skip to Main Content
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو (Daewoo) و خرابی‌هایی که ممکن است به دلیل استفاده نادرست و یا حتی بدون هر گونه دخالتی رخ دهد، یکی از سوالات رایج کاربران و دارندگان این دستگاه می‌باشد. بطور کل اگر بخواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم، متوجه این خواهیم شد که 99.9% خرابی‌هایی که ممکن است برای این دستگاه رخ دهد، به دلیل استفاده نادرست ما می‌باشند و تا زمانیکه با نحوه استفاده صحیح این دستگاه آشنا نشویم، باز هم این مشکلات بصورت مرتب به وجود خواهند آمد و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی خواهید داشت.

با این وجود در ابتدای این مقاله از آریابهکار به درخواست تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی دوو توصیه می‌کنیم که حتی برای یکبار اقدام به مطالعه دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی دوو نمایید تا با نکاتی که کارخانه دوو برای شما مشتریان در نظر گرفته است، آشنا شوید. از این رو در ادامه این گزارش به صورت جامع و کامل به مشکلات رایج ماشین ظرفشویی دوو و راهکارهای آن پرداخته ایم تا به بهترین شیوه ممکن بتوانید مشکلات پیش آمده را ریشه یابی کنید.

فهرست

تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی دوو

ماشین ظرفشویی دوو یکی از وسایل مصرفی و البته گران قیمت با کیفیت مطلوب و قابل قبولی می باشد که یکی از 5 مورد برند پرفروش در بازار کشورمان است. از این رو اگر به هر دلیلی با خرابی این دستگاه روبرو شدید، توصیه می کنیم در همان ابتدا اقدام به تعمیر اصولی این دستگاه نمایید و برای تعمیرات اصولی هم عجولانه عمل نکنید. لازم به ذکر است برای آنکه دستگاه شما بصورت صحیح و دقیق تعمیر شود، باید یکسری نکات طلایی در آن رعایت شوند تا مشکل بصورت دقیق تعمیر و رفع گردد.

تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی دوو

در نمایندگی تعمیر لوازم خانگی برقی آریابهکار تمام پروسه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو براساس تجربه تکنسین های مجرب با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شود و پیش از آنکه هر گونه تعمیر بر روی این دستگاه صورت گیرد، در ابتدا توسط تعمیرکاران مجموعه عیب یابی صورت می گیرد و پس از شناسایی عمیق و دقیق مشکل رخ داده، تعمیرات مدنظر با تائید قبلی شما عزیزان اعمال خواهند شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران

اگر ساکن استان تهران هستید و ماشین ظرفشویی دوو شما دچار خرابی شده است، جای نگرانی نیست چرا که ما با تیم تکنسین مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در غرب و شرق تهران با ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا هستیم تا بجای تعویض قطعات گران قیمت دستگاه، صرفا با تعمیرات جزئی و دقیق مشکل را برطرف کنیم. لازم به ذکر است که تمام خدمات ما در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی شرکتی و یک هفته تست رایگان می‌باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران

جهت تماس با کارشناسان و تیم پشتیبانی آریابهکار می‌توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید تا سوالات خود را در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بپرسید. در ادامه نیز آدرس شعب آریابهکار را درج کرده ایم که می‌توانید بصورت حضوری به شعب ما مراجعه کنید:

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین‌تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸، واحد اول.

نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران، دارای دو شعبه در شرق و غرب تهران می باشد که تمام پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را توسط تعمیرکاران جوان، مجرب و حرفه ای با بروزترین تکنولوژی روز دنیا برای شما عزیزان انجام می دهد تا بدون نیاز به تعویض قطعات بتوانید از این دستگاه استفاده کنید. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو در محل می توانید از شماره های مندرج تماس حاصل نمایید.

همچنین آریابهکار دارای بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی در استان تهران با استفاده از تیمی مجرب و متخصص با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد که شما می توانید با خیالی آسوده پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود را به تکنسین های ما بسپارید. با این وجود لازم به ذکر می باشد که ما در ابتدا بدون آنکه دستگاه مورد عیب یابی تخصصی قرار نگیرد، به هیچ وجه اعلام هزینه تعمیرات نخواهیم کرد تا زمانیکه عیب یابی تخصصی صورت گیرد.

توجه داشته باشید که تمام مناطق تهران تحت پوشش خدمات ما هستند و ما پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با اعزام تکنسین به محل شما انجام می دهیم.

شماره های تماس نمایندگی مرکزی تعمیر ظرفشویی دوو

برای تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو می توانید از طریق شماره های ذیل اقدام نمایید تا درخواست خود را ثبت کنید و پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان به‌صورت تخصصی توسط تکنسین های ماهر و مجرب با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن صورت گیرد.

شماره های تماس نمایندگی مرکزی تعمیر ظرفشویی دوو

توجه داشته باشید که تکنسین های تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو در آریابهکار در اسرع زمان به محل شما اعزام خواهند شد و زمان اعزام هم از قبل با شما عزیزان بصورت دقیق هماهنگ خواهد شد.

خدمات نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

اگر ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان خراب شده است و از طریق تماس با هر مرکز تعمیراتی موفق به تعمیر این دستگاه نشده اید، جای نگرانی نیست چرا که ما تمام پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را به‌صورت تخصصی و فنی توسط مجموعه ما انجام می شود تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. از این رو لازم به ذکر است که هیچ یک از خرابی های ماشین ظرفشویی دوو در آریابهکار غیرقابل تعمیر نیست و ما بدون هر گونه محدودیتی این خدمات را برای شما عزیزان انجام می دهیم.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو در تهران

تمام مناطق 22 گانه تهران شامل خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مجموعه آریابهکار قرار می گیرند. از این رو اگر ساکن تهران هستید و مایل به دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در محل خود هستید، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید و مشکل ماشین ظرفشویی دوو را برای همیشه رفع نمایید. با این وجود ما به تمام مناطق تهران خدمات تخصصی ارائه می دهیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با تعمیرکاران آریابهکار

نقطه متمایز کننده مجموعه آریابهکار به نسبت سایر مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی این است که تمام پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آریابهکار توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو که حداقل 5 سال سابقه تخصصی در این زمینه دارد انجام می شود!

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با تعمیرکاران آریابهکار

این بدین معناست که تعمیرکار مجرب آریابهکار با تمامی مدل های ماشین ظرفشویی دوو آشنا می باشد و نسبت به هر گونه خرابی در هر مدل متنوع از این دستگاه، دید مهندسی و فنی دارد و می تواند مشکل را در کمترین بازه زمانی و ارزانترین هزینه تعمیرات، تعمیر کند.

چگونه با سرویس ظرفشویی دوو از خرابی آن جلوگیری کنیم؟

اگر دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی دوو را مطالعه کنید، متوجه این خواهید شد که اگر از این دستگاه برای چندین دفعه در طول هفته استفاده می کنید، باید اقدام به سرویس ماشین ظرفشویی دوو نمایید تا هم طول عمر مفید این دستگاه افزایش پیدا کند و هم اینکه خرابی بخصوصی در آن رخ ندهد. از این رو برای جلوگیری از خرابی ماشین ظرفشویی دوو باید اقدام به سرویس تخصصی ماشین ظرفشویی دوو توسط تکنسین های مجرب و متخصص کنید. اما سرویس ماشین ظرفشویی دوو به چه معناست؟

منظور از سرویس ماشین ظرفشویی دوو این است که تکنسین تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی که دارد، اقدام به عیب یابی قطعه به قطعه می کند تا در صورت مشاهده جزئی ترین خرابی آنرا مورد بررسی قرار دهد و اقدامات لازم را برای تعمیر آن انجام دهد. با این وجود اگر قطعه ای در حال خرابی می باشد، توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قرار خواهد گرفت و تعمیرات لازم صورت می گیرد تا مانع خرابی گسترده آن شود.

با این وجود سرویس ماشین ظرفشویی دوو مانع بروز هر گونه خرابی در این دستگاه خواهد شد.

سرویس های دوره ای ماشین ظرفشویی دوو

سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی دوو بستگی به میزان و نحوه استفاده شما از این دستگاه دارد؛ برای مثال ممکن است یک کاربر هر 3 ماه یکبار به سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی دوو نیاز داشته باشد و کاربر دیگر هر 7 ماه یکبار! با این وجود در ابتدا لازم به ذکر می باشد که برای استفاده صحیح ماشین ظرفشویی دوو شما باید حتما و حتما دفترچه راهنمای این محصول را به‌صورت کامل مطالعه کنید تا از نکاتی که کمپانی سازنده برای شما در نظر گرفته است مطلع شوید.

همچنین اگر هفته ای 2-3 دفعه از ماشین ظرفشویی دوو استفاده می کنید، بهتر است هر 3 ماه یکبار اقدام به سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی دوو توسط تکنسین مجرب و متخصص نمایید تا اگر مشکلی در جریان است، مورد عیب یابی قرار گیرد و برطرف شود؛ برای سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی دوو می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و برتر استفاده کنید تا به بهترین شکل ممکن سرویس این دستگاه صورت گیرد.

با توجه به قیمت بالای ماشین ظرفشویی دوو و کارایی منحصر بفرد آن، بدون شک باید در طول زمان تعمیراتی بر روی این دستگاه صورت گیرد تا بتواند به بهترین شکل ممکن در طول زمان برای شما کار کند و خرابی بخصوصی در آن ایجاد نشود. با این وجود راهکار چیست؟ بهترین راهکار ممکن شما از طریق آن می توانید اقدام به افزایش طول عمر مفید ماشین ظرفشویی دوو نمائید، سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی دوو می باشد که برای انجام این پروسه نیز نیاز به گفتن یکسری نکات است.

اولین و مهم ترین نکته ای که در این زمینه می توانیم به شما اعلام کنیم این است که سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی دوو باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بصورت اصولی صورت گیرد تا عملا سرویس دوره ای بصورت 100 درصد صورت گیرد. دومین نکته که یک نکته بسیار مهم است، این می باشد که نباید به هر فرد تعمیرکاری اعتماد کنید و دستگاه خود را به آن بسپارید!

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که برای عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو از تیم تکنسین مجرب و متخصص آریابهکار استفاده نمائید تا این پروسه به شیوه ای که باید صورت گیرد، انجام شود. در سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی دوو باید تمام بخش های مختلف ماشین ظرفشویی دوو مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرند تا اگر مشکلی در حال شکل گیری است، در اسرع زمان عیب یابی و سپس تعمیر گردد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در محل

اگر ماشین ظرفشویی دوو در صورتی خراب شود که شما از آن استفاده روزانه دارید، بدون شک این خرابی می تواند هم باعث اختلال در روزمرگی و همچنین انجام امورات مهم شما شود. با این وجود به دنبال این خواهیم بود تا بدون آنکه ما به یک تعمیرگاه مراجعه کنیم، تکنسین متخصص به محل ما اعزام شود و تعمیرات لازم را انجام دهد! به همین دلیل ما برای شما عزیزان تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در محل را در نظر گرفته ایم که پس از تماس شما، تکنسین های تعمیرکار مجموعه ما به محل شما اعزام خواهند شد و مشکل را برطرف می کنند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در محل

از این رو اگر زمان کافی برای مراجعه به تعمیرگاه نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو ندارید، جای نگرانی نیست؛ چرا که ما آماده ایم تا در اسرع زمان به محل شما تکنسین اعزام کنیم تا مشکل شما عزیزان برطرف شود و بتوانید از این دستگاه همانند روزها و هفته های اخیر استفاده کنید.

برای ثبت درخواست تعمیرات می توانید از طریق شماره 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های ما در اسرع زمان به محل شما عزیزان اعزام شوند.

ویژگی های تعمیرکار حرفه ای نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو

به چه کسی تعمیرکار حرفه ای ماشین ظرفشویی دوو گفته می شود؟ این سوالی می باشد که بدون شک برای شما رخ خواهد داد. منظور از تعمیرکار حرفه ای و خوب به شخصی گفته می شود که توانایی قابل توجهی در عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو دارد و این در حالی می باشد که تجربه کافی و تخصصی در تعمیر تمام مدل های این دستگاه را نیز دارا می باشد! از این رو اگر مایل به تعمیر اصولی ماشین ظرفشویی دوو هستید، توصیه می کنیم دستگاه خود را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید تا پروسه تعمیرات صورت گیرد.

ویژگی های تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو اگر بخواهیم بصورت کوتاه شده و کاملا مختصر نام ببریم این است که در ابتدا ماشین ظرفشویی دوو را به خوبی عیب یابی کند و سپس با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن بتواند مشکل را بر طرف نماید.

