skip to Main Content
تعمیر یخساز اسکاتمن (Scotsman)
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخساز اسکاتمن

تعمیر یخساز اسکاتمن و مشکلاتی که ممکن است بنابر هر دلیلی رخ دهند، می‌توانند از بدو شروع مشکلاتی را برای دارندگان یخساز اسکاتمن ایجاد کنند که جبران این مشکلات کار نسبتا سختی خواهد بود. این در حالی می‌باشد که یخساز اسکاتمن (Scotsman Ice-maker) جزء یکی از بهترین و معروف ترین یخسازهای جهانی بازار کشورمان می‌باشد و می‌توانید این یخساز برند و باکیفیت را در کسب و کارهای خود استفاده کنید. اما کیفیت بالای این دستگاه به معنای امکان استفاده نادرست از آن نمی‌باشد!

بدین معنا که در طی استفاده از یخساز اسکاتمن باید یکسری نکات را رعایت کنید تا نه تنها عمر مفید دستگاه شما افزایش پیدا کند، بلکه خرابی هایی نیز برای آن رخ ندهد و نیازی به تعمیرات یخساز نداشته باشید. با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم شما را با مشکلات رایج و نحوه تعمیرات یخساز اسکاتمن آشنا سازیم تا در صورت بروز هر گونه خرابی بتوانید مشکل را ریشه یابی و در صورت امکان رفع کنید.

نمایندگی تعمیر یخساز اسکاتمن

در صورت خرید یخساز اسکاتمن از فروشگاه‌های مجاز و معتبر، برگه‌ای به عنوان برگه گارانتی با بازه زمانی مشخص و دارای شرایطی خاص به شما تعلق می‌گیرد که در هنگام بروز هر گونه در بازه زمانی گارانتی می‌توانید به نمایندگی تعمیر یخساز اسکاتمن مراجعه کنید تا از خدمات پس از فروش اسکاتمن استفاده نمایید و بدون پرداخت هر گونه هزینه تعمیرات، مشکل را برطرف کنید. بنابراین این فرصت نیازمند اعتبار کافی گارانتی یخساز اسکاتمن می‌باشد و نباید آنرا فراموش نمایید.

اما اگر با بررسی دقیق کارت گارانتی متوجه این شدید که اعتبار کارت گارانتی به اتمام رسیده است، نمی‌توانید از خدمات پس از فروش استفاده کنید و صرفا می‌بایست به مرکز تعمیر یخساز اسکاتمن در تهران و یا سایر استان‌های کشور مراجعه کنید تا از نزدیک توسط تکنسین‌های مجرب با استفاده از قطعات وارداتی یخساز اسکاتمن خدمات تعمیرات برای شما انجام شود.

تعمیرات یخساز اسکاتمن

آریابهکار با بیش از 30 سال تجربه درخشان به عنوان مرکز تخصصی تعمیر یخساز اسکاتمن (Scotsman) به اتفاق کادری مجرب آماده ارائه خدمات تعمیر یخساز شما با بهترین کیفیت ممکن و قطعات کاملا وارداتی برند اسکاتمن می‌باشد. جهت درخواست تعمیر می‌توانید از طریق شماره 02145437 با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر یخساز اسکاتمن

اگر از یخسازهای اسکاتمن استفاده می نمایید و اکنون قصد دارید جهت تعمیرات و یا سرویس دستگاه مدو اقدام نمایید، باید بدانید که در نمایندگی تعمیر یخساز اسکاتمن، خدماتی تعریف شده است که از سطح کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و توسط مجرب ترین تعمیرکاران اجرا می شود.

در راستای ارائه خدمات ارزشمند به کاربران، یک تیم پشتیبانی فعال در واحد مرکزی قرار داده شده است تا پاسخگوی تمامی نیاز ها و درخواست های کاربران باشند. همچنین تمامی ابزار های تخصصی تعمیر یخساز اسکاتمن در نمایندگی آریابهکار قرار داده شده است تا در زمان مراجعه به محل و یا انجام تعمیرات در نمایندگی، تست های تخصصی بر روی دستگاه صورت گیرد.

تمامی تعمیراتی که در نمایندگی مرکزی تعمیر یخساز اسکاتمن آریابهکار صورت می گیرد از ضمانت نامه معتبر 90 روزه برخوردار است که برای استفاده از آن هیچ گونه قید و شرطی تعریف نشده است. با وجود چنین شرایطی در هر زمان که یخساز شما با مشکلات جدی روبرو شد می توانید از از خدمات رایگان آریابهکار استفاده نمایید.

