skip to Main Content

یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است در صورت استفاده از ماشین لباسشویی با آن روبرو شوید این است که از جاپودری این دستگاه متوجه آبریزی شده اید. با این وجود آیا این یک مشکل عادی است؟ خیر. این یک مشکل کامل جدی می باشد و نباید آنرا ساده بگیرید. بنابراین علت آب دادن لباسشویی از جاپودری چیست؟ آیا این خرابی در خانه قابل برطرف می باشد؟ دلایلی که می توانند منجر به این خرابی شوند، صرفا یک یا دو مورد نیستند و شامل علل مختلفی می شوند.

از این رو اگر مایل به تعمیر این خرابی هستید باید به اطلاع شما برسانیم که بستگی به علت و میزان خرابی دارد. با این وجود در ادامه این گزارش از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تهران قصد داریم شما عزیزان را با این موضوع آشنا سازیم و رایج ترین دلایل آب دادن جا پودری ماشین لباسشویی را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. همراه ما باشید.

1. نصب اشتباه ماشین لباسشویی

اولین علت اصلی آب دادن جاپودری ماشین لباسشویی که باید توسط شما و یا تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قرار گیرد این است که نصب دستگاه شما اصولی بوده یا خیر؟! از این رو اگر نصب دستگاه شما بصورت دقیق انجام نشده باشد، می تواند منجر به آب دادن جاپودری ماشین لباسشویی شود. به همین دلیل اگر با این خرابی روبرو شدید، توصیه می کنیم این مشکل را توسط تکنسین های مجموعه آریابهکار در ابتدا بررسی کنید تا اگر مشکل از نصب نادرست بود، برطرف شود.

با این وجود اگر نصب ماشین لباسشویی بصورت نادرست انجام شود، خرابی های متعددی در این دستگاه ایجاد خواهند شد که یکی از این خرابی ها، آب دادن جاپودری ماشین لباسشویی می باشد.

2. شکستن جاپودری ماشین لباسشویی

معمولا توصیه می شود هر چند مدت یکبار جاپودری ماشین لباسشویی را از جای خود خارج کنید تا اگر رسوب بخصوصی در این دستگاه ایجاد شده است تمیز کنید و دیگر این رسوب ها ضخیم نشوند. با این وجود اگر در حین خارج کردن جاپودری عجله کنید و بدرستی اقدام ننمایید، این قطعه آسیب خواهد دید. لازم به ذکر می باشد که جاپودری ماشین لباسشویی از جنس پلاستیک می باشد و اگر بدرستی و به آرامی آنرا خارج نکنید، مطمئن باشید که آسیب جدی در آن ایجاد می شود.

بنابراین اگر جاپودری ماشین لباسشویی شما آسیب این چنینی ببیند و نتوانید آنرا برطرف کنید، مطمئن باشید که با مشکل آب دادن جاپودری ماشین لباسشویی روبرو خواهید شد.

3. مسدودی جاپودری ماشین لباسشویی

اگر جا پودری ماشین لباسشویی شما به هر دلیلی مسدود باشد و آب ورودی به جاپودری از آن به سمت داخل ماشین لباسشویی منتقل نشود، این آب که معمولا با فشار بالایی می باشد، می تواند از جاپودری به بیرون نشتی پیدا کند و در نتیجه با مشکل آب دادن جاپودری ماشین لباسشویی روبرو شوید. از این رو این مشکل باید توسط شما با خارج کردن جا پودری و یا توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

4. استفاده از مواد شوینده نامناسب

در صورتی که شما از مواد شوینده نامناسب و غیر اصیل استفاده کنید، مطمئن باشید که دستگاه شما آسیب خواهد دید که یکی از این آسیب ها، آب دادن جاپودری ماشین لباسشویی می باشد. اما به چه علت؟ اگر مواد شوینده شما از نوع مواد شوینده با ذرات غیر قابل حل شدن باشد، این ذرات به مرور زمان باعث رسوب در جا پودری ماشین لباسشویی خواهند شد و در نتیجه با مشکل آب دادن جاپودری ماشین لباسشویی روبرو خواهید شد.

به همین دلیل تنها توصیه ای که برای شما داریم این است که مواد شوینده مناسب و اصیل از فروشگاه های معتبر خریداری کنید تا مشکل این چنینی برای شما رخ ندهد.

نکته مهم: در خصوص خرید مواد شوینده ماشین لباسشویی باید به اطلاع شما برسانیم که این مواد شوینده همانند مواد غذایی دارای تاریخ تولید و تاریخ انقضا هستند و به همین دلیل اگر شما در یک خانواده 3 الی 4 نفره هستید، نباید با هزینه زیادی اقدام به خرید مواد شوینده کیلویی کنید؛ چرا که این مواد شوینده با اتمام مهلت استفاده روبرو خواهند شد. از این رو بهتر است صرفا براساس میزان نیاز خود صرف یک ماه اقدام به خرید مواد شوینده نمایید.

مقالات مرتبط:تعویض کاسه نمد و بلبرینگ ماشین لباسشویی

تعمیر آب دادن جاپودری ماشین لباسشویی

همانگونه که در قسمت بالا رایج ترین دلایل خرابی و آب دادن جا پودری ماشین لباسشویی را نام بردیم، باید به اطلاع شما برسانیم که اکثر علل این خرابی کاملا فنی هستند و برای رفع آنها نیاز به دانش فنی و تعمیرات ماشین لباسشویی دارید. از این رو اگر دانش فنی لازم و کافی در این زمینه را ندارید، ما در مجموعه آریابهکار به عنوان مرکز کاملا تخصصی و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آماده ارائه خدمات عیب یابی و تعمیر این خرابی توسط تکنسین های مجرب و باتجربه هستیم تا مشکل شما را یکبار برای همیشه برطرف کنیم.

از این رو برای تعمیر آب دادن جاپودری ماشین لباسشویی می توانید از دانش تیم تکنسین مجرب و متخصص آریابهکار استفاده نمایید تا مشکل شما بصورت تخصصی مورد عیب یابی قرار گیرد.

آریابهکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه تعمیرات لوازم برقی خانگی، به عنوان قدیمی ترین مجموعه تعمیراتی در تهران می باشد که همواره سعی بر این دارد تا مشکل دستگاه شما عزیزان را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ممکن تعمیر کند. لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران نیز خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی را به شما ارائه می دهد و می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید تا مشکل شما برطرف گردد.

توجه داشته باشید که ما در آریابهکار برخلاف سایر تعمیرگاه ها خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی را به همراه گارانتی 90 روزه توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر می کنیم تا از این طریق مشکل شما برطرف گردد و بتوانید همانند روز اول از دستگاه ماشین لباسشویی خود بدون هر گونه خرابی استفاده نمایید. از این رو ما در مجموعه آریابهکار آماده عیب یابی و تعمیر دستگاه شما بصورت تخصصی هستیم و می توانید مشکل دستگاه خود را به ما بسپارید.

امتیاز post

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214