skip to Main Content
تعمیر یخساز الکترولوکس (Electrolux)
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخساز الکترولوکس

تعمیر یخساز الکترولوکس یکی از مجموعه اقداماتی می باشد که با بالاترین میزان کیفیت در مجموعه آریابهکار در حال انجام می باشد. این نمایندگی به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیرات انواع یخساز الکترولوکس از مجرب ترین تعمیرکاران این حوزه برخوردار می باشد و بهترین ابزار های عیب یابی را در خود جای داده است. نمایندگی تعمیر یخساز الکترولوکس در راستای اثبات کیفیت خدمات خود، بعد از برطرف سازی نواقص ایجاد شده در دستگاه، یم هفته مهلت تست رایگان را در اختیار کاربران و متقاضیان قرار می دهد. بعد ار اتمام این بازه، طرح 90 روز ضمانت بی قید و شرط فعال می شود تا خیال متقاضیان خود را از همه جوانب آسوده نماید.

کمپانی، یخساز الکترولوکس است که دارای کیفیت بالایی می‌باشد. با این وجود کیفیت بالای هر دستگاهی گویای عدم خراب شدن آن تحت شرایط سخت و اشتباه نیست و باید از این دستگاه بهترین استفاده را داشته باشید تا در طول زمان آسیبی به آن وارد نشود و نیازی به تعمیرات یخساز نداشته باشید. با این وجود در این گزارش از آریابهکار با مشکلات و نحوه تعمیر یخساز الکترولوکس آشنا خواهید شد.

فهرست

تعمیر تخصصی یخساز الکترولوکس

تعمیر یخساز الکترولوکس زمانی که به صورت کاملا تخصصی صورت پذیرد، این نوید را به شما می دهد که تمامی مشکلات و ایرادات ایجاد شده در دستگاه به صورت کامل و دقیق برطرف گشته است و دیگر با هیچ چالشی مواجه نمی باشید. رویه تعمیر تخصصی یخساز الکترولوکس یک امر قابل اجرا در نمایندگی و مراکز مجاز و معتبر می باشد چرا که در خصوص تمامی اقدامات خود یک برگ ضمانت نامه کتبی به متقاضی تحویل می دهند در در صورت وجود مشکل در دستگاه، به صورت کاملا رایگان اقدام به برطرف سازی آن نماید.

در تعمیر یخساز الکترولوکس به صورت تخصصی تمامی قسمت های تشکیل دهنده دستگاه مورد بررسی قرار می گیرد تا بخش های آسیب دیده به صورت دقیق شناسایی شوند و با مناسب ترین راهکار های موجود نواقص ایجاد شده در هر بخش برطرف گردد.

برای انجام دقیق و بدون اشکال تعمیر تخصصی یخساز الکترولوکس باید از ابزار هایی دقیق با احتمال خطای پایین استفاده شود. ابن ابزار ها در شناسایی مشکلات به تعمیرکار کمک های بسیاری می کنند و روند تست و عیب یابی را بسیار ساده می نمایند.

آریابهکار به عنوان یکی از قوی ترین نمایندگی های فعال در حوزه تعمیر یخساز الکترولوکس از قوی ترین ابزار های تست و عیب یابی استفاده می نماید تا تمامی مشکلات دستگاه را در همان چکاپ اولیه تشخیص دهد و با کم هزینه ترین روش اقدام به برطرف سازی هریک از آنها نماید. در نهایت جهت تضمین برطرف سازی مشکلات ایجاد شده، یک برطر ضمانت نامه معتبر به درخواست کننده تحویل می دهد تا در صورت لزوم به صورت رایگان از آن استفاده نماید.

نمایندگی تعمیر یخساز الکترولوکس

اولین راهکاری که ما به شما در صورت بروز هر گونه خرابی در یخساز الکترولوکس پیشنهاد می‌کنیم، مراجعه به نمایندگی یخساز الکترولوکس (Electrolux) و استفاده از خدمات پس از فروش یخساز الکترولوکس می‌باشد تا از این طریق بتوانید خیلی ساده و سریع بدون پرداخت هزینه ای، تمام مشکلات پیش آمده را رفع کنید. البته لازم به ذکر است که این خدمات در ابتدا ملزم داشتن اعتبار کافی کارت گارانتی می‌باشد و سپس خرابی پیش آمده باید در چارچوب موارد مذکور در کارت گارانتی دستگاه باشد تا این خرابی رفع گردد.