این مورد تنها خدمات رایگانی نیست که در نمایندگی تعمیر یخساز اسکاتمن در اختیار شما قرار می گیرد، بلکه شما می توانید با 7 روز از دستگاه خود استفاده نمایید و تمامی بخش های آن را تست نمایید. در این مدت زمان اگر احساس کردید که تعمیرات صورت گرفته به درستی انجام نشده است، می توانید با تیم پشتیبانی که شماره های برقراری ارتباط با آن در داخل صفحه قرار داده شده است، تماس حاصل نمایید و درخواست تعمیرات مجدد نمایید. از بابت هزینه های تعمیر مجدد یخساز اسکاتمن نگران نباشید چرا که تمامی روال تعمیرات مجدد کاملا رایگان بوده و نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نیست.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر یخساز اسکاتمن

برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر یخساز اسکاتمن و استفاده از خدمات ارزشمند آن می توانید از دو طریق اقدام نمایید که در این بخش به صورت کامل به بررسی هر یک از روش های تماس، خواهیم پرداخت.

روش اول برقراری ارتباط مستقیم با کارشناسان نمایندگی مجاز تعمیر یخساز اسکاتمن می باشد که شماره های برقراری ارتباط مستقیم در داخل صفحه قرار داده شده است.این شماره ها شما را به کارشناسان پاسخگو متصل خواهند نمود که می توانید در این بخش تمامی سوالات و ابهامات خود را مطرح نمایید و پاسخ کامل و تخصصی هریک را دریافت نمایید. در نهایت درخواست تعمیر یخساز اسکاتمن را ثبت نمایید تا اعزام تعمیرکار صورت پذیرد.

روش دیگری که در پیش روی شما قرار دارد، ارتباط غیر مستقیم با کارشناسان پاسخگو نمایندگی تعمیر یخساز اسکاتمن می باشد. در این روش شما به جای تماس با شماره های قرار داده شده، از فرم درخواست داخل صفحه استفاده می نمایید و اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق در آن درج می نمایید.

با تکمیل فرم درخواست و ارسال آن، در کوتاه ترین بازه زمان کارشناسان با شما تماس حاصل می نماید و که همانند رویه گفته شده در ارتباط مستقم می توانید رویه کاری خود را پیش ببرید و در نهایت درخواست تعمیر یخساز اسکاتمن را ثبت نمایید.

پس از تماس با نمایندگی مرکزی با هریک از روش های گفته شده و ثبت درخواست تعمیرات، مجرب ترین تعمیرکاران یخساز اسکاتمن به همراه ابزار های تخصصی به محل مورد نظر شما ارسال خواهند تا تمامی مشکلات و نواقص ایجاد شده در دستگاه را برطرف نمایند.

علت روشن نشدن یخساز اسکاتمن

رایج ترین مشکلی که ممکن است برای دستگاه شما رخ دهد، روشن نشدن یخساز اسکاتمن می‌باشد که در اینصورت دستگاه شما هیچ عملکرد مثبتی از خود نشان نخواهد داد و فورا به این نتیجه خواهید رسید که دیگر قابل استفاده نمی‌باشد! اما این گونه نیست چرا که گاهی اوقات برخی مشکلات و مسائل ساده می‌توانند باعث روشن نشدن یخساز شما شوند که می‌توانید آنرا ریشه یابی و تعمیر کنید و نیازی به خرید یخساز جدید نخواهید داشت.

با این وجود صرفا به یک علت یخساز شما با مشکل روشن نشدن روبرو نخواهد شد و بلکه دلایل متعددی نیز برای این خرابی وجود دارند که در صورت بروز این چنین خرابی باید فورا اقدام به تعمیر یخساز اسکاتمن نمایید. در ادامه با دلایل اصلی که می‌توانند منجر به این خرابی شوند آشنا خواهید شد.