ویژگی های تعمیرکار حرفه ای نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو

با این وجود اگر مایل به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که صفر تا صد تعمیر ماشین ظرفشویی دوو باید توسط تکنسینی صورت گیرد که دارای مهارت های لازم و کافی در این زمینه داشته باشد. اما ویژگی تعمیرکاران ماشین ظرفشویی دوو در آریابهکار کدام اند؟ از مهم ترین ویژگی ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • حداقل 5 سال سابقه تعمیرات حرفه ای ماشین ظرفشویی دوو.
 • عیب یابی فنی و دقیق ماشین ظرفشویی دوو.
 • عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی دوو.
 • مجهز به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.
 • تعمیر قطعات معیوب بجای تعویض آنها.
 • تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی دوو با گارانتی.
 • آشنا به مدل های متنوع ماشین ظرفشویی دوو.

نکات الزامی در تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

جهت آنکه پروسه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو به بهترین حالت ممکن صورت گیرد، باید یکسری نکات طلایی که ناشی از چندین سال سابقه تعمیرکاران مجموعه آریابهکار صرفا بر روی مدل های مختلف ماشین ظرفشویی دوو می باشد، رعایت شوند تا شما عزیزان بتوانید با کمترین هزینه تعمیرات همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

نکات الزامی در تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

با این وجود اگر این نکات طلایی در پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو انجام نشوند، بدون شک باز هم خرابی در این دستگاه وجود خواهد داشت و نتیجه مطلوبی از تعمیرات دریافت نخواهید کرد. توصیه می کنیم برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو فقط به مراکز مجرب و تخصصی اعتماد کنید تا این نکات در حین تعمیر اعمال شوند!

مقالات مرتبط: نمایندگی تعمیر ظرفشویی ویرپول در تهران

مزیت های تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در نمایندگی آریابهکار

اولین مزیت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در نمایندگی آریابهکار این است که ما تمامی تعمیرات را فقط و فقط توسط تعمیرکاران انحصاری ماشین ظرفشویی دوو انجام می دهیم تا خیال شما از این بابت آسوده باشد. از این رو ما سعی داریم تا با ارائه خدمات کاملا فنی و مهندسی، مشکل شما عزیزان را به بهترین شیوه ممکن رفع کنیم و از هر گونه تعویض قطعه بی نیاز شوید.

دومین موردی که می توانیم نام ببریم این است که ما در قبال تمام خدماتی که بر روی دستگاه شما انجام می دهیم، گارانتی و ضمانت نامه ارائه می کنیم که از این طریق می توانید به تعمیرات تخصصی آریابهکار اعتماد کامل پیدا کنید. در ادامه در مورد این خصوص بیشتر توضیح داده ایم.

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو با ضمانت نامه

یکی از نقاط متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی این است که ما در آریابهکار برخلاف سایر مراکز تعمیراتی که در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو فعالیت می کنند، 0 تا 100 تعمیراتی که برای شما عزیزان انجام می دهیم شامل گارانتی طولانی مدت آریابهکار می شوند. این بدین معناست که ما به تمام خدماتی که برای شما عزیزان انجام می دهیم ارزش قائلیم و تمام سعی و تلاش خود را می کنیم تا خرابی های رخ داده را براساس دانش فنی و تجربی تعمیرکاران مجموعه رفع کنیم و نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت نداشته باشید. لازم به ذکر است که گارانتی که ما به شما ارائه می دهیم، دارای 90 روز اعتبار می باشد که برای ساده‌ترین و کلی ترین خدمات ما به شما تعلق خواهد گرفت.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با تعمیرکاران آریابهکار

همچنین گارانتی ما به‌صورت لفظی نخواهد بود و به‌صورت کاملا کتبی و رسمی به شما عزیزان تقدیم می شود و اگر در بازه زمانی گارانتی با خرابی مجدد بخش تعمیر شده شدید، می توانید از طریق گارانتی ارائه شده اقدام به تعمیر رایگان دستگاه خود نمایید. اما این در حالی است که در صورت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو توسط افراد بی تجربه، هیچ مسئولیتی پس از تعمیر دستگاه پذیرفته نخواهد شد و اگر دستگاه خراب شود، باید هزینه تعمیرات مجدد بپردازید.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با قطعات خود برند

پس از آنکه عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی دوو توسط تعمیرکاران مجرب مجموعه آریابهکار صورت گرفت، گزارش جامعی از خرابی دستگاه به شما عزیزان ارائه خواهد شد که در این گزارش تکنسین تعمیرکار مجموعه امکان و عدم امکان تعمیر قطعات معیوب را برای شما شرح خواهد داد. اما این در حالی است که اگر برخی از قطعات ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان آسیب دیده باشد، در ابتدا توسط تعمیرکاران مجرب ما براساس دانش تعمیراتی که دارند تعمیر می شوند تا نیاز شما مبنی بر تعویض قطعات رفع شود. اگر قطعه/قطعات مدنظر تعمیر شدند، بر روی دستگاه مجددا نصب خواهند شد و می توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

اما اگر قطعات مدنظر تعمیر نشدند، ناچار به تعویض آنها خواهید بود. برای مثال اگر برد یا هر قطعه دیگری به دلیل استفاده نادرست ذوب شده باشد، آیا قابل تعمیر است؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست. لازم به ذکر است که اگر نیاز به تعویض قطعات داشته باشید جای نگرانی نیست چرا که ما تمام پروسه تعویض قطعات ماشین ظرفشویی دوو را با استفاده از قطعات کاملا وارداتی برای شما عزیزان انجام می دهیم که این مورد هم شامل گارانتی تعمیرات آریابهکار خواهد شد. توجه داشته باشید که تعویض قطعات براساس مدل و برند دستگاه شما صورت خواهد گرفت.

تعمیر برد الکتریکی ظرفشویی دوو

یکی دیگر از بخش های بسیار مهم در ماشین ظرفشویی دوو، برد الکتریکی ماشین ظرفشویی دوو می باشد که بلا استثنا در تمام مدل های ماشین ظرفشویی موجود در بازار کشور وجود دارد. از این رو اگر بخواهیم وظیفه برد ماشین ظرفشویی دوو را در یک جمله بصورت اختصار توضیح دهیم باید به اطلاع شما برسانیم که برد یک قطعه حیاتی است که وظیفه مهم آن مدیریت و کنترل تمام عملکرد ماشین ظرفشویی دوو است و هیچ یک از قطعات این دستگاه بدون هماهنگی برد نمی توانند عملکردی داشته باشند.

با این وجود اگر برد ماشین ظرفشویی دوو شما خراب شده است، می توانید این قطعه کلیدی را به تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار بسپارید تا از این طریق مشکل شما بر طرف شود؛ ما در آریابهکار خرابی برد ماشین ظرفشویی دوو را بصورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می کنیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید و نیازی به تعویض برد نداشته باشید.

لازم به ذکر است که اگر برد ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان سوخته باشد و در صورت حرارت بالا ذوب شده باشد، از طریق تعمیرات تخصصی مشکل بر طرف نخواهد شد و نیاز به تعویض برد ماشین ظرفشویی دوو با قطعه جایگزین خواهید داشت.

تعمیر موتور ظرفشویی دوو

موتور ظرفشویی دوو دارای وظیفه قابل توجهی در دریافت و انتقال آب به داخل ماشین ظرفشویی دوو را برعهده دارد که این پروسه باید با بیشترین فشار ممکن صورت گیرد تا آب کافی از طریق بازوهای آبپاش به ظروف شما منتل گردد تا تمامی آنها به بهترین شکل ممکن شسته شوند. با این وجود در صورتی که موتور ماشین ظرفشویی دوو شما به هر دلیلی خراب شود، عملا پروسه آبرسانی به بازوهای آبپاش تداخل خواهد یافت و می تواند باعث خرابی گسترده شود.

تعمیر موتور ظرفشویی دوو

از این رو اگر موتور ماشین ظرفشویی دوو شما خراب شده است، می توانید این قطعه حیاتی را در مجموعه آریابهکار به همراه تیم تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار دهید تا مشکل از این طریق ریشه یابی و سپس تعمیر گردد تا بتوانید مشکل را یکبار برای همیشه بر طرف کنید. لازم به ذکر است که تمام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی می شوند و می توانید از این طریق با خیالی آسوده به تیم ما اعتماد کنید.

اقدامات مهم در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

اقدامات مهمی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو وجود دارند که این اقدامات مهم فقط و فقط باید توسط تعمیرکاران و متخصصان تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به‌صورت دقیق و اصولی صورت گیرد. اما یک اقدام بسیار مهم و حیاتی وجود دارد که باید توسط شما مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی دوو صورت گیرد! تنها اقدام مهمی که باید توسط شما عزیزان صورت گیرد این است که پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را بدست هر فرد غیرکارشناس و بی تجربه ای نسپارید و فقط اجازه دهید این دستگاه به‌صورت فنی و مهندسی با چندین سال تجربه مؤثر تعمیر شود.

چقدر زمان میبرد تا ظرفشویی دوو توسط تعمیرکار متخصص آریابهکار تعمیر شود؟

اگر بازه زمانی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو برای شما بسیار مهم است و باید برنامه ریزی کنید، لازم به ذکر می باشد که بازه زمانی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بدون آنکه دستگاه عیب یابی شود، به هیچ وجه قابل تخمین نیست! چرا که ممکن است خرابی ماشین ظرفشویی دوو یک خرابی جزئی یا یک خرابی کلی باشد. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است در این خصوص عجولانه عمل نکنید تا تکنسین به محل شما اعزام شود و عیب یابی تخصصی صورت گیرد و بازه زمانی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را به شما اعلام کند.

چقدر زمان میبرد تا ظرفشویی دوو توسط تعمیرکار متخصص آریابهکار تعمیر شود

از این رو براساس میزان خرابی ماشین ظرفشویی دوو ممکن است بازه زمانی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بین 10 الی 100 دقیقه طول بکشد. لازم به ذکر می باشد که تکنسین های تعمیرکار مجموعه آریابهکار پس از عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو، بازه زمانی تعمیرات را به شما اعلام خواهند نمود.

از کجا می توانیم قطعات مهم ماشین ظرفشویی دوو را تهیه کنیم؟

در صورتی که قطعات ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان خراب شده است و طبق بررسی تکنسین تعمیرکار آریابهکار این قطعه قابل تعمیر نیست، باید اقدام به خرید قطعه جدید نمایید تا مشکل دستگاه شما برطرف شود. از این رو قطعات ماشین ظرفشویی دوو را باید از کجا خریداری کرد؟ برای خرید قطعات ماشین ظرفشویی دوو باید صرفا به فروشگاه های معتبر و مجازی مراجعه کنید که قطعه اورجینالی را به شما ارائه دهند! در غیر اینصورت مشکل دستگاه دستگاه شما صرفا برای یک بازه زمانی کوتاهی برطرف خواهد شد.

از این رو برای خرید قطعات ماشین ظرفشویی دوو می توانید از فروشگاه آریابهکار اقدام نمایید؛ تمام قطعات ماشین ظرفشویی دوو که در مجموعه آریابهکار وجود دارند، تماما وارداتی و شرکتی هستند.

توجه: زمانیکه تکنسین های ما تشخیص تعویض قطعه ماشین ظرفشویی دوو می دهند، مطمئن باشید که تکنسین های مجموعه ما بصورت 100 درصدی از عدم تعمیر این قطعه مطمئن می شوند و سپس به شما اعلام می کنند.

حیاتی ترین زمان برای تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

حیاتی ترین زمان برای تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو زمانی نیست که پس از ده ها علائم و هشدار خرابی، دستگاه از کار بیافتد و حتی دیگر روشن نشود! ماشین ظرفشویی دوو از آن دسته لوازم برقی خانگی می باشد که به دلیل کیفیت مطلوبی که دارد به‌صورت ناگهانی خراب نمی شود و به مرور با نشان دادن علائم مختلف، به‌صورت کامل در یک بازه زمانی چند ماهه به‌صورت کامل از کار می افتد. از این رو بهترین زمان برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو زمانی می باشد که شما عزیزان با مشاهده جزئی ترین و ساده‌ترین خرابی در این دستگاه اقدام به تعمیرات آن می کنید!

