skip to Main Content
تعمیر ماکروفر دلونگی
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی

ماکروفر دلونگی از ماکروفرهای شناخته شده در کشورمان می‌باشد و علیرغم ماکروفر، این برند محصولاتی اعم از بخارشوی و جاروبرقی را در مدل‌های متنوع تولید کرده است. اما براساس ظاهر هیچ وقت نمی‌توان تصمیم گرفت! چرا که برند و ظاهر دستگاه نمی‌توانند گویای کیفیت و عمر طولانی دستگاه باشند و صرفا این شما هستید که می‌توانید کیفیت و طول عمر را برای دستگاه تعریف کنید. اما اگر اشتباهاتی را در حین استفاده از مایکروویو دلونگی انجام دهید، قطعا با مشکلاتی روبرو خواهید شد که باید به هر نحوی آنرا رفع کنید. در ادامه این گزارش از تعمیر ماکروفر با مشکلات و نحوه تعمیر ماکروفر دلونگی (DeLonghi)آشنا خواهید شد.

فهرست

تعمیر ماکروفر دلونگی با ضمانت نامه معتبر

ماکروفر دلونگی به عنوان یک وسیله مصرفی و کاربردی در خانه هر یک از ما می باشد که ساخت شرکت محبوب دلونگی (Delonghi) است. اما با وجود کیفیت بسیار بالایی که این دستگاه دارد، پس از گذشت چندین سال از خرید ماکروفر دلونگی و استفاده نادرست، احتمالا دچار خرابی خواهد شد و کارایی خود را از دست خواهد داد. با این وجود خرابی ماکروفر دلونگی به معنای عدم امکان تعمیر آن نیست و نیازی به خرید ماکروفر دلونگی جدید نخواهید داشت؛ چرا که ما ماکروفر دلونگی را همانند روز اول به شما باز می گردانیم!

تعمیر ماکروفر دلونگی با ضمانت نامه معتبر

آریابهکار مرکز تخصصی تعمیر لوازم برقی خانگی و ماکروفر دلونگی در استان تهران می باشد که دو شعبه در شرق و غرب تهران دارد و با استفاده از خدمات تخصصی تعمیرکار ماکروفر دلونگی مشکل دستگاه شما عزیزان را تعمیر می کنیم تا نیازی به خرید دستگاه جدید نداشته باشید و بتوانید همانند روز اول از دستگاه خود استفاده کنید. لازم به ذکر است که تمامی خدمات ارائه شده توسط آریابهکار و تعمیرکار مایکروفر دلونگی شامل 90 روز گارانتی رسمی می شود.

نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی

اگر در حین استفاده از مایکروفر دلونگی مشکلی برای دستگاه پیش آمد، بهترین گزینه برای رفع مشکل پیش آمده، مراجعه به نمایندگی تعمیرات مایکروفر دلونگیو استفاده از خدمات پس از فروش دلونگی است که بدون دریافت هر گونه هزینه‌ای اقدام به تعمیر ماکروفر دلونگی خواهند نمود. اما اگر اعتبار گارانتی مایکروویو دلونگی شما به اتمام رسیده است، می‌توانید به مراکز تعمیر ماکروفر دلونگی مراجعه نمایید تا مشکل شما با استفاده از قطعات اورجینال برطرف گردد. لازم به ذکر است اگر به مراکز غیر مجاز تعمیر ماکروفر مراجعه کنید، نه تنها مشکل شما رفع نخواهد شد، بلکه باید هزینه گزافی را جهت تعویض قطعات سالم نمایید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی

اگر ساکن شرق تهران هستید، می‌توانید به نمایندگی تعمیرات دلونگی شرق تهران مراجعه نمایید

مشخصات معتبرترین نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی

یکی از سوالات ابتدایی که ما از مشتریان خود در آریابهکار می پرسیم این است که آیا دستگاه آنها گارانتی دارد یا خیر؟ چرا که تمام ماکروفرهای دلونگی که به‌صورت قانونی وارد کشور عزیزمان شده اند، دارای گارانتی و اصالت کالا هستند و در صورت بروز هر گونه خرابی در بازه زمانی گارانتی می توانید به شعبه نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی مراجعه کنید و درخواست تعمیرات این دستگاه را دهید. لازم به ذکر است که کارت گارانتی ماکروفر دلونگی توسط فروشنده دستگاه به شما ارائه می شود و باید در نگهداری از آن کوشا باشید.

اما مشخصات معتبرترین نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی کجاست؟ برای پاسخ به این سؤال باید بگوییم که با مراجعه به کارت گارانتی دستگاه می توانید به آدرس و شماره نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی در تهران و استان محل زندگی خود مطلع شوید. لازم به ذکر است که برای استفاده از این خدمات، کارت گارانتی دستگاه شما باید اعتبار کافی داشته باشد تا بتوانید از خدمات پس از فروش نمایندگی استفاده کنید.

اگر اعتبار کارت گارانتی ماکروفر دلونگی شما به اتمام رسیده است، می توانید با مراجعه به شعب تعمیراتی آریابهکار در شرق و غرب تهران اقدام به تعمیر تخصصی ماکروفر خود توسط تعمیرکار ماکروفر دلونگی نمایید.

سرویس های دوره ای ماکروفر دلونگی

برای سرویس دوره ای ماکروفر دلونگی و افزایش طول عمر مفید این دستگاه، می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار به کمک تکنسین های مجرب و متخصص استفاده کنید تا این پروسه به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. با این وجود برای ثبت درخواست خود در مجموعه آریابهکار جهت سرویس دوره ای ماکروفر دلونگی می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا پروسه سرویس ماکروفر دلونگی توسط تکنسین های آریابهکار صورت گیرد.