1. خرابی کلید خاموش/روشن

کلید 0/1 یا همان کلید روشن/خاموش یخساز اسکاتمن (Scotsman)، اصلی ترین وظیفه را در روشن کردن دستگاه بر عهده دارد و با بروز هر گونه خرابی برای این قطعه از یخساز، هر چند تمام قطعات یخساز اسکاتمن سالم و بدون مشکل باشند، اما نمی‌توانید به دلیل این خرابی اقدام به استفاده از یخساز کنید! در نتیجه این یک خرابی کلیدی و اصلی می‌باشد و نباید آنرا ساده بگیرید. با این وجود توصیه می‌کنیم برای رفع این خرابی به مرکز تعمیر یخساز اسکاتمن مراجعه نمایید تا توسط تکنسین رفع شود.

کلید خاموش روشن یخساز اسکاتمن

2. خرابی کابل برق یخساز

معمولا به دلیل عدم نگهداری و استفاده صحیح از یخساز، ممکن است دوشاخه برق یخساز اسکاتمن دچار پارگی و فرسودگی شود که این خرابی می‌تواند منجر به قطع و وصلی برق شود و در این صورت احتمال بروز خرابی‌های گسترده زیاد می‌باشد؛ چرا که قطع و وصل شدن برق می‌تواند باعث اتصالی و از کار افتادن قطعات اصلی درون یخساز شوند. با این وجود در ابتدا توصیه می‌کنیم همیشه از محافظ برق مناسب استفاده کنید تا سلامت دستگاه را تضمین کنید!

همچنین در صورت بروز هر گونه قطع و وصلی و همچنین پارگی کابل برق یخساز فورا اقدام به تعمیر و تعویض آن نمایید تا این خرابی را در همان ابتدا رفع کنید و اجازه ندهید به قطعات اصلی یخساز اسکاتمن آسیب برساند.

3. ایراد در برد الکترونیکی

برد نه تنها در یخساز اسکاتمن بلکه در تمامی لوازم خانگی برقی جزء مهم ترین و کلیدی ترین قطعات می‌باشد که وظیفه آن به طور کلی، کنترل و هدایت دستورات به سایر اجزای دستگاه است که در صورت خرابی آن، به طور کل کارکرد دستگاه با اختلال مواجه خواهد شد. به همین دلیل دستگاه به هیچ عنوان روشن نخواهد شد! با این وجود اگر احساس می‌کنید خرابی از برد یخساز اسکاتمن می‌باشد، نیازی به تعویض آن ندارید چرا که تکنسین‌های ما در صورت امکان تعمیر برد، آنرا تعمیر خواهند کرد.

تعمیر برد یخساز اسکاتمن

4. وجود اشکال در برق ورودی

اگر ساکن استان تهران هستید، حتما نوسان برق را در طول روز ممکن است احساس کرده باشید! در طول روز بصورت خواسته یا ناخواسته با نوسان برق روبرو می‌شوید و این نوسان برق می‌تواند بصورت مستقیم سلامت دستگاه شما را هدف بگیرد و با مشکل روشن نشدن یخساز اسکاتمن (Scotsman) روبرو شوید! با این وجود تنها توصیه‌ای که برای شما داریم این است که در ابتدا برق ورودی محل کار یا منزل‌تان را بررسی کنید و همچنین حتما از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر بخساز آکوا

علت صدای زیاد یخساز اسکاتمن

یخساز اسکاتمن نیز همانند تمام وسایل برقی خانگی که دارای موتور هستند، طبیعتا در حین کار صدایی را تولید خواهد کرد که این صدا نشان دهنده روشن بودن دستگاه می‌باشد و جای هیچ نگرانی ندارد. اما اگر با روشن کردن یخساز اسکاتمن متوجه این شدید که سر و صدای آن غیر طبیعی است و در طی ماه‌های اخیر این صدا را نشنیده بودید، نشانه یک هشدار می‌باشد که باید آنرا جدی بگیرید! چرا که ار به موقع اقدام به تعمیر یخساز اسکاتمن نکنید، ممکن است خرابی‌های زیادی ایجاد شوند.

معمولا این سر و صدای ناهنجار به دلیل عدم تراز بودن یخساز اسکاتمن رخ می‌دهد که در حین نصب آن بهتر است از افراد متخصص و تکنسین یخساز اسکاتمن درخواست کنید تا از تراز بودن دستگاه اطمینان خاطر داشته باشید. اما اگر با تراز کردن دستگاه باز هم این صدای زیاد را شنیدید، وقت آن رسیده است که فورا به مرکز تعمیر یخساز اسکاتمن مراجعه کنید تا این خرابی از نزدیک توسط تکنسین‌ها عیب یابی و رفع مشکل گردد.

