skip to Main Content
تعمیر کولر گازی هایسنس
شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس

تعمیر کولر گازی هایسنس توسط تکنسین های حرفه ای آریابهکار انجام می شود. خدمات تعمیر کولر گازی در تهران آریابهکار شامل گارانتی 3 ماهه می باشد. تا زمان معتبر بودن گارانتی اگر مشکل قبل به وجود بیاید، تعمیر مجدد به صورت رایگان انجام می شود.

هدف اصلی آریابهکار خدمات با کیفیت و به صرفه ترین هزینه ممکن می باشد. کلیه قطعات مصرفی و استفاده شده در تعمیرات فابریک شرکتی می باشند.

فهرست

عیب یابی و تعمیر کولر گازی هایسنس

برای آنکه مشکل کولر گازی هایسنس شما عزیزان به‌صورت دقیق ریشه یابی شود، باید در ابتدا پیش از هر گونه تعمیرات توسط تعمیرکار متخصص به‌صورت اصولی مورد عیب یابی قرار گیرد و پس از آنکه عیب یابی تخصصی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گرفت، تعمیرات تخصصی بر روی این دستگاه باید صورت گیرد.

عیب یابی و تعمیر کولر گازی هایسنس

از این رو بخاطر داشته باشید که پیش از هر گونه عیب یابی تخصصی و اعلام گزارش خرابی توسط تعمیرکار به شما عزیزان، نباید اجازه دهید تا مشکل تعمیر شود؛ چرا که ممکن است در ابتدا فرد تعمیرکار هزینه x تومان را به شما اعلام کند و پس از تعمیرات نیز شاید هزینه 3 برابری به شما اعلام کند!

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر کولر گازی هایسنس

آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر کولر گازی هایسنس در شرق و غرب تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی، همواره آماده تعمیر تخصصی دستگاه شما عزیزان با بروز ترین ابزارهای تعمیراتی و تکنسین های متخصص و مجرب هستیم.

از این رو اگر کولر گازی هایسنس شما خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید، جای نگرانی وجود ندارد چرا که ما تمام خدمات تعمیر کولر گازی هایسنس را برای شما انجام می دهیم که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس در تهران

برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس، می توانید با شماره تماس مرکزی 02145437 اقدام کنید و این امکان را خواهید داشت که ابتدا پاسخگویی به سوالاتتان را دریافت کرده و سپس، درخواست خود را در سیستم مشتریان آریابهکار ثبت کنید تا هماهنگی های لازم اتخاذ شود. از این رو ما به شما توصیه می کنیم که به طور واضح و دقیق مشکل دستگاهتان را توضیح دهید. علاوه بر این در صورت دسترسی به واتساپ یا تلگرام، می توانید از طریق شماره 09190111214 با تیم پشتیبانی آریابهکار ارتباط برقرار کرده و درخواست خود را مطرح نمایید.

لازم به ذکر می باشد که برای کسب پاسخ ایده آل در بستر واتساپ و تلگرام، حتما ویدیو 30 ثانیه کوتاهی در خصوص خرابی دستگاه خود برای کارشناسان آریابهکار ارسال کنید تا تکنسین های تعمیرکار آریابهکار شما در این موضوع راهنمایی کنند. در خصوص عیب یابی کولر گازی هایسنس با استفاده از ویدیو ارسالی باید به اطلاع شما برسانیم که چنین چیزی امکان پذیر نیست و صرفا عیب یابی باید توسط تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص در حضور شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گیرد تا مشکل ریشه یابی گردد.

بنابراین خاطر نشان می کنیم که هدف از ارسال ویدیو، صرفا راهنمایی شما در خصوص خرابی رخ داده است و نباید انتظار عیب یابی تخصصی و همچنین هزینه تعمیرات کولر گازی هایسنس داشته باشید.

خدمات ارزشمند نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی هایسنس

تمام خدمات و تعمیراتی که مرتبط با کولر گازی هایسنس می باشد، در آریابهکار بدون هر گونه محدودیت فنی و مهندسی بصورت تخصصی به نحوی تعمیر می شود که حتی بهتر از روز اول می توانید از این دستگاه استفاده کنید.

خدمات ارزشمند نمایندگی مجاز تعمیر کولر گازی هایسنس

از این رو اگر دستگاه شما خراب شده است و با انجام روش های مختلف تاکنون موفق به رفع آن نشده اید، لازم به ذکر می باشد که جای نگرانی نیست؛ چرا که تمام خدمات کولر گازی هایسنس در آریابهکار صورت می گیرند تا با کمترین هزینه ممکن بتوانید مشکل دستگاه خود را برطرف کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی هایسنس توسط تکنیسین مجرب آریابهکار

زمانی می توان دستگاه را با خیالی آسوده به فرد تعمیرکار بسپاریم که فرد تعمیرکار کولر گازی هایسنس توانایی و تجربه لازم را جهت تعمیر تخصصی این دستگاه گران قیمت داشته باشد و دیگر با استفاده از دستگاه شما تجربه جدید کسب نکند و بجای تعمیر آن، اقدام به بیشتر کردن خرابی دستگاه نکند!

از این رو لازم بذکر می باشد که تمام تعمیرکاران آریابهکار دارای حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه هستند و با استفاده از دانش فنی و تعمیراتی که دارند، می توانند مشکل شما را در کمترین بازه زمانی رفع کنند.

تعمیر کولر گازی هایسنس با مهمترین نکات

اگر تعمیرکار کولر گازی هایسنس شما عزیزان دانش فنی و مهندسی قابل توجهی در این زمینه داشته باشد، بدون شک نکات طلایی و مهمی را در این پروسه وجود دارند توسط تعمیرکار رعایت و اجرا خواهد شد تا مشکل شما هم به‌صورت دقیق شناسایی و هم به‌صورت تخصصی تعمیر شود!

به همین دلیل توصیه مهمی که برای شما داریم این است که حتما پروسه تعمیر کولر گازی هایسنس را به افراد تکنسین متخصصی بسپارید که حداقل 5 سال سابقه تعمیر تخصصی این دستگاه را دارد و تمام نکات طلایی که ماحصل چندین سال فعالیت تخصصی می باشد، در این پروسه رعایت و اجرایی شود.

از این رو مشکل دستگاه شما به‌صورت کاملا اصولی تعمیر خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه های نامتعارف نیز نخواهید داشت.

