skip to Main Content
تعمیر ماکروفر ال جی
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی

تعمیر ماکروفر ال جی (LG) و خرابی هایی که ممکن است برای آن در طول زمان بصورت خواه ناخواه رخ دهند، طبیعتا یکی از دغدغه‌های مصرف کنندگان این دستگاه می‌باشد. اما نکته کلیدی که اکثرا آنرا فراموش می‌کنیم این می‌باشد که به هیچ وجه حتی یکبار هم دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر ال جی را باز نمی‌کنیم و صرفا براساس دانش قبلی خود از این دستگاه پرقابلیت استفاده می‌کنیم و انتظار هم داریم که هیچ خرابی و آسیبی به مایکروفر ال جی وارد نشود؛ چرا که یکی از برترین برندهای جهانی است!

با این وجود باید به اطلاع شما برسانیم که ماکروفر ال جی (LG) هم مانند سایر مایکروفرهای موجود در بازار کشور، دارای یکسری محدودیت هایی می‌باشد که اگر این محدودیت‌ها را رعایت نکنیم، ممکن است خرابی بسزایی برای دستگاه شما رخ دهد و دیگر نتوانید حتی از یکی از قابلیت‌های آن همانند گذشته استفاده کنید و صرفا نیاز به تعمیرات ماکروفرپیدا کنید. از این رو در ادمه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تا شما را با مشکلات رایج و راهکارهای آن آشنا سازیم. همراه ما باشید.

فهرست

تعمیرات تخصصی ماکروفر ال جی

کمپانی ال جی تاکنون دستگاه های مختلفی در زمینه های گوناگون طراحی و به بازار جهانی عرضه کرده است که ماکروفر ال جی یکی از این دستگاه ها می باشد که این روزها با توجه به نوسان ارز برای خرید یک دستگاه ماکروفر ال جی حداقل باید 10 میلیون تومان هزینه کنید.

تعمیرات تخصصی ماکروفر ال جی

هر چند ماکروفر ال جی یکی از 3 ماکروفر پرفروش برتر در بازار ایران می باشد، اما با استفاده نادرست می تواند در طول زمان خراب شود و کارایی خود را از دست دهد و دیگر نتوانید همانند گذشته از آن استفاده کنید. اما جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار تمام مشکلات ماکروفر ال جی را به‌صورت تخصصی تعمیر می کنیم.

از این رو جهت تعمیرات تخصصی ماکروفر ال جی می توانید به شعب تعمیراتی آریابهکار مراجعه نمایید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد و بتوانید صرفا با تعمیرات تخصصی قطعات، مشکل دستگاه را برطرف کنید و دیگر نیازی به تعویض قطعات و یا حتی خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر ال جی و سایر لوازم برقی خانگی، آماده ارائه خدمات تعمیر مایکروفر شما با کمترین هزینه با استفاده از قطعات کاملا وارداتی برند ال جی می‌باشد. از این رو جهت سهولت دسترسی شما به مرکز تعمیر مایکروفر ال جی، دو شعبه در شرق و غرب تهران در نظر گرفته ایم که بصورت حضوری می‌توانید به همراه دستگاه به شعب مراجعه نمایید تا تکنسین‌های ما دستگاه شما را بصورت دقیق عیب یابی کنند.

تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

در ادامه آدرس شعب خود را درج کرده ایم:

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

اما اگر شاغل هستید و وقت خالی کافی جهت مراجعه حضوری ندارید، ما پیک رفت و برگشت رایگان را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که می‌توانید از طریق تماس با تیم پشتیبانی، هماهنگی‌های لازم را جهت اعزام تکنسین به محل سکونت یا محل کارتان انجام دهید. توجه داشته باشید که راننده پیک پیش از دریافت دستگاه، قبض شرکتی جهت دریافت دستگاه را در اختیار شما قرار خواهد داد و سپس دستگاه را به شعب تعمیراتی ما جهت عیب یابی و اعلام هزینه منتقل خواهد کرد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی

بدون شک تمامی محصولات ال جی که در بازار کشور وجود دارند، دارای گارانتی رسمی هستند که اگر پس از گذشت یک بازه زمانی دستگاه دچار خرابی شد و قابلیت‌های آن عملکرد خود را از دست دادند، بتوانید از طریق کارت گارانتی بصورت رایگان این مشکل را برطرف کنید. از این رو توصیه‌ای که برای شما داریم این است که صرفا از فروشگاه‌های مجاز و معتبر سطح شهر اقدام به خرید ماکروفر ال جی کنید چرا که بتوانید از گارانتی و خدمات پس از فروش ماکروفر ال جی استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی

با این وجود اگر ماکروفر ال جی خریده اید و پس از گذشت یک بازه زمانی دچار خرابی شده است، در ابتدا توصیه می‌کنیم کارت گارانتی ماکروفر ال جی را مطالعه کنید و در صورت داشتن اعتبار کافی به نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی (LG) مراجعه کنید تا مشکل پیش آمده برای دستگاه شما بصورت مستقیم و بدون پرداخت هر گونه هزینه جانبی برطرف گردد؛ تاکید می‌کنیم که این گزینه صرفا بستگی به اعتبار کارت گارانتی دارد و در صورت اتمام گارانتی دستگاه نمی‌توانید اقدام به تعمیر دستگاه در نمایندگی‌ها کنید.

اما اگر با بررسی دقیق کارت گارانتی متوجه این شدید که اعتبار کارت گارانتی حتی برای یک روز هم گذشته است، دیگر نمی‌توانید از گارانتی ماکروفر ال جی استفاده کنید و باید صرفا به مرکز تعمیر ماکروفر ال جی در تهران و سایر استان‌های کشور مراجعه کنید تا مشکل پیش آمده برای دستگاه شما توسط تکنسین‌های مجرب و قطعات کاملا وارداتی، رفع گردد.

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر ال جی، با بیش از 30 سال سابقه درخشان و تیم کاملا مجرب آماده ارائه خدمات تعمیر ماکروفر شما با بروزترین ابزارهای تعمیراتی جهانی، یک هفته تست رایگان، 90 روز گارانتی شرکتی و کمترین هزینه ممکن (براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه) با استفاده از قطعات ماکروفر ال جی (LG) که تماما وارداتی هستند، می‌باشد. جهت انجام هماهنگی‌های لازم می‌توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید تا بصورت کامل راهنمایی شوید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی

برای یافتن شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی می توانید به کارت گارانتی که در روز خرید دستگاه توسط فروشنده به شما تحویل داده شده است مراجعه کنید. این کارت در صورتی به شما تحویل داده شده است که ماکروفر را از یک مرکز مجاز خریداری کرده اید و اگر دستگاه شما کارت گارانتی داشته باشد، به معنای واردات قانونی این دستگاه می باشد که اگر هر گونه خرابی در آن مشاهده نمودید، می توانید از طریق مراجعه به نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی از خدمات پس از فروش ماکروفر ال جی استفاده کنید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی

لازم به ذکر است که پیش از مراجعه حضوری باید میزان اعتبار کارت گارانتی ماکروفر ال جی را بررسی کنید و اگر اعتبار کافی نداشت، خدمات پس از فروش به شما تعلق نخواهد گرفت و برای تعمیرات تخصصی می توانید با شماره مرکزی آریابهکار 02145437 تماس بگیرید تا تمام خدمات تعمیر ماکروفر ال جی برای شما به‌صورت دقیق و اصولی صورت گیرد.

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر ماکروفر ال جی در تهران، با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی آماده ارائه تمامی خدمات تعمیر ماکروفر ال جی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن هستیم تا یکبار برای همیشه مشکل دستگاه شما را تعمیر کنیم و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید! با این وجود ساده‌ترین روش انتقال دستگاه به شعب تعمیراتی آریابهکار این است که ابتدا از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید تا از ساعت کاری شعبه مدنظر خود مطلع شوید و سپس به همراه ماکروفر ال جی به شعب تعمیراتی ما جهت عیب یابی و تعمیر تخصصی مراجعه نمایید.

خدمات ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر ال جی

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر ال جی، تمامی خدمات تعمیر ماکروفر ال جی را به‌صورت اختصاصی و تخصصی به شما عزیزان توسط کادری جوان و ماهر به همراه بیش از 30 سال سابقه درخشان در حوزه تعمیرات ارائه می دهد تا مشکل دستگاه شما به‌صورت دقیق شناسایی و سپس تعمیر شود. از این رو ما هیچ گونه محدودیتی در زمینه تعمیرات ماکروفر ال جی نداریم و تمام خرابی های دستگاه شما را تعمیر می کنیم. این خدمات عبارتند از:

خدمات ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر ال جی

 • تعمیر تخصصی برد ماکروفر ال جی.
 • تعمیر تخصصی مگنترون ماکروفر ال جی.
 • تعمیرات جرقه زدن ماکروفر ال جی.
 • تعمیر نچرخیدن سینی ماکروفر ال جی.
 • تعویض قطعات معیوب با قطعات کاملا اورجینال و وارداتی.
 • تعمیر پنل ماکروفر ال جی و…

رویه تعمیر ماکروفر ال جی در آریابهکار

رویه تعمیر ماکروفر ال جی در آریابهکار اینگونه است که در ابتدا پیش از پذیرش دستگاه جهت تعمیرات تخصصی، تکنسین تعمیرکار ماکروفر ال جی با استفاده از بروزترین تجهیزات مشکل دستگاه را در حضور شما شناسایی و سپس اعلام می کند؛ لازم به ذکر است که تمام پروسه عیب یابی ماکروفر ال جی در آریابهکار به‌صورت رایگان و بدون پرداخت هر گونه هزینه انجام می شود. پس از آنکه عیب یابی تخصص توسط تعمیرکار ماکروفر ال جی انجام شد، براساسا مشکل پیش آمده هزینه تعمیرات ماکروفر ال جی براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه برآورد و اعلام خواهد شد.

رویه تعمیر ماکروفر ال جی در آریابهکار

در صورت تائید شما در خصوص تعمیرات، در اسرع وقت پروسه تعمیرات آغاز می شود تا در کمترین بازه زمانی دستگاه تعمیر و به شما تحویل داده شود. توجه داشته باشید پیش از آنکه دستگاه به شما تحویل داده شود، به تعداد فعات زیادی دستگاه تعمیر شده در واحد کنترل کیفیت آریابهکار بررسی و تست مداوم خواهد شد تا از تعمیر صحیح و اصولی آن مطمئن شویم. در نهایت دستگاه به شما تحویل داده خواهد شد.

اصلی ترین نکات در تعمیر ماکروفر ال جی

از آنجاییکه ماکروفر ال جی یک دستگاه نسبتا گران‌قیمت می باشد، پروسه تعمیرات آن بدون شک دارای یک سری نکات خاص می باشد که حتما باید توسط تعمیرکار ماکروفر ال جی رعایت و اجرا شوند تا هم مشکل دستگاه رفع گردد و هم اینکه مجددا نیاز به تعمیر آن نداشته باشید. لازم به ذکر است که این نکات فقط و فقط توسط تجربه بسیار بالا و آزمون و خطاهای مکرر بدست آمده اند و اگر دستگاه شما در آریابهکار تعمیر شود، تمام این موارد رعایت و اجرا خواهند شد. برخی از اصلی ترین نکات در تعمیر ماکروفر ال جی عبارتند از:

 1. تعمیر ماکروفر ال جی توسط تعمیرکار ماکروفر ال جی با حداقل 5 سال سابقه تخصصی.
 2. استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.
 3. بکار گیری نکات خاص تعمیراتی ماکروفر ال جی.
 4. عیب یابی قطعه به قطعه ماکروفر ال جی.
 5. تست چندین باره بخش تعمیر شده ماکروفر ال جی.

