skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر جاروبرقی کنوود
شماره تماس نمایندگی تعمیر جاروبرقی کنوود

تعمیر جاروبرقی کنوود و مشکلاتی که ممکن است در طول زمان شکل گیرند، قطعا از سوالات اکثر داراندگان این دستگاه می‌باشد. کمپانی ژاپنی کنوود، در طی سال‌های اخیر پس از آنکه وارد کشور شد، با استقبال گسترده‌ایی روبرو گردید و علت اصلی این استقبال نیز، قابلیت‌های بروز و منحصر بفرد کنوود بود. با این وجود، جاروبرقی کنوود از محصولات متنوعی بود که در بازار کشور در مدل‌های متعددی عرضه شد.

جاروبرقی کنوود همانند سایر لوازم برقی خانگی که همه ما در خانه یکی از آنها را داریم، در طی استفاده نادرست ممکن است دچار خرابی‌های متعددی شود. به همین دلیل همواره توصیه می‌شود که قبل از استفاده از هر دستگاه، حتما دفترچه راهنمای آنرا مطالعه نمایید. در ادامه این گزارش از آریابهکار، با مشکلات رایج و نحوه تعمیر جاروبرقی کنوود آشنا خواهید شد.

فهرست

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی کنوود

اگر مایل هستید تعمیر جاروبرقی کنوود شما به‌صورت اصولی طی شود، باید این پروسه به‌صورت اصولی و پله به پله صورت گیرد! بدین معنا که منظور از تعمیرات جاروبرقی کنوود این نیست که یک تکنسین با آچار اقدام تعمیر قطعه کند! اما بهترین روش برای تعمیر جاروبرقی کنوود چیست؟ با مراجعه به تعمیرگاه های تعمیراتی جاروبرقی کنوود متوجه پروسه های تعمیراتی مختلفی خواهید شد که هر یک از این پروسه ها دارای مزایا و معایب مختص خودشان هستند.

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی کنوود

اما اصولی ترین روش تعمیر جاروبرقی کنوود این است که دستگاه شما توسط تعمیرکار جاروبرقی کنوود که بیش از 5 سال سابقه تخصصی تعمیرات در این خصوص دارد، اقدام به عیب یابی قطعه به قطعه جاروبرقی کنوود با استفاده از ابزارهای روز دنیا نماید تا مشکل اصلی دستگاه را ریشه یابی کند و بدون آنکه چندین قطعه به‌صورت همزمان تعمیر شوند، صرفا یک قطعه تعمیر شود و مشکل دستگاه با هزینه بسیار جزئی تعمیرات و بدون نیاز به تعویض قطعات جاروبرقی کنوود، رفع شود و بتوانید همانند روز اول از آن استفاده کنید.

نمایندگی مرکزی تعمیرات جاروبرقی کنوود

تعداد نمایندگی هایی که تاکنون موفق به واردات جاروبرقی کنوود شده اند، که برای دسترسی به این مراکز تعمیراتی می توانید به کارت گارانتی جاروبرقی کنوود رجوع کنید! بدین معنا که برای پیدا کردن نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود، باید کارت گارانتی را در دست داشته باشید تا بتوانید از خدمات پس از فروش این محصول بدون هر گونه هزینه جانبی استفاده کنید. لازم به ذکر است که برای استفاده از این خدمات، باید اعتبار کارت گارانتی را بررسی کنید و در صورت داشتن اعتبار کافی مراجعه کنید.

نمایندگی مرکزی تعمیرات جاروبرقی کنوود

استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی کنوود در صورتی که کارت گارانتی شما اعتبار کافی دارد، رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه جانبی ندارید! با این وجود برای استفاده از این خدمات در استان و شهر محل سکونت خود، می بایست آدرس و شماره نمایندگی مرکزی تعمیرات جاروبرقی کنوود که بر روی کارت گارانتی ثبت شده است را پیدا کنید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر جاروبرقی کنوود

تمام مناطق 22 گانه تهران شامل خدمات تخصصی تعمیر جاروبرقی کنوود در آریابهکار می شوند و از این رو اگر ساکن تهران هستید و جاروبرقی کنوود شما خراب شده است، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده نمایید تا از این طریق مشکل جاروبرقی کنوود شما بر طرف شود.

شماره تماس نمایندگی مرکزی تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران

یکی از سوالاتی که معمولا مشتریان از ما می پرسند، شماره تماس نمایندگی مرکزی تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران و سایر استان های کشور می باشد که پاسخ این سؤال را در بخش بالا به شما عزیزان دادیم. برای دسترسی به شماره تماس مرکزی جاروبرقی کنوود، تنها یک راه دارید و آن هم بررسی کارت گارانتی دستگاه می باشد! کرات گارانتی که توسط فروشنده دستگاه باید به شما تحویل داده شود، شامل تمامی اطلاعات وارد کننده رسمی دستگاه شما عزیزان می باشد.

شماره تماس نمایندگی مرکزی تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران

با این وجود توصیه می کنیم برای خرید جاروبرقی کنوود صرفا از فروشگاه های معتبر و مجاز اقدام کنید تا دستگاه شما اصالت و کارت گارانتی معتبر داشته باشد که اگر پس از جعبه گشایی دستگاه متوجه خرابی آن شدید، بتوانید اقدام به رفع مشکلات اولیه دستگاه بدون هر گونه هزینه جانبی نمایید. از این رو اگر دستگاه کارت گارانتی نداشته باشد، نمی توانید از خدمات پس از فروش جاروبرقی کنوود استفاده کنید.

