skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱ - ۴۵۴۳۷-۰۲۱

تعمیر پکیج بوتان در مجموعه آریابهکار با ارائه ضمانت نامه 90 روزه تعمیرات در کوتاه ترین زمان انجام می گردد.

در برخی موارد ارورهایی در پکیج شما به وجود می‌آید که باید در این شرایط ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر پکیج دیواری انجام شود و همچنین تعمیر پکیج دیواری بوتان از تخصصی ترین حرفه های تعمیرات است.

آریابهکار با سابقه طولانی و دارای تایید اتحادیه با ارائه فاکتور رسمی و هزینه های منصفانه و ضمانت تعمیرات به دنبال جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز است.

انواع مدل های پکیج بوتان BUTANE

پکیج‌های بوتان دارای پسوندهایی هستند که این پسوندها برای این استفاده می‌شوند که به شما بگویند که پکیج فن دار یا بدون فن است. در صورتی که پسوند مدل پکیج شما از کلمه (S) استفاده شد باید بدانید که پکیج فن دار است و اگر پسوند (i) باشد پکیج بدون فن است.

عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان BUTANE

بیشتر بخوانید: پکیج دیواری نکاتی در مورد سرویس, تعمیر و نگهداری

عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان BUTANE

برای عیب یابی پکیج بوتان ابتدا باید مدل آن را شناسایی کرده و سپس عیب یابی آن را انجام داد چرا که با توجه به مدل پکیج ارورهای آن را می‌توان برطرف کرد. این کار باید توسط کارشناسان متخصص در این زمینه انجام گیرد.

شناسایی نوع پکیج در تعمیر و عیب یابی آن بسیار مهم می باشد. در برخی موارد پکیج شما با مشکلاتی از جمله گرم نشدن آب، خاموش و روشن شدن مداوم، روشن شدن به صورت انفجاری و … رو به رو می‌شود که در این حالت باید عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری بوتان توسط متخصصین انجام شود.

برخی از اشکالات احتمالی پکیج دیواری 

برخی از اشکالات احتمالی پکیج دیواری

1. سیستم آب گرم ممکن است گرمای ضعیفی ایجاد کند

امکان نشتی وجود دارد، لوله ها ممکن است سر و صدایی زیادی ایجاد کنند و همچنین ممکن است نوسان فشار در پکیج رخ دهد.

برای رفع مشکل نشتی آب نیز امکان دارد مهره و اورینگ خراب شده باشد که با تعویض آن ها مشکل به وجود آمده رفع خواهد شد. تمامی این خدمات باید توسط افراد ماهر در این زمینه انجام گیرد.

2. روشن نشدن شعله پکیج دیواری

این مشکل ممکن است به دلیل نوسان کردن فشار آب و جریان برق یا نقص ورودی گاز یا فشار هوا باشد که می توان با تامین کردن فشار آب نوسان آن را کنترل کرد و با استفاده از محافظ برق، جریان برق را کنترل کرد یا با تعویض شیر ورودی گاز، نقص ورودی گاز را از بین برد و با تعویض کردن سوئیچ فشار هوا، نقص ناشی از فشار هوا را از بین برد.

3. خاموش شدن مدام پکیج دیواری

در عیب یابی پکیج بوتان زمانی که مشکل پکیج شما خاموش شدن مدام پکیج است مشکلات متفاوتی وجود دارد. در برخی موارد مشکل از برد دستگاه است که باید به کمک نیروهای متخصص آن را تعمیر کنید.

4. سرو صدای پکیج دیواری

سر و صدای پکیج هم یکی از عیب‌هایی است که در اکثر مواقع باید عیب یابی و تعمیر پکیج  برای آن انجام شود.

5. نشان ندادن دمای درست آب

این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل احتمال خرابی سنسور NTC دستگاه باشد که این مشکل را می توان با بررسی این قطعه و تعویض آن توسط متخصصان برطرف کرد.

خدمات قابل ارائه آریابهکار

بیشتر بخوانید: تعمیر پکیج دیواری

خدمات قابل ارائه آریابهکار

آریابهکار تمامی‌خدمات سیستم گرمایشی و سیستم سرمایشی‌ها از جمله عیبی یابی پکیج بوتان و … را انجام می‌دهد.

منظور از خدمات قابل ارائه نصب، تعمیر و سرویس پکیج در انواع مدل های مختلف می‌باشد. برای استفاده از این خدمات می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر خود از این خدمات بهره‌مند شوید.

آریابهکار تمامی خدمات قابل ارائه خود را به مدت 90 روز ضمانت کرده است. یعنی اگر در مدت گارانتی مشکل مشابهی در پکیج شما بروز کند تعمیرات مجددا به صورت رایگان انجام خواهد شد.

برای استفاده از خدمات آریابهکار و ثبت درخواست تعمیر فرم زیرا تکمیل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند  ارسال عکس دستگاه

  امتیاز post

  This Post Has 0 Comments

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Back To Top Call Now Button