مزیت های تعمیر ماکروفر ال جی در نمایندگی تخصصی آریابهکار

یکی از مزایای تعمیر ماکروفر ال جی در نمایندگی تخصصی آریابهکار این است که در همان ابتدا پیش از هر گونه تعمیرات و پذیرش دستگاه، عیب یابی رایگان با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به شما تعلق می گیرد که برای استفاده از این خدمات نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نخواهید داشت. همچنین یکی دیگر از مزایایی که می توانیم نام ببریم این است که دستگاه شما به‌صورت تخصصی توسط تعمیرکارات و متخصصات ماکروفر ال جی تعمیر می شود که حداقل 5 سال سابقه تخصصی تعمیرات ماکروفر ال جی را در رزومه خود دارند.

لازم به ذکر است یکی دیگر از مواردی که ما را نسبت به سایر مراکز غیر مجاز متمایز می کند این است که بابت تمامی خدمات ارائه شده به شما گارانتی و تضمین کتبی می دهیم تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید؛ در ادامه بیشتر این موضوع را شرح داده ایم.

تفاوت نمایندگی آریابهکار با سایر تعمیرگاه های ماکروفر ال جی در تهران

از مهم ترین تفاوت های مجموعه آریابهکار با سایر مراکز تعمیر ماکروفر ال جی در تهران می توان به موارد ذیل اشاره کرد که به نوعی تضمین کننده خدمات ما به شما عزیزان می باشد:

 • بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی.
 • عیب یابی رایگان ماکروفر ال جی توسط تکنسین های مجرب.
 • گارانتی 90 روزه تعمیرات ماکروفر ال جی.
 • تعمیر ماکروفر ال جی توسط تکنسین های متخصص.
 • ارائه خدمات تخصصی.
 • هزینه تعمیراتی برحسب نرخ نامه مصوب اتحادیه.

تعمیر ماکروفر ال جی با ضمانت طولانی مدت

با توجه به اینکه تمام خدمات ارائه شده در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و با تجربه در زمینه تعمیرات ماکروفر ال جی می باشد، ما گارانتی و تضمین 90 روزه برای شما در نظر گرفته این که این بازه زمانی می تواند تضمین کننده خدمات ما به شما عزیزان باشد؛ بدین معنا که اگر در طی این بازه زمانی مشکلی در بخش تعمیر شده به وجود آمد، ما توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص حاضر در شعب تعمیراتی آنها را بدون دریافت هر گونه هزینه جانبی تعمیر می کنیم تا بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

تعمیر ماکروفر ال جی با ضمانت طولانی مدت

اما این در حالی است که اگر دستگاه خود را به مراکز غیرمجاز جهت تعمیر ماکروفر ال جی منتقل کنید، نه تنها دستگاه شما به‌صورت اصولی تعمیر نخواهد شد بلکه در قبال خدماتی که به شما ارائه می دهند، هیچ گونه ضمانتی به شما تعلق نخواهد گرفت و اگر دستگاه شما خراب شود مجددا باید با هزینه جداگانه اقدام به تعمیر خرابی پیش آمده نمایید که طبیعتا برای شما ارزش اقتصادی نخواهد داشت. توجه داشته باشید که بهتر است دستگاه گران قیمتی مانند ماکروفر ال جی را به مراکز تخصصی جهت تعمیرات منتقل نمایید.

همچنین بخوانید: نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی

تعمیر ماکروفر ال جی با قطعات اصل

اگر یک یا چند قطعه از قطعات ماکروفر ال جی شما عزیزان به دلیل فشار بسیار زیاد از کار افتاده باشند و از نظر تکنسین ها و متخصصان آریابهکار به هیچ وجه قابل تعمیر نباشند، ناچار به تعویض این قطعات با قطعه جایگزین خواهید بود تا بتوانید مشکل را برطرف کنید. برای مثال اگر به دلیل استفاده طولانی مدت و مکرر از ماکروفر ال جی، بخشی از برد ماکروفر ال جی ذوب شده باشد، طبیعتا قابل تعمیر نخواهد بود و باید با قطعه جایگزین، تعویض شود.

توجه: تمام قطعات مورد استفاده در آریابهکار کاملا وارداتی و اورجینال هستند و براساس برند و مدل دستگاه بر روی ماکروفر ال جی شما نصب خواهند شد.

نمایندگی قطعات ماکروفر ال جی

اگر قطعه/قطعات ماکروفر ال جی شما عزیزان خراب شده است و به دنبال خرید یک قطعه اورجینال و برند از ماکروفر ال جی هستید، لازم به ذکر است که ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی، قطعات ماکروفر ال جی را بصورت وارداتی و شرکتی موجود داریم و می توانیم نیاز شما عزیزان را شناسایی و برطرف کنیم. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما قطعات جایگزین ماکروفر ال جی را فقط از فروشگاه های مجاز و معتبر خریداری کنید تا مشکل شما از این طریق برطرف شود و نیازی به خرید قطعه جدید نداشته باشید!

تعمیر مایکروفر ال جی بهتر است یا تعویض آن؟

ماکروفر ال جی یکی از گران قیمت ترین محصولات ماکروفر در ایران می باشد که برای خرید یک دستگاه ماکروفر ال جی باید هزینه حدودی 6 الی 25 میلیون تومانی را در نظر بگیرید. با این وجود اگر شما یک دستگاه ماکروفر ال جی دارید که یک خرابی جزئی در آن به وجود آمده است، توصیه ما این است که اقدام به تعمیر ماکروفر ال جی کنید تا مشکل با یک هزینه جزئی برطرف شود. اما اگر هزینه تعمیرات ماکروفر ال جی بیش از قیمت دستگاه شما می باشد، بدون شک توصیه می کنیم اقدام به تعویض ماکروفر ال جی خود نمایید.

همچنین بخوانید: نمایندگی تعمیر ماکروفر بوش

آیا خودمان می توانید ماکروفر ال جی را تعمیر کنیم؟

اگر ماکروفر ال جی شما خراب شده است و مایلید این دستگاه در محل شما عیب یابی و تعمیر شود، می توانید از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شما صورت گیرد و بتوانید از این طریق مشکل را برطرف کنید.

ویژگی ها و مشخصات تعمیرکار ماکروفر ال جی

تعمیرکار نمایندگی ماکروفر ال جی باید ویژگی های مختف و متعددی داشته باشد تا شما بتوانید دستگاه خود را برای تعمیرات بسپارید. از این رو از مهم ترین ویژگی های تعمیرکار ماکروفر ال جی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی ماکروفر ال جی.
 • آشنایی با مدل های ماکروفر ال جی.
 • عیب یابی تخصصی ماکروفر ال جی.
 • دانش فنی تعمیرات قطعات معیوب ماکروفر ال جی.

نکات کلیدی تعمیر ماکروفر ال جی

یکی از نکات کلیدی که باید در ابتدا پیش از مراجعه به هر مرکز تعمیراتی به آن توجه ویژه داشته باشید این است که مرکز مدنظری که مایل به تعمیر ماکروفر ال جی در آن هستید، دارای اصالت و تجربه کافی در زمینه تعمیرات ماکروفر ال جی است یا خیر؟ بدون شک اگر به یک مرکز مجاز مراجعه کنید، علیرغم تعمیر تخصصی ماکروفر ال جی، هزینه تعمیرات دستگاه شما براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه خواهد بود و سایر نکات کلیدی تعمیر ماکروفر ال جی نیز در حین تعمیرات بر روی دستگاه شما اعمال خواهند شد.

بهترین زمان برای تعمیر ماکروفر ال جی

از نظر تکنسین های حاضر در شعب تعمیراتی آریابهکار، بهترین زمان برای تعمیر ماکروفر ال جی زمانی نیست که این دستگاه به‌صورت کامل از کار بیافتد و یا اینکه اتصالی کند؛ بلکه بهترین زمان، زمانی می باشد که شما ساده‌ترین اختلال و خرابی را در این دستگاه مشاهده می کنید! بدین معنا که اگر یک اختلالی را مشاهده کردید که در طی چندین ماه اخیر به هیچ وجه تکرار نشده است، نشان دهنده خرابی می باشد و باید در اسرع وقت دستگاه را به شعب تعمیراتی آریابهکار در شرق و غرب تهران منتقل کنید.

بهترین زمان برای تعمیر ماکروفر ال جی

معمولا با دیدن هر گونه خرابی جزئی و ساده احساس می کنیم که این خرابی یک خرابی ساده است و خود به خود درست خواهد شد و نیازی به تعمیرات تخصصی نیست! این دقیقا مشکلی می باشد که اکثرا آنرا تکرار می کنیم و احساس می کنیم این خرابی به‌صورت خودکار تعمیر می شود. اما این در حالی می باشد که ساده‌ترین خرابی ها نشان دهنده هشدار هستند که باید به آنها توجه کنید. همچنین اگر دستگاه را در همان لحظات ابتدایی به تعمیرگاه آریابهکار منتقل کنید، صرفا با هزینه بسیار جزئی و تعمیرات تخصصی مشکل دستگاه تعمیر خواهد شد.

چرا انجام تعمیر ماکروفر ال جی را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

شاید برای شما سؤال پیش بیاید که چرا انجام تعمیر ماکروفر ال جی را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟ بدون شک شاید این سؤال برای شما چالش برانگیز باشد و بخواهید خیلی سریعتر به پاسخ آن برسید. دلایل مختلفی وجود دارند که شما براساس این دلایل می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تکنسین های ما بسپارید تا تعمیرات تخصصی صورت گیرد. یکی از مهم ترین دلایلی که از نظر ما بسیار مهم می باشد این است که دستگاه بدون آنکه عیب یابی تخصصی شود، پذیرش نخواهد شد و هیچ هزینه تعمیراتی به شما اعلام نخواهد گردید.

همچنین لازم به ذکر است که ساده‌ترین و پیچیده‌ترین تعمیرات ماکروفر ال جی در آریابهکار توسط تعمیرکاران ماکروفر ال جی که با طراحی تمام مدل های این برند آشنا هستند، انجام می شود تا هم مشکل دستگاه برطرف شود و هم اینکه با کمترین هزینه تعمیرات مشکل رفع گردد و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

مراحل درخواست تعمیرکار ماکروفر ال جی در آریابهکار

برای ثبت درخواست تعمیر ماکروفر ال جی در آریابهکار ما چندین روش در اختیار شما قرار داده ایم که متناسب با شرایط خود می توانید از طریق یکی از گزینه های مذکور اقدام به ثبت درخواست تعمیرکار ماکروفر ال جی در آریابهکار نمایید. سریعترین و بهترین راهکاری که می توانید از طریق آن درخواست خود را ثبت کنید این است که در ابتدا تصویر و ویدیو 30 ثانیه ای واضحی از دستگاه خود ثبت کنید و برای کارشناسان ما در واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال کنید تا بررسی ابتدایی صورت گیرد و در صورت امکان راهنمایی های لازم نیز به شما انجام شود.

همچنین اگر مایل به مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی آریابهکار هستید، می توانید به‌صورت حضوری به شعب تعمیراتی آریابهکار در شرق و غرب تهران مراجعه کنید تا دستگاه در حضور شما عیب یابی و سپس جهت تعمیرات تخصصی پذیرش شود. توصیه می کنیم پیش از مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی ما، از طریق شماره مرکزی 02145437 از ساعت کار شعبه مدنظر خود مطلع شوید تا به بهترین حالت ممکن زمان خود را مدیریت کنید.

