skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱ - ۴۵۴۳۷-۰۲۱

تعمیر یخچال ایندزیت Indesit در شرکت آریابهکار توسط تعمیرکار یخچال فنی و باتجربه انجام می شود. تعمیر یخچال فریزر یکی از خدماتی است که در کل سال با تقاضای زیاد مشتریان مواجه می شود. شرکت آریابهکار به عنوان تعمیرگاه مجاز یخچال ایندزیت با سابقه طولانی در زمینه سرویس و عیب یابی یخچال  آماده ارائه خدمات می  باشد.

رایجترین مشکلات یخچال ایندزیت Indesit

تعمیر یخچال ایندزیت

1.تعمیرات یخچال ایندزیت که صدا می دهد

ابتدا، پروانه فن تبخیر کننده در فریزر واقع در پشت پنل عقبی را چک کنید. سعی کنید با دست آن را بچرخانید. اگر پروانه ی فن آزادانه نمی چرخد. چک کنید که پروانه به چیزی ساییده نمی شود یا چیزی در پروانه گیر نکرده باشد. علاوه بر این، پروانه ی فن کندانسور دستگاه را در گوشه زیرین پشت یخچال چک کنید تا مشخص شود که مانعی وجود دارد یا خیر.

ممکن است کمپرسور از داخل آسیب دیده باشد. قطعات داخلی کمپرسور ممکن است با گذشت زمان ایراد پیدا کنند و سر و صدای غیر معمول زیادی ایجاد کنند.

2.تعمیر یخچالی که در آن فریزر سرد است ولی یخچال گرم

اگر ذوب کننده برفک ها ایراد داشته باشد. یخ زدگی ها بر روی لوله های تبخیر کننده ایجاد می شوند. در این حالت جریان هوا از طریق این لوله ها محدود خواهد شد، و باعث می شود یخچال خنک نشود.

موتور فن تبخیر کننده هوای سرد را از لوله های تبخیر کننده بیرون می کشد و در سراسر فریزر به گردش در می آورد. اگر فن تبخیر کننده کار نمی کند، فریزر یا یخچال به اندازه ی کافی سرد نخواهد شد.

3.یخچال ایندزیت که کار نمی کند

چک کنید که سیم برق به طور کامل به برق متصل شده باشد.

سیم رابط یا سه راهی را جدا کنید. سیم رابط احتمالا خراب شده است. دوشاخه یخچال را مستقیما به پریز بزنید. اگر با این کار مشکل برطرف شد، سیم رابط یا سه راهی را تعویض کنید.

پریز برق دیگری را امتحان کنید. اگر این مورد مشکل را برطرف می کند، پس مشکل از پریز برق است.

برای مدتی آن را از برق بکشید، سپس دوباره به برق بزنید. این کار ممکن است مدار الکتریکی را دوباره تنظیم کند.

4.عیب یابی یخچال ایندزیت که به اندازه کافی سرد نمی شود

دریچه های بین فریزر و یخچال و لوله تخلیه را برای وجود گرفتگی ای توسط ذرات یا یخ چک کنید. درز پلاستیکی درب دستگاه را امتحان کنید. ورقه ای کاغذ بین درز پلاستیکی و دستگاه خود قرار دهید. درب را ببندید و کاغذ را بکشید. اگر درز پلاستیکی به درستی عمل کند. باید هنگام کشیدن کاغذ فشاری احساس کنید.

5.تعمیر یخچال برند ایندزیت که مدام کار می کند

اگر ذرات روی لوله های کندانسور جمع شده باشد، این لوله ها به طور موثر گرما را از بین نخواهند برد. و یخچال ایندزیت به طور مداوم کار خواهد کرد.

