skip to Main Content
تعمیر زودپز تفال Tefal
شماره نمایبندگی تعمیر زودپز تفال

تعمیر زود پز تفال یکی از خدمات تخصصی تعمیر لوازم خانگی در شرکت آریابهکار است. کلیه خدمات در آریابهکار شامل گارانتی 90 روزه می باشد. در صورتیکه در مدت گارانتی وسیله شما دچار مشکل مشابه شود به رایگان تعمیر مجدد خواهد شد. همچنین جهت اطمینان از قیمت، برای کلیه وسایل تعمیر شده فاکتور رسمی صادر خواهد شد. پیشنهاد می شود برای تعمیر زودپز خود به نمایندگی تعمیرات زودپز تفال مراجعه نمایید.

تعمیرات زودپز تفال

تعمیر زودپز تفال

هنگامی که زودپز های تفال با مشکل مواجه می شوند، برطرف سازی نواقص ایجاد شده در آنها یک امر بسیار ضروری می باشد و تا زمان برطرف سازی مشکلات نباید از دستگاه استفاده نمود. در بسیاری از موارد مصرف کنندگان بدون توجه به این موضوعات اقدام به پخت غذا با زودپز نموده اند که متاسفانه آسیب های غیر قابل جبرانی در اثر ترکیدن دیگ دیده اند.

برای برطرف سازی مشکلات و تعمیر زودپز تفال باید از یک تعمیرکار متخصص استفاده نمایید. عموما تعمیرکاران مجرب و با سابقه فعالیت بالا در نمایندگی های مرکزی تعمیر زودپز تفال مشغول به فعالیت می باشند و در این تعمیرگاه ها به متقاضیان خدمات رسانی می کنند.

تعمیر زودپز تفال

تعمیر زودپز تفال باید به صورت کاملا دقیق و با بررسی تمامی بخش های آن صورت پذیرد. سوپاپ ها، قطر دیگ، درب، واشر ها، سوپاپ های امنیت و سایر قسمت ها باید به صورت دقیق بررسب شوند تا اگر نقصی در زودپز وجود داشت بلافاصله تعمیر و یا تعویض شوند. با انجام دقیق این روال، دستگاه سلامت مجدد خود را کسب نموده و می توان در پخت و پز های خود از آن استفاده نمود.

تعمیر زودپز تفال در حالات مختلفی صورت می گیرد که بسته به نوع درخواست متقاضی، هریک از موارد انتخاب شده برای او انجام می شود. مهمترین مواردی که در این خصوص وجود دارد: تعمیر زودپز تفال در محل و تعمیر زودپز تفال در نمایندگی مرکزی می باشد که در صورت انتخاب تعمیرات در محل، تعمیرکار به منزل و یا محل تعیین شده اعزام می شود و در صورت تمایل به تعمیر زودپز تفال در نمایندگی، دستگاه به تعمیرگاه منتقل می شود و اقدامات لازم بر روی آن صورت می پذیرد.

نمایندگی تعمیر زودپز تفال

اگر از مصرف کنندگان زودپز های تفال می باشید و اکنون نیاز به تعمیر و یا سرویس زودپز خود دارید، باید یدانید که در استان تهران یک نمایندگی مجاز و مرکزی در خصوص تعمیرات این دستگاه وجود دارد که به صورت کاملا تخصصی در راستای تعمیرات تمامی مدل ها و انواع زودپز های تفال فعالیت می کند.

نمایندگی تعمیر زودپز تفال با نام آریابهکار در راستای ارائه خدمات با کیفیت و ارزشمند به کاربران خود، از بهترین تعمیرکاران این حوزه استفاده می نماید و قوی ترین ابزار ها و ادوات عیب یابی را در اختیار آنان قرار می دهد. این نمایندگی قابلیت تعمیر زودپز تفال در منزل را در خود تعریف نموده است و آن را در بهترین حالت ممکن انجام می دهد.

نمایندگی تعمیر زودپز تفال

نمایندگی تعمیر زودپز تفال در تمامی مناطق و نواحی استان تهران شعبه های مختلفی را دایر نموده است تا یک پشتیبانی قدرتمند از ساکنین استان تهران داشته باشد. تمامی شعبه های دایر شده از خدمات و قابلیت های یکسانی برخوردار می باشند و با تغییر منطقه مسکونی تغییری در خدمات تعمیر زودپز تفال صورت نمی گیرد تا در بین مخاطبان تبعیض ایجاد نشود.

مقالات مرتبط: تعمیر زودپز بیم

خدمات و امکانات تعمیر زودپز تفال در نمایندگی آریابهکار

برای پیشبرد بهتر رویه تعمیر زودپز تفال، نمایندگی مرکزی آریابهکار خدمات و قابلیت هایی را در خود تعریف نموده است که تمامی آنها در راستای ارائه خدمات بهتر به کاربران و متقاضیان می باشد. این خدمات به گونه ای تعریف شده اند که نیاز درخواست کنندگان به صورت کامل پوشش داده شود و ذغذغه ای باقی نماند.

