skip to Main Content
تعمیر یخچال بکو BEKO
شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال بکو

تعمیر یخچال بکو در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات پس از فروش آن در تهران آماده‌ی ارائه خدمات تعمیر یخچال به شما عزیزان می‌ باشد. از مزایای خدمات تعمیرگاه مجاز یخچال بکو استفاده از قطعات یدکی اصلی یخچال بکو و ابزار حرفه‌ ای و ارائه ضمانت 3 ماهه و خدمات پس از فروش می‌ باشد. اگر یخچال بکو شما فاقد کارت گارانتی معتبر می‌باشد نگران نباشید، برای مشاوره رایگان و درخواست تعمیرات یخچال بکو با ما تماس بگیرید.

فهرست

تعمیرات یخچال بکو

اگر یخچال بکو شما عزیزان به هر دلیلی خراب شده است و نمی توانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید، لازم به ذکر می باشد که جمعا دو راهکار دارید و می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. اولین راهکار این است که با پرداخت هزینه حداقلی 60 میلیون تومان اقدام به خرید یخچال بکو جدید نمایید که هزینه نسبتا بالایی می باشد و راهکار دوم هم این است که دستگاه را بدست افراد کارشناس و مجربی بسپارید که توانایی کافی در تعمیر یخچال بکو دارند و به عنوان یک متخصص صرفا برند بکو می باشند؛ در این صورت با هزینه بسیار ناچیز می توانید خرابی دستگاه خود را به بهترین حالت ممکن تعمیر کنید و نیازی هم به خرید دستگاه جدید نداشته باشید.

تعمیرات یخچال بکو

از این رو تعمیرات یخچال بکو دارای اوصل و قواعد به‌خصوص خود می باشد که حتما باید تمام مراحل آن توسط تعمیرکار مجرب و متخصص صورت گیرد تا مشکل دستگاه برطرف گردد.

نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر یخچال بکو

ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی و مجاز تعمیر یخچال بکو، همواره تمامی خدمات تعمیر تخصصی یخچال بکو را با استفاده از تکنسین های مجرب و متخصص با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا را به شما عزیزان ارائه می کنیم و شما عزیزان می توانید با کمترین هزینه تعمیرات ممکن، مشکل دستگاه خود را به‌صورت تخصصی تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت نداشته باشید. در ادامه نیز توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه کرده ایم و شما عزیزان نیز می توانید با خیالی آسوده پروسه تعمیرات دستگاه خود را به تیم تکنسین آریابهکار بسپارید و مشکل دستگاه به‌صورت تخصصی رفع گردد و همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران جهت برقراری ارتباط مستقیم و ثبت درخواست تعمیرات به شرح زیر می باشد:

خدمات ویژه نمایندگی مرکزی تعمیر یخچال بکو

در صورت خراب شدن یخچال بکو، ممکن است صرفا یک خرابی جزئی یا خرابی کلی برای شما رخ دهد و به دنبال تعمیرگاهی باشید که به همراه تکنسین های مجرب آماده ارائه تمام خدمات تعمیر به شما عزیزان می باشد، لازم به ذکر است که 0 تا 100 خدمات تعمیر یخچال بکو در آریابهکار توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص به‌صورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی صورت می گیرد تا مشکل شما به بهترین حالت ممکن رفع گردد. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین تعمیرکار به محل، می توانید از طریق شماره های مندرج اقدام نمایید.

سایر خدمات: تعمیر یخچال دوو

رویه تعمیر یخچال بکو در آریابهکار

رویه و پروسه تعمیر یخچال بکو در آریابهکار براساس چندین سال تجربه تعمیرات تخصصی تعیین و مشخص شده است و هدف از این رویه هم این می باشد که مشکل شما عزیزان به‌صورت تخصصی و با کمترین هزینه ممکن رفع گردد. در ادامه شما را با نحوه تعمیر یخچال بکو در آریابهکار آشنا خواهیم کرد. در ابتدا باید از طریق شماره های مندرج هماهنگی های لازم را جهت تعمیر یخچال بکو با استفاده از شماره های مندرج انجام دهید تا تعمیرکار یخچال بکو در روز و ساعت مقرر به محل شما جهت تعمیرات اعزام شود. پس از آنکه تکنسین به محل شما اعزام شد، در ابتدا دستگاه را عیب یابی تخصصی می کند تا مشکل شناسایی شود و پس از شناسایی مشکل دستگاه، آنرا در قالب یک گزارش به شما اعلام خواهد کرد.

رویه تعمیر یخچال بکو در آریابهکار

همچنین هزینه تعمیر یخچال بکو را نیز پس از عیب یابی به شما اعلام خواهد نمود که در صورت تائید شما، پروسه تعمیرات تخصصی آغاز خواهد شد و پس از آنکه تعمیرات به اتمام رسید، دستگاه در حضور شما تست خواهد شد و گارانتی رسمی و کتبی آریابهکار هم به شما ارائه می شود.

اصلی ترین نکات در تعمیر یخچال بکو

اصلی ترین نکات در تعمیر یخچال بکو، نکاتی هستند که یک تکنسین تعمیرکار با سال ها تلاش و کار تخصصی موفق به کسب این نکات شده است و می تواند با استفاده از این نکات طلایی مشکل شما را به بهترین حالت ممکن رفع کند و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو رعایت این نکات طلایی در حین تعمیر یخچال بکو بسیار مهم و تاثیرگذار می باشند و اگر رعایت نشوند، احتمال خرابی مجدد دستگاه شما وجود دارند. به همین دلیل توصیه اکید می شود که پروسه تعمیر یخچال بکو صرفا توسط تعمیرکار یخچال بکو که حداقل 5 سال سابقه تعمیر تخصصی دارد و با تمام مدل های این دستگاه آشنا می باشد، صورت گیرد تا این نکات رعایت شوند.

مزیت های تعمیر یخچال بکو در نمایندگی تخصصی آریابهکار

ما مزایایی را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که در صورت پذیرش تعمیر یخچال بکو شما توسط تعمیرکاران آریابهکار این مزایا به شما تعلق خواهند گرفت. اولین مزیت مهمی که متمایز کننده آریابهکار از سایر تعمیرگاه های غیرمجاز می باشد این است که ما تمام خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم، شامل گارانتی طولانی مدت آریابهکار می شوند تا اگر بخش تعمیر شده باز هم خراب شد، بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد، مشکل شما به نحوی برطرف گردد و این در حالی است که هیچ تضمینی در صورت تعمیر دستگاه در تعمیرگاه های غیرمجاز به شما ارائه نمی شود.

دومین مزیت هم این می باشد که 0 تا 100 تعمیرات یخچال بکو در آریابهکار توسط تعمیرکارانی صورت می گیرد که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی یخچال بکو را در رزومه خود دارند و می توانند با استفاده از تجربه تخصصی که دارا هستند، مشکل شما را به بهترین نحو ممکن تعمیر کنند و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و صرفا با تعمیر تخصصی قطعات معیوب، مشکل شما عزیزان برطرف گردد.

