skip to Main Content
تعمیر لباسشویی آریستون
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر لباسشویی آریستون توسط تعمیرکاران حرفه ای شرکت آریابهکار در سریع ترین زمان ممکن در سراسر تهران انجام می گیرد.

فرقی نمی کند که ساکن کدام منطقه تهران بزرگ باشید، ما با داشتن شعب مختلف، خدمات تعمیر خود را برای کلیه مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ پوشش می دهیم.

بهتر است در ابتدا جهت تعمیر لباسشویی خود به نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون مراجعه کنید.

در صورت عدم مراجعه به نمایندگی، می توانید از خدمات شرکت آریابهکار بهره بگیرید.

کلیه خدمات این شرکت به همراه گارانتی 90 روزه و به همراه فاکتور رسمی ارائه خواهد شد.

در ادامه این مطلب به بررسی مشکلات رایج ماشین لباسشویی آریستون می پردازیم.

سپس اقدامات لازم برای تعمیر لباسشویی و خدمات برجسته آریابهکار را به عنوان تعمیرگاه تخصصی لباسشویی آریستون معرفی خواهیم کرد.

فهرست

رویه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

رویه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون اینگونه می باشد که در ابتدا باید تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون بصورت تخصصی مشکل دستگاه شما را با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی کند و پیش از آنکه عیب یابی تخصصی بر روی دستگاه صورت نگرفته، اعلام هزینه تعمیرات نکند. پس از عیب یابی اصولی ماشین لباسشویی آریستون، باید تعمیرات تخصصی قطعات صورت گیرد تا مشکل دستگاه در کمترین بازه زمانی و بصورت تخصصی تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات ماشین لباسشویی آریستون نداشته باشید.

رویه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در استان تهران، 0 تا 100 خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را به شما عزیزان ارائه می کند تا بدون نیاز به تعویض قطعات و صرفا با استفاده از تعمیرات تخصصی، مشکل شما عزیزان برطرف شود و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان ما تماس بگیرید تا تکنسین در روز و ساعت از پیش تعیین شده به محل شما اعزام شود.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لباسشویی آریستون

نمایندگی مرکزی و مجاز لباسشویی آریستون در راستای ارائه خدمات ارزشمند و هرچه تمام تر به شهروندان گرامی ساکن در استان تهران، اقدام به ایجاد شعب مختلفی در سراسر پایتخت نموده است تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین بازه زمانی در اختیار متقاضیان قرار دهد.

جهت دسترسی راحت کاربران، برای هریک از شعبه ها و نمایندگی های زیر مجموعه نمایندگی مرکزی، یک شماره تماس مجزا در نظر گرفته شده است تا یک پوشش کامل و جامع از تمامی مناطق و محله های استان تهران ایجاد گردد.

شماره نمایندگی تعمیر جاروبرقی آریستون در هر منطقه از استان تهران به شرج زیر می باشد:

خدمات و سرویس های ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

اگر ماشین لباسشویی آریستون دارید و به تازگی خرابی در آن رخ داده است، جای هیچ نگرانی وجود ندارد چرا که ما در آریابهکار تمامی خدمات مرتبط با تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را به شما عزیزان ارائه می دهیم. توجه داشته باشید که تمامی خدماتی ما بصورت تخصصی و کارشناسی انجام می شود تا خیال شما از بابت تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون راحت باشد. همچنین ما تمامی تعمیرات را به همراه 90 روز گارانتی به شما ارائه می دهیم.

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر لباسشویی آریستون با تعمیرات فوق تخصصی

ما در آریابهکار مدعی این هستیم که تمام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را بصورت تخصصی انجام می دهیم؛ چرا که ما پروسه تعمیر این دستگاه را فقط توسط تکنسین هایی انجام می دهیم که دارای دانش فنی ماشین لباسشویی آریستون هستند و می توانند در کمترین بازه زمانی ممکن مشکل را عیب یابی و تعمیر کنند. همچنین ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تمام خدمات تعمیر این دستگاه را با گارانتی 90 روزه انجام می دهیم!

این در حالی می باشد که اگر شما ماشین لباسشویی آریستون را در سایر تعمیرگاه ها تعمیر کنید، هیچ گارانتی به شما تعلق نخواهد گرفت و حتی اگر دستگاه شما یک ساعت پس از تعمیرات دچار خرابی شود، هیچ مسئولیتی در این خصوص توسط تعمیرگاه پذیرفته نخواهد شد. در نتیجه باید هزینه مجددی را در این زمینه در نظر بگیرید تا مشکل از این طریق برطرف شود. با این وجود ما به دلیل آنکه دستگاه شما را توسط تکنسین های ماشین لباسشویی آریستون تعمیر می کنیم، آنرا گارانتی می کنیم.

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر لباسشویی آریستون با تعمیرات فوق تخصصی

اما منظور از گارانتی چیست؟ اگر پس از تعمیرات انجام شده در ماشین لباسشویی آریستون در بازه زمانی گارانتی با خرابی قبلی در این دستگاه روبرو شدید، ما پروسه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را بدون دریافت هزینه ای از شما بصورت رایگان تعمیر خواهیم کرد تا مشکل شما از این طریق برطرف شود و نیازی به پرداخا هزینه تعمیرات مجدد نداشته باشید. از این رو شما می توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

با این وجود ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تمام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه حداقل برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

بهترین زمان برای تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی آریستون در تهران

اگر ماشین لباسشویی آریستون شما عزیزان خراب شده است، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون کی است؟! از نظر تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار، بهترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون، زمانی می باشد که شما متوجه جزئی ترین خرابی در این دستگاه می شوید! به عبارتی زمانیکه شما جزئی ترین اختلال و خرابی را در این دستگاه مشاهده می کنید، باید اقدام به تعمیرات آن نمایید تا مشکل از این طریق برطرف گردد.

از این رو اگر اختلالات اولیه را نادیده بگیرید، بدون شک مطمئن باشید مشکل دستگاه شما بیشتر خواهد شد که طبیعتا در این مواقع هزینه بیشتری را باید جهت تعمیرات بپردازید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را در اسرع زمان طی کنید تا مشکل از این طریق برطرف شود.

فرایند تعمیر ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکاران مجرب آریابهکار

یکی از سوالاتی که معمولا در خصوص تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون از ما پرسیده می شود، فرایند تعمیر ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکاران آریابهکار می باشد که حدودا در این مقاله با رویه مجموعه ما آشنا شده اید. اما رویه تعمیراتی که در آریابهکار وجود دارد، براساس رویه تعمیرات در بزرگترین تعمیرگاه های حاضر در دنیا می باشد که هدف از این رویه نیز تعمیر صحیح، اصولی و مهندسی با کمترین هزینه تعمیرات می باشد. با این وجود در ادامه این مقاله نیز قصد داریم تا شما را با این فرایند آشنا سازیم.