لازم به ذکر است اگر جاروبرقی کنوود شما دارای گارانتی نیست و یا اعتبار گارانتی آن به اتمام رسیده است، جای نگرانی وجود ندارد چرا که ما تمامی خدمات تعمیر و تعویض قطعات معیوب جاروبرقی کنوود را توسط تکنسین های تعمیرکار جاروبرقی کنوود و قطعات کاملا وارداتی و برند انجام می دهیم. شماره تماس نمایندگی تعمیر جارورقی کنوود به شرج زیر می باشد:

ارتباط مستقیم با نمایندگی مرکزی تعمیر جاروبرقی کنوود KENWOOD در تهران

برای ارتباط مستقیم با نمایندگی مرکزی تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را در مجموعه آریابهکار ثبت نمایید تا از این طریق درخواست شما عزیزان ثبت شود و بتوانید از جاروبرقی کنوود خود همانند روز اول استفاده کنید. از این رو تیم پشتیبانی آریابهکار همواره آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان است تا از این طریق نیاز شما عزیزان برطرف گردد.

همچنین اگر مشکل ایجاد شده در جاروبرقی کنوود یک مشکل غیر عادی می باشد و مایلید در کمترین بازه زمانی علت خرابی را ریشه یابی کنید و یا راهکاری برای آن پیدا کنید، می توانید از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید و تصاویر و ویدیو 30 ثانیه ای از دستگاه خود را ارسال نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما بصورت سطحی بررسی گردد و راهکاری به شما ارائه گردد تا از این طریق مشکل شما برای بازه زمانی کوتاه رفع شود.

توجه: اگر اختلالی در جاروبرقی کنوود شما رخ داده است، این دستگاه را از برق بکشید و از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیانی آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای عیب یابی و تعمیر جاروبرقی کنوود انجام شود.

تعمیر جاروبرقی کنوود در محل کار یا منزل

اگر جاروبرقی کنوود شما عزیزان خراب شده است و مایل به این هستید تا این دستگاه در خانه یا محل کار شما توسط تکنسین های تعمیرکار نمایندگی تعمیر جاروبرقی کنوود تعمیر شوند، می توانید از خدمات مجموعه ما استفاده کنید تا از این طریق مشکل برطرف گردد.

تعمیر جاروبرقی کنوود در محل کار یا منزل

از این رو ما در آریابهکار همواره سعی می کنیم تا مشکل جاروبرقی کنوود شما عزیزان را بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار دهیم تا از این طریق بتوانید از جاروبرقی کنوود در کمترین بازه زمانی ممکن همانند روز اول استفاده کنید.

خدمات تعمیر جاروبرقی کنوود

اگر مایل به تعمیر جاروبرقی کنوود در شعب شرق و غرب آریابهکار هستید، باید بگوییم که ما تمامی خدمات مرتبط با جاروبرقی کنوود را به شما عزیزان بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم. لازم به ذکر است که خدمات ما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد و به دلیل آنکه دستگاه شما توسط تعمیرکار تخصصی جاروبرقی کنوود انجام می شود، نیاز به تعویض قطعه نخواهید داشت؛ چرا که تکنسین های ما تمام تلاش خود را جهت احیای قطعه آسیب دیده دستگاه شما می کنند.

از این رو اگر قطعه ای از جاروبرقی شما آسیب دیده است و مایل به تعمیرات تخصصی آن هستید، می توانید به کارشناسان مجرب ما بسپارید تا به‌صورت تخصصی تعمیر شود و نیازی به خرید قطعه جدید نداشته باشید. خدمات آریابهکار شامل تمام موارد مرتبط با جاروبرقی کنوود شما می باشد که در ادامه به برخی از این موارد اشاره کرده ایم:

 1. تعمیرات لوله خرطومی جاروبرقی کنوود.
 2. تعمیرات تخصصی موتور جاروبرقی کنوود.
 3. رفع مشکل کم شدن مکش جاروبرقی کنوود.
 4. تعمیر داغ شدن بدنه جاروبرقی کنوود.
 5. رفع مشکل صدای زیاد جاروبرقی کنوود.
 6. تعمیرات تخصصی برد جاروبرقی کنوود.

سرویس تخصصی تعمیرات جاروبرقی کنوود

همانگونه که گفته شد، در صورتی می توانید از خرید جاروبرقی جدید منصرف شوید که دستگاه خود را به مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی کنوود بسپارید! بدین معنا که اگر دستگاه را به شعب تعمیراتی غیر مجاز بسپارید با وجود اینکه شاید یک یا دو هفته دستگاه بتواند به‌درستی کار کند، اما پس از گذشت این بازه زمانی کارایی خود را از دست می دهد و ناچار به خرید دستگاه جدید خواهید شد. از این رو هم هزینه تعمیرات و هم هزینه خرید دستگاه جدید را خواهید پرداخت که در شرایط فعلی برای شما ارزش اقتصادی نخواهد داشت!

سرویس تخصصی تعمیرات جاروبرقی کنوود

با این وجود می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تکنسین های ما بسپارید تا به‌صورت دقیق در ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر شود؛ لازم به ذکر است که تکنسین های ما در صورتی که از عدم تعمیر 100 درصدی یک قطعه از قطعات جاروبرقی کنوود مطمئن شدند، اقدام به تعویض آن می کنند. از این رو ما همواره آماده ارائه خدمات و سرویس تخصصی تعمیرات جاروبرقی کنوود به شما عزیزان هستیم تا نیازی به تعویض قطعه نداشته باشید.

