skip to Main Content
تعمیر آبسردکن ایستکول
شماره نمایبندگی تعمیر آبسردکن ایستکول

تعمیر آبسردکن ایستکول در شرکت آریابهکار توسط تعمیرکاران متخصص و ماهر انجام می شود. در صورتی که امکان مراجعه به نمایندگی ایستکول را ندارید، می توانید از خدمات سایر شرکت های مربوطه مانند آریابهکار بهره بگیرید. کلیه خدمات عیب یابی و تعمیر آبسردکن در آریابهکار به همراه 90 روز گارانتی معتبر ارائه می شود. تعمیر آبسرد کن حتما باید توسط تکنسین های ماهر انجام شود. بطور کلی سرویس و تعمیر آبسردکن یکی از حرفه‌ های تخصصی در دسته تعمیر لوازم خانگی است. بنابراین هیچگاه با دیدن آموزش تعمیر آبسردکن یا آموزش تعمیر آبسردکن اداری نمی‌توانید خودتان کار تعمیرات را انجام دهید. این دستگاه اگرچه ظاهر ساده ای دارد اما عملکرد آن مشابه یخچال بوده و هرگونه دستکاری غیرحرفه ای می تواند به عملکرد دستگاه صدمه بزند.

فهرست

رویه تعمیر آبسردکن ایستکول

اگر با خرابی آبسردکن ایستکول روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، آیا نیاز به خرید دستگاه جدید دارید؟ آیا آبسردکن ایستکول قابل تعمیر است؟ در پاسخ به سوال اول باید به اطلاع شما برسانیم که نیازی به خرید آبسردکن جدید ندارید؛ چرا که ما در آریابهکار بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص تمام خدمات عیب یابی و تعمیر آبسردکن ایستکول را به همراه تضمین خدمات و مزایای دیگر تعمیر خواهیم کرد تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی بخصوصی استفاده کنید.

رویه تعمیر آبسردکن ایستکول

با این وجود اگر پروسه عیب یابی و تعمیر آبسردکن ایستکول در مجموعه آریابهکار صورت گیرد، لازم به ذکر است که شاید نیازی به تعویض قطعات و… نداشته باشید؛ چرا که تکنسین های مجموعه آریابهکار دانش لازم و کافی در این زمینه دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن پروسه عیب یابی و تعمیر قطعات آبسردکن ایستکول را به همراه ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام دهند تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و صرفا از طریق تعمیرات تخصصی قطعات آسیب دیده بتوانید مشکل را بر طرف کنید.

به همین ترتیب ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانید از آبسردکن ایستکول همانند روز اول بدون هر گونه خرابی بخصوصی استفاده نمایید و نیازی به تعویض قطعات هم نداشته باشید. از این رو اگر مایل به تعمیر تخصصی آبسردکن ایستکول هستید، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده کنید تا دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود و نیازی به تعمیرات مجدد هم نداشته باشید.

تعمیر آبسردکن ایستکول در تهران

اگر ساکن تهران هستید و با خرابی آبسردکن ایستکول روبرو شده اید، می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار برای عیب یابی و تعمیر تخصصی این دستگاه استفاده کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما بر طرف شود. همانگونه که در قسمت بالا توضیح داده شد، می توانید از خدمات تعمیر آبسردکن ایستکول در محل ما نیز استفاده کنید و یا اگر برای شما مقدور است، با هماهنگی قبلی اقدام به انتقال آبسردکن ایستکول به شعب تعمیراتی آریابهکار نمایید تا از این طریق درخواست شما ثبت شود و تکنسین های مجموعه، مشکل دستگاه شما عزیزان را تعمیر کنند.

برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 استفاده کنید.

شماره تماس با نمایندگی تعمیر آبسردکن ایستکول تهران

جهت برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر آبسردکن ایستکول می توانید از طریق شماره های ذیل با کارشناسان و تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید تا از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و بتوانید بهترین کیفیت ممکن را دریافت کنید. لازم به ذکر است که اگر مایل به پیگیری سریع تر هستید، می توانید از طریق واتساپ و تلگرام مجموعه، ویدیو خرابی آبسردکن ایستکول (در ویدیو 30 ثانیه ای خرابی آبسردکن ایستکول را شرح دهید) را تهیه و ارسال کنید تا هماهنگی های لازم را انجام دهید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر آبسردکن ایستکول

کدام یک از مناطق تهران شامل خدمات تعمیر آبسردکن ایستکول در آریابهکار می شوند؟ اگر ساکن مناطق 22 گانه تهران هستید می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار برای عیب یابی و تعمیر آبسردکن ایستکول استفاده کنید. اما اگر ساکن تهران نیستید و با خرابی این دستگاه روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که شما عزیزان می توانید این دستگاه را با هماهنگی قبلی به تعمیرگاه آریابهکار ارسال نمایید تا پروسه عیب یابی و تعمیر این دستگاه صورت گیرد و مجددا به شما عزیزان ارسال گردد.

