skip to Main Content
تعمیر جاروبرقی سامسونگ
شماره نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که در زمان بروز مشکل و اختلال در دستگاه باید در کوتاه ترین بازه زمانی صورت پذیرد تا میزان راندمان و عملکرد دستگاه با مشکل روبرو نشود. روال تعمیرات جاروبرقی سامسونگ از بخش های مختلفی تشکیل می شوذد که در هر بخش مشکلات دستگاه با میزان حساسیت بالایی ریشه یابی می شوند. در این روال، ابتدا باید علت خرابی را به صورت دقیق و کامل تشخیص داد و در نهایت اقدامات لازم در راستای برطرف سازی مشکلات آن صورت پذیرد. ممکن است خرابی جاروبرقی به دلیل روشن نشدن، کاهش قدرت مکش، ایجاد صدا های غیرعادی یا هر مشکل دیگری باشد. در این صورت، باید با توجه به نوع خرابی، اقدامات لازم توسط تعمیرکار صورت پذیرد.

برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ، می‌توان از راهکارهای مختلفی استفاده کرد. ابتدا، می‌توان قطعات خراب را تعویض کرد تا عملکرد طبیعی آن احیا شود. برخی از قطعاتی که ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند، شامل: موتور، سیم برق، سوییچ و فیلترها می باشند. همچنین، تمیز کردن قطعات داخلی جاروبرقی نیز می‌ تواند بهبود عملکرد آن را تضمین کند.

جاروبرقی سامسونگ به دلیل کیفیت بالا، یکی از جاروبرقی‌های وارداتی موجود در کشور است که دارای عمر مفید طولانی و قابلیت‌های متعددی می‌باشد. نکته مهمی که می‌توان به آن اشاره کرد، سیستم الکترونیکی جارو برقی سامسونگ با دقت بالایی تولید شده است و تا حد ممکن از بروز هرگونه مشکل ممانعت می‌کند. با این وجود اگر یکی از قطعات جارو برقی در طی استفاده نادرست دچار مشکل و خرابی شود و آنرا به موقع تعمیر نکنید، سایر قطعات نیز با مشکل مواجه می‌شوند. در این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر جاروبرقی قصد داریم به رایج ترین مشکلات و نحوه تعمیر جاروبرقی سامسونگ (Samsung) بپردازیم.

فهرست

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

پروسه جاروبرقی سامسونگ از آنجاییکه این دستگاه یک دستگاه متوسط نیست، نسبت به سایر جاروبرقی های موجود در بازار کشور متفاوت است و نمی توان آنرا با استفاده از یکسری ابزارهای ساده تعمیر کرد؛ اگر تعمیرات غیر تخصصی بر روی جاروبرقی سامسونگ صورت گیرد، نه تنها مشکل دستگاه تعمیر نخواهد شد بلکه باید هزینه قابل توجهی در این خصوص بپردازید و یا اینکه اقدام به خرید جاروبرقی سامسونگ جدید نمایید که قطعا ارزش اقتصادی برای شما نخواهد داشت.

از این رو در صورتی باید جاروبرقی سامسونگ را به یک مرکز تعمیراتی بسپارید که به‌صورت کامل از آن مطمئن هستید! یکی از خدمت تخصصی آریابهکار برای شما عزیزان، تعمیر جاروبرقی سامسونگ به‌صورت اصولی و با استفاده از تعمیرکاران جاروبرقی سامسونگ و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد که تضمین کننده خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار جهت تعمیر دستگاه شما می باشد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

عموما امکان دارد هر دستگاهی پس از مدتی استفاده، دچار مشکلاتی شود که حتی با انجام تکنیک‌های مختلف در خانه موفق به رفع آنها نشوید. در این مواقع بهترین تصمیم این است که با به همراه داشتن کارت گارانتی جاروبرقی سامسونگ به نمایندگی جارو برقی سامسونگ در غرب تهران مراجعه کنید و از خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ استفاده نمایید تا بدون پرداخت هر گونه هزینه ای، مشکل شما رفع شود.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

اما اگر بازه زمانی کارت گارانتی جاروبرقی شما به اتمام رسیده است و شامل گارانتی نمی‌شود، بهتر است به مراکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ مراجعه نمایید تا مشکل شما توسط تکنسین‌های مجرب با قطعات وارداتی جاروبرقی سامسونگ برطرف گردد. توجه داشته باشید که نباید به مراکز غیرمجاز تعمیر جاروبرقی مراجعه نمایید؛ در اینصورت مشکل شما علیرغم پرداخت هزینه چند برابری، رفع نخواهد شد.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی پارس خزر

شماره تماس نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

در صورتی که مایل به تعمیر جاروبرقی سامسونگ در نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ هستید، می توانید از طریق شماره تماس های مندرج در قسمت ذیل اقدام نمایید؛ ما هماهنگی های لازم را برای تعمیر دستگاه شما در اسرع زمان انجام خواهیم داد تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

 • شماره تماس نمایندگی جاروبرقی سامسونگ مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 • شماره تماس نمایندگی جاروبرقی سامسونگ شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 • شماره تماس نمایندگی جاروبرقی سامسونگ شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 • شماره تماس نمایندگی جاروبرقی سامسونگ شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی سامسونگ و فعال ترین نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در تهران، دارای دو شعبه در شرق و غرب تهران است که به اتفاق تکنسین ها و تعمیرکاران جاروبرقی سامسونگ که حداقل 5 سال سابقه تخصصی تعمیر جاروبرقی سامسونگ را در کارنامه خود دارند و تحصیلات تخصصی در این زمینه گذرانده اند، تمام مشکلات دستگاه شما را در ابتدا با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا شناسایی و سپس تعمیر می کنیم. از این رو جهت پذیرش جاروبرقی سامسونگ در شعب تعمیراتی آریابهکار می توانید با شماره مرکزی آریابهکار 02145437 تماس بگیرید تا راهنمایی لازم به شما صورت گیرد.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

اگر ساکن تهران هستید و جاروبرقی سامسونگ شما عزیزان به نحوی خراب شده است که نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، لازم به ذکر می باشد که ما تمام مناطق تهران را شامل خدمات خود کرده ایم و می توانید با خیالی آسوده به مجموعه ما اعتماد کنید تا مشکل از این طریق برطرف گردد. با این وجود ما در آریابهکار تمام مناطق تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار داده ایم و هیچ گونه محدودیتی در این زمینه نداریم و آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هستیم تا از این طریق مشکل شما را برطرف کنیم.

بنابراین مناطق 22 گانه تهران شامل خدمات ما می شود.

توجه: اگر شاغل هستید و وقت کافی برای مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی ما ندارید، می توانید از خدمات پیک رفت و برگشت مجموعه ما استفاده کنید تا پیک با هماهنگی قبلی به محل شما مراجعه کند و با ارائه قبض رسمی دریافت دستگاه، دستگاه شما را به مجموعه ما منتقل نماید؛ پیک مجموعه آریابهکار بصورت رایگان جاروبرقی سامسونگ شما را به شعب تعمیراتی ما منتقل خواهد کرد.

اهمیت تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در نمایندگی مطمئن

اگر پروسه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در نمایندگی آریابهکار صورت گیرد، بدون شک مشکل شما به نحوی تعمیر خواهد شد تا هیچ هزینه ای مبنی بر تعویض قطعات نپردازید.

اهمیت تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در نمایندگی مطمئن

همچنین به مدت 90 روز از بابت تعمیرات جاروبرقی سامسونگ خیالتان آسوده باشد؛ چرا که ما در آریابهکار تمام خدمات تعمیر این دستگاه را به همراه 90 روز گارانتی رسمی مجموعه انجام می دهیم تا اگر خرابی قبلی در این دستگاه رخ داد، بدون نیاز به پرداخت هزینه تعمیرات این مشکل بصورت رایگان برطرف گردد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تعمیرگاه تخصصی آریابهکار

یکی از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار، تعمیر جاروبرقی سامسونگ توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد که مشکل شما از این طریق به‌صورت تخصصی برطرف شود و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود اگر جاروبرقی سامسونگ شما به هر دلیلی خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، می توانید با خیالی آسوده این دستگاه را به مجموعه ما بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیرات آن در مجموعه ما به‌صورت تخصصی صورت گیرد.

لازم به ذکر است که تعمیرکاران جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار دارای دانش کافی و لازم برای تعمیر این دستگاه پیچیده هستند و تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا مشکل دستگاه شما به‌صورت کامل و دقیق برطرف گردد.

خدمات ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر جاروبرقی سامسونگ آریابهکار

ما در آریابهکار تمام خدماتی که مرتبط با جاروبرقی سامسونگ هستند را به‌صورت اختصاصی و تخصصی به شما عزیزان با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن تعمیر می کنیم و هیچ محدودیتی برای تیم ما وجود ندارد. از این رو اگر هر خرابی برای دستگاه شما رخ داده و با انجام تکنیک های روتین نتوانستید آنها را رفع کنید، می توانید به شعب تعمیراتی ما جهت تعمیرات تخصصی جاروبرقی سامسونگ منتقل کنید. لازم به ذکر است که اگر دانش فنی تعمیرات کافی ندارید، توصیه می کنیم تحت هیچ شرایطی اقدام باز کردن دستگاه نکنید چرا که از خدمات ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر جاروبرقی سامسونگ محروم خواهید شد.

در ادامه به برخی از خدماتی که توسط مجموعه ما به شما ارائه می شود پرداخته ایم:

 1. تعمیر صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ.
 2. تعمیر روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ.
 3. رفع مشکل یکسره شدن جاروبرقی سامسونگ.
 4. تعمیر تخصصی موتور جاروبرقی سامسونگ.
 5. تعمیر تخصصی برد جاروبرقی سامسونگ.
 6. تعویض قطعات با قطعه جایگزین وارداتی.

رویه تعمیر جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار

رویه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار برخلاف سایر مراکز تعمیراتی متفاوت است و صرف این تفاوت سعی کرده ایم تا اصولی ترین حالت تعمیرات را برای شما در نظر بگیریم تا مشکل شما در کمترین زمان به‌صورت اصولی تعمیر شود که این نقطه تمایز آریابهکار نسبت به سایر مراکز غیر مجاز می باشد.

رویه تعمیر جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار

در ادامه رویه تعمیرات را برای شما به‌صورت مرحله به مرحله ذکر کرده ایم:

 1. از طریق شماره 02145437 تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی به سوالات شما در خصوص تعمیرات تخصصی جاروبرقی سامسونگ پاسخ دهند.
 2. سپس باید تصویر یا ویدیو 30 ثانیه ای از دستگاه تهیه کنید از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بازبینی ابتدایی که کاملا سطحی است صورت گیرد.
 3. اگر مشکل دستگاه براساس تصویر و ویدیو ارسالی شما در مجموعه آریابهکار قابل تعمیر باشد، کد پیگیری ارسال خواهد شد که این کد پیگیری، شناسنامه دستگاه شما در آریابهکار می باشد.
 4. سپس به‌صورت حضوری یا غیر حضوری (پیک رفت و برگشت رایگان) می توانید به شعب تعمیراتی ما مراجعه کنید
 5. پس از ورود دستگاه شما به شعب تعمیرات آریابهکار، تکنسین های تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ دستگاه را با ابزارهای تعمیراتی در حضور شما به‌صورت رایگان عیب یابی قطعه به قطعه می کنند.
 6. اینک مشکل دستگاه پس از چند دقیقه تشخیص داده خواهد شد.
 7. سپس براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه تعمیرات لوازم برقی خانگی مشکل دستگاه شما برآورد هزینه خواهد شد.
 8. در صورت پذیرش و تائید تعمیر جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار، خدمات تخصصی تعمیرات آغاز می شود و پس از تعمیر دستگاه فاکتور رسمی و یا فاکتور شرکتی براساس درخواست شما به همراه 90 روز کارت گارانتی آریابهکار تعلق خواهد گرفت و در صورت تایید شما، دستگاه توسط پیک به محل سکونت شما منتقل می شود که کاملا رایگان می باشد.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی میدیا

ویژگی های و مشخصات تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار

اصولا شخصی که مدعی تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ است، باید یکسری ویژگی های مهم را داشته باشد تا بتواند تعمیر دستگاه شما را تضمین کند و مشکل را از این طریق برای شما برطرف نماید. بنابراین به هر شخصی که دارای اندک دانش تعمیرات در این زمینه می باشد، نمی توان تعمیرکار گفت؛ چرا که می تواند مشکلات دستگاه شما را بیشتر کند و هزینه تعمیرات بیشتری را به شما تحمیل نماید. با این وجود در ابتدا اولین توصیه ما این است که پروسه عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ را به تکنسین های مجرب بسپارید.

