skip to Main Content
تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی موضوع این مطلب آریابهکار، تعمیرگاه ظرفشویی ال جی می باشد. در این مطلب به بررسی اشکالات احتمالی ظرفشویی ال جی و راه حل های برطرف کردن آن می پردازیم. چنانچه در خصوص هریک از بخش های گفته شده در این مقاله سوال و یا ابهامی دارید می توانید موضوع مورد نظر خود را در بخش کامنت های همبن صفحه قرار دهید در تا کوتاه ترین بازه زمانی، متخصصان تعمیر ماشین ظرفشویی پاسخگوی سوالات شما کاربران گرامی باشند.

فهرست

رویه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

متأسفانه با درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط برخی مراکز و تعمیرکارانی که تجربه کافی جهت تعمیر این دستگاه را ندارند، در ابتدا بدون هر گونه عیب یابی دستگاه با اطمینان 100 درصدی به شما اعلام خرابی یک تعداد قطعه می کنند و پس از باز کردن بدنه دستگاه، آنها را تعویض می کنند و علیرغم اینکه هزینه زیادی را به شما عزیزان متحمل می کنند، باز هم نهایتا دو هفته پس از تعمیرات با خرابی بخش تعمیر شده روبرو خواهید که برای شما عزیزان یک نیست مطلوب نیست؛ چرا که فرد تعمیرکننده هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعمیراتی که انجام داده است، قبول نخواهد کرد و مجددا باید هزینه جداگانه ای برای تعمیرات بپردازید!

رویه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

اما در آریابهکار برخلاف تعمیرگاه های غیرمجاز، در ابتدا دستگاه شما توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی مجموعه به‌صورت اصولی و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی قطعه به قطعه می شود و پس از انجام عیب یابی اصولی دستگاه، گزارش خرابی به شما عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت تائید، تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکاران در حضور شما انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی پس از عیب یابی دستگاه به شما اعلام می شود.

نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و معتبر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی دارای دو شعبه تعمیراتی در شرق و غرب تهران می باشد که هم می توانید به‌صورت حضوری مراجعه کنید و هم اینکه می توانید هماهنگی لازم را جهت اعزام تیم تکنسین انجام دهید.

از این رو برای تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی ال جی می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تکنسین های باتجربه و متخصص آریابهکار بسپارید. لازم به ذکر است که پیش از مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی آریابهکار از طریق شماره های مندرج تماس حاصل نمایید و از ساعات کاری شعبه مدنظر خود مطلع شوید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

خدمات و سرویس های ویژه نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

تمام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در آریابهکار توسط تعمیرکاران متخصص و مجرب با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بدون هر گونه محدودیتی انجام می شوند تا بتوانید از این دستگاه به‌صورت اصولی استفاده نمایید. از این رو اگر ماشین ظرفشویی ال جی شما به هر دلیلی خراب شده است و کارایی خود را از دست داده، جای نگرانی نیست چرا که تمام تعمیرات این دستگاه توسط تکنسین های ما تعمیر می شود. از مهم ترین خدماتی که مجموعه ما در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به شما عزیزان ارائه می کنند عبارتند از:

 1. تعمیر تخصصی برد ماشین ظرفشویی ال جی.
 2. تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی.
 3. تعمیرات موتور ماشین ظرفشویی ال جی.
 4. تعمیر شیر برقی ماشین ظرفشویی ال جی.
 5. جرم گیری ماشین ظرفشویی ال جی.
 6. تعمیر المنت ماشین ظرفشویی ال جی و…

فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکاران مجرب آریابهکار

فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکاران مجرب آریابهکار براساس 30 سال تجربه تعمیرات تهیه شده است که هدف کلی از این فرایند این است که در ابتدا مشکل دستگاه شناسایی شود و سپس در کمترین بازه زمانی و با ارزانترین قیمت ممکن تعمیر شود. در ادامه با این فرایند آشنا خواهید شد:

فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکاران مجرب آریابهکار

 1. از طریق تماس با تیم پشتیبانی آریابهکار، هماهنگی های لازم را جهت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به وسیله تعمیرکاران آریابهکار انجام دهید.
 2. در روز و ساعت از پیش تعیین شده تکنسین به محل اعزام می شود.
 3. با شرح مشکل دستگاه، عیب یابی تخصصی توسط تکنسین با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجا می شود.
 4. پس از عیب یابی، مشکل دستگاه به همراه هزینه تعمیرات که براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه برآورد می شود، به شما اعلام خواهد شد.
 5. در صورت تائید شما، تعمیرات انجام خواهد شد.
 6. دستگاه تعمیر شده در حضور شما تست می شود تا از تعمیر اصولی آن مطلع شوید.
 7. سپس گارانتی خدمات انجام شده به‌صورت رسمی به شما ارائه خواهد شد.

نکات مهم در رویه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

با توجه به گران‌قیمت بودن ماشین ظرفشویی ال جی، باید در حین تعمیرات این دستگاه یکسری نکات قابل ملاحظه و بسیار مهم رعایت و انجام شوند تا مشکل دستگاه شما به‌صورت اصولی با کمترین هزینه ممکن تعمیر شود. از این رو لازم به ذکر است که این نکات طلایی به سادگی قابل کسب نیستند و صرفا تعمیرکارانی که دارای چندین سال تجربه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را دارند، با این نکات طلایی آشنا هستند.

توجه داشته باشید که تمام این نکات توسط تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ال جی آریابهکار که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات این دستگاه را دارند، برای شما عزیزان صورت می گیرد تا هم دستگاه به‌صورت اصولی تعمیر شود و هم اینکه هزینه تعمیرات شما کنترل شود.

مزیت های تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نمایندگی مرکزی آریابهکار

اولین مزیتی که در آریابهکار برخلاف سایر مراکز تعمیراتی به شما تعلق می گیرد این است که ما در ابتدا هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را به شما اعلام نمی کنیم! اما چرا؟ زمانیکه شما با یک مرکز ارتباط می گیرید و خرابی را شرح می دهید، بدون آنکه دستگاه توسط این مراکز باز شود هزینه تعمیرات آنرا به شما اعلام می کنند و پس از انجام تمام تعمیرات و تعویض قطعاتی که سالم هستند، هزینه 2 الی 3 برابری هزینه اولیه را به شما اعلام خواهند نمود که این موضوع چیزی بیش از یک نوع سوء استفاده از اعتماد نیست. اما چگونه یک فرد تعمیرکار می تواند بدون تست و عیب یابی قطعات ماشین ظرفشویی ال جی، به شما اعلام هزینه کند؟

مزیت های تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نمایندگی مرکزی آریابهکار

از این رو ما در آریابهکار ابتدا دستگاه را عیب یابی دقیق و قطعه به قطعه می کنیم تا مشکل دستگاه را به‌صورت تخصصی پیدا کنیم و صرفا مشکل دستگاه برطرف شود و سایر قطعات از دستگاه جدا نشوند! با این وجود به هیچ عنوان امکان اعلام هزینه تعمیرات پیش از عیب یابی دستگاه وجود ندارد.

دومین مزیتی که ما به شما ارائه می دهیم این است که دستگاه شما فقط توسط فردی تعمیر می شود که با تمامی مدل های ماشین ظرفشویی ال جی آشنا است و نسبت به تمامی مدل های این دستگاه دید مهندسی و فنی دارد. این در حالی است که احتمالا تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در مراکز غیر مجاز توسط تعمیرکاران جاروبرقی که حتی یکبار هم اقدام به باز کردن این دستگاه پیچیده نکرده است، تعمیر می شود و نتیجه تعمیرات هم کاملا مشخص می باشد! لازم به ذکر است که تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ال جی آریابهکار حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی دارند.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با گارانتی بی قید و شرط

با توجه به توضیحاتی که خدمت شما ارائه گردید، ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که چگونه می توانید به تعمیرات آریابهکار اعتماد کنیم؟ از آنجاییکه ما تعمیرات تخصصی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به شما عزیزان ارائه می دهیم، تمام خدمات ارائه شده ما شامل گارانتی رسمی آریابهکار می شوند!

