skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۴۵۴۳۷-۰۲۱

۹۰ روز گارانتی - حمل رایگان - عیب یابی رایگان

تعمیر یخچال بکو BEKO
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال بکو

تعمیر یخچال بکو در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات پس از فروش آن در تهران آماده‌ی ارائه خدمات تعمیر یخچال به شما عزیزان می‌ باشد. از مزایای خدمات تعمیرگاه مجاز یخچال بکو استفاده از قطعات یدکی اصلی یخچال بکو و ابزار حرفه‌ ای و ارائه ضمانت 3 ماهه و خدمات پس از فروش می‌ باشد. اگر یخچال بکو شما فاقد کارت گارانتی معتبر می‌باشد نگران نباشید، برای مشاوره رایگان و درخواست تعمیرات یخچال بکو با ما تماس بگیرید.

تعمیرات یخچال بکو

تعمیرات یخچال بکو

اگر یخچال بکو شما عزیزان به هر دلیلی خراب شده است و نمی توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید، لازم به ذکر می باشد که جمعا دو راهکار دارید و می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. اولین راهکار این است که با پرداخت هزینه حداقلی 60 میلیون تومان اقدام به خرید یخچال بکو جدید نمایید که هزینه نسبتا بالایی می باشد و راهکار دوم هم این است که دستگاه را بدست افراد کارشناس و مجربی بسپارید که توانایی کافی در تعمیر یخچال بکو دارند و به عنوان یک متخصص صرفا برند بکو می باشند؛ در این صورت با هزینه بسیار ناچیز می توانید خرابی دستگاه خود را به بهترین حالت ممکن تعمیر کنید و نیازی هم به خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

از این رو تعمیرات یخچال بکو دارای اوصل و قواعد به‌خصوص خود می باشد که حتما باید تمام مراحل آن توسط تعمیرکار مجرب و متخصص صورت گیرد تا مشکل دستگاه برطرف گردد.

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر یخچال بکو

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر یخچال بکو

ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر یخچال بکو، همواره تمامی خدمات تعمیر تخصصی یخچال بکو را با استفاده از تکنسین های مجرب و متخصص با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا را به شما عزیزان ارائه می کنیم و شما عزیزان می توانید با کمترین هزینه تعمیرات ممکن، مشکل دستگاه خود را به‌صورت تخصصی تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت نداشته باشید. در ادامه نیز توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه کرده ایم و شما عزیزان نیز می توانید با خیالی آسوده پروسه تعمیرات دستگاه خود را به تیم تکنسین آریابهکار بسپارید و مشکل دستگاه به‌صورت تخصصی رفع گردد و همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

خدمات ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال بکو

در صورت خراب شدن یخچال بکو، ممکن است صرفا یک خرابی جزئی یا خرابی کلی برای شما رخ دهد و به دنبال تعمیرگاهی باشید که به همراه تکنسین های مجرب آماده ارائه تمام خدمات تعمیر به شما عزیزان می باشد، لازم به ذکر است که 0 تا 100 خدمات تعمیر یخچال بکو در آریابهکار توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص به‌صورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی صورت می گیرد تا مشکل شما به بهترین حالت ممکن رفع گردد. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین تعمیرکار به محل، می توانید از طریق شماره های مندرج اقدام نمایید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال دوو

رویه تعمیر یخچال بکو در آریابهکار

رویه و پروسه تعمیر یخچال بکو در آریابهکار براساس چندین سال تجربه تعمیرات تخصصی تعیین و مشخص شده است و هدف از این رویه هم این می باشد که مشکل شما عزیزان به‌صورت تخصصی و با کمترین هزینه ممکن رفع گردد. در ادامه شما را با نحوه تعمیر یخچال بکو در آریابهکار آشنا خواهیم کرد. در ابتدا باید از طریق شماره های مندرج هماهنگی های لازم را جهت تعمیر یخچال بکو با استفاده از شماره های مندرج انجام دهید تا تعمیرکار یخچال بکو در روز و ساعت مقرر به محل شما جهت تعمیرات اعزام شود. پس از آنکه تکنسین به محل شما اعزام شد، در ابتدا دستگاه را عیب یابی تخصصی می کند تا مشکل شناسایی شود و پس از شناسایی مشکل دستگاه، آنرا در قالب یک گزارش به شما اعلام خواهد کرد.

