skip to Main Content
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی ال جی LG به همراه گارانتی 90 روزه شرکتی و ارائه فاکتور رسمی، توسط تیم آریابهکار انجام می گیرد. اگر طی مدت زمان گارانتی دستگاه شما خراب شود، تعمیر آن به صورت رایگان است. بهتر است در ابتدا جهت تعمیر ماشین لباسشویی خود به نمایندگی لباسشویی ال جی مراجعه کنید. در غیر این صورت می توانید از خدمات شرکت آریابهکار در سراسر تهران بهره بگیرید.

فهرست

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی ال جی LG

پروسه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به دلیل قابلیت هایی مختلفی که بر روی این دستگاه اعمال شده اند، نسبت به سایر دستگاه های ماشین لباسشویی موجود در بازار کشور متفاوت می باشد و نباید توسط هر شخصی که مدعی تعمیرات است تعمیر شود! از این رو اگر ماشین لباسشویی ال جی دارید و این دستگاه به هر دلیلی خراب شده است و نمی توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید، بهتر است کمی صبور باشید تا بتوانید با پروسه تعمیرات و نکاتی که باید در این زمینه رعایت شوند، آشنا شوید.

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی ال جی

لازم به ذکر است که قیمت حدودی ماشین لباسشویی LG برای یک خانواده حداقل 30 میلیون تومان است که خرابی آن به معنای از کار افتادن کامل دستگاه نیست؛ چرا که تمامی خرابی های ایجاد شده در این دستگاه توسط تعمیرکاران آریابهکار به‌صورت تخصصی و با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا قابل تعمیر است که در ادامه با خدمات تخصصی آریابهکار در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی بیشتر آشنا خواهید شد.

نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG در تهران آماده ارائه تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط تعمیرکاران مجرب و جواب با حداقل 5 سال سابقه تخصصی است تا مشکل شما را صرفا از طریق تعمیرات برطرف کند و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو اگر مایل به تعمیر اصولی دستگاه خود توسط افراد باتجربه هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی آریابهکار تماس بگیرید و به پاسخ سوالات خودتان برسید.

خدمات نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی LG

تمام خدمات مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، در آریابهکار بصورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی انجام می شود و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید تا پروسه تعمیر به بهترین حالت ممکن انجام شود. از این رو تیم جواب و متخصص آریابهکار با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا آماده تعمیر دستگاه شما بصورت اصولی و تخصصی هستند.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با تعمیرکاران آریابهکار

در آریابهکار برخلاف سایر مراکز تعمیراتی غیرمجاز، تمام پروسه تعمیر ماشین لباسشویی LG صرفا توسط تعمیرکاران و متخصصانی صورت می گیرد که توانایی و تخصص بالایی دارند؛ بدین معنا که ما در آریابهکار برای ساده‌ترین و پیچیده‌ترین خدماتی که در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به شما عزیزان ارائه می دهیم، از متخصصانی استفاده می کنیم که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه را دارند و با تمامی مدل های مختلف ماشین لباسشویی ال جی به‌صورت تخصصی و فنی آشنا هستند.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با تعمیرکاران آریابهکار

از این رو زمانی می توان مدعی تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ال جی بود که تمام این پروسه صرفا توسط تعمیرکاران و متخصصانی صورت گیرد که تجربه کافی و لازم را جهت این تعمیرات دارند. به همین دلیل ما در آریابهکار مفتخریم به همراه تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تعمیر تخصصی توسط تعمیرکارانی هستیم که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی الجی دارند.

سرویس دوره ای ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی مرکزی تهران

برای آنکه سلامت ماشین لباسشویی ال جی حفظ شود و بتوانید از این دستگاه برای چندین سال استفاده کنید، می توانید این دستگاه را در بازه های زمانی مختلف سرویس کنید تا مانع بروز خرابی های سطحی و کلی در آن شوید. با این وجود برای سرویس دوره ای می توانید هر 3 ماه یکبار اقدام نمایید. با این وجود سرویس دوره ای ماشین لباسشویی LG شامل بررسی قطعات اصلی و همچنین بررسی و تخلیه محتویات چسبیده به فیلتر ماشین لباسشویی ال جی می باشد که بهتر است توسط تکنسین مجرب و متخصص صورت گیرد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

نکات الزامی در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

بدون شک برای اینکه ماشین لباسشویی ال جی شما عزیزان به‌صورت تخصصی و فنی تعمیر شود، یکسری نکات طلایی باید در تمام پروسه تعمیرات رعایت و اجرایی شوند که تضمین کننده خدمات اصولی دستگاه شما خواهند بود. از این رو باید تعمیرات ماشین لباسشویی LG را به فرد متخصص و کارشناسی بسپارید که توانایی قابل توجهی در این زمینه داشته باشد و با تمام نکات طلایی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی الجی آشنا باشند که این نکات ناشی از چندین سال سابقه تعمیر تخصصی می باشند.

نکات الزامی در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

به همین دلیل توصیه می کنیم به افرادی که توانایی و تجربه کافی در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را ندارند اعتماد نکنید و به هیچ وجه دستگاه را جهت تعمیرات به این افراد نسپارید؛ چرا که علیرغم تعمیر نادرست، خسارت زیادی ممکن است به شما عزیزان ناشی از تعمیرات نادرست وارد کنند.

چه چیزی آریابهکار را از سایر نمایندگی های تعمیر لباسشویی ال جی متمایز می کند؟

از مهم ترین نقاط متمایز کننده آریابهکار در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی ال جی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. عیب یابی تخصصی ماشین لباسشویی LG.
 2. تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط تعمیرکاران متخصص.
 3. اعلام هزینه براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه.
 4. اعزام تکنسین ها در کمترین زمان.
 5. گارانتی 90 روزه خدمات.
 6. استفاده از قطعات وارداتی و اورجینال ماشین لباسشویی الجی.

مزیت های تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی آریابهکار

اولین مزیتی که با تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط متخصصان و کارشناسان آریابهکار به شما تعلق خواهد گرفت این است که ما در آریابهکار برخلاف سایر مراکز تعمیراتی بدون آنکه تکنسین دستگاه را عیب یابی دقیق و قطعه به قطعه نکند، به هیچ وجه اعلام هزینه تعمیرات نخواهیم کرد! این در حالی است که اکثر تعمیرگاه ها بدون آنکه دستگاه را عیب یابی کنند، به شما اعلام هزینه می کنند و با تحویل دستگاه به این تعمیرگاه ها، مشکل بیشتری را به شما اعلام می کنند و طبیعتا هزینه بیشتری دریافت خواهند نمود!

مزیت های تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی آریابهکار

اما چگونه می شود بدون اینکه مشکل دستگاه به‌صورت دقیق و کارشناسی شناسایی نشده، هزینه تعمیرات اعلام کرد؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست. همچنین یکی دیگر از مزایایی که بدون شک یک عامل بسیار مهم برای شما عزیزان می باشد، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی است که در این شرایط اقتصادی قطعا از اولین اولویت ها است. لازم به ذکر است که هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه می باشد و هیچ هزینه نامتعارفی از شما بابت تعمیرات این دستگاه دریافت نخواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG با ضمانت نامه

با توجه به توضیحاتی که خدمت شما اعلام شد، متوجه این شده اید که تمام پروسه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LG در آریابهکار توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی ال جی مجموعه انجام می شود که دارای مدارک عالی در زمینه این دستگاه می باشند. اما چگونه می توان به خدمات ارائه شده آریابهکار اعتماد کرد؟ برای آنکه به خدمات تخصصی و انحصار بفرد آریابهکار اعتماد کنید، ما تضمین و گارانتی در نظر گرفته ایم که به واسطه این گارانتی می توانید به تخصص کارشناسان ما اعتماد کنید.

گارانتی رسمی و کتبی که توسط آریابهکار به شما تعلق پیدا می کند، دارای اعتبار 90 روزه می باشد که اگر در این بازه زمان بخش تعمیر شده دستگاه مجددا خراب شد توسط تعمیرکاران آریابهکار به‌صورت رایگان تعمیر خواهد شد و این در حالی است که در صورت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط تعمیرگاه های غیر مجاز، هیچ گونه گارانتی به شما تعلق نمی گیرد و اگر دستگاه پس از تعمیرات مجددا خراب شد، هیچ مسئولیتی قبول نخواهند کرد و در نتیجه باید با هزینه شخصی خودتان اقدام به تعمیر دستگاه نمایید!

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با قطعات خود برند

شعار تعمیرکاران ماشین لباسشویی ال جی آریابهکار این است که توانایی قابل توجهی در تعمیر دستگاه شما بدون نیاز به تعویض قطعات را دارند؛ چرا که تکنسین های باتجربه آریابهکار توانایی تعمیرات تخصصی قطعات معیوب و آسیب دیده را بنابر تجربه چندین سال خود دارند و می توانند از این طریق نیاز شما را مبنی بر تعمیر ماشین لباسشویی LG ال جی رفع کنند. اما گاهی اوقات ممکن است فشار قابل توجهی به قطعات ماشین لباسشویی ال جی ناشی از استفاده نادرست وارد شود که باعث از کار افتادن این قطعات شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با قطعات خود برند

اما در این مواقع تعمیرکاران ماشین لباسشویی LG آریابهکار سعی می کنند تا با کمترین هزینه ممکن مشکل شما عزیزان را از طریق تعمیرات تخصصی برطرف کنند؛ از طرفی اگر این قطعه/قطعات به همیزان 100% کارایی خود را از دست داده باشند و تحت هیچ شرایطی امکان تعمیر آنها وجود نداشته باشد، به شما اعلام تعویض قطعه خواهند کرد. لازم به ذکر است که پروسه تعویض قطعات در آریابهکار صرفا با استفاده از قطعات وارداتی براساس مدل دستگاه شما انجام می شود و گارانتی هم شامل این قطعات می شود.