موارد نیازمند تعمیرات آبسردکن ایستکول

 1. سر و صدای زیاد
 2. داغ کردن موتور
 3. کار نکردن موتور
 4. خرابی صفحه دیجیتال
 5. خرابی برد الکترونیکی
 6. عمل نکردن سنسور
 7. روشن نشدن
 8. خنک نکردن آب
 9. گرم نکردن آب
 10. شستن پدال ها
 11. نشتی آب از زیر آبسردکن
 12. چکه کردن پدال ها
 13. بو دادن آب
 14. فرسوده شدن فیلترها
 15. خرابی انواع قطعات مانند جالیوانی، پدال، مخزن فیلتر دار و …

موارد نیازمند تعمیرات آبسردکن ایستکول

چگونه از تعمیر آبسردکن ایستکول خود جلوگیری کنیم؟

بدون شک هر دستگاه برقی و خانگی طول عمر مفید خود را دارد و آبسردکن ایستکول (EASTCOOL) نیز از این قاعده مستثنی نیست. رعایت چندین نکته و مراقبت صحیح از دستگاه باعث می شود تا کیفیت خود را برای مدت زمان بالاتری حفظ کند و کارکرد بهتری را به شما ارائه دهد.

مهم ترین نکته در مراقبت از آبسردکن ایستکول، حفظ نظافت دستگاه و محفظه داخلی آن است که انجام این کار به حفظ پاکیزکی آب و سلامت شما نیز کمک می کند. از این رو، هر چند روز محفظه آن را با استفاده از یک شوینده ضدعفونی کننده تمیز کرده و بارها آن را آبکشی کنید تا ردی از ماده شیمیایی درون آن نمانده و وارد آب آشامیدنی شما نیز نشود.

همیشه مخزن آبسردکن را از آب پاکیزه پر کرده و ان را در محلی با دمایی متعادل، دارای تهویه و دور از تابش مستقیم نور حورشید قرار دهید.

مهم ترین نکات ایمنی در استفاده از آب سرد کن ایستکول

آبسردکن نیز مانند هر وسیله برقی دیگری در طولانی مدت و با استفاده مداوم دچار خرابی هایی می شود. اما در این میان با رعایت برخی نکات ساده اما بسیار مهم، می توانید از بروز بسیاری از مشکلات برای دستگاه خود جلوگیری کنید و عمر آن را افزایش دهید.

مهم ترین نکات ایمنی در استفاده از آب سرد کن ایستکول

برخی از این نکات به شرح زیر است:

 1. قبل از جدا کردن محفظه، آبسردکن را از برق بکشید.
 2. حتماً آبسرد کن را در جایی با تهویه مناسب قرار دهید.
 3. آبسرد کن را در معرض آفتاب یا مکان خیلی سرد قرار ندهید.
 4. مخزن را هر 6 هفته یکبار یا بعد از خالی شدن مخزن تمیز کنید.
 5. هر از گاهی فیلتر آبسرد توسط سرویسکار ماهر تعویض شود.
 6. حتماً پس از خالی شدن همه آب از مخزن و کشیدن برق، مخزن را تعویض کنید.
 7. آبسرد کن را در فاصله کوتاهی از سیم متصل به پریز قرار دهید تا مشکل ایمنی پیش نیاید.
 8. گرد و غبار موجود بر روی لوله‌ های کندانسور را به طور مرتب تمیز کنید تا در تبادل گرمایی اختلال ایجاد نشود.
 9. از ریختن یک قاشق چای خوری محلول سفید کننده در محفظه به مدت 5 دقیقه برای ضد عفونی کردن آبسردکن استفاده کنید (چند بار آب درون مخزن ریخته و خالی کنید تا مواد شوینده کامل پاک شود).

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن مجیک

خدمات آریابهکار برای تعمیر آبسرد کن ایستکول در تهران

آریابهکار یکی از تخصصی‌ترین مراکز تعمیرات آبسردکن ایستکول در تهران است که سال‌ هاست به‌صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای در این زمینه فعالیت دارد. تعمیرات و سرویس دهی انواع آبسردکن ایستکول در کم ترین زمان ممکن در محل شما توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار انجام می شود.