از جمله خدمات تعمیر زودپز تفال در نمایندگی آریابهکار به شرح زیر می باشد:

 1. ارسال تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی
 2. استفاده از نیرو های متخصص با سابقه کار طولانی مدت
 3. پشتیبانی از تمامی درخواست های مخاطبان
 4. عیب یابی تخصصی
 5. بررسی و تست از تمامی بخش های دستگاه
 6. ارائه برگ ضمانت نامه رسمی با کد رهگیری
 7. امکان تست رایگان به مدت یک هفته پس از تعمیرات آن
 8. استفاده از قطعات اصل با گواهی اصالت کالا

مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم، تنها برخی از خدماتی می باشد که آریابهکار در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. در راستای رعایت سطح کیفیت در تمامی موارد گفته شده، یک بخش پشتیبانی برای کاربران در نظر گرفته شده است که به صورت دائم در حال فعالیت می باشند و پاسخگوی سوالات و ابهامات کاربران می باشند.

رایج ترین اشکالات و دلایل نیاز به تعمیر زودپز تفال

1. گیر کردن سوپاپ شناور زودپز

سوپاپ، شناور کوچکی که در بالای درب زودپز قرار دارد. این قطعه باید بتواند به راحتی حرکت کند. اما اگر این سوپاپ گیر کند یا سفت شود کارکرد خود را از دست می دهد.

خرابی سوپاپ زودپر بسیار خطرناک است. اگر از این برند استفاده می کنید باید نسبت به تعمیر زود پز تفال خود اقدام نمایید.

2. خارج شدن بخار از زودپز

یکی از مشکلات رایج این است که با وجود قرار دادن سوپاپ در حالت قفل باز هم بخار خارج می گردد.

علت این امر می تواند خرابی سوپاپ و یا واشر دور درب زودپز باشد.

3. بوق زدن مداوم زود پز برقی

زودپز برقی در هنگام شروع به کار، گرم شدن، روشن و خاموش شدن تایمر بوق می زند. با این کار به کاربر خود اطلاع رسانی می کند.

اما اگر خارج از این مواقع و به صورت مداوم شروع به بوق زدن نماید نشان دهنده وجود یک مشکل است.

در این مواقع باید کد نمایش داده شده بر روی دستگاه را ملاحظه کنید تا بتوانید ایراد آن را پیدا کنید.

در اکثر مواقع بوق ممتد نشان دهنده داغ شدن بیش از اندازه زودپز است.

برای برطرف اشکالات زودپز می توانید به مرکز تعمیرات زودپز تفال مراجعه کنید.

خدمات قابل ارائه تعمیر زودپز تفال

خدمات قابل ارائه تعمیر زود پز تفال

شرکت آریابهکار خدمات قابل توجهی در جهت تعمیرات زود پز تفال ارائه می‌دهد. هدف ما در آریابهکار جلب رضایت شما مشتریان گرامی است.

فروش قطعات یدکی زودپز تفال

لوازم یدکی فابریک و اصل زودپز تفال خود را می توانید از آریابهکار خریداری نمایید. از جمله قطعاتی که می توانید از آریابهکار می توانید تهیه کنید به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 1. واشر دور زودپز تفال
 2. سوپاپ فابریک
 3. دسته های اورجینال زودپز تفال
 4. کاور روی زودپز
 5. و غیره

دیگر خدمات قابل ارائه برای تعمیر زودپز تفال شامل عیب یابی تخصصی زودپز می‌ باشد. تعمیر و یا تعویض سوپاپ ها و تست کامل زودپز تفال یکی دیگر از خدمات در جهت تعمیر زودپز تفال است.

تعمیر زودپز تفال

مقالات مرتبط: تعمیر زودپز یونیک

درخواست تعمیر زودپز تفال

شرک آریابهکار توانایی قبول از تمامی استان‌های ایران را دارد که این نشان دهنده حرفه ای بودن در زمینه تعمیرات می‌باشد که میتواند اینگونه سرویس دهی بزرگی در سراسر کشور ارائه دهد و همچنین نکته بسیار مهم در این امر تحویل به موقع و در اسرع وقت می‌باشد که این شرکت به خوبی این امر را انجام می‌دهد.

یکی دیگر از خدمات قابل توجه این تعمیرگاه تخصصی که بسیاری از تعمیرگاه‌ها حاضر به دادن اینگونه سرویس نیستند داشتن گارانتی می‌باشد. شرکت آریابهکار تمامی خدمات تعمیر زودپز تفال را دارای ضمانت سه ماهه است.

سوالات متداول

چرا از زودپز بخار خارج نمی شود؟

احتمالا سوپاپ کثیف شده، باید سوپاپ را تمیز کرده و دوباره جاگذاری کنید در غیر این صورت نیاز به تعویض سوپاپ است.

