skip to Main Content
تعمیر لباسشویی بوش
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش توسط تعمیرکاران متخصص و با تجربه آریابهکار در سراسر تهران (غرب، شرق، شمال و جنوب) انجام می گردد. بهتر است در ابتدا جهت تعمیر ماشین لباسشویی به نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی بوش مراجعه کنید. در غیر این صورت می توانید از خدمات شرکت آریابهکار به همراه 90 روز گارانتی شرکتی بهره ببرید. اگر طی مدت زمان گارانتی مشکلی برای دستگاه شما به وجود بیاید، به صورت رایگان تعمیر خواهد شد.

فهرست

عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش

از نظر اکثر ما زمانیکه لباسشویی بوش خراب می شود، به دنبال فردی هستیم تا بتواند با ابزارهای روتین و عادی که حتی شما این ابزارهای تعمیراتی را در خانه دارید تعمیر کند! اما اینگونه نیست چرا که لباسشویی بوش برخلاف نسخه های چندین ساله اخیر خود بسیار آپدیت شده است و تفاوت 100 درصدی وجود دارد و به همین دلیل امکان تعمیر این دستگاه توسط هر فردی که توانایی گرفتن پیچ گوشتی در دست دارد، ممکن نیست و فقط و فقط باید توسط تکنسینی مورد عیب یابی قرار گیرد که تجربه تخصصی در زمینه تعمیر لباسشویی بوش دارد و حداقل 5 سال سابقه تخصصی با بیش از صدها بار آزمون و خطا را در رزومه خود دارد.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش

اما یک اصل اساسی جهت تعمیر لباسشویی بوش وجود دارد و آن هم عیب یابی تخصصی لباسشویی بوش می باشد که باید به‌صورت اصولی صورت گیرد تا مشکل دستگاه بدون هر گونه حدس و گمانی به‌صورت دقیق شناسایی شود! این در حالی است که پروسه عیب یابی لباسشویی بوش در آریابهکار به‌صورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و باتجربه به‌صورت تخصصی و با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما عزیزان انجام می شود.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر لباسشویی بوش در تهران

جهت تعمیر لباسشویی بوش در نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر لباسشویی بوش در شرق و غرب تهران می توانید تمام این پروسه تعمیر را به آریابهکار بسپارید تا به‌صورت کاملا تخصصی مشکل دستگاه شما شناسایی و سپس تعمیرات اصولی شود.

از این رو ما همواره تمامی خدمات تعمیر لباسشویی بوش را توسط تکنسین های مجرب و باتجربه به‌صورت اختصاصی با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما برطرف شود و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. توجه داشته باشید که لباسشویی بوش یک دستگاه گران‌قیمت می باشد که فقط و فقط باید توسط تعمیرکاران مجاز و معتبر تعمیر شود و نباید دستگاه را بدست هر شخصی که ادعای تعمیرکار بودن دارد بسپارید!

تعمیر تخصصی لباسشویی بوش در تهران

تعمیرات تخصصی لباسشویی بوش در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات لباسشویی بوش در انواع مدل های مختلف را دارند انجام می شود. با این وجود چگونه می توان به آریابهکار اعتماد کرد؟ برای اعتماد به آریابهکار ما گارانتی 90 روزه خدمات برای شما در نظر گرفته ایم و این بدین معناست که ما 0 تا 100 خدماتی که به شما ارائه می دهیم را بصورت تضمیمی انجام می دهیم تا خیال شما از این بابت آسوده باشد.

تعمیر تخصصی لباسشویی بوش در تهران

همچنین اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد، ما قطعه معیوب را با استفاده از قطعات اورجینال و وارداتی لباسشویی بوش تعویض خواهیم کرد.

همچنین بخوانید: تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرات لباسشویی بوش در نمایندگی آریابهکار

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی در تهران به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز تعمیر لباسشویی بوش در تهران می باشد که شما می توانید از طریق تماس با شماره های آریابهکار درخواست خود را ثبت کنید. پس از آنکه شما درخواست خود را در مجموعه ما ثبت کردید، ما در کمترین زمان ممکن تکنسین های مجموعه را براساس مدل و برند به محل شما اعزام خواهیم کرد تا پروسه عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش صورت گیرد. برای تماس با آریابهکار می توانید از شماره های ذیل استفاده کنید:

 • شماره تلفن نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 • شماره تماس تعمیرگاه لباسشویی بوش شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 • شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 • شماره تماس تعمیر لباسشویی بوش شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

خدمات ارزشمند نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی بوش

از 0 تا 100 خدماتی که مرتبط با لباسشویی بوش شما عزیزان می باشد، توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص آریابهکار به‌صورت تخصصی و با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر می شود که هم مشکل شما رفع شود و هم اینکه نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و هزینه تعمیرات شما، کمترین هزینه ممکن باشد!

با این وجود ما تمامی مشکلاتی که مرتبط با لباسشویی بوش می باشد را تعمیر می کنیم تا نیازی به خرید دستگاه جدید نداشته باشید. خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم به‌صورت مختصر عبارتند از:

خدمات ارزشمند نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی بوش

 • تعمیرات تخصصی برد لباسشویی بوش.
 • تعمیر موتور لباسشویی بوش.
 • تعمیر دیگ لباسشویی بوش.
 • تعمیرات خرطومی دیگ لباسشویی بوش.
 • عیب یابی تخصصی لباسشویی بوش.
 • تعمیر بلبرینگ لباسشویی بوش.
 • تعمیر میکروسوئیچ لباسشویی بوش.
 • تعمیرات شیر برقی ماشین لباسشویی بوش.
 • تعمیر کمک فنر ماشین لباسشویی بوش.
 • تعمیر پنل لباسشویی بوش.
 • تعمیرات تایمر لباسشویی بوش و…

سرویس های دوره ای لباسشویی بوش

برای سرویس دوره ای لباسشویی بوش می توانید از تکنسین های مجرب آریابهکار درخواست کمک کنید؛ برای ثبت درخواست خود می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را برای اعزام تکنسین تعمیرکار به محل خود انجام دهید. منظور از سرویس دوره ای لباسشویی بوش این است که شما پیش از آنکه هر خرابی در لباسشویی بوش رخ دهد، اقدام به جلوگیری از آنها می کنید که از این طریق عمر مفید دستگاه شما افزایش خواهد یافت و نیازی به تعمیرات جداگانه نخواهید داشت.

سرویس های دوره ای لباسشویی بوش

همچنین بهتر است سالانه حداقل 2 دفعه اقدام به سرویس دوره ای لباسشویی بوش نمایید تا آسیبی به دستگاه وارد نشود.

تعمیر لباسشویی بوش توسط تکنیسین مجرب آریابهکار

در مجموعه های غیر مجاز تعمیراتی که بر روی لباسشویی بوش صورت می گیرد، توسط افرادی صورت می گیرد که حداکثر یک سال سابقه تعمیرات دارند و در طی این یکسال نیز به تعداد انگشت شمار تعمیرات انجام داده اند. با این وجود اگر قرار است دستگاه شما بدین شکل تعمیر شود، بهتر است پروسه تعمیرات را رها کنید و به فکر دستگاه جدید باشید!

چرا که هم هزینه نجومی از شما دریافت خواهد شد و هم اینکه هزینه هنگفتی باید بابت قطعات سالمی که دستگاه شما دارند و باید به تصمیم تعمیرکار بی تجربه تعویض شوند را در نظر بگیرید که حدودا با این هزینه می توانید یک دستگاه لباسشویی بوش جدید خریداری کنید.

اما در آریابهکار اینگونه نیست؛ چرا که ما تمامی خدمات تعمیر لباسشویی بوش را توسط تعمیرکاران مجرب و متخصصی انجام می دهیم که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در سابقه و رزومه خود دارا هستند و تمام نکات طلایی در تعمیرات لباسشویی بوش را آشنا هستند. همچنین تعمیرکاران لباسشویی بوش آریابهکار به همراه ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به محل شما جهت تعمیرات اعزام خواهند شد تا مشکل دستگاه را به‌صورت فنی و مهندسی تعمیر کنند.

تعمیر لباسشویی بوش با مهمترین نکات

مهم ترین نکات جهت تعمیر لباسشویی بوش، نکاتی هستند که یک تکنسین تعمیرکار لباسشویی بوش در طی چندین سال اخیر با انجام تعمیرات تخصصی آنها را کسب کرده است و با طراحی تمامی مدل های لباسشویی بوش آشنا می باشد و وقتی که می خواهد دستگاه را عیب یابی و تعمیر کند، برخی قطعات برای آن تازگی نداشته باشند و به دلیل عدم آشنایی با این قطعات به شما اعلام تعویض قطعات کند!

تعمیر لباسشویی بوش با مهمترین نکات

از این رو مهم ترین نکته ای که باید توسط شما عزیزان بابت تعمیر ماشین لباسشویی بوش رعایت و اجرا شود این است که فقط و فقط دستگاه را به تعمیرکاری بسپارید که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی را داراست.

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

مزیت های تعمیر لباسشویی بوش در آریابهکار

ما در آریابهکار بابت تعمیر لباسشویی بوش شما به بهترین حالت ممکن مزایایی را در نظر گرفته ایم که نشان دهنده تضمین و همچنین سهولت شما عزیزان در این زمینه است. اولین مزیتی که ما در نظر گرفته این است که با انجام هماهنگی های لازم جهت تعمیر لباسشویی بوش توسط تعمیرکاران مجرب آریابهکار، در کمترین زمان ممکن به محل سکونت شما به همراه قبض شرکتی اعزام می شوند تا مشکل دستگاه را بصورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی تعمیر کنند.

دومین میزیتی که ما برای شما در نظر داریم این است که پیش از عیب یابی قطعه به قطعه و تخصصی لباسشویی بوش، هیچ گونه خدماتی توسط تعمیرکاران ما به شما صورت نخواهد گرفت؛ هدف از این پروسه این می باشد که هم هزینه تعمیرات شما کنترل شود و هم اینکه در سریعترین حالت ممکن دستگاه بصورت تخصصی و مهندسی تعمیر شود.

لازم به ذکر است که ما گارانتی کتبی 90 روزه بابت تمامی خدمات ارائه شده بابت تعمیر لباسشویی بوش در نظر گرفته ایم که در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

تعمیر لباسشویی بوش با گارانتی 90 روزه

با توجه به اینکه تمامی خدمات تعمیر لباسشویی بوش شما عزیزان توسط تعمیرکاران لباسشویی بوش باتجربه و متخصص آریابهکار تعمیر می شوند، برخلاف سایر مجموعه های تعمیراتی ما 90 روز گارانتی در نظر گرفته ایم که تضمین کننده خدمات تخصصی ما به شما عزیزان می باشد.

بدین معنا که اگر پس از تعمیرات تخصصی دستگاه باز هم این مشکل برای دستگاه شما رخ داد، مجددا بدون پرداخت هر گونه هزینه جانبی و بصورت رایگان ماشین لباسشویی بوش شما تعمیر خواهد شد تا یک دستگاه سالم داشته باشید.

