skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر زودپز وی ام اف
شماره نمایبندگی تعمیر زودپز وی ام اف

تعمیر زودپز وی ام اف یکی از مجموعه خدماتی می باشد که در نمایندگی مرکزی و مجاز آریابهکار با بهترین خدمات و سرویس ها در حال انجام می باشد. این دسته از وسایل آشپزخانه به دلایل و موارد مختلفی مانند عدم مراقبت، استفاده های اشتباه، تمیز نکردن بعد از هر بار استفاده و شرایط نامناسب نگهداری دچار آسیب شده و کارایی خود را از دست می دهند.

به خاطر داشته باشید که زودپز هایی که با نقص مواجه می شوند، قابل استفاده نبوده پس در صورت مشاهده نواقص در آن، به هیچ عنوان از زودپز استفاده نکنید چرا که امکان ترکیدن و آسیب های جانی در آن وجود دارد.

قبل از ورود به موضوع اصلی و شروع صحبت در خصوص موضوعات مرتبط با تعمیر زودپز وی ام اف، بهتر است به صورت مختصر با برخی از خدمات و قابلیت های آریابهکار در راستای برطرف سازی مشکلات پیش آمده در زودپزهای وی ام اف بپردازیم.

 • تعمیرات زود پز وی ام اف توسط تعمیرکاران مجرب و ماهر آریابهکار در سراسر تهران انجام می گیرد.
 • یکی از تخصصی‌ترین تعمیرگاه‌ها برای تعمیر زودپز مرکز آریابهکار است.
 • این شرکت تمامی خدمات خود را به همراه فاکتور رسمی و گارانتی 3 ماهه شرکتی ارائه می دهد.
 • اگر در مدت زمان گارانتی دستگاه شما دچار مشکل شود، کلیه خدمات عیب یابی و تعمیر آن به صورت رایگان انجام می گیرد. البته بهتر است در ابتدا جهت تعمیر زود پز به نمایندگی زود پز وی ام اف مراجعه کنید. اما در صورت عدم امکان مراجعه به نمایندگی می توانید از خدمات آریابهکار در این زمینه بهره بگیرید.

رویه تعمیر زودپز وی ام اف

تعمیر زودپز وی ام اف اصلی ترین اقدامی می باشد که در هنگام مشاهده نواقص در دستگاه باید در برنامه کاری قرار گیرد. رویه کاری تعمیر زودپز وی ام اف از یک سبک ساده برخوردار است و پیچیدگی خاصی در آن مشاهده نمی شود. با آنکه در مقایسه با سایر انواع وسایل آشپزخانه از سیستم داخلی ساده تری برخوردار است اما تعمیرات آن یک سیکل کاملا تخصصی می باشد.

رویه تعمیر زودپز وی ام اف

در رویه تعمیر زودپز وی ام اف، در ابتدا تعمیرکار بخش های خارجی آن را مورد بررسی قرار می دهد. اگر زودپز وی ام اف از نوع برقی باشد که سیستم مدار و بخش برد آن مورد بررسی قرار می گیرد که در کنار آن بخش های خارجی مانند سوپاپ ها نیز مورد بررسی قرار می گیرند. اما اگر زودپز وی ام اف از انواع ساده باشد، تنها برخی از بخش های آن که شامل سوپاپ های فشار و تخلیه بخار را مورد بررسی قرار می دهیم.

در رویه تعمیر زودپز وی ام اف تعمیرکار با مشاهده و بررسی دقیق تمامی بخش های داخلی و خارجی، تمامی مشاهدات خود را ثبت نی نماید و نشانی های خرابی را دنبال کرده تا به منشا آن برسد. تست گیری و چکاپ بخش های مختلف دستگاه در یافتن منشا آسیب کمک های بسیاری به تعمیرکار می نماید و در نهایت با استفاده از درست ترین راهکار اقدام به حذف نقص و احیای مجدد زودپز وی ام اف می کند.

نمایندگی تعمیر زودپز وی ام اف

بهترین و مناسب ترین گزینه برای برطرف سازی تمامی مشکلات ایجاد شده در زودپز های وی ام اف، مراجعه به یک نمایندگی معتبر و با سابقه درخشان در این حوزه می باشد. در زمینه تعمیرات انواع زودپز های وی ام اف، نمایندگی های متنوعی در سطح استان تهران مشغول به فعالیت می باشند که هریک از آنها سرویس ها و خدمات خاص خود را به کاربران و مخاطبان ارائه می کنند.