حیاتی ترین زمان برای تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

لازم به ذکر است که اگر در همان ابتدا مشکل دستگاه شما عزیزان تعمیر شود، هم در کمترین بازه زمانی انجام خواهد شد و هم اینکه نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت. اما اگر به خرابی اهمیت ندهید، هم هزینه بر خواهد بود و هم اینکه ناچار به تعویض قطعات گران‌قیمت این دستگاه خواهید بود؛ چرا که در صورت از کار افتادن ماشین ظرفشویی دوو احتمالا برخی از قطعات بسیار مهم آن آسیب کلی دیده اند.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران

دلایل تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در نمایندگی آریابهکار

اولین دلیلی که متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر مراکز تعمیراتی می باشد، این است که تمام پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو فقط توسط تعمیرکاران ماشین ظرفشویی دوو مجموعه آریابهکار انجام می شود؛ این بدین معناست که ما در تعمیر دستگاه شما عزیزان، به نحوی عمل می کنیم تا مشکل دستگاه شما به‌صورت تخصصی و بدون نیاز به تعویض قطعات و صرفا براساس چندین سال تجربه تعمیرات تخصصی رفع شود و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

لازم به ذکر است که آریابهکار یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین مراکز مجاز تعمیراتی در سطح استان تهران با بیش از سی سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی همواره تلاش کرده است که با ارزان‌ترین هزینه تعمیراتی، تعمیرات تخصصی را به شما عزیزان ارائه دهد تا در شرایط اقتصادی فعلی، نیازی به تعویض قطعات و یا حتی نیازی به خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

یکی دیگر از دلایلی که می توانیم نام ببریم بدون شک برای شما بسیار مهم می باشد؛ هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آریابهکار برخلاف تعمیرگاه هایی که در حال حاضر مشغول به کار هستند، بسیار متفاوت است؛ چرا که هزینه اعلامی ما به شما براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد که کمترین هزینه تعمیرات است. این در حالی می باشد که در صورت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در سایر تعمیرگاه ها بدون هر گونه معبار و اساسی به شما اعلام هزینه تعمیرات خواهند کرد.

مراحل ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در نمایندگی مرکزی

برای ثبت درخواست تعمیرکار تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و با توضیح مشکل دستگاه، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین در روز و زمان مقرر در اسرع زمان را انجام دهید. از این رو برای تماس می توانید با شماره تلفن 02145437 و 02191006676 اقدام به تماس با تیم پشتیبانی آریابهکار نمایید تا تعمیرات دستگاه شما عزیزان در اسرع زمان صورت گیرد.

مراحل ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در نمایندگی مرکزی

همچنین یکی دیگر از روش هایی که شما عزیزان می توانید از طریق آن دستگاه خود را به تکنسین های تعمیرکار آریابهکار بسپارید این است که تعدادی تصویر از زوایای مختلف دستگاه به همراه ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی دستگاه تهیه کنید و برای تیم کارشناسان آریابهکار از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید تا کارشناسی سطحی و ابتدایی خرابی دستگاه توسط تعمیرکاران و متخصصان حاضر در شعب تعمیراتی آریابهکار صورت گیرد. به همین دلیل توصیه می کنیم در ویدیو ارسالی، مشکل دستگاه را واضح تر بیان نمایید تا راهکاری که قرار است به شما ارائه شود، متناسب با خرابی دستگاه شما عزیزان باشد.

توجه داشته باشید که این عیب یابی کاملا سطحی است و عیب یابی تخصصی در حضور شما توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد. همچنین شما عزیزان در صورت امکان می توانید با هماهنگی قبلی دستگاه را به شعب تعمیراتی آریابهکار جهت تعمیرات تخصصی منتقل نمایید تا دستگاه پذیرش و تعمیرات تخصصی شود.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران

با خرید ماشین ظرفشویی دوو از مراکز مجاز و معتبر، فروشنده دستگاه به شما کارت گارانتی تقدیم خواهد کرد که این کارت گارانتی نشان دهنده اصالت و واردات قانونی ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان می باشد که در صورت بروز هر گونه خرابی در بازه زمانی گارانتی دستگاه، می توانید به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مراجعه کنید و با استفاده از خدمات پس از فروش در دوره گارانتی، به‌صورت رایگان اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود در این مراکز نمایید؛ لازم به ذکر است که برای استفاده از این خدمات باید کارت گارانتی شما اعتبار کافی داشته باشد تا خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو به شما تعلق گیرد.

از این رو برای دریافت شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو می بایست به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید چرا که تمام اطلاعات مدنظر شما بر روی این کارت نوشته شده است و می توانید با استفاده از این شماره، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو انجام دهید. اما اگر کارت گارانتی شما اعتبار کافی ندارد، جای نگرانی نیست چرا که از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 می توانید هماهنگی های لازم را جهت تعمیر دستگاه خود توسط تعمیرکاران آریابهکار را ثبت نمایید.

قیمت ماشین ظرفشویی دوو

یکی از شاخصه‌های مهم برای خرید ماشین ظرفشویی دوو، قیمت آن می‌باشد که به دلیل نوسان بیش از حد دلار در بازار کشورمان، قیمت این دستگاه کاربردی جهش زیادی داشت. با این وجود بنابر درخواست برخی مشتریان قصد داریم در این بخش به قیمت مدل‌های مختلفی از ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) بپردازیم تا بتوانید تصمیم درستی برای خرید این دستگاه پرکاربرد بگیرید. (آخرین آپدیت 10 فروردین 1402)

مدل ماشین ظرفشویی دوومیزان گنجایشقیمت (تومان)
مدل DDW-447114 نفره26.900.000
مدل DDW-M141214 نفره27.870.000
مدل DDW-G141214 نفره24.000.000
مدل DDW-447014 نفره37.000.000

ماشین ظرفشویی دوو خوبه؟

یکی از سوالاتی که معمولا مشتریان از تیم پشتیبانی آریابهکار در خصوص ماشین ظرفشویی دوو می‌پرسند، این است که آیا ماشین ظرفشویی دوو خوبه؟ بله! پاسخ کاملا کوتاه و جامع است. دوو در طی چند سال اخیر توانست در بازار ایران به سرعت زیادی مورد استقبال عموم مردم قرار گیرد چرا که لوازم الکتریکی با کیفیتی را با هزینه مقرون به صرفه‌ای روانه بازار کشور نمود. در خصوص ماشین ظرفشویی نیز لازم به ذکر است که تاکنون در چندین مدل مختلف در بازار ایران وارد شده است که تمامی آنها از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

با این حال، برند دوو صرفا یکی از برندهای مطرح کشور است که شما می‌توانید محصولات این برند را خریداری و استفاده کنید. بطور کل اگر مایل به خرید ماشین ظرفشویی هستید باید از این موضوع مطلع باشید که فرآیند کاری تمام دستگاه‌های موجود یکسان است و صرفا یک یا چند قابلیت می‌تواند نقطه متمایز کننده آنها باشد. اما نکته اصلی که باید به آن توجه کنید، کیفیت و کارایی می‌باشد که خوشبختانه دوو (DAEWOO) از امتیاز خوبی برخوردار است.

ماشین ظرفشویی دوو خوبه

از این رو توصیه می‌کنیم جدایِ قابلیت‌هایی که ماشین ظرفشویی مدنظر شما دارد، به میزان کیفیت آن اهمیت دهید و شاخص مدنظر شما براساس کیفیت در اولویت قرار گیرد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

نمایندگی نصب ماشین ظرفشویی دوو

ماشین ظرفشویی دوو از جمله لوازم خانگی است که لازم است تا نصب آن پس از خریداری حتما توسط کارشناسان نمایندگی خریداری شده انجام شود. از این رو اگر به تازگی اقدام به خرید ماشین ظرفشویی دوو کرده اید و دستگاه توسط باربری به محل سکونت شما منتقل شده است، به هیچ وجه آنرا آنباکسینگ (جعبه گشایی) نکنید و صرفا منتظر کارشناس که با وقت قبلی به محل سکونت شما اعزام خواهد شد، باشید. برای پیگیری زمان اعزام کارشناس می‌توانید از طریق شماره مندرج بر روی فاکتور تماس حاصل نمایید.

 • جهت جعبه گشایی و نصب ماشین ظرفشویی دوو عجول نباشید؛ ممکن است بین 1 تا 4 روز کاری مبنی بر شهر محل سکونت شما طول بکشد.
 • اگر آشنایی بخصوصی ندارید، به هیچ وجه اقدام به نصب دستگاه نکنید.
 • در صورت جعبه گشایی ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) توسط شما، گارانتی دستگاه ممکن است برای همیشه غیرفعال شود.
 • تا زمان فرا رسیدن کارشناس، صبور باشید.
 • پیگیری زمان اعزام کارشناس از طریق خطوط مندرج بر روی فاکتور.
 • به هیچ عنوان اجازه جعبه گشایی توسط کارشناسان غیرمجاز را ندهید.
 • جعبه گشایی فقط و فقط باید توسط کارشناس نمایندگی که از آن خریداری کرده اید، انجام شود.

تعمیرگاه ماشین ظرفشویی دوو در تهران

اگر به هر دلیلی در حین استفاده از ماشین ظرفشویی دوو متوجه مشکل و ایرادی شدید، سعی کنید در ابتدا آرامش خودتان را حفظ کنید و سپس از طریق دکمه Stop، برنامه شستشو را متوقف نمایید. در مرحله بعدی باید به سراغ کارت گارانتی ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) بروید و مدت اعتبار آنرا بررسی کنید. اگر کارت گارانتی دستگاه شما اعتبار کافی داشت، باید در اسرع وقت به تعمیرگاه ماشین ظرفشویی دوو در تهران و یا سایر استان‌های کشور مراجعه کنید تا مشکل شما بدون هر گونه هزینه‌ای بصورت رایگان رفع شود.

لازم به ذکر است که برای تعمیر رایگان خرابی پیش آمده، کارت گارانتی شما باید اعتبار کافی داشته باشد؛ در غیر اینصورت نمی‌توانید از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو استفاده کنید. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که به مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران و سایر استان‌ها مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شما توسط تکنسین‌های متخصص و کارآزموده با استفاده از قطعات کاملا وارداتی بصورت دقیق رفع گردد.

تعمیرگاه ماشین ظرفشویی دوو در تهران

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در تعمیر 0 تا 100 انواع لوازم برقی خانگی، به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) آماده ارائه خدمات تعمیر به همراه تکنسین‌های مجرب، ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا و قطعات کاملا وارداتی می‌باشد و تمامی خدماتی که ما به شما ارائه می‌دهیم شامل 90 روز گارانتی شرکتی آریابهکار می‌باشند. جهت انجام هماهنگی‌های لازم می‌توانید از طریق خطوط مندرج بر روی سایت با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید.

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

اگر ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان خراب شده است و به هر دلیلی نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، ممکن است احساس نمایید که مشکل رخ داده یک مشکل عادی است و شما عزیزان با کمترین دانش فنی تعمیرات می توانید این خرابی را عیب یابی و سپس تعمیر نمایید. اما این در حالی می باشد که مشکل کاملا فنی است و اگر اقدام به باز کردن ماشین ظرفشویی دوو و سپس باز کردن قطعات تخصصی این دستگاه کنید، قطعا خرابی را بیشتر خواهید نمود.

با این وجود توصیه بسیار مهم ما به شما این است که اگر دانش لازم و کافی در این زمینه ندارید، به هیچ وجه اقدام به باز کردن و تعمیر این دستگاه نگیرید. برای آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو باید به مراکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مراجعه کنید تا با گذراندن دوره های تخصصی با نحوه تعمیر این دستگاه آشنا شوید و تجربه تعمیرات تخصصی را آغاز نمایید و از این طریق مشکل را بر طرف کنید.

سوالات متدوال درباره تعمیرگاه مجاز ظرفشویی دوو

اگر به تازگی پس از چند وقت استفاده از ماشین ظرفشویی دوو این دستگاه خراب شده است و تجربه قبلی در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی دوو ندارید، بدون شک چندین سؤال ممکن است ذهن شما را به خود درگیر کنند که با هر جستجویی در بستر اینترنت به پاسخ آنها نخواهید رسید. با این وجود ما قصد داریم در ادامه این گزارش از آریابهکار این سوالات متداول را به همراه پاسخ آنها برای شما نام ببریم و توضیح دهیم. همراه ما باشید.

1) هر شخصی که تجربه تعمیرات جاروبرقی، ماکروفر و... دارد می توانید ماشین ظرفشویی دوو را تعمیر کند؟

خیر! به هیچ وجه شخصی که تجربه تعمیر جاروبرقی و... را دارد نمی تواند اقدام به تعمیر دستگاه تخصصی مانند ماشین ظرفشویی دوو کند. تنها شخصی که می تواند اقدام به تعمیر این دستگاه کند که تجربه تخصصی چندین ساله در این زمینه داراست و می تواند خدمات تخصصی ارائه دهد.

2) پیش از آنکه دستگاه باز شود، آیا می توان هزینه تعمیرات آنرا مشخص کرد؟

تصور کنید شما یک کارتن با ابعاد 30×30×30 خریداری کرده اید که هیچ اطلاعاتی در بدنه آن وجود ندارد. آیا بدون اینکه این کارتن را باز کنید، می توانید از محتویات داخلی این کارتن مطلع شوید؟! بدون شک خیر! این موضوع بسیار مهمی می باشد که شما به عنوان یک کاربر ماشین ظرفشویی دوو باید از آن مطلع باشید تا به دام افراد سوء استفاده کننده نیافتید. بنابراین در صورتی هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو مشخص خواهد شد که تکنسین وقت کافی بگذارید و به‌صورت تخصصی پروسه عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو را انجام دهد.