همچنین ویژگی های تعمیرکاران متخصص جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار عبارتند از:

 • حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی جاروبرقی سامسونگ.
 • عیب یابی تخصصی جاروبرقی سامسونگ.
 • تعمیر قطعات معیوب به‌جای تعویض آنها.
 • آشنا به تمام مدل های جاروبرقی سامسونگ.
 • تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کمترین زمان.

چرا باید به نمایندگی آریابهکار برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ اطمینان کنیم؟

علت اصلی اینکه شما باید به نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ اطمینان کنید این است که ما در مجموعه آریابهکار تمام خدمات تعمیر این دستگاه را به نحوی انجام می دهیم تا مشکل به نحوی برطرف گردد که نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و بتوانید از این طریق مشکل خود را در مجموعه ما برطرف کنید. همچنین باید به اطلاع شما برسانیم که تمام خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در مجموعه ما توسط تکنسین هایی انجام می شوند که دانش بالایی در زمینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ دارند.

لازم به ذکر است که ساده ترین و پیچیده ترین خدمات ممکن در مجموعه آریابهکار شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می شوند و می توانید از این طریق به مجموعه ما اعتماد کنید و با خیالی آسوده دستگاه خود را به مجموعه ما بسپارید تا پروسه تعمیرات و عیب یابی آن توسط تکنسین های مجموعه صورت گیرد.

مزیت های عیب یابی جاروبرقی سامسونگ در نمایندگی آریابهکار

عیب یابی جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار نسبت به مراکز تعمیراتی دیگر متفاوت است؛ چرا که ما مزایای مختلفی را در این زمینه برای شما در نظر گرفته ایم که می تواند به عنوان نقطه متمایز کننده مجموعه ما برای شما باشد. ما در آریابهکار عیب یابی جاروبرقی سامسونگ را توسط تکنسین های مجرب و متخصص به همراه ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما بصورت رایگان انجام می دهیم تا مشکل شما بصورت دقیق شناسایی شود و بتوانید علت اصلی خرابی جاروبرقی سامسونگ را مطلع شوید.

مزیت های عیب یابی جاروبرقی سامسونگ در نمایندگی آریابهکار

با این وجود اگر پروسه عیب یابی جاروبرقی سامسونگ در مجموعه ما صورت گیرد، هزینه ای در این زمینه پرداخت نخواهید کرد و مشکل شما بصورت تخصصی ریشه یابی می شود. لازم به ذکر می باشد که ما پس از آنکه عیب یابی جاروبرقی سامسونگ به اتمام رسید، گزارش جامع و کاملی را به شما ارائه خواهیم کرد تا از مشکل دستگاه خود مطلع شوید. این در حالی است که برخی تعمیرکاران بدون آنکه اطلاعی به شما دهند، پس از عیب یابی بدون آنکه از شما اجازه بگیرند، اقدام به تعمیر دستگاه با هزینه دلخواه خود می کنند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ آریابهکار چه تعهدی دارد؟

نمایندگی جاروبرقی سامسونگ وظیفه عیب یابی و تعمیر تخصصی جاروبرقی سامسونگ شما را برعهده دارد تا بتواند تحت هر شرایطی دستگاه را به نحوی تعمیر کند که بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی بخصوصی استفاده کنید. با این وجود اگر جاروبرقی سامسونگ شما خراب شده است، توصیه می کنیم به نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ مراجعه کنید؛ چرا که وظیفه نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ این است که یک دستگاه کاملا سالم به شما ارائه دهد.

به همین دلیل ما در نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ آماده ارائه تمامی خدمات تعمیر این دستگاه هستیم تا مشکل را یکبار برای همیشه برطرف کنیم و بتوانید از این دستگاه برای چندین سال استفاده کنید.

نکات مهم و مراقبتی از زبان تعمیرکار متخصص تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار

جاروبرقی سامسونگ یکی از گران قیمت ترین دستگاه هایی می باشد که در بازار ایران می توانید اقدام به خرید آن نمایید. خوشبختانه تمام مدل های جاروبرقی سامسونگ دارای کیفیت قابل توجهی هستند که به سختی ممکن است برای این دستگاه یک خرابی رخ دهد؛ مگر آنکه استفاده نادرست و اشتباهی از آن داشته باشید.

با این وجود اولین توصیه ای ما برای شما داریم این است که در ابتدا چند دقیقه وقت بگذارید و دفترچه راهنمای استفاده از جاروبرقی سامسونگ را مطالعه کنید تا با نحوه استفاده صحیح از این دستگاه آشنا شوید؛ در غیر اینصورت ممکن است به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از این دستگاه با خرابی های مختلفی روبرو شوید که برای شما مشکل ساز شوند.

همچنین توصیه می کنیم هر 6 یا 7 ماه یکبار اقدام به سرویس جاروبرقی سامسونگ در تعمیرگاه های مجاز و معتبر توسط تکنسین هایی نمایید که دانش کافی در این زمینه را دارند و می توانند مشکل را به نحوی تعمیر کنند که یکبار برای همیشه مشکل شما برطرف گردد.

توجه: برای سرویس جاروبرقی سامسونگ توسط تکنسین های ماهر و متخصص می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای عیب یابی و تعمیر مشکلاتی که در حال شکل گیری هستند، صورت گیرد.

مزیت های تعمیر جاروبرقی سامسونگ در نمایندگی تخصصی آریابهکار

با تعمیر تخصصی جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار مزایایی به شما عزیزان تعلق خواهد گرفت که این مزایا تضمین کننده خدمات تخصصی ما به شما عزیزان خواهد بود. از این رو مهم ترین مزایایی که به شما تعلق خواهد گرفت عبارتند از:

 1. عیب یابی رایگان جاروبرقی سامسونگ در حضور شما توسط تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ.
 2. اعلام هزینه تعمیرات براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه.
 3. تحویل دستگاه در کمترین بازه زمانی.
 4. تعمیر دستگاه صرفا توسط تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ.
 5. گارانتی 90 روزه به همراه یک هفته مهلت تست رایگان.
 6. پیک رفت و برگشت رایگان در صورت مشغله بالای شما.
 7. دو شعبه در شرق و غرب تهران جهت سهولت دسترسی.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ با ضمانت طولانی مدت

ما در آریابهکار تمام خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ را که به‌صورت تخصصی انجام می شوند را برخلاف سایر مراکز غیرمجاز، تضمین می کنیم! بدین معنا که تمامی خدمات ما جهت تعمیرات جاروبرقی سامسونگ که می توانند ساده و پیچیده باشند، شامل 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار می شوند و اگر به احتمال 1% پس از تعمیر جاروبرقی متوجه خرابی در قسمت تعمیر شده شدید، نیازی به پرداخت حتی یک ریال هم از جانب شما نیست؛ چرا که اگر گارانتی دستگاه شما اعتبار داشته باشد، به‌صورت رایگان برای شما تعمیر خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ با ضمانت طولانی مدت

همچنین گارانتی که ما به شما ارائه می دهیم، گارانتی کتبی به همراه مهر و امضا شرکت آریابهکار می باشد؛ این در حالی است که در سایر تعمیرگاه های غیر مجاز هیچ تضمینی بابت خدمات به شما تعلق نمی گیرد و اگر دستگاه خراب شد باید با هزینه مجدد آنرا تعمیر کنید و یا اینکه یک دستگاه جدید خریداری کنید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ با قطعات اصل

با سوختن و از کار افتادن یک قطعه کلیدی در جاروبرقی سامسونگ، در ابتدا تکنسین های مجرب ما با ابزارهای تعمیراتی و دانش فنی چندین ساله ای که دارند، تلاش می کنند تا مشکل دستگاه را بصورت تخصصی تعمیر کنند و نیازی به تعویض قطعه نداشته باشید. اما اگر یک قطعه بقدری دچار خرابی شده باشد که تحت هیچ شرایطی قابل تعمیر نباشد، از جانب تکنسین به شما اعلام خواهد شد؛ برای مثال اگر بخشی از برد سوخته باشد، به هیچ وجچه برد جاروبرقی سامسونگ قابل تعمیر نخواهد بود.

از این رو در این مواقع ما خدمات تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ را برای شما انجام خواهیم داد؛ لازم به ذکر است که تمام قطعات استفاده شده در آریابهکار بصورت وارداتی و اورجینال هستند و طبق مدل دستگاه شما تهیه و جایگزین خواهند شد.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی همیلتون

سرویس های دوره ای جاروبرقی سامسونگ

از نظر شما ممکن است صرفا لوازم برقی ای اعم از یخچال، لباسشویی و ظرفشویی از دستگاه هایی باشند که نیاز به سرویس دوره ای دارند! اما این در حالی می باشد که سایر لوازم برقی خانگی نیز نیاز به سرویس دوره ای دارند و اگر می خواهید از این دستگاه ها برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، نیاز به سرویس دوره ای آنها دارید تا بتوانید مشکل را از این طریق برطرف نمایید. با این وجود جاروبرقی سامسونگ نیز یکی دیگر از این دستگاه ها می باشد که نیاز به سرویس دوره ای دارد.

به عبارتی جاروبرقی سامسونگ نیز همانند سایر لوازم برقی که در خانه از آنها استفاده می کنید، نیاز به سرویس های دوره ای دارد که این پروسه را می توانید در مجموعه آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص پیش ببرید و مشکل را از این طریق برطرف نمایید.

اصلی ترین نکات در تعمیر جاروبرقی سامسونگ

از اصلی ترین نکاتی که در تعمیر جاروبرقی سامسونگ می توان به آن اشاره کرد این است که حتما دستگاه جاروبرقی سامسونگ باید در یک مرکز کاملا تخصصی عیب یابی شود تا مشکل دستگاه به‌صورت دقیق و بدون هر گونه حدس و گمانی شناسایی و سپس اعلام شود. اگر یک دستگاه خراب بدین شیوه عیب یابی شود، هم هزینه تعمیرات پایین خواهد آمد و هم اینکه مشکل دستگاه در کمترین بازه زمانی تعمیر می شود! با این وجود سعی کنید تحت هیچ شرایطی دستگاه را به مراکزی که هیچ تجربه تخصصی ندارند، جهت تعمیرات تحویل ندهید؛ در غیر اینصورت هزینه تعمیرات شما افزایش خواهد یافت و مشکل هم رفع نخواهد شد.

خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ

در صورتی که برای خرید جاروبرقی سامسونگ از مراکز مجاز و معتبر اقدام نمایید، کارت گارانتی به شما تعلق خواهد گرفت که اگر مشکلی برای دستگاه شما در بازه زمانی کارت گارانتی رخ دهد، بدون پرداخت هزینه تعمیرات می توانید پروسه عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ را در نمایندگی این دستگاه انجام دهید. اما اگر جاروبرقی سامسونگ شما کارت گارانتی نداشته باشد، باید هزینه جداگانه ای بابت تعمیرات بپردازید؛ چرا که هیچ گونه خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ به شما تعلق نخواهد گرفت.

با این وجود اولین توصیه ما به شما این است که جاروبرقی سامسونگ را صرفا از نمایندگی این دستگاه خریداری کنید تا کارت گارانتی به شما تعلق گیرد. همچنین لازم به ذکر است که اکثر خرابی های این دستگاه شامل خدمات پس از فروش می شود و جهت کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم به گارانتی دستگاه خود مراجعه کنید و چند دقیقه آنرا مطالعه نمایید تا با خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ آشنا شوید.