همچنین اگر دستگاه شما در مجموعه آریابهکار جهت تعمیرات پذیرش شود، علیرغم ارائه خدمات تخصصی تعمیراتف مزایای دیگری به شما تعلق خواهند گرفت که اگر بخواهیم این مزایا را به‌صورت خلاصه برای شما عزیزان شرح دهیم، شامل:

 • عیب یابی رایگان جاروبرقی کنوود توسط تعمیرکار جاروبرقی کنوود و با استفاده از ابزارهای روز دنیا در حضور شما عزیزان به‌صورت کاملا رایگان.
 • اعلام هزینه تعمیرات براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه.
 • 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار.
 • یک هفته مهلت تست رایگان.

تعمیر برد الکتریکی جاروبرقی کنوود در نمایندگی مرکزی آریابهکار

برد الکتریکی جاروبرقی کنوود یکی از قطعات بسیار مهم در این دستگاه می باشد که معمولا توسط تعمیرکاران بی تجربه و کم تجربه تعمیر نمی شود و به همین دلیل به شما اعلام هزینه تعویض برد جاروبرقی کنوود خواهند کرد و در نتیجه برای رفع یک مشکل ساده و عادی در برد باید هزینه هنگفتی را متحمل شوید و در نتیجه حتی ممکن است این قطعه جدید نیز اورجینال نباشد و برای مدت زمان کوتاهی بتوانید از این قطعه استفاده کنید!

تعمیر برد الکتریکی جاروبرقی کنوود در نمایندگی مرکزی آریابهکار

به همین ترتیب برای عیب یابی قطعه بسیار مهم و حساسی مثل برد جاروبرقی کنوود توصیه می کنیم به تعمیرگاه های مجرب و متخصصی مراجعه کنید که دارای توانایی لازم و کافی باشند و بتوانند بصورت تخصصی دستگاه شما را عیب یابی کنند و یکبار برای همیشه مشکل دستگاه شما برطرف گردد. از این رو برای عیب یابی برد جاروبرقی کنوود می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده نمایید تا از این طریق مشکل برد یکبار برای همیشه بر طرف گردد.

لازم به ذکر است که پروسه عیب یابی برد جاروبرقی کنوود در آریابهکار بصورت تخصصی توسط تعمیرکاران برد انجام می شود و سپس با انجام تعمیرات تخصصی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا، اقدام به رفع خرابی دستگاه شما خواهند کرد تا از این طریق بتوانید مشکل را با کمترین هزینه ممکن و صرفا با تعمیرات تخصصی بر طرف نمایید و دیگر نیازی به خرید و تعویض برد جاروبرقی کنوود نداشته باشید.

خدمات پس از فروش جاروبرقی کنوود

برای استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی کنوود، لازم به ذکر است که در ابتدا باید از گارانتی دستگاه مطمئن شوید! چرا که معمولا خدمات پس از فروش به واسطه کارت گارانتی دستگاه در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود به‌صورت کاملا رایگان برای شما عزیزان ارائه می شود. از این رو برای استفاده از خدمات پس از فروش جاروبرقی کنوود، باید از میزان اعتبار کارت گارانتی جاروبرقی کنوود مطمئن شوید تا در صورت داشتن اعتبار کافی بتوانید از آن استفاده کنید.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که در صورت داشتن اعتبار کافی کارت گارانتی، می توانید از این خدمات به‌صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هر گونه هزینه جانبی استفاده کنید. اما اگر کارت گارانتی فاقد اعتبار است، می توانید به مرکز تخصصی آریابهکار جهت تعمیرات تخصصی مراجعه نمایید. برای ارتباط با کارشناسان ما می توانید از طریق شماره تلفن 02145437 اقدام نمایید؛ تیم پشتیبانی ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

مراجعه به نمایندگی کنوود

طبیعتا هنگام خرید هر دستگاهی، فروشنده کارت گارانتی را طی مدت زمان مشخصی به شما خواهد داد که در صورت بروز هر گونه خرابی و مشکل، می‌توانید به نمایندگی جاروبرقی کنوود یا خدمات پس از فروش جاروبرقی کنوود مراجعه نمایید و مشکل پیش آمده را بدون هر گونه هزینه‌ایی برطرف کنید. اما اگر محصول شما از بازه زمانی گارانتی خارج شده است، می‌بایست به مراکز تعمیر جاروبرقی کنوود مراجعه کنید تا مشکل شما را با کمترین هزینه رفع نمایند. مجموعه آریابهکار با داشتن کادری مجرب و ماهر آماده ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی کنوود می‌باشد.

مراجعه به نمایندگی کنوود

 • استفاده از قطعات وارداتی و شرکتی.
 • تعمیر و تعویض تمام قطعات اسیب دیده جاروبرقی کنوود.
 • امکان استفاده از خدمات حضوری و غیر حضوری آریابهکار.

جهت برقراری ارتباط می‌توانید با شماره‌های 09190111214 و 02145437 و 02191006676 تماس حاصل فرمایید.

