skip to Main Content
تعمیر ماکروفر سامسونگ
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیر ماکروفر سامسونگ یکی از تخصص‌های مهم و کلیدی مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان و قطعات کاملا وارداتی برند سامسونگ می‌باشد که اگر هر گونه خرابی برای دستگاه شما رخ داده است می‌توانید بصورت حضوری به شعب شرق و غرب ما مراجعه کنید تا اختلالات پیش آمده خیلی ساده و سریع رفع گردد. اما آیا ماکروفر سامسونگ هم دچار خرابی می‌شود؟ بله! با استفاده نادرست از این دستگاه می‌توانید سخت‌ترین مشکلات را برای آن ایجاد کنید که نیاز به تعمیر مایکروفر پیدا خواهید کرد.

با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم شما را با مشکلات رایج ماکروفر سامسونگ و راهکارهای کلیدی جهت رفع آنها آشنا سازیم که حتی گاهی اوقات بدون مراجعه به شعب تعمیراتی می‌توانید مشکل را خیلی ساده و بدون هر گونه ابزارهای تعمیراتی رفع کنید. همراه ما باشید.

فهرست

عیب یابی و تعمیر ماکروفر سامسونگ

اگر با استفاده نادرست و اشتباه از ماکروفر سامسونگ متوجه خرابی آن شده اید، جای نگرانی وجود ندارد چرا که ماکروفر سامسونگ علیرغم تمام قابلیت هایی که دارد، توسط تعمیرکاران و متخصصان تعمیر ماکروفر سامسونگ مجموعه ما قابل تعمیر می باشد. اما این در حالی است که ماکروفر سامسونگ با وجود کیفیت بالایی که دارد، ممکن است دچار این خرابی ها شود! این موضوع کاملا درست است و هیچ انکاری مبنی بر کیفیت ماکروفر سامسونگ وجود ندارد. اما منظور از کیفیت بالا این است که با وارد شدن فشار زیادی به دستگاه، خراب نشود و کارایی خود را از دست ندهد.

عیب یابی و تعمیر ماکروفر سامسونگ

با این وجود اگر فشار زیادی به ماکروفر سامسونگ وارد کنید، قطعا مقاومت قطعات در برابر فشار زیادی ناشی از استفاده نادرست از بین خواهد رفت و هیچ استفاده از این دستگاه نمی توانید داشته باشید. همچنین پیش از هر گونه تعمیرات، ما در ابتدا دستگاه شما را به‌صورت تخصصی عیب یابی قطعه به قطعه می کنیم تا مشکل را به‌صورت قطعی تشخیص دهیم.

نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ

در هنگام بروز هرگونه اختلال در عملکرد ماکروفر سامسونگ، اولین راهکاری که کارشناسان ما به شما عزیزان توصیه می‌کنند، این است که با همراه داشتن برگه گارانتی به نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ مراجعه نمایید تا به راحتی از خدمات پس از فروش ماکروفر سامسونگ استفاده نمایید تا بدون پرداخت هزینه ای، متخصصین مشکل پیش آمده را حل و فصل کنند. با این وجود مجددا تاکید می‌کنیم که این راهکار صرفا زمانی انجام شدنی است که کارت گارانتی شما اعتبار کافی را داشته باشد.

اگر اقدام به باز کردن ماکروفر سامسونگ در خانه کنید، دستگاه شما از گارانتی خارج خواهد شد و نمی‌توانید به نمایندگی ماکروفر سامسونگ مراجعه کنید.

اما با بررسی دقیق کارت گارانتی متوجه این شدید که اعتبار آن چند سال پیش به اتمام رسیده است و یا حتی کارت گارانتی را به همراه کارتن دستگاه بیرون انداخته اید، طبیعتا نمی‌توانید از گارانتی ماکروفر سامسونگ جهت تعمیرات آن استفاده نمایید و باید به مراکز تعمیر ماکروفر سامسونگ مراجعه کنید تا این مشکل توسط تکنسین‌های مجرب و ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا رفع گردد. با این وجود توصیه می‌کنیم صرفا به مراکز تعمیراتی مجار در تهران و یا سایر استان‌های کشور مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ

مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در حوزه تعمیرات ماکروفر، آماده ارائه خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران با بهترین کیفیت ممکن و بروزترین ابزارهای تعمیراتی و قطعات کاملا وارداتی توسط تکنسین‌های مجرب و ماهر می‌باشد. از این رو اگر هر گونه خرابی برای مایکروفر سامسونگ شما رخ داده است، جای نگرانی نیست چرا که ما بدون هر گونه محدودیتی آماده ارائه خدمات تعمیرات و تعویض قطعات ماکروفر سامسونگ با گارانتی 90 روزه هستیم.

جهت ارتباط با کارشناسان آریابهکار می‌توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس حاصل نمایید.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماکروفر سامسونگ

آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماکروفر سامسونگ، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات ماکروفر سامسونگ و سایر لوازم برقی خانگی، تمامی مشکلات دستگاه شما را به‌صورت تخصصی تعمیر می کنیم. از این رو اگر مایل هستید تا تمام خرابی دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب و کارشناس مورد تعمیر و عیب یابی قرار گیرد، می توانید از خدمات تخصصی ما استفاده کنید؛ ما در آریابهکار تمام مشکلات دستگاه را به همراه گارانتی 90 روزه تعمیر می کنیم تا اگر خرابی مجدد در دستگاه رخ داد، به شعب تعمیراتی ما مراجعه کنید.

جهت هر گونه اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید و سوالات خودتان را بپرسید.

بخوانیم: تعمیر ماکروفر پاناسونیک

خدمات ارزشمند نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر سامسونگ

خدمات ارزشمند نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر سامسونگ

ما مفتخریم در آریابهکارتمام خدمات مرتبط با تعمیر ماکروفر سامسونگ را به‌صورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی انجام می دهیم و به ازای هر یک از خدماتی که ارائه می دهیم، گارانتی و ضمانت در نظر گرفته ایم. بنابراین ما تمام خدماتی که مرتبط با ماکروفر سامسونگ هستند را به‌صورت کامل توسط تعمیرکاران مجرب انجام می دهیم که در ادامه این بخش قصد داریم به برخی از این نکات اشاره کنیم.

 • رفع مشکل جرقه زدن ماکروفر سامسونگ.
 • تعمیر داغ شدن ماکروفر سامسونگ.
 • تعمیر نچرخیدن سینی ماکروفر سامسونگ.
 • تعمیرات تخصصی قطعات ماکروفر سامسونگ.
 • عدم نیاز به تعویض قطعات تا حد امکان.
 • عیب یابی رایگان ماکروفر سامسونگ.
 • تعمیر مگنترون ماکروفر سامسونگ.
 • تعمیر برد ماکروفر سامسونگ.
 • تعمیرات پنل ماکروفر سامسونگ.
 • تعویض قطعات سوخته با قطعات وارداتی.

تعمیر ماکروفر سامسونگ توسط تکنیسین مجرب آریابهکار

منظور از تعمیرات تخصصی ماکروفر سامسونگ چیست؟ منظور از تعمیر تخصصی ماکروفر سامسونگ این است که مشکل دستگاه بدون هر گونه حدس و گمانی به شما عزیزان اطلاع داده شود و همچنین پروسه تعمیرات آن توسط فردی صورت گیرد که حداقل 5 سال سابقه تخصصی در این زمینه دارد و به کمک تجربه کاملا فنی که دارد، مشکل دستگاه شما را شناسایی و تعمیر کند. از این رو اگر دستگاه شما توسط چنین تکنسینی تعمیر شود، شما از هر گونه تعویض قطعات و هزینه های اضافی منع خواهید شد و در کمترین بازه زمان دستگاه به شما تحویل داده می شود.

خوشبختانه مجموعه آریابهکار نیز تمامی خدمات مذکور را توسط تکنسین هایی که حداقل 5 سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیر ماکروفر سامسونگ دارند را انجام می دهد تا مشکل دستگاه شما بصورت اصولی و دقیق تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و هزینه تعمیرات شما بصورت کنترل شده باشد.

تعمیر ماکروفر سامسونگ توسط تکنیسین مجرب آریابهکار

تعمیر ماکروفر سامسونگ با مهمترین نکات

نکات و اصول خاصی برای تعمیر ماکروفر سامسونگ وجود دارند که معمولا این نکات با مراجعه به مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر سامسونگ به‌صورت 0 تا 100 رعایت می شود؛ معمولا این نکات که اصول کار هستند، ناشی از چندین سال تجربه کار تخصصی و صدها بار آزمون و خطا می باشد که یک تکنسین می تواند مدعی تعمیرات ماکروفر سامسونگ شود! از این رو مهم ترین نکته ای که باید از جانب شما رعایت شود این است که ماکروفر سامسونگ فقط و فقط باید توسط تعمیرکار متخصص تعمیر شود. چراکه تعمیرکارانی که در این حوزه تخصصی ندارند ممکن است به دستگاه شما بیشتر خسارت وارد کنند و با تعمیر غیراصولی دستگاه به قطعات دیگر آن نیز آسیب برسانند.

چرا باید به نمایندگی آریابهکار در تعمیر مایکروفر سامسونگ اعتماد کنید؟

این سوال یکی از سوالاتی می باشد که ممکن است برای شما نیز پیش بیاید و ما موظفیم پاسخ این سوال را صراحتا به شما اعلام کنیم. لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی، همواره به دلیل همکاری با تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به شما با کمترین هزینه ممکن است؛ چرا که معیار اعلام هزینه تعمیر مایکروفر سامسونگ در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است.

