skip to Main Content
تعمیر ماشین لباسشویی بکو
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو

تعمیر ماشین لباسشویی بکو به صورت کاملا تخصصی و با احتساب نرخ اتحادیه، توسط تعمیرکاران شرکت آریابهکار انجام می گیرد. بهتر است در ابتدا جهت تعمیر ماشین لباسشویی خود به نمایندگی ماشین لباسشویی بکو در تهران مراجعه کنید. در صورت عدم مراجعه به نمایندگی، کلیه خدمات عیب یابی ماشین لباسشویی بکو و تعمیرات آن توسط آریابهکار در سراسر تهران انجام می گیرد. کلیه خدمات این شرکت به همراه گارانتی 90 روزه معتبر ارائه می شود، به این معنا که در صورت ایجاد مشکل در مدت زمان گارانتی، خدمات تعمیر به صورت رایگان انجام می گیرد.

فهرست

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در یک نگاه

پروسه تعمیر ماشین لباسشویی بکو یک پروسه کاملا تخصصی می باشد که فقط و فقط باید توسط تعمیرکاران و متخصصانی تعمیر شود که توانایی قابل توجهی در خصوص تعمیرات ماشین لباسشویی بکو دارند!

از این رو برای تعمیر اصولی این دستگاه باید در ابتدا فرد تکنسین با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا دستگاه را عیب یابی قطعه به قطعه کند و سپس تعمیرات لازم را انجام دهد. همچنین توجه داشته باشید که خراب شدن ماشین لباسشویی بکو به معنای خرابی کلی این دستگاه نیست و نیازی به خرید دستگاه جدید نخواهید داشت.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در یک نگاه

با این وجود ما در آریابهکار به اتفاق تیم کارشناس و مجرب آماده تمامی تعمیرات دستگاه شما با بروزترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا هستیم.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

ما در مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو، به همراه تیم متخصص، جواب و باتجربه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی بکو آماده تعمیر تخصصی دستگاه شما عزیزان با بهترین کیفیت و کمترین هزینه هستیم تا مشکل دستگاه شما عزیزان به‌صورت تخصصی و بدون نیاز به تعویض قطعات گران‌قیمت تعمیر کنیم و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه برای مصارف روزانه استفاده نمایید. لازم به ذکر است که آریابهکار مرکز تخصصی تعمیرات لوازم برقی خانگی با بیش از 30 سال تجربه می باشد.

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تهران

تمام خدمات مرتبط با ماشین لباسشویی بکو در آریابهکار به‌صورت فنی و تخصصی توسط تعمیرکاران متخصص و باتجربه ماشین لباسشویی بکو به‌صورت 0 تا 100 انجام می شود و ما هیچ گونه محدودیتی در پروسه تعمیرات این دستگاه نداریم.

لازم به ذکر می باشد که آریابهکار دو شعبه در شرق و غرب تهران دارد که می توانید به‌صورت حضوری به شعب ما مراجعه کنید و دستگاه خود را جهت تعمیرات تحویل دهید و یا اینکه می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را جهت اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو به محل را انجام دهید تا تعمیرکاران متخصص آریابهکار در روز و ساعت از پیش تعیین شده در محل شما جهت تعمیرات تخصصی آماده شوند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو توسط تعمیرکاران متخصص

زمانی خیال شما از بابت تعمیر ماشین لباسشویی بکو آسوده‌خاطر خواهد بود که از 0 تا 100 تعمیرات دستگاه شما فقط توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو انجام شود؛ بدین معنا که اگر تمام پروسه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو به‌صورت تخصصی توسط فردی که با تمام مدل های ماشین لباسشویی بکو کاملا آشنا می باشد صورت گیرد، بدون شک مشکل دستگاه شما به نحوی برطرف خواهد شد که نیازی به تعویض قطعات و پرداخت هزینه های هنگفت نخواهید داشت. با این وجود سعی کنید در تعمیرات ماشین لباسشویی بکو با دقت بیشتری اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که تمام تکنسین ها و تعمیرکاران ماشین لباسشویی بکو آریابهکار دارای حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی هستند و با تمامی مدل های ماشین لباسشویی بکو به‌صورت مهندسی و فنی آشنا می باشند و می توانند با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا در طی چند دقیقه مشکل دستگاه شما را شناسایی کنند و در کمترین بازه زمانی نیز اقدام به تعمیر مهندسی آن کنند که از این طریق هم مشکل شما به‌صورت تخصصی تعمیر خواهد شد و هم اینکه هزینه تعمیراتی که پرداخت می کنید، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

قیمت یا هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو در آریابهکار

بخش مهم خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو، علیرغم اینکه ارائه خدمات تخصصی و باکیفیت می باشد، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو نیز مهم است و در شرایط فعلی نقش تاثیرگذاری دارد؛ به همین دلیل ما سعی داریم تا با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن اقدام به تعمیر این دستگاه نماییم تا هم مشکل به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و هم اینکه تا چندین سال دیگر دستگاه ما نیازی به تعمیرات نداشته باشد.

از این رو هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب و متخصص را درج کرده ایم که مبنا و معیار اعلام هزینه تعمیرات در مجموعه ما، نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد تا با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن، بهترین خدمات را دریافت کنید و همانند روز اول از این دستگاه استفاده نمایید.