سومین مزیت هم این می باشد که هزینه تعمیر یخچال بکو در آریابهکار در کمترین میزان ممکن می باشد؛ چرا که معیار برآورد هزینه تعمیرات یخچال بکو در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی در تهران است و هیچ هزینه نامتعارفی از شما دریافت نخواهد شد.

تعمیر یخچال بکو با ضمانت طولانی مدت

همانگونه که توضیح داده شد، یکی از نقاط متمایز کننده آریابهکار از سایر تعمیرگاه های غیرمجاز این می باشد که ما به ازای جزئی ترین و پیچیده‌ترین خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم، گارانتی و تضمین طولانی مدت در نظر گرفته ایم که خیال شما از بابت تعمیر یخچال بکو در آریابهکار راحت باشد. لازم به ذکر است که بازه زمانی تعمیر گارانتی یخچال بکو در آریابهکار 90 روز می باشد و این بدین معناست اگر در این بازه زمانی مشکل تعمیر شده مجددا ظاهر شد، ما برای شما به‌صورت رایگان تعمیر خواهیم کرد و نیازی به پرداخت هزینه مجدد نخواهید داشت.

تعمیر یخچال بکو با قطعات اصل

هدف و شعار مجموعه آریابهکار در خصوص تعمیر یخچال بکو این است که ما تمام تلاش و تجربه خود را به کار می گیریم تا قطعات معیوب دستگاه شما را از طریق تعمیرات تخصصی برطرف کنیم و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو پس از عیب یابی دقیق دستگاه، ما قطعات معیوب را تعمیر تخصصی می کنیم و همان ابتدا تصمیم به تعویض قطعات نمی گیریم. با این وجود اگر قطعه معیوب یخچال بکو شما عزیزان تعمیر شد، نیازی به تعویض قطعات نخواهید داشت. اما اگر تحت هیچ شرایطی قطعه معیوب یخچال بکو شما تعمیر نشد و تکنسین های متخصص ما از این موضوع مطمئن شدند، ناچار به تعویض قطعه خواهید شد.

تعمیر یخچال بکو با قطعات اصل

از این رو ما پروسه تعویض قطعات را اجرایی خواهیم کرد تا مشکل شما عزیزان از این طریق رفع گردد. لازم به ذکر می باشد که تعویض قطعات یخچال بکو در آریابهکار با استفاده از قطعات کاملا وارداتی و برند صورت می گیرد و این خدمات نیز شامل گارانتی مجموعه می شود.

سایر خدمات: تعمیر یخچال ویرپول

نکات کلیدی تعمیر یخچال بکو

یکی از نکات کلیدی تعمیر یخچال بکو این است که در ابتدا تکنسین تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی دقیق مشکل دستگاه شما نمیاد تا صرفا مشکل ریشه یابی شود و قطعه اصلی که منجر به اختلال در دستگاه شما شده است را پیدا کنند. سایر نکات کلیدی نیز مرتبط با تعمیرات تخصصی یخچال بکو است که باید توسط تعمیرکار دستگاه در حین تعمیرات رعایت و اجرایی شوند.

بهترین زمان برای تعمیر یخچال بکو

بهترین زمان برای تعمیر یخچال بکو زمانی می باشد که شما عزیزان متوجه ساده‌ترین و جزئی ترین خرابی در این دستگاه شده اید؛ بدین معنا که اگر در همان ابتدا اقدام به تعمیر یخچال بکو نمایید، هزینه تعمیرات شما کاهش خواهد بود چرا که مشکل شما صرفا از طریق تعمیر تخصصی برطرف خواهد شد. از این رو توصیه می کنیم در این مواقع مشکلات ساده و جزئی را جدی بگیرید و اجازه ندهید این مشکلات برای شما عزیزان مشکل ساز باشند و به بودجه شما آسیب برسانند.

اما اگر مشکل رخ داده در یخچال بکو را جدی نگیرید، بدون شک هم هزینه تعمیرات شما به علت از کار افتادن و اتصالی برخی قطعات زیاد خواهد شد و هم اینکه تعمیرات دستگاه شما زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. به همین دلیل بهتر است مشکلات ساده را جدی تلقی کنید.

چرا انجام تعمیر یخچال بکو را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

در پاسخ به این سوال می توانیم بگوییم که آریابهکار به عنوان یکی از قدیمی ترین و با اصالت ترین مجموعه های تعمیراتی در استان تهران با بیش از 30 سال سابقه درخشان می باشد که به دلیل تعمیرات تخصصی که در این مجموعه به شما مشتریان ارائه می شود، مشکل شما بصورت اصولی و دقیق شناسایی و تعمیر خواهد شد تا نیازی به پرداخت هزینه های سرسام آور و گران قیمت نداشته باشید و بتوانید با کمترین هزینه تعمیرات همانند روز اول از این دستگاه استفاده نمایید.

همچنین لازم به ذکر است که ما به تمامی خدماتی که به شما ارائه می دهیم، ارزش قائلیم و به همین دلیل برای تضمین خدمات تخصصی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی طولانی مدت 90 روزه در نظر گرفته ایم تا خیال شما عزیزان از بابت تعمیرات تخصصی مجموعه ما راحت باشد و بتوانید به بهترین حالت ممکن از این دستگاه برای چندین سال و بدون هر گونه خرابی استفاده کنید؛ چرا که 0 تا 100 تعمیرات یخچال بکو در آریابهکار توسط متخصصان و تعمیرکارانی صورت می گیرد که تخصص قابل توجهی در این زمینه دارند.

مراحل درخواست تعمیرات یخچال بکو در آریابهکار

اگر مایل به تعمیر تخصصی یخچال بکو توسط تعمیرکاران باتجربه آریابهکار هستید، ما روش های مختلفی را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که شما با استفاده از این روش های مختلف می توانید هماهنگی لازم را انجام دهید. ساده‌ترین و سریع ترین روشی که ما برای شما در نظر گرفته ایم، این است که ابتدا از دستگاه خود تعدادی تصویر از زوایای مختلف به همراه ویدیو 30 ثانیه ای تهیه کنید و از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 برای تیم تکنسین آریابهکار ارسال نمایید تا فایل های ارسالی شما براساس تجربه توسط تکنسین های آریابهکار بررسی شود و راهکار متناسبی درخصوص خرابی به شما ارائه گردد. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است فایل های ارسالی وضوح خوبی داشته باشند و در ویدیو ارسالی هم توضیحات تکمیلی را ارائه نمایید.

توجه داشته باشید که این بررسی به عنوان بررسی نهایی نیست؛ بررسی نهایی یا همان عیب یابی یخچال بکو زمانی معتبر خواهد بود که تکنسین تعمیرکار یخچال بکو آریابهکار در محل با استفاده از ابزارهای تعمیراتی اقدام به بررسی قطعه به قطعه دستگاه شما عزیزان می کند تا مشکل دستگاه شما را به‌صورت دقیق مورد بررسی قرار دهد. اما آیا بدون آنکه دستگاه باز شود، امکان اطلاع از میزان خرابی و… دستگاه وجود دارد؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست.