مزیت های تعمیر ماکروفر سامسونگ در آریابهکار

از زمانیکه دستگاه ماکروفر سامسونگ شما در هر مدلی وارد شعب تعمیراتی ما می شود، مزایایی برای شما در نظر گرفته ایم که در راستای تعمیر دستگاه شما کارآمد هستند. اولین مزیتی که به شما تعلق می گیرد این است که بدون پرداخت هر گونه هزینه دستگاه شما توسط تعمیرکار ماکروفر سامسونگ به‌صورت تخصصی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی می شود و گزارش جامعی از دستگاه به شما ارجاع داده می شود. همچنین یکی دیگر مزایایی که بابت تمامی خدمات به شما تعلق خواهد گرفت، تعمیرات تخصصی دستگاه توسط تعمیرکار ماکروفر سامسونگ می باشد که براساس توانایی هایی که دارد، می تواند مشکل دستگاه را خیلی ساده و در کمترین بازه زمانی تعمیر کند.

یکی دیگر از مزایایی که می توانیم برای شما نام ببریم این است که در خصوص برآورد هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ، ما براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی به شما اعلام هزینه تعمیرات خواهیم کرد که منصفانه ترین هزینه می باشد. همچنین در صورت درخواست شما عزیزان نیز فاکتور رسمی ارائه خواهد شد.

تعمیر ماکروفر سامسونگ با گارانتی 3 ماهه

ما در آریابهکار تمام خدماتی که در خصوص تعمیر ماکروفر سامسونگ انجام می دهیم، گارانتی می کنیم و بازه زمانی گارانتی که به شما ارائه می کنیم، 3 ماهه می باشد. منظور ما از گارانتی برخلاف سایر مراکز تعمیراتی این است که اگر مشکلی در بخش تعمیر شده در بازه زمانی مذکور رخ داد، دیگر نیازی به پرداخت هزینه جانبی نیست؛ چرا که ما تمام خدمات تعمیر را مجددا به‌صورت رایگان و بدون دریافت یک ریال برای شما عزیزان انجام خواهیم داد تا یک دستگاه سالم بدست شما برسد.

لازم به ذکر است که گارانتی دستگاه شما به‌صورت کتبی به همراه مهر و امضای شرکت خواهد بود که نشان دهنده اصالت گارانتی خواهد بود. اما این در حالی است که با مراجعه به مراکز بی تجربه، گارانتی بخصوصی به شما تعلق نخواهد گرفت و اگر دستگاه خراب شد، مطمئنا باید هزینه جداگانه بپردازید.

تعمیر ماکروفر سامسونگ با گارانتی 3 ماهه

مقالات مرتبط: تعمیر ماکروفر بوتان

تعمیر ماکروفر سامسونگ با قطعات اورجینال و دارای اصالت

با وجود اینکه ما تمام قطعات معیوب ماکروفر سامسونگ را به‌صورت تخصصی تعمیر می کنیم، اما برخی قطعات وجود دارند که در صورت خرابی گسترده در آنها امکان تعمیرات تخصصی آنها وجود ندارد. برای مثال اگر پنل ماکروفر سامسونگ با نوسان برق یا نفوذ آب کارایی خود را از دست دهد، امکان تعمیرات تخصصی این قطعات کم می باشد و بستگی به تشخیص تکنسین تعمیرکار ماکروفر سامسونگ دارد. اما اگر تکنسین تشخیص داد که یک قطعه همانند برد ذوب شده ماکروفر سامسونگ به‌صورت 100% قابل تعمیر نیست، راهکار چیست؟

بهترین راهکاری که ما می توانیم به شما معرفی کنیم این است که قطعه سوخته را با قطعه جایگزین تعویض کنید. اما چگونه؟ ما در آریابهکار تمام قطعات سوخته دستگاه شما را با قطعه جایگزین که به‌صورت وارداتی و اورجینال هستند را براساس مدل و برند دستگاه شما عزیزان تعویض می کنیم.

تست رایگان اشعه ماکروفر سامسونگ

پروسه تست اشعه ماکروفر سامسونگ یکی از مهم ترین پروسه هایی است که شما سالانه باید حداقل یکبار اقدام کنید تا اشعه های تولیدی در ماکروفر سامسونگ به سلامت شما آسیب وارد نکنند. از این رو برای آنکه بتوانید میزان اشعه خروجی ماکروفر سامسونگ را اندازه گیری کنید، نیاز به دستگاه تست اشعه ماکروفر سامسونگ دارید. اما اگر این دستگاه را ندارید، جای نگرانی نیست. چرا که ما در آریابهکار این پروسه را بصورت رایگان برای شما در شعب تعمیراتی مجموعه انجام خواهیم داد.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در محل

اگر ماکروفر سامسونگ دارید و این دستگاه بنابر دلایل مختلفی دچار خرابی شده است، جای نگران نیست! چرا که ما در آریابهکار از میزان نقش موثر ماکروفر سامسونگ شما عزیزان مطلع هستیم. به همین دلیل ما تمام تلاش خود را در این زمینه می کنیم تا مشکل دستگاه شما در کمترین بازه زمانی شناسایی و سپس تعمیر شود. با این وجود ما خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ در محل را برای شما در نظر داریم که از طریق این خدمات می توانید در محل خود اقدام به تعمیر ماکروفر سامسونگ نمایید.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ

ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ تمام خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ را بصورت تخصصی توسط تکنسین های متخصصی که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات این دستگاه را در رزومه خود دارند به همراه ابزارهای تعمیراتی روز دنیا و مخصوص ماکروفر سامسونگ تعمیر خواهیم کرد.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ

این در حالی است که ما در ازای خدماتی که به شما ارائه می دهیم، تضمین ارائه خواهیم کرد تا خیال شما در خصوص تعمیرات ماکروفر سامسونگ در آریابهکار راحت باشد. تضمین ما نیز گارانتی 90 روزه برای تمامی خدمات می باشد.

اقدامات مهم در زمینه تعمیر ماکروفر سامسونگ

اقدامات مهمی در خصوص تعمیر ماکروفر سامسونگ وجود دارند که حتما باید توسط شما عزیزان رعایت شوند که بدون شک این اقدامات می توانند شما را به اهدافتان برسانند. بدون شک وقتی دستگاه ماکروفر سامسونگ شما به هر دلیلی خراب می شود، تنها دو هدف دارید که عبارتند از تعمیرات تخصصی مایکروفر با کمترین هزینه ممکن! اما آیا این دو مورد در کنار هم رخ می دهند؟ بله. اگر شما به مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر سامسونگ مراجعه کنید، هم با کیفیت بالا و هم با کمترین هزینه ممکن مشکل شما برطرف خواهد شد. بنابراین اولین اقدام مهم در این زمینه این است که حتما تعمیر ماکروفر سامسونگ را به‌صورت تخصصی به مراکز تخصصی تعمیرات بسپارید.

سرویس دوره ای مایکروفر سامسونگ در نمایندگی آریابهکار

برای آنکه بتوانید از مایکروفر سامسونگ بدون هر گونه خرابی برای چندین سال استفاده کنید، طبیعتا باید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید تا آسیبی به قطعات آن وارد نشود. با این وجود تمیز کردن مایکروفر سامسونگ صرفا یک راهکار کامل و جامع نیست و باید راهکارهای دیگر را نیز انجام دهید تا مشکلی برای دستگاه رخ ندهد. برای مثال بهترین راهکار ممکن این است که حداقل سالی دو دفعه اقدام به سرویس مایکروفر سامسونگ کنید تا اگر مشکلی در حال رخ دادن است، برطرف شود.

اما اگر اقدام به سرویس دوره ای مایکروفر سامسونگ نکنید، به احتمال زیاد این دستگاه طول عمر مفید کوتاهی خواهد داشت. از این رو توصیه می کنیم پروسه سرویس دوره ای مایکروفر سامسونگ را به تکنسین های مجرب و متخصصی بسپارید که با مدل های متنوع مایکروفر سامسونگ آشنا هستند و می توانند در ساده ترین شکل ممکن دستگاه شما را سرویس کنند.

برای سرویس دوره ای مایکروفر سامسونگ می توانید با هماهنگی قبلی دستگاه خود را به تکنسین های آریابهکار بسپارید تا این پروسه به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

تعمیر ماکروفر سامسونگ چه موقع لازم است؟

تعمیر ماکروفر سامسونگ چه موقع لازم است

ماکروفر سامسونگ یکی از 3 ماکروفر برتر در بازار جهانی و حتی بازار کشورمان می باشد که از قابلیت های متعددی برخوردار است. اما اگر به این دستگاه رسیدگی نکنید و در بازه های زمانی مختلف اقدام به سرویس این دستگاه نکنید، قطعا مشکلاتی برای دستگاه ایجاد خواهند شد که با یک پروسه تعمیرات تخصصی قابل تعمیر نخواهند بود! با این وجود ضروری ترین زمان جهت تعمیر ماکروفر سامسونگ، زمانی می باشد که شما ساده‌ترین خرابی و اختلال را در این دستگاه مشاهده می کنید! از این رو اگر در این زمان مراجعه کنید با کمترین هزینه ممکن مشکل دستگاه شما برطرف خواهد شد و اگر به آن بی توجهی کنید قطعا سایر قطعات ماکروفر سامسونگ شما نیز آسیب خواهند دید.

توجه داشته باشید که ماکروفر سامسونگ دارای قطعات ریز و درشتی می باشد که تمام این قطعات به یکدیگر متصل هستند و خرابی هر یک از این قطعات می تواند منجر به سوختن و از کار افتادن سایر قطعات شود.

چرا تعمیر ماکروفر سامسونگ را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

اولین دلیلی که می توانیم به شما در این زمینه نام ببریم این است که تعمیرات ماکروفر سامسونگ در آریابهکار توسط ماهرترین و مجرب ترین تکنسین های تعمیرکار ماکروفر سامسونگ با بیش از 5 سال سابقه تخصصی صورت می گیرد. بدون شک این مورد تضمین کننده خدمات تخصصی آریابهکار به شما عزیزان می باشد تا با خیالی آسوده دستگاه را به تکنسین های ما بسپارید تا تعمیرات تخصصی بدون نیاز به تعویض قطعات با کمترین هزینه ممکن صورت گیرد.