نکته: لازم به ذکر است که علت بازه قیمتی در قسمت ذیل، هزینه متفاوت خدمات در مدل های قدیمی و جدید ماشین لباسشویی بکو می باشد.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکوهزینه تعمیر و تعویض قطعات ماشین لباسشویی بکو (تومان)
نصب ماشین لباسشویی بکو250.000
لاستیک درب ماشین لباسشویی بکو210.000 الی 970.000
شیر برقی ماشین لباسشویی بکو220.000 الی 441.000
فیوز ماشین لباسشویی بکوتماس بگیرید.
موتور ماشین لباسشویی بکو280.000 الی 600.000
درب ماشین لباسشویی بکو270.000 الی 840.000
شفت ماشین لباسشویی بکو500.000 الی 940.000
دیگ ماشین لباسشویی بکو600.000 الی 900.000
بلبرینگ ماشین لباسشویی بکو750.000 الی 1.200.000
خرطومی ماشین لباسشویی بکو80.000 الی 175.000
برد ماشین لباسشویی بکوتماس بگیرید.
تایمر ماشین لباسشویی بکو241.000 الی 400.000
پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بکو200.000 الی 470.000
المنت ماشین لباسشویی بکو286.000 الی 560.000
میکروسوئیچ ماشین لباسشویی بکو190.000 الی 620.000
جک ماشین لباسشویی بکو290.000 الی 456.000
هیدرو استارت ماشین لباسشویی بکو200.000 الی 644.000
کمک فنر ماشین لباسشویی بکو265.000 الی 439.000

نکات مهم در تعمیر ماشین لباسشویی بکو

بدون شک در پروسه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو برخی نکات طلایی باید توسط تعمیرکار دستگاه رعایت و اجرایی شوند که تضمین کننده تعمیرات دستگاه شما می باشند.

این نکات طلایی حاصل چندین سال تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی بکو و صدها بار آزمون و خطا کسب شده اند که اگر دستگاه را به تکنسین های متخصص تعمیر ماشین لباسشویی بکو بسپارید، تمام این نکت طلایی جهت تعمیر اصولی دستگاه شما اعمال خواهند شد و نتیجه این تعمیرات نیز از همین ابتدا به‌صورت کامل مشخص می باشد.

نکات مهم در تعمیر ماشین لباسشویی بکو

از این رو اگر مایل هستید تا تمام این نکات در حین تعمیر ماشین لباسشویی بکو بر روی دستگاه شما اعمال شوند، می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را جهت اعزام تکنسین های آریابهکار به محل خود را انجام دهید.

تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در نمایندگی آریابهکار چه مزیت هایی دارد؟

همانگونه که در موارد بالا به‌صورت کامل توضیح داده شد، تمام پروسه تعمیر ماشین لباسشویی بکو شما عزیزان در آریابهکار توسط تعمیرکاران و متخصصان ماشین لباسشویی بکو انجام می شود که نتیجه این تعمیرات کم شدن هزینه تعمیرات و همچنین تعمیرات اصولی و مهندسی ماشین لباسشویی بکو می باشد!

این در حالی است که در صورت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی بکو از تعمیرگاه های غیرمجاز و بی تجربه، فردی که تاکنون حتی یک دستگاه ماشین لباسشویی بکو را نیز تعمیر نکرده است به محل شما اعزام می شود که نه تنها مشکل رفع نخواهد شد بلکه مشکلات جدید هم ایجاد می شوند.

دومین عاملی که می توانیم از آن نام ببریم، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو در آریابهکار می باشد؛ چرا که ما در آریابهکار علیرغم اینکه خدمات تخصصی در زمینه ماشین لباسشویی بکو به شما عزیزان ارائه می دهیم، هزینه ای که از شما بابت تعمیرات تخصصی دریافت می کنیم هزینه پایه تعمیرات می باشد چرا که معبار و اساس هزینه تعمیرات در آریابهکار نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و هیچ هزینه مازاد و نامتعارفی همانند سیر تعمیرگاه ها از شما دریافت نخواهد شد.

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار پیش از انجام هرگونه عیب یابی تخصصی، اعلام هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو را اعلام نمی کنیم؛ چرا که تا وقتی تعمیرکاران ما دستگاه را به‌صورت قطعه به قطعه عیب یابی نکنند، آیا امکان تشخیص مشکل دستگاه وجود دارد؟ آیا با حدس و گمان می توان عیب یابی را انجام داد؟ از این رو ما در ابتدا دستگاه شما را عیب یابی می کنیم.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو با ضمانت نامه معتبر و کتبی

معمولا تعمیر ماشین لباسشویی بکو توسط افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند، بدون گارانتی و ضمانت نامه انجام می شود که اگر یک روز، یک هفته و یا نهایتا دو هفته دیگر دستگاه شما خراب شد، هیچ مسئولیتی توسط تعمیرکار دستگاه پذیرفته نخواهد شد و در نتیجه شما عملا باید هزینه تعمیرات جدیدی را بپردازید تا مشکل دستگاه رفع گردد.

این در حالی می باشد که شاید هزینه تعمیرات مجدد دستگاه از هزینه تعمیرات ابتدایی بیشتر باشد؛ چرا که ممکن است به دلیل تعمیرات غیر اصولی، برخی قطعات دستگاه از کار بیافتند.

این در حالی می باشد که ما در آریابهکار در قابل تمام خدمات تعمیراتی که به شما عزیزان توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی بکو انجام می دهیم، ضمانت نامه کتبی و رسمی با اعتبار 90 روزه در نظر گرفته ایم که تضمین کننده خدمات ما به شما عزیزان می باشد.

با این وجود اگر مشکل تعمیر شده ماشین لباسشویی بکو به احتمال یک درصد در این بازه زمانی مجددا ایجاد شد، به‌صورت رایگان توسط تعمیرکاران ما تعمیر خواهد شد و هیچ هزینه جانبی بابت تعمیرات مجدد دستگاه پرداخت نخواهید کرد.