دومین راهکار ممکن این است که شما از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و با شرح دقیق و کامل خرابی دستگاه، هماهنگی های لازم را جهت اعزام تیم تکنسین آریابهکار را انجام دهید.

سومین راهکار ممکن هم این می باشد که اگر برای شما مقدور است، دستگاه را با هماهنگی قبلی به شعب تعمیرات آریابهکار منتقل نمایید تا پروسه تعمیرات دستگاه به‌صورت تخصصی صورت گیرد.

سایر خدمات: تعمیر یخچال ال جی

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بکو

زمانیکه شما عزیزان برای خرید یخچال بکو به نمایندگی و یا فروشگاه مجاز و معتبر در استان محل سکونت خود مراجعه کنید، علیرغم اینکه دستگاه اورجینال بدون هر گونه خرابی به شما تحویل داده می شود، کارت گارانتی معتبر یخچال بکو نیز به شما تعلق خواهد گرفت که در صورت بروز هر گونه خرابی در این دستگاه می توانید از طریق کارت گارانتی به نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران و یا استان محل سکونت خود مراجعه کنید و درخواست تعمیرات دستگاه خود را ثبت نمایید. اما اگر یخچال بکو شما عزیزان کارت گارانتی ندارد، به معنی واردات غیرقانونی این دستگاه می باشد که اگر دستگاه پیش از هر گونه استفاده خراب باشد، مسئولیت آن با شماست و باید با هزینه جداگانه اقدام به تعمیر آن نمایید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بکو

اما چگونه با نمایندگی تعمیر یخچال بکو تماس بگیریم؟ برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بکو باید به کارت گارانتی خود مراجعه کنید چرا که تمام اطلاعات مرتبط با نمایندگی دستگاه شما بر روی این کارت نوشته شده است و شما عزیزان می توانید از طریق تماس با این شماره تماس، درخواست تعمیرات خود را ثبت کرده و از خدمات پس از فروش یخچال بکو استفاده کنید. لازم به ذکر است در صورتی این خدمات به شما تعلق خواهد گرفت که کارت گارانتی شما اعتبار داشته باشد و در غیر اینصورت این خدمات به شما عزیزان تعلق نخواهد گرفت.

لازم به ذکر است که جای نگرانی نیست؛ چرا که از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 می توانید هماهنگی لازم را جهت اعزام تکنسین انجام دهید تا تکنسین های تعمیرکار در روز و ساعت مقرر به محل شما جهت تعمیرات حاضر شوند.

موارد نیازمند تعمیر یخچال بکو BEKO

 1. یخچال بکو روشن نمی شود.
 2. بدنه یخچال بکو برق دارد.
 3. یخچال بکو سرد نمی کند.
 4. برفک بیش از حد یخچال
 5. چکه کردن آب از یخچال
 6. زمانی که موتور یخچال بکو خاموش می شود، یخچال با لرزش زیادی همراه است.
 7. وقتی که یخچال بکو روشن می شود، لرزش شدیدی دارد.
 8. صدای غیرطبیعی یخچال بکو
 9. کار نکردن کمپرسور یخچال بکو
 10. یخ ساز خیلی دیر یخ می سازد
 11. آبریز یخچال های ساید بای ساید بکو کار نمی کند
 12. سرمای فریزر بیش از حد باشد
 13. یکسره کار کردن یخچال بکو بدون وقفه

نکات ایمنی و پیشگیری از تعمیر یخچال بکو

 1. کمتر باز و بسته کردن در یخچال بکو
 2. قرار ندادن غذای گرم در یخچال بکو
 3. انبار نکردن مواد غذایی
 4. تنظیم درست دمای یخچال بکو
 5. رفع برفک در زمان مناسب و به موقع
 6. تمیز نگه داشتن مسیرهای گردش هوا
 7. زدودن گرد و غبار
 8. تهیه ی یک محافظ خوب برای یخچال بکو
 9. نصب یخچال بکو توسط کارشناس مجرب
 10. تمیز کردن مرتب
 11. سرویس دوره ای یخچال بکو

سایر خدمات: تعمیر یخچال ایندزیت

هزینه تعمیر یخچال بکو BEKO

عدم تعمیر اصولی دستگاه و همچنین هزینه‌ های بالای تعمیر اغلب باعث می‌شود تا بسیاری از افراد تجربه خوشایندی نسبت به تعمیر دستگاه خراب شده خود نداشته باشند و ترجیح دهند تا پس از اتمام گارانتی وسیله برقی خود و خراب شدن آن نسبت به خرید یک دستگاه جدید اقدام نمایند. این اتفاق معمولاً در مورد مراکز تعمیراتی غیر معتبر رخ می دهد.

هزینه تعمیر یخچال بکو BEKO

هزینه تعمیر یخچال از سایر لوازم برقی کوچک منزل بالاتر خواهد بود و از طرفی به دلیل پیچیده بودن مکانیسم عملکرد این دستگاه نیاز به دانش فنی و تخصص بالا دارد.
به طور کلی در مورد هزینه تعمیر یخچال نمی‌توان قیمت ثابتی را اعلام کرد. زیرا بستگی به نوع خرابی و مشکل دستگاه شما دارد. اما این هزینه متشکل از هزینه ایاب و ذهاب برای حضور در محل و جمع آوری دستگاه، اجرت تعمیر و هزینه قطعات جانبی در صورت نیاز است. برای دریافت و اطلاع از هزینه دقیق با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا شما را راهنمایی کنند.

یخچال بکو BEKO

بکو یک شرکت ترکیه‌ ای است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می‌کند. بکو یکی از برندهای آرچلیک است و توسط کوچ هولدینگ مدیریت می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۶۷ در استانبول توسط وهبی کوچ بنیانگذار کوچ هولدینگ تاسیس شد.

بکو در سال ۲۰۰۴ شرکت آلمانی گروندیگ را خریداری کرد و در ژانویه ۲۰۰۵ به همراه رقیب اصلی‌اش یعنی شرکت وستل بیش از نیمی از تلویزیون اروپا را تولید کرد. در ژوئن ۲۰۰۹ تصمیم گرفته شد که بکو با شرکت آرچلیک ادغام شود. هم اکنون تعدادی از محصولات آرچلیک مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی با برند بکو ارائه می‌شود. گفتنی است، بکو نشان خود را در سال ۲۰۱۱ تغییر داد.
شرکت بکو توانسته است در میان ایرانیان برای خودش محبوبیتی به دست آورد و جزو برندهای برتر یخچال در کشور ما محسوب می شود. یخچال بکو به علت جادار بودن و حفظ طراوت و تازگی سبزیجات، از دیدگاه مصرف کنندگان یک یخچال ایده آل محسوب می گردد. از آن جایی که قدرت این دستگاه بسیار بالاست لذا در برابر خطاهای متداول که برای یخچال فریزرهای معمولی رخ می دهد، مقاوم می باشد. دلیل اصلی اعتماد خریداران این برند از یخچال، مدرن و پیشرفته بودن آن است.

