هوا از قسمتی به دستگاه وارد شود، مکش جاروبرقی سامسونگ کاهش پیدا می‌کند و گرد و غبار به داخل کشیده نمی‌شوند. گاها این مشکل به دلیل عدم بکارگیری دقت کافی در هنگام نصب لوله خرطومی به وجود می‌آید؛ اگر اگر لوله خرطومی دچار پارگی باشد، باز هم ممکن است با این مشکل روبرو شوید. از این رو اگر با بررسی دقیق جاروبرقی متوجه این شدید که پارگی ایجاد شده است، باید اقدام به تعویض لوله خرطومی جارو برقی سامسونگ نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی میدیا

بوی سوختگی در جاروبرقی سامسونگ

بوی سوختگی از مهم ترین نشانه‌های خرابی جاروبرقی سامسونگ می‌باشد که به یکباره و بصورت ناگهانی به استشمام می‌رسد. زمانیکه این مشکل برای جاروبرقی شما رخ می‌دهد، به مرور می‌تواند باعث از کار افتادن جاروبرقی شود. بنابراین باید بوی سوختگی جاروبرقی را جدی گرفت؛ چرا که تجربه ثابت کرده در صورت سرویس نکردن به موقع دستگاه، هزینه زیادی را باید جهت تعمیر جاروبرقی سامسونگ بپردازید.

بوی سوختن جاروبرقی سامسونگ، متاثر از عوامل مختلفی می‌باشد که در ادامه دلایل به استشمام رسیدن این بو را مورد بررسی قرار داده ایم:

1. خرابی تسمه:

تسمه جاروبرقی سامسونگ (Samsung) از جنس پلاستیک می‌باشد و وظیفه آن کمک کردن به چرخش برس دستگاه است. لازم به ذکر است که با چرخش برس، موها و پرز‌ها به خوبی جمع آوری می‌شوند.

اما هنگامی که به طور مداوم از جارو برقی سامسونگ استفاده شود، تسمه داغ شده و در نتیجه بوی بدی به مشام می‌رسد. لازم به ذکر است این مشکل را می‌توانید به راحتی در منزل رفع نمایید.

چگونه مشکل تسمه جاروبرقی سامسونگ را برطرف کنیم؟

در ابتدا با استفاده از کد تجاری جاروبرقی سامسونگ، اقدام به خریداری تسمه مناسب آن نمایید. سپس از طریق خارج کردن تسمه قدیمی و جایگزین کردن تسمه، مشکل شما رفع خواهد شد.

اگر تخصص کافی جهت تعمیر جاروبرقی سامسونگ ندارید، توصیه می‌شود که به تعمیرگاه‌های مجاز تعمیر جاروبرقی مراجعه نمایید.

2. خرابی برد:

این مشکل در تمامی جاروبرقی‌ها و فارغ از مدل و برند دستگاه اتفاق می‌افتد! برد جاروبرقی سامسونگ به طور کل، وظیفه صادر کردن دستورات لازم به تمامی بخش‌ها و همچنین کنترل عملکرد اجزاء را برعهده دارد. با این وجود یکی دیگر از اصلی ترین دلایل ایجاد بوی سوختگی در جاروبرقی، وجود اتصالی در مدارهای برد یا اختلال در سیستم برق رسانی است. از این رو اگر برد دستگاه شما آسیب جزئی دیده باشد، قابل تعمیر است و در غیر اینصورت باید اقدام به تعویض برد جاروبرقی نمایید.

خرابی برد جاروبرقی سامسونگ

3. سوختن موتور:

اصلی ترین دلیل مشکل بوی سوختگی جاروبرقی، نیم‌سوز شدن یا سوختن موتور جاروبرقی سامسونگ می‌باشد. به چه علت؟

اگر به درستی از دستگاه استفاده نشود، آرمیچر جاروبرقی سامسونگ دچار آسیب شده و موتور می‌سوزد. به همین سادگی!

لازم به ذکر است که هرگونه کوتاهی از مراقبت دستگاه، تنها دلیل سوختن موتور نبوده و مواردی مانند به موقع تعویض نکردن کیسه جاروبرقی و کثیفی بیش از حد فیلتر از دیگر دلایل بروز این مشکل می‌باشند.از این رو اگر چنین مشکلی برای شما رخ داد، باید اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تعمیرگاه‌های مجاز نمایید.

