skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : 91006676-۰۲۱
تعمیر لباسشویی آریستون
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر لباسشویی آریستون توسط تعمیرکاران حرفه ای شرکت آریابهکار در سریع ترین زمان ممکن در سراسر تهران انجام می گیرد.

فرقی نمی کند که ساکن کدام منطقه تهران بزرگ باشید، ما با داشتن شعب مختلف، خدمات تعمیر خود را برای کلیه مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ پوشش می دهیم.

بهتر است در ابتدا جهت تعمیر لباسشویی خود به نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون مراجعه کنید.

در صورت عدم مراجعه به نمایندگی، می توانید از خدمات شرکت آریابهکار بهره بگیرید.

کلیه خدمات این شرکت به همراه گارانتی 90 روزه و به همراه فاکتور رسمی ارائه خواهد شد.

در ادامه این مطلب به بررسی مشکلات رایج ماشین لباسشویی آریستون می پردازیم.

سپس اقدامات لازم برای تعمیر لباسشویی و خدمات برجسته آریابهکار را به عنوان تعمیرگاه تخصصی لباسشویی آریستون معرفی خواهیم کرد.

فهرست

رویه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

رویه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون اینگونه می باشد که در ابتدا باید تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون بصورت تخصصی مشکل دستگاه شما را با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی کند و پیش از آنکه عیب یابی تخصصی بر روی دستگاه صورت نگرفته، اعلام هزینه تعمیرات نکند. پس از عیب یابی اصولی ماشین لباسشویی آریستون، باید تعمیرات تخصصی قطعات صورت گیرد تا مشکل دستگاه در کمترین بازه زمانی و بصورت تخصصی تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات ماشین لباسشویی آریستون نداشته باشید.

نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در استان تهران، 0 تا 100 خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را به شما عزیزان ارائه می کند تا بدون نیاز به تعویض قطعات و صرفا با استفاده از تعمیرات تخصصی، مشکل شما عزیزان برطرف شود و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان ما تماس بگیرید تا تکنسین در روز و ساعت از پیش تعیین شده به محل شما اعزام شود.

خدمات و سرویس های ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

اگر ماشین لباسشویی آریستون دارید و به تازگی خرابی در آن رخ داده است، جای هیچ نگرانی وجود ندارد چرا که ما در آریابهکار تمامی خدمات مرتبط با تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را به شما عزیزان ارائه می دهیم. توجه داشته باشید که تمامی خدماتی ما بصورت تخصصی و کارشناسی انجام می شود تا خیال شما از بابت تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون راحت باشد. همچنین ما تمامی تعمیرات را به همراه 90 روز گارانتی به شما ارائه می دهیم.

فرایند تعمیر ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکاران مجرب آریابهکار

یکی از سوالاتی که معمولا در خصوص تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون از ما پرسیده می شود، فرایند تعمیر ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکاران آریابهکار می باشد که حدودا در این گزارش با رویه مجموعه ما آشنا شده اید. اما رویه تعمیراتی که در آریابهکار وجود دارد، براساس رویه تعمیرات در بزرگترین تعمیرگاه های حاضر در دنیا می باشد که هدف از این رویه نیز تعمیر صحیح، اصولی و مهندسی با کمترین هزینه تعمیرات می باشد. با این وجود در ادامه این گزارش نیز قصد داریم تا شما را با این فرایند آشنا سازیم.

 1. در ابتدا از طریق خطوط مندرج با کارشناسان و تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید.
 2. هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین در روز و ساعت از پیش تعیین شده انجام دهید.
 3. تکنسین باید دستگاه را بصورت قطعه به قطعه براساس خرابی رخ داده مشکل اصلی را شناسایی کند و تشخیص دهد.
 4. سپس مشکل دستگاه در قالب یک گزارش به شما اعلام خواهد شد.
 5. همچنین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون براساس مشکل رخ داده و نرخ نامه مصوب اتحادیه برآورد خواهد شد.
 6. در صورت تایید شما تعمیرات انجام می شود و پس از اتمام تعمیرات، تست نهایی در حضوری شما گرفته می شود.

