skip to Main Content
تعمیر ماکروفر اسنوا
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر اسنوا

تعمیر ماکروفر اسنوا و مشکلاتی که امکان دارد در طول زمان برای این دستگاه اتفاق بیافتد، بدون شک یکی از سوالات مهمی می‌باشد که می‌تواند برای دارندگان این دستگاه ایجاد شود! اسنوا در طی چند سال اخیر توانست محصولات لوازم برقی خانگی علی الخصوص ماکروفر را با کیفیت قابل قبول وارد بازار کشور نماید که کارایی مشابه سایر برندهای ماکروفر را داراست. با این وجود باید پیش از استفاده از ماکروفر اسنوا، یکسری بایدها و نبایدها را مطالعه و اجرا کنید تا نیازی به تعمیرات ماکروفر نداشته باشید!

از این رو در این گزارش از آرایهکار قصد داریم تا شما را با مشکلات رایج و نحوه تعمیر ماکروفر اسنوا آشنا سازیم تا در صورت بروز هر گونه خرابی، بتوانید مشکل دستگاه را عیب یابی نمایید. همراه ما باشید.

فهرست

اصول تعمیر ماکروفر اسنوا

تعمیر ماکروفر اسنوا باید بر اساس پارامتر ها و شاخصه های اصلی حوزه تعمیرات صورت پذیرد تا تمامی مشکلات و نواقص موجود در دستگاه به صورت کاملا دقیق تشخیص داده شود و اقدامات لازم جهت برطرف سازی هریک از آنها صورت پذیرد.

یکی از مهمترین اصول در تعمیرات ماکروفر اسنوا، استفاده از نیرو ها و تکنسین های مجرب و متخصص می باشد که این مورد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زمانی ماکروفر توسط یک نیروی مجرب مورد بررسی قرار گیرد، تمامی نشانه های خرابی یک قطعه شناسایی شده و درست ترین اقدام برای برطرف سازی آن صورت می پذیرد.

اصول دیگری که در روال تعمیرات ماکروفر اسنوا باید به آن توجه ویژه ای داشت، استفاده از ابزار ها و ادوات تخصصی می باشد. زمانی که از مناسب ترین ابزار برای تعمیر یک قطعه استفاده می شود، هیچگونه آسیبی به بافت و سیستم داخلی قطعه وارد نخواهد شد و با نهایت دقت، نقص پیش آمده در دستگاه برطرف می شود.

اصول تعمیر ماکروفر اسنوا

مواردی که به آنها اشاره کردیم، اصول اصلی و مهمترین شرایط برای برخورداری از یک تعمیرات با کیفیت می باشد. حال بیایید اصول کلی تعمیر ماکروفر اسنوا را با هم بررسی نماییم تا به خوبی با شرایط این حوزه آشنا شویم.

اگر از مصرف کنندکان ماکروفر برند اسنوا می باشید و اکنون دستگاه شما با مشکلاتی روبرو شده است که عملکرد آن را به صورت جدی با اخلال مواجه کرده است، باید بدانید که برای تعمیرات این دستگاه باید از اصول و قواعد گفته شده در این بخش استفاده نمایید.

در گام اول باید با از شماره های قرار داده شده در داخل صفحه استفاده نمایید و تا به صورت مستقیم به کارشناسان پاسخگوی نمایندگی مرکزی تعمیرات اسنوا وصل شوید. در این مرحله باید نوع درخواست و آدرس محل سکونت خود را ارائه دهید تا در کوتاه ترین بازه زمانی اقدام به ارسال تعمیرکار متخصص شود.

زمانی که تعمیرکار در محل تعیین شده حضور پیدا می کند، در ابتدای دستگاه را به برق وصل می نماید تا نشانه های خرابی را در آن مشاهده کند. بعد از انجام این کار دستگاه را به صورت کامل از برق خارج می نماید و بدنه را از دستگاه جدا می نماید. در این مرحله تمامی بخش های مرتبط با مشاهدات را بررسی می نماید تا به صورت دقیق قطعه آسیب دیده را شناسایی کند.

اگر قطعه آسیب دیده امکان تعمیر را داشته باش، آن را تعمیر می نماید و اگر این امکان وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض قطعه می نماید. تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر ماکروفر اسنوا در نمایندگی آریابهکار به صورت 100% اورجینال بوده و دارای گواهی اصالت کالا می باشند.

نمایندگی تعمیر ماکروفر اسنوا تهران

اولین راهکاری که ما برای شما در صورت خراب شدن ماکروفر اسنوا پیشنهاد می‌کنیم این است که به نمایندگی تعمیر ماکروفر اسنوا مراجعه کنید! زمانیکه شما به نمایندگی اسنوا مراجعه نمایید، می‌توانید از خدمات پس از فروش ماکروفر اسنوا بدون پرداخت جزئی ترین هزینه ممکن، مشکل ماکروفر را بصورت رایگان برطرف کنید. لازم به ذکر است که برای استفاده از خدمات پس از فروش اسنوا باید کارت گارانتی را بررسی کنید و در صورت داشتن اعتبار کافی به شعب مربوطه مراجعه نمایید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر اسنوا

اما اگر با بررسی دقیق کارت گارانتی متوجه اتمام اعتبار آن شده اید و یا اینکه خرابی پیش آمده شامل گارانتی دستگاه نمی‌شود، طبیعتا امکان استفاده از خدمات پس از فروش را نخواهید داشت و صرفا باید به مرکز تعمیر ماکروفر اسنوا مراجعه کنید تا با استفاده از قطعات شرکتی و همچنین تکنسین‌های مجرب مشکل دستگاه شما رفع شود.