4. وجود رطوبت در دستگاه:

گاها امکان دارد در اثر ورود آب به دستگاه یا قرار گرفتن در معرض رطوبت، برد جاروبرقی دچار مشکل شده و موتور به درستی کار نکند و با هر بار روشن کردن دستگاه متوجه این خواهید شد که بوی سوختگی از دستگاه بلند می‌شود. همچنین این مشکل می‌تواند باعث برهم ریختن اتصالات دستگاه شود که نتیجه آن هم خاموشی جاروبرقی سامسونگ می‌باشد. بنابراین توصیه می‌شود که به هیچ وجه دستگاه را در محیط مرطوب قرار ندهید تا چنین مشکلاتی برای شما ایجاد نشوند.

همچنین بخوانید: چرا جارو برقی بوی سوختگی می دهد؟

داغ شدن جاروبرقی سامسونگ

معمولا پس از گذشت 20 الی 30 دقیقه استفاده مداوم، متوجه داغ شدن جاروبرقی سامسونگ خواهید شد. با این وجود درک این مسئله ساده است که در صورت استفاده مداوم از دستگاه، علیرغم اینکه فشار زیادی به جاروبرقی وارد می‌شود، با مشکل داغ شدن آن نیز که یک مشکل اساسی و مهم است، روبرو می‌شوید. بنابراین در حین استفاده از جارو برقی سامسونگ باید به این مورد توجه کنید که حتما به آن استراحت کافی بدهید.

در ادامه با رایج ترین دلایل داغ شدن جاروبرقی سامسونگ آشنا خواهید شد:

1. خرابی برد الکترونیکی:

از قطعات متاثر در داغ شدن جاروبرقی سامسونگ، خرابی برد الکترونیکی دستگاه است. برد الکترونیکی جاروبرقی سامسونگ، در واقع اطلاعات را به تمام قطعات جاروبرقی منتقل می‌کند. اما اگر برد تحت هر شرایطی آسیب دیده باشد، خرابی‌های متعددی را می‌تواند به بار بیاورد. با این وجود، تشخیص سالم بودن یا خرابی برد کار ساده‌ای نیست و توصیه می‌شود جهت تعمیر این قطعه بسیار مهم، به مراکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ مراجعه کنید.

2. افزایش فشار موتور:

از طریق گزینه‌های موجود بر روی جاروبرقی، می‌توانید خیلی ساده و آسان اقدام به تغییر توان مکش دستگاه نمایید. از این رو معمولا اکثر ما عادت داریم تا این قابلیت را بر روی بیشترین حالت ممکن قرار دهیم. این دقیقا علتی است که جاروبرقی داغ خواهد شد و به مرور ممکن است اتصالات آن آسیب ببیند. به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما میزان مکش را در حد متوسط قرار دهید و از داغ شدن دستگاه جلوگیری نمایید.

در غیر اینصورت مشکلاتی برای شما رخ خواهند داد که قطعا می‌توانند سلامت دستگاه را تحت الشعاع خود قرار دهند.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی همیلتون

3. خرابی فن موتور:

زمانی که متوجه شدید دستگاه بیش از حد داغ شده است، در ابتدا فن موتور جاروبرقی سامسونگ را مورد بررسی قرار دهید. فن جاروبرقی وظیفه خنک سازی دستگاه را برعهده دارد و اگر آسیب ببیند، دمای جاروبرقی بدون هیچ گونه محدودیتی بالا خواهد رفت و با مشکل داغ شدن جاروبرقی روبرو می‌شوید. در این صورت باید اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ نمایید.

خرابی فن موتور جاروبرقی سامسونگ

4. گرفتگی اتصالات:

در صورت گرفتگی اتصالات جاروبرقی، فشار زیادی به قطعات داخلی علی‌الخصوص موتور جاروبرقی سامسونگ وارد خواهد شد که می‌تواند باعث داغ شدن دستگاه شود. اما چگونه؟ تصور کنید که در حال جمع آوری ذرات نسبتا درشتی هستید. این ذرات نسبتا درشت زمانیکه در حال انتقال به کیسه هستند، ممکن است در لوله خرطومی جاروبرقی گیر کرده و به مرور گرفتگی ایجاد شود.

از این رو توصیه می‌شود که حتما پس از انجام کار، اقدام به بررسی اتصالات جاروبرقی سامسونگ نمایید تا هر گونه گرفتگی را آزاد کنید.