فرایند تعمیر ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکاران مجرب آریابهکار

 1. در ابتدا از طریق خطوط مندرج با کارشناسان و تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید.
 2. هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین در روز و ساعت از پیش تعیین شده انجام دهید.
 3. تکنسین باید دستگاه را بصورت قطعه به قطعه براساس خرابی رخ داده مشکل اصلی را شناسایی کند و تشخیص دهد.
 4. سپس مشکل دستگاه در قالب یک گزارش به شما اعلام خواهد شد.
 5. همچنین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون براساس مشکل رخ داده و نرخ نامه مصوب اتحادیه برآورد خواهد شد.
 6. در صورت تایید شما تعمیرات انجام می شود و پس از اتمام تعمیرات، تست نهایی در حضوری شما گرفته می شود.

نکات مهم در رویه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

نکات زیادی در رویه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون وجود دارند که فقط و فقط با مراجعه به مراکز تخصصی تعمیرات، این نکات اجرا خواهند شد! اما این نکات شامل چه مواردی می شوند؟ معمولا این نکات شامل مواردی هستند که تکنسین تعمیرکار می تواند با استفاده از این نکات یک دستگاه تعمیر شده ارائه دهد که حتی بهتر از روز اول برای شما کار خواهد کرد. با این وجود این نکات نتیجه چندین سال فعالیت تخصصی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکاران آریابهکار می باشد که در صورت تعمیر دستگاه شما توسط تعمیرکاران مجرب مجموعه ما، این موارد بصورت تمام و کمال بر روی دستگاه شما اعمال خواهند شد.

مزیت های تعمیر ماشین لباسشویی آریستون نمایندگی مرکزی آریابهکار

اولین مزیتی که به شما در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در نمایندگی مرکزی آریابهکار تعلق می گیرد این است که دستگاه شما فقط و فقط توسط تعمیرکارانی تعمیر خواهد شد که تجربه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی آریستون را دارا هستند و توانایی بالایی در این زمینه دارند. با این وجود اگر مایل هستید تا ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکارانی صورت گیرد که با دستگاه شما بصورت کامل آشنا هستند، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های مجرب ما بسپارید.

همچنین یکی دیگر از مزایایی که ما برای شما در نظر گرفته ایم این است که دستگاه شما علیرغم اینکه بصورت تخصصی تعمیر می شود، ضمانت نامه کتبی هم بابت تمامی خدمات به شما ارائه می شود که تضمین کننده خدمات ما به شما خواهد بود. از این رو اگر مایل به تعمیر تخصصی با کمترین هزینه ممکن و 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار هستید، می توانید دستگاه را با خیالی آسوده به تکنسین های مجرب ما بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون با گارانتی بی قید و شرط

اگر مایل به تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تعمیرگاه های غیرمجاز هستید، علیرغم اینکه سطح دانش بسیار کمی در زمینه تعمیرات این دستگاه دارند و احتمالا خرابی دستگاه را به‌درستی تعمیر نخواهد کرد، هیچ گارانتی هم بابت تعمیرات انجام شده و قطعات تعویض شده ارائه نمی کنند. اما ما در آریابهکار تمامی خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم را تضمین می کنیم! چگونه؟ تمامی خدماتی که ما به شما ارائه کرده ایم، در قالب یک ضمانت نامه کتبی 90 روزه و رسمی آریابهکار به شما ارائه می شوند تا خیالتان در خصوص تعمیرات تخصصی آریابهکار راحت باشد.

همچنین اگر مشکل تعمیر شده پس از تعمیرات به‌صورت مجدد رخ داد، می توانید با استفاده از برگه گارانتی و ضمانت نامه ای که ما به شما ارائه کردیم، درخواست تعمیر مجدد دهید که هزینه تعمیر مجدد رایگان می باشد. لازم به ذکر است که هدف از تعمیر مجدد، تحویل دستگاه سالم به شما عزیزان می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون با قطعات 100% اورجینال

همانگونه که گفته شد، ما در آریابهکار پیش از آنکه دستگاه به‌صورت تخصصی توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی آریستون در حضور شما و با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت نگیرد، هیچ گونه تضمینی بابت علت خرابی دستگاه نمی دهیم؛ چرا که ممکن است مشکل دستگاه بسیار جزئی باشد و یا حتی می تواند ناشی از خرابی چندین قطعه باشد! با این وجود پس از آنکه عیب یابی صورت گرفت، تعمیرکاران مجموعه ما تلاش خود را برای تعمیرات تخصصی قطعات آسیب دیده ماشین لباسشویی آریستون انجام می دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون با قطعات 100% اورجینال

نتیجه این تعمیرات تخصصی که ناشی از یک تجربه طولانی مدت و تعمیرات تعداد زیادی دستگاه می باشد، یا تعمیر شدن قطعه خواهد بود و یا اینکه باید قطعه را تعویض کنید! لازم به ذکر است تا زمانیکه تکنسین ها و تعمیرکاران ما به‌صورت 100 درصد از این موضوع مطلع نشوند، به هیچ وجه اعلام تعویض قطعه نخواهند کرد. همچنین اگر تصمیم بر تعویض قطعات ماشین لباسشویی آریستون باشد، ما قطعه آسیب دیده را با قطعات وارداتی براساس مدل و برند دستگاه تعویض می کنیم.

مهمترین گام ها در رویه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

مهم ترین و اولین گام در رویه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون این نیست که یک فرد با کمترین دانش تعمیرات را پیدا کنید و بدون اینکه دستگاه را عیب یابی کند، هزینه تعمیرات و تعویض قطعات به شما بدهد! اولین و مهم ترین گام در رویه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون این است که یک مرکز تعمیراتی مجاز و با اصلت را پیدا کنید که در ابتدا دستگاه شما را به‌صورت تخصصی عیب یابی کند و پس از عیب یابی انجام شده، نتیجه را در قالب یک گزارش به شما اعلام نماید و در صورت تائید شما، تعمیرات صورت گیرد.

بنابراین توجه داشته باشید که مهم ترین رویه در تعمیر این دستگاه این است که در ابتدا به‌صورت تخصصی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی آریستون آریابهکار عیب یابی شوند و پس از عیب یابی دقیق، تعمیرات صورت گیرد. اگر گام اول را به‌درستی انجام دهید، مابقی اقدامات به‌صورت تخصصی توسط تعمیرگاهی که به آن مراجعه کرده اید، انجام خواهد شد.