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال بکو BEKO

 1. شارژ گاز یخچال در محل
 2. سرویس کامل یخچال فریزر بکو
 3. تعمیر کمپرسور یخچال بکو
 4. تعمیر کندانسور یخچال
 5. تعمیر یخساز یخچال
 6. تعمیر آبسردکن یخچال بکو
 7. تعمیر لوله کشی آب یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو
 8. تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب یخچال بکو
 9. تعمیر و تعویض درب یخچال
 10. تعویض لاستیک درب یخچال
 11. تعویض و نصب انواع ترموستات های یخچال
 12. تعویض یا تعمیر شیر برقی یخچال
 13. تعمیر و تعویض موتور یخچال
 14. تعمیر برد یخچال ساید بای ساید
 15. شستشوی لوله های رفت و برگشت برای تست نهایی
 16. تعمیر و تعویض انواع سنسور – ترموفیوز در یخچال ساید بای ساید بکو
 17. تعویض و نصب تایمر به همراه ترمودیسک

مرجع تخصصی تعمیر یخچال بکو BEKO

شرکت آریابهکار با بهره گیری از تعمیرکار یخچال متخصص و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تعمیر لوازم خانگی و تعمیر یخچال بکو همواره به دنبال رضایتمندی مشتریان خود بوده است. کلیه خدمات تعمیر یخچال برند بکو با قطعات اصل و فابریک شرکتی و دارای 90 روز گارانتی می باشد و چنانچه در طی این مدت قطعه تعمیر شده دچار مشکل شد، کلیه خدمات تعمیر آن قطعه به صورت رایگان انجام می گردد. پس به شما پیشنهاد می کنیم تعمیر یخچال بکو خود را به تعمیرکار یخچال بکو باتجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود. در ضمن مشتریان شرکت آریابهکار می توانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات یخچال بکو شرکت استفاده کنند.

تعمیر یا تعویض موتور یا کمپرسور یخچال بکو

کمپرسور یخچال بکو از اجزایی همچون پیستون، میل لنگ و سوپاپ تشکیل شده است که در انجام دادن فرآیندهای خود، نقش مهمی در تکمیل چرخه تولید سرما توسط یخچال بکو ایفا می کند. از این رو با چرخش دورانی میل لنگ، پیستون ها به حرکت درآمده و فرآیندی مشابه به پمپاژ را انجام می دهند که این حرکت همراه با باز و بسته شدن متناوب سوپاپ ها، جریان گاز را در لوله ها و سیلندرها فراهم می آورد.

لازم به ذکر می باشد که کمپرسورها معمولاً دارای عمر مفیدی حدود 10 سال هستند، به شرطی که در معرض نوسانات شدید برق یا ضربات احتمالی قرار نگیرند. پس از این مدت، احتمال بروز نقص و خرابی در هر زمانی وجود دارد. از این رو اگر با خرابی موتور یخچال بکو یا همان کمپرسور یخچال بکو روبرو شده اید، در ابتدا توصیه ای که برای شما داریم این است که این قطعه کلیدی و بسیار مهم که در راس سیستم خنک کننده دستگاه قرار دارد در ابتدا با استفاده تکنسین های مجرب و متخصص در نمایندگی تعمیر یخچال بکو عیب یابی و سپس تعمیر شود.

تعمیر یا تعویض موتور یا کمپرسور یخچال بکو

لازم به ذکر می باشد که ما در آریابهکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا بتوانیم مشکل دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن ریشه یابی و سپس تعمیر کنیم. توجه داشته باشید که پروسه تعمیر موتور یخچال بکو شما عزیزان تحت تخصصی ترین شکل ممکن انجام خواهد شد تا نیازی به تعویض موتور یخچال بکو نداشته باشید. از این رو اگر با خرابی این قطعه کلیدی روبرو شده اید، می توانید بر روی تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار حساب کنید تا این مشکل یکبار برای همیشه تعمیر شود.

توجه: پروسه تعمیر موتور یخچال بکو در آریابهکار شامل گارانتی بلند مدت خواهد بود.

تعمیر یا تعویض برد الکتریکی یخچال بکو

خرابی برد یخچال بکو یکی دیگر از مشکلاتی می باشد که احتمالا در طول زمان با آن روبرو می شوید! خرابی برد یخچال بکو می تواند به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از این دستگاه رخ دهد که رخ دادن آن می تواند منجر به از کار افتادن و خاموش شدن همیشگی یخچال بکو شما عزیزان گردد. با این وجود باید به اطلاع شما برسانیم که رهبری تمام قطعات در یخچال بکو بر عهده برد الکتریکی این دستگاه می باشد و به همین دلیل اگر این قطعه کلیدی کارایی خود را از دست بدهد، عملا امکان استفاده از این دستگاه وجود نخواهد داشت و دستگاه شما یک دستگاه از کار افتاده خواهد بود.

از این رو اگر با خرابی برد یخچال بکو روبرو شده اید، تنها راهکاری که پیش روی شما است این می باشد که این قطعه را در تعمیرگاه های مجاز و معتبر با استفاده از تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار دهید تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود. لازم به ذکر می باشد که ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات عیب یابی و تعمیر تخصصی برد یخچال بکو شما عزیزان هستیم تا از این طریق بتوانیم مشکل دستگاه شما را ریشه یابی و سپس تعمیر کنیم.

توجه داشته باشید که تعمیر برد یخچال بکو در صورتی امکان پذیر می باشد که این قطعه قابلیت تعمیرات داشته باشد! به عبارتی اگر برد یخچال بکو شما ذوب شده باشد، این قطعه قابل تعمیر نخواهد بود و تنها راهکار پیش روی شما این خواهد بود تا بتوانید این مشکل را از طریق تعویض برد یخچال بکو رفع کنید. از این رو اگر نیاز به برد یخچال بکو داشته باشید، می توانید از طریق شماره های مندرج درخواست خود را ثبت نمایید و از این طریق اقدام به خرید و تعویض برد یخچال بکو نمایید.

لازم به ذکر می باشد که پروسه تعویض برد یخچال بکو در آریابهکار شامل گارانتی طولانی مدت خواهد بود.

تعمیر یا تعویض سیم پیچ های یخچال بکو

عملکرد سیم پیچ موتور در یخچال بکو توسط کمپرسور تحت تأثیر قرار می گیرد. از این رو در صورتی که احساس نمایید دستگاه شما به طور مطلوب عمل نمی کند، باید بدانید که ممکن است قطعات متعددی در این اختلال دخیل باشند. از بین این قطعات، سیم پیچ موتور یکی از مهم ترین عوامل مؤثر است. لازم به ذکر می باشد کمپرسور یخچال از دو نوع سیم پیچی مختلف تشکیل شده است: سیم پیچ راه انداز و سیم پیچ اصلی که هر دو در درون استاتور مستقر هستند. از این رو در زمان شروع به کار یخچال بکو، سیم پیچ راه انداز به منظور کمک به فعال سازی سیم پیچ اصلی، با دریافت جریان الکتریکی فعال می شود.