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر اسنوا در شرق و غرب تهران، با تیم متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات تعمیر و رفع مشکلات مایکروفر شما می‌باشد. جهت انجام هماهنگی‌های لازم می‌توانید با شماره مرکزی 02145437 تماس حاصل نمایید تا تیم پشتیبانی شما را در خصوص مشکلات پیش آمده راهنمایی سازند.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر پاناسونیک

شماره های تماس نمایندگی ماکروفر اسنوا در تهران

جهت تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر اسنوا در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در قسمت ذیل اقدام کنید تا درخواست تعمیرات ماکروفر اسنوا شما در ابتدا ثبت گردد و سپس هماهنگی های لازم صورت گیرد.

 1. مرکز سراسری ارتباط مشتریان: ۴۵۴۳۷-۰۲۱
 2. شعبه مرکز تهران: ۸۶۰۷۱۷۵۱-۰۲۱
 3. شعبه شرق تهران: ۷۷۹۰۲۲۲۰–۰۲۱
 4. شعبه شمال تهران: ۲۶۱۲۴۶۹۶–۰۲۱

خدمات تعمیر ماکروفر اسنوا در نمایندگی آریابهکار

آریابهکار به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران شناخته می شود در زمینه تعمیرات ماکروفر اسنوا دارای بورد تخصصی می باشد. این نمایندگی خدمات و امکانات ارزشمندی را در اختیار کاربران و مخاطبان خود، قرار می دهد تا این اطمینان خاطر در آنها ایجاد کند که روال تعمیرات لوازم خانگی آنها در بهترین شرایط در حال انجام است.

برخی از خدمات ارزشمندی که نمایندگی آریابهکار در زمینه تعمیرات ماکروفر اسنوا در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد به شرح زیر می باشد:

 • استفاده از نیروهای متخصص
 • پشتیبانی از تمامی مناطق و محله های تهران
 • حضور تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی
 • امکان انجام تمامی مراحل تعمیرات در محل
 • ارائه مشاوره رایگان
 • استفاده از قطعات 100% اورجینال
 • ارائه ضمانت نامه معتبر و مدت دار
 • ارائه فاکتور رسمی
 • تعیین هزینه ها بر اساس نرخ اتحادیه
 • پاسخگویی به تمامی سوالات و ابهامات کاربران
 • تعمیر ماکروفر اسنوا در اولین مراجعه

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد تنها برخی از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات آریابهکار می باشد که نمونه آن را در بسیاری از نمایندگی های دیگر نمی توان یافت. این خدمات در راستای کسب رضایت تمامی متقاضیان و افزایش کیفیت خدمات رسانی صورت می پذیرد.

تعمیر ماکروفر اسنوا در محل

اگر بخش خدمات نمایندگی آریابهکار در زمینه تعمیر ماکروفر اسنوا را با دقت مطالعه کرده باشید، یکی از خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی، تعمیرات در محل می باشد. با وجود چنین قابلیتی دیگر نیازی به حضور شما در نمایندگی نمی باشد و تنها با یک تماس تعمیرکار به محل مورد نظر شما اعزام می شود.

تعمیر ماکروفر اسنوا در محل

یکی از مواردی که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید، جابجا نکردن ماکروفر در هنگام بروز نقص فنی می باشد. در زمانی که ماکروفر دچار آسیب می شود، هرگونه جابجایی و استفاده از آن ممکن است شدت خسارات ها را افزایش دهد. در چنین شرایطی خدمات تعمیر ماکروفر اسنوا در محل بهترین گزینه برای بازیابی مجدد دستگاه می باشد.

نچرخیدن سینی ماکروفر اسنوا

به طور کلی دلیل چرخش سینی ماکروفر، گرم کردن و طبخ یکنواخت غذا در دستگاه می‌باشد. اما بعضی مواقع امکان دارد به دلیل نچرخیدن سینی ماکروفر اسنوا متوجه شوید بخش زیادی از غذا گرم نشده و بخش دیگر هم بصورت کامل گرم شده است که نتیجه جالبی برای شما نخواهد بود. با این وجود مشکل نچرخیدن سینی مایکروویو می‌تواند بنابر دلایل متعددی رخ دهد که رایج ترین دلایل این مشکل را در ادامه آورده ایم:

نچرخیدن سینی ماکروفر اسنوا

1. قرار نگرفتن صحیح سینی

از ساده ترین دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر اسنوا می‌توان به عدم قرار گیری درست سینی در محل اصلی خود اشاره نمود! از این رو توصیه می‌شود پس از شستشوی سینی، در هنگام قرار دادن آن در جای خود مطمئن شوید برآمدگی‌های سینی به درستی بروی کوپلینگ قرار گرفته و چفت شده باشند. در غیر اینصورت اگر سینی بصورت دقیق بر روی کوپلینگ قرار نگیرد، هم صدای زیادی از خود تولید خواهد کرد و هم اینکه نخواهد چرخید!

