skip to Main Content

تعمیر ساید بای ساید یکی از مجموعه خدماتی می باشد که در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آریابهکار توسط مجرب ترین تعمیرکاران در حال انجام می باشد. این نمایندگی در راستای برطرف سازی مشکلات ایجاد شده در هر یک از انواع مدل های ساید داخلی و خارجی، از قطعات 100% اصل و اورجینال استفاده می نماید و در نهایت ساید را با 7 روز تست رایگان در کنار 90 روز ضمانت نامه کتبی در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

ساید بای ساید یکی از مدل های مختلف و البته گران قیمت در میان سایر مدل های یخچال در عرصه جهانی می باشد که حالبت معمولی و فریزر هر دو در یک دستگاه با محفظه بیشتری جای گرفته اند و به همین دلیل شما می توانید دو دستگاه را صرفا در یک دستگاه داشته باشید و از قابلیت های آن برای روزمره خود استفاده کنید. از این رو با پرداخت هزینه نسبتا بیشتری می توانید اقدام به خرید ساید بای ساید نمایید و از قابلیت های آن در محیط خانه خود استفاده کنید و نیازی به دستگاه جانبی دیگری نداشته باشید.

اما در سال ۱۳۴۳ یخچال به ایران راه یافت. شرکت فیلور به عنوان نخستین تولیدکننده این دستگاه در ایران شناخته شد. در آغاز فعالیت خود، فیلور به انجام مونتاژ قطعات یخچال های برندهای فیلکو و هوور می پرداخت. با این حال با پیشرفت هایی که در علم و فناوری صنعت یخچال سازی به دست آمد، نسل جدیدی از این دستگاه ها با قابلیت های پیشرفته تر تولید شد. این نسل جدید که با نام ساید بای ساید شناخته می شود، علاوه بر خنک کردن، امکاناتی نظیر آب سردکن و یخساز نیز دارد.

از حدود ۴۰ سال پیش، ساید بای ساید وارد بازار ایران شده اند و جنرال الکتریک به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان آن مطرح است. امروزه انواع ساید بای ساید در ایران طرفداران فراوانی دارند و محبوبیت قابل توجهی کسب کرده اند. با این وجود ساید بای ساید دارای تاریخچه چند ده ساله ای در کشور عزیزمان دارد و این گونه نیست که صرفا در یک بازه زمانی کوتاهی در بازار کشور ما حضور یافته است. از این رو شما می توانید از دستگاهی مانند ساید بای ساید برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

لازم به ذکر است که ساید بای ساید در برندها و مدل های متنوعی در بازار کشور وجود دارد که شما می توانید گزینه مناسب و مدنظر خود را خریداری کنید و اگر پس از گذشت چندین سال با خرابی آن روبرو شدید و نیاز به تعمیرات داشتید، به نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در تهران مراجعه کنید تا این پروسه تعمیرات به بهترین شکل ممکن بر روی دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی و گران قیمت هم نداشته باشید.

از این رو در ادامه این دسته از خدمات آریابهکار قصد داریم شما عزیزان را با پروسه عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید در نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در تهران آشنا سازیم. همراه ما باشید.

رویه تعمیر ساید بای ساید

رویه تعمیر ساید بای ساید چگونه می باشد؟ رویه تعمیر ساید بای ساید در تهران باید به گونه ای باشد که دستگاه شما بصورت دقیق عیب یابی و سپس بصورت تخصصی تعمیر گردد. اما چگونه؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که منظور از عیب یابی این نیست که یک فرد ساده و بی تجربه با استفاده از پیچ گوشتی اقدام به باز کردن دستگاه شما نماید و سپس اقدام به بررسی تمام قطعات با پیچ گوشتی کند و اگر قطعه ای را تشخیص داد، اقدام به تعویض آن کند! عیب یابی ساید بای ساید که یک دستگاه گران قیمت می باشد نیاز به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا دارد.

رویه تعمیر ساید بای ساید

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که رویه تعمیر ساید بای ساید را به نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در تهران بسپارید تا به بهترین شکل ممکن رویه تعمیرات صورت گیرد و نیازی به تعویض قطعات کلیدی و… نداشته باشید. با این وجود بهتر است که دستگاه خود را به افرادی که مدعی تعمیرات هستند و اما هیچ تجربه ای در این زمینه ندارند نسپارید. لازم به ذکر است که با توجه به قیمت بالای ساید بای ساید، متاسفانه شاهد حضور افرادی هستیم که مدعی تعمیرات تخصصی این دستگاه هستند و اما این در حالی می باشد که دانشی در این زمینه ندارند.