در ادامه استاتور سیم پیچ راه انداز را از مدار خارج می کند و در این زمان است که سیم پیچ اصلی میدان مغناطیسی مورد نیاز برای حرکت استاتور را فراهم می کند. به صورت کلی، موتور یخچال با استفاده از گاز مبرد، حرارت را از دستگاه می کشد و در مقابل، هوای سرد تولید می کند که این فرایند به تولید چرخه ای از سرما در یخچال منجر می شود. با این وجود اگر نیاز به تعمیر و تعویض سیم پیچ یخچال بکو دارید، توصیه می کنیم در ابتدا توسط تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد.

سرویس های دوره ای یخچال بکو

یخچال بکو همانند تمام دستگاه هایی که شما در طول روز از آن استفاده می کنید، نیاز به نگهداری اصولی و دقیق دارد تا از این طریق بتواند برای چندین سال بدون هر گونه خرابی برای چندین سال استفاده کنید. از این رو اگر به فکر یخچال بکو هستید و می خواهید از این دستگاه برای چندین سال بصورت تخصصی استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص دستگاه شما را سرویس دوره ای خواهیم کرد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید و نیازی به تعمیرات و تعویض قطعات هم نداشته باشید.

سرویس های دوره ای یخچال بکو

از این رو اگر مایل به سرویس دوره ای یخچال بکو هستید، توصیه می کنیم هر 6 ماه یکبار این پروسه را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام دهید تا به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. برای انجام سرویس دوره ای یخچال بکو نیز بهتر است به نمایندگی تعمیر این دستگاه مراجعه نمایید تا از این طریق تمام قطعات دستگاه شما بررسی و سپس نیاز به تعمیرات جزئی بود، این تعمیرات صورت گیرد.

بنابراین در ادامه قصد داریم برخی از سرویس های دوره ای یخچال بکو که توسط تکنسین مجرب و متخصص باید بصورت گام به گام صورت گیرند را نام برده ایم که عبارتند از:

 1. بررسی کندانسور یخچال بکو.
 2. بررسی موتور یخچال بکو.
 3. تمیز کردن گردو غبار روی کندانسور یخچال بکو.
 4. بررسی فیلتر آب یخچال بکو.
 5. بررسی لاستیک دور درب یخچال بکو.
 6. مشخص کردن میزان سرمایش یخچال بکو.
 7. بررسی برد یخچال بکو.
 8. بررسی نمایشگر یخچال بکو.
 9. بررسی تراز بودن یخچال بکو.

خطاها و ارور های یخچال بکو

ارورهایی که ممکن است در طول زمان در یخچال بکو شما عزیزان رخ دهند، نشان دهنده خرابی این دستگاه هستند که در این مواقع توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر دانش لازم و کافی در این زمینه ندارید، به هیچ وجه اقدام به تعمیر ارور یخچال بکو نکنید! لازم به ذکر می باشد که بروز ارور در نمایشگر یخچال بکو نشان دهنده خرابی ای است که این خرابی می تواند به دلیل مشکلات فنی و یا حتی جزئی ترین مشکلات رخ دهد. با این وجود هر ارور نشان دهنده یک خرابی می باشد و اینگونه نیست که تمام ارورهای یخچال بکو نشان دهنده یک خرابی باشند!

اصلی ترین کدهای خطا یخچال Beko

اصلی ترین کدهای خطا یخچال Beko

در ادامه اصلی ترین کدهای خطای یخچال بکو را نام برده ایم و عبارتند از:
 • E0: اشکال در سنسور دمای محیطی فریزر یخچال بکو
 • E1: اشکال در سنسور دیفراست فریزر یخچال بکو
 • E2: اشکال در سنسور دیفراست بخش یخچال بکو
 • E3: اشکال در سنسور دمای محیطی یخچال بکو
 • E4: خرابی ترموفیوز یا المنت حرارتی فریزر یخچال بکو
 • E8: خرابی سنسور ماشین یخساز یخچال بکو
 • E9: اشکال در مکانیزم یخساز یخچال بکو
 • E10: خرابی سنسور محیطی در بخشی که ممکن است به عنوان فریزر یا یخچال بکو عمل کند

تعویض فیلتر آب یخچال

گاهی اوقات ممکن است با استفاده از آبسردکن یخچال بکو متوجه این موضوع شوید که آب خارج شده از آبسردکن یخچال بکو بوی نامطبوعی دارد و شما نمی توانید از آب خروجی این دستگاه استفاده کنید. با این وجود راهکار چیست؟ در صورتی که بوی بدی از آبسردکن یخچال بکو منتشر می شود، معمولا می تواند نشان دهنده از بین رفتن فیلتر آب یخچال بکو شما عزیزان باشد که در این مواقع توصیه می کنیم فیلتر آب یخچال بکو شما تعویض شود تا این مشکل رفع گردد؛ بهتر است هر 6 ماه یکبار اقدام به تعویض فیلتر آب یخچال بکو نمایید.

تعمیر درب یخچال فریزر و ساید

در صورتی که وزن خود را به درب یخچال بکو وارد کنید و یا اینکه درب یخچال بکو را با فشار قابل توجهی ببندید، مطمئن باشید که درب این دستگاه در طول زمان آسیب خواهد دید و طبق روز اول برای شما کار نخواهد کرد. لازم به ذکر می باشد که اگر درب یخچال بکو شما آسیب دیده باشد، ممکن است حتی با مشکل بسته نشدن درب یخچال بکو روبرو شوید که این خرابی حتی می تواند منجر به خرابی برد و موتور یخچال بکو شما عزیزان شود که ما در آریابهکار بصورت تخصصی آنرا تعمیر خواهیم کرد.

شارژ گاز یخچال فریزر

گاز مبرد یخچال بکو در شرایط مختلف می تواند به کمترین به میزان خود برسد و در صورتی که میزان گاز این دستگاه رو به اتمام قرار گیرد، مطمئن باشید که میزان تولید سرما در یخچال بکو کاهشی خواهد شد و دیگر سرمای گذشته در این دستگاه تولید نخواهد شد. با این وجود در این مواقع تنها راهکار ما این است که میزان گاز مبرد یخچال بکو توسط تکنسین های متخصص مورد بررسی قرار گیرد و اگر نیاز به شارژ گاز یخچال بکو داشتید، این پروسه به بهترین شکل ممکن صورت گیرد تا مشکل دستگاه شما رفع گردد.

تعمیر قطعات دیفراست یخچال

دیفراست یخچال بکو یک سیستم کلی در این دستگاه می باشد و می تواند در طول زمان به دلیل استفاده نادرست و اشتباه از یخچال بکو دچار خرابی شود و در صورتی که این سیستم آسیب ببیند، مطمئن باشید که دستگاه شما به میزان قابل توجهی برفک خواهد زد؛ چرا که مهم ترین وظیفه دیفراست یخچال بکو این است که برفک تولیدی در یخچال بکو را آب کند. با این وجود اگر دیفراست یخچال بکو شما عزیزان خراب شده است نیازی به تعویض آن ندارید؛ چرا که ما می توانیم این سیستم را بصورت تخصصی تعمیر کنیم و نیازی به تعویض نداشته باشید.