بدین معنا که ما حتی ساده‌ترین و جزئی ترین خدمات تعمیری که توسط مجموعه ما انجام می شوند، علیرغم تعمیرات کلی و تخصصی را 90 روز گارانتی می کنیم و اگر در این بازه زمانی باز هم با خرابی در بخش تعمیر شده روبرو شدید، می توانید از طریق گارانتی ارائه شده به‌صورت رایگان دستگاه خود را توسط تعمیرکاران آریابهکار تعمیر کنید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با قطعات 100% اورجینال

اگر قطعه یا قطعاتی از ماشین ظرفشویی ال جی به دلیل وارد شدن فشار قابل توجهی از کار افتاده باشد، در ابتدا برخلاف سایر مراکز تعمیراتی توسط تعمیرکاران آریابهکار با توجه به دانش فنی تعمیرات به‌صورت فنی تعمیر می کنیم تا نیاز شما به تعویض قطعات رفع گردد. اما گاهی اوقات این خرابی می تواند بقدری گسترده باشد که تحت هیچ تعمیرات تخصصی تعمیر نشود. برای مثال اگر یک قطعه خرد یا ذوب شده باشد، آیا قابل تعمیر است؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی با قطعات 100% اورجینال

از این رو اگر نیاز به تعویض قطعه ماشین ظرفشویی ال جی براساس نظر تکنسین شد، قطعه جایگزین توسط مجموعه آریابهکار که وارداتی است و براساس مدل و برند دستگاه شما می باشد، جایگزین خواهد شد که این پروسه تعویض قطعات نیز شامل گارانتی آریابهکار می شوند.

مهمترین گام ها در رویه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

گام های بسیار مهمی وجود دارند که تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ال جی آریابهکار در حین تعمیر دستگاه آنها را به‌صورت اصولی و دقیق انجام می دهند تا مشکل دستگاه شما به‌صورت اصولی تعمیر شود و نیازی به هزینه زیادی نداشته باشید و بتوانید حتی بهتر از روز اول هم از این دستگاه استفاده کنید. اما یکی از اقدامات مهمی که باید توسط شما مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی ال جی به‌صورت دقیق صورت گیرد این است که فقط تعمیرات دستگاه توسط تعمیرکاران و تکنسین هایی صورت گیرد که توانایی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را دارند!

دلایل نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی ال جی یکی از گران‌قیمت ترین برندهای ماشین ظرفشویی در بازار ایران می باشد که هم دستگاه مصرفی و هم پر از قابلیت های پیچیده و مهندسی می باشد که خرابی این دستگاه به معنی نیاز به خرید دستگاه جدید نیست! چرا که تکنسین های متخصص آریابهکار با استفاده از دانش فنی و تعمیراتی که دارند می توانند مشکل دستگاه شما را بصورت کاملا مهندسی تعمیر کنند. لازم به ذکر است که برای خرید یک دستگاه ماشین ظرفشویی ال جی متناسب با نیاز خانواده باید حداقل 25 میلیون تومان هزینه در نظر داشته باشید و اما با تعمیرات تخصصی دستگاه با قیمت بسیار پایین و جزئی مشکل دستگاه را می توانید رفع کنید.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را به متخصصان آریابهکار بسپاریم؟

اولین دلیلی که می توانیم برای این مورد برای شما عزیزان شرح دهیم این است که آریابهکار به عنوان یکی از مراکز قدیمی و با اصالت در زمینه تعمیرات لوازم برقی خانگی با 30 سال سابقه تعمیرات می باشد که تمام پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شما عزیزان صرفا توسط تعمیرکاران و متخصصانی انجام می شود که توانایی قابل توجهی در این زمینه دارند! دومین عامل نیز این است ما در آریابهکار در ازای تمامی خدماتی که به شما ارائه می کنیم، گارانتی 90 روزه رسمی و شرکتی در نظر گرفته ایم که اگر دستگاه پس از تعمیرات باز هم دچار خرابی در بخش تعمیر شده شد، می توانید دستگاه را بصورت رایگان توسط تکنسین های آریابهکار تعمیر کنید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی آریابهکار

اولین راهکار ساده برای تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکاران آریابهکار این است که از طریق شماره های مذکور با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید که در ابتدا باید مشکل دستگاه را شرح دهید و پس از انجام بررسی ابتدایی، هماهنگی های لازم با شما عزیزان جهت اعزام تیم تکنسین مجرب جهت تعمیر اصولی دستگاه صورت گیرد تا کارشناسان در روز و ساعت مقرر به محل شما اعزام شوند و به‌صورت تخصصی مشکل دستگاه را تعمیر کنند.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی آریابهکار

اما راهکار دوم که سریعترین و بهترین راهکار ممکن می باشد این است که از دستگاه خود تصویر و ویدیو 30 ثانیه ای ارسال کنید و در واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم کارشناسان ما ارسال نمایید تا بررسی ابتدای ماشین ظرفشویی ال جی صورت گیرد و راهکارهایی توسط تیم کارشناس آریابهکار به شما اعلام گردد.

لازم به ذکر است که در ویدیو ارسالی سعی کنید مشکل را به‌صورت واضح شرح دهید تا راهکار بهتری به شما اعلام گردد. توجه داشته باشید که این یک پروسه عیب یابی سطحی و صرفا براساس تجربه تکنسین های آریابهکار می باشد و عیب یابی اصولی زمانی صورت می گیرد که مشکل دستگاه شما عزیزان به‌صورت حضوری توسط تیم کارشناس بررسی گردد.

برای ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در آریابهکار شما می توانید خیلی ساده و آسان درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های ما در اسرع زمان به محل شما اعزام شوند و مشکل را ریشه یابی و تعمیر کنند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است حتما با مشاهده هر گونه خرابی اقدام به متوقف کردن پروسه شستشوی ماشین ظرفشویی ال جی نمایید. در ادامه روش های ثبت درخواست را برای شما درج نموده ایم:

 • تماس از طریق شماره های مندرج.
 • ارسال تصویر و ویدیو دستگاه از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214.
 • انتقال دستگاه به شعب تعمیراتی با هماهنگی قبلی.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

اگر کارت گارانتی ماشین ظرفشویی ال جی شما عزیزان اعتبار دارد، می توانید از طریق کارت گارانتی با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را جهت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی انجام دهید تا در بازه زمانی مشخصی نوبت شما برسد و تکنسین تعمیرکار به محل شما اعزام گردد.

از این رو به همین سادگی شما می توانید از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی جهت تعمیر رایگان دستگاه خود اقدام نمایید و برای تعمیرات آن هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. با این وجود در صورتی که کارت گارانتی شما اعتبار داشته باشد، این خدمات به شما تعلق خواهد گرفت و می توانید از آن استفاده کنید.

اما اگر کارت گارانتی شما عزیزان فاقد اعتبار است نمی توانید از این خدمات استفاده کنید. اما جای نگرانی نیست چرا که از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 می توانید هماهنگی لازم را جهت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکاران متخصص و باتجربه آریابهکار انجام دهید. همچنین برای تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران و یا استان محل سکونت خود می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید چرا که تمام مشخصات ارائه دهنده گارانتی دستگاه بر روی این کارت نوشته شده است.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس

تعمیرات تخصصی ظرفشویی ال جی LG در محل

با توجه به اهمیت بالای ماشین ظرفشویی ال جی بدون شک با خراب شدن این دستگاه به این فکر خواهید افتاد که پروسه تعمیر این دستگاه در محل شما صورت گیرد و دیگر دستگاه را به شعب تعمیراتی منتقل نکنید. به همین دلیل از آنجاییکه ماشین ظرفشویی ال جی یک دستگاه روزمره و بسیار مهم در خانه هر یک از ما می باشد، خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا این مشکل خیلی سریع برطرف شود و بتوانید از آن همانند روز اول استفاده کنید.

