skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر کولر گازی هایسنس
شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس

تعمیر کولر گازی هایسنس توسط تکنسین های حرفه ای آریابهکار انجام می شود. خدمات تعمیر کولر گازی آریابهکار شامل گارانتی 3 ماهه می باشد. تا زمان معتبر بودن گارانتی اگر مشکل قبل به وجود بیاید، تعمیر مجدد به صورت رایگان انجام می شود.

هدف اصلی آریابهکار خدمات با کیفیت و به صرفه ترین هزینه ممکن می باشد. کلیه قطعات مصرفی و استفاده شده در تعمیرات فابریک شرکتی می باشند.

عیب یابی و تعمیر کولر گازی هایسنس

عیب یابی و تعمیر کولر گازی هایسنس

برای آنکه مشکل کولر گازی هایسنس شما عزیزان به‌صورت دقیق ریشه یابی شود، باید در ابتدا پیش از هر گونه تعمیرات توسط تعمیرکار متخصص به‌صورت اصولی مورد عیب یابی قرار گیرد و پس از آنکه عیب یابی تخصصی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گرفت، تعمیرات تخصصی بر روی این دستگاه باید صورت گیرد.

از این رو بخاطر داشته باشید که پیش از هر گونه عیب یابی تخصصی و اعلام گزارش خرابی توسط تعمیرکار به شما عزیزان، نباید اجازه دهید تا مشکل تعمیر شود؛ چرا که ممکن است در ابتدا فرد تعمیرکار هزینه x تومان را به شما اعلام کند و پس از تعمیرات نیز شاید هزینه 3 برابری به شما اعلام کند!

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر کولر گازی هایسنس

آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر کولر گازی هایسنس در شرق و غرب تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی، همواره آماده تعمیر تخصصی دستگاه شما عزیزان با بروز ترین ابزارهای تعمیراتی و تکنسین های متخصص و مجرب هستیم.

از این رو اگر کولر گازی هایسنس شما خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید، جای نگرانی وجود ندارد چرا که ما تمام خدمات تعمیر کولر گازی هایسنس را برای شما انجام می دهیم که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید.

خدمات ارزشمند نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی هایسنس

تمام خدمات و تعمیراتی که مرتبط با کولر گازی هایسنس می باشد، در آریابهکار بدون هر گونه محدودیت فنی و مهندسی بصورت تخصصی به نحوی تعمیر می شود که حتی بهتر از روز اول می توانید از این دستگاه استفاده کنید.

خدمات ارزشمند نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی هایسنس

از این رو اگر دستگاه شما خراب شده است و با انجام روش های مختلف تاکنون موفق به رفع آن نشده اید، لازم به ذکر می باشد که جای نگرانی نیست؛ چرا که تمام خدمات کولر گازی هایسنس در آریابهکار صورت می گیرند تا با کمترین هزینه ممکن بتوانید مشکل دستگاه خود را برطرف کنید.

تعمیر کولر گازی هایسنس توسط تکنیسین مجرب آریابهکار

زمانی می توان دستگاه را با خیالی آسوده به فرد تعمیرکار بسپاریم که فرد تعمیرکار کولر گازی هایسنس توانایی و تجربه لازم را جهت تعمیر تخصصی این دستگاه گران قیمت داشته باشد و دیگر با استفاده از دستگاه شما تجربه جدید کسب نکند و بجای تعمیر آن، اقدام به بیشتر کردن خرابی دستگاه نکند!

از این رو لازم بذکر می باشد که تمام تعمیرکاران آریابهکار دارای حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه هستند و با استفاده از دانش فنی و تعمیراتی که دارند، می توانند مشکل شما را در کمترین بازه زمانی رفع کنند.

تعمیر کولر گازی هایسنس با مهمترین نکات

اگر تعمیرکار کولر گازی هایسنس شما عزیزان دانش فنی و مهندسی قابل توجهی در این زمینه داشته باشد، بدون شک نکات طلایی و مهمی را در این پروسه وجود دارند توسط تعمیرکار رعایت و اجرا خواهد شد تا مشکل شما هم به‌صورت دقیق شناسایی و هم به‌صورت تخصصی تعمیر شود!

به همین دلیل توصیه مهمی که برای شما داریم این است که حتما پروسه تعمیر کولر گازی هایسنس را به افراد تکنسین متخصصی بسپارید که حداقل 5 سال سابقه تعمیر تخصصی این دستگاه را دارد و تمام نکات طلایی که ماحصل چندین سال فعالیت تخصصی می باشد، در این پروسه رعایت و اجرایی شود.

