skip to Main Content
تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس (SIEMENS)
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس به دلیل ساختار و طراحی پیچیده ای که دارد، کاری بسیار حساس است. شرکت آریابهکار با توجه به سابقه زیاد در تعمیر تخصصی لوازم خانگی مخصوصا تعمیر ماشین ظرفشویی می تواند این کار را با بهترین کیفیت انجام دهد.

کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی منجمله تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس دارای ضانتنامه 90 روزه کتبی می باشد. چنانچه در این بازه زمانی دستگاه شما مجدد دچار مشکل شد، به صورت رایگان مشکل را برطرف می کنیم. در نهایت برای تعمیر ظرفشویی خود حتما از طریق نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس اقدام کنید.

فهرست

اصول تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

ماشین ظرفشویی زیمنس یکی از گران‌قیمت ترین دستگاه های ماشین ظرفشویی در بازار ایران و جهان می باشد چرا که مدل های مختلفی از این دستگاه با قابلیت های مختلفی عرضه شده اند. به همین دلیل این یک دستگاه ساده و عادی نیست که توسط تعمیرکاران سطحی به‌صورت تخصصی تعمیر شود!

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت بروز هر گونه خرابی در ماشین ظرفشویی زیمنس در ابتدا کنترل خودتان را حفظ کنید و سپس از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را جهت اعزام تعمیرکار متخصص انجام دهید تا تکنسین آریابهکار در اسرع زمان به محل شما جهت تعمیرات اعزام شود.

اصول تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

اما اگر پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس که دستگاهی کاملا پیچیده است را به افراد غیرکارشناس بدهید، بدون شک پشیمان خواهید شد؛ چرا که علیرغم اینکه دستگاه شما تعمیر نخواهد شد، بلکه خرابی آن گسترش خواهد یافت و می تواند باعث هزینه بیشتر شما در این زمینه گردد.

از این رو صرفا پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس باید توسط تعمیرکارانی صورت گیرد که نسبت به این دستگاه در مدل های مختلف دید فنی و مهندسی دارند و می توانند مشکل را به بهترین حالت ممکن تعمیر کنند.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی، آماده ارائه تعمیرات تخصصی این دستگاه با استفاده از تیم متخصص و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد تا بتوانید با استفاده از این دانش فنی تعمیرات، همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید و کمترین هزینه ممکن را نیز برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس بپردازید.

لازم به ذکر می باشد که هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه برآورد و اعلام خواهد شد که کمترین هزینه تعمیرات ممکن در تهران می باشد.

خدمات نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

اگر ماشین ظرفشویی زیمنس شما در هر مدل به هر دلیلی دچار خرابی شده است و نمی توانید از آن همانند روز اول استفاده کنید، جای نگرانی نیست چرا که تمام مشکلات این دستگاه توسط افراد کارشناس و مجرب آریابهکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا قابل تعمیر هستند.

یک نکته مهم در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در آریابهکار این است که تمام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در آریابهکار بدون هرگونه محدودیتی انجام می شوند و ما هیچ محدودیتی در خصوص تعمیر این دستگاه نداریم.

از این رو تمام تعمیرات مرتبط با این دستگاه در مجموعه ما انجام می شود و جهت انجام هماهنگی های لازم جهت تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار از طریق شماره های مندرج اقدام کنید.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

یکی از نکاتی که ما بارها به شما عزیزان تاکید کرده ایم این است که حتما برای خرید ماشین ظرفشویی زیمنس از مراکز مجاز و معتبر در سطح شهر خود اقدام نمایید و به هیچ وجه از فروشگاه های غیر مجاز و غیرقانونی اقدام به خرید ماشین ظرفشویی زیمنس نکنید!

چرا که در صورت خرید ماشین ظرفشویی زیمنس از فروشگاه های مجاز به دلیل واردات قانونی این دستگاه، کارت گارانتی ماشین ظرفشویی زیمنس به شما تعلق خواهد گرفت که دارای اعتبار چندین ماهه می باشد و اگر در این بازه زمانی متوجه خرابی دستگاه شدید می توانید از طریق مراجعه به نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس اقدام به تعمیر دستگاه خود از طریق کارت گارانتی نمایید.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

از این رو اگر دستگاه شما خراب شده است، باید در ابتدا کارت گارانتی را بررسی کنید و اگر کارت گارانتی شما اعتبار کافی داشت، می توانید از این خدمات استفاده کنید. اما چگونه شماره تلفن نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس را پیدا کنیم؟

برای یافتن این شماره تماس باید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید چرا که تمام اطلاعات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس بر روی این کارت نوشته شده است و شما با استفاده از این کارت گارانتی می توانید با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس خود تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را جهت تعمیر این دستگاه به‌صورت رایگان انجام دهید.

