skip to Main Content
تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات Zerowatt یکی از مجموعه خدماتی می باشد که در نمایندگی مرکزی و مجاز آریابهکار با بهترین کیفیت و پشتیبانی ها در حال انجام می باشد. آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران از بهترین و کارامد ترین ابزار های عیب یابی و تعمیرات استفاده می نماید و در راستای اجرای اقدامات خود در بالاترین سطح کیفی، از مجرب ترین تعمیرکار لباسشویی زیرووات استفاده می نماید.

پشتبانی از تمامی مناطق و محله های استان تهران در تمامی مناطق 22 گانه، تنها یکی از اقدامات ارزشمند نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران با نام آریابهکار می باشد. برای بهره مندی از خدمات ویژه این مرکز کافی است با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین بازه زمانی تعمیرکار متخصص در محل حاضر شود و مشکلات پیش آمده در ماشین را در بهترین حالت برطرف نماید.

تعمیر لباسشویی زیرووات با ارائه ضمانت نامه رسمی 3 ماهه، توسط شرکت آریابهکار در سراسر تهران انجام می گیرد. اگر طی مدت زمان گارانتی، دستگاه شما دچار ایراد شود، به صورت کاملا رایگان تعمیر خواهد شد. بهتر است در ابتدا جهت تعمیر لباسشویی به نمایندگی لباسشویی زیرووات مراجعه کنید. اما اگر مدت زمان استفاده از نمایندگی برای شما به اتمام رسیده، می توانید از خدمات شرکت آریابهکار در این زمینه بهره ببرید. در این مطلب در رابطه با مهم ترین نکات و سوالات مربوط به لباسشویی زیرووات صحبت شده است.

توجه داشته باشید که هرگونه به تعویق انداختن تعمیر این دستگاه و استفاده از آن ضمن خرابی می تواند منجر به تشدید مشکلات ماشین لباسشویی و تحمیل خسارات بیشتر شود.

فهرست

رویه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

رویه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات بدین گونه است که در ابتدا شما هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین توسط تعمیرگاه مجاز را انجام می دهید تا تکنسین در روز و ساعت مقرر به محل شما اعزام شود و تمام مشکلات دستگاه را برطرف کند. اما اولین گامی که در این زمینه می توان برداشت این است بدون هر گونه تعمیرات، در ابتدا تکنسین باید مشکل دستگاه را با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی دقیق و اصولی انجام دهد و پس از آنکه این عیب یابی صورت گرفت، برآورد هزینه صورت گیرد.

رویه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

با اعلام هزینه تعمیرات به شما و تائید نهایی شما بابت هزینه تعمیرات، پروسه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات توسط تعمیرکاران و متخصصان انجام می شود تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید. اما به میزان زیادی دیده می شود که یک تعمیرکار بدون آنکه به شما در خصوص تعویض قطعات و هزینه تعمیرات اطلاع دهد اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات می کند. در انتها هزینه نجومی و گران قیمتی را از شما دریافت می کند که معمولا این هزینه برابر با خرید یک دستگاه ماشین لباسشویی جدید خواهد بود! به همین دلیل توصیه می کنیم پیش از آنکه هر گونه خدماتی بر روی دستگاه شما صورت گیرد، هزینه را مطلع شوید و سپس اجازه تعمیرات بر روی دستگاه را دهید.

نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تخصصی در تعمیر لوازم برقی خانگی به عنوان نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران دارای دو شعبه تعمیراتی مجاز می باشد که تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را برای شما عزیزان بصورت تخصصی و انحصاری انجام می دهد. با این وجود اگر مایل هستید تا بدون هر گونه محدودیتی مشکل دستگاه شما برطرف شود، می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار از طریق شماره های مندرج تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد. توجه داشته باشید که تمامی خدمات در آریابهکار فقط و فقط توسط تعمیرکاران مجرب اتجام می شود.

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات می توانید از طریق شماره 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. پس از آنکه بررسی های لازمه صورت گرفت، از نمایندگی با شما تماس گرفته خواهد شد و سپس هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات صورت خواهد گرفت.

همچنین اگر سوالی برای شما در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات پیش آمده است، می توانید از طریق شماره مذکور تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی آریابهکار شما را راهنمایی کنند.

خدمات و سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران

خدمات آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات، شامل 0 تا 100 ماشین لباسشویی زیرووات می شود؛ چرا که ما در آریابهکار تمامی خدمات مرتبط با ماشین لباسشویی زیرووات را بصورت تخصصی و اختصاصی تعمیر می کنیم و در ازای هر یک از خدماتی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی و تضمین می دهیم که خیالتان از بابت تعمیرکاران آریابهکار راحت باشد. بنابراین ما هیچ گونه محدودیتی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات نداریم و می توانید برای هر یک از تعمیرات این دستگاه با مجموعه آریابهکار تماس حاصل نمایید و هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین را انجام دهید.

همچنین بخوایند: تعمیر لباسشویی بوش

فرآیند تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

پروسه و فرایند تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار همان گونه که در رویه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات گفته شد، براساس جدیدترین و اصولی ترین فرایند در عرصه جهانی می باشد که از این طریق هم مشکل شما تعمیر می شود و هم اینکه هزینه کمتری بابت تعمیرات پرداخا خواهید کرد؛ که این دو مورد بزرگترین خواسته شما عزیزان از تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات می باشد. با این وجود در ادامه این بخش قصد داریم تا شما عزیزان را با فرایند تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در آریابهکار بصورت گام به گام آشنا سازیم:

 1. در ابتدا باید از طریق شماره مرکزی 02145437 آریابهکار تماس حاصل نمایید تا علیرغم پرسیدن سوالات خود، هماهنگی های لازم را انجام دهید.
 2. تکنسین در روز و ساعت از پیش تعیین شده به محل شما اعزام می شود.
 3. عیب یابی تخصصی با ابزارهای روز دنیا انجام می شود و یک گزارش به شما اعلام خواهد شد.
 4. همچنین تکنسین هزینه تعمیرات را براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه برآورد خواهد نمود.
 5. در صورت تائید شما تعمیرات در محل شما آغاز می شود و می توانید همانند روز اول از دستگاه خود استفاده کنید.

نکات مهم در رویه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

برخی نکات بسیار مهم در رویه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات وجود دارند که اگر این نکات در حین تعمیر رعایت شوند، دستگاه شما به نحوی تعمیر خواهد شد که حتی پس از گذشت چندین سال از تعمیرات نیز نیازی به تعمیرات نخواهد داشت! اما باید بگوییم که این نکات ناشی از چندین سال تجربه کار سخت و صدها بار آزمون و خطا می باشد که تمام تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات این نکات را می دانند و در حین تعمیرات، تمامی این نکات را لحاض می کنند تا مشکل شما عزیزان بصورت دقیق رفع شود.

نکات مهم در رویه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

بنابراین برای تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی زیرووات با نکات طلایی توصیه می کنیم از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی مجموعه آریابهکار تماس بگیرید و درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید.

سرویس های دوره ای لباسشویی زیرووات

ماشین لباسشویی زیرووات همانند سایر دستگاه های ماشین لباسشویی که در بازار ایران و جهان وجود دارند، از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این قطعات دارای طول عمر مفید هستند و باید در بازه های زمانی مختلفی مورد عیب یابی و یا حتی تعویض قرار گیرند! با این وجود اگر شما مایل نیستید تا هر گونه خرابی در ماشین لباسشویی زیرووات رخ دهد، باید در ابتدا دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی زیرووات را مطالعه کنید چرا که تمام نکات کاربردی برای استفاده از این دستگاه در این دفترچه نوشته شده است.