2. آسیب دیدن سینی

ممکن است در حین شستشوی سینی، شیارهای آن به دلیل وارد شدن ضربه دچار شکستگی شده باشد و یا اینکه توده آشغال درون آن گیر کرده باشد که وقتی می‌خواهید آنرا بر روی کوپلینگ قرار دهید، با انجام هر ترفندی متوجه این خواهید شد که به هیچ وجه چفت نمی‌شود. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که شیارهای سینی را مورد بررسی قرار دهید و در صورت بروز هر گونه خرابی برای سینی، نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

برای تهیه سینی ماکروفر اسنوا نیز می‌توانید به مرکز تعمیر ماکروفر اسنوا در تهران مراجعه کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بوش

3. خرابی کوپلینگ یا کوپلار

کوپلار یا کوپلینگ ماکروفر اسنوا از جنس پلاستیک نسبتا سختی ساخته شده است و به همین دلیل یکی از قطعات حساس و آسیب پذیر مایکروفر شما می‌باشد. از این رو می‌بایست در حفظ و نگهداری آن، دقت کافی را به خرج دهید. در واقع این قطعه بر روی شفت موتور گردان ماکروفر اسنوا قرار دارد و در صورت چرخش موتور گردان، کوپلینگ به چرخش در می‌آید و سبب به چرخش در آمدن سینی نیز می‌شود.

اما معمولا به دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی و همچنین خرابی‌های دیگر، ممکن است کوپلینگ آسیب ببیند! در صورت آسیب دیدن این قطعه، هیچ راهکاری جز تعویض آن ندارید که برای تعویض این قطعه می‌توانید به مرکز تعمیر ماکروفر اسنوا مراجعه کنید.

4. خرابی موتور گردان

موتور گردان ماکروفر اسنوا از اصلی ترین قطعات به چرخش در آمدن سینی ماکروفر اسنوا می‌باشد. در مواقع هنگامی که موتور گردان شروع به کار می‌کند، انرژی تولید شده را به کوپلینگ و سپس به سینی انتقال می‌دهد. از این رو اغلب امکان دارد در اثر استفاده‌های نادرست یا عدم توجه به وزن مواد غذایی استفاده شده بر روی سینی، این موتور دچار خرابی شود و در این صورت در جهت تعمیر یا تعویض آن می‌بایست به مراکز مجاز تعمیر ماکروفر اسنوا مراجعه نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر دلونگی

جرقه زدن ماکروفر

جرقه زدن ماکروفر اسنوا از آن دسته مشکلاتی می‌باشد که با رعایت چند نکته اساسی و بدون پرداخت هر گونه هزینه و مراجعه حضوری به مراکز تعمیر ماکروفر اسنوا، می‌توانید در منزل این مشکل را حل نمایید. اغلب جرقه زدن مایکروویو با صدا و نور همراه است و در بعضی مواقع نیز امکان دارد بر روی دیواره‌های داخلی ماکروفر نقاط سوختگی ایجاد نماید. با این حال این مشکل نیز همانند سایر مشکلات به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که در ادامه به بررسی مهم ترین دلایل این مشکل خواهیم پرداخت:

جرقه زدن ماکروفر

1. خرابی همزن

همزن ماکروفر اسنوا وظیفه دارد تا انرژی گرمایی تولید شده توسط مگنترون را بصورت یکنواخت به تمام محیط داخلی ماکروفر اسنوا پخش کند. با این وجود در صورت خرابی این قطعه، نه تنها باید منتظر جرقه زدن ماکروفر اسنوا باشید، بلکه حتی باید منتظر سوختن غذای موجود در مایکروفر نیز باشید. در واقع جرقه زدن دستگاه می‌تواند ناشی از سوختن غذای موجود در سینی باشد. از این رو توصیه می‌شود به تعمیرگاه‌های مجاز ماکروفر اسنوا در تهران مراجعه نمایید تا این مشکل برطرف گردد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر فلر

2. کثیفی داخل ماکروفر

معمولا تجمع روغن، ذرات چرب یا باقی مانده غذاهایی که اخیرا در ماکروفر آنها را گرم و یا طبخ کرده اید، می‌تواند به عنوان اصلی ترین علت جرقه زدن ماکروفر اسنوا واقع شود. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که حتما پس از هر بار استفاده از ماکروفر اسنوا، محیط داخلی آنرا بصورت کامل با یک دستمال مناسب تمیز کنید تا عاری از هر گونه ذرات چرب شود.

3. استفاده از ظروف فلزی

وجود کوچک ترین وسیله یا ظرف فلزی در داخل مایکروویو، به راحتی می‌تواند سبب جرقه زدن ماکروفر اسنوا شود. از این رو هنگام استفاده از ماکروفر توجه داشته باشید که به هیچ عنوان از ظروف فلزی، طلاکوب شده و… در داخل مایکروویو استفاده نکنید و حتما از ظروف مخصوص ماکروفر استفاده نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر ویرپول

4. خرابی ورقه میکا

کاور میکا ماکروفر اسنوا وظیفه هدایت گرما به مرکز غذای موجود در ماکروفر را برعهده دارد که معمولا به دلیل عدم توجه یا طولانی کردن زمان پخت، ممکن است ذرات غذا به سمت این کاور پرتاب شود و باعث اختلال عملکرد آن نیز شود. لازم به ذکر است که در صورت خرابی کاور میکا، احتمالا مگنترون نیز آسیب خواهد دید و جرقه‌های زیادی تولید خواهد شد. بنابراین توصیه می‌شود پس از هر بار استفاده از ماکروفر، محفظه داخلی را بصورت کامل و دقیق مورد شستشو قرار دهید.