مشکلات رایج جاروبرقی کنوود

مشکلاتی ممکن است به دلیل عدم سرویس به موقع و استفاده نادرست از جاروبرقی کنوود در طول زمان ایجاد شوند که مشکلات سطحی و ساده را می‌توانید در خانه رفع نمایید. اما برخی مسائل نیز وجود دارند که صرفا باید توسط تکنسین برطرف شود و شما قادر به تعمیر آنها نخواهید بود. با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار سعی کرده ایم تا مشکلات رایجی که ممکن است برای جاروبرقی کنوود Kenwood شما رخ دهند را بررسی کنیم:

روشن نشدن جاروبرقی کنوود

در صورت روشن نشدن جارو برقی کنوود، دستگاه عملا عملکرد خود را از دست می‌دهد و به هیچ وجه نمی‌توانید از آن استفاده کنید. با این حال، روشن نشدن جاروبرقی Kenwood از اصلی ترین مشکلات این دستگاه می‌باشد و به دلایل زیادی بستگی دارد. اما چرا جاروبرقی کنوود روشن نمی‌شود؟ در ادامه متوجه این موضوع خواهید شد:

1. خرابی کلید خاموش/روشن:

کلید روشن و خاموش جاروبرقی، عضو ساده اما بسیار مهم دستگاه است چرا که تنها راه استفاده از جارو برقی، همین کلید ساده می‌باشد و امکان دارد در اثر ضربه، استفاده نادرست و یا حتی نفوذ رطوبت از کار بیافتد؛ در این صورت جاروبرقی شما روشن نمی‌شود.

2. خرابی رله جاروبرقی:

رله جاروبرقی کنوود، یک قطعه کوچک می‌باشد که وظیفه قطع و وصل کردن جریان را برعهده دارد و در صورت خرابی این قطعه، جاروبرقی روشن نمی‌شود.

همچنین بخوانید: داغ شدن موتور جاروبرقی

3. خرابی پریز برق و دو شاخه:

گاها ممکن است با روشن نشدن جاروبرقی به این نتیجه برسید که مشکل از دستگاه می‌باشد؛ اما ممکن است خرابی از اتصالات جاروبرقی باشد. به همین دلیل توصیه می‌شود در صورت روشن نشدن جاروبرقی، اتصالات برقی آنرا بررسی نمایید.

4. خرابی موتور:

موتور از اصلی ترین و حساس ترین قطعات یک جاروبرقی می‌باشد و ممکن است در اثر اصطکاک زیاد و استفاده نادرست و طولانی مدت، موتور دستگاه آسیب دیده و دستگاه روشن نشود. با این وجود، نسبت به خرابی ایجاد شده، می‌توانید اقدام به تعمیر جاروبرقی کنوود نمایید.

خرابی موتور

 • قبل از استفاده از جاروبرقی، کابل و پریز از نظر سلامت چک شود.
 • از وارد شدن ضربه به دستگاه جدا خوداری نمایید.
 • دستگاه را به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 • جاروبرقی حداکثر باید 1 الی 2 بار در طول روز استفاده شود.

سر و صدای زیاد جاروبرقی کنوود

جاروبرقی‌های نسل جدید کنوود، صدای بخصوصی در قدرت پایین از خود تولید نمی‌کنند و به همین دلیل هرچند دستگاه روشن باشد، صدایی از آن منتشر نخواهد شد. اما جاروبرقی‌های نسل قبلی کنوود، به نسبت صدای بیشتری نسبت به نسل جدید تولید می‌کنند که این صدا تا حد و حدودی قابل تحمل است و گوش را آزار نمی‌دهد. با این وجود اگر به تازگی متوجه این شده اید که جاروبرقی صدای بیشتری نسبت به اوایل تولید می‌کند، نشان دهنده مشکلی در دستگاه است که می‌توانید آنرا به سادگی در محیط خانه برطرف کنید. از این رو، علت اصلی سر و صدای جاروبرقی کنوود چیست؟ در ادامه آشنا خواهید شد:

1. سر آمدن طول عمر فیلتر جاروبرقی:

جاروبرقی در حالت کلی یک صدای معمولی از خود تولید می‌کند و این صدای معمولی، جای نگرانی ندارد و کاملا طبیعی است. اما اگر صدای آن بیشتر از حد معمول می‌باشد، توصیه می‌شود در ابتدا فیلتر جاروبرقی را مورد بررسی قرار دهید. لازم به ذکر است که فیلتر جاروبرقی قابل تعمیر نمی‌باشد و باید هر 6 ماه یکبار اقدام به تعویض آن نمایید یا آنرا با آب و صابون بشویید. اما اگر فیلتر جاروبرقی کثیف باشد، دستگاه برای مکش بیشتر تلاش می‌کند و سر و صدای زیادی تولید خواهد شد.

همچنین بخوانید: دلایل روشن نشدن جاروبرقی

2. پر شدن کیسه جاروبرقی:

توصیه مهمی که اکثرا توسط ما رعایت نمی‌شود، عدم توجه به پر شدن کیسه جاروبرقی است که در صورت عدم توجه به آن، صدای زیادی از دستگاه منتشر خواهد شد. توجه داشته باشید کیسه نباید به طور کامل پر شود. استفاده از کیسه‌های یکبار مصرف منطقی‌تر است و تا جای ممکن از کیسه‌های دائمی استفاده نکنید. کیسه‌های دائمی دارای پرز‌هایی هستند که گرد و غبار را به خود جذب می‌کنند و به مرور زمان از بین می‌روند و گرد و غبار وارد موتور دستگاه خواهد شد.

پر شدن کیسه جاروبرقی

داغ شدن جاروبرقی کنوود

داغ شدن جاروبرقی کنوود، یکی دیگر از مشکلات رایج این دستگاه است که معمولا هر مصرف کننده‌ایی با آن مواجهه می‌شود. در ادامه به دلایل اصلی داغ شدن جاروبرقی پرداخته ایم:

1. خرابی فن جاروبرقی:

فن جاروبرقی کنوود، وظیفه مکش آشغال‌ها را برعهده دارد و اگر این قطعه خراب شود، مکش به درستی انجام نشده و به دستگاه فشار می‌آید و در نتیجه دستگاه داغ خواهد شد.

