skip to Main Content
تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک یکی از خدمات تخصصی در مجموعه آریابهکار می باشد. تعمیر ماشین ظرفشویی در آریابهکار با ضمانتنامه 90 روزه انجام خواهد شد. در طول مدت گارانتی در صورت بروز مشکل، شرکت به رایگان تعمیر مجدد را انجام خواهد داد. ما در تمامی تعمیرات لوازم خانگی فقط از قطعات یدکی فابریک و اصلی استفاده می کنیم. به همین دلیل است که کلیه خدمات خود را تا 3 ماه گارانتی می کنیم.

فهرست

نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

برخلاف آنچه که تصور می کنید، پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک به نحوی نیست که حتی توسط افرادی که توانایی گرفتن آچار بدست دارند تعمیر شود! برای خرید یک دستگاه متوسط ماشین ظرفشویی مجیک باید حداقل 25 میلیون تومان هزینه نمایید و به همین دلیل این دستگاه گران‌ قیمت باید توسط تعمیرکاران و متخصصانی تعمیر شود که توانایی قابل توجهی صرفا در تعمیر این دستگاه در رزومه خود دارند! از این رو اگر تجربه کافی جهت تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک ندارید و مایل به تعمیر این دستگاه پیچیده هستید، باید بگوییم که علیرغم عدم تعمیر اصولی این دستگاه ممکن است خرابی بیشتری را درون دستگاه ایجاد نمایید که نتیجه قابل قبولی نخواهد بود.

نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

به همین دلیل اگر مایل به آشنایی با نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک هستید، باید دوره های مختلف را به همراه تجربه های طلایی را در این زمینه کسب کنید تا بتوانید این دستگاه را خیلی اصولی تعمیر کنید؛ در غیر اینصورت باید تمام پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک توسط تعمیرکاران متخصص تعمیر شود تا مشکل آن به شکل صحیح و اصولی رفع گردد و نیازی به پرداخت هزینه تعویض قطعات نداشته باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در تهران

اگر ساکن تهران هستید و با خرابی ماشین ظرفشویی مجیک روبرو شده اید، جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار به همراه تعمیرکاران مجرب و متخصص 0 تا 100 خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را بصورت تخصصی برای شما عزیزان انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید با شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا تکنسین های ما در کمترین بازه زمانی به محل شما جهت عیب یابی و تعمیرات تخصصی اعزام شوند.

لازم به ذکر است که هزینه اعلامی ما به شما براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و در صورت درخواست شما عزیزان با ارائه مشخصات کافی، فاکتور رسمی نیز صادر خواهد شد.

مقالات مرتبط: نمایندگی تعمیر ظرفشویی زیمنس

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک با دو شعبه در شرق و غرب تهران و بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی، آماده تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی مجیک شما عزیزان با استفاده از بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد تا بدون نیاز به تعویض قطعات بتوانید از این دستگاه حتی بهتر از روز اول استفاده کنید. با این وجود برای انجام هماهنگی های لازم جهت تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک تعمیرکاران ماشین ظرفشویی مجیک آریابهکار می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید تا تکنسین های تعمیرکار مجموعه آریابهکار به محل شما جهت انجام تعمیرات تخصص اعزام شوند.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک، تمام خرابی ها و مشکلاتی که به هر دلیلی برای دستگاه شما رخ داده است را بدون هر گونه محدودیت فنی و… تعمیر می کنیم تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. با این وجود ما در آریابهکار با تعمیرکارانی که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی مجیک را در رزومه خود دارند، تمامی خرابی ها و مشکلات ایجاد شده در دستگاه شما را تعمیر می کنیم و هیچ گونه محدودیتی نیز در پروسه تعمیرات ما وجود ندارد.

روال تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

روال اصولی و فنی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک به نحوی باید باشد که هم در ابتدا مشکل دستگاه به‌صورت تخصصی شناسایی شود و پس از آنکه مشکل دستگاه شناسایی شد، تعمیرات تخصصی بر روی دستگاه انجام شود و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

روال تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

با این وجود اگر این پروسه کلی در حین تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک رعایت شود، بدون شک مشکل دستگاه در کمترین بازه زمانی و ارزان‌ترین قیمت ممکن تعمیر خواهد شد. با این وجود روال تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک بدین گونه است که در ابتدا فرد تعمیرکار که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی این دستگاه را دارد، با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مشکل دستگاه را شناسایی و سپس اعلام کند.

پس از آنکه مشکل دستگاه تشخیص داده شد، متقابلا هزینه تعمیر آن نیز توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک به شما اعلام می شود و در صورت تائید شما در جهت تعمیرات، تعمیر تخصصی آغاز خواهد شد.

مهمترین نکات در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

نکات مهم و بسیار کاربردی درخصوص تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک وجود دارند که برای تعمیر اصولی و مهندسی دستگاه باید این نکات از همان ابتدا در حین تعمیر دستگاه اعمال شوند تا نتیجه خروجی قابل قبول باشد. از این رو در صورتی این نکات طلایی در حین تعمیرات بر روی دستگاه شما اعمال خواهند شد که 0 تا 100 تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک توسط تعمیرکاران متخصص و باتجربه ای تعمیر شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات دارند و بدون عیب یابی تخصصی دستگاه، هزینه تعمیرات را به شما اعلام نمی کنند!

لازم به ذکر است که در صورت تعمیر این دستگاه توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار، تمامی نکات طلایی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک که ناشی از چندین سال تجربه سخت و تخصصی بوده اند اعمال خواهند شد تا بتوانید به بهترین حالت ممکن از این دستگاه استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت نداشته باشید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

مزیت های تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در نمایندگی تخصصی آریابهکار

از مزایای مهمی که در صورت تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک توسط تعمیرکاران آریابهکار به شما تعلق می گیرد می توان به عیب یابی قطعه به قطعه و اصولی دستگاه پیش از هر گونه تعمیرات اشاره نمود که وقتی این پروسه بر روی دستگاه شما اعمال می شود، هم هزینه تعمیرات شما کاهش خواهد یافت و هم اینکه دیگر نیازی به پرداخت هزینه های نامتعارف جهت تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک نخواهید داشت.

مزیت های تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در نمایندگی تخصصی آریابهکار

از این رو ما به هیچ وجه پیش از آنکه دستگاه به‌صورت حضوری توسط تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی نشود، اعلام خرابی و هزینه نخواهیم کرد. اما این در حالی است که معمولا مجموعه های بی تجربه و غیرمجاز پیش از هر گونه تعمیرات و عیب یابی دستگاه با اطمینان خاطر به شما مشکل دستگاه را اعلام می کنند!

یکی دیگر از مزایایی که به شما تعلق خواهد گرفت این است که شعار ما در آریابهکار تعمیر تخصصی قطعات معیوب و خراب با استفاده از تعمیرات تخصصی توسط تعمیرکارانی می باشد که از این طریق سعی می کنیم تا مشکل دستگاه شما را با کمترین هزینه ممکن به نحوی تعمیر کنیم تا بتوانید چندین سال بدون هر گونه خرابی از آن استفاده کنید. اما این در حالی می باشد که برخی تعمیرکاران بی تجربه حتی تلاش جزئی برای تعمیر قطعه معیوب نمی کنند و در همان ابتدا اعلام تعویض قطعه خواهند کرد که این پروسه نادرست، هزینه زیادی را به شما تحمیل خواهد نمود.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک با ضمانت نامه معتبر

اگر مایل هستید تا علیرغم اینکه تعمیرات تخصصی بر روی دستگاه شما صورت گیرد، گارانتی خدمات نیز به شما تعلق گیرد، می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تعمیرکاران ماشین ظرفشویی مجیک آریابهکار بسپارید! چرا که ما در آریابهکار برخلاف تعمیرگاه های غیرمجاز، تمام خدمات ساده و پیچیده ای که برای شما عزیزان ارائه می کنیم، گارانتی ارائه رسمی و کتبی ارائه می کنیم تا اگر بخش تعمیر شده دستگاه شما پس از تعمیرات دچار خرابی مجدد شد، بدون پرداخت هر گونه هزینه جانبی بتوانید آنرا تعمیر کنید.

اما این در حالی است که در صورت تعمیر دستگاه توسط افراد بی تجربه، پس از آنکه محل شما را ترک می کنند دیگر هیچ مسئولیتی از خرابی دستگاه را برعهده نخواهند گرفت و اگر دستگاه خراب شود باید هزینه مجدد تعمیرات پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که تمام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در آریابهکار با گارانتی بلند مدت 90 روزه انجام می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک با قطعات دارای گواهی اصالت

اگر تکنسین های تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک آریابهکار در حین تعمیرات تخصصی قطعات آسیب دیده دستگاه شما بصورت کامل مطمئن شوند که برخی از قطعات دستگاه شما قابل تعمیر نیستند، به شما اعلام خواهند کرد که قطعه قابلیت تعمیر ندارد و باید تعویض شود. برای مثال اگر قسمتی از برد ماشین ظرفشویی مجیک به دلیل استفاده نادرست ذوب شده باشد، آیا قابل تعمیر است؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست. اما لازم به ذکر است که ما در آریابهکار پیش از هر گونه تعویض قطعات، در ابتدا تعمیرات تخصصی را انجام می دهیم تا نیاز شما مبنی بر تعویض قطعات رفع گردد.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک با قطعات دارای گواهی اصالت

لازم به ذکر است در صورت نیاز به تعویض قطعات، قطعات ماشین ظرفشویی مجیک بصورت وارداتی براساس مدل دستگاه بر روی دستگاه شما نصب خواهد شد که این پروسه نیز شامل گارانتی رسمی آریابهکار می شود.

تعمیر تخصصی ظرفشویی مجیک در محل

با توجه به کاربرد و عملکرد قابل توجه و بسیار مهم ماشین ظرفشویی مجیک در زندگی روزمره هر یک از ما، بدون شک می تواند مشکلاتی را برای ما به همراه داشته باشد. از این رو ما به همراهی کادری مجرب و متخصص با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا آماده تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در محل شما هستیم تا مشکل شما را بدون نیاز به تعویض قطعات برطرف کنیم و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

با این وجود برای ثبت درخواست خود می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین آریابهکار انجام دهید.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک

پس از آنکه پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص به‌صورت اصولی صورت گرفت، ما تمام خدمات صورت گرفته شده را به شما تضمین می کنیم؛ چرا که ما تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم به‌صورت تخصصی توسط تکنسین ها صورت می گیرند و به همین دلیل ما جزئی ترین و کلی ترین خدمات خود را برای شما گارانتی خواهیم کرد تا با خیالی آسوده دستگاه خود را برای تعمیرات به آریابهکار بسپارید. با این وجود بازه گارانتی خدمات ما 90 روزه می باشد.

این بدین معناست که ما در آریابهکار تمام خدمات صورت گرفته شده را به مدت 90 روز گارانتی رسمی و کتبی می کنیم تا اگر در این بازه زمانی با خرابی قبلی روبرو شدید، بتوانید به‌صورت رایگان و بدون پرداخت هر گونه هزینه جانبی اقدام به برطرف کردن مشکل کنید؛ این در حالی می باشد که سایر تعمیرگاه ها حتی یک ساعت هم خدمات خود را تضمین نمی کنند!