چگونه با سرویس ماکروفر دلونگی از خراب شدن آن جلوگیری کنیم؟

منظور از سرویس ماکروفر دلونگی این است که اگر یک خرابی در حال شکل گیری می باشد، پیش از آنکه گسترش پیدا کند توسط تکنسین تعمیرکار مورد عیب یابی قرار گیرد و سپس تعمیرات لازم و کافی صورت گیرد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که سالیانه حداقل 2 دفعه اقدام به سرویس ماکروفر دلونگی توسط تکنسین های مجرب نمایید تا عمر مفید این دستگاه افزایش پیدا کند.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر دلونگی

برای برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر دلونگی می توانید از طریق شماره تماس 02145437 اقدام کنید تا کارشناسان و تیم پشتیبانی آریابهکار شما را به‌صورت کامل در خصوص مشکل پیش آمده برای دستگاه راهنمایی کنند. از این رو اگر هر گونه سؤال در خصوص مایکروفر دلونگی دارید و مایل هستید به پاسخ آنها برسید می توانید از طریق شماره مذکور سوالات خود را به‌صورت کامل بپرسید تا در کمترین بازه زمانی مشکل دستگاه شما عزیزان رفع گردد.

نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر دلونگی

همچنین اگر مایل هستید پاسخ سؤال شما عزیزان به‌صورت تخصصی تر داده شود، می توانید از طریق واتساپ و تلگرام اقدام نمایید. از این رو برای ارتباط با کارشناسان و متخصصان آریابهکار از طریق شماره 09190111214 در تلگرام و واتساپ می توانید اقدام کنید تا پاسخ کاملا فنی در خصوص سوالات شما داده شود. لازم به ذکر است که تکنسین های ما همواره آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

قابلیت های آریابهکار در تعمیر ماکروفر دلونگی

آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر دلونگی با بیش از 30 سال سابقه درخشان آماده ارائه تمامی خدمات تعمیر ماکروفر دلونگی بدون هر گونه محدودیت می باشد تا نیاز شما در این خصوص رفع گردد و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. لازم به ذکر است که ما در آریابهکار تمامی تلاش خود را می کنیم تا قطعه معیوب دستگاه شما عزیزان را با استفاده از تجربه چندین ساله خود تعمیر کنیم و نیازی به خرید و تعویض قطعه نداشته باشید.

همچنین همانگونه که گفته شد، ما برای تمامی خدمات خود به شما تضمین 90 روزه می دهیم که در صورت بروز هر گونه خرابی در بخش تعمیر شده در بازه زمانی مذکور، به‌صورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد. یکی دیگر از خدمات ما برای شما عزیزان ارائه پیک رفت و برگشت رایگان می باشد تا با هماهنگی قبلی در روز و ساعت از پیش تعیین شده، پیک مجموعه آریابهکار با ارائه قبض رسمی شرکت آریابهکار، دستگاه را از شما تحویل به شعب تعمیراتی ما جهت عیب یابی رایگان و تعمیرات منتقل کند.

نکته بسیار مهمی که در خصوص هزینه تعمیر ماکروفر دلونگی باید به شما عزیزان بگوییم این است که هزینه اعلامی در آریابهکار براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه می باشد و هیچ هزینه نامتعارفی از شما در این خصوص دریافت نخواهد شد و در صورت نیاز شما نیز فاکتور رسمی ارائه خواهد گردید. با این وجود اعلام هزینه تعمیرات ماکروفر دلونگی پس از عیب یابی تخصصی تکنسین شعبه به شما عزیزان انجام خواهد شد و پیش از عیب یابی دقیق دستگاه به شما اعلام هزینه نخواهیم کرد.

خدمات تعمیر ماکروفر دلونگی Delonghi در محل

با توجه به اینکه ماکروفر دلونگی یک دستگاه بسیار مهم و کاربردی است، هر گونه خرابی در این دستگاه می تواند منجر به بروز یکسری مشکلات و اختلالاتی در روزمره شما شوند. به همین دلیل به محض خرابی ماکروفر دلونگی به دنبال این خواهید بود تا بتوانید این مشکل را به نحوی برطرف کنید و مدت زمان زیادی را صرف پخت غذا به سبک گذشته نکنید. از این رو ما خدمات تعمیر ماکروفر دلونگی در محل را برای شما در نظر گرفته ایم تا پس از ثبت درخواست تعمیرات، در اسرع زمان تکنسین های مجموعه به محل شما اعزام شوند و مشکل را برطرف کنند.

چرا برای سپردن سرویس و تعمیرات با نمایندگی مایکروفر دلونگی در تهران تماس بگیریم؟

متأسفانه تعداد افرادی که تجربه بخصوصی در تعمیر ماکروفر دلونگی ندارند و مدعی متخصص بودن در این زمینه هستند، به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و شما نمی توانید به هر فردی در این زمینه اعتماد کنید! چرا که اگر پروسه تعمیر ماکروفر دلونگی را به افراد غیر متخصص بسپارید، علیرغم اینکه قطعات متعددی را تعویض خواهند کرد، نمی توانند مشکل دستگاه شما را برطرف کنند. از این رو توصیه می کنیم پروسه تعمیر ماکروفر دلونگی را در نمایندگی ماکروفر دلونگی در تهران یا محل زندگی خود انجام دهید.

ویژگی های تعمیرکار متخصص ماکروفر دلونگی

از مهم ترین ویژگی های تعمیرکار ماکروفر دلونگی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • حداقل 5 سال سابقه تعمیر تخصصی ماکروفر دلونگی.
 • آشنایی با تمام مدل های ماکروفر دلونگی.
 • دانش فنی تعمیرات تخصصی در تعمیر ماکروفر دلونگی.
 • عیب یابی فنی و دقیق ماکروفر دلونگی.

مناسب ترین زمان برای تعمیر ماکروفر دلونگی

یکی دیگر از سوالات شما عزیزان در خصوص تعمیر ماکروفر دلونگی این است که بهترین زمان برای تعمیر ماکروفر دلونگی کی است؟ از نظر تکنسین های ما بهترین زمان برای تعمیر ماکروفر دلونگی، زمانی است که شما جزئی ترین خرابی را در ماکروفر متوجه می شوید! بدین معنا که ساده‌ترین مشکلات و خرابی می توانند به مرور زمان گسترش پیدا کنند و منجر به بروز خرابی بیشتری شوند. از این رو اگر در این بازه زمانی به نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی مراجعه کنید، می توانید با هزینه ناچیز مشکل را برطرف کنید.