تعمیر لباسشویی بوش با گارانتی 90 روزه

توجه داشته باشید که گارانتی 3 ماهه لباسشویی بوش آریابهکار بصورت کتبی و به همراه مهر و امضای شرکتی خواهد بود.

تعمیر لباسشویی بوش با قطعات اورجینال و دارای اصالت

قیمت لباسشویی بوش در بازار کشور حداقل 25 میلیون تومان می باشد و به همین دلیل قطعات این دستگاه به نسبت گران قیمت هستند؛ اما ما در آریابهکار تلاش می کنیم تا با در نظر گرفتن تعمیرات فنی و تخصصی قطعات آسیب دیده، مشکل دستگاه شما را عیب یابی و سپس تعمیر کنیم.

اما این به شرطی می باشد که امکان تعمیر قطعات وجود داشته باشد و میزان آسیب وارد شده به لباسشویی بوش قابل قبول باشد! در غیر اینصورت، احتمالا خرابی ایجاد شده، غیر قابل تعمیر خواهد بود و صرفا باید با قطعات جایگزین و وارداتی آنها را تعویض نمود.

لازم به ذکر است که تمامی قطعات تعویضی لباسشویی بوش در آریابهکار بصورت اختصاصی و وارداتی هستند و ما هیچ محدودیتی از نظر قطعات نداریم.

تعمیر برد الکتریکی لباسشویی بوش

اگر برد ماشین لباسشویی بوش شما عزیزان به هر دلیلی خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، بدون شک توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی برد لباسشویی بوش توسط تکنسین مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گیرد و پس از انجام عیب یابی تخصصی، پروسه تعمیر این قطعه کلیدی صورت گیرد.

تعمیر برد الکتریکی لباسشویی بوش

برای تعمیر برد لباسشویی بوش توسط تکنسین های متخصص آریابهکار می توانید با شماره 02145437 تماس بگیرید تا بدون نیاز به تعویض این قطعه بتوانید این مشکل را برطرف کنید.

تعمیر تخصصی موتور لباسشویی بوش

موتور لباسشویی بوش با دریافت انرژی کافی می تواند مخزن یا همان دیگ لباسشویی بوش را براساس برنامه انتخابی شما بچرخاند و سرعت آنرا به بهترین شکل ممکن کنترل کند. از این رو اگر موتور ماشین لباسشویی بوش خراب شود، مخزن این دستگاه دیگر نخواهد چرخید و عملا پروسه شستشوی البسه در این دستگاه صورت نخواهد گرفت. با این وجود باید موتور لباسشویی بوش توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی و سپس تعمیرات تخصصی قرار گیرد تا بتوانید از آن استفاده کنید.

اقدامات مهم در زمینه تعمیر لباسشویی بوش

بدون شک اقدامات مهمی وجود دارند که حتما و حتما باید در تعمیر لباسشویی بوش توسط تعمیرکار دستگاه مورد توجه قرار گیرند تا مشکل بصورت تخصصی و اختصاصی تعمیر شود! این اقدامات مهم، بصورت حفظی نیستند و صرفا ناشی از چندین سال تجربه تخصصی هستند که بر روی دستگاه شما اعمال می شوند.

از این رو اگر مایل هستید تا بصورت کاملا تخصصی مشکل دستگاه شما تعمیر گردد، در وهله اول باید به دنبال مرکز تخصصی و مجرب با بروزترین تجهیزات بگردید تا بتوانید مشکلات پیش آمده را رفع کنید.

تعمیر لباسشویی بوش چه موقع لازم است؟

بهترین بازه زمانی برای تعمیر لباسشویی بوش، زمانی نیست که دستگاه بصورت کامل از کار بیافتد؛ بلکه بهترین بازه زمانی، زمانی می باشد که شما ساده ترین خرابی و اختلال را در این دستگاه مشاهده می کنید!

تعمیر لباسشویی بوش چه موقع لازم است؟

در این مواقع اگر در اسرع وقت تصمیم به تعمیر لباسشویی بوش بگیرید، علیرغم کنترل هزینه های تعمیراتی، می توانید مشکل پیش آمده را بصورت تخصصی در کمترین بازه زمانی تعمیر کنید! لازم به ذکر است که اگر سالانه یک یا دو دفعه هم اقدام به سرویس لباسشویی بوش، عمر مفید دستگاه افزایش خواهد یافت و در بلند مدت آسیب بخصوصی به آن وارد نخواهد شد.

همچنین بخوانید: تعمیر لباسشویی ایندزیت

چرا تعمیر لباسشویی بوش را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

یکی از دلایلی که می توانید دستگاه خود را به مجموعه آریابهکار جهت تعمیرات لباسشویی بوش بسپارید این است که ما در آریابهکار پیش از آنکه دستگاه را عیب یابی نکنیم، هیچ گونه خدماتی به شما ارائه نمی دهیم؛ چرا که خدمات زمانی به شما ارائه خواهند شد که مشکل به‌صورت دقیق شناسایی شود!

در غیر اینصورت کدام خدمات به شما ارائه خواهند شد؟ بدون شک تمامی خدمات این چنینی، چیزی بجز هزینه تراشی برای شما نیستند و نتیجه مطلوبی هم بجز پرداخت هزینه های هنگفت برای شما نخواهد داشت. بنابراین ما پیش از آنکه مشکل دستگاه شما توسط تعمیرکاران مجموعه آریابهکار عیب یابی تخصصی نشود، اعلام هزینه تعمیر نخواهیم کرد.

آیا مشکل لباسشویی بوش شما بدون عیب یابی قطعه به قطعه قابل تشخیص است؟ به هیچ وجه چنین چیزی ممکن نیست. یکی دیگر از مزایایی که برخلاف مجموعه های تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در آریابهکار به شما تعلق می گیرد این است که هزینه تعمیر لباسشویی بوش بر اساس تصمیماتی ناگهانی ذهنی نخواهد بود و صرفا براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی برای شما برآورد و اعلام می شوند. بنابراین اگر مایل به تعمیر تخصصی لباسشویی بوش با کمترین هزینه تعمیراتی هستید، می توانید به تکنسین های ما اعتماد کنید.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار لباسشویی بوش در مجموعه آریابهکار

برای تعمیر تخصصی لباسشویی بوش توسط تکنسین ها و تعمیرکاران با تجربه آریابهکار، می توانید از طریق روش های مختلف اقدام به ثبت درخواست خود نمایید. اولین روشی که ما به شما پیشنهاد می کنیم این است که در ابتدا تعدادی تصویر به همراه ویدیو 30 ثانیه ای واضح از لباسشویی بوش تهیه کنید و تمام مشکلات را به‌صورت دقیق شرح دهید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بازبینی ابتدایی و کلی دستگاه صورت گیرد و راهنمایی های لازم به شما انجام شوند.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار لباسشویی بوش در مجموعه آریابهکار

توجه داشته باشید که تا پیش از آنکه دستگاه به‌صورت تخصصی توسط تکنسین مجرب عیب یابی نشود، امکان اعلام علت خرابی و همچنین هزینه تعمیرات وجود ندارد!

همچنین یکی دیگر از روش هایی که می توانید با استفاده از آن درخواست خود را ثبت کنید این است که از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد و تکنسین مجرب و متخصص لباسشویی بوش به محل شما در روز و زمان از پیش تعیین شده اعزام گردد. درضمن اگر سوالی در این خصوص دارید می توانید از تیم پشتیبانی آریابهکار بپرسید.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی بوش

اگر لباسشویی بوش را از مرکز مجاز و معتبر در تهران و یا استان محل سکونت خود خریداری کرده اید و اینک پس از مدتی استفاده دچار خرابی شده است و مایل به برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی بوش هستید، می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید؛ بدین معنا که اگر کارت گارانتی به شما تعلق گرفته است، به معنای اصالت دستگاه شما می باشد که به‌صورت قانونی دستگاه وارد کشور شده و اگر هم خراب شده می توانید از طریق خدمات پس از فروش لباسشویی بوش، تمامی این خرابی های رخ داده را به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت حتی یک ریال برطرف کنید! از این رو برای مشاهده شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی بوش

لازم به ذکر است که برای استفاده از این خدمات رایگان، کارت گارانتی دستگاه شما باید اعتبار داشته باشد؛ در غیر اینصورت این خدمات به شما تعلق نخواهد گرفت. همچنین اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، می توانید با شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم توسط تیم پشتیبانی آریابهکار به شما عزیزان صورت گیرد.

دلیل اینکه باید برای تعمیر لباسشویی بوش حتما از تعمیرکار متخصص کمک بگیریم چیست؟

علت اصلی این است که ماشین لباسشویی بوش یک دستگاه گران قیمت و حساس می باشد که اگر یک اشتباه در حین تعمیرات این دستگاه صورت گیرد، ممکن است هزینه زیادی به شما تحمیل شود. به همین دلیل توصیه می کنیم پروسه تعمیر لباسشویی بوش را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید.

اشکالات رایج لباسشویی بوش

1. روشن نشدن

عیب یابی دستگاه لباسشویی که روشن نمی شود، بسیار مشکل است.

زیرا عوامل متعددی در این امر دخالت دارند.

اما به طور کل معمولا مشکل روشن نشدن دستگاه به دلیل مشکلات الکتریکی و نرسیدن برق به دستگاه است.\

2. هیچ برنامه ای در دستگاه شروع نمی شود

این مشکل معمولا به دلایل زیر رخ می دهد:

 • فعال بودن قفل کودک
 • بسته نبودن صحیح درب
 • فشار دادن دکمه استارت به مدت خیلی کوتاه یا خیلی طولانی

3. قفل شدن درب

باز نشدن درب ممکن است به دلایل بسیاری رخ دهد.

عمده ترین دلیل آن مربوط به خرابی میکروسوئیچ درب است که در این حالت باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

4. نچرخیدن لباسشویی بوش

عمده ترین دلایل رخ دادن این اتفاق، به شرح زیر است:

 1. نامتعادل بودن بار داخلی دستگاه
 2. پاره شدن تسمه درام
 3. ساییده شدن و تمام شدن زغال موتور
 4. خرابی کوپلینگ موتور، کلاچ، یاتاقان، قفل درب و …

همچنین بخوانید: تعمیر لباسشویی کندی

اشتباهات رایج در استفاده از لباسشویی بوش

استفاده بیش از حد از مواد شوینده موجب می شود صابون به سختی از روی لباس ‌ها پاک شود و مقدار کم مواد شوینده هم نمی ‌تواند آلودگی را از روی لباس ‌ها پاک کند.

استفاده نکردن به اندازه از مواد شوینده در لباسشویی بوش

پس طبق دفترچه‌ راهنما از مقدار مناسب مواد شوینده استفاده کنید.

2. پر نکردن به اندازه ماشین لباسشویی بوش

هرگز بیش از ¾ ام مخزن ماشین لباسشویی را پر نکنید.

اگر بیش از حد لباس‌ ها را در ماشین لباسشویی قرار دهیم هم به دستگاه آسیب می ‌رسد و هم لباس‌ ها به اندازه کافی تمیز نمی ‌شوند.