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ

برد جاروبرقی سامسونگ، یک قطعه بسیار حساس و خاص می باشد که تمام عملکرد دستگاه شما را مدیریت می کند و اگر این قطعه به هر دلیلی خراب باشد، مطمئن باشید جاروبرقی سامسونگ نیز از کار خواهد افتاد؛ چرا که تمام عملکرد جاروبرقی سامسونگ متکی به سلامت برد است و به هیچ وجه در صورت خراب بودن این قطعه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید. با این وجود در صورت بروز هر گونه خرابی در برد جاروبرقی سامسونگ باید اقدام به تعمیر و تعویض برد جاروبرقی سامسونگ نمایید.

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ

اما از کجا بفهمیم برد جاروبرقی سامسونگ باید تعمیر شود یا تعویض؟ برای درک بهتر این موضوع باید برد جاروبرقی سامسونگ توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد تا مشکل در ابتدا تشخیص داده شود و سپس تصمیم اصولی و منطقی گرفته شود. از این رو ما در مجموعه آریابهکار بصورت تخصصی برد جاروبرقی سامسونگ را در ابتدا به همراه تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی می کنیم تا تصمیم اصولی بگیریم.

لازم به ذکر است که در آریابهکار به دلیل همکاری با تکنسین های مجرب، مفتخریم که قطعات معیوب جاروبرقی سامسونگ را تعمیر می کنیم و نیازی به تعویض قطعات در مجموعه ما ندارید؛ با این وجود اگر برد جاروبرقی سامسونگ شما خراب شده باشد، ما آنرا تعمیر خواهیم کرد و نیازی به تعویض برد در مجموعه ما نخواهید داشت.

همچنین خدمات تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ در مجموعه ما بصورت تخصصی به همراه گارانتی 90 روزه انجام می شود.

تعمیر موتور جاروبرقی سامسونگ

یکی از مهم ترین قسمت های جاروبرقی سامسونگ که وظیفه قابل توجهی دارد، موتور جاروبرقی سامسونگ می باشد که نقش کلیدی و بسیار مهمی در این دستگاه دارد. به عبارتی می توان گفت که موتور جاروبرقی سامسونگ تمام عملکرد و قابلیت های جاروبرقی سامسونگ را برعهده دارد؛ چرا که تمام مکش ناشی از عملکرد جاروبرقی سامسونگ بر عهده موتور این دستگاه است و اگر موتور این دستگاه خراب شده باشد، به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید.

با این وجود در صورتی که موتور جاروبرقی سامسونگ خراب شده باشد، نیازی به تعویض آن ندارید و می توانید موتور را به تکنسین های مجموعه ما بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیر این قطعه از جاروبرقی سامسونگ صورت گیرد و بتوانید از تمام قابلیت های این دستگاه استفاده کنید. اما این در حالی است که موتور جاروبرقی سامسونگ در سایر تعمیرگاه ها تعمیر نمی شود و صرفا آنرا تعویض می کنند.

لازم به ذکر است که ما در آریابهکا تمام خدماتی که انجام می دهیم شامل گارانتی 90 روزه می شود تا بتوانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید و از تعمیرات آن مطمئن شوید.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ

اگر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ شما خراب شده است، بدون شک مشکلاتی شامل حال شما خواهد شد که مانع استفاده شما از این دستگاه می شوند. از این رو سیم جمع جاروبرقی سامسونگ هر چند یک ویژگی ساده در این دستگاه می باشد، اما در صورت بروز خرابی در این قسمت می توانید مشکلات ناشی از آنرا تجربه کنید! به همین دلیل جای نگرانی نیست؛ چرا که ما در آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص پروسه تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ را به نحوی انجام می دهیم تا نیازی به تعویض آن نداشته باشید.

با این وجود در ابتدا این قطعه باید توسط تکنسین های مجموعه ما عیب یابی شود و سپس تصمیم مناسب و مطلوبی اخذ گردد.

قطعات قابل تعمیر جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ برای آنکه بتواند نیاز شما را از یک دستگاهی به نام جاروبرقی بر طرف کند، از قطعات مختلفی تشکیل شده که این قطعات نقش راهبردی در این دستگاه دارند و می توانند مشکل شما را از این طریق برطرف کنند. با این وجود اگر قطعه ای در میان قطعات جاروبرقی سامسونگ شما خراب شده باشد، مطمئن باشید که خرابی های قابل توجهی در این دستگاه شکل خواهد گرفت که مانع استفاده شما از آن خواهد شد.

از این رو ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که جاروبرقی سامسونگ از کدام قطعات طراحی و ساخته شده است؟ در ادامه برخی از مهم ترین قطعات جاروبرقی سامسونگ را نام برده ایم که عیب یابی و تعمیر آنها در مجموعه ما انجام می شود.

 • موتور جاروبرقی سامسونگ.
 • برد جاروبرقی سامسونگ.
 • بلبرینگ جاروبرقی سامسونگ.
 • سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ.
 • لوله خرطومی جاروبرقی سامسونگ.

آموزش تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای جاروبرقی سامسونگ شما رخ دهد، به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول مخصوص مشکلاتی می باشد که شما خیلی ساده می توانید آنها را در خانه برطرف کنید و نیازی به ابزارهای تعمیراتی ندارید و صرفا از طریق یک پروسه کوتاه مدت می توانید مشکل را برطرف کنید؛ برای مثال می توان به تعویض کیسه، تمیز کردن فیلترها، تمیز کردن اتصالات و… اشاره نمود.

دسته دوم نیز شامل تعمیراتی می شود که کاملا فنی هستند و برای اینکه انجام شوند، نیاز به تکنسین هایی دارند که توانایی کافی در این زمینه دارند و می توانند مشکل را در کمترین بازه زمانی بدون آنکه تعویض قطعات صورت گیرد، برطرف کنند. با این وجود اگر با مشکلات فنی در جاروبرقی سامسونگ روبرو شدید، توصیه می کنیم به هیچ وجه اقدام به تعمیر آنها نکنید؛ چرا که اگر اقدام به تعمیرات کنید، مشکلات قابل توجهی شامل شما خواهد شد که نمی توانید به هیچ وجه آنها را با هزینه کم جبران کنید.

به همین دلیل اگر دانش کافی در این زمینه ندارید و مایلید آموزش تعمیرات جاروبرقی سامسونگ ببینید، لازم به ذکر است پروسه چند ساله ای را باید در نظر بگیرید که در ابتدا آموزش های لازم به شما داده شود و سپس بتوانید از طریق آزمون و خطا مشکل خود را به نحوی برطرف کنید که دیگر نیازی به تعمیرات جداگانه نداشته باشید.

آیا می توانیم جاروبرقی سامسونگ را خودمان تعمیر کنیم؟

این یکی از سوالاتی می باشد که به احتمال زیاد در بازه زمانی مختلفی می تواند برای شما ایجاد شود. به عبارتی اگر جاروبرقی سامسونگ شما خراب شده باشد، بیشتر به دنبال این هستید تا بتوانید خودتان مشکل را از طریق روش های مختلف رفع کنید و دیگر هزینه تعمیرات ندهید. اما همانگونه که گفته شد، اگر مشکل جاروبرقی سامسونگ شما سطحی است، می توانید این مشکل را خودتان در خانه بدون نیاز به ابزار تعمیراتی بخصوصی تعمیر کنید.

همچنین اگر مشکل جاروبرقی سامسونگ شما فنی می باشد، توصیه می کنیم به هیچ وجه خودتان اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ نکنید!

نکات کلیدی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ نیز همانند تعمیر سایر لوازم برقی خانگی دارای یک سری نکات کلیدی می باشد که اگر شما به مرکز تخصصی و معتبر در تهران و یا استان محل سکونت خود مراجعه کنید، تمام این موارد در طی تعمیر جاروبرقی سامسونگ شما اجرا خواهند شد؛ در صورت اجرای این نکات کلیدی، طبیعتا هزینه تعمیرات شما کاهش خواهد یافت و دستگاهی که بدست شما میرسد، کاملا سالم خواهد بود و هیچ ایراد جانبی نخواهد داشت.

از این رو توصیه می کنیم جهت تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به مراکز مجاز و معتبر مراجعه کنید تا هیچ گونه مشکلی برای دستگاه شما ناشی از تعمیرات غیر اصولی و نادرست رخ ندهد. لازم به ذکر است که ما در آریابهکار همواره با بروزترین ابزارهای تعمیراتی و تکنسین هایی با دانش فنی جامع مشکل دستگاه شما را برطرف می کنیم.

بهترین زمان برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ

بدون شک یکی از با کیفیت ترین و بهترین جاروبرقی های موجود در بازار ایران و حتی بازار جهانی، جاروبرقی سامسونگ می باشد؛ چرا که این جاروبرقی دارای کیفیت بالایی می باشد و تحت فشارهای زیاد ناشی از استفاده نادرست و اشتباه می تواند مقابله کند و کارایی آن مختل نخواهد شد.

بهترین زمان برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ

از این رو اگر فشار زیادی به‌صورت مداوم به این دستگاه وارد کنید، به احتمال زیاد خراب خواهد شد و کارکرد خود را از دست می دهد. از این رو اگر در حین استفاده از جاروبرقی سامسونگ متوجه خرابی آن شدید، توصیه می کنیم تمام مشکلات ساده را جدی بگیرید چرا که این مشکلات ساده به مراتب می توانند تبدیل به یک مشکل اساسی برای دستگاه شما شوند!

به همین دلیل از نظر کارشناسان ما بهترین زمان برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ مشاهده ساده‌ترین خرابی ها می باشد که در این مواقع با کمترین هزینه ممکن مشکل شما برطرف خواهد و نیازی هم به تعویض قطعه و تعمیرات تخصصی نخواهید داشت.

چرا انجام تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم برقی خانگی، بدون هر گونه محدودیتی مشکلات جاروبرقی سامسونگ را توسط تکنسین های مجرب تعمیر می کند و به شما عزیزان گارانتی تضمین خدمات ارائه می دهد تا با خیالی آسوده مشکل دستگاه شما در مجموعه ما تعمیر شود. اما در پاسخ به سؤال بالا باید بگوییم که اریابهکار یکی از با اصالت ترین شرکت های تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در استان تهران می باشد که دو شعبه در شرق و غرب تهران جهت سهولت دسترسی شما عزیزان در نظر گرفته ایم و می توانید به‌صورت حضوری به شعب تعمیراتی ما مراجعه کنید و دستگاه را پس از طی پروسه عیب یابی در مجموعه ما جهت تعمیرات پذیرش کنید.

همچنین منظور از گارانتی خدمات 90 روزه این است که اگر 1% جاروبرقی شما پس از تعمیرات خراب شد و مجددا بخش تعمیر شده از کار افتاد و ایرادی داشت، به‌صورت رایگان تعمیر خواهیم کرد و هیچ هزینه جانبی از شما در این خصوص دریافت نخواهیم کرد.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی بیم

مراحل درخواست تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار

جهت درخواست تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شعب تعمیراتی آریابهکار می توانید پیش از مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی، از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس حاصل نمایید تا تیم پشتیبانی آریابهکار راهنمایی های لازم را به شما انجام دهند و سوالاتی که در ذهن دارید را بپرسید تا اطلاعات کافی در اختیار شما عزیزان قرار گیرد. از این رو جهت درخواست تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ آریابهکار می توانید از طریق شماره مذکور تماس حاصل نمایید و یا اینکه به‌صورت حضوری به شعب تعمیراتی شرق و غرب ما مراجعه کنید تا دستگاه جهت تعمیرات پذیرش شود (پیش از مراجعه حضوری با تیم پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا ساعت کاری شعبه مدنظر به شما اعلام شود).

همچنین جهت ارتباط مستقیم با کارشناسان آریابهکار می توانید از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 تصویر و ویدیو 30 ثانیه ای از دستگاه ضبط کنید و برای کارشناسان ما ارسال کنید تا به‌صورت سطحی بررسی شود و راهنمایی لازم توسط تکنسین ها به شما صورت گیرد.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

کارت گارانتی جاروبرقی سامسونگ در حین خرید جاروبرقی از مرکز مجاز و معتبر در کنار فاکتور به شما عزیزان ارائه می شود که در این کارت گارانتی شرایط تعمیرات و بازه زمانی که می توانید از این کارت استفاده کنید نوشته شده است.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

یکی دیگر از محتویات این کارت، شماره تماس نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ می باشد که با استفاده از این شماره می توانید با نمایندگی تماس بگیرید و در زمان تعیین شده به نمایندگی مراجعه کنید و از خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ به‌صورت رایگان استفاده کنید.