تعمیر یخساز در یخچال

یکی از قابلیت هایی که نسل جدید یخچال بکو دارند، تولید یخ با استفاده از یخساز یخچال بکو می باشد که با فشردن یک کلید ساده می توانید این قابلیت را در یخچال بکو فعال کنید. از این رو اگر شما چندین سال از این قابلیت استفاده کرده اید و اینک با خرابی آن روبرو شده اید، عملا نشان دهنده استفاده نادرست و اشتباه از این قابلیت می باشد. لازم به ذکر می باشد که خرابی یخساز یخچال بکو می تواند ناشی از قطعات مختلفی رخ دهد و به همین دلیل باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت گیرد.

تعمیرات فن موتور (کمپرسور) یخچال

تعمیرات فن موتور (کمپرسور) یخچال

فن موتور یخچال بکو یا همان فن کمپرسور یخچال بکو دارای نقش بسیار مهمی در سلامت این قطعه کلیدی دارد؛ چرا که وقتی موتور یخچال بکو شروع به کار می کند، به میزان قابل توجهی گرم خواهد شد و گرم شدن این قطعه می تواند منجر به خرابی گسترده در آن شود و به همین دلیل قطعه ای کاربردی به نام فن یخچال بکو در آن درج شده است که میزان گرمای تولیدی موتور یخچال بکو را کنترل می کند و مانع خرابی موتور شود. از این رو اگر این قطعه آسیب ببیند موتور شما نیز آسیب خواهد دید که از طریق تعمیرات می توان این قطعه را احیا نمود.

تعمیر ساید بای ساید بکو

با توجه به اینکه ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال بکو با تکنسین های مجرب و متخصص همکاری داریم، محدودیتی در خصوص تعمیرات یخچال بکو نداریم و می توانیم تمام مدل های این دستگاه را بدون هر گونه محدودیتی تعمیر کنیم و نیازی به تعویض قطعات کلیدی در یخچال بکو نداشته باشید! از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با خرابی یخچال بکو در مدل های مختلف اعم از یخچال فریزر بکو، یخچال ساید بای ساید بکو و… روبرو شده اید، صرفا در نمایندگی این برند اقدام به تعمیرات کنید.

تعمیر یخچال فریزر بکو

همان گونه که در بالا توضیح داده شد، ما در آریابهکار تمام مدل های مختلف و متنوع یخچال بکو را بدون هر گونه محدودیتی توسط تکنسین های مجرب تعمیر می کنیم. یکی از مدل های مختلف یخچال بکو که ما در آریابهکار به بهترین شکل ممکن آنرا تعمیر خواهیم کرد، یخچال فریزر بکو می باشد که سعی می کنیم مشکل دستگاه را بصورت تخصصی تعمیر نماییم و نیازی به تعویض قطعات کلیدی در این دستگاه داشته باشید. با این وجود اگر با خرابی یخچال فریزر بکو روبرو شده اید، ما آماده تعمیرات این دستگاه هستیم.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در تهران

کدام یک از مناطق تهران تحت پوشش نمایندگی تعمیرات یخچال بکو قرار می گیرند؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص تمام خدمات تعمیر یخچال بکو را در مناطق 22 گانه تهران بدون هر گونه محدودیتی تعمیر خواهیم کرد تا بتوانید از دستگاه خود همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود اگر در مناطق 22 گانه تهران ساکن هستید و نیاز به تعمیرات تخصصی یخچال بکو دارید، می توانید بر روی کارشناسان مجرب آریابهکار حساب کنید.

چطور تشخیص دهیم که موتور یخچال بکو سوخته است؟

یکی از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است در طول زمان با استفاده نادرست و اشتباه از یخچال بکو با آن روبرو شوید این است که فرد تعمیرکار به شما اعلام خواهد کرد موتور یخچال بکو سوخته است! اما از کجا بفهمیم موتور یخچال بکو سوخته است؟ برای اطلاع از این خرابی باید دستگاه خود را روشن کنید و اجازه دهید تا حدود نیم ساعت روشن بماند. اینک درب یخچال بکو را باز کنید و بررسی نمایید که آیا سرما در این دستگاه شکل گرفته است یا خیر؟ اگر سرمایی در یخچال بکو شکل نگرفته است، نشان دهنده سوختن موتور یخچال بکو می باشد که باید تعویض شود.

چگونه مانع از زنگ زدگی درب یخچال بکو شویم؟

اگر به این فکر هستید تا مانع زنگ زدگی درب یخچال بکو شوید، باید به اطلاع شما برسانیم که یکسری نکات در این زمینه وجود دارند و شما عزیزان باید آنه را رعایت کنید تا مشکل برای شما رخ ندهد. این موارد عبارتند از:

 • اگر لکه ای در یخچال بکو ایجاد شده است، با میزان آب کمتری آنرا تمیز کنید و با استفاده از آب زیاد اقدام به تمیز کردن یخچال بکو نکنید.
 • از قرار دادن یخچال در مجاورت اجاق گاز یا نور مستقیم آفتاب خودداری نمایید.
 • پس از تمیز کاری یخچال بکو، حتما بدنه یخچال را خشک نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال بکو در غرب تهران

در صورتی که ساکن غرب تهران هستید و با خرابی یخچال بکو روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران، یکی از قدیمی ترین مجموعه ها هستیم که پروسه عیب یابی و تعمیر یخچال بکو را صرفا توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال بکو در غرب تهران

از این رو ما در آریابهکار به همراه کادری متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هستیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی هم نداشته باشید. برای استفاده از خدمات آریابهکار می توانید با شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را در سامانه مشتریان آریابهکار ثبت کنید. در ادامه نیز مناطق تحت پوشش غرب تهران جهت تعمیرات یخچال بکو را نام برده ایم و عبارتند از:
 • پونک
 • سعادت آباد
 • شهرزیبا
 • شهرک غرب
 • باغ فیض
 • صادقیه
 • شهران
 • جنت آباد
 • شاهین
 • گیشا
 • شهرک هما
 • شهرک راه آهن
 • سازمان آب
 • شهرک پرواز
 • توحید و…

نمایندگی تعمیر یخچال در شرق تهران

در صورتی که ساکن شرق تهران هستید و با خرابی یخچال بکو روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید، لازم به ذکر است که ما تمام مناطق شرق تهران را بدون هر گونه محدودیتی تحت پوشش خدمات خود قرار داده ایم و شما می توانید با استفاده از خدمات ما در آریابهکار اقدام به تعمیرات تخصصی یخچال بکو خود نمایید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت بروز هر گونه خرابی در یخچال بکو، حتما به نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در تهران مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال در شرق تهران

در ادامه مناطق تحت پوشش شرق تهران را نام برده ایم.
 • تهرانپارس
 • حکیمیه
 • نارمک
 • شمیران نو
 • هروی
 • قنات کوثر
 • پاسداران
 • مجیدیه
 • تسلیحات
 • مدائن
 • وحیدیه
 • تهران نو
 • نیرو هوایی
 • پیروزی
 • صفا و …

