skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱ - ۴۵۴۳۷-۰۲۱

تعمیر ماکروفر اسنوا و مشکلاتی که امکان دارد در طول زمان برای این دستگاه اتفاق بیافتد، بدون شک یکی از سوالات مهمی می‌باشد که می‌تواند برای دارندگان این دستگاه ایجاد شود! اسنوا در طی چند سال اخیر توانست محصولات لوازم برقی خانگی علی الخصوص ماکروفر را با کیفیت قابل قبول وارد بازار کشور نماید که کارایی مشابه سایر برندهای ماکروفر را داراست. با این وجود باید پیش از استفاده از ماکروفر اسنوا، یکسری بایدها و نبایدها را مطالعه و اجرا کنید تا نیازی به تعمیرات ماکروفر نداشته باشید!

از این رو در این گزارش از آرایهکار قصد داریم تا شما را با مشکلات رایج و نحوه تعمیر ماکروفر اسنوا آشنا سازیم تا در صورت بروز هر گونه خرابی، بتوانید مشکل دستگاه را عیب یابی نمایید. همراه ما باشید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر اسنوا

اولین راهکاری که ما برای شما در صورت خراب شدن ماکروفر اسنوا پیشنهاد می‌کنیم این است که به نمایندگی تعمیر ماکروفر اسنوا مراجعه کنید! زمانیکه شما به نمایندگی اسنوا مراجعه نمایید، می‌توانید از خدمات پس از فروش ماکروفر اسنوا بدون پرداخت جزئی ترین هزینه ممکن، مشکل ماکروفر را بصورت رایگان برطرف کنید. لازم به ذکر است که برای استفاده از خدمات پس از فروش اسنوا باید کارت گارانتی را بررسی کنید و در صورت داشتن اعتبار کافی به شعب مربوطه مراجعه نمایید.

اما اگر با بررسی دقیق کارت گارانتی متوجه اتمام اعتبار آن شده اید و یا اینکه خرابی پیش آمده شامل گارانتی دستگاه نمی‌شود، طبیعتا امکان استفاده از خدمات پس از فروش را نخواهید داشت و صرفا باید به مرکز تعمیر ماکروفر اسنوا مراجعه کنید تا با استفاده از قطعات شرکتی و همچنین تکنسین‌های مجرب مشکل دستگاه شما رفع شود.

تعمیرگاه ماکروفر اسنوا در تهران

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر اسنوا در شرق و غرب تهران، با تیم متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات تعمیر و رفع مشکلات مایکروفر شما می‌باشد. جهت انجام هماهنگی‌های لازم می‌توانید با شماره مرکزی 02145437 تماس حاصل نمایید تا تیم پشتیبانی شما را در خصوص مشکلات پیش آمده راهنمایی سازند.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر پاناسونیک

نچرخیدن سینی ماکروفر اسنوا

به طور کلی دلیل چرخش سینی ماکروفر، گرم کردن و طبخ یکنواخت غذا در دستگاه می‌باشد. اما بعضی مواقع امکان دارد به دلیل نچرخیدن سینی ماکروفر اسنوا متوجه شوید بخش زیادی از غذا گرم نشده و بخش دیگر هم بصورت کامل گرم شده است که نتیجه جالبی برای شما نخواهد بود. با این وجود مشکل نچرخیدن سینی مایکروویو می‌تواند بنابر دلایل متعددی رخ دهد که رایج ترین دلایل این مشکل را در ادامه آورده ایم:

1. قرار نگرفتن صحیح سینی

از ساده ترین دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر اسنوا می‌توان به عدم قرار گیری درست سینی در محل اصلی خود اشاره نمود! از این رو توصیه می‌شود پس از شستشوی سینی، در هنگام قرار دادن آن در جای خود مطمئن شوید برآمدگی‌های سینی به درستی بروی کوپلینگ قرار گرفته و چفت شده باشند. در غیر اینصورت اگر سینی بصورت دقیق بر روی کوپلینگ قرار نگیرد، هم صدای زیادی از خود تولید خواهد کرد و هم اینکه نخواهد چرخید!