همچنین اگر کارت گارانتی دستگاه فاقد اعتبار است، می توانید از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 آریابهکار هماهنگی های لازم را جهت اعزام سریع تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس به محل خود را انجام دهید تا مشکل دستگاه شما به‌صورت فنی و مهندسی توسط تعمیرکاران مجموعه ما تعمیر شود.

مقالات مرتبط: نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

یک نکته بسیار مهم و متمایز کننده در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در آریابهکار نسبت به سایر مجموعه های تعمیراتی مجاز و غیر مجاز این است که صفر تا صد تعمیرات دستگاه شما فقط و فقط توسط تعمیرکارانی انجام می شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی زیمنس را در رزومه خود دارا هستند و نسبت به تمامی مدل های ماشین ظرفشویی زیمنس دارای دید فنی و مهندسی هستند.

اما این در حالی است که در صورت تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس توسط سایر تعمیرکار، شخص تعمیرکار شاید حتی یکبار هم اقدام به تعمیر یکی از مدل های ماشین ظرفشویی زیمنس نکرده است و صرفا قصد آزمون و خطا دارد! نتیجه هم کاملا مشخص می باشد.

عیب یابی رایگان ظرفشویی زیمنس در نمایندگی آریابهکار

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس، 0 تا 100 خدمات تعمیر این دستگاه را توسط تکنسین های مجرب و متخصص به‌صورت تخصصی انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. از این رو اولین گام برای آنکه بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، باید مشکل دستگاه به‌صورت تخصصی صورت گیرد تا مشکل به‌صورت دقیق و بدون هر گونه حدس و گمانی تشخیص داده شود. به همین دلیل ما پروسه عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس را به‌صورت رایگان توسط تکنسین ها با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و به‌صورت حضوری انجام می دهیم تا مشکل تشخیص داده شود!

عیب یابی رایگان ظرفشویی زیمنس در نمایندگی آریابهکار

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پیش از تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس، باید پروسه عیب یابی آن توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت گیرد تا مشکل آن رفع گردد. از این رو اگر با مراجعه به یک تعمیرگاه شخص تعمیرکار بدون آنکه دستگاه را باز و عیب یابی کند به شما اعلام هزینه تعمیرات نماید، بدانید که مایل به دریافت هزینه های نامتعارف در این خصوص از شما می باشد و توصیه می کنیم تحت هیچ شرایطی به این افراد اعتماد نکنید؛ چرا که معمولا هزینه 3 یا 4 برابری هزینه اعلامی را از شما دریافت خواهند کرد.

سرویس های دوره ای ماشین ظرفشویی زیمنس

سلامت ماشین ظرفشویی زیمنس برای شما مهم است؟ می خواهید این دستگاه تا چندین سال خراب نشود؟ راهکار چیست؟ اگر شما عزیزان مایل هستید از ماشین ظرفشویی زیمنس برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، ما سرویس سالیانه ماشین ظرفشویی زیمنس را به شما پیشنهاد می کنیم؛ چرا که در صورت سرویس سالیانه این دستگاه شما می توانید عمر مفید دستگاه را به بهترین شکل ممکن تشخیص دهید و بتوانید تا چندین سال از آن استفاده کنید.

البته یک نکته در این زمینه وجود دارد و آن هم این است که بازه زمانی سرویس ماشین ظرفشویی زیمنس بستگی به نحوه و میزان استفاده شما از این دستگاه دارد. برای مثال اگر شما از این دستگاه حداقل 2 بار در هفته استفاده می کنید، توصیه می کنیم هر 3-4 ماه یکبار اقدام به سرویس این دستگاه توسط تکنسین های مجرب نمایید.

لازم به ذکر است که یکی از خدمات مجموعه آریابهکار به شما عزیزان، سرویس ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تکنسین های مجرب و متخصصی می باشد که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی این دستگاه را دارند.

ویژگی های تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس

با توجه به میزان حساسیت بالای ماشین ظرفشویی زیمنس، پروسه عیب یابی و تعمیر آن باید توسط کارشناسان در این زمینه صورت گیرد تا شما بتوانید چندین سال دیگر از این دستگاه استفاده کنید. به همین دلیل ما در آریابهکار این پروسه را توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس انجام می دهیم که بیش از 5 سال سابقه تخصصی در این زمینه را داراست و با انجام تعمیرات تخصصی می تواند این مشکل را به بهترین شکل ممکن تعمیر کند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما 0 تا 100 پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه باید توسط تکنسین های دستگاه شما صورت گیرند.

توجه: جهت انجام هماهنگی های لازم برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکاران این دستگاه می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 اقدام نمایید و درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های ما در اسرع زمان به محل شما اعزام شوند.