چرا زودپز برقی بطور مداوم بوق می زند؟

در اکثر مواقع این نشان دهنده ی داغ شدن بیش از اندازه ی زودپز است که دستگاه می خواهد هر چه زودتر شما را از این مسئله آگاه کند.

در صورت تمایل برای ثبت درخواست تعمیر فرم زیر را تکمیل نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند  ارسال عکس دستگاه

  1/5 - (1 امتیاز)

  This Post Has 20 Comments

  1. سلام، وقت شما بخیر، زودپز مارک تفال دارم که موقع پخت سوپاپ گیر میکنه و بالا نمیاد، زودپز هم بخار رو خارج نمیکنه ، از ترس اینکه زودپز بترکه ازش استفاده نکردم، آیا قابل تعمیر هست؟

   1. باسلام
    اگر مشکل سوپاپ کثیف بودن و گیردن مواد غذایی در آن باشد با تمیز کردن مشکل آن برطرف می شود در غیر این صورت نیاز به تعویض سوپاپ است.

  2. سلام، زودپز برقی دارم که با اینکه به دما میرسه ولی بطور ممتد بوق میزنه علتش چیه؟

   1. باسلام
    در مورد زودپز های برقی وقتی این اتفاق می افتد معمولا اروری روی صفحه نمایش نشان داده می شود. این ارور را چک کرده و با شماره ۰۲۱۴۵۴۳۷ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

    1. با سلام زودپز برقی تفال مدل cy7548دارم سوپاپ شناور مشکی رنگ ان گم شده از کجا می تونم یدکی اونو تهیه کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

     1. با سلام. کاربر گرامی جهت استعلام موجودی، با شماره 02145437 تماس حاصل نمایید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

  3. با سلام، زودپز تفال مدل clipso precision دارم که تایمر گم شده. از کجا میتونم تایمر یدکی بخرم؟

  4. سلام زود پز کلیپسی دارم یهو بخار رو کاملن خارج میکنه طوری که همه فرار کردیم اطاق از صدای قویش واصلن بخاری داخلش نموند مشکل از کجاست تازه خریداری کردم شاید ۵ یا ۶ بار غذا پختم ؟؟؟واینکه چطوری سوپاپ رو تمیز کنم ؟باید سوپاپ رو جدا کنم وتمیز کنم؟؟

   1. سلام. روزتون بخیر.
    سوپاپ رو توصیه می کنیم عوض نکنید! ممکن هست بشکنید. عکس و یا فیلم دستگاه را به واتساپ، تلگرام یا ایتا آریابهکار به شماره ۰۹۱۹۰۱۱۱۲۱۴ ارسال کنید تا تیم تکنسین راهنماییتون کنند.

  5. سلام ببخشید اگه میشه بهم بگید با چه مواد شوینده ای زودپزم رو بشورم که هم خراب نشه هم خوب همه لک هاش پاک بشه؟

   1. با سلام،
    شما میتوانید برای تمیز کردن زودپز از ترکیب سرکه، آب و آبلیمو استفاده کنید. استفاده از مواد طبیعی برای سلامت شما نیز بهتر است.

    1. سلام روزتون بخیر
     من فقط میخواستم بگم ممنونم بابت این ترکیبی که پیشنهاد دادین من بعد از دیدن کامنتتون امتحانش کردم و جواب گرفتم.
     البته یکم گذاشتم مواد روی زودپز موند تا بهتر اثر کنه. الان دیگه لک نداره.

  6. روزتون بخیر من از زودپز تفال استفاده میکنم که از کنارای دربش خیلی بخار میزنه بیرون. از اول اینجوری نبود باید چیکارش کنم؟

   1. با سلام،
    کاربر گرامی از دلایل مشکل خارج شدن بخار از درب زودپز میتوانیم به خراب بودن واشر، خرابی درب و خرابی سوپاپ دستگاه اشاره کنیم. در این صورت شما میتوانید واشر درب دستگاه را بررسی کنید. در صورتی که مشکل دستگاه خرابی واشر نبود میتوانید برای عیب یابی دقیق دستگاه به آریابهکار مراجعه کنید و یا با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

   1. با سلام. کاربر گرامی ارور E3 در زودپز برقی تفال به معنی مشکل در سنسور فشار است. این سنسور وظیفه دارد فشار داخل زودپز را کنترل نماید. اگر سنسور خراب باشد، زودپز به درستی کار نمی کند و ممکن است غذا به طور کامل پخته نشود.

   1. با سلام،
    کاربر گرامی از دلایل این مشکل می توانیم به خرابی واشر، کم بودن شعله، خرابی سوت دستگاه، عدم تمیزی سوپاپ، زیاد بودن آب دستگاه، خیس بودن قطعات و … اشاره کنیم که باید این موارد را بررسی کرده و در صورتی که می توانید آنها را برطرف کنید و در غیر این صورت با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Back To Top
  بازگشت
  تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
  واتساپ آریابهکار
  تلگرام
  موبایل: 09190111214