اما ممکن است برای شما سؤال شود که چگونه طول عمر مفید ماشین لباسشویی زیرووات را افزایش دهیم؟ در این خصوص باید بگوییم که برای افزایش طول عمر مفید ماشین لباسشویی زیرووات باید اقدام به سرویس دوره ای ماشین لباسشویی زیرووات کنید. اما در کدام بازه های زمانی؟! برای تعیین بازه زمانی باید به میزان و نحوه استفاده خود از این دستگاه توجه داشته باشید که اگر میزان استفاده شما از این دستگاه زیاد می باشد، توصیه می کنیم هر 4 ماه یکبار اقدام به سرویس دوره ای ماشین لباسشویی زیرووات کنید تا مانع هر گونه خرابی شوید.

برای سرویس دوره ای ماشین لباسشویی زیرووات می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص استفاده کنید تا پروسه سرویس دوره ای ماشین لباسشویی زیرووات شما با بروز ترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام شود و بتوانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده نمایید.

مزیت های تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در نمایندگی مرکزی آریابهکار

از مهم ترین مزایایی که در جهت تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در نمایندگی مرکزی آریابهکار به شما تعلق می گیرد می توان به عیب یابی اختصاصی و تخصصی ماشین لباسشویی زیرووات توسط تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات آریابهکار اشاره نمود که این پروسه با استفاده از بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا جهت ریشه یابی مشکل دستگاه شما انجام می شود که یک نکته بسیار مهم در زمینه تعمیرات این دستگاه می باشد. همچنین یکی دیگر از مواردی که باید در صورت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات در آریابهکار از آن مطلع باشید این است که تمام هزینه های اعلامی تکنسین های ما به شما عزیزان صرفا براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و هیچ هزینه جانبی و نامتعارفی از شما عزیزان بابت خدماتی که ارائه می شود، دریافت نخواهد شد. درضمن اگر قطعه ای قطعات ماشین لباسشویی زیرووات به هر دلیلی از کار افتاده است و کارایی ندارد، ما در آریابهکار پیش از آنکه آنرا تعویض کنیم سعی می کنیم با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا این قطعه آسیب دیده را تعمیر کنیم تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. لازم به ذکر است که اگر قطعه مدنظر به هیچ وجه تعمیر نشد، آنرا با استفاده از قطعات وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما تعویض خواهیم نمود. بنابراین هیچ نگرانی درخصوص خرابی قطعات ماشین لباسشویی زیرووات نداشته باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات با گارانتی بی قید و شرط

اگر مایل هستید تا پروسه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات به‌صورت تخصصی توسط تعمیرکاران و متخصصانی که شناخت قابل توجهی نسبت به ماشین لباسشویی زیرووات دارند تعمیر شود و در ازای تعمیرات انجام شده گارانتی 90 روزه به شما تعلق گیرد، می توانید تمام پروسه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را به دست تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار بسپارید چرا که ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های تعمیرکار تمام مشکلات دستگاه شما را عیب یابی و به‌صورت تخصصی با گارانتی 90 روزه رسمی آریابهکار تعمیر می کنیم. از این رو اگر بخش تعمیر شده توسط تکنسین های آریابهکار به کوچکترین میزان ممکن پس از تعمیرات خراب شد، بدون هر گونه هزینه جانبی و صرفا با استفاده از کارت گارانتی بصورت رایگان مشکل دستگاه تعمیر خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات با قطعات 100% اورجینال

یکی از افتخارات آریابهکار این است که تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات به نحوی انجام می شود که شما نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. بدون شک این پروسه به‌صورت تخصصی انجام می شود و هدف ما همواره این است تا با کمترین هزینه تعمیرات بتوانید از این دستگاه به بهترین حالت ممکن استفاده کنید. اما گاهی اوقات ممکن است بقدری به یک قطعه فشار زیاد وارد شود که ذوب شده باشد و یا اینکه به‌صورت کامل از کار افتاده باشد و به هیچ وجه حتی از طریق تعمیرات تخصصی باز هم مشکل این قطعه رفع نشود. در این مواقع ما به شما اعلام نیاز تعویض قطعه ماشین لباسشویی زیرووات خواهیم کرد که قطعات جایگزین در آریابهکار به‌صورت وارداتی و براساس مدل و برند دستگاه شما هستند و بابت هر یک از این خدمات به شما گارانتی رسمی آریابهکار تعلق خواهد گرفت.

مهمترین اقدامات در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

برای آنکه ماشین لباسشویی زیرووات شما عزیزان به‌صورت تخصصی تعمیر شود و تا چندین سال بدون هر گونه خرابی بتوانید از آن استفاده کنید، باید دستگاه را بدست کارشناس مجربی بسپارید که توانایی و تجربه کافی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را دارد! با این وجود تمامی این اقدام توسط تعمیرکار متخصص انجام خواهد شد که در طی این پروسه نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت.

مهمترین اقدامات در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

با این وجود مهم ترین اقدامی که شما باید در تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات انجام دهید این است که یک مرکز با اصالت و باتجربه همانند آریابهکار را برای تعمیرات تخصصی انتخاب کنید. آریابهکار همواره به همراه تعمیرکاران ماشین لباسشویی زیرووات متخصص آماده تعمیرات دستگاه شما می باشد.

همچنین بخوایند: تعمیر لباسشویی کندی

دلایل نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

ماشین لباسشویی زیرووات یکی دیگر ماشین های لباسشویی می باشد که در بازار ایران به میزان کمتری شنیده شده است و محبوبیت آنچنانی در برابر برندهایی مانند سامسونگ، ال جی و… ندارد. با این وجود باید بگوییم که ماشین لباسشویی زیرووات از حداقل 20 میلیون تومان شروع می شود و برای خرید یک نسخه مناسب خانواده حداقل باید 25 میلیون تومان هزینه کنید. از این رو اگر ماشین لباسشویی زیرووات شما به مقدار اندکی خراب شده است، جای نگرانی وجود ندارد چرا که تمامی خرابی های ماشین لباسشویی زیرووات شما در آریابهکار قابل تعمیر هستند! این در حالی است که صرفه اقتصادی تعمیرات نسبت به تعویض دستگاه در شرایط فعلی وجود ندارد و بهتر است مشکل را توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی زیرووات آریابهکار تعمیر کنید تا نیازی به خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

بهترین زمان برای تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی زیرووات در تهران

بهترین زمان برای تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران، دقیقا زمانی می باشد که شما متوجه ساده ترین خرابی و اختلال در ماشین لباسشویی زیرووات می شوید؛ چرا که پروسه خراب شدن ماشین لباسشویی زیرووات زمانبر می باشد و بصورت ناگهانی قطعه/قطعات خراب می شوند و از کار می افتند. در نتیجه با مشکلاتی روبرو خواهید شد که می توانند برای شما دردسرساز شوند. از این رو خرابی های سطحی در ماشین لباسشویی زیرووات به مرور می توانند تبدیل به خرابی های دیگر شوند که بهتر است در همان ابتدا آنها را تعمیر کنید.