فرایند تعمیر ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکاران مجرب آریابهکار

نکات مهم در رویه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

نکات زیادی در رویه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون وجود دارند که فقط و فقط با مراجعه به مراکز تخصصی تعمیرات، این نکات اجرا خواهند شد! اما این نکات شامل چه مواردی می شوند؟ معمولا این نکات شامل مواردی هستند که تکنسین تعمیرکار می تواند با استفاده از این نکات یک دستگاه تعمیر شده ارائه دهد که حتی بهتر از روز اول برای شما کار خواهد کرد. با این وجود این نکات نتیجه چندین سال فعالیت تخصصی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکاران آریابهکار می باشد که در صورت تعمیر دستگاه شما توسط تعمیرکاران مجرب مجموعه ما، این موارد بصورت تمام و کمال بر روی دستگاه شما اعمال خواهند شد.

مزیت های تعمیر ماشین لباسشویی آریستون نمایندگی مرکزی آریابهکار

اولین مزیتی که به شما در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در نمایندگی مرکزی آریابهکار تعلق می گیرد این است که دستگاه شما فقط و فقط توسط تعمیرکارانی تعمیر خواهد شد که تجربه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی آریستون را دارا هستند و توانایی بالایی در این زمینه دارند. با این وجود اگر مایل هستید تا ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکارانی صورت گیرد که با دستگاه شما بصورت کامل آشنا هستند، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های مجرب ما بسپارید.

همچنین یکی دیگر از مزایایی که ما برای شما در نظر گرفته ایم این است که دستگاه شما علیرغم اینکه بصورت تخصصی تعمیر می شود، ضمانت نامه کتبی هم بابت تمامی خدمات به شما ارائه می شود که تضمین کننده خدمات ما به شما خواهد بود. از این رو اگر مایل به تعمیر تخصصی با کمترین هزینه ممکن و 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار هستید، می توانید دستگاه را با خیالی آسوده به تکنسین های مجرب ما بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون با گارانتی بی قید و شرط

اگر مایل به تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تعمیرگاه های غیرمجاز هستید، علیرغم اینکه سطح دانش بسیار کمی در زمینه تعمیرات این دستگاه دارند و احتمالا خرابی دستگاه را به‌درستی تعمیر نخواهد کرد، هیچ گارانتی هم بابت تعمیرات انجام شده و قطعات تعویض شده ارائه نمی کنند. اما ما در آریابهکار تمامی خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم را تضمین می کنیم! چگونه؟ تمامی خدماتی که ما به شما ارائه کرده ایم، در قالب یک ضمانت نامه کتبی 90 روزه و رسمی آریابهکار به شما ارائه می شوند تا خیالتان در خصوص تعمیرات تخصصی آریابهکار راحت باشد.

همچنین اگر مشکل تعمیر شده پس از تعمیرات به‌صورت مجدد رخ داد، می توانید با استفاده از برگه گارانتی و ضمانت نامه ای که ما به شما ارائه کردیم، درخواست تعمیر مجدد دهید که هزینه تعمیر مجدد رایگان می باشد. لازم به ذکر است که هدف از تعمیر مجدد، تحویل دستگاه سالم به شما عزیزان می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون با قطعات 100% اورجینال

همانگونه که گفته شد، ما در آریابهکار پیش از آنکه دستگاه به‌صورت تخصصی توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی آریستون در حضور شما و با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت نگیرد، هیچ گونه تضمینی بابت علت خرابی دستگاه نمی دهیم؛ چرا که ممکن است مشکل دستگاه بسیار جزئی باشد و یا حتی می تواند ناشی از خرابی چندین قطعه باشد! با این وجود پس از آنکه عیب یابی صورت گرفت، تعمیرکاران مجموعه ما تلاش خود را برای تعمیرات تخصصی قطعات آسیب دیده ماشین لباسشویی آریستون انجام می دهند.