همچنین هزینه تعمیر یخچال بکو را نیز پس از عیب یابی به شما اعلام خواهد نمود که در صورت تائید شما، پروسه تعمیرات تخصصی آغاز خواهد شد و پس از آنکه تعمیرات به اتمام رسید، دستگاه در حضور شما تست خواهد شد و گارانتی رسمی و کتبی آریابهکار هم به شما ارائه می شود.

اصلی ترین نکات در تعمیر یخچال بکو

اصلی ترین نکات در تعمیر یخچال بکو، نکاتی هستند که یک تکنسین تعمیرکار با سال ها تلاش و کار تخصصی موفق به کسب این نکات شده است و می تواند با استفاده از این نکات طلایی مشکل شما را به بهترین حالت ممکن رفع کند و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو رعایت این نکات طلایی در حین تعمیر یخچال بکو بسیار مهم و تاثیرگذار می باشند و اگر رعایت نشوند، احتمال خرابی مجدد دستگاه شما وجود دارند. به همین دلیل توصیه اکید می شود که پروسه تعمیر یخچال بکو صرفا توسط تعمیرکار یخچال بکو که حداقل 5 سال سابقه تعمیر تخصصی دارد و با تمام مدل های این دستگاه آشنا می باشد، صورت گیرد تا این نکات رعایت شوند.

مزیت های تعمیر یخچال بکو در نمایندگی تخصصی آریابهکار

ما مزایایی را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که در صورت پذیرش تعمیر یخچال بکو شما توسط تعمیرکاران آریابهکار این مزایا به شما تعلق خواهند گرفت. اولین مزیت مهمی که متمایز کننده آریابهکار از سایر تعمیرگاه های غیرمجاز می باشد این است که ما تمام خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم، شامل گارانتی طولانی مدت آریابهکار می شوند تا اگر بخش تعمیر شده باز هم خراب شد، بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد، مشکل شما به نحوی برطرف گردد و این در حالی است که هیچ تضمینی در صورت تعمیر دستگاه در تعمیرگاه های غیرمجاز به شما ارائه نمی شود.

مزیت های تعمیر یخچال بکو در نمایندگی تخصصی آریابهکار

دومین مزیت هم این می باشد که 0 تا 100 تعمیرات یخچال بکو در آریابهکار توسط تعمیرکارانی صورت می گیرد که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی یخچال بکو را در رزومه خود دارند و می توانند با استفاده از تجربه تخصصی که دارا هستند، مشکل شما را به بهترین نحو ممکن تعمیر کنند و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و صرفا با تعمیر تخصصی قطعات معیوب، مشکل شما عزیزان برطرف گردد.

سومین مزیت هم این می باشد که هزینه تعمیر یخچال بکو در آریابهکار در کمترین میزان ممکن می باشد؛ چرا که معیار برآورد هزینه تعمیرات یخچال بکو در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی در تهران است و هیچ هزینه نامتعارفی از شما دریافت نخواهد شد.

تعمیر یخچال بکو با ضمانت طولانی مدت

همانگونه که توضیح داده شد، یکی از نقاط متمایز کننده آریابهکار از سایر تعمیرگاه های غیرمجاز این می باشد که ما به ازای جزئی ترین و پیچیده‌ترین خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم، گارانتی و تضمین طولانی مدت در نظر گرفته ایم که خیال شما از بابت تعمیر یخچال بکو در آریابهکار راحت باشد. لازم به ذکر است که بازه زمانی تعمیر گارانتی یخچال بکو در آریابهکار 90 روز می باشد و این بدین معناست اگر در این بازه زمانی مشکل تعمیر شده مجددا ظاهر شد، ما برای شما به‌صورت رایگان تعمیر خواهیم کرد و نیازی به پرداخت هزینه مجدد نخواهید داشت.