رقابتی که در میان نمایندگی های تعمیر زودپز وی ام اف وجود دارد، در حوزه میزان تخصص در زمینه تعمیرات و سرویس هایی می باشد که به کاربران ارائه می کنند. در این عرصه تنها برخی از نمایندگی ها دارای اعتبار و ارزش بسیار بالایی می باشند که به عنوان معتبرترین نمایندگی های حوزه تعمیر زودپز وی ام اف شناخته می شوند.

آریابهکار یکی از قوی ترین و معتبرترین نمایندگی های فعال در حوزه تعمیرات می باشد که از سابقه بسیار درخشانی برخوردار است. این نمایندگی با کسب بالاترین میزان رضایت کاربری توانسته است خود را به عنوان یکی از پیشگامان تعمیر زودپز وی ام اف در استان تهران معرفی نماید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آریابهکار با ارائه بهترین خدمات و سرویس ها به کاربران خود، توانسته است تمامی نیاز ها و خواست های آنها را پوشش دهد و مشکلات پیش آمده بر سر راه آنان را به صورت کامل برطرف نماید.

خدمات و سرویس های تعمیر زودپز وی ام اف در نمایندگی آریابهکار

نمایندگی تعمیرات زودپز وی ام اف در راستای برطرف سازی نواقص ایجاد شده در این دسته از وسایل برقی، خدمات و سرویس های متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا یک حس امنیت و آسودگی را در آنان ایجاد کند.

خدمات و سرویس های تعمیر زودپز وی ام اف در نمایندگی آریابهکار

از جمله مهمترین خدمات ارائه شده در نمایندگی آریابهکار در راستای تعمیر زودپز وی ام اف به شرح زیر می باشد:
 1. استفاده از قطعات اورجینال وی ام اف
 2. ارائه گواهی اصالت کالا قطعات
 3. ارسال تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی
 4. بکارگیری قوی ترین تعمیرکاران زودپز های وی ام اف
 5. ارائه ضمانت نامه کتبی
 6. یک هفته مهلت تست رایگان از دستگاه
 7. پشتیبانی از تمامی مناطق و محله های استان تهران
 8. ارائه فاکتور رسمی به همراه ریز هزینه های صورت گرفته

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، تنها برخی از خدمات و سرویس های آریابهکار در راستای تعمیر زودپز وی ام اف می باشد که در اختیار متقاضیان قرار داده می شود. جهت استفاده از خدمات ویژه و سرویس های منحصر به فرد آریابهکار می توانید با شماره های قرار داده شده در داخل صفحه تماس حاصل نمایید و درخواست تعمیرات زودپز وی ام اف را ثبت نمایید.

مقالات مرتبط: تعمیر زودپز کلورانس

رایج ترین ایرادات زودپز وی ام اف

رایج ترین ایرادات زود پز وی ام اف

1. عدم عملکرد سوپاپ

این مشکل می‌ تواند ناشی از خراب بودن دیگ بخار و یا سوپاپ‌های آن باشد.

به همین علت باید حتما یک سرویس کار متخصص در زمینه زودپز آن را چک کند.

2. نشت مواد غذایی از درب یا سوپاپ ها

از ایراداتی که در بعضی از زودپزها یافت می‌ شود نشت مواد غذایی است.

که بیشتر از اطراف درب زودپز و سوپاپ آن خارج می‌ شود.

برای جلوگیری از این اتفاق حتما زودپز باید توسط یک تعمیرکار متخصص چک شود.

3. خارج شدن بخار از زودپز

یکی از مشکلات احتمالی که برای زود‌پزها به وجود می آید این است که با وجود قرار دادن سوپاپ در حالت قفل باز هم بخار خارج نمی‌ شود.

این به آن معناست که باید سوپاپ را تمیز کرده و دوباره جاگذاری کنید.

اگر این راه حل کارساز نبود لازم است که سوپاپ را تعویض کنید.

4. پخته نشدن مواد غذایی

مشکل دیگری که بسیاری از افراد ممکن است با آن مواجه شوند پخته نشدن کامل مواد غذایی می‌ باشد.

زمانی که با این مشکل روبه‌رو می شوید باید حتما زودپز را برای چک پیش یک سرویس کار متخصص با تجربه در زمینه تعمیرات زودپز ببرید تا مشکل آن را شناسایی و تعمیر کند.

تعمیرات زودپز وی ام اف در تهران

تعمیر زود پز وی ام اف در تهران

شرکت آریابهکار تعمیرگاه تخصصی زودپزهای وی ام اف است که تخصص در عیب‌ یابی و سرویس کردن این زودپزها دارد.