نمایندگی تعمیر یخساز الکترولوکس

اما اگر کارت گارانتی شما اعتبار کافی ندارد، می‌بایست به مرکز تعمیر یخساز الکترولوکس در تهران و یا سایر استان‌ها مراجعه کنید تا از نزدیک توسط تکنسین‌های مجرب رفع و تعمیر شود. آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر یخساز الکترولوکس با بیش از 30 سال سابقه درخشان آماده تعمیر دستگاه شما با قطعات کاملا وارداتی و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا می‌باشد.

همچنین بخوانید: تعمیر یخساز اسکاتمن

خدمات نمایندگی تعمیر یخساز الکترولوکس

نمایندگی تعمیر یخساز الکترولوکس جهت رفاه حال کاربران و انجام به موقع دستورات آنان، خدمات و سرویس هایی را در چارت کاری خود تعریف نموده است تقریبا تمامی آنها در راستای ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به کاربران می باشد. یکی از مهمترین خدماتی که نمایندگی مرکزی تعمیر یخساز الکترولوکس بر روی آن تمرکز بالایی دارد، حفظ جایگاه و ارزش های مخاطبان و اجرای دقیق درخواست های آنان می باشد.

برخی از خدماتی که نمایندگی تعمیر یخساز الکترولوکس در اختیار کاربران خود قرار می دهد به شرح زیر می باشد:

 1. استفاده از نیروهای متخصص تعمیرات
 2. استفاده از قویترین ابزارهای تعمیرات
 3. اعزام نیرو در کوتاه ترین بازه زمانی
 4. تعمیر تمامی انواع یخساز الکترولوکس در محل مورد نظر متقاضی
 5. ضمانت تمامی اقدامات صورت گرفته
 6. ارائه مشاوره رایگان
 7. 7 روز مهلت تست رایگان
 8. پشتیبانی از تمامی مناطق استان تهران
 9. تعیین هزینه ها بر اساس نرخ اتحادیه

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، برخی از خدماتی می باشد که نمایندگی مرکزی تعمیر یخساز الکترولوکس با همان نمایندگی آریابهکار در اختیار کاربران خود قرار می دهد. در راستای پشتیبانی از درخواست های کاربران و مخاطبان خود، امکان برقراری ارتباط به دو روش ارتباط مستقیم و غیر مستقیم را در خود تعریف نموده است تا کاربران به اختیار خود از هریک آنها استفاده نمایند.

دقت داشته باشید که در روش برقراری ارتباط غیر مستقیم باید از فرم استفاده نمایید و تمامی اطلاعات گفته شده در آن را به صورت دقیق تکمیل نمایید و در نهایت آن را ارسال کنید تا کارشناسان پاسخگو هماهنگی های لازم را با شما به عمل آورند.

شماره نمایندگی تعمیر یخساز الکترولوکس

نمایندگی تعمیر یخساز الکترولوکس در تهران جهت ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات در کوتاه ترین بازه زمانی اقدام به ایجاد نمایندگی های متعددی در سطح استان تهران نموده است با پوشش کامل و جامعی در قبال درخواست های متقاضیان ارائه نماید. این نمایندگی بر روی تمامی بخش های پایتخت متمرکز می باشد و یک سرویس خدماتی کامل را در اختیار ساکنین تمامی محله ها و مناطق استان قرار می دهد. هریک از نمایندگی های دایر شده، از یک شماره اختصاصی برخوردار می باشند تا نیاز های هر منطقه به صورت مجزا مورد بررسی قرار گیرد. شماره نمایندگی تعمیرات یخساز الکترولوکس به شرح زیر می باشد:

تعمیر یخساز الکترولوکس در تهران

مجموعه آریابهکار به عنوان معتبرترین مرکز تخصصی تعمیر یخساز الکترولوکس در تهران با بیش از 30 سال سابقه درخشان به همراه کادر مجرب و متعهد، دارای دو شعبه در شرق و غرب تهران می‌‌باشد تا دسترسی شما را به نزدیک ‌ترین تعمیرگاه به یخساز الکترولوکس (Electrolux) تسهیل سازد. از این رو در هنگام خرابی یخساز الکترولوکس، می‌توانید یا به صورت حضوری به نزدیک‌ترین شعبه ما مراجعه کنید یا صرفا از پیک رفت و برگشت آریابهکار (خدمات ویژه غیر حضوری) استفاده نمایید.