ماکروفر ال جی را با تعمیرکاران غیرمجاز تعمیر نکنید؟

اگر ماکروفر ال جی شما عزیزان خراب شده است، بدون شک نیاز به تعمیرات توسط تکنسین تعمیرکار ماکروفر ال جی خواهید داشت. از این رو زمانیکه اقدام به درخواست تعمیرکار می کنید، ممکن است با تعمیرکاران مجاز و غیرمجاز روبرو شوید. اما منظور از مجاز و غیر مجاز چیست؟ تعمیرکار مجاز ماکروفر ال جی به تکنسینی گفته می شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات دارد و می تواند مشکل دستگاه شما را به‌صورت تخصصی مورد عیب یابی فنی قرار دهد و تعمیرکار غیرمجاز فردی است که مدعی تخصص تعمیرات ماکروفر ال جی با کمتر از یک ماه سابقه می باشد!

از این رو نتیجه تعمیر ماکروفر ال جی توسط تعمیرکار مجاز و غیرمجاز از پیش مشخص است. با این وجود تصمیم شما کدام است؟ مجاز یا غیرمجاز؟

روشن نشدن ماکروفر ال جی

به طور کلی عوامل و دلایل متعددی در روشن نشدن ماکروفر ال جی نقش دارند که در این مواقع ماکروفر علنا تبدیل به یک دستگاه بی مصرف می‌شود؛ چرا که هیچ یک از قابلیت‌های آن عملکرد بخصوصی از خود نشان نخواهند داد و شما با یک دستگاه معیوب روبرو هستید! اما نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است روشن نشدن مایکروفر به منزله خراب شدن همیشگی آن نیست و صرفا با یک عیب یابی صحیح و تعمیر دقیق حتی می‌تواند از روز اول هم بهتر کار کند.

روشن نشدن ماکروفر ال جی

بطور کل عوامل متعددی در این زمینه وجود دارند که در ادامه قصد داریم تا اصلی ترین موارد را برای شما بررسی کنیم تا در صورت مواجه شدن با این خرابی بتوانید خیلی ساده ریشه یابی کنید. این موارد عبارتند از:

1. خرابی قفل درب

قفل درب ماکروفر ال جی دارای تعدادی قلاب از جنس پلاستیک است که در هنگام بسته شدن با میکروسوئیچ درگیر شده و فرمان بسته شدن کامل درب را به برد مایکروویو ال جی ارسال می‌کنند و سپس برد دستور روشن شدن دستگاه را صادر خواهد کرد. همانگونه که گفته شد، این قلاب‌ها از جنس پلاستیک هستند و اگر ضربه شدیدی به آنها وارد شود، باید انتظار شکستن آنها را داشته باشید! بنابراین توصیه می‌شود درب مایکروفر ال جی را به آرامی ببندید و به آرامی هم باز کنید.

از این رو اگر قفل درب ماکروفر ال جی به هر دلیلی شکسته و آسیب دیده است، امکان تعمیر آن از طریق چسب و…. وجود ندارد و صرفا باید قفل درب جدیدی توسط تکنسین تعمیر ماکروفر ال جی جایگزین آن شود. توصیه‌ای که برای شما داریم این است که به مرکز تعمیر ماکروفر ال جی (LG) مراجعه کنید تا این مشکل بسیار دقیق تر انجام شود و مجددا نیاز به تعویض قفل درب نداشته باشید.

2. خرابی میکروسوئیچ

ماکروفر ال جی برحسب مدل‌های مختلف دارای 3 الی 4 میکروسوئیچ است که در قفل درب چفت می‌شوند و در ادامه پس از اطمینان کامل از بسته شدن، فرمان روشن شدن به برد صادر می‌شود و برد نیز اقدام به روشن کردن ماکروفر ال جی (LG) می‌کند. اما اگر این قطعه بنابر دلایل متنوعی اعم از وارد شدن ضربه و افتادن از ارتفاع معیوب شده باشد، درب با میکروسوئیچ‌ها درگیر نشده و در نتیجه فرمان لازمه به برد اررسال نمی‌شود و علنا دستگاه هیچ عملکرد صحیحی از خود ارائه نخواهد داد.

تعمیر میکروسوئیچ ماکروفر ال جی

از این رو توصیه می‌شود که از طریق مراجعه به نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی، اقدام به تعویض میکروسوئیچ ماکروفر ال جی نمایید. توجه داشته باشید که میکروسوئیچ دارای انواع مختلفی می‌باشد که اگر به مراکز غیرمجاز مراجعه کنید، نوع ضعیف آن را جایگزین خواهند کرد که خیلی ساده و سریع می‌تواند آسیب ببیند.

همچنین بخوانید: نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک

میکروسوئیچ هایی که در مجموعه ما استفاده می‌شوند، متعلق به کمپانی ال جی و وارداتی هستند.

3. مشکل در سیستم برق رسانی

ابتدایی‌ترین مشکلی که در روشن نشدن ماکروفر ال جی دخیل است، مشکل در سیستم برق رسانی محل سکونت یا محل کار شما می‌باشد! اما چگونه؟ اگر در کلانشهرها مانند استان تهران ساکن هستید، باید بگوییم که روزانه به تعداد دفعات زیادی تحت نوسان برق قرار می‌گیرید که این نوسان برق بصورت مستقیم می‌تواند سلامت تمام لوازم الکتریکی متصل به برق را تحت الشعاع خود قرار دهد! از این رو توصیه‌ای که برای شما داریم این است که حتما از محافظ برق استاندارد سر راه ماکروفر ال جی استفاده کنید.

همچنین نکته دیگری که باید در این بخش به آن اشاره کنیم این است که مراقب دوشاخه برق ماکروفر ال جی باشید! آنرا با فشار به پریز برق متصل نکنید؛ در صورت کشیدن بیش از حد کابل برق دستگاه باعث بروز قطع و وصلی در سری سیم خواهید شد که این اتفاق می‌تواند حتی در صورت نبود نوسان برق، باعث سوختن و از کار افتادن قطعات کلیدی ماکروفر شما شود.

4. خرابی پنل ماکروفر ال جی

پنل ماکروفر ال جی اولین و کلیشه‌ای ترین عامل در روشن و خاموش شدن ماکروفر ال جی (LG) است و به دلیل حساسیت بالایی که دارد، می‌تواند تحت ضربه‌های مختلفی آسیب ببیند و کارایی خود را بصورت کامل از دست دهد

خرابی پنل ماکروفر ال جی

از این رو اگر پنل مایکروفر شما آسیب ببیند، علنا با مشکل روشن نشدن ماکروفر ال جی روبرو خواهید شد که باید توسط تکنسین تعمیر ماکروفر ال جی مورد بازبینی و تعمیر قرار گیرد و در صورت تعمیر آن توسط افراد غیرمتخصص، مشکل دستگاه شما برطرف نخواهد شد!

توصیه می‌شود به هیچ وجه با دستان خیس و همچنین اشیاء تیز اقدام به فشردن دکمه‌های ماکروفر ال جی نکنید.

نچرخیدن سینی ماکروفر ال جی

یکی دیگر از مشکلاتی که می‌تواند در طول زمان برای ماکروفر ال جی رخ دهد، نچرخیدن سینی ماکروفر ال جی می‌باشد! اما با مشاهده این مشکل شاید به این نتیجه برسید که سینی هیچ کاربردی ندارد و صرفا می‌چرخد! این صرفا یک تفکر اشتباه می‌باشد چرا که سینی ماکروفر دارای عملکرد بسیار مهمی است و اگر به هر دلیلی دچار خرابی شود، قسمتی از غذا بصورت کامل گرم خواهد شد و قسمتی دیگر بصورت کامل یخ خواهد بود! از این رو این بخش نیز نقش مهمی ایفا می‌کند!

نچرخیدن سینی ماکروفر ال جی

از این رو اگر سینی ماکروفر شما به هر دلیلی نچرخید، باید آنرا جدی بگیرید و فورا اقدام به تعمیر یا تعویض قطعات مرتبط به آن نمایید. اما چگونه این مشکل را ریشه یابی کنیم؟ در ادامه این گزارش قصد داریم شما را با دلایل نچرخیدن سینی مایکروفر آشنا سازیم.

1. خرابی موتورگردان

موتور گردان ماکروفر ال جی به عنوان یکی از مهم ترین قطعات در قسمت زیرین سینی قرار دارد که 70 درصد چرخیدن سینی ماکروفر بر عهده این قطعه کلیدی می‌باشد. موتور گردان در اصل به کوپلینگ و شفت متصل است و نیرویی که تولید می‌کند از طریق شفت و کوپلینگ به سینی منتقل می‌گردد و در نتیجه باعث بچرخش در آمدن آن می‌شود. اما موتور گردان به دلیل استفاده‌های مداوم، نادرست، عدم رعایت محدودیت وزنی سینی و وارد شدن فشار بیش از حد می‌تواند کارایی خود را از دست دهد.

لازم به ذکر است که موتور گردان یک قطعه قابل تعمیر می‌باشد و تعمیر شدن آن بستگی به میزان خرابی پیش آمده دارد؛ در غیر اینصورت باید اقدام به تعویض موتور گردان ماکروفر ال جی نمایید.

ما در مجموعه آریابهکار خدمات تعمیر و تعویض موتور گردان ماکروفر ال جی (LG) را با قطعات کاملا وارداتی انجام می‌دهیم.

2. خرابی خود سینی

در ابتدا باید بگوییم که بروز این مشکل خیلی نادر است و با این وجود قصد داریم این مورد را نیز مورد بررسی قرار دهیم. همانگونه که در جریان هستید، باید پس از هر بار استفاده برای تمیز ماندن ماکروفر اقدام به شستن سینی آن نمایید تا به مرور زمان باعث بروز مشکلات جدی برای دستگاه شما نشود. اما گاهی اوقات در حین شستن سینی ممکن است از ارتفاع پرتاب شود و شیارهای زیرین آن آسیب ببینند و بشکنند! در این صورت با قرار دادن سینی بر روی شیارهای کوپلینگ متوجه عدم چفت شدن آنها خواهید شد.

با این وجود اگر متوجه چنین خرابی شدید، توصیه می‌کنیم به هیچ وجه از سینی معیوب استفاده نکنید و صرفا سینی جدیدی را تهیه و جایگزین آن نمایید. برای خرید سینی جدید هم می‌توانید به مرکز تعمیر ماکروفر ال جی مراجعه کنید.

همچنین بخوانید: نمایندگی تعمیر ماکروفر زیمنس

3. خرابی کوپلینگ یا کوپلار

کوپلار یا کوپلینگ ماکروفر ال جی از جنس پلاستیک بوده و رابط بین سینی و موتورگردان است. در واقع کوپلینگ نیروی تولیده شده از سمت موتورگردان را به سینی ماکروفر منتقل می‌کند. از این رو اگر این قطعه بنابر هر دلیلی آسیب ببیند، نیروی موتور به سینی منتقل نشده و سینی به هیچ عنوان به چرخش در نخواهد آمد. لازم به ذکر است که کوپلینگ به دلیل استفاده‌های طولانی مدت و نادرست می‌تواند آب شود و یا دچار شکستگی و فرسودگی گردد.

خرابی کوپلینگ ماکروفر ال جی

برای تعویض کوپلینگ نیازی به تکنسین تعمیر ماکروفر ال جی ندارید چرا که می‌توانید این قطعه را خریداری کنید و سپس بصورت دستی آنرا جایگزین کوپلینگ آسیب دیده کنید.

4. خرابی غلتک زیر سینی

غلتک زیر سینی ماکروفر ال جی از جنس پلاستیک فشرده شده است که تعدادی چرخ به منظور کمک در حرکت و حفظ تعادل سینی ماکروفر ال جی (LG) جای گرفته اند و در حین چرخیدن سینی به چرخش در می‌آیند. با این وجود امکان دارد غلتک زیر سینی هم به مرور زمان به دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی دچار شکستگی شود و یا حتی به دلیل عدم شستشوی به موقع، ذرات به آن بچسبند و مانع چرخیدن چرخ‌های آن گردند.