نکات طلایی در تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس بدون آنکه یکسری نکات طلایی در حین تعمیر آن رعایت و اجرا شوند، بدون شک امکان‌پذیر نیست؛ از این رو فرد تعمیرکاری که مایل به تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس شما عزیزان است باید تمام این نکات طلایی که ماحصل چندین سال کار و تلاش مداوم در این زمینه است را کسب کرده باشد تا بتواند آنها را به مرحله اجرا برساند.

نکات طلایی در تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

اما اگر فرد تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس شما توانایی تعمیر این دستگاه و تجربه کافی در خصوص نکات طلایی را نداشته باشد نمی تواند نتیجه مدنظر شما را ایجاد کند. به همین دلیل توصیه کلیدی که برای شما داریم این است که پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس فقط توسط تعمیرکاران مجرب صورت گیرد.

همچنین لازم به ذکر است که تعمیرکاران ماشین ظرفشویی زیمنس در آریابهکار حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه را دارا هستند و تمام نکات طلایی که تضمین کننده تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی زیمنس می باشند را در حین تعمیرات رعایت می کنند تا بهترین کیفیت ممکن را به شما ارائه کنند.

مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی زیمنس در تهران

شرکت آریابهکار بیش از 30 سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیرات لوازم خانگی را دارد. کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی با استفاده از قطعات اصل و فابریک شرکتی صورت می گیرد. همچنین ۹۰ روز گارانتی شامل حال تمام دستگاه های تعمیر شده می باشد. چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه به صورت رایگان انجام می گردد.

با سپردن تعمیر ماشین ظرفشویی خود به ما در وقت و هزینه صرفه جویی کنید. در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار می توانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات ماشین ظرفشویی شرکت استفاده کنند.

مزیت های تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در نمایندگی آریابهکار

در صورت تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکاران آریابهکار مزایایی به شما تعلق خواهد گرفت که به نحوی تضمین کننده خدماتی است که ما به شما ارائه می دهیم.

لازم به ذکر است که اولین مزیتی که به شما تعلق خواهد گرفت این است که تمام پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس توسط تعمیرکارانی صورت خواهد گرفت که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی را در این زمینه دارند و با تمامی مدل های ماشین ظرفشویی زیمنس آشنا هستند و می توانند در کسری از زمان با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مشکل دستگاه شما عزیزان را به‌صورت فنی و مهندسی تشخیص دهند. اما این در حالی است که در سایر مراکز تعمیراتی چنین موضوعی وجود ندارد.

با خراب شدن ماشین ظرفشویی زیمنس بی درنگ به فکر هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس خواهید افتاد و این برای شما سؤال خواهد شد که هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس من چقدر است؟ این سؤال در وهله اول هر چند مهم است، اما نباید سؤال اول باشد چرا که بدون عیب یابی تخصصی دستگاه، آیا امکان تشخیص خرابی وجود دارد؟ بدون شک چنین چیزی نیست.

همچنین باید بگوییم که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در آریابهکار علیرغم تعمیرات تخصصی صورت گرفته شده، کمترین هزینه اعلامی در تهران است چرا که معیار اعلام هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در آریابهکار نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران می باشد و هیچ هزینه اضافی در این خصوص از شما دریافت نخواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس با ضمانت نامه کتبی

لازم به ذکر است که یکی دیگر از مزایای مهمی که در آریابهکار به شما عزیزان تعلق می گیرد این است که ما ساده‌ترین و پیچیده‌ترین خدماتی که به شما ارائه می کنیم شامل گارانتی مجموعه می شود؛ چرا که تمام خدماتی که به ما به شما ارائه می کنیم، تخصصی هستند و نتیجه چندین سال تلاش بی وقفه می باشند.

بازه گارانتی که ما برای تمام خدمات خود در نظر گرفته ایم، 90 روزه است و این بدین معناست که اگر در این بازه زمانی خرابی ابتدایی در دستگاه ظاهر شد، دیگر نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات نخواهید داشت چرا که تمام این پروسه به‌صورت رایگان برای شما تعمیر خواهد شد. اما این در حالی است که چنین خدماتی در سایر مراکز تعمیراتی وجود ندارد.