همچنین یکی دیگر از دلایلی که می توانیم به آن اشاره کنیم، تضمین و گارانتی کتبی 90 روزه آریابهکار درخصوص تمام خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ می باشد که به به‌صورت کتبی با مهر و امضای شرکت به شما تقدیم خواهد شد و اگر پس از تعمیرات تخصصی دستگاه هر گونه مشکلی در بخش تعمیر شده رخ داد، به‌صورت رایگان برای شما خدمات تعمیر صورت خواهد گرفت تا نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات جداگانه نداشته باشید.

چرا تعمیر ماکروفر سامسونگ را به مجموعه آریابهکار بسپاریم

مقالات مرتبط: تعمیر ماکروفر دلونگی

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار ماکروفر سامسونگ در مجموعه آریابهکار

ساده‌ترین راهکاری که می توانیم به شما جهت ثبت درخواست تعمیرکار ماکروفر سامسونگ در مجموعه آریابهکار معرفی کنیم این است که تصویر یا ویدیو 30 ثانیه ای از دستگاه تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای کارشناسان ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پیغام شما را مشاهده و بررسی ابتدایی انجام دهند. این روش بهترین و ساده‌ترین روشی می باشد که از طریق آن می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار جهت تعمیر ماکروفر سامسونگ استفاده کنید. توجه داشته باشید که برای پیگیری بهتر مشکل دستگاه، بهتر است تصویر و ویدیو واضحی از دستگاه تهیه کنید.

لازم به ذکر است تا زمانیکه دستگاه شما از نزدیک توسط تکنسین های ما مورد عیب یابی قطعه به قطعه قرار نگیرد، امکان اعلام خرابی و مشکل دستگاه وجود ندارد و نظری که در واتساپ و تلگرام به شما گفته می شود، صرفا یک نظر اولیه و ابتدایی می باشد.

همچنین یکی دیگر از راهکارهای ثبت درخواست تعمیرکار ماکروفر سامسونگ در آریابهکار این است که به‌صورت حضوری به شعب تعمیراتی ما مراجعه کنید تا دستگاه عیب یابی و سپس پذیرش شود؛ پیش از مراجعه حضوری با شماره های مندرج تماس حاصل نمایید تا از ساعت کاری شعبه مدنظر خود مطلع شوید.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر سامسونگ

برای برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر سامسونگ و تعمیر رایگان دستگاه خود، باید به کارت گارانتی دستگاه خود مراجعه کنید تا اطلاعات نمایندگی مرکزی دستگاه را از روی این کارت مشاهده نمایید. لازم به ذکر است برای استفاده از خدمات پس از فروش ماکروفر سامسونگ و تعمیر رایگان، باید کارت گارانتی را با دقت بررسی کنید و از میزان اعتبار آن مطلع شوید؛ اگر کارت گارانتی دستگاه شما اعتبار کافی نداشته باشد، هیچ یک از خدمات پس از فروش به شما تعلق نخواهد گرفت و نمی توانید به نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر سامسونگ مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که بهترین راهکار این است که برای خرید ماکروفر سامسونگ صرفا به فروشگاه های مجاز و معتبر مراجعه کنید تا دستگاهی که به‌صورت قانونی وارد شده است را خریداری و استفاده نمایید؛ در اینصورت کارت گارانتی ماکروفر سامسونگ به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین جهت تعمیر دستگاه خود در آریابهکار می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 اقدام نمایید و هماهنگی های لازم را جهت تعمیرات تخصصی ماکروفر سامسونگ انجام دهید.

همچنین بخوانیم: تعمیر ماکروفر ال جی

اجزای تشکیل دهنده مایکروویو سامسونگ

مایکروویو سامسونگ که دارای طراحی مشابه سایر دستگاه های موجود در بازار ایران است، از قطعات مشابه در ماکروفرها ایجاد شده است و صرفا تفاوت اصلی مایکروویو سامسونگ با سایر برندها در میزان کیفیت و مرغوبیت قطعات به کار رفته است. از این رو لازم به ذکر است که قطعات مایکروویو سامسونگ بصورت سلسله وار با یکدیگر در ارتباط هستند و هر گونه خرابی در هر یک از قطعات می توانند منجر به از کار افتادن این دستگاه شوند. با این وجود از مهم ترین قطعات مایکروویو سامسونگ می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • مگنترون.
 • دیود.
 • خازن.
 • موتور گردان.
 • برد.
 • فیوز.
 • کوپلینگ.
 • ترانس.

علت جرقه زدن ماکروفر سامسونگ

از جمله شایع‌ترین مشکلاتی که امکان دارد برای هر برند یا مدلی از ماکروفرهای موجود در بازار جهان رخ دهد، جرقه زدن ماکروفر سامسونگ در حین استفاده است که بسیار شوکه کننده می‌باشد؛ چرا که همراه با صدای خطرناکی ظاهر می‌شود و می‌تواند باعث ترس شما شود. با این وجود لازم به ذکر است که در صورت مواجه شدن با این صدا، آرامش خودتان را حفظ کنید و فورا ماکروفر را از طریق دکمه قرمز رنگ Stop متوقف کنید یا آنرا از برق بکشید تا این مشکل صدمه جدی به قطعات ماکروفر سامسونگ وارد نکند.

اما چرا ماکروفر سامسونگ جرقه می‌زند؟ دلایل متعددی برای این مشکل وجود دارند که برخی از دلایل این مشکل خیلی ساده هستند و برخی دیگر از دلایل این مشکل کاملا تخصصی هستند که صرفا باید توسط تکنسین تعمیر ماکروفر سامسونگ مجرب عیب یابی و تعمیر شوند. از این رو در ادامه این بخش قصد داریم تا جدی‌ترین دلایل این مشکل اساسی را مورد بررسی قرار دهیم تا بدون هر گونه ابزارهای تعمیراتی بتوانید علت جرقه زدن مایکروفر را ریشه یابی کنید. این موارد عبارتند از:

1. خرابی کاور میکا یا هدایت

کاور هدایت یا همان کاور میکا ماکروفر سامسونگ، در محفظه داخلی ماکروفر به شکل مستطیل وجود دارد که به طور کلی محل قرار گیری آن بر روی دیواره سمت راست ماکروفر قابل مشاهده است. به طور کلی وظیفه اصلی کاور میکا، پخش امواج گرما در تمامی نقاط غذای درون ماکروفر به گونه‌ای می‌باشد که غذای موجود بر روی سینی به بهترین حالت ممکن گرم شود! با این وجود اگر این قطعه دچار خرابی شود، یک مشکل اساسی برای شما پیش خواهد آمد!

بطور کلی زمانی که غذا را جهت گرم کردن یا طبخ بر روی سینی قرار می‌دهید، صرفا قسمتی از آن گرم می‌شود و قسمت دیگر سرد خواهد بود که مورد تایید شما نخواهد بود. در صورت بروز چنین مشکلی توصیه می‌کنیم به مرکز تعمیر ماکروفر سامسونگ مراجعه کنید تا توسط تکنسین‌های مجرب عیب یابی و تعویض شود.

علت جرقه زدن ماکروفر سامسونگ

2. خرابی سه پایه فلزی

در حین خرید ماکروفر سامسونگ، تعداد زیادی از مدل‌ها دارای ابزارهای جانبی مانند سه پایه فلزی هستند که جهت پخت بهتر مواد غذایی قرار گرفته اند که شما می‌توانید بدون هر گونه مشکلی از این سه پایه‌ها استفاده کنید. اما نکته مهمی که باید در مورد این سه پایه‌ها بگوییم این است که دارای عمر مفید هستند! بدین معنا که شما از سه پایه‌های فلزی نمی‌توانید به مدت 5 سال پشت سر هم استفاده کنید! چرا که لایه پوششی آن می‌تواند در طول زمان دچار آسیب شود و سه پایه شما تبدیل به یک قطعه فلزی درون ماکروفر شود!

معمولا از بین رفتن لایه پوششی به دلیل ضربه شدید، شستن بیش از حد و… رخ می‌دهد که در این صورت اگر سه پایه را بر روی سینی قرار دهید، باعث جرقه زدن مایکروفر سامسونگ خواهد شد. از این رو اگر متوجه پریدن قسمتی از پوشش سه پایه فلزی ماکروفر سامسونگ شدید، توصیه می‌کنیم که به هیچ وجه از آن جهت پخت و طبخ غذاهای مورد نظر خود استفاده نکنید و از مرکز تعمیر ماکروفر سامسونگ در غرب تهران و سایر نقاط استان تهران اقدام به خرید سه پایه جدید کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بوش

3. استفاده از ظروف فلزی

اصلی‌ترین دلیلی که خیلی ساده می‌تواند باعث جرقه زدن مایکروفر سامسونگ شود، استفاده از ظروف فلزی می‌باشد که این مشکل معمولا توسط اکثر ما رخ می‌دهد! چرا که فروشنده ماکروفر سامسونگ در هنگام فروش این محصول، به ما از پیش اطلاع داده بود که نباید هر گونه ظروف و حتی فویل فلزی را درون ماکروفر قرار دهیم. اما چگونه چنین فرآیندی رخ می‌دهد؟ زمانیکه امواج ماکروفر شروع به پرتاب سمت غذای موجود در سینی می‌شوند، نمی‌توانند از ظرف فلزی عبور کنند و در نهایت جرقه زدن شکل خواهد گرفت.

با این وجود اگر به دلیل عجله یا هواس پرتی اقدام به استفاده از ظروف فلزی کردید، با دیدن جرقه‌های متعدد با صدای مهیب، نترسید و صرفا در همان لحظه اقدام به متوقف کردن مایکروفر نمایید تا آسیبی به قطعات آن وارد نگردد. از این رو توصیه می‌کنیم صرفا از ظروف مناسب ماکروفر سامسونگ اعم از ظروف شیشه ای، سفالی و همچنین پلاستیک مناسب مایکروفر استفاده کنید تا این مشکل رخ ندهد.