همچنین بخوانید: علت زود داغ شدن جاروبرقی

تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ

علاوه بر اینکه جاروبرقی‌ها به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند، قطعات آنها نیز دارای دسته‌های متعددی می‌باشند. با این وجود اگر مشکل بخصوصی برای جاروبرقی رخ دهد، در صورت امکان اقدام به تعمیر قطعه آسیب دیده خواهید نمود و در غیر اینصورت باید اقدام به تعویض قطعات نمایید. ما در مجموعه آریابهکار به همراه تکنسین‌های مجرب و کارشناس در حوزه تعمیر جاروبرقی سامسونگ، آماده خدمات رسانی به شما مشتریان هستیم و تمامی قطعات آسیب دیده دستگاه شما را با استفاده از قطعات وارداتی سامسونگ تعویض خواهیم نمود.

با این وجود ما تمامی قطعات آسیب دیده موتوری و فنی جارو برقی سامسونگ را در مدل‌های مختلف، طبق نظر کارشناسان حاضر در مجموعه تعمیر/تعویض می‌کنیم. اما در ادامه به بررسی دو قطعه پرداخته ایم که به دلیل عمر مفید مشخص، قابلیت تعمیر ندارند و صرفا باید اقدام به تعویض آنها نمایید:

فیلتر جاروبرقی سامسونگ:

اگر دستگاه شما فیلتر نداشته باشد، تمامی گرد و غبار به موتور نفوذ کرده و کارکرد موتور را به طور کل دچار اختلال می‌کند. از این رو اگر فیلتر جاروبرقی سامسونگ را در دفعات متعدد بررسی نکنید، مشکلاتی برای دستگاه شما به وجود خواهد آمد که باید اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ نمایید. با این وجود اگر فیلتر رنگ عوض کرده، باید آن را با استفاده از صابون بشویید؛ اگر رنگ فیلتر پس از شستشو تغییر نکند، باید اقدام به تعویض فیلتر جاروبرقی سامسونگ کنید.

توجه داشته باشید که عمر کیسه جاروبرقی نهایتا یک سال می‌باشد و پس از گذشت یکسال تمام، باید آنرا تعویض نمایید.

دسته جاروبرقی سامسونگ:

دسته جاروبرقی سامسونگ، اساسا از جنس پلاستیک فشرده شده ساخته شده است که تا حدودی در برابر ضربه مقاوم می‌باشد. اما این مقاومت بدین گونه تعریف نشده است که در اثر ضربه‌های شدید آسیبی به دسته وارد نشود. بنابراین اگر از دسته جاروبرقی سامسونگ به درستی نگهداری نشود، ممکن است دچار شکستگی شود. همانگونه که در قسمت بالا توضیح داده شد، در صورت شکستن دسته جاروبرقی یا پارگی لوله خرطومی جاروبرقی سامسونگ، میزان مکش دستگاه کاهش خواهد یافت. با این وجود در صورت خرابی دسته، می‌بایست اقدام تعویض یا تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگ (تعمیر در صورتی انجام خواهد شد که مشکل شما جزئی باشد) نمایید.

تعویض دسته جاروبرقی سامسونگ
تعویض و تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگ

جهت تماس با کارشناسان ما، از طریق خطوط 09190111214 و 02145437 و 02191006676 اقدام نمایید.

نکات نگهداری از جارو برقی سامسونگ

بهترین راه افزایش عمر مفید جاروبرقی سامسونگ، به کارگیری نکات استفاده و نگهداری از جاروبرقی سامسونگ است. از این رو برای جلوگیری از خرابی‌های احتمالی دستگاه نیاز به مراقبت مستمر از دستگاه دارید تا بازدهی دستگاه در طول زمان کاهش پیدا نکند. تمامی این نکات در دفترچه راهنمای جاروبرقی سامسونگ نوشته شده اند و می‌توانید آنها را مطالعه نمایید. با این وجود در ادامه این بخش، ما نکاتی را جمع آوری کرده ایم که با رعایت آنها می‌توانید عمر مفید جاروبرقی را افزایش دهید:

 1. از کشیده شدن سیم بیش از اندازه به طور جد خوداری فرمایید.
 2. سری‌های مناسب را با توجه به محیط انتخاب نمایید.
 3. در حین استفاده، حداقل به مدت 5 دقیقه به دستگاه استراحت بدهید.
 4. مراقب باشید تا به دستگاه ضربه‌ای وارد نشود.
 5. از جارو کردن شن ریزه و مایعات خودداری فرمایید.
 6. مراقب باشید لوله خرطومی دچار پارگی نشود.
 7. دستگاه را در محیط مناسب به دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 8. از جارو کردن اشیاء تیز  خودداری فرمایید
 9. زمانی که استفاده‌ای از دستگاه ندارید حتما آنرا از برق بکشید.
 10. جاروبرقی سامسونگ را در محیط مرطوب نگهداری ننمایید.
 11. از محافظ مناسب و استاندارد استفاده کنید.
 12. فیلتر جاروبرقی را هر یک سال یکبار تعویض نمایید.
 13. از حداکثر توان موتور استفاده نکنید.
 14. از میزان پر شدن کیسه قبل از هر بار استفاده، مطمئن شوید.

نکات نگهداری جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل

همانگونه که در بالا گفته شد، اکثر ایرادات و مشکلات پیش آمده برای جاروبرقی سامسونگ بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای در منزل قابل حل می‌باشند. اما برخی ایرادات فنی و موتوری صرفا باید توسط تکنسین عیب یابی و تعمیر شود. از این رو اگر احساس می‌کنید مشکل به وجود آمده فنی می‌باشد، توصیه می‌شود که اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ ننمایید و با مراکز معتبر تعمیر جاروبروقی تماس حاصل نمایید تا مشکل شما از این طریق رفع شود.

با بررسی مشکلات رایج جاروبرقی سامسونگ، متوجه این خواهید شد که حتی شما می‌توانید جهت رفع مشکلات ساده، به سادگی اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل نمایید.

هزینه تعمیر جارو برقی سامسونگ

در طی سال‌های اخیر به دلیل نوسان شدید ارز، هزینه‌ها پیش از هر چیزی برای مصرف کنندگان ارجعیت یافته اند. به همین دلیل تعمیر دستگاه معیوب با هزینه مناسب، خیلی بهتر از خرید یک دستگاه جدید می‌باشد. از این رو اگر جاروبرقی سامسونگ شما بنابر هر دلیلی آسیب دیده است، می‌توانید از طریق تعمیر آن مجددا با همان کیفیت روز اول از دستگاه استفاده کنید.

هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ به دلیل وجود انواع مدل‌های این دستگاه، متفاوت است. اما نکته‌ای وجود دارد که بهتر است از آن مطلع باشید؛ اگر جاروبرقی شما به هر دلیلی آسیب دیده است و نمی‌توانید از آن استفاده کنید، حتما به معنای نیاز به تعویض قطعات آن نیست! چرا که ما در آریابهکار در ابتدا با استفاده از تکنسین‌های مجرب اقدام به عیب یابی جاروبرقی سامسونگ می‌نماییم تا در صورت امکان، قطعه معیوب از طریق تعمیر رفع مشکل شود و نیازی به تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ نداشته باشید.

 • انجام خدمات ویژه با سرعت بالا ظرف مدت 7 روز کاری.
 • تعمیر و تعویض تمام قطعات جاروبرقی سامسونگ با قطعات وارداتی.
 • اعلام هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ پس از عیب یابی دقیق.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

ما در آریابهکار با کادری مجرب و بیش از 30 سال تجربه در زمینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ، با بالاترین سرعت عملکرد و همچنین بکارگیری جدیدترین متد روز دنیا جهت رفع مشکلات جاروبرقی سامسونگ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. برای استفاده از خدمات ما می‌توانید بصورت حضوری به شعب شرق و غرب ما مراجعه نمایید تا دستگاه در شعب در حضور شما توسط تکنسین‌های مجرب عیب یابی شود.

اما اگر به هر دلیلی نمی‌توانید به شعب شرق و غرب ما مراجعه نمایید، جای نگرانی نیست! ما برای سرویس و تعمیر جاروبرقی سامسونگ شما پیک رفت و برگشت رایگان را در نظر گرفته ایم که پس از دریافت دستگاه توسط پیک، به نزدیک ترین شعبه جهت عیب یابی منتقل خواهد شد؛ سپس عیب یابی آن توسط تکنسین شعبه انجام می‌شود.