به همین ترتیب اگر با هر گونه خرابی در ساید بای ساید روبرو شده اید، بهتر است که کمی منطقی تر باشید و به هر فردی که مدعی تعمیرات تخصصی این دستگاه می باشد اعتماد نکنید. در صورتی که شما به این افراد اعتماد کنید، مطمئن باشید که نه تنها دستگاه شما تعمیر نخواهد شد بلکه هزینه تعمیرات قابل توجهی را پرداخت خواهید کرد و علت این هزینه بالا هم تعویض قطعاتی می باشد که کاملا سالم هستند و هیچ خرابی بخصوصی ندارند.

نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ساید بای ساید در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ساید بای ساید در تهران یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران با بیش از 3 دهه تجربه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی به همراه کادری جوان و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان است تا بتوانید از این طریق مشکل دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید و صرفا از طریق تعمیر تخصصی قطعات آسیب دیده مشکل دستگاه شما رفع گردد.

نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ساید بای ساید در تهران

با این وجود اگر مایل به تعمیر ساید بای ساید در نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ساید بای ساید در تهران هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که آریابهکار بهترین گزینه ممکن پیش روی شماست؛ چرا که هدف ما از ارائه خدمات تخصصی تعمیرات به شما عزیزان، صرفا تعمیر ساید بای ساید می باشد و این در حالی می باشد که هدف از ارائه خدمات تعمیرات در سایر تعمیرگاه ها صرفه دریافت هزینه تعمیرات بالا و قابل توجهی از شما است و این خارج از عرف تعمیرات می باشد! به همین ترتیب ما آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هستیم.

شماره تماس نمایندگی تخصصی تعمیر ساید بای ساید در تهران

خدمات و سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر ساید بای ساید در تهران

چه خدماتی در خصوص تعمیر ساید بای ساید به عنوان نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در تهران در آریابهکار ارائه می شوند؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار با توجه به اینکه نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در تهران هستیم، هیچ محدودیتی در خصوص تعمیرات این دستگاه نداریم و صرفا تعمیراتی که دستگاه شما برای آنکه تبدیل به روز اول شود را ارائه خواهیم کرد تا از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن صورت گیرد و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید!

از این رو اگر با هرگونه خرابی و مشکل در ساید بای ساید روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، می توانید این دستگاه پیچیده را به دست تکنسین های مجرب و متخصص ما بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع گردد و همانند روز اول بدون هر گونه خرابی کار کند. در ادامه برخی از خدماتی که در خصوص تعمیرات ساید بای ساید ارائه می دهیم را نام برده ایم که عبارتند از:

  1. شارژ گاز فریون ساید بای ساید.
  2. تعمیر موتور ساید بای ساید.
  3. تعمیر کندانسور ساید بای ساید.
  4. تعمیرات دیفراست ساید بای ساید.
  5. تعویض قطعات سوخته با قطعات شرکتی و وارداتی.

فرایند تعمیر ساید بای ساید توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

شاید برای شما سؤال شده باشد که فرایند تعمیر ساید بای ساید توسط تعمیرکار متخصص آریابهکار چگونه می باشد؟ آیا تفاوتی در میان فرایند آریابهکار و سایر تعمیرگاه ها وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که فرایند تعمیر ساید بای ساید توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار این گونه می باشد که توسط تکنسین های مجرب و متخصص دستگاه شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و مخصوص ساید بای ساید در حضور شما عیب یابی می شود تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی گردد.

فرایند تعمیر ساید بای ساید توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

در طی این پروسه مشکل اصلی دستگاه شما ریشه یابی خواهد شد. پس از آنکه مشکل اصلی دستگاه شما تشخیص داده شد، فرایند تخمین هزینه تعمیرات براساس علت خرابی و میزان خرابی صورت خواهد گرفت و به شما اعلام می شود؛ لازم به ذکر است که هزینه تعمیرات ساید بای ساید که توسط تکنسین ها به شما اعلام می شود، براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد. از این رو اگر تائید تعمیرات دهید، دستگاه شما پروسه تعمیرات را طی خواهد کرد.