نتیجه این تعمیرات تخصصی که ناشی از یک تجربه طولانی مدت و تعمیرات تعداد زیادی دستگاه می باشد، یا تعمیر شدن قطعه خواهد بود و یا اینکه باید قطعه را تعویض کنید! لازم به ذکر است تا زمانیکه تکنسین ها و تعمیرکاران ما به‌صورت 100 درصد از این موضوع مطلع نشوند، به هیچ وجه اعلام تعویض قطعه نخواهند کرد. همچنین اگر تصمیم بر تعویض قطعات ماشین لباسشویی آریستون باشد، ما قطعه آسیب دیده را با قطعات وارداتی براساس مدل و برند دستگاه تعویض می کنیم.

مهمترین گام ها در رویه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

مهم ترین و اولین گام در رویه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون این نیست که یک فرد با کمترین دانش تعمیرات را پیدا کنید و بدون اینکه دستگاه را عیب یابی کند، هزینه تعمیرات و تعویض قطعات به شما بدهد! اولین و مهم ترین گام در رویه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون این است که یک مرکز تعمیراتی مجاز و با اصلت را پیدا کنید که در ابتدا دستگاه شما را به‌صورت تخصصی عیب یابی کند و پس از عیب یابی انجام شده، نتیجه را در قالب یک گزارش به شما اعلام نماید و در صورت تائید شما، تعمیرات صورت گیرد.

بنابراین توجه داشته باشید که مهم ترین رویه در تعمیر این دستگاه این است که در ابتدا به‌صورت تخصصی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی آریستون آریابهکار عیب یابی شوند و پس از عیب یابی دقیق، تعمیرات صورت گیرد. اگر گام اول را به‌درستی انجام دهید، مابقی اقدامات به‌صورت تخصصی توسط تعمیرگاهی که به آن مراجعه کرده اید، انجام خواهد شد.

دلایل نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

قیمت امروز یک دستگاه ماشین لباسشویی آریستون 6 کیلویی در بازار ایران حدودا 25 میلیون تومان می باشد و اگر یک خانواده 4 نفره هستید برای خرید یک دستگاه ماشین لباسشویی آریستون 9 کیلویی باید 30 میلیون تومان هزینه بپردازید، با این وجود هر گونه خرابی ساده و جزئی در ماشین لباسشویی آریستون به این معنا نیست که حتما باید دستگاه را تعویض کنید چرا که تمام مشکلات ماشین لباسشویی آریستون قابل تعمیر هستند و هیچ گونه محدودیتی در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در آریابهکار وجود ندارد.

بنابراین توصیه ای که ما به شما داریم این است که شما عزیزان می توانید این دستگاه را با یک هزینه بسیار ناچیز در آریابهکار تعمیر کنید تا همانند روز اول بتوانید بدون هر گونه خرابی از آن استفاده نمایید.

دلایل نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

چرا تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را به متخصصان آریابهکار بسپاریم؟

ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که چرا و چگونه می توان به آریابهکار اعتماد کرد؟ آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون و سایر لوازم برقی خانگی، تمام مشکلات پیش آمده برای ماشین لباسشویی آریستون را به همراه تعمیرکاران و تکنسین های متخصص در تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تعمیر می کنند تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و صرفا خدمات تعمیر تخصصی بر روی دستگاه شما صورت گیرد. با این وجود اولین عاملی که می توانیم نام ببریم این است که مشکل دستگاه شما فقط توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی آریستون آریابهکار تعمیر می شوند.

همچنین یکی دیگر از شاخصه های بسیار مهم در تعمیر ماشین لباسشویی آریستون، هزینیه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون می باشد که در شرایط اقتصادی فعلی ممکن است در دام برخی تعمیرکاران بیافتید که هزینه تعمیرات هنگفتی از شما بابت تعویض قطعات دریافت کنند. اما در آریابهکار اینگونه نیست و تمام هزینه هایی که ما به شما اعلام می کنیم، پس از عیب یابی تخصصی دستگاه می باشد که معیار و اساس تعیین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در مجموعه ما، نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است.