از این رو اگر مایل به تعمیرات ماشین لباسشویی بکو به‌صورت مهندسی به همراه گارانتی سمی تعمیرات هستید، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های متخصص آریابهکار بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو با قطعات 100% اورجینال

اگر پس از بازبینی و عیب یابی اصولی دستگاه توسط تعمیرکاران ماشین لباسشویی بکو آریابهکار یک یا چند قطعه دچار خرابی به‌صورت گسترده خراب شده باشند، پیش از آنکه هزینه تعویض قطعات به شما اعلام شود در ابتدا تکنسین های ما تلاش می کنند تا قطعه/قطعات آسیب دیده را به‌صورت فنی و تخصصی با دانش فنی تعمیراتی که دارند تعمیر کنند و نیازی به تعویض قطعات گران‌قیمت نداشته باشید.

از این رو اگر میزان آسیب به نحوی باشد که قطعه آسیب دیده تعمیر شود، بدون شک پروسه تعمیرات شکل خواهد گرفت اما اگر آسیب بسیار زیاد باشد و راهکاری برای تعمیر آن وجود نداشته باشد، بدون شک پروسه تعویض قطعات ماشین لباسشویی بکو انجام خواهد شد.

برای مثال می توانیم به برد ماشین لباسشویی بکو اشاره کنیم که اگر این قطعه به دلیل استفاده نادرست، بی وقفه و… دچار ذوب شدگی یا خرابی شود، بدون شک قابل تعمیر نیست و باید تعویض برد ماشین لباسشویی بکو انجام شود.

در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو چه اقداماتی باید انجام داد؟

مهم ترین اقدامی که باید توسط شما عزیزان در پروسه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو صورت گیرد این است که شما فقط و فقط یک تعمیرگاه مجاز، معتبر و با اصالت را جهت تعمیرات ماشین لباسشویی بکو شناسایی و انتخاب کنید تا مشکل شما عزیزان به‌صورت تخصصی و بدون نیاز به تعویض قطعات رفع شود.

زمانیکه شما این یک مرحله را به‌صورت دقیق انجام دهید، اقدامات دیگری که تضمین کننده تعمیرات دستگاه شما می باشند توسط تعمیرکار باتجربه دستگاه شما انجام خواهند شد که نتیجه این اقدامات، تعمیر اصولی دستگاه شما خواهد بود.

در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو چه اقداماتی باید انجام داد

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این پروسه را به‌درستی انجام دهید تا تعمیر ماشین لباسشویی بکو به‌صورت تخصصی برای شما عزیزان صورت گیرد و نیازی به تعمیرات مجدد دستگاه نداشته باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو چه زمان ضروری است؟

ضروری ترین بازه زمانی که می توانیم برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو شما عزیزان انتخاب کنیم، دقیقا بازه زمانی می باشد که شما همانند یک روز عادی دیگ ماشین لباسشویی بکو را با البسه پر می کنید و با فشردن دکمه Start ماشین لباسشویی بکو متوجه صدای عجیب و سایر اتفاقات می شوید!

از این رو اگر این مشکلات ساده را جدی بگیرید، هم مشکل دستگاه شما برطرف خواهد شد و هم اینکه دیگر نیازی به تعویض قطعات و یا سایر هزینه های ناشی از سوختن دستگاه نخواهید داشت.

اما معمولا با خراب شدن ماشین لباسشویی بکو و مشاهده جزئی ترین خرابی ها آنها را پشت گوش می اندازیم و احساس می کنیم این مشکلات ایجاد شده می توانند به‌صورت خودکار رفع شوند و نیازی به تعمیرات نخواهیم داشت؛ که نتیجه این تصمیم نادرست این است که یک یا چند قطعه به دلیل خرابی گسترده از کار خواهند افتاد و باید برای تعمیرات اقدام به تعویض قطعات نمایید که هزینه بر خواهد بود.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی بکو را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

اولین علتی که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که آریابهکار یکی از قدیمی ترین و با اصالت ترین مراکز تعمیراتی استان تهران با بیش از 30 سال تجربه تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی بکو و سایر لوازم برقی خانگی می باشد که تمام پروسه تعمیر ماشین لباسشویی بکو شما عزیزان فقط و فقط توسط کارشناسانای انجام خواهد شد که تجربه حداقل 5 ساله در زمینه تعمیر این دستگاه دارند و با تمامی مدل های این دستگاه به‌صورت فنی و مهندسی آشنا هستند. از این رو تعمیرات دستگاه شما به‌صورت فنی و تخصصی صورت خواهد گرفت.

دومین علتی که می توانیم آنرا شرح دهیم این است که ما تمامی خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم، چه ساده و چه پیچیده، تماما شامل 90 روز گارانتی رسمی و معتبر آریابهکار می شوند که اگر پس از تعمیرات با خرابی بخش تعمیر شده به‌صورت مجدد روبرو شدید، دیگر نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات مجدد نداشته باشید و صرفا از طریق گارانتی ارائه شده مجموعه آریابهکار مشکل شما به‌صورت رایگان رفع شود.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو در آریابهکار

برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو در آریابهکار در ابتدا می توانید تعدادی تصویر به همراه یک ویدیو سی ثانیه ای واضح برای کارشناسان آریابهکار در واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید که بررسی ابتدایی انجام شود و راهنمایی های لازم نیز به همراه راهکار مناسب مشکل دستگاه شما ارائه گردد. به همین دلیل توصیه می کنیم تصاویر ارسالی واضح باشند و در ویدیو نیز مشکل را به همراه خرابی به‌صورت دقیق شرح دهید تا بررسی دقیق تری انجام شود.

مراحل ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو در آریابهکار

توجه داشته باشید که منظور از بررسی ابتدایی، بررسی قطعی و نهایی نیست؛ چرا که برای عیب یابی و شناسایی مشکل دقیق دستگاه باید تعمیرکار و متخصص ماشین لباسشویی بکو با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مشکل دستگاه را به‌صورت دقیق و بدون هر گونه حدس و گمان تشخیص دهند.