2. خرابی برد جاروبرقی کنوود:

تمامی فرمان‌های ارسالی از قطعات، توسط برد جاروبرقی ارسال می‌شود و در صورت خرابی این قطعه، دستوراتی که در حین داغ شدن قطعات به برد داده می‌شوند، نمی‌رسند و شاهد داغ شدن افزایشی جاروبرقی خواهید بود.

3. نیم سوز شدن موتور:

بر اثر گرمای زیاد، ممکن است قسمت‌های عایق شده موتور، بیش از حد گرم شوند و سایر قطعات متصل به موتور جاروبرقی، آسیب ببینند.

 • در زمان‌های معین به دستگاه استراحت داده شود.
 • تمامی اتصالات جاروبرقی را از نظر گرفتگی بررسی کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی پارس خزر

ضعیف شدن مکش جاروبرقی کنوود

از آزار دهنده ترین مشکلات، مکش نداشتن یا ضعیف شدن مکش جاروبرقی کنوود می‌باشد. این مشکل از آن دسته از ایراداتی می‌باشد که اکثرا بدون پرداخت هیچ هزینه ای، می‌توانید در منزل رفع کنید. در ادامه یک سری نکات را فراهم کرده ایم که می‌توانید از طریق آن خیلی ساده اقدام به رفع کردن مشکل مکش جاروبرقی نمایید:

ضعیف شدن مکش جاروبرقی کنوود

 • مطمئن شوید در مسیر لوله خرطومی آشغالی وجود نداشته باشد.
 • پارویی جاروبرقی را از نظر پرز گرفتگی چک کرده و در صورت نیاز تمیز کنید.
 • مطمئن شوید که تمام اتصالات به‌درستی متصل شده اند.
 • سلامت فیلترها را بررسی کنید.
 • ممکن است جاروبرقی هیچ مشکلی نداشته باشد و صرفا تنظیمات آن اشتباه باشد.
 • جایگاه کیسه جاروبرقی کنوود را بررسی کنید.
 • اندازه لوله جارو برقی باید به درستی تنظیم شود.

نکات نگهداری از جاروبرقی کنوود

قطعا هر چه به نکات نگهداری و نکات استفاده از جاروبرقی توجه بیشتری کنید، طول عمر دستگاه افزایش پیدا کرده و در نتیجه مجبور به پرداخت هزینه جهت تعمیر جاروبرقی کنوود نخواهید بود. با این وجود، توصیه می‌شود که نکات نگهداری از جاروبرقی را حتما مطالعه و اجرا نمایید. از مهم ترین نکاتی که می‌بایست اقدام به رعایت آنها نمایید، می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • به هیچ وجه از سیم سیار برای جاروبرقی استفاده نکنید.
 • زمانی که استفاده‌ایی از جاروبرقی ندارید، آنرا از برق بکشید.
 • جاروبرقی را از دسترس کودکان به دور نگه دارید.
 • برای حمل جاروبرقی آن را فقط از دستگیره نگه دارید.
 • از جاروبرقی برای جمع‌آوری اشیاع تیز، شن، ماسه و… استفاده نفرمایید.
 • به هیچ وجه بدون کیسه، جاروبرقی را روشن نکنید.
 • حتما به چراغ هشدار مخزن جاروبرقی دقت داشته باشید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی میله

تعمیر قطعات جاروبرقی کنوود

جارو برقی کنوود نیز مانند دیگر وسایل برقی از قطعات مجزایی تشکیل شده است که آشنایی با این قطعات، به شما امکان شناخت بهتر عملکرد دستگاه را می‌دهد. در ادامه این گزارش، به معرفی برخی از قطعات جاروبرقی کنوود و کاربرد هریک از آن می‌پردازیم:

در مجموعه آریابهکار به دلیل نوسانات ارزی، امکان فروش قطعات به صورت جداگانه وجود ندارد و صرفا تعمیر یا تعویض قطعات پذیرفته می‌شود.

موتور جاروبرقی کنوود:

موتور جارو برقی کنوود از اصلی ترین قطعات دستگاه به حساب می‌آید. همچنین عدم عملکرد صحیح این قطعه، باعث از کار افتادن کل دستگاه می‌شود. موتور با ایجاد نیروی لازم برای کارکرد، وظیفه مکش هوا به داخل مخزن و جذب زباله‌ها را برعهده دارد. لازم به ذکر است برای استعلام تعمیر یا تعویض موتور و اطلاع از قیمت موتور جاروبرقی کنوود می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج روی سایت با کارشناسان ما تصمیم بگیرید.

لوله خرطومی جاروبرقی کنوود:

اساسا لوله خرطومی، از جنس لاستیک نرم ساخته شده است و در اصل وظیفه انتقال ذرات گرد و غبار از روی سطح به داخل کیسه جاروبرقی را برعهده دارد. در صورت آسیب دیدن این قطعه، در صورت امکان می‌توانید آنرا برش دهید و تعمیر کنید. اما اگر بقدری آسیب دیده است که قابل برش نیست، می‌بایست اقدام به تعویض لوله خرطومی جاروبرقی کنوود کنید.