از این رو توصیه می‌شود این چرخ‌ها را با دقت کافی بشویید و اگر با انجام فرآیند شستشو این مشکل برطرف نشد، می‌بایست اقدام به خرید زیر سینی جدید کنید.

گرم نشدن غذا در ماکروفر ال جی

مشکل گرم نشدن غذا در ماکروفر ال جی از جمله مشکلات رایج در مایکروویو شما می‌باشد که هر چند میزان زمان پخت را افزایش دهید، اما باز هم متوجه این خواهید شد که حتی قسمتی از غذای شما هم گرم نشده است! طبیعتا این یک مشکل جدی می‌باشد و در صورت بروز این خرابی، تمام عملکرد ماکروفر مختل خواهد شد و باید آنرا ریشه یابی و تعمیر کنید. با این وجود دلایلی برای بروز این خرابی وجود دارند که در ادامه آنها را برای شما تشریح کرده ایم تا ساده تر بتوانید مشکل را ریشه یابی کنید.

در صورت نداشتن دانش کافی، توصیه می‌کنیم به شعب تعمیرات ماکروفر ال جی در تهران مراجعه کنید.

1. خرابی برد الکترونیکی

برد ماکروفر ال جی یکی از حساس ترین و اصلی ترین قطعات می‌باشد که باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید! برای مثال ساده ترین اتفاقات مانند نوسان برق باعث از کار افتادن برد شوند. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که به هیچ وجه اقدام به باز کردن و تعمیر این قطعه حساس نکنید! چرا که خیلی ساده می‌تواند از کار بیافتد. برای عیب یابی و تعمیر برد توصیه می‌شود به مرکز معتبر تعمیر ماکروفر ال جی در تهران مراجعه نمایید.

خرابی برد الکترونیکی

2. ترانس ماکروفر ال جی

ترانس ماکروفر ال جی یک قطعه مکعبی شکل است که انرژی مگنترون را برای تولید و ساطع کردن گرما برای گرم کردن غذا را تامین می‌کند. بنابراین ترانس مستقیما با برق شهری در ارتباط است و می‌تواند در طی نوسان‌های شدید، کارایی خود را از دست بدهد و در نتیجه هیچ گرمایی توسط مگنترون تولید نخواهد شد. با این وجود ترانس نقش بسیار کلیدی را ایفا می‌کند و باید در صورت گرم نشدن غذا در ماکروفر ال جی مورد عیب یابی قرار گیرد.

ما در مجموعه آریابهکار خدمات تعمیر و تعویض ترانس ماکروفر ال جی را با قطعات کاملا وارداتی انجام می‌دهیم.

از محافظ برق استاندارد جهت کنترل نوسان برق و عدم وارد شدن آسیب به ترانس و سایر قطعات ماکروفر ال جی (LG) استفاده کنید.

3. دیود ماکروفر ال جی

دیود ماکروفر ال جی، در واقع وظیفه یکسان‌سازی ولتاژ ترانس را در دستگاه بر عهده دارد و برق متناوب را به برق مستقیم تبدیل می‌کند. از این رو اگر این قطعه آسیب ببیند، ترانس توانایی بالا بردن ولتاژ را نداشته و در نتیجه ماکروفر نمی‌تواند مواد غذایی موجود در ماکروفر را گرم نمایید. با این وجود اگر خرابی ناشی از عملکرد دیود می‌باشد، باید تعویض شود و هیچ راهی برای تعمیر آن وجود ندارد؛ مگر در شرایط کاملا خاص.

4. مگنترون ماکروفر ال جی

مگنترون ماکروفر ال جی از یکی دیگر از حساس ترین و کلیدی ترین قطعات موجود در ماکروفر است که باعث تولید و آزاد شدن اشعه در محفظه داخلی دستگاه و در نهایت گرم شدن مواد غذایی موجود در ماکروفر ال جی می‌شود. با این حال، این قطعه اغلب به دلیل استفاده طولانی مدت یا به پایان رسیدن عمر مفید کارایی خود را به طور کلی از دست می‌دهد و نمی‌تواند گرمای لازم را جهت گرم کردن مواد غذایی تولید و ساطع کند.

مگنترون ماکروفر ال جی

با این وجود این قطعه هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می‌باشد و بهتر است به نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی (LG) مراجعه کنید تا به بهترین شیوه ممکن برطرف گردد.

همچنین بخوانید: نمایندگی تعمیر ماکروفر ناسیونال

علت صدای زیاد ماکروفر ال جی

طبیعتا هر دستگاهی برای آنکه شروع به کار کند، به میزان قابل توجهی صدا از خود تولید خواهد کرد که این صدا بسیار کم می‌باشد و آزار دهنده نیست. اما گاهی اوقات ممکن است این صدا به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند در صورت افزایش این میزان صدا باید متوجه یک هشدار جدی شوید. با این وجود اگر صدایی از ماکروفر ال جی شنیدید که قبلا حتی ذره‌ای از آن را نشنیده بودید، باید فورا دستگاه را با دکمه قرمر رنگ Stop متوقف کنید تا این آسیب جدی نشود و به سایر قطعات ماکروفر ال جی آسیب وارد نکند!

با این وجود صدای زیاد ماکروفر ال جی می‌تواند ناشی از چندین علت باشد که در ادامه برخی از این دلایل را نام برده ایم:

 1. خرابی مگنترون.
 2. خرابی فن ماکروفر ال جی.
 3. عدم جای گیری صحیح سینی بر روی کوپلینگ.
 4. آسیب دیدن موتور.
 5. خرابی موتور گردان.

مواردی که در قسمت بالا اشاره کردیم، به عنوان کلیدی ترین دلایل در این موضوع هستند که تکنسین تعمیر مایکروفر ال جی باید برای رفع این مشکل، موارد بالا را مورد بررسی قرار دهد. با این وجود توصیه می‌شود در صورت نداشته تجربه و دانش کافی، صرفا به مرکز تعمیر ماکروفر ال جی در غرب تهران یا سایر نقاط استان تهران مراجعه کنید تا این مشکل خیلی ساده برطرف گردد.

نکات نگهداری از ماکروفر ال جی

اگر نگران سلامت ماکروفر ال جی خود هستید و می‌خواهید از آن برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، باید از نکات نگهداری آن مطلع باشید. بهترین منبعی که در این زمینه می‌توانیم به شما عزیزان معرفی کنیم، دفترچه فارسی راهنمای استفاده ماکروفر ال جی (LG) می‌باشد که به چندین زبان زنده دنیا ترجمه شده است و در باکس جعبه دستگاه قرار دارد. با این وجود اگر به این دفترچه دسترسی ندارید و یا آنرا گم کرده اید، ما در ادامه نکاتی را جمع آوری کرده ایم که می‌توانند عمر مفید دستگاه را افزایش دهید.

نکات نگهداری از ماکروفر ال جی

حتی برای یکبار هم توصیه می‌کنیم سری به دفترچه فارسی راهنمای استفاده ماکروفر ال جی بزنید و نکات نوشته شده درون آن را مطالعه کنید.

این نکات نگهداری نه تنها برای ماکروفر ال جی بلکه برای تمامی ماکروفرها قابل استفاده هستند که عبارتند از:

 1. ماکروفر ال جی را در جای مناسب و به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 2. پس از هر چند بار استفاده، حتما با استفاده از دستمال مناسب دستگاه را تمیز کنید.
 3. تحت هیچ شرایطی ماکروفر را خالی روشن نکنید.
 4. از بسته شدن کامل درب ماکروفر ال جی اطمینان حاصل نمایید.
 5. مواد غذایی فریز شده را مدتی در دمای اتاق قرار داده و پس از آب شدن کامل، داخل ماکروفر قرار دهید.
 6. هرگز برای گرم کردن مایعات علی الخصوص شیر و روغن از ماکروفر ال جی استفاده نکنید.
 7. در ساعات اوج مصرف، دستگاه را روشن ننمایید.
 8. در صورت جرقه زدن ماکروفر ال جی، آنرا بلافاصله خاموش نمایید.
 9. جهت از بین بردن لکه‌‌ها از محلول آب و صابون استفاده کنید.
 10. از آب‌پز کردن تخم مرغ داخل ماکروفر ال جی (LG) بپرهیزید.
 11. استفاده از برنامه‌های پخت از پیش تعیین شده ماکروفر.
 12. حتما از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.
 13. در طی بازه زمانی مناسب، اقدام به سرویس ماکروفر نمایید.
 14. ماکروفر ال جی را بدور از دسترس کودکان و وسایل گرمازا مانند اجاق گاز قرار دهید.
 15. به هیچ وجه ماکروفر را در نزدیکی سینک آشپزخانه قرار ندهید.
 16. هر هفته یکبار اقدام به تمیز کردن دستگاه کنید.
 17. در صورت عدم نیاز به ماکروفر ال جی، آنرا از برق بکشید.
 18. در بازه‌های زمانی طولانی مدت از ماکروفر ال جی استفاده نکنید.
 19. با دستان خیس دکمه‌های پنل ماکروفر ال جی را لمس نکنید.
 20. کابل برق ماکروفر ال جی را به نحوی به برق متصل کنید که کابل دچار قطع و وصلی نشود.

نگهداری از ماکروفر ال جی

عیب یابی ماکروفر ال جی

به پروسه‌ای گفته می‌شود که تکنسین مجرب و متخصص تعمیر ماکروفر ال جی (LG) با استفاده از ابزارهای بروز دنیا و دانشی که از پیش دارد، دستگاه شما را بصورت جزئی مورد عیب یابی قرار می‌دهد تا مشکل پیش آمده را بصورت دقیق و جزئی مورد شناسایی قرار دهد و نیازی به تعویض قطعات ماکروفر ال جی که بسیار گران قیمت هستند نداشته باشید و صرفا با یک تعمیر جزئی و کارآمد، مشکل دستگاه شما حل شود و از روز اول هم بهتر کار کند. با این وجود توصیه می‌شود برای عیب یابی ماکروفر ال جی به مراکز معتبر مراجعه کنید.

در غیر اینصورت، نه تنها مشکل شما رفع نخواهد شد بلکه با هزینه 10 برابری تعویض قطعاتی که سالم هستند، نهایتا پس از گذشت یک الی دو هفته، مشکل دستگاه مجددا پیدا خواهند شد و نمی‌توانید از دستگاه استفاده کنید. لازم به ذکر است که ما در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان آماده عیب یابی ماکروفر ال جی (LG) با بروزترین ابزارهای تعمیراتی و متخصصان تعمیراتی بصورت کاملا رایگان در شعب شرق و غرب تهران هستیم.

از این رو اگر دستگاه شما آسیب دیده است و مایل به تعمیر آن هستید، می‌توانید بصورت حضوری به شعب ما مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شما شناسایی شود و نیازی به تعویض قطعات ماکروفر ال جی نداشته باشید.

 • انجام عیب یابی ماکروفر ال جی بصورت کاملا رایگان.

هزینه تعمیر ماکروفر ال جی

بنابر نوسان شدید بازار ارز در طی چند سال اخیر، قیمت ماکروفر ال جی نسبت روزهای ابتدایی که وارد بازار کشور شد، به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و این میزان افزایش به نحوی می‌باشد که امکان خرید یک دستگاه جدید بصرفه نیست. با این وجود گزینه دیگری که وجود دارد و می‌توان به آن اکتفا کرد، تعمیر ماکروفر ال جی می‌باشد که وقتی این گزینه به ذهن ما میرسد، فورا به دنبال قیمت نهایی و هزینه پرداختی هستیم و این یک عادت اشتباه می‌باشد!