از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید با شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های ما به محل شما اعزام شوند.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی ال جی

برد ماشین ظرفشویی ال جی یکی از قطعات راهبردی و بسیار مهم در این دستگاه می باشد؛ چرا که تمام تصمیمات، مدیریت و کنترل عملکرد قطعات بستگی به سلامت این قطعه دارد. به عبارتی می توان گفت که برد ماشین ظرفشویی ال جی وظیفه هماهنگی بین قطعات را داراست و اگر متوجه هر گونه خرابی شود، مانع عملکرد دستگاه خواهد شد. از این رو اگر برد ماشین ظرفشویی ال جی به هر دلیلی خراب شود، با مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی ال جی روبرو خواهید شد که این مشکل به تنهایی می تواند منجر به مشکلات بیشتری نیز شود.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی ال جی

با این وجود خرابی برد ماشین ظرفشویی ال جی به این معنا نیست که حتما چندین میلیون تومان هزینه کنید و برد جدید خریداری کنید! چرا که برد ماشین ظرفشویی ال جی قابل تعمیر می باشد و ما در مجموعه آریابهکار به اتفاق تکنسین های متخصص و مجرب پروسه تعمیر این قطعه را بصورت تخصصی انجام می دهیم. و در ازای خدماتی که ارائه می دهیم، گارانتی به شما عزیزان تعلق خواهد گرفت.

تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی

وظیفه اصلی موتور ماشین ظرفشویی ال جی این است که با دریافت انرژی کافی ناشی از جریان برق، می تواند پروسه آبریزی یکنواخت به همراه مواد شوینده بر روی ظروف درون ماشین ظرفشویی ال جی را با نهایت دقت خود انجام دهد. به عبارتی می توان گفت که موتور ماشین ظرفشویی ال جی وظیفه پمپاژ آب به داخل محفظه ماشین ظرفشویی ال جی دارد تا از این طریق ظروف موجود در این دستگاه با بهترین کیفیت ممکن شسته شوند و عاری از هر گونه ذرات ریز و درشت باشند.

با این وجود اگر موتور ماشین ظرفشویی ال جی خراب شده است، می توانید با استفاده از تکنسین های مجرب و متخصص مجموعه آریابهکار اقدام نمایید و این مشکل را برطرف کنید.

تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی ال جی

اگر قفل درب ماشین ظرفشویی ال جی شما عزیزان خراب شده باشد، اولین موضوعی که می تواند منجر به درگیری ذهن شما شود این است که این دستگاه روشن نخواهد شد! با این وجود لازم به ذکر است که قفل درب از آن خرابی هایی می باشد که باید در همان ابتدا اقدام به تعمیر آن نمایید. از این رو توصیه می کنیم این مشکل را جدی بگرید. برای تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی ال جی می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر و تعویض پمپ تخلیه ظرفشویی ال جی

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی همانگونه که از نام این قطعه مشخص می باشد، یک قطعه راهبردی برای تخلیه آب ماشین ظرفشویی ال جی می باشد. به عبارتی پس از آنکه پروسه شستشو در ماشین ظرفشویی ال جی به اتمام رسید، این قطعه آب موجود در دستگاه را به سمت فاضلاب خانه شما تخلیه می کند. از این رو اگر این قطعه خراب شود، پروسه تخلیه آب به فاضلاب با مشکل روبرو خواهد شد. برای اطلاع از خرابی پمپ تخلیه هم لازم به ذکر است که با صدای عدم تخلیه آب با وجود تلاش بیش از حد دستگاه می توان تشخیص داد.

تعمیر و تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی برعهده تکنسین تعمیرکار می باشد تا برحسب میزان خرابی، تصمیم مناسب بگیرد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

تعمیر المنت کف ماشین ظرفشویی ال جی

یکی دیگر قطعات کاربردی و بسیار مهم در ماشین ظرفشویی ال جی، المنت ماشین ظرفشویی ال جی می باشد که یک قطعه بسیار مهم با وظیفه راهبردی است چرا که اگر این قطعه خراب شود، آب گرمی درون ماشین ظرفشویی ال جی تولید نخواهد شد و در نتیجه ذرات چرب موجود بر روی ظروف باقی خواهند ماند و نمی توانید همانند سابق به نتیجه دلخواه خود برسید.

تعمیر المنت کف ماشین ظرفشویی ال جی

از این رو اگر متوجه این شدید که دمای آب درون ماشین ظرفشویی ال جی زیاد نمی شود، به احتمال زیاد خرابی از این قطعه است و باید اقدام به برطرف کردن این خرابی توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایید.

لازم به ذکر است که اگر به موقع اقدام به تعمیر المنت ماشین ظرفشویی ال جی، نیازی به تعویض این قطعه نخواهید داشت.

تعمیر شیر برقی ظرفشویی ال جی

مهم ترین وظیفه شیر برقی ماشین ظرفشویی ال جی، کنترل جریان آب و برق ورودی به این دستگاه است تا به میزان کافی صورت گیرد و از حد خود عبور نکنند. از این رو شیر برقی نیز یکی دیگر از قطعات بسیار مهم در این دستگاه می باشد که می تواند دچار خرابی شود. لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، پروسه تعمیر شیر برقی را از سر می گیریم تا این مشکل نیازی به تعویض قطعات نداشته باشد.

رایج ترین مشکلات ظرفشویی ال جی

 1. خوب نشستن ظروف
 2. ایجاد سر و صدا هنگام کار
 3. حل نشدن قرص ماشین ظرفشویی در دستگاه
 4. ایجاد بوی بد در ماشین ظرفشویی
 5. خشک نکردن ظروف
 6. ارور دادن دستگاه
 7. تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی
 8. روشن نشدن دیسپلی پورت (صفحه نمایش)
 9. بیش از حد آب گرفتن ماشین ظرفشویی
 10. جاری شدن آب از زیر ماشین ظرفشویی
 11. از بین نبردن لکه های موجود در ظروف

با رعایت این 14 نکته می توانید طول عمر ماشین ظرفشویی خود را افزایش داده و از خرابی آن جلوگیری کنید.

12 نکته جهت پیشگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی

 1. قبل از قراردادن ظروف در ماشین ظرفشویی به وسیله یک دستمال، ته مانده های غذا را از ظروف پاک کنید
 2. ماشین ظرف شویی را بیش از حد پر نکنید و ظروف را با فاصله مناسب و منظم در ماشین قرار دهید
 3. داخل سینک ظرف شویی، آب گرم را باز کنید تا هر چه سریعتر آب گرم به داخل ماشین ظرف شویی برسد. زیرا فشار آب داخل ماشین خیلی کم بوده و زمان گرم شدن آب به طول می انجامد. این کار در فصل سرما برای ظروف چرب توصیه می شود.
 4. انتخاب برنامه شستشو مناسب.
 5. در هنگام خرید شوینده های ماشین ظرفشویی دقت کنید که اگر داخل قرص نمک و جلا دهنده وجود دارد، نیازی به خرید هیچ چیز اضافه ای نیست در غیر اینصورت حتما بایستی مخزن نمک و جلادهنده را با میزان کافی از مواد ارجینال پر کنید.
 6. بعد از هر شصت بار استفاده از ماشین ظرفشویی بایستی یک جرم گیر مایع را به صورت واژگون داخل ماشین ظرف شویی قرار داده و بدون قراردادن ظرف با دمای بالای ۶۰ درجه روشن کنید.
 7. بصورت دوره ای توری پایین ماشین ظرف شویی را باز کرده و آن را با اسکاچ تمیز بشویید تا خرده غذاهایی که در آن گیر کرده است پاک شود.
 8. بصورت مرتب واشر دور درب ماشین ظرفشویی و قسمت لولا آن را توسط یک دستمال لطیف تمیز کنید.
 9. از مواد شوینده ارجینال و با کیفیت استفاده کنید.
 10. دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی ال جی را که توسط کارخانه سازنده تهیه می‌شود، با دقت مطالعه نمایید.
 11. اگر ظرف‌ها فقط کمی کثیف هستند از یک چرخه شستشوی سبک استفاده کنید.
 12. از پودر ظرفشویی به اندازه لازم استفاده کنید؛ زیرا ریختن پودر زیاد هیچ تاثیری در تمیزتر شدن ظروف نخواهد داشت.

مشخص نبودن هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی برای بسیاری از مصرف کنندگان تبدیل به دغدغه شده است. وقتی تعمیرکار بابت تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل حاضر میشود و تعرفه ندارد، سوء تفاهم به وجود می آید. از اینرو آریابهکار، برای رفاه حال شما اقدام به شفاف سازی هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کرده است.