دلایل نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

قیمت امروز یک دستگاه ماشین لباسشویی آریستون 6 کیلویی در بازار ایران حدودا 25 میلیون تومان می باشد و اگر یک خانواده 4 نفره هستید برای خرید یک دستگاه ماشین لباسشویی آریستون 9 کیلویی باید 30 میلیون تومان هزینه بپردازید، با این وجود هر گونه خرابی ساده و جزئی در ماشین لباسشویی آریستون به این معنا نیست که حتما باید دستگاه را تعویض کنید چرا که تمام مشکلات ماشین لباسشویی آریستون قابل تعمیر هستند و هیچ گونه محدودیتی در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در آریابهکار وجود ندارد.

دلایل نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

بنابراین توصیه ای که ما به شما داریم این است که شما عزیزان می توانید این دستگاه را با یک هزینه بسیار ناچیز در آریابهکار تعمیر کنید تا همانند روز اول بتوانید بدون هر گونه خرابی از آن استفاده نمایید.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را به متخصصان آریابهکار بسپاریم؟

ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که چرا و چگونه می توان به آریابهکار اعتماد کرد؟ آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آریستون و سایر لوازم برقی خانگی، تمام مشکلات پیش آمده برای ماشین لباسشویی آریستون را به همراه تعمیرکاران و تکنسین های متخصص در تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تعمیر می کنند تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و صرفا خدمات تعمیر تخصصی بر روی دستگاه شما صورت گیرد. با این وجود اولین عاملی که می توانیم نام ببریم این است که مشکل دستگاه شما فقط توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی آریستون آریابهکار تعمیر می شوند.

همچنین یکی دیگر از شاخصه های بسیار مهم در تعمیر ماشین لباسشویی آریستون، هزینیه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون می باشد که در شرایط اقتصادی فعلی ممکن است در دام برخی تعمیرکاران بیافتید که هزینه تعمیرات هنگفتی از شما بابت تعویض قطعات دریافت کنند. اما در آریابهکار اینگونه نیست و تمام هزینه هایی که ما به شما اعلام می کنیم، پس از عیب یابی تخصصی دستگاه می باشد که معیار و اساس تعیین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در مجموعه ما، نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است.

با این وجود اگر مایل هستید تا مشکل دستگاه شما به‌صورت اصولی تعمیر شود و کمترین هزینه تعمیرات را بپردازید، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های آریابهکار بسپارید تا با خیالی آسوده تعمیرات لازم صورت گیرد.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون آریابهکار

برای ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی آریستون توسط تعمیرکاران آریابهکار، ما روش های مختلفی را برای شما در نظر گرفته ایم که می توانید از میان این روش ها، روش مدنظر خود را انتخاب نمایید تا تعمیرات تخصصی بر روی دستگاه شما صورت گیرد. اولین راهکاری که ما برای شما در نظر داریم این است ابتدا یک یا چند تصویر واضح از جوانب مختلف به همراه یک ویدیو سی ثانیه ای از مشکل دستگاه تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214برای تیم پشتیبانی ما ارسال کنید تا بررسی ابتدایی صورت گیرد و راهنمایی های لازمه انجام شود؛ توجه داشته باشید پیش از آنکه دستگاه شما توسط تعمیرکاران ما به‌صورت حضوری عیب یابی نشود، مشکل دستگاه به‌صورت قطعی شناسایی نخواهد شد.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون آریابهکار

درضمن یکی دیگر از روش های استفاده از خدمات ما این می باشد که از طریق شماره تلفن مرکزی 02145437تماس بگیرید و سپس با توضیح کامل مشکل پیش آمده برای دستگاه، راهنمایی های لازم به شما صورت گیرد. توجه داشته باشید که راهکار اول، سریعترین و بهترین راهکار ممکن است.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تهران

برای دسترسی به شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تهران و یا استان محل سکونت خود می توانید از طریق کارت گارانتی دستگاه، اقدام کنید؛ چرا که تمام مشخصات شرکت وارد کننده ماشین لباسشویی آریستون شما عزیزان به همراه راه های ارتباطی بر روی این کارت نوشته شده است. از این رو اگر کارت گارانتی ماشین لباسشویی آریستون شما عزیزان اعتبار دارد و هنوز منقضی نشده، می توانید به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون مراجعه کنید و از خدمات پس از فروش برای تعمیر رایگان این دستگاه استفاده نمایید.

از این رو به کارت گارانتی مراجعه کنید و اطلاعات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تهران را پیدا نمایید. توجه داشته باشید در حین خرید به موضوع گارانتی اهمیت زیادی دهید و از خدمات پس از فروش مطلع شوید تا اگر مشکلی برای دستگاه شما رخ داد بتوانید از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون جهت تعمیرات استفاده کنید. همچنین اگر گارانتی دستگاه به اتمام رسیده است، می توانید از طریق شماره 02145437 اقدام به انجام هماهنگی های لازم نمایید تا مشکل برطرف گردد.

عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون

عیب یابی اولیه مرحله از خدمات تعمیر لباسشویی است. تعمیرکار حاضر در محل طی عملیات عیب یابی می تواند ریشه مشکلات لباسشویی را تشخیص دهد.

از کجا بفهمیم که ماشین لباسشویی آریستون ما دچار مشکلات اساسی شده و به خدمات تعمیر نیاز دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خرابی هر یک از قطعات ماشین لباسشویی توأم با بروز علائمی مشخص است.

عیب یابی ماشین لباسشویی آریستون

از جمله شایع ترین نشانه های خرابی لباسشویی آریستون، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. روشن نشدن
 2. ایجاد سر و صدای غیر طبیعی هنگام کار
 3. لرزش غیرعادی و بیش از اندازه
 4. وارد نشدن آب به داخل دستگاه
 5. باقی ماندن مایع نرم کننده داخلی جا پودری
 6. پاره شدن لاستیک دور درب دستگاه
 7. تخلیه نکردن آب
 8. کار نکردن ماشین لباسشویی
 9. باز نشدن درب بعد از شستشو
 10. ایجاد بوی بد در دستگاه
 11. ارور دادن لباسشویی
 12. خوب خشک نکردن لباس ها
 13. نشتی آب

تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی آریستون

تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی آریستون

1. تعمیر برد لباسشویی آریستون

این کار زمانی انجام می‌شود که در اثر نوسانات برق و یا ضربه، برد الکترونیکی صدمه ببیند.

قابل توجه است که برد الکترونیکی مهم ترین قطعه در لباسشویی است و تمام عملیات لباسشویی تحت فرمان این قطعه انجام می گیرد.