خدمات آریابهکار برای تعمیر آبسرد کن ایستکول در تهران

از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد. تیم تخصصی آریابهکار با استفاده از جدیدترین و بروزترین متدها، آماده سرویس دهی در اسرع وقت به تمام مناطق تهران در زمینه تعمیر آبسردکن هستند.

لیست مزایای خدمات تعمیرات آبسردکن ایستکول در آریابهکار

از مهم ترین مزایای شرکت آریابهکار در زمینه تعمیرات ابسردکن ایستکول شامل به کارگیری تکنسین های حرفه ای در تعمیر و سرویس آبسردکن است که با داشتن سابقه بالا در تعمیر ابسردکن های ایستکول و اشنایی کامل با قطعات، می توانند دستگاه شما را به سرعت عیب یابی کرده و تا جای ممکن از نیاز به تعویض قطعات آن جلوگیری کنند.

تمام دستکاه های مشتریان آریابهکار در اسرع وقت و بین 2 تا 8 روز کاری تعمیر و با استفاده از پیک رایگان به دست ان ها با ارائه فاکتور شرکتی بر اساس نرخ اتحادیه رسانده می شود.

همچنین شرکت آریابهکار به مشتریان خود تضمین می دهد که تمامی تعمیرات با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها و به کارگیری قطعات اصلی برند محصول صورت گرفته و اولویت تعمیرکارهای ما تعمیر قطعه به جای تعویض آن است تا کم ترین هزینه را برای مشتریان ما داشته باشد.

خدمات شرکت اریابهکار در زمینه تعمیر آبسردکن ایستکول

مهم ترین خدمات اریابهکار در زمینه تعمیرات ابسردکن شامل موارد زیر می شود:

 1. تعمیرات و سرویس تخصصی موتور آبسردکن ایستکول
 2. تعمیر تخصصی برد آبسردکن
 3. تعویض شیر آب سرد و گرم
 4. تعویض شلنگ های ورودی و خروجی
 5. جرم گیری مخزنهای آب سرد و آب گرم
 6. رفع بوهای نامطبوع آبسردکن
 7. تعویض مخزن در صورت جرم گیری یا ترک و شکستگی
 8. تعویض سیم برق
 9. بررسی اتصالات و رفع مشکلات برقی ابسردکن

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن آلونی

گارانتی تعمیر آبسردکن ایستکول در شرکت آریابهکار

حفظ کیفیت و ارائه بهترین خدمات به مشتریان از مهم ترین آرمان های شرکت اریابهکار است. از این رو، هر محصولی که توسط تیم ما تعمیر شود شامل 90 روز گارانتی شرکتی خواهد شد و در صورت بروز مشکل مجدد در دستکاه می توانید با مراجعه به یکی از شعب آریابهکار در غرب و شرق تهران و یا از طریق ارسال با پیک، دستگاه آبسردکن ایستکول خود را به تکنیسین های ما سپرده و بدون پرداخت هزینه ای، از خدمات تعمیرات این شرکت بهره مند شوید.

چرا به جای استفاده از خدمات ایستکول در نمایندگی های مجاز برند، از خدمات آریابهکار استفاده کنیم؟

در زمان بروز مشکل و خرابی در لوازم برقی خانگی، اولین راه حلی که به فکر هر کاربر می رسد، تماس با نمایندگی های مجاز آن برند است. بدون شک، استفاده از خدمات نمایندگی های مجاز برند ایستکول ایده خوبی است، اما معمولا با پایان یافتن گارانتی محصول، هزینه تعمیرات آن افزایش پیدا کرده و ممکن است برای برخی از کاربران بیش از توان پرداخت آن ها باشد. علاوه بر آنف بسیاری از کاربران امکان مراجعه حضوری به شعب نمایندگی مرکزی را نداشته و باید هزینه هایی اضافی برای پیک رفت و برگشت محصول به نمایندگی پرداخت نمایند.

این در حالی است که پیک آریابهکار رایگان بوده و تمام تعرفه های خدمات و تعمیرات آبسردکن ایستکول بر اساس نرخنامه اتحادیه تعیین شده و شامل 3 ماه گارانتی تعمیراتی می شود تا در صورت بروز مجدد مشکلی در دستگاه، بتوانند به طور رایگان از خدمات تعمیراتی تخصصی آریابهکار استفاده نمایند. این در حالی است که تمام قطعاتی که در این شرکت استفاده می شوند قطعات اصلی و اورجینال برند و با بالاترین کیفیت ممکن می باشند.

