skip to Main Content
تعمیر کولر گازی ال جی
شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی کاری بسیار تخصصی است و در برند هایی مانند ال جی اگر در تعمیر دستگاه از قطعات غیر اصل و بدون کیفیت استفاده شود، ممکن است مصرف کنندگان به زودی به تعمیرات جدیدی برای کولر گازی خود نیازمند شوند. از این رو کار تعمیر کولر گازی ال جی را به دست تعمیرکاران با تجربه بسپارید تا علاوه بر هزینه کمتر از خدمات بهتر نیز برخوردار شوید.

در آریابهکار اولویت با تعمیر کولرگازی ال جی و قطعات آن است و بعد از آن اگر نیاز به تعویض قطعات بود، تعویض با استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت انجام میشود. همچنین تمام هزینه ها بر اساس نرخ اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی صورت میگیرد و کوچک ترین هزینه اضافی ای دریافت نمیشود.

تعمیر کولر گازی ال جی از خدمات ویژه شرکت آریابهکار می باشد. آریابهکار با سابقه 30 ساله در امر تعمیر لوازم خانگی با بهره گیری از نیروهای آموزش دیده آماده خدمت رسانی است. کلیه تعمیرات دارای 90 روز ضمانت تعمیرات و با ارائه فاکتور رسمی انجام می پذیرد.

عیب یابی و تعمیر کولر گازی ال جی

علیرغم اینکه کولر گازی ال جی یکی از مصرفی ترین و پرکاربردترین وسیله ها در فصول گرم سال علی الخصوص تابستان می باشد، با خرابی این دستگاه ممکن است روند زندگی شما عزیزان مختل شود و نتوانید همانند گذشته از این دستگاه استفاده کنید و بدون شک چنین شرایطی نیز می تواند باعث آزار و اذیت شما در فصل گرمی مانند تابستان شود.

عیب یابی و تعمیر کولر گازی ال جی

از این رو در صورت خرابی کولر گازی ال جی توصیه می کنیم عجولانه تصمیم نگیرید و دستگاه گران قیمتی مانند کولر گازی ال جی را به افراد بی تجربه و کم تجربه جهت تعمیرات نسپارید؛ چرا که تعمیر کولر گازی ال جی دارای یک پروسه تخصصی برای تعمیرات است و باید حتما رعایت گردد.

از این رو باید تعمیر کولر گازی ال جی را به افراد متخصص و تکنسینی بسپارید که به میزان قابل توجهی به این دستگاه اشرافیت دارند و می توانند بدون نیاز به تعویض قطعات، مشکل شما عزیزان را یکبار برای همیشه رفع کنند.

لازم به ذکر است که مجموعه متخصص آریابهکار به همراه تیم تکنسین کولر گازی ال جی آماده تعمیر دستگاه شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می باشد تا مشکل دستگاه را یکبار برای همیشه برطرف کنند و بتوانید با خیالی آسوده از دستگاه استفاده کنید.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر کولر گازی ال جی

آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر کولر گازی ال جی با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی لوازم برقی خانگی، خدمات تعمیر کولر گازی ال جی را با استفاده از تیم مجرب و متخصص به‌صورت تخصصی به همراه ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر می کنیم تا هم هزینه تعمیرات شما کاهش یابد و هم اینکه نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت کولر گازی ال جی نداشته باشید!

از این رو برای تعمیر تخصصی کولر گازی ال جی می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

خدمات ارزشمند نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی ال جی

هر گونه خرابی که مانع استفاده شما عزیزان از کولر گازی ال جی می شود، در مجموعه آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر می شوند و می توانید از این طریق تمام مشکلات دستگاه خود را برطرف کنید. از این رو ما هیچ محدودیتی نداریم و می توانید برای تعمیر تمام خرابی ها از مجموعه آریابهکار درخواست اعزام تکنسین تعمیرکار نمایید.

خدمات ارزشمند نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی ال جی

همچنین در ادامه نیز قصد داریم برخی از رایج ترین مشکلات کولر گازی ال جی را برای شما نام ببریم که تعمیرات آنها در مجموعه ما صورت می گیرد:

 1. روشن نشدن کولر گازی ال جی.
 2. صدای زیاد کولر گازی ال جی.
 3. خنک نکردن کولر گازی ال جی.
 4. بوی بد کولر گازی ال جی.
 5. تولید هوای ضعیف و…

تعمیر کولر گازی ال جی توسط تکنسین مجرب آریابهکار

تفاوت عمده ای که تکنسین های آریابهکار نسبت به سایر تعمیرگاه های بی تجربه و کم تجربه دارد این است که 0 تا 100 پروسه تعمیر کولر گازی ال جی شما عزیزان فقط توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص آریابهکار که حداقل 5 سال سابقه تعمیراتی دارند، صورت می گیرد تا از این طریق مشکل شما عزیزان هم به‌صورت اصولی و هم به‌صورت تخصصی با کمترین هزینه تعمیرات رفع گردد.