در صورت نیاز به تعویض باید توجه داشته باشید که قیمت برد ماشین لباسشویی آریستون زیاد است.

2. تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی

اتمام زغال موتور لباسشویی، فرسایش بلبرینگ های موتور و خرابی تاکومتر به نقص فنی در موتور منجر می شوند.

در این صورت نیاز است تا سریعا نسبت به تعمیر موتور و یا تعویض آن اقدام نمایید.

3. تعویض بلبرینگ، کاسه نمد و سه نظام

دیگ ماشین لباسشویی از طریق قطعات بلبرینگ، کاسه نمد و شفت سه نظام به موتور متصل می شود.

در صورتی که دیگ لباسشویی در هنگام چرخش صدای غیر طبیعی می دهد، هر یک از این قطعات رابط ممکن است دچار خرابی شده باشد که بایستی مورد بررسی قرار گیرند.

4. تعویض شیربرقی

شیر برقی در لباسشویی وظیفه انتقال آب به جاپودری و درون دیگ لباسشویی را برعهده دارد. خرابی شیر برقی معمولا در اثر رسوبات آب اتفاق می افتد.

5. تعویض هیدروستات

هیدروستات، سنسوری است که سطح آب درون دیگ لباسشویی را تنظیم می کند.

اگر این قطعه خراب شود دستگاه آبدهی به دیگ را قطع نمی‌ کند.

همچنین ممکن است دستگاه ارور داده و کار نکند.

6. تعویض پمپ تخلیه

در صورت خرابی پمپ تخلیه، آب درون ماشین لباسشویی باقی می ماند.

دستگاه ارور داده و ماشین وارد مرحله خشک کن نمی شود.

7. تعویض کمک فنر

خرابی کمک فنر ها توام با لرزش شدید لباسشویی و تولید صدای غیر طبیعی است.

توجه داشته باشید که استفاده از کمک فنر های فیک و ضعیف به دلیل عدم تحمل دیگ لباسشویی می تواند باعث شکستگی آن شود.

8. تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آریستون

این لاستیک به مرور زمان دچار فرسایش و پارگی می شود.

گیر کردن قسمتی از لباس در حین بستن درب لباسشویی معمولاً مهم ترین عامل سایش لاستیک ها در هنگام چرخش لباسشویی است.

9. تعویض المنت

المنت وظیفه گرم کردن آب را برعهده دارد.

خرابی آن باعث می شود تا در برنامه های مختلف، حرارت آب متناسب با برنامه انتخابی تنظیم نشده و دستگاه ارور دهد.

10. تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی

میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی وظیفه قفل کردن درب لباسشویی را در حین کارکرد برعهده دارد.

قفل کردن درب باعث می شود که آب به خارج از دستگاه نشت نکند.

در صورت خرابی این قطعه لباسشویی شروع به کار نخواهد کرد.

آریابهکار مرکز تعمیرات لباسشویی آریستون در تهران

آریابهکار مرکز تخصصی تعمیر انواع مدل های لباسشویی آریستون در تهران است.

این مرکز با داشتن مجوز رسمی از سوی اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی از سابقه فعالیت بالا در این حوزه برخوردار است.

آریابهکار مرکز تعمیرات لباسشویی آریستون در تهران

مهم ترین مزایای شرکت آریابهکار در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

 1. گارانتی سرویس و تعمیرات تا ۹۰ روز
 2. تعیین زمان خدمات توسط شما
 3. تعمیر در سریع ترین زمان
 4. هزینه های مصوب با ارائه فاکتور رسمی
 5. ارائه کد های تخفیف دوره ای به مشترکین
 6. سرویس های ویژه تعمیر ۴۸ ساعته
 7. تعمیر در محل

آموزش نحوه ریست کردن لباسشویی آریستون

گاهی اوقات ممکن است مشکلی در ماشین لباسشویی آریستون رخ دهد که با انجام هر ترفندی به هیچ وجه نتوانید مشکل را شناسایی و یا تعمیر کنید و یا حتی گاهی اوقات کد خطایی نمایش داده می شود که با رفع کردن مشکل، باز هم کد خطا را در پنل دستگاه مشاهده خواهید کرد. با این وجود راهکار چیست؟ چگونه می توانیم این مشکل را برطرف کنیم؟ برای برطرف کردن این مشکل می توانید از طریق ریست کردن ماشین لباسشویی آریستون به حالت کارخانه اقدام نمایید تا دستگاه را به روز اول آن بازگردانید.

اما چگونه ماشین لباسشویی آریستون را ریست کنیم؟ برای آشنایی با ریست کردن ماشین لباسشویی آریستون در ابتدا توصیه ای که برای شما داریم این است که به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی آریستون مراجعه کنید تا با نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی آریستون براساس مدل دستگاه خود آشنا شوید. از این رو از نظر ما بهتر است به دفترچه راهنمای این دستگاه مراجعه کنید. اما اگر به آن دسترسی ندارید، در ادامه با نحوه ریست ماشین لباسشویی آریستون بصورت گام به گام آشنا خواهید شد:

 1. دکمه Power ماشین لباسشویی آریستون را یکبار بفشارید تا دستگاه روشن شود.
 2. از طریق ولوم وسط ماشین لباسشویی آریستون، برنامه شستشوی ماشین لباسشویی آریستون را روی نقطه مشکی قرار دهید.
 3. اینک انگشت خود را به مدت 3 ثانیه بر روی دکمه Power قرار دهید.
 4. ماشین لباسشویی آریستون خاموش خواهد شد.
 5. در نهایت ماشین لباسشویی آریستون شما ریست می شود.

توجه: اگر با استفاده از مراحل بالا موفق به ریست کردن ماشین لباسشویی آریستون نشدید، بهتر است از طریق تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون، درخواست اعزام تکنسین به محل نمایید تا مشکل از این طریق برطرف گردد.

افزایش طول عمر لباسشویی آریستون با چند راهکار ساده

برای افزایش طول عمر مفید ماشین لباسشویی آریستون روش ها و راهکارهای مختلفی وجود دارند که شما عزیزان باید تمام این راهکارها را مطلع باشید و طبق آنها عمل کنید. از این رو برای اطلاع از این راهکارها به کجا باید مراجعه کنیم؟ بهترین و اصلی ترین مرجع برای استفاده از ماشین لباسشویی آریستون، دفترچه راهنمای این دستگاه می باشد؛ چرا که تمام نکات استفاده از این دستگاه براساس مدل ماشین لباسشویی آریستون در آن بصورت کامل و جامع نوشته شده است و نیازی به منبع دیگری ندارید.