تعمیر موتور آبسردکن ایستکول

یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعاتی که در آبسردکن ایستکول وجود دارد و وظیفه اصلی آن نیز ایجاد سرما و آب خنک است، موتور آبسردکن ایستکول می باشد که یک قطعه بسیار حساس و البته کاربردی است. موتور آبسردکن ایستکول که معمولا به نام کمپرسور آبسردکن ایستکول نیز شناخته شده است، درون خود مجهز به گاز فریون می باشد که با استفاده از این گاز اقدام به تولید آب خنک می کند. اما اگر به هر دلیلی موتور آبسردکن ایستکول خراب شود، امکان تعمیر آن وجود دارد؟ بله.

اگر با خرابی موتور آبسردکن ایستکول روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه استفاده مناسب و روتین گذشته را داشته باشید، می توانید پروسه عیب یابی و تعمیر آنرا در مجموعه آریابهکار سپری نمایید تا نیازی به تعویض موتور آبسردکن ایستکول نداشته باشید. لازم به ذکر است که تکنسین های آریابهکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا که به آنها مجهز هستند، توانایی های لازم و کافی برای عیب یابی و تعمیر تخصصی این قطعه از آبسردکن ایستکول را دارند و می توانند بهترین نتیجه ممکن را به شما ارائه کنند.

تعمیر برد الکتریکی آبسردکن ایستکول

همانگونه که مطلع هستید آبسردکن ایستکول همانند سایر آبسردکن های موجود در بازار کشورمان از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این قطعات دارای کاربرد مخصوص به خودشان هستند. با این وجود آیا تمام قطعات بدون اینکه ناظری داشته باشند، می توانند کارایی بخصوصی از خود نشان دهند؟ بدون شک خیر! بنابراین یک قطعه ناظر در میان قطعات آبسردکن ایستکول وجود دارد که تمام فعالیت قطعات موجود در این دستگاه را بصورت دائم بررسی می کند. از این رو این قطعه برد الکترونیکی آبسردکن ایستکول می باشد.

برد آبسردکن ایستکول یک قطعه حساس و البته بسیار کاربردی است که از ابتدای روشن شدن آبسردکن ایستکول تمام قطعات را تحت پوشش مدیریت خود قرار می دهد و تا زمانیکه این دستگاه را خاموش کنید، مدیریت و نظارت برد به تمام قطعات آبسردکن ایستکول وجود خواهد داشت. با این وجود اگر برد آبسردکن ایستکول شما خراب شود، به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید و صرفا باید برد توسط تکنسین تعمیرکار مجرب آبسردکن ایستکول مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

برای عیب یابی و تعمیر برد آبسردکن ایستکول می توانید از تیم تکنسین و مجرب و متخصص آریابهکار استفاده کنید تا این قطعه صرفا با تعمیرات تخصصی مورد عیب یابی قرار گیرد و تعمیرات لازم و کافی اعمال شود تا نیازی به تعویض برد الکترونیکی آبسردکن ایستکول نداشته باشید. لازم به ذکر است که تعمیر برد الکترونیکی در آریابهکار به همراه گارانتی خدمات خواهد بود.

سرویس دوره ای آبسردکن ایستکول در نمایندگی مرکزی تهران

اگر به فکر این هستید تا بتوانید از آبسردکن ایستکول خود در هر مدل برای چندین سال و بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، لازم به ذکر است که بهترین راهکار ممکن پیش روی شما سرویس دوره ای آبسردکن ایستکول است. به عبارتی ما پروسه سرویس دوره ای آبسردکن ایستکول را به شما پیشنهاد می کنیم تا بتوانید عمر مفید آبسردکن ایستکول را به بهترین شکل ممکن افزایش دهید. اما چگونه؟ برای آنکه بتوانید طول عمر مفید آبسردکن ایستکول را افزایش دهید، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید.

لازم به ذکر است که پروسه سرویس دوره ای آبسردکن ایستکول در نمایندگی مرکزی آریابهکار در تهران توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا انجام می شود.

تعمیر آبسردکن ایستکول در محل

با توجه به کارایی و کاربردی که آبسردکن ایستکول در زندگی امروزه در مدارس، شرکت ها، سازمان ها و یا حتی خانه شما عزیزان دارد، زمانیکه با این خرابی روبرو می شوید ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا امکان تعمیر آبسردکن ایستکول در محل نیز وجود دارد؟ بله.

تعمیر آبسردکن ایستکول در محل

پروسه تعمیر آبسردکن ایستکول در محل وجود دارد و شما می توانید از این خدمات ما در مجموعه آریابهکار برای عیب یابی و تعمیر هر چه بهتر آبسردکن ایستکول استفاده کنید. با این وجود برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید.