3) از کجا تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو حرفه ای پیدا کنیم؟

طبیعتا شما نمی توانید در یک بازه زمانی کوتاه اقدام به پیدا کردن تکنسین مجرب ماشین ظرفشویی دوو نمایید! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که صرفا به یک تعمیرگاه باتجربه، با سابقه، شناخته شده و... مراجعه کنید تا درخواست خود را ثبت کنید.

4) آیا تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو شامل گارانتی می شود؟

اصولا در 98 درصد مواقع تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شامل گارانتی بخصوصی نمی شود. اما این در حالی می باشد که ما در آریابهکار به دلیل آنکه خدمات تخصصی و فنی ارائه می دهیم، پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را گارانتی 90 روزه می کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده این دستگاه را به تکنسین های آریابهکار بسپارید.

علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی دوو

مهم‌ترین وظیفه و کارایی که ما از ماشین ظرفشویی دوو انتظار داریم این است که وقتی ظروف را درون آن قرار می‌دهیم به بهترین کیفیت ممکن آنها را بشوید و نیازی به شستشوی مجدد نداشته باشند. اما تصور کنید که پس از شستشوی ظروف توسط دستگاه متوجه این شوید که هنوز لکه‌های متعددی بر روی ظروف وجود دارند! طبیعتا نه تنها متوجه خرابی دستگاه خواهید شد و بلکه به این پی خواهید برد که شستن ظروف با این دستگاه انتخاب درستی برای شما نبوده! اما اینگونه نیست!

علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی دوو

تمیز نشستن ماشین ظرفشویی دوو، می‌تواند ناشی از دلایل مختلفی باشد که معمولا به دلیل کوتاهی ما در حین استفاده از این دستگاه رخ می‌دهد و جای هیچ نگرانی بابت تعمیر آن وجود ندارد! با این وجود در ادامه این گزارش قصد داریم تا شما را با ریشه یابی اینم مشکل آشنا سازیم تا بتوانید علت اصلی این مشکل را تشخیص دهید.

1. شوینده نامرغوب

بدون شک اصلی‌ترین دلیل تمیز نشستن ماشین ظرف شویی دوو، استفاده از شوینده نامرغوب و تقلبی است که با کمی جستجو در بازار می‌توانید انواع مواد شوینده جهت ماشین ظرفشویی دوو را در برندهای متعددی ملاحظه کنید که از کشورهای همسایه واردات شده اند. اما نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است که مواد شوینده مخصوص ماشین ظرفشویی به چند زیردسته برحسب جنس ظروف تقسیم می‌شوند. از این رو اگر مواد شوینده شما منقضی شده و کیفیت قابل قبول ندارد، رخ دادن این مشکل عادی می‌باشد.

از فروشگاه‌های معتبر و مجاز اقدام به خرید شوینده ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) کنید تا با مشکل تمیز نشستن ظروف روبرو نشوید.

2. تنظیمات اشتباه

گاهی اوقات ممکن است در اثر سهل انگاری و عدم توجه کافی، برای شستن ظروف موجود در ماشین ظرفشویی دوو برنامه و تنظیمات نامناسبی را انتخاب کرده باشید که در این صورت پس از اتمام زمان تعیین شده و باز کردن درب ماشین ظرفشویی دوو، متوجه لکه‌هایی بر روی ظرف خواهید شد که نشان از تمیز نشستن ماشین ظرفشویی دوو می‌باشد. از این رو توصیه‌ای که برای شما داریم این است که سری به دفترچه فارسی راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) بیندازید تا با تنظیمات مختلف آن آشنا شوید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

3. فیلتر ماشین ظرفشویی دوو

از مهم‌ترین دلایل تمیز نشستن ماشین ظرفشویی می‌توان به فیلتر اشاره کنیم که دارای طول عمر مفید می‌باشد و پس از اتمام این بازه عمر مفید، دیگر نمی‌توانید همانند گذشته از دستگاه استفاده کنید. از این رو اگر فیلتر آوده شده است و مدت زمان زیادی هم از بررسی آن می‌گذرد، باید به خاطر داشته باشید که این موضوع می‌تواند ظروف لکه داری را به شما تحویل دهد که دور از انتظار شما می‌باشد!

لازم به ذکر است که فیلتر ماشین ظرفشویی دوو در کف دستگاه قرار دارد و می‌توانید آنرا به راحتی خارج کنید و با استفاده از آب و صابون به خوبی بشویید. با این وجود توصیه می‌شود که به هیچ وجه تمیز کردن فیلتر را فراموش نکنید.

فیلتر ماشین ظرفشویی دوو

علت خشک نکردن ماشین ظرفشویی دوو

اگر ماشین ظرفشویی به خوبی وظیفه اش را انجام ندهد و پس از به اتمام رسیدن عملیات ظروف را خشک نکند، باید ظروف را یک به یک از محفظه داخلی دستگاه خارج کرده و خشک کنید! این شرایطی است پیش از خرید ماشین ظرفشویی دوو حتی ذره‌ای انتظار آنرا نداشتید! با این وجود رخ دادن چنین مشکلی عادی نیست و باید اطلاع دهیم که این مشکل نشان دهنده یک خرابی می‌باشد و برای رفع آن هم ممکن است نیازی به تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) نداشته باشید.

در ادامه قصد داریم تا شما را با دلایل خشک نکردن ماشین ظرفشویی دوو آشنا سازیم که در صورت نداشتن دانش کافی در خصوص مشکلات فنی، توصیه می‌کنیم به هیچ وجه اقدام به باز کردن ماشین ظرفشویی دوو نکنید.

1. چیدمان اشتباه ظروف

اگر نحوه چیدن ظروف درون ماشین ظرفشویی دوو به صورت درست و صحیح انجام نشود، دستگاه در انجام کارکرد خود با اختلالاتی مواجه خواهد شد؛ چرا که نحوه درست چیدن ظروف در عملکرد دستگاه نقش مستقیمی دارد. در واقع اگر ظروف به درستی در کنار یک دیگر با یک فاصله معین چیده نشده باشند، عملیات خشک کردن ظروف به هیچ عنوان انجام نخواهد شد.

توجه: به هیچ عنوان ظروف را به دیواره‌ها نچسبانید و دستگاه را بیشتر از گنجایش پر نکنید تا گردش آب و هوا به درستی بین ظروف جریان داشته باشد.

2. عدم استفاده از مایع جلا دهنده

به منظور جلوگیری از لک انداختن ماشین ظرفشویی بر روی ظروف، کارشناسان ما توصیه می‌کنند که از مایع جلا دهنده استفاده کنید!این در حالی است که مایع جلا دهنده از لک انداختن بر روی ظروف خوددار می‌کند. در واقع هنگامی که از این محلول استفاده کنید، آب کاملا از روی ظروف سر می‌خورد و هیچ لک‌ای بر روی آنها باقی نخواهد ماند. از این رو استفاده از جلا دهنده تا مقدار قابل توجهی در خشک شدن درست ظروف موثر است که باید در مقیاس مناسب نسبت به تعداد ظروف درون دستگاه بریزید.

3. خرابی المنت

اصلی‌ترین و کلیدی‌ترین قطعه که در پروسه خشک کردن ظروف تاثیر دارد، المنت ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) می‌باشد! در واقع المنت با داغ کردن آب، محفظه داخلی دستگاه را گرم می‌کند و با تولید بخاری که دارد، باعث خشک شدن ظروف می‌شود. از این رو اگر این قطعه آسیب دیده باشد، ظروف با آب سرد شسته می‌شوند و برنامه خشک کن به هیچ عنوان فعال نخواهد شد.

لازم به ذکر است ماشین ظرفشویی به طور کلی در 5 الی 10 دقیقه آخر فرآیند شستشو شروع به خشک کردن ظروف می‌کند؛ بنابراین در این مورد نباید عجولانه تصمیم بگیرید.

خرابی المنت

علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی دوو

قاعدتا دلایل زیادی در روشن نشدن ماشین ظرفشویی دوو دخیل هستند که در هنگام بروز این مشکل، عملا ماشین ظرفشویی شما تبدیل به یک وسیله معیوب خواهد شد و نمی‌توانید برای شستشوی ظروف از آن استفاده کنید. با این حال بروز این مشکل، یک هشدار جدی است و لازم است آنرا جدی بگیرید. به طور کلی چند دلیل اصلی وجود دارند که می‌توانند باعث چنین مشکلی شوند. در ادامه این بخش نیز قصد داریم تا شما را با دلایل اصلی این مشکل آشنا سازیم:

هشدار: در صورت نداشتن دانش کافی جهت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO)، به با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس حاصل نمایید.

1. خرابی قفل و سوئیچ درب

از اولین عواملی که در روشن نشدن ماشین ظرفشویی دوو دخیل می‌باشد، خرابی قفل و سوئیچ درب را می‌توان نام برد؛ چرا که در هنگام بسته شدن درب، میکروسوئیچ‌ها با قلاب‌های قفل درگیر شده و فرمان‌های لازمه را به برد جهت روشن شدن دستگاه ارسال می‌کنند. از این رو اگر قفل یا میکروسوئیچ ماشین ظرفشویی دوو معیوب شده باشند، بسته شدن درب به درستی به برد ارسال نشده و به هیچ عنوان ماشین ظرفشویی دوو روشن نخواهد شد.

برای جلوگیری از این خرابی توصیه می‌شود که به آرامی درب ماشین ظرفشویی دوو را باز و به آرامی ببندید تا آسیبی به میکروسوئیچ‌های آن وارد نگردد.

2. خرابی فیوز حرارتی

فیوز حرارتی ماشین ظرفشویی دوو، به منظور حفظ امنیت برد (معمولا در بالای برد ماشین ظرفشویی دوو قرار دارد) به کار رفته است؛ چرا که وظیفه کنترل دمای داخلی دستگاه را بر عهده دارد. از این رو اگر این قطعه بنابر هر دلیلی آسیب شده باشد، دمای داخلی دستگاه به درستی تشخیص داده نمی‌شود و به طور کلی دستگاه روشن نخواهد شد. با این حال این قطعه اغلب به دلیل نوسانات شدید برق شهری می‌تواند خیلی سریع و ساده آسیب ببیند.

از این رو توصیه می‌شود سر راه ماشین ظرفشویی دوو از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا

3. برد ماشین ظرفشویی دوو

برد از جمله قطعات مهم و حیاتی در هر وسیله برقی خانگی از جمله ماشین ظرفشویی است که نقش مغز را در دستگاه ایفا می‌کند. در واقع برد وظیفه هدایت و کنترل دستورات را برعهده دارد و اگر این قطعه به هر دلیلی آسیب ببیند، به طور کلی دستورات به درستی به بخش‌های مریوطه صادر نمی‌شود و در نتیجه با مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی دوو روبرو خواهید شد.

با این حال در هنگام خراب شدن برد ماشین ظرفشویی دوو پیشنهاد می‌شود در اولین فرصت به مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران یا سایر استان‌های کشور مراجعه کنید.

برد ماشین ظرفشویی دوو

علت باز نشدن قرص در ماشین ظرفشویی دوو

باز نشدن قرص در ماشین ظرفشویی دوو می‌تواند یکی از مشکلاتی باشد که در طول زمان ممکن است برای شما نیز رخ دهد. طبیعتا زمانیکه این مشکل رخ دهد، ظروف شما تمیز نخواهند شد و زمان را از دست خواهید داد. از این رو حتما مشکلی وجود دارد که قرص در ماشین ظرفشویی باز نمی‌شود! به همین دلیل در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تا شما را با دلایل باز نشدن قرص در ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) آشنا سازیم:

1. استفاده از قرص‌های بی کیفیت

متاسفانه در برخی فروشگاه‌های غیر مجاز، قرص‌های تقلبی، تاریخ گذشته و بی کیفیت را به مشتریان می‌فروشند که امکان تشخیص اصل یا تقلبی بودن این قرص‌ها کار ساده‌ای نیست! با این وجود در همین ابتدا توصیه می‌کنیم که قرص و مواد شوینده ماشین ظرفشویی دوو را فقط و فقط از فروشگاه‌های معتبر و مجاز خریداری کنید تا از اصالت آن مطمئن باشید. اما استفاده از قرص‌های بی کیفیت بدون نتیجه باقی نخواهد ماند! چرا که به مرور زمان می‌توانند باعث رسوب گرفتن دستگاه شما شوند.

 • صرفا از فروشگاه‌های مجاز اقدام به خرید قرص ماشین ظرفشویی دوو کنید.
 • در حین خرید، تاریخ انقضای قرص را بررسی کنید.
 • از خرید قرص‌های ارزان قیمت، خودداری نمایید.