افزایش طول عمر لباسشویی آریستون با چند راهکار ساده

با این وجود زمانیکه شما این نکات را رعایت کنید، طول عمر مفید ماشین لباسشویی آریستون شما عزیزان افزایش خواهد یافت و می توانید از آن برای چندین سال بدون بروز هر گونه خرابی استفاده کنید. اما گاهی اوقات ممکن است که به اشتباه دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی آریستون را به سطل زباله بیاندازید و به آن دسترسی نداشته باشید. به همین دلیل در ادامه این گزارش قصد داریم تا شما را با نکات کلیدی برای افزایش طول عمر مفید ماشین لباسشویی آریستون آشنا سازیم. همراه ما باشید.
 1. پروسه نصب ماشین لباسشویی آریستون را حتما توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام دهید.
 2. ماشین لباسشویی آریستون را در فضایی مناسب قرار دهید.
 3. برای استفاده از اصولی از ماشین لباسشویی آریستون، دفترچه راهنمای این دستگاه را مطالعه کنید.
 4. سر راه ماشین لباسشویی آریستون حتما از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.
 5. محافظ برق استاندارد را صرفا از فروشگاه های مجاز و معتبر با گارانتی خریداری نمایید.
 6. در بازه های زمانی هر 5 ماه یکبار، بهتر است اقدام به سرویس دوره ای ماشین لباسشویی آریستون کنید.
 7. هر هفته سعی کنید یکبار لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آریستون را با دستمال مناسب، تمیز کنید.
 8. از جابجا کردن همیشگی ماشین لباسشویی آریستون خودداری کنید.
 9. حتما ماشین لباسشویی آریستون را تراز کنید.
 10. مواد شوینده باکیفیتی را خریداری نمایید.
 11. به هیچ وجه ماشین لباسشویی آریستون را بصورت مستقیم به جریان برق متصل نکنید.
 12. از وارد کردن بار بیش از حدی به دیگ ماشین لباسشویی آریستون، خودداری کنید.
 13. لباس ها را بصورت متعادل در ماشین لباسشویی آریستون قرار دهید.
 14. با استفاده از پودرهای مخصوص اقدام به رسوب زدایی ماشین لباسشویی آریستون کنید.
 15. هر ماه فیلتر ماشین لباسشویی آریستون را باز کنید و محتویات داخل آنرا تخلیه نمایید.

ارور ها و کد خطا های لباسشویی آریستون با نحوه برطرف سازی

در صورت استفاده نادرست و اشتباه از ماشین های لباسشویی نسل جدید آریستون، برد و سنسورهایی که در این دستگاه قرار گرفته اند با اطلاع از استفاده نادرست و اشتباه شما، کد خطایی را نمایش خواهند داد که باید در ابتدا علت کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی آریستون را متوجه شوید و سپس اقدام به برطرف کردن آن کنید؛ برخی از کدهای خطا به سادگی قابل تعمیر هستند و اما برخی دیگر نیاز به تکنسین های مجرب و متخصص دارند تا مشکل برطرف گردد.

ارور ها و کد خطا های لباسشویی آریستون با نحوه برطرف سازی

از این رو اگر شما عزیزان ماشین لباسشویی آریستون دارید که به هر دلیلی کد خطای مختلفی در نمایشگر آن نمایش داده شده است، توصیه می کنیم در اسرع زمان به دفترچه راهنمای این دستگاه مراجعه کنید تا علت کد خطا را جویا شوید؛ در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی آریستون بصورت کامل این کدهای خطا توضیح داده شده اند که با برطرف کردن آنها، کد خطا حذف خواهد شد.

اما یکی از نکاتی که ممکن است توسط برخی افراد در صورت مشاهده کدهای خطا انجام شود این است که اقدام به ریست کردن ماشین لباسشویی آریستون می کنند تا از این طریق مشکل را برطرف کنند. این در حالی می باشد که با انجام این پروسه شاید برای چند ساعت این کد خطا برطرف شود، اما مجددا در نمایشگر ماشین لباسشویی آریستون ظاهر خواهد شد. به همین دلیل توصیه این که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر کد خطا را توسط تکنسین تعمیرکار انجام دهید.

همچنین در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تا رایج ترین کدهای ارور و خطای ماشین لباسشویی آریستون را برای شما نام ببریم که عبارتند از:

1- ارور F10 ماشین لباسشویی آریستون: قطعی آب سرد در دستگاه

زمانیکه کد خطای F10 را روی پنل ماشین لباسشویی آریستون مشاهده کردید، باید متوجه این موضوع شوید که خرابی از سمت شیر آب سرد متصل به ماشین لباسشویی آریستون می باشد؛ بنابراین باید در اسرع زمان اقدام به بررسی و عیب یابی شیر آب سرد پشت ماشین لباسشویی آریستون نمایید تا اگر خراب شده است، آنرا برطرف نمایید. از این رو این کد خطا توسط شما عزیزان قابل تعمیر است و نیازی به تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون ندارید.

2- ارور F11 لباسشویی آریستون: عدم ورود آب گرم

این کد خطا برخلاف ارور F10، نشان دهنده عدم وارد شدن آب گرم به ماشین لباسشویی آریستون می باشد که باید در این مواقع شیر آب پشت ماشین لباسشویی آریستون را بررسی کنید. همچنین اگر شیر آب گرم متصل به ماشین لباسشویی آریستون در فصول سرد سال یخ زده است، آنرا باز و سپس تعویض کنید.

3- کد خطا F12 و F13 در لباسشویی آریستون: بررسی شیرهای آب

کدهای خطای F12 و F13 هر دو نشان دهنده یک خرابی در ماشین لباسشویی آریستون هستند؛ چرا که هر دو کد خطا نشان دهنده این می باشند که ماشین لباسشویی آریستون با گرم و سرد پر نمی شود. از این رو در این مواقع بهتر است اقدام به بررسی شیرهای آب متصل به ماشین لباسشویی آریستون نمایید تا مشکل را شناسایی و سپس برطرف نمایید.

4- ارور F14 ماشین لباسشویی آریستون: گرم نشدن آب دستگاه

زمانیکه سنسور حرارتی و المنت ماشین لباسشویی آریستون شما خراب شده باشد، با این کد خطا روبرو خواهید شد. به همین دلیل توصیه می کنیم در این مواقع از تکنسین های مجرب و متخصص درخواست عیب یابی و سپس تعمیر کد خطای F14 ماشین لباسشویی آریستون نمایید.