مهمترین اقداماتی که در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک صورت می گیرد

اقدامات مهم و قابل توجهی وجود دارند که در صورت تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک توسط تعمیرکاران متخصص باید بر روی دستگاه شما اعمال شوند تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید و هزینه تعمیرات بسیار جزئی بپردازید. با این وجود لازم به ذکر است که مهم ترین اقدام شما در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک این است که در انتخاب مرکز تعمیراتی دقت بیشتری به عمل بیاورید و اگر این مورد را با موفقیت انجام دهید، سایر اقدامات مهم توسط تعمیرکاران متخصص بر روی دستگاه شما اعمال خواهند شد.

ویژگی ها تعمیرکار متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک باید ویژگی هایی داشته باشد که این ویژگی ها تعیین کننده میزان تخصص آن و نحوه تعمیرات دستگاه شما خواهند بود. با این وجود تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک باید فردی باشد که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات این دستگاه را دارد و می تواند در کمترین بازه زمانی اقدام به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک نماید. همچنین یکی دیگر از ویژگی های تعمیرکار نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک می توان به میزان تخصص او در خصوص تعمیر قطعات معیوب اشاره کرد.

از این رو اگر تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک شما تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد، مطمئنا تعمیرات شما بصورت دقیق و تخصصی صورت نخواهد گرفت و نهایتا پس از گذشت یک هفته استفاده از این دستگاه با خرابی قبلی روبرو خواهید شد که برای شما یک اتفاق جالب نخواهد بود.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک چه زمان ضروری است؟

ضروری ترین بازه زمانی برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک که می تواند برای شما عزیزان ارزش اقتصادی داشته باشد، زمانی نیست که دستگاه بصورت کامل از کار بیافتد؛ بنابراین بهترین زمان برای تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک زمانی می باشد که شما جزئی ترین خرابی را در این دستگاه مشاهده کنید! در این مواقع معمولا مشکلات جزئی را بی اهمیت تلقی می کنیم و اگر به آنها اهمیت دهیم، هم هزینه تعمیرات بسیار جزئی خواهد بود و هم اینکه هزینه تعمیرات پرداخت نخواهید کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک چه زمان ضروری است

مقالات مرتبط: تعمیر ظرفشویی الگانس در تهران

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را به نمایندگی آریابهکار بسپاریم؟

یکی از سوالات اکثر مشتریانی که مایل هستند آریابهکار تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی مجیک آنها را انجام دهد این است که چرا باید به آریابهکار اعتماد کنیم؟ لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به اتفاق تیم متخصص، جوان و کارشناس با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی محسوب می شویم که همواره در شرایط فعلی سعی کرده ایم تا خدمات تخصصی با کمترین هزینه ممکن ارائه کنیم تا بتوانید با کمترین هزینه از دستگاه خود استفاده کنید.

همچنین ما در آریابهکار علیرغم تعمیرات تخصصی که به شما ارائه می کنیم، گارانتی تعمیرات انجام شده بصورت رسمی و کتبی به شما ارائه خواهیم کرد تا با خیالی آسوده تعمیرات دستگاه خود را به ما بسپارید.

در نمایندگی تعمیر ظرفشویی مجیک، اولویت با تعمیرات قطعات است

ما مفتخریم در آریابهکار به همراه کادری مجرب و متخصص قطعات معیوب ماشین ظرفشویی مجیک را با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر می کنیم تا هزینه تعمیرات شما کاهش یابد و نیازی به تعویض قطعات ماشین ظرفشویی مجیک نداشته باشید. از این رو اگر مایل هستید تا تعمیرات تخصصی با کمترین هزینه ممکن بر روی ماشین ظرفشویی مجیک صورت گیرد، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید.

همچنین تا زمانیکه که تکنسین های ما بصورت 100 درصد از عدم امکان تعمیر یک قطعه مطمئن نشوند، پروسه تعویض قطعات ماشین ظرفشویی مجیک صورت نخواهد گرفت.

مراحل درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک در آریابهکار

مراحل درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک در آریابهکار به روش های مختلفی انجام می شود که در ادامه قصد داریم شما را با این مراحل به‌صورت کامل آشنا سازیم. اولین مرحله که ساده‌ترین و سریعترین راهکار ممکن است این می باشد که تعدادی تصویر به همراه ویدیو سی ثانیه ای از دستگاه خود تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم تکنسین آریابهکار ارسال نمایید تا تیم تکنسین ما مشکل دستگاه را بررسی ابتدایی و کاملا سطحی انجام دهند و به ازای خرابی که در دستگاه شما اتفاق افتاده، راهکاری به شما ارائه کنند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که تصاویر و ویدیو ارسالی شما کیفیت و وضوح کافی داشته باشد تا مشکل بهتر بررسی شود.

مراحل درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک در آریابهکار

توجه داشته باشید که این عیب یابی، عیب یابی نهایی نیست و حتما باید دستگاه توسط تعمیرکاران متخصص با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما عیب یابی شود تا مشکل دستگاه مشخص شود. به همین دلیل پیش از آنکه دستگاه به‌صورت اصولی عیب یابی نشود، امکان اعلام هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک وجود ندارد؛ اما آیا بدون اینکه مشکل دستگاه تشخیص داده شود امکان اعلام هزینه تعمیرات وجود دارد؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست.

دومین راهکاری که ما برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم این است که از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و با شرح خرابی رخ داده، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تیم تعمیرکار انجام دهید تا مشکل به‌صورت فنی و تخصصی رفع گردد. توجه داشته باشید که تکنسین های تعمیرکار آریابهکار در روز و ساعت از پیش تعیین شده به محل شما جهت تعمیرات اعزام خواهند شد.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک و تعمیر رایگان دستگاه به وسیله کارت گارانتی، تنها یک راهکار پیش روی شماست و آن هم مراجعه به کارت گارانتی ماشین ظرفشویی مجیک می باشد که در روز خرید این دستگاه توسط فرد فروشنده به شما ارائه شد. از این رو با بررسی کارت گارانتی می توانید شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را پیدا کنید و با آن تماس بگیرید تا دستگاه را به نمایندگی مدنظر در شهر خود منتقل نمایید. از این رو برای استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی مجیک باید به کارت گارانتی دسترسی داشته باشید و اگر دستگاه شما کارت گارانتی ندارد، نشان دهنده واردات غیرقانونی آن می باشد.

لازم به ذکر است که اگر کارت گارانتی اعتبار تعمیرات داشته باشد، دستگاه شما جهت تعمیرات پذیرش می شود و اگر کارت گارانتی اعتبار نداشته باشد این خدمات به شما تعلق نخواهد گرفت. از این رو می توانید با شماره مرکزی 02145437 آریابهکار تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را جهت اعزام تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک انجام دهید.

مقالات مرتبط: تعمیر ظرفشویی سامسونگ

دلیل روشن نشدن ماشین ظرفشویی مجیک چیست؟

برای آنکه بتوانید از ماشین ظرفشویی مجیک استفاده کنید، این دستگاه باید روشن شود تا بتوانید از طریق انتخاب برنامه شستشوی ظروف اقدام به شستن ظروف در این دستگاه کنید. از این رو تصور کنید با روشن کردن ماشین ظرفشویی مجیک متوجه عدم روشن شدن این دستگاه شوید! بدون شک در این مواقع نمی توانید از ماشین ظرفشویی مجیک استفاده کنید و در نتیجه روند زندگی روزمره شما مختل خواهد شد. اما چرا ماشین ظرفشویی مجیک روشن نمی شود؟ از مهم ترین دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی مجیک می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • خرابی برد.
 • نوسان برق.
 • قطع شدن جریان برق.
 • اتصالی قطعات داخلی.
 • نفوذ آب به قطعات داخلی.

در خصوص نحوه تعمیر روشن نشدن ماشین ظرفشویی مجیک باید بگوییم که این یک مشکل فنی می باشد و باید توسط تکنسین مجرب و متخصص با دانش فنی تعمیرات دقیق صورت گیرد تا مشکل در ابتدا شناسایی و سپس تعمیر شود. از این رو برای تعمیر این خرابی می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده کنید.

علت بوی بد ماشین ظرفشویی مجیک چیست؟

بوی بد درون محفظه ماشین ظرفشویی مجیک معمولا بنابر دو دلیل مهم رخ می دهد که در ادامه به تفکیک آنها را توضیح خواهیم داد و توصیه می کنیم براساس دو مورد مذکور در قسمت ذیل اقدام به استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک نمایید!

علت بوی بد ماشین ظرفشویی مجیک چیست

1. بستن درب پس از اتمام شستشو

همانگونه که مطلع هستید ماشین ظرفشویی مجیک همانند سایر دستگاه های ماشین ظرفشویی برای آنکه ظروف درون دستگاه را بشوید نیاز به آب دارد که این آب در این دستگاه به کمک المنت گرم می شود و در نتیجه بخار در ماشین ظرفشویی مجیک شکل می گیرد. از این رو اصولا پس از آنکه پروسه شستشو به اتمام رسید، در ابتدا باید ظروف را از درون ماشین ظرفشویی مجیک خارج کنید و سپس دستگاه را خاموش کنید و در همین حین که دستگاه خاموش است، درب ماشین ظرفشویی مجیک را باز بگذارید تا رطوبت موجود در آن خارج شود.

اما اگر درب دستگاه را به محض خارج کردن ظروف ببندید، تبدیل به یک محیط ایده آل برای تولید انواع میکروب خواهد شد که نتیجه این اشتباه، استشمام بوی بد از ماشین ظرفشویی مجیک خواهد بود.

2. عدم تمیز کردن ظروف

اگر سری به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک بزنید، متوجه این خواهید شد که پیش از قرار دادن ظروف درون ماشین ظرفشویی مجیک باید سطح آنها را از هر گونه باقیمانده مواد غذایی و… پاکسازی کنید و صرفا ظرف را درون ماشین ظرفشویی مجیک قرار دهید. اما معمولا به دلیل عجله ممکن است محتویات موجود روی ظروف را پاک نکنیم و به همان صورت ظروف را درون ماشین ظرفشویی مجیک قرار دهیم.

با این وجود اگر این اشتباه را انجام دهید، به مرور زمان محتویات موجود روی غذا در قسمت فیلتر ماشین ظرفشویی مجیک جمع خواهند شد و می توانند بوی نامطبوع و زننده ای را از خود انتشار دهند.

چرا ظروف در ظرفشویی مجیک خوب شسته نمی شوند؟

دلایل مختلفی مبنی بر این خرابی وجود دارند که از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به مواد شوینده نامرغوب، چیدن نادرست ظروف، چیدن ظروف بیش از حد، خرابی المنت، خرابی بازوی آبپاش، خرابی جت پمپ و… اشاره کرد که این مشکل بهتر است توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی دقیق و فنی قرار گیرد تا مشکل به بهترین شکل ممکن شناسایی و برطرف گردد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر تخصصی در این زمینه ندارید، این پروسه را به تکنسین های متخصص بسپارید.