تعمیر یخساز الکترولوکس در تهران

لازم به ذکر است که تمامی خدمات تعمیر در مجموعه آریابهکار با استفاده از قطعات کاملا وارداتی یخساز الکترولوکس توسط تکنسین‌های تعمیراتی با 90 روز گارانتی شرکتی انجام می‌شود و در صورت بروز خرابی قطعه/قطعات تعمیر شده پس از تعمیر، بصورت رایگان خدمات تعمیر دستگاه انجام خواهد شد. از این رو جهت انجام هماهنگی‌های لازم می‌توانید با تیم پشتیبانی ما از طریق شماره 02145437 در ارتباط باشید.
 • ارائه قبض دریافت دستگاه توسط پیک پیش از تحویل دستگاه.
 • انجام تعمیرات 86 برند مطرح روز دنیا.
 • استفاده از خدمات حضوری و غیر حضوری آریابهکار.
 • از طریق پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس از سوی متخصصین ما باشید.

هزینه تعمیر یخساز الکترولوکس

هزینه تعمیر یخساز الکترولوکس به طور کلی بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌‌شود و به همین دلیل نمی‌توان هزینه ثابتی را برای آن در نظر گرفت. با این وجود دستگاه شما پیش از تعمیر باید بصورت کامل و جزئی مورد بازبینی تکنسین‌های مجرب مجموعه قرار گیرند تا مشکل دستگاه بصورت دقیق شناسایی شود. پس از آنکه این پروسه کاری برای شما شد، توسط تیم پشتیبانی اعلام هزینه تعمیر می‌شود و در صورت تایید شما، فرایند تعمیرات آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است که تمامی خدمات تعمیر در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی یخساز الکترولوکس (Electrolux) براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه انجام می‌شوند و هیچ هزینه غیرمتعارفی از شما جهت تعمیر یخساز دریافت نخواهد شد.

 • ارسال فاکتور پس از تعمیر یخساز الکترولوکس.
 • امکان عیب یابی حضوری در شعب آریابهکار.
 • تعمیر قطعات معیوب یخساز جهت کاهش هزینه.
 • هزینه‌‌های اعلامی براساس نرخ مصوب اتحادیه می‌باشد.
 • اعلام هزینه تعمیر پس از عیب یابی دقیق.

برق داشتن بدنه یخساز الکترولوکس

یکی از مشکلاتی که ممکن است در طول زمان با آن روبرو شوید، برق داشتن بدنه یخساز الکترولوکس می‌باشد. در واقع مشکل برق داشتن بدنه یخساز الکترولوکس، می‌تواند بنابر دو عامل کلیدی رخ دهد که این دو مورد عبارتند از:

 • از بین رفتن عایق کابل دستگاه
 • از بین رفتن سیم‌های داخلی یخساز

برای مورد اول طبیعتا راهکار ساده‌ای وجود دارد که می‌توانید از طریق تعمیر یا تعویض کابل، آنرا رفع کنید. اما برای مورد دوم کار ساده‌ای در پیش ندارید و باید به مراکز تعمیرات یخساز الکترولوکس (Electrolux) مراجعه کنید تا از نزدیک توسط تکنسین‌های مجرب مشکل شما رفع گردد.

لازم به ذکر است بهترین راه ممکن برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی، استفاده از سیم اتصال به زمین (سیم ارت) می‌باشد که با اتصال سیم ارت یا یکی از پیچ‌های پشت یخساز و در ادامه اتصال سر دیگر سیم به زمین یا پریز برق، همواره می‌توان به راحتی برق‌های اضافی را به خود دستگاه یا به پریز برق برگرداند تا از بروز برق داشتن بدنه یخساز الکترولوکس مشکل نیز جلوگیری شود.