5- ارور F15: وجود مشکل تخلیه آب در لباسشویی آریستون

این کد خطا نشان دهنده این است که پروسه تخلیه آب در ماشین لباسشویی آریستون به سمت فاضلاب انجام نمی شود. به همین دلیل باید در اسرع زمان اقدام به بررسی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آریستون و همچنین لوله های تخلیه پشت ماشین لباسشویی آریستون نمایید.

6- کد خطا F16 ماشین لباسشویی آریستون؛ افزایش سطح آب ورودی

همچنین کد خطای F16 در ماشین لباسشویی آریستون نشان دهنده این است که سطح آب ورودی ماشین لباسشویی آریستون به میزان قابل توجهی افزایش یافته است که باید توسط تکنسین مجرب و متخصص با ابزارهای تعمیراتی مخصوص عیب یابی صورت گیرد.

7- ارور F17 در لباسشویی آریستون: باز بودن درب

از ساده ترین خرابی هایی که ممکن است با کد خطا در نمایشگر ماشین لباسشویی آریستون نمایش داده شود، این است که وقتی ماشین لباسشویی آریستون روشن می باشد، درب دستگاه برای مدت طولانی باز بماند. از این رو ماشین لباسشویی آریستون به شما هشدار خواهد داد که درب ماشین لباسشویی آریستون را ببندید.

همچنین اگر درب بسته است و با این کد خطا روبرو شده اید، ناشی از خرابی میکروسوئیچ ماشین لباسشویی آریستون می باشد که باید توسط تکنسین مجرب عیب یابی و تعمیر شود.

8- ارور های F20 و F21: اصلی ترین مشکل در ماشین لباسشویی آریستون

ارور های F20 و F21: اصلی ترین مشکل در ماشین لباسشویی آریستون

مشکل از جانب ترمیستور ماشین لباسشویی آریستون می باشد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

9- کد خطاهای F30 و F31: خرابی موتور

این دو کد خطا نشان دهنده خرابی موتور ماشین لباسشویی آریستون می باشند که اگر به آنها توجه نکنید، منجر به از کار افتادن موتور این دستگاه خواهید شد. از این رو توصیه می کنیم این دو کد خطا را جدی بگیرید و پروسه عیب یابی و تعمیر آنها را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید.

10- کد خطای E33: خرابی سوئیچ فشار لباسشویی آریستون

سوئیچ فشار ماشین لباسشویی آریستون قطعه ای است که مقدار آب درون ماشین لباسشویی آریستون را کنترل می کند. از این رو اگر این قطعه خراب شود، می تواند منجر به خرابی قابل توجهی در این دستگاه شود و با کدخطای E33 در نمایشگر ماشین لباسشویی آریستون مشاهده خواهید کرد.

11- کد خطای F40: تجمع آب در کف لباسشویی آریستون

آب در کف ماشین لباسشویی آریستون جمع شده است و باید عیب یابی صورت گیرد.

12- ارور F41: مشکل در قطعه تشخیص سطح آب

تشخیص سطح آب در ماشین لباسشویی آریستون با مشکل روبرو شده است.

13- کد خطای E43: متداول ترین ارور لباسشویی آریستون

به منظور خرابی قفل درب ماشین لباسشویی آریستون می باشد که باید مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد. از این رو برای عیب یابی این قطعه باید بخش قفل باز و سپس عیب یابی صورت گیرد که این پروسه توصیه می شود حتما توسط تکنسین های مجاز و مجرب عیب یابی شود.

14- کد خطاهای F50 و F51: مشکل در برنامه شستشو

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی آریستون را مجددا انتخاب نمایید.

15- کد خطا F62: گرم شدن بیش از حد آب

سنسور دمای ماشین لباسشویی آریستون دچار خرابی شده است و باید مورد عیب یابی قرار گیرد. با این وجود زمانیکه سنسور دمای ماشین لباسشویی آریستون از کار بیافتد، سیستم گرمایشی دستگاه از کار خواهد افتاد. به همین دلیل توصیه می کنیم این کد خطا حتما توسط تکنسین مجرب و متخصص عیب یابی و سپس تعمیر شود.

16- کد خطا F82 ماشین لباسشویی آریستون: خطا در برنامه نویسی برد

برنامه نویسی برد ماشین لباسشویی آریستون بصورت صحیح انجام نشده است و برد ماشین لباسشویی آریستون شما آسیب دیده و باید برد مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

طریقه اضافه کردن مواد شوینده به ماشین لباسشویی آریستون

برای آنکه البسه شما در ماشین لباسشویی آریستون به بهترین شکل ممکن شسته و تمیز شوند، باید در ابتدا مواد شوینده را در جاپودری این دستگاه بریزید تا با افزودن این مواد شوینده به پروسه شستشو، لباس های شما تمیز شوند. از این برای ریختن و افزودن مواد شوینده به ماشین لباسشویی آریستون باید یکسری نکات را رعایت کنید تا مشکلی برای دستگاه و البسه درون ماشین لباسشویی آریستون رخ ندهد. این نکات عبارتند از:

 • خرید مواد شوینده معتبر برای ماشین لباسشویی آریستون.
 • عدم ریختن بیش از حد مواد شوینده.
 • خارج و تمیز کردن جاپودری ماشین لباسشویی آریستون در بازه های زمانی مختلف.

در صورتی که شما عزیزان این 3 مورد را رعایت کنید، هم لباس ها به بهترین شکل ممکن شسته خواهند شد و هم اینکه مشکلی برای ماشین لباسشویی آریستون شما عزیزان رخ نخواهد داد. بنابراین این 3 نکته را به خاطر بسپارید.

نحوه شستشو متناسب با جنس لباس در لباسشویی آریستون

از ابتدایی ترین نکاتی که باید با استفاده از ماشین لباسشویی آریستون آنرا رعایت کنید این است که حتما برنامه انتخابی شما برای شستشوی البسه باید براساس جنس و رنگ لباس ها باشد تا آسیبی به البسه شما وارد نشود! با این وجود اگر شما لباس ها را بدون توجه به برنامه شستشو در ماشین لباسشویی آریستون بشویید، مطمئن باشید که یا رنگ لباس ها دچار مشکل خواهد شد و یا اینکه لباس ها تغییر رنگ خواهند داد! به همین دلیل بهتر است با برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی آریستون آشنا شوید.

نحوه شستشو متناسب با جنس لباس در لباسشویی آریستون

برای آشنایی با برنامه های ماشین لباسشویی آریستون بهترین منبع که می تواند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند، دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی آریستون می باشد که تمام برنامه های این دستگاه را بصورت کامل توضیح داده است. از این رو برای اطلاع از برنامه های این دستگاه بهتر است به دفترچه دستگاه مراجعه کنید.