از این رو مشکل دستگاه شما به‌صورت کاملا اصولی تعمیر خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه های نامتعارف نیز نخواهید داشت.

مزیت های تعمیر کولر گازی هایسنس در آریابهکار

اولین مزیت تعمیر کولر گازی هایسنس در آریابهکار این است که ما پیش از عیب یابی تخصصی دستگاه توسط تعمیرکاران کولر گازی هایسنس مجموعه با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما، به هیچ وجه اعلام هزینه تعمیرات نمی کنیم! اما چرا؟

مزیت های تعمیر کولر گازی هایسنس در آریابهکار

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که برای مثال اگر قطعه x از کولر گازی هایسنس خراب شده است، برحسب میزان خرابی رخ داده در آن ممکن است از طریق تعمیرات ساده، تعمیرات تخصصی و یا تعویض قطعه رفع مشکل شود.از این رو چگونه یک فرد می تواند حدس بزند کدام یک از حالات مذکور رخ داده؟ این در حالی هست که هزینه هر 3 مورد مذکور، متفاوت می باشد!

دومین مزیتی که ما به شما عزیزان ارائه می کنیم این است که 0 تا 100 پروسه تعمیرات کولر گازی هایسنس شما عزیزان توسط تعمیرکاران متخصصی آریابهکار که حداقل 5 سال سابقه تعمیر تخصصی کولر گازی هایسنس در مدل های مختلف را در رزومه خود دارند، صورت می گیرد و این بدین معناست که ما تمام پروسه تعمیر کولر گازی هایسنس را به‌صورت تخصصی و با دانش فنی انجام می دهیم تا مشکل شما خیلی ساده برطرف گردد.

تعمیر کولر گازی هایسنس با گارانتی 3 ماهه

ما در آریابهکار به ازای خدمات فنی و تخصصی که به شما عزیزان در خصوص تعمیر کولر گازی هایسنس ارائه می دهیم، برخلاف تعمیرگاه های غیرمجاز و بی تجربه، تمام خدمات را به‌صورت تضمینی به همراه گارانتی رسمی انجام می دهیم تا با خیالی آسوده دستگاه خود را جهت تعمیرات به ما بسپارید.

این در حالی می باشد که در صورت تعمیر کولر گازی هایسنس توسط افراد بی تجربه، پس از آنکه هزینه هنگفتی از شما دریافت می کنند، اگر دستگاه یک ساعت بعد و یا یک روز پس از تعمیرات خراب شد، هیچ مسئولیتی بابت تعمیرات صورت گرفته شده قبول نمی کنند.

از این رو باید با هزینه جداگانه و مجزا، مجددا اقدام به تعمیر کولر گازی هایسنس خود نمایید. لازم به ذکر است که ساده‌ترین و کلی ترین خدمات ما شامل 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار می شود و اگر پس از تعمیرات انجام شده با خرابی بخش تعمیر شده روبرو شدید، ما آنرا مجددا به‌صورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات نخواهید داشت.

تعمیر کولر گازی هایسنس با قطعات اورجینال و دارای اصالت

معمولا اگر قطعه ای از قطعات کولر گازی هایسنس به هر دلیلی خراب شود، تعمیرکاران بی تجربه در همان ابتدا اعلام هزینه خرابی قطعه خواهند کرد و به هیچ وجه تلاشی برای تعمیر آن نخواهند کرد.

تعمیر کولر گازی هایسنس با قطعات اورجینال و دارای اصالت

اما در آریابهکار اینگونه نیست و ما قطعه معیوب کولر گازی هایسنس که به هر دلیل خراب شده است را با استفاده از دانش فنی مجموعه آریابهکار به‌صورت فنی تعمیر می کنیم تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و هزینه تعمیرات شما عزیزان کنترل شود.

پس از آنکه تعمیرات تخصصی در این زمینه صورت گرفت، قطعه تعمیر شده تست می شود و اگر از تست با موفقیت خارج شد، بر روی دستگاه شما نصب خواهد شد و اما اگر نتیجه مثبتی نداشت و تکنسین های ما به‌صورت 100 درصد مطمئن شدند که قطعه معیوب تحت هیچ شرایطی قابل تعمیر نیست، پروسه تعویض قطعات صورت خواهد گرفت که در آریابهکار این پروسه با استفاده از قطعات کاملا وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما صورت می گیرد.