تعمیرات لباسشویی ال جی در محل

با توجه به این ماشین لباسشویی ال جی یک دستگاه کاربردی و بسیار مهم در خانه شما می باشد، بدون شک با خراب شدن این دستگاه متمایل خواهید بود تا این دستگاه در محل شما تعمیر شود و دیگر نیازی به انتقال آن نداشته باشید. از این رو اگر ماشین لباسشویی LG شما خراب شده است و مایل به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل هستید، لازم به ذکر است که ما پروسه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در محل را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم و نیازی به انتقال این دستگاه به شعب تعمیراتی آریابهکار ندارید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی ارج

اقدامات مهم در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

بدون شک اقدامات مهم مهندسی و فنی باید در تمام پروسه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی LG ال جی صورت گیرند که هم پروسه تعمیرات سریع شود و هم اینکه هزینه تعمیرات شما نسبت به پروسه تعمیرات کاهشی شود و با کمترین هزینه بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. از این رو مهم ترین افدامات باید توسط تعمیرکار دستگاه که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی الجی دارد انجام شود. اما مهم ترین اقدام باید توسط شما صورت گیرد!

اقدامات مهم در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

اقدام مهمی که باید توسط شما عزیزان درخصوص تعمیر ماشین لباسشویی ال جی صورت گیرد این است که دستگاه را بدست افراد و کارشناسانی بسپارید که توانایی قابل ملاحظه ای در تعمیر ماشین لباسشویی الجی دارند و تجربه درخشانی را در رزومه تعمیراتی خود دارا هستند. از این رو اگر موفق به انجام این مورد شوید، بدون شک بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.

لازم به ذکر است آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان تعمیر لوازم برقی خانگی همواره آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط متخصصان و کارشناسان ماشین لباسشویی ال جی می باشد.

حیاتی ترین زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی LG

قیمت حدودی یک دستگاه ماشین لباسشویی LG مناسب خانواده 3-4 نفره با قابلیت های روز دنیا حداقل 30 میلیون تومان می باشد و به همین دلیل نشان دهنده گران بودن این دستگاه است. لازم به ذکر است حیاتی ترین بازه زمانی برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی زمانی نیست که دستگاه روشن نشود و یا خرابی گسترده در آن رخ داده باشد! حیاتی ترین زمان، زمانی می باشد که شما ساده‌ترین خرابی و جزئی ترین صدای عجیب از این دستگاه را می شنوید!

از این رو اگر در این مواقع شما اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی کنید، مشکل خیلی ساده و اصولی با کمترین هزینه و کمترین وقت برطرف خواهد شد و می توانید عمر دستگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهید و بدون هر گونه خرابی از آن استفاده کنید.

دلایل تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی آریابهکار

یکی از دلایل تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی آریابهکار این است که آریابهکار یکی از مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم برقی خانگی می باشد که همواره تمام پروسه تعمیر دستگاه شما را توسط تعمیرکاران انحصاری ماشین لباسشویی ال جی به همراه گارانتی 90 روزه تعمیر می کند تا هم نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و هم اینکه بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید تا در صورت بروز هر گونه خرابی در بخش تعمیر شده بتوانید به‌صورت رایگان دستگاه را در آریابهکار تعمیر کنید.

دلایل تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی آریابهکار

یکی دیگر از دلایلی که می توان نام برد این است که تکنسین های تعمیرکار آریابهکار پیش از آنکه محل را ترک کنند، دستگاه را در حضور شما تست می کنند تا از صحت و سلامت دستگاه مطمئن شوید. همچنین اگر قطعه ای در میان قطعات ماشین لباسشویی ال جی خراب شده است و امکان تعمیر آن وجود ندارد، جای نگرانی وجود ندارد چرا که ما تمامی قطعات مدنظر را به‌صورت وارداتی براساس مدل دستگاه شما نصب خواهیم کرد.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی مرکزی

اگر مایل هستید تا پروسه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به‌صورت تخصصی و اصولی توسط تعمیرکاران آریابکار انجام شود، می توانید در ابتدا تعدادی تصویر واضح به همراه یک ویدیو سی ثانیه ای به واتساپ و تلگرام تکنسین های آریابهکار به شماره 09190111214 ارسال کنید تا با دریافت پیغام شما، بررسی های ابتدایی صورت گیرد و تعدادی راهکار به شما در خصوص تعمیر دستگاه اعلام گردد. لازم به ذکر است که این راهنمایی مبنی بر عیب یابی تخصصی نیست؛ چرا که عیب یابی فقط باید به‌صورت حضوری توسط تکنسین با بروزترین ابزارهای تعمیراتی صورت گیرد.

همچنین یکی دیگر از روش هایی که می توانید اقدام کنید این است که از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس حاصل نمایید و با توضیح دقیق مشکل، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین به محل را انجام دهید تا تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی در روز و زمان مدنظر شما به محل اعزام گردد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی میدیا

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

اگر ماشین لباسشویی LG شما عزیزان اعتبار دارد و مایل هستید از طریق نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران اقدام به تعمیر رایگان دستگاه نمایید، می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید؛ چرا که تمام اطلاعات نمایندگی و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی بر روی این کارت نوشته شده است و شما عزیزان با ارائه این کارت به نمایندگی می توانید از خدمات پس از فروش جهت تعمیرات دستگاه استفاده کنید. توجه داشته باشید برای استفاده از این خدمات باید کارت گارانتی شما اعتبار داشته باشد.

اما اگر چندین سال از اعتبار کارت گارانتی شما می گذرد، می توانید از طریق شماره های آریابهکار با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم جهت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما عزیزان توسط کارشناسان و متخصصان آریابهکار صورت گیرد.

رایج ترین مشکلات لباسشویی ال جی

متداول ترین مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما به وجود بیاید، به شرح زیر است:

رایج ترین مشکلات لباسشویی ال جی

 1. روشن نشدن
 2. معیوب شدن میکروسوئیچ درب
 3. اتصالی برق
 4. نچرخیدن دیگ
 5. خوب نشستن لباس ها
 6. ایجاد سر و صدای زیاد و لرزش
 7. سر و صدا هنگام کار کردن خشک کن
 8. خرابی قطعاتی مانند تایمر، لاستیک درب، بلبرینگ، کمک دستگاه، کاسه نمد، سه نظام و …

تعمیر برد الکتریکی ماشین لباسشویی ال جی

در صورتی که برد ماشین لباسشویی الجی شما عزیزان خراب شده باشد، به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید؛ چرا که وظیفه برد، مدیریت و کنترل کردن قطعات این دستگاه است. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که برد را به تکنسین های متخصص در این زمینه بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیر آنرا از سر بگیرند تا نیازی به تعویض برد ماشین لباسشویی LG نداشته باشید.

برای تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی می توانید این قطعه کلیدی را به تکنسین های مجموعه ما بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیر آن آغاز شود.

تعمیر تخصصی موتور لباسشویی LG ال جی

موتور لباسشویی ال جی با دریافت انرژی کافی، می تواند توانایی کافی برای به چرخش در آوردن دیگ لباسشویی ال جی را بدست بیاورد. از این رو مهم ترین وظیفه موتور لباسشویی ال جی این است که دیگ لباسشویی ال جی را براساس برنامه ای که شما انتخاب کرده اید، به چرخش در بیاورد. با این وجود اگر این قطعه کلیدی خراب شود، دیگ دستگاه توانایی و انرژی کافی برای چرخش نخواهد داشت.

تعمیر تخصصی موتور لباسشویی LG ال جی

بنابراین در این مواقع باید اقدام به عیب یابی و تعمیر موتور ماشین لباسشویی LG نمایید؛ لازم به ذکر است که برای رفع این خرابی نیاز مبرم و الزامی به تعویض موتور ماشین لباسشویی ال جی نیست.

تعمیر پمپ ماشین لباسشویی الجی

پمپ ماشین لباسشویی ال جی وظیفه پمپاژ و وارد کردن آب به درون لباسشویی LG را داراست. از این رو اگر این قطعه خراب شود، آب با فشار قبلی به درون ماشین لباسشویی ال جی پمپاژ نخواهد شد و در نتیجه ممکن است به قطعات داخلی ماشین لباسشویی ال جی فشار قابل توجهی وارد شود و کارایی خود را از دست بدهند. با این وجود در صورت خرابی پمپ ماشین لباسشویی ال جی، ما پروسه عیب یابی و تعمیر آن را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا مشکل آن برطرف شود.

تعمیر و تعویض سوئیچ درب لباسشویی ال جی

سوئیچ درب لباسشویی ال جی، یک قطعه به نسبت کوچکی می باشد که با برد ماشین لباسشویی ال جی در ارتباط مستقیم می باشد؛ به عبارتی زمانیکه شما درب دستگاه را می بندید، سوئیچ درب لباسشویی LG بسته شدن درب بصورت دقیق و کامل را به برد مخابره خواهد کرد و در نتیجه برد اجازه روشن شدن را به لباسشویی ال جی می دهد.

تعمیر و تعویض سوئیچ درب لباسشویی ال جی

از این رو اگر سوئیچ درب لباسشویی ال جی خراب شده باشد، به هیچ وجه این دستگاه روشن نخواهد شد و باید اقدام به تعمیر و تعویض سوئیچ درب ماشین لباسشویی ال جی کنید.