2. خرابی دیسپنسر

در هنگام مطالعه بخش‌های مختلف ماشین ظرفشویی حتما با اصطلاح دیسپنسر آشنا شده اید. در واقع دیسپنسر ماشین ظرفشویی دوو به محفظه‌ای گفته می‌شود که قرص درون آن قرار می‌گیرد و معمولا به عنوان محفظه نگهدارنده نیز از آن یاد می‌شود. از این رو پس از قرار دادن قرص در این محفظه، به مرور رقیق شده و در ماشین ظرفشویی دوو پخش می‌گردد. از این رو اگر این قطعه آسیب ببیند قرص به خوبی حل نشده یا مقداری از آن درون محفظه باقی خواهد ماند.

از این رو توصیه‌ای که برای شما داریم این است که دیسپنسر را به آرامی باز کنید و به آرامی ببندید و از وارد کردن ضربه آن جلوگیری نمایید. همچنین اگر متوجه خراب شدن این قطعه شدید، توصیه می‌کنیم به مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) مراجعه نمایید تا تکنسین‌های مربوطه این مشکل را بررسی کنند تا از طریق تعمیر یا تعویض دیسپنسر اقدام به رفع آن نمایند.

3. پایین بودن دمای آب

ماشین ظرفشویی دوو به منظور حل کردن قرص درون محفظه، به آب با دمای 110 الی 115 درجه فارنهایت نیاز دارد. از این رو اگر دمای آب پایین‌تر از این حد تعیین شده باشد، قرص نمی‌تواند به خوبی درون آب حل شود و با مشکل باز نشدن قرص در ماشین ظرفشویی دوو روبرو خواهید شد. راهکاری که می‌توانیم برای این مشکل در اختیار شما قرار دهیم این است که به سراغ تنظیمات ماشین ظرفشویی دوو بروید و دمای آب را به بالاترین میزان خود قرار دهید و چک کنید که آیا این مشکل حل می‌شود یا خیر؟

اگر با انجام این فرایند باز هم متوجه خرابی شدید، لازم به ذکر است که دستگاه را از برق بکشید و به نزدیک‌ترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در شرق و غرب مراجعه کنید یا با شماره 02145437 تماس بگیرید تا راهنمایی لازم انجام شود.

پایین بودن دمای آب

علت تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی دوو

گاها امکان دارد در حین استفاده از ماشین ظرفشویی دوو متوجه این موضوع شوید که با اتمام کار دستگاه همچنان آب و کف در کف ماشین ظرفشویی موجود است و همانگونه که مطلع هستید، وجود کف و آب در کف دستگاه به معنای شستشوی ناقص ظروف توسط ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) می‌باشد! اما به چه علت؟ معمولا تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی دوو ناشی از موارد مختلفی رخ می‌دهد که در ادامه به تعدادی از این موارد پرداخته ایم:

1. گرفتگی لوله فاضلاب

از اولین مواردی که لازم است تا در صورت تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی دوو در نظر بگیرید، گرفتگی لوله فاضلاب شهری است. گاهی اوقات امکان دارد مشکل پیش آمده هیچ ارتباطی با قطعات دستگاه نداشته و مشکل بسیار ساده و قابل حل باشد و نیازی به تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی دوو نداشته باشید. این مشکل معمولا به دلیل وارد شدن اجسام بزرگ و حجیم به لوله فاضلاب می‌تواند باعث مسدود کردن لوله فاضلاب شود. از این رو بهتر است در ابتدا به کمک لوله‌کش این مشکل را بررسی کنید.

2. خرابی لوله تخلیه

یکی از خروجی‌های ماشین ظرفشویی دوو که دقیقا در قسمت پشتی آن قرار دارد، لوله تخلیه ماشین ظرفشویی دوو می‌باشد که به فاضلاب شهری متصل است و محتویات داخل محفظه را پس از شستشوی ظروف به فاضلاب شهری منتقل می‌کند. همانگونه که مطلع هستید، پیش از قرار دادن ظروف درون ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) باید تمام محتویات ریز و درشت را از روی آنها پاکسازی کنید و صرفا خود ظرف را قرار دهید؛ در غیر اینصورت این ذرات ریز و درشت می‌توانند باعث گرفتگی لوله تخلیه شوند.

در نتیجه مشکل تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی دوو برای شما رخ خواهد داد. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که صرفا ظروف را درون دستگاه قرار دهید و تمام ذرات ریز و درشت آنرا با استفاده از یک دستمال، ابر و اسکاج پاکسازی کنید. برای بررسی کردن لوله تخلیه نیز باید دستگاه را از برق بکشید و سپس با دقت کافی اقدام به خارج کردن لوله تخلیه از پشت دستگاه کنید. اینک باید با استفاده از آب ولرم با فشار نسبتا زیادی اقدام به پاکسازی این لوله نمایید.

اگر با بررسی لوله تخلیه ماشین ظرفشویی دوو متوجه این شدید که عمر مفید آن به اتمام رسیده و پوسیده شده است، باید اقدام به خرید لوله تخلیه جدید از مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو نمایید.

3. خرابی پمپ

محل قرار گیری پمپ ماشین ظرفشویی دوو در زیر دستگاه و پشت پنل است که متشکل شده از یک بازو و یک قطعه الکترومغناطیسی است که وظیفه آن پمپاژ کردن آب به سمت فاضلاب است. از این رو اگر این قطعه معیوب شده باشد امکان پمپاژ کردن آب وجود نداشته و از این رو آب درون دستگاه باقی خواهد ماند. به همین دلیل در هنگام بروز این مشکل بهر است در اولین فرصت اقدام به تعمیر پمپ یا در صورت لزوم تعویض آن نمایید.

خرابی پمپ

علت خاموش شدن ناگهانی ماشین ظرفشویی دوو

از جمله مشکلاتی که امکان دارد برای ماشین ظرفشویی دوو شما رخ دهد، خاموش شدن ماشین ظرفشویی دوو می‌باشد که این مشکل نشان دهنده خرابی دستگاه شما است و نباید از آن تا پیش از تعمیر استفاده کنید؛ چرا که استفاده از این دستگاه می‌تواند خرابی آنرا گسترش دهد. از این رو مشکل خاموش شدن ناگهانی نشان از یک هشدار جدی و فنی می‌باشد که باید آنرا در اسرع وقت به مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو منتقل کنید تا فرآیند تعمیر آن آغاز شود.

اما اگر تخصصی در این زمینه ندارید، ما قصد داریم موارد کلیدی و اصلی که باعث بروز چنین مشکلی می‌شوند را مورد بررسی قرار دهیم.

1. موتور ماشین ظرفشویی دوو

موتور جزء مهم‌ترین و کلیدی‌ترین قطعات ماشین ظرفشویی دوو است که معمولا به عنوان قلب دستگاه یاد می‌شود. موتور ماشین ظرفشویی دوو در واقع آب را از ورودی دریافت کرده و با فشار بالا آب را جهت شستشوی ظروف موجودر در دستگاه پمپاژ می‌کند. از این رو اگر موتور بنابر هر دلیلی معیوب شده باشد، آب به درستی دریافت نشده و با فشار بالا درون دستگاه پخش نخواهد شد و هیچ کاربردی بخصوصی نخواهد داشت و حتی گاها با مشکل خاموش شدن ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) نیز روبرو خواهید شد.

از این رو اگر این مشکل به همراه صدای نسبتا زیادی رخ داد، می‌توان به این نتیجه رسید که مشکل از موتور دستگاه می‌باشد که صرفا توصیه می‌کنیم به مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران مراجعه کنید تا با استفاده از قطعات وارداتی اقدام به رفع مشکل دستگاه شما کنند.

2. پنل ماشین ظرفشویی دوو

پنل ماشین ظرفشویی دوو نقش کلیدی و بسیار مهمی برای انتقال دستورات ما به برد و سایر قطعات ماشین ظرفشویی دوو می‌باشد که امروزه دیگر پنل دکمه‌ای وجود ندارد و اکثر مدل‌های جدید ماشین ظرفشویی دوو دارای پنل لمسی هستند. اما در صورت وارد شدن ضربه یا لمس کردن پنل با دستان خیس، ممکن است کارایی خود را از دست دهد و نتوانید از دستگاه استفاده کنید. نکته حائز اهمیتی که باید در اینجا بگوییم این است که اگر پنل نیم سوز شده است، می‌تواند باعث خاموش شدن ناگهانی ماشین ظرفشویی دوو شود!

جهت رفع این مشکل هم باید به مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مراجعه کنید تا پنل دستگاه شما تعمیر شود و یا با استفاده از پنل وارداتی رفع مشکل گردد.

پنل ماشین ظرفشویی دوو

خرابی پنل را کاملا جدی بگیرید و در صورت نیم سوز شدن آن، به هیچ وجه دستگاه را روشن نکنید؛ چرا که می‌تواند باعث سوختن سایر قطعات شود.

3. فن ماشین ظرفشویی دوو

قطعه‌ای که وظیفه دارد هوای مرطوب و داغ موجود در دستگاه را در زمان‌های معین از دستگاه خارج کند، فن ماشین ظرفشویی دوو می‌باشد. از این رو اگر این قطعه دچار مشکل شود، تهویه هوا در دستگاه به درستی انجام نمی‌شود؛ در نتیجه فشار بیش از اندازه‌ای به دستگاه وارد می‌شود و حتی ممکن است با مشکل خاموش شدن ماشین ظرفشویی دوو روبرو شوید. با این وجود تعمیر یا تعویض این قطعه، کار ساده‌ای نیست و با دانش محدودی نمی‌توانید این مشکل را رفع کنید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در تهران

علت صدا دادن ماشین ظرفشویی دوو

صدا دادن ماشین ظرفشویی دوو بستگی به دلایل متعددی دارد که اصلی‌ترین علت آن، عدم تراز ماشین ظرفشویی دوو نسبت به سطح زیرین آن می‌باشد. اگر تخصص کافی برای تراز کردن دستگاه ندارید، توصیه می‌کنیم که از کارشناسان و تکنسین‌های این زمینه درخواست کمک کنید؛ چرا که برای رسیدن به تراز مناسب باید آموزن و خطاهای متعددی را انجام دهید تا به نتیجه نهایی برسید.

از این رو توصیه می‌شود با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران تماس بگیرید تا کارشناسی را جهت تراز دستگاه شما اعزام کند.

از قرار دادن موکت و فرش در زیر ماشین ظرفشویی دوو خودداری کنید؛ این عامل اصلی برای خرابی و عدم تراز بودن دستگاه شما خواهد بود.

چرا ظروف پس از شستشو در ماشین ظرفشویی دوو لکه دارند؟

اصولا هر یک از ما انتظار داریم پس از آنکه پروسه شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی دوو به اتمام رسید، شاهد ظروفی باشیم که بصورت دقیق و کامل شسته شده اند. از این رو اگر شما پس از باز کردن درب ماشین ظرفشویی دوو متوجه این شدید که ظروف شسته شده در این دستگاه هنوز لکه های متعددی دارند، بدون شک دوباره کاری باید کنید و اقدام به شستن این لکه ها بصورت سنتی نمایید.

یکی از مشکلاتی که ممکن است به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از ماشین ظرفشویی دوو با آن روبرو شوید، این است که پس از اتمام برنامه شستشو در ماشین ظرفشویی دوو متوجه این شوید که هنوز ذرات کثیف و آلوده بر روی ظروف باقی مانده اند و اصطلاحا لکه های ظروف در ماشین ظرفشویی دوو پاکسازی نشده باشند. با این وجود علت لکه روی ظروف در ماشین ظرفشویی دوو چیست؟

چرا ظروف پس از شستشو در ماشین ظرفشویی دوو لکه دارند

در ادامه با رایج ترین دلایل این خرابی آشنا خواهید شد:

 • چیدن نامناسب ظروف.
 • قرار دادن ظروف بیشتری در ماشین ظرفشویی دوو.
 • مواد شوینده نامرغوب.
 • اتمام نمک ماشین ظرفشویی دوو.
 • خرابی قطعات داخلی.
 • کم بودن مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی دوو.
 • خرید نمک نامرغوب برای ماشین ظرفشویی دوو.
 • سختی بالای آب ورودی به ماشین ظرفشویی دوو.

چرا به هنگام شستشو آب وارد ماشین ظرفشویی دوو نمی شود؟

اگر با روشن کردن ماشین ظرفشویی دوو متوجه این شدید که آب وارد این دستگاه نمی شود، مطمئنا نشان دهنده خرابی در این دستگاه می باشد و این خرابی می تواند به تنهایی منجر به سوختن قطعات بسیار زیادی در ماشین ظرفشویی دوو شود.