 • جهت ارتباط گرفتن با کارشناسان ما از طریق برنامه‌های تلگرام، ایمو و واتساپ اقدام نمایید.
 • از طریق پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.
 • ارائه قبض دریافت دستگاه توسط پیک به شما.
 • انجام تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ.
 • پوشش تمام مناطق استان تهران.
 • بازبینی و عیب یابی دستگاه بدون دریافت هیچ هزینه‌ای انجام می‌شود.
 • جهت تمامی خدمات انجام شده، فاکتور رسمی ارائه می‌شود.

خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

مشکلات رایج جاروبرقی سامسونگ در یک نگاه

در این گزارش از آریابهکار سعی شد تا تمام مشکلات جارو برقی سامسونگ را مورد بررسی قرار دهیم. با این وجود در این بخش قصد داریم تا شما با این مشکلات و راه حل آنها بصورت مختصر آشنا سازیم.

روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ می‌تواند بنابر دلایل متعددی رخ دهد که اصلی ترین علت آن نیز خرابی موتور و خرابی رله دستگاه می‌باشد.
سر و صدای زیاد جاروبرقی معمولا به دلیل پر شدن کیسه جاروبرقی سامسونگ و یا حتی به اتمام رسیدن عمر مفید فیلتر رخ می‌دهد.
خرابی موتور جاروبرقی سامسونگ استفاده طولانی مدت و نادرست از جاروبرقی سامسونگ، می‌تواند باعث خرابی موتور آن شود.
ضعیف شدن مکش جاروبرقی مسدودی لوله خرطومی جاروبرقی، پر شدن کیسه، خرابی فیلتر و… از مهم ترین دلایلی هستند که می‌توانند باعث کاهش مکش جاروبرقی شوند.
خرابی سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ به دلیل کشیدن بیش از حد سیم جاروبرقی رخ می‌دهد. با این وجود اگر خرابی دستگاه ناشی از سیم جمع کن باشد، باید اقدام به تعویض آن نمایید.
تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگ بستگی به میزان آسیب دسته دارد؛ در برخی مواقع تعمیر دسته جاروبرقی گزینه مناسبی برای مشکل می‌باشد.
بلند شدن دود از جاروبرقی مشکل بخصوصی است که در ابتدا باید جاروبرقی را از برق بکشید. معمولا به دلیل مسدودی فیلتر رخ می‌دهد. اما اگر فیلتر مشکلی ندارد، باید توسط تکنسین مجرب، عیب یابی صورت گیرد.
خرابی برد جاروبرقی سامسونگ نوسان برق معمولا باعث بروز چنین مشکلی می‌شود که تعمیر این قطعه، بستگی به میزان آسیب دارد.
خرابی فن موتور جاروبرقی اگر فن جاروبرقی آسیب ببیند، فورا متوجه داغ شدن جاروبرقی خواهید شد که قابل تعمیر نیست و باید آنرا تعویض نمایید.
قطعات جاروبرقی سامسونگ در حال حاضر برخی از قطعات جاروبرقی سامسونگ به دلیل نوسان ارز توسط مجموعه آریابهکار بفروش نمیرسد و صرفا خدمات تعمیر و تعویض قطعات پذیرفته می‌شود.

چرا جاروبرقی سامسونگ روشن نمی شود؟

این مشکل معمولا به دلیل استفاده طولانی مدت و نادرست رخ می دهد و باید به دستگاه اجازه استراحت دهید؛ اما اگر این مشکل برطرف نشد، باید به تکنسین تعمیر جاروبرقی سامسونگ مراجعه نمایید تا مشکل شما عیب یابی و برطرف شود.

آیا امکان تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگ وجود دارد؟

بله. این مورد بستگی به میزان خرابی دسته جاروبرقی سامسونگ دارد که اگر آسیب خیلی گسترده باشد، امکان تعمیر وجود نخواهد داشت.

به چه علت مکش جاروبرقی سامسونگ کاهش یافته است؟

مسدود شدن لوله خرطومی و همچنین پر بودن کیسه جاروبرقی سامسونگ، از عواملی هستند که می توانند باعث کاهش میزان مکش جاروبرقی شوند.

قطعات جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار بصورت جداگانه فروخته می شوند؟

خیر. در حال حاضر صرفا خدمات تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ در مجموعه آریابهکار انجام می شود.

5/5 - (3 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top