مزیت های تعمیر کولر گازی هایسنس در آریابهکار

اولین مزیت تعمیر کولر گازی هایسنس در آریابهکار این است که ما پیش از عیب یابی تخصصی دستگاه توسط تعمیرکاران کولر گازی هایسنس مجموعه با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما، به هیچ وجه اعلام هزینه تعمیرات نمی کنیم! اما چرا؟

مزیت های تعمیر کولر گازی هایسنس در آریابهکار

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که برای مثال اگر قطعه x از کولر گازی هایسنس خراب شده است، برحسب میزان خرابی رخ داده در آن ممکن است از طریق تعمیرات ساده، تعمیرات تخصصی و یا تعویض قطعه رفع مشکل شود.از این رو چگونه یک فرد می تواند حدس بزند کدام یک از حالات مذکور رخ داده؟ این در حالی هست که هزینه هر 3 مورد مذکور، متفاوت می باشد!

دومین مزیتی که ما به شما عزیزان ارائه می کنیم این است که 0 تا 100 پروسه تعمیرات کولر گازی هایسنس شما عزیزان توسط تعمیرکاران متخصصی آریابهکار که حداقل 5 سال سابقه تعمیر تخصصی کولر گازی هایسنس در مدل های مختلف را در رزومه خود دارند، صورت می گیرد و این بدین معناست که ما تمام پروسه تعمیر کولر گازی هایسنس را به‌صورت تخصصی و با دانش فنی انجام می دهیم تا مشکل شما خیلی ساده برطرف گردد.

تعمیر کولر گازی هایسنس با گارانتی 3 ماهه

ما در آریابهکار به ازای خدمات فنی و تخصصی که به شما عزیزان در خصوص تعمیر کولر گازی هایسنس ارائه می دهیم، برخلاف تعمیرگاه های غیرمجاز و بی تجربه، تمام خدمات را به‌صورت تضمینی به همراه گارانتی رسمی انجام می دهیم تا با خیالی آسوده دستگاه خود را جهت تعمیرات به ما بسپارید.

این در حالی می باشد که در صورت تعمیر کولر گازی هایسنس توسط افراد بی تجربه، پس از آنکه هزینه هنگفتی از شما دریافت می کنند، اگر دستگاه یک ساعت بعد و یا یک روز پس از تعمیرات خراب شد، هیچ مسئولیتی بابت تعمیرات صورت گرفته شده قبول نمی کنند.

از این رو باید با هزینه جداگانه و مجزا، مجددا اقدام به تعمیر کولر گازی هایسنس خود نمایید. لازم به ذکر است که ساده‌ترین و کلی ترین خدمات ما شامل 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار می شود و اگر پس از تعمیرات انجام شده با خرابی بخش تعمیر شده روبرو شدید، ما آنرا مجددا به‌صورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات نخواهید داشت.

تعمیر کولر گازی هایسنس با قطعات اورجینال و دارای اصالت

معمولا اگر قطعه ای از قطعات کولر گازی هایسنس به هر دلیلی خراب شود، تعمیرکاران بی تجربه در همان ابتدا اعلام هزینه خرابی قطعه خواهند کرد و به هیچ وجه تلاشی برای تعمیر آن نخواهند کرد.

اما در آریابهکار اینگونه نیست و ما قطعه معیوب کولر گازی هایسنس که به هر دلیل خراب شده است را با استفاده از دانش فنی مجموعه آریابهکار به‌صورت فنی تعمیر می کنیم تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و هزینه تعمیرات شما عزیزان کنترل شود.

تعمیر کولر گازی هایسنس با قطعات اورجینال و دارای اصالت

پس از آنکه تعمیرات تخصصی در این زمینه صورت گرفت، قطعه تعمیر شده تست می شود و اگر از تست با موفقیت خارج شد، بر روی دستگاه شما نصب خواهد شد و اما اگر نتیجه مثبتی نداشت و تکنسین های ما به‌صورت 100 درصد مطمئن شدند که قطعه معیوب تحت هیچ شرایطی قابل تعمیر نیست، پروسه تعویض قطعات صورت خواهد گرفت که در آریابهکار این پروسه با استفاده از قطعات کاملا وارداتی براساس برند و مدل دستگاه شما صورت می گیرد.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی پاناسونیک

اقدامات مهم در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس

بدون شک اقدامات مهمی باید در حین تعمیر کولر گازی هایسنس توسط تعمیرکار دستگاه شما صورت گیرد تا مشکل دستگاه به بهترین شکل ممکن و به‌صورت کاملا اصولی برطرف گردد و اقداما مهمی که شما عزیزان باید انجام دهید این است که دستگاه بدست افراد متخصص و تکنسینی بسپارید که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی در این زمینه را دارند و می توانند با توانایی فنی و مهندسی که دارا هستند، مشکل شما را به‌صورت اصولی تعمیر کنند.

تعمیر کولر گازی هایسنس چه موقع لازم است؟

کولر گازی هایسنس یک دستگاه کارآمد و مصرفی می باشد و خرابی های گسترده ای که در این دستگاه رخ می دهند، به‌صورت اتفاقی نیستند و ممکن است بارها و بارها علائم این خرابی را متوجه شوید و به آن اهمیت نداده باشید!

از این رو از نظر تکنسین های مجرب آریابهکار، تعمیر کولر گازی هایسنس زمانی ضروری و مهم می باشد که شما ساده‌ترین خرابی را در این دستگاه مشاهده می کنید؛ به همین دلیل اگر در این مواقع مراجعه نمایید، مشکل شما خیلی ساده و سریع و بدون نیاز به تعویض قطعات تعمیر و رفع می شود.

همچنین اگر در مواقعی مراجعه کنید که دستگاه از کار افتاده است و تعداد زیادی از قطعات آن سوخته باشد، بدون شک مطمئن باشید که هزینه تعمیرات شما به دلیل خرابی چندین قطعه و بلند شدن دود از این دستگاه بیشتر خواهد بود.

چرا تعمیر کولر گازی هایسنس را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با دو شعبه در شرق و غرب تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات درخشان می باشد که همواره شعار تکنسین های باتجربه ما در آریابهکار این است که دستگاه شما عزیزان را با کمترین هزینه و صرفا از طریق تعمیر تخصصی قطعات رفع مشکل می کنیم تا بتوانید در شرایط فعلی از خرید دستگاه جدید بی نیاز شوید. از این رو شما عزیزان با خیالی آسوده می توانید به تکنسین های ما در خصوص تعمیر کولر گازی هایسنس اعتماد کنید.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار کولر گازی هایسنس در مجموعه آریابهکار

در صورتی که تمایل به تعمیر تخصصی کولر گازی هایسنس توسط تعمیرکاران و متخصصان آریابهکار دارید، می توانید درخواست خود را به سادگی ثبت نمایید تا پروسه تعمیر کولر گازی هایسنس شما عزیزان هماهنگ گردد.