تعرفه خدمات ماشین ظرفشویی به موارد زیر وابسته است:

 • نوسانات قیمت در بازار
 • تکنولوژی به کار رفته در ظرفشویی شما
 • مدت زمان گارانتی، بابت خدمات ارائه شده

اگر بخواهیم ساده شرح دهیم به طور مثال: وقتی تعمیرکار ظرفشویی به علت تخلیه نکردن آب ظرفشویی در محل حاضر می شود که علت آن معیوب بودن پمپ تخلیه می باشد. باید بدانید پمپ تخلیه در مدل های اس ام اس، اس جی اس و معمولی در بازار عرضه می شود و همچنان هر کدام از این پمپ تخلیه ها از کیفیت مختلفی برخوردار است و اینکه کدام شرکت اقدام به تعویض پمپ تخلیه نموده و چه مدت گارانتی می دهد، از معیارهای تعیین کننده قیمت می باشد.

مقالات مرتبط: نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران

خدمات قابل ارائه برای تعمیر ماشین ظرفشویی LG

 1. تعمیر درب ماشین ظرفشویی ال جی
 2. روشن نشدن چراغ ماشین ظرفشویی ال جی
 3. تعمیر و یا تعویض المنت هیتر ظرفشویی
 4. تعویض قفل درب ظرفشویی و سوئیچ آن
 5. تعویض شیر برقی ورودی آب
 6. تعویض نوار لاستیکی دور درب
 7. تعمیر و یا تعویض پمپ تخلیه
 8. تعویض فیلتر پمپ
 9. تعویض بازوهای آبپاش

خدمات قابل ارائه برای تعمیر ماشین ظرفشویی LG

 1. تعمیر و تعویض برد الکترونیکی
 2. تعویض موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی
 3. تعمیر و تعویض موتور ماشین ظرفشویی
 4. تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی
 5. تعویض المنت ماشین ظرفشویی
 6. سرویس و جرم گیری ماشین ظرفشویی

نحوه سرویس ظرفشویی ال جی

برای تعمیر اصولی ماشین ظرفشویی و رفع نهایی مشکل دستگاه خود توجه داشته باشید که صرفاً از سرویس کاران و استادکاران حرفه‌ای و باتجربه کمک بگیرید.

زیرا هرگونه دستکاری توسط افراد غیر حرفه ‌ای و آماتور می‌ تواند منجر به از کار افتادن کامل ماشین ظرفشویی شما شود.

شرکت آریابهکار دارای سابقه فعالیت بالا در حوزه تعمیر انواع لوازم خانگی است که طی این مدت همواره موفق به کسب رضایت مشتریان خود شده است.

مرجع تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

همچنین آریابهکار برای رفاه حال مشتریان خود مزایای ویژه ‌ای دارد. از جمله:

مرجع تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

 1. تحویل سریع دستگاه تعمیر شده
 2. گارانتی شرکتی 90 روزه (اگر در طول این مدت مشکلی برای دستگاه شما به وجود بیاید شرکت آریابهکار آن را به صورت رایگان پشتیبانی خواهد کرد.)
 3. استفاده از قطعات یدکی ارجینال
 4. ارائه کدهای تخفیف دوره ‌ای به مشترکین
 5. سرویس ویژه تعمیر ۴۸ ساعته برای موارد اورژانسی

عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکاران مجرب آریابهکار

منظور از عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی این است که مشکل دستگاه بدون هر گونه حدس و گمانی بصورت دقیق و کامل تشخیص داده شود. از این رو اگر پروسه عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی بصورت دقیق انجام نشود، نه تنها مشکل دستگاه برطرف نخواهد شد، بلکه هزینه تعمیراتی زیادی باید بپردازید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است حتما پیش از تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، پروسه عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکاران مجرب آریابهکار صورت گیرد تا مشکل دستگاه بصورت دقیق ریشه یابی شوند.

مقالات مرتبط: نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی آریابهکار در تهران

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، تمام مناطق استان تهران را تحت پوشش خود قرار داده است و با هماهنگی قبلی شما عزیزان، ما تکنسین های خود را به محل شما اعزام خواهیم کرد تا مشکل شما هر چه سریعتر و تخصصی تر رفع گردد. از این رو مناطق شمال، جنوب، غرب و شرق استان تهران تحت پوشش خدمات ما قرار می گیرند و می توانید از این خدمات برای رفع مشکلات دستگاه خود استفاده کنید.

تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی چه ویژگی هایی دارد؟

شخص تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی که مدعی است تعمیرکار این دستگاه می باشد، باید توانایی و ویژگی های لازم را در عیب یابی و تعمیر این دستگاه کلیدی را با حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی داشته باشد. از این رو شخص تعمیرکار باید با تمام مدل های ماشین ظرفشویی ال جی آشنا باشد و بتواند در کمترین بازه زمانی ممکن اقدام به ریشه یابی و تعمیر تخصصی این دستگاه با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن نماید.

خدمات پس از فروش مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی

تمام خدماتی که در آریابهکار در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی انجام می شوند شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی مجموعه ما خواهند شد.

خدمات پس از فروش مرکز تعمیر ظرفشویی ال جی

این بدین معناست که ما در ازای خدماتی که برای شما انجام می دهیم، تضمین می دهیم تا خیال شما در این خصوص راحت باشد و با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های مجموعه ما بسپارید. از این رو اگر مایل به تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی ال جی هستید، می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

آموزش تعمیرات ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی ال جی یکی از تخصصی ترین ماشین های ظرفشویی در ایران و جهان می باشد و برای تعمیر این دستگاه تخصصی باید دانش فنی کافی داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن اقدام به تعمیر این دستگاه نمایید. از این رو اگر شما عزیزان دانش فنی کافی در این زمینه را ندارید توصیه می کنیم تحت هیچ شرایطی اقدام به تعمیر این دستگاه تخصصی نکنید. برای آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی می توانید به مراکز تخصصی مراجعه نمایید تا این پروسه به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی lg

تمام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در آریابهکار بصورت تخصصی به همراه تکنسین هایی صورت می گیرد که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه دارند و می توانند به شما در تعمیر خرابی های دستگاه کمک کنند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در صورت مشاهده هر گونه خرابی در این زمینه اقدام به تعمیرات خرابی کنید؛ در غیر اینصورت خرابی دستگاه رشد چشمگیری خواهد داشت و در نتیجه هزینه تعمیرات شما نیز افزایش خواهد یافت.

با برنامه های ماشین ظرفشویی ال جی آشنا شوید

برای شستشوی انواع ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی، برنامه های مختلفی طراحی و تعبیه شده اند که شما می توانید از طریق این برنامه ها اقدام به شستشوی هر چه بهتر و دقیق تر ظروف نمایید. برای آشنایی با این برنامه ها توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی ال جی مراجعه کنید. اما اگر به این دفترچه دسترسی ندارید، می توانید از جدول ذیل استفاده کنید.

برنامه ماشین ظرفشویی ال جیکاربرد
Normalبرنامه عادی و نرمال برای شستشوی ظروف چرب می باشد که برای روزمرگی کاربرد دارد.
Ecoگزینه ای مناسب برای کاهش میزان مصرف آب و برق در ماشین ظرفشویی ال جی در حین شستشو می باشد.
Intensiveشستشوی قابلمه ها و تابه هایی که بسیار چرب هستند.
Pre Washآماده سازی ظروف حاوی ذرات چرب، پیش از شستشوی آنها! به عبارتی دیگر پیش شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی می باشد.
Autoبرنامه هوشمندی می باشد که در ماشین ظرفشویی ال جی جدید وجود دارد و با استفاده از سنسورهایی که در دستگاه درج شده اند، میزان کثیفی ظروف بررسی می شود و سپس برنامه مخصوص انتخاب خواهد شد.
Delicateبرای شستشوی ظروف حساس و ظریف کاربرد دارد.
Expressشستشوی ظروف در بازه زمانی 30 دقیقه ای در ماشین ظرفشویی ال جی.
Quickبه منظور شستشوی سریع ظروفی می باشد که خیلی کثیف نیستند و تنها در یک پروسه کوتاه و البته سریع قابلیت شستشو دارند.
Rinseاین برنامه ماشین ظرفشویی ال جی مخصوص آبکشی جداگانه ظروف تا دمای حداکثر 80 درجه سانتی گراد در این دستگاه می باشد.