لوله خرطومی جاروبرقی کنوود

سیم جمع کن جاروبرقی کنوود:

سیم جمع کن جاروبرقی، مانند دیگر قطعات دارای عمر مفیدی می‌باشد و همیشه توصیه می‌شود که به هیچ وجه سیم را تا آخر بیرون نکشید؛ در غیر اینصورت این قطعه آسیب خواهد دید و هر چند سایر قطعات جاروبرقی سالم باشد، اما نمی‌توانید از جاروبرقی استفاده کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر جاروبرقی همیلتون

هزینه تعمیر جاروبرقی کنوود

هزینه تعمیر جاروبرقی کنوود، پس از عیب یابی دقیق توسط تکنسین و کارشناسان ما بررسی و اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است برای اعلام هزینه دقیق، باید دستگاه از نزدیک توسط کارشناسان ما در آریابهکار مورد بازبینی قرار گیرد و با توجه به ایراد پیش آمده، کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی اعلام هزینه خواهند نمود.

 • بازبینی و عیب یابی دستگاه بدون دریافت هیچ هزینه‌ایی انجام می‌شود.
 • هزینه‌های تعمیر براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می‌شوند.
 • خدمات ویژه با سرعت بالا و همین طور ظرف مدت 7 روز کاری بعد از پذیرش دستگاه انجام می‌شود.
 • انجام تعمیرات 86 برند مطرح روز دنیا در مجموعه.

تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران

جهت تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران می‌توانید به صورت حضوری به یکی از شعب شرق و غرب شرکت آریابهکار مراجعه نمایید.جهت رفاه شما، پیک رفت و برگشت رایگان را فراهم کرده است که اگر بنابر هر دلیلی قادر به مراجعه حضوری نیستید، می‌توانید از این خدمات رایگان نیز استفاده نمایید؛ در هر دو صورت، پس از تعمیر جاروبرقی توسط تکنسین‌های ما، گارانتی رسمی 90 روزه به شما تعلق خواهد گرفت.

تعمیر جاروبرقی کنوود در تهران

مشکلات رایج جاروبرقی کنوود در یک نگاه

در طی این گزارش از آریابهکار، سعی شد تا تمام مشکلات رایج جاروبرقی کنوود به همراه نکات رفع آنها بررسی و تشریح شوند. در ادامه قصد داریم تا شما را با این مشکلات به همراه پاسخی کوتاه و مختصر آشنا سازیم:

علت سر و صدای زیاد جاروبرقی کنوودناشی از سر آمدن عمر فیلتر و پر شدن کیسه جاروبرقی معمولا رخ می‌دهد.
خرابی موتور جاروبرقیمعمولا به دلیل استفاده طولانی مدت و نوسان برق ایجاد می‌شود.
قیمت لوله خرطومی جاروبرقی کنووددر حال حاضر امکان فروش جداگانه قطعات جاروبرقی کنوود وجود ندارد.
ضعیف شدن مکش جاروبرقیاین مشکل به دلیل خرابی فیلتر، پر شدن کیسه، مسدود شدن مسیر لوله خرطومی و… رخ می‌دهد و به سادگی می‌توانید در خانه رفع نمایید.
روشن نشدن جاروبرقی کنوودناشی از عوامل متعددی اعم از خرابی رله، خرابی موتور و… رخ می‌دهد.
خرابی سیم جمع کن جاروبرقیبه دلیل کشیدن بیش از حد سیم جاروبرقی کنوود رخ می‌دهد و معمولا تعویض می‌شود.
قیمت موتور جاروبرقی کنووداگر بنابر هر دلیلی موتور جاروبرقی کنوود شما آسیب دیده است، جهت تعمیر/تعویض و استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.
خرابی فن موتور جاروبرقیمنجر به داغ شدن جاروبرقی خواهد شد و امکان تعمیر آن وجود ندارد.
خرابی برد جاروبرقی کنووددر صورت خرابی برد جاروبرقی، عملا جاروبرقی قابلیت‌های خود را از دست خواهد داد و باید اقدام به تعویض آن نمایید.
بلند شدن دود از جاروبرقیمسدود شدن فیلتر، معمولا باعث بلند شدن دود از جاروبرقی می‌شود و در این صورت فورا جاروبرقی را از برق بکشید و سپس جهت تعمیر جاروبرقی کنوود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

راهنمای عیب یابی جاروبرقی کنوود توسط تعمیرکار نمایندگی آریابهکار

عیب یابی جاروبرقی کنوود باید به هر روش ممکن و ناممکن بصورت تخصصی انجام شود تا مشکل این دستگاه ریشه یابی شود. از این رو اگر پروسه عیب یابی جاروبرقی کنوود بصورت تخصصی انجام نشود، بدون شک مشکل این دستگاه رفع نخواهد شد! به همین دلیل اصلی ترین گام برای تعمیر جاروبرقی کنوود، عیب یابی جاروبرقی کنوود می باشد که باید این پروسه توسط تکنسین تعمیرکار متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوص انجام شود تا هیچ حدس و گمانی در کار نباشد.

ما در آریابهکار توسط تکنسین های تعمیرکار جاروبرقی کنوود پروسه عیب یابی و تعمیر جاروبرقی کنوود را بصورت تخصصی توسط تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص انجام می دهیم تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی گردد و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. همچنین هزینه عیب یابی جاروبرقی کنوود در آریابهکار کاملا رایگان است!

عیب یابی جاروبرقی کنوود در آریابهکار توسط تکنسین های تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوص در حضور شما بصورت رایگان انجام می شود.