تعمیرات شیر برقی لباسشویی ال جی

قطعه کلیدی و بسیار مهمی که وظیفه کنترل جریان آب ورودی به ماشین لباسشویی LG را داراست، شیر برقی لباسشویی ال جی می باشد که همانند یک سوئیچ عمل می کند. از این رو اگر این قطعه به هر دلیلی خراب شده باشد، میزان سطح آب درون این دستگاه از کنترل خارج خواهد شد و در نتیجه ممکن است با خرابی های بخصوصی در این زمینه مانند آبریزی ماشین لباسشویی ال جی روبرو شوید.

به همین دلیل توصیه می کنیم در صورت بروز خرابی در شیر برقی، افدام به تعمیر شیر برقی لباسشویی ال جی توسط تکنسین های مجرب نمایید.

نصب تخصصی لباسشویی ال جی در تهران

در صورتی که نیاز به نصب لباسشویی ال جی دارید، باید به اطلاع شما برسانیم که پروسه نصب ماشین لباسشویی LG با توجه به اینکه یک پروسه عادی است، اما نیاز به دقت لازم و کافی دارد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن این دستگاه را نصب کنید و تمام اتصالات در جای خود قرار بگیرند. با این وجود اگر دانش و تجربه لازم در این زمینه را ندارید تنها توصیه ایی که برای شما داریم این است که حتما برای نصب ماشین لباسشویی ال جی از تکنسین های مجرب و متخصص استفاده نمایید.

نصب تخصصی لباسشویی ال جی در تهران

برای نصب ماشین لباسشویی ال جی در تهران می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما عزیزان بر طرف شود و متقابلا مشکلی برای شم رخ ندهد. لازم به ذکر است که تکنسین های نمایندگی ماشین لباسشویی LG در آریابهکار توانایی های لازم و کافی در این زمینه دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن و بصورت تخصصی دستگاه شما را نصب نمایند و از این طریق مشکل دستگاه شما رفع شود و نیازی به نصب مجدد ماشین لباسشویی ال جی نداشته باشید.

تعمیر و تعویض شفت لباسشویی ال جی LG

در ماشین لباسشویی، شفت معمولاً به یک مؤلفه مکانیکی اطلاق می شود که وظیفه انتقال حرکت از موتور به بخش های دیگر ماشین LG را دارد. یکی از مواردی که ممکن است به شفت ارتباط داشته باشد، شفت موتور است. موتور ماشین لباسشویی از طریق شفت خود حرکت ایجاد می کند و این حرکت از طریق مکانیسم های مختلف به بخش های دیگر ماشین منتقل می شود.

با این وجود اگر به هر دلیلی شفت ماشین لباسشویی ال جی شما آسیب دیده باشد، مطمئنا نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید و باید اقدام به عیب یابی و تعمیر تخصصی این دستگاه نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع شود. برای تعمیر و تعویض شفت ماشین لباسشویی ال جی می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع شود.

تعویض بلبرینگ لباسشویی ال جی

بلبرینگ لباسشویی ال جی به قطعه ای گفته می شود که به دیگ لباسشویی ال جی متصل می باشد. در ماشین‌لباسشویی، بلبرینگ به عنوان یک قطعه مکانیکی عمل می‌کند که وظیفه حمایت از شفت و تسهیل در چرخش آن را داراست. این قطعه معمولاً به صورت استوانه‌ای یا گلوله‌ای طراحی می‌شود و در انواع مختلف ماشین‌لباسشویی و دستگاه‌های الکتریکی و مکانیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. با این وجود اگر این قطعه آسیب ببیند، مطمئن باشید که به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید.

تعویض بلبرینگ لباسشویی ال جی

برای تعویض بلبرینگ لباسشویی ال جی می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع شود. همچنین اگر خرابی بلبرینگ لباسشویی LG به نحوی باشد که توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد، ما آنرا به بهترین شکل ممکن برای شما تعمیر خواهیم کرد تا نیازی به تعویض این قطعه کلیدی در لباسشویی ال جی نداشته باشید.

تعمیر و تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی ال جی

یکی از رایج ترین دلایل لرزش ماشین لباسشویی ال جی، خرابی کمک فنرهای این دستگاه است که باید توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد. به عبارتی اگر کمک فنر ماشین لباسشویی ال جی آسیب دیده باشد، به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که خرابی ماشین لباسشویی ال جی را جدی بگیرید و حتما اقدام به عیب یابی و تعمیرات تخصصی این خرابی کنید. اما آیا کمک فنر ماشین لباسشویی LG قابل تعمیر است یا باید تعویض شود؟

تصمیم اینکه کمک فنر لباسشویی ال جی باید تعمیر شود و یا تعویض، بر عهده تکنسین مجرب و متخصصی می باشد که قصد عیب یابی و تعمیر این قطعه را دارد. لازم به ذکر است که معمولا کمک فنر ماشین لباسشویی ال جی با استفاده از روش های تخصصی قابل تعمیر می باشد و شما می توانید این قطعه را توسط تکنسین های متخصص مورد عیب یابی قرار دهید تا این مشکل ریشه یابی و سپس تعمییر شود. اما اگر تعمیر و تعویض کمک فمر ماشین لباسشویی LG به خوبی صورت نگیرد، به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید!

تعمیر و تعویض هیدرو استارت لباسشویی ال جی

در ماشین لباسشویی ال جی، هیدرواستارت به این معنا است که ماشین از طریق استفاده از آب به عنوان محیط اصلی برای شستشوی لباس‌ها فعال می‌شود. این به این معنا است که ماشین از پمپ آب و سیستم هیدرولیک برای حرکت و چرخش بخش‌های مکانیکی خود بهره می‌برد. استفاده از آب به عنوان محیط اصلی برای حرکت و عملکرد ماشین‌لباسشویی می‌تواند منجر به فراهم کردن انرژی مؤثر و بهبود کارایی و کارکرد ماشین گردد.

تعمیر و تعویض هیدرو استارت لباسشویی ال جی

با این وجود اگر قطعه ای مانند هیدرواستارت ماشین لباسشویی ال جی کارایی خود را از دست بدهد، مطمئن باشید که دستگاه کارایی خود را از دست خواهد داد و نمی توانید اقدام به بر طرف کردن این مشکل کنید. اما اگر به هر دلیلی احساس خرابی در این بخش کردید، توصیه می کنیم از طریق تکنسین های متخصص اقدام به عیب یابی و تعمیر این قطعه کلیدی کنید تا مشکل دستگاه از این طریق رفع گردد.

تعمیر یا تعویض جک ماشین لباسشویی ال جی

معمولا به کمک فنر ماشین لباسشویی ال جی، جک ماشین لباسشویی ال جی نیز گفته می شود که با توجه به توضیحات قسمت بالا می توان به این نتیجه رسید که اگر جک ماشین لباسشویی ال جی کارایی خود را از دست بدهد، به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید! در صورت استفاده از ماشین لباسشویی ال جی نیز باید به اطلاع شما برسانیم که این دستگاه صدای قابل توجهی را از خود ایجاد خواهد کرد و در نتیجه به هیچ وجه این دستگاه همانند گذشته برای شما کار نخواهد کرد.

به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما اقدام به عیب یابی و تعمیر جک ماشین لباسشویی ال جی توسط تکنسین های متخصص نمایید تا مشکل دستگاه شما رفع شود و نیازی به تعویض این قطعه در ماشین لباسشویی ال جی خود نداشته باشید.

تعمیرات میکروسوئیچ لباسشویی الجی

درب ماشین لباسشویی ال جی برای آنکه بصورت دقیق بسته شود و این بسته شدن درب ماشین لباسشویی ال جی به برد ماشین لباسشویی ال جی اطلاع رسانی شود، نیاز به یک قطعه داریم که هم درب ماشین لباسشویی ال جی را قفل کند و هم اینکه به برد ماشین لباسشویی LG اطلاع دهد که درب ماشین لباسشویی ال جی بسته شده است و دستگاه می تواند شروع به کار کند. با این وجود این قطعه همان میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی ال جی است که اگر به هر دلیل خراب شود، مطمئن باشید که این دستگاه به هیچ وجه روشن نخواهد شد.

تعمیرات میکروسوئیچ لباسشویی الجی

اما اگر به هر دلیل میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی ال جی شما خراب شده است، لازم به ذکر می باشد که ما این قطعه را در ابتدا عیب یابی تخصص خواهیم کرد و سپس اقدام به تعمیرات تخصصی آن خواهیم نمود تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید.

تعمیر المنت ماشین لباسشویی ال جی

برای آنکه البسه شسته شده در ماشین لباسشویی ال جی تمیز شوند، نیاز به آب گرم داریم و این در حالی می باشد که دستگاه های نسل جدید مجهز به المنت هستند که با استفاده از این قطعه، دستگاه توانایی لازم و کافی برای تولید آب گرم خواهد داشت و از این طریق دستگاه شما به بهترین شکل ممکن اقدام به شستشوی البسه خواهد کرد. اما اگر المنت ماشین لباسشویی LG خراب شود، مطمئن باشید که ارور خاص المنت ماشین لباسشویی ال جی در این دستگاه نمایش داده خواهد شد و متقابلا می تواند منجر به خرابی گسترده ماشین لباسشویی ال جی شود!

در این مواقع می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار در خصوص عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی استفاده نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود و نیازی به تعویض المنت ماشین لباسشویی ال جی نداشته باشید.

تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی

اگر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی LG شما آسیب دیده است، آب کثیف پس از شستشوی البسه از این دستگاه به سمت فاضلاب منتقل نخواهد شد و در نتیجه این آب در ماشین لباسشویی ال جی جمع خواهد شد! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی روبرو شده اید، اقدام به تعمیرات تخصصی این قطعه نمایید تا مشکل رفع شود.