3. اشتباه در تنظیم دمای لباسشویی بوش

برای شستشوی مناسب لباس‌ ها به دمای آب دقت کنید و متناسب با آن لباس ‌ها را داخل دستگاه قرار دهید.

پس از تنظیم دمای آب ماشین لباسشویی رنگ‌ های تیره و روشن لباس‌ ها را از هم جدا کنید و به شستشو بپردازید.

4. استفاده بیش از اندازه از سفید کننده در لباسشویی بوش

استفاده بیش از حد از سفیدکننده به دلیل وجود مواد شیمیایی قوی مثل کلر، باعث سایش و پارگی لباس ‌ها می ‌شود.

به ‌جای استفاده مکرر از سفیدکننده برای از بین بردن لکه ‌های روی لباس، در یک ظرف آب گرم چند قطره آب ‌لیمو بریزید و لباس‌ هایتان را درون محلول قرار دهید.

باخاصیت اسیدی ایجاد شده لکه‌ ها به آسانی از روی آن پاک شده و به لباس ‌ها صدمه وارد نمی شود.

مشکلات برق ورودی لباسشویی بوش

اگر در برق وروردی لباسشویی بوش شما ایرادی وجود داشته باشد، باید مطلع باشید که این خرابی می تواند مستقیما منجر به خرابی، سوختن و اتصالی قطعات داخلی ماشین لباسشویی بوش شما عزیزان شود. از این رو توصیه می کنیم حتما و حتما از محافظ برق استاندارد سر راه لباسشویی بوش استفاده کنید تا نوسان برق و هر گونه مشکل از جانب جریان برق به این دستگاه وارد نشود.

مشکلات برق ورودی لباسشویی بوش

اگر مشکل برق ورودی لباسشویی بوش از این طریق برطرف نشد، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید تا پروسه تعمیر آن صورت گیرد.

دلیل صدای زیاد لباسشویی بوش

از مهم ترین دلایل ایجاد صدای زیادی در لباسشویی بوش می توان به عدم تعادل البسه در مخزن، عدم تراز بودن، خرابی کمک فنرها، انتخاب برنامه نامناسب و… اشاره کرد که هر یک از این خرابی ها می توانند به تنهایی منجر به خرابی دیگری در لباسشویی بوش شوند. با این وجود اولین راهکاری که برای شما پیشنهاد می کنیم این است که حتما در ابتدا اقدام به تراز کردن ماشین لباسشویی بوش با استفاده از تراز سنج نمایید.

اما اگر از این طریق مشکل برطرف نشد، توصیه می کنیم پروسه عیب یابی و تعمیر صدای زیاد لباسشویی بوش را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید.

علت تخلیه نشدن آب در لباسشویی بوش

علت اصلی تخلیه نشدن لباسشویی بوش، بستگی به علت خرابی دارد. برای مثال اگر پمپ تخلیه آب لباسشویی بوش خراب شده باشد، بدون شک با مشکل تخلیه نشدن آب روبرو خواهید شد و از طرفی ممکن است لوله های پشتی لباسشویی بوش مسدود شده باشند و منجر به تخلیه نشدن آب لباسشویی بوش شوند. از این رو با بررسی این دو گزینه می توانید مشکل تخلیه نشدن آب لباسشویی بوش را بررسی و حتی تعمیر کنید.

علت تخلیه نشدن آب لباسشویی بوش

چرا لباسشویی بوش لباس ها را تمیز نمی شوید؟

عدم شستشوی صحیح البسه درون ماشین لباسشویی بوش می تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد. برای مثال اولین عامل مبنی بر این خرابی می تواند انتخاب برنامه نادرست برای شستشو باشد! و یا حتی ممکن است این مشکل ناشی از خرید شوینده نامرغوب و یا ریختن بیش از حد شوینده در جاپودری لباسشویی بوش رخ دهد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که به دلیل فنی بودن این خرابی در اکثر مواقع، اجازه دهید تا توسط تکنسین های متخصص و مجرب عیب یابی و سپس تعمیر شود تا بتوانید از این دستگاه همانند گذشته استفاده کنید.

چرا لباسشویی بوش بعد از آبگیری ثابت میماند؟

این مشکل معمولا می تواند به دلیل نوسان برق و یا خرابی برد لباسشویی بوش رخ دهد که حتما باید توسط تکنسین مجرب و متخصص عیب یابی شود.

دلیل داغ شدن بیش از حد لباسشویی بوش

مشکل گرم شدن لباسشویی بوش می تواند به دلیل خرابی المنت و یا خرابی برد لباسشویی بوش رخ دهد که در صورت بروز چنین مشکلی توصیه می کنیم برنامه شستشوی ماشین لباسشویی بوش را متوقف کنید و از تکنسین های مجرب درخواست تعمیرات نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر لباسشویی ابسال

تعمیر ماشین لباسشویی بوش بهتر است یا تعویض آن؟

بدون شک در صورتی که خرابی لباسشویی بوش بقدری باشد که صرفا با یک هزینه جزئی تعمیر شود و بتوانید از آن استفاده کنید، بدون شک تعمیرات ماشین لباسشویی بوش یک گزینه مناسب است. اما اگر خرابی بقدری باشد که برای تعمیر آن باید به اندازه یک دستگاه لباسشویی بوش هزینه کنید، توصیه می کنیم اقدام به تعویض ماشین لباسشویی بوش نمایید.

کدام مشکلات لباسشویی بوش بهتر است توسط تعمیرکار متخصص برطرف شود؟

از مهم ترین مشکلات لباسشویی بوش که نیاز به تعمیرات دارند می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

کدام مشکلات لباسشویی بوش بهتر است توسط تعمیرکار متخصص انجام شود

 • روشن نشدن لباسشویی بوش.
 • آبریزی لباسشویی بوش.
 • خاموش شدن ناگهانی لباسشویی بوش.
 • کار نکردن لباسشویی بوش.
 • خرابی برد لباسشویی بوش.
 • خرابی موتور لباسشویی بوش.
 • صدای زیاد لباسشویی بوش.

آشنایی با ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی بوش

در ادامه با رایج ترین کدهای ارور ماشین لباسشویی بوش که ممکن است در طول زمان برای شما نمایش داده شوند، آشنا خواهید شد. توصیه می کنیم جهت اطلاع از علت ارور لباسشویی بوش خود به دفترچه راهنمای این دستگاه مراجعه کنید؛ چرا که ممکن است کدهای خطا در مدل های متنوع از لباسشویی بوش نشان دهنده یک خرابی دیگر باشند. از این رو بهتر است کدهای خطای لباسشویی بوش را جدی بگیرید و در ابتدا با مشاهده این کدهای خطا اقدام به ریشه یابی و برطرف کردن آنها کنید.

کد خطای لباسشویی بوشعلت کد خطا
F16درب لباسشویی بوش باز مانده است.
F17مشکل در آب ورودی لباسشویی بوش وجود دارد.
F18مشکل در تخلیه آب لباسشویی بوش.
F19المنت لباسشویی بوش خراب شده است.
F23آکوا استات لباسشویی بوش فعال شده است.
F25سنسور آکوا استات خراب شده است.
F32عدم وجود تعادل لباس ها در دیگ لباسشویی بوش.
F38برد ماشین لباسشویی بوش خراب شده است.
F50موتور ماشین لباسشویی بوش دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر دارد.

نحوه ریست کردن لباسشویی بوش

اگر ماشین لباسشویی بوش شما به نحوی خراب شده است که کد خطای نمایش داده شده غیر فعال نمی شود، می توانید این مشکل را از طریق ریست کردن لباسشویی بوش برطرف کنید. اما چگونه؟ برای ریست کردن لباسشویی بوش می توانید براساس آموزش ذیل پیش بروید:

 1. لباسشویی بوش را از برق بکشید.
 2. پس از 10 دقیقه، انگشت خود را به مدت 10 ثانیه بر روی کلید Start قرار دهید.
 3. اینک ماشین لباسشویی بوش را به برق متصل کنید و سپس آنرا روشن نمایید.
 4. در این مرحله بررسی کنید که آیا لباسشویی بوش ریست شده است یا خیر؟!

توجه: برای آشنایی با نحوه دقیق ریست لباسشویی بوش خود توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای این دستگاه مراجعه کنید.

انواع مدل لباسشویی بوش

لباسشویی بوش دارای مدل های متنوعی است که شما در بازه های قیمتی مختلفی می توانید اقدام به انتخاب و خرید مدل متناسب با نیاز خود کنید. با این وجود در ادامه این گزارش قصد داریم برخی از مدل های متنوع لباسشویی بوش را برای شما نام ببریم.

انواع مدل لباسشویی بوش

 • ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش سری 8 مدل waw325x0eg
 • لباسشویی بوش مدل BOSCH WGA254XVME
 • ماشین لباسشویی 8 کیلو 1600 دور بوش WAW32560ME
 • لباسشویی بوش مدل WAW325X0ME
 • لباسشویی بوش سری 6 مدل WAT28682IR ظرفیت 9 کیلوگرم
 • لباسشویی بوش مدل WAX32E90ME
 • لباسشویی بوش WAV28K90ME
 • لباسشویی بوش مدل WGA142X0GC ظرفیت 9 کیلوگرم
 • لباسشویی بوش مدل WAJ2017SGC
 • لباسشویی بوش WAV28L90ME
 • لباسشویی 7کیلو سفید بوش مدل WAJ20170GC
 • لباسشویی 10 کیلویی سری 8 بوش Bosch washing machine WAX32MX0
 • ماشین لباسشویی بوش مدل BOSCH WAV28MX0ME
 • لباسشویی بوش مدل BOSCH WAJ20180ME
 • ماشین لباسشویی بوش مدل BOSCH WAV28M80ME

آیا ممکن است خودمان در منزل تعمیرات لباسشویی بوش را انجام دهیم؟

بله. ما خدمات تعمیر لباسشویی بوش را در منزل شما با هماهنگی قبلی انجام می دهیم و نیازی به انتقال لباسشویی بوش به شعب تعمیراتی آریابهکار نیست.

ابزار های مورد نیاز برای تعمیر لباسشویی بوش

ابزار های مورد نیاز برای تعمیر لباسشویی بوش

اگر دانش فنی و تعمیرات ماشین لباسشویی بوش را دارید و مایلید خرابی این دستگاه را خودتان شخصا برطرف کنید، بدون شک نیاز به یکسری ابزار کاربردی و دقیق دارید تا بتوانید هم مشکل را عیب یابی کنید و هم تعمیر! با این وجود ابزارهای مهمی که برای تعمیر لباسشویی بوش ممکن است برای شما کاربرد داشته باشند عبارتند از:
 • مولتی متر.
 • اهم متر.
 • پیچ گوشتی.
 • آچار فرانسه.
 • هویه.
 • لباس مخصوص کار.
 • محافظ چشم.