مناسب ترین زمان برای تعمیر ماکروفر دلونگی

همچنین عمر مفید دستگاه شما به خطر نخواهد افتاد و می توانید با خیالی آسوده از ماکروفر در طی چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

خدمات پس از فروش تعمیر ماکروفر دلونگی

ما در آریابهکار به دلیل آنکه خدمات تخصصی توسط تکنسین های مجرب و متخصص به شما ارائه می دهیم، تمام خدمات ما شامل گارانتی 90 روزه مجموعه آریابهکار می شوند و به همین دلیل خدماتی که به شما ارائه می شود، تضمینی هستند. از این رو اگر در بازه زمانی مذکور با خرابی قبلی دستگاه روبرو شدید، بدون آنکه هزینه جانبی در این خصوص پرداخت کنید، مشکل توسط تکنسین های ما بصورت رایگان برطرف خواهد شد تا بتوانید از این دستگاه همانند سابق استفاده کنید.

این در حالی است که معمولا اکثر تعمیرگاه ها حتی یک ساعت هم دستگاه شما را گارانتی نمی کنند!

اصلی ترین علت های نیاز به تعمیر ماکروفر دلونگی

دلایل و علت های زیادی مبنی بر نیاز شما به تعمیر ماکروفر دلونگی وجود دارند که با کنار هم گذاشتن این دلایل می توانید به این نتیجه برسید اینک زمان تعمیر ماکروفر دلونگی رسیده است و نباید مشکلات جدی را ساده تلقی کنید! با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم برخی از این موارد را برای شما عزیزان شرح دهیم تا بیشتر این موضوع را درک کنید و تمامی مشکلات را جدی تلقی کنید. این موارد عبارتند از:

 • افزایش قیمت ماکروفر دلونگی ناشی از نرخ ارز در بازار کشور.
 • افزایش قیمت سایر برندهای مایکروفر موجود در بازار.
 • عدم امکان تعمیر قطعه ای که تا 80 درصد کارایی خود را از دست داده است.
 • منحصر بفرد بودن قطعات ماکروفر دلونگی.
 • واردات سخت قطعات ماکروفر دلونگی.
 • قیمت نسبتا بالا قطعات ماکروفر دلونگی به دلیل قیمت ارز.

توجه: تمامی قطعات ماکروفر دلونگی شما براساس تمامی مدل های موجود در بازار کشور، در مجموعه آریابهکار به‌صورت وارداتی بدون هر گونه محدودیتی وجود دارد و جهت تهیه قطعات ماکروفر دلونگی می توانید به نزدیک ترین شعبه آریابهکار نسبت به محل سکونت خود مراجعه نمایید.

نصب، سرویس و تعمیر مایکروویو دلونگی DeLonghi در نمایندگی آریابهکار

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی، تمام خدمات مرتبط با این دستگاه را به شما عزیزان ارائه می کند و شما می توانید از خدمات برای استفاده هر چه بهتر از این دستگاه استفاده کنید. از این رو لازم به ذکر است که ما خدمات نصب ماکروفر دلونگی، سرویس ماکروفر دلونگی و تعمیر تخصصی ماکروفر دلونگی را توسط تکنسین های مجرب و متخصص مجموعه خود انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر فلر

تعمیرات ماکروفر دلونگی در منزل

همانگونه که گفته شد، ماکروفر دلونگی یک وسیله بسیار مهم و کاربردی در خانه هر یک از ما می باشد که خرابی آن می تواند یک عامل مختل کننده زندگی روزمره ما شود. از این رو توصیه ای که برای شما عزیزان داریم این است که حتما در صورت بروز هر گونه خرابی، اقدام به پیگیری آن نمایید؛ چرا که تمامی قطعات ماکروفر دلونگی همانند یک زنجیر به یکدیگر متصل هستنند و اگر قطعه ای در میان سایر قطعات خراب شود، قطعا بر روی سایر قطعات تاثیر منفی خواهد گذاشت و این در حالی است که قطعات ماکروفر دلونگی به نسبت گران‌قیمت می باشند.

تعمیرات ماکروفر دلونگی در منزل

با این وجود در صورت بروز هر گونه خرابی برای ماکروفر دلونگی مایل خواهید بود تا این مشکل در خانه شما توسط تعمیرکار ماکروفر دلونگی با تجربه انجام شود. خوشبختانه یک دیگر از خدمات ما به شما عزیزان، ارائه خدمات کاملا تخصصی در خصوص تعمیرات ماکروفر دلونگی، تعمیرات در منزل می باشد که با هماهنگی قبلی می توانید از این خدمات استفاده کنید.

توجه: بنابر تعداد بالای دستگاه های ماکروفر دلونگی تعمیراتی در آریابهکار، تا اطلاع ثانویه امکان ارائه خدمات تعمیر ماکروفر دلونگی در منزل وجود ندارد و صرفا تمامی خدمات در شعب ما انجام می شوند.

تعمیر برد الکتریکی ماکروفر دلونگی

برد ماکروفر دلونگی به دلیل حساسیت بالایی که دارد، به هیچ وجه توسط هر فردی که مدعی تعمیرات می باشد قابل تعمیر نیست! با این وجود اگر برد ماکروفر دلونگی شما آسیب دیده است، باید اقدام به تعمیر اصولی و دقیق این قطعه کلیدی از ماکروفر دلونگی نمایید تا بتوانید این مشکل را برطرف کنید؛ در غیر اینصورت باید با هزینه نسبتا گران قیمتی باید اقدام به خرید برد جدید کنید.

برای تعمیر برد ماکروفر دلونگی می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار استفاده نمایید.

تعمیر تخصصی موتور گردان ماکروفر دلونگی

در صورتی که موتور گردان ماکروفر دلونگی شما کار نمی کند، نشان دهنده سوختن و یا خرابی آن می باشد که رایج ترین نشانه ای خرابی موتور گردان، نچرخیدن سینی ماکروفر دلونگی می باشد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما این قطعه را در اسرع زمان به تکنسین مجرب بسپارید تا اگر قابلیت تعمیر داشت، تعمیر شود. لازم به ذکر است که معمولا این قطعه در صورت خرابی، آسیب کلی می بیند و در صورت آسیب کلی این قطعه توصیه می کنیم اقدام به تعویض موتور گردان ماکروفر دلونگی نمایید.