مقالات مرتبط: تعمیر آبسردکن سام

ویژگی های مرکز تعمیرات آبسردکن ایستکول

اما چرا آریابهکار؟ در صورتی که پروسه عیب یابی و تعمیر آبسردکن ایستکول در آریابهکار توسط تکنسین های با تجربه ما صورت گیرد، بصورت تضمینی دستگاه شما را تعمیر خواهیم کرد تا با خیالی آسوده از این دستگاه استفاده کنید. بنابراین ما به همراه تکنسین های مجرب و متخصص پروسه عیب یابی و تعمیر آبسردکن ایستکول را انجام می دهیم تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه بر طرف شود.

همچنین دومین عاملی که به آن می توان اشاره کرد که پروسه عیب یابی آبسردکن ایستکول با توجه به اینکه توسط تکنسین های مجرب و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در حضور شما انجام می شود، اما رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه ای برای عیب یابی آبسردکن ایستکول در آریابهکار نخواهید داشت.

سومین ویژگی مرکز تعمیرات آبسردکن ایستکول این است که دستگاه شما صرفا توسط تعمیرکارانی تعمیر خواهد شد که حداقل 5 سال تجربه تعمیرات تخصصی دارند!

تعمیر آبسردکن ایستکول با گارانتی 90 روزه

تمام خدماتی که در آریابهکار در خصوص تعمیر آبسردکن ایستکول به شما عزیزان ارائه می شود، با گارانتی شرکتی و رسمی آریابهکار صورت خواهند گرفت. لازم به ذکر است که خدمات ما با گارانتی 90 روزه انجام خواهند شد که این گارانتی برای تمام خدمات ساده و پیچیده است. از این رو می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را در آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی تعمیر کنید و همانند روز اول از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که پس از ارائه خدمات، گارانتی به شما ارائه خواهد گردید.

هزینه تعمیرات آبسردکن ایستکول

هزینه تعمیرات آبسردکن ایستکول در زمانی به شما عزیزان اعلام خواهد شد که در ابتدا بررسی های لازم صورت گرفته باشد. به عبارتی در ابتدا باید پروسه عیب یابی تخصصی آبسردکن ایستکول توسط تکنسین مجرب مجموعه صورت گیرد تا علت خرابی و میزان خرابی آبسردکن ایستکول مورد بررسی قرار گیرد. با این وجود اگر این دو عامل مشخص شوند، ما می توانید هزینه تعمیرات آبسردکن ایستکول را به شما اعلام کنیم. اما اگر مورد بررسی قرار نگیرند و هزینه تعمیرات به شما اعلام شود، لازم به ذکر است که هزینه تعمیرات اعلامی خارج از عرف تعمیرات است.

توجه داشته باشید که مبنای اعلام هزینه تعمیرات آبسردکن ایستکول در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است.

مراحل تعمیر آبسردکن ایستکول در تهران در مرکز تخصصی آریابهکار

پروسه عیب یابی و تعمیر آبسردکن ایستکول در مجموعه آریابهکار به گونه ای طراحی و مشخص شده است که در ابتدا مشکل دستگاه شما بصورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد و سپس تعمیرات لازم و کافی اعمال شود. با این وجود می توان گفت که هدف ما در آریابهکار در خصوص تعمیر آبسردکن ایستکول این است که مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود تا نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید. اما چگونه؟ در ادامه با مراحل تعمیر آبسردکن ایستکول در آریابهکار آشنا خواهید شد:

 1. عیب یابی تخصصی آبسردکن ایستکول توسط تکنسین تعمیرکار آریابهکار در حضور شما با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا.
 2. ارائه علت خرابی و میزان خرابی آبسردکن ایستکول به شما.
 3. برآورد هزینه تعمیرات آبسردکن ایستکول براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه.
 4. در صورت تائید تعمیرات از جانب شما، پروسه عیب یابی و تعمیرات تخصصی آبسردکن ایستکول آغاز خواهد شد.
 5. تست دستگاه و ارائه کارت گارانتی رسمی و شرکتی به شما.

مشکلات و ایرادات رایج آبسردکن ایستکول

آبسردکن ایستکول همانند سایر آبسردکن هایی که در بازار ایران وجود دارند، از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر یک از این قطعات دارای کاربرد خاص خود هستند. با این وجود ایراداتی که ممکن است در طول زمان در این دستگاه ایجاد شوند، متقابلا در سایر آبسردکن ها نیز ایجاد خواهد شد. نقطه متمایز کننده کیفیت قطعات بکار رفته در آبسردکن ها است که قطعات به کار رفته در آبسردکن ایستکول از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

مشکلات و ایرادات رایج آبسردکن ایستکول

از این رو از مهم ترین مشکلاتی که ممکن در این دستگاه ایجاد شوند را نام برده ایم که عبارتند از:

 • خنک نکردن آبسردکن ایستکول.
 • بیرون نیامدن آب از آبسردکن ایستکول.
 • آبریزی آبسردکن ایستکول.
 • برق داشتن بدن آبسردکن ایستکول.
 • بوی بد آبسردکن ایستکول و…

چرا آبسردکن ایستکول به خوبی آب را خنک نمی کند؟

اگر آبسردکن ایستکول دارید و با مشکل خنک نکردن آب در آبسردکن ایستکول روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم این یک خرابی اساسی در آبسردکن ایستکول می باشد که نشان دهنده خرابی این دستگاه است. اما چرا؟ اگر بخواهیم مهم ترین کاربرد آبسردکن ایستکول را نام ببریم، خنک کردن آب در این دستگاه می توان اشاره کرد که اگر این یک قابلیت نیز کار نکند، عملا نشان دهنده خرابی این دستگاه می باشد و باید مورد عیب یابی و تعمیرات تخصصی قرار گیرد. با این وجود توصیه می کنیم در ابتدا اقدام به بررسی تنظیمات آبسردکن ایستکول نمایید.

اگر تنظیمات آبسردکن ایستکول مشکلی نداشت، احتمالا این خرابی از موتور و یا برد آبسردکن ایستکول می باشد که هر دو آنها مشکل فنی هستند و باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرند.

مقالات مرتبط: تعمیر یخچال ایستکول

چرا بدنه آب سرد کن استکول برق دارد؟

برق داشتن بدنه آب سرد کن ایستکول یک مشکل متداول و عادی در این دستگاه است که اگر شما و یا اعضای خانواده شما به هر دلیلی اقدام به لمس و یا استفاده از آب سردکن ایستکول نمایید متوجه این خواهید شد که جریان برق وارد بدن شما می شود. با این وجود آیا این یک مشکل عادی است؟ خیر! برای اینکه این مشکل را بر طرف کنید توصیه می کنیم از محافظ برق استاندارد سر راه آب سر دکن ایستکول استفاده کنید تا اگر مشکل از طرف نوسان برق است، بر طرف شود. اما اگر مشکل از این طریق بر طرف نشد باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.

لازم به ذکر است که از مهم ترین دلایل این خرابی می توان اتصالی قطعات داخلی آبسردکن ایستکول اشاره کرد که اگر به موقع تعمیر نشود، می تواند به مرور زمان منجر به خرابی گسترده در این دستگاه شود. از این رو برای عیب یابی و تعمیر این خرابی می توانید از تکنسین های تعمیرکار آبسردکن ایستکول در آریابهکار استفاده نمایید.

چرا صدای آبسردکن ایستکول در حین کار زیاد است؟

اگر صدای آبسردکن ایستکول شما نسبت به روزهای اخیر زیاد شده است و نمی توانید این صدای زیاد را تحمل کنید، لازم به ذکر است که این صدای زیاد می تواند بنابر چندین عامل در دستگاه شما ایجاد شود. اولین عامل خرابی موتور آبسردکن ایستکول می باشد که تمام تلاش خود را می کند تا سرمای لازم را طبق دستور برد تولید کند، اما به دلیل خرابی نمی تواند سرمای لازم را تولید نماید. عامل دوم این می باشد که مخزن آبسردکن ایستکول را بصورت صحیح و اصولی بر روی دستگاه قرار نداده اید. عامل سوم نیز خرابی برد آبسردکن ایستکول می باشد.

نشتی آب آبسردکن ایستکول به چه دلیل است؟

نشتی آب آبسردکن ایستکول معمولا ناشی از قرار دادن نادرست و اشتباه مخزن آبسردکن ایستکول بر روی دستگاه است که در این مواقع آب قابل توجهی از این دستگاه نشتی خواهد کرد. یکی دیگر از دلایلی که می تواند منجر به نشتی آبسردکن ایستکول شود این است که پیچ تخلیه پشتی آبسردکن ایستکول بصورت کامل بسته نشده است و به همین دلیل ممکن است در بازه شب تا صبح آب زیادی در قسمت پشتی این دستگاه نشتی پیدا کرده باشد. به همین ترتیب توصیه می کنیم این دو عامل را بررسی کنید.

توجه: توصیه می کنیم سینی زیرین شیر آبسردکن ایستکول را نیز بررسی کنید و اگر به میزان قابل توجهی پر شده است و سر ریز شده، آنرا تخلیه کنید و مجددا در جای خود قرار دهید.