اولین راهکاری که شما عزیزان با استفاده از آن می توانید اقدام به ثبت درخواست خود نمایید این است که از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و با شرح خرابی رخ داده در دستگاه، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین تعمیرکار کولر گازی هایسنس انجام دهید.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار کولر گازی هایسنس در مجموعه آریابهکار

دومین راهکار که می تواند راهکار بهتر و سریعتر برای شما عزیزان باشد این است که از دستگاه تعدادی تصویر به همراه ویدیو 30 ثانیه ای از شرح خرابی رخ داده تهیه کنید و برای تیم تکنسین آریابهکار در واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید تا بررسی ابتدایی در این زمینه صورت گیرد و راهکاری مخصوص به مشکل رخ داده به شما ارائه گردد. از این رو توصیه می کنیم مشکل را به‌صورت دقیق شرح دهید. لازم به ذکر می باشد که این پروسه عیب یابی، به عنوان عیب یابی نهایی نیست!

در صورت عیب یابی تخصصی صورت می گیرد که دستگاه شما به‌صورت حضوری توسط تکنسین تعمیرکار کولر گازی هایسنس با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی می شود؛ در غیر اینصورت هیچ تکنسینی با ده ها سال سابقه هم نمی تواند بدون باز کردن دستگاه متوجه علت دقیق خرابی رخ داده شود و باید دستگاه به‌صورت فنی و مهندسی از نزدیک با ابزارهای مخصوص عیب یابی شود و خراب بودن و نبودن قطعه معیوب به‌صورت دقیق برآورد گردد!

همچنین سومین راهکاری که ما برای شما در نظر داریم این است که از طریق هماهنگی قبلی، دستگاه را در صورت امکان به شعب تعمیراتی آریابهکار در شرق و غرب تهران منتقل نمایید تا پروسه عیب یابی و تعمیر آن توسط تکنسین های آریابهکار صورت گیرد؛ توجه داشته باشید که اگر تجربه کافی برای باز کردن و جدا کردن کولر گازی هایسنس از محل نصب شده ندارید، به هیچ وجه اقدام به باز کردن آن نکنید.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی هایسنس

یکی از توصیه های مهمی که ما بارها برای شما عزیزان شرح داده ایم این است که حتما با یک هزینه جزئی بیشتر اقدام به خرید دستگاه اورجینال از فروشگاه های معتبر که گارانتی معتبر دارد، نمایید؛ چرا که اگر شما از فروشگاه های غیرمجاز و بی اعتبار اقدام به خرید کولر گازی هایسنس کنید و با جعبه گشایی دستگاه متوجه هرگونه خرابی شدید، مسئولیت این خرابی با شما عزیزان می باشد.

هر چند هزینه قابل توجهی برای خرید این دستگاه که به‌صورت غیرقانونی وارد شده است کرده اید، باید هزینه جداگانه دیگری را برای تعمیر دستگاهی که حتی یکبار هم باز نشده مدنظر بگیرید.

اما اگر دستگاه شما عزیزان گارانتی داشته باشد و با جعبه گشایی دستگاه متوجه این شوید که دستگاه خراب است و یا قسمتی از آن ترک برداشته، می توانید از طریق نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس اقدام به تعمیر رایگان این دستگاه کنید. از این رو برای تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس باید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید که در روز خرید توسط فروشنده به شما تحویل داده شده است. لازم به ذکر است که برای استفاده از این خدمات باید کارت گارانتی شما اعتبار کافی داشته باشد.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی اینورتر

اشکالات احتمالی کولر گازی هایسنس

اشکالات احتمالی کولر گازی هایسنس

اشکالات احتمالی کولر گازی هایسنس می تواند شامل موارد زیر باشد:
 1. مشکل در سیم کشی و برق دستگاه
 2. کار نکردن کمپرسور دستگاه
 3. نویز و صدای زیاد پنل داخلی
 4. نمایش ارور هنگام روشن کردن دستگاه
 5. باد گرم کولر
 6. باد ضعیف با پرتاب کم
 7. یکسره شدن کار کولر
 8. خالی شدن گاز کمپرسور
 9. بوی سوختگی از یونیت داخلی
 10. و…

در صورتی که مشکل دستگاه شما در لیست بالا وجود نداشت می توانید با تلفن های شرکت تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

خدمات قابل ارائه برای تعمیرات کولر گازی هایسنس

خدمات ویژه ای که برای تعمیر کولر گازی هایسنس در نظر گرفته شده است شامل موارد زیر می باشد:

 1. تعمیر مشکلات مربوط به کمپرسور اصلی
 2. حل مشکل صدا و نویز مربوط به یونیت داخلی
 3. تعمیر برق کشی دستگاه
 4. تعمیر بورد داخلی
 5. رفع خطا های مربوط به گرم بودن باد
 6. عیب یابی و رفع نشتی لوله های رادیاتور
 7. تعویض خازن های موتور اصلی
 8. سرویس دوره ای و تمیز کاری دستگاه
 9. نصب در محل جدید
 10. و…

امکان تعمیر در محل برای کولر گازی هایسنس وجود دارد ولی اگر نیاز به تعمیرات تخصصی وجود داشت، پیک ویژه شرکت کولر را به تعمیرگاه منتقل می کند.

هزینه تعمیر کولر گازی هایسنس

هزینه تعمیر کولر گازی هایسنس چقدر است؟ بودجه ای که باید برای تعمیرات کولر گازی هایسنس در نظر داشته باشیم، چقدر است؟ این سوال بدون شک یکی از سوالات اصلی و کلیدی ای است که در صورت بروز هر گونه خرابی در کولر گازی هایسنس برای شما ایجاد خواهد شد و به همین ترتیب تمام تلاش خود را انجام خواهید داد تا به پاسخ این سوال برسید. اما آیا در صورتی که هنوز عیب یابی تخصصی و دقیق کولر گازی هایسنس صورت نگرفته است، امکان اعلام هزینه تعمیرات این دستگاه وجود دارد؟ چگونه؟!

هزینه تعمیر کولر گازی هایسنس

بدون شک اگر به مراکز غیر مجاز و بی تجربه در زمینه تعمیر کولر گازی هایسنس مراجعه کنید، مطمئنا با افرادی روبرو خواهید شد که خود را متخصص در این زمینه می دانند و به همین ترتیب هزینه قابل توجهی را از شما برای تعمیرات کولر گازی هایسنس دریافت خواهند کرد و این در حالی است که خرابی دستگاه شما بسیار جزئی بوده! با این وجود در صورتی باید هزینه تعمیرات کولر گازی هایسنس به شما اعلام شود که در ابتدا عیب یابی تخصصی بر روی آن صورت گرفته باشد و تکنسین علت خرابی دستگاه را تشخیص داده باشد.