نمایندگی تعمیر یخچال در شمال تهران

نمایندگی تعمیر یخچال در شمال تهران

در صورتی که ساکن شمال تهران هستید و با خرابی یخچال بکو روبرو شده اید، می توانید از خدمات آریابهکار استفاده کنید. در ادامه مناطق تحت پوشش آریابهکار در شرق تهران را نام برده ایم و عبارتند از:
 • نیاوران
 • سوهانک
 • تجریش
 • اقدسیه
 • فرمانیه
 • جردن
 • درکه
 • کامرانیه
 • الهیه
 • ونک
 • زعفرانیه
 • جماران
 • قلهک
 • ازگل
 • آجودانیه
 • داودیه
 • دروس
 • لویزان
 • محمودیه
 • دزاشیب
 • ظفر و…

نمایندگی تعمیر یخچال جنوب تهران

نمایندگی تعمیر یخچال جنوب تهران

همچنین لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر یخچال بکو، تمام خدمات تعمیر یخچال بکو در جنوب تهران را انجام می دهیم. در ادامه مناطق تحت پوشش جنوب تهران را نام برده ایم و عبارتند از:
 • امیریه
 • افسریه
 • خراسان
 • شوش
 • فلاح
 • نازی آباد
 • مشیریه
 • شهر ری
 • نعمت آباد
 • دولت آباد
 • صالح آباد
 • خزانه
 • منیریه
 • امیر بهادر
 • مولوی
 • جوادیه
 • سیروس و…

نکات مهم برای نگهداری یخچال بکو

یکی از نکات بسیار مهم برای نگهداری یخچال بکو این است شما باید این دستگاه را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص در فواصل زمانی مختلفی اقدام به سرویس نمایید. اما سرویس یخچال بکو به چه معناست؟ سرویس یخچال بکو به پروسه ای گفته می شود که تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی دقیق و اصولی دستگاه شما می کند تا اگر مشکلی در این دستگاه ایجاد شده است، تعمیرات لازم و کافی در آن صورت گیرد تا مانع بروز خرابی در دستگاه شود.

از این رو اگر به فکر سلامت یخچال بکو خود هستید، بهترین راهکار ممکن پیش روی شما این است که حداقل هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس تخصصی یخچال بکو نمایید تا از این طریق دستگاه شما بصورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد و اگر مشکلی در آن در حال رخ دادن است، در همان ابتدا پروسه تعمیرات تخصصی صورت گیرد تا از این طریق مانع بروز خرابی های بیشتر در این دستگاه شوید و نیازی به تعویض قطعات و…. نداشته باشید.

نکات مهم برای نگهداری یخچال بکو

یکی دیگر از نکات مهمی که توصیه می کنیم برای نگهداری یخچال بکو انجام دهید این است که حتما از محافظ برق استاندارد سر راه یخچال بکو استفاده کنید. اما چرا محافظ برق استاندارد؟ متاسفانه این روزها شاهد افراد سودجویی هستیم که محافظ های برق متفرقه را با برندهای مطرح در فروشگاه های غیر مجاز خود به فروش می رسانند و اگر شما عزیزان این محافظ برق را با قیمت بسیار پائین بخواهید خریداری کنید، مطمئن باشید که این محافظ برق نمی توانید از دستگاه شما در برابر نوسان برق محافظت کند.

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که برای خرید محافظ برق حتما از فروشگاه های معتبر و شناخته شده در محل خود نمایید تا حتما محافظ برق استاندارد را خریداری و استفاده کنید؛ در غیر اینصورت دستگاه شما به هیچ وجه در برابر نوسان برق ایمن نخواهد بود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما محافظ برق استاندارد به همراه گارانتی طولانی مدت خریداری کنید تا یخچال بکو شما آسیب نبیند.

آخرین نکته مهم برای نگهداری یخچال بکو این است که حتما دفترچه راهنمای استفاده از یخچال بکو که در بسته بندی این دستگاه می باشد را مطالعه نمایید تا با تمام نکاتی که کمپانی سازنده برای شما در این زمینه در نظر گرفته است آشنا شوید؛ با مطالعه این دفترچه با تمام قوانین و نکات استفاده از یخچال بکو آشنا خواهید شد و می توانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. از این رو این دفترچه مهم ترین و اصلی ترین منبعی می باشد که می توانید با نحوه استفاده از دستگاه خود آشنا شوید.

اما اگر این دفترچه کلیدی و مهم را ساده جلوه دهید و آنرا مطالعه نکنید، مطمئن باشید که دستگاه شما به مرور زمان آسیب خواهد دید و کارایی خود را از دست خواهد داد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما و حتما چند دقیقه وقت بگذارید و اقدام به مطالعه دفترچه راهنمای یخچال بکو کنید تا با نحوه استفاده اصولی از این دستگاه آشنا شوید.

سوالات متداول تعمیر یخچال بکو

1) آیا خودمان می توانیم برای تهیه قطعات تعمیری یخچال بکو اقدام کنیم یا باید از نمایندگی تعمیرات کمک بگیریم؟

بله، شما می توانید برای تهیه قطعات تعمیری اقدام نمایید می‌ توانید اما برای مطمئن بودن از اصالت و کیفیت قطعات تهیه شده، مناسب است این موضوع را در نمایندگی های معتبر پیگیری نمایید. چنانچه در زمینه تعمیرات یخچال بکو از مهارت لازم برخوردار نمی باشید بهتر است این موضوع را به تعمیرکار متخصص بسپارید.

2) آیا تعمیر یخچال بکو در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

در خصوص این موضوع باید بگوییم که بهتر است تعمیر یخچال بکو خود را در تعمیرگاه ها و نمایندگی های اصلی پیش ببرید چرا که در این مراکز تمامی ابزار های تعمیرات و عیب یابی موجود می باشد و تعمیرکاران آنها از تجربه لازم و کافی برای برطرف سازی مشکلات برخوردار می باشند.

3) هزینه تعمیر یخچال بکو در نمایندگی آریابهکار بر چه اساسی تعیین می شود؟

هزینه تعمیرات یخچال بکو بر اساس میزان خرابی های ایجاد شده در این نمایندگی تعریف می شود که تمامی قیمت ها بر اساس نرخ های تعریف شده در اتحادیه می باشد و هیچگونه افزایش قیمت در آن صورت نمی گیرد.

4) هزینه عیب یابی یخچال بکو در آریابهکار چقدر است؟

آریابهکار در قبال عیب یابی تخصصی خود هیچگونه هزینه ای از کاربران دریافت نمی کند و به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

5/5 - (5 امتیاز)

This Post Has 19 Comments

 1. سلام یخچال من خیلی آبریزی داره جدیدا نمیدونم چیکار کنم. راهنماییم کنید لطفا

  1. با سلام،
   کاربر گرامی نشتی آب یخچال میتواند دلایل مختلفی داشته باشد مانند جابه جایی نامناسب، آسیب رسیدن به لوله های مبرد، فرسودگی و کنه بودن لوله ها، یکسر کار کردن موتور و … برای عیب یابی دستگاه توسط بهترین تعمیرکار ها میتوانید با شماره 02145437 تماس برقرار کنید.