نکات مهم در رویه تعمیرات ساید بای ساید

مهم ترین نکات در رویه تعمیرات ساید بای ساید این است که دستگاه شما باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر شود. اما چرا؟ در صورتی که دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب عیب یابی و تعمیر شود، تمام نکات راهبردی و کلیدی در پروسه تعمیرات دستگاه شما صورت خواهند گرفت و اما اگر به افراد بی تجربه اعتماد کنید، هیچ خدمات تخصصی ای به شما ارائه نخواهد شد.

مزیت های تعمیر ساید بای ساید نمایندگی مرکزی آریابهکار

از مهم ترین مزایای تعمیر ساید بای ساید در نمایندگی مرکزی آریابهکار می توان به این مورد اشاره کرد که تمام خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم، صرفا توسط تکنسین های متخصص و مجرب انجام می شوند و این یک مزیت بسیار مهم و راهبردی برای شما عزیزان خواهد بود.

تعمیر ساید بای ساید با گارانتی بی قید و شرط

یکی از مزایای مهم تعمیر ساید بای ساید در آریابهکار این می باشد که پروسه تعمیر ساید بای ساید در آریابهکار به همراه گارانتی طولانی مدت خواهد بود! به عبارتی اگر شما پروسه تعمیرات ساید بای ساید خود را به تکنسین های ما بسپارید، ما در ازای خدماتی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی 90 روزه بدون هر گونه استثنایی به شما تعلق خواهد گرفت که این گارانتی بصورت کتبی و رسمی به شما تعلق خواهد گرفت.

تعمیر ساید بای ساید با قطعات 100% اورجینال

تعمیر ساید بای ساید با قطعات 100% اورجینال

در صورتی که قطعه ای یا قطعاتی در ساید بای ساید شما عزیزان به هر دلیلی سوخته باشد و به هیچ وجه قابل تعمیرات نباشد، باید پروسه تعویض قطعات صورت گیرد. در این مواقع ما در آریابهکار از قطعات وارداتی و شرکتی برای تعویض قطعات ساید بای ساید استفاده خواهیم کرد و تمام قطعاتی که تعویض خواهند شد به همراه گارانتی هستند.

مهمترین اقدامات در زمینه تعمیر ساید بای ساید

مهم ترین اقداماتی که باید در زمینه تعمیر ساید بای ساید توسط شما عزیزان صورت گیرد، این است که پروسه تعمیر ساید بای ساید را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید و به هیچ وجه این دستگاه خاص را به افراد بی تجربه و کم تجربه نسپارید تا از این طریق پروسه تعمیرات دستگاه شما به بهترین شکل ممکن صورت گیرد و نیازی به تعویض قطعات کلیدی و البته کاملا سالم نداشته باشید.

دلایل نیاز به تعمیر ساید بای ساید

از مهم ترین دلایل نیاز به تعمیر ساید بای ساید می توان به این مورد اشاره کرد که ساید بای ساید در هر مدل و هر برند از ارزش مالی بالایی برخوردار است و اگر شما این موضوع را فراموش کنید، مطمئنا دستگاه شما بدرستی تعمیر نخواهد شد. به همین دلیل منطقی تر است که در صورتی خرابی این دستگاه، آنرا بدست تکنسین های مجرب تعمیر کنید.

چرا تعمیر ساید بای ساید را به متخصصان آریابهکار بسپاریم؟

متخصصان آریابهکار علیرغم اینکه دانش بالایی در زمینه تعمیرات ساید بای ساید دارند، مهارت های لازم و کافی و همچنین مدارک مهندسی و معتبر به همراه بیش از 5 سال سابقه تعمیرات دارند و می توانند بهترین خدمات را به شما در این زمینه ارائه دهند. این در حالی است که تمام خدمات به شما به همراه گارانتی طولانی مدت ارائه خواهند شد.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ساید بای ساید آریابهکار

در صورتی که مایل به درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در آریابهکار هستید، می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در تهران تماس بگیرید و از این طریق هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین تعمیرکار آریابهکار به محل شما اعزام شود و پروسه تعمیرات ساید بای ساید شما را انجام دهد.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید و درخواست خود را در سامانه مشتریان آریابهکار ثبت کنید. لازم به ذکر است که از طریق شماره 09190111214 می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار در واتساپ و تلگرام در دسترس باشید و از این طریق درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم با شما عزیزان صورت گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214