مقالات مرتبط: نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس با قطعات اورجینال

شعار ما در آریابهکار این است که تمام قطعات معیوب را تعمیر می کنیم تا شما عزیزان نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو اگر قطعه از قطعات ماشین ظرفشویی زیمنس خراب شده باشد، ما آنرا تعویض نخواهیم کرد و صرفا با استفاده از دانش فنی تیم کارشناسان، مشکل قطعه معیوب شما را تعمیر می کنیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس با قطعات اورجینال

اما گاهی اوقات ممکن یک قطعه به دلیل وارد شدن فشار بیش از حد کارایی خود را از دست بدهد و به هیچ وجه قابل تعمیر نباشد. برای مثال ممکن است برد ماشین ظرفشویی زیمنس در طی استفاده نادرست ذوب شده باشد! در این مواقع امکان تعمیر قطعه وجود نداشته و صرفا باید با استفاده از قطعات وارداتی آریابهکار براساس برند و مدل دستگاه تعویض قطعه صورت گیرد. لازم به ذکر است که پروسه تعویض قطعه ماشین ظرفشویی زیمنس در آریابهکار نیز شامل گارانتی می شود.

اقدامات مهم در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

اگر تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس را به افراد کارشناس و مجرب بسپارید که توانایی کافی در این زمینه دارند، تمام اقدامات مهمی که باید در این زمینه صورت گیرند بدون هر گونه محدودیتی توسط این افراد صورت خواهد گرفت تا مشکل دستگاه شما با دقت بالاتر، کیفیت مناسب و کمترین هزینه ممکن برطرف شود. از این رو تمام اقدامات مهم در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس صرفا توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس صورت خواهد گرفت.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس چه زمان ضروری است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما شکل گیرد این است که بهترین بازه زمانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس چه زمانیست؟ از نظر تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار، بهترین زمان برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس این است که شما همانند یک روز عادی تصمیم به استفاده از این دستگاه می گیرد و سپس با روشن کردن دستگاه متوجه ساده ترین خرابی می شود که این خرابی تا روز قبل وجود نداشت.

از این رو اگر در این مواقع اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس کنید، بدون شک با هزینه کمتری مشکل شما صرفا با تعمیرات تخصصی رفع خواهد شد.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

اگر این سؤال نیز برای شما عزیزان نیز پیش آمده است و مایل به کسب اطلاعات بیشتر هستید، باید بگوییم که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با بیش از 30 سال سابقه درخشان می باشد که در طی سالیان اخیر همواره سعی کرده است تا با کمترین هزینه ممکن مشکل دستگاه شما عزیزان را به نحوی برطرف کند تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و صرفا از طریق تعمیر تخصصی قطعه آسیب دیده بتوانید از دستگاه خود استفاده کنید.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس را به مجموعه آریابهکار بسپاریم

همچنین لازم به ذکر است که تمام فعالیت آریابهکار تحت نظر اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و هیچ هزینه نامتعارفی از شما نیز در خصوص تعمیرات انجام شده، دریافت نمی شود.

مراحل ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در آریابهکار

جهت ثبت درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در آریابهکار توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص ما چند روش مختلف را برای شما در نظر گرفته ایم که با استفاده از این روش ها می توانید از خدمات تخصصی ما استفاده کنید.

سریعترین و بهترین روش ممکن در این زمینه این است که در ابتدا تعدادی تصویر به همراه ویدیو 30 ثانیه ای از دستگاه خود تهیه کنید و برای تیم کارشناس آریابهکار در واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید تا مشکل دستگاه شما به‌صورت سطحی مورد بازبینی قرار گیرد و راهکار متناسب با خرابی نیز به شما اعلام گردد.

لازم به ذکر است که برای عیب یابی قطعی و نهایی دستگاه باید تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی زیمنس به‌صورت حضوری دستگاه را با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قرار دهد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که فایل های ارسالی شما واضح باشند و در فایل ویدیو ارسالی نیز خرابی دستگاه را به‌صورت کامل شرح دهید تا راهنمایی بهتری برای شما عزیزان صورت گیرد.

همچنین یکی دیگر از روش های کاربردی برای تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس در آریابهکار این است که از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و با شرح خرابی رخ داده، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین به محل خود را انجام دهید.

آخرین روش هم این است که با هماهنگی قبلی دستگاه ماشین ظرفشویی زیمنس را به شعب تعمیراتی آریابهکار منتقل نمایید تا مشکل دستگاه در حضور شما توسط تعمیرکاران عیب یابی و سپس تعمیر تخصصی شود.

مقالات مرتبط: نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران

مشکلات رایج ظرفشویی زیمنس

 1. سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی در هنگام کار
 2. کار نکردن دکمه های ظرفشویی
 3. خشک نشدن ظروف در دستگاه
 4. نشتی آب ماشین ظرفشویی
 5. عدم پخش شوینده در داخل دستگاه
 6. بسته نشدن درب ظرفشویی
 7. شروع نشدن سیکل شستشو
 8. تمیز نشستن ظروف
 9. شروع به کار نکردن ماشین ظرفشویی زیمنس
 10. خشک نشدن ظروف داخل دستگاه
 11. تخلیه نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی
 12. باقی ماندن لک بر روی ظروف بعد از شستشو
 13. چفت نشدن درب ظرفشویی