تعمیرگاه آریابهکار تمامی خدمات با کیفیت خود را با ضمانت 90 ارائه می‌دهد.

این تعمیرگاه توانسته است تا در طول 30 فعالیت خود رضایت مشتریان را جلب نماید.

خدمات قابل ارائه برای زودپز های وی ام اف شامل تست کامل زودپز ها و همچنین تعویض سوپاپ‌ های آن است که همه این موارد توسط یک سرویس کار متخصص در زمینه زودپز صورت می‌ گیرد.

تمامی قطعات استفاده شده برای تعویض اصل بوده و دارای بالاترین کیفیت موجود هستند و همچنین بهینه‌ ترین قیمت‌ های موجود در بازار را دارند.

تعمیرگاه آریابهکار توانایی پذیرش درخواست‌ها از سراسر کشور را دارد که نشان دهنده حجم وسیع سرویس دهی این تعمیرگاه است. یکی از نکاتی که تمامی فعالان در زمینه تعمیرات باید رعایت کنند تحویل به موقع است که تعمیرگاه آریابهکار این نکته را در اولویت خود قرار داده است و همیشه در اسرع وقت دستگاه را تحویل می‌ دهد.

این تعمیرگاه با به کارگیری سرویسکاران و همچنین تعمیرکاران با تجربه توانسته است که در طول 30 سال فعالیت حرفه‌ ای خود رضایت مشتریان را به خود جلب کند و بهترین نوع تعمیرات و خدمات را ارائه دهد.

سوالات متدوال

چرا زودپز وی ام اف سوت نمی زند؟

ضعیف بودن واشر دور درب زودپز وی ام اف و درنتیجه خروج بخار از آن، خرابی سوپاپ سوت و گیر کردن ذرات ریز غذا درون سوت باعث می شود تا زودپز سوت نزند.

چرا غذا در زودپز وی ام اف نمی پزد؟

خرابی سوپاپ اطمینان، خرابی واشر لاستیکی، سوپاپ تنظیم، خراب شدن درب زودپز باعث می شود تا بخار از درون دیگ نشت کرده و غذا نپزد.

چرا زودپز وی ام اف نشتی آب دارد؟

خراب شدن سوپاپ و یا شل شدن و پاره شدن واشر لاستیکی دور درب از عوامل آبریزی زودپز است.

برای درخواست تعمیر زودپز خود فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اولین فرصت برای پذیرش زودپز شما تماس بگیرند.  ارسال عکس دستگاه

  This Post Has 6 Comments

  1. سلام زودپز مارک وی ام اف رو دارم که وقتی روی شعله گاز قرار میدم هرچی زمان میگذره اما سوپاپ بالا نمیاد و شروع به چرخش نمی کنه. غذاهم نمیپزه، علت چیه؟

   1. باسلام
    خرابی سوپاپ اطمینان، خرابی واشر لاستیکی، سوپاپ تنظیم و خراب شدن درب زودپز باعث می شود تا بخار از درون دیگ نشت کرده و غذا نپزد.
    برای مشاوره رایگان عیب یابی و تعمیر زودپز می توانید با شماره ۰۲۱۴۵۴۳۷ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

  2. خسته نباشید. از زودپز وی ام اف استفاده میکنم و جدیدنا درش بسته نمیشه که ازش برای پخت و پز اسفاده کنم.
   وقتیم با زور میبندمش و میذارمش روی گاز میبینی از گوشه هاش درش بخار خارج میشه و غذای توش سرریز میکنه. ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل کار از چیه؟

   1. با سلام. کاربر گرامی مشخصاتی که در خصوص آن صحبت کردید به خرابی یا از جا دررفتگی واشر یا همان لاستیک دور درب زودپز، بسیار نزدیک می باشد. اگر از جایگاه خود خارج شده باشد باید آن را به صورت صحیح در جای خود قرار دهید اما اگر پارگی و یا پوسیدگی دارد باید اقدام به تعویض آن نمایید.

  3. زودپز من ارور e4 میده از دیروز معنی دقیقش چیه؟
   بایدچیکارش کنم؟ نیاز به تعمیر داره آیا؟

   1. با سلام،
    کاربر گرامی نمایش ارور e4 روی صفحه نمایش زودپز شما به معنی خراب بودن سوئیچ فشار است و قبل از رسیدن به دمای مناسب دستگاه قطع شده ممکن است خاموش شود.
    بهتر است برای تعمیر آن اقدام کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Back To Top
  بازگشت
  تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
  واتساپ آریابهکار
  تلگرام
  موبایل: 09190111214