نکات نگهداری و پیشگیری از تعمیر یخچال ایندزیت Indesit

تعمیر یخچال ایندزیت Indesit

توجه به نکات نگهداری و استفاده صحیح است یخچال ایندزیت باعث افزایش طول عمر آن می شود بنابراین توجه به نکاتی از قبیل موارد زیر ضروری است:

 1. قبل از هر کاری ابتدا به دفترچه راهنمایی یخچال ایندزیت خود مراجعه کرده و از نکات نگهداری و استفاده صحیح از آن مطلع شوید.
 2. بهترین دمای یخچال بین سه تا هفت درجه و برای فریزر بین ۱۷ تا ۱۹ درجه زیر صفر است.
 3. درب یخچال را به مدت طولانی باز نگذارید.
 4. در صورت نیاز به جابجایی یخچال آن را تنها به صورت ایستاده و مستقیم جابجا کنید.
 5. هیچ وقت یخچال را به بغل نخوابانید. زیرا باعث نشت روغن از کمپرسور به سمت فیلتر و خشک کن می شود.
 6. اگر یخچال شما از مدلهای قدیمی است و برفک میزند بطور دوره‌ای نسبت به برفک زدایی آن اقدام کنید.
 7. به طور مداوم گرد و غبار و پرز های نشسته روی کویل های اواپراتور در پشت یخچال را با جاروبرقی تمیز کنید.
 8. حداقل فاصله ۱۰ سانتی متر تا دیوار و ۱۴ سانتیمتر تا سقف را برای گردش آزادانه هوا در اطراف یخچال را رعایت کنیم.

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال ایندزیت Indesit

 1. عوض کردن و یا تعمیر موتور یخچال
 2. عوض کردن سنسورهای دمایی
 3. تعویض المنت یخچال
 4. تعویض فن کندانسور یخچال
 5. تعویض فن داخلی یخچال
 6. تعویض لاستیک در یخچال و رگلاژ در
 7. تعویض و تعمیر قطعات یخچال مانند ترموستات، کمپرسور، فیلتر و دیگر قطعات
 8. تعویض و تعمیر برد الکترونیکی
 9. رفع نشتی گاز و شارژ گاز یخچال

هزینه تعمیر یخچال ایندزیت Indesit

هزینه تعمیر یخچال ایندزیت بستگی به نوع خرابی و نقص فنی آن دارد و به همین دلیل یک قیمت ثابت را نمی‌توان برای آن اعلام نمود. اما به طور کلی می‌توان گفت که این هزینه شامل هزینه ایاب و ذهاب برای حضور در محل و جمع‌آوری دستگاه، اجرت تعمیر و هزینه تعویض قطعات جانبی در صورت نیاز است.
ما در آریابهکار این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که هزینه اعلام شده برای تعمیر یخچال ایندزیت کاملا مورد تایید نهادهای نظارتی بوده و با فاکتور رسمی به شما عزیزان ارائه می شود.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ایندزیت Indesit

تعمیر یخچال ایندزیت Indesit

چنانچه یخچال ایندزیت شما دچار نقص فنی شده و به دنبال مرکز خدمات تعمیر معتبر و مطمئن می گردید، ما به شما آریابهکار را پیشنهاد می کنیم. آریابهکار دارای سابقه فعالیت در حوزه تعمیر انواع لوازم خانگی از برندهای مختلف بزرگ و کوچک دنیا است. تعمیرکاران آریابهکار از تجربه و سابقه فعالیت بالا در این حوزه برخوردار هستند و به طور مداوم در حال بروزرسانی دانش فنی خود می باشند. همچنین این شرکت برای مشتریان خود خدمات ویژه ای را در نظر گرفته است، از جمله آنکه کلیه خدمات تعمیرات تا ۹۰ روز گارانتی دارد و در صورت نیاز به تعویض قطعات جانبی صرفا از همتای اصل و اورجینال شرکتی استفاده می‌شود. برای مشترکین کدهای تخفیف دوره ای در نظر گرفته شده است و در موارد اورژانسی سرویس های ویژه تعمیر ۴۸ ساعته وجود دارد.

 
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top Call Now Button