اقدامات مهم در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس

بدون شک اقدامات مهمی باید در حین تعمیر کولر گازی هایسنس توسط تعمیرکار دستگاه شما صورت گیرد تا مشکل دستگاه به بهترین شکل ممکن و به‌صورت کاملا اصولی برطرف گردد و اقداما مهمی که شما عزیزان باید انجام دهید این است که دستگاه بدست افراد متخصص و تکنسینی بسپارید که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه را دارند و می توانند با توانایی فنی و مهندسی که دارا هستند، مشکل شما را به‌صورت اصولی تعمیر کنند.

تعمیر کولر گازی هایسنس چه موقع لازم است؟

کولر گازی هایسنس یک دستگاه کارآمد و مصرفی می باشد و خرابی های گسترده ای که در این دستگاه رخ می دهند، به‌صورت اتفاقی نیستند و ممکن است بارها و بارها علائم این خرابی را متوجه شوید و به آن اهمیت نداده باشید!

از این رو از نظر تکنسین های مجرب آریابهکار، تعمیر کولر گازی هایسنس زمانی ضروری و مهم می باشد که شما ساده‌ترین خرابی را در این دستگاه مشاهده می کنید؛ به همین دلیل اگر در این مواقع مراجعه نمایید، مشکل شما خیلی ساده و سریع و بدون نیاز به تعویض قطعات تعمیر و رفع می شود.

همچنین اگر در مواقعی مراجعه کنید که دستگاه از کار افتاده است و تعداد زیادی از قطعات آن سوخته باشد، بدون شک مطمئن باشید که هزینه تعمیرات شما به دلیل خرابی چندین قطعه و بلند شدن دود از این دستگاه بیشتر خواهد بود.

چرا تعمیر کولر گازی هایسنس را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با دو شعبه در شرق و غرب تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات درخشان می باشد که همواره شعار تکنسین های باتجربه ما در آریابهکار این است که دستگاه شما عزیزان را با کمترین هزینه و صرفا از طریق تعمیر تخصصی قطعات رفع مشکل می کنیم تا بتوانید در شرایط فعلی از خرید دستگاه جدید بی نیاز شوید. از این رو شما عزیزان با خیالی آسوده می توانید به تکنسین های ما در خصوص تعمیر کولر گازی هایسنس اعتماد کنید.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار کولر گازی هایسنس در مجموعه آریابهکار

در صورتی که تمایل به تعمیر تخصصی کولر گازی هایسنس توسط تعمیرکاران و متخصصان آریابهکار دارید، می توانید درخواست خود را به سادگی ثبت نمایید تا پروسه تعمیر کولر گازی هایسنس شما عزیزان هماهنگ گردد.

اولین راهکاری که شما عزیزان با استفاده از آن می توانید اقدام به ثبت درخواست خود نمایید این است که از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و با شرح خرابی رخ داده در دستگاه، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین تعمیرکار کولر گازی هایسنس انجام دهید.

دومین راهکار که می تواند راهکار بهتر و سریعتر برای شما عزیزان باشد این است که از دستگاه تعدادی تصویر به همراه ویدیو 30 ثانیه ای از شرح خرابی رخ داده تهیه کنید و برای تیم تکنسین آریابهکار در واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید تا بررسی ابتدایی در این زمینه صورت گیرد و راهکاری مخصوص به مشکل رخ داده به شما ارائه گردد. از این رو توصیه می کنیم مشکل را به‌صورت دقیق شرح دهید. لازم به ذکر می باشد که این پروسه عیب یابی، به عنوان عیب یابی نهایی نیست!

در صورت عیب یابی تخصصی صورت می گیرد که دستگاه شما به‌صورت حضوری توسط تکنسین تعمیرکار کولر گازی هایسنس با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی می شود؛ در غیر اینصورت هیچ تکنسینی با ده ها سال سابقه هم نمی تواند بدون باز کردن دستگاه متوجه علت دقیق خرابی رخ داده شود و باید دستگاه به‌صورت فنی و مهندسی از نزدیک با ابزارهای مخصوص عیب یابی شود و خراب بودن و نبودن قطعه معیوب به‌صورت دقیق برآورد گردد!