همچنین یکی دیگر از راهکارهای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو در آریابهکار این است که از طریق شماره های مندرج تماس حاصل نمایید و با توضیح کامل مشکل رخ داده، هماهنگی های لازم جهت اعزام تعمیرکار به محل در روز و زمان از پیش تعیین شده صورت گیرد.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو

برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو می توانید به کارت گارانتی ماشین لباسشویی بکو مراجعه کنید چرا که تمام اطلاعات درخواستی شما عزیزان بر روی این کارت درج شده اند که در حین خرید توسط فروشنده کالا به شما تقدیم شده است.

از این رو برای استفاده از کارت گارانتی ماشین لباسشویی بکو و تعمیر در نمایندگی ماشین لباسشویی بکو بصورت رایگان می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید؛ در صورتی این خدمات به شما تعلق خواهند گرفت که کارت گارانتی دستگاه اعتبار کافی داشته باشید.

اگر کارت گارانتی ماشین لباسشویی بکو شما اعتبار ندارد، می توانید از طریق تماس با شماره مرکزی 02145437 هماهنگی های لازم را جهت تعمیر ماشین لباسشویی بکو توسط تعمیرکاران آریابهکار را انجام دهید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی بکو

مهم ترین و رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما پیش بیاید، شامل موارد زیر است:

مشکلات رایج ماشین لباسشویی بکو

 1. خوب نشستن لباس ها
 2. نچرخیدن دیگ
 3. روشن نشدن
 4. اتصالی برق
 5. سر و صدا و لرزش زیاد هنگام کار
 6. خرابی میکروسوئیچ قفل درب
 7. خرابی قطعات لباسشویی بکو مانند تایمر، لاستیک درب، بلبرینگ، سه نظام، کاسه نمد و …

مهم ترین نکات ایمنی در استفاده از لباسشویی

جهت افزایش طول عمر لباسشویی و پیشگیری از تعمیرات، رعایت موارد زیر ضروری است:

 1. قرار دادن دستگاه در محل نزدیک به پریز، شیر آب و فاضلاب
 2. پر نکردن بیش از اندازه لباسشویی
 3. استفاده از برنامه مخصوص شستشو برای انواع مختلف البسه
 4. خالی کردن آب اضافه داخل محفظه پس از هر بار شستشو
 5. تمیز کردن دوره ای فیلتر مخصوصا پس از شستشوی مواردی پرز دار مانند عروسک، پتو و …
 6. عدم استفاده از ترکیب شوینده ها و مواد شیمیایی

برخی از مشکلات لباسشویی به همراه دلایل بروز آن ها

 1. اگر لباسشویی پر از آب نمی شود، ممکن است به دلیل گرفتگی لوله آب یا صافی رابط باشد.

  در این حالت با برطرف کردن گرفتگی، مشکل برطرف خواهد شد.

 2. بیرون زدن کف صابون از محفظه پودر، به دلیل ریختن پودر بیش از حد یا استفاده از پودر نامناسب رخ می دهد.
 3. در حالتی که ماشین لباسشویی سرریز دارد، باید گرفتگی لوله فاضلاب چک شود.
 4. چرخش زیاد دستگاه می تواند به دلیل معیوب شدن قطعه یاتاقان، وجود یک جسم خارجی در بخش موتور یا پمپ و یا طراز نبودن ماشین بر سطح زمین باشد.
 5. گاهی تکان ها شدید دستگاه به دلیل پیچیدن البسه در داخل محفظه رخ می دهد. در این حالت با یک بار خالی و پر کردن مجدد لباسشویی، مشکل برطرف خواهد شد.

برخی از مشکلات لباسشویی به همراه دلایل بروز آن ها

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران

شرکت آریابهکار بیش از 30 سال است که در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی تجربه دارد. تعمیرکاران این شرکت به صورت تخصصی در زمینه تعمیر انواع برندهای لباسشویی به خصوص برند بکو آموزش دیده اند و به کسب مهارت، دانش و تجربه بالا در این زمینه رسیده اند. برخی از مهم ترین مزایا و خدمات شرکت آریابهکار در زمینه تعمیر لباسشویی

 1. در ارتباط با هر برند ماشین لباسشویی تکنسین متخصص همان برند به محل جهت خدمات اعزام می شود.
 2. تمامی خدمات ماشین لباسشویی دارای ضمانتنامه رسمی ۹۰ روزه است.
 3. تعمیر لباسشویی در محل انجام می گردد.
 4. تمامی قطعات مورد نیاز جهت تعویض و تعمیر لباسشویی از لوازم اصلی همان برند است.
 5. جهت شفاف سازی کامل و رضایتمندی کامل مشتری تمامی هزینه های تعمیر لباسشویی لحاظ شده است.
 6. تمامی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در همان روز طبق زمانبندی تکنسین مربوطه در محل انجام می شود.

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران

تیم حرفه ای شرکت آریا بهکار مفتخر است که با توجه به نیاز مشتری در تعمیرات لباسشویی بکو، خدماتی باکیفیت و صادقانه را در اسرع وقت به شما ارائه دهد.