اما این در حالی است که پروسه تعمیر کولر گازی ال جی در سایر تعمیرگاه ها بدین صورت می باشد که شخص تعمیرکار شاید اولین تعمرات سابقه خود را در کنار شما انجام می دهد!

از این رو ما تمام خدمات تعمیر کولر گازی ال جی را توسط تعمیرکاران با تجربه و حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی ارائه می دهیم تا بتوانید از این دستگاه برای مدت طولانی بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

تعمیر کولر گازی ال جی با مهمترین نکات

بدون شک فرد تعمیرکاری که قصد تعمیرات دستگاه شما را دارد، باید با تمام نکات و تکنیک های طلایی که می توانند هزینه های شما را کاهش دهند و نیاز شما مبنی بر تعویض قطعات را رفع کنند، آشنا باشد تا بتواند بهترین نتیجه ممکن را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

از این رو سعی کنید دستگاه گران‌قیمت و تخصصی خود را به تکنسین های مجاز و معتبر بسپارید تا از طریق نکات طلایی که نتیجه سال ها تلاش بی وقفه در این زمینه است، تعمیر شود و نیازی هم به تعویض قطعات نداشته باشید؛ در غیر اینصورت مشکل شما رفع نخواهد شد و از طرفی هم باید هزینه زیادی در این خصوص بپردازید.

مزیت های تعمیر کولر گازی ال جی در آریابهکار

اولین مزیتی که در صورت تعمیر کولر گازی ال جی توسط تعمیرکاران آریابهکار به شما تعلق می گیرد این است که ما جهت آسوده‌خاطر بودن شما تمام خدمات ساده و تخصصی که ارائه می کنیم، گارانتی می دهیم تا خیال شما از بابت تعمیرات تخصصی مجموعه راحت باشد.

مزیت های تعمیر کولر گازی ال جی در آریابهکار

از این رو شما می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را تعمیر کنید و اگر پس از تعمیرات باز هم با مشکل قبلی روبرو شدید، دیگر هزینه نکنید و صرفا با گارانتی دستگاه اقدام به تعمیر مجدد آن نمایید.

دومین مزیتی که ما برای شما و تمام مشتریان خود در نظر گرفته ایم، این است که ما 0 تا 100 پروسه تعمیر کولر گازی ال جی را توسط تعمیرکاران کولر گازی ال جی که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه دارند را انجام می دهیم تا از این طریق مشکل شما هم به‌صورت اصولی ریشه یابی شود و هم اینکه به‌صورت تخصصی تعمیر گردد و دیگر نیازی به خرید دستگاه جدید و… نداشته باشید.

سومین و مهم ترین مزیتی که ما به شما ارائه می دهیم این است که هزینه تعمیر کولر گازی ال جی شما عزیزان در آریابهکار کمترین هزینه ممکن می باشد؛ چرا که تمام هزینه های اعلامی ما براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و این در حالی است که سایر مراکز تعمیراتی هیچ گونه مبنا و معیاری درخصوص اعلام هزینه تعمیرات ندارند!

تعمیر کولر گازی ال جی با گارانتی 90 روزه

با توجه به خدمات فنی و تخصصی که آریابهکار درخصوص تعمیر کولر گازی ال جی انجام می دهد، آیا گارانتی و تضمین خدمات هم می دهد؟ بله.ما به دلیل آنکه تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم نتیجه سال ها تجربه تخصصی تعمیر کولر گازی ال جی می باشد، ساده‌ترین و پیچیده‌ترین خدمات تعمیر کولر گازی ال جی در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی رسمی مجموعه می شود که این گارانتی به‌صورت رسمی و کتبی به شما ارائه می گردد.

از این رو اگر در بازه گارانتی مشکل قبلی بر روی دستگاه ظاهر شد، می توانید به‌صورت رایگان در آریابهکار تعمیر کنید! اما این در حالی است که معمولا در صورت تعمیر کولر گازی ال جی توسط تعمیرکاران غیرمجاز، هیچ گونه گارانتی به شما تعلق نمی گیرد و اگر تحت هر شرایطی خراب شود، باید هزینه قابل توجهی در این زمینه نمایید تا مشکل برطرف گردد.