مشکلات رایج ظرفشویی زیمنس

دلیل خوب تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی زیمنس چیست؟

بدون شک مهم ترین قابلیت ماشین ظرفشویی زیمنس این است که ظروف قرار داده شده در داخل این دستگاه پس از اتمام پروسه شستشو به بهترین شکل ممکن شسته شوند. اما اگر ظروف قرار داده شده در این دستگاه تمیز شسته نشوند، علت چیست؟ آیا دیگر نمی توانیم از این دستگاه استفاده کنیم؟ لازم به ذکر است که این مشکل معمولا یک مشکل عادی نیست و می تواند ناشی از مسائل فنی و تخصصی ماشین ظرفشویی زیمنس باشد؛ اما قابل تعمیر و رفع می باشد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

از این رو از مهم ترین دلایل تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی زیمنس می توان به موارد متعددی اشاره نمود که تماما باید توسط تکنسین دستگاه مورد عیب یابی قرار گیرند. اما از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. خرید شوینده نامرغوب.
 2. تنظیمات اشتباه.
 3. عدم چیدن صحیح ظروف.
 4. مسدودی سوراخ های بازوی شستشو.
 5. کثیفی فیلتر ماشین ظرفشویی زیمنس.
 6. خرابی المنت.
 7. خراب شدن برد ماشین ظرفشویی زیمنس.
 8. باز نشدن قرص شستشو و…

علت کامل قفل یا بسته نشدن درب ظرفشویی زیمنس چیست؟

برای آنکه شما بتوانید ماشین ظرفشویی زیمنس را روشن کنید، ملزم به رعایت چندین نکته هستید که یکی از این نکات هم این است درب دستگاه به‌صورت کامل بسته شود؛ از این رو اگر درب ماشین ظرفشویی زیمنس تحت هر شرایطی بسته نشود، به هیچ وجه نمی توانید این دستگاه را حتی برای یک ثانیه روشن کنید. با این وجود اگر با وجود شواهد متوجه این شدید که ماشین ظرفشویی زیمنس به دلیل بسته نشدن و قفل نشدن درب روشن نمی شود، باید دستگاه توسط تکنسین مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

علت کامل قفل یا بسته نشدن درب ظرفشویی زیمنس چیست

از این رو از رایج ترین دلایل این خرابی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. خرابی درب.
 2. خرابی قفل درب.
 3. آسیب دیدن میکروسوئیچ.
 4. گیر کردن یک شیء در قفل دستگاه.
 5. خرابی برد ماشین ظرفشویی زیمنس و…

چرا از ماشین ظرفشویی زیمنس آب نشت میکند؟

یکی از مشکلات رایج ماشین های ظرفشویی که ممکن است چندین سال پس از خرید این دستگاه رخ دهد، نشت آب از زیر ماشین ظرفشویی زیمنس می باشد که این خرابی می تواند تبعاتی از جمله مشکل برق گرفتگی را برای شما به همراه داشته باشد. از این رو توصیه می کنیم این مشکل را جدی بگیرید و اقدامات لازم و کافی را در همان ابتدا انجام دهید تا این مشکل منجر به مشکلات بیشتری نشود. به همین دلیل توصیه می کنیم این مشکل توسط تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی شود. از مهم ترین دلایل نشت آب در ماشین ظرفشویی زیمنس می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. فرسودگی لوله های ماشین ظرفشویی زیمنس.
 2. خرابی درب.
 3. خرابی پمپ تخلیه.
 4. سوراخ شدن شلنگ پمپ تخلیه.

دلیل صداهای زیاد ظرفشویی زیمنس چیست؟

صدای زیاد و ناهنجار ماشین ظرفشویی زیمنس بدون شک نشان دهنده یک خرابی و هشدار در این دستگاه می باشد و توصیه ای که برای شما داریم این است که در ابتدا این مشکل توسط یک تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیر قرار گیرد؛ چرا که اگر در روزهای ابتدایی اقدام به تعمیر این خرابی نکنید، بدون شک هزینه تعمیرات شما چندین برابر خواهد شد. با این وجود از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به موارد ذیل اشاره نمود و به دلیل فنی بودن این مشکل، بهتر است توسط تکنسین عیب یابی شود:

 • بار زیاد مخزن.
 • عدم نصب صحیح.
 • خرابی قطعات داخلی.
 • چیدن نادرست ظروف.
 • خرابی پمپ تخلیه و…

علت مشکل آبگیری نکردن ظرفشویی زیمنس

منظور آبگیری کردن ماشین ظرفشویی زیمنس این است که شما عزیزان با روشن کردن این دستگاه، جریان آب جهت شستشوی ظروف وارد دستگاه شود. اما اگر جریان آب تحت هر شرایطی وارد دستگاه نشود، مطمئنا پروسه شستشوی دستگاه آغاز نخواهد شد. از این رو این مشکل هم همانند یک هشدار می باشد که باید به آن توجه کافی صورت گیرد. در ادامه رایج ترین دلایل این خرابی را برای شما نام برده ایم:

علت مشکل آبگیری نکردن ظرفشویی زیمنس

 1. مسدودی فیلترهای ماشین ظرفشویی زیمنس.
 2. مشکل در اتصالات و شلنگ های متصل.
 3. خرابی پمپ.
 4. بسته بودن شیر آب متصل به دستگاه.
 5. قطع بودن جریان آب منطقه.
 6. خرابی قطعات داخلی و فنی.