2. آسیب دیدن سینی

ممکن است در حین شستشوی سینی، شیارهای آن به دلیل وارد شدن ضربه دچار شکستگی شده باشد و یا اینکه توده آشغال درون آن گیر کرده باشد که وقتی می‌خواهید آنرا بر روی کوپلینگ قرار دهید، با انجام هر ترفندی متوجه این خواهید شد که به هیچ وجه چفت نمی‌شود. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که شیارهای سینی را مورد بررسی قرار دهید و در صورت بروز هر گونه خرابی برای سینی، نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

برای تهیه سینی ماکروفر اسنوا نیز می‌توانید به مرکز تعمیر ماکروفر اسنوا در تهران مراجعه کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر بوش

3. خرابی کوپلینگ یا کوپلار

کوپلار یا کوپلینگ ماکروفر اسنوا از جنس پلاستیک نسبتا سختی ساخته شده است و به همین دلیل یکی از قطعات حساس و آسیب پذیر مایکروفر شما می‌باشد. از این رو می‌بایست در حفظ و نگهداری آن، دقت کافی را به خرج دهید. در واقع این قطعه بر روی شفت موتور گردان ماکروفر اسنوا قرار دارد و در صورت چرخش موتور گردان، کوپلینگ به چرخش در می‌آید و سبب به چرخش در آمدن سینی نیز می‌شود.

تعویض کوپلینگ ماکروفر اسنوا

اما معمولا به دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی و همچنین خرابی‌های دیگر، ممکن است کوپلینگ آسیب ببیند! در صورت آسیب دیدن این قطعه، هیچ راهکاری جز تعویض آن ندارید که برای تعویض این قطعه می‌توانید به مرکز تعمیر ماکروفر اسنوا مراجعه کنید.

4. خرابی موتور گردان

موتور گردان ماکروفر اسنوا از اصلی ترین قطعات به چرخش در آمدن سینی ماکروفر اسنوا می‌باشد. در مواقع هنگامی که موتور گردان شروع به کار می‌کند، انرژی تولید شده را به کوپلینگ و سپس به سینی انتقال می‌دهد. از این رو اغلب امکان دارد در اثر استفاده‌های نادرست یا عدم توجه به وزن مواد غذایی استفاده شده بر روی سینی، این موتور دچار خرابی شود و در این صورت در جهت تعمیر یا تعویض آن می‌بایست به مراکز مجاز تعمیر ماکروفر اسنوا مراجعه نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر دلونگی

جرقه زدن ماکروفر

جرقه زدن ماکروفر اسنوا از آن دسته مشکلاتی می‌باشد که با رعایت چند نکته اساسی و بدون پرداخت هر گونه هزینه و مراجعه حضوری به مراکز تعمیر ماکروفر اسنوا،  می‌توانید در منزل این مشکل را حل نمایید. اغلب جرقه زدن مایکروویو با صدا و نور همراه است و در بعضی مواقع نیز امکان دارد بر روی دیواره‌های داخلی ماکروفر نقاط سوختگی ایجاد نماید. با این حال این مشکل نیز همانند سایر مشکلات به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که در ادامه به بررسی مهم ترین دلایل این مشکل خواهیم پرداخت:

1. خرابی همزن

همزن ماکروفر اسنوا وظیفه دارد تا انرژی گرمایی تولید شده توسط مگنترون را بصورت یکنواخت به تمام محیط داخلی ماکروفر اسنوا پخش کند. با این وجود در صورت خرابی این قطعه، نه تنها باید منتظر جرقه زدن ماکروفر اسنوا باشید، بلکه حتی باید منتظر سوختن غذای موجود در مایکروفر نیز باشید. در واقع جرقه زدن دستگاه می‌تواند ناشی از سوختن غذای موجود در سینی باشد. از این رو توصیه می‌شود به تعمیرگاه‌های مجاز ماکروفر اسنوا در تهران مراجعه نمایید تا این مشکل برطرف گردد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر فلر

2. کثیفی داخل ماکروفر

معمولا تجمع روغن، ذرات چرب یا باقی مانده غذاهایی که اخیرا در ماکروفر آنها را گرم و یا طبخ کرده اید، می‌تواند به عنوان اصلی ترین علت جرقه زدن ماکروفر اسنوا واقع شود. با این وجود توصیه‌ای که برای شما داریم این است که حتما پس از هر بار استفاده از ماکروفر اسنوا، محیط داخلی آنرا بصورت کامل با یک دستمال مناسب تمیز کنید تا عاری از هر گونه ذرات چرب شود.