تعمیر کولر گازی ال جی با قطعات اورجینال و دارای اصالت

ما در آریابهکار مفتخریم که به دلیل همکاری با تکنسین های باتجربه و متخصص، تمام مشکلات کولر گازی ال جی شما عزیزان را با استفاده از تجربه فنی تعمیر می کنیم تا نیاز شما در این خصوص رفع گردد و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه بدون نیاز به تعویض قطعات استفاده کنید.

تعمیر کولر گازی ال جی با قطعات اورجینال و دارای اصالت

از این رو ما تا آخرین لحظه ممکن تلاش می کنیم تا قطعات معیوب را با استفاده از دانش فنی تعمیرات مجموعه برطرف کنیم تا با کمترین هزینه ممکن بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده نمایید.

اما گاهی اوقات ممکن است یک قطعه به دلیل وارد شدن فشار بیش از حد حتی شکل و ساختار خود را نیز از دست دهد که متأسفانه در این مواقع امکان تعمیر وجود ندارد و باید تعویض قطعات صورت گیرد.

برای مثال اگر برد کولر گازی ال جی ذوب شده باشد، امکان تعمیر آن وجود دارد؟! لازم به ذکر می باشد پروسه تعویض قطعات کولر گازی ال جی در آریابهکار با استفاده از قطعات وارداتی براساس مدل و برند دستگاه شما صورت می گیرد.

اقدامات مهم در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی

اقدامات متعددی در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی وجود دارند که در صورت تعمیر این دستگاه باید توسط تکنسین باتجربه به‌صورت فنی و مهندسی صورت گیرد.

اولین و مهم ترین گام برای تعمیر کولر گازی ال جی این است که تکنسین تعمیرکار باید با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی دستگاه شما کند تا مشکل را به‌صورت دقیق ریشه یابی کند تا مشکل برطرف گردد. همچنین سایر اقدامات نیز مرتبط با تعمیر تخصصی دستگاه است که اگر فرد تعمیر کننده تخصص بالایی در این زمینه داشته باشد، رعایت خواهند شد.

تعمیر کولر گازی ال جی چه موقع لازم است؟

ضروری ترین و مهم ترین بازه زمانی برای تعمیر کولر گازی ال جی زمانی می باشد که شما همانند یک روز عادی اقدام به روشن کردن این دستگاه می کنید و متوجه یک اختلال و خرابی می شوید! اما چرا؟

بدون شک هر خرابی ساده نشان دهنده یک هشدار می باشد که اگر به این هشدارها در ابتدا توجه کنید، هم مشکل شما گسترش پیدا نخواهد کرد و هم اینکه می توانید خیلی اصولی و ساده با کمترین هزینه اقدام به تعمیر این دستگاه نمایید. اما اگر به این خرابی ها توجه نکنید، دیگر مشکل ساده نخواهد بود و منجر به خرابی تعداد زیادی از قطعات کولر گازی ال جی شما خواهد شد!

چرا تعمیر کولر گازی ال جی را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

آریابهکار به عنوان یک مجموعه تخصصی تعمیر لوازم برقی خانگی با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی همواره یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با تکنسین های مجرب می باشد.

همچنین 0 تا 100 خدماتی که ما به شما عزیزان ارائه می دهیم، علیرغم اینکه به‌صورت تخصصی صورت می گیرند، شامل گارانتی 90 روزه آریابهکار می شوند و گارانتی نیز به‌صورت کتبی و رسمی به شما عزیزان ارائه خواهد گردید.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار کولر گازی ال جی در مجموعه آریابهکار

برای ثبت در خواست تعمیرکار کولر گازی ال جی آریابهکار ما روش های مختلفی را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که به واسطه این روش های مختلف می توانید مشکل خود را به سادگی برطرف کنید.

اولین روش ممکن این است که شما عزیزان می توانید از طریق شماره های مندرج بر روی سایت آریابهکار اقدام به تماس نمایید و با شرح خرابی دستگاه به تیم پشتیبانی هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین تعمیرکار کولر گازی ال جی به محل شما اعزام گردد و پروسه تعمیر کولر گازی ال جی را انجام دهد.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار کولر گازی ال جی در مجموعه آریابهکار

دومین روش که سریعترین و بهترین راهکار ممکن برای درخواست تعمیرکار کولر گازی ال جی آریابهکار می باشد این است که شما عزیزان می توانید تعدادی تصویر به همراه ویدیو سی ثانیه ای از دستگاه تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام برای تیم تکنسین آریابهکار به شماره 09190111214 ارسال نمایید تا مشکل شما عزیزان بصورت سطحی بررسی و سپس رفع گردد.