مشکلات رایج ماکروفر دلونگی

در حال حاضر مایکروفر دلونگی تبدیل به یکی از پر استفاده ترین لوازم خانگی شده است که در اثر استفاده نادرست می‌تواند دچار مشکلاتی شود که به سادگی قابل حل نیستند و صرفا باید توسط تکنسین عیب یابی و تعمیر شود. البته اکثر مشکلات پیش آمده به سادگی در منزل قابل حل می‌باشند که در ادامه می‌توانید با آنها آشنا شوید.

اگر تجربه کافی برای تعمیر ماکروفر دلونگی ندارید، توصیه می‌شود که به هیچ وجه اقدام به باز کردن قطعات آن ننمایید.

خاموش شدن ناگهانی مایکروفر دلونگی

اگر علت خاموش شدن ماکروفر دلونگی در حین کار به درستی تشخیص داده نشود، می‌تواند به سادگی منجر به خرابی‌های متعددی شود که صرفا از طریق هزینه بالا قابل رفع هستند. اما چرا ماکروفر به‌صورت ناگهانی در حین کار خاموش می‌شود؟ در ادامه با دلایل این مشکل آشنا خواهید شد:

1. خرابی ترانس:

ترانس ماکروفر دلونگی از مجموعه قطعاتی در مایکروفر است که ولتاژ برق ورودی به دستگاه را بالا می‌‌برد و در صورت خرابی این قطعه، ولتاژ با مقدار مورد نیاز ماکروفر برابر نبوده و باعث خاموش شدن ماکروفر پس از چند ثانیه می‌‌شود. همچنین این قطعه به دلیل بالا بودن نوسانات برقی به مشکلات متعددی بر می‌خورد و بهتر است از محافظ برق استاندارد استفاده شود.

خاموش شدن ناگهانی مایکروفر دلونگی

2. خرابی محافظ حرارتی:

محافظ حرارتی ماکروفر دلونگی در جلوگیری از بالا رفتن بیش از حد دما در ماکروفر کاربرد دارد و اگر این قسمت آسیب ببیند، حرارت ماکروفر اشتباه تشخیص داده می‌‌شود و ماکروفر حین کارخاموش می‌شود. معمولا این قطعه به دلیل استفاده مکرر و نادرست از ماکروفر به وجود می‌آید و به همین دلیل توصیه می‌شود که در حین استفاده از دستگاه، حتما به آن استراحت کافی را دهید.

3. خرابی برد:

برد ماکروفر دلونگی به عنوان اصلی ترین قطعه آن می‌باشد که بسیار حساس بوده و هرگونه اشتباه در تعمیر آن، منجر به پرداخت هزینه‌های گزاف می‌شود. در واقع برد وظیفه ارسال تمامی دستورات به اجزای مختلف را برعهده دارد و هرگونه اختلال در عملکرد برد دستگاه، باعث ایجاد مشکل در کارکرد کلی ماکروفر خواهد شد.

4. مسدود شدن هواکش:

هواکش ماکروفر دلونگی ممکن است در گذر زمان آلوده شده باشد و روی آن را تکه‌های غذا یا چربی پوشانده باشند و در این هنگام، هواکش ماکروفر مسدود شده و فشار قابل توجهی به دستگاه وارد خواهد شد. از این رو ممکن است ماکروفر شما بصورت ناگهانی خاموش شود و به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما آنرا با استفاده از یک پارچه مرطوب آغشته به کف، به آرامی هواکش را تمیز نمایید.

نچرخیدن سینی ماکروفر دلونگی

ماکروفرها دارای قسمتی به نام سینی گردان هستند که غذا بر روی آن قرار می‌ گیرد و با روشن شدن دستگاه، سینی به چرخش در می‌آید تا گرما در سرتاسر مواد غذایی موجود در ماکروفر به طور یکنواخت پخش شود. از این رو در برخی مواقع ممکن است سینی ماکروفر با مشکل روبرو شود و غذای موجود در ماکروفر نیز بصورت کامل گرم نخواهد شد. معمولا یک سری موارد هستند که باعث بروز چنین مشکلی می‌شوند و عبارتند از:

1. خرابی موتور گردان:

موتور گرردان ماکروفر دلونگی به عنوان مهم ترین قسمت در به حرکت درآوردن سینی دستگاه می‌باشد که از طریق نیرویی که تولید می‌کند، کوپلینگ ماکروفر (کوپلار) را به گردش در می‌آورد و از این طریق سینی به چرخش در می‌آید. بنابراین اگر موتور گردان ماکروفر دلونگی آسیب ببیند، دیگر سینی به چرخش در نخواهد آمد. در صورت بروز چنین مشکلی نیز باید اقدام به تعمیر موتور گردان نمایید؛ اگر میزان آسیب وارد شده به موتور گردان زیاد باشد، باید توسط تکنسین تعویض شود.

نچرخیدن سینی ماکروفر دلونگی

2. خرابی کوپلار یا کوپلینگ:

کوپلار یا کوپلینگ ماکروفر دلونگی که به شفت موتور گردان متصل است، از جنس پلاستیک می‌باشد؛ به همین دلیل یک قطعه حساس و ضعیف است که می‌تواند تحت شرایط مختلف آسیب ببیند. وظیفه کوپلار نیز انتقال نیروی موتور جهت به چرخش در آمدن سینی می‌باشد. اما اگر این قطعه بنابر دلایلی آسیب دید، دیگر سینی دستگاه به چرخش در نخواهد آمد و با مشکل مواجهه خواهید شد. همچنین در صورت خرابی این قطعه، باید اقدام به تعویض کوپلینگ ماکروفر دلونگی نمایید.

3. خرابی سینی ماکروفر:

این مشکل از آن دسته از ایرادات می‌باشد که درصد اتفاق افتادن آن بسیار پایین می‌باشد! گاهی اواقت امکان دارد شیارهای زیر سینی در اثر استفاده نادرست یا وارد شدن ضربه، دچار شکستگی شده باشند و به همین دلیل سینی به درستی بر روی کوپل قرار نگرفته و عملکرد درستی از خود نشان ندهد. در این مواقع، معمولا دیگر سینی ماکروفر به چرخش در نخواهد آمد و این مشکل تا زمانی که اقدام به چفت کردن سینی بر روی کوپل ننمایید، ادامه خواهد داشت.