لازم به ذکر است که دیگر عوامل علت صدای زیاد یخساز اسکاتمن عبارتند از:

 1. خرابی موتور.
 2. کمپرسور یخساز اسکاتمن (Scotsman).
 3. خرابی فن.

که ما خدمات تعمیر و تعویض تمامی این خرابی‌ها را بدون هر گونه محدودیتی انجام می‌دهیم.

نحوه تراز یخساز اسکاتمن

تولید ضعیف یخ در یخساز اسکاتمن

یخساز اسکاتمن با توجه به قابلیت تولید یخ‌های پودری و قالبی، اغلب برای مصارف خانگی و رستورانی و کافی شاپ و تالارهای پذیرایی قابل استفاده می‌باشد که در کمترین زمان ممکن نسبت به مقدار مورد نیاز شما یخ را تولید و درون مخزن ذخیره می‌کند. با این وجود تولید ضعیف یخ در یخساز اسکاتمن می‌تواند یک مشکل کلیدی باشد! اما چرا یخ در یخساز اسکاتمن به صورت ضعیف تولید می‌شود؟ در ادامه این گزارش به دلایل اصلی این مشکل پرداخته ایم.

1. خرابی دیفراست

دیفراست یخساز اسکاتمن به طور کلی وظیفه یخ زدایی دارد و مانع برفک زدن یخساز می‌شود. با این وجود اگر این قطعه دچار هر گونه خرابی شود، دستگاه شما علیرغم اینکه برفک می‌زند، یخ ضعیفی را تولید خواهد کرد که رضایت شما را به خود جلب نمی‌کند. به همین دلیل اگر با چنین مشکلی روبرو شدید، توصیه می‌کنیم فورا به مرکز تعمیر یخساز اسکاتمن مراجعه کنید تا توسط تکنسین‌ها تعمیر یا تعویض شد.

2. خرابی کندانسور

کندانسور هم در یخچال و هم در یخساز مشترک می‌باشد و کارایی نسبتا یکسانی دارند؛ اما وظیفه کندانسور یخساز اسکاتمن (Scotsman) تبدیل گاز مبرد به مایع در سیکل می‌باشد. در واقع گاز گرم وارد کندانسور می‌شود و سپس گرمای خود را از دست می‌دهد و تبدیل به یک مایع سرد می‌شود! از این رو در صورت خرابی این قطعه گرمای گاز به درستی گرفته نشده و سبب تولید یخ‌های ضعیف می‌شود که صرفا توسط تکنسین تعمیرات یخساز اسکاتمن قابل تعمیر و رفع می‌باشد.

تعویض کندانسور یخساز اسکاتمن

3. گرفتگی مدار سیکل

مدار سیکل یخساز اسکاتمن (چرخه تبرید) به مجموعه فرآیندی گفته می‌شود که چرخه سرما را آنقدر تکرار می‌کند تا عملیات سرد سازی به طور صحیح و دقیق انجام شود. از این رو در هنگام خرابی گاز مبرد، به درستی به گردش در نیامده و سرمای لازمه برای تولید یخ تولید نشده و یخ ساخته شده به شدت ضعیف و آبکی خواهد بود. بنابراین دیگر نمی‌توانید همانند سابق از دستگاه استفاده کنید و صرفا باید از طریق تعمیر آنرا رفع مشکل نمایید.

4. فشار بیش از اندازه آب

اغلب دستگاه هیچ گونه مشکل جدی نداشته و علت تولید یخ‌های ضعیف فقط به خاطر وارد شدن آب بیش از اندازه یا وارد شدن آب با فشار زیاد است؛ چرا که اگر آب وارده با فشار بالایی وارد شود، اجازه ساخت یخ به صورت صحیح به دستگاه داده نخواهد شد. از این رو توصیه می‌شود در هنگام بروز این مشکل، در ابتدا میزان آب ورودی را مورد بررسی قرار دهید.

همچنین بخوانید: تعمیر یخساز الکترولوکس

آب شدن یخ در یخساز اسکاتمن

بدون شک آب شدن یخ در یخساز اسکاتمن به دو عامل کلیدی بستگی دارد که عبارتند از:

 1. خرابی برد
 2. خرابی تایمر یخساز اسکاتمن

از این رو در صورت بروز هر گونه خرابی برای این دو قطعه، نه تنها با مشکل آب شدن یخ‌های تولید شده روبرو خواهید شد، بلکه خرابی‌های دیگری نیز به مرور زمان برای دستگاه شما رخ خواهند داد و نمی‌توانید آنها را به سادگی رفع کنید. با این وجود باید متذکر شویم که این دو علت، اصلی ترین دلایل هستند و دلایل دیگری نیز وجود دارند که باعث آب شدن یخ‌ها می‌شوند.