اما اگر این پروسه را ساده جلوه دهید و به آن اهمیت ندهید، احتمالا با خرابی هایی روبرو خواهید شد که برای تعمیر آنها باید هزینه قابل توجهی بپردازید؛ چرا که می توانند منجر به سوختن قطعات ماشین لباسشویی زیرووات شوند. به همین دلیل توصیه می کنیم در صورت مشاهده هر گونه خرابی در همان ابتدا با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات به شماره 02145437 تماس بگیرید تا پروسه تعمیرات دستگاه شما آغاز شود.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را به متخصصان آریابهکار بسپاریم؟

اگر مایل هستید تا تمام پروسه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات شما عزیزان به‌صورت تخصصی و بدون هرگونه عیب و ایرادی توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی زیرووات با بیش از 5 سال سابقه تخصصی تعمیر شود، می توانید دستگاه خود را به دست تکنسین های آریابهکار بسپارید؛ چرا که تمام خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم، فقط و فقط توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی زیرووات صورت می گیرد که علیرغم مدارک عالی دارای حداقل 5 سال سابقه تعمیراتی در آریابهکار هستند. از این رو مشکل شما به‌صورت دقیق تعمیر خواهد شد. همچنین در آریابهکار برخلاف سایر مراکز تعمیراتی که وجود دارند، تمامی خدمات ارائه شده با نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی اعلام هزینه می شوند؛ بنابراین هیچ هزینه جانبی از شما دریافت نخواهد شد و در صورت درخواست شما نیز فاکتور رسمی نیز صادر خواهد شد.

عیب یابی لباسشویی زیرووات توسط تعمیرکار متخصص آریابهکار

ما در آریابهکار در ابتدا پیش از آنکه هر گونه تعمیراتی در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات انجام دهیم، بصورت تخصصی اقدام به عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات می کنیم تا مشکل دستگاه شما را شناسایی کنیم تا بتوانیم در یک پروسه تعمیرات تخصصی و کوتاه، مشکل را به نحوی برطرف کنیم که بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. از این رو پس از آنکه پروسه عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات توسط تعمیرکاران نمایندگی آریابهکار صورت گرفت، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات به شما اعلام خواهد شد.

توجه داشته باشید که پروسه عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات توسط تکنسین هایی صورت خواهد گرفت که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی این دستگاه را دارند و برای عیب یابی نیز از ابزارهای تعمیراتی مخصوص استفاده خواهد شد.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

با خراب شدن ماشین لباسشویی زیرووات فورا به دنبال راهکارهای خواهیم بود که با استفاده از این راهکارها بتوانیم مشکل دستگاه را برطرف کنیم و بتوانیم همانند روز اول از این دستگاه بدون هر گونه عیب و ایرادی استفاده نماییم. به همین دلیل ما در آریابهکار برای سهولت پروسه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات، اعزام تکنسین در کمترین بازه زمانی را برای شما در نظر گرفته ایم تا مشکل شما در اسرع زمان تعمیر و رفع شود.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

اما برای انجام هماهنگی سریعتر، می توانید تعدادی تصویر واضح به همراه ویدیو سی ثانیه ای از دستگاه تهیه کنید و برای تکنسین های ما به شماره 09190111214 در واتساپ و تلگرام ارسال کنید تا به‌صورت سطحی توسط تکنسین ها بررسی شود و راهکارهایی هم به شما ارائه گردد. توجه داشته باشید پیش از آنکه دستگاه توسط تعمیرکاران آریابهکار به‌صورت تخصصی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی نشود، امکان تعیین خرابی و مشکل وجود ندارد. همچنین یکی دیگر از روش هایی که می توانید از آن استفاده کنید این است که از طریق شماره های مندرج با تیم تکنسین و مجرب آریابهکار جهت تعمیرات تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین صورت گیرد.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در تهران، باید در ابتدا به کارت گارانتی دستگاه دسترسی داشته باشید؛ چرا که اگر کارت گارانتی اعتبار داشته باشد، این خدمات به شما ارائه می شود و همچنین تمامی مشخصات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات بر روی این کارت نوشته شده است. از این رو اگر کارت گارانتی دستگاه را نگه داشته اید و با بررسی تاریخ اعتبار آن متوجه اعتبار کافی کارت شده اید، می توانید از طریق شماره های مندرج بر روی این کارت با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات تماس بگیرید. اما اگر کارت گارانتی دستگاه فاقد اعتبار بود و یا حتی اگر توسط فروشگاه مربوطه کارت گارانتی به شما ارائه نشده است، بدون شک نمی توانید از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی زیرووات استفاده کنید. اما جای نگرانی نیست چرا که از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 می توانید هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در محل خود اقدام نمایید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی زیرووات

ماشین لباسشویی زیرووات ممکن است در طول زمان دچار مشکلات و خرابی هایی شود که این مشکلات و خرابی ها معمولا مشکلات فنی و تخصصی هستند و باید توسط تکنسین مجرب و متخصص عیب یابی و تعمیر شوند. از این رو در ادامه قصد داریم تا رایج ترین مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی زیرووات را برای شما نام ببریم که عبارتند از:

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی زیرووات.
 • کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی زیرووات.
 • تمیز نشستن ماشین لباسشویی زیرووات.
 • متوقف نشدن ماشین لباسشویی زیرووات.
 • کف نکردن ماشین لباسشویی زیرووات.
 • لرزش و حرکت ماشین لباسشویی زیرووات.
 • برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی زیرووات.
 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی زیرووات.
 • از کار افتادن دکمه های ماشین لباسشویی زیرووات.
 • کار نکردن ماشین لباسشویی زیرووات.
 • مسدود شدن فیلتر ماشین لباسشویی زیرووات.
 • خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی زیرووات.
 • نشتی آب از ماشین لباسشویی زیرووات.
 • عدم تخلیه ماشین لباسشویی زیرووات.
 • بو دادن ماشین لباسشویی زیرووات.

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر قطعات ماشین لباسشویی زیرووات

یک تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی ابتدا بایستی درک درستی از عملکرد این دستگاه و شناخت قطعات آن داشته باشد. در واقع

دلیل اصلی خرابی های ماشین لباسشویی به درست عمل نکردن و از کار افتادن قطعات داخلی آن بر می گردد.

لذا تعمیر و یا تعویض قطعات، یکی از خدمات اصلی برای تعمیر این دستگاه است.

تعمیر قطعات ماشین لباسشویی زیرووات

پر تقاضاترین قطعات ماشین لباسشویی زیرووات برای تعمیر و یا تعویض شامل دو قطعه زیر است:

 • تایمر لباسشویی زیرووات
 • پمپ تخلیه ماشین لباسشویی زیرووات

پس از این دو قطعه، قطعاتی که بیشتر دچار خرابی می شوند شامل موارد زیر هستند:

 1. تسمه ها
 2. لاستیک دور درب
 3. دمپر
 4. میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی
 5. پمپ تخلیه
 6. شناور و سوئیچ آن
 7. قفل درب و مجموعه آن
 8. برد الکترونیکی

اگر هرکدام از قطعات بالا دچار مشکل شد، در ابتدا نسبت به تعمیر آن اقدام می شود.

اگر قطعه قابلیت تعمیر نداشت، باید آن را تعویض کرد.

تعمیرات تخصصی موتور ماشین لباسشویی زیرووات

موتور ماشین لباسشویی زیرووات با توجه به اینکه نیروی کافی برای چرخاندن مخزن ماشین لباسشویی زیرووات تولید می کند، یک قطعه بسیار مهم و حیاتی در این دستگاه است که باید از آن به بهترین شکل ممکن مراقبت کنید تا آسیبی در طول زمان به این قطعه وارد نشود. از این رو اگر موتور ماشین لباسشویی زیرووات خراب شود، دیگ ماشین لباسشویی زیرووات توان کافی برای چرخش نخواهد داشت و در نتیجه نمی توانید از این دستگاه تا زمانیکه پروسه تعمیرات صورت گیرد استفاده کنید.