کثیف بودن محفظه داخلی ماکروفر اسنوا

3. استفاده از ظروف فلزی

وجود کوچک ترین وسیله یا ظرف فلزی در داخل مایکروویو، به راحتی می‌تواند سبب جرقه زدن ماکروفر اسنوا شود. از این رو هنگام استفاده از ماکروفر توجه داشته باشید که به هیچ عنوان از ظروف فلزی، طلاکوب شده و… در داخل مایکروویو استفاده نکنید و حتما از ظروف مخصوص ماکروفر استفاده نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر ویرپول

4. خرابی ورقه میکا

کاور میکا ماکروفر اسنوا وظیفه هدایت گرما به مرکز غذای موجود در ماکروفر را برعهده دارد که معمولا به دلیل عدم توجه یا طولانی کردن زمان پخت، ممکن است ذرات غذا به سمت این کاور پرتاب شود و باعث اختلال عملکرد آن نیز شود. لازم به ذکر است که در صورت خرابی کاور میکا، احتمالا مگنترون نیز آسیب خواهد دید و جرقه‌های زیادی تولید خواهد شد. بنابراین توصیه می‌شود پس از هر بار استفاده از ماکروفر، محفظه داخلی را بصورت کامل و دقیق مورد شستشو قرار دهید.

روشن نشدن ماکروفر اسنوا

در هنگام بروز چنین مشکلی، ماکروفر اسنوا عملا عملکرد خود را از دست داده و به هیچ عنوان نمی‌توانید از برنامه‌های پخت آن استفاده کنید! اما چرا با ممکن است در طول زمان با مشکل روشن نشدن ماکروفر اسنوا روبرو شوید؟ معمولا روشن نشدن مایکروفر می‌تواند ناشی از دلایل متعددی باشید که باید توسط تکنسین متخصص عیب یابی و رفع شود؛ چرا که این مشکل معمولا یک فنی است. با این وجود در ادامه این گزارش شما را با دلایل اصلی این مشکل آشنا ساخته ایم:

1. خرابی میکروسوئیچ درب

از شایع ترین دلایل روشن نشدن ماکروفر اسنوا، خرابی میکروسوئیچ درب ماکروفر اسنوا است؛ چرا که میکروسوئیچ، وظیفه بررسی کردن باز یا بسته بودن درب را بر عهده دارد. از این رو اگر این قطعه دچار آسیب‌هایی شده باشد، تشخیص آن به درستی انجام نشده و در نتیجه فرمان‌های لازمه به دستگاه ارسال نمی‌شود و دستگاه علنا روشن نخواهد شد.

2. خرابی مگنترون ماکروفر اسنوا

مگنترون ماکروفر اسنوا از مهم ترین و حیاتی ترین قطعات موجود در ماکروفر اسنوا به شمار می‌رود؛ چرا که انرژی برق را از مدار گرفته و امواج لازمه را برای گرم کردن غذا، تولید و ساطع می‌کند. از این رو هنگام خرابی این قطعه، طبیعی است که هیچ گونه گرمایی به مواد غذایی موجود درون مایکروفر تابیده نشود. با این تفاسیر دستگاه هیچ گونه عملکرد مثبتی از خود نخواهد داشت یا به عبارتی با مشکل روشن نشدن ماکروفر اسنوا روبرو خواهید شد.

تعویض مگنترون ماکروفر اسنوا

3. نوسانات برقی

اغلب برق شهری از نوسانات شدیدی برخوردار است که گاهی اوقات امکان دارد نتواند میزان ولتاژ لازم دستگاه را تامین کند. از همین رو ماکروفر به هیچ وجه روشن نخواهد شد! بنابراین بهترین توصیه ما به شما استفاده ار محافظ برق استاندارد می‌باشد تا در صورت نوسانات شدید، آسیبی به ماکروفر اسنوا و قطعات آن وارد نشود.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر ناسیونال

روشن نشدن لامپ ماکروفر اسنوا

مشکل روشن نشدن لامپ ماکروفر اسنوا، یکی از مشکلات متداولی می‌باشد که می‌تواند برای مایکروفر شما رخ دهد. اما چگونه چنین خرابی ممکن است برای ماکروفر اسنوا رخ دهد؟ این مشکل اصولا به دلیل اتمام عمر مفید لامپ و همچنین نوسان برق و یا حتی شل شدن لامپ رخ می‌دهد که در صورت خراب شدن این قطعه، می‌توانید به شعب تعمیر ماکروفر اسنوا در تهران و سایر استان‌ها مراجعه کنید تا این مشکل از طریق تعویض لامپ، رفع گردد.