تعمیر یخچال بکو با قطعات اصل

هدف و شعار مجموعه آریابهکار در خصوص تعمیر یخچال بکو این است که ما تمام تلاش و تجربه خود را به کار می گیریم تا قطعات معیوب دستگاه شما را از طریق تعمیرات تخصصی برطرف کنیم و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو پس از عیب یابی دقیق دستگاه، ما قطعات معیوب را تعمیر تخصصی می کنیم و همان ابتدا تصمیم به تعویض قطعات نمی گیریم. با این وجود اگر قطعه معیوب یخچال بکو شما عزیزان تعمیر شد، نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت. اما اگر تحت هیچ شرایطی قطعه معیوب یخچال بکو شما تعمیر نشد و تکنسین های متخصص ما از این موضوع مطمئن شدند، ناچار به تعویض قطعه خواهید شد.

از این رو ما پروسه تعویض قطعات را اجرایی خواهیم کرد تا مشکل شما عزیزان از این طریق رفع گردد. لازم به ذکر می باشد که تعویض قطعات یخچال بکو در آریابهکار با استفاده از قطعات کاملا وارداتی و برند صورت می گیرد و این خدمات نیز شامل گارانتی مجموعه می شود.

سایر خدمات: تعمیر یخچال ویرپول

نکات کلیدی تعمیر یخچال بکو

یکی از نکات کلیدی تعمیر یخچال بکو این است که در ابتدا تکنسین تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی دقیق مشکل دستگاه شما نمیاد تا صرفا مشکل ریشه یابی شود و قطعه اصلی که منجر به اختلال در دستگاه شما شده است را پیدا کنند. سایر نکات کلیدی نیز مرتبط با تعمیرات تخصصی یخچال بکو است که باید توسط تعمیرکار دستگاه در حین تعمیرات رعایت و اجرایی شوند.

بهترین زمان برای تعمیر یخچال بکو

بهترین زمان برای تعمیر یخچال بکو زمانی می باشد که شما عزیزان متوجه ساده‌ترین و جزئی ترین خرابی در این دستگاه شده اید؛ بدین معنا که اگر در همان ابتدا اقدام به تعمیر یخچال بکو نمایید، هزینه تعمیرات شما کاهش خواهد بود چرا که مشکل شما صرفا از طریق تعمیر تخصصی برطرف خواهد شد. از این رو توصیه می کنیم در این مواقع مشکلات ساده و جزئی را جدی بگیرید و اجازه ندهید این مشکلات برای شما عزیزان مشکل ساز باشند و به بودجه شما آسیب برسانند.

بهترین زمان برای تعمیر یخچال بکو

اما اگر مشکل رخ داده در یخچال بکو را جدی نگیرید، بدون شک هم هزینه تعمیرات شما به علت از کار افتادن و اتصالی برخی قطعات زیاد خواهد شد و هم اینکه تعمیرات دستگاه شما زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. به همین دلیل بهتر است مشکلات ساده را جدی تلقی کنید.

چرا انجام تعمیر یخچال بکو را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

در پاسخ به این سوال می توانیم بگوییم که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و با اصالت ترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با بیش از 30 سال سابقه درخشان می باشد که به دلیل تعمیرات تخصصی که در این مجموعه به شما مشتریان ارائه می شود، مشکل شما بصورت اصولی و دقیق شناسایی و تعمیر خواهد شد تا نیازی به پرداخت هزینه های سرسام آور و گران قیمت نداشته باشید و بتوانید با کمترین هزینه تعمیرات همانند روز اول از این دستگاه استفاده نمایید.

همچنین لازم به ذکر است که ما به تمامی خدماتی که به شما ارائه می دهیم، ارزش قائلیم و به همین دلیل برای تضمین خدمات تخصصی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی طولانی مدت 90 روزه در نظر گرفته ایم تا خیال شما عزیزان از بابت تعمیرات تخصصی مجموعه ما راحت باشد و بتوانید به بهترین حالت ممکن از این دستگاه برای چندین سال و بدون هر گونه خرابی استفاده کنید؛ چرا که 0 تا 100 تعمیرات یخچال بکو در آریابهکار توسط متخصصان و تعمیرکارانی صورت می گیرد که تخصص قابل توجهی در این زمینه دارند.