برای مثال در صورت خرابی سنسور تشخیص آب یخساز اسکاتمن، مقدار آب وارد شده به یخساز بیشتر از حد معمول خود خواهد بود و در نتیجه این آب اضافی وارد یخ‌های از پیش تولید شده خواهد شد. از این رو با دیدن این خرابی توصیه‌ای که برای شما داریم این است حتما در اولین فرصت به مرکز تعمیر یخساز اسکاتمن مراجعه کنید تا از نزدیک این خرابی رفع گردد.

تعویض تایمر یخساز اسکاتمن

نکات نگهداری تعمیر یخساز اسکاتمن

یخساز‌ها نیز همانند دیگر لوازم برقی خانگی به دلیل کارایی بالایی که دارند، نیاز به مراقبت و نظافت بیشتری دارند تا در طول زمان دچار خرابی نشوند؛ این دقیقا یکی از مشکلات اصلی ما در حین استفاده از یخسازها می‌باشد چرا که خیلی کم پیش می‌آید تا نکات نگهداری آنرا با دقت کافی انجام دهیم و صرفا از کنار آنها رد می‌شویم. با این وجود برند و کیفیت یک ماجرای جداگانه می‌باشند و صرف این کیفیت نمی‌توانیم به این نتیجه برسیم که هر اشتباهی را بدون محدودیت می‌توانیم انجام دهیم!

از این رو توصیه‌ای که برای شما داریم این است حتما دفترچه راهنمای یخساز اسکاتمن (Scotsman) را که در جعبه دستگاه می‌باشد را مطالعه کنید تا با تمام نکات کلیدی آشنا شوید. با این وجود ما در ادامه یکسری نکات مهم را گردآوری کرده ایم تا بتوانید با استفاده از آنها هم عمر مفید یخساز را افزایش دهید و هم اینکه مشکلاتی برای آن به وجود نیایند. در ادامه با این راهکارها آشنا خواهید شد:

 1. پس از اتمام کار حتما یخساز را خاموش نمایید و آنرا از برق بکشید.
 2. یخساز را در محیطی مناسب به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 3. از فشردن دکمه‌ها با اجسام تیز بپرهیزید.
 4. دستگاه را به درستی تراز کرده و در صورت عدم تراز بودن، آنرا تنظیم نمایید.
 5. به صورت دوره‌ای حتما اقدام به سرویس یخساز اسکاتمن نمایید.
 6. یخساز را در زمان‌های معین رسوب زدایی نمایید، چرا که آب شهری دارای سولفات زیادی است.
 7. در سر راه یخساز حتما از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.
 8. از لمس کردن یخساز با دست خیس بپرهیزید.
 9. از وارد شدن هرگونه ضربه به یخساز به طور جد خودداری نمایید.
 10. حتما از شلنگ‌های ورودی و خروجی استاندارد استفاده نمایید.
 11. مراقب کابل دستگاه باشید و آن را از هر گونه پارگی و… حفظ نمایید.
 12. تمامی قطعات قابل جدا شدن یخساز را جدا کرده و هر یک را رسوب زدایی نمایید.
 13. در زمان‌های معین به میزان کافی به یخساز استراحت دهید.
 14. در صورت خالی شدن گاز موجود در یخساز سریعا اقدام به شارژ گاز یخساز اسکاتمن آن نمایید.

نحوه استفاده از یخساز اسکاتمن

عیب یابی تعمیر یخساز اسکاتمن

اگر با بررسی جوانب مختلفی که در این گزارش از آریابهکار به آنها اشاره کردیم متوجه این شدید که مشکل دستگاه شما جدی است و یا اینکه تخصص کافی برای تعمیر آن ندارید، توصیه‌ای که برای شما داریم این است که حتما اجازه دهید این خرابی توسط تکنسین‌های مجرب با استفاده از ابزارهای تعمیراتی بروز بررسی شوند. بطور کلی اگر بخواهیم بگوییم، عیب یابی یخساز اسکاتمن به پروسه‌ای گفته می‌شود که در آن تکنسین در بازه زمانی چند دقیقه‌ای با دقت کافی تمام قطعات یخساز اسکاتمن را بررسی می‌کند.