چرا جاروبرقی کنوود بوی دود یا سوختگی می دهد؟

بوی سوختگی از جاروبرقی کنوود یکی از مشکلاتی می باشد که ممکن است پس از چند سال از خرید جاروبرقی کنوود با آن روبرو شوید. اما علت بوی سوختگی جاروبرقی کنوود چیست؟ عواملی که می توانند منجر به بلند شدن بوی سوختگی از جاروبرقی کنوود شما عزیزان شوند، شامل موارد زیادی می شوند که باید توسط تکنسین تعمیرکار جاروبرقی کنوود مورد بررسی قرار گیرند. از این رو عواملی که می توانند منجر به بوی سوختگی از جاروبرقی کنوود شوند عبارتند از:

چرا جاروبرقی کنوود بوی دود یا سوختگی می دهد

 • استفاده نادرست.
 • خرابی برد جاروبرقی کنوود.
 • خرابی فن جاروبرقی کنوود.
 • پر بودن بیش از حد کیسه جاروبرقی کنوود.
 • نیم سوز شدن موتور.
 • مسدودی فیلترهای جاروبرقی کنوود.
 • نفوذ آب به جاروبرقی کنوود.
 • خرابی تسمه جاروبرقی کنوود.
 • گیر کردن موی حیوانات به جاروبرقی کنوود.
 • اتصالی قطعات جاروبرقی کنوود.

چرا جاروبرقی کنوود جرقه می زند؟ چگونه آن را تعمیر کنیم؟

یکی دیگر از عجیب ترین اتفاقاتی که ممکن است برای جاروبرقی کنوود شما عزیزان رخ دهد، این است که در حین استفاده از جاروبرقی کنوود متوجه این شوید که این دستگاه در حال جرقه زدن می باشد. لازم به ذکر می باشد که این جرقه معمولا با چشم قابل مشاهده نیست و اما آنرا به وضوح بسیار بالایی لمس و درک خواهید نمود که می تواند برای شما یک عامل شوکه کننده واقع شود. از این رو آیا جرقه زدن جاروبرقی کنوود یک مشکل عادی است؟ خیر این یک مشکل عادی نیست.

توجه داشته باشید که این مشکل معمولا به دلیل اتمام ذغالی موتور جاروبرقی کنوود رخ می دهد که اگر این دستگاه را به تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص بسپارید، پروسه عیب یابی و تعمیر موتور از طریق تعویض ذغالی موتور، بصورت تخصصی انجام خواهد شد و می توانید از این دستگاه بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

تعمیرات جاروبرقی کنوود با مشکل یکسره کار کردن

منظور از یکسره شدن جاروبرقی کنوود این است که شما هیچ کنترلی بر روی این دستگاه ندارید. به عبارتی زمانیکه شما جاروبرقی کنوود را از طریق دوشاخه برق به پریز برق متصل می کنید، روشن می شود و زمانیکه دوشاخه را از برق می کشید، جاروبرقی کنوود شما خاموش خواهد شد. با این وجود این یک خرابی بسیار مهم می باشد که باید توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد تا از این طریق مشکل بر طرف گردد. از این رو علت یکسره شدن جاروبرقی کنوود چیست؟

رایج ترین علت یکسره شدن جاروبرقی کنوود خرابی موتور و خرابی سایر قطعات جاروبرقی کنوود می باشد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد. لازم به ذکر می باشد که این مشکل گاهی اوقات به دلیل خرابی بیش از حد قطعات می تواند هزینه زیادی به شما تحمیل کند و در نتیجه با هزینه نسبتا زیادی اقدام به تعمیر این خرابی کنید. به همین ترتیب توصیه ای که ما برای شما داریم این است که برای عیب یابی و تعمیر یکسره شدن جاروبرقی کنوود به تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیر جاروبرقی کنوود مراجعه کنید.

تعمیرات جاروبرقی کنوود با مشکل یکسره کار کردن

ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر جاروبرقی کنوود پیش از آنکه هر گونه تعمیراتی بر روی جاروبرقی کنوود شما عزیزان انجام دهیم در ابتدا دستگاه را در خصوص تعمیرات ارزیابی می کنیم. به عبارتی هزینه تعمیرات جاروبرقی کنوود را به همراه قیمت کلی دستگاه شما ارزیابی می کنیم تا متوجه این موضوع شویم که آیا تعمیر دستگاه شما ارزش اقتصادی دارد یا خیر؟ در صورتی که تعمیر جاروبرقی کنوود شما ارزش نداشته باشد، تکنسین های ما به شما اطلاع خواهند داد که دستگاه شما ارزش تعمیرات ندارد.

برای مثال اگر بخواهیم این موضوع را ساده سازی کنیم می توان گفت که اگر قیمت کلی جاروبرقی کنوود شما در حال حاضر 4 میلیون تومان است و هزینه تعمیرات جاروبرقی کنوود به دلیل سوختن تعداد زیادی از قطعات به دلیل استفاده نادرست و اشتباه 3 میلیون تومان باشد، آیا تعمیر این دستگاه ارزش تعمیرات خواهد داشت؟ بدون شک این دستگاه ارزش تعمیرات ندارد و توصیه می کنیم در این مواقع اقدام به خرید جاروبرقی کنوود جدید نمایید تا با خیالی آسوده از این دستگاه استفاده کنید.

این در حالی می باشد که اکثر تعمیرگاه ها این موضوع را به شما اعلام نمی کنند و بصورت خودسرانه اقدام به تعمیر جاروبرقی کنوود شما خواهند کرد تا از این طریق هزینه تعمیرات از شما دریافت کنند. به همین دلیل توصیه می کنیم پیش از آنکه به تعمیرات جاروبرقی کنوود اهمیت دهید، بیشتر سعی کنید که از اصالت تعمیرات جاروبرقی کنوود خود مطمئن شوید تا از این طریق دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود.