برای جلوگیری از سوختن لامپ ماکروفر اسنوا، توصیه می‌شود حتما از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید و در صورت عدم استفاده از ماکروفر، درب آنرا ببندید و بی دلیل درب آنرا باز نگذارید.

تعویض لامپ ماکروفر اسنوا

نکات نگهداری از ماکروفر اسنوا

برای آن که ماکروفر اسنوا عمر طولانی مدت داشته باشد و بتواند به درستی به خوبی کارایی خود را حفظ کند، باید نکاتی را رعایت نمایید تا به هیچ عنوان شاهد خرابی نباشید. از این رو ما صرفا دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر اسنوا را به شما توصیه می‌کنیم؛ چرا که تمام نکاتی که شما در قالب یک فرد مصرف کننده ماکروفر اسنوا، اگر این نکات را رعایت کنید خیلی ساده می‌توانید عمر دستگاه را افزایش دهید. با این وجود ما در ادامه قصد داریم یک سری نکات را بیان کنیم که در صورت رعایت آنها می‌توانید عمر مفید ماکروفر اسنوا را افزایش دهید:

 1. به هیچ عنوان کنسرو را درون ماکروفر داغ نکنید.
 2. هرگز ماکروفر را به‌ صورت خالی روشن نکنید.
 3. از زمان‌های پخت از پیش تعین شده استفاده نمایید.
 4. حتما تمامی محدودیت‌های وزنی را رعایت کنید.
 5. مواد غذایی فریز شده را قبل از قرار دادن داخل ماکروفر، در دمای منزل قرار دهید.
 6. پیش از تمیز کردن ماکروفر اسنوا، آنرا از دو شاخه برق بکشید.
 7. ماکروفر را چه از نظر نمای بیرونی و چه از نمای داخلی، بصورت کامل تمیز نمایید.
 8. در هنگام باز و بسته کردن درب، مراقب باشید ضربه ‌ای به درب وارد نشود.
 9. سیم برق ماکروفر را حتما از سطوح داغ، دور نگه دارید.
 10. دستگاه را در محیط مناسب و به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 11. به هیچ عنوان برای گرم کردن انواع مایعات از ماکروفر استفاده نکنید.
 12. از ماکروفر برای آب پز کردن تخم مرغ استفاده نشود.
 13. برای محافظت از غذا، حتما از درپوش ‌های مخصوص ماکروفر استفاده نمایید.
 14. بهترین ظروف برای استفاده در ماکروفر، ظروف شیشه‌ای و سرامیکی هستند.
 15. از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.
 16. هنگام کار کردن ماکروفر به هیچ عنوان تلاش به باز کردن درب دستگاه نکنید.

راهنمای استفاده از ماکروفر اسنوا

هزینه تعمیر ماکروفر اسنوا

در طول چند قت اخیر، شاهد نوسان ارز در کشور بوده ایم که این نوسان ارز باعث افزایش بیش از حد قیمت ماکروفر اسنوا شده است که علت اصلی گران شدن این دستگاه هم قطعات داخلی آن می‌باشد. با این وجود اگر شما مایل به تعمیر ماکروفر اسنوا هستید، باید از این موضوع مطمئن شوید که تعمیر دستگاه ارزش دارد یا خیر؟ و اینکه آیا از طریق تعمیرات ماکروفر اسنوا، مشکل دستگاه برطرف خواهد شد؟

بله. از طریق تعمیر دستگاه، مشکل آن برطرف خواهد شد و همانند روز اول می‌توانید از دستگاه استفاده کنید. اما مشکلی که وجود دارد این است که برخی از تعمیرگاه‌ها پیش از تعمیرات حتی کلمه‌ای درخصوص ارزش داشتن تعمیرات به شما چیزی اعلام نمی‌کنند و زمانیکه می‌خواهید هزینه تعمیرات را بپردازید متوجه این خواهید شد که دقیقا هزینه خرید یک دستگاه جدید را به عنوان هزینه تعمیر پرداخته اید!