 2. سلام یخچالم خیلی صدا میده
  منم میگرن دارم نمیتونم کوچیک ترین صدایی رو تحمل کنم!
  چیکار کنم زودتر تعمیر بشه؟

  1. با سلام،
   یکی از دلایل صدا دادن یخچال خرابی موتور یا کمپرسور آن است. شما میتوانید هرچه زودتر با شماره 02145437 تماس برقرار کرده و درخواست تعمیرکار را در آریابهکار ثبت کنید.

  2. منم دقیقا هیمن مشکل رو داشتم یه جا بردم تعمیر کردم الان وضعش بدتر شده! خیر نبینن میترسم مشکلای دیگه هم پیش اومده باشه براش هنوز که مشخص نشده!

   1. با سلام،
    با توجه به موجود بودن قطعات غیر اصل در بازار و تعداد زیاد آن ها، اعتماد کردن به هر تعمیرکاری برای تعمیر دستگاه مهم و ارزشمندی مانند یخچال درست نیست. در صورت وجود هر گونه مشکلی میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید و از خدمات پس از فروش و گارانتی 90 روزه آریابهکار بهره مند شوید.

 3. ببخشید یخچالم خیلی برفک میزنه. قبلا خوب بودا از اول خیلی برفک نداشت الانا نمیدونم چرا اینجوری شده. چرا اینجوری شده؟ چطور میتونم برای تعمیرش اقدام کنم؟

  1. با سلام،
   برای عیب یابی مشکل برفک زدن یخچال باید با چک کردن لاستیک دور درب شروع کنید که خراب، پاره و یا شل نشده باشد. سپس قطعاتی مانند ترموستات، سنسور یخ زدایی، برد الکتریکی، ترمودیسک، ترموفیوز و المنت باید بررسی و عیب یابی شوند.
   در صورتی که دانش کافی برای بررسی این قطعات را ندارید توضیه میشود از تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

 4. شبتون خوش
  یخچال برند بکو داریم که خیلی داغ میکرد چقد روز پیش امروز یهو خاموش شد و روشن نمیشه.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل داغ شدن یخچال ممکن است به دلیل موارد زیر اتفاق افتاده باشد:

  2. اشکال در اتصالات دستگاه
  3. سوختن محافظ
  4. خرابی برد الکتریکی
  5. سوختن موتور یا کمپرسور
  6. خرابی ترموستات
  7. برای عیب یابی دقیق این دستگاه بهتر است از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید تا مشکل دستگاه را به صورت حرفه ای پیدا کرده و برطرف سازد.

 5. یخچال من آبریزی داره.فکر میکنم از زیر یخچال باشه
  باید چیکارش کنم؟ راهی هست که بتونم خودم درستش کنم زودتر یا باید تعمیرکار باشه حتما؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل نشتی دستگاه شما می تواند به دلیل یک یا چند عدد از موارد زیر باشد:
   خرابی لاستیک دور یخچال
   نشتی ورودی آب
   بسته شدن لوله تخلیه
   وجود مشکل در مخزن آب
   خرابی فلیتر آب
   پوسیده شدن اوپراتور یا تبخیر کننده از برفک
   شل شدن لوله های آبی متصل به یخساز
   به دلیل تخصصی بودن موارد بالا بهتر است عیب یابی دستگاه شما توسط تعمیرکاری متخصص انجام شود. شما می توانید جهت هماهنگی با تعمیرکاران با تجربه ی آریابهکار با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

 6. چیکار می تونم بکنم که یخچال انقدر بوی بدی نده!؟ همه مواد غذایی بوی بد گرفتن

 7. سلام یخچال بکو چرا انقدر صدا میده؟ الان چند شبه بخاطر صداهاش نمیتونم خوب بخوابم و از طرفی هم نگرانم خراب شده باشه. برای تعمیرش باید اقدام کنم الان؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی صدا دادن یخچال یکی از مسائل نرمال مربوط به این دستگاه است. اما در صورتی که این صدا ها عجیب غریب بوده و خیلی بلند و زیاد هستند ممکن است مشکلاتی مانند خرابی فن، صداهای یخساز، تراز نبودن، خرابی موتور، خرابی رله برد، تجمع برفک و … باشد که بهتر است در اولین فرصت توسط یک تعمیرکار ماهر عیب یابی شود.

 8. سلام و خسته نباشید دارم خدمتتون. لطف می کنید منو راهنمایی کنید که چجوربی موتور بخچال رو باز کنم

  1. با سلام. کاربر گرامی باز کردن موتور یک موضوع کاملا تخصصی بوده و نیاز به دانش لازم دارد پس بهتر است برای این موضوع از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید. با این جال اگر تصمیم دارید خودتان این موضوع را انجام دهید توجه داشته باشید که قبل از شروع هر گونه اقدامی بر روی یخچال، حتماً آن را از برق کشیده باشید که دچار برق گرفتگی نشوید
   برای انجام کار شما به برخی از ابزار های تعمیراتی نیاز داردی که عبارتند از:
   آچار فرانسه، پیچ گوشتی، انبرد، سیم چین، عینک محافظ، دستکش و ظرف برای تخلیه روغن. در گام اول یخچال را از برق بکشید و به صورت کامل دوشاخه آن را از پریز جدا کنید. قبل از شروع کار، دفترچه راهنمای یخچال خود را مطالعه کنید. ممکن است دستورالعمل‌های خاص برای مدل یخچال شما وجود داشته باشد.
   محل قرارگیری موتور را پیدا کنید. موتور معمولاً در پایین یا پشت یخچال قرار دارد.
   با استفاده از آچار فرانسه، لوله‌های ورودی و خروجی گاز را از موتور جدا کنید. هنگام جدا کردن لوله‌ها، مراقب باشید که روغن موجود در آنها نشت نکند.
   با استفاده از پیچ گوشتی، پیچ‌های موتور را باز کنید.
   موتور را به آرامی از جای خود بیرون بکشید. مراقب باشید که به سیم‌ها و لوله‌های دیگر آسیب نرسد.
   قبل از جدا کردن سیم‌های برق، از آنها عکس بگیرید یا علامت گذاری کنید تا هنگام نصب موتور جدید بتوانید آنها را به درستی وصل کنید.
   با استفاده از سیم چین، سیم‌های برق را از موتور جدا کنید.
   موتور را کاملاً از یخچال خارج کنید.
   اگر در هر مرحله از کار با مشکلی مواجه شدید، از ادامه کار خودداری کنید و از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید. به خاطر داشته باشید که باز کردن موتور یخچال می تواند خطرناک باشد و باید با احتیاط کامل انجام شود.
   توجه داشته باشید که این فقط یک راهنمای کلی است و ممکن است تمام جزئیات را شامل نباشد. برای اطلاعات دقیق تر و دستورالعمل های خاص برای مدل یخچال خود، به دفترچه راهنمای یخچال خود مراجعه کنید یا از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214