اگر با مشکل تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک روبرو شده اید، باید بررسی های لازم در این زمینه توسط شما صورت گیرد. در ادامه با رایج ترین دلایل تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک آشنا خواهید شد.

 • مواد شوینده نامناسب.
 • چیدمان اشتباه ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک.
 • خراب بودن برد.
 • تنظیمات اشتباه.
 • خراب بودن پمپ آب ماشین ظرفشویی مجیک.
 • خرابی پره های پروانه همزن.
 • گرفتگی سوراخ بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی مجیک.
 • گرفتگی فیلتر تخلیه ماشین ظرفشویی مجیک.
 • خرابی بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی مجیک.
 • خرابی شیر برقی ماشین ظرفشویی مجیک.
 • خراب شدن ترموستات و المنت.
 • اشکال در جاپودری ماشین ظرفشویی مجیک.

ما در آریابهکار در ابتدا این خرابی را با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قرار می دهیم و پس از آنکه از علت دقیق این خرابی مطلع شدیم، پروسه تعمیرات را انجام خواهیم داد.

چرا ظروف بعد از شستشو در ظرفشویی مجیک لک دارند؟

از مهم ترین دلایل وجود لکه بر روی ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • سختی آب مصرفی.
 • استفاده بیش از حد از مواد شوینده.
 • دمای آب پایین.
 • چیدمان نادرست ظروف.
 • شور بودن آب مصرفی.
 • مواد شوینده ی نامناسب و نامرغوب.
 • قرار دادن ظروف بیش از ظرفیت ماشین ظرفشویی مجیک.

چرا ظرفشویی مجیک صدای زیادی دارد؟

از مهم ترین دلایل صداهای غیرعادی حین کار ماشین ظرفشویی مجیک می توان به تراز نبودن ماشین ظرفشویی مجیک، خرابی بازوی آبپاش، خرابی موتور، خرابی آب، خرابی پمپ تخلیه و… اشاره کرد که هر یک از این عوامل به نحوی می توانند صدای ناهنجاری را از خود بروز دهند.

چرا ظرفشویی مجیک صدای زیادی دارد

در صورتی که با روشن کردن ماشین ظرفشویی مجیک صداهای عجیب و غریبی می شنوید، می توان به موارد ذیل اشاره نمود که باید بصورت تخصصی عیب یابی و تعمیر شوند.

 • پمپ.
 • عدم نصب صحیح.
 • بازوی آب پاش.
 • مشکل در جریان ورودی آب.
 • ظروف شکسته.
 • یاتاقان.
 • چیدمان نادرست ظروف.

با این وجود برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک با مشکل صدای غیرعادی می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار به همراه کادر متخصص و کارشناس استفاده کنید.

چرا دکمه های ماشین ظرفشویی کار نمی کنند؟

اگر با فشردن دکمه های پنل ماشین ظرفشویی مجیک متوجه این شده اید که عملکرد بخصوصی ندارند، موارد ذیل باید توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرند.

 • خراب شدن کنترل پنل.
 • خرابی برد.
 • خراب شدن تاچ پد لمسی.

چرا دکمه استارت ماشین ظرفشویی مجیک کار نمیکند؟

برای آنکه بتوانید برنامه انتخابی ماشین ظرفشویی مجیک را در دستگاه اعمال و اجرا کنید، باید دکمه Start را بفشارید تا پروسه شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک آغاز شود. اما چرا با فشردن دکمه استارت چیزی عوض نمی شود؟ معمولا در صورتی که یک خرابی در میان باشد، این دکمه عملکردی از خود نشان نخواهد داد. از این رو علت کار نکردن دکمه استارت ماشین ظرفشویی مجیک چیست؟ از مهم ترین دلایل کار نکردن این دکمه می توان به عدم بسته شدن دقیق درب، خرابی برد، خرابی دکمه و… اشاره کرد که باید مورد عیب یابی قرار گیرد.

از این رو برای عیب یابی و تعمیر این دکمه کلیدی می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده نمایید تا مشکل شما بصورت تخصصی مورد عیب یابی و تعمیر قرار گیرد.

علت خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک چیست؟

اگر خشک کن ماشین ظرفشویی مجیک کار نکند، پس از آنکه پروسه شستشوی ظروف در این دستگاه به پایان میرسد و اقدام به باز کردن درب ماشین ظرفشویی مجیک می کنید، بدون شک با لکه های آب روی ظروف روبرو خواهید شد که باید مجددا اقدام به تمیز کردن این ظروف نمایید. با این وجود چرا خشک کن ماشین ظرفشویی مجیک کار نمی کند؟ در این خصوص باید بگوییم که معمولا خشک کن ماشین ظرفشویی مجیک به دلیل خرابی المنت رخ می دهد و تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک باید اقدام به عیب یابی المنت این دستگاه کند.

طبیعتا پس از آنکه پروسه شستشو به اتمام میرسد، باید ظروف بصورت کاملا خشک به شما تحویل داده شوند. اما اگر با مشکل خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک روبرو شده اید، باید این موارد مورد بررسی قرار گیرند:

 • خرابی فن هوا.
 • کم بودن مایع جلادهنده.
 • خرابی درب.
 • خرابی المنت ماشین ظرفشویی.
 • مشکل در سنسور المنت.
 • چیدمان نادرست ظروف.
 • تنظیمات نادرست.

با این وجود اگر المنت ماشین ظرفشویی مجیک بصورت دقیق کار نکند، پروسه شستشوی ظروف در این دستگاه عملا همانند روز اول نخواهد بود و باید اقدام به تعمیر این قطعه بسیار مهم از قطعات ماشین ظرفشویی مجیک نمایید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران

مشکل نشتی آب در ماشین ظرفشویی مجیک

اگر پس از روشن کردن ماشین ظرفشویی مجیک متوجه آبریزی این دستگاه شدید، لازم به ذکر است که یک هشدار جدی می باشد و در اسرع زمان باید توسط تکنسین مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

 • خراب شدن آب بندی قطعات.
 • اختلال در عملکرد شناور.
 • اختلال در عملکرد پمپ.
 • خراب شدن شیر ورودی.
 • فرسودگی شلنگ ها.
 • خرابی بازوی آب پاش.
 • خراب شدن نوار دور درب.

دلیل عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی مجیک

پس از آنکه پروسه شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک صورت گرفت، آب کثیف درون ماشین ظرفشویی مجیک باید از این دستگاه تخلیه شود که برای تخلیه این آب کثیف باید پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی مجیک وارد عمل شود تا با پمپاژ کردن این آب کثیف به سمت فاضلاب، منجر به تخلیه کردن آب در این دستگاه شود. از این رو اگر پمپ تخلیه آب ماشین ظرفشویی مجیک مسدود و یا خراب شده باشد، این پروسه صورت نخواهد گرفت و آب کثیف درون ماشین ظرفشویی مجیک باقی خواهد ماند.

دلیل عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی مجیک

پس از آنکه پروسه شستشو به اتمام رسید، باید آب دستگاه از طریق لوله های متصل به دستگاه به سمت فاضلاب جریان یابند و اگر این آب به لوله فاضلاب جریان پیدا نمی کند، باید موارد ذیل مورد بررسی قرار گیرند.

 • خرابی فیلتر.
 • خرابی شیلنگ تخلیه.
 • مسدودی فاضلاب.
 • خرابی برد.
 • پروانه پمپ تخلیه.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت متوجه شدن این خرابی، در اسرع زمان با تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار تماس بگیرید تا پروسه تعمیر این دستگاه توسط تکنسین های ما صورت گیرد؛ توجه داشته باشید این خرابی به نحوی نیست که شما بتوانید آنرا خیلی ساده تعمیر کنید!

چرا مواد شوینده در ماشین ظرفشویی مجیک پخش نمی شوند؟

برای آنکه ظروف موجود در ماشین ظرفشویی مجیک بصورت کامل شسته شوند باید قرص شوینده که درون دستگاه قرار داده اید بصورت کامل باز شود. اما اگر قرص درون ماشین ظرفشویی مجیک باز نشود، قطعا ظروف درون این دستگاه شسته نخواهند شد. از این رو در صورت مواجه شدن با این مشکل، باید موارد ذیل مورد بررسی و عیب یابی قرار گیرند.

 • دمای پایین آب.
 • عدم اجرای برنامه.
 • خرید قرص نامرغوب.
 • خرابی دیسپنسر.
 • مشکل در میکروسوئیچ.
 • انتخاب برنامه نادرست.

علت وجود لکه های شیری رنگ روی ظروف در ظرفشویی مجیک چیست؟

این مشکل نیز یکی دیگر از مشکلاتی می باشد که ممکن است برای شما در حین استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک رخ دهد. با این وجود در صورت رخ دادن این خرابی باید ظروف را از داخل ماشین ظرفشویی مجیک خارج کنید و مجددا خودتان به سبک گذشته بشویید. از این رو باید بگوییم که این یک مشکل عادی و متداولی نیست که برای تمام کاربران ماشین ظرفشویی مجیک رخ دهد! این مشکل معمولا می تواند به دلیل خرید مواد شوینده نامرغوب رخ دهد که با تغییر مواد شوینده این مشکل برطرف خواهد شد.

از این رو برای خرید مواد شوینده نامرغوب می توانید به فروشگاه های مجاز و معتبری مراجعه کنید که مواد شوینده مرغوب و اورجینال خریداری کنید! اما اگر با این ترفند مشکل شما برطرف نشد، بهتر است برای تعمیر وجود ذرات شیری رنگ روی ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک از تکنسین های مجرب درخواست عیب یابی و تعمیرات نمایید تا این مشکل برطرف گردد.

چرا درب ماشین ظرفشویی مجیک قفل نمی شود؟

زمانیکه قفل درب ماشین ظرفشویی مجیک کار نکند، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که علت کار نکردن قفل درب ماشین ظرفشویی مجیک چیست؟ در این خصوص باید بگوییم که رایج ترین علت کار نکردن قفل درب این دستگاه، خرابی میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی مجیک می باشد که معمولا به دلیل اتمام طول عمر مفید، وارد شدن ضربه، بستن درب با فشار زیاد، باز کردن نادرست درب و… دچار خرابی شود. از این رو برای عیب یابی و تعمیر این خرابی می توانید دستگاه خود را به تکنسین های آموزش دیده و متخصص ما بسپارید تا پروسه تعمیرات صورت گیرد.

هنگامی که درب ماشین ظرفشویی مجیک شما عزیزان قفل نمی شود، می تواند به دلایل مختلفی باشد. در ادامه قصد داریم رایج ترین دلایل این خرابی را برای شما عزیزان شرح دهیم.

1. خرابی قفل درب

اگر قفل درب ماشین ظرفشویی مجیک خراب شده باشد، ممکن است قفل نشدن درب را تجربه کنید. در این صورت قفل درب باید توسط تکنسین مجرب، تعمیر یا تعویض شود.

2. مشکل در محور قفل کننده

ممکن است محور قفل کننده درب به علت رسوبات یا خرابی دچار مشکل شده باشد که باعث می شود قفل درب ماشین ظرفشویی مجیک کار نکند. در این صورت، تمیز کردن یا تعمیر محور قفل کننده می تواند مشکل را حل کند.