اشتباهاتی که در استفاده از لباسشویی بوش رایج است

از مهم ترین اشتباهات رایج در لباسشویی بوش می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • اتصال مستقیم لباسشویی بوش به جریان برق.
 • عدم مطالعه دفترچه راهنما لباسشویی بوش.
 • جابجایی دائم لباسشویی بوش.
 • بستن محکم درب لباسشویی بوش.
 • استفاده پشت سر هم و مکرر از لباسشویی بوش.
 • لمس دکمه های لباسشویی بوش با دستان خیس.

همچنین بخوانید: تعمیر لباسشویی الکترولوکس

مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی بوش در تهران

شرکت آریابهکار با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی، به ارائه خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی در سراسر تهران می پردازد.

مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی بوش در تهران

از مهم ترین مزایا و خدمات شرکت آریابهکار در زمینه تعمیر لباسشویی

 1. در ارتباط با هر برند ماشین لباسشویی تکنسین متخصص همان برند به محل جهت خدمات اعزام می شود.
 2. تمامی خدمات ماشین لباسشویی دارای ضمانتنامه رسمی ۹۰ روزه است.
 3. تعمیر لباسشویی در محل انجام می گردد.
 4. تمامی قطعات مورد نیاز جهت تعویض و تعمیر لباسشویی از لوازم اصلی همان برند است.
 5. جهت شفاف سازی کامل و رضایتمندی کامل مشتری تمامی هزینه های تعمیر لباسشویی لحاظ شده است.
 6. تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در همان روز طبق زمانبندی تکنسین مربوطه در محل انجام می شود.

تاریخچه کمپانی بوش

کمپانی بوش برای اولین بار در سال 1886 میلادی در آلمان توسط آقای روبرت بوش تاسیس شد. لازم به ذکر است که این کمپانی یک کمپانی چند ملیتی است که این روزها تمام محصولات این کمپانی بصورت مستقیم به کشورهای مختلف عرضه می شود. این در حالی می باشد که محصولات بوش معمولا به کیفیت بالا و غیر قابل قیاس با سایر برندها مشهور هستند و به همین دلیل محصولات این کمپانی در عرصه جهانی بیشتر دیده شده اند.

همچنین قیمت محصولات بوش علیرغم کیفیتی که دارند، رقابتی است.

هزینه تعمیر لباسشویی بوش در تهران

هزینه تعمیر لباسشویی بوش چقدر است؟ آیا هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش برابر با یک دستگاه لباسشویی بوش می باشد؟ خیر! هزینه تعمیرات لباسشویی بوش در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و از این رو اگر به هر دلیلی با خرابی لباسشویی بوش روبرو شدید ما خرابی دستگاه شما را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر خواهیم کرد تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن پروسه عیب یابی و تعمیر این خرابی را انجام دهیم.

هزینه تعمیر لباسشویی بوش در تهران

همانگونه که گفته شده مبنای اعلام هزینه تعمیرات در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش را در نمایندگی لباسشویی بوش در آریابهکار انجام دهید. اما این در حالی است که اکثر مجموعه ها پیش از آنکه عیب یابی کنند، هزینه تعمیرات را به شما اعلام خواهند کرد که این هزینه خارج از عرف تعمیرات می باشد.
خدمات تعمیر لباسشویی بوشهزینه تعمیر لباسشویی بوش (تومان)
تعمیر برد لباسشویی بوشعیب یابی دقیق
تعمیر تایمر لباسشویی بوش۲۲۰.۰۰۰ الی ۵۸۷.۰۰۰
تعمیر هیدروستات لباسشویی بوش۳۵۰.۰۰۰ الی ۵۶۵.۰۰۰
تعویض سنسور لباسشویی بوش۴۴۵.۰۰۰ الی ۶۱۲.۰۰۰
تعمیر موتور لباسشویی بوش۶۰۰.۰۰۰ الی ۸۰۵.۰۰۰
تعمیر پنل لباسشویی بوش۵۵۰.۰۰۰ الی ۸۰۰.۰۰۰
تعویض شیر برقی لباسشویی بوش۴۶۰.۰۰۰ الی ۶۰۰.۰۰۰
تعویض کاسه نمد لباسشویی بوش۶۹۰.۰۰۰ الی ۸۸۰.۰۰۰
تعویض خرطومی لباسشویی بوش۴۰.۰۰۰ الی ۸۰.۰۰۰
تعویض دیگ لباسشویی بوش۹۸۰.۰۰۰ الی ۱.۲۹۵.۰۰۰
تعمیر بلبرینگ لباسشویی بوش۴۰۰.۰۰۰ الی ۶۹۰.۰۰۰

تعمیر لباسشویی بوش به علت روشن نشدن ماشین

اگر ماشین لباسشویی بوش شما به طور کامل روشن نمی شود، دلایل مختلفی ممکن استمنجر به این خرابی شده باشند. با این وجود ما نمی توانیم صرفا یک عامل را در این زمینه نام ببریم. اما در ادامه برخی از مهم ترین دلایل این خرابی را برای شما نام برده ایم که عبارتند از:

ابتدا باید مطمئن شوید که در خانه شما برق قطع نشده باشد. برای این کار، می توانید سایر دستگاه های الکتریکی مانند چراغ ها یا تلویزیون را چک کنید و مطمئن شوید که همه آنها روشن هستند. اگر برق در سایر قسمت های خانه وجود دارد، ممکن است مشکل از خود ماشین لباسشویی بوش باشد.

تعمیر لباسشویی بوش به علت روشن نشدن ماشین

در صورتی که برق در سایر قسمت های خانه وجود دارد اما لباسشویی بوش هنوز روشن نمی شود، مشکل ممکن است در پریز برق باشد. اتصال نامناسب یا خرابی در پریز برق می تواند عامل عدم روشن شدن لباسشویی بوش باشد. در این صورت، برای بررسی می توانید با استفاده از یک ابزار دیگر، مثلاً یک لامپ یا دستگاه دیگر، پریز برق را تست کنید تا مطمئن شوید که آن کار می کند.

اگر هیچ مشکلی در پریز برق وجود ندارد و لباسشویی بوش هنوز روشن نمی شود، ممکن است خرابی در سیم برق لباسشویی بوش باشد. بریدگی، خم شدگی یا خرابی در اتصالات بین سیم ها می تواند عامل این مشکل باشد. بهتر است در این صورت به یک تکنسین مجرب مراجعه کنید تا مشکل را تشخیص داده و تعمیر کند.

در برخی مواقع، مشکل در دکمه روشن/خاموش لباسشویی بوش ممکن است عامل عدم روشن شدن آن باشد. از این رو این موارد از اصلی ترین مواردی هستند که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرند.

چرا هیچ برنامه ای در لباسشویی بوش انجام نمی شود؟

گاهی اوقات ممکن است به سراغ لباسشویی بوش بیایید و با فشردن دکمه های این دستگاه متوجه این شوید که هیچ برنامه ای در لباسشویی بوش انجام نمی شود. بدون شک این مشکل عادی نیست و می تواند نشان دهنده خرابی دستگاه شما باشد. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که اتصال لباسشویی بوش را به جریان برق بررسی کنید و اگر مشکل از این طریق نبود، باید دستگاه توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد.

تعمیرات لباسشویی بوش به دلیل قفل شدن درب

مشکل باز نشدن درب لباسشویی بوش و همچنین قفل شدن در لباسشویی بوش می تواند به علت های مختلفی رخ داده باشد. اما آیا چنین چیزی ممکن است؟ بدون شک قفل شدن درب لباسشویی بوش می تواند نشان دهنده خرابی لباسشویی بوش شما عزیزان باشد. با این وجود در ادامه به جوانب مختلف این خرابی اشاره کرده ایم.

در برخی از ماشین های لباسشویی بوش، درب قابل قفل شدن است تا در طول عملکرد، درب باز نشود و ایمنی کاربر تامین شود. اگر درب باز نمی شود، ابتدا مطمئن شوید که درب به درستی بسته شده است. همچنین، در صورت وجود قفل درب، مطمئن شوید که قفل باز است و در صورت لزوم، دکمه باز کردن قفل لباسشویی بوش را فشار دهید.

تعمیرات لباسشویی بوش به دلیل قفل شدن درب

مشکل دیگری که می تواند باز نشدن درب را تحت تأثیر قرار دهد، خرابی یا گیر کردن مکانیزم قفل درب است. در این صورت، بهتر است یک تکنسین مجرب و متخصص اقدام به عیب یابی این خرابی کند.

در برخی از ماشین های لباسشویی هوشمند، خرابی در سیستم الکترونیکی می تواند باعث مشکل باز نشدن درب و همچنین قفل شدن درب لباسشویی بوش شود. این خرابی می تواند منجر به نقص عملکرد ماشین شود. در این حالت بهتر است به تکنسین مراجعه کرده و سیستم الکترونیکی لباسشویی بوش را بررسی و تعمیر کنید.

با این وجود اگر هنوز هم مشکل قفل شدن لباسشویی بوش و باز نشدن درب لباسشویی بوش باقی مانده است، باید از تکنسین های مجرب و متخصص درخواست تعمیرات نمایید تا مشکل شما بر طرف شود.

همچنین بخوانید: تعمیر لباسشویی آریستون

تعمیر لباسشویی بوش به دلیل نچرخیدن ماشین

تعمیر لباسشویی بوش به دلیل نچرخیدن ماشین

در صورتی که دیگ لباسشویی بوش نچرخد، عملا شما نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید و به همین دلیل نشان دهنده خرابی این دستگاه است. با این وجود اگر چنین خرابی در لباسشویی بوش شما ایجاد شده است باید به اطلاع شما برسانیم که به هیچ وجه از لباسشویی بوش استفاده نکنید و اجازه ندهید تا این مشکل در دستگاه شما گسترش پیدا کند. از این رو توصیه می شود این خرابی حتما توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد تا مشکل برطرف شود.

علت نچرخیدن آبکش دیگ لباسشویی بوش چیست؟

مشکل نچرخیدن آبکش دیگ لباسشویی بوش یک مشکل جامع و کلی در این دستگاه است که باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد. اما علت این خرابی چیست؟ در ادامه به برخی از مهم ترین دلایل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بوش اشاره کرده ایم که عبارتند از:

1. مشکل در موتور ماشین لباسشویی بوش

دیگ ماشین لباسشویی بوش توسط قدرت تولید شده در موتور به چرخش در می آید. با این وجود اگر موتور لباسشویی بوش دچار خرابی شده یا عدم عملکرد باشد، ممکن است دیگ نچرخد. بررسی و تعمیر موتور توسط یک تکنسین مجرب می تواند این مشکل را حل کند.

2. مشکل در بلبرینگ های لباسشویی بوش

بلبرینگ ها یا روانکارهای موجود در دیگ نیز می توانند دچار خرابی شوند و باعث عدم چرخش دیگ شوند. در صورتی که بلبرینگ های لباسشویی بوش آسیب دیده باشند، باید آنها تعویض شوند تا دیگ بتواند به طور صحیح چرخش کند. برای تعویض بلبرینگ های لباسشویی بوش می توانید از خدمات تخصصی ما استفاده کنید.