4. خرابی دیود

دیوید ماکروفر سامسونگ قطعه‌ای است که ولتاژ کافی و مناسب برای مگنترون را تولید و فراهم می‌کند و اگر این قطعه به هر دلیلی معیوب شود، بدون شک با مشکل جرقه زدن ماکروفر سامسونگ مواجه خواهید شد. با این وجود تشخیص خراب یا سالم بودن این قطعه مهم و کلیدی باید توسط ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا و تکنسین‌های مجرب انجام شود. از این رو در صورت نداشتن دانش کافی، توصیه می‌کنیم به هیچ وجه اقدام به باز کردن ماکروفر نکنید.

خرابی دیود

نچرخیدن سینی ماکروفر سامسونگ

از جمله مشکلاتی که اکثر مصرف کنندگان مایکروفر با آن مواجه خواهند شد، نچرخیدن سینی ماکروفر سامسونگ می‌باشد که بلاشک به دلایل زیادی اتفاق افتاده و لازم است تا در اسرع وقت این مشکل را حل کنید. لازم به ذکر است متذکر شویم نچرخیدن سینی صرفا به معنای خرابی کلی دستگاه نبوده و این مشکل به سادگی قابل حل می‌باشد. در ادامه نیز شما را با دلایل نچرخیدن سینی مایکروویو آشنا خواهیم کرد:

1. عدم قرار گیری صحیح سینی

اغلب این مشکل به دلیل عدم توجه لازم و کافی اتفاق می‌افتد؛ بدین شکل اگر شیارهای زیر سینی به درستی در جای خود (بر روی کوپلینگ) چفت نشده باشند، سبب عدم کارکرد درست سینی و همچنین باعث تولید صدای فراوانی نیز می‌شود. از این رو در هنگام جای گذاری سینی، دقت لازم را به خرج دهید که سینی در جای خود چفت شود و با جای گذاری درست دیگر نیازی به تعمیر ماکروفر سامسونگ نخواهید داشت.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر زیمنس

2. خرابی کوپلار ماکروفر سامسونگ

کوپلار یا کوپلینگ ماکروفر سامسونگ، جزء قطعات مهم و اساسی در ماکروفر است که جنس آن پلاستیک مستحکم می‌باشد که در صورت وارد شدن ضربه، استفاده بیش از حد و همچنین قرار دادن ظروف سنگین به سرعت آسیب می‌بیند. به طور کلی وظیفه کوپلینگ، انتقال نیروی تولید شده از سوی موتورگردان به سینی می‌باشد. با این وجود اگر کوپلینگ آسیب دید و متوجه شکستگی آن شده اید، نیازی به تکنسین تعمیراتی ندارید؛ چرا که از طریق خرید کوپلینگ جدید می‌توانید این مشکل را بدون هر گونه دانش تعمیراتی رفع کنید.

نچرخیدن سینی ماکروفر سامسونگ

برای خرید کوپلینگ جدید می‌توانید به مرکز تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران و سایر استان‌های کشور مراجعه کنید.

3. خرابی موتور گردان ماکروفر سامسونگ

موتورگردان ماکروفر سامسونگ از جمله قطعات تاثیرگذار ماکروفر است که دقیقا زیر کوپلار قرار دارد و وظیفه آن عموما چرخاندن کوپلینگ و سینی ماکروفر است. از این رو اگر موتور گردان ماکروفر سامسونگ شما خراب شود، غذایی که بر روی سینی دستگاه قرار داده اید به میزان کافی و یکنواخت گرم نخواهد شد. در نتیجه نیمی از غذای شما گرم و نیمی دیگر سرد باقی خواهد ماند. به همین دلیل در صورت خرابی این قطعه با نچرخیدن سینی ماکروفر سامسونگ روبرو خواهید شد که پروسه تعمیر آن باید در اسرع زمان صورت گیرد.

اما لازم به ذکر است که معمولا زمانیکه این قطعه خراب می شود، آسیبی که وارد شده بسیار زیاد خواهد بود. از این رو در این مواقع تعمیر موتور گردان ماکروفر سامسونگ یک گزینه صحیح و مناسبی برای شما نخواهد بود و باید پروسه تعویض موتور گردان ماکروفر سامسونگ اجرا شود. برای تعویض این قطعه کلیدی نیز ما در مجموعه آریابهکار از قطعات وارداتی و شرکتی سامسونگ استفاده می کنیم که شامل گارانتی خدمات ما خواهد شد.

با این حال لازم است تا متذکر شویم این قطعه نقش مهمی در به چرخش در آوردن سینی ماکروفر دارد و در صورت استفاده نادرست و غیر اصولی، به طور کلی کارایی خود را از دست داده و غالبا با مشکل نچرخیدن سینی ماکروفر سامسونگ روبه رو خواهید شد که باید توسط تکنسین تعمیر ماکروفر سامسونگ مورد عیب یابی و بازبینی قرار گیرد.

4. خرابی غلتک زیر سینی

غلتک زیر سینی ماکروفر سامسونگ از تعدادی چرخ تشکیل شده است که غالبا نقش نگهدارنده، حفظ کننده تعادل و همچنین کمک کننده در حرکت سینی را برعهده دارد. از این رو در صورتی که این قطعه آسیب دیده باشد، سینی تعادل خود را از دست داده و به درستی به چرخش در نخواهد آمد و باعث تولید سر و صدای فراوان و آزار دهنده‌ای نیز خواهد شد. از این رو در هنگام خرابی این قطعه، باید در اسرع وقت اقدام به خرید سینی جدید از مراکز تعمیر ماکروفر سامسونگ کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر سولاردام سامسونگ

روشن نشدن ماکروفر سامسونگ

روشن نشدن ماکروفر سامسونگ از جمله مشکلات رایج است که در زمان مشاهده این مشکل، ماکروفر علنا هیچگونه کارایی مثبتی نخواهد داشت و به طور کل کارایی خود را از دست می‌دهد. اما روشن نشدن مایکروفر سامسونگ بدین معنا نیبست که دستگاه برای همیشه خراب شده و باید دستگاه جدید خریداری کنید! چرا که اکثر اوقات این مشکل خیلی ساده قابل رفع و تعمیر می‌باشد به شرطی که به درستی عیب یابی شود. در ادامه به ریشه یابی این مشکل پرداخته ایم:

1. مشکل در سیستم برق رسانی

برق شهری از نوسانات شدیدی بر خوردار است و ماکروفر برای شروع کار نیاز به میزان ولتاژ معینی دارد که اگر میزان ولتاژ وارده از سوی برق شهری با ولتاژ دستگاه یکسان نباشد، دستگاه به هیچ عنوان روشن نخواهد شد و از یک دستگاه خاموش نمی‌توان انتظاراتی داشت! از این رو توصیه می‌شود پیش از روشن کردن دستگاه، محافظ برق استانداردی را در سر راه آن قرار دهید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر دلونگی

2. خرابی میکروسوئیچ درب

درب ماکروفر سامسونگ از تعدادی میکروسوئیچ تشکیل شده است و هنگامی که درب ماکروفر سامسونگ به درستی بسته نشده باشد، دستگاه هیچ گونه عملکردی از خود ارائه نخواهد کرد؛ چرا که اگر میکروسوئیچ‌ها به درستی با قفل درب درگیر نشوند، فرمان بسته شدن درب به برد ارسال نمی‌شود و در نتیجه با مشکل روشن نشدن ماکروفر سامسونگ روبرو خواهید شد. برای رفع این مشکل باید اقدام به تعویض میکروسوئیچ آسیب دیده کنید که در مراکز تعمیر ماکروفر سامسونگ انجام می‌شود.

روشن نشدن ماکروفر سامسونگ

3. معیوب بود مگنترون

از جمله مهم‌ترین قطعات، مگنترون ماکروفر سامسونگ است که بلاشک خرابی این قطعه را می‌توان از مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلایل روشن نشدن ماکروفر دانست! مگنترون قطعه‌ای است که انرژی برق را از مدار ماکروفر دریافت کرده و امواج مورد نیاز ماکروفر سامسونگ را تولید و در محفظه داخلی ساطع می‌کند تا غذای مدنظر شما طبخ یا گرم شود. با این حال کاملا طبیعی است اگر این قطعه آسیب ببیند، دستگاه کارایی خود را از دست خواهد داد.

آیا مگنترون ماکروفر سامسونگ قابل تعمیر است یا حتما باید تعویض شود؟

در پاسخ سوال شما باید بگوییم که مگنترون هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض است که نتیجه نهایی توسط تکنسین مجرب و ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا، صادر می‌شود تا با کمترین هزینه ممکن، مشکل شما رفع گردد.

آیا مگنترون ماکروفر سامسونگ قابل تعمیر است یا حتما باید تعویض شود

4. خرابی فیوز حرارتی

فیوز حرارتی ماکروفر سامسونگ وظیفه کنترل میزان دمای داخلی دستگاه را بر عهده دارد و گاها امکان دارد به دلیل نوسانات شدید برقی این قطعه آسیب ببیند و در همین راستا دمای داخلی به درستی تشخیص داده نشود و در نتیجه با مشکل روشن نشدن ماکروفر سامسونگ رو به رو شوید. از این رو برای جلوگیری از آسیب دیدن این قطعه توصیه می‌شود در زمان‌های معین به اندازه کافی به دستگاه استراحت دهید.

لازم به ذکر است این قطعه قابل تعمیر نبوده و در صورت خرابی می‌بایست به طور کلی تعویض گردد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر میدیا

خرابی پنل ماکروفر ماکروفر سامسونگ

پنل ماکروفر سامسونگ از مهم‌ترین قطعات در روشن و خاموش کردن و همچنین اعمال دیگر دستورات مد نظر می‌باشد و اگر بنابر هر دلیلی آسیب ببیند، دستگاه علاوه بر آنکه اصلا روشن نخواهد شد، بلکه هیچ یک از دستورات مد نظر شما نیز اجرا نمی‌شود. با این وجود شاید این سوال در ذهن شما نقش بسته شده باشد که علت خرابی پنل چیست؟ در ادامه این گزارش از آریابهکار دلایل بروز خرابی پنل را مورد بررسی قرار داده ایم:

1. خرابی سوئیچ غشایی

در صورت خرابی سوئیچ غشایی ماکروفر سامسونگ، اغلب پنل ماکروفر به صورت کامل روشن می‌شود اما هیچ یک از دکمه‌های دستگاه عملکردی از خود ارائه نخواهند داد و نمی‌توانید دستورات لازم را به دستگاه صادر کنید. از این رو اگر با این مشکل روبرو شده اید، توصیه می‌کنیم به مرکز تعمیر ماکروفر سامسونگ مراجعه کنید تا از نزدیک توسط تکنسین‌ها مورد عیب یابی و تعمیر قرار گیرد.