همچنین لازم به ذکر است که در بعضی مواقع امکان دارد در بین شیارها کثیفی‌هایی وجود داشته باشد و به همین دلیل، مانع از چفت شدن سینی بر روی کوپل دستگاه می‌شود.

4. خرابی غلتک:

غلتک سینی ماکروفر دلونگی در واقع برای حفظ تعادل سینی و کمک به چرخش راحت آن می‌‌باشد که در صورت خرابی آن به درستی در جای خود قرار نگرفته و علیرغم اینکه سر و صدای زیادی ایجاد خواهد نمود، عملکرد صحیحی نخواهد داشت! معمولا آسیب دیدن غلتک به دلیل قرار گرفتن اجسام سنگین بر روی سینی رخ می‌دهد.

همچنین بخوانید: چرا بدنه ماکروفر برق دارد؟

جرقه زدن ماکروفر دلونگی

جرقه زدن ماکروفر دلونگی از آن دسته مشکلاتی می‌باشد که برای اکثر مصرف کنندگان ماکروفرها اتفاق می‌افتد. اما این مشکل معمولا به دلیل اشتباهات ما رخ می‌دهد و جای نگرانی بخصوصی نیست و می‌توانید این مشکل را حتی در خانه برطرف کنید. همچنین این مشکل بنابر دلایلی ممکن است رخ دهد که صرفا باید توسط تعمیرکار ماکروفر دلونگی رفع مشکل شود و اگر تخصص کافی در تعمیر مایکروویو ندارید، بهتر است تلاشی جهت تعمیر قطعات فنی این دستگاه ننمایید. اما چرا ماکروفر جرقه میزند؟

1. وجود ظروف فلزی در ماکروفر:

اصلی ترین علت جرقه زدن ماکروفر دلونگی، وجود ظروف فلزی در دستگاه است. در ابتدا توصیه می‌شود که به هیچ وجه از ظروف فلزی در دستگاه استفاده ننمایید و صرفا از ظروف مناسب مایکروفر استفاده کنید. همچنین توصیه می‌شود که تمام بخش‌های داخلی ماکروفر را هر چند مدت یکبار با استفاده از دستمال مناسب، تمیز و پاکسازی کنید تا ذرات فلزی در دستگاه وجود نداشته باشد.

2. خرابی کاور میکا یا هدایت کننده:

داخل ماکروفر در وسط یکی از دیواره‌ها (معمولا دیواره سمت راست)، یک قطعه مستطیلی شکلی وجود دارد که به آن کاور میکا یا هدایت کننده گفته می‌شود. این قطعه در بالای مگنترون ماکروفر دلونگی قرار گرفته که وظیفه آن هدایت امواج گرم‌کننده غذا را به قسمت مرکزی مواد غذایی موجود در دستگاه می‌باشد. از این رو اگر کاور میکا مایکروفر دلونگی آسیب ببیند، شاهد بروز جرقه در ماکروفر خواهید بود.

خرابی کاور میکا یا هدایت کننده

3. سوختن دیود ماکروفر:

دیود ماکروفر دلونگی با کمک خازن و ترانس، ولتاژ مورد نیاز دستگاه را تولید کرده و این ولتاژ را برای کمک به مگنترون جهت ایجاد گرمای لازمه به ماکروفر منتقل می‌کند. بنابراین این قطعه دارای نقش مهمی می‌باشد. به همین دلیل اگر این قطعه آسیب ببیند، ولتاژ مورد نیاز ماکروفر تولید نخواهد شد و به مرور زمان منجر به جرقه زدن مایکروفر خواهد شد.

4. کثیفی داخل محفظه:

پس از هر بار استفاده از ماکروفر، ذرات غذا در حین پخت بر روی دیواره‌ها پرتاب می‌شوند که اگر به موقع اقدام به پاکسازی داخل دستگاه ننمایید، این ذرات به مرور زمان می‌سوزند و باعث جرقه زدن ماکروفر می‌شوند. به همین دلیل نباید تمیز کردن ماکروفر را فراموش نمایید.

روشن نشدن ماکروفر دلونگی

شایع‌ ترین دلیل روشن نشدن ماکروفر دلونگی، خرابی قفل درب و میکروسویچ‌ می‌باشد! اما چرا میکروسوئیچ؟ میکروسویچ ماکروفر دلونگی اجازه‌ روشن شدن دستگاه را هنگامی که درب دستگاه به درستی بسته شده باشد به دیگر قسمت‌‌های مایکروفر می‌دهد. از این رو اگر به هر دلیلی درب ماکروفر باز باشد، به هیچ وجه دستگاه شما روشن نمی‌شود؛ هر چند تمام قطعات دستگاه سالم باشند. با این وجود اگر میکروسوئیچ دستگاه شما آسیب دیده است، باید اقدام به تعویض آن نمایید.

 • از وارد شدن هر گونه ضربه به درب جدا خودداری فرمایید.
 • حتما درب را به آرامی باز و بسته نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر پاناسونیک

کار نکردن پنل ماکروفر دلونگی و تعمیر آن

کار نکردن تاچ و یا دکمه های صفحه ماکروفر دلونگی معمولا به دلیل وارد شدن ضربه سنگین، نفوذ آب، نفوذ رطوبت، نوسان برق و خرابی برد رخ می دهد که در این مواقع توصیه می شود به هیچ وجه این دکمه ها را فشار ندهید؛ چرا که فشار دادن دکمه های ماکروفر دلونگی صرفا می تواند مشکل را بیشتر و بیشتر کند! از این رو توصیه می کنیم در صورت مشاهده این خرابی در اسرع زمان اقدام به تعمیرات پنل و دکمه های ماکروفر دلونگی کنید تا مشکل برطرف شود.

کار نکردن گریل مایکروفر دلونگی

دلایلی که می توانند منجر به کار نکردن گریل ماکروفر دلونگی شوند عبارتند از خرابی جوجه گردان، سوختن المنت، خرابی برد، خرابی ترموستات و… که تمام این موارد حتما باید توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی و سپس تعمیر تخصصی قرار گیرد. از این رو اگر جوجه گردان ماکروفر دلونگی شما خراب شده و اما سایر قابلیت های این دستگاه کار می کنند، به این معنا نیست که ماکروفر را عیب یابی و تعمیر نکنید! چرا که اگر مشکل از برد این دستگاه باشد، می تواند به مرور زمان منجر به سوختن و از کار افتادن برد ماکروفر دلونگی شود.