3. موانع در مسیر قفل کننده

ممکن است موانعی مانند دستمال، توده های بزرگ و کوچک تحت شرایط مختلفی به قفل درب ماشین ظرفشویی مجیک شما عزیزان چسبیده باشند و مانع چفت شدن درب به قفل بدنه ماشین ظرفشویی مجیک شوند. از این رو توصیه می کنیم این موانع را بردارید.

4. مشکل در سیستم قفل کننده

ممکن است سیستم قفل کننده درب ماشین ظرفشویی مجیک دچار خرابی شده باشد. در این صورت، باید توسط تکنسین مجرب بررسی و تعمیر شود.

جهت عیب یابی تخصصی و تعمیرات درب ماشین ظرفشویی مجیک می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم آریابهکار، هماهنگی های لازم را جهت تعمیرات انجام دهید.

توجه: در صورت کار نکردن قفل درب ماشین ظرفشویی مجیک، به هیچ وجه نمی توانید اقدام به روشن کردن ماشین ظرفشویی مجیک نمایید

چرا درب ظرفشویی مجیک بسته یا چفت نمی شود؟

یکی از نکات امنیتی در ماشین ظرفشویی مجیک، این است که تا وقتی درب دستگاه بصورت کامل بسته نشده باشد، برد دستگاه به هیچ وجه اجازه روشن شدن را صادر نمی کند. از این رو در این مواقع باید درب دستگاه که خود از قطعات مختلفی تشکیل شده باید توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی و سپس تعمیرات تخصصی قرار گیرد. با این وجود درب ماشین ظرفشویی مجیک باید بصورت کاملا تخصصی عیب یابی و تعمیر شود؛ در غیر اینصورت برد اجازه روشن شدن دستگاه را صادر نخواهد کرد.

چرا درب ظرفشویی مجیک بسته یا چفت نمی شود

جهت عیب یابی و تعمیر درب ماشین ظرفشویی مجیک می توانید دستگاه خود را به تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار بسپارید تا به بهترین شکل ممکن بتوانید از آن استفاده کنید.

چرا چراغ نمک ظرفشویی مجیک روشن میشود؟

همانگونه که مطلع هستید، یکی از محفظه های داخلی درون ماشین ظرفشویی مجیک مخصوص نمک مخصوص ماشین ظرفشویی مجیک می باشد که باید این محفظه را حداقل هفته ای یکبار بررسی کنید تا در صورت اتمام محتوات داخل این محفظه، آنرا مجددا شارژ کنید تا پروسه شستشوی ظروف به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. اما اگر محفظه نمک ماشین ظرفشویی مجیک خالی شده باشد، بصورت اتوماتیک چراغ نمک ماشین ظرفشویی مجیک روشن خواهد شد و این به معنای اتمام نمک ماشین ظرفشویی مجیک می باشد.

از این رو اگر اقدام به شارژ نمک ماشین ظرفشویی مجیک نمایید، این مشکل برطرف می شود. اما اگر پس از شارژ کردن این محفظه باز هم چراغ نمک ظرفشویی مجیک خاموش نشد، توصیه می کنیم ماشین ظرفشویی مجیک را به مدت 5 الی 10 دقیقه بصورت کامل از برق بکشید و سپس مجددا اقدام به متصل کردن دستگاه به جریان برق نمایید.

اما اگر باز هم این خرابی برطرف نشد، می توانید از طریق تماس با آریابهکار، درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های تعمیرکار مجموعه ما در اسرع زمان به محل شما اعزام شوند و مشکل چراغ نمک ماشین ظرفشویی مجیک را برطرف کنند.

چرا در ماشین ظرفشویی مجیک آب جریان ندارد؟

زمانیکه جریان آب در ماشین ظرفشویی مجیک وجود نداشته باشد، بنابراین عملا این دستگاه هیچ کاربردی نخواهد داشت تا اینکه شما اقدام به تعمیر این خرابی در ماشین ظرفشویی مجیک نمایید. اما چرا جریان آب در ماشین ظرفشویی مجیک وجود ندارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که معمولا این خرابی ممکن است ناشی از قطع بودن آب محل سکونت شما، خرابی شیر برقی و… رخ دهد و در نتیجه با رخ دادن این خرابی، اگر دستگاه را روشن کنید ممکن است برخی از قطعات ماشین ظرفشویی مجیک از کار بیافتند.

با این وجود توصیه می کنیم برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک از خدمات تخصصی کارشناسان استفاده کنید تا این مشکل تبدیل به یک مشکل بزرگ نشده، اقدام به رفع آنها نمایید.

مقالات مرتبط: تعمیر ظرفشویی آاگ

چرا ماشین ظرفشویی مجیک سیکل شستشو را شروع نمی کند؟

اگر ماشین ظرفشویی مجیک شما روشن می شود و با انتخاب برنامه شستشو متوجه این شده اید که سیکل شستشو آغاز نمی شود، نشان دهنده خرابی می باشد و این خرابی باید در اسرع زمان بصورت کاملا فنی و تخصصی عیب یابی شود. اما رایج ترین دلایل مبنی بر این خرابی عبارتند از:

 • خرابی موتور ماشین ظرفشویی مجیک.
 • خرابی برد ماشین ظرفشویی مجیک.
 • کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی مجیک.

عیب یابی رایگان ماشین ظرفشویی مجیک

یکی از خدمات تخصصی آریابهکار به شما عزیزان، عیب یابی رایگان ماشین ظرفشویی مجیک توسط تکنسین های مجرب و متخصص با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما عزیزان پیش از هر گونه تعمیرات می باشد. این بدین معناست که ما در ابتدا بدون هر گونه حدس و گمانی اقدام به باز کردن و عیب یابی قطعه به قطعه دستگاه با ارزش شما می کنیم تا مشکل را بصورت دقیق برآورد و مشخص نماییم و براساس مشکل پیش آمده و میزان خرابی آن، به شما اعلام هزینه تعمیرات خواهیم کرد.

عیب یابی رایگان ماشین ظرفشویی مجیک

با این وجود اگر مایل به عیب یابی رایگان ماشین ظرفشویی مجیک خود توسط تکنسین های متخصص و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیرات برد الکتریکی ماشین ظرفشویی مجیک

بردالکتریکی یکی از قطعات بسیار مهم در ماشین ظرفشویی مجیک، برد ماشین ظرفشویی مجیک می باشد که تمام قطعات به این قطعه متصل هستند و هر گونه عملکرد بخصوصی که قرار است در این دستگاه صورت گیرد، بستگی به برد دارد! به عبارتی دیگر برد ماشین ظرفشویی مجیک یک قطعه کاملا حساسی می باشد که مدیریت کلی دستگاه برعهده این قطعه می باشد و هر گونه خرابی در آن می تواند منجر به خرابی و از کار افتادن ماشین ظرفشویی مجیک شود.

علیرغم اینکه برد ماشین ظرفشویی مجیک یک قطعه بسیار مهم در این دستگاه می باشد، اما به دلیل ساختار حساسی که دارد، توسط هر تعمیرکاری قابل تعمیر نیست و شما نباید این قطعه کلیدی را به هر فردی که مدعی تعمیرکار است بسپارید! از این رو ما در آریابهکار به همراه تیم متخصص در زمینه برد، آماده ارائه خدمات تعمیر برد ماشین ظرفشویی مجیک هستیم تا بتوانیم مشکل دستگاه شما را به‌صورت تخصصی برطرف کنیم و نیازی به تعویض برد نداشته باشید. از مهم ترین نشانه های خرابی برد ماشین ظرفشویی مجیک می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • خاموش شدن ناگهانی ماشین ظرفشویی مجیک.
 • کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی مجیک.
 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی مجیک.

با این وجود اگر با موارد بالا روبرو شدید، باید برد این دستگاه توسط تکنسین مجرب و متخصص در ابتدا از دستگاه خارج شود و سپس با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد. اینک پس از عیب یابی تخصصی، باید تعمیرات لازم بر روی این قطعه کلیدی صورت گیرد تا بتوانید بدون نیاز به تعویض برد ماشین ظرفشویی مجیک، از آن همانند روز اول استفاده کنید. برای عیب یابی و تعمیر تخصصی برد ماشین ظرفشویی مجیک می توانید این قطعه را به تکنسین های ما بسپارید.

نکته: ما تمام تجربه و تخصص فنی خود را در خصوص تعمیر برد ماشین ظرفشویی مجیک به کار خواهیم گرفت تا مشکل شما از این طریق برطرف شود.

تعمیر تخصصی موتور ماشین ظرفشویی مجیک

ماشین ظرفشویی مجیک همانند هر دستگاهی دیگر دارای موتور می باشد و این موتور در ماشین ظرفشویی مجیک دارای وظیفه بسیار مهم و حیاتی است؛ این قطعه از اصلی ترین قطعاتی است که موجب راه اندازی ظرفشویی می شود. چرا که موتور ماشین ظرفشویی مجیک آب دریافتی از شیر برقی را با سرعت و قدرت بیشتری به بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی مجیک میرساند. از این رو اگر این قطعه خراب شد، فقط و فقط باید توسط تکنسین تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک تعمیر شود تا بتوانید از آن همانند روز اول استفاده کنید.

خراب شدن ماشین ظرفشویی مجیک عاملی است که موجب از کار افتادن ظرفشویی می شود. بنابراین، اگر به هر علتی موتور ظرفشویی خراب شده است، باید اقدامات لازم را جهت تعمیر آن انجام دهید تا بتوانید همانند سابق از این دستگاه بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. اما اگر مشکلات جزئی موتور ماشین ظرفشویی مجیک برطرف نشود، می تواند هزینه قابل توجهی را به شما متحمل سازد.

عوامل مختلفی می توانند منجر به سوختن موتور ماشین ظرفشویی مجیک شوند. یکی از اصلی ترین عوامل، استفاده نادرست از ماشین ظرفشویی مجیک می باشد که در ادامه قصد داریم به سایر عوامل و دلایلی که می توانند منجر به خرابی موتور شوند را نام ببریم:

 • عدم تمیز کردن فیلترها و قسمت های مرتبط با موتور به صورت منظم.
 • پر کردن بیش از حد ماشین ظرفشویی مجیک.
 • استفاده از مواد شوینده نامرغوب.
 • عدم تعویض قطعات ماشین ظرفشویی در صورت لزوم.

برای تعمیر موتور ظرفشویی، ابتدا باید علت خرابی را تشخیص داد. اگر علت خرابی مشخص است و قطعاتی که به تعمیرات نیاز دارند را خریداری کرده اید، می توانید قطعات را با باز کردن موتور ماشین ظرفشویی مجیک تعویض کنید. برای مثال، اگر موتور ظرفشویی دچار خرابی مکانیکی شده است، می توانید قطعات داخلی آن را تعویض کنید.

همچنین علائم خرابی موتور ظرفشویی ممکن است شامل صداهای غیرعادی، عدم چرخش موتور، عیب در عملکرد آب پاش و … باشد. با توجه به این علائم، می توانید به تشخیص و تعمیر موتور ظرفشویی بپردازید.