2. خرابی برد ماکروفر سامسونگ

برد در تمامی دستگاه‌ها از جمله ماکروفر سامسونگ، به عنوان مغز متفکر یاد می‌شود که تمامی دستورات را دریافت می‌کند و به سایر بخش‌ها ارسال می‌کند. لازم به ذکز است که برد ماکروفر سامسونگ دقیقا در زیر دکمه‌ها قرار داد که اغلب به دلیل فشار فراروان، نوسان شدید برق، وارد کردن فشار زیاد، استفاده طولانی مدت و وارد شدن ضربه‌های شدید از کار می‌افتد.

خرابی پنل ماکروفر سامسونگ

تعمیر برد ماکروفر سامسونگ صرفا یک کار فنی می‌باشد و هر فردی نمی‌تواند با کمترین میزان دانش تعمیراتی، اقدام به تعمیر آن کند؛ اگر برد قابل تعمیر باشد بهتر است به مرکز تعمیر ماکروفر سامسونگ مراجعه کنید تا با ابزارهای تعمیراتی دقیق، قطعه شما تعمیر شود.

3. خرابی صفحه کنترل

در هنگام خراب شدن صفحه کنترل ماکروفر سامسونگ هیچ یک از دکمه‌ها عملکردی از خود نداشته و یک ارور غیر مرتبطی بر روی صفحه نمایش نمای می‌شود که به هیچ وجه نمی‌توانید دکمه‌های دستگاه را بفشارید. با این وجود این قطعه قابل تعمیر نیست و باید توسط تکنسین و صفحه کنترل جدید، تعویض شود تا ماکروفر شما همانند روز اول به خوبی کار کند. توجه داشته باشید برای تعویض این قطعه به مرکز تعمیر ماکروفر سامسونگ مراجعه کنید.

چرا ماکروفر سامسونگ به طور ناگهانی خاموش میشود؟

تصور کنید طبق روال عادی و همیشگی غذای خود را بر روی ظرف مخصوص ماکروفر سامسونگ میریزید و بر روی سینی قرار می دهید. اما به محض روشن کردن ماکروفر سامسونگ، پس از گذشت چند ثانیه با خاموش شدن ناگهانی ماکروفر سامسونگ روبرو شوید. بدون شک این یک مشکل جدی و اساسی می باشد و نباید آنرا ساده جلوه دهید. با این وجود باید به اطلاع شما برسانیم که این خرابی معمولا به دلیل خرابی برد ماکروفر سامسونگ و یا نوسان برق می تواند ایجاد شود و اگر چندین بار رخ دهد، به احتمال زیاد برد خواهد سوخت!

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما از محافظ برق استاندارد سر راه ماکروفر سامسونگ استفاده کنید. اگر این خرابی با محافظ برق برطرف نشد، باید دستگاه را به تکنسین های مجرب و متخصصی بسپارید که توانایی کافی در تعمیر این دستگاه دارند.

دلیل خوب اجرا نکردن برنامه پخت مایکروفر سامسونگ چیست؟

در مایکروفر سامسونگ اصولا زمانیکه شما برنامه پخت را انتخاب می کنید، درب دستگاه قفل می شود و سپس قطعات این دستگاه شروع به کار می کنند تا برحسب برنامه انتخابی و غذایی که درون دستگاه قرار داده اید، پروسه پخت را اجرایی کنند. اما اگر برای پخت یک غذا در روزهای اخیر برای مثال 3 دقیقه وقت کافی بود و اما این بازه زمانی بصورت عجیبی به 5 دقیقه یا بیشتر طول می کشد، نشان دهنده خرابی می باشد که باید بصورت تخصصی عیب یابی و تعمیر شود.

معمولا این خرابی ناشی از خرابی برد و خرابی مگنترون رخ می دهد و باید در اسرع زمان اقدام به تعمیر آن کنید.

زمانی که مایکروفر سامسونگ جرقه میزند باید چه کار کنیم؟

گاهی اوقات ممکن است با روشن کردن مایکروفر سامسونگ، بصورت ناگهانی با مشکل جرقه زدن مایکروفر سامسونگ روبرو شوید که علیرغم این مشکل، صدای خوفناکی از این دستگاه منتشر خواهد شد که می تواند منجر به رعب و وحشت شما نیز شود. از این رو توصیه ای که در این زمینه داریم این است که حتما در صورت مواجه شده با این خرابی، همان ابتدا برنامه پخت دستگاه را متوقف کنید تا خرابی از این بیشتر گسترش پیدا نکند.

زمانی که مایکروفر سامسونگ جرقه میزند باید چه کار کنیم

توجه داشته باشید این مشکل می تواند بنابر دلایل مختلف و متعددی رخ دهد. از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • استفاده از ظرف نامناسب.
 • خرابی کاور میکا.
 • خرابی المنت مایکروفر سامسونگ.
 • خراب شدن فیلتر اشعه.
 • خرابی دیود.
 • خراب شدن مگنترون.
 • فرسودگی جوجه گردان.
 • خالی روشن کردن مایکروفر سامسونگ.
 • کثیف بودن داخل ماکروفر.
 • خرابی اتصالات داخلی مایکروفر سامسونگ.

چگونه از جرقه زدن مایکروفر سامسونگ جلوگیری کنیم؟

برای جلوگیری جرقه زدن مایکروفر سامسونگ باید یکسری اصول را رعایت کنید که برای اطلاع از این اصول در ابتدا توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای مایکروفر سامسونگ مراجعه کنید و سپس از طریق مطالعه این نکات، مانع بروز چنین خرابی هایی خواهید شد. از این رو اگر دفترچه راهنمای این دستگاه را در حال حاضر ندارید، می توانید از طریق استفاده از ظروف مخصوص مایکروفر، تمیز کردن هفتگی مایکروفر سامسونگ، سرویس دوره ای مایکروفر سامسونگ و… مانع بروز این خرابی شوید.

صدای های طبیعی ماکروفر سامسونگ

با روشن کردن مایکروفر سامسونگ صداهای طبیعی را خواهید شنید که نباید شما را نگران کنند. این صداها معمولا صدای عملکرد موتور گردان مایکروفر سامسونگ و مگنترون مایکروفر سامسونگ می باشند که موتور گردان وظیفه به چرخش در آوردن مایکروفر سامسونگ را دارد و مگنترون نیز وظیفه گرم کردن غذا. اما اگر این صدا به شکل عجیبی افزایش یافت، به هیچ وجه نباید از مایکروفر سامسونگ تا پیش از تعمیرات استفاده کنید.

علت ارور مایکروفر سامسونگ

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است بصورت ناگهانی ناشی از سهل انگاری در حین استفاده از مایکروویو سامسونگ برای دستگاه شما رخ دهد، ارور مایکروویو سامسونگ می باشد که بدون شک نشان دهنده خرابی یک یا چند قطعه است و معمولا در خانه بدون نیاز به تکنسین تعمیرات قابل تعمیر می باشد!

اما اگر موفق به تعمیر و رفع ارور پیش آمده نشدید، می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و درخواست خدمات تعمیر ارور پیش آمده را دهید تا کارشناسان ما بتوانند با تخصص بالا و بدون نیاز به تعویض قطعه، این مشکل را برطرف کنند.

بررسی کدهای خطا در تعمیر مایکروویو سامسونگ

با استفاده نادرست و اشتباه از مایکروویو سامسونگ، بدون شک با ارورهایی روبرو خواهید شد که هر یک از این ارورها نشان دهنده یک خرابی خاص هستند. از این رو برای اطلاع از این کدهای خطا توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای مایکروویو سامسونگ مراجعه کنید.

همچنین در ادامه برخی از مهم ترین و اصلی ترین کدهای خطای مایکروویو سامسونگ آشنا خواهید شد:

کدهای خطای مایکروویو سامسونگعلت کد خطا
E1عدم ورود جریان برق کافی به مایکروویو سامسونگ.
E5گیر کردن دکمه های پنل مایکروویو سامسونگ.
E11خرابی حسگر رطوبت مایکروویو سامسونگ.
SEیکی از دکمه های مایکروویو سامسونگ گیر کرده است.
E-01درب مایکروویو سامسونگ باز است و باید آنرا ببندید.
E-02درب مایکروویو سامسونگ را باز کنید.
E-03به منظور باز کردن درب مایکروویو سامسونگ توسط شما نمایش داده شده است.

ویژگی تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ

شخص تعمیرکاری که مدعی تعمیرات تخصصی ماکروفر سامسونگ می باشد، باید یکسری ویژگی های کلی در این زمینه داشته باشد تا بتواند مشکل را در ابتدا بصورت دقیق شناسایی و سپس تعمیر کند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه تعمیر ماکروفر سامسونگ را به تکنسین مجرب و متخصصی بسپارید که توانایی های کافی را داشته باشد؛ در غیر اینصورت حتی می تواند منجر به خرابی بیشتر دستگاه گران قیمت شود.

ویژگی تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیرکاران ماکروفر سامسونگ آریابهکار دارای حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی هستند و تجربه تعمیر تمام مدل های این برند را دارند و می توانند به بهترین شیوه ممکن اقدام به عیب یابی و تعمیر تخصصی این دستگاه کنند. با این وجود برای ثبت درخواست تعمیرات خود می توانید از طریق شماره های مندرج اقدام نمایید.