تعمیر تایمر ماشین لباسشویی ال جی

همچنین اگر با خرابی تایمر ماشین لباسشویی ال جی روبرو شده اید، می توانید از طریق خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار اقدام به عیب یابی و تعمیر تخصصی این دستگاه نمایید تا مشکل دستگاه شما از این طریق رفع شود و نیازی به تعویض تایمر ماشین لباسشویی ال جی نداشته باشید. لازم به ذکر اسست که تکنسین های آریابهکار توانایی هایی لازم و کافی در عیب یابی و تعمیر تخصصی تایمر ماشین لباسشویی LG را دارند.

تعمیر و تعویض خرطومی ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر و تعویض خرطومی ماشین لباسشویی ال جی

اگر خررطومی ماشین لباسشویی ال جی آسیب دیده است، ممکن است با نشتی آب زیر ماشین لباسشویی ال جی روبرو شوید و آب کثیف پس از شستشوی البسه به فاضلاب ماشین لباسشویی ال جی منتقل نشود! با این وجود اگر با خرابی خرطومی ماشین لباسشویی LG روبرو شده اید، باید در اسرع زمان اقدام به عیب یابی و تعمیر این قطعه جانبی نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع شود. اما اگر خرطومی ماشین لباسشویی ال جی رفعع مشکل نشود، مطمئن باشید که مشکلات زیادی در این دستگاه شکل خواهند گرفت.

چرا لباسشویی ال جی به صورت مداوم آبگیری می کند؟

این خرابی می تواند ناشی از خرابی های سنسورهای داخلی ماشین لباسشویی ال جی و یا همچنین خرابی بخش ورودی آب ماشین لباسشویی ال جی رخ دهد که در این مواقع باید اقدام به عیب یابی و تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی ال جی توسط تکنسین های مجرب و متخصص نماید تا مشکل رفع شود.

چرا لباسشویی ال جی بیش از حد می لرزد؟

لرزش ماشین لباسشویی ال جی یک مشکل عادی نیست و زمانی یک مشکل عادی می باشد که این دستگاه نسبت به سطح زیرین خود تراز نباشد! به عبارتی اگر این دستگاه نسبت به سطح زیرین خود تراز نباشد، باید به اطلاع شما برسانیم که می تواند کارایی خود را به مرور زمان از دست بدهد و مشکلات متعددی در این دستگاه ایجاد شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که با استفاده از یک تراز سنج اقدام به بررسی تراز بودن ماشین لباسشویی LG نمایید تا مشکل دستگاه شما رفع شود.

چرا لباسشویی ال جی بیش از حد می لرزد

اما اگر حتی با تراز کردن ماشین لباسشویی ال جی باز هم این خرابی رفع نشد، باید به اطلاع شما برسانیم که این مشکل احتمالا ناشی از خرابی قطعات داخلی این دستگاه است که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

چرا برنامه های شستشو در لباسشویی الجی اجرا نمی شود؟

اگر همانند یک روز عادی به سراغ ماشین لباسشویی الجی آمده اید و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که این خرابی نشان دهنده آسیب دیدن ماشین لباسشویی الجی است. یکی از این خرابی ها، اجرا نشدن برنامه های ماشین لباسشویی ال جی می باشد که در این مواقع باید صبر کنید تا تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی به محل شم اعزام شود تا عیب یابی لازم و کافی راا در این زمینه انجام دهد تا بتوانید این دستگاه را همانند روز اول استفاده نمایید.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با چنین خرابی در ماشین لباسشویی LG روبرو شدید، به هیچ وجه سعی نکنید با فشردن بیش از حد دکمه ماشین لباسشویی ال جی اقدام به روشن کردن این دستگاه کنید؛ این یک تصمیم اشتباه و نادرستی می باشد که می تواند هزینه تعمیراتی قابل توجهی را به شما تحمل کند. بنابراین بهتر است صبر کنید تا دستگاه توسط تکنسین مورد بررسی و تعمیرات قرار گیرد.

علت باقی ماندن پودر یا کف روی لباس ها پس از شستشو در لباسشویی ال جی چیست؟

اگر پس از اتمام پروسه شستشو در ماشین لباسشویی ال جی اقدام به باز کردن درب دستگاه کردید و متوجه این شدید که مقداری کف بر روی لباس ها باقی مانده است، لازم به ذکر می باشد که یک خرابی وجود دارد و باید بررسی شود.

علت باقی ماندن پودر یا کف روی لباس ها پس از شستشو در لباسشویی ال جی چیست؟

از این رو از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
 • شوینده نامناسب.
 • پر بودن بیش از حد مخزن.
 • خرابی پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی LG.

چرا پس از شستشو در لباسشویی ال جی لباس ها داغ هستند؟

به احتمال زیاد این خرابی می تواند ناشی از انتخاب برنامه نامناسب شستشو در ماشین لباسشویی ال جی و یا افزایش دستی دمای دستگاه می باشد که این اتفاق می تواند به لباس های شما آسیب وارد کند. از این رو اگر یکی از دو عامل مذکور را اعمال نکرده اید و این مشکل مجددا رخ داده است، توصیه می شود اقدام به عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی توسط تکنسین نمایید.

علت باقی ماندن نرم کننده در جاپودری ماشین لباسشویی ال جی بعد از پایان کار چیست؟

علت باقی ماندن نرم کننده در جاپودری ماشین لباسشویی ال جی بعد از پایان کار چیست؟

از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به پایین بودن فشار آب ورودی ماشین لباسشویی ال جی اشاره کرد که این مشکل می تواند به دلیل پایین بودن فشار آب و خرابی پمپ ماشین لباسشویی ال جی رخ دهد. همچنین این خرابی گاهی اوقات می تواند به دلیل رسوب بستن داخل جاپودری ماشین لباسشویی ال جی رخ دهد که در این مواقع باید اقدام به شستن دقیق جاپودری نمایید تا این مشکل برطرف شود.

علت پاره شدن لباس ها در لباسشویی ال جی چیست؟

این اتفاق و خرابی خیلی کم ممکن است برای ماشین لباسشویی ال جی شما رخ دهد. اما معمولا این خرابی می تواند ناشی از انتخاب برنامه نامناسب، افزایش دور تند ماشین لباسشویی ال جی، وجود اجسام تیز در میان لباس ها، عدم رعایت ظرفیت ماشین لباسشویی الجی و… اشاره کرد که باید این خرابی در اسرع زمان مورد بررسی قرار بگیرد. لازم به ذکر می باشد که این خرابی باید به محض مشاهده، توسط تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی بصورت دقیق عیب یابی شود و مشکل دستگاه رفع گردد تا آسیب این چنینی به لباس های شما وارد نشود.

بررسی مشکل آبگیری ماشین لباسشویی ال جی

منظور از آبگیری کردن ماشین لباسشویی ال جی این است که وقتی شما ماشین لباسشویی ال جی را روشن می کنید، آب وارد دستگاه شود تا از این طریق لباس های موجود در دیگ ماشین لباسشویی ال جی شسته شوند.

بررسی مشکل آبگیری ماشین لباسشویی ال جی

اما اگر آب درون ماشین لباسشویی ال جی وارد نشود، بدون شک پروسه شستشوی لباس ها در این دستگاه صورت نخواهد گرفت. از این رو این خرابی معمولا می تواند ناشی از خرابی برد، موتور، شیر برقی، قطعی جریان برق، کثیفی جاپودری و… رخ دهد که باید در صورت رخ دادن این خرابی این به تعمیر تخصصی آن نمایید.

خرابی دکمه تخلیه آب لباسشویی ال جی

پس از آنکه پروسه شستشو در ماشین لباسشویی ال جی به اتمام رسید، باید آب درون ماشین لباسشویی الجی بصورت کامل از طریق دستگاه به فاضلاب خانه شما منتقل شود. اما اگر این پروسه خراب شده است، باید از طریق روش های دیگر اقدام به تخلیه آب ماشین لباسشویی LG نمایید. از این رو باید بگوییم که این دکمه معمولا در نسل های قدیمی ماشین لباسشویی ال جی وجود داشت و امروزه دکمه ای مبنی بر دکمه تخلیه آب ماشین لباسشویی ال جی وجود ندارد.

توجه: عموما دکمه تخلیه آب ماشین لباسشویی ال جی به نام Rinse Hold می باشد و با نگه داشتن این دکمه، آب درون ماشین لباسشویی ال جی تخلیه خواهد شد.

دلیل شستشوی لباس ها در لباسشویی ال جی تنها با آب گرم چیست؟

بدون شک اصولا ماشین لباسشویی ال جی نباید با استفاده از هر برنامه ایف اقدام به شستن لباس های درون دستگاه با آب گرم نماید! چرا که اگر ماشین لباسشویی ال جی تمام لباس های شما را با آب گرم بشوید، ممکن است رنگ لباس ها از بین برود و در نتیجه دچار پوسیدگی خواهند شد. از این رو در این مواقع باید اقدام به عیب یابی این خرابی توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایید تا مشکل بصورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

دلیل شستشوی لباس ها در لباسشویی ال جی تنها با آب گرم چیست؟

معمولا این خرابی ناشی از خرابی برد، انتخاب برنامه نامناسب، اعمال تنظیمات نادرست در ماشین لباسشویی ال جی و… رخ می دهد.

علت آبگیری خود به خود ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

تمام عملکرد ماشین لباسشویی ال جی بستگی به برد این دستگاه دارد و اگر هر گونه فعالیتی خارج از عملکرد برد اجرا شود، مطمئن باشید که برد ماشین لباسشویی ال جی دچار آسیب شده است. از این رو اگر ماشین لباسشویی ال جی خود به خود آبگیری می کند، اطلاع داشته باشید که احتمال زیاد خرابی از برد ماشین لباسشویی ال جی می باشد. همچنین این خرابی گاهی اوقات می تواند ناشی از خراب شدن شیر برقی رخ دهد که باید تعمیرات تخصصی صورت گیرد.