چرا ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی زیمنس سفیدک میزند؟

اگر پس از اتمام برنامه شستشو درب این دستگاه را باز کردید و متوجه این شدید که ظروف موجود درون این دستگاه سفیدک زده اند، نشان از یک خرابی می باشد که باید مورد بررسی قرار گیرد. اما علت سفیدک زدن ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی زیمنس چیست؟ در ادامه رایج ترین دلایل این خرابی را نام برده ایم:

 1. آب منزل شما دارای املاح بالایی می باشد.
 2. فیلتر آب ورودی را چک و تمیز کنید.
 3. مخزن نمک ماشین ظرفشویی زیمنس را پر کنید.

علت کار نکردن کلید های روی ظرفشویی زیمنس چیست؟

چرا با فشردن کلیدهای ماشین ظرفشویی زیمنس هیچ کدام از آنها کار نمی کنند؟ اگر این مشکل برای شما نیز پیش آمده است، مطمئنا نمی توانید از این دستگاه تا زمانیکه این خرابی را رفع کنید، استفاده نمایید؛ چرا که برای روشن کردن ماشین ظرفشویی زیمنس باید با استفاده از این کلیدها اقدام کنید. اما علت این خرابی کدام است؟

 1. استفاده نادرست و صحیح از کلیدها.
 2. نفوذ آب و گرد و غبار.
 3. خرابی برد ماشین ظرفشویی زیمنس.
 4. اتمام طول عمر مفید.
 5. وارد شدن ضربه به پنل و دکمه ها.

دلیل بوی بد در ماشین ظرفشویی زیمنس چیست؟

با استفاده از ماشین ظرفشویی زیمنس در طول زمان ممکن است این مشکل برای شما نیز رخ دهد که با بو کردن محیط داخل این دستگاه متوجه بوی بدی شوید که شما را آزار دهد! این بوی بد در ماشین ظرفشویی زیمنس می تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد که در ادامه با رایج ترین دلایل این خرابی آشنا خواهید شد؛ این مشکل قابل رفع است و جای نگرانی وجود ندارد.

 1. کثیفی فیلترهای ماشین ظرفشویی زیمنس.
 2. مسدودی سوراخ های بازوی دستگاه.
 3. اتمام مخزن نمک.
 4. مسدودی شلنگ تخلیه.
 5. مواد شوینده بی کیفیت.
 6. رسوب بستن ماشین ظرفشویی زیمنس.

علت تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی زیمنس

پس از آنکه پروسه شستشو درون ماشین ظرفشویی زیمنس به اتمام میرسد، باید آب درون دستگاه بصورت کامل تخلیه شود تا شما بتوانید دب دستگاه را باز کنید. از این رو اگر آب داخل این دستگاه تخلیه نشود، با مشکلاتی روبرو خواهید شد. از این رو متداول ترین دلایل این خرابی عبارتند از:

علت تخلیه نشدن آب در ماشین ظرفشویی زیمنس

 • خرابی پمپ تخلیه.
 • مسدودی شلنگ تخلیه.
 • مسدودی فیلتر ماشین ظرفشویی زیمنس.
 • مسدود شدن لوله فاضلاب.

تعمیرات خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی زیمنس

یکی از مراحل شستشو در ماشین ظرفشویی زیمنس این است که پس از شستشوی ظروف درون این دستگاه، پروسه خشک کردن ظروف انجام شود. از این رو اگر این پروسه صورت نگیرد، ظروف شما خشک نخواهند شد و ممکن است تبدیل به لکه شوند. اما علت رخ دادن این مشکل چیست؟

 1. خرابی المنت.
 2. خرابی برد.

دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی زیمنس چیست؟

بدون شک برای آنکه بتوانید از ماشین ظرفشویی زیمنس استفاده کنید، باید این دستگاه روشن شود. اما اگر دستگاه شما هر چند ده ها قابلیت مختلف دارد و شما نمی توانید این دستگاه را روشن کنید، نشان دهنده یک مشکل اساسی و جدی می باشد که باید مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد. با این وجود ما تمام پروسه عیب یابی این خرابی و سایر خرابی های این دستگاه توسط تکنسین های مجموعه بصورت اصولی انجام می دهیم تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. از این رو چرا ماشین ظرفشویی زیمنس روشن نمی شود؟ از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی زیمنس چیست

 1. خرابی برد ماشین ظرفشویی زیمنس.
 2. قطع بودن برق محل سکونت شما.
 3. خرابی قطعات داخلی.
 4. نوسان برق.
 5. عدم استفاده از محافظ برق استاندارد و…

چرا پس از شستشو در ظرفشویی زیمنس روی ظروف لکه میزند؟

اصولا پس از آنکه درب ماشین ظرفشویی زیمنس را باز می کنید، انتظار دارید که تمام ظروف در این دستگاه بدون هر گونه مشکلی شسته شده باشند و بدرخشند. از این رو اگر با باز کردن درب دستگاه متوجه لکه هایی روی آنها شدید، آیا عادی است؟ خیر! این مشکل می تواند نشان دهنده یک مشکل دیگر باشد که باید مورد بررسی قرار گیرد تا رفع گردد. با این وجود لازم به ذکر است که این خرابی را نباید به حال خود رها کنید؛ چرا که این خرابی در قالب معجزه از بین نخواهد رفت.

از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. مواد شوینده نامرغوب.
 2. برنامه شستشوی نامناسب.
 3. تمام شدن مخزن نمک.
 4. اتمام مایع جلادهنده.
 5. سختی آب.

دلایل حل نشدن مواد شوینده در ماشین ظرفشویی زیمنس

یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای شما با استفاده از ماشین ظرفشویی زیمنس رخ دهد این است که قرص و مواد شوینده که درون دستگاه قرار داده اید، پس از روشن کردن دستگاه باز نشود! اما چرا؟ معمولا این مشکل ناشی از نامرغوب بودن و همچنین تقلبی بودن آن رخ می دهد که توصیه می کنیم بسته قرصی که خریداری کرده اید را دور بیندازید و یک نمونه جدید خریداری کنید. اما از کجا بخریم؟ برای خرید قرص مرغوب ماشین ظرفشویی زیمنس توصیه می کنیم از فروشگاه های مجاز و معتبر در محل سکونت خود اقدام نمایید و به شرکت تولید کننده، تاریخ تولید، تاریخ انقضا و… محصول نیز دقت کنید.

نکات نگهداری از ظرفشویی زیمنس SIEMENS

 • به طور مرتب درزگیر ها، سبد و قفسه های ماشین ظرفشویی را تمیز نگه دارید.
 • هر چند وقت یکبار بگذارید ماشین ظرفشویی با سرکه کار کند تا تمیز شود. (بدون قراردادن ظروف داخل آن)
 • فیلتر دستگاه را بصورت مرتب تمیز و یا تعویض کنید.
 • دمای گرمایشی ماشین ظرفشویی زیمنس را تنظیم کنید و دستگاه را روی دور مناسب شستشو قرار دهید.
 • ظروف را به تعداد مناسب در ظرفشویی قرار دهید و هیچ گاه آن را به طور کامل پر نکنید.

نکات نگهداری از ظرفشویی زیمنس SIEMENS

هزینه تعمیر ظرفشویی زیمنس

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی با توجه به مشکل دستگاه شما متفاوت می باشد. ممکن است نیاز به تعویض قطعه باشد و یا اینکه بتوان قطعه معیوب را تعمیر کرد. بنابراین نمیتوان هزینه دقیقی را بابت این مورد اعلام کرد و باید حتما ابتدا مراحل عیب یابی دستگاه طی شود.

همچنین قطعات ماشین ظرفشویی زیمنس را بی واسطه تهیه می کنیم که در نتیجه هزینه شما را به میزان زیادی کاهش می دهد.همچنین هزینه های براساس نرخنامه نهادهای نظارتی ذیربط می باشد و به همین جهت فاکتور رسمی به شما ارائه می دهیم.

هزینه تعمیر ظرفشویی زیمنس

سرویس های تعمیری ماشین ظرفشویی زیمنس

 • تعمیر و یا تعویض المنت هیتر ظرفشویی
 • تعویض قفل درب ظرفشویی و سوئیچ آن
 • تعویض شیر برقی ورودی آب
 • تعویض نوار لاستیکی دور درب
 • تعمیر و یا تعویض پمپ تخلیه
 • تعویض فیلتر پمپ
 • تعویض بازوهای آبپاش
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی
 • تعویض موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی زیمنس
 • تعمیر و تعویض موتور ماشین ظرفشویی زیمنس
 • تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی زیمنس
 • تعویض المنت ماشین ظرفشویی زیمنس
 • سرویس و جرم گیری ماشین ظرفشویی زیمنس
امتیاز page

