skip to Main Content

یکی از ناخوشایندترین خرابی هایی که ممکن است برای جاروبرقی بوش شما عزیزان رخ دهد این است که سیم جمع کن جاروبرقی بوش شما خراب شود! زمانیکه این خرابی برای سیم جمع کن جاروبرقی بوش شما رخ می دهد، بدون شک سیمی که از این دستگاه به بیرون کشیده اید دیگر به سمت داخل دستگاه جمع نخواهد شد و در نتیجه بیرون از دستگاه باقی خواهد ماند. به عبارتی تصور کنید که 5 متر سیم بیرون از جاروبرقی بوش است و باید دائم این مشکل وجود داشته باشد! اما آیا سیم جمع کن جاروبرقی بوش قابل تعمیر است؟ بله. اما چگونه؟

برای آنکه بخواهید سیم جمع کن جاروبرقی بوش را تعمیر کنید، نیاز به یکسری ابزار تعمیراتی دارید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن این قطعه را تعمیر کنید و همانند روز اول برای شما کار کند. همچنین نکته دومی که بسیار مهم تر از عامل اول است، این می باشد که برای تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بوش باید تجربه تعمیرات تخصصی این قطعه را در رزومه خود داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را برای خود به ارمغان بیاورید.

با این وجود اگر مایل به تعمیر تخصصی سیم جمع کن جاروبرقی بوش هستید و هم ابزار و هم تجربه قبلی در این زمینه را دارید، در ادامه با پروسه تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بوش آشنا خواهید شد تا بتوانید این قطعه را یکبار برای همیشه تعمیر کنید. با این مقاله از مجموعه مقالات تعمیرات جاروبرقی بوش همراه ما باشید تا تمامی نکات لازم و ضروری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بوش

پس از آنکه موفق به خارج کردن سیم جمع کن جاروبرقی بوش از داخل جاروبرقی بوش شدید، این بار باید اقدام به تعمیر این قطعه نمایید. با این وجود شما در این مرحله موفق به خارج کردن و باز کردن سیم جمع کن جاروبرقی بوش از دستگاه شده اید و باید با استفاده از ابزارهای تعمیراتی که به آنها مجهز هستید اقدام به تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بوش نمایید.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بوش

همچنین اگر سیم جمع کن جاروبرقی بوش شما خراب شده است و نسخه جدیدی از آنرا خریداری کرده اید، می توانید نسخه جدید را نصب کنید.

نمایندگی تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی بوش

در صورتی که دانش لازم و کافی برای عیب یابی و تعمیر یا تعویض سیم جمع کن جاروبرقی بوش ندارید، تنها توصیه ای که برای شما داریم این است که با استفاده از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی بوش اقدام به تعمیرات این قطعه کلیدی و بسیار مهم نمایید تا نیازی به تعویض سیم جمع کن جاروبرقی بوش نداشته باشید. با این وجود اگر مایل به تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی بوش در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش هستید، می توانید از طریق شماره 02145437 تماس بگیرید.

سیم جمع کن جاروبرقی بوش چیست؟

سیم جمع کن جاروبرقی بوش یکی از مهم ترین قطعات جاروبرقی بوش شما عزیزان است که بلا استثنا در تمام مدل های جاروبرقی بوش درج شده است. به عبارتی اگر جاروبرقی بوش شما مجهز به این قطعه کاربردی نباشد، عملا مشکلاتی به همراه شما خواهند بود که نتایج مطلوبی نخواهند داشت. از این رو مهم ترین وظیفه سیم جمع کن جاروبرقی بوش این است که سیم بیرون آمده از درون دستگاه را به درون دستگاه منتقل کند. با این وجود مهم ترین وظیفه سیم جمع کن جاروبرقی بوش این دستگاه سیم دستگاه را جمع کند.

اما اگر به هر دلیلی سیم جمع کن جاروبرقی بوش کار نکند، مطمئن باشید که مشکلات متعددی برای شما رخ خواهند داد و رایج ترین مشکل ممکن این است که بعد از اتمام پروسه جارو کردن محیط با جاروبرقی بوش، چند متر سیم که از درون جاروبرقی بوش بیرون کشیده اید، به درون دستگاه جمع نخواهد شد. در نتیجه توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما برای استفاده از سیم جمع کن جاروبرقی بوش نکات مختلف را رعایت کنید تا بتوانید به نتیجه مطلوبی برسید.

از این رو اگر با نحوه استفاده از سیم جمع کن جاروبرقی بوش آشنا نیستید، توصیه می کنیم دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه را مطالعه کنید تا با نحوه استفاده صحیح و اصولی این قطعه آشنا شوید و در طول زمان مشکلی برای سیم جمع کن جاروبرقی بوش شما رخ ندهد.

قطعات تشکیل دهنده سیم جمع کن جاروبرقی بوش

سیم جمع کن جاروبرقی بوش تنها یک قطعه واحد نیست و از قطعات مختلفی تشکیل شده است. با این وجود اگر سیم جمع کن جاروبرقی بوش شما خراب شده و نمی توانید از آن استفاده کنید، باید قطعات تشکیل دهنده آن نیز مورد عیب یابی و بررسی دقیق قرار گیرند. از این رو از مهم ترین قطعات تشکیل دهنده سیم جمع کن جاروبرقی بوش می توان به این موارد اشاره کرد:

 • فنر.
 • فیوز.
 • ترمز.
 • قرقره.
 • حلقه مسی.

علت خرابی سیم جمع کن جاروبرقی بوش

دلایلی که می توانند در طول زمان منجر به خرابی سیم جمع کن جاروبرقی بوش شما عزیزان شوند، شامل چندین عامل هستند که تمامی آنها ناشی از استفاده نادرست و اشتباه از سیم جمع کن جاروبرقی بوش است. از این رو ممکن است برای شما سوال شود این دلایل شامل چه مواردی می شوند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم موارد ذیل می توانند در طول زمان منجر به خرابی و از کار افتادن سیم جمع کن جاروبرقی بوش شما عزیزان شوند. به همین ترتیب توصیه می کنیم آنها را در حین استفاده از سیم جمع کن جاروبرقی بوش رعایت کنید.

علت خرابی سیم جمع کن جاروبرقی بوش

 1. کشیدن بیش از حد سیم.
 2. اتمام طول عمر مفید سیم جمع کن جاروبرقی بوش پس از چندین سال.
 3. گره خوردن سیم.
 4. نفوذ گرد و غبار.
 5. فشردن دکمه سیم جمع کن جاروبرقی بوش با انگشتان پا.

نحوه باز کردن سیم جمع کن جاروبرقی بوش

برای آنکه سیم جمع کن جاروبرقی بوش را تعمیر کنید، در ابتدا باید این قطعه حساس را با استفاده از ابزارهای تعمیراتی مخصوص باز و خارج کنید. اما چگونه؟ برای آنکه بتوانید سیم جمع کن جاروبرقی بوش را باز کنید، باید طبق مراجل ذیل پیش بروید:

 1. جاروبرقی بوش را از برق بکشید.
 2. اقدام به باز کردن بدنه جاروبرقی بوش نمایید.
 3. قاب بالایی جاروبرقی بوش را پس از باز کردن پیچ ها باز کنید و کنار بگذارید.
 4. سیم جمع کن جاروبرقی بوش قابل مشاهده خواهد بود.
 5. اتصالات متصل به سیم جمع کن جاروبرقی بوش را به آرامی باز کنید و قطعه مدنظر را از دستگاه خارج کنید.
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214