توجه داشته باشید که شرط اساسی برای استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ این است که کارت گارانتی دستگاه اعتبار کافی داشته باشد؛ در غیر اینصورت خدماتی به شما ارائه نمی شود.

عیب یابی و تعمیر جارو برقی سامسونگ

ما در مجموعه آریابهکار تمام خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ را به همراه تکنسین های مجرب و متخصص به نحوی انجام می دهیم که مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه بدون هر گونه خرابی بخصوصی برطرف گردد و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید. از این رو اگر جاروبرقی سامسونگ شما خراب شده است، ما در ابتدا آنها را عیب یابی تخصصی می کنیم تا مشکل از این طریق شناسایی و سپس برطرف گردد.

لازم به ذکر است که پروسه عیب یابی جاروبرقی سامسونگ در حضور شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص به همراه ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به‌صورت کاملا رایگان انجام می دهیم تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی شود.

همچنین اگر مایل به سرویس دوره ای جاروبرقی سامسونگ هستید، ما پروسه سرویس جاروبرقی سامسونگ را به همراه تکنسین های مجرب و متخصص به نحوی انجام می دهیم تا اگر مشکلی در حال شکل گیری است در همان ابتدا برطرف گردد.

مشکلات رایج جاروبرقی سامسونگ

به نقل از متخصصین و کارشناسان، هیچ‌گاه جاروبرقی سامسونگ بی دلیل دچار خرابی نمی‌شود. همانگونه که گفته شد، جاروبرقی سامسونگ دارای کیفیت بالایی می‌باشد و این به معنای عدم خرابی در طی استفاده نادرست از دستگاه نیست! از این رو اگر شما از جاروبرقی سامسونگ تحت شرایط نامناسب و یا حالات اشتباه استفاده نمایید، دچار خرابی‌هایی خواهد شد که نمی‌توانید آنها را در خانه تعمیر کنید و صرفا باید توسط تکنسین رفع مشکل شود. در ادامه با این مشکلات آشنا خواهید شد.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی دوو

روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ

از مهم ترین و اساسی ترین مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما رخ دهد، روشن نشدن جاروبرقی سامسونگ می‌باشد. اما چرا جاروبرقی روشن نمی‌شود؟ این مشکل دارای دلایل متعددی است که اصلی ترین مورد آن استفاده مداوم و بدون استراحت دستگاه می‌باشد. جاروبرقی وسیله‌ای است که باید در حین استفاده به آن استراحت دهید تا به اتصالات و قطعات داخلی آن آسیبی وارد نگردد.

اما در ادامه مواردی را تشریح کرده ایم که می‌توانند منجر به روشن نشدن جاروبرقی شوند:

1. خرابی رله جاروبرقی:

رله جاروبرقی سامسونگ یک قطعه کوچک در جاروبرقی می‌باشد که وظیفه قطع و وصل کردن جریان را برعهده دارد. بنابراین می‌توان متوجه وظیفه بسیار مهم این قطعه شد که اگر خراب شود، به سادگی می‌تواند منجر به روشن نشدن جاروبرقی شما شود. از این رو اگر رله جاروبرقی آسیب ببیند، باید اقدام به تعمیر یا تعویض آن نمایید تا مشکل پیش آمده رفع شود.

جهت اطلاع از سلامت رله جاروبرقی، می‌بایست از اهم متر استفاده کنید.

2. خرابی کلید خاموش/روشن جاروبرقی:

برای اینکه جاروبرقی شما روشن شود، در ابتدا باید اقدام به فشردن کلید خاموش/روشن دستگاه نمایید. پس از فشردن این کلید مهم، جاروبرقی روشن خواهد شد اما اگر خرابی رخ داده باشد، دستگاه شما به هیچ وجه روشن نخواهد شد و دستگاه بطور کل کارایی خود را از دست خواهد داد. معمولا این کلید می‌تواند به دلیل ضربه شدید دچار خرابی شود. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که خرابی این کلید، صرفا قابل تعویض می‌باشد و نمی‌توانید آنرا تعمیر کنید.

 • کلید‌های جاروبرقی را با پا یا اشیاء تیز فشار ندهید.

3. خرابی پریز برق جاروبرقی:

ابتدایی ترین دلیل روشن نشدن جاروبرقی، خرابی پریز برق یا حتی خرابی دوشاخه دستگاه می‌باشد. از این رو بهتر است در صورت روشن نشدن دستگاه، پریز برق را از نظر داشتن برق با فازمتر بررسی نمایید؛ در صورتی که پریز برقی نداشت، از پریز دیگری استفاده نمایید. توصیه می‌شود که ولتاژ ورودی را با میزان ولتاژ جاروبرقی بررسی نمایید.

همچنین بخوانید: دلایل روشن نشدن جاروبرقی

4. سوختن موتور جارو برقی:

از مهم ترین دلایل روشن نشدن جارو برقی سامسونگ می‌توان به سوختن موتور دستگاه اشاره نمود که جزء بدترین و پرهزینه ترین ایرادات ممکن می‌باشد. اگر موتور جاروبرقی سامسونگ سوخته باشد، میدان مغناطیسی تشکیل نشده و دستگاه روشن نمی‌شود.

سوختن موتور جارو برقی

معمولا موتور جاروبرقی تحت استفاده طولانی مدت و همچنین روشن کردن دستگاه در محیط‌های بسیار گرم آسیب می‌بیند.

 • در زمان‌های معین به دستگاه استراحت لازم بدهید.
 • از ضربه خوردن دستگاه جدا خودداری بفرمایید.

همچنین بخوانید: علائم سوختن موتور جاروبرقی

کاهش یافتن مکش جاروبرقی سامسونگ

کم شدن مکش جاروبرقی سامسونگ، قدرت دستگاه را در جمع آوری خاک و تکه‌های آشغال در سطوح مختلف را کاهش می‌دهد. از این رو هرچند جاروبرقی سامسونگ شما دارای ده‌ها قابلیت است، اما میزان مکش دستگاه به عنوان اصلی ترین قابلیت می‌باشد که در صورت بروز هر گونه مشکلی، قطعا کاربرد بخصوصی دیگر جاروبرقی شما نخواهد داشت. خوشبختانه اکثر مشکلات به وجود آمده به آسانی با انجام چند کار ابتدایی در منزل قابل حل می‌باشند و جای نگرانی نیست. در ادامه این گزارش با دلایل کاهش مکش جاروبرقی آشنا خواهید شد:

1. کثیفی فیلتر:

اکثر جاروبرقی‌ها دارای 2 فیلتر می‌باشند. در واقع یکی از فیلترها در جهت جلوگیری از رسیدن گرد و غبار به موتور می‌باشد و دیگری در خروجی دستگاه بوده و از پخش شدن ذرات گرد و غبار در هوا جلوگیری می‌کند. با این وجود فیلتر دوم نقش بسزایی دارد و در صورت خرابی آن، هوا به خوبی رد و بدل نشده و مکش دستگاه کاهش می‌یابد. از این رو بهتر است فیلتر جاروبرقی سامسونگ را بررسی نمایید تا در صورت بروز هر مشکلی، آنرا رفع نمایید.

2. تنظیمات اشتباه دستگاه:

گاها این احتمال وجود دارد که جاروبرقی شما هیچ مشکلی نداشته و فقط تنظیمات آن به اشتباهی انتخاب شده است! بنابراین بهتر است تنظیمات دستگاه را بررسی کنید و اگر تنظیماتی بصورت خواسته یا ناخواسته اعمال شده اند را تغییر دهید.

لازم به ذکر است که در دسته جاروبرقی سامسونگ، گزینه‌ها و قابلیت‌هایی درج شده اند که فشردن برخی از آنها می‌تواند مانع مکش دستگاه شود. از این رو اگر دسته جاروبرقی شما هم چنین قابلیت‌هایی نیز دارد، بهتر است آنرا بررسی نمایید. در صورتی که هنوز موفق به رفع این مشکل نشده اید، می‌توانید اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ در مراکز تعمیر نمایید.

3. پر بودن کیسه جاروبرقی:

اولین مشکلی که در صورت نبود مکش کافی به ذهن مصرف کنندگان می‌رسد، پرشدن کیسه جاروبرقی سامسونگ می‌باشد. اما هنگامی که کیسه جارو برقی بیش از اندازه پر باشد، دستگاه توانایی مکندگی خود را از دست می‌دهد.

پر بودن کیسه جاروبرقی

همچنین اگر کیسه جاروبرقی پاره شده است، در کم شدن مکش دستگاه اثر می‌گذارد. با این وجود اگر از کیسه یک بار مصرف استفاده می‌کنید، هر چند وقت یکبار اقدام به تعویض آن نمایید. یا حتی اگر کیسه شما دائمی می‌باشد، آن را بررسی کنید و در صورت پر بودن، آنرا بصورت کامل تخلیه نمایید.

4. نشتی هوا در دستگاه:

اگر هوا از قسمتی به دستگاه وارد شود، مکش جاروبرقی سامسونگ کاهش پیدا می‌کند و گرد و غبار به داخل کشیده نمی‌شوند. گاها این مشکل به دلیل عدم بکارگیری دقت کافی در هنگام نصب لوله خرطومی به وجود می‌آید؛ اگر اگر لوله خرطومی دچار پارگی باشد، باز هم ممکن است با این مشکل روبرو شوید. از این رو اگر با بررسی دقیق جاروبرقی متوجه این شدید که پارگی ایجاد شده است، باید اقدام به تعویض لوله خرطومی جارو برقی سامسونگ نمایید.

بوی سوختگی در جاروبرقی سامسونگ

بوی سوختگی از مهم ترین نشانه‌های خرابی جاروبرقی سامسونگ می‌باشد که به یکباره و بصورت ناگهانی به استشمام می‌رسد. زمانیکه این مشکل برای جاروبرقی شما رخ می‌دهد، به مرور می‌تواند باعث از کار افتادن جاروبرقی شود. بنابراین باید بوی سوختگی جاروبرقی را جدی گرفت؛ چرا که تجربه ثابت کرده در صورت سرویس نکردن به موقع دستگاه، هزینه زیادی را باید جهت تعمیر جاروبرقی سامسونگ بپردازید.

بوی سوختن جاروبرقی سامسونگ، متاثر از عوامل مختلفی می‌باشد که در ادامه دلایل به استشمام رسیدن این بو را مورد بررسی قرار داده ایم:

1. خرابی تسمه:

تسمه جاروبرقی سامسونگ (Samsung) از جنس پلاستیک می‌باشد و وظیفه آن کمک کردن به چرخش برس دستگاه است. لازم به ذکر است که با چرخش برس، موها و پرز‌ها به خوبی جمع آوری می‌شوند.

اما هنگامی که به طور مداوم از جارو برقی سامسونگ استفاده شود، تسمه داغ شده و در نتیجه بوی بدی به مشام می‌رسد. لازم به ذکر است این مشکل را می‌توانید به راحتی در منزل رفع نمایید.

چگونه مشکل تسمه جاروبرقی سامسونگ را برطرف کنیم؟

در ابتدا با استفاده از کد تجاری جاروبرقی سامسونگ، اقدام به خریداری تسمه مناسب آن نمایید. سپس از طریق خارج کردن تسمه قدیمی و جایگزین کردن تسمه، مشکل شما رفع خواهد شد.

اگر تخصص کافی جهت تعمیر جاروبرقی سامسونگ ندارید، توصیه می‌شود که به تعمیرگاه‌های مجاز تعمیر جاروبرقی مراجعه نمایید.

2. خرابی برد:

این مشکل در تمامی جاروبرقی‌ها و فارغ از مدل و برند دستگاه اتفاق می‌افتد! برد جاروبرقی سامسونگ به طور کل، وظیفه صادر کردن دستورات لازم به تمامی بخش‌ها و همچنین کنترل عملکرد اجزاء را برعهده دارد.