بخوانید: نمایندگی تعمیرات مایکروفر اسنوا

نکات نگهداری از ماکروفر سامسونگ

قاعدتا اگر مایل هستید تا از ماکروفر سامسونگ به مدت چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، باید نکات نگهداری آنرا مطالعه کنید و بصورت قدم به قدم اجرا کنید تا هیچ گونه خرابی درون قطعات آن رخ ندهد و نیازی به تعمیر ماکروفر سامسونگ نداشته باشید. از این رو اصلی‌ترین منبعی که ما می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم، دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر سامسونگ می‌باشد که تمام این نکات مهم را برای شما با جزئیات دقیق نوشته است تا عمر مفید دستگاه را افزایش دهید.

با این وجود به درخواست اکثر مشتریان، ما یکسری نکات مشترک را برای شما گرد هم آورده ایم که می‌توانید از طریق رعایت آنها، عمر مفید دستگاه را افزایش دهید. این نکات مهم عبارتند از:

 1. از محافظ برق استاندارد سر راه ماکروفر سامسونگ استفاده کنید.
 2. ماکروفر را به دور از رطوبت و وسایل گرمازا نگه دارید.
 3. از وارد شدن هر گونه ضربه به ماکروفر سامسونگ بطور جد خودداری فرمایید.
 4. برای آب ‌پز کردن تخم مرغ از ماکروفر استفاده نکنید.
 5. هنگام استفاده از ماکروفر، محدودیت‌‌های وزنی را در نظر داشته باشید.
 6. از فشردن دکمه ‌های پنل ماکروفر سامسونگ با اجسام تیز و دست خیس بپرهیزید.
 7. برای داغ کردن انواع مایعات از جمله شیر در ماکروفر بپرهیزید.
 8. از داغ کردن روغن به تنهایی در داخل ماکروفر سامسونگ جدا خودداری فرمایید.
 9. هنگام گرم کردن مواد غذایی، حتما از درپوش مناسب استفاده کنید.
 10. سینی ماکروفر را به هیچ عنوان با دست نچرخانید.
 11. درب ماکروفر را به آرامی باز و بسته نمایید.
 12. به هیچ عنوان از ظروف لب پر، طلاکوب شده و… در ماکروفر استفاده نکنید.
 13. در ساعات اوج مصرف برق، از ماکروفر استفاده ننمایید.
 14. به هیچ عنوان ماکروفر را خالی روشن نکنید.
 15. هنگامی که کار شما با دستگاه به اتمام رسید، آن را از برق بکشید.
 16. دستگاه را در محیطی مناسب با رعایت فاصله‌‌های مناسب قرار دهید.
 17. محل قرار گیری ماکروفر سامسونگ در ارتفاع مناسب و به دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 18. از قرار دادن ماکروفر کنار سینک بصورت جد خودداری کنید.

نکات نگهداری از ماکروفر سامسونگ

عیب یابی ماکروفر سامسونگ

مهم‌ترین عامل پیش از تعمیر ماکروفر سامسونگ در هر شعبه تعمیراتی، عیب یابی دقیق می‌باشد. اما شاید برای شما این سوال پیش بیاید که اصلا عیب یابی چیست؟ چگونه می‌توانیم به عیب یابی اطمینان کنیم؟ بطور کل اگر بخواهیم عیب یابی را برای شما تشریح کنیم این است که اگر به مرکز معتبر تعمیر ماکروفر سامسونگ مراجعه کنید، تکنسین تعمیراتی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا در حضور شما اقدام به عیب یابی و بازبینی تمام قطعات موجود در ماکروفر می‌کند تا هزینه تعمیراتی شما را کاهش دهد. اما چگونه؟

در صورت مراجعه به مرکز تعمیراتی غیر مجاز، تکنسین بصورت چشمی اقدام به بازگویی مشکل پیش آمده شما می‌کند و در انتها نیز اعلام خواهد کرد که چند قطعه کلیدی ماکروفر شما سوخته است و باید آنرا تعویض کنید؛ این در حالی می‌باشد که شما صرفا با یک هزینه جزئی می‌توانید قطعه آسیب دیده را تعمیر کنید و نیازی به تعویض نداشته باشید. از این رو اگر به مرکز تعمیراتی مجاز مراجعه کنید، این مشکل خیلی ساده بازبینی خواهد شد و با هزینه جزئی تعمیر قطعات، این مشکل برطرف خواهد شد.

لازم به ذکر است که در آریابهکار تمام خدمات عیب یابی ماکروفر سامسونگ بصورت رایگان توسط تکنسین‌های مجرب و ابزارهای بروز دنیا در حضور شما در شعب ما انجام می‌شود.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر ناسیونال

هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ

کاهی اوقات با بروز هر گونه خرابی برای ماکروفر سامسونگ، بدون اطلاع دقیق از خرابی پیش آمده و قطعات آسیب دیده، ما بدنبال هزینه تعمیر خرابی پیش آمده هستیم و می‌خواهیم فورا این مشکل را بدون اطلاع از خرابی پیش آمده رفع کنیم که چنین چیزی صرفا هزینه زیادی را به شما متحمل خواهد کرد و نهایتا پس از دو هفته مجددا تعداد زیادی خرابی برای شما پیش خواهد آمد.

به همین دلیل پروسه کاری ما در آریابهکار بدین گونه می‌باشد که در ابتدا مشکل پیش آمده توسط تکنسین‌های مجرب و ابزارهای تعمیراتی مورد عیب یابی قرار می‌گیرد تا عیب و ایراد دستگاه شما بصورت جزئی مشخص شود و نیازی به تعویض قطعات ماکروفر سامسونگ نداشته باشید. پس از انجام دقیق فرآیند بازبینی، هزینه تعمیر دستگاه شما توسط تکنسین‌ها براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه بررسی و سپس اعلام خواهد شد تا صرفا با هزینه متعارف تعمیرات، مشکل شما رفع گردد.

 • هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ در آریابهکار براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه اعلام می‌شود.
 • انجام عیب یابی ماکروفر سامسونگ بصورت رایگان.
 • اعلام هزینه پس از عیب یابی دقیق دستگاه.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران

اگر ساکن استان تهران هستید و هنوز موفق به تعمیر ماکروفر سامسونگ خود نشده اید، جای نگرانی نیست چرا که ما در آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات و دو شعبه در شرق و غرب تهران آماده ارائه خدمات تعمیر دستگاه شما در اسرع وقت با قطعات کاملا وارداتی و ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا با تکنسین‌های مجرب دنیا و یک هفته تست رایگان و 90 روز گارانتی رسمی شرکتی هستیم و لازم به ذکر است که بازبینی در حضور شما در شعب تعمیراتی ما انجام می‌شود.

از این رو اگر هر مشکلی برای دستگاه شما رخ داده است، می‌توانید بصورت حضوری به شعب شرق و غرب ما به همراه دستگاه معیوب خود مراجعه کنید تا مشکلات پیش آمده در اسرع وقت عیب یابی و تعمیر شود. با این وجود در ادامه آدرس شعب شرق و غرب آریابهکار را درج نموده ایم:

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین‌تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران

پیک رایگان آریابهکار

اگر شاغل هستید و زمان کافی جهت مراجعه حضوری به شعب آریابهکار را ندارید، ما خدمات پیک رایگان را برای شما در نظر گرفته ایم که می توانید دستگاه را بدون مراجعه حضوری به تعمیرگاه ما منتقل کنید. از این رو برای اعزام پیک به محل سکونت خود در ابتدا باید با تیم پشتیبانی آریابهکار هماهنگی های لازم را انجام دهید تا پیک در روز و زمان از پیش تعیین شده به محل سکونت شما اعزام گردد.

 • تحویل قبض شرکتی دریافت دستگاه پیش از تحویل دستگاه توسط راننده پیک به شما.
 • انجام هماهنگی لازم با تیم پشتیبانی.

مشکلات رایج ماکروفر سامسونگ در یک نگاه

تمام مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای ماکروفر سامسونگ شما رخ دهد، دقیقا همانند سایر ماکروفرهایی می‌باشد که در بازار کشور وجود دارند. اما چه تفاوتی پس میان ماکروفر سامسونگ با سایر ماکروفرها وجود دارد؟ یا ماکروفر 10 میلیون تومانی با ماکروفر 4 میلیون تومانی چه تفاوتی دارد؟ تنها تفاوت فنی را اگر بخواهیم اشاره کنیم، می‌توانیم به میزان کیفیت قطعات اشاره کرد که خرابی را دیرتر بروز می‌دهند که در زمینه کیفیت، طبیعتا کمپانی سامسونگ یکی از برترین‌ها در بازار جهانی می‌باشد.

با این وجود در این گزارش سعی کردیم تا تمام مشکلات احتمالی برای ماکروفر سامسونگ را به همراه نکات و راهکارهای آن مورد بررسی قرار دهیم که در قسمت بالا بصورت کامل توضیح دادیم. در ادامه این بخش نیز قصد داریم شما را با مشکلات ماکروفر سامسونگ و راهکارهای آن بصورت مختصر آشنا سازیم تا خیلی ساده بتوانید مشکل را ریشه یابی و شناسایی کنید.