علت گرم نشدن غذا در ماکروفر دلونگی

اگر قبلا غذای مشخصی را در ماکروفر دلونگی قرار می دادید و صرفا در بازه زمانی 1 الی 2 دقیقه ای به بهترین شکل ممکن گرم می شد، بدین معنا بود که ماکروفر دلونگی شما کاملا سالم است. اما اگر حتی 10 دقیقه ماکروفر دلونگی روشن است و باز هم غذای شما گرم نمی شود، نشان دهنده خرابی این دستگاه می باشد که باید توسط تعمیرکار مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد.

علت گرم نشدن غذا در ماکروفر دلونگی

از رایج ترین دلایل گرم نکردن غذا در ماکروفر دلونگی می توان به خرابی مگنترون، المنت، فن و… اشاره کرد که باید مورد عیب یابی و تعمیر قرار گیرد.

دلیل دود کردن ماکروفر دلونگی و تعمیر آن

بدون شک در هیچ یک از مراحل پخت غذا در ماکروفر دلونگی دود نباید از این دستگاه بلند شود! با این وجود بلند شدن دود از ماکروفر دلونگی نشان دهنده یک خرابی جدی در این دستگاه می باشد که می تواند نشان دهنده یک خرابی بسیار مهم در برد، مگنترون، سوختن غذا و… باشد. از این رو توصیه می کنیم در صورت متوجه شدن این خرابی، اقدام به کشیدن ماکروفر دلونگی از برق کنید و با تکنسین های تعمیرکار ماکروفر دلونگی تماس بگیرید تا این مشکل برطرف شود.

رفع مشکل لامپ ماکروفر دلونگی که نور ندارد

معمولا این خرابی می تواند ناشی از سوختن لامپ ماکروفر دلونگی رخ دهد که طبیعتا در صورت سوختن لامپ نیز باید اقدام به تعویض آن کنید. از این رو با خرابی این قطعه نباید به فکر تعمیرات باشید! با این وجود اگر این قطعه از ماکروفر دلونگی شما خراب شده است و به هیچ وجه روشن نمی شود، توصیه می کنیم اقدام به تعویض آن نمایید؛ چرا که لامپ یه عضو مهم است تا غذای شما در ماکروفر دلونگی نسوزد.

برای تعویض لامپ ماکروفر دلونگی در هر مدلی می توانید به شعب تعمیراتی آریابهکار مراجعه کنید.

علت اجرا نکردن دستور پخت در ماکروفر دلونگی

این مشکل معمولا می تواند ناشی از عوامل فنی شامل برد، میکروسوئیچ، مگنترون و… رخ دهد که این خرابی بصورت کامل و دقیق باید توسط تکنسین مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد. از این رو برای رفع این خرابی توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر دانش فنی تعمیرات ماکروفر دلونگی را ندارید، به هیچ وجه اقدام به تعمیر این خرابی در ماکروفر دلونگی نکنید؛ چرا که این مشکل نیاز به ابزارهای تعمیراتی مخصوص ماکروفر دلونگی دارد.

چرا درب مایکروفر دلونگی به درستی بسته نمیشود؟

در صورت بسته نشدن دقیق درب ماکروفر دلونگی، می توان به خرابی قلاب، میکروسوئیچ و همچنین خرابی لولاهای درب ماکروفر دلونگی اشاره کرد که این خرابی معمولا به دلیل وارد کردن فشار بیش از حدی به درب ماکروفر دلونگی رخ می دهد. از این رو در صورت مواجه شدن با این خرابی باید دستگاه مورد عیب یابی قرار گیرد تا مشکل برطرف شود.

توجه: در صورت بسته نشدن درب ماکروفر دلونگی، نیازی به خرید درب جدید یا ماکروفر جدید ندارید!

دلیل صدا دادن ماکروفر دلونگی چیست؟

صدای زیاد در ماکروفر دلونگی نشان دهنده یک خرابی می باشد که یک خرابی و مشکل عادی نیست و نباید آنرا عادی و ساده جلوه دهید. با این وجود از مهم ترین دلایل صدای زیاد می توان به اتصالی داخلی، خرابی موتور گردان، استفاده از ظروف نامناسب، خرابی مگنترون، عدم جریان یافتن صحیح برق و… اشاره کرد که این عوامل برای عیب یابی و تعمیرات نیاز به تکنسین تعمیرکار دارند. از این رو توصیه می کنیم در صورت متوجه شدن این خرابی، اقدام به تعمیرات اصولی کنید.

دلیل صدا دادن ماکروفر دلونگی چیست

علت پریدن فیوز پس از خاموش شدن ناگهانی ماکروفر دلونگی چیست؟

این مشکل می تواند ناشی از اتصالی داخلی ماکروفر دلونگی و یا خرابی برد ماکروفر دلونگی رخ دهد که توصیه می کنیم پس از بروز این اتفاق، به هیچ وجه دستگاه را به برق متصل نکنید و آنرا به مراکز تعمیراتی منتقل نمایید.

نکات نگهداری از ماکروفر دلونگی

برای آن که مایکروفر دلونگی سال‌ها بتواند به خوبی عملکرد خود را به خوبی حفظ کند، باید روزانه از آن نگهداری و مراقبت شود! البته نگهداری از آن باید به طور صحیح و از طریق مطالعه دفترچه راهنمای ماکروفر دلونگی (DeLonghi) انجام شود. اما اگر از دستگاه به درستی نگهداری نشود، قطعا مشکلاتی به وجود خواهند آمد که به سادگی قابل رفع نیستند. در ادامه یک سری نکات مهم را جمع آوری کرده ایم که می‌توانند در این مسیر شما را همراهی نمایند:

نکات نگهداری از ماکروفر دلونگی

 1. دستگاه را در جای مناسب و به دور از رطوبت و وسایل گرمازا قرار دهید.
 2. تحت هیچ شرایطی ماکروفر را خالی روشن نکنید.
 3. از بسته شدن کامل درب اطمینان حاصل نمایید.
 4. مواد غذایی فریز شده را مدتی در فضای منزل قرار داده و پس از آب شدن کامل، داخل ماکروفر قرار دهید.
 5. در ساعات اوج مصرف، دستگاه را روشن ننمایید.
 6. در صورت جرقه زدن ماکروفر، آنرا بلافاصله خاموش نمایید.
 7. در جهت از بین بردن لکه‌‌ها از محلول آب و صابون استفاده کنید.
 8. هرگز برای گرم کردن مایعات از ماکروفر استفاده نکنید.
 9. از آب‌پز کردن تخم مرغ داخل دستگاه بپرهیزید.
 10. استفاده از برنامه‌های پخت از پیش تعیین شده ماکروفر.
 11. هنگام گرم کردن غذا از درب مخصوص ماکروفر استفاده نمایید.
 12. حتما از محافظ برق استاندارد استفاده نمایید.
 13. پس از هر چند بار استفاده، حتما با استفاده از دستمال دستگاه را تمیز کنید.
 14. در طی بازه زمانی مناسب، اقدام به سرویس ماکروفر دلونگی نمایید.