با این وجود اگر پروسه عیب یابی موتور ماشین ظرفشویی مجیک بصورت اصولی و تخصصی انجام نشود، مطمئنا مشکلات بیشتری شامل موتور این دستگاه خواهند شد. به همین دلیل توصیه می کنیم اگر آشناییت بخصوصی با این دستگاه ندارید، بهتر است 0 تا 100 پروسه عیب یابی و تعمیر این قطعه گران قیمت و بسیار حساس را به تکنسین های مجرب و متخصص ما بسپارید.

تعمیر موتور ماشین ظرفشویی مجیک در آریابهکار توسط تکنسین های متخصص به نحوی تعمیر می شود تا بتوانید از این قطعه تا چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی مجیک در نمایندگی تخصصی آریابهکار

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی مجیک دارای وظیفه تخلیه آب کثیف موجود در ماشین ظرفشویی مجیک پس از شستشو به درون فاضلاب دارد تا پس از انجام این پروسه، فرایند خشک کردن ظروف آغاز شود و بتوانید درب ماشین ظرفشویی مجیک را باز کنید و ظروف را بردارید. از این رو در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی مجیک ممکن است به تعداد زیادی خرابی در ماشین ظرفشویی مجیک رخ دهد!

تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی مجیک در نمایندگی تخصصی آریابهکار

به همین دلیل ما در آریابهکار آماده ارائه خدمات تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی مجیک توسط تکنسین های مجرب و متخصص هستیم تا این مشکل را نیز بدون نیاز به تعویض قطعات، رفع کنیم.

تعمیر میکروسوئیچ ظرفشویی مجیک

میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی مجیک هر چند یک قطعه نسبتا ساده ای به نظر میرسد، اما بدون وجود میکروسوئیچ به هیچ وجه ماشین ظرفشویی مجیک روشن نخواهد شد! چرا که اصولا برای آنکه ماشین ظرفشویی مجیک روشن شود، نیاز به این است که درب به بدنه دستگاه قفل و چفت شود. اما اگر درب ماشین ظرفشویی مجیک بسته نشود، به هیچ وجه این دستگاه روشن نمی شود. بنابراین میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی مجیک با برد این دستگاه در ارتباط می باشد که در صورت خرابی آن، می توان اقدام به تعمیرات نمود.

تعویض بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی مجیک در آریابهکار

بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی مجیک با توجه به عملکرد و قابلیتی که دارند، ممکن است در طول زمان بنابر دلایلی دچار خرابی شوند. برای مثال اگر آب ورودی دستگاه آب سخت و پر املاح باشد، می تواند منجر به رسوب در منافذ این قطعه کلیدی شود. در نتیجه زمانیکه منافذ خروجی بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی مجیک دچار مسدودی شوند، عملا آبی از آنها به سمت ظروف جهت شستشو پرتاب نخواهد شد و در نتیجه با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد.

با این وجود ممکن است آسیب ورودی به بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی مجیک به میزانی باشد که حتی امکان تعمیر این قطعه وجود نداشته باشد. اما راهکار چیست؟ راهکاری که در این مواقع به شما توصیه می کنیم این است که بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی مجیک را با استفاده از قطعه وارداتی و شرکتی تعویض کنید تا مشکل برطرف شود.

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص پروسه تعویض بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی مجیک را با قطعات وارداتی و برند مجیک تعویض می کنیم تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی مجیک

شیر برقی یکی از قطعات حیاتی در ماشین ظرفشویی مجیک است که وظیفه انتقال آب به داخل این دستگاه را بر عهده دارد. این قطعه به طور مستقیم بر روی لوله آب نصب می شود و با فشار برقی کنترل می شود.

شیر برقی ماشین ظرفشویی مجیک دارای وظیفه انتقال آب ورودی به دستگاه می باشد تا پروسه شستشوی از این طریق آغاز شود. با این وجود اگر شیر برقی ماشین ظرفشویی مجیک دچار خرابی شود، فرایند انتقال آب در این دستگاه با خرابی روبرو خواهد شد و نمی توانید از خدمات ماشین ظرفشویی مجیک استفاده کنید.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است تحت هیچ شرایطی در همان ابتدا اقدام به تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی مجیک نکنید؛ چرا که این قطعه قابلیت تعمیرات دارد. اهمیت این قطعه در عملکرد صحیح ماشین ظرفشویی بسیار بالاست و هر گونه خرابی در آن می تواند منجر به اختلال در سایر قطعات و سیستم دستگاه شود.

از این رو با توجه به تعداد زیاد قطعات موجود در ماشین های ظرفشویی، تشخیص خرابی شیر برقی یک چالش می باشد. اما با داشتن اطلاعات کافی در مورد نشانه های خراب شدن آن، می توانید به راحتی مشکل را تشخیص دهید و اقدامات لازم را انجام دهید. اما چگونه می توانیم خراب بودن و نبودن شیر برقی ماشین ظرفشویی مجیک را تشخیص دهیم؟ در ادامه قصد داریم موارد و عواملی که می توانند منجر به خرابی شیر برقی ماشین ظرفشویی مجیک شوند را مورد نقد و بررسی قرار دهیم:

1. عدم جریان آب

اگر هنگام روشن کردن ماشین ظرفشویی جریان آب وجود نداشته باشد، ممکن است شیر برقی خراب شده باشد.

2. صدای غیرطبیعی

اگر هنگام کارکردن ماشین ظرفشویی مجیک صداهای غیرطبیعی مانند صدای وزوز برای شما قابل شنیدن باشد، ممکن است شیر برقی خراب شده باشد. این مشکل باید در اسرع زمان توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قرار گیرد.

3. عدم تغییر در دما

اگر هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی دمای آب تغییر نکند و همواره یک دما را نشان دهد، این نشان دهنده خرابی شیر برقی ماشین ظرفشویی مجیک می باشد که باید عیب یابی شود.

4. نشت آب

اگر آب از شیر برقی نشت کند یا رطوبتی در اطراف آن مشاهده شود، این نشانه به خرابی شیر برقی اشاره می کند که باید حتما توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.

با این وجود از طریق پروسه تعمیرات تخصصی شیر برقی ماشین ظرفشویی مجیک در آریابهکار می توانید مشکل این قطعه را برطرف کنید.

پس اگر شیر برقی دستگاه شما خراب شده است و مسائل و مشکلات بالا برای شما رخ داده اند، جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار تمام خدمات تعمیر و تعویض شیر برقی را به همراه تیم تکنسین و متخصص انجام می دهیم تا مشکل شما عزیزان برطرف شود. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

تعویض المنت در نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک

المنت در قسمت زیرین ماشین ظرفشویی مجیک قرار دارد که وظیفه تولید گرما و بازتاب آن به آب درون ماشین ظرفشویی مجیک را داراست. از این رو اگر المنت ماشین ظرفشویی مجیک به هر دلیلی از کار بیافتد، باید پروسه عیب یابی و تعمیر آن آغاز شود؛ چرا که اگر المنت وجود نداشته باشد، بدون شک یک قسمت مهم از پروسه شستشو در ماشین ظرفشویی مجیک از کار خواهد افتاد و نتیجه ای که شما انتظار آنرا دارید را دریافت نخواهید کرد.

تعویض المنت در نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک

اما این در حالی می باشد که در صورت خرابی المنت ماشین ظرفشویی مجیک، برخی تعمیرکاران بلافاصله اقدام به تعویض آن می کنند؛ گاهی اوقات خرابی المنت با یکسری تعمیرات تخصصی قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض ندارد.

از این رو اگر المنت ماشین ظرفشویی مجیک شما عزیزان از کار افتاده است و نمی خواهید آنرا تعویض کنید، می توانید از طریق تماس با شماره مرکزی آریابهکار، درخواست خود را ثبت نمایید تا تکنسین های مجرب و متخصص ما در اسرع زمان به محل شما عزیزان اعزام شوند و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه بدون نیاز به تعویض المنت ماشین ظرفشویی مجیک استفاده کنید.

نکته: اگر المنت ماشین ظرفشویی مجیک پس از عیب یابی و تعمیرات تخصصی احیا نشد، پروسه تعویض المنت ماشین ظرفشویی مجیک با استفاده از قطعات وارداتی و کاملا شرکتی صورت خواهد گرفت.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

سرویس دوره ای و جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک

به دلیل آنکه ماشین ظرفشویی مجیک یک دستگاه کاربردی می باشد که در طول زمان و در حین استفاده از آن ممکن است ذرات ریز و درشت و همچنین آب سخت که حاوی رسوب می باشد، درون ماشین ظرفشویی مجیک رسوب کنند و با استفاده از روش های عادی مانند تمیز کردن با دستمال از بین نروند. با این وجود راهکاری که ما برای شما داریم این است که برحسب میزان و نحوه استفاده از این دستگاه، باید یک بازه زمانی را برای جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک انتخاب کنید؛ برای مثال هر دو یا سه ماه یکبار.

از این رو اگر این بازه زمانی را انتخاب نمودید، می توانید از طریق روش های مختلف و کاملا کاربردی اقدام به جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک در خانه نمایید. اما چگونه؟ در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تا روش های متداول و رایج را برای جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز به جرم گیری، خیلی ساده بتوانید اقدام کنید. همراه ما باشید.

1. استفاده از دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی مجیک

اولین و مهمترین قدم در جرم گیری ماشین ظرفشویی، مطالعه و رعایت دستورالعمل کمپانمی تولید کننده دستگاه است؛ چرا که هر ماشین ظرفشویی دارای دستورالعمل خاص خود برای استفاده و تمیزکاری است. بررسی و دنبال کردن این دستورالعمل می تواند به شما کمک کند تا بهترین روش جرم گیری را برای ماشین ظرفشویی خود پیدا کنید.

برای مثال ممکن است یک مدل از یک برند، به دلیل ساختار و قطعاتی که در آن بکار رفته است، به یک محلول و ماده تمیز کننده حساسیت داشته باشد و در صورت استفاده از آن محلول یا ماده تمیز کننده، ممکن است دچار خرابی دستگاه شوید!

به همین دلیل توصیه می کنیم حتما پیش از جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک، چند دقیقه وقت بگذارید و دفترچه راهنمای آنرا مطالعه کنید تا با بایدها و نبایدهای دستگاه خود آشنا شوید.

2. پیش تمیز کردن ظروف

قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی، می توانید آن ها را پیش تمیز کنید. برای مثال ممکن است ذرات ریز و درشتی بر روی ظروف وجود داشته باشند که شما عزیزان می توانید با استفاده از یک ابر اسفنجی آنها را به داخل سطل زباله منتقل نمایید و صرفا ظروف را درون ماشین ظرفشویی مجیک قرار دهید؛ در غیر اینصورت این توده های بزرگ و کوچک می توانند به مرور باعث گرفتگی فیلتر و همچنین مسدودی لوله های خروجی دستگاه شما شوند.

پیش تمیز کردن ظروف

3. بررسی لکه ها و رسوبات

قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی، بررسی کنید که آیا روی آن ها لکه ها یا رسوباتی وجود دارد یا خیر. در صورت وجود لکه ها یا رسوبات، می توانید از روش های خاصی مانند استفاده از محلول های تمیزکننده خاص استفاده کنید. همچنین، در صورت لزوم می توانید ظروف را قبل از قرار دادن در ماشین ظرفشویی با دست تمیز کنید.