روشن نشدن ماکروفر سامسونگاین مشکل معمولا به دلیل خرابی برد، نیم سوز شدن پنل و اتصالات رخ می‌دهد که باید توسط تکنسین تعمیراتی مورد بازبینی و عیب یابی قرار گیرد.
جرقه زدن ماکروفر سامسونگبه دلیل قرار دادن ظروف فلزی درون ماکروفر سامسونگ به وجود می‌آید؛ اما اگر در صورت قرار دادن ظروف مناسب با این مشکل مجددا روبرو شدید، باید به مرکز تعمیر ماکروفر سامسونگ مراجعه کنید.
گرم نشدن غذا در ماکروفر سامسونگمعمولا خرابی مگنترون باعث گرم نشدن غذا در ماکروفر می‌شود چرا که وظیفه تولید گرما را برعهده دارد که باید توسط تکنسین متخصص تعمیر ماکروفر سامسونگ، رفع شود.
مگنترون ماکروفر سامسونگاستفاده طولانی مدت و نادرست از ماکروفر باعث خرابی این قطعه کلیدی می‌شود که هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می‌باشد.
موتور گردان ماکروفر سامسونگقرار دادن ظروف سنگین و عدم توجه به محدودیتی وزنی باعث خرابی موتور گردان خواهد شد که معمولا تعمیر آن امکان پذیر نیست؛ در صورت امکان تعمیر توسط تکنسین تعمیر ماکروفر سامسونگ، تعمیر خواهد شد.
نچرخیدن سینی ماکروفر سامسونگبه دلیل خرابی موتور گردان و کوپلینگ رخ می‌دهد که قابل رفع می‌باشد.
خرابی میکروسوئیچ ماکروفر سامسونگزمانیکه درب ماکروفر بصورت کامل بسته نشود، نشان دهنده خرابی میکروسوئیچ می‌باشد که اجازه روشن شدن ماکروفر را صادر نمی‌کند.
بسته نشدن درب ماکروفر سامسونگمعمولا شکستن قلاب و زبانه درب ماکروفر سامسونگ باعث بروز این خرابی می‌شود که باید توسط تکنسین تعمیر ماکروفر سامسونگ عیب یابی و تعمیر شود.
کوپلینگ ماکروفر سامسونگاستفاده طولانی مدت و نادرست از سینی ماکروفر، می‌تواند باعث وارد شدن فشار بیش از حد به کوپلینگ شود که باید آنرا تعویض کنید؛ برای تعویض کوپلینگ نیازی به تکنسین تعمیر ماکروفر سامسونگ ندارید.
بلند شدن دود از ماکروفر سامسونگقرار دادن لیوان روغن یا ریختن روغن زیاد، باعث بلند شدن دود از ماکروفر می‌شود که این خرابی می‌تواند بصورت مستقیم باعث خراب شدن سایر قطعات مایکروفر شود.

آیا در فکر تعمیرات مایکروفر، مایکروویو و یا سولاردم سامسونگ منزل تان هستید؟

با توجه به اینکه برند سامسونگ یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین برندها در کشور عزیزمان است، باید به اطلاع شما برسانیم که تاکنون محصولات متنوعی از این برند به بازار ایران عرضه شده اند تا بتوانید از طریق این برند بهترین نتیجه ممکن را دریافتی کنید. با این وجود اگر ماکروفر یا همان مایکروویو سامسونگ شما و یا سولاردام سامسونگ شما آسیب دیده است و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، بدون شک نشان دهنده خرابی این دستگاه است و نمی توانید به سادگی مشکل آنرا خودتان در خانه رفع کنید.

از این رو اگر خودتان قصد داریم این دستگاه پیچیده و گران قیمت را در خانه باز و سپس تعمیر کنید، باید مطلع باشید که ماکروفر سامسونگ یکی از پیچیده ترین دستگاه هایی می باشد که شما در بازار ایران می توانید پیدا کنید. به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر سامسونگ، مایکروفر سامسونگ و یا مایکروویو سامسونگ را در نمایندگی مرکزی این دستگاه انجام دهید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی در این دستگاه نداشته باشید.

همچنین اگر مایل به اعزام تعمیرکار ماکروفر سامسونگ به محل سکونت خود هستید، می توانید از طریق نمایندگی مرکزی این دستگاه اقدام کنید. اما چگونه؟ شما عزیزان از طریق شماره مرکزی 02145437 می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید. از این رو تکنسین تعمیرکار ماکروفر سامسونگ به محل شما اعزام می شود و پروسه تعمیرات تخصصی این دستگاه را انجام خواهد داد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ در شرق تهران

آیا خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ در شرق تهران ارائه می شوند؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار با توجه به اینکه با تکنسین ها و متخصصان در این زمینه همکاری داریم و از طرفی شعبه مرکزی ما در شرق تهران واقع شده است، تمام خدمات عیب یابی و تعمیر ماکروفر سامسونگ را در شرق تهران توسط آریابهکار به بهترین شکل ممکن انجام می شود و شما می توانید از طریق تماس با شماره های مندرج هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین اعزام شود.

نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ در شرق تهران

توجه داشته باشید که تکنسین های آریابهکار با توجه به اینکه به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مجهز هستند، می توانند بهترین خدمات ممکن را به شما در زمینه تعمیرات ماکروفر سامسونگ ارائه دهند. اما چرا تکنسین های آریابهکار؟ تکنسین های آریابهکار می توانند با استفاده از ابزارهای تعمیراتی و دانش تعمیراتی بالایی که دارند اقدام به تعمیرات تخصصی دستگاه شما عزیزان کنند و از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود. از این رو توصیه می کنیم پروسه تعمیرات را بصورت تخصصی در آریابهکار تجربه کنید.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما از طریق شماره های مندرج با آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد و تکنسین تعمیرکار آریابهکار در اسرع زمان جهت عیب یابی تخصصی و تعمیرات مهندسی ماکروفر سامسونگ به محل شما اعزام شود. در ادامه نیز برخی از مناطق تحت پوشش شرق تهران را نام برده ایم که عبارتند از:

 • تهرانپارس
 • حکیمیه
 • نارمک
 • شمیران نو
 • هروی
 • قنات کوثر
 • پاسداران
 • مجیدیه
 • تسلیحات
 • مدائن
 • وحیدیه
 • تهران نو
 • نیرو هوایی
 • پیروزی
 • صفا و …

نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ در غرب تهران

در صورتی که ساکن غرب تهران هستید و ماکروفر سامسونگ شما عزیزان آسیب دیده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ به تمام مناطق غربی تهران نیز خدمات تخصصی تعمیر ماکروفر سامسونگ ارائه می دهیم تا بتوانید از این طریق بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما ماکروفر سامسونگ خود را در نمایندگی این دستگاه تعمیر کنید و به هیچ وجه به افراد بی تجربه اعتماد نکنید.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ در غرب تهران

لازم به ذکر است که ما تمام مناطق غرب تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار داده ایم و شما می توانید این گونه پروسه تعمیرات ماکروفر سامسونگ را در آریابهکار تجربه نمایید و مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود و نیازی به تعمیرات مجدد دستگاه خود با هزینه جداگانه نداشته باشید. چگونه؟ ما در آریابهکار در ازای ساده ترین و پیچیده ترین خدماتی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی رسمی و شرکتی به شما تعلق خواهد گرفت تا با خیالی آسوده دستگاه خود را در آریابهکار تعمیر کنید.

در ادامه برخی از مناطق غرب تهران که تحت پوشش خدمات آریابهکار هستند را نام برده ایم و عبارتند از:

 • پونک
 • سعادت آباد
 • شهرزیبا
 • شهرک غرب
 • باغ فیض
 • صادقیه
 • شهران
 • جنت آباد
 • شاهین
 • گیشا
 • شهرک هما
 • شهرک راه آهن
 • سازمان آب
 • شهرک پرواز
 • توحید و…

نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ در شمال و مرکز تهران

آیا خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ صرفا شامل شرق و غرب تهران می شود؟ خیر! خرابی ماکروفر سامسونگ شما در هر مدل برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا بتوانیم مشکل دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن در آریابهکار تعمیر کنیم و اجازه ندهیم نیازی به تعویض قطعات کلیدی داشته باشید. با این وجود برای سهولت شما عزیزان ما خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ را در شمال و مرکز تهران نیز ارائه می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید.

نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ در شمال و مرکز تهران

لازم به ذکر می باشد که تکنسین های تعمیرکار ماکروفر سامسونگ در نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ در اسرع زمان به محل شما در شمال و مرکز تهران مراجعه خواهند کرد تا بتوانند مشکل دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید. از این رو اگر ساکن شما و مرکز تهران هستید، می توانید از طریق خدمات تخصصی آریابهکار اقدام به عیب یابی و تعمیر ماکروفر سامسونگ خود نمایید و از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

در ادامه نیز مناطق تحت پوشش شمال و مرکز آریابهکار جهت تعمیرات ماکروفر سامسونگ را نام برده ایم که عبارتند از:

 • نیاوران
 • سوهانک
 • تجریش
 • اقدسیه
 • فرمانیه
 • جردن
 • درکه
 • کامرانیه
 • الهیه
 • ونک
 • زعفرانیه
 • جماران
 • قلهک
 • ازگل
 • آجودانیه
 • داودیه
 • دروس
 • لویزان
 • محمودیه
 • دزاشیب
 • توانیر
 • امیر آباد
 • عباس آباد
 • ایرانشهر
 • عشرت آباد
 • پامنار
 • منیریه
 • آرژانتین
 • یوسف آباد
 • بهجت آباد
 • ظفر و…

چگونه مایکروفر سامسونگ را تمیز کنیم؟

تمیز کردن ماکروفر سامسونگ در محیط بیرونی و داخلی آن باید به بهترین شکل ممکن صورت گیرد تا هم گرد و غبار روی ماکروفر سامسونگ از بین برود و هم اینکه مشکلی برای دستگاه شما رخ ندهد. به عبارتی باید به اطلاع شما برسانیم که شما باید از طریق روش های معتبر و کاملا صحیح اقدام به تمیز کردن ماکروفر سامسونگ نمایید تا از این طریق دستگاه شما به خوبی تمیز شود. از این رو بهتر است که با دستمالی که نهایتا 4 درصد مرطوب است اقدام به تمیز کردن ماکروفر سامسونگ نمایید تا از این طریق این دستگاه تمیز شود.

اما اگر محیط داخلی ماکروفر سامسونگ به بدترین شکل ممکن کثیف شده است و به هیچ وجه از طریق دستمال مرطوب پاکسازی نمی شود، باید به اطلاع شما برسانیم که شما می توانید از طریق ترکیباتی اعم از آب و جوش شیرین، آب و آبلیمو و… اقدام به تمیز کردن سطح چرب شده و کثیف نمایید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که براساس میزان کثیفی رخ داده اقدام به تمیز کردن ماکروفر سامسونگ نمایید.