مراحل درخواست تعمیرات یخچال بکو در آریابهکار

اگر مایل به تعمیر تخصصی یخچال بکو توسط تعمیرکاران باتجربه آریابهکار هستید، ما روش های مختلفی را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که شما با استفاده از این روش های مختلف می توانید هماهنگی لازم را انجام دهید. ساده‌ترین و سریع ترین روشی که ما برای شما در نظر گرفته ایم، این است که ابتدا از دستگاه خود تعدادی تصویر از زوایای مختلف به همراه ویدیو 30 ثانیه ای تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم تکنسین آریابهکار ارسال نمایید تا فایل های ارسالی شما براساس تجربه توسط تکنسین های آریابهکار بررسی شود و راهکار متناسبی درخصوص خرابی به شما ارائه گردد. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است فایل های ارسالی وضوح خوبی داشته باشند و در ویدیو ارسالی هم توضیحات تکمیلی را ارائه نمایید.

مراحل درخواست تعمیرات یخچال بکو در آریابهکار

توجه داشته باشید که این بررسی به عنوان بررسی نهایی نیست؛ بررسی نهایی یا همان عیب یابی یخچال بکو زمانی معتبر خواهد بود که تکنسین تعمیرکار یخچال بکو آریابهکار در محل با استفاده از ابزارهای تعمیراتی اقدام به بررسی قطعه به قطعه دستگاه شما عزیزان می کند تا مشکل دستگاه شما را به‌صورت دقیق مورد بررسی قرار دهد. اما آیا بدون آنکه دستگاه باز شود، امکان اطلاع از میزان خرابی و… دستگاه وجود دارد؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست.

دومین راهکار ممکن این است که شما از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و با شرح دقیق و کامل خرابی دستگاه، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تیم تکنسین آریابهکار را انجام دهید.

سومین راهکار ممکن هم این می باشد که اگر برای شما مقدور است، دستگاه را با هماهنگی قبلی به شعب تعمیرات آریابهکار منتقل نمایید تا پروسه تعمیرات دستگاه به‌صورت تخصصی صورت گیرد.

سایر خدمات: تعمیر یخچال ال جی

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بکو

زمانیکه شما عزیزان برای خرید یخچال بکو به نمایندگی و یا فروشگاه مجاز و معتبر در استان محل سکونت خود مراجعه کنید، علیرغم اینکه دستگاه اورجینال بدون هر گونه خرابی به شما تحویل داده می شود، کارت گارانتی معتبر یخچال بکو نیز به شما تعلق خواهد گرفت که در صورت بروز هر گونه خرابی در این دستگاه می توانید از طریق کارت گارانتی به نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران و یا استان محل سکونت خود مراجعه کنید و درخواست تعمیرات دستگاه خود را ثبت نمایید. اما اگر یخچال بکو شما عزیزان کارت گارانتی ندارد، به معنی واردات غیرقانونی این دستگاه می باشد که اگر دستگاه پیش از هر گونه استفاده خراب باشد، مسئولیت آن با شماست و باید با هزینه جداگانه اقدام به تعمیر آن نمایید.

اما چگونه با نمایندگی تعمیر یخچال بکو تماس بگیریم؟ برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بکو باید به کارت گارانتی خود مراجعه کنید چرا که تمام اطلاعات مرتبط با نمایندگی دستگاه شما بر روی این کارت نوشته شده است و شما عزیزان می توانید از طریق تماس با این شماره تماس، درخواست تعمیرات خود را ثبت کرده و از خدمات پس از فروش یخچال بکو استفاده کنید. لازم به ذکر است در صورتی این خدمات به شما تعلق خواهد گرفت که کارت گارانتی شما اعتبار داشته باشد و در غیر اینصورت این خدمات به شما عزیزان تعلق نخواهد گرفت.

لازم به ذکر است که جای نگرانی نیست؛ چرا که از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 می توانید هماهنگی لازم را جهت اعزام تکنسین انجام دهید تا تکنسین های تعمیرکار در روز و ساعت مقرر به محل شما جهت تعمیرات حاضر شوند.

موارد نیازمند تعمیر یخچال بکو BEKO

موارد نیازمند تعمیر یخچال بکو BEKO

 1. یخچال بکو روشن نمی شود.
 2. بدنه یخچال بکو برق دارد.
 3. یخچال بکو سرد نمی کند.
 4. برفک بیش از حد یخچال
 5. چکه کردن آب از یخچال
 6. زمانی که موتور یخچال بکو خاموش می شود، یخچال با لرزش زیادی همراه است.
 7. وقتی که یخچال بکو روشن می شود، لرزش شدیدی دارد.
 8. صدای غیرطبیعی یخچال بکو
 9. کار نکردن کمپرسور یخچال بکو
 10. یخ ساز خیلی دیر یخ می سازد
 11. آبریز یخچال های ساید بای ساید بکو کار نمی کند
 12. سرمای فریزر بیش از حد باشد
 13. یکسره کار کردن یخچال بکو بدون وقفه