لازم به ذکر است که هزینه تعمیر کولر گازی هایسنس در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه است و هیچ هزینه نامتعارفی از شما دریافت نخواهد شد و اما این در حالی می باشد که هزینه تعمیر کولر گازی هایسنس در سایر مراکز، هیچ معیار و مبنایی ندارد و فرد تعمیرکار هر گونه هزینه ای که مدنظر دارد را از شما بابت تعمیراتی که انجام نداده است، دریافت خواهد کرد.

تمامی هزینه ها در آریابهکار توسط اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی تعیین می شود. جهت کاهش هزینه های مشتریان تعمیر قطعات در اولویت قرار دارد سپس تعویض آنها. هزینه ها شامل دستمزد تعمیرات، قطعات مصرفی و تعویض شده می باشد. حدود هزینه ها پیش از انجام هرگونه تعمیرات به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی هیتاچی

نکاتی جهت بهینه سازی و کاهش مصرف برق کولر گازی هایسنس

برای این که دستگاه شما عمر بیشتری داشته باشد و در هزینه های خود صرفه جویی کنید بهتر است موارد زیر را رعایت کنید:

 • فیلتر های هوای یونیت داخلی را تمیز کنید.
 • دمای کاری کولر را بالای 23 درجه تنظیم کنید.
 • سرویس های دوره ای را عقب نیندازید.

اگر نیاز به مشاوره درباره اشکالات دستگاه خود یا مشکلاتی از این دست دارید کافی است با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید.

همکاران ما در آریابهکار شما در زمینه تعمیر کولر گازی راهنمایی خواهند کرد.

تعمیر کولر گازی هایسنس در محل

ما از میزان کاربرد و مصرفی بودن کولر گازی هایسنس شما عزیزان مطلع هستیم و به همین دلیل می دانیم که اکر کولر گازی هایسنس شما عزیزان در فصول گرم سال خراب شود، شرایط طاقت فرسایی خواهید داشت. به همین ترتیب ما پروسه عیب یابی و تعمیر کولر گازی هایسنس را جهت سهولت شما عزیزان توسط تکنسین های مجرب و متخصص در محل شما عزیزان انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما عزیزان بصورت تخصصی تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات گران قیمت کولر گازی هایسنس نداشته باشید.

تعمیر کولر گازی هایسنس در محل

توجه داشته باشید که تکنسین های آریابهکار برخلاف سایر افراد در این زمینه، به زمان ارزش بالایی قائل هستند و به همین دلیل همیشه سر وقت بازه زمانی ای که از قبل مشخص کرده اند، به محل شما اعزام می شوند تا پروسه تعمیرات دستگاه شما را انجام دهند. اما متاسفانه این در حالی می باشد که سایر تعمیرکاران در این زمینه گاهی اوقات حتی بیش از 3 روز تاخیر در حضور دارند که این موضوع نیز یک موضوع آزار دهنده برای هر یک از ما می باشد و توصیه می شود به هیچ وجه به چنین افرادی اعتماد نکنید!

ویژگی های تعمیرکار کولر گازی هایسنس

در آریابهکار، تعمیرکاران کولر گازی هایسنس به عنوان متخصصانی با دانش فنی بالا شناخته می شوند که دارای دست کم پنج سال تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی این برند هستند. با این وجود آنها قادرند با بالاترین استانداردهای کیفیت، فرآیند تشخیص و تعمیر دستگاه ها را به انجام رسانند. در مقابل تجربه نشان داده که در برخی از تعمیرگاه ها، تعمیرکارانی با تخصص در زمینه های دیگر نظیر جاروبرقی ممکن است برای تعمیر کولر گازی به محل اعزام شوند که اغلب نتیجه کار آنها از پیش قابل پیش بینی است.

بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم که عیب یابی و تعمیر کولر گازی هایسنس خود را به دست تکنسین های باتجربه و ماهر در نمایندگی مجاز هایسنس بسپارید تا مشکل شما با اطمینان کامل رفع گردد. لازم به ذکر است که تکنسین های تعمیرکار کولر گازی هایسنس با تمام مدل های دستگاه شما آشنا هستند و دیدگاه کاملا مهندسی و فنی به آنها دارند.

سرویس کولر گازی هایسنس

کولرهای گازی هایسنس که از جمله مدل های برتر و گران قیمت در بازار ایران به شمار می روند، به مراقبت دقیق و اصولی نیازمندند تا کارایی خود را در طول زمان حفظ کنند و شما بتوانید سال ها بدون نقص از آن ها بهره ببرید. به همین خاطر ما به شما توصیه می کنیم که به طور دوره ای، کولر گازی هایسنس خود را برای سرویس به دست تکنسین های حرفه ای و کاردان بسپارید تا عمر مفید دستگاه تان افزایش چشمگیری یابد.

سرویس کولر گازی هایسنس

از این رو برای سرویس حرفه ای کولر گازی هایسنس، می توانید به خدمات تخصصی آریابهکار، به عنوان نماینده ی مجاز تعمیرات کولر گازی هایسنس اعتماد کنید و این اطمینان را خواهید داشت که دستگاه تان به بهترین شکل ممکن مورد تعمیرات قرار می گیرد. با این وجود این فرآیند نه تنها زمان بر نیست بلکه به سرعت توسط تعمیرکاران ماهر انجام خواهد شد. لذا برای هماهنگی های لازم با تیم پشتیبانی آریابهکار در تماس باشید تا هماهنگی های لازم برای حضور تکنسین در محل شما فراهم شود.

یادآوری می کنیم که برای حفظ کارایی ایده آل کولر گازی هایسنس، توصیه می شود دست کم سالی یک بار اقدام به سرویس تخصصی آن نمایید. این کار به شناسایی و رفع به موقع هرگونه ایراد احتمالی کمک می کند و نیازی به تعویض قطعات کلیدی در این دستگاه نخواهید داشت.