دلیل وارد نشدن آب گرم به داخل ماشین لباسشویی LG چیست؟

پروسه تولید آب گرم معمولا درون ماشین لباسشویی LG با استفاده از هیتر و المنت درون این دستگاه صورت می گیرد. از این رو اگر المنت ماشین لباسشویی LG دچار خرابی شده باشد، آب گرمی درون ماشین لباسشویی ال جی تولید و ایجاد نخواهد شد و در نتیجه باید منتظر خرابی هایی در این زمینه باشید. اصلی ترین خرابی ممکن در این زمینه هم عدم شستشوی دقیق لباس ها در ماشین لباسشویی LG می باشد.

دلیل وارد نشدن آب گرم به داخل ماشین لباسشویی LG چیست؟

از این رو در این مواقع باید اقدام به تعمیر یا تعویض المنت ماشین لباسشویی LG نمایید تا این خرابی برطرف شود.

علت آبگیری همزمان ماشین لباسشویی ال جی با تخلیه آب چیست؟

این مشکل نیز یکی از مشکلاتی می باشد که رخ دادن آن خیلی کم است و ممکن نیست برای هر کاربری در ماشین لباسشویی ال جی رخ دهد. از این رو معمولا این خرابی می تواند ناشی از خرابی برد ماشین لباسشویی ال جی، خرابی پمپ، اتمام طول عمر مفید، استفاده نادرست و اشتباه از ماشین لباسشویی ال جی ایجاد شود.

علت آبگیری همزمان ماشین لباسشویی ال جی با تخلیه آب چیست

با این وجود توصیه ای که داریم این است حتما در صورت مشاهده این خرابی، در اسرع زمان اقدام به عیب یابی و تعمیر این دستگاه کنید تا خرابی از این بیشتر گسترش پیدا نکند.

دلیل نشتی لباسشویی ال جی LG چیست؟

زمانیکه شما ماشین لباسشویی ال جی را روشن می کنید و پس از گذشت چند دقیقه متوجه این شدید که در قسمت زیری این دستگاه نشتی و چکه کردن آب وجود دارد، باید بگوییم که در ابتدا اقدام به متوقف کردن برنامه شستشوی ماشین لباسشویی ال جی نمایید؛ چرا که این مشکل اگر ادامه پیدا کند به دلیل در ارتباط بودن این دستگاه با جریان برق، ممکن است منجر به برق گرفتگی شما شود. از این رو از مهم ترین دلایلی که می توانند منجر به این خرابی شوند، می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارتند از:

 • خرابی جاپودری ماشین لباسشویی ال جی.
 • خرابی شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی.
 • استفاده بیش از حد از مواد شوینده.
 • فرسودگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی LG.
 • خرابی پمپ تخلیه.

چرا ماشین لباسشویی ال جی هنگام کار دچار لرزش می شود؟

مشکل لرزش ماشین لباسشویی ال جی یکی از مشکلاتی می باشد که با گذشت زمان ممکن است تشدید پیدا کند و صدای دستگاه در طول زمان بیشتر و بیشتر شود. اما این در حالی می باشد که ماشین های لباسشویی برند ال جی نسل جدید به دلیل پیشرفت تکنولوژی ساخت در آنها صدای بسیار کمی را از خود منعکس می کنند که این صدا معمولا ناشی از چرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ال جی ممکن است رخ دهد. از این رو در صورت مشاهده این خرابی، باید اقدام به تعمیرات تخصصی این دستگاه کنید تا مشکل برطرف شود.

چرا ماشین لباسشویی ال جی هنگام کار دچار لرزش می شود؟

لازم به ذکر است که از مهم ترین دلایل لرزش ماشین لباسشویی ال جی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
 • عدم تراز بودن ماشین لباسشویی ال جی.
 • خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی LG.
 • خرابی قطعات داخلی.

علت صداهای غیرعادی لباسشویی ال جی چیست؟

مشکل صدای غیر عادی در ماشین لباسشویی ال جی، یک مشکل عادی نیست و باید در صورت متوجه شدن این خرابی در اسرع زمان اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی کنید. از این رو در صورت متوجه شدن این خرابی می توانید با شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید تا پروسه تعمیرات دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت گیرد. از مهم ترین دلایل صدای غیر عادی ماشین لباسشویی ال جی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • عدم تعادل مخزن ماشین لباسشویی ال جی.
 • پر کردن بیش از حد مخزن ماشین لباسشویی ال جی.
 • خرابی قطعات داخلی.
 • عدم تراز بودن ماشین لباسشویی ال جی.
 • وارد کردن فشار بیش از حدی به ماشین لباسشویی ال جی.

نحوه ی ریست کردن لباسشویی ال جی

اگر مشکلی برای ماشین لباسشویی ال جی شما رخ داده است و مایلید این دستگاه را به حالت کارخانه برگردانید، می توانید اقدام به ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی نمایید. اما چگونه؟ در ادامه با مراحل ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی آشنا خواهید شد.

نحوه ی ریست کردن لباسشویی ال جی

 1. دستگاه را با دکمه Power روشن کنید.
 2. برنامه شستشوی دستگاه را بر روی Cotton قرار دهید.
 3. سپس دکمه Temp را نگه دارید و رها کنید.
 4. اینک گزینه Function را انتخاب نمایید.
 5. در ابتدا T01 و سپس T02 در نمایشگر دستگاه نمایش داده خواهد شد.
 6. اینک Start را بفشارید.
 7. سپس عبارت ELT در نمایشگر ماشین لباسشویی LG نمایش داده می شود.
 8. برای رفع این کد خطا باید انگشت خود را بر روی دکمه Temp به مدت 6 ثانیه نگه دارید.
 9. اینک عبارت EOD نمایش داده می شود.
 10. هم اکنون ریست ماشین لباسشویی ال جی بصورت کامل و دقیق صورت گرفته شده است.

آموزش رفع مشکل نشت آب ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر و رفع نشت آب ماشین لباسشویی ال جی با توجه به اینکه این مشکل معمولا بنابر دلایل فنی و تخصصی رخ می دهد، توصیه می کنیم فقط و فقط توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت گیرد تا خطراتی که این خرابی دارد، دامن گیر شما نشود. از این رو اگر دانش فنی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ندارید، توصیه می کنیم در اسرع زمان دستگاه را از برق بکشید و با تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

نکته: اگر نکات ایمنی در حین تعمیر ماشین لباسشویی ال جی که نشتی دارد را رعایت نکنید، احتمال خطر برق گرفتگی وجود دارد.

چرا باید برای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی از تعمیرکار مجاز و متخصص کمک بگیریم؟

برای آنکه بتوانید تمام مشکلات ماشین لباسشویی LG را بصورت فنی و تخصصی تعمیر کنید و دیگر نیازی به تعمیرات نداشته باشید، باید دستگاه خود را به تکنسین مجاز و با تجربه ای بسپارید که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات در این زمینه را داراست. از این رو برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی توسط تکنسین های مجرب و متخصص می توانید دستگاه خود را به ما بسپارید تا پروسه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی با عیب یابی تخصصی توسط تکنسین های مجرب و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گیرد.

چرا باید برای تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی از تعمیرکار مجاز و متخصص کمک بگیریم؟

در غیر اینصورت خرابی ماشین لباسشویی ال جی شما عزیزان برطرف نخواهد شد و در یک بازه زمانی کوتاهی، خرابی قبلی باز خواهد گشت.

به چه علت نباید برای تعمیر لباسشویی ال جی سراغ تعمیرکاران غیرمجاز برویم؟

تعمیرکاران غیرمجاز ماشین لباسشویی ال جی، به دلیل آنکه تجربه و دانش کافی در این زمینه را ندارند، ممکن است خرابی ماشین لباسشویی ال جی را علیرغم اینکه هزینه تعمیرات زیادی از شما درخواست خواهند کرد، بیشتر کنند! با این وجود توصیه می کنیم پیش از آنکه دستگاه را به فردی که مدعی تعمیرکار بودن ماشین لباسشویی ال جی است بسپارید، کمی تحقیق کنید تا از عملکرد آن شخص مطلع باشید.

لازم به ذکر است که تعمیرکاران غیر مجاز به دلیل نداشتن دانش فنی تعمیرات، قطعات معیوب را تعمیر نخواهند کرد و مستقیما آنها را تعویض می کند که این پروسه برای شما هزینه قابل توجهی را تحمیل خواهد کرد.

کدهای خطا یا ارورهای ماشین لباسشویی الجی (LG)

به مرور زمان با استفاده از ماشین لباسشویی الجی، ممکن است برخی کدهای خطا بر روی نمایشگر این دستگاه نمایش داده شود که می تواند باعث نگرانی شما گردد. با این وجود لازم به ذکر است که هر کد خطا نشان دهنده خرابی مطلق و 100 درصدی دستگاه شما نیست و می توانید یکسری از این کد خطاها را به سادگی برطرف کنید.