خرابی برد

با این وجود یکی دیگر از اصلی ترین دلایل ایجاد بوی سوختگی در جاروبرقی، وجود اتصالی در مدارهای برد یا اختلال در سیستم برق رسانی است. از این رو اگر برد دستگاه شما آسیب جزئی دیده باشد، قابل تعمیر است و در غیر اینصورت باید اقدام به تعویض برد جاروبرقی نمایید.

3. سوختن موتور:

اصلی ترین دلیل مشکل بوی سوختگی جاروبرقی، نیم‌سوز شدن یا سوختن موتور جاروبرقی سامسونگ می‌باشد. به چه علت؟

اگر به درستی از دستگاه استفاده نشود، آرمیچر جاروبرقی سامسونگ دچار آسیب شده و موتور می‌سوزد. به همین سادگی!

لازم به ذکر است که هرگونه کوتاهی از مراقبت دستگاه، تنها دلیل سوختن موتور نبوده و مواردی مانند به موقع تعویض نکردن کیسه جاروبرقی و کثیفی بیش از حد فیلتر از دیگر دلایل بروز این مشکل می‌باشند.از این رو اگر چنین مشکلی برای شما رخ داد، باید اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تعمیرگاه‌های مجاز نمایید.

4. وجود رطوبت در دستگاه:

گاها امکان دارد در اثر ورود آب به دستگاه یا قرار گرفتن در معرض رطوبت، برد جاروبرقی دچار مشکل شده و موتور به درستی کار نکند و با هر بار روشن کردن دستگاه متوجه این خواهید شد که بوی سوختگی از دستگاه بلند می‌شود. همچنین این مشکل می‌تواند باعث برهم ریختن اتصالات دستگاه شود که نتیجه آن هم خاموشی جاروبرقی سامسونگ می‌باشد. بنابراین توصیه می‌شود که به هیچ وجه دستگاه را در محیط مرطوب قرار ندهید تا چنین مشکلاتی برای شما ایجاد نشوند.

همچنین بخوانید: چرا جارو برقی بوی سوختگی می دهد؟

داغ شدن جاروبرقی سامسونگ

یکی از مشکلاتی که ممکن است به دلیل استفاده طولانی مدت از جاروبرقی سامسونگ با آن روبرو شوید. داغ کردن سریع جاروبرقی سامسونگ می باشد که یک مشکل عادی نیست و می تواند به مرور زمان تبدیل به یک مشکل جدی در دستگاه شما شود. از این رو اگر با مشکل داغ شدن سریع جاروبرقی سامسونگ روبرو شدید، توصیه می کنیم به تعمیرگاه های مجاز و معتبر مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شما از این طریق برطرف گردد.

همچنین اگر مایل هستید تا پروسه تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل شما صورت گیرد، می توانید از طریق تماس با شماره های مندرج هماهنگی های لازم را برای اعزام تکنسین تعمیرکار به محل خود را انجام دهید.

معمولا پس از گذشت 20 الی 30 دقیقه استفاده مداوم، متوجه داغ شدن جاروبرقی سامسونگ خواهید شد. با این وجود درک این مسئله ساده است که در صورت استفاده مداوم از دستگاه، علیرغم اینکه فشار زیادی به جاروبرقی وارد می‌شود، با مشکل داغ شدن آن نیز که یک مشکل اساسی و مهم است، روبرو می‌شوید. بنابراین در حین استفاده از جارو برقی سامسونگ باید به این مورد توجه کنید که حتما به آن استراحت کافی بدهید.

در ادامه با رایج ترین دلایل داغ شدن جاروبرقی سامسونگ آشنا خواهید شد:

1. خرابی برد الکترونیکی:

از قطعات متاثر در داغ شدن جاروبرقی سامسونگ، خرابی برد الکترونیکی دستگاه است. برد الکترونیکی جاروبرقی سامسونگ، در واقع اطلاعات را به تمام قطعات جاروبرقی منتقل می‌کند. اما اگر برد تحت هر شرایطی آسیب دیده باشد، خرابی‌های متعددی را می‌تواند به بار بیاورد. با این وجود، تشخیص سالم بودن یا خرابی برد کار ساده‌ای نیست و توصیه می‌شود جهت تعمیر این قطعه بسیار مهم، به مراکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ مراجعه کنید.

2. افزایش فشار موتور:

از طریق گزینه‌های موجود بر روی جاروبرقی، می‌توانید خیلی ساده و آسان اقدام به تغییر توان مکش دستگاه نمایید. از این رو معمولا اکثر ما عادت داریم تا این قابلیت را بر روی بیشترین حالت ممکن قرار دهیم. این دقیقا علتی است که جاروبرقی داغ خواهد شد و به مرور ممکن است اتصالات آن آسیب ببیند. به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما میزان مکش را در حد متوسط قرار دهید و از داغ شدن دستگاه جلوگیری نمایید.

در غیر اینصورت مشکلاتی برای شما رخ خواهند داد که قطعا می‌توانند سلامت دستگاه را تحت الشعاع خود قرار دهند.

3. خرابی فن موتور:

زمانی که متوجه شدید دستگاه بیش از حد داغ شده است، در ابتدا فن موتور جاروبرقی سامسونگ را مورد بررسی قرار دهید.

خرابی فن موتور

فن جاروبرقی وظیفه خنک سازی دستگاه را برعهده دارد و اگر آسیب ببیند، دمای جاروبرقی بدون هیچ گونه محدودیتی بالا خواهد رفت و با مشکل داغ شدن جاروبرقی روبرو می‌شوید. در این صورت باید اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ نمایید.

4. گرفتگی اتصالات:

در صورت گرفتگی اتصالات جاروبرقی، فشار زیادی به قطعات داخلی علی‌الخصوص موتور جاروبرقی سامسونگ وارد خواهد شد که می‌تواند باعث داغ شدن دستگاه شود. اما چگونه؟ تصور کنید که در حال جمع آوری ذرات نسبتا درشتی هستید. این ذرات نسبتا درشت زمانیکه در حال انتقال به کیسه هستند، ممکن است در لوله خرطومی جاروبرقی گیر کرده و به مرور گرفتگی ایجاد شود.

از این رو توصیه می‌شود که حتما پس از انجام کار، اقدام به بررسی اتصالات جاروبرقی سامسونگ نمایید تا هر گونه گرفتگی را آزاد کنید.

همچنین بخوانید: علت زود داغ شدن جاروبرقی

چرا جاروبرقی سامسونگ کار نمی کند؟

منظور از کار نکردن جاروبرقی سامسونگ شامل 2 مفهوم می شود. معنای اول این است که جاروبرقی سامسونگ شما نه روشن می شود و نه اینکه می توانید از کارایی آن استفاده کنید. معنای دوم این است که جاروبرقی سامسونگ روشن می شود و اما مکشی ندارد و هیچ قابلیتی را به شما ارائه نمی دهد. با این وجود اگر یکی از دو مفهوم مذکور برای شما رخ داده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، مطمئن باشید که جاروبرقی سامسونگ شما خراب شده است و حتما باید پروسه عیب یابی و تعمیر آن آغاز گردد.

اما علت کار نکردن جاروبرقی سامسونگ چیست؟ رایج ترین علت کار نکردن جاروبرقی سامسونگ، خرابی برد، خرابی موتور، خرابی اتصالات و… می باشد که تکنسین مجرب می تواند از طریق عیب یابی کلیدی این دستگاه، پروسه تعمیرات مناسبی را در پیش بگیرد.

علت جرقه زدن جارو برقی سامسونگ

دلایل مختلفی وجود دارند که در طول زمان می توانند منجر به جرقه زدن جاروبرقی سامسونگ شما عزیزان شوند! به عبارتی جرقه زدن جاروبرقی سامسونگ بصورت اتفاقی رخ نمی دهد و صرفا زمانی ایجاد می شود که به مدت طولانی یک خرابی تبدیل به این ایراد شود! با این وجود تنها خرابی یک قطعه نمی تواند منجر به جرقه زدن جاروبرقی سامسونگ شما عزیزان شود و صرفا زمانی رخ خواهد داد که می تواند ناشی از خرابی یک یا چند قطعه باشد. اما علت جرقه زدن جاروبرقی سامسونگ چیست؟

از رایج ترین دلایل جرقه زدن جاروبرقی سامسونگ می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • خرابی کلکتور جاروبرقی سامسونگ.
 • خرابی بلبرینگ جاروبرقی سامسونگ.
 • خرابی استاتور جاروبرقی سامسونگ.
 • اتصالی قطعات داخلی جاروبرقی سامسونگ.
 • خرابی مدار جاروبرقی سامسونگ.
 • نوسان برق.
 • اتما ذغال موتور جاروبرقی سامسونگ.

چرا سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ به جای خود برنمی­ گردد؟

علت اصلی این خرابی تنها یک عامل می باشد و آن هم خرابی و از کار افتادن سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ می باشد که یک مشکل عادی نیست و حتما باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص بصورت اصولی برطرف گردد. از این رو اگر سیم جمع کن شما کار نمی کند، ما آماده عیب یابی و تعمیر این قطعه کلیدی از جاروبرقی سامسونگ هستیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن مشکل شما را بدون آنکه اقدام به تعویض این قطعه کنید، برطرف نماییم.

اما این در حالی می باشد که اکثر تعمیرکاران جاروبرقی سامسونگ به هیچ وجه این خرابی را تعمیر نمی کنند و صرفا به دنبال این هستند تا مشکل شما را از طریق تعویض قطعات برطرف نمایند که هزینه قابل توجهی برای شما فاکتو خواهد شد. با این وجود اگر مایل به تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ توسط تکنسین های مجرب و متخصص هستید، ما پروسه عیب یابی و تعمیر این قطعه را در اسرع زمان انجام خواهیم داد.

لازم به ذکر است که تمام خدمات تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ در مجموعه ما توسط تکنسین های مجرب و متخصص با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شود تا از این طریق مشکل شما برطرف گردد. همچنین تمام خدمات ما شامل 90 روز گارانتی رسمی مجموعه می شوند که می توانید از این طریق به خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار اعتماد نمایید و با خیالی آسوده پروسه تعمیرات این قطعه را به ما بسپارید.

چرا جاروبرقی سامسونگ سروصدای زیادی دارد؟

از مهم ترین دلایل صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ می توان به خرابی بلبرینگ ها، خرابی پروانه موتور، ورود جسم خارجی به موتور جاروبرقی سامسونگ، خرابی کلکتور، شکستن قاب جلویی، شکستن چرخ های جاروبرقی سامسونگ و… اشاره نمود که در صورت بروز مشکل صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ باید این موارد توسط تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی شود و بتوانید مشکل را از این طریق برطرف کنید. با این وجود مشکل صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ یک مشکل عادی نیست!

چرا جاروبرقی سامسونگ سروصدای زیادی دارد

بنابراین خرابی صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ یکی از خرابی هایی است که می تواند در طول زمان به دلیل خرابی یکسری قطعات و یا حتی به اتمام رسیدن طول عمر مفید آنها رخ دهد که ما این خرابی را از طریق تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده رفع می کنیم تا بتوانیم این مشکل را یکبار برای همیشه برطرف کنیم و نیازی به تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ نداشته باشید.

تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ

در صورت خرابی پارویی جاروبرقی سامسونگ نیاز مبرم به تعویض این قطعه ندارید؛ چرا که ما این خرابی را در مجموعه آریابهکار بصورت تخصصی تعمیر می کنیم تا مشکل شما از این طریق برطرف گردد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر این قطعه نو است و ارزش تعمیرات دارد، پروسه تعمیر پارویی جاروبرقی سامسونگ را به تکنسین های مجموعه بسپارید تا نیازی به تعویض آن نداشته باشید.

علت نچرخیدن برس جاروبرقی سامسونگ

اگر برس جاروبرقی سامسونگ شما نمی چرخد، بدون شک نشان دهنده خرابی این قطعه از جاروبرقی سامسونگ می باشد که در ابتدا باید مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار گیرد تا از این طریق مشکل این قطعه شناسایی شود. لازم به ذکر است که نچرخیدن برس جاروبرقی سامسونگ در اکثر مواقع نشان دهنده خرابی این قطعه است که تعویض قطعه باید صورت گیرد.

