skip to Main Content

تعمیر یخچال وایت هاوس یکی از تخصصی ترین خدمات مجموعه آریابهکار به شما عزیزان می باشد تا بتوانید در ابتدا مشکل یخچال وایت هاوس را ریشه یابی کنید و سپس با تعمیرات تخصصی خرابی و قطعات آسیب دیده، بتوانیم این دستگاه را احیا کنیم تا همانند روز اول بتوانید از این دستگاه استفاده کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه تعمیر یخچال وایت هاوس را در مراکز مجاز و معتبر سپری کنید تا از این طریق مشکل شما بصورت تخصصی رفع گردد.

با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم پروسه تعمیر یخچال وایت هاوس را به شما عزیزان اعلام کنیم تا بتوانید با این پروسه بیشتر آشنا شوید. همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس

بدون شک بهترین تصمیم برای تعمیر یخچال وایت هاوس، این است که در نمایندگی تعمیر یخچال تهران وایت هاوس صورت گیرد. اما طبیعتا اگر این دستگاه توسط افراد کم تجربه و بی تجربه تعمیر شود، نه تنها مشکل دستگاه حل نخواهد شد بلکه می تواند منجر به بروز خرابی بیشتر در این دستگاه شوند. با این وجود با توجه به قیمت بالای یخچال وایت هاوس نمی توان ریسک کرد و این دستگاه را به افراد کم تجربه سپرد تا پروسه عیب یابی و تعمیر آن صورت گیرد.

این در حالی می باشد که شما می توانید تمام خدمات تعمیر یخچال وایت هاوس را در نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در آریابهکار به همراه تکنسین های تعمیرکار مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بصورت تخصصی انجام دهید تا نیازی به تعویض قطعات یخچال وایت هاوس نداشته باشید و از این طریق بتوانید مشکل این دستگاه را رفع کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس

لازم به ذکر می باشد که پروسه تعمیر یخچال وایت هاوس علیرغم اینکه بصورت کاملا تخصصی انجام می شود، اما شامل گارانتی رسمی آریابهکار می شود؛ به عبارتی اگر پس از تعمیرات یخچال وایت هاوس با خرابی قبلی روبرو شدید، ما آنرا بصورت رایگان در بازه زمانی گارانتی برای شما تعمیر خواهیم کرد تا نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد نداشته باشید. با این وجود آریابهکار بهترین فرصت ممکن برای تعمیر یخچال وایت هاوس شما در هر مدلی بصورت تخصصی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا است.

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس

برای تماس با نمایندگی تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم جهت اعزام تکنسین تعمیرکار صورت گیرد.

  1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان:۴۵۴۳۷-۰۲۱
  2. شعبه مرکز تهران:۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
  3. شعبه شرق تهران:۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
  4. شعبه شمال تهران:۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

عیب یابی یخچال وایت هاوس

هدف از عیب یابی یخچال وایت هاوس این است که مشکل دستگاه شما ریشه یابی شود و بر اساس علت خرابی و میزان خرابی یخچال وایت هاوس، تعمیرات لازم و کافی صورت گیرد تا از این طریق بتوانید دستگاه خود را مجددا استفاده کنید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی یخچال وایت هاوس را به وسیله تکنسین هایی انجام دهید که تاکنون سابقه تعمیر تخصصی این دستگاه را در مدل های مختلف در رزومه خود داشته باشد.

از این رو اگر عیب یابی یخچال وایت هاوس بصورت صحیح انجام نشود، هزینه تعمیراتی زیادی به شما تحمیل خواهد شد؛ چرا که احتمالا نیاز به تعویض برخی قطعات خواهید یافت که کاملا سالم هستند!!

عیب یابی یخچال وایت هاوس

با این وجود ما در آریابهکار بر خلاف سایر تعمیرگاه ها بدون اینکه اقدام به باز کردن یخچال وایت هاوس نکنیم، توانایی عیب یابی تخصصی یخچال وایت هاوس را نداریم! چرا که در برخی تعمیرگاه ها افرادی که مدعی تعمیرات تخصصی یخچال وایت هاوس هستند، بدون اینکه اقدام به عیب یابی یخچال وایت هاوس کنند، به شما اعلام هزینه تعمیرات می کنند و می دانند که بصورت 100 درصد مشکل از کجاست و عمق مشکل چقدر می باشد؟!

بنابراین ما در آریابهکار بصورت تخصصی پروسه عیب یابی یخچال وایت هاوس را توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما بدون هر گونه محدودیتی بصورت اصولی صورت گیرد تا صرفا مشکل دستگاه شما بر طرف شود و نیازی به تعمیر سایر قطعات نداشته باشید!

سایر خدمات آریابهکار: تعمیر یخچال هیوندای Hyundai

هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس چقدر است؟

هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد که کمترین هزینه تعمیرات ممکن در این زمینه است. اما گفتن این نکته مهم می باشد که ما پیش از عیب یابی تخصصی یخچال وایت هاوس به هیچ وجه اعلام هزینه تعمیرات نخواهیم کرد؛ آیا بدون اینکه دستگاهی مانند یخچال وایت هاوس عیب یابی شود، می توان علت خرابی آنرا به همراه میزان علت خرابی را بصورت دقیق تشخیص داد؟ بدون شک چنین چیزی ممکن نیست!

هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس چقدر است

از این رو ما در ابتدا دستگاه شما را عیب یابی می کنیم تا علت و میزان خرابی یخچال وایت هاوس را تشخیص دهیم و سپس بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی، هزینه تعمیرات نهایی و قطعی را به شما اعلام خواهیم کرد. با این وجود در ادامه هزینه تعمیر یخچال وایت هاوس براساس علت خرابی نام برده و مشخص کرده ایم.

توجه: هزینه قطعی تعمیر یخچال وایت هاوس پس از عیب یابی تخصصی به شما عزیزان توسط تکنسین تعمیرکار اعلام خواهد شد.

خدمات تعمیر یخچال وایت هاوسهزینه تعمیر و تعویض قطعات یخچال وایت هاوس (تومان)
رگلاژ درب یخچال وایت هاوس30.000 الی 80.000
نصب یخچال وایت هاوس330.000
آبریزی یخچال وایت هاوس295.000
یخساز یخچال وایت هاوس650.000
آبسردکن یخچال وایت هاوس310.000
اتومات یخچال وایت هاوس530.000
اواپراتور یخچال وایت هاوس847.000
شارژ گاز یخچال وایت هاوس749.000
دمپر یخچال وایت هاوس660.000
المنت یخچال وایت هاوس692.000
کمپرسور یخچال وایت هاوسنیاز به عیب یابی دارد.
فن یخچال وایت هاوس590.000
تایمر یخچال وایت هاوس300.000
ترموستات یخچال وایت هاوس295.000
برد یخچال وایت هاوسنیاز به عیب یابی دارد.

مدل های قابل تعمیر یخچال وایت هاوس

تمام مدل های یخچال وایت هاوس که تاکنون به بازار ایران عرضه شده اند، بدون هر گونه محدودیتی توسط تعمیرکاران مجموعه ما تعمیر می شوند. بنابراین ما هیچ گونه محدودیتی در خصوص تعمیر یخچال وایت هاوس در مدل های قدیمی و جدید نداریم.

امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214