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار کولر گازی هایسنس در مجموعه آریابهکار

همچنین سومین راهکاری که ما برای شما در نظر داریم این است که از طریق هماهنگی قبلی، دستگاه را در صورت امکان به شعب تعمیراتی آریابهکار در شرق و غرب تهران منتقل نمایید تا پروسه عیب یابی و تعمیر آن توسط تکنسین های آریابهکار صورت گیرد؛ توجه داشته باشید که اگر تجربه کافی برای باز کردن و جدا کردن کولر گازی هایسنس از محل نصب شده ندارید، به هیچ وجه اقدام به باز کردن آن نکنید.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی هایسنس

یکی از توصیه های مهمی که ما بارها برای شما عزیزان شرح داده ایم این است که حتما با یک هزینه جزئی بیشتر اقدام به خرید دستگاه اورجینال از فروشگاه های معتبر که گارانتی معتبر دارد، نمایید؛ چرا که اگر شما از فروشگاه های غیرمجاز و بی اعتبار اقدام به خرید کولر گازی هایسنس کنید و با جعبه گشایی دستگاه متوجه هرگونه خرابی شدید، مسئولیت این خرابی با شما عزیزان می باشد.

هر چند هزینه قابل توجهی برای خرید این دستگاه که به‌صورت غیرقانونی وارد شده است کرده اید، باید هزینه جداگانه دیگری را برای تعمیر دستگاهی که حتی یکبار هم باز نشده مدنظر بگیرید.

اما اگر دستگاه شما عزیزان گارانتی داشته باشد و با جعبه گشایی دستگاه متوجه این شوید که دستگاه خراب است و یا قسمتی از آن ترک برداشته، می توانید از طریق نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس اقدام به تعمیر رایگان این دستگاه کنید. از این رو برای تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس باید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید که در روز خرید توسط فروشنده به شما تحویل داده شده است. لازم به ذکر است که برای استفاده از این خدمات باید کارت گارانتی شما اعتبار کافی داشته باشد.

اشکالات احتمالی کولر گازی هایسنس

اشکالات احتمالی کولر گازی هایسنس می تواند شامل موارد زیر باشد:

 1. مشکل در سیم کشی و برق دستگاه
 2. کار نکردن کمپرسور دستگاه
 3. نویز و صدای زیاد پنل داخلی
 4. نمایش ارور هنگام روشن کردن دستگاه
 5. باد گرم کولر
 6. باد ضعیف با پرتاب کم
 7. یکسره شدن کار کولر
 8. خالی شدن گاز کمپرسور
 9. بوی سوختگی از یونیت داخلی
 10. و…

اشکالات احتمالی کولر گازی هایسنس

در صورتی که مشکل دستگاه شما در لیست بالا وجود نداشت می توانید با تلفن های شرکت تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

خدمات قابل ارائه برای تعمیرات کولر گازی هایسنس

خدمات ویژه ای که برای تعمیر کولر گازی هایسنس در نظر گرفته شده است شامل موارد زیر می باشد:

 1. تعمیر مشکلات مربوط به کمپرسور اصلی
 2. حل مشکل صدا و نویز مربوط به یونیت داخلی
 3. تعمیر برق کشی دستگاه
 4. تعمیر بورد داخلی
 5. رفع خطا های مربوط به گرم بودن باد
 6. عیب یابی و رفع نشتی لوله های رادیاتور
 7. تعویض خازن های موتور اصلی
 8. سرویس دوره ای و تمیز کاری دستگاه
 9. نصب در محل جدید
 10. و…

امکان تعمیر در محل برای کولر گازی هایسنس وجود دارد ولی اگر نیاز به تعمیرات تخصصی وجود داشت، پیک ویژه شرکت کولر را به تعمیرگاه منتقل می کند.

هزینه های مربوط به تعمیر کولرگازی هایسنس

تمامی هزینه ها در آریابهکار توسط اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی تعیین می شود. جهت کاهش هزینه های مشتریان تعمیر قطعات در اولویت قرار دارد سپس تعویض آنها. هزینه ها شامل دستمزد تعمیرات، قطعات مصرفی و تعویض شده می باشد. حدود هزینه ها پیش از انجام هرگونه تعمیرات به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

برای این که دستگاه شما عمر بیشتری داشته باشد و در هزینه های خود صرفه جویی کنید بهتر است موارد زیر را رعایت کنید:

 • فیلتر های هوای یونیت داخلی را تمیز کنید.
 • دمای کاری کولر را بالای 23 درجه تنظیم کنید.
 • سرویس های دوره ای را عقب نیندازید.

نکاتی جهت بهینه سازی و کاهش مصرف برق کولر گازی

اگر نیاز به مشاوره درباره اشکالات دستگاه خود یا مشکلاتی از این دست دارید کافی است با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید.

همکاران ما در آریابهکار شما در زمینه تعمیر کولر گازی راهنمایی خواهند کرد.

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214