نکات ایمنی و پیشگیری از تعمیر

نکات ایمنی و پیشگیری از تعمیر

 1. کمتر باز و بسته کردن در یخچال بکو
 2. قرار ندادن غذای گرم در یخچال بکو
 3. انبار نکردن مواد غذایی
 4. تنظیم درست دمای یخچال بکو
 5. رفع برفک در زمان مناسب و به موقع
 6. تمیز نگه داشتن مسیرهای گردش هوا
 7. زدودن گرد و غبار
 8. تهیه ی یک محافظ خوب برای یخچال بکو
 9. نصب یخچال بکو توسط کارشناس مجرب
 10. تمیز کردن مرتب
 11. سرویس دوره ای یخچال بکو

سایر خدمات: تعمیر یخچال ایندزیت

هزینه تعمیر یخچال بکو BEKO

هزینه تعمیر یخچال بکو BEKO

عدم تعمیر اصولی دستگاه و همچنین هزینه‌ های بالای تعمیر اغلب باعث می‌شود تا بسیاری از افراد تجربه خوشایندی نسبت به تعمیر دستگاه خراب شده خود نداشته باشند و ترجیح دهند تا پس از اتمام گارانتی وسیله برقی خود و خراب شدن آن نسبت به خرید یک دستگاه جدید اقدام نمایند. این اتفاق معمولاً در مورد مراکز تعمیراتی غیر معتبر رخ می دهد.
هزینه تعمیر یخچال از سایر لوازم برقی کوچک منزل بالاتر خواهد بود و از طرفی به دلیل پیچیده بودن مکانیسم عملکرد این دستگاه نیاز به دانش فنی و تخصص بالا دارد.
به طور کلی در مورد هزینه تعمیر یخچال نمی‌توان قیمت ثابتی را اعلام کرد. زیرا بستگی به نوع خرابی و مشکل دستگاه شما دارد. اما این هزینه متشکل از هزینه ایاب و ذهاب برای حضور در محل و جمع آوری دستگاه، اجرت تعمیر و هزینه قطعات جانبی در صورت نیاز است. برای دریافت و اطلاع از هزینه دقیق با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا شما را راهنمایی کنند.

یخچال بکو BEKO

بکو یک شرکت ترکیه‌ ای است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می‌کند. بکو یکی از برندهای آرچلیک است و توسط کوچ هولدینگ مدیریت می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۶۷ در استانبول توسط وهبی کوچ بنیانگذار کوچ هولدینگ تاسیس شد.
بکو در سال ۲۰۰۴ شرکت آلمانی گروندیگ را خریداری کرد و در ژانویه ۲۰۰۵ به همراه رقیب اصلی‌اش یعنی شرکت وستل بیش از نیمی از تلویزیون اروپا را تولید کرد. در ژوئن ۲۰۰۹ تصمیم گرفته شد که بکو با شرکت آرچلیک ادغام شود. هم اکنون تعدادی از محصولات آرچلیک مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی با برند بکو ارائه می‌شود. گفتنی است، بکو نشان خود را در سال ۲۰۱۱ تغییر داد.
شرکت بکو توانسته است در میان ایرانیان برای خودش محبوبیتی به دست آورد و جزو برندهای برتر یخچال در کشور ما محسوب می شود. یخچال بکو به علت جادار بودن و حفظ طراوت و تازگی سبزیجات، از دیدگاه مصرف کنندگان یک یخچال ایده آل محسوب می گردد. از آن جایی که قدرت این دستگاه بسیار بالاست لذا در برابر خطاهای متداول که برای یخچال فریزرهای معمولی رخ می دهد، مقاوم می باشد. دلیل اصلی اعتماد خریداران این برند از یخچال، مدرن و پیشرفته بودن آن است.