اما ما در مجموعه آریابهکار به همراه تکنسین های مجرب و متخصص پروسه تعمیر برس جاروبرقی سامسونگ را بصورت تخصصی انجام می دهیم تا نیازی به تعویض برس نداشته باشید.

چرا جاروبرقی Samsung ناگهان خاموش می شود؟

در صورتی که جاروبرقی سامسونگ شما بدون آنکه آنرا خاموش کنید خاموش شد، باید به اطلاع شما برسانیم که این یک مشکل عادی نیست! در صورتی این یک مشکل عادی خواهد بود که شما در بازه زمانی طولانی اقدام به روشن نگه داشتن جاروبرقی سامسونگ نمایید که در این مواقع به علت داغ شدن بیش از حد، دستگاه بصورت ناگهانی خاموش خواهد شد. بنابراین باید به اطلاع شما برسانیم که علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی سامسونگ، خرابی برد و یا خرابی موتور این دستگاه می تواند باشد.

اما تا زمانیکه پروسه عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ شکل نگیرد، مطمئن باشید که علت اصلی خرابی شناسایی نخواهد شد.

چرا کنترل دستی جارو برقی سامسونگ کار نمی کند؟

در صورتی که کنترل دستی جاروبرقی سامسونگ شما کار نمی کند و با فشردن آن هیچ عملکرد بخصوصی را مشاهده نمی کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که این یک خرابی می باشد و حتما باید توسط تکنسین مجموعه مورد عیب یابی قرار گیرد تا مشکل برطرف گردد.

تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ

علاوه بر اینکه جاروبرقی‌ها به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند، قطعات آنها نیز دارای دسته‌های متعددی می‌باشند. با این وجود اگر مشکل بخصوصی برای جاروبرقی رخ دهد، در صورت امکان اقدام به تعمیر قطعه آسیب دیده خواهید نمود و در غیر اینصورت باید اقدام به تعویض قطعات نمایید. ما در مجموعه آریابهکار به همراه تکنسین‌های مجرب و کارشناس در حوزه تعمیر جاروبرقی سامسونگ، آماده خدمات رسانی به شما مشتریان هستیم و تمامی قطعات آسیب دیده دستگاه شما را با استفاده از قطعات وارداتی سامسونگ تعویض خواهیم نمود.

با این وجود ما تمامی قطعات آسیب دیده موتوری و فنی جارو برقی سامسونگ را در مدل‌های مختلف، طبق نظر کارشناسان حاضر در مجموعه تعمیر/تعویض می‌کنیم. اما در ادامه به بررسی دو قطعه پرداخته ایم که به دلیل عمر مفید مشخص، قابلیت تعمیر ندارند و صرفا باید اقدام به تعویض آنها نمایید:

فیلتر جاروبرقی سامسونگ:

اگر دستگاه شما فیلتر نداشته باشد، تمامی گرد و غبار به موتور نفوذ کرده و کارکرد موتور را به طور کل دچار اختلال می‌کند. از این رو اگر فیلتر جاروبرقی سامسونگ را در دفعات متعدد بررسی نکنید، مشکلاتی برای دستگاه شما به وجود خواهد آمد که باید اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ نمایید. با این وجود اگر فیلتر رنگ عوض کرده، باید آن را با استفاده از صابون بشویید؛ اگر رنگ فیلتر پس از شستشو تغییر نکند، باید اقدام به تعویض فیلتر جاروبرقی سامسونگ کنید.

توجه داشته باشید که عمر کیسه جاروبرقی نهایتا یک سال می‌باشد و پس از گذشت یکسال تمام، باید آنرا تعویض نمایید.

دسته جاروبرقی سامسونگ:

دسته جاروبرقی سامسونگ، اساسا از جنس پلاستیک فشرده شده ساخته شده است که تا حدودی در برابر ضربه مقاوم می‌باشد. اما این مقاومت بدین گونه تعریف نشده است که در اثر ضربه‌های شدید آسیبی به دسته وارد نشود. بنابراین اگر از دسته جاروبرقی سامسونگ به درستی نگهداری نشود، ممکن است دچار شکستگی شود.

دسته جاروبرقی سامسونگ

همانگونه که در قسمت بالا توضیح داده شد، در صورت شکستن دسته جاروبرقی یا پارگی لوله خرطومی جاروبرقی سامسونگ، میزان مکش دستگاه کاهش خواهد یافت. با این وجود در صورت خرابی دسته، می‌بایست اقدام تعویض یا تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگ (تعمیر در صورتی انجام خواهد شد که مشکل شما جزئی باشد) نمایید.

جهت تماس با کارشناسان ما، از طریق خطوط 09190111214 و 02145437 و 02191006676 اقدام نمایید.

نکات نگهداری از جارو برقی سامسونگ

بهترین راه افزایش عمر مفید جاروبرقی سامسونگ، به کارگیری نکات استفاده و نگهداری از جاروبرقی سامسونگ است. از این رو برای جلوگیری از خرابی‌های احتمالی دستگاه نیاز به مراقبت مستمر از دستگاه دارید تا بازدهی دستگاه در طول زمان کاهش پیدا نکند. تمامی این نکات در دفترچه راهنمای جاروبرقی سامسونگ نوشته شده اند و می‌توانید آنها را مطالعه نمایید.

نکات نگهداری از جارو برقی سامسونگ

با این وجود در ادامه این بخش، ما نکاتی را جمع آوری کرده ایم که با رعایت آنها می‌توانید عمر مفید جاروبرقی را افزایش دهید:

 1. از کشیده شدن سیم بیش از اندازه به طور جد خوداری فرمایید.
 2. سری‌های مناسب را با توجه به محیط انتخاب نمایید.
 3. در حین استفاده، حداقل به مدت 5 دقیقه به دستگاه استراحت بدهید.
 4. مراقب باشید تا به دستگاه ضربه‌ای وارد نشود.
 5. از جارو کردن شن ریزه و مایعات خودداری فرمایید.
 6. مراقب باشید لوله خرطومی دچار پارگی نشود.
 7. دستگاه را در محیط مناسب به دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 8. از جارو کردن اشیاء تیز خودداری فرمایید
 9. زمانی که استفاده‌ای از دستگاه ندارید حتما آنرا از برق بکشید.
 10. جاروبرقی سامسونگ را در محیط مرطوب نگهداری ننمایید.
 11. از محافظ مناسب و استاندارد استفاده کنید.
 12. فیلتر جاروبرقی را هر یک سال یکبار تعویض نمایید.
 13. از حداکثر توان موتور استفاده نکنید.
 14. از میزان پر شدن کیسه قبل از هر بار استفاده، مطمئن شوید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل

همانگونه که در بالا گفته شد، اکثر ایرادات و مشکلات پیش آمده برای جاروبرقی سامسونگ بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای در منزل قابل حل می‌باشند. اما برخی ایرادات فنی و موتوری صرفا باید توسط تکنسین عیب یابی و تعمیر شود. از این رو اگر احساس می‌کنید مشکل به وجود آمده فنی می‌باشد، توصیه می‌شود که اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ ننمایید و با مراکز معتبر تعمیر جاروبرقی تماس حاصل نمایید تا مشکل شما از این طریق رفع شود.

همچنین با بررسی مشکلات رایج جاروبرقی سامسونگ، متوجه این خواهید شد که حتی شما می‌توانید جهت رفع مشکلات ساده، به سادگی اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل نمایید.

لازم به ذکر است که در حال حاضر به دلیل ورودی بالا، امکان اعزام تکنسین به محل نداریم و صرفا تمامی خدمات آریابهکار جهت تعمیر جاروبرقی سامسونگ، در شعب و تعمیرگاه انجام می شود.

هزینه تعمیر جارو برقی سامسونگ

در طی سال‌های اخیر به دلیل نوسان شدید ارز، هزینه‌ها پیش از هر چیزی برای مصرف کنندگان ارجعیت یافته اند. به همین دلیل تعمیر دستگاه معیوب با هزینه مناسب، خیلی بهتر از خرید یک دستگاه جدید می‌باشد. از این رو اگر جاروبرقی سامسونگ شما بنابر هر دلیلی آسیب دیده است، می‌توانید از طریق تعمیر آن مجددا با همان کیفیت روز اول از دستگاه استفاده کنید.

هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ به دلیل وجود انواع مدل‌های این دستگاه، متفاوت است. اما نکته‌ای وجود دارد که بهتر است از آن مطلع باشید؛ اگر جاروبرقی شما به هر دلیلی آسیب دیده است و نمی‌توانید از آن استفاده کنید، حتما به معنای نیاز به تعویض قطعات آن نیست! چرا که ما در آریابهکار در ابتدا با استفاده از تکنسین‌های مجرب اقدام به عیب یابی جاروبرقی سامسونگ می‌نماییم تا در صورت امکان، قطعه معیوب از طریق تعمیر رفع مشکل شود و نیازی به تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ نداشته باشید.

 • انجام خدمات ویژه با سرعت بالا ظرف مدت 7 روز کاری.
 • تعمیر و تعویض تمام قطعات جاروبرقی سامسونگ با قطعات وارداتی.
 • اعلام هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ پس از عیب یابی دقیق.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

ما در آریابهکار با کادری مجرب و بیش از 30 سال تجربه در زمینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ، با بالاترین سرعت عملکرد و همچنین بکارگیری جدیدترین متد روز دنیا جهت رفع مشکلات جاروبرقی سامسونگ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. برای استفاده از خدمات ما می‌توانید بصورت حضوری به شعب شرق و غرب ما مراجعه نمایید تا دستگاه در شعب در حضور شما توسط تکنسین‌های مجرب عیب یابی شود.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

اما اگر به هر دلیلی نمی‌توانید به شعب شرق و غرب ما مراجعه نمایید، جای نگرانی نیست! ما برای سرویس و تعمیر جاروبرقی سامسونگ شما پیک رفت و برگشت رایگان را در نظر گرفته ایم که پس از دریافت دستگاه توسط پیک، به نزدیک ترین شعبه جهت عیب یابی منتقل خواهد شد؛ سپس عیب یابی آن توسط تکنسین شعبه انجام می‌شود.

 • جهت ارتباط گرفتن با کارشناسان ما از طریق برنامه‌های تلگرام، ایمو و واتساپ اقدام نمایید.
 • از طریق پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.
 • ارائه قبض دریافت دستگاه توسط پیک به شما.
 • انجام تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ.
 • پوشش تمام مناطق استان تهران.
 • بازبینی و عیب یابی دستگاه بدون دریافت هیچ هزینه‌ای انجام می‌شود.
 • جهت تمامی خدمات انجام شده، فاکتور رسمی ارائه می‌شود.

مشکلات رایج جاروبرقی سامسونگ در یک نگاه

در این گزارش از آریابهکار سعی شد تا تمام مشکلات جارو برقی سامسونگ را مورد بررسی قرار دهیم. با این وجود در این بخش قصد داریم تا شما با این مشکلات و راه حل آنها بصورت مختصر آشنا سازیم.

روشن نشدن جاروبرقی سامسونگروشن نشدن جاروبرقی سامسونگ می‌تواند بنابر دلایل متعددی رخ دهد که اصلی ترین علت آن نیز خرابی موتور و خرابی رله دستگاه می‌باشد.
سر و صدای زیاد جاروبرقیمعمولا به دلیل پر شدن کیسه جاروبرقی سامسونگ و یا حتی به اتمام رسیدن عمر مفید فیلتر رخ می‌دهد.
خرابی موتور جاروبرقی سامسونگاستفاده طولانی مدت و نادرست از جاروبرقی سامسونگ، می‌تواند باعث خرابی موتور آن شود.
ضعیف شدن مکش جاروبرقیمسدودی لوله خرطومی جاروبرقی، پر شدن کیسه، خرابی فیلتر و… از مهم ترین دلایلی هستند که می‌توانند باعث کاهش مکش جاروبرقی شوند.
خرابی سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگبه دلیل کشیدن بیش از حد سیم جاروبرقی رخ می‌دهد. با این وجود اگر خرابی دستگاه ناشی از سیم جمع کن باشد، باید اقدام به تعویض آن نمایید.
تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگبستگی به میزان آسیب دسته دارد؛ در برخی مواقع تعمیر دسته جاروبرقی گزینه مناسبی برای مشکل می‌باشد.
بلند شدن دود از جاروبرقیمشکل بخصوصی است که در ابتدا باید جاروبرقی را از برق بکشید. معمولا به دلیل مسدودی فیلتر رخ می‌دهد. اما اگر فیلتر مشکلی ندارد، باید توسط تکنسین مجرب، عیب یابی صورت گیرد.
خرابی برد جاروبرقی سامسونگنوسان برق معمولا باعث بروز چنین مشکلی می‌شود که تعمیر این قطعه، بستگی به میزان آسیب دارد.
خرابی فن موتور جاروبرقیاگر فن جاروبرقی آسیب ببیند، فورا متوجه داغ شدن جاروبرقی خواهید شد که قابل تعمیر نیست و باید آنرا تعویض نمایید.
قطعات جاروبرقی سامسونگدر حال حاضر برخی از قطعات جاروبرقی سامسونگ به دلیل نوسان ارز توسط مجموعه آریابهکار بفروش نمیرسد و صرفا خدمات تعمیر و تعویض قطعات پذیرفته می‌شود.