کدهای خطا یا ارورهای ماشین لباسشویی الجی (LG)

لازم به ذکر است که برای اطلاع دقیق از علت ارورهای ماشین لباسشویی الجی می توانید به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی الجی مراجعه کنید و عوامل و مواردی که در آن نوشته شده اند را مطالعه نمایید.
کدهای خطا ماشین لباسشویی الجیعلت و راهکار
CLقفل کودک ماشین لباسشویی الجی فعال است.
dEدرب ماشین لباسشویی الجی به‌صورت کامل بسته نشده است.
UEعدم تعادل البسه درون مخزن ماشین لباسشویی الجی.
OEمشکل تخلیه آب در ماشین لباسشویی الجی وجود دارد.
IEآب ورودی دستگاه با مشکل روبرو شده است و باید بررسی شود.
dLقفل درب ماشین لباسشویی الجی خراب شده است.
CFفن خنک‌کننده ماشین لباسشویی الجی در حال کار است.
PEسنسور سطح آب ماشین لباسشویی الجی خراب شده است.
LEموتور ماشین لباسشویی الجی خراب شده است.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در نمایندگی آریابهکار

بدون شک زمانیکه ماشین لباسشویی ال جی شما عزیزان خراب می شود، مایلید تا بدون آنکه این دستگاه مورد عیب یابی قرار گیرد، از هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی خبردار شوید. اما آیا چنین چیزی ممکن است؟ خیر! آیا شما بدون آنکه یک جعبه را باز کنید، از محتویات درون آن می توانید خبردار باشید؟ خیر! با این وجود در صورتی هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی مشخص خواهد شد که این دستگاه توسط تکنسین مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قرار گیرد.

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ

اما اگر این دستگاه عیب یابی نشود و شخصی که خود را تعمیرکار متخصص می داند با اعتماد به نفس کامل هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را به شما اعلام کند، مطمئن باشید که نه تنها مشکل دستگاه را رفع نخواهد کرد بلکه هزینه زیادی را از شما دریافت خواهد کرد.

ماشین‌ های لباسشویی بنا به دلایل متعددی ممکن است به تعمیر یا سرویس نیاز پیدا کنند و برندها و مارک ‌های متفاوتی هم دارند که با قیمت ‌های متنوعی فروخته می ‌شوند. پس قیمتی هم که به ‌عنوان هزینه تعمیر لباسشویی اعلام می ‌شود بسته به این شرایط محاسبه خواهد شد.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که دستگاه خود را به تعمیرگاه های مجاز و معتبر بسپارید تا پروسه عیب یابی توسط آنها صورت گیرد و پس از آنکه مشکل را بصورت دقیق مورد بررسی قرار داند، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به شما اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در آریابهکار دارای مبنا و اساس مشخصی می باشد؛ چرا که 0 تا 100 هزینه تعمیرات در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد تا مشکل شما بصورت تخصصی و با کمترین هزینه تعمیرات ممکن رفع شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

در ادامه نیز هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در آریابهکار را براساس مدل های متنوع این برند درج کرده ایم که عبارتند از:

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی LGهزینه تعمیر و تعویض قطعات ماشین لباسشویی ال جی (تومان)
نصب ماشین لباسشویی ال جی250.000
لاستیک درب ماشین لباسشویی ال جی510.000 الی 970.000
شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی320.000 الی 441.000
فیوز ماشین لباسشویی ال جیتماس بگیرید.
موتور ماشین لباسشویی ال جی480.000 الی 600.000
درب ماشین لباسشویی LG470.000 الی 840.000
شفت ماشین لباسشویی LG700.000 الی 940.000
دیگ ماشین لباسشویی ال جی600.000 الی 900.000
بلبرینگ ماشین لباسشویی ال جی750.000 الی 1.200.000
خرطومی ماشین لباسشویی ال جی80.000 الی 175.000
برد ماشین لباسشویی ال جیتماس بگیرید.
تایمر ماشین لباسشویی ال جی311.000 الی 400.000
پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی290.000 الی 470.000
المنت ماشین لباسشویی ال جی386.000 الی 560.000
میکروسوئیچ ماشین لباسشویی ال جی390.000 الی 620.000
جک ماشین لباسشویی LG290.000 الی 456.000
هیدرو استارت ماشین لباسشویی ال جی300.000 الی 644.000
کمک فنر ماشین لباسشویی ال جی265.000 الی 439.000

معمولا قیمت نهایی کار نسبت به آنچه که پیش ‌تر تخمین ‌زده شده کمی بالا یا پایین می ‌شود. هزینه تعمیر لباسشویی بسته به عیب وایراداتی که پیدا می کند مانند خرابی تایمر لباسشویی، خازن، قفل لباسشویی، گیربکس لاستیک و … متفاوت است.

تعمیرگاه تخصصی تعمیر لباسشویی ال جی

شرکت آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر انواع لوازم برقی، بیش از 30 سال است که در این زمینه تجربه دارد. تعمیرکاران این شرکت سال ها به صورت تخصصی در زمینه تعمیر انواع لباسشویی آموزش دیده اند و به کسب دانش، تجربه و مهارت بالایی در این زمینه رسیده اند. برخی از مهم ترین مزایا و خدمات شرکت آریابهکار در زمینه تعمیر لباسشویی به شرح زیر می باشند:

تعمیرگاه تخصصی تعمیر لباسشویی ال جی

 1. در ارتباط با هر برند ماشین لباسشویی تکنسین متخصص همان برند به محل جهت خدمات اعزام می شود.
 2. تمامی خدمات ماشین لباسشویی دارای ضمانتنامه رسمی ۹۰ روزه است.
 3. تعمیر لباسشویی در محل انجام می گردد.
 4. تمامی قطعات مورد نیاز جهت تعویض و تعمیر لباسشویی از لوازم اصلی همان برند است.
 5. جهت شفاف سازی کامل و رضایتمندی کامل مشتری تمامی هزینه های تعمیر لباسشویی لحاظ شده است.
 6. تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در همان روز طبق زمانبندی تکنسین مربوطه در محل انجام می شود.

تیم حرفه ای شرکت آریا بهکار مفتخر است که با توجه به نیاز مشتری در تعمیرات لباسشویی ال جی، خدماتی باکیفیت و صادقانه را در اسرع وقت به شما ارائه دهد زیرا ما معتقدیم رضایت مشتری بهترین تبلیغ برای کار ما است. پس به شما پیشنهاد می کنیم تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به تعمیرکار لباسشویی با تجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود.در ضمن مشتریان شرکت آریا بهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات لباسشویی ال جی شرکت استفاده کنند.

چرا ماشین لباسشویی ال جی برنامه شستشو را اجرا نمی کند؟

اگر پس از آنکه دیگ ماشین لباسشویی ال جی را پر از لباس کردید و با انتخاب برنامه شستشوی مدنظر خود، اقدام به روشن کردن ماشین لباسشویی LG کردید و اما برنامه شستشو شروع به عمل نکرد، نشان دهنده یک خرابی جدی در این دستگاه است؛ چرا که معمولا این خرابی ممکن است به دلیل خرابی برد ماشین لباسشویی ال جی رخ دهد. از این رو توصیه می کنیم تا پیش از آنکه برد ماشین لباسشویی ال جی بصورت کامل از کار بیافتد، اقدام به تعمیر این قطعه کاربردی و کلیدی نمایید تا مشکل در همان ابتدا برطرف شود.

آشنایی با برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی ال جی

آشنایی با برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی همانند سایر دستگاه های ماشین لباسشویی که در بازار ایران وجود دارند، مجهز به یکسری برنامه های شستشو می باشد که هر یک از این برنامه ها براساس یک نیاز مخصوص طراحی و درج شده اند. از این رو در ادامه با برنامه های ماشین لباسشویی ال جی آشنا خواهید شد:
برنامه ماشین لباسشویی ال جیکاربرد
Cottonمخصوص شستشوی لباس های کتان در ماشین لباسشویی LG می باشد.
Easy Careبرنامه شستشوی لباس ها با قابلیت کمترین میزان چروک.
Mixمخصوص شستشوی لباس ها با رنگ های مختلف بصورت یکجا است.
Baby careبرای شستشوی لباس کودک کاربرد دارد.
Skin Caerشستشوی لباس های زیر و… که در ارتباط مستقیم با پوست هستند.
Duvetبرنامه مخصوص شستشوی پتو، لحاف و… می باشد.
Sports Wearشستشوی لباس های ورزشی با استفاده از ماشین لباسشویی ال جی است.
Delicateمخصوص لباس های ظریف و حساس است.
Quick 30برنامه شستشو در 30 دقیقه می باشد.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در تهران

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران، 0 تا 100 خدمات تعمیر ماشین لباسشویی LG را در تمام مناطق 22 گانه تهران توسط تکنسین های مجرب و متخصص بصورت تخصصی به شما عزیزان ارائه می دهد تا از این طریق مشکل دستگاه شما برطرف شود و با تعمیرات تخصصی، نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در تهران

با این وجود ما تمام مناطق استان تهران را تحت پوشش خود قرار داده ایم و پس از ثبت درخواست خود، تکنسین های ما در اسرع زمان در محل شما حاضر خواهند شد.

اهمیت تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در کمترین زمان ممکن

مهم ترین و اصلی ترین اهمیت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در کمترین زمان ممکن این است که روال روزمره شما مختل نشود و آسیبی در این زمینه نبینید. از این رو ما در آریابهکار آماده ایم تا در اسرع زمان مشکل دستگاه شما را شناسایی و سپس تعمیر کنیم و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

با این وجود از طریق تماس با شماره های مندرج، درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن پروسه تعمیرات دستگاه شما از سر گرفته شود.

روش ها و راهکارهای افزایش طول عمر لباسشویی ال جی

روش ها و راهکارهای افزایش طول عمر لباسشویی ال جی

برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی ال جی روش ها و راهکارهای مختلفی وجود دارند که شما با اجرا و انجام آنها می توانید به بهترین شکل ممکن اقدام نمایید و از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. از این رو توصیه ابتدایی که برای شما داریم این است که حتما به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی ال جی مراجعه کنید تا با این راهکارها آشنا شوید و صرفا در چارچوبی که شرکت سازنده برای شما در نظر گرفته است، اقدام به استفاده از این دستگاه کنید.