علت کار نکردن قسمت یخچال آبسردکن ایستکول

بطور کل اگر بخش تولید سرما در آبسردکن ایستکول کار نکند، تنها دو بخش هستند که در این زمینه بسیار مهم می باشند و باید این دو بخش مورد بررسی قرار گیرند. اولین بخش که باید مورد بررسی قرار گیرد این است که موتور یا همان کمپرسور آبسردکن ایستکول توسط تکنسین با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قرار گیرد تا مشکل اگر از این قطعه بود بر طرف گردد. اما عامل دوم نیز خرابی برد آبسردکن ایستکول می باشد که اگر این قطعه نیز تعمیر نشود، می تواند منجر به خرابی بیشتری در این دستگاه شود.

معرفی شرکت ایستکول

شرکت ایرانی ایستکول در سال 1356 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز کرد و امروزه به عنوان یکی از شناخته شده ترین و بهترین برندهای ایرانی در کشور حضور فعال دارد و محصولات با کیفیتی همچون آبسردکن ایستکول را تولید و روانه بازار کرده است.

علائم خرابی آبسردکن ایستکول

مهم ترین علائم خرابی آبسردکن ایستکول عبارتند از:

 • صدای زیاد آبسردکن ایستکول.
 • برق داشتن بدنه آبسردکن ایستکول.
 • کار نکردن آبسردکن ایستکول.
 • روشن نشدن آبسردکن ایستکول.
 • خاموش شدن خودکار آبسردکن ایستکول.
 • خنک نکردن آبسردکن ایستکول.
 • کار نکردن شیر آب گرم آبسردکن ایستکول.

علائم خرابی آبسردکن ایستکول

این موارد صرفا بخشی از علائمی هستند که ممکن است برای دستگاه شما عزیزان رخ دهند که با رخ دادن آنها باید توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار دهید.

استفاده نادرست از آبسردکن ایستکول

مهم ترین عامل برای خرابی آبسردکن ایستکول این است که شما از این دستگاه بصورت نادرست و اشتباه استفاده کنید! به عبارتی اگر بدون آنکه دفترچه راهنمای استفاده از این دستگاه را مطالعه نماید، از این دستگاه استفاده کنید مطمئن باشید که در طول بازه زمانی کوتاهی خرابی خواهد شد و کارایی خود را از دست خواهد داد. با این وجود توصیه می کنیم دفترچه راهنمای استفاده از آبسردکن ایستکول را مطالعه نمایید.

عدم سرویس و نگهداری منظم آبسردکن ایستکول

برای آنکه آبسردکن ایستکول شما در هر مدل در طی چندین سال استفاده مداوم دچار خرابی نشود، باید از آن نگهداری اصولی داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات برای نگهداری منظم آبسردکن ایستکول این است که در بازه زمانی حداقل هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس آبسردکن ایستکول نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود. اما اگر این پروسه را انجام ندهید، مطمئنا طول عمر مفید آبسردکن ایستکول شما کاهش خواهد شد.

خرابی قطعات آبسردکن ایستکول

خرابی قطعات آبسردکن ایستکول در آریابهکار با استفاده از تعویض قطعات رفع مشکل نمی شود؛ چرا که ما در آریابهکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم مشکل قطعات دستگاه شما را از طریق تعمیرات تخصصی قطعات با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا رفع مشکل کنیم. از این رو اگر با خرابی قطعات آبسردکن ایستکول روبرو شده اید، می توانید پروسه تعمیرات آنرا به تکنسین های مجموعه ما بسپارید.

ویژگی‌های ما به‌عنوان برترین نمایندگی تعمیرات آبسردکن ایستکول تهران

از مهم ترین ویژگی های تعمیر آبسردکن ایستکول در آریابهکار می توان به عیب یابی تخصصی آبسردکن ایستکول در حضور شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص و بدون هر گونه هزینه اشاره کرد و این در حالی است که برای عیب یابی آبسردکن ایستکول در تعمیرگاه های دیگر باید هزینه قابل توجهی را در نظر داشته باشید. همچنین دومین ویژگی تعمیر آبسردکن ایستکول در آریابهکار این است که دستگاه شما فقط و فقط توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر می شود.

هزینه‌های تعمیرات در نمایندگی تعمیر آبسردکن ایستکول در تهران

هزینه های تعمیرات آبسردکن ایستکول در نمایندگی تعمیر آبسردکن ایستکول در تهران طبیعتا نسبت به مراکز مختلف که تجربه لازم و کافی در این زمینه ندارند بسیار مقرون به صرفه تر است. لازم به ذکر می باشد که هزینه های اعلامی در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی مشخص می شود که کمترین هزینه تعمیراتی ممکن در این زمینه است.