هزینه تعمیر ماکروفر ال جی

برای مثال تصور کنید شما یک قطعه دارید و به دنبال هزینه جایگزین و تعویض آن هستید؛ این در حالی می‌باشد که نیازی به تعویض آن ندارید و صرفا با یک تعمیر جزئی می‌توانید مشکل پیش آمده را رفع کنید. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که اجازه دهید پروسه عیب یابی ماکروفر ال جی (LG) بصورت رایگان در مجموعه ما توسط تکنسین‌ها انجام شود تا پس از انجام این پروسه، هزینه نهایی براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه اعلام گردد.

 • اعلام هزینه تعمیر ماکروفر ال جی پس از عیب یابی دقیق.
 • تعیین هزینه اعلامی براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه.

همچنین بخوانید: نمایندگی تعمیر ماکروفر بکو

مشکلات رایج ماکروفر ال جی در یک نگاه

تمامی مشکلاتی که می‌توانند در طول زمان بنابر دلایل متعددی برای ماکروفر ال جی شما رخ دهند در طی این گزارش بصورت جامع و کامل مورد بررسی قرار گرفتند که برای هر یک از آنها نیز راهکارهایی توصیه شد که از طریق این راهکارها حتی می‌توانستید در خانه و بدون نیاز به تکنسین تعمیراتی، مشکل پیش آمده را رفع نمایید و هزینه بخصوصی هم نکنید. اما در این بخش نیز به تمام این مشکلات و راهکارهای آن پرداخته ایم با این تفاوت که بصورت مختصر به این مشکلات مهم و کلیدی پرداخته ایم.

علت صدای زیاد ماکروفر ال جیانتشار صدای غیرمعمولی توسط ماکروفر ال جی، یک مشکل نسبتا مهم است که باید توسط تکنسین تعمیر ماکروفر ال جی مورد بررسی قرار گیرد تا بصورت دقیق عیب یابی و رفع گردد.
گرم نشدن غذا در ماکروفر ال جیاصلی ترین قطعه‌ای که وظیفه تولید گرما را بر عهده دارد، مگنترون می‌باشد که در صورت گرم نشدن غذا در دستگاه باید مورد بازبینی و تعمیر قرار گیرد؛ در صورت تعمیر خواهد شد که مشکل آن جزئی باشد.
روشن نشدن ماکروفر ال جیخرابی برد، وارد شدن ضربه شدید به پنل، نوسان شدید و عدم استفاده از محافظ برق مناسب می‌تواند منجر به روشن نشدن ماکروفر شود که علت اصلی آن باید توسط تکنسین تعمیر ماکروفر ال جی (LG) ریشه یابی شود.
جرقه زدن ماکروفر ال جیمعمولا استفاده از ظروف فلزی باعث بروز چنین خرابی می‌شود که توصیه می‌کنیم از ظروف غیرفلزی و مناسب ماکروفر استفاده کنید.
بلند شدن دود از ماکروفر ال جیقرار دادن لیوان روغن یا پرت شدن روغن به محفظه داخلی ماکروفر می‌تواند به سادگی باعث بلند شدن دود از ماکروفر شود.
نچرخیدن ماکروفر ال جیناشی از خرابی کوپلینگ و موتور گردان رخ می‌دهد که باید توسط تکنسین و دستگاه‌های تعمیراتی بروز دنیا مورد بازبینی و عیب یابی قرار گیرد.
کوپلینگ ماکروفر ال جیمعمولا به دلیل قرار دادن ظروف سنگین بر روی سینی دچار شکستگی می‌شود که در صورت خراب شدن آن می‌توانید کوپلینگ جدید را خریداری و در خانه بدون نیاز به تکنسین تعویض کنید.
مگنترون ماکروفر ال جیبه دلیل استفاده نادرست و طولانی مدت از ماکروفر دچار خرابی می‌شود که به تشخیص تکنسین تعمیر ماکروفر ال جی هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می‌باشد.
موتور گردان ماکروفر ال جیاستفاده طولانی مدت از ماکروفر و عدم توجه به محدودیت وزنی سینی، دچار خرابی می‌شود. توجه داشته باشید موتور گردان قطعه‌ای است که در صورت آسیب جزئی، توسط تکنسین تعمیر ماکروفر ال جی قابل تعمیر می‌باشد.
شکستن میکروسوئیچ ماکروفر ال جیمعمولا به دلیل بستن درب با ضربه زیاد دچار خرابی می‌شود که صرفا قابل تعویض است و به هیچ وجه قابل تعمیر نیست.

چرا ماکروفر ال جی را باید دوره ای سرویس کرد؟

مهم ترین اهمیت سرویس دوره ای ماکروفر ال جی این است که شما در صورت سرویس دوره ای ماکروفر ال جی مانع بروز هر گونه خرابی در این دستگاه می شود. اما چگونه؟ اصولا توصیه می شود سالانه حداقل 2 دفعه اقدام به سرویس ماکروفر ال جی تا اگر خرابی ای در این دستگاه در حال شکل گیری می باشد، در اسرع زمان شناسایی و سپس تعمیر شود. با این وجود اگر پروسه سرویس ماکروفر ال جی صورت نگیرد، علیرغم اینکه طول عمر مفید این دستگاه کاهش پیدا می کند، دستگاه دچار خرابی هایی خواهد شد که هزینه تعمیر آنها زیاد می باشد.

چرا ماکروفر ال جی را باید دوره ای سرویس کرد

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر از ماکروفر ال جی به‌صورت روزانه استفاده می کنید و می خواهید این دستگاه برای مدت طولانی برای شما کار کند، حتما آنرا در بازه های زمانی کوتاه مدت سرویس کنید تا طول عمر مفید ماکروفر ال جی افزایش پیدا کند.

تعمیر برد ماکروفر ال جی

برد ماکروفر ال جی از آن دسته قطعاتی می باشد که در ماکروفر ال جی و هر دستگاه دیگر دارای نقش تعیین کننده است! به عبارتی اگر برد ماکروفر ال جی خراب شده باشد، به هیچ وجه این دستگاه روشن نخواهد شد. با این وجود اگر ظاهر برد ماکروفر ال جی را مشاهده کنید، متوجه این خواهید شد که برد ماکروفر ال جی یک قطعه حساس می باشد و به همین دلیل در صورت بروز خرابی در این قطعه، توصیه می کنیم فقط و فقط توسط تکنسین های مجرب و متخصص اقدام به تعمیر برد ماکروفر ال جی نمایید.

در غیر اینصورت هزینه تعمیرات زیادی به شما تحمیل خواهد شد و یا اینکه اگر برد ماکروفر ال جی شما قابل تعمیر باشد، تکنسین آنرا تعمیر نخواهد کرد و اعلام به تعویض برد خواهد نمود!

تعمیر موتور گردان ماکروفر ال جی

موتور گردان ماکروفر ال جی از چرخ دنده های کوچک و بزرگی تشکیل شده است که مهم ترین وظیفه این قطعه، چرخاندن سینی ماکروفر ال جی می باشد. به عبارتی از طریق چرخیدن سینی ماکروفر ال جی، غذایی که بر روی این سینی قرار گرفته می تواند به‌صورت کامل و یکنواخت گرم شود. اما اگر سینی ماکروفر ال جی نچرخد، غذای شما به‌صورت یکنواخت گرم نخواهد شد و حتی ممکن است قسمتی از غذا هم به‌صورت کامل سرد باقی بماند.

از این رو در صورت خرابی موتور گردان باید در ابتدا این قطعه توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قرار گیرد تا در صورت نیاز براساس میزان خرابی رخ داده تعمیر یا تعویض شود.

برنامه‌ های مایکروویو ال جی

مایکروویو ال جی دارای برنامه های پخت مختلف و متعددی می باشد که شما عزیزان با استفاده از این برنامه ها می توانید بهترین نتیجه ممکن را با استفاده از این دستگاه دریافت کنید. اما چگونه؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برنامه های مایکروویو ال جی صرفا به منظور گرم کردن و پختن مواد غذایی نیستند؛ چرا که برنامه های متعددی وجود دارند که به کمک این برنامه ها می توانید در زمینه های مختلف از آنها استفاده کنید.

اما توصیه ابتدایی که برای شما داریم این است که در صورت امکان دفترچه راهنمای مایکروویو ال جی را برای چند دقیقه مطالعه کنید تا از این برنامه ها مطلع شوید.

همچنین در ادامه قصد داریم کاربردی ترین برنامه های مایکروویو ال جی را برای شما نام ببریم تا بتوانید از این طریق از مایکروویو ال جی بهترین استفاده ممکن را داشته باشید.

برنامه های مایکروویو ال جیکاربرد برنامه ها
برنامه Micro مایکروویو ال جیبرنامه مخصوص گرم کردن غذا در مایکروویو ال جی.
برنامه کانوکشن مایکروویو ال جیگرم کردن مایکروویو ال جی برای پخت کیک و…
برنامه Defrost مایکروویو ال جیبرنامه یخ زدایی گوشت، نان، مرغ و ماهی در مایکروویو ال جی می باشد.
برنامه Steam Chef مایکروویو ال جیبخارپز کردن مواد غذایی مختلف در مایکروویو ال جی.
برنامه EZ Clean مایکروویو ال جیبه منظور بو زدایی مایکروویو ال جی می باشد.
برنامه قفل کودک مایکروویو ال جیبرای جلوگیری از متوقف کردن برنامه پخت توسط کودکان شما می باشد.
برنامه Persian Cook مایکروویو ال جییکسری برنامه های از پیش تعیین شده برای پخت انواع غذاهای ایرانی در مایکروویو ال جی است.
برنامه Start مایکروویو ال جیبرنامه شروع و آغاز پخت و گرم کردن مواد غذایی در مایکروویو ال جی می باشد.
برنامه Stop/Clear مایکروویو ال جیمتوقف کردن پروسه پخت در مایکروویو ال جی.

همچنین بخوانید: تعمیر کولرگازی ال جی

چرا ماکروفر ال جی جرقه می زند؟

دلایل متعددی وجود دارند که با روشن کردن ماکروفر ال جی متوجه جرقه زدن آن خواهید شد. از مهم ترین دلایلی که می توانند منجر به جرقه زدن ماکروفر ال جی شوند، در ادامه سعی کرده ایم تا مهم ترین و اصلی ترین عوامل را برای شما نام ببریم.

چرا ماکروفر ال جی جرقه می زند

 • استفاده از ظروف نامناسب و فلزی.
 • خرابی مگنترون ماکروفر ال جی.
 • سوختن کاور میکا.
 • خرابی برد ماکروفر ال جی.
 • کثیف بودن داخل ماکروفر ال جی.
 • وجود ذرات ریز آهن در محفظه داخلی.

توجه: اگر این مشکل یک مشکل فنی است و تجربه تعمیرات فنی ماکروفر ال جی را ندارید، توصیه می کنیم به هیچ وجه اقدام به تعمیر جرقه زدن ماکروفر ال جی نکنید!

تعمیر لامپ مایکروفر LG به علت روشن نشدن

اگر لامپ ماکروفر ال جی شما عزیزان روشن نمی شود، به احتمال زیاد این لامپ بنابر دلایلی اعم از نوسان برق، اتمام طول عمر مفید و… سوخته است و به همین دلیل این خرابی به هیچ وجه قابل تعمیر نیست! تنها راهکاری که پیش روی شما است و می توانید از این طریق اقدام به رفع این خرابی کنید، تعویض لامپ ماکروفر ال جی با قطعه جایگزین می باشد. از این رو برای تعویض لامپ مایکروویو LG توصیه می کنیم از تکنسین های مجرب و متخصص درخواست کمک کنید.

تعمیرات درب مایکروفر ال جی

اگر درب مایکروفر ال جی شما عزیزان خراب شده است و همانند گذشته در جای خود چفت نمی شود و یا هر مشکل دیگری برای آن رخ داده است، جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار 0 تا 100 عیب یابی و تعمیر این قطعه کلیدی را توسط تکنسین های مجرب و متخصص در حضور شما انجام می دهیم تا این مشکل برای شما تعمیر شود. لازم به ذکر است که پروسه عیب یابی مایکروفر ال جی در آریابهکار به‌صورت رایگان در حضور شما توسط تکنسین متخصص با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد.