زیرا ما معتقدیم رضایت مشتری بهترین تبلیغ برای کار ما است. پس به شما پیشنهاد می کنیم تعمیرات ماشین لباسشویی خود را به تعمیرکار لباسشویی با تجربه بسپارید تا هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی شود. در ضمن مشتریان شرکت آریا بهکار میتوانند با دریافت کد اشتراک از تخفیف های ویژه تعمیرات لباسشویی بکو شرکت استفاده کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو غرب تهران

خوشبختانه ما به غرب تهران نیز خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو را توسط تکنسین های متخصص ارائه می دهیم. با این وجود اگر ساکن غرب تهران هستید، می توانید از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو مجموعه ما استفاده کنید تا همانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید. در ادامه مناطق غرب تهران که شامل خدمات ما می شوند را نام برده ایم:

 • پونک.
 • سعادت آباد.
 • شهرزیبا.
 • شهرک غرب.
 • باغ فیض.
 • صادقیه.
 • شهران.
 • جنت آباد.
 • شاهین.
 • گیشا.
 • شهرک هما.
 • شهرک راه آهن.
 • سازمان آب.
 • شهرک پرواز.
 • توحید و…

تعمیر ماشین لباسشویی بکو شرق تهران

شعبه مرکزی آریابهکار واقع در شرق تهران در محله نارمک است و به همین دلیل یکی دیگر از مناطقی که خدمات ما به آن تعلق می گیرد، شرق تهران می باشد. از این رو برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در شرق تهران و اعزام تکنسین تعمیرکار به محل خود می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. در ادامه مناطق شرق تهران که تحت پوشش خدمات ما قرار می گیرند را نام برده ایم:

 • نارمک.
 • تهرانپارس.
 • حکیمیه.
 • تهران نو.
 • دلاوران.
 • سراج.
 • استخر.
 • پیروزی.
 • هفت حوض.
 • لویزان.
 • حشمتیه.
 • نیرو هوایی.
 • خاک سفید.
 • سرخه حصار.
 • آشتیانی.
 • مجیدیه.
 • نظام آباد.
 • آهنگ و…

تعمیر ماشین لباسشویی بکو جنوب تهران

اگر ساکن جنوب تهران هستید و دستگاه ماشین لباسشویی بکو شما خراب شده است و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، جای نگرانی نیست! چرا که ما در آریابهکار آماده ایم تا مشکل دستگاه شما را بصورت تخصصی شناسایی و تعمیر کنیم. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه شما در اسرع زمان آغاز شود و بتوانید به بهترین شکل ممکن از این دستگاه استفاده کنید.

لازم به ذکر است که با اعتماد به آریابهکار، ما تضمین می کنیم که تعمیر ماشین لباسشویی بکو شما با کیفیت و با بهترین روش های فنی ممکن انجام خواهد شد؛ بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده به تیم ما اعتماد کنید تا خدمات تخصصی با گارانتی 90 روزه صورت گیرد. در ادامه مناطق تحت پوشش جنوب تهران را برای شما نام برده ایم:

 • امیریه.
 • افسریه.
 • خراسان.
 • شوش.
 • فلاح.
 • نازی آباد.
 • مشیریه.
 • شهر ری.
 • نعمت آباد.
 • دولت آباد.
 • صالح آباد.
 • خزانه.
 • منیریه.
 • امیر بهادر.
 • مولوی.
 • جوادیه.
 • سیروس و…

تعمیر ماشین لباسشویی بکو شمال تهران

ما در آریابهکار آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو در شمال تهران هستیم. از این رو اگر شما ساکن منطقه شمال تهران هستید و ماشین لباسشویی بکو شما خراب شده است، نگران نباشید؛ زیرا تکنسین های با تجربه و متخصص ما آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستند تا مشکل را شناسایی و برطرف کنند. لازم به ذکر است که در آریابهکار پیش از آنکه هر گونه خدماتی به شما ارائه شود، پروسه عیب یابی تخصصی انجام می شود تا مشکل دستگاه شما بدون حدس و گمان شناسایی و تعمیر شود.

بنابراین، اگر در شمال تهران ساکن هستید، در هنگام ثبت درخواست تعمیرات، لطفاً این موضوع را اعلام کنید تا ما تکنسین مجرب را در اسرع وقت به محل شما اعزام کنیم و تمامی تعمیرات لازم صورت گیرد؛ لازم به ذکر است پس از عیب یابی در صورت تائید تعمیرات توسط شما، پروسه تعمیرات آغاز خواهد شد.

ما به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در آریابهکار، به ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی بکو با دقت و کیفیت بالا متعهد هستیم و هدف ما این است که شما راضی و خوشحال باشید و بتوانید بدون هیچ نگرانی و مشکلی ازدستگاه خود استفاده کنید. در ادامه مناطق شمال تهران که تحت پوشش خدمات آریابهکار قرار می گیرند را نام برده ایم:

 • نیاوران.
 • سوهانک.
 • تجریش.
 • اقدسیه.
 • فرمانیه.
 • جردن.
 • درکه.
 • کامرانیه.
 • الهیه.
 • ونک.
 • زعفرانیه.
 • جماران.
 • قلهک.
 • ازگل.
 • آجودانیه.
 • داودیه.
 • دروس.
 • لویزان.
 • محمودیه.
 • دزاشیب.
 • ظفر و…

تعمیر برد ماشین لباسشویی بکو

برای آنکه قطعات ماشین لباسشویی بکو به صورت اصولی و بدون هر گونه عیب و ایرادی کار کنند، نیاز به یک رهبر دارند که عملیات آنها را مدیریت کند تا پروسه شستشو در این دستگاه به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. با این وجود قطعه ای که توانایی مدیریت و رهبری تمام قطعات را داراست، همان برد ماشین لباسشویی بکو می باشد که عملکرد تمام قطعات را رصد می کند و اجازه فعالیت را برای این قطعات صادر می نماید. از این رو اگر برد به هر دلیلی خراب شود، به احتمال زیاد ماشین از کار خواهد افتاد و دیگر نمی توانید همانند سابق از آن استفاده کنید.