نحوه ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار

نحوه ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار به ساده ترین شکل ممکن است؛ چرا که این پروسه و خدمات براساس بیش از 30 سال تجربه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی کسب شده اند و شما می توانید به بهترین شکل ممکن اقدام به استفاده از خدمات ما نمایید. با این وجود اگر جاروبرقی سامسونگ شما خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده صحیحی داشته باشید، باید به اطلاع شما برسانیم که در ابتدا باید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را در سامانه مشتریان ما ثبت کنید.

نحوه ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار

سپس ما هماهنگی های لازم را انجام خواهیم داد تا در ابتدا تکنسین تعمیرکار مجرب جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار اقدام به عیب یابی دقیق دستگاه شما کند تا مشکل دستگاه ریشه یابی گردد. پس از آنکه پروسه عیب یابی جاروبرقی سامسونگ به اتمام رسید، ما علت خرابی، میزان خرابی و هزینه تعمیرات را به شما اعلام خواهیم کرد و در صورتی که تائید تعمیرات دهید، ما اقدام به تعمیر دستگاه شما خواهیم کرد.

نحوه کار جاروبرقی قوطی شکل سامسونگ

فرایند کارکردن جاروبرقی سامسونگ در مدل های متنوع یکسان می باشد و این در حالی است که ظاهر آن متفاوت است. به عبارتی شما در ابتدا باید دستگاه را از طریق کابل برق آن به پریز برق متصل کنید و سپس با استفاده از دکمه Power اقدام به روشن کردن دستگاه و استفاده از آن نمایید تا با استفاده از جاروبرقی سامسونگ خود اقدام به تمیز کردن محیط های کثیف نمایید. توجه داشته باشید که برای آشنایی بهتر با دستگاه خود می توانید به دفترچه راهنمای استفاده از دستگاه خود مراجعه نمایید.

چگونه جاروبرقی ایستاده سامسونگ را تعمیر نمائیم؟

تعمیر کردن جاروبرقی سامسونگ در هر مدل نیازمند دانش تعمیرات لازم و کافی می باشد. با این وجود اگر با هر گونه خرابی در جاروبرقی سامسونگ خود روبرو شده اید، در صورتی باید خودتان اقدام به تعمیرات آن نمایید که دانش لازم در این زمینه را داشته باشید و بتوانید از طریق تعمیرات تخصصی آنرا تعمیر کنید. اما اگر دانش لازم در این زمینه را نداشته باشید، باید به اطلاع شما برسانیم که نه تنها دستگاه شما تعمیر نخواهد شد بلکه باید هزینه قابل توجهی را نیز در این زمینه بپردازید تا مشکل دستگاه خود را در نمایندگی تعمیرات بر طرف کنید.

توجه داشته باشید که ما در آریابهکار به همراه کادری مجرب و متخصص در این زمینه اقدام به تعمیرات تخصصی جاروبرقی سامسونگ می کنیم تا بتوانید از دستگاه خود همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. از این رو اگر مایل به تعمیرات تخصصی جاروبرقی سامسونگ خود هستید، توصیه می کنیم حتما پروسه تعمیرات به تکنسین های مجرب و متخصص در این زمینه بسپارید.

برای آنکه خودتان اقدام به تعمیر جاروبرقی سامسونگ نمایید، باید در ابتدا اقدام به عیب یابی تخصصی دستگاه خود نمایید که این عیب یابی نیاز به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا دارید تا این پروسه را انجام دهید و این گونه نیست که صرفا با استفاده از یک پیچ گوشتی اقدام به عیب یابی و سپس تعمیرات تخصصی جاروبرقی سامسونگ نمایید. از این رو توصیه می کنیم صفر تا صد تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را توسط تکنسین های ماهر و متخصص در این زمینه انجام دهید.

سرویس آشغال روب جاروبرقی سامسونگ

برای سرویس آشغال روب جاروبرقی سامسونگ و یا هر مشکل دیگر توصیه می کنیم حتما این پروسه را توسط تکنسین های مجرب و متخصص در این زمینه انجام دهید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن صورت گیرد و نیازی به تعمیرات دیگر و اضافی نداشته باشید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این پروسه را توسط تکنسین های متخصص انجام دهید و یا در صورت امکان از دفترچه راهنمای دستگاه مطالعه و سپس اجرا نمایید.

تعمیرگاه و نمایندگی تخصصی جاروبرقی سامسونگ در شمال تهران

در صورتی که ساکن شمال تهران هستید و مشکلاتی در جاروبرقی سامسونگ شما ایجاد شده است که مانع استفاده از آن شده اند، می توانید از طریق نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار اقدام به عیب یابی و تعمیرات تخصصی دستگاه خود کنید. به عبارتی ما در آریابهکار به همراه تکنسین هایی که صرفا دانش تخصصی در زمینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ دارند، اقدام به تعمیرات تخصصی ای خواهیم کرد که تضمین کننده رفع خرابی دستگاه شما خواهند بود.

تعمیرگاه و نمایندگی تخصصی جاروبرقی سامسونگ در شمال تهران

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که از طریق تماس با شماره های مندرج درخواست خود را ثبت کنید تا بررسی های لازم صورت گیرد و دستگاه شما در اسرع زمان رفع خرابی شود. در ادامه نیز مناطقب تحت پوشش در شمال تهران را نام برده ایم و عبارتند از:
 • نیاوران
 • سوهانک
 • تجریش
 • اقدسیه
 • فرمانیه
 • جردن
 • درکه
 • کامرانیه
 • الهیه
 • ونک
 • زعفرانیه
 • جماران
 • قلهک
 • ازگل
 • آجودانیه
 • داودیه
 • دروس
 • لویزان
 • محمودیه
 • دزاشیب
 • ظفر و…

تعمیرگاه و نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در شرق تهران

از آنجایی که شعبه مرکزی آریابهکار در شرق تهران قرار دارد، ما تمام خدمات عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ را در شرق تهران بدون هر گونه محدودیتی ارائه می دهیم تا مشکل دستگاه شما تعمیر شود. در ادامه مناطق شرقی تهران که تحت پوشش خدمات هستند را نام برده ایم.

 • تهرانپارس
 • حکیمیه
 • نارمک
 • شمیران نو
 • هروی
 • قنات کوثر
 • پاسداران
 • مجیدیه
 • تسلیحات
 • مدائن
 • وحیدیه
 • تهران نو
 • نیرو هوایی
 • پیروزی
 • صفا و …

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در غرب تهران

همچنین اگر ساکن غرب تهران هستید و مایلید تا خرابی جاروبرقی سامسونگ شما توسط تکنسین های متخصص صورت گیرد، می توانید بر روی تکنسین های آریابهکار حساب کنید! در ادامه مناطق غربی تهران که تحت پوشش آریابهکار هستند را نام برده ایم.
 • پونک
 • سعادت آباد
 • شهرزیبا
 • شهرک غرب
 • باغ فیض
 • صادقیه
 • شهران
 • جنت آباد
 • شاهین
 • گیشا
 • شهرک هما
 • شهرک راه آهن
 • سازمان آب
 • شهرک پرواز
 • توحید و…

نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش جاروبرقی سامسونگ مرکز تهران

با توجه به شلوغی بالای مرکز تهران، امکان تعمیر جاروبرقی سامسونگ در نمایندگی تعمیرات این دستگاه کار سخت و دشواری می باشد. از این رو ما این خدمات را نیز به شما ارائه می دهیم که در ادامه برخی از مناطق مرکزی تهران که تحت پوشش خدمات ما قرار دارند را نام برده ایم و عبارتند از:

 • توانیر
 • امیر آباد
 • عباس آباد
 • ایرانشهر
 • عشرت آباد
 • پامنار
 • منیریه
 • آرژانتین
 • یوسف آباد
 • بهجت آباد و…

نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در جنوب تهران

نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در جنوب تهران

در صورتی که ساکن جنوب تهران هستید و قصد دارید مشکل دستگاه شما تعمیر شود، می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم با شما عزیزان صورت گیرد که در ادامه مناطق تحت پوشش را نام برده ایم.
 • امیریه
 • افسریه
 • خراسان
 • شوش
 • فلاح
 • نازی آباد
 • مشیریه
 • شهر ری
 • نعمت آباد
 • دولت آباد
 • صالح آباد
 • خزانه
 • منیریه
 • امیر بهادر
 • مولوی
 • جوادیه
 • سیروس و…

چطور باید سفارش تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را ثبت کنم؟

اگر با خرابی جاروبرقی سامسونگ روبرو شده اید و مایل هستید این دستگاه را در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ مورد عیب یابی و تعمیرات قرار دهید، بهترین گزینه و راهکار پیش روی شما این است که از طریق شماره مرکزی 02145437 با نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید تا مشکل دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی هم نداشته باشید.

لازم به ذکر است که اگر وقت لازم و کافی برای مراجعه حضوری به شعب تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در تهران ندارید، می توانید از خدمات سرویس پیک رفت و برگشت رایگان آریابهکار استفاده کنید تا از این طریق پیک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ به محل شما اعزام شود و دستگاه شما را به تعمیرگاه جاروبرقی سامسونگ منتقل کند و پروسه تعمیر جاروبرقی سامسونگ صورت گیرد.

توجه داشته باشید استفاده از پیک رفت و برگشت در آریابهکار بصورت رایگان می باشد و راننده پیک مجموعه پیش از آنکه اقدام به دریافت دستگاه شما کند، فاکتوری مبنی بر اینکه دستگاه شما به دست پیک سپرده شده است، تحویل داده خواهد شد تا با خیالی آسوده اقدام نمایید. همچنین برگه رسیدی که به شما تحویل داده می شود، دارای مهر رسمی و شرکتی آریابهکار می باشد و از این طریق می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به پیک آریابهکار بسپارید.

پس از آنکه دستگاه شما به آریابهکار منتقل شد، توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی دقیق قرار می گیرد و سپس از طریق تماس تلفنی، علت خرابی و میزان خرابی دستگاه به شما اعلام خواهد گردید و همچنین هزینه تعمیرات نیز اعلام می شود و در صورت تائید تعمیرات از جانب شما، دستگاه تعمیر خواهد شد و سپس با هماهنگی قبلی به محل شما توسط پیک مجموعه ارائه خواهد گردید.

فیلتر جاروبرقی سامسونگ را هر چند وقت یکبار باید تعویض کرد؟

فیلتر جاروبرقی سامسونگ که به دو نوع ممکن در دستگاه شما وجود دارد، یک قطعه جانبی بسیار مهم در این دستگاه می باشد که اگر به هر دلیلی مسدود شده باشد و یا اینکه خراب شده باشد، عملا فشار قابل توجهی به دستگاه شما وارد خواهد شد و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید و احتمال سوختن و خرابی قطعات در این دستگاه وجود دارد. از این رو توصیه می شود که فیلترهای جاروبرقی سامسونگ را در بازه زمانی ماهانه بررسی کنید! به عبارتی اگر شما اقدام به بررسی فیلترهای جاروبرقی سامسونگ نمایید، مانع از خرابی دستگاه و فیلترها خواهید شد.