برای تعمیر موتور ماشین لباسشویی زیرووات توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این قطعه کلیدی را به تکنسین های متخصص و باتجربه ای بسپارید که با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مشکل آنرا برطرف کنند و نیازی به تعویض موتور ماشین لباسشویی زیرووات نداشته باشید! ما در آریابهکار پروسه تعمیر موتور ماشین لباسشویی زیرووات را به‌صورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب انجام می دهیم.

تعمیر برد الکتریکی لباسشویی زیرووات

با توجه به اینکه برد یک قطعه حساس می باشد، ممکن است در صورت استفاده نادرست از ماشین لباسشویی زیرووات دچار یکسری خرابی ها شود و کارایی خود را از دست بدهد. از این رو در صورت خراب شدن برد ماشین لباسشویی زیرووات باید این قطعه را به تکنسین مجربی بسپارید که توانایی کافی در این زمینه را دارد و می تواند برد معیوب شما را با عیب یابی تخصصی، تعمیر کند و نیازی به تعویض برد ماشین لباسشویی زیرووات نداشته باشید!

از این رو توصیه کاربردی که برای شما داریم این است که هر برد خرابی به معنای سوختن برد نیست؛ چرا که ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب پروسه تعمیر برد ماشین لباسشویی زیرووات را به‌صورت اصولی انجام می دهیم تا هم مشکل این قطعه از ماشین لباسشویی زیرووات شما برطرف شود و هم اینکه با یک هزینه جزئی بتوانید مشکل را برطرف کنید و دیگر نیازی به خرید برد ماشین لباسشویی زیرووات با قیمت چندین میلیون تومانی نداشته باشید.

تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی زیرووات در آریابهکار

وظیفه هیدروستات ماشین لباسشویی زیرووات این است که به‌صورت دائم سطح آب درون ماشین لباسشویی زیرووات را حین آبگیری پایش نماید. با این وجود هیدروستات یک سنسور است که وظیفه آن، پایش سطح آب درون ماشین لباسشویی زیرووات می باشد. از این رو اگر هیدروستات ماشین لباسشویی زیرووات دچار خرابی شود، میزان آب وارد شده به درون ماشین لباسشویی زیرووات کنترل نخواهد شد و در نتیجه ممکن است با مشکلات متعددی روبرو شوید.

اما اگر هیدروستات ماشین لباسشویی زیرووات شما به هر دلیلی از کار افتاده است و به دنبال یک راهکار با ارزش و به صرفه هستید، توصیه می کنیم این قطعه را تعویض کنید! قیمت امروز هیدروستات ماشین لباسشویی زیرووات چیزی مابین 300.000 الی 450.000 تومان در مدل های مختلف می باشد که با تعویض این قطعه، مشکل دستگاه شما برطرف خواهد شد و دیگر خرابی بخصوصی در این قطعه رخ نخواهد داد.

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی زیرووات در نمایندگی مرکزی

یکی از گران‌قیمت ترین قطعات ماشین لباسشویی زیرووات، دیگ ماشین لباسشویی زیرووات می باشد که ممکن است در صورت استفاده نادرست از ماشین لباسشویی زیرووات دچار خرابی شود و کارایی خود را از دست بدهد. با این وجود اگر این قطعه از ماشین لباسشویی زیرووات دچار خرابی شود، عملا پروسه و فرآیند شستشوی البسه در ماشین لباسشویی زیرووات دچار اختلال خواهد شد و شما نمی توانید از طریق این دستگاه اقدام به شستشوی البسه نمایید.

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی زیرووات در نمایندگی مرکزی

اما قیمت حدودی دیگ ماشین لباسشویی زیرووات نزدیک به 2 الی 2.5 میلیون تومان است. از این رو اگر مایل به تعویض دیگ ماشین لباسشویی زیرووات هستید، باید به این میزان هزینه کنید تا مشکل برطرف شود. این در حالی می باشد که شما با یک هزینه جزئی می توانید مشکل دیگ ماشین لباسشویی زیرووات را در مجموعه آریابهکار با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا برطرف کنید تا دیگر نیازی به تعویض دیگ ماشین لباسشویی زیرووات نداشته باشید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

تعمیر یا تعویض میکروسوئیج ماشین لباسشویی زیرووات

وظیفه میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی زیرووات این است که وقتی شما درب دستگاه را می بندید، درب را به بدنه چفت خواهد کرد و سپس به برد ماشین لباسشویی زیرووات پیغامی مبنی بر بسته شدن درب را ارسال خواهد کرد تا پروسه شستشوی البسه در ماشین لباسشویی زیرووات آغاز شود. از این رو اگر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی زیرووات خراب شده باشد، پیغامی مبنی بر بسته شدن درب به برد ارسال نخواهد شد و در نتیجه دستگاه شما روشن نخواهد شد. به همین دلیل باید اقدام به عیب یابی این قطعه از ماشین لباسشویی زیرووات نمایید.

از این رو در این مواقع ممکن است به این فکر بیافتید که اقدام به تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی زیرووات کنید یا تعویض؟! نظر ما در این خصوص این است که در ابتدا این قطعه توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی دقیق قرار گیرد و پس از آنکه پروسه عیب یابی به اتمام رسید، تصمیم اصولی بگیرد. چرا که قیمت میکروسوئیچ ماشین لباسشویی زیرووات چیزی ما بین 200.000 الی 350.000 تومان در مدل های مختلف است.

از این رو توصیه ای که برای شما در صورت خرابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی زیرووات داریم این است که اگر برای شما مقدور می باشد، اقدام به تعویض آن نمایید تا خیال شما در خصوص این قطعه راحت شود.

تعمیرات پمپ تخلیه لباسشویی زیرووات

تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی زیرووات، یکی دیگر از خدمات تخصص ما در مجموعه آریابهکار می باشد که توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی زیرووات و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد تا این مشکل بدون نیاز به تعویض قطعات صرفا با دانش فنی تعمیرات، برطرف شود. از این رو برای تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی زیرووات در مجموعه آریابهکار بصورت تخصصی صورت می گیرد و شما می توانید این قطعه را بدون هر گونه محدودیتی در آریابهکار تعمیر کنید.

اما نکته ای که در خصوص تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی زیرووات وجود دارد و آن هم عیب یابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی زیرووات پیش از تعمیرات می باشد که ما در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص این پروسه را انجام می دهیم. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما برای تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی زیرووات از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

آموزش عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات

پیش از آنکه شما عزیزان را با آموزش عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات و نکات آن آشنا سازیم، بهتر است شما را با مفهوم عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات آشنا سازیم. بنابراین عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات چیست؟ منظور از عیب یابی این است که پس از بروز هر گونه خرابی در این دستگاه، تکنسین تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به بررسی قطعه به قطعه ماشین لباسشویی زیرووات می کند تا مشکل را شناسایی و سپس رفع نماید. از این رو در عیب یابی، مشکل شناسایی می شود تا تعمیرات براساس خرابی صورت گیرد.

