skip to Main Content
تعمیر گوشت کوب برقی بوش
شماره نمایبندگی تعمیر گوشت کوب برقی بوش

آیا برای پیدا کردن متخصص تعمیر گوشت کوب برقی بوش به مشکل خورده اید؟ آیا یافتن یک تعمیرکار خبره و با تجربه برایتان سخت است؟ به دلیل حساس بودن تعمیر گوشت کوب برقی بهتر است حتما از متخصص آن کمک بگیرید اما با وجود شرکت آریابهکار و جمعی از بهترین متخصصان آن دیگر جای نگرانی نیست. آریابهکار یک شرکت تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی می باشد.

شرکت آریابهکار با ارائه بهترین خدمات و حتی انجام تعمیر در محل مورد نظر متقاضیان، در تلاش است بهترین تجربه را از تعمیر لوازم خانگی برایتان رقم بزند. تعمیرات صورت گرفته بر روی گوشت کوب برقی بوش دارای 90 روز تعهد شرکتی معتبر می باشد و در این مدت اگر دستگاه با مشکل مشابهی روبه رو شود و نیاز به تعمیر مجدد داشته باشد به رایگان تعمیر میشود.

معرفی گوشت کوب برقی بوش

گوشت کوب برقی دستگاهی است برای پوره و مخلوط کردن غذا که به عنوان همزن دستی نیز شناخته میشود. این دستگاه از یک موتور الکتریکی که تیغه را به یک جهت مشخص به حرکت در می آورد و بدنه بیرونی دستگاه که معمولا از پلاستیک محکمی مثل پلی پروپیلن ساخته شده تا در برابر حرارت مقاوم باشد.

معرفی گوشت کوب برقی بوش

گوشت کوب برقی بوش یکی از بهترین و معتبرترین برند های دنیا است. این دستگاه بسیار کاربردی است و قدرت خوبی دارد و با استفاده از آن میتوان غذاهای لذیذ و متنوعی درست کرد. باید در شستشوی آن دقت کنید و قبل از شستن دستگاه را از برق بکشید. قسمت های مختلف آن را از هم جدا کنید و بخش هایی که نمیتوانید با آب تمیز کنید از یک پارچه نمدار استفاده کنید. اما بجز شستشو باید مراقب نکته های دیگر درمورد این دستگاه باشید مانند میزان ولتاژ مصرفی این دستگاه.

با این وجود اگر باز هم گوشت کوب برقی بوش شما خراب شد نگران نباشد همیشه اولویت اول با تعمیر است نه خرید!

تعمیرات گوشت کوب برقی بوش

با نگه داری نادرست از گوشت کوب برقی بوش ممکن است به تعمیر نیازمند شود. از طرف دیگر به دلیل پیچیدگی و تخصصی شدن تعمیرات باید اطمینان حاصل کنید که در صورت خراب شدن دستگاه به مرکز تعمیرات معتبری مراجعه کنید. مخصوصا که برند بوش انواع مختلفی از این دستگاه را به بازار عرضه کرده، که این قضیه کار متخصصان را کمی سخت تر میکند. پس انتخاب شما باید مرکز تعمیراتی باشد که علاوه بر رفع اصولی مشکلات، از دوباره اتفاق افتادن آنها نیز جلوگیری کند.

در چه شرایطی گوشت کوب برقی بوش نیاز به تعمیر دارد؟

 • شروع به سروصداهای ناهنجار میکند.
 • لرزش زیاد دستگاه
 • پاره شدن سیم برق
 • خاموش شدن و دوباره روشن نشدن آن
 • روشن شدن اما کار نکردن
 • کارنکردن کلید روشن و خاموش

سایر خدمات آریابهکار: تعمیر گوشت کوب برقی براون

نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر گوشت کوب برقی بوش

برای تعمیر گوشت کوب برقی بوش باید از متخصص آن کمک بگیرید تا با ارائه بهترین خدمات کار شما را به شکلی بینظیر انجام دهد. شرکت آریابهکار نمایندگی مرکزی و معتبر با جمعی از بهترین متخصصان خبره در زمینه تعمیرات لوازم خانگی با بیش از 30 سال سابقه کار درخشان در تعمیر بیش از 86 برند لوازم خانگی با ارائه ضمانت کیفیت 90 روزه، برای تعمیر گوشت کوب برقی بوش یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه کار خود است و در صورت لزوم فقط از قطعات اصلی و اورجینال استفاده میکند.

نمایندگی مرکزی و معتبر تعمیر گوشت کوب برقی بوش

شما میتوانید از طریق قسمت تماس با ما و یا شماره تماس های زیر با ما در ارتباط باشید:
 • شماره تماس مرکز سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷ -۰۲۱
 • شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 • شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 • شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

خدمات و سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر گوشت کوب برقی بوش

اگر هر مشکل کوچک یا بزرگی برای گوشت کوب برقی بوش شما عزیزان پیش آمده باشد اصلا جای نگرانی نیست. زیرا شرکت آریابهکار از نظر فنی یا موجود بودن قطعات هیچگونه محدودیتی ندارد و تمامی مشکلات به صورت تخصصی برطرف میشوند. شما میتوانید با مراجعه به یکی از شعب آریابهکار به صورت رایگان گوشت کوب برقی بوش خود را عیب یابی کنید و پس از برآورد هزینه اقدام به تعمیر آن کنید.