داغ شدن یخساز الکترولوکس

بطور کل داغ شدن یخساز الکترولوکس در یک بازه دمایی طبیعتا یک اتفاق رایج است و اگر به هر دلیلی این میزان دما افزایش چشمگیری پیدا کند، بلاشک از هر وسیله برقی خانگی نه تنها یخساز الکترولوکس به صورت مداوم و مکرر استفاده شود با مشکلات و ایراداتی مواجه خوهد شد که بدون درنگ اصلی ترین آن داغ شدن بی شاز حد یخساز است. از این رو پیشنهاد کارشناسان ما در هنگام استفاده از دستگاه به شما عزیزان این است که در زمان‌های معین به یخساز به میزان کافی استراحت دهید تا با چنین مشکلاتی مواجه نشود.

داغ شدن یخساز الکترولوکس

لازم به ذکر است یخساز دارای قطعه‌ای به نام ترموستات است که وظیفه آن کنترل و مدیریت دمای داخلی دستگاه می‌باشد و اجازه نمی‌دهد تا دما بیشتر از حد معمول شود؛ در نتیجه ممکن است به موتور یخساز الکترولوکس نیز آسیب برساند. در صورت خرابی این قطعه، دستگاه دمای درست را تشخیص نداده و سبب داغ شدن بیش از اندازه دستگاه و خاموش شدن یخساز الکترولوکس می‌شود. بنابر این لازم است تا در صورت خرابی این قطعه سریعا برای تعمیر آن اقدام نمایید.

علت تولید ضعیف یخ در یخساز الکترولوکس

یکی از مشکلاتی که ممکن است در طول زمان با استفاده از یخساز با آن روبرو شوید، تولید ضعیف یخ در یخساز الکترولوکس می‌باشد و این موضوع بسیار کلافه کننده است! اما چرا این مشکل رخ می‌دهد؟ راه حل رفع آن چیست؟ در ادامه این گزارش از آریابهکار سعی داریم تا دلایل مختلف بروز این مشکل و راه حل رفع آنها را برای شما بررسی نماییم.

1. خرابی دیفراست

تعمیرات یخساز الکترولوکس به علت خرابی دیفراست

دیفراست یکی از قطعات مهم و کاربردی در برابر برفک زدن یخساز است که وظیفه آن جلوگیری از برفک زدن یخساز الکترولوکس (Electrolux) می‌باشد و در صورت خرابی این قطعه، طبیعتا دستگاه شما برفک خواهد زد که این برفک نیز می‌تواند در یخسازی دستگاه شما مشکلاتی را ایجاد کند. با این وجود اگر با بررسی دستگاه به این نتیجه رسیدید که برفک در حال تولید می‌باشد، بهتر است تا بروز مشکلات جدی دیگر، در اسرع وقت اقدام به تعمیر این خرابی در مراکز تعمیر یخساز الکترولوکس کنید.

2. گرفتگی مدار سیکل

در زبان عامیانه به مدار سیکل یخساز الکترولوکس، چرخه تبرید نیز گفته می‌شود که سبب به چرخش در آمدن سرما در کل دستگاه می‌شود و در صورت خرابی این قطعه، عملیات سرد سازی به درستی انجام نشده و با مشکلی همچون عدم یخسازی درست مواجه خوهید شد. با این وجود لازم به ذکر است تا بگوییم این قطعه قابل تعمیر نبوده و در صورت خرابی آن می‌بایست اقدام به تعویض مدار سیکل کنید که ما خدمات تعویض آنرا با قطعات کاملا وارداتی انجام می‌دهیم.

همچنین بخوانید: تعمیر یخساز آکوا

3. خرابی کندانسور یخساز الکترولوکس

کندانسور از قطعات مشترک و مهم در یخساز، یخچال و فریزر است که کارایی آن غالبا در هر سه دستگاه به یک شکل می‌باشد و وظیفه این قطعه به طور کلی تبدیل گاز مبرد به مایع در سیکل است؛ بدین معنا که گاز‌های وارده به کندانسور به حالت کلی گرم است که این گازها در کندانسور گرمای خود را از دست داده و در نهایت تبدیل به مایع سرد می‌شود. بنابراین اگر این قطعه به هر دلیلی آسیب ببیند، به جای سرمای لازم برای تولید یخ، گرما وارد دستگاه می‌شود و نتیجه آن هم تولید ضعیف یخ در یخساز الکترولوکس می‌باشد.