چرا به هنگام شستشو آب وارد ماشین ظرفشویی دوو نمی شود

از این رو از مهم ترین دلایل وارد نشدن آب در ماشین ظرفشویی دوو می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • خرابی شیر برقی.
 • قطع بودن آب محل سکونت.
 • خرابی جت پمپ.
 • مسدودی بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی دوو.
 • مسدودی آب ورودی و…

دلایل بوی بد در ماشین ظرفشویی دوو چیست؟

بوی بد ماشین ظرفشویی دوو می تواند یک بوی طاقت فرسا و زننده ای باشد که اگر اقدام به رفع آن نکنید، اطلاع داشته باشید که به مرور زمان این بوی بد می تواند تندتر نیز شود و شما را آزار دهد. از این رو به محض متوجه شدن این مشکل باید خودتان اقدام به برطرف کردن آن نمایید. اما علت بوی بد در ماشین ظرفشویی دوو چیست؟

دلایل بوی بد در ماشین ظرفشویی دوو چیست

در ادامه با دلایل این بوی بد آشنا خواهید شد:

 • کثیفی فیلتر.
 • وجود رسوب در ماشین ظرفشویی دوو.
 • استفاده از مواد شوینده نامرغوب.
 • بستن درب ماشین ظرفشویی دوو پس از شستشو.

برای رفع این بوی بد نیز می توانید یک لیوان سرکه سفید را در طبقه میانی ماشین ظرفشویی دوو قرار دهید و در گرمترین دمای ممکن برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی دوو را فعال کنید.

چگونه مشکل بسته یا قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی دوو را برطرف کنیم؟

اگر درب ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان بسته نمی شود، نشان دهنده یک مشکل جدی در این قطعه از ماشین ظرفشویی دوو می باشد که باید مورد عیب یابی و تعمیر قرار گیرد؛ در غیر اینصورت اگر درب ماشین ظرفشویی دوو بصورت کامل بسته نشود، مطمئن باشید که به هیچ وجه برد ماشین ظرفشویی دوو اجازه روشن شدن دستگاه را صادر نخواهد کرد. از این رو پروسه عیب یابی و تعمیر قفل درب ماشین ظرفشویی دوو باید توسط تکنسین صورت گیرد تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

چگونه مشکل کار نکردن کلیدهای ماشین ظرفشویی دوو را رفع کنیم؟

ماشین ظرفشویی دوو برای آنکه بتواند برنامه های مختلف را اجرایی کند، نیاز به یکسری دکمه است که این دکمه ها نقش تعیین کننده ای در ماشین ظرفشویی دوو دارند.

چگونه مشکل کار نکردن کلیدهای ماشین ظرفشویی دوو را رفع کنیم

از این رو اگر دکمه های ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان کار نکنند، به هیچ وجه نمی توانید از قابلیت ها و برنامه های این دستگاه استفاده کنید. با این وجود اگر دکمه های ماشین ظرفشویی دوو کار نمی کنند، احتمالا برد این دستگاه خراب شده است و باید مورد عیب یابی قرار گیرد.

چرا ظرفشویی دوو از مواد شوینده استفاده نمی کند؟

گاهی اوقات ممکن است پس از اتمام پروسه شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی دوو با این مشکل روبرو شوید که یک مشکل عادی نیست! اما چرا ظرفشویی دوو از مواد شوینده استفاده نمی کند؟ چرا قرص شوینده در ماشین ظرفشویی دوو باز نمی شود؟ آیا برنامه خاصی در ماشین ظرفشویی دوو فعال شده است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این یک مشکل عادی نیست و نباید احساس کنید که یک مشکل عادی می باشد و می توان آنرا به سادگی تعمیر کرد!

با این وجود اگر قرص شوینده در ماشین ظرفشویی دوو شما باز نشود، ظروف قرار داده شده شسته نخواهند شد و در نتیجه با مشکلاتی روبرو خواهید شد که می تواند در ابتدا باعث کثیف باقی ماندن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو پس از اتمام شستشو می شود. از این رو اگر بخواهیم علت این خرابی را به شما بگوییم، معمولا ناشی از اتمام انقضای قرص شوینده و یا نامرغوب بودن آن می باشد که باید قرص و شوینده جدید و بهتری را انتخاب و خریداری نمایید.

چرا ظرفشویی دوو کار نمی کند و چگونه آن را تعمیر کنیم؟

در صورتی که با روشن کردن ماشین ظرفشویی دوو متوجه این شده اید که ماشین ظرفشویی دوو شما روشن نمی شود و یا حتی اگر روشن هم می شود، اما کار نمی کند، نشان دهنده خرابی در ماشین ظرفشویی دوو می باشد که باید در ابتدا توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد تا از این طریق مشکل شما بر طرف شود. با این وجود اگر با مشکل کار نکردن ماشین ظرفشویی دوو روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که این خرابی می تواند بنابر دلایل ذیل رخ دهد:

 • خرابی برد ماشین ظرفشویی دوو.
 • خرابی میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی دوو.
 • عدم انتخاب برنامه جهت آغاز شستشو.
 • خرابی موتور ماشین ظرفشویی دوو.
 • قطع بودن آب ورودی ماشین ظرفشویی دوو.

این موارد از رایج ترین دلایل این خرابی هستند و بهتر است این موارد در ابتدا توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد.

تعمیر ظرفشویی دوو به علت وارد نشدن آب به داخل دیگ

برای آنکه پروسه شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی دوو به بهترین شکل ممکن صورت گیرد، باید آب به بهترین شکل ممکن وارد ماشین ظرفشویی دوو شما شود تا پروسه شستشو آغاز شود. با این وجود اگر آب بدرستی وارد ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان نشود، مطمئنا پروسه شستشو آغاز نخواهد شد و می تواند منجر به خرابی هایی در دستگاه شما عزیزان شود.

تعمیر ظرفشویی دوو به علت وارد نشدن آب به داخل دیگ

از این رو علت وارد نشدن آب در ماشین ظرفشویی دوو چیست؟ رایج ترین علت وارد نشدن آب در ماشین ظرفشویی دوو عبارتند از:

 • خرابی شیر برقی ماشین ظرفشویی دوو.
 • خرابی سوئیچ قفل در ماشین ظرفشویی دوو.
 • خراب شدن برد ماشین ظرفشویی دوو.
 • خرابی شناور ماشین ظرفشویی دوو.
 • خرابی شیر آب ورودی و شلنگ آب ورودی متصل به ماشین ظرفشویی دوو.

چرا ماشین ظرفشویی دوو بوی بدی می دهد؟

رایج ترین علت بوی بد ماشین ظرفشویی دوو این است که شما عزیزان پس از اتمام پروسه شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی دوو، فورا درب دستگاه را می بندید و در نتیجه بخار موجود در ماشین ظرفشویی دوو ناشی از شستشوی ظروف در این دستگاه محبوس می شود. اما آیا بخار می تواند منجر به بوی بد شود؟ بله. زمانیکه بخار در ماشین ظرفشویی دوو محبوس می شود، می تواند منجر به ایجاد محلی مناسب برای رشد انواع ویروس شود.

بنابراین در این شرایط با بوی بد ماشین ظرفشویی دوو روبرو خواهید شد که می تواند برای شما مشکل ساز شود. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است پس از اتمام پروسه شستشو، اقدام به باز گذاشتن درب ماشین ظرفشویی دوو نمایید تا چنین مشکلی برای ماشین ظرفشویی دوو شما رخ ندهد.

چرا برنامه ماشین ظرفشویی دوو اجرا نمی شود؟

چرا برنامه ماشین ظرفشویی دوو اجرا نمی شود؟ این مشکل یکی دیگر از مشکلاتی می باشد که می تواند در طول زمان برای شما رخ دهد. اما علت آن چیست؟ از مهم ترین دلایل شروع نشدن برنامه ماشین ظرفشویی دوو می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • باز ماندن درب ماشین ظرفشویی دوو.
 • خرابی سوئیچ قفل درب ماشین ظرفشویی دوو.
 • خرابی برد ماشین ظرفشویی دوو.
 • اتصالی قطعات داخلی ماشین ظرفشویی دوو.

در صورتی که این مشکل ناشی از دلایل کاملا فنی برای شما رخ داده است، باید با استفاده از کادر فنی و تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو اقدام به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود نمایید.

سیستم کنترل نشت آب هوشمند در ظرفشویی دوو

یکی از مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان در مدل های متنوع رخ دهد، نشتی آب ماشین ظرفشویی دوو می باشد که خوشبختانه در مدل های نسل جدید، سیستم کنترل نشت آب هوشمند در ماشین ظرفشویی دوو تعبیه شده است که این سیستم مناع نشتی آب به بیرون از ماشین ظرفشویی دوو خواهد شد.

سیستم کنترل نشت آب هوشمند در ظرفشویی دوو

با این وجود اگر مایل هستید تا دستگاه شما چنین قابلیتی داشته باشد، بهتر است مشخصات ماشین ظرفشویی دوو را بهتر مطالعه کنید.

از این رو این سیستم به نحوی طراحی شده که در صورت بروز هر گونه خرابی و نشتی آب در ماشین ظرفشویی دوو، مانع نشتی آب در این دستگاه شود.

مخزن داخلی تمام استیل ظرفشویی دوو

اگر مخزن داخلی استیل ماشین ظرفشویی دوو شما به هر دلیلی سوراخ شده است، عملا نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید و به همین ترتیب باید اقدام به خرید و تعویض مخزن داخلی تمام استیل ماشین ظرفشویی دوو نمایید که برای خرید این قطعه حیاتی در ماشین ظرفشویی دوو می توانید از آریابهکار درخواست نمایید.

ارور و خطاهای ماشین ظرفشویی دوو

در صورتی که استفاده نادرست و اشتباهی از ماشین ظرفشویی دوو دارید؛ مطمئن باشید که به زودی با ارور ها و کد خطا ها بر روی نمایگشر این دستگاه روبرو خواهید شد. با این وجود اگر با ارور ماشین ظرفشویی دوو روبرو شده اید، باید به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی دوو مراجعه کنید تا از این طریق علت خرابی ماشین ظرفشویی دوو را ریشه یابی و سپس تعمیر کنید.

لازم به ذکر است که ارور ماشین ظرفشویی دوو ممکن است در مدل های متنوع فرق داشته باشد و به همین دلیل توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی دوو مراجعه کنید تا از این طریق بتوانید از این دستگاه بصورت اصولی استفاده نمایید.

ارور ماشین ظرفشویی دووعلت ارور ماشین ظرفشویی دوو
E1آبگیری ماشین ظرفشویی دوو طولانی شده است.
E2آب ورودی ماشین ظرفشویی دوو دچار مشکل شده است.
E3المنت ماشین ظرفشویی دوو خراب شده است.
E4ماشین ظرفشویی دوو دچار نشتی شده است.
E6ترمیستور ماشین ظرفشویی دوو خراب شده است.
E8شیر برقی ماشین ظرفشویی دوو خراب شده است.
E9پنل ماشین ظرفشویی دوو خراب شده است.

تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو به چه صورت انجام میشود؟

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو وظیفه تخلیه آب کثیف در ماشین ظرفشویی دوو را پس از آنکه پروسه شستشو به اتمام رسید، برعهده دارد و به همین دلیل اگر این قطعه خراب شود، آب کثیف درون ماشین ظرفشویی دوو به فاضلاب منتقل نخواهد شد و در نتیجه با خرابی های مختلفی روبرو خواهید شد. از این رو با توجه به اینکه پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو یک قطعه بسیار حیاتی و کلیدی می باشد، توصیه می کنیم اقدام به تعمیر این قطعه در تعمیرگاه های مجاز و معتبر نمایید تا مشکل دستگاه شما برطرف شود.

چرا چراغ نمک ماشین ظرفشویی دوو روشن میشود؟

اگر در پنل ماشین ظرفشویی دوو متوجه روشن شدن چراغ نمک شده اید، لازم به ذکر می باشد که باید با خرید نمک مخصوص ماشین ظرفشویی دوو، اقدام به پر کردن محفظه نمک این دستگاه نمایید. از این رو علت روشن شدن چراغ نمک ماشین ظرفشویی دوو نشان دهنده اتمام نمک ماشین ظرفشویی دوو می باشد و باید آنرا شارژ کنید.

چرا چراغ نمک ماشین ظرفشویی دوو روشن میشود

همچنین اگر با پر کردن محفظه نمک باز هم با این خرابی روبرو شدید، اقدام به ریست کردن ماشین ظرفشویی دوو کنید و اما اگر باز هم این خرابی برطرف نشد، احتمالا برد ماشین ظرفشویی دوو خراب شده است.

نحوه تعمیر شیر برقی ظرفشویی دوو چگونه است؟

تعمیر شیر برقی ماشین ظرفشویی دوو به دلیل آنکه این قطعه یک قطعه کلیدی در ماشین ظرفشویی دوو می باشد، کار حساسی می باشد و نیاز به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا دارد تا بتوانید این مشکل را برطرف کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که برای تعمیر شیر برقی ماشین ظرفشویی دوو، از تجربه تکنسین های مجرب و متخصص در این زمینه استفاده کنید تا مشکل شما بصورت فنی و تخصصی برطرف شود؛ در غیر اینصورت این قطعه به دلیل تعمیرات غیر اصولی خواهد سوخت.