همچنین توصیه می کنیم اگر از برنامه های این دستگاه مطلع نیستید و مایلید بصورت چشم بسته از ماشین لباسشویی آریستون استفاده کنید، عواقب آن برعهده خودتان است.

تعمیر مشکل باقی ماندن کف بر روی لباس در لباسشویی آریستون

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای ماشین لباسشویی آریستون شما عزیزان رخ دهد، باقی ماندن کف بر روی لباس های موجود در دیگ ماشین لباسشویی آریستون می باشد که یک مشکل عادی است و جای نگرانی نیست؛ چرا که این مشکل معمولا به دلیل استفاده نادرست شما از ماشین لباسشویی آریستون رخ می دهد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که موارد ذیل را مطالعه کنید و اگر یک یا چند مورد از آنها را انجام داده اید، عامل اصلی این خرابی هستند و نباید آنها را تکرار کنید.

 • ریختن بیش از حد مواد شوینده در ماشین لباسشویی آریستون.
 • خرید شوینده نامرغوب برای ماشین لباسشویی آریستون.
 • پر کردن بیش از حد دیگ ماشین لباسشویی آریستون.
 • انتخاب برنامه نامناسب شستشو در ماشین لباسشویی آریستون.
 • خرابی آبگیری ماشین لباسشویی آریستون.
 • خراب شدن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آریستون.
 • مسدودی دیواره دیگ ماشین لباسشویی آریستون.
 • گرم نشدن آب ماشین لباسشویی آریستون.

اگر مشکل شما با رعایت یک یا چند مورد از عوامل بالا برطرف شد، نیازی به تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون نخواهید داشت. اما اگر مشکل شما به سادگی برطرف نشد و باز هم با باقی ماندن کف روی لباس های ماشین لباسشویی آریستون روبرو شدید، بهتر است پروسه عیب یابی و تعمیر این خرابی را به تکنسین های مجربی بسپارید که توانایی کافی در این زمینه دارند و می توانند مشکل را ریشه یابی کنند.

توجه: برای تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در تهران از طریق شماره اختصاصی 02145437 اقدام کنید تا تکنسین دستگاه به محل شما جهت عیب یابی و تعمیرات اعزام شود.

چرا داخل دیگ لباسشویی آریستون بوی بد می دهد؟

پس از چندین بار استفاده نادرست و اشتباه از ماشین لباسشویی آریستون ممکن است با باز کردن درب ماشین لباسشویی آریستون متوجه این شوید که بوی بدی از داخل ماشین لباسشویی آریستون به بیرون منتشر می شود که بسیار زننده و غیر قابل تحمل است. از این رو این یک مشکل عادی نیست و نباید آنرا با مشکل عادی اشتباه بگیرید! به همین دلیل توصیه می کنیم علت را در اسرع زمان پیگیری کنید تا اقدام به رفع آن نمایید.

با این وجود رایج ترین علت این خرابی، این است که پس از خارج کردن البسه شسته شده از ماشین لباسشویی آریستون، فورا اقدام به بستن درب ماشین لباسشویی آریستون می کنید! این یک اشتباه می باشد؛ چرا که رطوبت درون ماشین لباسشویی آریستون محبوس خواهد شد و در نتیجه تبدیل به یک محیط مناسب و مستعد برای تولید انواع باکتری می شود و به مرور زمان می تواند منجر به بوی بد در ماشین لباسشویی آریستون شما شود.

چرا داخل دیگ لباسشویی آریستون بوی بد می دهد؟

به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که برای عدم بروز این خرابی، دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی آریستون را مطالعه کنید تا در چارچوب کمپانی سازنده از این دستگاه استفاده کنید. همچنین در ادامه با سایر دلایلی که می توانند منجر به بوی بد ماشین لباسشویی آریستون شوند آشنا خواهید شد.
 • ماندن لباس ها در ماشین لباسشویی آریستون برای مدت طولانی.
 • بستن درب ماشین لباسشویی آریستون بعد از شستشو.
 • کثیف بودن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آریستون.
 • عدم سرویس دوره ای ماشین لباسشویی آریستون.
 • کثیفی فیلتر ماشین لباسشویی آریستون.
 • مسدودی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آریستون.
 • عدم تمیز کردن دیگ ماشین لباسشویی آریستون.
 • کثیفی جاپودری ماشین لباسشویی آریستون.
 • مشکل در فاضلاب ماشین لباسشویی آریستون.
 • مواد شوینده نامرغوب.

توجه: با رعایت این نکات، چنین مشکلی برای شما رخ نخواهند داد و می توانید مشکل بوی بد داخل ماشین لباسشویی آریستون را برطرف کنید.

دلیل خرابی لباس در لباسشویی آریستون بعد از شستشو

گاهی اوقات ممکن است پس از اتمام پروسه شستشوی البسته در ماشین لباسشویی آریستون و خارج کردن آنها از ماشین لباسشویی آریستون متوجه این شوید که برخی از آنها بصورت کامل تمیز نشده اند و یا حتی ممکن است قسمتی از البسه در ماشین لباسشویی آریستون آسیب ببینند. با این وجود راهکار ممکن در این زمان چیست؟ این مشکل معمولا زمانی رخ می دهد که شما به میزان زیادی لباس را در محفظه داخلی ماشین لباسشویی آریستون قرار می دهید!

اما اگر این مشکل زمانی رخ داده است که بار خیلی کمی در ماشین لباسشویی آریستون قرار داده اید، نشان دهنده یک خرابی در این دستگاه است که باید در اسرع زمان آنرا توسط تکنسین متخصص تعمیر کنید تا مشکل از این طریق برطرف گردد. با این وجود توصیه می کنیم تا پیش از تعمیر این خرابی، به هیچ وجه از ماشین لباسشویی آریستون استفاده نکنید تا مجددا البسه شما آسیب نبینند.

تعمیر قطعات لباسشویی آریستون یا تعویض آن: کدام بهتر است؟

قطعه معیوب ماشین لباسشویی آریستون تعمیر شود بهتر است یا تعویض؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تنها شخصی که می تواند به این سوال شما پاسخ دهد، تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی آریستون می باشد که باید با استفاده از ابزارهای تعمیراتی که بدست دارد، مشکل قطعه را ریشه یابی کند و براساس دانش فنی و تجربه ای که دارد تصمیم بگیرد که قطعه مدنظر تعمیر شود یا تعویض!

از این رو اگر شما برای تعمیر ماشین لباسشویی آریستون به سراغ تکنسین مجرب بروید، بدون شک قطعات را با دانش فنی که دارد تعمیر خواهد کرد تا از این طریق مشکل دستگاه شما برطرف شود. اما اگر به سراغ افرادی بروید که صرفا دانش سطحی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون را دارند، به دلیل آنکه آشنایی بخصوصی با تعمیر قطعات ندارند، اقدام به تعویض قطعه معیوب خواهند کرد که شاید پروسه تعمیر آن کمتر از 20 دقیقه طول بکشد!