با این وجود اگر مایل هستید تا مشکل دستگاه شما به‌صورت اصولی تعمیر شود و کمترین هزینه تعمیرات را بپردازید، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های آریابهکار بسپارید تا با خیالی آسوده تعمیرات لازم صورت گیرد.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون آریابهکار

برای ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکاران آریابهکار، ما روش های مختلفی را برای شما در نظر گرفته ایم که می توانید از میان این روش ها، روش مدنظر خود را انتخاب نمایید تا تعمیرات تخصصی بر روی دستگاه شما صورت گیرد. اولین راهکاری که ما برای شما در نظر داریم این است ابتدا یک یا چند تصویر واضح از جوانب مختلف به همراه یک ویدیو سی ثانیه ای از مشکل دستگاه تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم پشتیبانی ما ارسال کنید تا بررسی ابتدایی صورت گیرد و راهنمایی های لازمه انجام شود؛ توجه داشته باشید پیش از آنکه دستگاه شما توسط تعمیرکاران ما به‌صورت حضوری عیب یابی نشود، مشکل دستگاه به‌صورت قطعی شناسایی نخواهد شد.

درضمن یکی دیگر از روش های استفاده از خدمات ما این می باشد که از طریق شماره تلفن مرکزی 02145437 تماس بگیرید و سپس با توضیح کامل مشکل پیش آمده برای دستگاه، راهنمایی های لازم به شما صورت گیرد. توجه داشته باشید که راهکار اول، سریعترین و بهترین راهکار ممکن است.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تهران

برای دسترسی به شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تهران و یا استان محل سکونت خود می توانید از طریق کارت گارانتی دستگاه، اقدام کنید؛ چرا که تمام مشخصات شرکت وارد کننده ماشین لباسشویی آریستون شما عزیزان به همراه راه های ارتباطی بر روی این کارت نوشته شده است. از این رو اگر کارت گارانتی ماشین لباسشویی آریستون شما عزیزان اعتبار دارد و هنوز منقضی نشده، می توانید به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون مراجعه کنید و از خدمات پس از فروش برای تعمیر رایگان این دستگاه استفاده نمایید.

از این رو به کارت گارانتی مراجعه کنید و اطلاعات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تهران را پیدا نمایید. توجه داشته باشید در حین خرید به موضوع گارانتی اهمیت زیادی دهید و از خدمات پس از فروش مطلع شوید تا اگر مشکلی برای دستگاه شما رخ داد بتوانید از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون جهت تعمیرات استفاده کنید. همچنین اگر گارانتی دستگاه به اتمام رسیده است، می توانید از طریق شماره 02145437 اقدام به انجام هماهنگی های لازم نمایید تا مشکل برطرف گردد.

عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون

عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون

عیب یابی اولیه مرحله از خدمات تعمیر لباسشویی است. تعمیرکار حاضر در محل طی عملیات عیب یابی می تواند ریشه مشکلات لباسشویی را تشخیص دهد.

از کجا بفهمیم که ماشین لباسشویی آریستون ما دچار مشکلات اساسی شده و به خدمات تعمیر نیاز دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خرابی هر یک از قطعات ماشین لباسشویی توأم با بروز علائمی مشخص است.

از جمله شایع ترین نشانه های خرابی لباسشویی آریستون، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. روشن نشدن
 2. ایجاد سر و صدای غیر طبیعی هنگام کار
 3. لرزش غیرعادی و بیش از اندازه
 4. وارد نشدن آب به داخل دستگاه
 5. باقی ماندن مایع نرم کننده داخلی جا پودری
 6. پاره شدن لاستیک دور درب دستگاه
 7. تخلیه نکردن آب
 8. کار نکردن ماشین لباسشویی
 9. باز نشدن درب بعد از شستشو
 10. ایجاد بوی بد در دستگاه
 11. ارور دادن لباسشویی
 12. خوب خشک نکردن لباس ها
 13. نشتی آب

تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی آریستون

تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی آریستون

1. تعمیر برد لباسشویی آریستون

این کار زمانی انجام می‌شود که در اثر نوسانات برق و یا ضربه، برد الکترونیکی صدمه ببیند.