روشن نشدن ماکروفر اسنوا

در هنگام بروز چنین مشکلی، ماکروفر اسنوا عملا عملکرد خود را از دست داده و به هیچ عنوان نمی‌توانید از برنامه‌های پخت آن استفاده کنید! اما چرا با ممکن است در طول زمان با مشکل روشن نشدن ماکروفر اسنوا روبرو شوید؟ معمولا روشن نشدن مایکروفر می‌تواند ناشی از دلایل متعددی باشید که باید توسط تکنسین متخصص عیب یابی و رفع شود؛ چرا که این مشکل معمولا یک فنی است. با این وجود در ادامه این گزارش شما را با دلایل اصلی این مشکل آشنا ساخته ایم:

روشن نشدن ماکروفر اسنوا

1. خرابی میکروسوئیچ درب

از شایع ترین دلایل روشن نشدن ماکروفر اسنوا، خرابی میکروسوئیچ درب ماکروفر اسنوا است؛ چرا که میکروسوئیچ، وظیفه بررسی کردن باز یا بسته بودن درب را بر عهده دارد. از این رو اگر این قطعه دچار آسیب‌هایی شده باشد، تشخیص آن به درستی انجام نشده و در نتیجه فرمان‌های لازمه به دستگاه ارسال نمی‌شود و دستگاه علنا روشن نخواهد شد.

2. خرابی مگنترون ماکروفر اسنوا

مگنترون ماکروفر اسنوا از مهم ترین و حیاتی ترین قطعات موجود در ماکروفر اسنوا به شمار می‌رود؛ چرا که انرژی برق را از مدار گرفته و امواج لازمه را برای گرم کردن غذا، تولید و ساطع می‌کند. از این رو هنگام خرابی این قطعه، طبیعی است که هیچ گونه گرمایی به مواد غذایی موجود درون مایکروفر تابیده نشود. با این تفاسیر دستگاه هیچ گونه عملکرد مثبتی از خود نخواهد داشت یا به عبارتی با مشکل روشن نشدن ماکروفر اسنوا روبرو خواهید شد.

3. نوسانات برقی

اغلب برق شهری از نوسانات شدیدی برخوردار است که گاهی اوقات امکان دارد نتواند میزان ولتاژ لازم دستگاه را تامین کند. از همین رو ماکروفر به هیچ وجه روشن نخواهد شد! بنابراین بهترین توصیه ما به شما استفاده ار محافظ برق استاندارد می‌باشد تا در صورت نوسانات شدید، آسیبی به ماکروفر اسنوا و قطعات آن وارد نشود.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر ناسیونال

روشن نشدن لامپ ماکروفر اسنوا

مشکل روشن نشدن لامپ ماکروفر اسنوا، یکی از مشکلات متداولی می‌باشد که می‌تواند برای مایکروفر شما رخ دهد. اما چگونه چنین خرابی ممکن است برای ماکروفر اسنوا رخ دهد؟ این مشکل اصولا به دلیل اتمام عمر مفید لامپ و همچنین نوسان برق و یا حتی شل شدن لامپ رخ می‌دهد که در صورت خراب شدن این قطعه، می‌توانید به شعب تعمیر ماکروفر اسنوا در تهران و سایر استان‌ها مراجعه کنید تا این مشکل از طریق تعویض لامپ، رفع گردد.

روشن نشدن لامپ ماکروفر اسنوا

برای جلوگیری از سوختن لامپ ماکروفر اسنوا، توصیه می‌شود حتما از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید و در صورت عدم استفاده از ماکروفر، درب آنرا ببندید و بی دلیل درب آنرا باز نگذارید.

نکات نگهداری از ماکروفر اسنوا

برای آن که ماکروفر اسنوا عمر طولانی مدت داشته باشد و بتواند به درستی به خوبی کارایی خود را حفظ کند، باید نکاتی را رعایت نمایید تا به هیچ عنوان شاهد خرابی نباشید. از این رو ما صرفا دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر اسنوا را به شما توصیه می‌کنیم؛ چرا که تمام نکاتی که شما در قالب یک فرد مصرف کننده ماکروفر اسنوا، اگر این نکات را رعایت کنید خیلی ساده می‌توانید عمر دستگاه را افزایش دهید. با این وجود ما در ادامه قصد داریم یک سری نکات را بیان کنیم که در صورت رعایت آنها می‌توانید عمر مفید ماکروفر اسنوا را افزایش دهید:

نکات نگهداری از ماکروفر اسنوا

 1. به هیچ عنوان کنسرو را درون ماکروفر داغ نکنید.
 2. هرگز ماکروفر را به‌ صورت خالی روشن نکنید.
 3. از زمان‌های پخت از پیش تعین شده استفاده نمایید.
 4. حتما تمامی محدودیت‌های وزنی را رعایت کنید.
 5. مواد غذایی فریز شده را قبل از قرار دادن داخل ماکروفر، در دمای منزل قرار دهید.
 6. پیش از تمیز کردن ماکروفر اسنوا، آنرا از دو شاخه برق بکشید.
 7. ماکروفر را چه از نظر نمای بیرونی و چه از نمای داخلی، بصورت کامل تمیز نمایید.
 8. در هنگام باز و بسته کردن درب، مراقب باشید ضربه ‌ای به درب وارد نشود.
 9. سیم برق ماکروفر را حتما از سطوح داغ، دور نگه دارید.
 10. دستگاه را در محیط مناسب و به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 11. به هیچ عنوان برای گرم کردن انواع مایعات از ماکروفر استفاده نکنید.
 12. از ماکروفر برای آب پز کردن تخم مرغ استفاده نشود.
 13. برای محافظت از غذا، حتما از درپوش ‌های مخصوص ماکروفر استفاده نمایید.
 14. بهترین ظروف برای استفاده در ماکروفر، ظروف شیشه‌ای و سرامیکی هستند.
 15. از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.
 16. هنگام کار کردن ماکروفر به هیچ عنوان تلاش به باز کردن درب دستگاه نکنید.