به همین دلیل برد ماشین لباسشویی بکو باید در آریابهکار توسط تکنسین متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد و پس از آنکه مشکل این قطعه شناسایی شد، پروسه تعمیر به صورت تخصصی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گیرد.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی بکو

برای آنکه مخزن براساس برنامه ای که شما در آن تنظیم کرده اید بچرخد، نیاز به یک متحرک دارد که بتواند با نیروی تولیدی اقدام به چرخاندن این مخزن با حجم بالا نماید. بنابراین موتور ماشین لباسشویی بکو براساس ساختاری که دارد می تواند مخزن را به بهترین شکل ممکن و براساس برنامه شستشوی انتخابی شما بچرخاند. از ان رو اگر موتور خراب شود، دیگ یا همان مخزن این دستگاه نخواهد چرخید و به همین دلیل در اسرع زمان باید پروسه عیب یابی و تعمیر موتور ماشین لباسشویی بکو در آریابهکار توسط تکنسین های مجرب صورت گیرد.

سرویس ماشین لباسشویی بکو

اگر مایل هستید تا چندین سال از ماشین لباسشویی بکو بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، باید هر چند مدت یکبار قطعات ماشین لباسشویی بکو توسط تکنسین متخصص دستگاه با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد عیب یابی قرا گیرد تا مشکلاتی که در حال شکل گیری هستند به صورت دقیق مورد شناسایی و سپس رفع شوند. این پروسه به نام سرویس ماشین لباسشویی بکو می باشد که باید به صورت دوره ای شکل گیرد که عدد دوره سرویس ماشین لباسشویی بکو بستگی به میزان و نحوه استفاده شما از این دستگاه بر می گردد.

از این رو شما عزیزان از طریق سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بکو توسط تکنسین های آریابهکار می توانید طول عمر مفید این دستگاه را افزایش دهید تا مشکلی برای قطعات این دستگاه رخ ندهد و تا چندین سال بتوانید از آن بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

تعمیرکار حرفه ای تعمیر ماشین لباسشویی بکو چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیرکاری که شما باید برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو انتخاب کنید، بدون شک باید یکسری ویژگی ها و شرایط داشته باشد تا بتواند مشکل دستگاه شما را شناسایی و سپس به صورت تخصصی اقدام به تعمیر مشکل دستگاه نماید. از این رو از مهم ترین ویژگی های تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی.
 • تشخیص دقیق مشکل با ابزارهای تعمیراتی.
 • تعمیر تخصصی خرابی ماشین لباسشویی بکو.
 • رفع مشکل دستگاه از طریق تعمیرات و بدون نیاز به تعویض قطعات.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در محل

مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در محل، تمام خدمات تعمیر لباسشویی بکو را در محل به شما عزیزان توسط تکنسین های متخصص و ابزارهای تعمیراتی روز دنیا بصورت تخصصی ارائه می دهد تا بتوانید این مشکل را برطرف کنید و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. از این رو اگر لباسشویی شما عزیزان خراب شده است و مایلید این دستگاه در اسرع زمان توسط تکنسین های متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد، می توانید از خدمات تخصصی ما استفاده کنید تا یکبار برای همیشه مشکل دستگاه شما رفع گردد.

جهت انجام هماهنگی های لازم می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و ثبت درخواست کنید.

تعمیر لباسشویی بکو توسط تعمیرکار آریابهکار چقدر زمان می برد؟

بازه زمانی تعمیر ماشین لباسشویی بکو بستگی به موارد متعددی دارد که معمولا این بازه زمانی پس از عیب یابی دستگاه مشخص می شود و پیش از آنکه عیب یابی صورت گیرد، تکنسین به هیچ وجه نمی تواند بازه زمانی دقیقی به شما اعلام کند. از این رو پس از آنکه عیب یابی تخصصی ماشین لباسشویی بکو با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گرفت و مشکل دستگاه تشخیص داده شد، بازه زمانی تعمیر ماشین لباسشویی بکو توسط تکنسین به شما اطلاع رسانی خواهد شد؛ معمولا از 15 دقیقه الی 90 دقیقه ممکن است برحسب خرابی پیش آمده در دستگاه طول بکشد.

عیب یابی لباسشویی بکو

یکی از نکات مهم در تعمیر ماشین لباسشویی بکو، عیب یابی می باشد که اگر از این موضوع اطلاعی ندارید، در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تا شما را با آن آشنا سازیم. تصور کنید ماشین لباسشویی بکو شما عزیزان خراب شده است و به هیچ وجه همانند سابق کار نمی کند. شما از یک تعمیرکار درخواست تعمیرات می کنید و تعمیرکار به محل شما اعزام می شود و با استفاده از ابزارهای تعمیراتی که به همراه خود دارد، اقدام به بررسی مشکل دستگاه شما می کند. منظور از بررسی، همان عیب یابی ماشین لباسشویی بکو می باشد!

در این پروسه تکنسین تعمیرکار با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی قطعه به قطعه دستگاه شما می کند تا مشکل را به نحوی تشخیص دهد که نیازی به باز کردن و تعمیر سایر قطعات نباشد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما تکنسین تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو شما باید اقدام به عیب یابی دستگاه کند؛ در غیر اینصورت هزینه نامتعارفی از شما توسط تکنسین دریافت خواهد شد و مشکل دستگاه هم پابرجا باقی می ماند.

لازم به ذکر است که پروسه عیب یابی ماشین لباسشویی بکو پیش از هر گونه تعمیرات در حضور شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص آریابهکار با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد تا مشکل دستگاه شما بدون هر گونه حدس و گمانی تشخیص داده شود.

نحوه ریست کردن لباسشویی برند بکو چگونه است؟

اگر کد خطا و اروری برای شما رخ داده است که با انجام هر ترفندی نمی توانید آنرا غیرفعال کنید، یکی از راهکارهایی که می توانید در پیش بگیرید، ریست کردن ماشین لباسشویی بکو به حالت کارخانه است که یک روش ساده و البته و کاربردی می باشد. از این رو اگر مایل به ریست کردن ماشین لباسشویی بکو هستید، در ابتدا توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای این دستگاه مراجعه کنید تا براساس اصولی که شرکت سازنده این دستگاه برای شما در نظر گرفته است اقدام به ریست کردن نمایید. اما اگر به دفترچه راهنما دسترسی ندارید، طبق مراحل ذیل پیش بروید:

  1. سه دکمه Start – Cancel – Pause را از روی پنل پیدا کنید.
  2. پس از آنکه موفق به پیدا کردن این دکمه شدید، آنها را به صورت همزمان به مدت 5 ثانیه بفشارید.
  3. اینک ماشین لباسشویی بکو شما ریست شده است.