تعمیر مشکل خنک نکردن کولر گازی هایسنس

آلودگی فیلتر کولر گازی هایسنس می تواند از جمله علل رایج عدم خنک کردن مطلوب کولر گازی هایسنس باشد. فیلترها وظیفه پاک سازی هوای ورودی به سیستم را از آلودگی هایی نظیر گرد و خاک و ذرات معلق بر عهده دارند تا هوای خارج شده از دستگاه تمیزتر و سالم تر باشد و به بهبود عملکرد کولر گازی هایسنس کمک کند. از این رو در صورتی که فیلترها کثیف شوند، می توانند منجر به مشکلاتی در عملکرد دستگاه شوند.

برای استفاده بهینه و اثربخش از کولر گازی هایسنس، انتخاب ظرفیت مناسب و مکان صحیح نصب دستگاه بسیار مهم است. ناهمخوانی اندازه کولر با متراژ و جهت اتاق می تواند منجر به ناکارآمدی دستگاه در خنک کردن فضا توسط کولر گازی هایسنس شود، مصرف انرژی را افزایش دهد و حتی به دستگاه آسیب برساند. بنابراین انتخاب اندازه دستگاه بر اساس فضای مدنظر و نیز دقت در محل نصب کولر، پیش از خرید ضروری است.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی هایسنس

برطرف سازی و تعمیرات مشکل روشن نشدن کولر گازی هایسنس

روشن نشدن کولر گازی هایسنس یکی دیگر از مشکلاتی می باشد که احتمالا به مرور زمان با استفاده نادرست و اشتباه از این دستگاه با آن روبرو خواهید شد و روبرو شدن با این خرابی نیز گویای خرابی گسترده در این دستگاه است که حتما باید توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد؛ چرا که از اصلی ترین دلایل این خرابی می توان به موارد فنی و تکنیکال اعم از موتور، برد، کندانسور و… بپردازیم که صرفا به دست تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص قابل تعمیر هستند و شما نمی توانید به نتیجه مطلوبی برسید.

برطرف سازی و تعمیر صدای ناهنجار کولر گازی هایسنس

صدای ناهنجار و زیادی کولر گازی هایسنس بصورت ناگهانی رخ داده است؟ تا قبل از یک ساعت اخیر، صدایی از کولر گازی هایسنس شنیده نمی شد؟ اگر چنین موردی نیز برای شما رخ داده است باید به اطلاع شما برسانیم که احتمالا موجود زنده ای به درون کولر گازی هایسنس نفوذ کرده است که باید فورا دستگاه را خاموش کنید و با استفاده از چراغ قوه مناسب اقدام به بررسی دقیق کولر گازی هایسنس نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر گردد. از این رو اگر مشکل به این دلیل نبود، باید پروسه تعمیرات تخصصی کولر گازی هایسنس صورت گیرد.

تعمیرات و حل مشکل خاموش شدن کولر گازی هایسنس در حین کار

بدون شک خاموش شدن کولر گازی هایسنس در حین کار یکی از مشکلات اساسی در این زمینه می باشد و اگر با چنین خرابی از در کولر گازی هایسنس روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که اگر این خرابی چندین بار رخ داد، حتما اقدام به عیب یابی تخصصی کولر گازی هایسنس نمایید. به عبارتی اگر کولر گازی هایسنس شما دچار این مشکل شده باشد و باز هم از آن استفاده کنید، مطمئن باشید که خرابی دستگاه شما به مراتب گسترش خواهد یافت. از این رو توصیه می کنیم این خرابی نیز توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس مورد تعمیرات قرار گیرد.

تعمیرات و حل مشکل خاموش شدن کولر گازی هایسنس در حین کار

لازم به ذکر می باشد نقص کمپرسور و موتور کولر گازی هایسنس از علل اصلی خاموشی کولرهای گازی است. از این رو کمپرسور در کولر گازی هایسنس نقش حیاتی در سیکل سرمایش دارد، چرا که مسئولیت فشرده سازی گاز مبرد را بر عهده دارد. بنابراین هر گونه خرابی در این بخش می تواند منجر به اختلال در چرخه تبرید و در نتیجه خاموش شدن کولر گازی هایسنس شود. در صورت بروز چنین مشکلی توصیه می شود که تعمیر و عیب یابی کمپرسور را به دست افرادی با تخصص بالا و مراجعه به مراکز قابل اطمینان واگذار کنید.

تعمیر خرابی برد کنترل الکتریکی کولرگازی هایسنس

برد کولر گازی هایسنس یکی از قطعات کلیدی و بسیار مهم در کولر گازی هایسنس می باشد که تمام قطعات موجود در این دستگاه را مدیریت و کنترل می کند. با این وجود اگر برد کولر گازی هایسنس شما عزیزان خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، می توانید آنرا به تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن مورد ریشه یابی و سپس تعمیرات قرار گیرد و نیازی به خرید برد جدید نداشته باشید.

تعمیرات مشکل از کار افتادن فن پنل کولرگازی هایسنس

یکی دیگر از خدماتی که توسط مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس به شما عزیزان ارائه خواهد شد، تعمیر مشکل از کار افتادن فن پنل کولر گازی هایسنس می باشد که شما می توانید با استفاده از خدمات تخصصی آریابهکار اقدام به رفع این مشکل اساسی و بسیار مهم در کولر گازی هایسنس نمایید. با این وجود اگر با هر گونه خرابی در فن پنل کولر گازی هایسنس روبرو شده اید، می توانید پروسه تعمیر این خرابی را به تکنسین های تعمیرکار آریابهکار بسپارید تا مشکل دستگاه شما این گونه رفع گردد.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی مدیا

تعمیر مشکل یخ زدگی کولرگازی هایسنس

در صورتی که کولر گازی هایسنس را به تازگی خریداری کرده اید باید به اطلاع شما برسانیم که به مرور زمان با استفاده از کولر گازی هایسنس و یا کولر گازی ساخت هر برند با مشکل یخ زدگی روبرو خواهید شد که این مشکل می تواند منجر به خرابی های گسترده در دستگاه شما عزیزان شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت بروز چنین مشکلی با نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را برای عیب یابی و تعمیرات تخصصی انجام دهید تا مشکل رفع شود.

فواید و مزیت های درخواست تعمیرات آنلاین در نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران

اگر کولر گازی هایسنس شما آسیب دیده است و همانند روز اول کار نمی کند و مایل هستید که این دستگاه را در نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی هایسنس تعمیر کنید، لازم به ذکر است که مزایای متعددی به شما تعلق خواهند گرفت. حال ممکن است به این سوال برسید که این مزایا شامل چه مواردی می شوند؟ در خصوص این مزایا باید به اطلاع شما برسانیم که وقتی این مزایا به شما تعلق می گیرند، شما با خیالی آسوده می توانید دستگاه خود را به کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات بسپارید و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

فواید و مزیت های درخواست تعمیرات آنلاین در نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران

اما این مزایا کدام اند؟ اولین مزیتی که می توانیم آنرا در خصوص تعمیرات کولر گازی هایسنس در آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیرات کولر گازی هایسنس نام ببریم، این است که صفر تا صد پروسه تعمیرات دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب و متخصصی که دانش لازم و کافی دارند انجام می شود. به عبارتی ما متعهد به تعمیر تخصصی دستگاه شما هستیم و تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه توسط تعمیرکاران متخصص رفع گردد.