چرا درب ماکروفر ال جی باز نمی شود؟

اگر یک روز عادی غذا را بر روی سینی ماکروفر ال جی قرار دادید و پس از اتمام بازه زمانی پخت اقدام به باز کردن درب کردید و اما درب باز نشد، قطعا یک خرابی در کار است! اما علت باز نشدن درب ماکروفر ال جی چیست؟ رایج ترین و اصلی ترین دلیل باز نشدن درب ماکروفر ال جی می تواند خرابی میکروسوئیچ و خرابی برد ماکروفر ال جی باشد که هر دو مورد باید توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی و سپس تعمیرات تخصصی قرار گیرند.

نکته: در صورت باز نشدن درب ماکروفر ال جی، به هیچ وجه نباید از طریق روش های نامتعارف مانند اعمال زور و… اقدام به باز کردن درب کنید.

علت بو دادن مایکروویو ال جی

گاهی اوقات ممکن است با نزدیک شدن به مایکروویو ال جی متوجه این شوید که بوی نامطبوع و بسیار زننده ای از این دستگاه ساطع می شود که می تواند منجر به آزار شما عزیزان شود. از این رو باید بگوییم که بوی نامطبوع مایکروویو ال جی یک مشکل عادی و روتین نیست! این مشکل معمولا به دلیل پخت غذاهای دریایی مانند ماهی، میگو و… بوی نامطبوعی در این دستگاه باقی می ماند که تا چندین هفته می تواند آزار دهنده واقع شود.

به همین دلیل توصیه می کنیم پس از پخت این چنین مواد غذایی در مایکروویو ال جی، اقدام به تمیز کردن و بو زدایی مایکروویو ال جی نمایید.

چرا صفحه نمایش مایکروفر ال جی کار نمی‌ کند؟

کاربرد اصلی و مهم صفحه نمایش مایکروویو ال جی این است که شما را از زمان پخت، دمای دستگاه و برنامه ای که برای پخت غذا انتخاب کرده اید مطلع سازد. از این رو اگر صفحه نمایش مایکروویو ال جی کار نکند، هیچ یک از این اطلاعات برای شما نمایش داده نخواهند شد و در نتیجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید! با این وجود این مشکل معمولا به دلیل سوختن صفحه نمایش، وارد شدن آب و رطوبت و همچنین خرابی برد مایکروویو ال جی ممکن است رخ دهد که در هر صورت باید توسط تکنسین متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

چرا کلیدهای پنل مایکروفر ال جی کار نمی کند؟

اگر مایکروفر ال جی شما دارای دکمه های فیزیکی می باشد و با فشردن آن هیچ عملکردی در مایکروفر ال جی مشاهده نمی کنید، بدون شک برای دکمه یا برد متصل به پنل مایکروفر ال جی مشکلی رخ داده است که باید تعمیر تخصصی صورت گیرد.

چرا کلیدهای پنل مایکروفر ال جی کار نمی کند

از این رو این مشکل معمولا به دلیل شکستن پین پشتی دکمه، گیر کردن ذرات ریز، خرابی برد پنل مایکروفر ال جی و… رخ دهد. به همین دلیل اگر دانش فنی تعمیرات مایکروفر ال جی را ندارید، توصیه می کنیم به هیچ وجه این خرابی را تعمیر نکنید!

چرا گریل ماکروفر ال جی روشن نمی‌شود؟

گریل ماکروفر ال جی یک قابلیت در این دستگاه می باشد که در اکثر مدل های ماکروفر ال جی وجود دارد و شما از این طریق می توانید غذاهای دلخواه خود را گریل کنید و نیازی به گریل جداگانه نداشته باشید. از این رو چرا گریل مایکروویو ال جی روشن نمی شود؟ مشکل روشن نشدن گریل ماکروفر ال جی یکی از مشکلات بسیار مهم است که باید مورد عیب یابی قرار گیرد؛ چرا که ممکن است عامل این خرابی منجر به خرابی قطعات دیگر از ماکروفر ال جی شما شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این مشکل را در اسرع زمان تعمیر کنید.

از مهم ترین دلایل خرابی گریل ماکروفر ال جی می توان به خرابی برد، جوجه گردان، خرابی دکمه گریل و… اشاره کرد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.

همچنین بخوانید: تعمیر لباسشویی ال جی

خدمات پس از فروش نمایندگی مرکزی ماکروفر ال جی

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران تمام خدمات تعمیر ماکروفر ال جی را به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران برای شما به‌صورت تخصصی انجام می دهد تا مشکل شما به بهترین شکل ممکن برطرف شود. با این وجود ما خدماتی که انجام می دهیم بصورت تضمینی هستند؛ بدین معنا که اگر یک درصد پس از تعمیرات انجام شده بر روی ماکروفر ال جی متوجه خرابی قبلی شدید، ما آنرا بصورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد تا مشکل شما برطرف شود و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

لازم به ذکر است که گارانتی خدمات تعمیر ماکروفر ال جی در آریابهکار به مدت 90 روز اعتبار دارد و شما می توانید از این خدمات به بهترین شکل ممکن استفاده کنید تا مشکل دستگاه شما عزیزان برطرف شود.

آموزش تست قفل کودک در ماکروفر ال جی

تمام ماکروفرهای نسل جدید ال جی دارای قابلیت قفل کودک هستند تا اگر کودک شما بازیگوش می باشد، در حین روشن بودن ماکروفر ال جی نتواند برنامه را متوقف کند. از این رو برای آنکه مطمئن شوید قفل کودک ماکروفر ال جی فعال است، باید صفحه نمایشگر ماکروفر ال جی را مشاهده کنید. به عبارتی اگر بر روی صفحه نمایش ماکروفر ال جی توانستید عبارت CL یا نماد یک قفل را مشاهده کنید، مطمئنا قفل کودک ماکروفر ال جی فعال شده است. اما چگونه قفل کودک ماکروفر ال جی را فعال کنیم؟

برای فعال کردن این قفل باید دکمه Stop/Clear ماکروفر ال جی را به مدت 5 ثانیه نگه دارید تا یکی از نمادهای مذکور بر روی صفحه نمایش دستگاه نمایش داده شود. همچنین برای غیر فعال کردن این قفل کودک هم باید 5 ثانیه دیگر دکمه Stop/Clear را نگه دارید تا نماد قفل از صفحه نمایش برداشته شود.

تعمیر جرقه زدن مایکروفر ال جی

جرقه زدن مایکروفر ال جی یکی از مشکلات ابتدایی می باشد که معمولا اگر تجربه کار با این دستگاه نداشته باشید برای شما رخ خواهد داد. برای مثال یکی از رایج ترین دلایل جرقه زدن مایکروفر ال جی که به ما گزارش شده است، قرار دادن ظروف فلزی در این دستگاه می باشد که در این مواقع هم جرقه را در مایکروفر ال جی مشاهده خواهید کرد و هم اینکه صدای وحشتناک درون مایکروفر ال جی شما را شوکه خواهد نمود. از این رو توصیه می کنیم صرفا از ظروف مناسب مایکروفر ال جی استفاده کنید تا این خرابی برای شما رخ ندهد.

اگر مشکل جرقه زدن دستگاه ماکروفر از این موضوع نباشد، نشان دهنده خرابی قطعات مایکروفر ال جی می باشد که باید دستگاه توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی تخصصی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا قرار گیرد تا مشکل مایکروفر ال جی شناسایی و سپس تعمیر شود. با این وجود برای تعمیر این خرابی می توانید دستگاه خود را به تکنسین های مجرب ما بسپارید.

تعمیر ثانیه شمار در ماکروفر LG

زمانیکه شما ماکروفر ال جی را روشن می کنید، بازه زمانی انتخابی شما بر روی صفحه نمایش این دستگاه نمایش داده خواهد شد که نشان دهنده زمان می باشد. با این وجود گاهی اوقات ممکن است متوجه این شوید که شمارش ثانیه ها در ماکروفر ال جی با سرعت بالا می باشد! این یک مشکل عادی نیست و توصیه می کنیم در صورت مواجه شدن با این خرابی، در اسرع زمان اقدام به تعمیر ماکروفر ال جی خود کنید تا مشکل برطرف شود.

تعمیر ثانیه شمار در ماکروفر LG

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این مشکل را به تکنسین های مجرب بسپارید؛ چرا که این مشکل می تواند به دلیل خرابی برد ماکروفر ال جی رخ دهد.

کد خطا یا ارور های ماکروفر ال جی

با استفاده نادرست و اشتباه از ماکروفر ال جی ممکن است در طول زمان یکسری خطاها و ارورهای مختلفی در آن رخ دهد که این خرابی ها بصورت مستقیم با ماکروفر ال جی شما در ارتباط هستند. از این رو برای اطلاع از این کدهای خطا توصیه می کنیم فقط و فقط به دفترچه راهنمای ماکروفر ال جی خود مراجعه کنید تا مشکل را شناسایی و تعمیر کنید. از این رو اگر مشکل رخ داده یک مشکل عادی و سطحی بود، می توانید آنرا تعمیر کنید و نیازی به تعمیرکار ماکروفر ال جی نخواهید داشت.

اما اگر مشکل دستگاه شما سطحی نیست و بنابر خرابی قطعات ماکروفر ال جی می باشد، توصیه می کنیم این خطاها توسط تکنسین مجرب و متخصص ماکروفر ال جی تعمیر شوند.

همچنین اگر به دفترچه راهنمای ماکروفر ال جی دسترسی ندارید، در ادامه این گزارش قصد داریم تا برخی از رایج ترین کدهای خطا و ارورهای ماکروفر ال جی را برای شما نام ببریم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از علت کد خطای ماکروفر ال جی خود مطلع شوید.

کد خطای ماکروفر ال جیعلت کد خطا
E-01اتصال کوتاه در ترمیستور ماکروفر ال جی.
E-02دمای ماکروفر ال جی به میزان لازم نرسیده است.
E-03دمای ماکروفر ال جی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.
E-05هیتر ماکروفر ال جی خراب شده است.
E-10کلیدهای ماکروفر ال جی گیر بنابر دلایل مختلفی خراب شده اند.
F-1مشکل در ترمیستور ماکروفر ال جی می باشد و باید دستگاه را ریست کنید.
F-2نشان دهنده خرابی ترمیستور ماکروفر ال جی.
F-3عدم پائین آمدن دمای ماکروفر ال جی پس از اتمام پروسه پخت.
F-4خرابی سیستم رطوبت سنج ماکروفر ال جی.

روش برطرف سازی ارور های ماکروفر ال جی

همانگونه که گفته شد ارورهای مایکروویو ال جی به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول شامل ارورهایی می شود که کاملا سطحی هستند! برای مثال اگر اروری برای شما مبنی بر بسته ماندن درب مایکروویو ال جی پس از پخت به مدت طولانی رخ دهد، بدون شک از طریق باز کردن درب این دستگاه مشکل برطرف خواهد شد.

اما اگر ارور مایکروویو ال جی نشان دهنده خرابی در ترمیستور، هیتر و سایر قطعات فنی باشد، باید این ارورها توسط تکنسین مجرب و متخصص رفع شوند. از این رو برای تعمیر این ارورها می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده کنید.

نحوه ریست کردن ماکروفر ال جی برای حذف ارور

برای ریست کردن مایکروویو ال جی لازم به ذکر است که شما حتما به تکنسین تعمیرکار نیاز ندارید؛ چرا که به تنهایی می توانید این مشکل را در خانه شناسایی و برطرف کنید. اما چگونه؟ برای ریست کردن ماکروفر ال جی باید به مدت 5 الی 8 ثانیه دکمه Stop/Clear ماکروفر را نگه دارید تا بتوانید این دستگاه را ریست کنید.