با این وجود اگر عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات بصورت تخصصی صورت نگیرد، مشکل بصورت دقیق شناسایی نخواهد شد و در نتیجه باز هم با خرابی ماشین لباسشویی زیرووات روبرو خواهید شد که می تواند طاقت فرسا باشد. اما چگونه عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات را یاد بگیریم؟ در ابتدا برای یادگیری عیب یابی ماشین لباسشویی زیرووات باید بگوییم که شما باید چندین سال وقت بگذارید تا در این زمینه تبدیل به متخصص تعمیرات شوید. همچنین برای عیب یابی دقیق ماشین لباسشویی زیرووات، باید کاربرد تمام قطعات ماشین لباسشویی زیرووات را یاد بگیرید.

 1. نچرخیدن دیگ
 2. نشتی یا آبریزش
 3. لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
 4. جمع شدن آب
 5. عمل نکردن دکمه ها
 6. متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل

از این رو زمانیکه کاربرد قطعات ماشین لباسشویی زیرووات را متوجه می شوید، می توانید خیلی ساده و سریع اقدام به عیب یابی قطعات با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و مخصوص تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کنید.

بهتر است در صورت مشاهده هرکدام از موارد بالا، عملکرد دستگاه را متوقف کرده و با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

دلیل پر نشدن یا آهسته پر شدن ماشین لباسشویی چیست؟

منظور از آهسته پر شدن ماشین لباسشویی زیرووات این است که پروسه آبگیری یا همان پروسه وارد شدن آب به ماشین لباسشویی زیرووات بصورت آهسته انجام می شود! با این وجود باید بگوییم که دلایل مختلف و متعددی وجود دارند که می تواند از طریق روش های مختلفی منجر به این خرابی شوند و به همین دلیل ما نمی توانیم علت این مشکل را صرفا یک خرابی نام ببریم!

دلیل پر نشدن یا آهسته پر شدن ماشین لباسشویی چیست؟

از این رو از مهم ترین دلایل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی زیرووات می توان به موارد ذیل اشاره کرد که بهتر است توسط تکنسین مجرب عیب یابی شوند.
 • مسدودی شلنگ های ماشین لباسشویی زیرووات.
 • کم بودن فشار آب ورودی ماشین لباسشویی زیرووات.
 • خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی زیرووات.
 • مشکل در آب ورودی خانه شما.
 • خرابی هیدروستات ماشین لباسشویی زیرووات.
 • از کار افتادن برد ماشین لباسشویی زیرووات.

با این وجود همانگونه که گفته شد به دلیل فنی بودن این مشکل، نمی توانید با دانش فنی سطحی اقدام به عیب یابی این مشکل در خانه و سپس تعمیر آن نمایید و بهتر است 0 تا 100 این خرابی توسط تکنسین ماشین لباسشویی زیرووات در ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر شود.

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

علت برق داشتن بدنه لباسشویی زیرووات

برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی زیرووات یکی دیگر از مشکلاتی می باشد که ممکن است در طول زمان برای این دستگاه رخ دهد. اما پیش از آنکه به علت برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی زیرووات بپردازیم بهتر است از این موضوع مطلع باشید که این مشکل یک مشکل عادی و جزئی نیست و نباید آنرا ساده بگیرید! به همین دلیل توصیه می کنیم در صورت بروز این خرابی برای ماشین لباسشویی زیرووات، در اسرع زمان اقدام به خاموش کردن دستگاه کنید و سپس آنرا بصورت کامل از برق بکشید و با تکنسین های تعمیرکار تماس بگیرید.

توجه داشته باشید که این یک خرابی عادی نیست که شما بتوانید صرفا با جابجا کردن یک یا دو قطعه مشکل را برطرف کنید. از این رو علت برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی زیرووات چیست؟ از مهم ترین دلایل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی زیرووات می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • اتصالی قطعات داخلی.
 • مشکل در سیم پیچی داخلی ماشین لباسشویی زیرووات.
 • نوسان برق.
 • مشکل در پریز برق.
 • خرابی دو شاخه برق ماشین لباسشویی زیرووات.
 • خرابی موتور ماشین لباسشویی زیرووات.
 • خراب شدن برد ماشین لباسشویی زیرووات.

چگونه با سرویس به موقع ماشین لباسشویی زیرووات از خرابی های آن جلوگیری کنیم؟

اصولا برای آنکه بتوانید از ماشین لباسشویی زیرووات به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، باید بصورت دوره ای اقدام به سرویس ماشین لباسشویی زیرووات توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما شناسایی و سپس برطرف گردد. از این رو هدف از سرویس دوره ای ماشین لباسشویی زیرووات این است که اگر یک مشکل در حال شکل گیری است، همان ابتدا توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد تا منجر به یک مشکل گسترده در این دستگاه نشود.

بنابراین سرویس دوره ای ماشین لباسشویی زیرووات می تواند بهترین راهکار ممکن برای جلوگیری از بروز هر گونه خرابی در ماشین لباسشویی زیرووات باشد و شما می توانید از این طریق، مشکل مربوطه را به بهترین شکل ممکن برطرف کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما سالانه حداقل 2 دفعه اقدام به سرویس دوره ای ماشین لباسشویی زیرووات کنید تا اگر مشکلی در حال شکل گیری است، جلوگیری های لازم توسط تکنسین تعمیرکار صورت گیرد.

آریابهکار مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران

در صورت خرابی ماشین لباسشویی خود نگران یافتن تعمیرگاه مطمئن نباشید.

آریابهکار تعمیرگاه مجاز و تخصصی لباسشویی زیرووات در تهران است.

آریابهکار مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران

در این مرکز خدمات عیب یابی، سرویس و تعمیر توسط استادکاران مجرب و آموزش دیده انجام می شود.

در صورت نیاز به تعویض قطعات صرفا از لوازم یدکی اصل و اورجینال استفاده می شود تا مشکل دستگاه شما بصورت کامل و برای همیشه رفع شود.

بطور کل خدمات آریابهکار در این زمینه، در دو حالت انجام می گیرد:

1. تعمیر در منزل

در این دسته خدمات ساده ای که نیاز به تجهیزات خاصی ندارند در منزل و محل مورد نظر مشتری قابل انجام است.

این مشکلات شامل موارد زیر می شوند:

 1. خرابی موتور
 2. آبریزی و نشتی آب از دستگاه
 3. تعویض و تعمیر پمپ تخلیه
 4. تعمیر هیدرواستات (سنسور سطح آب)
 5. لرزش و تکان های شدید لباسشویی
 6. عدم چرخش سبد شستشو و موتور
 7. ایجاد بوی بد و نامطبوع
 8. جرم گیری و سرویس ماشین لباسشویی زیرووات

2. تعمیر در کارگاه مرکزی

مواردی که امکان تعمیر ماشین لباسشویی در محل وجود ندارد در کارگاه مرکزی انجام می گیرد. برای مثال ممکن است نیاز به تجهیزات خاصی برای تعمیر دستگاه باشد.

دستگاه پرس، دستگاه شبیه ساز مدارات الکترونیکی و دستگاه های تراشکاری ازین قبیل هستند. در این صورت دستگاه باید به کارگاه مرکزی منتقل شود.

البته جای نگرانی نیست زیرا در آریابهکار این کار توسط پرسنل شرکت انجام می گیرد.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران، تمام خدمات خود را در مناطق 22 گانه تهران از طریق اعزام تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات ارائه می دهد تا از این طریق مشکل شما عزیزان برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. با این وجود ما در آریابهکار مناطق شرق، غرب، جنوب، شمال و مرکز تهران تحت پوشش خدمات خود قرار داده ایم و اگر ماشین لباسشویی زیرووات شما عزیزان خراب شده است، می توانید از طریق خدمات ما اقدام به تعمیر خرابی پیش آمده نمایید.