کد خطا یا ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی (LG)

با استفاده از ماشین ظرفشویی ال جی در طول زمان با ارورهایی روبرو خواهید شد که این ارورها می توانند باعث ترس شما شوند. اما لازم به ذکر است که بیشتر این ارورها دارای جنبه هشدار هستند و باید با مطالعه علت آنها، اقدام به رفع این ارورها نمایید. از این رو در ادامه این گزارش از آریابهکار با دلایل نمایش برخی کدهای خطا ماشین ظرفشویی ال جی آشنا خواهید شد.

کد خطا ماشین ظرفشویی ال جیعلت نمایش کد خطا
FEوارد شدن آب بیش از حدی به داخل ماشین ظرفشویی ال جی.
Stفرآیند پاکسازی باکتری های درون ماشین ظرفشویی ال جی از طریق عملکرد UV فعال شده است.
bEبه معنای عدم تراز بودن ماشین ظرفشویی ال جی و یا کف زیادی در ماشین ظرفشویی ال جی می باشد.
Fپس از انتخاب برنامه شستشو Auto، عبارت F به معنای فعال شدن حسگر تمیزی آب نمایش داده می شود.
PFمشکل برقی وجود دارد و باید آنرا بررسی کنید؛ از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.
CLبه معنای قفل کودک یا همان Child Lock می باشد.
OEپروسه تخلیه آب ماشین ظرفشویی ال جی با مشکل روبرو شده است.
AEنشتی آب ماشین ظرفشویی ال جی تشخیص داده شده است.
IEمشکل در آب ورودی دستگاه می باشد و باید آب ورودی دستگاه بررسی شود.

چرا ظروف در ظرفشویی ال جی تمیز شسته نمی شوند؟

با قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی انتظار داریم که پس از پروسه شستشوی ظروف در این دستگاه با باز کردن درب ماشین ظرفشویی ال جی با ظروفی که بصورت کامل شسته شده اند روبرو شویم. اما تصور کنید با باز کردن درب ماشین ظرفشویی ال جی متوجه این شوید که ظروف بصورت کامل شسته نشده اند! با این وجود آیا این مشکل در همه دستگاه های ماشین ظرفشویی وجود دارد؟ خیر! این مشکل نشان دهنده یک مشکل در ماشین ظرفشویی ال جی می باشد که در ادامه با رایج ترین دلایل این خرابی آشنا خواهید شد:

 • چیدن نادرست ظروف.
 • چیدن بیش از حد ظروف.
 • مواد شوینده نامرغوب.
 • خرابی بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی ال جی و…

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

علت خشک نشدن ظروف در ظروفشویی ال جی

گاهی اوقات ممکن است با روشن کردن ماشین ظرفشویی ال جی و اتمام کار متوجه این شوید که ظروف موجود در دستگاه شما خشک نشده اند! این مشکل بدون شک نشانگر یک خرابی در ماشین ظرفشویی ال جی می باشد.

علت خشک نشدن ظروف در ظروفشویی ال جی

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این مشکل را جدی بگیرید؛ چرا که این مشکل معمولا در 99% مواقع ناشی از خرابی المنت و هیتر می باشد و اگر در اسرع زمان اقدام به تعمیر این قطعه نمایید، نیازی به تعویض این قطعه نخواهید داشت.

چرا ماشین ظرفشویی ال جی بوی بدی می دهد؟

از آنجاییکه ماشین ظرفشویی ال جی با آب، رطوبت و مواد شوینده سر و کار دارد، به احتمال زیاد به مرور زمان با استفاده از ماشین ظرفشویی ال جی متوجه این خواهید شد که بوی بدی از این دستگاه استشمام می شود. با این وجود این بوی بد معمولا به دلیل رشد انواع باکتری در ماشین ظرفشویی ال جی رخ می دهد و باید این باکتری ها هر چه سریع از بین بروند. از این رو توصیه می کنیم با استفاده از قرص های مخصوص اقدام به جرم گیری ماشین ظرفشویی ال جی نمایید.

نکته: پس از اتمام پروسه شستشوی ظروف، به هیچ وجه اقدام به بستن درب تا زمانیکه محفظه داخلی بصورت کامل خشک نشده است نکنید؛ در غیر اینصورت بوی بد ماشین ظرفشویی ال جی بیشتر و بیشتر خواهد شد.

دلیل روشن شدن چراغ نمک (چراغ هشدار دهنده نمک) در ظرفشویی ال جی

برای شستشوی صحیح ظروف درون ماشین ظرفشویی ال جی نیاز به این دارید تا مخزن نمک ماشین ظرفشویی ال جی را در بازه های زمانی مختلف مورد بررسی قرار دهید تا در صورت اتمام نمک این دستگاه، اقدام به شارژ آن نمایید. از این رو اگر چراغ هشدار نمک ماشین ظرفشویی ال جی روشن شد باید چیکار کنیم؟ با روشن شدن این چراغ باید مشکل را در اسرع زمان مورد بررسی و رفع قرار دهید. در ادامه با رایج ترین دلایل این مشکل آشنا خواهید شد:

 1. نشتی نمک.
 2. خرابی سنسور نمک.
 3. غیرفعال بودن سنسور نمک.
 4. خرید نمک نامرغوب.
 5. پر بودن بیش از حد مخزن نمک ماشین ظرفشویی ال جی.

چرا ماشین ظرفشویی ال جی نشتی دارد؟

مشکل نشتی ماشین ظرفشویی ال جی یکی از مشکلاتی می باشد که باید در همان ابتدا مورد شناسایی و تعمیرات قرار گیرد؛ چرا که در صورت عدم تعمیر این خرابی، احتمال برق گرفتگی وجود دارد. از این رو توصیه می کنیم در صورت مشاهده نشتی در ماشین ظرفشویی ال جی، اقدام به تعمیر این خرابی توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایید. از مهم ترین دلایل نشتی ماشین ظرفشویی ال جی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • خرابی پمپ تخلیه.
 • مسدودی شلنگ تخلیه.
 • مسدودی فیلتر.
 • خرابی برد.

تعمیر ظرفشویی الجی به‌ علت مات و کدر شدن ظرف‌ ها در آن

مات و کدر شدن ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی نشان از یک خرابی در این دستگاه هستند که باید توسط تکنسین تعمیرکار متخصص مورد عیب یابی و سپس تعمیرات تخصصی قرار بگیرد.

تعمیر ظرفشویی الجی به‌ علت مات و کدر شدن ظرف‌ ها در آن

از این رو لازم به ذکر می باشد که ما خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به دلیل مات و کدر شدن ظروف را با عیب یابی دقیق و تخصصی انجام می دهیم تا این مشکل شناسایی و رفع گردد.

نحوه ریست کردن ماشین ظرفشویی ال جی

برای بازگردانی ماشین ظرفشویی ال جی به تنظیمات کارخانه می توانید آنرا ریست کنید. اما چگونه؟ برای ریست کردن ماشین ظرفشویی ال جی می توانید طبق مراحل ذیل پیش بروید:

 1. ماشین ظرفشویی ال جی را خاموش کنید.
 2. سپس آنرا از برق بکشید.
 3. پس از 20 دقیقه دستگاه را از طریق محافظ برق استاندارد به برق متصل کنید.
 4. پس از گذشت یک دقیقه دستگاه را به برق متصل کنید.
 5. هم اکنون دستگاه شما ریست شده است.

نکته: برای آشنایی با نحوه ریست ماشین ظرفشویی ال جی می توانید به دفترچه راهنمای این دستگاه مراجعه کنید تا با روش مختص مدل دستگاه خود اقدام نمایید.

تنظیم درجه جلادهنده ماشین ظرفشویی ال جی

یکی از مواردی که باید مورد بررسی قرار دهید، میزان مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی ال جی می باشد؛ چرا که اگر این مایع تمام شود، خشک کن ماشین ظرفشویی ال جی با مشکل روبرو خواهد شد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که هر ماه حداقل یکبار مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی ال جی را بررسی کنید و در صورت اتمام، آنرا شارژ کنید.