تنها راهکاری که برای این خرابی می‌توان پیشنهاد داد، مراجعه به مرکز تعمیر یخساز الکترولوکس (Electrolux) و تعمیر آن می‌باشد.

4. فشار بیش از اندازه آب

شاید با تولید ضعیف یخ در یخساز الکترولوکس به این نتیجه برسید که دستگاه شما آسیب جدی دیده است و به هیچ وجه قابل حل نیست! اما شاید این گونه نباشد و صرفا با انجام یک کار ساده فورا این مشکل را بدون پرداخت هزینه تعمیرات رفع و حل کنید. برای مثال شاید مشکل از فشار بالای آب ورودی یخساز الکترولوکس باشد! بدین معنا که فشار اب شما زیاد است و به همین دلیل یخ ضعیفی در دستگاه شما تولید می‌شود. از این رو توصیه‌ای که برای شما داریم این است حتما فشار آب را کنترل کنید.

برای اطلاع از میزان فشار آب مورد نیاز دستگاه خود می‌توانید دفترچه راهنمای یخساز الکترولوکس را مطالعه کنید تا برحسب مورد نیاز، فشار آب را کم یا زیاد نمایید.

روشن نشدن یخساز الکترولوکس

روشن نشدن یخساز الکترولوکس از رایج ‌ترین مشکلات پیش آمده برای این دستگاه می‌‌باشد که در صورت بروز این مشکل، یخساز قاعدتا کارایی خود را از دست داده و عملا هیچ عملکرد مثبتی نخواهد داشت. اما این خرابی بدین معنا نمی‌‌باشد که دستگاه دیگر قابل استفاده نیست و باید یخساز جدیدی را خریداری کنید! بطور کلی علت روشن نشدن یخساز می‌تواند ناشی از عوامل مختلفی رخ دهد که در ادامه به آنها و راهکارهایشان پرداخته ایم:

1. مشکل در کلید صفر و یک (روشن/خاموش)

تعمیر یخساز الکترولوکس به علت مشکل در کلید صفر و یک (روشن/خاموش)

دکمه 0 و 1 یا پاور یخساز الکترولوکس به عنوان اصلی ترین و کلیدی ترین دکمه دستگاه به حساب می‌آید که اگر به هر دلیلی خرابی شود، کارایی یخساز علنا با اختلال مواجه می‌شود. از این رو توصیه می‌شود به آرامی از این دکمه استفاده کنید و به هیچ وجه با اجسام تیز و برنده مانند چاقو، کلید و… استفاده نکنید. با این وجود در صورت آسیب دیدن این قطعه، با مشکل روشن نشدن یخساز الکترولوکس روبرو خواهید شد که صرفا باید آنرا تعویض کنید و امکان تعمیر آن در شرایط خاص امکان پذیر است.

2. وجود اشکال در برق ورودی

گاهی اوقات ممکن است تمامی قطعات یخساز الکترولوکس سالم باشند و هیچ خرابی در آنها وجود نداشته باشد و صرفا برق ورودی دستگاه، عامل اصلی روشن نشدن یخساز الکترولوکس می‌باشد! بدین معنا که شاید ولتاژ کافی به دستگاه نمی‌رسد و شاید نوسان شدیدی درون دستگاه ایجاد شده است! از این رو توصیه می‌کنیم پریز برقی که از آن استفاده می‌کنید را بررسی کنید و در صورت عدم پیدا کردن مشکل، ترانس برق محل سکونت را نیز بررسی کنید تا این مشکل را شناسایی و رفع نمایید.