هزینه تعمیر ماکروفر اسنوا

در طول چند قت اخیر، شاهد نوسان ارز در کشور بوده ایم که این نوسان ارز باعث افزایش بیش از حد قیمت ماکروفر اسنوا شده است که علت اصلی گران شدن این دستگاه هم قطعات داخلی آن می‌باشد. با این وجود اگر شما مایل به تعمیر ماکروفر اسنوا هستید، باید از این موضوع مطمئن شوید که تعمیر دستگاه ارزش دارد یا خیر؟ و اینکه آیا از طریق تعمیرات ماکروفر اسنوا، مشکل دستگاه برطرف خواهد شد؟

بله. از طریق تعمیر دستگاه، مشکل آن برطرف خواهد شد و همانند روز اول می‌توانید از دستگاه استفاده کنید. اما مشکلی که وجود دارد این است که برخی از تعمیرگاه‌ها پیش از تعمیرات حتی کلمه‌ای درخصوص ارزش داشتن تعمیرات به شما چیزی اعلام نمی‌کنند و زمانیکه می‌خواهید هزینه تعمیرات را بپردازید متوجه این خواهید شد که دقیقا هزینه خرید یک دستگاه جدید را به عنوان هزینه تعمیر پرداخته اید!

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر کنوود

اگر دستگاه شما در آریابهکار پذیرش شود، پیش از آنکه پذیرش انجام شود، تیم پشتیبانی در خصوص ارزش داشتن تعمیر دستگاه، شما را راهنمایی خواهند کرد تا از این موضوع مطمئن شوید. اما نکته دیگری که وجود دارد این است آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر اسنوا، عضو اتحادیه می‌باشد و تمامی هزینه‌های اعلامی زیر نظر اتحادیه و براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه است و هیچ هزینه غیرمتعارفی از شما جهت تعمیرات دریافت نخواهد شد.

 • امکان تعمیر و تعویض تمام قطعات ماکروفر اسنوا.
 • ارائه فاکتور برای تمامی خدمات انجام شده.
 • اعلام هزینه پس از عیب یابی دقیق دستگاه.
 • تحت پوشش قرار دادن بیش از 86 برند روز دنیا جهت تعمیر.

عیب یابی ماکروفر اسنوا

عیب یابی ماکروفر اسنوا پیش از تعمیر آن، به عنوان یکی از مهم ترین مراحل پروسه تعمیر ماکروفر اسنوا می‌باشد چرا که در این صورت مشکل دستگاه شما بصورت کامل و دقیق شناسایی می‌شود و صرفا از طریق هزینه جزئی، می‌توانید مشکل را برطرف کنید و نیازی به تعویض قطعات ماکروفر اسنوا نخواهید داشت! از این رو پروسه عیب یابی را جدی بگیرید و توجه داشته باشید که این پروسه صرفا باید توسط تکنسین ماکروفر اسنوا انجام شود تا مشکل بصورت دقیق ریشه یابی شود.

عیب یابی ماکروفر اسنوا

اما در صورت عدم توجه به پروسه عیب یابی ماکروفر اسنوا، نه تنها مشکل شما برطرف نخواهد شد، بلکه هزینه زیادی را باید صرف تعویض قطعاتی کنید که سالم هستند و هیچ نیازی به تعویض ندارند! لازم به ذکر است که پروسه عیب یابی ماکروفر اسنوا در آریابهکار توسط تکنسین‌های مجرب و ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا بصورت رایگان انجام می‌شود.

 • جهت تماس با کارشناسان ما، از طریق خطوط 09190111214 و 02145437 و 02191006676 اقدام نمایید.
 • امکان ارتباط با کارشناسان از طریقاپلیکیشن‌های واتساپ، تلگرام، ایمو و ایتا.
 • عیب یابی ماکروفر اسنوا بصورت رایگان توسط تکنسین تعمیرات مایکروفر.

تعمیر ماکروفر اسنوا در تهران

مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر لوازم برقی خانگی، دو شعبه در شرق و غرب تهران برای شما در نظر گرفته است تا در صورت بروز هر گونه خرابی و نیاز به تعمیر ماکروفر اسنوا، بتوانید در اسرع وقت به شعب ما مراجعه نمایید تا در حضور شما، تکنسین‌های مجرب ما با استفاده از بروزترین ابزارهای تعمیراتی مشکل دستگاه را عیب یابی و برحسب خرابی که برای آن پیش آمده، هزینه تعمیر ماکروفر اسنوا را برحسب نرخ‌نامه مصوب اتحادیه به شما اعلام کنند.