چگونگی تعمیر جت پمپ ظرفشویی دوو

جت پمپ ماشین ظرفشویی دوو همانگونه که مطلع هستید آب ورودی دستگاه را با فشار بسیار بالا به بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی دوو با سرعت بالا منتقل می کند تا پروسه شستشو صورت گیرد.

چگونگی تعمیر جت پمپ ظرفشویی دوو

از این رو اگر جت پمپ ماشین ظرفشویی دوو خراب شود، باید مورد تعمیر تخصصی قرار گیرد؛ چرا که جت پمپ ماشین ظرفشویی دوو از قطعات مختلفی تشکیل شده است. به همین دلیل برای تعمیر جت پمپ ماشین ظرفشویی دوو توصیه می کنیم اگر دانش فنی بخصوصی ندارید، به هیچ وجه اقدام نکنید.

در صورت سوختن این قطعه ممکن است بیش از 3 میلیون تومان (براساس مدل و برند دستگاه) اقدام به خرید قطعه جدید نمایید.

نکات نگهداری ماشین ظرفشویی دوو

با مطالعه موارد بالا قطعا متوجه این شده اید که مشکلات رایج معمولا به دلیل استفاده نادرست و غیر اصولی ما رخ می‌‌دهند. بنابراین اگر نکات نگهداری را به درستی رعایت نمایید، به هیچ وجه این مشکلات برای شما رخ نمی‌دهند. از این رو توصیه می‌کنیم در اسرع وقت سری به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی دوو بیندازید و نکات کلیدی که کمپانی دوو برای شما در نظر گرفته است را بخوانید و بصورت قدم به قدم آنها را رعایت کنید تا عمر مفید دستگاه را افزایش دهید و نیازی به تعمیرات نداشته باشید.

اما اگر به این دفترچه دسترسی ندارید، ما در ادامه موارد و نکاتی را مطرح کرده ایم که توسط تکنسین‌های تعمیراتی ما بازگو شده اند و توصیه می‌کنیم حتما این نکات را رعایت کنید. در صورت رعایت این نکات، عمر مفید دستگاه شما افزایش خواهد یافت. این نکات کلیدی عبارتند از:

 1. از تراز بودن ماشین ظرفشویی دوو مطمئن شوید و سپس آنرا به برق متصل کنید.
 2. حتما از محافظ برق استاندارد برای کنترل نوسانات برق استفاده کنید.
 3. فاصله ماشین ظرفشویی را با دیوار و سایر وسایل رعایت کنید.
 4. برای جعبه گشایی و نصب ماشین ظرفشویی دوو عجول نباشید.
 5. نصب اولیه ماشین ظرفشویی دوو باید توسط کارشناس نمایندگی محل سکونت شما انجام شود.
 6. ماشین ظرفشویی را در نزدیکی پریز برق نصب کنید.
 7. هیچ وسیله‌ای اعم از گلدان، ترازو آشپزخانه و… را بر روی ماشین ظرفشویی دوو قرار ندهید.
 8. در فواصل زمانی معین فیلتر ماشین ظرفشویی دوو را بشویید.
 9. در صورت آسیب دیدن فیلتر، اقدام به تعویض فیلتر ماشین ظرفشویی دوو کنید.
 10. قرص مناسب و باکیفیتی را تهیه و خریداری کنید.
 11. در فواصل زمانی معین اقدام به رسوب زدایی ماشین ظرفشویی دوو نمایید.
 12. به طور کلی ماشین ظرفشویی دارای 7 سال عمر مفید در طول استفاده متوسط می‌باشد.
 13. پس از اتمام فرآیند شستشوی ظروف، حتما درب ماشین ظرفشویی دوو را باز بگذارید تا محیط داخلی خشک شود.
 14. به هیچ وجه ظروف آهنی را درون ماشین ظرفشویی دوو قرار ندهید.
 15. جهت نظافت ماشین ظرفشویی از دستمال نرم استفاده نمایید.
 16. ماشین ظرفشویی دوو را به دور از دسترس کودکان و سینک قرار دهید.
 17. پیش از قرار دادن ظروف درون ماشین ظرفشویی دوو، خورده‌های غذا را از روی آنها تمیز کنید.
 18. در صورت بروز هر گونه خرابی، اگر دانش کافی در خصوص رفع مشکلات پیش آمده ندارید، به هیچ وجه اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو نکنید.

نکات نگهداری ماشین ظرفشویی دوو

عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو

بدون شک اختراع ماشین ظرفشویی توانست یکی از بزرگترین مشکلات بشریت را در قرن 21 رفع کند و این یک نکته بسیار مهم در مورد جایگاه این دستگاه در زندگی روزمره هر یک از ما می‌باشد. اما لازم به ذکر است ماشین ظرفشویی دوو متشکل از یک واحد کل نیست و از قطعات متعددی تشکیل شده که در صورت خرابی هر یک از این قطعات، ممکن است عملکرد کلی دستگاه دچار آسیب شود. بنابراین در صورت بروز هر گونه خرابی بصورت چشمی نمی‌توان پیش بینی کرد که مشکل از چه قرار می‌باشد!

برای تشخیص علت خرابی، می‌بایست تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با استفاده از ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا اقدام به بازبینی و عیب یابی دستگاه شما کند تا مشکل را بصورت جزئی و دقیق شناسایی کند و نیازی به تعویض قطعات کلیدی و گران قیمت ماشین ظرفشویی نداشته باشید. اما اگر به مراکز غیر مجاز مراجعه کنید، طبیعتا مشکل را بصورت چشمی تشخیص خواهند داد و علیرغم هزینه زیاد صرف تعویض قطعات، مشکل دستگاه نه تنها حل نخواهد شد، بلکه خرابی‌های بیشتری به وجود خواهند آمد.

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به همراه تیم مجرب و کارآزموده آماده بازبینی و عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بصورت رایگان می‌باشد. از این رو اگر دستگاه شما آسیب دیده است و مایل به تعمیر آن هستید، پیش از درخواست تعمیر اجازه دهید تا توسط تکنسین‌های مجرب مورد بازبینی قرار گیرد تا هم با هزینه مقرون به صرفه و هم در کمترین زمان ممکن مشکل شما برطرف گردد.

 • انجام عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو بصورت رایگان در آریابهکار.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

مهم‌ترین سوالی که پس از بروز هر گونه خرابی ممکن است برای ماشین ظرفشویی دوو شما رخ دهد، میزان هزینه تعمیر آن می‌باشد! اما اگر از همان ابتدا به دنبال هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هستید، باید بگوییم که مشکل شما رفع نخواهد شد چرا که فورا به مراکز غیر مجازی مراجعه خواهید کرد که تخصصی در این زمینه ندارند و صرفا مشکلاتی را برای دستگاه شما بجای تعمیر خرابی‌های آن ایجاد خواهند کرد.

همانگونه که در قسمت بالا بصورت جامع و کامل توضیح دادیم، ماشین ظرفشویی دوو یک دستگاه حساس و متشکل از ده‌ها قطعه مختلف و مرتبط با هم می‌باشد که برای تعمیر هر گونه خرابی باید بصورت دقیق مورد بازبینی و عیب یابی قرار گیرد تا مشکل شناسایی شود و بدون نیاز به تعویض قطعات و صرف تعمیرات جزئی، مشکل برطرف گردد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

از این رو فرآیند کاری بدین گونه می‌باشد که در ابتدا دستگاه معیوب شما را بازبینی می‌کنیم و سپس برحسب خرابی شناسایی شده، اعلام هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خواهیم کرد.

 • اعلام هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه.
 • عیب یابی رایگان ماشین ظرفشویی دوو.
 • شناسایی جزئی و دقیق خرابی پیش آمده.
 • تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی دوو بجای تعویض.
 • تعویض قطعات ماشین ظرفشویی دوو با قطعات جایگزین وارداتی.

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

پس از آنکه ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان خراب می شود، در صورت داشتن دانش فنی تعمیرات جزئی ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه ماشین ظرفشویی دوو را تعمیر کنیم؟ اینکه خودتان با دانش فنی بسیار جزئی مایل به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو هستید، بدون شک دارای جوانب مثبت و منفی می باشد و به احتمال 50 درصد ممکن است دستگاه تعمیر شود! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر در این زمینه تخصص ندارید، به هیچ وجه اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو نکنید!

ماشین ظرفشویی دوو امروزه نسبت به دستگاه های چندین سال اخیر این برند پیشرفت زیادی کرده است و شما نمی توانید خرابی های این دستگاه را به سادگی تشخیص و تعمیر کنید. با این وجود برای آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شما عزیزان باید چندین سال دوره های مختلف را بگذرانید و همزمان تعمیرات تخصصی را آغاز کنید تا بتوانید تبدیل به یک تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو شوید!

از این رو توصیه ما به شما این است که پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را فقظ و فقطه به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید تا دستگاه شما بصورت 100 درصد تعمیر شود.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی دوو در یک نگاه

تمامی مشکلات و خرابی‌هایی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) شما رخ دهد را بصورت کامل و دقیق در این گزارش مورد بررسی قرار دادیم و راهکارهایی را نیز برای آنها معرفی کردیم. اما در ادامه این بخش قصد داریم تا این مشکلات را بصورت مختصر و مفید به همراه راهکارها مورد تشریح قرار دهیم تا زودتر به پاسخ خود برسید. توجه داشته باشید که در این بخش صرفا نکات اصلی نام برده شده اند و برای یافتن سایر نکات می‌توانید موارد مذکور در این گزارش را مطالعه کنید.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی دوودلایلی همچون خرابی قفل درب، سوختن برد و خرابی فیوز حرارتی باعث روشن نشدن ماشین ظرفشویی دوو خواهند شد که باید در ابتدا توسط تکنسین مجرب مورد عیب یابی قرار گیرد.
باز نشدن قرص در ماشین ظرفشویی دوومعمولا به دلیل استفاده از قرص‌های بی کیفیت این مشکل رخ می‌دهد که با خرید قرص باکیفیت این مشکل رفع خواهد شد؛ در غیر اینصورت باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.
تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی دووگرفتگی لوله فاضلاب و لوله تخلیه ماشین ظرفشویی دوو عوامل اصلی و کلیدی این مشکل هستند که بدون نیاز به تکنسین می‌توانید آنها را با استفاده از نور کافی مورد بررسی قرار دهید.
خاموش شدن ناگهانی ماشین ظرفشویی دووخرابی موتور، نوسان برق و عدم استفاده از محافظ برق استاندارد می‌تواند باعث بروز این خرابی شود که صرفا باید توسط تکنسین تعمیراتی، مورد بازبینی و تعمیر قرار گیرد.
خراب شدن پنل ماشین ظرفشویی دووفشردن بیش از حد، لمس پنل با دستان خیس و وارد شدن ضربه شدید از دلایل خراب شدن پنل ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) هستند که در صورت خرابی پنل، توصیه می‌کنیم به هیچ وجه از دستگاه استفاده نکنید و در اسرع وقت به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مراجعه کنید.
علت صدای زیاد ماشین ظرفشویی دوومعمولا عدم تراز بودن ماشین ظرفشویی دوو می‌تواند منجر به چنین عاملی شود که اگر با چند بار امتحان متوجه این صدا شدید، بهتر است با کارشناسان و تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید.
عیب یابی ماشین ظرفشویی دوودر مجموعه آریابهکار پروسه عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو بصورت کاملا رایگان توسط تکنسین‌های مجرب و ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا انجام می‌شود.
قطعات یدکی ماشین ظرفشویی دووجهت اطلاع از موجودی و قیمت قطعه یدکی مدنظر خود می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید.
خرابی دیسپنسر ماشین ظرفشویی دوومعمولا به دلیل ضربه شدید می‌تواند قابلیت خود را از دست دهد و در صورت خراب شدن آن باید اقدام به تعویض دیسپنسر ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) نمایید.
علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی دوودر 90% مواقع این مشکل به دلیل عدم استفاده از تنظیمات مناسب رخ می‌دهد که با مطالعه دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی دوو می‌توانید این مشکل را برطرف کنید؛ در غیر اینصورت این یک مشکل جدی می‌باشد که باید به مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شمال تهران

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شمال تهران

در صورتی که ساکن مناطق شمالی تهران هستید و نیاز به خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در این مناطق را دارید، می توانید بر روی خدمات تخصصی ما حساب کنید و مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن ریشه یابی و تعمیر شود. در ادامه مناطق تحت پوشش را در شمال تهران نام برده ایم و عبارتند از:
نیاورانسوهانکتجریش
اقدسیهفرمانیهجردن
درکهکامرانیهالهیه
ونکزعفرانیهجماران
قلهکازگلآجودانیه
داودیهدروسلویزان
محمودیهدزاشیبظفر و…

نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو جنوب تهران

همچنین اگر ساکن جنوب تهران هستید و ماشین ظرفشویی دوو شما به هر دلیلی خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، می توانید از خدمات تخصصی ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران استفاده کنید و مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود. با این وجود ما به همراه کادری جوان و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هستیم و می توانید از خدمات ما استفاده نمایید. در ادامه مناطق جنوبی تهران تحت پوشش نمایندگی را نام برده ایم.