هزینه تعمیر ماکروفر دلونگی

اگر مایکروفر دلونگی شما دچار خرابی شده و بابت قیمت تعمیر ماکروفر دلونگی (DeLonghi) دچار تردید شده اید، می‌توانیم تماما به شما اطمینان خاطر لازمه را بدهیم که تمامی هزینه‌های اعلامی جهت تعمیر ماکروفر دلونگی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه می‌باشد. لازم به ذکر است که ما در آریابهکار جهت کاهش هزینه‌های شما، در ابتدا دستگاه شما توسط تکنسین مجرب در تعمیرگاه عیب یابی می‌شود و سپس اعلام هزینه صورت می‌گیرد.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر زیمنس

عیب یابی ماکروفر دلونگی

همان گونه که گفته شد، عیب یابی ماکروفر دلونگی بسیار مهم است که صرفا باید توسط تکنسین مجرب صورت گیرد. اما چرا عیب یابی؟ راه دیگری نیست؟ عیب یابی به پروسه‌ای گفته می‌شود که کارشناس با دقت کافی اقدام به بررسی ایرادات پیش آمده می‌کند تا مشکل را بسیار دقیق تشخیص دهد. در این صورت با هزینه منصفانه‌ای مشکل شما برطرف خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه‌های جانبی نخواهید داشت. اما اگر این پروسه توسط افراد مجرب انجام نشود، نه تنها مشکل شما رفع نخواهد شد، بلکه هزینه بالایی را صرف تعویض قطعات سالم باید بپردازید.

در آریابهکار تمامی خدمات ما جهت عیب یابی مایکروفر دلونگی، بصورت رایگان توسط تکنسین‌های مجرب انجام می‌شود.

همچنین خدمات تعمیر ماکروفر دلونگی قدیمی در مجموعه ما پذیرش می‌شود.

 • پس از اتمام کار دستگاه فاکتور ارائه می‌شود.
 • تعمیرات با بهترین متد روز دنیا انجام می‌شود.
 • تعمیر و تعویض تمامی قطعات ماکروفر دلونگی.
 • عیب یابی کاملا رایگان انجام می‌شود.
 • پس از عیب یابی دقیق، اعلام هزینه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه اعلام خواهد شد.

توجه به چه نکاتی قبل از استفاده از مایکروفر خراب اهمیت دارد؟

از مهم ترین نکاتی که باید پیش از تعمیر این دستگاه به آن توجه کنید می توان به این موارد اشاره کرد:

توجه به چه نکاتی قبل از استفاده از مایکروفر خراب اهمیت دارد

 • اصالت تعمیرکار.
 • اصالت تعمیرگاه ماکروفر دلونگی.
 • تجربه دوستان و آشنایان.

چرا برد ماکروفر دلونگی در برخی از دکمه ها دچار مشکل شده است؟

معمولا به دلیل وارد شدن ضربه و یا لمس دکمه ها با دستان خیس این مشکل برای شما رخ خواهد داد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی و تعمیر قرار گیرد.

چه زمانی تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماکروفر به منزل مشتریان مراجعه می کند؟

اگر مشکل ماکروفر دلونگی شما فوری است و مایلید تا تکنسین به محل شما مراجعه کند، می توانید با هماهنگی قبلی در ساعت مقرر شده درخواست اعزام تکنسین نمایید تا تکنسین های ما به محل شما مراجعه کنند تا پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر دلونگی را انجام دهند.

مناطق تحت پوشش نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر دلونگی

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی تمام مناطق استان تهران را تحت پوشش خود قرار داده است. از این رو اگر ماکروفر دلونگی شما خراب شده است و ساکن مناطق 22 گانه تهران هستید، می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار برای تعمیر ماکروفر دلونگی خود استفاده کنید تا مشکل شما توسط تکنسین های مجرب مجموعه ما برطرف شود. لازم به ذکر است که تمام مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران تحت پوشش خدمات آریابهکار قرار می گیرند.

تعمیر ماکروفر دلونگی در تهران

آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر ماکروفر دلونگی و سایر برقی خانگی، دارای دو شعبه در شرق و غرب تهران است که می‌توانید از این طریق اقدام به رفع مشکل پیش آمده برای دستگاه خود نمایید. لازم به ذکر است که تمامی خدمات تعمیر ماکروفر دلونگی توسط کادری مجرب و ماهر با قطعات وارداتی و اصلی برند دلونگی انجام می‌شود.

جهت استفاده از خدمات ما می‌توانید بصورت حضوری به نزدیک ترین شعبه ما مراجعه کنید تا مشکل دستگاه در حضور خودتان عیب یابی شود. اما اگر به هر دلیلی نمی‌توانید از خدمات حضوری ما استفاده کنید، می‌توانید از خدمات غیرحضوری ما با پیک رفت و برگشت رایگان استفاده نمایید. از این طریق، پیک شرکت دستگاه شما را تحویل خواهد گرفت و پس از تحویل دستگاه، قبضی به شما ارائه خواهد شد. همچنین پس از حضور دستگاه در شرکت، عیب یابی توسط تکنسین شعبه صورت خواهد گرفت.