 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

تعمیر ماکروفر اسنوا در تهران

همچنین اگر محدودیت زمانی دارید و نمی‌توانید بصورت حضوری به شعب ما مراجعه کنید، جای نگرانی ندارد! ما خدمات پیک رفت و برگشت رایگان را برای شما در نظر گرفته ایم که از این طریق می‌توانید دستگاه خود را به شعب ما منتقل کنید تا پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه در صورت رضایت شما انجام شود. لازم به ذکر است که پیک پیش از تحویل دستگاه، قبض شرکتی را به شما ارائه خواهد کرد.

لازم به ذکر است که تمامی خدمات آریابهکار شامل 90 روز گارانتی و یک هفته تست رایگان می‌باشد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر دوو

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیرات ماکروفر اسنوا SNOWA در تهران

برای تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آریابهکار برای تعمیر ماکروفر اسنوا می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و از این طریق درخواست خود را ثبت کنید تا در ابتدا خرابی دستگاه خود را شرح دهید و سپس با هماهنگی تیم پشتیبانی، هماهنگی های لازم برای عیب یابی و تعمیر ماکروفر اسنوا را توسط تعمیرکاران آریابهکار انجام دهید. لازم به ذکر می باشد که تیم پشتیبانی آریابهکار همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند تا از این طریق دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیرات ماکروفر اسنوا SNOWA در تهران

اما اگر دسترسی به تلگرام و واتساپ دارید و مایلید از طریق واتساپ و تلگرام خرابی ماکروفر اسنوا خود را پیگیری کنید، در ابتدا تعدادی تصویر به همراه ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی دستگاه تهیه کنید و برای تیم پشتیبانی آریابهکار به شماره 09190111214 ارسال کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما پیگیری شود. توجه داشته باشید که ویدیو و تصاویر ارسالی شما توسط تکنسین های مجموعه مشاهده خواهد شد و راهکار کلی به شما ارائه می شود که می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که فایل های ارسالی را با وضوح مناسب و مطلوبی تهیه کنید و برای ما ارسال نمائید. همچنین تا زمانیکه ماکروفر اسنوا شما به‌صورت تخصصی توسط تکنسین های مجموعه مورد عیب یابی قرار نگیرد، عیب یابی تخصصی انجام نشده است و راهکاری که در واتساپ و تلگرام به شما ارائه خواهد شد، صرفا یک راهکار کلی می باشد. از این رو برای عیب یابی تخصصی ماکروفر اسنوا هماهنگی های لازم را انجام دهید تا صورت گیرد.

خدمات پس از فروش ماکروفر اسنوا در نمایندگی مرکزی تهران

خدمات پس از فروش ماکروفر اسنوا چیست؟ اصولا منظور از خدمات پس از فروش ماکروفر اسنوا این است که اگر نیاز به قطعه و قطعاتی در میان ده ها قطعه ماکروفر اسنوا داشتید، از طریق خدمات پس از فروش ماکروفر اسنوا بتوانید مشکل خود را بر طرف کنید. از این رو اگر نیاز به خدمات پس از فروش ماکروفر اسنوا دارید، می توانید به کارت گارانتی دستگاه خود مراجعه کنید؛ چرا که تمام اطلاعات خدمات پس از فروش دستگاه شما بر روی این کارت نوشته شده است.

توجه: اگر نیاز به قطعات ماکروفر اسنوا دارید و تاکنون موفق به تهیه آنها نشده اید، می توانید از طریق آریابهکار اقدام به تهیه قطعات ماکروفر اسنوا خود نمایید؛ تمام قطعات ما شرکتی و طبق برند دستگاه شما هستند.

مشکلات رایج ماکروفر اسنوا در یک نگاه

تمام خرابی‌ها و مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای ماکروفر اسنوا شما رخ دهند، دقیقا همانند خرابی سایر ماکروفرهای موجود در بازار کشور می‌باشد. با این وجود اگر ماکروفر شما به هر نحوی دچار خرابی شد، باید آنرا در اسرع وقت تعمیر نمایید؛ چرا که هر یک از این خرابی‌ها می‌توانند به سایر قطعات ماکروفر شما آسیب برسانند. اما در این گزارش ما سعی کردیم رایج ترین دلایل ممکن را در خصوص ماکروفر اسنوا به همراه دلایل و نکات آن بررسی نماییم.

مشکلات رایج ماکروفر اسنوا در یک نگاه

در ادامه این گزارش نیز قصد داریم تا این مشکلات رایج را بصورت مختصر به همراه دلایل آن برای شما بررسی کنیم تا در صورت بروز هر گونه خرابی، بتوانید دلیل اصلی را ریشه یابی کنید.