پس از ریست شدن هم توصیه می کنیم ماکروفر ال جی را از برق بکشید و سپس آنرا پس از گذشت 5 الی 10 دقیقه به برق متصل کنید.

علت خاموش شدن مایکروفر ال جی در حین کار

خاموش شدن ماکروفر ال جی در حین کار یک مشکل بسیار مهم است که معمولا در اکثر مواقع ناشی از خرابی های فنی و تخصصی می باشد. از این رو از مهم ترین دلایل این صدای زیاد می توان به خرابی برد ماکروفر ال جی اشاره کرد که باید پروسه عیب یابی و تعمیر برد ماکروفر ال جی توسط تکنسین مجرب و متخصص صورت گیرد تا این مشکل برطرف شود.

نکته: معمولا این مشکل از طریق تعمیر برد ماکروفر ال جی قابل رفع است و نیاز الزامی به تعویض برد ماکروفر ال جی نیست! به همین دلیل توصیه می کنیم این پروسه را به تکنسین های مجرب و متخصص بسپارید.

علت درست بسته نشدن درب ماکروفر ال جی

اگر درب ماکروفر ال جی شما بصورت درست بسته نمی شود و باید فشار قابل توجهی به آن وارد کنید، بدون شک نشان دهنده خرابی این قطعه است که باید تعمیرات لازم صورت گیرد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که به هیچ وجه فشار زیادی به درب ماکروفر ال جی وارد نکنید! درب ماکروفر ال جی یک جزء حساس در این دستگاه می باشد و می تواند خیلی سریع دچار خرابی شود.

علت درست بسته نشدن درب ماکروفر ال جی

از این رو توصیه می کنیم در اسرع زمان اقدام به تعمیر درب ماکروفر ال جی نمایید. اما علت خرابی درب ماکروفر ال جی چیست؟ خرابی میکروسوئیچ، شکستن قلاب درب ماکروفر ال جی و… که باید مورد عیب یابی قرار گیرند.

همچنین بخوانید: تعمیر سولاردام ال جی

طریقه رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی مایکروویو ال جی

اگر با مشکل خاموش شدن ناگهانی مایکروویو ال جی روبرو شده اید و نمی توانید این خرابی را برطرف کنید، جای نگرانی نیست؛ چرا که ما در مجموعه آریابهکار آماده ارائه خدمات فنی و تخصصی به شما عزیزان هستیم تا بتوانیم این مشکل را با کمترین هزینه تعمیرات ممکن توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر کنیم تا مشکل شما برطرف شود. از این رو برای رفع این خرابی می توانید از طریق تماس با شماره های مندرج درخواست خود را ثبت کنید.

خرابی ترانس ماکروفر LG

برق ورودی به ماکروفر ال جی در ابتدا وارد ترانس ماکروفر ال جی می شود و سپس به سایر قطعات این دستگاه مخابره خواهد شد. از این رو ترانس ماکروفر ال جی یک قطعه بسیار مهم و کلیدی در این دستگاه می باشد که خرابی آن مساوی با خرابی کلی دستگاه می باشد؛ چرا که ولتاژ کافی به قطعات ماکروفر ال جی نخواهد رسید. به همین دلیل توصیه می کنیم در صورت بروز این خرابی، در اسرع زمان پروسه تعمیر ماکروفر ال جی را توسط تکنسین های مجرب در پیش بگیرید تا این مشکل برطرف شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

علت ترکیدن تخم مرغ در مایکروویو ال جی

اصولا برای پخت غذا در مایکروویو ال جی توصیه می شود لیست بایدها و نبایدهای غذایی را مطالعه کنید تا آسیبی برای دستگاه شما رخ ندهد. اما منظور از بایدها و نبایدها چیست؟ منظور از بایدها، لیست مواد غذایی می باشد که شما مجاز به پخت آنها در مایکروویو ال جی هستید و منظور از نبایدها هم غذاهای ممنوعه است. از این رو اگر اطلاعی در این خصوص ندارید، لازم به ذکر است که تخم مرغ یکی از غذاهای ممنوعه در مایکروویو ال جی می باشد!

علت ترکیدن تخم مرغ در مایکروویو ال جی

علت ترکیدن تخم مرغ در مایکروویو ال جی این است که با قرار دادن تخم مرغ در مایکروویو ال جی، مایع درون آن شروع به بخار کردن می کند و این بخار به مراتب براساس ثانیه به ثانیه بیشتر و بیشتر می شود و در نهایت باعث منفجر شدن تخم مرغ در مایکروویو ال جی خواهد شد! از این رو توصیه می کنیم این پروسه را به هیچ وجه تست نکنید!

اگر ماکرو در برنامه گریل یا کانوکشن دود می‌کند ولی در برنامه مایکرو دود نمی‌ کند

دود کردن ماکروفر ال جی و یا هر برند دیگری از ماکروفرهایی که تاکنون به بازار ایران عرضه شده اند، معمولا نشان دهنده یک عامل است و آن هم چرب بودن بیش از حد مواد غذایی شما عزیزان است. با این وجود اگر مواد غذایی که شما در حال طبخ آن در ماکروفر ال جی هستید به میزان قابل توجهی دارای چربی باشد، با مشکل دود کردن ماکروفر روبرو خواهید شد و این هیچ ارتباطی با برنامه دستگاه ندارد. از این رو اگر مواد غذایی شما بسیار پر روغن است، بهتر می باشد که روغن آنرا به میزان قابل قبولی بگیرید تا چنین مشکلی رخ ندهد.

شماره تماس شعب نمایندگی مجاز مایکروفر ال جی در تهران

شماره تماس شعب نمایندگی مجاز مایکروفر ال جی در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران می توانید از طریق شماره هایی که در قسمت ذیل درج کرده ایم اقدام کنید و از این طریق هماهنگی های لازم برای عیب یابی و تعمیر دستگاه شما عزیزان صورت گیرد. از این رو اگر مایل به تماس با نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی در تهران هستید، می توانید از طریق این شماره ها اقدام کنید و درخواست خدمات خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که تیم پشتیبانی آریابهکار آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.
 • شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی مرکز سراسری ارتباط با مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 • شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 • شماره تماس نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 • شماره تماس نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

جدول تعرفه خدمات ماکروفر ال جی LG

هزینه تعمیر ماکروفر ال جی چقدر می باشد؟ آیا حد و حدود و اساسی دارد؟ در صورتی که شما پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر ال جی را در نمایندگی تعمیرات این دستگاه سپری کنید، مطمئنا هزینه مقرون بصرفه و جزئی را پرداخت خواهید کرد و مشکل دستگاه شما نیز تعمیر خواهد شد. اما اگر شما پروسه تعمیرات ماکروفر ال جی را در تعمیرگاه های بی تجربه و کم تجربه سپری کنید، مطمئن باشید که هم هزینه زیادی باید بپردازید و هم اینکه مشکل دستگاه شما عزیزان بر طرف نخواهد شد.

لازم به ذکر است که جهت هزینه تعمیرات ماکروفر ال جی ما دارای اساسنامه هستیم! به عبارتی هزینه تعمیرات ماکروفر ال جی در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد که این هزینه کمترین هزینه تعمیراتی ممکن در این زمینه است. از این رو ما پس از آنکه اقدام به عیب یابی تخصصی دستگاه شما کردیم، براساس علت خرابی و میزان خرابی دستگاه شما اقدام به برآورد هزینه خواهیم کرد و آنرا به شما اعلام خواهیم نمود.

با این وجود ما به هیچ وجه هزینه تعمیرات را پیش از آنکه دستگاه شما توسط تکنسین و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی نشود، اعلام نخواهیم کرد. در ادامه نیز هزینه حدودی خدمات تعمیر ماکروفر ال جی را برای شما نام برده ایم که عبارتند از:

قطعات مایکروفر ال جیهزینه تعمیرات مایکروفر ال جی (تومان)
تعمیر برد مایکروفر ال جی۱۱۰.۰۰۰ الی ۱۹۰.۰۰۰
تعویض فیوز مایکروویو ال جی۹۰.۰۰۰ الی ۱۸۰.۰۰۰
تعمیر مگنترون مایکروفر ال جی۲۱۰.۰۰۰ الی ۲۸۰.۰۰۰
تعمیر ترانس مایکروفر ال جی۱۹۵.۰۰۰ الی ۲۷۰.۰۰۰
تعویض دیود مایکروفر ال جی۱۰۰.۰۰۰ الی ۲۱۰.۰۰۰
قیمت کوپلینگ مایکروفر ال جی۱۴۰.۰۰۰ الی ۳۰۰.۰۰۰
تعویض میکروسوئیچ درب مایکروویو ال جی۴۵.۰۰۰ الی ۶۰.۰۰۰
تعمیر ترموستات ماکروفر ال جی۱۲۰.۰۰۰ الی ۱۸۰.۰۰۰
تعویض کاور میکا مایکروفر ال جی۵۰.۰۰۰ الی ۸۰.۰۰۰
تعویض المنت مایکروفر ال جی۹۰.۰۰۰ الی ۱۲۰.۰۰۰
تعویض موتور گردان مایکروویو ال جی۸۰.۰۰۰ الی ۱۲۵.۰۰۰

تعمیر مایکروویو ال جی در محل

با توجه به اینکه ماکروفر ال جی یک دستگاه بسیار مهم و البته کاربردی در زندگی روزمره هر یک از ما می باشد، به همین دلیل ساده ترین خرابی در این دستگاه می تواند مانع استفاده بهینه از این دستگاه شود و در نتیجه نمی توانیم نیازهای خود را بر طرف کنیم. به همین ترتیب ما از میزان جایگاه ماکروفر ال جی در زندگی شما مطلع هستیم و به همین دلیل نهایت تلاش خود را انجام خواهیم داد تا دستگاه شما در سریع ترین حالت ممکن تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی در این دستگاه نداشته باشید.

تعمیر مایکروویو ال جی در محل

از این رو ما خدمات تعمیر ماکروفر ال جی در محل را در نظرف گرفته ایم تا بتوانیم با اعزام تکنسین به محل شما، پروسه تعمیرات ماکروفر ال جی را به نحوی انجام دهیم که نیازی به مراجعه حضوری به شعب تعمیراتی نداشته باشید و صرفا خرابی دستگاه شما در محل شما رفع گردد. با این وجود برای ثبت درخواست خود و اعزام تکنسین به محل سکونت شما، می توانید با شماره های مندرج تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین ما در اسرع زمان به محل شما اعزام شود و پروسه تعمیرات دستگاه شما را انجام دهد.

تعمیرات مایکروفر، مایکروویو و یا سولاردم ال جی در منزل

همانگونه که توضیح داده شد، ما در آریابهکار خدمات تعمیر ماکروفر ال جی، سولاردام ال جی و مایکروویو ال جی را در خانه یا منزل شما نیز ارائه می دهیم که می توانید با هماهنگی قبلی اقدام به ثبت درخواست خود کنید و تکنسین تعمیرکار آریابهکار به محل شما اعزام شود.

بنابراین اگر وقت کافی برای مراجعه حضوری به شعب تعمیرات ماکروفر ال جی در تهران ندارید و مایل هستید تا دستگاه شما عزیزان در خانه توسط تکنسین مجرب و متخصص تعمیر شود، می توانید از طریق شماره هایی که درج شده اند با نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت کنید. لازم به ذکر است که تکنسین های آریابهکار برخلاف سایر مراکز تعمیراتی، به هیچ وجه تاخیر نخواهند داشت و در بازه زمانی اعلام شده به محل شما اعزام می شوند تا پروسه تعمیرات را از سر گیرند.