3. مشکل در حرکت پولی لباسشویی بوش

دیگ لباسشویی بوش ممکن است به علت وجود جسم خارجی یا لغزشی در مسیر حرکت پولی، نتواند بچرخد. در این صورت، باید مسیر حرکت پولی بررسی و هرگونه مانع یا لغزش برطرف شود که این مورد نیز باید توسط تکنسین مجرب و متخصص صورت گیرد.

4. مشکل در سیستم کنترل لباسشویی بوش

در برخی ماشین های لباسشویی هوشمند، مشکل در سیستم کنترل می تواند باعث عدم چرخش دیگ شود. این مشکل ممکن است به دلیل خرابی در سنسورها یا سیستم الکترونیکی لباسشویی بوش باشد. در این صورت، بهتر است مشکل توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد بازبینی قرار گیرد.

چرا لباسشویی بوش به درستی آبگیری نمی کند؟

چرا لباسشویی بوش به درستی آبگیری نمی کند؟

آبگیری نکردن لباسشویی بوش یکی از مشکلات اساسی در این دستگاه است که می تواند مانع شستشوی البسه در این دستگاه شود. با این وجود راهکار چیست؟ در صورتی که با این خرابی روبرو شدید در گام اول باید اقدام به بررسی میزان آب ورودی در محل سکونت خود نمایید. همچنین باید از اتصالات پشتی لباسشویی بوش نیز مطمئن شوید. اگر مشکل از این دو عامل نبود، احتمالا خرابی ناشی از خرابی قطعات داخلی لباسشویی بوش می باشد که باید عیب یابی تخصصی صورت گیرد.

چرا دکمه زمان سنج لباسشویی بوش کار نمی کند؟

خرابی دکمه زمان سنج لباسشویی بوش می تواند ناش از خرابی برد، گیر کردن دکمه و یا خرابی قطعات داخلی لباسشویی بوش باشد که در این مواقع باید این خرابی توسط تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی شود.

مشکل در شلنگ تخلیه لباسشویی بوش

در صورتی که ذرات ریز و درشت در البسه را خارج نکنید، به مرور زمان می توانند منجر به مسدودی شلنگ تخلیه لباسشویی بوش شوند. از این رو اگر چنین مشکلی در لباسشویی بوش شما رخ داده است و آب کثیف درون مخزن لباسشویی بوش پس از شستشو تخلیه نمی شود، باید شلنگ تخلیه لباسشویی بوش توسط تکنسین بررسی شود و اگر مسدود بود، باید مسدودی آن رفع شود. اما اگر مشکل هنوز وجود داشت، باید عیب یابی و تعمیرات لازم صورت گیرد و از این طریق مشکل لباسشویی بوش بر طرف شود.

تعمیر لباسشویی بوش به علت ایراد در پمپ تخلیه

تعمیر لباسشویی بوش به علت ایراد در پمپ تخلیه

اگر پمپ تخلیه لباسشویی بوش آسیب دیده باشد، آب درون مخزن لباسشویی بوش به فاضلاب منتقل نخواهد شد. از این رو در این مواقع باید مشکل پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش مورد عیب یابی قرار گیرد و تعمیرات لازم و کافی صورت گیرد. اما اگر این مشکل بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار نگیرد، باید اقدام به تعویض پمپ تخلیه لباسشویی بوش نمایید.

عواقب استفاده از مواد شوینده نامناسب در لباسشویی بوش

اولین تاثیر استفاده از مواد شوینده نامرغوب در لباسشویی بوش این است که البسه شما به بدترین شکل ممکن شسته خواهند شد. دومین تاثیر منفی در این زمینه، آسیب دیدن قطعات داخلی لباسشویی بوش می باشد. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما از مواد شوینده مرغوب در لباسشویی بوش استفاده کنید.

تعمیرات لباسشویی بوش در تهران به دلیل وجود مشکل در تسمه

تسمه لباسشویی بوش یک قطعه مهم است که برای انتقال حرکت از موتور به قسمت های دیگر ماشین استفاده می شود. این تسمه عموماً از جنس لاستیکی یا پلاستیکی ساخته شده است و به صورت یک حلقه بسته شده در اطراف قرقره (pulley) موتور و قرقره های دیگر قرار دارد.

وظیفه تسمه لباسشویی بوش انتقال حرکت از موتور به قسمت های دیگر ماشین می باشد. به عنوان مثال، تسمه می تواند حرکت موتور را به دیگ لباسشویی بوش منتقل کرده و در نتیجه دیگ به چرخش بیاید. همچنین، در برخی از ماشین های لباسشویی پیچاننده ها (agitator) و دیگر قطعات اصلی نیز توسط تسمه حرکت می یابند.

تسمه ماشین لباسشویی بوش ممکن است به مرور زمان خراب شود و نیاز به تعویض داشته باشد. در صورتی که تسمه سفت شده، کشیده شده یا پاره شده باشد، ممکن است قادر به انتقال حرکت به درستی نباشد و باعث مشکلاتی مانند عدم چرخش دیگ یا عملکرد ناپایدار ماشین شود. در چنین مواقعی، تعویض تسمه توسط یک تکنسین مجرب توصیه می شود.

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی aeg در تهران

چرا از لباسشویی بوش آب چکه می کند؟

چکه کردن آب از لباسشویی بوش می تواند یک مشکل بسیار جدی و مهم باشد که اگر به آن توجه نکنید، می تواند منجر به برق گرفتگی شما عزیزان شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در صورت بروز چنین خرابی در لباسشویی بوش اقدام به خاموش کردن کامل و از برق کشیدن آن نمایید و به هیچ وجه به این دستگاه دست نزنید. صرفا اجازه دهید تا این خرابی توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

لرزش لباسشویی بوش به چه خاطر است؟

رایج ترین علت لرزش لباسشویی بوش، ناشی از عدم تراز بودن لباسشویی بوش نسبت به سطح زیرین خود است که در این مواقع باید با استفاده از یک تراز سنج اقدام بررسی تراز بودن لباسشویی بوش نمایید. اگر دستگاه تراز بود و باز هم چنین مشکلی برای شما رخ داد، احتمالا خرابی ناشی از کمک فنرهای لباسشویی بوش می باشد. از این رو توصیه می شود این خرابی توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد و از این طریق مشکل بر طرف شود.

علت خروج کف از درب ماشین لباسشویی بوش هنگام کار

علت خروج کف از درب ماشین لباسشویی بوش هنگام کار

در ادامه به برخی از دلایل خروج کف از درب لباسشویی بوش هنگام کار پرداخته ایم که عبارتند از:

یکی از علل این مشکل می تواند خرابی قفل درب باشد. اگر قفل درب لباسشویی بوش خراب شده یا درست قفل نشده باشد، هنگام چرخش دیگ، کف به همراه لباس ها ممکن است از داخل دستگاه بیرون بیایند. در این حالت، بهتر است قفل درب ماشین لباسشویی بوش را بررسی و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض کنید.

همچنین بار زیاد نیز می تواند دلیل دیگری برای خروج کف از لباسشویی بوش باشد. اگر بار لباس ها در ماشین لباسشویی بوش بسیار زیاد باشد و ظرفیت ماشین را بیش از حد تحمل بار بدهد، ممکن است کف به همراه لباس ها از داخل ماشین بیرون بیاید. در این صورت، توصیه می شود تعداد لباس ها را کاهش داده و بار مناسبی را نسبت به ظرفیت لباسشویی بوش در آن قرار دهید.

بوی بد و سوختگی در لباسشویی Bosch بوش

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در طول زمان با استفاده از لباسشویی بوش با آن به دلیل استفاده نادرست و اشتباه روبرو شوید، بوی سوختگی لباسشویی بوش می باشد که این مشکل می تواند بنابر دلایل ذیل رخ دهد.

1. ایجاد حرارت زیاد در لباسشویی بوش

اگر لباسشویی بوش در هنگام عملکرد، دمای بسیار بالایی تولید کند، ممکن است باعث بوی سوختگی شود. این می تواند نشانه وجود مشکل در قطعات داخلی ماشین، مانند موتور یا سیستم خشک کننده باشد. در این صورت، بهتر است تکنسین مجرب و متخصص اقدام به عیب یابی تخصصی نماید تا از این طریق مشکل ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

2. عدم خارج کردن البسه از ماشین لباسشویی بوش

اگر لباس هایی که قبلاً در ماشین لباسشویی بوش شسته شده اند، در دستگاه باقی مانده اند، ممکن است باعث بوی سوختگی شوند. در این صورت، باید ماشین را به طور کامل تمیز کرده و لباس ها را به طور منظم و به درستی از دستگاه خارج کنید.

3. مصرف بیش از حد مواد شوینده در لباسشویی بوش

استفاده از مقدار بیش از حد مواد شیمیایی مانند مایع شستشو، نرم کننده و ضدعفونی کننده می تواند باعث بوی سوختگی در لباسشویی بوش شود. در این صورت، توصیه می شود مصرف مقادیر مناسب این مواد را رعایت کنید و دستورالعمل های تولیدکننده را دقیقاً دنبال کنید. همچنین مواد شوینده مرغوب و با کیفیت خریداری کنید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران

کدام یک از مناطق تهران تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در تهران قرار می گیرند؟ ما در آریابهکار مفتخریم که تمام خدمات عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش را توسط تکنسین های مجرب و متخصص بصورت تخصصی انجام می دهیم و با توجه به اینکه شعب تعمیراتی آریابهکار در تهران واقع شده است، ما به تمام مناطق 22 گانه تهران خدمات عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش ارائه می دهیم و شما می توانید با استفاده از خدمات ما اقدام به رفع مشکل دستگاه خود کنید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از خدمات تخصصی آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش باید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شمال تهران

در صورتی که ساکن شمال تهران هستید و به هر دلیلی با خرابی لباسشویی بوش خود روبرو شده اید و این دستگاه کارایی سابق خود را از دست داده، می توانید از خدمات تخصصی ما در آریابهکار استفاده کنید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن بر طرف شود. اما چرا آریابهکار؟ ما در آریابهکار با استفاده از تکنسین های تعمیرکار متخصص و با تجربه ای که با آنها همکاری داریم، تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم به گونه ای هستند که می توانید از دستگاه خود همانند روز اول استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در شمال تهران

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی در خصوص خدماتی که به شما ارائه می دهیم در نظر گرفته ایم و شما می توانید با استفاده از این گارانتی، با خیالی آسوده دستگاه خود را به کادر متخصص ما بسپارید تا مشکل دستگاه شما رفع گردد. از این رو در ادامه با مناطق تحت پوشش شمال تهران برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش آشنا خواهید شد.
نیاورانسوهانکتجریش
اقدسیهفرمانیهجردن
درکهکامرانیهالهیه
ونکزعفرانیهجماران
قلهکازگلآجودانیه
داودیهدروسلویزان
محمودیهدزاشیبظفر و…