لازم به ذکر می باشد که این عیب یابی نهایی نیست و عیب یابی نهایی زمانی صورت می گیرد که تکنسین تعمیرکار در حضور شما دستگاه را عیب یابی می کند و مشکل را ریشه یابی می کند.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی ال جی

با خرید کولر گازی ال جی از فروشگاه های مجاز و معتبر در سطح استان تهران یا محل سکونت خود، فروشنده در کنار فاکتور دستگاه به شما کارت گارانتی نیز ارائه خواهد کرد که این کارت گارانتی نشان دهنده اعتبار و واردات قانونی این دستگاه می باشد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است حتما از فروشگاه های مجاز اقدام به خرید کولر گازی ال جی نمایید تا اگر هر گونه خرابی در این دستگاه مشاهده کردید، بتوانید آنرا خیلی ساده و اصولی بصورت رایگان در نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی تعمیر کنید.

همچنین برای دسترسی به شماره تماس و آدرس نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید چرا که تمام اطلاعات مدنظر شما بر روی این کارت درج شده است. از این رو اگر مایل به استفاده از خدمات پس از فروش هستید، بهتر است میزان اعتبار کارت گارانتی را بررسی کنید و اگر کارت گارانتی اعتبار کافی داشت، اقدام نمایید.

همچنین اگر کارت گارانتی شما اعتبار کافی نداشت، می توانید از طریق شماره 02145437 تماس بگیرید و درخواست اعزام تکنسین تعمیرکار کولر گازی ال جی نمایید.

اشکالات متداول در انواع کولر گازی ال جی

 1. کاهش پرتاب کولر
 2. برفک زدن لوله های رادیاتور
 3. گرمای زیاد کمپرسور
 4. باد گرم کولر
 5. کار نکردن کمپرسور اصلی
 6. نمایش ارور و روشن نشدن دستگاه
 7. صدای جرقه هنگام کارکرد کولر
 8. یک سره کار کردن موتور
 9. کم شدن مداوم گاز کولر
 10. و…

اشکالات متداول در انواع کولر گازی ال جی

در صورتی که مشکل کولر گازی مارک ال جی شما در لیست بالا وجود ندارد می توانید برای اطلاعات بیشتر با تلفن های شرکت تماس بگیرید.

خدمات آریابهکار در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی

از جمله خدماتی که توسط شرکت آریابهکار برای تعمیر کولر گازی ال جی انجام می شود شامل موارد زیر می باشد:

 1. تعمیر تخصصی برد اصلی
 2. رفع گرفتگی لوله های گاز
 3. سرویس های دوره ای و سالانه
 4. تعویض خازن های کمپرسور
 5. تعویض شیر انبساط
 6. حل مشکل چکیدن آب
 7. عیب یابی پنل داخلی
 8. شارژ گاز کمپرسور
 9. تعویض محل نصب دستگاه
 10. تعویض لوله های گاز کولر
 11. و…

این ها بخشی از خدمات آریابهکار می باشد. برای اطلاع از دیگر خدمات و شرایط می توانید سفارش تعمیرات خود را ثبت کنید.

هزینه های مربوط به تعمیرات کولر گازی ال جی

از نظر هزینه های مربوط به تعمیر کولر گازی ال جی بهترین خدمات را دریافت می کنید. تمامی قیمت ها به نرخ مصوب نهاد های نظارتی می باشد. هزینه های مربوط به تعمیرات و حدود آن پیش از انجام به مشتری اطلاع رسانی می شود.

برای دریافت اطلاع دقیق با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما با اطلاع از نوع مشکل شما را از هزینه های تعمیرات آگاه خواهند ساخت. سیاست آریابهکار تعمیر قطعات خراب است در اولویت دوم تعویض آنها صورت می گیرد.

نکاتی درباره نگهداری و کاهش مصرف برق کولر گازی

برای استفاده بهینه از کولر گازی کافی است به موارد زیر دقت کافی داشته باشید:

 • یونیت خارجی را در معرض باد قرار دهید.
 • سعی کنید یونیت خارجی دور از آفتاب باشد.
 • فیلتر های یونیت داخلی کولر را مرتبا تمیز کنید.
 • دمای کولر را روی یک حالت تنظیم کنید.

با رعایت کردن موارد زیر می توانید بهترین کارایی را از کولر گازی خود انتظار داشته باشید.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214