قابل توجه است که برد الکترونیکی مهم ترین قطعه در لباسشویی است و تمام عملیات لباسشویی تحت فرمان این قطعه انجام می گیرد.

در صورت نیاز به تعویض باید توجه داشته باشید که قیمت برد ماشین لباسشویی آریستون زیاد است.

2. تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی

اتمام زغال موتور لباسشویی، فرسایش بلبرینگ های موتور و خرابی تاکومتر به نقص فنی در موتور منجر می شوند.

در این صورت نیاز است تا سریعا نسبت به تعمیر موتور و یا تعویض آن اقدام نمایید.

3. تعویض بلبرینگ، کاسه نمد و سه نظام

دیگ ماشین لباسشویی از طریق قطعات بلبرینگ، کاسه نمد و شفت سه نظام به موتور متصل می شود.

در صورتی که دیگ لباسشویی در هنگام چرخش صدای غیر طبیعی می دهد، هر یک از این قطعات رابط ممکن است دچار خرابی شده باشد که بایستی مورد بررسی قرار گیرند.

4. تعویض شیربرقی

شیر برقی در لباسشویی وظیفه انتقال آب به جاپودری و درون دیگ لباسشویی را برعهده دارد. خرابی شیر برقی معمولا در اثر رسوبات آب اتفاق می افتد.

5. تعویض هیدروستات

هیدروستات، سنسوری است که سطح آب درون دیگ لباسشویی را تنظیم می کند.

اگر این قطعه خراب شود دستگاه آبدهی به دیگ را قطع نمی‌ کند.

همچنین ممکن است دستگاه ارور داده و کار نکند.

6. تعویض پمپ تخلیه

در صورت خرابی پمپ تخلیه، آب درون ماشین لباسشویی باقی می ماند.

دستگاه ارور داده و ماشین وارد مرحله خشک کن نمی شود.

7. تعویض کمک فنر

خرابی کمک فنر ها توام با لرزش شدید لباسشویی و تولید صدای غیر طبیعی است.

توجه داشته باشید که استفاده از کمک فنر های فیک و ضعیف به دلیل عدم تحمل دیگ لباسشویی می تواند باعث شکستگی آن شود.

8. تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آریستون

این لاستیک به مرور زمان دچار فرسایش و پارگی می شود.

گیر کردن قسمتی از لباس در حین بستن درب لباسشویی معمولاً مهم ترین عامل سایش لاستیک ها در هنگام چرخش لباسشویی است.

9. تعویض المنت

المنت وظیفه گرم کردن آب را برعهده دارد.

خرابی آن باعث می شود تا در برنامه های مختلف، حرارت آب متناسب با برنامه انتخابی تنظیم نشده و دستگاه ارور دهد.

10. تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی

میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی وظیفه قفل کردن درب لباسشویی را در حین کارکرد برعهده دارد.

قفل کردن درب باعث می شود که آب به خارج از دستگاه نشت نکند.

در صورت خرابی این قطعه لباسشویی شروع به کار نخواهد کرد.

آریابهکار مرکز تعمیرات لباسشویی آریستون در تهران

آریابهکار مرکز تعمیرات لباسشویی آریستون در تهران

آریابهکار مرکز تخصصی تعمیر انواع مدل های لباسشویی آریستون در تهران است.

این مرکز با داشتن مجوز رسمی از سوی اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی از سابقه فعالیت بالا در این حوزه برخوردار است.

مهم ترین مزایای شرکت آریابهکار در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

 1. گارانتی سرویس و تعمیرات تا ۹۰ روز
 2. تعیین زمان خدمات توسط شما
 3. تعمیر در سریع ترین زمان
 4. هزینه های مصوب با ارائه فاکتور رسمی
 5. ارائه کد های تخفیف دوره ای به مشترکین
 6. سرویس های ویژه تعمیر ۴۸ ساعته
 7. تعمیر در محل

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱
واتساپ آریابهکار
تلگرام