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر کنوود

اگر دستگاه شما در آریابهکار پذیرش شود، پیش از آنکه پذیرش انجام شود، تیم پشتیبانی در خصوص ارزش داشتن تعمیر دستگاه، شما را راهنمایی خواهند کرد تا از این موضوع مطمئن شوید. اما نکته دیگری که وجود دارد این است آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر اسنوا، عضو اتحادیه می‌باشد و تمامی هزینه‌های اعلامی زیر نظر اتحادیه و براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه است و هیچ هزینه غیرمتعارفی از شما جهت تعمیرات دریافت نخواهد شد.

 • امکان تعمیر و تعویض تمام قطعات ماکروفر اسنوا.
 • ارائه فاکتور برای تمامی خدمات انجام شده.
 • اعلام هزینه پس از عیب یابی دقیق دستگاه.
 • تحت پوشش قرار دادن بیش از 86 برند روز دنیا جهت تعمیر.

عیب یابی ماکروفر اسنوا

عیب یابی ماکروفر اسنوا پیش از تعمیر آن، به عنوان یکی از مهم ترین مراحل پروسه تعمیر ماکروفر اسنوا می‌باشد چرا که در این صورت مشکل دستگاه شما بصورت کامل و دقیق شناسایی می‌شود و صرفا از طریق هزینه جزئی، می‌توانید مشکل را برطرف کنید و نیازی به تعویض قطعات ماکروفر اسنوا نخواهید داشت! از این رو پروسه عیب یابی را جدی بگیرید و توجه داشته باشید که این پروسه صرفا باید توسط تکنسین ماکروفر اسنوا انجام شود تا مشکل بصورت دقیق ریشه یابی شود.

اما در صورت عدم توجه به پروسه عیب یابی ماکروفر اسنوا، نه تنها مشکل شما برطرف نخواهد شد، بلکه هزینه زیادی را باید صرف تعویض قطعاتی کنید که سالم هستند و هیچ نیازی به تعویض ندارند! لازم به ذکر است که پروسه عیب یابی ماکروفر اسنوا در آریابهکار توسط تکنسین‌های مجرب و ابزارهای تعمیراتی بروز دنیا بصورت رایگان انجام می‌شود.

 • جهت تماس با کارشناسان ما، از طریق خطوط 09190111214 و 02145437 و 02191006676 اقدام نمایید.
 • امکان ارتباط با کارشناسان از طریقاپلیکیشن‌های واتساپ، تلگرام، ایمو و ایتا.
 • عیب یابی ماکروفر اسنوا بصورت رایگان توسط تکنسین تعمیرات مایکروفر.

تعمیر ماکروفر اسنوا در تهران

مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر لوازم برقی خانگی، دو شعبه در شرق و غرب تهران برای شما در نظر گرفته است تا در صورت بروز هر گونه خرابی و نیاز به تعمیر ماکروفر اسنوا، بتوانید در اسرع وقت به شعب ما مراجعه نمایید تا در حضور شما، تکنسین‌های مجرب ما با استفاده از بروزترین ابزارهای تعمیراتی مشکل دستگاه را عیب یابی و برحسب خرابی که برای آن پیش آمده، هزینه تعمیر ماکروفر اسنوا را برحسب نرخ‌نامه مصوب اتحادیه به شما اعلام کنند.

 • شعبه ونک: میدان ونک، ابتدای گاندی جنوبی، نبش هجدهم، شماره ۱۰۲، واحد هفتم.
 • شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد اول.

همچنین اگر محدودیت زمانی دارید و نمی‌توانید بصورت حضوری به شعب ما مراجعه کنید، جای نگرانی ندارد! ما خدمات پیک رفت و برگشت رایگان را برای شما در نظر گرفته ایم که از این طریق می‌توانید دستگاه خود را به شعب ما منتقل کنید تا پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه در صورت رضایت شما انجام شود. لازم به ذکر است که پیک پیش از تحویل دستگاه، قبض شرکتی را به شما ارائه خواهد کرد.

لازم به ذکر است که تمامی خدمات آریابهکار شامل 90 روز گارانتی و یک هفته تست رایگان می‌باشد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر دوو

مشکلات رایج ماکروفر اسنوا در یک نگاه

تمام خرابی‌ها و مشکلاتی که ممکن است در طول زمان برای ماکروفر اسنوا شما رخ دهند، دقیقا همانند خرابی سایر ماکروفرهای موجود در بازار کشور می‌باشد. با این وجود اگر ماکروفر شما به هر نحوی دچار خرابی شد، باید آنرا در اسرع وقت تعمیر نمایید؛ چرا که هر یک از این خرابی‌ها می‌توانند به سایر قطعات ماکروفر شما آسیب برسانند. اما در این گزارش ما سعی کردیم رایج ترین دلایل ممکن را در خصوص ماکروفر اسنوا به همراه دلایل و نکات آن بررسی نماییم.