دومین مزیتی که ما در آریابهکار بر خلاف سایر مراکز تعمیراتی به شما ارائه می دهیم، این است که ما به تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم، متعهد هستیم و باید این خدمات به گونه ای باشد که خیال شما نیز از این بابت آسوده گردد. به همین ترتیب ما گارانتی خدمات 90 روزه برای شما در نظر گرفته ایم و می توانید با خیالی آسوده اقدام به استفاده از خدمات تخصصی ما در آریابهکار نمایید. از این رو ساده ترین و پیچیده ترین خدمات ما در آریابهکار شامل گارانتی طولانی مدت می شود.

سومین مزیت تعمیر کولر گازی هایسنس در آریابهکار این است که تکنسین های تعمیرکار آریابهکار که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی کولر گازی هایسنس دارند، خوش قول هستند! متاسفانه در این حوزه افراد متعددی وجود دارند که نسبت به قول هایی که می دهند، متعهد نیستند و ممکن است تاخیر چندین روزه داشته باشند. از این رو ما در آریابهکار نسبت به قول خود متعهد هستیم و تکنسین تعمیرکار آریابهکار در بازه زمانی که با شما هماهنگی های لازم صورت می گیرد، به محل شما اعزام خواهد گردید.

بهترین زمان برای تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران

بهترین زمان برای تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس، دقیقا زمانی می باشد که شما ساده ترین خرابی ممکن را در کولر گازی هایسنس مشاهده می کنید! با این وجود اگر شما در این مواقع با نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران تماس بگیرید، بدون شک مطمئن باشید که مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن بر طرف خواهد شد و می توانید صرفا از طریق تعمیرات تخصصی و بدون نیاز به تعویض قطعات، از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

بهترین زمان برای تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس در تهران

اما اگر این مشکلات را ساده در نظر بگیرید، مطمئن باشید که در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن این خرابی ساده تبدیل به مشکلات گسترده ای خواهد شد و می تواند مشکلات بیشتری را برای شما ایجاد کند. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که ساده ترین خرابی های ممکن را نیز در کولر گازی هایسنس جدی بگیرید و در همان روز اقدام به تعمیرات و عیب یابی تخصصی توسط کارشناسان مجرب و متخصص نمایید.

خدمات پس از فروش کولر گازی هایسنس در تهران

در صورتی که کولر گازی هایسنس شما خراب شده است و مایلید از خدمات پس از فروش کولر گازی هایسنس در تهران استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که به سادگی شما می توانید با خدمات پس از فروش کولر گازی هایسنس در تهران ارتباط برقرار کنید و از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف نمایید. از این رو برای تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس در تهران می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 اقدام نمایید و درخواست خود را در سامانه مشتریان نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس ثبت کنید.

به همین ترتیب هماهنگی های لازم از این طریق انجام خواهد شد و مشکل دستگاه شما در اسرع زمان توسط تکنسین های متخصص و با تجربه تعمیر می شود. همچنین اگر نیاز به مشاوره بابت تعمیرات و عیب یابی کولر گازی هایسنس دارید، می توانید با شماره های مندرج ارتباط بگیرید و از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید.

چرا تعمیر کولر گازی هایسنس خود را به آریابهکار بسپاریم؟

اینکه آریابهکار را جهت تعمیرات کولر گازی هایسنس انتخاب کنید، ممکن است برای شما سوال شود که آریابهکار چه مزایایی نسبت به سایر مراکز دارد؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که آریابهکار یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات تخصصی است که در طی 3 دهه اخیر همواره ما تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا از طریق تعمیرات تخصصی لوازم خانگی، بتوانیم مشکل مشتریان خود را بر طرف کنیم.

چرا تعمیر کولر گازی هایسنس خود را به آریابهکار بسپاریم؟

همچنین میزان رضایت مشتریان آریابهکار در 3 دهه اخیر بیش از 95 درصد بوده است که این معیار مهمی برای انتخاب تعمیرگاه تعمیرات کولر گازی هایسنس می باشد. اما نکته کلیدی و بسیار مهمی که باید به اطلاع شما برسانیم این است که پروسه عیب یابی و تعمیرات کولر گازی هایسنس شما در صورتی به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد که تکنسین تعمیرکار با تجربه و متخصصی در این زمینه اقدام به تعمیرات دستگاه شما کند. به همین ترتیب ما در آریابهکار به همراه کادر متخصص و مجرب اقدام به تعمیر دستگاه شما می کنیم.

لازم به ذکر است که تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص آریابهکار که در زمینه تعمیرات کولر گازی هایسنس حضور دارند، حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی کولر گازی هایسنس را دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن مشکل دستگاه شما را ریشه یابی و سپس تعمیر کنند. اما تصور کنید که دستگاه گران قیمتی مانند کولر گازی هایسنس توسط افراد تازه وارد و کم تجربه تعمیر شود! بدون شک نه تنها مشکلات این دستگاه بر طرف نخواهند شد، بلکه مشکلات دیگری نیز به این دستگاه اضافه می شوند.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیرات کولر گازی هایسنس را به تکنسین های نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس در تهران و یا محل سکونت خود بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود.

همچنین عامل دیگری که می توانیم در این زمینه به شما معرفی کنیم این است که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم را شامل گارانتی بلند می کنیم تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان مجرب و متخصص ما بسپارید. از این رو اگر پروسه تعمیرات کولر گازی هایسنس خود را به کارشناسان ما بسپارید، مطمئن باشید که دستگاه شما توسط تکنسین های متخصص آریابهکار به همراه 90 روز گارانتی رسمی و شرکتی تعمیر خواهد شد.

نصب و تعمیر کولرگازی و اسپیلت هایسنس در تهران

اولین گام برای استفاده از کولر گازی هایسنس این است که این دستگاه بصورت تخصصی و اصولی توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد! با این وجود اگر کولر گازی هایسنس شما بصورت صحیح نصب نشود، می تواند منجر به خرابی های گسترده ای در دستگاه شما عزیزان شود و لازم به ذکر است که اگر شما پروسه نصب کولر گازی هایسنس را توسط تکنسین های با تجربه و متخصص انجام ندهید، مطمئن باشید که این دستگاه در یک بازه زمانی کوتاهی آسیب خواهد دید!