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر سامسونگ

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران به همراه تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان است تا بتوانید از طریق تعمیرات تخصصی اقدام به استفاده مجدد از ماکروفر سامسونگ نمایید. لازم به ذکر می باشد که پروسه تعمیرات ماکروفر سامسونگ در آریابهکار بدین شکل می باشد که شما از این دستگاه باید همانند روز اول کار کنید و حتی شاید نتیجه تعمیرات شکل گرفته شده شاید بهتر از روز اول دستگاه شما باشند.

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر سامسونگ

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر سامسونگ را در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران سپری کنید تا بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید و بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید. از این رو اگر به دنبال مرکز تخصصی در این زمینه هستید، می توانید بر روی تکنسین های اریابهکار حساب کنید. لازم به ذکر می باشد که تکنسین های آریابهکار می توانند به بهترین شکل ممکن دستگاه شما را تعمیر کنند.

روش ارائه خدمات تعمیر مایکروفر سامسونگ در آریابهکار

چگونه از خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ استفاده کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که شما برای ثبت درخواست خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ در آریابهکار در ابتدا باید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد و تکنسین تعمیرکار به محل شما اعزام شود. توجه داشته باشید که برای تماس با آریابهکار می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید تا از این طریق درخواست شما ثبت شود.

توجه داشته باشید که هم امکان تعمیر در محل وجود دارد و هم تعمیر در شعبه مرکزی آریابهکار! با این وجود از طریق تماس هماهنگی های لازم را انجام دهید.

آریابهکار کدام مدل های مایکروویو سامسونگ را تعمیر می کند؟

تاکنون به دلیل کیفیت بالای محصولات ماکروفر سامسونگ شاهد حضور ده ها مدل از این برند در بازار ایران هستیم که هر یک از این مدل ها پس از آنکه خراب می شوند، قابل تعمیر می باشند. به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر ماکروفر سامسونگ شما عزیزان در هر مدل چه قدیمی و چه جدید دچار خرابی شده است، از طریق تعمیرات تخصصی اقدام به عیب یابی و تعمیر ماکروفر سامسونگ نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید.

سرویس ماکروفر سامسونگ چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

با سرویس تخصصی ماکروفر سامسونگ توسط تکنسین های مجرب در نمایندگی آریابهکار، تمام قطعات دستگاه شما یکبار بصورت کامل و دقیق مورد بررسی قرار می گیرند و اگر دستگاه شما آسیب دیده باشد، بدون شک مطمئن باشید که از طریق تعمیرات تخصصی و بدون نیاز به تعویض قطعات کلیدی، دستگاه شما تعمیر خواهد شد. از این رو دستگاه شما آسیب نخواهد دید و به مرور زمان نیازی به تعویض قطعات کلیدی نخواهید داشت و می توانید از این دستگاه بجای 3 سال، بیش از 5 یا 6 سال استفاده کنید.

تعویض موتور کف و تعمیرات مایکروفر سامسونگ در محل متقاضی

تعویض موتور کف و تعمیرات مایکروفر سامسونگ در محل متقاضی

موتور گردان ماکروفر سامسونگ از آن دسته قطعاتی می باشد که به دلیل قیمت پایینی که دارد، در صورت بروز خرابی در این قطعه تعمیرات تخصصی شکل نخواهد گرفت و بهتر است با قطعه جایگزین و البته معتبر مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار گیرد تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع گردد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه تعویض موتور گردان ماکروفر سامسونگ توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ صورت گیرد تا مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

نکات کلیدی در اجتناب از خرابی مجدد مایکروفر سامسونگ

برای آنکه ماکروفر سامسونگ شما خراب نشود و نیازی به خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ نداشته باشید، تنها یک نکته کلیدی وجود دارد که متاسفانه آگاهی های لازم در این زمینه چه توسط فروشنده و چه توسط افراد واسط به شما انجام نمی شود و با رعایت نکردن این یک نکته، شما با خرابی هایی در ماکروفر سامسونگ روبرو خواهید شد. این یک نکته، دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر سامسونگ می باشد که اگر آنرا به درستی مطالعه نکنید، بدون شک منجر به خرابی گسترده در ماکروفر سامسونگ خواهید شد.

از این رو توصیه می کنیم حتما دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر سامسونگ را بصورت کامل و دقیق مطالعه نمایید.

سوالات متداول تعمیر ماکروفر سامسونگ

در ادامه نیز قصد داریم به سوالات شما در خصوص تعمیر مایکروفر سامسونگ در مجموعه آریابهکار بپردازیم:

تعمیر ماکروفر سامسونگ در آریابهکار شامل گارنتی می شود؟

بله. تمامی خدمات ما در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی شرکتی می شوند.

امکان خرید قطعات ماکروفر سامسونگ بصورت جداگانه وجود دارد؟

جهت استعلام موجودی قطعه مورد نظر، می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس حاصل نمایید.

موتور گردان ماکروفر سامسونگ قابل تعمیر می باشد؟

بله. امکان تعمیر موتور گردان ماکروفر سامسونگ بستگی به میزان خرابی آن دارد.

مقالات تخصصی تعمیر ماکروفر سامسونگ
تعمیر یا تعویض برد ماکروفر سامسونگ
تعمیر یا تعویض برد ماکروفر سامسونگ

ماکروفر سامسونگ از قطعات مختلفی تشکیل شده است که شما با انتخاب یک برنامه پخت…

بیشتر بخوانید
ماکروفر ناسیونال خوبه یا سامسونگ
ماکروفر ناسیونال خوبه یا سامسونگ؟

ماکروفر ناسیونال خوبه یا سامسونگ؟ بدون شک زندگی امروزه بدون داشتن ماکروفر سختی ها و…

بیشتر بخوانید
خطاها و ارورهای مایکروفر سامسونگ
خطاها و ارورهای مایکروفر سامسونگ

مایکروفر سامسونگ یکی از محصولات کمپانی سامسونگ می‌باشد که در کشور عزیزمان از محبوبیت بالایی…

بیشتر بخوانید
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 14 Comments

 1. سلام و روزتون بخیر. چراغ ماکروفر من ا هفته پیش یکدفعه شروع به قطع و صل شدن کرده! نورشم کمتر از قبل شده. مشکلش چیه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی کم نور شدن چراغ ماکروفر و قطع و وصل شدن آن ممکن است به دلیل مشکل داشتن برد دستگاه باشد. ماکروفر شما باید حتما عیب یابی شده و دلیل قطعی آن مشخض شود. زیرا اگر مشکل از برد باشد باید هرچه زودتر تعمیر شود تا دستگاه به کل از کار نیوفتد.

 2. سلام ماکروفر من هم غذا رو خوب گرم نمیکنه هم یه وقتایی یهو خاموش میشه! چرا آخه؟!
  برای کی میتونم درخواست تعمیرکار ثبت کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ممکن است مشکل دستگاه شما از خرابی دیود باشد اما بهتر است برای عیب یابی دقیق از تعمیرکار متخصص به صورت حضوری کمک بگیرید.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی برای ثبت درخواست خود در آریابهکار و اطلاع از زمان تعمیر میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

 3. ببخشید ماکروفر سامسونگ من غذا رو خیلی خوب گرم نمیکنه. گاهی بیشتر از نیم باسعت باید کار کنه تا غذا گرم بشه داخلش! محبت میکنید اگه کمک کنید.
  باید تعمیر بشه؟ اگر اره چرا؟

  1. با سلام،
   برای رفع مشکل گرم نشدن غذا توسط ماکروفر باید قطعات لامپ، دیود، خازن، ترانس های ولتاژ و برد بررسی شوند. برای پیدا کردن مشکل باید قطع کننده های گرما در فر و مگنترون چک شوند. برد الکترونیکی جز قطعات تخصصی دستگاه است که بهتر است حتما توسط تعمیرکار متخصص بررسی و عیب یابی شود. شما میتوانید برای درخواست تعمیرکار در آریابهکار با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

 4. روزتون بخیر دستگاه من مدتیه که غذا رو خوب گرم نمیکنه و تازه متوجه شدم که داره ارور E5 نمایش میده! باید چیکارش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ارور E5 ماکروفر سامسونگ به این دلیل نمایش داده میشود که احتمالا یکی از دکمه های پنل گیر کرده است که بهتر است ماکروفر را از برق بکشید و دکمه ها را بررسی کنید.
   اما مشکل گرم نکردن غذا ممکن است به دلیل موارد زیر باشد:

  2. خرابی لامپ مگنترون
  3. خرابی ترانس
  4. خرابی برد
  5. خرابی خازن
  6. خرابی دیود
  7. خرابی سوئیچ
  8. و …
  9. به دلیل تخصصی بودن عیب یابی این قطعات بهتر است آنها توسط یک متخصص بررسی شوند و تا به صورت دقیق مشکل دستگاه پیدا شود.

 5. سلام و خدا قوت. من ماکروفر سامسونگ مدل GE286B استفاده میکنم و اونجوری که باید بگید خوب کار نمی کنه. تازه هم خریدم. نمی دونم شاید من خیلی حساس شدم یا شاید خرابه و درست کار نمی کنه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. با سلام. کاربر گرامی چنانچه دستگاه شما مشکل دارد و به تازگی آن را خریداری نموده اید، لطفا برای تعویض دستگاه خود اقدام نمایید. تا جای امکان از رویه تعمیرات برای دستگاه هایی که در طی چند روز خریداری شده اند اسنفاده ننمایید چرا که در حالت عادی یک دستگاه باید تا مدت زمان گارانتی بدون مشکل برای شما کار کند.

   1. ما خریدیم و متاسفانه به مشکل برخورد و تعویض نکردن و گفتن اگه میخوایین براتون تعمیر کنیم. بعضی وقتا چاره ای جز غصه خوردن نیست.

    1. با سلام. در هنگام خرید هریک از لوازم خانگی، فروشگاه های معتبر را در اولویت خود قرار دهید و حتما در خصوص 7 تست رایگان از فروشندگان سوال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214