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در غرب تهران

همچنین با توجه به خدماتی که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ارائه می دهیم، برای سهولت شما عزیزان در غرب تهران خدمات اعزام تکنسین تعمیر لباسشویی بوش را انجام می دهیم و شما می توانید با استفاده از خدماتی که ما به ارائه می کنیم، مشکل دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید. توجه داشته باشید که ما بدون هر گونه محدودیتی غرب تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار داده ایم و شما می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در غرب تهران

در ادامه نیز مناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی بوش در غرب تهران را نام برده ایم و عبارتند از:
پونکصادقیهشهرک هما
سعادت آبادشهرانشهرک راه آهن
شهرزیباجنت آبادسازمان آب
شهرک غربشاهینشهرک پرواز
باغ فیضگیشاتوحید و…

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در شرق تهران

از آنجاییکه شعبه مرکزی آریابهکار در شرق تهران واقع شده است، تمام مناطق شرق تهران را نیز تحت پوشش خدمات تخصصی خود قرار داده ایم و شما می توانید مشکل دستگاه خود را بدون هر گونه محدودیت تعمیراتی به تکنسین های مجرب و متخصص ما در آریابهکار بسپارید تا این مشکل به بهترین شکل ممکن توسط تکنسین های مجرب رفع گردد. به همین ترتیب برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در شرق تهران

لازم به ذکر است که هدف اصلی آریابهکار از عیب یابی و تعمیر دستگاه شما صرفا تعمیر تخصصی دستگاه با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن است تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید و نیازی هم به تعویض قطعات نداشته باشید. همچنین ما صرفا پروسه عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش را توسط تکنسین هایی که در این زمینه دانش لازم و کافی دارند را ارائه می کنیم و به همین دلیل تمام مشکلات دستگاه شما براساس یک اصول و چارچوبی تعمیر خواهد شد که نتیجه چندین سال تجربه است.
تهرانپارسحکیمیهنارمکشمیران نوهروی
قنات کوثرپاسدارانمجیدیهتسلیحاتمدائن
وحیدیهتهران نونیرو هواییپیروزیصفا و …

نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در مرکز تهران

مرکز تهران که به عنوان پر تردد ترین منطقه در تهران می باشد، امکان اینکه بخواهید ماشین لباسشویی بوش خود را توسط نمایندگی تعمیرات اقدام به تعمیر تخصصی کنید، کار سختی پیش روی شما بود. اما ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی بوش در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش را بصورت تخصصی انجام می دهیم و شما می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص ما بسپارید تا مشکل دستگاه رفع گردد.

توجه داشته باشید که تکنسین های ما در اسرع زمان و در سریع ترین حالت ممکن به محل شما اعزام می شوند تا اقدام به عیب یابی و تعمیرات کنند. در ادامه با مناطق تحت پوشش آریابهکار در مرکز تهران آشنا خواهید شد.

توانیرعباس آبادعشرت آبادمنیریهیوسف آباد
امیر آبادایرانشهرپامنارآرژانتینبهجت آباد و…

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش در جنوب تهران

همچنین اگر ساکن جنوب تهران هستید و نیاز به خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش دارید، می توانید از خدمات ما استفاده کنید. در ادامه مناطق تحت پوشش جنوب تهران برای تعمیرات لباسشویی بوش را نام برده ایم و عبارتند از:
امیریهافسریهخراسانشوش
فلاحنازی آبادمشیریهشهر ری
نعمت آباددولت آبادصالح آبادخزانه
منیریهامیر بهادرمولویجوادیه، سیروس و…

خدمات تعمیرکار لباسشویی بوش در آریابهکار

تعمیرکار لباسشویی بوش در آریابهکار به افراد متخصصی گفته می شود که دارای دانش لازم و کافی در این زمینه هستند و می توانند به بهترین شکل ممکن در ابتدا مشکل دستگاه شما را ریشه یابی و سپس تعمیر کنند. از این رو باید به اطلاع شما برسانیم که تکنسین های تعمیرکار لباسشویی بوش در آریابهکار دارای حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی لباسشویی بوش هستند و می توانند با دانشی که در این زمینه دارند اقدام به عیب یابی و تعمیر این دستگاه کنند.

از این رو ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که خدمات تعمیرکار لباسشویی بوش در آریابهکار شامل چه مواردی می شوند؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار با توجه به اینکه با تعمیرکاران متخصص در این زمینه همکاری داریم، تمام خدماتی که در ارتباط با لباسشویی بوش شما هستند را بدون هر گونه محدودیتی ارائه می دهیم تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت نمایید و مشکل دستگاه شما به نحوی بر طرف شود که همانند روز اول از آن استفاده کنید.

با این وجود ما خدمات محدودی در زمینه تعمیرات لباسشویی بوش نداریم و می توانیم به همراه تکنسین های مجموعه تمام خدماتی که در ارتباط با لباسشویی بوش هستند را به شما ارائه دهیم. از این رو برای ثبت درخواست خدمات تعمیرکار لباسشویی بوش در آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین و تعمیرکاران متخصص در این زمینه صورت گیرد.

خدمات تعمیر لباسشویی بوش در محل

در صورتی که لباسشویی بوش شما به هر دلیلی خراب شود، آیا باید این دستگاه را باز کنید و به نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش در تهران مراجعه کرد؟ بدون شک چنین کاری می تواند هم هزینه زیادی را به شما تحمیل کند و هم اینکه می تواند کار سختی باشد؛ چرا که باز کردن و خارج کردن لباسشویی بوش از جای قبلی آن کار سخت و دشواری می باشد و نمی توان این کار را به سادگی انجام داد. با این وجود راهکار چیست؟

خدمات لباسشویی بوش در محل

بهترین و اصولی ترین راهکاری که ما می توانیم در این زمینه به شما پیشنهاد دهیم این است که از خدمات ماشین لباسشویی بوش در محل استفاده کنید! در طی این پروسه تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص با هماهنگی قبلی در اسرع زمان و بدون تاخیر به محل شما اعزام می شوند و پروسه عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند تا مشکل دستگاه شما بر طرلف گردد و نیازی به انتقال آن به شعب تعمیراتی هم نداشته باشید.

از این رو اگر مایل به استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی بوش در تهران هستید، می توانید با استفاده از شماره های مندرج در این صفحه اقدام به ارتباط با نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش نمایید تا تکنسین های تعمیرکار آریابهکار در بازه زمانی ای که از قبل با شما هماهنگ شده است، به محل شما اعزام می شوند و پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهند.

نحوه جرم گیری لباسشویی بوش

به مرور زمان بصورت خواسته و ناخواسته ممکن است لباسشویی بوش شما جرم بگیرد و رسوب ببندد. با این وجود اگر این میزان رسوب و جرم درون لباسشویی بوش زیاد شود، مطمئن شوید که دستگاه شما کارایی خود را از دست خواهد داد و نمی توانید از این دستگاه بصورت اصولی استفاده کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما و حتما در فواصل زمانی مختلف اقدام به رسوب زدایی ماشین لباسشویی بوش کنید تا از این طریق این مشکل بر طرف گردد.

اما یک نکته بسیار مهم در این زمینه وجود دارد و آن هم این است که برای جرم گیری لباسشویی بوش شما می توانید هم از روش های خانگی استفاده کنید و هم از پودرهای مخصوص جرم گیری. با این وجود بهترین راهکار چیست؟ اگر نظر تکنسین های تعمیرکار ما را بخواهید، ما توصیه می کنیم که از پودرهای مخصوص و البته مرغوب برای جرم گیری ماشین لباسشویی بوش استفاده کنید تا از این طریق بهترین نتیجه را کسب کنید و نیازی به روش های دیگر نداشته باشید.

از این رو صرفا باید این پودر مخصوص را از فروشگاه های مجاز و معتبر خریداری نمایید تا هم دستگاه شما را جرم گیری کند و هم اینکه به دستگاه شما آسیبی وارد نکند؛ در غیر اینصورت اگر از فروشگاه های نامعتبر اقدام به خرید پودر جرم گیر لباسشویی بوش نمایید، بدون شک مطمئن باشید که هم دستگاه شما آسیب خواهد دید و هم اینکه جرم درون دستگاه شما از بین نخواهد رفت.

به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که صرفا از فروشگاه های مجاز و معتبری که چندین سال سابقه دارند اقدام به خرید لباسشویی بوش نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع گردد. همچنین برای استفاده از روش های خانگی و استفاده از جوش شیرین، لیمو ترش و… توصیه می کنیم با افرادی که در این زمینه دانش لازم و کافی دارند مشورت کنید تا به نتیجه مطلوبی برسید.

نصب لباسشویی بوش

نصب لباسشویی بوش باید بصورت کاملا تخصی صورت گیرد تا بتوانید از این دستگاه استفاده کنید. به عبارتی اگر پروسه نصب لباسشویی بوش بصورت نادرست و اشتباه صورت گیرد، مطمئن باشید که این دستگاه می تواند خراب شود. اما چرا؟ لازم به ذکر است یکی از دلایل اصلی و کلیدی که می توانند منجر به خرابی ماشین لباسشویی بوش شوند، همین نصب نادرست و اشتباهی می باشد که توسط افراد کم تجربه و بی تجربه صورت می گیرد.

نصب لباسشویی بوش

از این رو اگر به تازگی اقدام به خرید لباسشویی بوش کرده اید و اطلاع بخصوصی در خصوص نصب لباسشویی بوش ندارید، توصیه می کنیم پروسه نصب لباسشویی بوش را صرفا توسط تکنسین های مجرب و متخصصی انجام دهید که از این بابت خیالتان آسوده باشد. اما اگر به هر دلیلی نصب لباسشویی بوش را به افراد بی تجربه و کم تجربه بسپارید، مطمئن باشید که دستگاه شما دچار خرابی خواهد شد و کارایی خود را از دست می دهد.

همچنین برای نصب ماشین لباسشویی بوش می توانید از تکنسین های آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش استفاده کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع گردد و بتوانید به بهترین شکل ممکن از دستگاه خود استفاده کنید. لازم به ذکر است که این پروسه در آریابهکار به‌صورت تخصصی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شود.

تعویض هیدرواستات لباسشویی بوش

دقت در تنظیم میزان آب ورودی به لباسشویی بوش بسیار مهم است تا از ورود آب بیشتر یا کمتر از حد نیاز جلوگیری شود. از این رو در صورتی که آب اضافی به داخل دستگاه تزریق شود، باید به فکر راه حل باشیم. در این شرایط، نقش هیدروستات که نظارت بر میزان آب ورودی را بر عهده دارد، حیاتی است و از ورود اضافه آب ممانعت می کند. با این حال اگر هیدروستات لباسشویی بوش دچار نقص شود، دیگر نمی توان میزان آب ورودی را تشخیص داد و استفاده از ماشین لباسشویی می تواند منجر به سرریز آب و بروز مشکلات شود.