نحوه نگهداری از ظرفشویی ال جی

برای آشنایی با نحوه نگهداری از ماشین ظرفشویی ال جی می توانید به دفترچه راهنمای این دستگاه مراجعه کنید تا با شیوه صحیح و اصولی نگهداری از این دستگاه آشنا شوید.

نحوه نگهداری از ظرفشویی ال جی

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما چارچوب نگهداری از ماشین ظرفشویی ال جی را مطالعه کنید و خارج از این چارچوب اقدام به استفاده از این دستگاه نکنید؛ در غیر اینصورت با خرابی هایی روبرو خواهید شد که می توانند آزار دهنده واقع شوند.

علت بوی سوختگی در ماشین ظرفشویی ال جی چیست؟

بوی سوختگی در ماشین ظرفشویی ال جی معمولا می تواند ناشی از نوسان برق، اتصالی قطعات داخلی و… رخ دهد و توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در صورت متوجه شدن این خرابی، اقدام به قطع کردن جریان برق این دستگاه نمایید و فورا با تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید؛ در غیر اینصورت این مشکل می تواند منجر به آتش سوزی و… شود.

لیست هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی براساس علت خرابی و میزان خرابی رخ داده شده در این دستگاه برآورد و محاسبه می شود که باید در ابتدا عیب یابی تخصصی انجام گیرد. از این رو در ادامه ما لیست قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را برای شما درج کرده ایم که حدودی هستند و پس از عیب یابی دقیق، هزینه تعمیرات دقیق به شما اعلام خواهد شد.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جیهزینه تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ال جی
دیسپنسر ماشین ظرفشویی ال جی۶۱۰.۰۰۰ الی ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
جت پمپ ماشین ظرفشویی ال جی۱.۸۰۰.۰۰۰ الی ۳.۱۰۰.۰۰۰ تومان
ترموستات ماشین ظرفشویی ال جی۳۸۵.۰۰۰ الی ۶۷۰.۰۰۰ تومان
نصب ماشین ظرفشویی ال جی۲۸۰.۰۰۰ تومان
برد ماشین ظرفشویی ال جی۴۹۰.۰۰۰ الی ۷۴۵.۰۰۰ تومان
شیر برقی ماشین ظرفشویی ال جی۳۲۱.۰۰۰ الی ۶۰۵.۰۰۰ تومان
هیدروستات ماشین ظرفشویی ال جی۵۰۰.۰۰۰ الی ۷۸۰.۰۰۰ تومان
جرم گیری ماشین ظرفشویی ال جی۲۱۰.۰۰۰ تومان
موتور ماشین ظرفشویی ال جی۳۰۰.۰۰۰ الی ۱.۴۵۰.۰۰۰ تومان
المنت ماشین ظرفشویی ال جی۲۲۱.۰۰۰ الی ۱.۶۶۰.۰۰۰ تومان
پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی۴۹۵.۰۰۰ الی ۶۵۸.۰۰۰ تومان
سنسور آب ماشین ظرفشویی ال جی۳۱۲.۰۰۰ الی ۵۹۰.۰۰۰ تومان
موتور ساعت ماشین ظرفشویی ال جی۲۹۰.۰۰۰ الی ۶۵۰.۰۰۰ تومان
هیتر ماشین ظرفشویی ال جی۵۷۰.۰۰۰ الی ۹۵۰.۰۰۰ تومان
کابل برق ماشین ظرفشویی ال جی۱۰۰.۰۰۰ تومان
آکوا استاپ ماشین ظرفشویی ال جی۴۷۰.۰۰۰ الی ۷۶۰.۰۰۰ تومان
چاهک ماشین ظرفشویی ال جی۸۰۰.۰۰۰ الی ۱.۹۸۰.۰۰۰ تومان

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شمال تهران

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شمال تهران

با توجه به اینکه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران می باشد، ما به تمام مناطق شمالی تهران خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را ارائه می دهیم و در ادامه مناطق شمالی تهران که تحت پوشش ما هستند را نام برده ایم و عبارتند از:
 • نیاوران
 • سوهانک
 • تجریش
 • اقدسیه
 • فرمانیه
 • جردن
 • درکه
 • کامرانیه
 • الهیه
 • ونک
 • زعفرانیه
 • جماران
 • قلهک
 • ازگل
 • آجودانیه
 • داودیه
 • دروس
 • لویزان
 • محمودیه
 • دزاشیب
 • ظفر و…

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی الجی غرب تهران

اگر ساکن غرب تهران هستید و به هر دلیلی ماشین ظرفشویی ال جی همانند روز اول کار نمی کند، می توانید با استفاده از خدمات تخصصی آریابهکار اقدام به تعمیرات تخصصی این دستگاه کنید و یکبار برای همیشه مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود. از این رو در ادامه مناطق تحت پوشش غرب تهران را برای شما نام برده ایم و عبارتند از:

 • پونک
 • سعادت آباد
 • شهرزیبا
 • شهرک غرب
 • باغ فیض
 • صادقیه
 • شهران
 • جنت آباد
 • شاهین
 • گیشا
 • شهرک هما
 • شهرک راه آهن
 • سازمان آب
 • شهرک پرواز
 • توحید و…

نمایندگی تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شرق تهران

از آنجاییکه شعبه مرکزی آریابهکار در شرق تهران واقع است، ما تمام خدمات عیب یابی، تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی ال جی را به ساکنین در این منطقه را بدون هر گونه محدودیتی ارائه می دهیم و با این وجود اگر با هر گونه خرابی در ماشین ظرفشویی ال جی خود روبرو شده اید، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های آریابهکار بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما تعمیر شود. در ادامه مناطق تحت پوشش شرق تهران را نام برده ایم و عبارتند از:

 • تهرانپارس
 • حکیمیه
 • نارمک
 • شمیران نو
 • هروی
 • قنات کوثر
 • پاسداران
 • مجیدیه
 • تسلیحات
 • مدائن
 • وحیدیه
 • تهران نو
 • نیرو هوایی
 • پیروزی
 • صفا و …

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی جنوب تهران

نمایندگی تعمیر ظرفشویی ال جی جنوب تهران

اگر ساکن جنوب تهران هستید و با خرابی ماشین ظرفشویی ال جی خود روبرو شده اید، می توانید با استفاده از خدمات تخصصی آریابهکار اقدام به تعمیر این دستگاه خاص و پیچیده نمایید تا یکبار برای همیشه مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود. با این وجود در ادامه مناطق جنوب تهران که تحت پوشش آریابهکار هستند را نام برده ایم و عبارتند از:
 • امیریه
 • افسریه
 • خراسان
 • شوش
 • فلاح
 • نازی آباد
 • مشیریه
 • شهر ری
 • نعمت آباد
 • دولت آباد
 • صالح آباد
 • خزانه
 • منیریه
 • امیر بهادر
 • مولوی
 • جوادیه
 • سیروس و…

مهمترین اقدامات مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی

در مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی چه خدماتی در خصوص تعمیرات این دستگاه بسیار مهم انجام می شود؟ ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را بدون هر گونه محدودیتی توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه به نحوی استفاده کنید که روز اول از آن استفاده کردید. با این وجود اگر خدمات ما برای شما سوال شده است باید به اطلاع شما برسانیم که صفر تا صد خدمات به شما ارائه می شوند!

توجه داشته باشید که ما در آریابهکار با توجه به اینکه صرفا با تکنسین های مجرب و متخصص همکاری داریم، هیچ گونه محدودیتی در تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی نداریم و می توانیم دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنیم و نیازی به تعویض قطعات گران قیمت نداشته باشید. این موضوع بسیار مهمی است که اگر دستگاه خود را به افراد بی تجربه و کم تجربه در این زمینه بسپارید، بدون اینکه اقدام به تعمیر قطعات آسیب دیده کنند، اقدام به تعویض آنها خواهند کرد تا اینگونه هزینه زیادی را از شما دریافت کنند.