به همین دلیل توصیه اکید ما به شما این است که پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را در اسرع زمان توسط تکنسین های مجرب و متخصص از سر بگیرید تا مشکل شما خیلی سریع و با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن تعمیر شود.

توجه: شعار ما در آریابهکار، تعمیر قطعات معیوب بجای تعویض قطعات توسط تکنسین های مجرب و متخصص می باشد تا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون شما با کمترین هزینه ممکن به اتمام برسد و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

ماشین لباسشویی آریستون ساخت کجاست؟

ماشین لباسشویی آریستون ساخت کجاست؟

بدون شک برند ایندزیت را می شناسید که یک برند ایتالیایی می باشد. لازم به ذکر است که آریستون یکی از برندهای زیر مجموعه ایندزیت در کشور ایتالیا می باشد که معمولا نسخه های مونتاژی این برند در کشورهای همسایه به کشور عزیزمان صادرات می شود؛ چرا که هزینه صادرات از ایتالیا به کشورمان گران است. با این وجود ماشین لباسشویی آریستون ساخت کشور ایتالیا می باشد و شما می توانید محصولات این برند را با خیالی آسوده خریداری کنید؛ چرا که تمام محصولات این برند بسیار باکیفیت هستند.

آموزش تعمیرات لباس شویی آریستون

ماشین لباسشویی آریستون و سایر برندهای ماشین لباسشویی در کشور، یکی از دستگاه های پیچیده ای هستند که برای تعمیر این دستگاه فقط و فقط باید به تکنسین های مجرب و متخصص اعتماد کنید تا مشکل از این طریق برطرف شود. با این وجود آیا شخصی که تجربه تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را ندارد، می تواند مشکل را برطرف کند؟ به هیچ وجه چنین چیزی ممکن نیست و اگر بخواهیم وارد احتمالات شویم، باید بگوییم که احتمال تعمیر ماشین لباسشویی آریستون بدون دانش فنی، 1 به 20 است!

از این رو اگر دانش فنی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون را ندارید، توصیه می کنیم به هیچ وجه پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آریستون را شخصا انجام ندهید و تمایلی هم به انجام این پروسه نداشته باشید؛ چرا که نه تنها مشکل را تعمیر نخواهید کرد، بلکه خرابی این دستگاه را بیشتر و بیشتر خواهید نمود و در نتیجه بجای آنها یک مبلغ جزئی در ابتدا به تکنسین تعمیرکار جهت تعمیرات بپردازید، باید مبلغ بیشتر و چند برابری را جهت تعویض قطعات سوخته هزینه کنید.

با این وجود دانش تعمیر ماشین لباسشویی آریستون، دانشی نیست که بتوانید در یک ساعت و یا یک روز آنرا یاد بگیرید؛ این دانشی است که باید ماه ها بصورت مرتب بگذرانید تا تبدیل به یک تکنسین مجرب و متخصص در این زمینه شوید. به همین دلیل برای آموزش تعمیر ماشین لباسشویی آریستون باید دوره های مختلفی را سپری کنید تا بتوانید در ابتدا مشکل دستگاه را ریشه یابی نمایید و سپس برحسب میزان و علت خرابی رخ داده اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون نمایید.

نکته: اگر ماشین لباسشویی آریستون شما عزیزان گارانتی داشته باشد و اقدام به باز کردن بدنه ماشین لباسشویی آریستون نمایید، گارانتی رسمی دستگاه ملغی خواهد شد و به هیچ وجه نمی توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی ماشین لباسشویی آریستون استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 8 Comments

 1. ببخشید لباسشویی من خیلی لرزش عجیبی داره جدیدا. مشکلش چیه؟ میتونم خوردم درستش کنم بنظرتون؟

  1. با سلام،
   احتمالا یکی از پایه ها کج شده و یا شکسته باشد. در صورت چک کردن این مورد و نبودن هیچ مشکلی میتوانید با شماره 02145437 تماس برقرار کنید.

 2. خسته نباشید لباسشویی آریستون دارم که آب رو تخلیه نمیکنه!
  هزینه یه فرش گذاشته رو دستم! ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید مشکلش رو برطرف کنم.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی برای رفع مشکل تخلیه نکردن آب ماشین ظرفشویی باید فیلتر پمپ و شیلنگ تخلیه چک شود که مسدود نشده باشند. همچنین در گاهی مواقع ممکن است راه فاضلاب مسدود شده باشد.
   این امکمان نیز وجود دارد که پروانه پمپ بر اثر پیچیدن نخ و کرک گیر کرده باشد. همچنین خرابی الکتروپمپ و پمپ تخلیه نیز ممکن است که باید توسط تعمیرکار متخصص عیب یابی و تعمیر شوند.

 3. خسته نباشید دستگاه من حس میکنم بیش از حد آبگیری میکنه. بعضی وقتا برنامه ی یک ساعته حدود یک ساعت و 20 دقیقه طول میکشه!

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل آبگیری بیش از حد یا مداوم ماشین لباسشویی آریستون ممکن است به دلیل موارد زیر باشد:
   خرابی شیر ورودی یا شیر برقی
   خرابی تایمر
   خرابی برد الکتریکی
   خرابی سنسور آب
   خرابی پمپ تخلیه
   کم بودن ارتفاع شیلنگ تخلیه
   و…
   به دلیل تخصصی بودن موارد بالا بهتر است دستگاه شما توسط یک تعمیرکار متخصص بررسی شود. شما میتوانید برای بهره مند شدن از کمک تکنسین های حرفه ای آریابهکار با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 4. سلام و درود خدمت شما و همکاران محترمتون.دستگاه من آب رو گرم نمیکنه کلا.حس میکنم خراب شده باید تعمیر بشه میخواستم قبلش نظر شما رو هم بدونم

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل لباسشویی آریستون که آب را گرم نمی کند ممکن است ناشی از موارد متعددی باشد. برای مثال:

  2. خرابی هیدروستات
  3. خرابی المنت
  4. خرابی ترموستات
  5. خرابی تایمر دستگاه
  6. وجود مشکل در شیلنگ های ورودی
  7. خرابی شیر برقی
  8. در صورتی که از اطلاعات کافی برای بررسی این قطعات برخوردار نیستید بهتر است از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید و اجازه دهید دستگاه شما به صورت دقیق عیب یابی شود. شما می توانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214