ایراداتی که می‌توانید به نمایندگی تعمیرات آبسردکن ایستکول بسپارید

کدام یک از ایرادات آبسردکن ایستکول در آریابهکار قابل تعمیر هستند؟ ما در آریابهکار تمام ایرادات و مشکلاتی که ممکن است برای آبسردکن ایستکول شما عزیزان رخ دهند را بدون هر گونه محدودیتی تعمیر می کنیم تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید و از این دستگاه همانند روز اول استفاده نمایید. با این وجود اگر با هر گونه خرابی روبرو شده اید، می توانید به تکنسین های ما بسپارید.

انواع آبسردکن ایستکول قابل تعمیر در نمایندگی آریابهکار

در ادامه برخی از مدل های آبسردکن ایستکول را که در بازار کشور وجود دارند و شما می توانید خریداری نمایید را نام برده ایم که عبارتند از:

انواع آبسردکن ایستکول قابل تعمیر در نمایندگی آریابهکار

 1. EastCool TM-RW410 Water Dispenser
 2. EastCool TM-CW409 Water Dispenser
 3. EastCool TM-SW415UF Water Dispenser
 4. EastCool TM-SW 438 Water Dispenser
 5. EastCool TM-SG400P Water Dispenser
 6. آبسردکن ایستکول مدل TM-SW441R
 7. آبسردکن ایستکول مدل TM-DW414
 8. EastCool TM-RW 440 Water Dispenser
 9. آبسردکن ایستکول مدل EASTCOOL TM-SW300UF
 10. آبسردکن ایستکول مدل TM-RW411
 11. EastCool TM-SW400P Water Dispenser
 12. آبسردکن مدلTM-SG۴۰۰P ایستکول
 13. آبسردکن ایستکول مدل TM-SW 300 R
 14. آبسردکن ایستکول مدل 409

نحوه ارائه خدمات در تعمیر آبسردکن ایستکول در آریابهکار

برای استفاده از خدمات تعمیر آبسردکن ایستکول در آریابهکار می توانید در ابتدا از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد و بتوانید از این دستگاه استفاده کنید. لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی آریابهکار آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند تا مشکل دستگاه شما در اسرع زمان شناسایی و بر طرف شود.

روش های درخواست تعمیر آبسردکن ایستکول

اگر آبسردکن ایسکول شما با مشکلاتی مواجه شده است و نیاز به تعمیرات فوری دارید، راه های متنوعی برای شما کاربران گرامی وجود دارد که به دلخواه خود می توانید از هریک از آنها استفاده نمایید. روش اول تماس با شماره های قرار داده شده در داخل سایت می باشد. این شماره ها به صورت اختصاصی برای هر منطقه در نظر گرفته شده است تا کاربران ساده ترین راه درسترسی را به نزدیک ترین نمایندگی محل سکونت خود داشته باشند.

روش دیگری که وجود دارد، تکمیل فرم درخواست تعمیرات و خدمات می باشد. برای ثبت درخواست خود می توانید این فرم را پر نمایید و با در نهایت با ارسال آن، تعمیرکاران را در جریان درخواست خود قرار دهید. روش دیگری که برای تعمیر آبسردکن ایستکول در پیش روی شما قرار دارد، مراجعه به نمایندگی مرکزی آریابهکار می باشد. در بخش ارتباط با ما، تمامی آدرس های مراجعه حضوری در آن قید شده است که بسته به محل سکونت خود می توانید به نزدیک ترین شعبه مراجعه نمایید.

سوالات متداول

چرا آبسردکن ایستکول آب را داغ نمی کند؟

خرابی المنت ترموستات، برد الکترونیکی و یا قطع شدن سیم های داخلی علت عدم تولید آب داغ است.

چرا آبسردکن ایستکول آب را سرد نمی کند؟

اتمام گاز مبرد، تجمع آلودگی روی کویل های اواپراتور، تنظیم نبودن ترموستات و خراب شدن برد کنترلی علت عدم خنک سازی آب است.

چرا آبسردکن ایستکول روشن نمی شود؟

خرابی اتصالات و سوکت های برق، تنظیم نبودن درجه ترموستات و یا ضعیف بودن برق شهری منجر به روشن نشدن آبسردکن می شود.

چرا آبسردکن ایستکول نشتی آب دارد؟

سر ریز شدن سینی آبسردکن، ترک خوردن مخزن بیرونی، ضعیف شدن اتصالات پمپ دستگاه و آب بندی نبودن شیر تخلیه باعث نشتی آب می شود.

علت بوی بد آبسردکن ایستکول چیست؟

علت عطر و طعم نامطبوع، ماندن طولانی مدت آب در مخزن بیرون و مخزن داخلی آبسردکن است. برای رفع آن مخزن و لوله ها بایستی گندزدایی شوند.

5/5 - (3 امتیاز)

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214