در طی این بررسی، تمام جوانب مختلف را بازبینی خواهد کرد تا در صورت بروز هر گونه خرابی آنها را از طریق تعمیر رفع مشکل سازد! بدین معنا که نیازی به تعویض قطعات یخساز اسکاتمن نداشته باشید و صرف هزینه منصفانه بتوانید مشکل پیش آمده را رفع کنید.

با این وجود ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر یخساز اسکاتمن به همراه تیم مجرب و ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا آماده عیب یابی دستگاه شما هستیم که برای عیب یابی نیز نیازی به پرداخت هزینه ندارید؛ عیب یابی یخساز اسکاتمن در آریابهکار بصورت رایگان انجام خواهد شد.

 • استفاده از قطعات وارداتی و تماما برند.
 • خدمات ویژه با سرعت بالا ظرف مدت 7 روز کاری پس از پذیرش دستگاه.
 • انجام تعمیرات 86 برند مطرح روز دنیا.
 • عیب یابی رایگان یخساز اسکاتمن.

همچنین بخوانید: تعمیر یخساز آزتک

هزینه تعمیر یخساز اسکاتمن

هزینه تعمیر یخساز اسکاتمن بر اساس معیارها و عوامل متعددی محاسبه و تعیین می‌شود و طبیعتا بستگی به خرابی پیش آمده دارد! از این رو نمی‌توانیم قیمت ثابتی را به عنوان هزینه کلی اعلام کنیم. اما همانگونه که در قسمت بالا گفته شد، به محض ورود دستگاه شما به مجموعه، توسط تکنسین‌های مجرب عیب یابی دقیق انجام می‌شود و پس از عبور از این فرایند، هزینه تعمیرات توسط تکنسین‌ها برحسب خرابی پیش آمده برآورد و سپس اعلام خواهد شد و در صورت تایید شما، خدمات تعمیر آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است که تمامی هزینه‌های اعلامی آریابهکار براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه می‌باشند و هزینه غیرمتعارفی از شما جهت تعمیر یا تعویض قطعات یخساز اسکاتمن (Scotsman) دریافت نخواهد شد.

 • هزینه تعمیر یخساز اسکاتمن بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه.
 • گارانتی رسمی 90 روزه برای تمامی خدمات.
 • ارائه فاکتور پس از تعمیر یخساز اسکاتمن.

تعمیر یخساز اسکاتمن در تهران

همانگونه که گفته شد، آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر یخساز اسکاتمن، آماده ارائه خدمات تعمیر تمامی خرابی‌های دستگاه شما می‌باشد. با این وجود برای سهولت دسترسی شما دو شعبه در شرق و غرب تهران آماده کرده ایم که در صورت بروز هر گونه خرابی می‌توانید بصورت حضوری دستگاه را به نزدیک ترین شعبه محل زندگی یا محل کارتان منتقل کنید تا توسط تکنسین‌ها عیب یابی و سپس اعلام هزینه تعمیر شوند.

لازم به ذکر است که ما هیچ گونه محدودیتی جهت تعمیر یخساز اسکاتمن نداریم و تمامی خدمات تعمیر را با 90 روز گارانتی شرکتی آریابهکار و یک هفته تست رایگان انجام می‌دهیم؛ بدین معنا که پس از تعمیر یخساز اسکاتمن (Scotsman) اگر در بازه زمانی مذکور خرابی پیش آمد، ما مجددا بدون هرگونه هزینه‌ای مشکل شما را برطرف خواهیم نمود. در ادامه نیز آدرس شعب مجموعه را درج نموده ایم که می‌توانید بصورت حضوری مراجعه نمایید.

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

تعمیرات یخساز اسکاتمن در تهران

اما اگر به دلیل مشغله بالا نمی‌توانید به شعب ما بصورت حضوری مراجعه کنید، می‌توانید از خدمات پیک رفت و برگشت ما استفاده کنید که برای انجام هماهنگی‌های لازم در ابتدا می‌بایست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا درخواست شما ثبت شود و پیک در بازه زمانی مدنظر شما به محل اعزام شود.