اما اگر این پروسه بصورت اصولی صورت گیرد، شما با تعمیرات جزئی می توانید از این دستگاه استفاده کنید. بنابراین ما هیچ محدودیتی در خصوص خدمات و تعمیرات نداریم و می توانیم تمام خرابی های دستگاه شما را در هر مدل بدون هر محدودیتی تعمیر کنیم.

چرا به هیچ وجه نباید سراغ تعمیرکاران غیرمجاز برویم؟

تعمیرکاران غیر مجاز با هدف تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به شما خدمات ارائه نمی دهند و هدف اصلی آنها از ارائه خدمات به شما این است که هزینه بالایی را از شما بابت خدماتی که ارائه نمی دهند، دریافت کنند. همچنین این افراد هیچ دانشی در خصوص عیب یابی و تعمیر قطعاتی که به هر دلیلی خراب شده اند را ندارند و نمی توانند قطعات ماشین ظرفشویی ال جی شما را تعمیر نمایند. با این وجود راهکار آنها در این خصوص چیست؟ سریع ترین و بهترین راهکار از نظر این افراد، تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ال جی می باشد!

بدون شک این پروسه یک پروسه نامتعارف و نادرستی می باشد که اگر به هر دلیلی انجام شود، باید هزینه قابل توجهی را به فرد بی تجربه تعمیرکار دستگاه خود بپردازید تا از این طریق مشکل دستگاه شما تعمیر شود.

چرا قرص در ماشین ظرفشویی ال جی حل نمی شود؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است در طول زمان با استفاده از ماشین ظرفشویی ال جی با آن روبرو شوید این است که طبق یک روز عادی همانند روزهای قبلی به سراغ دستگاه می آیید و قرص شوینده را درون باکس خود قرار می دهید و سپس ظروف را در ماشین ظرفشویی ال جی می چینید و با انتخاب برنامه شستشوی مناسب، گزینه Start را می فشارید تا پروسه شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی صورت گیرد و در نهایت ظروف را بردارید.

اما تصور کنید که پس از اتمام پروسه شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی، با باز کردن دستگاه متوجه این شوید که قرص شوینده در این دستگاه باز نشده است و تمام پروسه شستشو صرفا از طریق آب صورت گرفته است! بدون شک شوکه خواهید شد و مایل به این خواهید بود تا علت اصلی این موضوع را متوجه شوید. با این وجود برای علت این موضوع باید به اطلاع شما برسانیم که این خرابی صرفا بر اساس 2 علت رخ می دهد که عبارتند از:

 1. اتمام تاریخ انقضای قرص ماشین ظرفشویی ال جی.
 2. خرید قرص نامرغوب و بی کیفیت.

با این وجود توصیه می کنیم حتما از طریق فروشگاه های مجاز و شناخته شده اقدام به خرید قرص ماشین ظرفشویی ال جی نمایید که هم اورجینال و هم تاریخ انقضای بالایی داشته باشد. در صورتی که مشکل شما از این طریق رفع نشد، باید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین صورت گیرد و دستگاه شما یکبار توسط تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی گردد.

مدت زمان تعمیر ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکار آریابهکار

برای اطلاع از این موضوع باید دستگاه شما عزیزان بصورت تخصصی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا توسط تکنسین متخصص آریابهکار مورد عیب یابی قرار گیرد تا مشکلی این دستگاه ریشه یابی شود. پس از آنکه علت خرابی و میزان خرابی ماشین ظرفشویی ال جی مشخص شدند، تکنسین تعمیرکار آریابهکار بازه زمانی مورد نیاز برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را به شما اعلام خواهد کرد.

مدت زمان تعمیر ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکار آریابهکار

با این وجود کاملا واضح می باشد که اگر خرابی ماشین ظرفشویی ال جی شما یک خرابی گسترده باشد، باید در بازه زمانی بیشتری این پروسه صورت گیرد تا هم قطعات آسیب دیده تعمیر شوند و هم اینکه تست های لازم گرفته شود. اما اگر خرابی دستگاه شما جزئی باشد، بدون شک در کمترین بازه زمانی از طریق تعمیرات تخصصی مورد عیب یابی و تعمیرات قرار خواهد گرفت تا از این طریق مشکل دستگاه رفع گردد. بنابراین بازه زمانی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی بستگی به علت خرابی و میزان خرابی دستگاه شما دارد.

سرویس ماشین ظرفشویی ال جی چگونه از بروز نقص در دستگاه جلوگیری می کند؟

از طریق سرویس ماشین ظرفشویی ال جی توسط تکنسین های مجرب و متخصص، دستگاه شما طول عمر طولانی مدتی را کسب خواهد کرد و شما می توانید از این دستگاه برایی چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی هم نخواهید داشت. با این وجود آیا چنین چیزی ممکن می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که اگر شما پروسه سرویس ماشین ظرفشویی ال جی را به تکنسین های نمایندگی تعمیرات این دستگاه بسپارید، طول عمر مفید دستگاه شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.

در طی پروسه سرویس تخصصی ماشین ظرفشویی ال جی، این دستگاه بصورت دقیق و کامل توسط تکنسین آریابهکار مورد عیب یابی قرار می گیرد تا اگر قطعه ای در حالی خرابی بود و یا آسیب جزئی دیده بود، در اسرع زمان پروسه تعمیرات آن صورت گیرد و نیازی به تعویض قطعات کلیدی در آینده نداشته باشید و بتوانید از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید.

از این رو توصیه می کنیم هر 6 ماه یکبار حداقل اقدام به سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی ال جی نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما تبدیل به یک مشکل گسترده نشود و بتوانید بهترین بازخورد را در این زمینه بدست بیاورید.

آیا سرویس سالانه ظرفشویی ال جی صروری است؟

بله! بدون شک ماشین ظرفشویی ال جی همانند هر دستگاهی که شما از آن در خانه استفاده می کنید نیاز به سرویس دوره ای دارد و اگر شما پروسه سرویس دوره ای این دستگاه را به تعویض بیاندازید، این دستگاه آسیب خواهد دید و کارایی خود را از دست خواهد داد و نمی توانید نتیجه مطلوبی را کسب کنید. از این رو بهتر است هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی ال جی توسط تکنسین های متخصص در این زمینه نمایید تا طول عمر مفید این دستگاه افزایش یابد.

تعمیر تخصصی ظرفشویی ال جی و دیگر لوازم خانگی در آریابهکار

این روزها با توجه به تغییر سبک زندگی نسبت به چند دهه اخیر شاهد این هستیم که ابزارهای برقی مختلفی را بصورت خواسته و ناخواسته برای خانه خود خریداری می کنیم و به دنبال آن هستیم تا بتوانیم با استفاده از این لوازم خانگی سرعت را در عملکرد کلی افزایش دهیم و دیگر نیازی به انجام کارهای اضافی نداشته باشیم. با این وجود اگر شما با خرابی هر یک از لوازم خانگی خود روبرو شده اید و نمی توانید استفاده قبلی را از آن داشته باشید، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های آریابهکار بسپارید تا پروسه به بهترین شکل صورت گیرد.

بهترین محل برای قرار گیری ماشین ظرفشویی ال جی در آشپزخانه

برای آنکه بتوانید بهترین محل برای قرار گیری ماشین ظرفشویی ال جی را در خانه خود انتخاب و مشخص نمایید، باید در ابتدا طراحی کابینت های آشپزخانه خود را بصورت اصولی انجام دهید تا هم لباسشویی، هم یخچال و هم ماشین ظرفشویی ال جی را در بهترین موقعیت ممکن قرار دهید و حتما باید پشت ماشین ظرفشویی ال جی شیر آب و لوله فاضلاب وجود داشته باشد. توجه داشته باشید که موقعیت کلی این دستگاه باید به نحوی باشد که درب آن بدون برخورد با کابینت های اطراف، بتواند باز شود و تداخلی ایجاد نکند.

سوالات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

1) چرا ماشین ظرفشویی ال جی صدا های عجیبی تولید می کند؟

تولید صدا های عجیب و ناهنجار از ماشین لباسشویی ال جی می تواند ناشی از مواردی همچون: خرابی پمپ تخلیه، آسیب به بلبرینگ ‌های ظرفشویی، خرابی بازوهای آبپاش، خرابی فن و برخی دیگر از موارد باشد. صدا ها تولید شده باید توسط تعمیرکار مورد بررسی قرار گیرد چرا که هر یک از موارد گفته شده یک صدای بخصوص از خود تولید می نمایند.