روشن نشدن ماکروفر اسنوامعمولا وارد شدن هر گونه آسیب به برد و اتصالات ماکروفر اسنوا، می‌تواند مانع روشن شدن آن شود که در این مواقع بهتر است به مرکز تعمیر ماکروفر اسنوا مراجعه کنید.
خرابی میکروسوئیچ ماکروفردر صورت خرابی میکروسوئیچ، درب دستگاه بسته نخواهد شد و فرمان روشن شدن به برد ارسال نمی‌شود؛ قابل تعمیر نیست و صرفا باید اقدام به تعویض میکروسوئیچ نمایید.
جرقه زدن ماکروفر اسنوابنابر دلایل مختلفی رخ می‌دهد که رایج ترین علت آن نیز استفاده از ظروف فلزی می‌باشد.
علت گرم نشدن غذا در مایکروفراصلی ترین علت برای گرم نشدن غذا در ماکروفر اسنوا، می‌توان به خرابی مگنترون اشاره کرد.
خرابی مگنترون ماکروفر اسنوامعمولا به دلیل استفاده طولانی مدت و نوسان برق می‌تواند دچار خرابی شود که تعمیر آن بستگی به میزان خرابی این قطعه دارد.
بلند شدن دود از ماکروفروجود ذرات چربی و روغن می‌تواند به راحتی منجر به بلند شدن دود از ماکروفر شود.
نچرخیدن سینی ماکروفر اسنواخرابی کوپلینگ، موتور گردان و غلتک زیر سینی باعث نچرخیدن سینی ماکروفر اسنوا خواهند شد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.
شکستن کوپلینگ ماکروفربه دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی، کوپلینگ ماکروفر اسنوا دچار شکستگی خواهد شد که تنها راهکار شما تعویض این قطعه می‌باشد.
خرابی موتور گردان ماکروفر اسنوامعمولا وارد شدن فشار بیش از حدی، باعث خرابی موتور گردان خواهد شد که برحسب خرابی آن، قابل تعمیر یا تعویض می‌باشد.
بسته نشدن درب ماکروفرشکستن زبانه درب و قلاب ماکروفر اسنوا می‌تواند منجر به بسته نشدن درب مایکروفر شود که با مراجعه به مرکز تعمیر ماکروفر اسنوا می توانید این مشکل را برطرف کنید.

تعمیر ماکروفر اسنوا به علت اجرا نکردن برنامه پخت

چرا ماکروفر اسنوا برنامه پخت که بصورت پیش فرض در این دستگاه تنظیم شده است و شما عزیزان با استفاده از این برنامه ها اقدام به انتخاب آن کرده اید، اجرا نمی کند؟! آیا این یک مشکل کلی است یا جزئی؟ در خصوص اینکه ماکروفر اسنوا برنامه پخت را اجرا نمی کند، باید به اطلاع شما برسانیم که این خرابی یک خرابی بسیار مهم در دستگاه شما می باشد و اگر مایل به اطلاع از کلی یا جزئی بودن این خرابی هستید، باید مطلع باشید که بستگی به علت خرابی دارد!

برای مثال اگر ماکروفر اسنوای شما به دلیل خرابی برد برنامه پخت را اجرا نمی کند، نشان دهنده خرابی کلی می باشد؛ چرا که اگر این خرابی در اسرع زمان تعمیر نشود می تواند منجر به خرابی گسترده در سایر قطعات ماکروفر اسنوا شما شود. اما اگر علت خرابی ماکروفر اسنوا ناشی از خرابی میکروسوئیچ درب ماکروفر اسنوا باشد، لازم به ذکر است که این خرابی خیلی ساده با کمترین هزینه تعمیراتی ممکن قابل تعمیر است و نیازی به پرداخت هزینه های هنگفت در این زمینه نخواهید داشت.

تعمیر ماکروفر اسنوا به علت اجرا نکردن برنامه پخت

بنابراین توصیه می کنیم ماکروفر اسنوا را به تکنسین های مجرب و متخصصی بسپارید که دانش لازم و کافی در این زمینه را دارند و می توانند مشکل دستگاه شما را در اسرع زمان مورد عیب یابی قرار دهند. توجه داشته باشید که اگر علت این خرابی توسط افراد بی تجربه بصورت اشتباه تشخیص داده شود، هزینه زیادی به شما تحمیل خواهد گردید. به همین ترتیب توصیه می کنیم با دقت بیشتری اقدام به انتخاب تعمیرگاه ماکروفر اسنوا نمائید.

تعمیرات ماکروفر اسنوا به علت گرم نشدن

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است پس از گذشت چندین سال استفاده مداوم از ماکروفر اسنوا با آن روبرو شوید این است که ماکروفر اسنوا گرم نمی کند! به عبارتی هر چقدر که شما وقت می گذارید و غذا را بر روی سینی قرار می دهید، هیچ گرمایی توسط ماکروفر اسنوا تولید نمی شود و غذای شما حتی ذره ای گرم نخواهد شد. بنابراین آیا این یک مشکل جدی است؟ بله! چرا که مهم ترین و اصلی ترین قابلیت ماکروفر اسنوا این است که غذای شما را گرم کند و اگر این قابلیت خراب شده باشد، نشان دهنده خرابی دستگاه شما است.

از این رو اگر بخواهیم رایج ترین علت گرم نکردن ماکروفر اسنوا را به شما اطلاع دهیم، می توانیم خرابی مگنترون ماکروفر اسنوا را نام ببریم؛ چرا که مگنترون اصلی ترین قطعه در ماکروفر اسنوا جهت تولید گرما است که اگر خراب شود، می تواند منجر به خرابی گسترده در ماکروفر اسنوا شما عزیزان شود. با این وجود شما نیازی به تعویض مگنترون ماکروفر اسنوا نخواهید داشت؛ چرا که ما این قطعه را بصورت تخصصی تعمیر می کنیم و نیازی به پرداخت هزینه تعویض مگنترون ندارید.

برای انجام هماهنگی های لازم برای عیب یابی و تعمیر تخصصی مگنترون ماکروفر اسنوا می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید و درخواست خود را ثبت کنید تا از این طریق خدمات عیب یابی و تعمیر مگنترون دستگاه شما توسط تکنسین های مجموعه ما انجام شود.