لذا توصیه می شود در صورت مواجهه با خطایی که به خرابی هیدروستات اشاره دارد، از به کارگیری دستگاه خودداری ورزید و تعمیر آن را به متخصصان واجد شرایط بسپارید. همچنین یادآوری می کنیم که در صورت خرابی هیدروستات لباسشویی بوش، ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید که از مهم ترین آنها می توان به اینکه دستگاه اصلاً روشن نشود یا به درستی کار نکند اشاره کرد. بنابراین توصیه ما این است که برای عیب یابی و تعمیر هیدروستات، از تکنسین های حرفه ای و کارآزموده کمک بگیرید.

برخلاف گفته ها، تمام قطعات لباسشویی بوش از نظر تکنسین های ما قابل تعمیر هستند؛ چرا که ما به دانش لازم و کافی تعمیرات این دستگاه مجهز هستیم و می توانیم به بهترین شکل ممکن پروسه تعمیرات آنرا انجام دهیم و نیازی به تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی بوش نداشته باشید. با این وجود اگر با خرابی در این قطعه روبرو شده اید، می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان ما بسپارید تا مشکل دستگاه یکبار برای همیشه بر طرف شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید.

همچنین اگر هیدورستات لباسشویی بوش شما به دلایل مختلف بصورت 100 درصد سوخته باشد و این موضوع از نظر کارشناسان ما تائید شود، اقدام به تعویض هیدروستان لباسشویی بوش خواهیم کرد که برای تعویض قطعات این دستگاه نیز از قطعات اورجینال و شرکتی استفاده خواهیم کرد تا مشکل دستگاه یکبار برای همیشه رفع گردد. از این رو قطعه ای که ما بر روی لباسشویی بوش شما نصب می کنیم، کاملا وارداتی و شرکتی براساس برند و مدل دستگاه شما عزیزان است.

تعمیر و تعویض میکروسوئیچ لباسشویی بوش

حتی اگر همه قطعات ماشین لباسشویی بوش شما در حالت عالی باشند، خرابی میکروسوئیچ می تواند مانع از روشن شدن دستگاه شود. چرا که میکروسوئیچ نقش مهمی دارد؛ وظیفه اش این است که اطمینان حاصل کند درب دستگاه به درستی بسته شده است و این اطلاعات را به مدار کنترل لباسشویی بوش می فرستد. از این رو در صورتی که میکروسوئیچ خراب شده باشد، سیگنالی مبنی بر بسته بودن درب به برد ارسال نمی شود و در نتیجه ماشین لباسشویی روشن نخواهد شد و این به معنای خرابی دستگاه خواهد بود.

تعمیر و تعویض میکروسوئیچ لباسشویی بوش

از این رو اگر در این مواقع شما لباسشویی بوش را به افراد بی تجربه و کم تجربه بسپارید، بجای آنکه اقدام به تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی بوش کنند، اقدام به تعویض برد این دستگاه می کنند و به شما اعلام می کنند که مشکل از برد است. به همین ترتیب توصیه اکید ما به شما این است که پروسه عیب یابی لباسشویی بوش را به تکنسین های متخصص و با تجربه ای که در این زمینه دانش لازم و کافی دارند بسپارید تا مشکل یکبار برای همیشه بر طرف شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به همراه تیمی متشکل از کارشناسان متخصص، آماده تعمیر و جایگزینی این قطعه کلیدی هستیم تا لباسشویی بوش شما به بهترین شکل کار کند؛ میکروسوئیچ معمولا از طریق تعمیرات رفع مشکل نمی شود و حتما باید با قطعه جایگزین تعویض شود تا مشکل رفع گردد. همان گونه که گفته شد، ما پروسه تعویض این قطعه را با استفاده از قطعات وارداتی و شرکتی انجام می دهیم و در ازای خدمات نیز گارانتی طولانی مدت دریافت خواهید نمود.

تعمیر و تعویض دیگ لباسشویی بوش

برای آنکه بتوانید البسه خود را در لباسشویی بوش بشوئید، هر چند در دستگاه شما تمام قطعات سالم باشد و اما دیگ لباسشویی بوش آسیب دیده باشد، عملا نمی توانید از این دستگاه برای شستشوی البسته استفاده کنید. با این وجود در این مواقع باید اقدام به تعمیر و تعویض دیگ لباسشویی بوش کنید تا مشکل بر طرف شود و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده نمائید. توجه داشته باشید که ما در آریابهکار تمام خرابی های این دستگاه را به همراه متخصصان در این زمینه تعمیر می کنیم.

تعمیر و تعویض دیگ لباسشویی بوش

بنابراین ما تمام تلاش خود را جهت تعمیرات دیگ لباسشویی بوش انجام خواهیم داد تا نیازی به تعویض دیگ لباسشویی بوش نداشته باشید. اما اگر آسیب وارد شده گسترده باشد، ناچار به تعویض دیگ لباسشویی بوش خواهیم بود و از این طریق مشکل دستگاه شما عزیزان بر طرف خواهد گردید و می توانید همانند روز اول از آن استفاده کنید.

تعویض کاسه نمد و بلبرینگ لباسشویی بوش

در صورتی که کاسه نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش شما عزیزان آسیب دیده باشد، شما نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید؛ چرا که دیگ لباسشویی بوش توانایی چرخش را نخواهد داشت. از این رو در این مواقع توصیه ای که برای شما داریم این است که کاسه نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش را به تکنسین هایی متخصص در نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش بسپارید تا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرند.

لازم به ذکر است که اگر کاسه نمد و بلبرینگ لباسشویی بوش بدون آنکه عیب یابی تخصصی شوند، فرد تعمیرکار اقدام به تعویض آنها کند، هزینه قابل توجهی را باید بپردازید که بدون شک این موضوع برای شما به صرفه نخواهد بود. با این وجود ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های متخصص و با تجربه که متعهد به تعمیر لباسشویی بوش شما هستند، پروسه عیب یابی و تعمیرات کاسه نمد و بلبرینگ لباسشویی بوش شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم تا مشکل رفع گردد.

همچنین اگر دیر اقدام به تعمیرات کاسه نمد و بلبرینگ لباسشویی بوش کنید، مطمئن باشید که این قطعات آسیب گسترده خواهند دید و از طریق تعمیرات نمی توانید جواب مثبت و خوشایندی بگیرید. به همین ترتیب در این مواقع باید کاسه نمد و بلبرینگ لباسشویی بوش با استفاده از قطعات جایگزین، تعویض شوند و مشکل شما از این طریق رفع شود. توجه داشته باشید که اگر این پروسه در آریابهکار صورت گیرد، گارانتی بلند مدت و طولانی مدت را دریافت خواهید کرد که خیال شما را در این خصوص آسوده خواهد کرد.

تعویض شیربرقی لباسشویی بوش

بخش مسئول ورود آب در ماشین لباسشویی بوش به شیر برقی معروف است و کار آن پر کردن دستگاه با آب است. بنابراین وقتی را البسه مختلف را درون این دستگاه قرار می دهید و برنامه شستشو را انتخاب و تنظیم می کنید، شیر برقی فعال شده و آبگیری آغاز می شود. از این رو اگر این فرآیند به درستی صورت نپذیرد، استفاده از دستگاه عملاً ممکن نیست و باید اقدام به تعویض شیر برقی لباسشویی بوش کنید تا مشکل شما رفع گردد و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

تعویض شیربرقی لباسشویی بوش

همچنین اگر لباسشویی بوش شما با مشکل آبگیری مواجه است، به طور طبیعی نمی تواند البسه شما را بشوید و در چنین مواقعی، ممکن است لازم باشد شیر برقی را تعویض کنید. اما پیش از آن لازم است بدانید که همیشه نیازی به تعویض نیست! در آریابهکار، تیمی از تکنسین های حرفه ای ما آماده هستند تا شیر برقی لباسشویی بوش را بررسی کرده و در صورت امکان آن را تعمیر کنند و در صورتی که تعمیر میسر نباشد، پس از ارزیابی دقیق، تعویض شیر برقی را توصیه خواهیم کرد.

اما در هر دو صورت شما عزیزان در جریان تعمیرات شیر برقی لباسشویی بوش خود خواهید بود و از این طریق می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را تعمیر کنید.

تعمیر یا تعویض شفت لباسشویی بوش

وظیفه شفت لباسشویی بوش چیست؟ شفت ماشین لباسشویی بوش که از جنس فلز است، یکی از قطعات شناخته شده می باشد و ممکن است نام آنرا تاکنون چندین بار شنیده باشید، وظیفه چرخش آبکش لباسشویی بوش را بر عهده دارد. از این رو اگر به هر دلیلی این قطعه کلیدی در لباسشویی بوش کارایی خود را از دست بدهد، بدون شک نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود راهکار چیست؟ آیا شفت لباسشویی بوش را تعمیر کنیم یا تعویض؟

تعمیر یا تعویض شفت لباسشویی بوش

برای رسیدن به این پاسخ در ابتدا شما نیاز به ابزارهای تعمیراتی مخصوص لباسشویی بوش دارید که این دستگاه را باز کنید و پس از آنکه باز کردید، شفت لباسشویی بوش را خارج نمائید و بررسی کنید که آیا این قطعه آسیب گسترده دیده است یا خیر؟! در صورتی که شفت لباسشویی بوش آسیب گسترده دیده باشد، عملا نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید و مشکل باید از طریق تعویض شفت صورت گیرد.

اما اگر مشکل شفت لباسشویی بوش شما عزیزان جزئی باشد، از طریق تعمیرات تخصصی می توانید آنرا بر طرف کنید. لازم به ذکر است که معمولا شفت لباسشویی بوش آسیب گسترده می بیند و به دلیل جنسی دارد، امکان تعمیر آن وجود ندارد و باید حتما پروسه تعویض شفت لباسشویی بوش صورت گیرد. از این رو توصیه ما به شما این است که پروسه عیب یابی شفت لباسشویی بوش را به تکنسین هایی که در این زمینه دانش لازم و کافی دارند بسپارید تا مشکل با خیالی آسوده رفع گردد.

توجه داشته باشید که برای تهیه شفت جدید می توانید از طریق شماره های تماس مندرج با آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. در صورتی که این قطعه موجود باشد، هماهنگی های لازم با شما صورت خواهد گرفت و این قطعه بدست شما خواهد رسید. همچنین می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان ما بسپارید و از این طریق مشکل یکبار برای همیشه بر طرف گردد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که این قطعه را صرفا از مراکز مجاز و معتبر تهیه کنید.

تعویض خرطومی دیگ لباسشویی بوش

وظیفه خرطومی دیگ لباسشویی بوش چیست؟ مهم ترین وظیفه خرطومی دیگ ماشین لباسشویی بوش این است که آب را در بین تمام بخش های لباسشویی بوش پخش می کند. از این رو اگر این قطعه به هر دلیلی آسیب ببیند، عملا عملکرد کلی لباسشویی بوش مختل می شود و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. لازم به ذکر می باشد که خرطومی دیگ ماشین لباسشویی بوش، از جنس پلاستیک می باشد و به هیچ وجه راهکاری برای تعمیر این قطعه وجود ندارد.