از این رو در صورتی که ماشین لباسشویی زیرووات خراب شده است، می توانید از طریق تماس با شماره های مندرج بر روی سایت اقدام به ثبت درخواست خود کنید تا تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات مجموعه آریابهکار در اسرع زمان به محل شما اعزام شوند و مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند. توجه داشته باشید که زمان اعزام تکنسین ها به محل شما با هماهنگی قبلی صورت خواهد گرفت تا تکنسین ها در بازه زمانی که شما تعیین کرده اید، اعزام شوند.

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

نقش و اهمیت نمایندگی در ارائه خدمات تعمیر لباسشویی زیرووات به شهروندان

در صورتی که ماشین لباسشویی زیرووات به هر دلیلی خراب شده است و مایل به تعمیر آن هستید، ممکن است با افراد مختلفی روبرو شوید که هر یک از آنها مدعی تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی زیرووات هستند و این در حالی می باشد که حتی تجربه تعمیر این دستگاه حتی برای یکبار هم ندارند! با این وجود ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات، تمام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را بصورت تخصصی و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می دهیم تا مشکل شما به بهترین شکل ممکن برطرف شود.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات انجام دهید تا مشکل شما یکبار برای همیشه تعمیر شود و نیازی به تعمیرات جداگانه نداشته باشید.

برای تماس با آریابهکار می توانید از طریق شماره 5 رقمی 02145437 اقدام نمایید تا درخواست شما ثبت گردد و سپس پروسه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات توسط کارشناسان آریابهکار صورت گیرد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

یکی از مزایای مرکز خدمات تعمیر آریابهکار، شفافیت سازی هزینه ها است.

در وهله اول باید بگوییم که هزینه های اعلام شده به مشتریان از نوع هزینه های مصوب اتحادیه است.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

به همین دلیل در هنگام تسویه به مشتری فاکتور رسمی داده می شود که در آن هزینه ها به تفکیک خدمات درج می شوند.

در وهله دوم پیش از اعزام سرویسکار در محل، شما می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان و اعلام نوع مشکل خود ابتدا از هزینه های تعمیر مطلع شوید سپس در صورت رضایتمندی از هزینه، درخواست خود را ثبت نمایید.

چرا ماشین لباسشویی زیرووات شروع به کار نمی کند؟

اگر به تازگی اقدام به خرید ماشین لباسشویی زیرووات کرده اید، توصیه ابتدایی که برای شما داریم این است که حتما دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی زیرووات را مطالعه کنید تا بتوانید با راهنمای جامع و دقیق این دستگاه آشنا شوید. اما اگر دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی زیرووات را مطالعه نکنید، ممکن است موفق به روشن کردن ماشین لباسشویی زیرووات نشوید. با این وجود اگر با مشکل شروع به کار نکردن ماشین لباسشویی زیرووات روبرو شده اید، توصیه می کنیم اقدام به مطالعه این دفترچه کنید تا بتوانید بصورت اصولی اقدام به روشن کردن آن کنید.

اما اگر باز هم موفق به روشن کردن ماشین لباسشویی زیرووات نشدید، لازم به ذکر است که این خرابی باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات مورد عیب یابی و بازبینی قرار گیرد تا مشکل دستگاه شما رفع گردد.

علت نشتی آب از لباسشویی زیرووات

نشتی آب در ماشین لباسشویی زیرووات می تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد و صرفا نمی توان به یک عامل اشاره کرد. با این وجود در ادامه قصد داریم رایج ترین دلایل نشتی آب از ماشین لباسشویی زیرووات را نام ببریم:

 1. در صورتی که در لوله ها و شلنگ های متصل به ماشین لباسشویی زیرووات مشکلی وجود داشته باشد، با نشتی آب از ماشین لباسشویی زیرووات روبرو خواهید شد و این مشکل باید توسط تکنسین ها مورد بررسی قرار گیرد.
 2. در صورتی که درب و دربچه ماشین لباسشویی زیرووات دچار سایش، خراش و یا خرابی شده باشند، قابلیت نگهداری درست آب را از دست می دهند و نشتی آب ماشین لباسشویی زیرووات رخ می دهد.
 3. اتصال نادرست لوله آب ورودی، آب گیری غیرمنظم و یا خرابی در سیستم آب گیری ماشین لباسشویی زیرووات می تواند باعث نشتی آب شود.

لرزش و تکان خوردن لباسشویی زیرووات به چه علت است؟

لرزش ماشین لباسشویی زیرووات ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. از مهم ترین دلایل لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی زیرووات می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. یکی از علل اصلی لرزش ماشین لباسشویی زیرووات، عدم توازن بار در داخل آن است؛ اگر لباس ها در یک طرف ماشین لباسشویی زیرووات تمرکز شده باشند، موجب عدم توازن در ماشین لباسشویی زیرووات خواهند شد و به همین دلیل لرزش قابل توجهی در این دستگاه ایجاد می شود.
 2. اگر ماشین لباسشویی زیرووات بر روی سطح ناهموار قرار گیرد، این سطح ناهموار می تواند باعث لرزش شود. از این رو اگر این خرابی رفع نشود، مطمئن باشید که خرابی ماشین لباسشویی زیرووات شما رفع نخواهد شد.
 3. اگر پایه های ماشین ضعیف باشند یا خراب شده باشند، ماشین به درستی به سطح نمی چسبند و لرزش ایجاد می شود.
 4. خرابی موتور، بلبرینگ ها یا برنامه های کنترلی ماشین ممکن است علت لرزش باشند.
 5. اگر لباس ها به طور یکنواخت در داخل ماشین توزیع نشوند و برخی از لباس ها در یک طرف ماشین تمرکز شوند، ممکن است لرزش ایجاد شود.

در نهایت، در صورتی که با لرزش مکرر در ماشین لباسشویی زیرووات مواجه هستید، می توانید از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 اقدام به ثبت درخواست خدمات خود در آریابهکار نمایید تا از این طریق پروسه عیب یابی و تعمیرات این دستگاه توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات صورت گیرد. لازم به ذکر است که تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار در اسرع زمان در محل شما حاضر خواهند شد.

علت تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی زیرووات

یکی از مشکلاتی که ممکن است در طول زمان با استفاده از ماشین لباسشویی زیرووات با آن روبرو شوید این است که پس از ریختن البسه در ماشین لباسشویی زیرووات متوجه این خواهید شد که لباس ها به خوبی در ماشین لباسشویی زیرووات شسته نشده اند! اما آیا این خرابی یک مشکل عادی است؟ بدون شک این خرابی یک مشکل عادی نیست و شما باید این خرابی را جدی بگیرید و اگر با هر گونه خرابی در این زمینه روبرو شدید، اقدام به ریشه یابی و رفع این مشکل کنید تا لباس ها به بهترین شکل ممکن در این دستگاه شسته شوند.

علت تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی زیرووات

از مهم ترین دلایل تمیز نشدن البسه در ماشین لباسشویی زیرووات می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
 1. ریختن بیش از حد مایع لباسشویی در ماشین لباسشویی زیرووات.
 2. کثیفی فیلترهای ماشین لباسشویی زیرووات.
 3. انتخاب برنامه نادرست و اشتباه ماشین لباسشویی زیرووات.
 4. کثیف بودن محفظه داخلی ماشین لباسشویی زیرووات.