3. ایراد در برد الکترونیکی

برد الکترونیکی در تمامی لوازم خانگی برقی از جمله یخساز الکترولوکس یکی از قطعات مهم و اساسی محسوب می‌شود که خرابی آن سبب مختل شدن کارایی دستگاه خواهد شد! برد یخساز الکترولوکس به عنوان رهبر اصلی دستگاه است که وظیفه ارسال و انتقال دستورات شما به قطعات مختلف دستگاه را برعهده دارد و در صورت استفاده‌های نادرست و البته نوسانات برق نیز می‌تواند دچار خرابی‌هایی شود که روشن نشدن یخساز الکترولوکس صرفا یکی از خرابی‌های مذکور می‌باشد.

تعمیر یخساز الکترولوکس به دلیل ایراد در برد الکترونیکی

با این وجود خوشبختانه برد یخساز جزء قطعاتی محسوب می‌شود که قابلیت تعمیر شدن دارد؛ البته تعمیر برد یخساز الکترولوکس (Electrolux) بستگی به شرایط قطعه دارد که به چه میزان خراب شده است؟

لازم به ذکر است که صرف تعمیر یا تعویض برد یخساز الکترولوکس، ما هیچ محدودیتی نداریم و آماده ارائه خدماتی هستیم که با کمترین هزینه ممکن مشکل شما برطرف گردد.

همچنین بخوانید: تعمیر یخساز آزتک

نکات نگهداری از یخساز الکترولوکس

در جهت افزایش طول عمر مفید یخساز الکترولوکس و جلوگیری از پرداخت هزینه‌های تعمیراتی، بهتر است روزانه از یخساز الکترولوکس نگهداری شود و در حین استفاده از آن، نکات نگهداری نیز با بهترین کیفیت انجام شوند؛ در غیر اینصورت باید منتظر خرابی‌هایی باشید که نه تنها وقت شما گرفته می‌شود بلکه باید هزینه زیادی را صرف تعمیر و تعویض قطعات این دستگاه بپردازید. با این وجود توصیه می‌کنیم حتما دفترچه راهنمای یخساز الکترولوکس را مطالعه کنید که بهترین منبع اطلاعاتی برای شما می‌باشد.

نکات نگهداری از یخساز الکترولوکس

از این رو اگر به هر دلیلی به این دفترچه دسترسی ندارید، ما قصد داریم در این بخش از آریابهکار به برخی نکات نگهداری از یخساز الکترولوکس بپردازیم که جهت افزایش طول عمر دستگاه شما تاثیر گذار خواهند بود.
 1. قطعات یخساز الکترولوکس که قابل جدا شدن هستند را به آرامی جدا کرده و رسوب زدایی کنید.
 2. یخساز را در محیطی مناسب به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 3. دستگاه را به درستی تراز کرده و در صورت عدم تراز بودن، آنرا تنظیم نمایید.
 4. از لمس کردن یخساز با دست خیس بپرهیزید.
 5. به صورت دوره‌ای حتما دستگاه را سرویس نمایید.
 6. یخساز را در زمان‌های معین رسوب زدایی نمایید؛ چرا که آب شهری دارای سولفات زیادی است.
 7. در زمان‌های معین به میزان کافی به یخساز الکترولوکس (Electrolux) استراحت دهید.
 8. پس از اتمام کار، حتما یخساز را خاموش نمایید.
 9. در سر راه یخساز حتما از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.
 10. از فشردن دکمه‌ها با اجسام تیز بپرهیزید.
 11. در صورت خالی شدن گاز موجود در یخساز سریعا اقدام به شارژ گاز یخساز الکترولوکس آن نمایید.
 12. از وارد شدن هرگونه ضربه به یخساز به طور جد خودداری کنید.
 13. مراقب کابل دستگاه باشید و آن را از هر گونه پارگی و… حفظ نمایید.
 14. حتما از شلنگ‌های ورودی و خروجی استاندارد استفاده نمایید.
 15. در صورت بروز هر گونه خرابی برای یخساز الکترولوکس (Electrolux)، به مراکز تعمیراتی معتبر مراجعه کنید.