تعویض خرطومی دیگ لباسشویی بوش

بنابراین راهکار چیست؟ بهترین و اصولی ترین راهکاری که پیش روی شماست، این می باشد که خرطومی دیگ لباسشویی بوش حتما با استفاده از قطعه جایگزین، تعویض شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در ابتدا اجازه دهید تا لباسشویی بوش توسط کارشناسان حاضر در نمایندگی تعمیرات لباسشویی بوش مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد و پس از اتمام پروسه عیب یابی لباسشویی بوش، اگر مشکل از این قطعه بود، اقدام به تعویض آن کنید.

با این وجود اگر مشکل از خرطومی دیگ لباسشویی بوش شما بود، باید اقدام به تعویض خرطومی دیگ لباسشویی بوش کنید تا مشکل دستگاه شما رفع گردد. لازم به ذکر است که برای عیب یابی و تعمیرات لباسشویی بوش می توانید از خدمات آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش استفاده کنید تا مشکل یکبار برای همیشه ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

تعمیر درب لباسشویی بوش

اگر درب لباسشویی بوش شما آسیب دیده است و نیاز به تعمیرات درب لباسشویی بوش دارید، لازم به ذکر است که این بخش از لباسشویی بوش باید توسط کارشناسان مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد. همچنین شاید از طریق رگلاژ اصولی درب لباسشویی بوش، مشکل شما رفع شود.

تعمیر یا تعویض کمک فنر های لباسشویی بوش

کمک فنرهای لباسشویی بوش نقش کلیدی در عملکرد کلی دستگاه شما دارند و اگر شما پروسه تعمیر یا تعویض کمک فنرهای لباسشویی بوش را توسط کارشناسان انجام دهید، نیازی به تعویض آنها نخواهید داشت و مشکل شما از طریق تعمیرات تخصصی بر طرف خواهد شد.

تعمیر المنت لباسشویی بوش

در صورتی که المنت لباسشویی بوش شما آسیب دیده باشد، امکان گرم کردن آب موجود در این دستگاه امکان پذیر نخواهد بود. در نهایت شما نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید. از این رو در این مواقع می توانید دستگاه خود را به کارشناسان مجرب و متخصص ما بسپارید تا مشکل شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی بوش

پمپ تخلیه یکی از اجزای حیاتی در ماشین های لباسشویی بوش به شمار می رود که نقش مهمی در حفظ کارکرد صحیح دستگاه ایفا می کند. لازم به ذکر است که وظیفه اصلی پمپ تخلیه در دستگاه های لباسشویی بوش، انتقال آب کثیف و مصرف شده به سیستم فاضلاب پس از پایان فرآیند شستشو البسه است. اما هنگامی که این قطعه دچار نقص فنی می شود، مشکلاتی جدی به وجود می آید و در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش، آب کثیف در دستگاه تجمع یافته و به احتمال زیاد شاهد نشتی آب از لباسشویی خواهیم بود.

تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی بوش

این اتفاق می تواند منجر به ماندگاری آب کثیف در داخل ماشین لباسشویی و حتی محیط آشپزخانه شود که این موضوع می تواند خطراتی مانند برق گرفتگی را به همراه داشته باشد. بنابراین استفاده از دستگاه در این شرایط نه تنها غیرممکن بلکه خطرآفرین نیز خواهد بود.

لازم به ذکر است که با توجه به پیچیدگی های موجود در ساختار و عملکرد پمپ تخلیه لباسشویی بوش، ما به شما توصیه می کنیم که تعمیرات این قطعه را به دست تکنسین های حرفه ای و ماهر بسپارید. چرا که این کارشناسان با تجربه و مهارت های لازم، تعمیرات را با دقت و اطمینان انجام داده و از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری می کنند. در مقابل اعتماد به افراد غیرمتخصص می تواند به تشدید مشکلات و بروز خسارات جانبی بیشتر منجر شود. از این رو انتخاب با شماست و می توانید برحسب کیفیت مدنظرتان، گزینه ایده آل را انتخاب کنید.

ما در آریابهکار با درک کامل نیازهای شما عزیزان، تعمیرات تخصصی پمپ تخلیه را ارائه می دهیم تا دستگاه شما به بهترین شکل ممکن و بدون نیاز به تعویض کامل پمپ، دوباره به کار بیافتد. همچنین تمامی خدمات ارائه شده توسط ما دارای گارانتی بلند مدت هستند تا خیال شما از بابت کیفیت کار انجام شده راحت باشد. توجه داشته باشید که در صورت بروز هرگونه مشکلی پس از تعمیرات، تیم ما متعهد به رفع رایگان آن است تا اطمینان حاصل شود. بنابراین ما آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هستیم.

تعمیر تایمر لباسشویی بوش

اگر تایمر لباسشویی بوش شما آسیب دیده است و نیاز به تعمیرات دارد، ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های متخصص و با تجربه در این زمینه آماده ارائه خدمات تخصصی تعمیرات تایمر لباسشویی بوش هستیم تا مشکل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود.

سوالات متداول تعمیر لباسشویی بوش

1) چرا لباسشویی بوش روشن نمی شود؟

1) فیوز یا پریز برق خراب باشد. 2) برد ماشین لباسشویی آسیب دیده باشد. 3) میکروسویچ درب دچار نقص شده باشد. 4) کلید ها و دکمه های دسگاه خراب شده باشد. 5) رله موتور آسیب دیده باشد. 6) موتور ماشین لباسشویی با نقص فنی مواجه باشد.

2) چگونه از خرابی لباسشویی بوش جلوگیری کنیم؟

راهکار ها و روش هایی وجود دارند که به شما کمک می کنند تا طول عمر لباسشویی بوش خود را به میزان زیادی افزایش دهید و از خرابی دستگاه خود جلوگیری نمایید. از جمله راهکار هایی که می توانید استفاده کنید به شرج زیر می باشد: 1- از لباس هایی که امکان شستشو آنها با دستگاه وجود ندارد، جلوگیری نمایید. 2- مواد شوینده ای که برای سشتشو مورد استفاده قرار می گیرد، از کیفیت و مرقوبیت بالایی برخوردار باشد. 3- نظافت ماشین لباسشویی بوش بعد از هر بار سشتشو را فراموش نکنید. 4- سروس های دوره ای دستگاه را در برنامه کاری خود قرار دهید و اگر نقصی در لباسشویی بوش خود مشاهده کردید در کوتاه ترین بازه زمانی آن را برطرف نمایید.

3) هزینه تعمیر لباسشویی بوش چگونه تعیین می شود؟

موارد مختلفی در تعیین هزینه های تعمیر لباسشویی بوش دخالت دارند که: 1) بخش آسیب دیده و شدت آسیب وار د شده 2) نوع قطعات مورد نیاز برای برطرف سازی نقص 3) تعمیر یا تعویض قطعات از مهمترین موارد می باشد. به خاطر داشته باشید که تمامی هزینه های تعمیرات لباسشویی بوش در نمایندگی آریابهکار بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و عیب یابی و ایاب و ذهاب در این نمایندگی کاملا رایگان می باشد.

4) بهترین روش برای تعمیر لباسشویی بوش چیست؟

روش های متنوعی برای رفع ایرادات ایجاد شده و تعمیر لباسشویی بوش وجود دارد که در بین تمامی این روش ها، مراجعه به نمایندگی تخصصی تعمیرات لباسشویی بوش بهترین روش برای برطرف سازی نواقص ایجاد شده در دستگاه می باشد.نمایندگی لباسشویی بوش از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران استفاده می نماید که از دانش فنی بسیار بالایی برخوردار می باشند. این دسته از تعمیرکاران به خوبی با تمامی نواقص و ضعف های لباسشویی های بوش آشنا می باشند و می دانند که بهترین روش برای برطرف سازی این دسته از نواقص کدامین موارد می باشد.

مقالات تخصصی تعمیر لباسشویی بوش
چگونه قفل کودک ماشین لباسشویی بوش را باز کنیم
چگونه قفل کودک ماشین لباسشویی بوش را باز کنیم؟

قفل کودک ماشین لباسشویی بوش یکی دیگر از قابلیت های ماشین لباسشویی بوش می باشد…

بیشتر بخوانید
علت کار نکردن خشک کن لباسشویی بوش
علت کار نکردن خشک کن لباسشویی بوش

برای آنکه رضایت صد درصدی نسبت به ماشین لباسشویی بوش داشته باشید، انتظار دارید که…

بیشتر بخوانید
معنی کلمات آلمانی ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش یکی از 3 برند مطرح و البته بسیار پرفروش در بازار ایران…

بیشتر بخوانید
علت لرزش ماشین لباسشویی بوش هنگام خشک کن
علت لرزش ماشین لباسشویی بوش هنگام خشک کن

علت لرزش ماشین لباسشویی بوش هنگام خشک کن چیست؟ اگر توجه کرده باشید در صورتی…

بیشتر بخوانید
طرز کار ماشین لباسشویی بوش قدیمی
طرز کار ماشین لباسشویی بوش قدیمی

ماشین لباسشویی بوش در میان برندهایی که از گذشته تا به امروز در بازار ایران…

بیشتر بخوانید
علت برق داشتن بدنه لباسشویی بوش
علت برق داشتن بدنه لباسشویی بوش

در صورت استفاده نادرست و اشتباه از ماشین لباسشویی ممکن است در طول زمان با…

بیشتر بخوانید
ماشین لباسشویی بوش بهتره یا ال جی
ماشین لباسشویی بوش بهتره یا ال جی

یکی از دو برند مطرح ماشین لباسشویی خارجی در کشور عزیزمان، برندهای بوش و ال…

بیشتر بخوانید
5/5 - (2 امتیاز)

This Post Has 6 Comments

 1. لباسشویی من یه مشکلی داره دقیقا نمیدونم چیه. لباسارو خوب و تمیز نمیشوره فقط می دونم.باید چیکارش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل تمیز شسته نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی می تواند به دلیل این موارد رخ دهد که در این صورت شما نیاز به عیب یابی تخصصی دستگاه خود دارید تا دلیل دقیق تر مشکل را پیدا کنید.

  2. استفاده از مواد شوینده نامرغوب
  3. استفاده ی کم از مواد شوینده
  4. انتخاب برنامه نامناسب و تایم کم برای شستشو
  5. کثیفی محفظه ی جا پودری
  6. کثیفی دیگ
  7. رسوب گرفتن قطعات دستگاه
  8. مشکل در مسیر آب
  9. کثیفی فیلتر دستگاه
  10. وزن بیش از حدلباس ها
 2. خسته نباشید.
  من از لباسشویی بوش استفاده میکنم ارور f19 میده ولی متوجه نشدم مشکلش چیه می تونید راهنماییم کنید؟ چطور میتونم برطرفش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ارور f19 ماشین لباسشویی بوش به این معنی است که آب دستگاه گرم نمی شود و ممکن است المنت های دستگاه خراب شده باشند و نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشند که بهتر است قبل از آنکه مجددا از دستگاه استفاده نمایید برای تعمیر دستگاه اقدام کنید تا مشکل دیگری نیز بوجود نیاید.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی شما می توانید به آدرس”شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد ۱” آریابهکار مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214