از این رو اگر لکه هایی بر روی ظروف وجود دارند که با دست کنده نمی شوند، شما نباید آنها را درون ماشین ظرفشویی مجیک قرار دهید! بهتر است این دست از ظروف را با استفاده از محلول های مختلف بصورت دستی تمیز کنید.

4. جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک با سرکه

یکی از سوالات مهمی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که آیا با استفاده از سرکه می توان اقدام به جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک نمود؟ بله. شما عزیزان به سادگی می توانید این پروسه را انجام دهید؛ چرا که سرکه به دلیل ساختاری که دارد، توانایی از بین بردن و کندن رسوب و جرم چسبیده به بدنه ماشین ظرفشویی مجیک را دارند.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که نباید هر روز با استفاده از سرکه اقدام به جرم گیری نمایید! بهتر است هر 2 یا 3 ماه یکبار (بستگی به میزان و نحوه استفاده شما دارد) اقدام به جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک با سرکه کنید.

با این وجود برای جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک با سرکه باید طبق مراحل ذیل پیش بروید:

 1. تمام ظروف موجود درون سینی ماشین ظرفشویی مجیک را خارج کنید.
 2. به اندازه یک فنجان سرکه سفید کنار بگذارید و پس از تخلیه داخل دستگاه، فنجان را در طبق وسط ماشین ظرفشویی مجیک قرار دهید.
 3. برنامه شستشویی که همیشه آنرا انتخاب می کنید را انتخاب نمایید.
 4. درب دستگاه را ببندید.
 5. دکمه شروع را بفشارید.
 6. صبر کنید تا پروسه شستشو به اتمام برسد.
 7. سپس درب دستگاه را باز کنید و فنجان را از آن خارج نمایید.
 8. پروسه جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک با سرکه به صورت موفقیت آمیز انجام شد.

5. جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک با نمک

نمک یکی دیگر از روش های جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک می باشد که شما می توانید از این روش بدون وارد کردن هر گونه آسیب به بدنه و قطعات داخلی ماشین ظرفشویی مجیک استفاده کنید. از این رو برای استفاده از این روش، می توانید به سادگی اقدام نمایید که در ادامه به صورت قدم به قدم توضیح داده ایم:

 1. درب مخزن قرص ماشین ظرفشویی مجیک را باز کنید.
 2. مقداری نمک مخصوص در آن بریزید.
 3. دستگاه را با برنامه عادی و همیشگی روشن کنید.
 4. پروسه جرم گیری آغاز خواهد شد.

6. جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک با جوش شیرین

در کنار سرکه، بدون شک یکی از مواد اولیه برای جرم گیری، جوش شیرین می باشد که توانایی بالایی در جرم گیری دارد. از این رو اگر شما ماشین ظرفشویی مجیک دارید و می خواهید اقدام به از بین بردن سخت ترین جرم ها دارید، جوش شیرین می تواند یک انتخاب مناسب و مطمئن برای شما عزیزان باشد. از این رو اگر مایلید با استفاده از جوش شیرین اقدام به جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک کنید، در ادامه بصورت قدم به قدم با این موضوع آشنا خواهید شد:

 1. تمام ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک را خارج نمایید.
 2. به اندازه 1 یا 2 قاشق چای خوری جوش شیرین را درون یک فنجان بریزید.
 3. فنجان را بر روی طبقه وسط ماشین ظرفشویی مجیک قرار دهید.
 4. درب دستگاه را ببندید.
 5. با انتخاب برنامه شستشوی مناسب، دکمه Start را بفشارید.
 6. کمی صبر کنید تا پروسه شستشو صورت گیرد.
 7. پس از اتمام پروسه شستشو، درب دستگاه را باز کنید.
 8. پروسه جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک با جوش شیرین بصورت کامل و دقیق توسط شما عزیزان انجام شد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

تعمیر و یا تعویض هیتر ظرفشویی مجیک

یکی از نکات مهمی که هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک باید به آن توجه کنید، سرویس قطعات ظرفشویی است. از جمله قطعات مهم ماشین ظرفشویی مجیک می توان به هیتر المنت اشاره کرد؛ چرا که هیتر المنت عملکردی بسیار حیاتی داشته و باعث گرم شدن آب در داخل دستگاه می شود. با این وجود این حرارت باعث خشک شدن درست ظروف در انتهای فرآیند شستشو می شود.

تعمیر و یا تعویض هیتر ظرفشویی مجیک

بنابراین، اگر هیتر المنت ماشین ظرفشویی خراب شود، ممکن است به عدم تمیز شدن صحیح ظروف و وجود لکه های سفید در آنها منجر شود. از این رو بهتر است پس از متوجه شدن این خرابی، به سرعت اقدامات لازم برای تعمیر هیتر المنت انجام دهید.

یکی از خدمات تخصصی آریابهکار به شما عزیزان، عیب یابی و تعمیر هیتر ماشین ظرفشویی مجیک می باشد که از این طریق شما عزیزان نیازی به تعویض هیتر نخواهید داشت. از این رو برای عیب یابی و تعمیر هیتر المنت ماشین ظرفشویی مجیک می توانید از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 درخواست خود را ثبت نمایید تا تکنسین های ما به محل شما عزیزان اعزام شوند.

همچنین از مهم ترین دلایل خرابی هیتر ماشین ظرفشویی مجیک می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • نوسان برق.
 • استفاده مداوم از ماشین ظرفشویی مجیک.
 • نشتی آب.
 • فرسوده شدن هیتر.
 • افزایش میزان سختی آب.

ارور ها یا کد خطاهای ماشین ظرفشویی مجیک

پس از گذشت یک بازه زمانی طولانی استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک، ممکن است عمر مفید برخی از قطعات به دلیل استفاده نادرست و یا استفاده اشتباه، دچار خرابی شوند و نتوانید از تمام قابلیت های این دستگاه به صورت اصولی استفاده کنید و یا حتی این دستگاه از کار بیافتد و هیچ یک از قابلیت های آن عملکرد بخصوصی نداشته باشند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که برای افزایش طول عمر مفید ماشین ظرفشویی مجیک، دفترچه راهنمای این دستگاه را مطالعه نمایید تا بتوانید با نحوه استفاده صحیح و اصولی از این دستگاه آشنا شوید.

اما به لطف پیشرفت تکنولوژی، برخی از مشکلات پایه که ممکن است در ماشین ظرفشویی مجیک رخ دهند، بدون آنکه تکنسین اقدام به عیب یابی دستگاه کند، مشکل دستگاه به صورت خودکار شناسایی و در قالب کد خطا در پنل این دستگاه نمایش داده می شود. بدین معنا که اگر موتور ماشین ظرفشویی مجیک خراب شده باشد، ارور E6 بر روی پنل نمایش داده خواهد شد که نشان دهنده هشدار جدی در این زمینه است و یا حتی اگر درب ماشین ظرفشویی مجیک را فراموش کنید ببندید، با نمایش ارور E1 بر روی پنل متوجه این خواهید شد که درب باز مانده است و آنرا به صورت کامل نبسته اید.

از این رو برای اطلاع از این کد خطاها و ارورها توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی مجیک مراجعه کنید؛ چرا که 0 تا 100 ارورها و خطاهایی که در این دستگاه نمایش داده می شوند، بر روی دفترچه دستگاه شما که صرفا منحصر این دستگاه است نمایش داده می شود. به همین دلیل مهم ترین و اصلی ترین منبع برای ارورهای ماشین ظرفشویی مجیک، دفترچه این دستگاه می باشد. اما اگر شما عزیزان به این دفترچه دسترسی ندارید، ما در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تمام ارورهای ماشین ظرفشویی مجیک به همراه علت نمایش آنها را برای شما نام ببریم و شرح دهیم.

رایج ترین ارورهای ماشین ظرفشویی مجیک عبارتند از:

ارور ماشین ظرفشویی مجیکعلت کد خطای ماشین ظرفشویی مجیک
ارور F1 ماشین ظرفشویی مجیکمشکل از مدار است.
ارور F2 ماشین ظرفشویی مجیکعدم وارد شدن آب به میزان کافی.
ارور F3 ماشین ظرفشویی مجیکنشتی آب وجود دارد.
ارور F4 ماشین ظرفشویی مجیکدمای بالای آب ورودی.
ارور F5 ماشین ظرفشویی مجیککم بودن دمای آب ورودی.
ارور F6 ماشین ظرفشویی مجیکبالا بودن فشار آب ورودی.
ارور Dr ماشین ظرفشویی مجیکباز ماندن طولانی مدت درب دستگاه.
ارور Ts ماشین ظرفشویی مجیکایجاد اتصال کوتاه در ترمیستور.
ارور TO ماشین ظرفشویی مجیکخرابی و از کار افتادن ترمیستور.
ارور E1 ماشین ظرفشویی مجیکدرب دستگاه باز مانده است.
ارور E2 ماشین ظرفشویی مجیکاحتمال خرابی پمپ دستگاه.
ارور E3 ماشین ظرفشویی مجیکعدم امکان تخلیه آب.
ارور E4 ماشین ظرفشویی مجیکعدم وارد شدن آب گرم به دستگاه.
ارور E5 ماشین ظرفشویی مجیکعدم تنظیم دمای آب به دلیل خرابی هیتر.
ارور E6 ماشین ظرفشویی مجیکموتور ماشین ظرفشویی مجیک دچار خرابی شده است.
ارور E7 ماشین ظرفشویی مجیکبرد ماشین ظرفشویی مجیک دچار خرابی شده است.
ارور E8 ماشین ظرفشویی مجیکنشان دهنده خرابی موتور ماشین ظرفشویی مجیک است.
ارور E10 ماشین ظرفشویی مجیکاحتمال قطع شدن ارتباط برد و پنل ماشین ظرفشویی مجیک.

ارور F3 در ماشین ظرفشویی مجیک چه معنایی دارد؟

در میان ارورهایی که ممکن است در ماشین ظرفشویی مجیک رخ دهند، ارور F3 نشان دهنده نشتی آب از ماشین ظرفشویی مجیک می باشد که یک مشکل بسیار مهم و جدی است و اگر آنرا بررسی نکنید، به احتمال زیاد با مشکلاتی اعم از برق گرفتگی روبرو خواهید شد. برای اطلاع از سایر ارورهای ماشین ظرفشویی مجیک توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی مجیک مراجعه کنید تا از آنها مطلع شوید.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی مجیک

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی مجیک

 1. تمیز نشستن ظروف
 2. وجود لکه بر روی ظروف بعد از شستشو
 3. سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی
 4. کار نکردن دکمه های ظرفشویی
 5. خشک نشدن ظروف در دستگاه
 6. نشتی آب در ماشین ظرفشویی
 7. عدم تخلیه آب
 8. عدم پخش شوینده در داخل دستگاه
 9. بسته نشدن و یا چفت نشدن درب ظرفشویی مجیک
 10. شروع نشدن سیکل شستشو

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا

نکات پیشگیری از خراب شدن ظرفشویی مجیک

قبل از استفاده از ماشین ظرفشویی برای بار اول ، دفترچه راهنما را به دقت بخوانید. برای پیشگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی بهتر است به صورت مرتب آن را تمیز کنید. اگر سختی آب محل زندگی شما بالا باشد بهتر است فیلتر آب ظرفشویی را هر چند وقت یکبار تعویض کنید. ماشین ظرفشویی را بیش از حد پر نکنید و آن برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.