عیب یابی یخساز الکترولوکس

بدون شک یکی از مهم ترین رکن‌هایی که باید پیش از تعمیر یخساز الکترولوکس به آن توجه داشته باشید، عیب یابی و بازبینی دستگاه توسط تکنسین‌های مجرب می‌باشد و اگر این پروسه به درستی انجام نشود، علاوه بر برطرف نشدن مشکل پیش آمده، متحمل هزینه‌های تعمیراتی خواهید شد. از این رو بهتر است برای یک عیب یابی دقیق و درست به مراکز معتبر مراجعه نمایید تا در اولین فرصت با درست ترین تشخیص و در کوتاه ترین زمان ممکن، مشکل پیش آمده با هزینه متعارفی برطرف شود.

ما در آریابهکار به همراه متخصصین مجرب و آموزش دیده، فرآیند عیب یابی یخساز الکترولوکس را با بروز ترین ابزار دنیا و سریع ترین حالت ممکن به صورت کاملا رایگان در حضور شما عزیزان انجام می‌دهیم تا تمام مشکلات دستگاه شما بصورت دقیق و جزئی شناسایی شوند و از طریق یک راهکار ساده و البته بسیار کم هزینه مشکل شما رفع و تعمیر شود.

 • بازبینی و عیب یابی یخساز الکترولوکس پیش از اعلام هزینه.
 • استفاده از قطعات وارداتی و اورجینال شرکتی.
 • ثبت تعمیرات از طریق راه‌های ارتباطی ایتا، واتساپ، تلگرام، ایمو و ایتا.
 • انجام عیب یابی یخساز الکترولوکس به صورت رایگان.

همچنین بخوانید: تعمیر یخساز پرنسس

مشکلات رایج تعمیر یخساز الکترولوکس

در طی این گزارش از آریابهکار تلاش شد تا تمامی مشکلات احتمالی یخساز الکترولوکس را به همراه تمام نکات و دلایل آن بپردازیم تا در صورت بروز هر یک از آنها، بتوانید علت را ریشه یابی کنید. اما در ادامه این بخش نیز قصد داریم تا شما را با این دلایل، البته بصورت کاملا مختصر و به همراه دلایل و راهکارهای آن آشنا سازیم.

شارژ گاز یخساز الکترولوکسدر صورت اتمام گاز یخساز الکترولوکس، خدمات شارژ گاز این دستگاه توسط تکنسین‌ها انجام می‌شود.
عیب یابی یخساز الکترولوکسبصورت رایگان در مجموعه آریابهکار انجام می‌شود.
قطعات یخساز الکترولوکسجهت اطلاع از موجودی و استعلام قیمت، می‌توانید با تیم پشتبانی تماس بگیرید.
تعمیر برد یخساز الکترولوکسدر صورت امکان تعمیر برد، با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تعمیر خواهد شد؛ در غیر اینصورت باید اقدام به تعویض آن نمایید که ما هم خدمات تعمیر و هم خدمات تعویض برد را پذیرش می‌کنیم.
آب شدن یخ یخساز الکترولوکسمعمولا خرابی تایمر و برد یخساز الکترولوکس باعث آب شدن یخ یخساز می‌شوند.
صدای غیرعادی یخساز الکترولوکسدلایل متعددی برای این خرابی وجود دارند که اصلی ترین علت آن نیز عدم تراز صحیح یخساز الکترولوکس می‌باشد.
تولید ضعیف یخ در یخساز الکترولوکساگر یخساز شما به میزان غیر قابل قبولی یخ تولید می‌کند، باید دیفراست، کندانسور و مدار سیکل را مورد بررسی قرار دهید.
روشن نشدن یخساز الکترولوکسدر صورتی که متوجه این شدید یخساز شما روشن نمی‌شود، باید دکمه پاور، کابل برق و همچنین برد دستگاه توسط تکنسین تعمیر یخساز الکترولوکس (Electrolux ice maker) مورد بازبینی و عیب یابی قرار گیرد.
تعمیر واتر پمپ یخساز الکترولوکستعمیرات واتر پمپ یخساز، بستگی به میزان خرابی به وجود آمده دارد که در آریابهکار طبق نظر تکنسین در صورت امکان تعمیر خواهد شد؛ در غیر اینصورت باید تعویض شود.