در ادامه این گزارش نیز قصد داریم تا این مشکلات رایج را بصورت مختصر به همراه دلایل آن برای شما بررسی کنیم تا در صورت بروز هر گونه خرابی، بتوانید دلیل اصلی را ریشه یابی کنید.

روشن نشدن ماکروفر اسنوا معمولا وارد شدن هر گونه آسیب به برد و اتصالات ماکروفر اسنوا، می‌تواند مانع روشن شدن آن شود که در این مواقع بهتر است به مرکز تعمیر ماکروفر اسنوا مراجعه کنید.
خرابی میکروسوئیچ ماکروفر در صورت خرابی میکروسوئیچ، درب دستگاه بسته نخواهد شد و فرمان روشن شدن به برد ارسال نمی‌شود؛ قابل تعمیر نیست و صرفا باید اقدام به تعویض میکروسوئیچ نمایید.
جرقه زدن ماکروفر اسنوا بنابر دلایل مختلفی رخ می‌دهد که رایج ترین علت آن نیز استفاده از ظروف فلزی می‌باشد.
علت گرم نشدن غذا در مایکروفر اصلی ترین علت برای گرم نشدن غذا در ماکروفر اسنوا، می‌توان به خرابی مگنترون اشاره کرد.
خرابی مگنترون ماکروفر اسنوا معمولا به دلیل استفاده طولانی مدت و نوسان برق می‌تواند دچار خرابی شود که تعمیر آن بستگی به میزان خرابی این قطعه دارد.
بلند شدن دود از ماکروفر وجود ذرات چربی و روغن می‌تواند به راحتی منجر به بلند شدن دود از ماکروفر شود.
نچرخیدن سینی ماکروفر اسنوا خرابی کوپلینگ، موتور گردان و غلتک زیر سینی باعث نچرخیدن سینی ماکروفر اسنوا خواهند شد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.
شکستن کوپلینگ ماکروفر به دلیل عدم رعایت محدودیت وزنی، کوپلینگ ماکروفر اسنوا دچار شکستگی خواهد شد که تنها راهکار شما تعویض این قطعه می‌باشد.
خرابی موتور گردان ماکروفر اسنوا معمولا وارد شدن فشار بیش از حدی، باعث خرابی موتور گردان خواهد شد که برحسب خرابی آن، قابل تعمیر یا تعویض می‌باشد.
بسته نشدن درب ماکروفر شکستن زبانه درب و قلاب ماکروفر اسنوا می‌تواند منجر به بسته نشدن درب مایکروفر شود که با مراجعه به مرکز تعمیر ماکروفر اسنوا می توانید این مشکل را برطرف کنید.

سوالات متداول تعمیر ماکروفر اسنوا

در ادامه این بخش نیز به سوالات شما عزیزان در خصوص تعمیر ماکروفر اسنوا در آریابهکار پرداخته ایم:

تعمیر ماکروفر اسنوا در آریابهکار شامل گارانتی می شود؟

بله. تمام خدمات تعمیر ماکروفر اسنوا در آریابهکار شامل گارانتی 90 روزه ما می شود.

برد ماکروفر اسنوا قابل تعمیر است؟

بله. در صورتی قابل تعمیر خواهد بود که میزان خرابی آن جزئی باشد.

علت خرابی مگنترون ماکروفر اسنوا چیست؟

معمولا به دلیل استفاده غیر اصولی و نادرست از ماکروفر رخ می دهد که در صورت خرابی آن، هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

This Post Has 4 Comments

  1. باسلام

   پخت و پز و گرم کردن غذاهای چرب باعث سوختن غذا و دود کردن ماکروفر می شود. همچنین ممکن است قطعاتی چون ترموستات، رله برد و یا ترانس ولتاژ بالا دچار مشکل شده باشند.

  1. باسلام

   قطع شدن مدار، خرابی برد الکترونیکی و خازن معیوب باعث عمل نکردن دکمه های ماکروفر می شود.

   نیاز به بررسی توسط تعمیرکار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top Call Now Button