نکات پیشگیری از خراب شدن ظرفشویی مجیک

خدمات قابل ارائه در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی Magic

 1. تعمیر و یا تعویض هیتر ظرفشویی
 2. تعویض قفل درب ظرفشویی و سوئیچ آن
 3. تعویض شیر برقی ورودی آب
 4. تعویض نوار لاستیکی دور درب
 5. تعمیر و یا تعویض پمپ تخلیه
 6. تعویض فیلتر پمپ
 7. تعویض بازوهای آبپاش
 8. تعمیر و تعویض برد الکترونیکی
 9. تعویض موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی
 10. تعمیر و تعویض موتور ماشین ظرفشویی
 11. تعویض شیر برقی ماشین ظرفشویی
 12. تعویض المنت ماشین ظرفشویی
 13. سرویس و جرم گیری ماشین ظرفشویی

چقدر زمان میبرد تا تعمیرکار متخصص آریابهکار تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را انجام دهد؟

اگر عجله دارید و مایل هستید از بازه زمانی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک مطلع شوید، باید بگوییم که بازه زمانی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک بستگی به عوامل مختلفی دارد و ما نمی توانیم این بازه زمان را برای شما مشخص کنیم! برای مثال از عوامل تاثیرگذار در بازه زمانی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک می توان به علت خرابی و نحوه تعمیر خرابی دستگاه اشاره کرد که می توانند بازه زمانی را به میزان قابل توجهی تغییر دهند. از این رو اگر خرابی دستگاه شما جزئی باشد، زمان کمتری خواهد برد و اگر خرابی کلی باشد، زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.

با این وجود بازه زمانی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک می تواند مابین 10 الی 200 دقیقه طول بکشد که زمان دقیق تعمیر پس از عیب یابی ماشین ظرفشویی مجیک توسط تکنسین مجرب به شما اعلام خواهد شد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بستگی به نوع خرابی و مشکل پیش آمده برای دستگاه شما دارد. ممکن است قطعه ای از ظرفشویی، نیاز به تعویض داشته باشد. تمامی این موارد باعث می شوند تا نتوان هزینه تعمیر دقیقی را اعلام کرد. البته ما سعی می کنیم تا قطعات را به جای تعویض، تعمیر کنیم. همچنین ما قطعات مورد نیاز را از تامین کنندگان اصلی و بدون واسطه تهیه می کنیم. همین امر هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی را میزان زیادی کاهش می دهد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

آموزش برای جلوگیری از خرابی مجدد پس از تعمیرات

برای آنکه پس از تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک با خرابی مجدد روبرو نشوید، توصیه می کنیم تا آموزش های لازم را از تکنسین تعمیرکار دریافت کنید تا خرابی قبلی رخ ندهد. از این رو توصیه می کنیم در این خصوص با تکنسین تعمیرکار دستگاه خود مشورت کنید تا از علت خرابی قبلی دستگاه خود مطلع شوید و آنرا دیگر تکرار نکنید.

راهنمای عیب یابی ظرفشویی مجیک

عیب یابی ماشین ظرفشویی مجیک باید توسط تکنسین مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گیرد تا مشکل بصورت دقیق شناسایی شود و نیازی به تعمیر و تعویض سایر قطعات نداشته باشید! پس از آنکه پروسه عیب یابی صورت گرفت، باید پروسه تعمیرات آغاز شود که کاملا فنی می باشد و نیازمند تجربه تعمیرات است تا از این طریق بتوانید مشکل قبلی را برطرف کنید.

به همین دلیل توصیه می کنیم اگر تجربه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک ندارید، به هیچ وجه اقدام به باز کردن و تعمیر قطعات معیوب این دستگاه نکنید؛ چرا که ممکن است خرابی را بیشتر و بیشتر نمایید

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک Magic

آریا بهکار مرکز خدمات تعمیر انواع لوازم خانگی مختلف است. کیفیت خدمات، قیمت های منصفانه و بی رقیب باعث شده تا همواره رضایت مشتریان را کسب نمائیم. تیم آریابهکار متشکل از استاد کاران ماهر و متخصص و آموزش دیده است که نسبت به تعمیر انواع برند های لوازم خانگی از مهارت لازم برخوردار می باشند. کلیه خدمات تعمیر در آریابهکار تا ۹۰ روز گارانتی دارد و در صورت نیاز به تعویض قطعات جانبی صرفا از لوازم یدکی اصل و اورجینال استفاده می شود.

بهترین مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک Magic

خدمات تعمیر دستگاه شما در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود و برای موارد اورژانسی سرویس‌های ویژه تعمیر 48 ساعته وجود دارد. جهت تحویل دستگاه خراب شده نیاز به مراجعه حضوری نیست و مشترکین می توانند از کد های تخفیف های دوره ای شرکت استفاده کنند.

آشنایی با شرکت مجیک

برند مجیک یکی از مطرح ترین و شناخته شده ترین برندها در کشور عزیزمان می باشد که دستگاه های متعددی تاکنون از این برند در کشور عزیزمان عرضه شده است که تمام این محصولات دارای کیفیت مطلوب و قابل قبولی هستند. لازم به ذکر است که مجیک برای اولین بار در سال 1981 میلادی در کره جنوبی تاسیس شد و به مرور توانست محصولات متنوعی را بصورت مهندسی طراحی و روانه بازار جهانی کند.

از مهم ترین محصولات مجیک می توان به ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، یخچال، ماکروفر، جاروبرقی، آبسردکن، تلویزیون، کولر گازی، بخارشوی و… اشاره کرد که به دلیل استقبال گسترده از این برند، ما شاهد مدل های متنوعی از این برند و محصولات زیر مجموعه آن هستیم که خوشبختانه کیفیت بسیار خوبی دارند و می توانند تا چندین سال بدون هر گونه خرابی برای شما کار کنند.

مراحل ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در نمایندگی آریابهکار

سرویس دهی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک توسط آریابهکار با بیش از سه دهه تجربه در زمینه تخصصی لوازم خانگی انجام می شود، که این امر ضامن کیفیت و سادگی فرایند خدمات ما است. در صورتی که ماشین ظرفشویی مجیک شما دچار نقص شده و قادر به استفاده ی مطلوب از آن نیستید، ما آماده ی ارائه ی خدمات فنی و مهندسی هستیم. لازم است که ابتدا با برقراری ارتباط با شماره های ارائه شده توسط آریابهکار، درخواست خدمات تعمیر دستگاه خود را در سیستم ما ثبت نمایید.

پس از آن هماهنگی های نیاز انجام شده و تکنسین های مجرب ما به ارزیابی دقیق ماشین ظرفشویی شما خواهند پرداخت تا عیب های احتمالی به درستی شناسایی گردند. زمانی که عیب یابی به پایان رسید، اطلاعاتی شامل علت و میزان خرابی، به همراه هزینه تعمیرات به اطلاع شما رسانده می شود. در صورت موافقت شما با این شرایط، اقدام به تعمیر تخصصی دستگاه خواهیم نمود تا شما بتوانید دوباره از ماشین ظرفشویی خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

سپس دستگاه شما تعمیر می شود و پس از آنکه دستگاه بصورت تخصصی تعمیر شد، تکنسین های آریابهکار اقدام به تست ماشین ظرفشویی مجیک در حضور شما خواهند کرد تا از تعمیر دقیق دستگاه مطمئن شوید و در نهایت کارت گارانتی رسمی و به شرکتی به شما ارائه خواهد گردید و می توانید با خیالی آسوده از این دستگاه با گارانتی طولانی مدت استفاده کنید و نیازی به تعمیرات مجدد این دستگاه با هزینه جداگانه نداشته باشید.

این گونه ما پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را انجام خواهیم داد تا بتوانید از دستگاه گران قیمت و البته خاصی مانند ماشین ظرفشویی مجیک همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات و یا خرید دستگاه جدید نداشته باشید و همین دستگاه همانند روز اول برای شما کار کند. از این رو با توجه به توضیحاتی که به شما داده شد، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار تمام خرابی های ماشین ظرفشویی مجیک را بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می کنیم و به شما تضمین می دهیم تا با خیالی آسوده اعتماد نمایید.

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک شمال تهران

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک شمال تهران

با توجه به اینکه ما به تمام مناطق 22 گانه تهران خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را ارائه می دهیم، تمام شمال تهران نیز تحت پوشش آریابهکار قرار می گیرند و شما می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را در آریابهکار تعمیر کنید. در ادامه مناطق شمالی تحت پوشش آریابهکار در تهران را نام برده ایم و عبارتند از:
 • نیاوران
 • سوهانک
 • تجریش
 • اقدسیه
 • فرمانیه
 • جردن
 • درکه
 • کامرانیه
 • الهیه
 • ونک
 • زعفرانیه
 • جماران
 • قلهک
 • ازگل
 • آجودانیه
 • داودیه
 • دروس
 • لویزان
 • محمودیه
 • دزاشیب
 • ظفر و…

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک شرق تهران

در صورتی که ساکن شرق تهران هستید و با خراب ماشین ظرفشویی مجیک روبرو شده اید، ما در آریابهکار به تمام مناطق شرقی تهران خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را نیز ارائه می دهیم. از مناطق شرقی تحت پوشش آریابهکار می توان به این موارد اشاره کرد:

 • تهرانپارس
 • حکیمیه
 • نارمک
 • شمیران نو
 • هروی
 • قنات کوثر
 • پاسداران
 • مجیدیه
 • تسلیحات
 • مدائن
 • وحیدیه
 • تهران نو
 • نیرو هوایی
 • پیروزی
 • صفا و …

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک غرب تهران

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک غرب تهران

در صورتی که ساکن غرب تهران هستید و با خرابی ماشین ظرفشویی مجیک روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، می توانید بر روی تکنسین های آریابهکار حساب کنید. ما به تمام مناطق غربی تهران خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را ارائه می دهیم که از مهم ترین مناطق در غرب تهران می توان به این موارد اشاره کرد:
 • پونک
 • سعادت آباد
 • شهرزیبا
 • شهرک غرب
 • باغ فیض
 • صادقیه
 • شهران
 • جنت آباد
 • شاهین
 • گیشا
 • شهرک هما
 • شهرک راه آهن
 • سازمان آب
 • شهرک پرواز
 • توحید و…

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک جنوب تهران

آیا ساکن جنوب تهران هستید و با خرابی ماشین ظرفشویی مجیک روبرو شده اید؟ جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار به تمام مناطق جنوب تهران نیز خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک نیز ارائه می دهیم تا با خیالی آسوده از این دستگاه استفاده کنید. از این رو در ادامه با برخی از مناطق جنوبی تهران که تحت پوشش آریابهکار هستند آشنا خواهید شد و عبارتند از:

 • امیریه
 • افسریه
 • خراسان
 • شوش
 • فلاح
 • نازی آباد
 • مشیریه
 • شهر ری
 • نعمت آباد
 • دولت آباد
 • صالح آباد
 • خزانه
 • منیریه
 • امیر بهادر
 • مولوی
 • جوادیه
 • سیروس و…

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک مرکز تهران

همچنین با توجه به میزان شلوغی بیش از حدی در مرکز تهران، ما خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را در مرکز تهران نیز به شما ارائه می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید که در ادامه مناطق تحت پوشش را نام برده ایم:

 • توانیر
 • امیر آباد
 • عباس آباد
 • ایرانشهر
 • عشرت آباد
 • پامنار
 • منیریه
 • آرژانتین
 • یوسف آباد
 • بهجت آباد و…

مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در نمایندگی تخصصی آریابهکار

نحوه و مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در آریابهکار چگونه می باشد؟ مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک به ساده ترین شکل ممکن است که در ابتدا باید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد و سپس تکنسین تعمیرکار در اسرع زمان به محل شما اعزام شود. پس از آنکه تکنسین به محل اعزام شد، با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی دستگاه شما خواهد کرد تا مشکل را ریشه یابی کند.