از جمله خدمات و سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر گوشت کوب برقی بوش که شرکت آریابهکار به شما ارائه میدهد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تعویض سیم رابط
 2. تعویض یا تعمیر برد و مدار الکترونیکی
 3. تعویض ظروف گوشت کوب برقی
 4. دکمه های گوشت کوب برقی
 5. تعمیر موتور انواع گوشت کوب های برقی
 6. برطرف کردن صدای زیاد
 7. برطرف کردن لرزش زیاد در حین کار
 8. عیب یابی و تعویض کلیه قطعات مکانیکی و تیغه های انواع گوشت کوب برقی

فرایند تعمیر گوشت کوب برقی بوش توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

فرایند تعمیر گوشت کوب برقی بوش توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

فرایند تعمیر گوشت کوب برقی بوش که توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار انجام میشود نیازمند چک کردن موارد زیر است:

1) اتصالات و بدنه

از آنجا که برای استفاده از گوشت کوب برقی بوش آن را زیاد جا به جا و سیمش را باز و جمع میکنیم، این احتمال وجود دارد که سیمش از داخل قطع شود. یا به دلیل آنکه این دستگاه را روی حرارت نیز میتوان استفاده کرد ممکن است که سیم بسوزد. همچنین باید بدنه آن را بررسی کرد که مبادا شکستگی وجود داشته باشد.

2) کلید ها

بیشترین خرابی ها معمولا میتواند برای کلید ها اتفاق بیوفتد. در اکثر مواقع اگر گوشت کوب را به برق بزنید و روشن نشود احتمال خرابی کلید ها خیلی بالا است.

3) موتور

گاهی اوقات گرد و خاک زیاد میتواند باعث شود موتور گوشت کوب برقی بوش به خوبی کار نکند و یا در صورت وجود شکستگی ممکن است قطعه کوچکی وارد موتور شده و باعث مختل شدن کار آن شود.

4) شفت تیغه

بعضی مواقع گیر کردن مقداری باقی مانده غذا در شفت موتور میتواند مانع از چرخش تیغه ها شود در این صورت به زور بیرون کشیدن غذا ممکن است صدمه جدی به تیغه ها واردکند.

مزایای تعمیر گوشت کوب برقی بوش در آریابهکار

در مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی برقی آریابهکار، خدمات تخصصی تعمیر گوشت کوب برقی بوش توسط تیمی متخصص و باتجربه صورت میگیرد. به همین دلیل تمام تلاش خود را میکنیم که تعویض قطعات صورت نگیرد.

مزایای تعمیر گوشت کوب برقی بوش در آریابهکار

اما مزایای تعمیر گوشت کوب برقی بوش در آریابهکار که به شما عزیزان تعلق میگیرند شامل مواردی میشوند که تضمین کننده تخصص ما به شما عزیزان است. که شامل موارد زیر میشوند:
 1. ارائه گارانتی خدمات 90 روزه تعمیرات
 2. تعمیرات تخصصی دستگاه توسط متخصصان تعمیر گوشت کوب برقی
 3. استفاده از قطعات اورجینال به جای معیوب
 4. امکان استفاده از خدمات حضوری و غیر حضوری
 5. یک هفته مهلت تست رایگان

کلام آخر

تعمیر گوشتکوب برقی بوش کار حساسی است و حتما باید توسط یک متخصص تعمیرکار لوازم خانگی انجام شود. مرکز تعمیرات لوازم خانگی آریابهکار، دارای باتجربه و ماهرترین متخصصان تعمیر لوازم خانگی و گوشت کوب های برقی یکی از بهترین گزینه ها برای تعمیر گوشت کوب برقی بوش شما است. در صورت بروز هرگونه مشکل برای گوشت کوب برقی بوش با مراجعه شما به یکی از شعب آریابهکار پس از عیب یابی رایگان برای دستگاه خود میتوانید اقدام به تعمیر آن کنید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

امتیاز page

This Post Has 8 Comments

 1. ببخشید گوشت کوب برقی من یکدفعه وسط کار باهاش خاموش شد هرکاری میکنم روشن نمیشه.
  مشکلش چیه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی از کار افتادن گوشت کوب برقی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. از جمله موارد زیر:
   اختلال در اتصالات
   نوسان برق
   سوختن موتور
   سوختن برد الکتریکی
   ضربه خوردن بدنه
   عدم استفاده از ظرف و تیغه مناسب
   به دلیل حساس بودن این دستگاه بهتر است عیب یابی و تعمیر آن توسط یک تعمیرکار متخصص انجام شود.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی احتمالا مشکلی ک باعث لرزش گوشت کوب برقی به هنگام کار میشود خرابی موتور دستگاه است. در این صورت بهتر این قبل از استفاده بیشتر از آن برای عیب یابی دستگاه از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید. همچنین ممکن است تیغه ها مشکل داشته باشند.

  2. منم دقیقا همین مشکل رو با گوشت کوب برقیم دارم. خیلی میلرزه موقع کار و خیلیم صدا میده!
   حس میکنم جدیدا داغ هم میشه خیلی !!

   1. با سلام،
    کاربر گرامی ممکن است موتور دستگاه شما به مشکل خورده باشد. چرا که علائمی که شما مطرح کردید همگی از علائم خرابی موتور گوشت کوب برقی بوش است. پس بهتر است هرچه زودتر و قبل از استفاده مجدد از دستگاه آن را تعمیر کنید.
    شما میتوانید برای تعمیر موتور گوشت کوب برقی خود با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 2. روزتون بخیر
  دستگاهی که من دارم خیلی صدا میده و میلرزه موقع کار.
  تعمیر میشه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی دستگاه قابل تعمیر است. مشکل آن ممکن است خرابی موتور دستگاه و یا آب شدن کوپل ها باشد.
   برای پاسخ های تخصصی تر میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214