نکات ایمنی در استفاده از ماشین لباسشویی

با رعایت برخی نکات ایمنی مهم در استفاده از لباسشویی، موجب طول عمر دستگاه خود می شوید و از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری می کنید.

 1. استفاده از شوینده های اصل و فابریک
 2. استفاده از شوینده تمام کاربری
 3. استفاده از فیلتر لباسشویی جهت سخت گیری آب
 4. استفاده نکردن طولانی از دستگاه

مهمترین دلایل برای عدم استفاده از تعمیرکاران لباسشویی ال جی غیرمجاز

برای آنکه دستگاه پیچیده و خاصی مانند ماشین لباسشویی ال جی به بهترین شکل ممکن تعمیر شود، نیاز به افرادی دارد که بتوانند این دستگاه را اول از همه بدرستی عیب یابی کنند و سپس با استفاده از تعمیرات تخصصی و اصولی آنرا احیا نمایند. با این وجود پروسه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در آریابهکار توسط تکنسین هایی انجام می شود که در این زمینه دانش لازم و کافی دارند و می توانند مشکل را یکبار برای همیشه بصورت تخصصی رفع کنند.

مهمترین دلایل برای عدم استفاده از تعمیرکاران لباسشویی ال جی غیرمجاز

توجه داشته باشید که اگر شما به افراد غیر مجاز و کم تجربه در این زمینه اعتماد کنید، نه تنها مشکل دستگاه شما رفع نخواهد شد بلکه هزینه تعمیراتی قابل توجهی را شامل شما خواهند کرد که نتیجه مطلوبی را از این بابت کسب نخواهید نمود. به همین ترتیب اگر بخواهیم شفاف سازی کنیم باید به اطلاع شما برسانیم که هدف افرد غیر مجاز در این زمینه صرفا تعویض قطعاتی می باشد که کاملا سالم هستند تا بتوانند هزینه قابل توجهی را از شما دریافت کنند.

اما این در حالی می باشد که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را صرفا از طریق تکنسین هیا مجرب و متخصص انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید و هدف ما از تعمیرات دستگاه شما صرفا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی از طریق تعمیر قطعات کلیدی می باشد تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت نمایید.

برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود نگران نباشید

از این رو در صورتی که پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود را به تکنسین های متخصص و با تجربه ما بسپارید، مطمئن باشید که دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهد شد و می توانید از این طریق مشکل دستگاه خود را یکبار برای همیشه تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات هم نداشته باشید. لازم به ذکر می باشد که تکنسین های با تجربه و متخصص ما توانایی های لازم و کافی در این زمینه را دارند و می توانند تخصصی ترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهند.

توجه داشته باشید که تکنسین های ما می توانند مشکل دستگاه شما را در این زمینه بر طرف کنند و نیازی به تعمیرات مجزا نداشته باشید.

همچنین یکی از مهم ترین نکاتی که باید به اطلاع شما برسانیم این است که ما در آریابهکار بابت هر گونه خدماتی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی بلند مدتی به شما ارائه می شود و شما می توانید از این طریق با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان ما بسپارید. توجه داشته باشید که گارانتی بلند مدت ما صرفا برای یک یا چند خدمات نیست و بلکه شامل تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم می شود.

از این رو اگر با خرابی قبلی در این دستگاه روبرو شدید، ما خدمات عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را به‌صورت رایگان به شما ارائه خواهیم کرد تا با خیالی آسوده از خدمات تخصصی ما استفاده کنید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که صرفا دستگاه خود را در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تعمیر کنید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن رفع گردد.

7 راهکار فوری تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

7 راهکار فوری تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

در صورتی که مشکل ماشین لباسشویی ال جی شما یک مشکل سطحی می باشد، می توانید با استفاده از راهکارهایی که در ادامه برای شما ارائه کرده ایم، اقدام به عیب یابی و تعمیرات نمایید. این موارد عبارتند از:
 1. کابل برق ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کنید.
 2. کابل برق را به پریز برق دیگر متصل کنید.
 3. دکمه روشن/خاموش دستگاه شما کار می کند؟
 4. از محافظ برق استاندارد استفاده کرده اید؟
 5. به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی ال جی مراجعه کنید.
 6. چه اروری در نمایشگر دستگاه شما نمایش داده شده است؟
 7. تماس با شماره مرکزی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به شماره 02145437.

نمایندگی‌ مجاز و تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران می باشد و شما می توانید با استفاده از خدمات تخصصی که در این زمینه توسط تکنسین های با تجربه و متخصص به شما ارائه می شوند، اقدام به عیب یابی و تعمیرات دستگاه خود کنید تا مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس رفع گردد. از این رو به خاطر داشته باشید که آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران است.

توجه داشته باشید که ما در آریابهکار صرفا خدمات تخصصی و منحصر بفرد را در این زمینه به شما ارائه می دهیم تا بتوانید بهترین تجربه ممکن را بدست بیاورید.

نحوه ثبت درخواست خدمات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

برای تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در آریابهکار اقدام کنید و درخواست خود را این گونه در سامانه مشتریان آریابهکار ثبت کنید. توجه داشته باشید که ما در آریابهکار متعهد به تعمیر دستگاه شما هستیم تا به بهترین شکل ممکن از آن استفاده نمایید. همچنین یکی دیگر از موضوعاتی که باید از آن مطلع باشید این است که ما دقیقا در بازه زمانی از پیش تعیین شده به محل شما اعزام خواهیم شد و هیچ گونه تاخیری در این زمینه رخ نخواهد داد.

از این رو برای تماس با آریابهکار می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 اقدام کنید و از این طریق درخواست خود را مبنی بر تعمیر ماشین لباسشویی ال جی ثبت کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در چه مدل هایی در نمایندگی آریابهکار انجام می شود؟

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران تمام مدل های ماشین لباسشویی ال جی را بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می کنیم تا بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. از این رو ما در آریابهکار تمام مدل های ماشین لباسشویی ال جی که از گذشته تا به امروز به بازار کشورمان عرضه شده اند را بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می کنیم تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در چه مدل هایی در نمایندگی آریابهکار انجام می شود؟

با این وجود در ادامه برخی از مدل های ماشین لباسشویی ال جی را نام برده ایم و عبارتند از:
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل LG FH2J3QDNP0 Washing Machine 7 Kg
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل F4V5VYP2
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل LG WM-843SW 8 KG
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-721NS
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل LG WM-G105 Washing Machine 10Kg
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-L1050
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل F4V5VYP0W
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-B124
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M78N
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-621NW LG WM-621NW Washing Machine
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-843SS
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل LG WM-865 Washing Machine 8 Kg
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-946 LG WM-946S Washing Machine 9 Kg
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل LG WM-821NW Washing Machine-8Kg
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل LG WM-M62NT
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-845
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-M84NT
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-G128
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-721 LG WM 721NW
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل G840SW LG G840S Washing Machine 8 Kg
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-743SW
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل LG WM-K702NW LG WM-K702NW Washing Machine 7 kg
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل WM-513
 • ماشین لباسشویی ال جی مدل F10C3QDP2 LG F10C3QDP2 Washing Machine

خدمات تعمیرکار لباسشویی ال جی در آریابهکار

کدام یک از خدمات مرتبط با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی در آریابهکار به شما عزیزان ارائه می شوند؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار با توجه به اینکه با تکنسین های تعمیرکار متخصص همکاری داریم، تمام مدل های ماشین لباسشویی ال جی را تعمیر می کنیم تا بتوانید بدون هر گونه خرابی از آن استفاده نمایید.

خدمات تعمیرکار لباسشویی ال جی در آریابهکار

از مهم ترین خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم می توان به این موارد اشاره کرد:
 1. تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی.
 2. تعمیر موتور ماشین لباسشویی ال جی.
 3. تعویض قطعات سوخته با قطعات شرکتی.
 4. تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی.
 5. سرویس دوره ای ماشین لباسشویی ال جی.

نکات مهم برای سرویس و نگهداری لباسشویی ال جی

مهم ترین نکته ای که برای سرویس و نگهداری از ماشین لباسشویی ال جی باید آنرا مدنظر داشته باشید این است که صرفا این دستگاه توسط تکنسین متخصص و با تجربه مورد بررسی قرار گیرد. از این رو برای سرویس ماشین لباسشویی ال جی نباید از افرادی که در این زمینه دانش لازم و کافی ندارند استفاده کنید؛ در غیر اینصورت نه تنها سرویس دستگاه شما بدرستی انجام نخواهد شد بلکه می تواند منجر به خرابی بیشتر دستگاه شما عزیزان شود. از این رو بهتر است این پروسه نیز توسط تکنسین های مجرب صورت گیرد.

برای نگهداری اصولی و صحیح از ماشین لباسشویی ال جی نیز توصیه می شود دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه را مطالعه کنید تا بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

سوالات متداول

1) چرا ماشین لباسشویی ال جی عمل آبگیری را انجام نمی دهد؟

معمولا لباسشویی های ال جی به دلایلی همچون قطع شدن برق ورودی به دستگاه، خراب شدن شیر برقی و وارد نشدن آب به داخل دیگ، وجود انسداد در فیلتر های آب، عدم کارکرد پمپ تخلیه، و خراب شدن پمپ تخلیه دستگاه، عمل آبگیری را انجام نمی دهند. دقت داشته باشید که برای برطرف سازی مشکلات و دلایل آبگیری نکردن لباسشویی ال جی باید با تعمیرکار متخصص LG هماهنگ کنید تا مشکلات را به صورت دقیق بررسی نماید.