نحوه تعمیرات مشکل برق داشتن لباسشویی بکو

اگر با لمس ماشین لباسشویی بکو متوجه این می شوید که بدنه دستگاه برق دارد، لازم به ذکر می باشد که این یک مشکل عادی نیست و نشان دهنده خرابی در این دستگاه است و حتما باید مورد بررسی قرار گیرد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت متوجه شدن این خرابی، با تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو در آریابهکار تماس بگیرید تا این مشکل در اسرع زمان مورد شناسایی و تعمیر قرار گیرد. اما علت برق داشتن بدنه چیست؟ در ادامه رایج ترین دلایل این خرابی را برای شما نام برده و توضیح داده ایم.

1. اتصالی داخلی

درون ماشین لباسشویی بکو قطعات برای آنکه به یکدیگر متصل شوند، از تعداد زیادی سیم استفاده شده است که هر یک از سیم ها دارای وظیفه مخصوص خود هستند. اما ممکن است این سیم ها در طول زمان مقاومت خود را از دست دهند و دچار اتصالی شوند. از این رو در صورت بروز این مشکل، اتصالی قطعات داخلی صورت می گیرد و این اتصالی می تواند منجر به برق داشتن شود.

به همین دلیل توصیه می کنیم این مشکل توسط تکنسین متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد.

2. نوسان برق

در صورتی که نوسان برق در ماشین لباسشویی بکو شما عزیزان رخ دهد، ممکن است برخی از قطعات آسیب ببینند و جریان برق ورودی را از خود عبور ندهند و به بدنه ماشین منتقل نمایند؛ این در حالی می باشد که نوسان برق در شهرهای بزرگ یک مشکل اساسی می باشد و نباید آنرا ساده تلقی کرد. به همین دلیل توصیه می کنیم از محافظ برق استاندارد سر راه ماشین لباسشویی بکو استفاده کنید تا نوسان برق در منطقه شما، منجر به آسیب دستگاه های شما نشود.

برای خرید محافظ برق استاندارد توصیه می کنیم به فروشگاه های مجاز و معتبر مراجعه کنید که بصورت تخصصی در این حوزه فعالیت می کنند و محافظ برق استاندارد با گارانتی به شما بدهد؛ در غیر اینصورت در صورت بروز ساده ترن نوسان برق، سلامت دستگاه شما عزیزان مختل خواهد شد.

3. اتصال مستقیم به برق

اگر دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بکو را در طی چند دقیقه مطالعه و بررسی کنید متوجه این موضوع خواهید شد که شما عزیزان نباید لباسشویی را بصورت مستقیم به جریان برق متصل کنید؛ چرا که همانگونه گفته شد، نوسان برق که روزانه در شهرهای بزرگ برای چندین بار رخ می دهد، می تواند باعث از کار افتادن قطعات کلیدی مانند برد، موتور، تایمر و… شود. از این رو توصیه می کنیم به هیچ وجه ماشین لباسشویی بکو را بصورت مستقیم به جریان برق متصل نکنید تا با مشکل برق داشتن بدنه روبرو نشوید.

4. محافظ برق غیراستاندارد

این روزها افراد سودجویی حضور دارند که در محیط های شلوغ اقدام به فروش دستگاه ها و ابزارهای تقلبی می کنند که هیچ گونه اعتباری ندارند! یکی از این ابزارها که ممکن است قیمت آن با قیمت نمایندگی حدود 50.000 الی 100.000 تومان تفاوت قیمتی داشته باشد، محافظ برق می باشد. این در حالی می باشد که هر محافظ برقی، محافظ برق استاندارد نیست و اگر شما محافظ برق متفرقه خریداری کنید نه تنها سلامت دستگاه متصل را حفظ نمی کند، حتی می تواند منجر به خرابی آن شود. به همین دلیل توصیه می کنیم حتما و حتما از فروشگاه های مجاز اقدام به خرید محافظ برق استاندارد نمایید.

تعمیرات مشکل تخلیه آب ماشین لباسشویی بکو

اگر ماشین لباسشویی بکو شما با مشکل عدم تخلیه آب روبرو شده است، جای نگرانی نیست چرا که ما می توانیم این مشکل را در کمترین زمان ممکن تشخیص دهیم و تعمیرات لازم را برای رفع آن انجام دهیم. از این رو از مهم ترین دلایل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی بکو می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. خرابی پمپ تخلیه.
 2. مسدودی لوله پمپ تخلیه.
 3. مسدودی فیلتر و…

تعمیر مشکل باز نشدن درب لباسشویی بکو

مشکل باز نشدن درب ماشین لباسشویی بکو یکی دیگر از مشکلاتی می باشد که شما ممکن است در حین استفاده از این دستگاه با آن روبرو شوید. از این رو لازم به ذکر است که این مشکل معمولا بنابر دلایل فنی رخ می دهد و برای عیب یابی و تعمیر این خرابی می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده کنید.

چگونه مشکل صدای لباسشویی بکو را تعمیر کنیم؟

صدای زیاد ماشین لباسشویی بکو معمولا بنابر دلایل متعددی رخ می دهد و ساده ترین علتی که توسط شما عزیزان قابل رفع و تعمیر می باشد، این است که شما با استفاده از تراز سنج اقدام به بررسی تراز بودن و نبودن نمایید. اگر دستگاه تراز است و باز هم صدای زیادی از آن شنیده می شود، می توانید از خدمات تعمیر مجموعه آریابهکار استفاده نمایید.