نصب و تعمیر کولرگازی و اسپیلت هایسنس در تهران

به همین ترتیب اگر به تازگی اقدام به خرید کولر گازی هایسنس کرده اید، توصیه می کنیم عجولانه تصمیم نگیرید و اجازه دهید تا این دستگاه بصورت اصولی توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر شود. توجه داشته باشید که یکی از عوامل رایج در خرابی کولر گازی هایسنس و سایر برندهای کولر گازی، نصب نادرست و اشتباه این دستگاه توسط افراد بی تجربه و کم تجربه می باشد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه نصب این دستگاه را فقط به تکنسین های متخصص بسپارید!

بنابراین اگر نیاز به نصب تخصصی کولر گازی هایسنس دارید، می توانید از طریق تماس با تکنسین های تعمیرکار ما هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین های تعمیرکار مجرب نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس به محل شما اعزام شوند و این پروسه را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهند.

جوشکاری لوله مسی کولرگازی هایسنس و نحوه رفع مشکل آن

اگر لوله مسی کولر گازی هایسنس شما آسیب دیده است، نشان دهنده یک خرابی در این دستگاه می باشد و نباید از این دستگاه استفاده کنید! در این مواقع سعی کنید کولر گازی هایسنس را خاموش کنید و سپس از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم با شما عزیزان صورت گیرد. لازم به ذکر است که جوشکاری کردن و نکردن لوله مسی کولر گازی هایسنس بستگی به میزان خرابی این قطعه دارد و نمی توان این گونه گفت که مشکل شما صرفا از طریق جوشکاری بر طرف می شود!

به همین ترتیب تکنسین تعمیرکار باید اقدام به بررسی و عیب یابی تخصصی این قطعه کلیدی در دستگاه شما کند و اگر از طریق جوشکاری لوله مسی کولر گازی هایسنس، مشکل شما رفع شود بدون شک این پروسه صورت خواهد گرفت. اما اگر به هر دلیلی این آسیب گسترده باشد، بدون شک جوشکاری کردن لوله مسی کولر گازی هایسنس می تواند برای یک بازه زمانی کوتاهی مشکل شما را بر طرف کند و پس از این بازه زمانی، مشکل قبلی را مشاهده خواهید کرد. از این رو باید اقدام به تعویض لوله مسی کولر گازی هایسنس کنید.

تعمیرات کمپرسور کولرگازی هایسنس در تعمیرگاه مرکزی تهران

کمپرسور یا موتور کولر گازی هایسنس، به عنوان قلب و مرکز اصلی سیستم خنک کننده در کولر گازی هایسنس شما عزیزان است و این گونه نیست که شما بتوانید از یک دستگاه کولر گازی که موتور آن خراب شده است استفاده کنید! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر به هر دلیلی با خرابی کمپرسور کولر گازی هایسنس روبرو شده اید، حتما و حتما اقدام به تعمیرات تخصصی این قطعه کلیدی توسط کارشناسان مجرب و متخصص تعمیرگاه مرکزی کنید! اما چرا کارشناسان مجرب و متخصص؟!

تعمیرات کمپرسور کولرگازی هایسنس در تعمیرگاه مرکزی تهران

در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که موتور یا همان کمپرسور کولر گازی هایسنس، یکی از گران قیمت ترین قطعات کولر گازی هایسنس می باشد و اگر این قطعه به افراد بی تجربه و کم تجربه داده شود، با توجه به اینکه دانش لازم و کافی ندارند اقدام به تعویض آن خواهند کرد که این پروسه تعویض به معنای تحمیل هزینه های گزاف به شماست!

با این وجود اگر موتور کولر گازی هایسنس را به تکنسین های با اصالت و متخصص در این زمینه بسپارید، با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به تعمیرات تخصصی آن می کنند تا نیازی به تعویض موتور کولر گازی هایسنس نداشته باشید و صرفا از طریق تعمیراتی که گاها ممکن است چند دقیقه طول بکشد، مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات و هزینه های سنگنین نداشته باشید.

تعمیر کندانسور کولرگازی هایسنس به صورت تخصصی

یکی دیگر از قطعات کلیدی که در سیستم خنک کننده کولر گازی هایسنس شما نقش کلیدی دارد، کندانسور کولر گازی هایسنس می باشد. بنابراین اگر در سیستم خنک کننده کولر گازی هایسنس، یکی از قطعات خراب شود، بنظر شما نتیجه چیست؟ بدون شک نتیجه خرابی این قطعه، از کار افتادن سیستم خنک کننده کولر گازی هایسنس می باشد. بنابراین اگر کندانسور کولر گازی هایسنس شما عزیزان خراب شده است، باید توسط کارشناسان متبحر و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت بروز خرابی کندانسور کولر گازی هایسنس، از این دستگاه به هیچ وجه استفاده نکنید. اما از کجا بفهمیم کندانسور کولر گازی هایسنس خراب شده است؟ برای اطلاع از این خرابی باید به اطلاع شما برسانیم که وقتی کولر گازی هایسنس را روشن می کنید، هیچ سرمایی از این دستگاه را احساس نخواهید کرد که این خرابی خود چندین دلیل دارد و خرابی کندانسور صرفا یکی از این عوامل می باشد.

تعمیر اواپراتور کولرگازی هایسنس

اواپراتور کولر گازی هایسنس مبدل حرارتی می باشد که از لوله های مارپیچ مسی و یا گاهی اوقات از لوله های مارپیچ آلومینیومی تشکیل شده است. اما این قطعه کلیدی چه کاربردی دارد؟ در خصوص این موضوع باید به اطلاع شما برسانیم که درون اواپراتور، گاز مبرد کولر گازی هایسنس وجود دارد و حرارت محیط را به خود جذب می کند و در نهایت باث تبخیر گاز مبرد می شود. با این وجود اواپراتور کولر گازی هایسنس نیز یکی از قطعات کلیدی و بسیار مهم در این دستگاه است و می تواند در یک بازه زمانی کوتاهی به دلیل استفاده نادرست و اشتباه خراب شود.