همچنین بخوانید: تعمیر ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در شرق تهران

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در شرق تهران

اگر در شرق تهران ساکن هستید و با خرابی ماکروفر ال جی خود روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما تمام خدمات عیب یابی و تعمیر ماکروفر ال جی را در شرق تهران به شما عزیزان ارائه می دهیم و می توانید از طریق خدمات ما اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه خود کنید. در ادامه نیز مناطق تحت پوشش شرق تهران جهت تعمیرات ماکروفر ال جی را نام برده ایم و عبارتند از:
 • تهرانپارس
 • حکیمیه
 • نارمک
 • شمیران نو
 • هروی
 • قنات کوثر
 • پاسداران
 • مجیدیه
 • تسلیحات
 • مدائن
 • وحیدیه
 • تهران نو
 • نیرو هوایی
 • پیروزی
 • صفا و …

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی در غرب تهران

همچنین ما تمام مناطق غرب تهران را نیز تحت پوشش خدمات خود قرار داده ایم و شما می توانید هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین های تعمیرکار آریابهکار به پروسه تعمیرات تخصصی دستگاه شما را انجام دهند. با این وجود در ادامه با مناطق تحت پوشش غرب تهران جهت تعمیرات ماکروفر ال جی آشنا خواهید شد که عبارتند از:
 • پونک
 • سعادت آباد
 • شهرزیبا
 • شهرک غرب
 • باغ فیض
 • صادقیه
 • شهران
 • جنت آباد
 • شاهین
 • گیشا
 • شهرک هما
 • شهرک راه آهن
 • سازمان آب
 • شهرک پرواز
 • توحید و…

نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در شمال و مرکز تهران

لازم به ذکر می باشد که ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی، تنها به برخی از نقاط تهران خدمات تعمیر این دستگاه را ارائه نمی دهیم و بلکه مناطق 22 گانه را تحت پوشش خدمات تخصصی خود قرار داده ایم که شمال و مرکز تهران نیز تحت پوشش خدمات ما قرار می گیرند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با هر گونه خرابی در ماکروفر ال جی روبرو شده اید، اقدام به انجام هماهنگی های لازم نمایید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی در این دستگاه نداشته باشید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در شمال و مرکز تهران

در ادامه نیز مناطق تحت پوشش در شمال و مرکز تهران را برای شما نام برده ایم و عبارتند از:
 • نیاوران
 • سوهانک
 • تجریش
 • اقدسیه
 • فرمانیه
 • جردن
 • درکه
 • کامرانیه
 • الهیه
 • ونک
 • زعفرانیه
 • جماران
 • قلهک
 • ازگل
 • آجودانیه
 • داودیه
 • دروس
 • لویزان
 • محمودیه
 • دزاشیب
 • توانیر
 • امیر آباد
 • عباس آباد
 • ایرانشهر
 • عشرت آباد
 • پامنار
 • منیریه
 • آرژانتین
 • یوسف آباد
 • بهجت آباد
 • ظفر و…

نحوه تمیز کردن مایکروفر ال جی

تمیز کردن ماکروفر ال جی یک پروسه ساده و آسان می باشد که از طریق روش های مختلفی انجام می شود. برای مثال اگر ماکروفر ال جی شما به میزان کمی کثیف شده است، می توانید صرفا دستمال تمیز را به آب آغشته کنید تا به میزان بسیار کمی مرطوب شود و سپس اقدام به تمیز کردن آن کنید. اما اگر ماکروفر ال جی شما به میزان قابل توجهی کثیف شده است و به هیچ وجه از بین نمی روند، می توانید دستمال را با محلول آب و جوش شیرین یا محلول آب و آبلیمو یا محلول آب و سرکه آغشته نمایید و سپس آنرا بر روی محیط کثیف بمالید تا دستگاه تمیز شود.

تعمیر انواع مایکروویو و ماکروفر ال جی با بهترین خدمات

تعمیر انواع مایکروویو و ماکروفر ال جی با بهترین خدمات

آیا آریابهکار در خصوص تعمیر ماکروفر ال جی دارای محدودیت می باشد؟ آیا تعمیر ماکروفر ال جی در مدل های مختلف در آریابهکار امکان پذیر است؟ بله. ما در آریابهکار تمام مدل های ماکروفر ال جی و همچنین تمام مدل های سولاردام ال جی را بدون هر گونه محدودیتی برای شما تعمیر می کنیم تا بتوانید از طریق خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم، اقدام به استفاده از این دستگاه کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی و همچنین خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

از این رو اگر با خرابی ماکروفر ال جی روبرو شده اید، آریابهکار بهترین گزینه ممکن برای شما خواهد بود تا مشکل دستگاه شما تعمیر شود.

چرا ثانیه شمار ماکروفر ال جی LG با سرعت بالا انجام می شود؟

تمامی المان هایی که بر روی نمایشگر ماکروفر ال جی قرار دارند، به واسطه برد ماکروفر ال جی مدیریت می شوند و عملا برد ماکروفر ال جی انتخاب خواهد کرد که چه چیزی به شما نمایش داده شود که بتوانید از عملکرد دستگاه خود مطلع شوید. با این وجود اگر زمان شمارش ثانیه ها در ماکروفر ال جی با سرعت بالا انجام می شود، احتمالا برد ماکروفر ال جی شما آسیب دیده است و باید توسط تکنسین هایی که در این زمینه دانش لازم و کافی دارند اقدام به عیب یابی و سپس تعمیرات تخصصی شوند تا مشکل دستگاه شما تعمیر شود.

همچنین بخوانید: تعمیر یخچال ال جی

مهمترین نکات در بررسی صدا و لرزش در تعمیرگاه ماکروویو ال جی در تهران

مهمترین نکات در بررسی صدا و لرزش در تعمیرگاه ماکروویو ال جی در تهران

صدای زیاد ماکروفر ال جی معمولا می تواند به دلیل انتخاب ظرف نامناسب، کثیفی چرخ های زیرین سینی، خرابی مگنترون و… رخ می دهد که در این مواقع باید تمام این موارد مورد بررسی قرار بگیرند. اما در خصوص لرزش ماکروفر ال جی باید به اطلاع شما برسانیم که این یک مشکل عادی نیست و توصیه می شود در صورت رخ دادن چنین خرابی در ماکروفر ال جی به هیچ وجه از آن استفاده نکنید. با این وجود بهترین راهکار این است که به نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی مراجعه نمایید تا مشکل دستگاه شما رفع گردد.

نحوه قرار دادن سینی شیشه ای روی کوپل ماکروفر ال جی

چگونه می توانیم سینی شیشه ای را روی کوپل ماکروفر ال جی قرار دهیم؟ آیا این پروسه کار سختی می باشد؟ آیا برداشتن سینی شیشه ای ماکروفر ال جی می تواند منجر به خرابی این دستگاه شود؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست و هیچ آسیبی به دلیل بلند کردن و قرار دادن سینی ماکروفر ال جی ایجاد نخواهد شد. اما برای آنکه اقدام به برداشتن و قرار دادن سینی ماکروفر ال جی نمایید، باید حتما سینی شیشه ای را بصورت عمودی بردارید و بصورت عمودی نیز در سر جای قبلی خود قرار دهید تا مشکلی برای کوپل ایجاد نشود.

تفاوت تعمیر مایکروفر و مایکروویو ال جی در چیست؟

ماکروفر، مایکروفر و مایکروویو ال جی هر سه یک دستگاه هستند که در ابعاد و برنامه های مختلفی در بازار ایران و جهان وجود دارند و شما می توانید از آنها به یک شکل استفاده کنید. با این وجود در صورت خرابی ماکروفر ال جی یا همان مایکروویو ال جی باید به اطلاع شما برسانیم که اگر این دستگاه بدست تکنسین های مجرب و متخصص عیب یابی و سپس تعمیر شود، هیچ مشکلی برای دستگاه شما ایجاد نخواهد شد و تکنسین می تواند بصورت تخصصی اقدام به تعمیرات دستگاه شما نماید.

از این رو از نظر تکنسین تعمیرکار، هیچ تفاوتی در تعمیر مایکروفر و مایکروویو ال جی وجود ندارد.

سوالات متداول تعمیر ماکروفر ال جی

در طی این گزارش به اکثر سوالات شما عزیزان در خصوص تعمیر ماکروفر ال جی و تعویض قطعات ماکروفر ال جی (LG) پاسخ داده شد. با این وجود در ادامه این بخش نیز قصد داریم به برخی دیگر از سوالات مهم شما پاسخ دهیم.

تعمیر ماکروفر ال جی در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمامی خدمات ما در خصوص تعمیر ماکروفر ال جی شامل 90 روز گارانتی شرکتی می شوند.

موتور گردان ماکروفر ال جی قابل تعمیر است؟

بله. اگر موتور گردان ماکروفر ال جی شما به هر دلیلی از کار افتاده است، در ابتدا باید توسط تکنسین مورد بازبینی قرار گیرد تا در صورت امکان تعمیر، خدمات تعمیر این قطعه صورت گیرد.

چرا از ماکروفر ال جی دود بلند می شود؟

بلند شدن دود از ماکروفر ال جی یک مشکل اساسی و مهم است که معمولا به دلیل وجود روغن در ماکروفر رخ می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 10 Comments

 1. شما برد ماکروفر هم تعویض میکنید؟ اگر آره خود برد جدید هم دارید؟ یا باید خودمون تهیه کنیم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی تعمیر برد ماکروفر یکی از تعمیرات تخصصی است که در آریابهکار انجام میشود.
   برای تعمیر برد ماکروفر از قطعات اصل و اورجینال استفاده میشود به همین دلیل نیازی به تامین قطعه برد ماکروفر توسط مشتری نیست.

 2. ببخشید ماکروفر من غذا رو خوب گرم نمیکنه. یه مشکل دیگه هم داره اونم اینه که بعضی وقتا روشنش که میکنم برق خونه میپره!تازه فهمیدم بخاطر ماکروفره! میتونید تعمیرش کنید؟

  1. با سلام،
   دوست عزیز با توجه به علائمی که مطرح کردید، ممکن است ایراد دستگاه شما از خرابی سوئیچ درب آن باشد.
   اما بهتر است برای عیب یابی دقیق تر از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

  1. با سلام،
   زمانی که میکروسوئیچ درب ماکروفر شکسته و یا به هر دلیلی خراب شود درب آن به درستی بسته نخواهد شد. باید برای عیب یابی دقیق تر دستگاه از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

 3. سلام روزتون بخیر
  ماکروفر من سینیش نمی چرخه. گفتم شاید داره میسوزه! باید چیکارش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر عزیز این مشکل ممکن است در اثر خرابی قطعات و قسمت هایی از ماکروفر مانند خراب بودن موتور گرداننده سینی، شکستگی شفت یا کوپلینگ زیر سینی، کثبف بودن و یا شکستگی چرخ های ریل زیر سینی، مشکل در میکروسوئیچ های درب، شکستگی زبانه درب دستگاه، چفت نشدن سینی شیشه ای بر روی کوپلینگ و یا خرابی برد دستگاه باشد.
   برخی از این قطعات نیاز به عیب یابی تخصصی دارند و بهتر است توسط تعمیرکاران باتجربه و ماهر عیب یابی و تعمیر شوند. پس در صورت تمایل میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید وبرای حل مشکل خود از تعمیرکاران آریابهکار کمک بگیرید.

 4. شما برد ماکروفر ال جی رو با قطعات اصلش تعمیر می کنید یا هر قطعه ای که به دستتون برسه؟!

  1. با سلام،
   کاربر گرامی در آریابهکار برای تعمیر دستگاه مشتری های عزیز از قطعات اورجینال با بهترین کیفیت انجام می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02145437 تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214