امیریهافسریهخراسانشوش
فلاحنازی آبادمشیریهشهر ری
نعمت آباددولت آبادصالح آبادخزانه
منیریهامیر بهادرمولویجوادیه، سیروس و…

نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو غرب تهران

نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو غرب تهران

با توجه به درخواست شما عزیزان، ما خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را در مناطق غربی تهران نیز ارائه می دهیم و می توانید از خدمات ما برای تعمیر دقیق و تخصصی دستگاه خود استفاده کنید. از این رو در ادامه مناطق غربی تهران که تحت پوشش خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو قرار دارند، آشنا خواهید شد و عبارتند از:
پونکصادقیهشهرک هما
سعادت آبادشهرانشهرک راه آهن
شهرزیباجنت آبادسازمان آب
شهرک غربشاهینشهرک پرواز
باغ فیضگیشاتوحید و…

نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو شرق تهران

همچنین ما به مناطق شرق تهران نیز خدمات تعمیر ارائه می دهیم که در ادامه مناطق تحت پوشش را نام برده ایم.

تهرانپارسحکیمیهنارمکشمیران نوهروی
قنات کوثرپاسدارانمجیدیهتسلیحاتمدائن
وحیدیهتهران نونیرو هواییپیروزیصفا و …

نمایندگی و تعمیرگاه تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در مرکز تهران

نمایندگی و تعمیرگاه تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در مرکز تهران

همچنین اگر در مرکز تهران نیاز به خدمات تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو دارید، ما آماده ارائه بهترین کامل ترین خدمات به شما کاربران گرامی هستیم. در ادامه مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در مرکز تهران را نام خواهیم برد:
توانیرعباس آبادعشرت آبادمنیریهیوسف آباد
امیر آبادایرانشهرپامنارآرژانتینبهجت آباد و…

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو در آریابهکار

در صورتی که با خرابی ماشین ظرفشویی دوو روبرو شده اید و مایل هستید تا این پروسه را در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو انجام دهید، ممکن است برای شما سوال شود که خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو به چه صورت می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

بنابراین ما تمام خدماتی که مرتبط با ماشین ظرفشویی دوو هستند را به شما ارائه می دهیم و برای ما فرقی ندارد که خرابی دستگاه شما چیست؛ چرا که مهم ترین وظیفه مجموعه ما این است که دستگاه معیوب شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کند و نیازی به تعویض قطعات کلیدی هم نداشته باشید و صرفا با یکبار تعمیرات تخصصی بتوانید از دستگاه خود همانند روز اول استفاده کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که صرفا تمام خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را در نمایندگی انجام دهید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو می توانید هم از کارت گارانتی استفاده کنید و هم اینکه با هزینه مقرون به صرفه ای اقدام به تعمیرات دستگاه خود کنید.

نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی دوو در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران یکی از قدیمی ترین مجموعه هایی می باشد که در تهران شروع به فعالیت در این زمینه کرده است و امروزه پس از گذشت 3 دهه تجربه تعمیرات، توانایی های لازم و کافی برای تعمیر دستگاه شما را دارد و می تواند بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهد و بتوانید به بهترین شکل ممکن اقدام به تعمیر دستگاه خود کنید. مهم ترین نقطه متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر مجموعه ها، تعهد بالای آریابهکار نسبت به سلامت دستگاه شما می باشد.

به عبارتی ما در آریابهکار خودمان را متعهد بر تعمیر تخصصی دستگاه شما می دانیم و تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا بتوانیم بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهیم و بتوانید صرفا با خدماتی که ما به شما بصورت تخصصی ارائه می دهیم، از این دستگاه استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید. توجه داشته باشید که ما در آریابهکار تمام خدماتی که ارائه می دهیم را گارانتی می کنیم تا با خیالی آسوده از خدمات ما استفاده نمایید و مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه رفع گردد.

از این رو در صورتی که با خرابی قبلی در این دستگاه روبرو شوید، ما آنرا در بازه زمانی گارانتی طولانی مدت آریابهکار تعمیر خواهیم کرد تا مشکل دستگاه شما بدون نیاز به هر هزینه ای تعمیر گردد.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

هر آنچه که مرتبط با ماشین ظرفشویی دوو می باشد، در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص بصورت تخصصی به شما ارائه می شود تا بتوانید از این دستگاه بهترین استفاده ممکن را ببرید و بتوانید از آن همانند روز اول استفاده کنید. توجه داشته باشید که ما در آریابهکار هیچ محدودیتی در خصوص تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو نداریم و می توانیم پیچیده ترین خرابی های ممکن را در این دستگاه رفع نماییم و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید. از این رو اگر به فکر سلامت دستگاه خود هستید، می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

اما از مهم ترین خدماتی که ما می توانیم به شما ارائه دهیم، می توان به این موارد اشاره کرد:
 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی دوو.
 • تعمیر تخصصی برد ماشین ظرفشویی دوو.
 • رفع مشکل پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دوو.
 • تعمیر شیر برقی ماشین ظرفشویی دوو.
 • نصب صحیح ماشین ظرفشویی دوو.

سرویس ظرفشویی دوو چگونه از خرابی های آن جلوگیری می کند؟

در صورتی که شما از خدمات سرویس ماشین ظرفشویی دوو استفاده کنید، بدون شک مطمئن باشید که طول عمر دستگاه شما چندین برابر خواهد شد. به عبارتی اگر شما در فواصل زمانی مختلفی اقدام به سرویس ماشین ظرفشویی دوو نمایید، دستگاه شما خراب نخواهد شد. اما چگونه؟ آیا چنین چیزی در ماشین ظرفشویی دوو ممکن است؟ در صورتی که پروسه سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی دوو به بهترین شکل ممکن صورت گیرد، بدون شک مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن صورت خواهد گرفت.

از این رو در طی این پروسه، تکنسین تعمیرکار آریابهکار با استفاده از ابزارهایی که به آن مجهز می باشد، اقدام به عیب یابی قطعه به قطعه دستگاه شما خواهد کرد تا بتواند مشکل را ریشه یابی نماید. با این وجود در طی پروسه سرویس ماشین ظرفشویی دوو، تکنسین به دنبال کوچک ترین ایرادات ممکن خواهد بود تا بتواند مانع از گسترش آنها به مرور زمان شود. از این رو در طی پروسه سرویس ماشین ظرفشویی دوو، تکنسین تمام دستگاه شما را یکبار تست می کند و اگر متوجه خرابی شود، آنرا فورا تعمیر خواهد کرد.

لازم به ذکر می باشد که تکنسین های تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو در آریابهکار که خدمات سرویس ماشین ظرفشویی دوو را به شما ارائه می دهند، به شما گارانتی نیز ارائه خواهند کرد و می توانید از این طریق اقدام به رفع مشکل دستگاه خود کنید. توجه داشته باشید که اگر به فکر سلامت دستگاه خود هستید، توصیه می شود حداقل هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس ماشین ظرفشویی دوو توسط تکنسین های مجرب نمایید.

سوالات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

علیرغم اینکه در طی این گزارش به تمام خرابی‌ها و راهکارهای ممکن و ناممکن پرداختیم، در این بخش قصد داریم تا به سوالات شما در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی دوو (DAEWOO) در آریابهکار بپردازیم:

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمامی خدماتی که توسط مجموعه ما انجام می شوند، شامل 90 روز گارانتی شرکتی آریابهکار خواهند شد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو چقدر است؟

هزینه تعمیر خرابی پیش آمده برای ماشین ظرفشویی دوو باید توسط تکنسین و ابزارهای تعمیراتی در ابتدا به‌صورت کامل عیب یابی و سپس اعلام شود.

پنل ماشین ظرفشویی دوو قابل تعمیر است؟

بله. بستگی به خرابی پنل دارد و در صورت تایید تکنسین مورد تعمیر خواهد قرار گرفت. اما اگر آسیب کلی باشد، باید اقدام به تعویض پنل نمایید.

مقالات تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
علت داغ شدن ماشین ظرفشویی دوو

علت داغ شدن ماشین ظرفشویی دوو

اگر از ماشین ظرفشویی خود به صورت صحیح و اصولی استفاده کنید، غیر ممکن است…

بیشتر بخوانید
ماشین ظرفشویی دوو بهتر است یا سامسونگ؟

ماشین ظرفشویی دوو بهتر است یا سامسونگ؟

اگر شما نیز قصد خرید ماشین ظرفشویی داشته باشید ممکن است برایتان این سوال پیش…

بیشتر بخوانید
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 8 Comments

 1. سلام من ماشین ظرفشویی دوو دارم الان از زیرش آب راه نیفته عیب یابی شد گفتن جای مخزن نمک از داخل یک قطعه شکسته آیا مخزن نمک تعویض میشه درست میشه اصلا

  1. با سلام. برطرف سازی این مشکل در صورتی قطعی است که مشکل تنها از بخش گفته شده باشد. برای آنکه به صورت دقیق رفع مشکل شما را اطلاع دهیم، این مورد باید توسط تعمیرکاران آریابهکار مورد بررسی قرار گیرد. در نظر داشته باشید که هزینه عیب یابی در نمایندگی آریابهکار به صورت کاملا رایگان می باشد. جهت هماهنگی با شمار های قرار داده شده در صفحه تماس حاصل نمایید.

 2. ظرفشویی من امروز هرکاریش میکنم روشن نمیشه. شما میتونید کمکم کنید مشکلشو پیدا کنم که اگه بتونم مشکلشو حل کنم و روشنش کنم؟؟ ممنون میشم اگه سریع جواب بدین و کمکم کنید چون من تو حومه شهر زندگی میکنم و راحت نمیتونم تعمیرکار پیدا کنم!

  1. با سلام،
   کاربر گرامی برای رفع روشن نشدن ظرفشویی موارد زیر باید چک شود:
   پریز برق، دوچاخه، موتور، برد الکتریکی، میکروسوئیچ، سیستم برقی دستگاه که بعضی از این موارد را میتوانید خودتان چک کنید. اما بعضی دیگر نیاز به بررسی و عیب یابی توسط متخصصان این زمینه را دارد. در صورت تمایل میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

 3. سلام و خسته نباشید دارم خدمات شما و همکاران گرامیتان. من از ظرفشویی دوو استفاده می کنم و به تازگی مشکلاتی در سیستم شستشو آن می بینم. چندجا در محل سکونت خودم که شهر ساوه هستش بردم و گفتن باید موتور عوض شه و خرابی از اونه و کلی هزینه داره. خواستم بدونم شما به عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو، اطراف تهران را هم خدمات می دهید یا که تنها خدمات شما در استان تهران است؟

  1. با سلام. کاربر گرامی خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آریابهکار تنها محدود به مناطق 22 گانه تهران می باشد و ارسال تعمیرکار و سرویس دهی برای پوشش کامل این مناطق تعیین شده است. اما شما می توانید همانند دیگر مشتریان عزیز ما که ساکن در شهرستان های دور و نزدیک می باشند، دستگاه را برای ما ارسال نمایید تا تعمیرات آن را به صورت دقیق انجام دهیم و با ریز فاکتور هزینه های تعمیرات برای شما ارسال نماییم. در قبال عیب یابی از دستگاه هیچ هزینه ای برای شما تعیین نمی شود و به صورت کاملا رایگان می باشد. به خاطر داشته باشید که تعمیر ظرفشویی دوو شما پس از تعیین قیمت نهایی و اعلام رضایت شما آغاز خواهد شد.
   جهت هماهنگی های لازم با شماره 02145437 تماس حاصل نمایید.
   در خصوص موضوع دیگری که به آن اشاره نمودید، باید بدانید که علت های مختلفی موجب اختلال در سیستم سشتشو ظرفشویی دوو شما می شود که باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرند. خرابی موتور ارتباط بسیار کمی با شستشو ضعیف دستگاه دارد و احتمالات نزدیک تر باید در مراحل اول مورد بررسی قرار گیرند.

 4. با عرض سلام و خسته نباشید. یه ظرفشویی دوو دارم که متاسفانه ظرفا رو خشک نمیکنه و همینجوری خاموش میشه. مشکلش از چیه؟ اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل خشک نکردن ظروف در دستگاه ماشین ظرفشویی دوو می تواند به دلایل زیادی اتفاق بیوفتد. اما از مهم ترینِ این دلایل می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
   خرابی دریچه هوا و فن
   خرابی ترموستات
   خرابی سنسور المنت
   کم بودن یا خالی بودن مایع جلا دهنده
   باز نشدن درب بعد از اتمام فرایند
   و …
   در صورتی که موارد بالا را بررسی کردید اما مشکل را پیدا نکردید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس خاصل فرمایید تا از متخصصان آریابهکار برای برطرفسازی مشکل دستگاه خود کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214