تعمیر اواپراتور کولرگازی هایسنس

اما آیا اواپراتور کولر گازی هایسنس قابل تعمیر است یا باید اقدام به تعویض آن کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که اواپراتور کولر گازی هایسنس در صورتی باید تعویض شود که تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص اقدام به عیب یابی آن با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا کرده باشد و در نهایت از عدم تعمیر این قطعه مطمئن شود. به همین ترتیب بصورت چشم بسته نمی توان اذعان کرد که اواپراتور کولر گازی هایسنس قابل تعمیر است یا تعویض!

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار این قطعه را توسط ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در ابتدا عیب یابی می کنیم و پس از تشخیص علت خرابی، اقدام به تعمیرات تخصصی آن خواهیم کرد. اما اگر تکنسین تعمیرکار آریابهکار با انجام تعمیرات لازم و کافی متوجه این شد که امکان تعمیر اواپراتور کولر گازی هایسنس وجود ندارد، پروسه تعویض قطعات کولر گازی هایسنس صورت خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که پروسه تعویض اواپراتور کولر گازی هایسنس با استفاده از قطعات وارداتی و شرکتی در آریابهکار به همراه گارانتی رسمی و شرکتی انجام می شود.

برطرف سازی مشکل فیوز حرارتی اتوماتیک یا اورلود کولر گازی هایسنس

در صورتی که اورلود یا همان فیوز حرارتی کولر گازی هایسنس شما آسیب دیده است و مایل هستید تا این قطعه کلیدی بصورت تخصصی عیب یابی و سپس تعمیر شود، می توانید این قطعه را به تکنسین های تعمیرکار ما بسپارید تا به بهترین شکل ممکن پروسه عیب یابی آن صورت گیرد. توجه داشته باشید که عیب یابی فیوز حرارتی کولر گازی هایسنس نیاز به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا دارد و این گونه نیست که با ابزارهای تعمیراتی ساده بتوانید این قعطه را عیب یابی کنید!

تعمیر کولر گازی های اینورتر و معمولی هایسنس در نمایندگی تهران

تعمیر کولر گازی های اینورتر و معمولی هایسنس در نمایندگی تهران

اگر کولر گازی هایسنس شما اینورتر و یا معمولی می باشد و به هر دلیلی خراب شده است، برای آریابهکار هیچ تفاوتی بابت تعمیرات ندارد و شما می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تکنسین های تعمیرکار ما بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود. لازم به ذکر است که نسخه اینورتر کولر گازی هایسنس، نسخه بروز شده و مدرن است که تعمیرات آن فقط و فقط با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا امکان پذیر می باشد و این گونه نیست که این دستگاه به سادگی تعمیر شود.

تاریخچه نمایندگی تعمیر کولرگازی هایسنس در تهران

در سال ۱۹۶۹ میلادی شرکت هایسنس در شهر چینگ دائو تأسیس شد و با ایجاد انقلابی بزرگ در صنعت تولید لوازم الکتریکی به اوج موفقیت رسید. از این رو نخستین محصولی که این برند توانست تولید کند، یک رادیو بود که به بازار عرضه شد و پس از گذشت مدتی، هایسنس اولین تلویزیون سیاه و سفید خود را به بازار عرضه کرد؛ اگرچه تولید این تلویزیون ها تا سال ۱۹۷۹ به صورت محدود انجام می شد.

در نهایت با تحولاتی که در سیاست های دولت شکل گرفت و تمرکز بر توسعه صادرات الکترونیک، هایسنس آغاز به گسترش محصولات خود کرد. تولید تلویزیون های سیاه و سفید آغاز شد و به سرعت به تمامی نقاط جهان صادر شدند. با این وجود یکی از محصولات جدیدی که توسط برند هایسنس طراحی و تولید شده است و در بازار ایران چندین سال است که مورد استقبال قرار گرفته، کولر گازی هایسنس می باشد که از کیفیت بالایی برخورد دار است و تکنولوژی روز دنیا در این دستگاه اعمال شده اند.

تفاوت نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس با سایر مجموعه های تعمیرات در تهران

مهم ترین تفاوت های نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس با سایر مجموعه ها در نوع خدمات، کیفیت خدمات، تضمین خدمات و فرد ارائه دهنده خدمات می باشد که وقتی این 4 عامل در کنار هم قرار می گیرند، می توانند بهترین نتیجه ممکن را به شما ارائه دهند. با این وجود اگر به هر دلیلی نیاز به تعمیرات کولر گازی هایسنس دارید، توصیه می کنیم روند تعمیرات این دستگاه را به تکنسین های مجاز و مجرب بسپارید تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه انجام شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید.

تفاوت نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس با سایر مجموعه های تعمیرات در تهران

لازم به ذکر می باشد که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس تمام خدمات خود را به همراه تضمین خدمات و تکنسین های متخصصی که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات کولر گازی هایسنس دارند به شما ارائه می دهیم تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود.

مهمترین نکات از زبان تعمیرکار نمایندگی تعمیر کولرگازی هایسنس

برای آنکه بتوانید از کولر گازی هایسنس برا چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، باید و باید اقدام به مطالعه دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه کنید تا به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید! از این رو مهم ترین بایدی که باید آنرا رعایت کنید، تنها این یک عامل می باشد که درون آن ده ها باید دیگر نوشته شده اند.

همچنین مهم ترین نبایدی که باید به اطلاع شما برسانیم این است که اگر متوجه خرابی خاصی در کولر گازی هایسنس خود شده اید، نباید تحت هر شرایطی از آن استفاده کنید!

عواملی که باعث می شود کولر گازی هایسنس به تعمیر نیاز پیدا کنید؟

مهم ترین عاملی که ممکن است ناشی از آن نیاز به تعمیرات کولر گازی هایسنس پیدا کنید، استفاده نادرست و اشتباه از این دستگاه می باشد که اگر سعی کنید از این دستگاه بصورت اصولی استفاده کنید، مطمئن باشید که چندین سال نیازی به تعمیرات نخواهید داشت. از این رو برای آشنایی با نحوه استفاده صحیح و اصولی از این دستگاه، توصیه می کنیم دفترچه راهنمای استفاده از کولر گازی هایسنس را مطالعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 2 Comments

  1. با سلام،
   کاربر گرامی از دلایل این مشکل می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  2. مشکل در برق ورودی دستگاه
  3. اتصالی در سیمکشی
  4. قطع شدن جریان توسط مدارشکن
  5. کثیف شدن فیلتر
  6. یخ زدن کوپلهای کندانسور
  7. و …
  8. در صورتی که می توانید این موارد را بررسی کنید و آن ها را بر طرف کنید. در غیر این صورت بهتر است درخواست تعمیرکار حرفه ای را بدهید تا مشکل را برای شما برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214