2) چرا لباس های قرار داده شده در لباسشویی ال جی به خوبی شسته نمی شوند؟

اگر لباسشویی ال جی لباس های شما را به خوبی تمیز نمی کند و همچنان بر روی لباسی های خود لک می بینید، باید بدانید که برخی از موارد مانند تنظیم نکردن درست و دقیق دمای آب، قرار دادن حجم بالایی از لباس در داخل ماشین، استفاده از مواد شوینده نامرغوب و وجود آسیب در قطعات داخلی لباسشویی از مهمترین مواردی می باشند که سبب عدم شستشوی دقیق لباس های شما می شود. برخی از موارد گفته شده را خود شما می توانید در منزل برطرف نمایید اما اگر مشکلات از قطعات داخلی لباسشویی الجی باشد، باید برطرف سازی این دسته از مشکلات را به تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی بسپارید.

3) هزینه تعمیر لباسشویی ال جی در نمایندگی آریابهکار بر چه اساس تعیین می شود؟

باید بدانید که تمامی هزینه های تعریف شده در قبال تعمیر لباسشویی ال جی بر اساس نرخ اتحادیه می باشد و هیچ هزینه مازادی در این خصوص تعریف نمی شود. علاوه بر این موضوع تمامی هزینه های مربوط به عیب یابی و حمل و نقل دستگاه در صورت لزوم به صورت کاملا رایگان می باشد.

4) آیا آریابهکار برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی معتبر است؟

بله. آریابهکار به عنوان نمایندگی تخصصی لباسشویی ال جی از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران برای برطرف سازی مشکلات ایجاد شده در لباسشویی های ال جی استفاده می نماید و بهترین و به روز ترین خدمات تعمیرات را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. وجود پیشرفته ترین و به روز ترین ابزار های تعمیراتی و عیب یابی تنها یکی از موارد اعتبار بالای نمایندگی آریابهکار در زمینه تعمیرات لباسشویی LG می باشد.

5) برای ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی ال جی در نمایندگی آریابهکار چه باید کرد؟

برای ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی ال جی در نمایندگی تعمیرات ال جی، شماره هایی در داخل سایت بارگذاری شده است که به محض تماس با این شماره ها، به کارشناسان نمایندگی لباسشویی ال جی متصل می شوید و در این بخش می توانید درخواست خود را ثبت تا در کوتاه ترین بازه زمانی تعمیرکار لباسشویی ال جی را در اختیار داشته باشید.

مقالات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
علت ماندن آب در جاپودری ماشین لباسشویی ال جی
علت ماندن آب در جاپودری ماشین لباسشویی ال جی

برای آنکه بتوانید از دستگاهی مانند ماشین لباسشویی ال جی بهترین استفاده ممکن را ببرید،…

بیشتر بخوانید
نحوه ریست ماشین لباسشویی ال جی
نحوه ریست ماشین لباسشویی ال جی

ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی یکی از راهکارهایی می باشد که احتمالا در طول…

بیشتر بخوانید
مشکل و عیب ماشین لباسشویی ال جی از زبان تعمیرکاران متخصص
مشکل و عیب ماشین لباسشویی ال جی از زبان تعمیرکاران متخصص

مشکلاتی که ممکن است در طول زمان در ماشین لباسشویی ال جی شما عزیزان در…

بیشتر بخوانید
علت خرابی ماشین لباسشویی ال جی چیست
علت خرابی ماشین لباسشویی ال جی چیست؟

عوامل و مواردی که می توانند در طول زمان به ساده ترین شکل ممکن اقدام…

بیشتر بخوانید
وقتی لباسشویی ال جی ارور میده چیکار کنیم
وقتی لباسشویی ال جی ارور میده چیکار کنیم؟

ماشین لباسشویی ال جی با توجه به مدل های متنوعی که دارد و کیفیت بالای…

بیشتر بخوانید
علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی ال جی
علت نشت آب از زیر ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی یکی از دستگاه های پرفروش و البته با کیفیت در میان…

بیشتر بخوانید
علت خراب شدن برد لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی از قطعات مختلف و متعددی تشکیل شده است که هر یک…

بیشتر بخوانید
علت تخلیه نشدن آب لباسشویی ال جی
علت تخلیه نشدن آب لباسشویی ال جی

از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است در طول زمان در ماشین لباسشویی ال جی…

بیشتر بخوانید
علت پاره شدن لباس در ماشین لباسشویی ال جی
علت پاره شدن لباس در ماشین لباسشویی ال جی

طبیعتا زمانیکه شما عزیزان اقدام به خرید ماشین لباسشویی ال جی می کنید، انتظار دارید…

بیشتر بخوانید
علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی
علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی از با کیفیت ترین و بهترین مدل های ماشین لباسشویی در…

بیشتر بخوانید
دلیل خشک نکردن ماشین لباسشویی ال جی
دلیل خشک نکردن ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی یکی از دستگاه های کاربردی و البته بسیار مهم در زندگی…

بیشتر بخوانید
علت مهم برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی ال جی
4 علت مهم برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی ال جی

مشکل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی ال جی یکی دیگر از مشکلاتی می باشد که…

بیشتر بخوانید
طریقه استفاده ماشین لباسشویی ال جی
طریقه استفاده ماشین لباسشویی ال جی

طریقه استفاده ماشین لباسشویی ال جی به چه صورت است؟ ماشین لباسشویی ال جی چه برنامه…

بیشتر بخوانید
ماشین لباسشویی بوش بهتره یا ال جی
ماشین لباسشویی بوش بهتره یا ال جی

یکی از دو برند مطرح ماشین لباسشویی خارجی در کشور عزیزمان، برندهای بوش و ال…

بیشتر بخوانید
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 12 Comments

 1. ببخشید ماشین لباسشویی من خیلی موقع کار صدای زیادی میده باید چیکارش کنم؟

  1. با سلام،
   اگر ماشین لباسشویی شما هنگام کار صدای زیادی تولید میکند ممکن است به دلیل خرابی موتور یا دیگ شستشوی دستگاه باشد. بهتر است زودتر از یک تعمیرکار متخصص کمک گرفته و تا بعد از تعمیر قطعی دستگاه از آن استفاده نکنید.

 2. ببخشید من یه لباسشویی الجی دارم بعد از چندین سال که دارم ازش استفاده میکنم یهو امروز متوجه شدم دیگه دیگش نمیچرخه و لباسارو نمیشوره. میخواستم تعمیر بشه. اما مشکلش چیه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی میتواند به معنی این باشد که موتور دستگاه به مشکل خورده است. برای ثبت درخواست خود در آریابهکار میتوانید از طریق بخش درخواست خدمات اقدام کرده و یا با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

 3. ببخشید من لباسشوییم همش موقع کار ازش آب بیرون میزنه .باید چیکار کنم درست بشه؟
  باید تعمیرکار بیارم تعمیرش کنه حتما؟

  1. با سلام،
   برای پیدا کردن دلیل مشکل و عیب یابیدستگاه میتوانید موارد زیر را بررسی کنید:

  2. شیلنگ ورودی یا تخلیه پاره شده است یا نشتی دارد.
  3. خرطومی های جاپودری به دیگ یا از دیگ به پمپ آب پاره شده است و یا نشتی دارند.
  4. لاستیک دور درب از محل خارج شده و یا پاره شده است.
  5. بست درب درگ شل شده است.
  6. لاستیک آب بندی در دیگ دارای پیچ خوردگی بوده و یا از محل خود خارج شده است.
  7. دیگ یا در دیگ به خوبی مونتاژ نشده است.
  8. قسمت هایی را که میتوانید بررسی کنید سپس اگر قادر به بررسی همه این موارد نیستید و هنوز مشکل را برطرف نکرده اید میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید تا برای رفع مشکل خود از تعمیرکاران باتجربه آریابهکار کمک بگیرید.

 4. روزتون بخیر لباسشویی من ارور LE میده و من نمیدونم مشکل چیه. ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ارور LE معمولا به دلیل کف زیاد در دستگاه نمایش داده می شود.
   زمانی که کف زیاد در دیگ دستگاه بوجود می آید، لباسشویی مجبور به قطع برنامه شستشو شده و ارور LE را نمایش می دهد.
   جهت برطرف سازی این مشکل می توانید دستگاه را به مدت 1 ساعت خاموش کنید تا کف ها از بین بروند. سپس مجددا آن را روشن کنید و روی برنامه آبکشی بگذارید.

 5. سلام روزتون بخیر لباسشویی من هر چند وقت یه بار به جای تمیز کردن لباسا بدتر کثیفشون میکنه. انگار گل پس میده!! چرا اینجوری شده؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی تمیز نشستن لباس ها توسط ماشین لباسشویی ممکن است به دلایل متعددی اتفاق بیوفتد برای مثال تنظیمات اشتباه، گرفتگی لوله، تمیز نبودن داخل مخزن لباسشوی و …
   اما زمانی که گل وارد مخزن شده و باعث آلودگی لباس ها می شود به احتمال زیاد فیلتر دستگاه کثیف است و باید آن را در بیاورید و خوب بشویید و سپس آن را مجددا در جای خود قرار دهید.

 6. سلام. من برای شستشوی لباسای بچم از ماشین لباسشویی استفاده می کنم. معمولا روی برنامه Baby care میذاشتمش. الان ولی کار نمی کنه. مشکل کجاست؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ممکن است مشکل دستگاه در دکمه ها و یا برد الکتریکی دستگاه باشد. همجنین ممکن است برخی از قطعات داخلی دستگاه خراب شده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214