سوالات متداول تعمیر یخساز الکترولوکس

در ادامه نیز به برخی از سوالات شما در خصوص تعمیر یخساز الکترولوکس پرداخته ایم:

تعمیر یخساز الکترولوکس در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمامی خدمات تعمیر یخساز الکترولوکس در آریابهکار شامل 90 روز گارانتی می شود.

علت روشن نشدن یخساز الکترولوکس چیست؟

معمولا دکمه پاور، کابل برق و از کار افتادن برد و موتور باعث روشن نشدن یخساز الکترولوکس می شوند.

در صورت اتمام شارژ گاز یخساز، باید شارژ مجدد شود؟

بله. در صورت اتمام شارژ، ما خدمات شارژ مجدد آنرا انجام می دهیم.

خرابی برد یخساز الکترولوکس قابل تعمیر است یا باید تعویض شود؟

بله. بستگی به میزان خرابی برد دارد و در صورت عدم امکان تعمیر 100%، باید اقدام به تعویض برد یخساز الکترولوکس نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

This Post Has 10 Comments

  1. با سلام،
   کاربر گرامی آب شدن یخ ها در دستگاه یخ ساز ممکن است به دلایل زیر اتفاق بیوفتد:

  2. خرابی برد
  3. خرابی تایمر یخساز
  4. که به دلیل تخصصی بودن تعمیر موارد ذکر شده بهتر است از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید تا مشکلات دیگری برای دستگاه شما پیش نیاید.

 1. با سلام و خسته نباشید خدمات شما.
  ببخشید ما یک یخساز برای کافی شاپ داریم که تا دو سه روز پیش همه چیز خوب بود و کار میکرد اما امروز که میخوام روشنش کنم نمیشه. هرکار میکنم روشن نمیشه ممنون میشم کمکم کنید.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی برای رفع این مشکل میتوانید برق و کابل ورودی و اتصالات را چک کنید. همچنین ممکن است مشکل از کلید 0/1 دستگاه باشد.
   این امکان نیز وجود دارد که برد دستگاه به مشکل خورده باشد.
   بهتر است جهت برطرفسازی مشکل دستگاه خود از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

 2. یخساز من از همین برندی هستش که راجبش توضیح دادین. یه سری مشکلات واسش ایجاد شده که خواستم راهنماییم کنید. مقداری یخی که الان تولید میکنه خیلی کم شده و اصلا مثل قبل نیستش. خیلیم زمان می بره تا تولید یخ داشته باشه. من الان باید واسه تعمیرات یخساز الکترولوکس زنگ بزنم یا موضوع جوری هست که بشه خونه برطرفش کرد؟

  1. با سلام. کاربر گرامی مشکل پیش آمده برای یخساز شما از حوزه تعمیرات خانگی خارج می باشد و این اختلال مربوط به بخش های تخصصی دستگاه است. برای برطرف سازی مشکلات و یافتن دلیل قطعی خرابی پسش آمده بدون پرداخت هزینه با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید.
   در خصوص سوال دیگر شما باید بگوببم که عموما این دسته از مشکلات از بروز اختلال در بخش دیفراست دستگاه و کندانسور آن می باشد.

 3. خسته نباشید دستگاه من مثل قبل دیگه یخ درست نمیکنه.
  یعنی خوب یخ نمیکنه. مشکلش چیه و آیا تعمیر میشه؟

  1. یا سلام،
   کاربر گرامی مشکل خوب یخ درست نکردن در دستگاه یخساز الکترولوکس شما می تواند به دلایل متفاوتی اتفاق بیوفتد. برای مثال:

  2. قطعی اتصال برق
  3. خالی بودن مخزن آب
  4. ریختن آب گرم در دستگاه
  5. گرفتگی لوله های انتقال آب به مخزن
  6. دمای بالای محیط
  7. رسوب گرفتن فیلتر
  8. خرابی سنسور دستگاه
  9. و موارد دیگر که بهتر است توسط یک تعمیرکار حرفه ای به صورت دقیق عیب یابی شود. برای درخواست تعمیرکار می تونید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی بله تعمیر برد یخساز الکترولوکس در مجموعه آریابهکار انجام می شود. شما می توانید برای هماهنگی های بیشتر با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214