علت لرزیدن جاروبرقی کنوود در حین کار کردن

اگر جاروبرقی کنوود شما جدیدا پس از آنکه این دستگاه را روشن می کنید شروع به لرزیدن بیش از حدی در بدنه می کند، سعی کنید این دستگاه را همان لحظه خاموش نمایید و دیگر به هیچ وجه از آن استفاده نکنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که این دستگاه را به نمایندگی تعمیر جاروبرقی کنوود در آریابهکار منتقل نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما عیب یابی و سپس تعمیر تخصصی شود. لازم به ذکر می باشد که معمولا این خرابی به دلیل شکستن قطعات داخلی جاروبرقی کنوود رخ می دهد.

چرا جاروبرقی کنوود در حین کار خاموش می شود؟

اگر با خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی کنوود در حین کار روبرو شدید، راهکار چیست؟ راهکاری که ما برای شما در این زمینه داریم این است که فورا جاروبرقی کنوود را از برق بکشید و اجازه دهید جاروبرقی کنوود به مدت 30 دقیقه الی یک ساعت استراحت کند. پس از آنکه این بازه زمانی به اتمام رسید، مجددا جاروبرقی کنوود را به برق متصل کنید و اگر این دستگاه روشن شد، نشان دهنده این است که این مشکل بر طرف شده است و نیازی به تعمیرات جداگانه ندارید.

چرا جاروبرقی کنوود در حین کار خاموش می شود

اما اگر این مشکل بر طرف نشد، سعی کنید در اسرع زمان جاروبرقی کنوود را به نمایندگی تعمیر جاروبرقی کنوود منتقل نمائید تا از این طریق مشکل بر طرف گردد.

چرا چاروبرقی کنوود را روشن می کنیم فیوز می پرد؟

این خرابی معمولا نشان دهنده خرابی برد جاروبرقی کنوود می باشد که باید در ابتدا توسط تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص جاروبرقی کنوود مورد عیب یابی قرار گیرد تا از این طریق مشکل پریدن فیوز با روشن کردن جاروبرقی کنوود ریشه یابی گردد. از این رو توصیه می کنیم در صورت مواجهه شدن با این خرابی، به هیچ وجه از جاروبرقی کنوود خود استفاده نکنید!

خرابی پارویی، تلسکوپی، زانویی و دیگر اتصالات جاروبرقی کنوود

در صورتی که پارویی، لوله تلسکوپی، زانویی و دیگر اتصالات جاروبرقی کنوود شما عزیزان دچار خرابی شده است، مطمئن باشید که هر خرابی ساده در این اتصالات می تواند به سادگی منجر به خرابی موتور جاروبرقی کنوود شما عزیزان شود. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که خرابی پارویی، تلسکوپی، زانویی، لوله خرطومی و… را جدی بگیرید و به هیچ وجه تعمیر آنها را به تعویق نیندازید؛ چرا که یکی از مهم ترین بخش های جاروبرقی کنوود شما عزیزان هستند.

علت پایین آمدن قدرت موتور جاروبرقی کنوود

اگر موتور جاروبرقی کنوود شما در هر مدلی با کاهش مکش روبرو شده است، نشان دهنده یک خرابی جدی در قسمت موتور جاروبرقی کنوود شما عزیزان می باشد که باید این خرابی را توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار دهید تا از این طریق خرابی موتور جاروبرقی کنوود بر طرف گردد. همچنین توصیه می کنیم از سالم بودن لوله خرطومی، زانویی، پارویی، خالی بودن کیسه و تمیز بودن فیلترهای جاروبرقی کنوود خود مطمئن شوید.

سوالات متداول تعمیر جاروبرقی کنوود

خرابی موتور جاروبرقی کنوود قابل تعمیر است؟

بله. البته لازم به ذکر است که موتور جاروبرقی کنوود برحسب میزان آسیب وارد شده، قابل تعمیر می باشد.

علت ضعیف شدن مکش جاروبرقی کنوود چیست؟

دلایل متعددی وجود دارند که به مرور زمان می توانند مکش جاروبرقی کنوود را کاهش دهند. اما مهم ترین دلایل عبارتند از استفاده طولانی مدت، داغ شدن بیش از حد، پر بودن کیسه جاروبرقی و همچنین گرفتگی لوله خرطومی.

چرا برد جاروبرقی کنوود سوخته است؟

معمولا برد جاروبرقی به دلیل استفاده بیش از حد، نوسان برق و همچنین استفاده از جاروبرقی در محیط های گرم دچار سوختگی می شود.

چرا جاروبرقی کنوود روشن نمی شود؟

روشن نشدن جاروبرقی کنوود می تواند ناشی از چندین علت رخ دهد که مهم ترین آن نیز استفاده مداوم و طولانی مدت از جاروبرقی می باشد.

This Post Has 2 Comments

 1. جاروبرقی من خیلی بوی سوختن میداد. بردمش ببینم مشکلش چیه بهم گفتن موتورش نیم سوز شده باید عوض بشه.
  دنبال جنس خوب براش میگردم بهم شما رو معرفی کردن.
  موجود دارید بخوام سفارش بزنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی قطعاتی که در آریابهکار برای تعمیر یا تعویض دستگاه ها استفاده میشوند قطعات اورجینال و اصل هستند. شما میتوانید در این زمینه کاملا به آریابهکار اعتماد کنید.
   برای گرفتن موجودی روزِ قطعات میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214