مشکلات رایج یخساز اسکاتمن در یک نگاه

در طی این گزارش از آریابهکار سعی کردیم تا صرفا رایج ترین و اصلی ترین مشکلات احتمالی یخساز اسکاتمن را مورد بررسی قرار دهیم تا در صورت بروز هر گونه خرابی، بتوانید در صورت امکان مشکل را ریشه یابی و رفع نمایید. با این وجود در ادامه قصد داریم تا این مشکلات را بصورت مختصر به همراه نکات و راهکارهای آن بررسی کنیم.

روشن نشدن یخساز اسکاتمناین خرابی معمولا به دلیل از کار افتادن دکمه پاور، پارگی کابل برق و خرابی برد رخ می‌دهد که باید توسط تکنسین بررسی دقیق شود.
صدای غیر عادی یخسازعدم تراز بودن یخساز اسکاتمن عامل اصلی این صدا می‌باشد که توصیه می‌شود اجازه دهید توسط تکنسین ترازبندی شود.
شارژ گاز یخساز اسکاتمندر مجموعه آریابهکار توسط تکنسین در ابتدا بررسی و سپس شارژ می‌شود.
عیب یابی یخسازبصورت رایگان آماده عیب یابی دستگاه شما هستیم.
قطعات یخساز اسکاتمنجهت استعلام موجودی و هزینه قطعه مورد نظر می‌توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.
تعمیر برد یخسازدر صورت امکان تعمیر برد یخساز اسکاتمن، توسط تکنسین‌ها انجام خواهد شد؛ در غیر اینصورت تعویض برد انجام داده می‌شود.
آب شدن یخ یخساز اسکاتمنمعمولا خرابی برد و خرابی تایمر یخساز باعث بروز این مشکل می‌شود.
تعمیر واتر پمپ یخساز اسکاتمنبستگی به خرابی واتر پمپ دارد که اگر جزئی باشد تعمیر می‌شود و در غیر اینصورت تعویض خواهد شد.
تولید ضعیف یخ در یخساز اسکاتمنمعمولا خرابی دیفراست، کندانسور و مدار سیکل رخ می‌دهد که توسط تکنسین قابل رفع و تعمیر می‌باشد.

سوالات رایج تعمیر یخساز اسکاتمن

در ادامه این بخش نیز به سوالات رایج شما جهت تعمیر یخساز اسکاتمن (Scotsman) در آریابهکار پرداخته ایم:

علت تولید ضعیف یخ در یخساز اسکاتمن چیست؟

دلایلی همچون خرابی دیفراست، کندانسور و مدار سیکل یخساز اسکاتمن باعث تولید ضعیف یخ در دستگاه می شوند که باید توسط تکنسین عیب یابی و تعمیر شود.

تعمیر یخساز اسکاتمن در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمامی خدمات ما در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی شرکتی می شوند.

امکان تعمیر برد یخساز اسکاتمن در آریابهکار وجود دارد؟

بله. لازم به ذکر است که برد یک قطعه حساس می باشد و در صورت امکان، در مجموعه ما تعمیر خواهد شد.

امتیاز page

This Post Has 6 Comments

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل برق داشتن بدنه یخساز میتواند به دلیل موارد زیر باشد:

  2. از بین رفتن عایق کابل دستگاه
  3. از بین رفتن سیم های داخلی یخساز
  4. در صورتی که مشکل دستگاه شما این موارد نباشند بهتر است از تعمیرکاران متخصص آریابهکار کمک بگیرید. شما میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

 1. خسته نباشید . از یخساز اسکاتمن برای باغ تالار استفاده میکنم و مصرف زیادی ازش داریم یه وقتایی.
  جدیدا خیلی کم تر و سخت تر یخ تولید میکنه! حس میکنم ضعیف عمل میکنه.
  میخواستم بدونم به نظر شما چه کاری از دستم بر میاد براش انجام بدم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی از دلایل ضعیف شدن یخساز اسکاتمن میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  2. خرابی دیفراست
  3. خرابی کندانسور
  4. گرفتگی مدار سیکل
  5. فشار بیش از حد آب
  6. به دلیل تخصصی بودن بیشتر این موارد بهتر است دستگاه شما توسط یک تعمیرکار متخصص بررسی شود تا نتیجه ی بهتری بگیرید.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی برای دریافت پاسخ این سوال می توانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید تا به این ترتیب کارشناس متخصص برای حل این مشکل شما را راهنمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214