تعمیرات مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بکو

اگر با مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بکو روبرو شده اید و نمی توانید این مشکل را برطرف کنید، لازم به ذکر است که ما 0 تا 100 این خرابی را توسط تکنسین های مجرب مجموعه انجام می دهیم تا بتوانید همانند روز اول از دستگاه استفاده کنید.

چه زمانی با نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در تهران تماس بگیرید؟

بهترین زمان برای تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تهران زمانی می باشد که شما ساده ترین خرابی و اختلال را در این دستگاه مشاهده می کنید! از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی بکو را توسط تکنسین های متخصص از سر گیرید تا مشکل دستگاه گسترش پیدا نکند.

خدمات پس از فروش لباسشویی بکو

اگر ماشین لباسشویی بکو شما عزیزان خراب شده است و کارت گارانتی دستگاه شما اعتبار دارد، می توانید از خدمات پس از فروش تعمیرات ماشین لباسشویی بکو استفاده نمایید تا پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه شما توسط نمایندگی این دستگاه در محل مدنظرتان صورت گیرد. از این رو برای انجام هماهنگی های لازم می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه نمایید و از طریق اطلاعات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو که بر روی کارت گارانتی این دستگاه نوشته شده است اقدام به تعمیرات نمایید.

ما در چه زمینه ای می توانیم به شما کمک کنیم؟

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو تمام خدمات عیب یابی و تعمیر لباسشویی بکو را از 0 تا 100 توسط تکنسین های متخصص و کارشناس به شما عزیزان ارائه می دهد. از این رو اگر ماشین شما خراب شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید، می توانید با استفاده از دانش فنی کارشناسان مجموعه ما اقدام به رفع مشکلات پیش آمده نمایید. بنابراین ما در تمام زمینه های تعمیر لباسشویی بکو آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

امتیاز page

This Post Has 10 Comments

 1. با سلام و عرض خسته نباشید به شما و همکاراتون توی آریابهکار.
  ببخشید لباسشویی من دربش خوب بسته نمیشه. میخواستم اگه امکانش هست راهنماییم کنید.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی بسته نشدن درب لباسشویی میتواند به دلایل زیر اتفاق بیوفتد:

  2. خرابی قفل درب
  3. خرابی یا شل شدن
  4. لاستیک دور درب لباسشویی
  5. خرابی زبانه قفل
  6. خرابی میکروسوئیچ درب
  7. وارد شدن آسیب و ضربه به درب
  8. شکستن درب
  9. و موارد دیگر
  10. در صورتی که از دانش و مهارت کافی برای بررسی این موارد را ندارید، برای بررسی دستگاه خود حتما از تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.
   شما میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیرکار خود را ثبت کنید.

 2. لباسشویی بکو دارم که امروز متوجه شدم داخلش نمیچرخه. کی میتونم برای تعمیر بیارمش؟
  دلیل این مشکلش چیه؟!

  1. با سلام،
   کاربر گرامی نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بکو ممکن است به دلایل زیر اتفاق بیوفتد.

  2. شل یا پاره شدن تسمه
  3. خرابی موتور
  4. خرابی بلبرینگ
  5. خرابی شفت
  6. و…
  7. در صورتی که از توانایی و دانش کافی برای بررسی موارد بالا و عیب یابی دستگاه برخوردار نیستید به شما پیشنهاد میکنیم با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 3. خسته نباشید. ماشین لباسشویی ای که نمیچرخه صفحه نمایشش خوب کار نمیکنه مشکلش چیه؟
  صفحه نمایشش لمسیه البته.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی میتواند ناشی از موارد زیر باشد:

  2. پاره یا شل شدن تسمه لباسشویی
  3. خرابی موتور دستگاه
  4. خرابی بلبرینگ
  5. شکستگی شفت
  6. و موارد دیگر که به دلیل تخصصی بودن آنها بهتر است توسط یک تعمیرکار متخصص عیب یابی و تعمیر شود.
   اما مشکل کار نکردن صفحه نمایش میتواند در اثر خرابی خود صفحه نمایش و یا برد الکتریکی دستگاه باشد پس باید به صورت دقیق عیب یابی شود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02145437 آریابهکار تماس حاصل فرمایید.

 4. لباسشویی بکو که دارم دربش بسته نمیشه! فکر میکنم قفلش مشکل داره.
  باید تعویض بشه؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی بسته نشدن درب لباسشویی بکو ممکن است به دلیل یکی از این مشکلات باشد:

  2. خرابی قفل درب
  3. خرابی لاستیک دور درب
  4. خرابی زبانه قفل
  5. خرابی میکروسوئیچ درب
  6. آسیب فیزیکی به درب دستگاه
  7. مقدار زیاد لباس ها
  8. شکستن دستگیره
  9. بهتر است ابتدا دستگاه توسط یک تعمیرکار متخصص عیب یابی شود تا مشکل به صورت دقیق تر بررسی شود. سپس مشخص میشود قطعه ی خراب نیاز به تعمیر دارد یا تعویض.

 5. سلام خسته نباشید. ببخشید من لباسشویی بکو استفاده میکنم میخواستم بدونم ارور E11 چیه؟ خطرناکه؟ دستگاه نیاز به تعمیر داره؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ارور E11 در ماشین لباسشویی بکو به منظور وجود مشکلی در موتور دستگاه نمایش داده می شود. در این شرایط بهتر است هر جه زودتر قبل از استفاده مجدد برای عیب یابی دقیق موتور دستگاه خود اقدام کنید. چرا که این قطعه یکی از ضروری ترین قطعات دستگاه بوده و در صورت وارد شدن آسیب های جدی به آن دستگاه قادر به کار کردن نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214