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال بکو BEKO

 1. شارژ گاز یخچال در محل
 2. سرویس کامل یخچال فریزر بکو
 3. تعمیر کمپرسور یخچال بکو
 4. تعمیر کندانسور یخچال
 5. تعمیر یخساز یخچال
 6. تعمیر آبسردکن یخچال بکو
 7. تعمیر لوله کشی آب یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو
 8. تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب یخچال بکو
 9. تعمیر و تعویض درب یخچال
 10. تعویض لاستیک درب یخچال
 11. تعویض و نصب انواع ترموستات های یخچال
 12. تعویض یا تعمیر شیر برقی یخچال
 13. تعمیر و تعویض موتور یخچال
 14. تعمیر برد یخچال ساید بای ساید
 15. شستشوی لوله های رفت و برگشت برای تست نهایی
 16. تعمیر و تعویض انواع سنسور – ترموفیوز در یخچال ساید بای ساید بکو
 17. تعویض و نصب تایمر به همراه ترمودیسک

مرجع تخصصی تعمیر یخچال بکو BEKO

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار یخچال متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیر یخچال بکو همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات تعمیر یخچال برند بکو با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه به صورت رایگان انجام می گردد. پس به شما پیشنهاد می کنیم تعمیر یخچال بکو خود را به تعمیرکار یخچال بکو باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود. در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار می توانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات یخچال بکو شرکت استفاده کنند.

This Post Has 12 Comments

 1. سلام یخچال من خیلی آبریزی داره جدیدا نمیدونم چیکار کنم. راهنماییم کنید لطفا

  1. با سلام،
   کاربر گرامی نشتی آب یخچال میتواند دلایل مختلفی داشته باشد مانند جابه جایی نامناسب، آسیب رسیدن به لوله های مبرد، فرسودگی و کنه بودن لوله ها، یکسر کار کردن موتور و … برای عیب یابی دستگاه توسط بهترین تعمیرکار ها میتوانید با شماره 02145437 تماس برقرار کنید.

 2. سلام یخچالم خیلی صدا میده
  منم میگرن دارم نمیتونم کوچیک ترین صدایی رو تحمل کنم!
  چیکار کنم زودتر تعمیر بشه؟

  1. با سلام،
   یکی از دلایل صدا دادن یخچال خرابی موتور یا کمپرسور آن است. شما میتوانید هرچه زودتر با شماره 02145437 تماس برقرار کرده و درخواست تعمیرکار را در آریابهکار ثبت کنید.

  2. منم دقیقا هیمن مشکل رو داشتم یه جا بردم تعمیر کردم الان وضعش بدتر شده! خیر نبینن میترسم مشکلای دیگه هم پیش اومده باشه براش هنوز که مشخص نشده!

   1. با سلام،
    با توجه به موجود بودن قطعات غیر اصل در بازار و تعداد زیاد آن ها، اعتماد کردن به هر تعمیرکاری برای تعمیر دستگاه مهم و ارزشمندی مانند یخچال درست نیست. در صورت وجود هر گونه مشکلی میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید و از خدمات پس از فروش و گارانتی 90 روزه آریابهکار بهره مند شوید.

 3. ببخشید یخچالم خیلی برفک میزنه. قبلا خوب بودا از اول خیلی برفک نداشت الانا نمیدونم چرا اینجوری شده. چرا اینجوری شده؟ چطور میتونم برای تعمیرش اقدام کنم؟

  1. با سلام،
   برای عیب یابی مشکل برفک زدن یخچال باید با چک کردن لاستیک دور درب شروع کنید که خراب، پاره و یا شل نشده باشد. سپس قطعاتی مانند ترموستات، سنسور یخ زدایی، برد الکتریکی، ترمودیسک، ترموفیوز و المنت باید بررسی و عیب یابی شوند.
   در صورتی که دانش کافی برای بررسی این قطعات را ندارید توضیه میشود از تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

 4. شبتون خوش
  یخچال برند بکو داریم که خیلی داغ میکرد چقد روز پیش امروز یهو خاموش شد و روشن نمیشه.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل داغ شدن یخچال ممکن است به دلیل موارد زیر اتفاق افتاده باشد:

  2. اشکال در اتصالات دستگاه
  3. سوختن محافظ
  4. خرابی برد الکتریکی
  5. سوختن موتور یا کمپرسور
  6. خرابی ترموستات
  7. برای عیب یابی دقیق این دستگاه بهتر است از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید تا مشکل دستگاه را به صورت حرفه ای پیدا کرده و برطرف سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214