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

علت برق داشتن بدنه لباسشویی زیرووات

از رایج ترین دلایل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی زیرووات می توان به نوسان برق و اتصالی قطعات داخلی این دستگاه اشاره کرد که هر یک از این موارد به تنهایی می توانند منجر به خرابی گسترده در ماشین لباسشویی زیرووات شما عزیزان شوند. به همین دلیل اگر با مشکل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی زیرووات روبرو شده اید، توصیه می کنیم این خرابی را توسط تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی و تعمیر کنید تا مشکل بر طرف شود.

علت بوی بد ماشین لباسشویی زیرووات Zerowatt

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در طول زمان با استفاده از ماشین لباسشویی زیرووات با آن روبرو شوید این است که با باز کردن ماشین لباسشویی زیرووات متوجه بوی بدی در این دستگاه خواهید شد که هیج وجه نمی توانید این بوی بد را تحمل کنید. اما آیا این خرابی یک خرابی عادی است؟ بدون شک این خرابی عادی نیست و باید مورد بررسی قرار گیرد تا مشکل از این طریق برطرف شود. در ادامه نیز برخی از مهم ترین دلایل بوی بد ماشین لباسشویی زیرووات را نام برده ایم که عبارتند از:

 1. یکی از علل بوی بد، رطوبت باقیمانده در ماشین لباسشویی زیرووات است. این رطوبت معمولاً به دلیل عدم خشک شدن کامل لباس ها یا باقیمانده آب در ماشین بعد از پایان دوره شستشو ایجاد می شود. همچنین اگر درب ماشین لباسشویی زیرووات را پس از اتمام پروسه شستشو در اسرع زمان ببندید و اجازه ندهید تا رطوبت از آن خارج شود، می تواند متقابلا منجر به بوی بد ماشین لباسشویی زیرووات شود.
 2. همچنین، باکتری ها و قارچ ها می توانند درون ماشین لباسشویی زیرووات رشد کنند و باعث تولید بوی نامطبوع شوند.
 3. لکه ها و آلودگی ها نیز می توانند عاملی برای تولید بوی نامطبوع در ماشین لباسشویی زیرووات باشند.
 4. در ضمن، لوله ها و فیلترهای ماشین لباسشویی زیرووات نیز می توانند با گذر زمان کثیف شوند و باعث تولید بوی نامطبوع شوند.

برای رفع بوی بد در ماشین لباسشویی زیرووات، توصیه می شود اقدامات زیر را انجام دهید:

 1. لوله ها و فیلترها را بررسی و تمیز کنید و در صورت لزوم، آنها را تعویض کنید.

چرا ماشین لباسشویی زیرووات تخلیه نمیکند؟

اما پس از آنکه پروسه شستشو در ماشین لباسشویی زیرووات به اتمام میرسد، باید آب کثیف ناشی از شستشوی البسه به درون فاضلاب تخلیه شوند. اما اگر این تخلیه آب به خوبی صورت نگیرد، باید به اطلاع شما برسانیم که می تواند مستقیما باعث خرابی های دیگر ماشین لباسشویی زیرووات شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما در صورت بروز خرابی عدم تخلیه ماشین لباسشویی زیرووات اقدام به عیب یابی و تعمیرات آن نمایید تا مشکل بر طرقف شود. اما علت عدم تخلیه ماشین لباسشویی زیرووات چیست؟

1. مسدود شدن لوله تخلیه

یکی از اصلی ترین علل عدم تخلیه ماشین لباسشویی زیرووات، مسدود شدن لوله تخلیه ماشین لباسشویی زیرووات است. در این صورت، آب در ماشین لباسشویی زیرووات به جای جریان یافتن، به جایگاه مناسب خارج نمی شود و عملیات تخلیه به درستی انجام نمی شود.

2. آلودگی فیلترهای ماشین لباسشویی زیرووات

با گذر زمان، فیلترهای ماشین لباسشویی زیرووات ممکن است آلوده شوند و باعث مسدود شدن لوله تخلیه شوند. در نتیجه، آب به درستی از ماشین خارج نمی شود و مشکل تخلیه بوجود می آید.

3. خطای الکترونیکی ماشین لباسشویی زیرووات

برخی از ماشین های لباسشویی ممکن است با خطای الکترونیکی مواجه شوند که منجر به عدم تخلیه صحیح آب می شود. این خطا ممکن است به دلیل مشکلات در سیستم الکترونیکی ماشین لباسشویی زیرووات باشد. بنابراین با مشاهده این خطای الکترونیکی باید اقدام به برطرف کردن آن نمایید تا مشکل بر طرف گردد.

دلیل صدای زیاد ماشین لباسشویی زیرووات چیست؟

یکی دیگر از مشکلاتی که قصد داریم در این گزارش از آریابهکار به آن بپردازیم، مشکل صدای زیاد ماشین لباسشویی زیرووات می باشد که این مشکل یک مشکل عادی نیست و می تواند نشانگر خرابی ماشین لباسشویی زیرووات باشد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر میزان صدای زیاد ماشین لباسشویی زیرووات زیاد است، اقدام به بر طرف کردن آن نمایید و مشکل بر طرف شود. اما علت صدای زیاد ماشین لباسشویی زیرووات چیست؟ در ادامه رایج ترین دلایل صدای زیاد ماشین لباسشویی زیرووات را نام برده ایم که عبارتند از:

 1. زمانیکه ماشین لباسشویی زیرووات با بار زیاد کار می کند، موتور و قطعات دیگر ماشین لباسشویی زیرووات تلاش بیشتری برای انجام کار می کنند و در نتیجه صدای بیشتری ایجاد می شود.
 2. اگر لباس در یک طرف ماشین لباسشویی زیرووات قرار داده شده باشند، موتور و سایر قطعات برای توازن بار بیشتر تلاش می کنند و صدای بیشتری ایجاد می شود.
 3. خرابی موتور، بلبرینگ ها یا برنامه های کنترلی ممکن است باعث ایجاد صدای غیرطبیعی شود. همچنین، پایه های ضعیف ماشین لباسشویی زیرووات نیز می توانند صدای زیادی ایجاد کنند.
 4. اگر پایه های ماشین لباسشویی زیرووات ضعیف باشند یا خراب شده باشند، ماشین ممکن است لرزش داشته باشد و صدای غیرطبیعی تولید کند.

اگر با صدای زیاد ماشین لباسشویی زیرووات مواجه هستید و این مشکل آرامش را از شما دریغ نموده، توصیه ای که داریم این است که این مشکل را صرفا توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات مورد عیب یابی قرار دهید تا از این طریق مشکل دستگاه شما عیب یابی و تعمیر شود.

ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات

ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات

ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات بنابر هر مدل متفاوت است و اگر با هر گونه ارور در ماشین لباسشویی زیرووات روبرو شده اید، تنها یک توصیه داریم و آن هم مراجعه به دفترچه راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی زیرووات می باشد تا از این طریق بتوانید علت نمایش ارور را مطالعه نمایید و اقدام به رفع کردن ارور ماشین لباسشویی زیرووات کنید.

نصب ماشین لباسشویی زیرووات Zerowatt

اگر به تازگی اقدام به خرید ماشین لباسشویی Zerowatt کرده اید و نمی توانید این دستگاه را نصب کنید، می توانید از طریق خدمات تخصصی آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران استفاده کنید تا از این طریق پروسه نصب ماشین لباسشویی زیرووات صورت گیرد. لازم به ذکر است که اگر پروسه نصب ماشین لباسشویی زیرووات بدرست انجام نشود، به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده نمایید و طبیعتا دستگاه دچار خرابی خواهد شد.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی زیرووات به چه صورت است؟

در صورتی که پس از خرید ماشین لباسشویی زیرووات با خرابی آن روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که می توانید برای رفع کردن هر گونه خرابی به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات مراجعه نمایید و از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی زیرووات خود استفاده کنید تا مشکل شما رفع شود. لازم به ذکر است که این خدمات تحت هر شرایطی به شما ارائه خواهد گردید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی بکو

تعمیر لباسشویی زیرووات توسط تعمیرکار آریابهکار چقدر زمان می برد؟

بازه زمانی تعمیر لباسشویی زیرووات توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی زیرووات براساس علت خرابی و میزان خرابی ماشین لباسشویی زیرووات متغیر است و به هر حال پیش از شروع تعمیرات توسط تکنسین، بازه زمانی تقریبی تعمیرات به شما اعلام خواهد گردید.