همچنین اگر مایل به اطلاع از زمان تعویض فیلتر جاروبرقی سامسونگ هستید باید به اطلاع شما برسانیم که اگر شما از این قطعه جانبی بصورت صحیح و اصولی استفاده کنید و ماهانه حداقل 2 دفعه آنها را بشویید، بدون شک تا چندین سال نیازی به تعویض فیلتر جاروبرقی سامسونگ نخواهید داشت. بنابراین توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما حداقل 2 دفعه در ماه اقدام به شستن فیلترها جاروبرقی سامسونگ نمایید و اجازه دهید بصورت کامل و دقیق خشک شوند و سپس آنها را بر روی دستگاه نصب کنید.

اما اگر به فیلترهای جاروبرقی سامسونگ اهمیت ندهید، مطمئن باشید که زمان زیادی طول نخواهید کشید که آسیب خواهد دید و کارایی خود را از دست خواهد داد.

چرا بوی سوختگی از بدنه جاروبرقی سامسونگ منتشر می شود؟

در صورتی که از جاروبرقی سامسونگ خود بصورت صحیح استفاده نکنید، مطمئن باشید که دستگاه شما در کمترین بازه زمانی ممکن آسیب خواهد دید و کارایی خود را از دست خواهد داد. اما یکی از علائمی که گویای استفاده نادرست و اشتباه از جاروبرقی سامسونگ می باشد این است که بوی سوختگی از جاروبرقی سامسونگ احساس شود. به عبارتی اگر این بوی سوختگی در جاروبرقی سامسونگ شما احساس شود، بدین معناست که در کمترین بازه زمانی ممکن با خرابی گسترده در این دستگاه روبرو خواهید شد!

چرا بوی سوختگی از بدنه جاروبرقی سامسونگ منتشر می شود؟

این خرابی گسترده شامل موتور که قطعه اصلی در جاروبرقی سامسونگ می باشد، خواهد شد. از این رو اگر شما از جاروبرقی سامسونگ برای بازه زمانی طولانی و بدون استراحت استفاده کنید، مطمئن باشید که از این دستگاه بوی سوختگی بلند خواهد شد و باید اقدام به خاموش کردن جاروبرقی سامسونگ نمایید. به همین دلیل توصیه می کنیم از جاروبرقی سامسونگ در بازه زمانی کوتاهی استفاده کنید. برای مثال 10 دقیقه روشن باشد و 5 دقیقه خاموش!

از این طریق مشکلی در جاروبرقی سامسونگ شما ایجاد نخواهد شد. اما اگر چندن هفته از جاروبرقی سامسونگ بصورت نادرست و اشتباه استفاده کنید، مطمئن باشید که به موتور جاروبرقی سامسونگ شما فشار بیش از حدی وارد خواهد شد و در نتیجه بوی سوختگی که نشان دهنده وارد شدن فشار بیش از حدی به موتور می باشد را احساس خواهید کرد. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما دفترچه راهنمای جاروبرقی سامسونگ را مطالعه کنید تا بصورت صحیح از این دستگاه استفاده کنید.

اما یک موضوع مهم که در این زمینه وجود دارد این است که وقتی ما اقدام به خرید جاروبرقی سامسونگ می کنید، به دلیل کیفیت بالای محصولات سامسونگ احساس خواهید کرد که اگر از این دستگاه بصورت نادرست و اشتباه هم استفاده کنید باز هم می تواند تا چندین سال برای شما کار کند! این در حالی می باشد که به دلیل کیفیت بالای جاروبرقی سامسونگ، اگر شما از آن بصورت اشتباه استفاده کنید، مطمئن باشید که در کمترین بازه زمانی ممکن خراب خواهد شد و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

سوالات متداول تعمیر جاروبرقی سامسونگ

چرا جاروبرقی سامسونگ روشن نمی شود؟

این مشکل معمولا به دلیل استفاده طولانی مدت و نادرست رخ می دهد و باید به دستگاه اجازه استراحت دهید؛ اما اگر این مشکل برطرف نشد، باید به تکنسین تعمیر جاروبرقی سامسونگ مراجعه نمایید تا مشکل شما عیب یابی و برطرف شود.

آیا امکان تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگ وجود دارد؟

بله. این مورد بستگی به میزان خرابی دسته جاروبرقی سامسونگ دارد که اگر آسیب خیلی گسترده باشد، امکان تعمیر وجود نخواهد داشت.

به چه علت مکش جاروبرقی سامسونگ کاهش یافته است؟

مسدود شدن لوله خرطومی و همچنین پر بودن کیسه جاروبرقی سامسونگ، از عواملی هستند که می توانند باعث کاهش میزان مکش جاروبرقی شوند.

قطعات جاروبرقی سامسونگ در آریابهکار بصورت جداگانه فروخته می شوند؟

خیر. در حال حاضر صرفا خدمات تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی سامسونگ در مجموعه آریابهکار انجام می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 20 Comments

  1. با سلام،
   کاربر گرامی نداشتن مکش جاروبرقی دلایل مختلفی میتواند داشته باشد. برای مثال پر بودن کیسه جاروبرقی که رایج ترین مشکل است برای مکش نداشتن جاروبرقی است، خراب بودن موتور، گرفتگی لول خرطومی و … بهتر است برای عیب یابی دقیق تر با کارشناسان ما در آریابهکار ارتباط برقرار کنید.

 1. جاروبرقی من روشن نمیشه. شایدم دکمه هاش خراب شده مطمئن نیستم. باید چیکارش کنم؟

  1. با سلام،
   روشن نشدن جاروبرقی میتواند به دلیل خرابی سیم برق اتفاق بیوفتد. همچنین خرابی موتور نیز میتواند باعث روشن نشدن جاروبرقی شود. کثیف شدن فیلتر نیز ممکن است باعث جلوگیری از روشن شدن جاروبرقی شود.
   در صورتی که موارد ذکر شده را چک کردید اما مشکل برطرف نشد میتوانید با شماره 02145437 تماس برقرار کنید.

 2. امروز داشتم از جاروبرقی استفاده میکردم که متوجه شدم خیلی بوی سوختگی ازش میاد. بنظرتون قطعه ای داخلش سوخته؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی بوی سوختگی از جاروبرقی میتواند به دلایل نیم سوز شدن موتور، استفاده نادرست از جاروبرقی، خرابی برد الکتریکی، خرابی ترموستات، پربودن کیسه، ورود گرد و خاک به درون موتور دستگاه و … باشد.
   شما میتوانید مواردی را که نیاز به تخصص ندارد بررسی کنید اما برای عیب یابی قطعات تخصصی مانند موتور یا برد الکتریکی دستگاه بهتر است از کمک تعمیرکار متخصص استفاده کنید.

 3. روزتون بخیر جاروبرقی من خیلی داغ میکنه. اذیتم میکنه این موضوع و همش نگرانم که خراب نشه
  پس زیاد روشن نمیذارمش. باید تعمیر بشه یا میتونم کاریش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی داغ کردن جاروبرقی میتواند به دلایل مختلفی اتفاق بیوفتد. مانند:

  2. آسیب رسیدن به موتور
  3. ضربه خوردن
  4. سوختن برد الکتریکی
  5. خرابی فن موتور
  6. وجود فشار زیاد در جاروبرقی
  7. پر بودن کیسه
  8. و…
  9. شما میتوانید موارد بالا را بررسی کنید و مشکل دقیق دستگاه را پیدا کنید. اما در صورتی که از توانایی لازم برای بررسی تمام موارد ذکر شده برخوردار نیستید بهتر است عیب یابی دقیق تر دستگاه را به تعیمرکاران با تجربه آرایابهکار بسپارید. شما میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 4. سلام برای تعمیرات و تعویض موتور جاروبرقی سامسونگ چقدر میگیرید؟
  هزینه خود قطعه رو هم اگه بدونم ممنون میشم.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی جهت اطلاع از موجوری دقیق انبار و هزینه قطعات و تعمیرات میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 5. روزتون بخیر هنگام کار یکباره از جاروبرقی دود بلند شد. خاموشش کردم و الان نمیدونم باید چه کارش کنم. ممکنه آب داخلش رفته باشه.
  بنظر شما دستگاه سوخته؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل دود کردن جاروبرقی ممکن است به دلیل جمع شدن مقدار زیاد گرد و خاک روی فیلتر جاروبرقی باش. در این صورت به موتور دستگاه فشار وارد میشود و موجب از کار افتادن دستگاه و حتی سوختن موتور جاروبرقی میشود. بهتر است فیلتر را دراورده و تمیز کنید.
   اما اگر آب وارد دستگاه شده باشد بهتر است هر جه زودتر موتور دستگاه توسط یک فرد متخصص عیب یابی شود و مشکل برطرف شود. زیرا ممکن است باعث سوختن موتور دستگاه شود.

 6. من از جاروبرقی سامسونگ استفاده می کنم و چند وقتیه که مثل قبل مکش نداره. کاملا هم سالم هستش و هیچ موردی درش نمی بینم. به توجه به تخصصتون این کاهش مکش از چی هستش؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل کاهش مکش جاروبرقی سامسونگ می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد که ادامه به آنها می پردازیم:

  2. یکی از دلایل رایج این مشکل می تواند اشتباه بودن تنظیمات باشد.
  3. پر بودن کیسه نیز باعث کاهش مکش دستگاه می شود.
  4. مسدود بودن لوله خرطمی از دلایل دیگر این مشکل رایج است.
  5. مسدود بودن سر دستگاه
  6. و هوابندی نشدن آن نیز می تواند باعث این مشکل شود.
  7. در صورت نیاز می توانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 7. با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و همکاران تون در مجموعه ی خوب آریابهکار
  ممنونم برای کامنت هایی که زود پاسخ میدید من برای مشکلات دیگه هم از شما در کامنت کمک گرفتم و راضی بودم.
  امروز اما با جاروبرقی برند سامسونگ به مشکل خوردم. موقع کار ناگهان خاموش شد و دیگه روشن نمیشه! علت مشکلی که براش پیش اومده چیه؟ باید تعمیر بشه حتما یا مشکلش رو میتونم در منزل برطرف کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی میتواند دلایل متعددی داشته باشد. از جمله ی:

  2. قطع شدن برق
  3. خراب سیم جمع کن
  4. اتصالی داشتن کابل
  5. پر بودن کیسه
  6. مسدود بودن فیلتر
  7. مسدود بودن لوله ها
  8. روشن بودن بیش از حد
  9. خرابی برد
  10. شما میتوانید مواردی که ذکر شد را بررسی و عیب دستگاه را پیدا کنید. اما در صورتی که موفق به پیدا کردن مشکل دستگاه نشدید میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 8. سلام روزتون بخیر
  ببخشید میتونید لطفا بهم توضیح بدین چرا جاروبرقی من از پشتش خاک بیرون میزنه؟!
  و زمانی که دو شاخه جاروبرقی سامسونگ اتصالی داره باید چیکار کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل خاک پس دادن دستگاه شما ممکن است به دلیل این رخ داده باشد که فیلتر دستگاه کثیف شده باشد و باعث بیرون رفتن گرد و خاک دستگاه شود. برای برطرف سازی این مشکل می توانید فیلتر را از دستگاه خارج کرده و تمیز بشویید. سپس بگذارید کامل خشک شود و بعد در دستگاه قرار دهید.
   جهت بر طرف سازی مشکل اتصالی دوشاخه نیز در صورتی که قسمتی از سیم پاره شده باشد می توانید آن قسمت را با چسب برق بچسبانید و یا باید سیم آن را عوض کنید.

 9. سلام میشه بگید برای باز کردن جارو برقی سامسونگ مدل ۲۱۰۰ بعد از باز کردن پیچ ها خار انتهای جارو برقی رو چطور باز کنم تا به موتور دسترسی داشته باشم اگه کسی میدونه بگه لطفا میخوام اول مطمئن شم بری به موتر میرسه یا نه

  1. با سلام. کاربرگرامی جهت کسب اطلاعات کامل در مورد تعمیر جاروبرقی سامسونگ مدل 2100 با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس حاصل نمایید و در بخش مشاوره رایگان آریابهکار شرکت نمایید. تمامی اطلاعات به صورت دقیق در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214