تعمیر ماکروفر اسنوا به علت روشن و خاموش شدن مداوم

آیا خاموش و روشن شدن ماکروفر اسنوا در حین زمانیکه این دستگاه روشن است، نشان دهنده خرابی دستگاه می باشد؟ بله. این خرابی معمولا به دلیل خرابی برد ماکروفر اسنوا رخ می دهد که اگر این خرابی را جدی نگیرید، باید به اطلاع شما برسانیم که احتمالا منجر به سوختن برد ماکروفر اسنوا خواهید شد. از این رو توصیه می کنیم این خرابی را توسط تکنسین های آریابهکار مورد عیب یابی قرار دهید و اگر خرابی ناشی از برد ماکروفر اسنوا باشد، ما آنرا بصورت تخصصی برای شما تعمیر خواهیم کرد.

تعمیر ماکروفر اسنوا به علت روشن و خاموش شدن مداوم

با این وجود یکی دیگر از دلایلی که می تواند منجر به روشن و خاموش شدن ماکروفر اسنوا شما شود، نوسان برق محل سکونت شما می باشد که این خرابی احتمالا می تواند منجر به اتصالی قطعات داخلی ماکروفر اسنوا شما شود. به همین ترتیب توصیه می کنیم از محافظ برق استاندارد سر راه ماکروفر اسنوا استفاده کنید تا در صورت بروز هر گونه نوسان در سر راه ماکروفر اسنوا، مانع ورودی آنها به دستگاه شما شود.

برای خرید محافظ برق استاندارد نیز توصیه می کنیم از فروشگاه های مجاز و معتبر اقدام کنید و به هیچ وجه از فروشگاه های متفرقه اقدام به خرید نکنید.

چرا ماکروفر اسنوا ناگهان خاموش می‌شود؟

خاموش شدن ناگهانی ماکروفر اسنوا بصورتی که این دستگاه زمانیکه روشن می باشد بصورت کامل خاموش شود، نشان دهنده خرابی کلی در ماکروفر اسنوای شما می باشد که در ابتدا توصیه می کنیم به هیچ وجه دیگر سعی نکنید مجددا این دستگاه را روشن کنید؛ در صورتی که شما این دستگاه را روشن کنید، خرابی دستگاه بیشتر و بیشتر خواهد شد. از این رو علت اصلی این خرابی، اتصالی قطعات داخلی و همچنین خرابی برد ماکروفر اسنوا می باشد که باید عیب یابی تخصصی صورت گیرد.

برای عیب یابی مشکل خاموش شدن برد ماکروفر اسنوا می توانید از خدمات تخصصی مجموعه ما استفاده کنید تا علت ریشه یابی گردد. توجه داشته باشید که ما در مجموعه آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر اسنوا، تمام خدمات تعمیر قطعات معیوب این دستگاه را بصورت تخصصی برای شما انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید.

چرا ماکروفر اسنوا را که روشن می کنیم فیوز خانه میپرد؟

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است پس از گذشت چندین سال در ماکروفر اسنوا با آن روبرو شوید، این است که همانند یک روز عادی ماکروفر اسنوا روشن می کنید و اما در کسری از زمان فیوز خانه شما می پرد!

چرا ماکروفر اسنوا را که روشن می کنیم فیوز خانه میپرد

این خرابی ناشی از اتصالی قطعات داخلی ماکروفر اسنوا می باشد که باید این خرابی توسط تکنسین تعمیرکار ماکروفر اسنوا مورد عیب یابی قرار گیرد و سپس تعمیرات لازم صورت گیرد تا دیگر با این خرابی در ماکروفر اسنوا روبرو نشوید.

توجه داشته باشید که معمولا این خرابی ناشی از خرابی برد ماکروفر اسنوا می باشد.

سوالات متداول تعمیر ماکروفر اسنوا

در ادامه این بخش نیز به سوالات شما عزیزان در خصوص تعمیر ماکروفر اسنوا در آریابهکار پرداخته ایم:

تعمیر ماکروفر اسنوا در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمام خدمات تعمیر ماکروفر اسنوا در آریابهکار شامل گارانتی 90 روزه ما می شود.

برد ماکروفر اسنوا قابل تعمیر است؟

بله. در صورتی قابل تعمیر خواهد بود که میزان خرابی آن جزئی باشد.

علت خرابی مگنترون ماکروفر اسنوا چیست؟

معمولا به دلیل استفاده غیر اصولی و نادرست از ماکروفر رخ می دهد که در صورت خرابی آن، هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 2 Comments

 1. سلام خسته نباشید،ماکروفر اسنوا دارم که چند وقته روشن نمیشه. از کسی پرسیدم گفتن ممکنه مشکل از در باشه. اما چک کردم درش کاملا سالمه. کی میتونم برای تعمیر بیارم خدمتتون.
  مشکلش رو هم اگه بگید بدونم ممنون میشم

  1. با سلام،
   کابر گرامی مشکل روشن نشدن ماکروفر میتواند به دلیل وجود داشتن ایراد در یکی از قطعات زیر اتفاق بیوفتد:

  2. خرابی سوئیچ درب
  3. خرابی فیوزسرامیکی
  4. خرابی یا سوختن برد الکتریکی
  5. خرابی قفل
  6. خرابی مگنترون
  7. سوختن یا خرابی فیوز
  8. در صورت داشتن مهارت کافی میتوانید این قطعات را بررسی کرده و مشکل را رفع کنید اما در غیر این صورت بهتر است با همکاران ما در آریابهکار در ارتباط باشید. شما میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214