skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۰۲۱۹۱۰۰۶۶۷۶

شرکت آریابهکار با افتخار تعمیر گوشت کوب برقی براون – Braun را انجام می دهد و این خدمات با گارانتی ۹۰ روزه ارائه می گردد.

خدمات تعمیر گوشتکوب برقی براون – Braun در شرکت آریابهکار :

تعمیر گوشت کوب برقی براون

_ با داشتن سه دهه تجربه منحصر به فرد در تعمیر گوشتکوب برقی براون – Braun و استفاده از تکنسین های فنی و مجرب اتحادیه در تعمیر گوشتکوب برقی براون – Braun

_ کلیه خدماتی که در شرکت آریا بهکار جهت تعمیر گوشتکوب برقی براون – Braun انجام می شود دارای گارانتی سه ماهه از طرف شرکت است.

_ استفاده از قطعات فابریک در تعمیر گوشت کوب برقی برند براون – Braun مانند تعویض موتور اصلی شرکتی، گیربکس اورجینال و فابریک، تعمیر برد گوشتکوب برقی براون – Braun.

از گوشتکوب برقی براون – Braun می توان در غذاهای سرد و گرم استفاده کرد و شستن این گوشتکوب برقی براون – Braun بسیار آسان است.

باتوجه به قابلیت های گوشت کوب برقی براون – Braun شرکت تعمیرات آریا بهکار به عنوان یکی از قطب های مهم تعمیرات گوشتکوب برقی براون – Braun در تهران است.

شرکت آریا بهکار با استفاده از جدیدترین متد و با تحویل به موقع به مشتری با کیفیت کاری بالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

چرا گوشت کوب برقی صدا می‌دهد؟

خرابی درب گیربکس، نقص فنی در موتور و آب شدن بخشی از کوپل ها علت صدای غیرطبیعی گوشت کوب برقی است.

چرا گوشت کوب برقی غذا را به درستی له نمی کند؟

اگر تیغه گوشتکوب له شده باشد غذا را به درستی له نمی کند ، همچنین ممکن است اطراف تیغه غذا جمع شده باشد.

چراگوشتکوب برقی روشن نمی شود؟

ورود ضربه به بدنه، سوختن برد گوشتکوب برقی به دلیل نوسان برق، داغ شدن و گاهی سوختن موتور گوشت و عدم استفاده از ظرف با حجم استاندارد باعث می شود تا گوشتکوب برقی روشن نشود.

4/5 - (3 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Back To Top