This Post Has 16 Comments

 1. آب ظرفشویی من تخلیه نمیشه. مجبور میشم خودم خالیش کنم و خونه خیلی کثیف میشه.
  مشکلش چیه؟ شما میتونید تعمیرش کنید؟

  1. با سلام،
   جمع شدن آب در کف ماشین ظرفشویی ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. برای مثال مسدود شدن فیلتر، خرابی پمپ، گرفتگی مسیر فاضلاب، خرابی شیر تخلیه و … برای عیب یابی دقیق بهتر است از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

 2. برای شستشو ظروف توی ظرفشویی باید حتما از نمک استفاده کنیم؟
  مایع جلادهنده ظرف ها رو خراب نمیکنه؟

  1. با سلام،
   بله استفاده از نمک برای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی نیاز است و باعث میشود تا ظروف خط و خش دار و کدر نشوند. همچنین جلوی رسوب گیری مسیر آب را نیز میگیرد.
   در جواب سوال دوم شما باید بگوییم خیر مایع جلادهنده نه تنها ظروف را خراب نمیکند بلکه باعث میشود روی ظورف خط و هش نیوفتد و بدون لک و براق شوند. از مزایای دیگر استفاده از مایع جلا دهنده میتوانیم به بهبود فرایند خشک سازی نیزاشاره کنیم.

 3. ماشین ظرفشویی من سیکل شستشو رو انجام نمیده. شروع نمیکنه اصلا فکر میکنم.
  چیکارش میتونم بکنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی شروع نکردن سیکل شستشوی ظرفشویی و کار نکردن آن میتواند به دلیل یکی از مشکلات زیر باشد:
   خرابی قفل درب و میکروسوئیچ قفل درب
   ایراد تایمر یا کنترل الکترونیکی
   ایراد در رله استارت موتور ماشین ظرفشویی
   خرابی فیوز حرارتی
   خرابی موتور محرک
   در صورتی که دانش کافی برای بررسی موارد ذکر شده را ندارید میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید و از تعمیرکاران متخصص مجموعه کمک بگیرید.

 4. سلام روزتون بخیر ظرفشویی من یه مشکلی داره که وقتی کارش تموم میشه میام میبینم دوباره آشغال تو ظرفشویی هست و ظرفا هم بوی بدی میدن
  باید چیکارش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر عزیز شما باید قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی باقیمانده غذا را از وی آن پاک کنید و سپس آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهید.
   ممکن است فیلتر ماشین ظرفشویی شما نیز با پسماند غذاها پر و مسدود شده باشد. پس باید فیلتر آن را تمیز کنید.
   همچنین باید چک کنید که آب به راحتی وارد ظرفشویی شما میشود و مشکلی در لوله کشی ها یا شیر برقی دستگاه وجود نداشته باشد.
   در صورت نیاز میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید و با کمک تعمیرکاران باتجربه ی آریابهکار مشکل خود را برطرف سازید.

 5. مشکل ظرفشویی که روشن نمیشه از چیه؟ بعضی موارد رو چک کردم پیدا نکردم مشکل رو

  1. با سلام،
   کاربر گرامی روشن نشدن ماشین ظرفشویی زیمنس ممکن است به دلایل موارد زیر اتفاق بیوفتد:

  2. خرابی قفل سوئیچ درب
  3. ایراد تایمر یا کنترل الکترونیکی دستگاه
  4. خرابی سوئیچ انتخابی یا سلکتور
  5. خرابی رله استارت موتور
  6. وجود مانع در فیوز خرارتی دستگاه
  7. خرابی موتور محرک
  8. شما می توانید برای عیب یابی دقیق و رایگان دستگاه با شکاره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 6. خسته نباشید. ماشین ظرفشویی من بدنه ش برق داره! فکر کنم خطرناکه چون شدتش از یه برق گرفتگی ساده بیشتر بود! فعلا از برق کشیدمش ولی در کل باید چیکارش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل برق داشتن بدنه یکی از مشکلاتی است که بسیار خطرناک بوده و می تواند هم به شما و هم به دستگاه آسیب برساند پس بهتر است ایمنی را رعایت کرده و هر چه سریع تر مشکل را بر طرف نمایید.
   یکی از دلایل این مشکل این است که با دستانی خیس یا نم دار دستگاه را لمس کرده اید و از طریق پنل دستگاه آب به آن وارد شده باشد. دلیل دیگر این است ک از طریق سیستم گرمایشی دستگاه برق به المنت های دستگاه آسیب رسانده است.
   بهتر است برای برطرف سازی این مشکل حتما از یک متخصص کمک بگیرید و با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا تعمیرکاران آریابهکار هر چه سریع تر برای برطرف کردن این مشکل به شما کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214