مراحل تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در نمایندگی تخصصی آریابهکار

پس از عیب یابی دقیق، اگر تائید تعمیرات دهید پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک توسط کارشناس آریابهکار صورت خواهد گرفت و در نهایت دستگاه در حضور شما تعمیر و تست خواهد شد تا با خیالی آسوده از این دستگاه به همراه گارانتی طولانی مدت خدمات استفاده کنید. از این رو پس از آنکه پروسه تعمیرات توسط تکنسین های ما به اتمام رسید، گارانتی رسمی و شرکتی به شما ارائه می شود.

تعمیر ماشین ظرفشئویی مجیک در تعمیرگاه مرکزی

در صورتی که مشکل دستگاه شما به نحوی باشد که تکنسین تعمیرکار به تجهیزات خاص و البته بسیار سنگین نیاز داشته باشد، باید پروسه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک شما عزیزان در کارگاه تعمیراتی مورد تعمیرات قرار گیرد تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اجازه دهید در ابتدا تکنسین تعمیرکار آریابهکار اقدام به عیب یابی تخصصی و تعمیرات این دستگاه در محل شما نماید و در صورتی که نیاز به ابزارهای خاص بود، دستگاه به تعمیرگاه منتقل داده شود.

محاسبه تعرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک چقدر است؟ آیا هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک مشخص می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک، یک هزینه مشخص است که باید براساس علت خرابی و میزان خرابی در ماشین ظرفشویی مجیک شما عزیزان مشخص شود تا بتوانید با خیالی آسوده این هزینه را بدون کوچک ترین هزینه نامتعارف پرداخت نمایید و از دستگاه خود همانند روز اول استفاده کنید.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر به هر دلیل ماشین ظرفشویی مجیک شما خراب شده است و هنوز اقدام به عیب یابی تخصصی این دستگاه توسط تکنسین های مجرب و متخصص نکرده اید و به دنبال هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک هستید، بهتر است همین الان راهکار خود را کنار بگذارید تا دچار دام افراد بی تجربه و کم تجربه در این زمینه نشوید. اما چگونه؟

برخی افراد کم تجربه و بی تجربه هستند که در ابتدا بدون اینکه اقدام به عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی مجیک نمایند، به شما هزینه تعمیرات این دستگاه را اعلام خواهند کرد که این هزینه شاید یک هزینه بسیار جزئی باشد و شما قوبل می کنید. پس از آنکه این فرد اقدام به تعویض قطعات کاملا سالم نماید، بدون شک هزینه قابل توجهی را به شما به عنوان مازاد هزینه تعمیرات اعلام خواهد کرد!

محاسبه تعرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک

به همین ترتیب ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در ابتدا اقدام به عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی مجیک می کنیم تا مشکل اصلی دستگاه شما ریشه یابی شود. پس از آنکه علت خرابی و میزان خرابی ماشین ظرفشویی مجیک شما عزیزان مشخص شد، ما هزینه تعمیرات را برآورد و به شما اطلاع خواهیم داد و اگر تائید تعمیرات دهید، پروسه تعمیرات آغاز می شود و دستگاه شما با همان قیمت قبلی تعمیر و سپس به شما تحویل داده خواهد شد.

با این وجود ما در آریابهکار به هیچ وجه پیش از آنکه اقدام به عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی مجیک نماییم، به شما هزینه تعمیرات اعلام نخواهیم کرد. لازم به ذکر است که مبنا و معیار اعلام هزینه تعمیرات در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد و شما هیچ هزینه نامتعارفی را پرداخت نخواهید کرد. در ادامه نیز هزینه حدودی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک را برای شما آورده ایم که پس از عیب یابی تخصصی دستگاه، هزینه نهایی و دقیق به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی مجیکهزینه تعمیر و تعویض قطعات ماشین ظرفشویی مجیک
دیسپنسر ماشین ظرفشویی مجیک۶۱۰.۰۰۰ الی ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
جت پمپ ماشین ظرفشویی مجیک۱.۸۰۰.۰۰۰ الی ۳.۱۰۰.۰۰۰ تومان
ترموستات ماشین ظرفشویی مجیک۳۸۵.۰۰۰ الی ۶۷۰.۰۰۰ تومان
نصب ماشین ظرفشویی مجیک۲۸۰.۰۰۰ تومان
برد ماشین ظرفشویی مجیک۴۹۰.۰۰۰ الی ۷۴۵.۰۰۰ تومان
شیر برقی ماشین ظرفشویی مجیک۳۲۱.۰۰۰ الی ۶۰۵.۰۰۰ تومان
هیدروستات ماشین ظرفشویی مجیک۵۰۰.۰۰۰ الی ۷۸۰.۰۰۰ تومان
جرم گیری ماشین ظرفشویی مجیک۲۱۰.۰۰۰ تومان
موتور ماشین ظرفشویی مجیک۳۰۰.۰۰۰ الی ۱.۴۵۰.۰۰۰ تومان
المنت ماشین ظرفشویی مجیک۲۲۱.۰۰۰ الی ۱.۶۶۰.۰۰۰ تومان
پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی مجیک۴۹۵.۰۰۰ الی ۶۵۸.۰۰۰ تومان
سنسور آب ماشین ظرفشویی مجیک۳۱۲.۰۰۰ الی ۵۹۰.۰۰۰ تومان
موتور ساعت ماشین ظرفشویی مجیک۲۹۰.۰۰۰ الی ۶۵۰.۰۰۰ تومان
هیتر ماشین ظرفشویی مجیک۵۷۰.۰۰۰ الی ۹۵۰.۰۰۰ تومان
کابل برق ماشین ظرفشویی مجیک۱۰۰.۰۰۰ تومان
آکوا استاپ ماشین ظرفشویی مجیک۴۷۰.۰۰۰ الی ۷۶۰.۰۰۰ تومان
چاهک ماشین ظرفشویی مجیک۸۰۰.۰۰۰ الی ۱.۹۸۰.۰۰۰ تومان

نکاتی مهم برای استفاده و کارایی بهتر ماشین ظرفشویی مجیک

برای آنکه بتوانید از ماشین ظرفشویی مجیک به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، باید یکسری نکات مهم را در استفاده از آن لحاظ نمایید تا هم بتوانید طول عمر مفید این دستگاه را افزایش دهید و هم اینکه نیازی به تعمیرات این دستگاه نداشته باشید. با این وجود برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این موارد بهتر است به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک مراجعه کنید تا با نکات اصلی و کلیدی در این زمینه روبرو شوید.

نکاتی مهم برای استفاده و کارایی بهتر ماشین ظرفشویی مجیک

از این رو ما قصد داریم در ادامه برخی از مهم ترین نکات را برای شما نام ببریم و توضیح دهیم که عبارتند از:

1. باقی ماندن مواد غذایی بر روی ظروف

وجود باقی مانده های غذا بر روی ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک یک خطای متداول است. ماشین های ظرفشویی مجیک مدرن به شکلی موثر عمل می کنند و بدون نیاز به شست وشوی اولیه، بقایای غذایی را از بین می برند. با این حال، حتی دستگاه های پیشرفته هم ممکن است در صورت وجود مواد غذایی اضافی بر روی ظروف به درستی کار نکنند. پیش از چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک، آبکشی آن ها ضروری نیست؛ ولی به منظور اطمینان از نظافت کامل، توصیه می شود که هرگونه ماده اضافی را از روی ظروف پاک کنیم.

2. استفاده از مواد شوینده نامرغوب

انتخاب ماده شوینده مناسب برای ماشین ظرفشویی مجیک اهمیت زیادی دارد و همچنین باید به دستورالعمل های استفاده از آن دقت کنید. نباید تصور کرد که با افزایش مقدار مواد شوینده، ظروف پاکیزه تر خواهند شد. این کار ممکن است منجر به باقی ماندن رسوبات شوینده بر روی ظروف و درون ماشین شود. از این رو استفاده از شوینده ی مناسب و کسب اطلاعات کافی در مورد نحوه ی به کارگیری آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

3. عدم رعایت میزان ظرفیت حداقلی

گرچه شاید استفاده از ماشین ظرفشویی مجیک در حالت نیمه پر به نظر راحت تر باشد، اما این کار به هدر دادن برق، آب و مواد شوینده منجر می شود. بهتر است تا جمع شدن تعداد کافی ظروف صبر کرده و سپس یک دور کامل شستشو را اجرا کنید تا از مصرف مضاعف منابع جلوگیری شود. علاوه بر این، وقتی ظروف در ماشین ظرفشویی مجیک به اندازه کافی نیستند، احتمال برخورد آن ها به یکدیگر و در نتیجه شکستن یا آسیب دیدن افزایش می یابد.

5/5 - (2 امتیاز)

This Post Has 4 Comments

 1. سلام.ببخشید میشه کمکم کنید. ماشین ظرفشویی من میدونم چرا هر موقع ظرفا رو ازش در میارم بوی بد میدن. بعدش مجبور میشم دوباره با دست بشورم ظرفا رو!

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل ماشین ظرفشویی شما میتواند به دلیل باقی ماندن پسماند غذا در آن و بازوهای آبپاش آن باشد. همچنین ممکن است به دلیل انسداد فیلتر یا پمپ تخلیه و یا گرفتگی شیلنگ تخلیه باشد.

 2. ببخشید من از ماشین ظرفشویی مجیک مدل DW ا Magic dishwasher model DW-15N استفاده می کنم ارور F4 میده. چطور میتونم برطرفش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ارور F4 در ماشین ظرفشویی مجیک به معنی بالا بودن دمای دستگاه بیشتر از دمای 80 درجه است و این ممکن است به برخی از ظروف و حتی بعضی از بخش های خود دستگاه آسیب برساند.
   باید ابتدا ورودی آب را بررسی نمایید و در صورت نبودن هیچ گونه مشکل سنسور های دستگاه را بررسی کنید که مشکلی نداشته باشند. همچنین بررسی فیلتر های دستگاه نیز می تواند به شما در پیدا کردن مشکل اصلی کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214