آیا آریابهکار برای تعمیرات لباسشویی زیرووات قابل اعتماد است؟

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی، یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران است و شما از این طریق می توانید به بهترین شکل ممکن اقدام به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات به همراه گارانتی رسمی و شرکتی نمایید.

تعمیرکار لباسشویی زیرووات

تعمیرکاران ماشین لباسشویی زیرووات در آریابهکار حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه شما را با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام دهند و دیگر نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما لباسشویی زیرووات را در نمایندگی تعمیرات این دستگاه انجام دهید.

سوالات متداول تعمیر لباسشویی زیوورات

1) چرا لباسشویی زیرووات در حین کار آب را تخلیه نمی کند؟

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است باعث شود لباسشویی زیرووات آب را تخلیه نکند. برخی از دلایل رایج عبارتند از: 1) مسدود شدن فیلتر تخلیه 2) خرابی پمپ تخلیه 3) خرابی شیر تخلیه 4) خرابی برد الکترونیکی برای برطرف سازی این دسته از مشکلات، ابتدا فیلتر تخلیه را بررسی کنید و در صورت مسدود شدن، آن را تمیز نمایید. سپس، پمپ تخلیه را مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده خرابی، آن را تعویض کنید. در نهایت، شیر تخلیه و برد الکترونیکی را نیز بررسی کنید تا از سلامت و یا معیوب بودن هریک از آنها اطمینان حاصل نمایید.

2) چرا لباس ها در لباسشویی زیرووات خوب شسته نمی شوند؟

در خصوص بد شسته شدن لباس ها باید بدانید که دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است باعث شود لباسشویی زیرووات لباس ها را خوب نشویند. برخی از دلایل رایج عبارتند از: 1) استفاده از مواد شوینده نامناسب 2) پر بودن بیش از حد لباسشویی 3) خرابی پمپ تخلیه 4) خرابی المنت گرمایشی 5) خرابی برد الکترونیکی در راستای برطرف سازی این دسته از مشکلات ابتدا از مواد شوینده مناسب استفاده نمایید. سپس، میزان لباس ها را در لباسشویی کاهش دهید. در نهایت، پمپ تخلیه، المنت گرمایشی و برد الکترونیکی را بررسی کنید تا منشا مشکل را شناسایی نمایید. به خاطر داشته باشید که موارد تخصصی باید توسط تعمیرکار متخصص مورد بررسی قرار گیرد چرا که نیاز به دانش و مهارت دارد.

3) چرا لباسشویی زیرووات در جین کار میلرزد؟

در برخی از موارد مشاهده می شود که لباسشویی زیرووات در حین کار و فعالیت میلرزد که این مشکل می تواند ناشی از عوامل زیر باشد: 1) ناهموار بودن سطح زیر لباسشویی 2) خرابی پایه های لباسشویی 3) خرابی موتور 4) خرابی بلبرینگ های موتور برای آنکه بتوانید این مشکل را برطرف نمایید، در ابتدا سطح زیر لباسشویی را بررسی کنید و در صورت خارج شدن از حالت تراز، آن را تراز کنید. سپس، پایه های لباسشویی را بررسی کنید و در صورت خرابی، آنها را تعویض کنید. در نهایت، موتور و بلبرینگ های موتور را مورد بررسی قرار دهید. برای بررسی موتور و بلبرینگ های موتور با تعمیرکار لباسشویی زیرووات هماهنگ نمایید.

4) چرا لباسشویی زیرووات صدا می دهد؟

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است باعث تولید صدا در لباسشویی زیرووات شود. برخی از دلایل رایج صدا دادن لباسشویی زیرووات عبارتند از: 1) عدم روغن کاری مناسب 2) خرابی بلبرینگ های موتور 3) خرابی پمپ تخلیه 4) خرابی المنت گرمایشی برای رفع این مشکل، ابتدا لباسشویی را به طور منظم روغن کاری کنید. سپس، بلبرینگ های موتور، پمپ تخلیه و المنت گرمایشی را بررسی کنید. موارد نامبرده شده از موارد تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات می باشد که باید از دانش لارم برای بررسی هریک از موارد برخوردار باشید.

5) چرا لباسشویی زیرووات روشن نمی شود؟

1) قطعی برق 2) خرابی پریز برق 3) خرابی سیم برق 4) خرابی برد الکترونیکی

5/5 - (2 امتیاز)

This Post Has 6 Comments

 1. لباس ها رو با لباسشویی شستم بعد که کارش تموم شد دیدم همه لباسا پر از پرز و این چیزا شده!
  دلیلش چیه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل کثیف شدن لباس ها پس از شسته شدن می تواند به دلیل این باشد که فیلتر دستگاه دچار گرفتگی شده و با پرز و زباله های ریز بسته شده. به همین دلیل زباله ها به داخل دستگاه برمی گردند و باعث کثیفی مجدد لباس ها می شوند.
   بهتر است فیلتر دستگاه را بیرون آورده و پس از تمیز شستن و خشک کردن دوباره در جای خود قرار دهید.

 2. سلام. توی خونه وقتی که لباسشویی رو روشن می کنیم قشنگ میخواد از توی باکس کابینت دربیاد. یه جورایی حرکت می کنه واسه خودش. اینو چجوری میشه برطرف کرد و اینکه هزینه خدمات تعمیر لباسشویی زیرووات مجموعه شما چقدر هستش؟

  1. با سلام. کاربر گامی لرزش و حرکت شدید لباسشویی زیرووات در حین کار می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  2. عدم تراز بودن
  3. خرابی کمک فنرها
  4. خرابی موتور
  5. خرابی تسمه
  6. بار بیش از حد
  7. توزیع نامناسب لباس در دیگ
  8. قرار گرفتن اشیاء در زیر لباسشویی
  9. موارد گفته شده می توانند سبب ایجاد لرزش در ماشین شما شود. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات بر اساس میزان آسیب های ایجاد شده تعیین می شود که برای کسب اطلاعات دقیق می توانید با شماره های قرار داده شده تماس حاصل نمایید تا بعد از عیب یابی رایگان، هزینه دقیق تعمیرات ماشین را به شما بگویند.

 3. یه سوال داشتم از خدمتتون! چرا لباسشویی من بعد از اینکه لباس ها رو میشوره با اینکه نمیذارم توی دستگاه بمونن ولی بو میگیرن؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی بو گرفتن لباس های شما پس از اتمام شستشوی دستگاه ممکن است دلایل متعددی داشته باشد.برای مثال ممکن است دیگ شستشوی دستگاه کثیف باشد و با ریختن لباس ها در آن باعث بو گرفتن آنها بشود. اما ممکن است از مواد شوینده به مقدار لازم استفاده نمی کنید و یا لباس ها در مکانی مرطوب و گرم نگه داری شده باشد که باعث رشد انواع قارچ و باکتری در آنها می شود به همین دلیل بوی بدی گرفته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214