2) چه کار هایی را انجام دهیم که ظرفشویی ال جی ظرفها را به درستی بشورد؟

از مواد شوینده مخصوص ماشین ظرفشویی با کیفیت بالا استفاده کنید، ظروف را طوری بچینید که آب و مواد شوینده به طور کامل به همه سطوح برسد، فیلترهای داخل ماشین ظرفشویی را به طور مرتب تمیز کنید، برنامه شستشوی مناسب را با توجه به نوع و میزان کثیفی ظروف انتخاب کنید و در نهایت بازوهای اسپری را به صورت دوره ای بررسی کنید تا مطمئن شوید که مسدود نشده باشند.

3) آیا آریابهکار برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی معتبر است؟

بله، آریابهکار به عنوان یکی از نمایندگی های مجاز تعمیرات ظرفشویی های ال جی در تهران شناخته می شود که بیش از 30 سال سابقه فعالیت در این حوزه را به خود اختصاص داده است. این نمایندگی با برخورداری از تمامی تجهیزات بروز عیب یابی، توان برطرف سازی تمامی مشکلات ایجاد شده در تمامی مدل های ظرفشویی الجی را دارا می باشد.

4) آیا تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی آریابهکار از بورد تخصصی برخوردار می باشند؟

بله، تمامی تعمیرکاران حاضر در نمایندگی آریابهکار از دانش و تخصص بسیار بالایی در زمینه تعمیرات ظرفشویی های ال جی برخوردار می باشند و در این راستا سابقه بسیار بالایی دارند.

مقالات تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
آموزش تعویض شلنگ ورودی ماشین ظرفشویی ال جی

آموزش تعویض شلنگ ورودی ماشین ظرفشویی ال جی

گاهی اوقات ممکن است با خرید ماشین ظرفشویی ال جی و یا ماشین ظرفشویی ساخت…

بیشتر بخوانید
چگونه ماشین ظرفشویی ال جی را خاموش کنیم

چگونه ماشین ظرفشویی ال جی را خاموش کنیم؟

ماشین ظرفشویی ال جی بدون شک یکی از 3 ماشین ظرفشویی پر فروش بازار ایران…

بیشتر بخوانید
چراغ های هشدار ماشین ظرفشویی ال جی

چراغ های هشدار ماشین ظرفشویی ال جی

در حین استفاده از ماشین ظرفشویی ال جی ممکن است با چراغ های هشدار ماشین…

بیشتر بخوانید
راه اندازی ظرفشویی ال جی

راه اندازی ظرفشویی ال جی: چگونه ظرفشویی ال جی را راه اندازی کنیم؟

راه اندازی ماشین ظرفشویی ال جی چگونه است؟ این اولین سوالی می باشد که پس…

بیشتر بخوانید
بهترین ماشین ظرفشویی ال جی

بهترین ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی ال جی بدون شک یکی از 3 برند پر فروش در بازار ایران…

بیشتر بخوانید
تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی

موتور ماشین ظرفشویی ال جی به عنوان یکی از موثرترین و اصلی ترین قطعات در…

بیشتر بخوانید
ماشین ظرفشویی ال جی بهتره یا سامسونگ

ماشین ظرفشویی ال جی بهتره یا سامسونگ؟

ماشین ظرفشویی ال جی بهتره یا سامسونگ؟ اگر مایل به خرید ماشین ظرفشویی هستید و…

بیشتر بخوانید
بررسی ارور های ماشین ظرفشویی ال جی

بررسی ارور های ماشین ظرفشویی ال جی

کد ها یا ارور های ماشین ظرفشویی ال جی، در صورتی که مشکلی در عملکرد…

بیشتر بخوانید
بررسی مهمترین علت خرابی ماشین ظرفشویی ال‌ جی

بررسی مهمترین علت خرابی ماشین ظرفشویی ال‌ جی

از جمله پرکاربردترین لوازم برقی داخل آشپزخانه ماشین ظرفشویی است. برند ال‌جی یکی از محبوب‌ترین…

بیشتر بخوانید
5/5 - (2 امتیاز)

This Post Has 10 Comments

 1. ظرفشویی من خیلی بوی بدی میده.
  مواد شوینده م رو هم عوض کردم ولی بازم همش بد بوعه. کمکم میکنید لطفا؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی همیشه باد در نظر داشته باشید که تمام پسماند غذا را از روی ظروف کثیف پاک کرده و سپس آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهید و یا در صورتی که امکان پاک کردن ظروف قبل از شستشو وجود ندارد باید حتما فیلتر ظرفشویی را پس از شستشوی ظروف همراه با پسماند غذا درآورده و پاک سازی کنید. همچنین باید باقیمانده های غذا را از فضای داخل ماشین ظرفشویی، شیلنگ تخلیه، بازوهای آبپاش، پمپ و فیلتر تخلیه نیز پاک سازی کنید.

 2. ببخشید ظرفشویی من ارور be میده سعی کردم ترازش کنم که مشکلش رفع بشه اما درست نشد. منظورتون از کف زیاد که تو جدول نوشتین چیه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ارور bE زمانی در ماشین ظرفشویی نماسش داده میشود که بیش از حد کف ایجاد شده باشد یا ماشین ظرفشویی تراز نباشد. بهتر است برای رفع این مشکل در شستشوی ظروف از مواد شوسنده دستی استفاده نکنید و فقط از مواد مخصوص ماشین ظرفشویی به مقدار لازم استفاده کنید.
   در صورتی که مشکل برطرف نشد میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 3. سلام روزتون بخیر. ظرفشوییم به مشکل خورده بهم گفتن ممکنه شیر برقی دستگاه به مشکل خورده باشه. کف ماشین آب جمع میشد.
  چی باعث خرابی شیر برقی شده؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی وظیفه ی شیربرقی ماشین ظرفشویی ال جی انتقال آب به داخل دستگاه است. چنانچه با مشکلی مواجه شود ممکن است آب از آن نشت کند. موارد زیر از جمله علائم خرابی این قطعه است:

  2. جمع شدن آب کف ماشین ظرفشویی ال جی
  3. شروع نشدن برنامه شستشو
  4. تمیز نشستن ظروف
  5. و…
  6. از دلایل خراب شدن این قطعه نیز میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  7. کیفیت پایین شیربرقی نصب شده روی دستگاه
  8. عدم استفاده طولانی مدت از ماشین ظرفشویی ال جی
  9. فشار پایین آب ساختمان
  10. قطع شدن اتصالات داخلی دستگاه با شیر برقی
  11. در صورت تمایل میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید و از کمک تعمیرکاران متخصص این مجموعه تعمیرات تخصصی بهره مند شوید.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی زمانی که یخچال ارور E4 میدهد به این دلیل است که در تخلیه آب به مشکل خورده و نمی تواند آب را به خوبی تخلیه کند. در این شرایط باید لوله تخلیه آب، پمپ دستگاه، برد، موتور، فاضلاب و … بررسی شود.
   ممکن است دستگاه نیاز به تعمیر داشته باشد.

 4. روز بخیر. ظرفشویی XD88S ال جی دارم که ارور AE نشون میده و طبق گفته ی شما نشتی آب رو میخواد نشون بده ولی من چیزی پیدا نمیکنم باید چیکارش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی بهتر است برای اطمینان دستگاه را به خوبی بررسی نمایید تا در صورت وجود هر گونه نشتی هر چه سریع تر جلوی آن را بگیرید.
   برای این کار بهتر است ابتدا اطراف ماشین ظرفشویی ال جی را به خوبی بررسی کنید و از نبودن آب اطمینان حاصل نمایید.
   سپس محفظه ی آب دستگاه را بررسی کنید. در صورتی که مقدار زیادی آب جمع شده باشد به این معنی است که در دستگاه نشتی وجود دارد. در صورتی که موفق به پیدا کردن نشتی نشدید با تکنسین ماهر و با تجربه ای تماس حاصل فرمایید تا دستگاه را به صورت حرفه ای بررسی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214