تعمیر ماکروفر دلونگی در تهران

 • استفاده از خدمات حضوری و غیر حضوری.
 • ساعات اداری شرکت شنبه تا چهارشنبه از 9 الی 18 و پنچشنبه‌ها 9 الی 14 می‌باشد.
 • قطعات استفاده شده برای تعمیر ماکروفر دلونگی، وارداتی و شرکتی می‌باشد.
 • جهت ارتباط با کارشناسان ما از طریق تلگرام، ایمو و واتساپ اقدام نمایید.
 • استفاده از بروزترین ابزار روز دنیا جهت تعمیر ماکروفر دلونگی.

انواع مدل پر طرفدار ماکروفر دلونگی

در حال حاضر مدل های محدودی از ماکروفر دلونگی در بازار ایران موجود هستند و به همین دلیل اگر شما مایل به خرید یکی از محصولات این برند هستید، لازم به ذکر است که قدرت انتخاب بالایی نخواهید داشت. از مدل های فعلی ماکروفر دلونگی که می توان در بازار ایران یافت، می توان به این موارد اشاره نمود:

 • مایکروویو دلونگی MW905C.
 • مایکروویو دلونگی mw20g ا MW20G.
 • مایکروویو دلونگی مدل MW 900.
 • مایکروویو دلونگی مدل MW 965 FV.

همچنین بخوانید: 5 علت دود کردن ماکروفر

مشکلات رایج ماکروفر دلونگی در یک نگاه

در طی این گزارش از آریابهکار تلاش شد تا تمام مشکلات و ایراداتی که ممکن است در طول زمان برای ماکروفر دلونگی شما رخ دهند، به همراه دلایل و نحوه آنها بررسی شوند. اما اینک در این بخش از این گزارش، با مشکلات احتمالی و دلایل آنها بصورت مختصر آشنا خواهید شد.

روشن نشدن ماکروفر دلونگیروشن نشدن مایکروفر دلونگی معمولا به دلایل متعددی رخ می‌دهد که رایج ترین آن خرابی مگنترون است.
خرابی ترموستات ماکروفرآسیب دیدن و از کار افتادن ترموستات معمولا به دلیل استفاده مداوم و نادرست از دستگاه رخ می‌دهد.
خرابی کوپلینگ ماکروفر دلونگیاستفاده از ظروف غیراستاندارد و سنگین باعث آسیب دیدن کوپلینگ می‌شوند.
تعویض قطعات ماکروفر دلونگیخدمات تعویض قطعات مایکروفر دلونگی توسط تکنسین‌های ما در آریابهکار انجام می‌شود.
خرابی موتور گردان ماکروفراستفاده مداوم از ماکروفر، باعث خرابی موتور گردان دستگاه می‌شود که معمولا باید آنرا تعویض کنید.
آسیب دیدن برد ماکروفر دلونگینوسان برق و قطع و وصلی دستگاه می‌تواند به سادگی منجر به سوختن برد دستگاه شود.
خرابی مگنتران مایکروفر دلونگیاستفاده مداوم از ماکروفر دلونگی، باعث خرابی مگنتران مایکروفر می‌شود.
جرقه زدن مایکروفرمشکل جرقه زدن مایکروفر دلونگی، معمولا به دلیل استفاده از ظروف فلزی رخ می دهد. اما اگر از ظروف فلزی استفاده نمی کنید، علت این مشکل خرابی مگنترون مایکروویو دلونگی می‌باشد.
نچرخیدن سینی مایکروفراین مشکل معمولا به دلیلی خرابی سینی و موتور گردان رخ می‌دهد که قابل رفع است.
از کار افتادن موتور ماکروفر دلونگیوارد کردن فشار بیش از حد به ماکروفر و همچنین نوسان شدید برق، می‌تواند باعث سوختن موتور ماکروفر دلونگی شود.
خرابی دیود مایکروفراستفاده نادرست و اشتباه از ماکروفر، باعث از کار افتادن دیود می‌شود و جهت رفع این مشکل باید دیود را تعویض کنید.

سرویس ماکروفر دلونگی بهترین راهکار برای جلوگیری از خرابی آن

برای آنکه بتوانید از ماکروفر دلونگی خود که یک دستگاه خاص و البته با کیفیت می باشد برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید، لازم به ذکر می باشد که باید یکسری نکات مهم را در حین استفاده از آن رعایت کنید. به عبارتی می توان به نکات متعددی در این زمینه اشاره کرد که یکی از مهم ترین و اصلی ترین گام هایی که می توان در این زمینه برداشت این است که اقدام به سرویس ماکروفر دلونگی نمایید. به عبارتی می توان گفت که با استفاده از این روش می توانید طول عمر مفید این دستگاه را به میزان زیادی افزایش دهید.

سرویس ماکروفر دلونگی بهترین راهکار برای جلوگیری از خرابی آن

از این رو زمانیکه تکنسین تعمیرکار ماکروفر دلونگی با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به بررسی دستگاه شما می کند، می تواند ساده ترین خرابی های ممکن را نیز تشخیص دهد و آنها را به نحوی تعمیر کند که نیازی به تعویض قطعات کلیدی و گران قیمت در ماه های آینده نداشته باشید. با این وجود اگر شما اقدام به سرویس ماکروفر دلونگی نمایید، مطمئن باشید که این دستگاه طول عمر بیشتری خواهد داشت و می تواند به بهترین شکل ممکن برای شما تا چندین سال بدون هر گونه محدودیتی از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید که بهترین زمان برای سرویس ماکروفر دلونگی، بستگی به میزان استفاده و نحوه استفاده شما از این دستگاه دارد. به عبارتی اگر شما در طول روز چندین دفعه از آن استفاده می کنید، بهتر است هر 6 ماه یکبار توسط نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر دلونگی اقدام به سرویس این دستگاه کنید و اما اگر ممکن است هفته ای چند بار از آن استفاده کنید، بهتر است سالیانه یکبار اقدام به سرویس ماکروفر دلونگی نمایید تا بتوانید طول عمر مفید این دستگاه را افزایش دهید و نیازی به تعویض قطعات در آینده نداشته باشید.

تعمیرات ماکروفر، مایکروفر و مایکروویو دلونگی در منزل

ماکروفر دلونگی تاکنون در مدل های متنوعی به بازار جهانی علی الخصوصی بازار ایران عرضه شده است و اما این در حالی می باشد که شما در صورت بروز خرابی در این دستگاه نمی توانید به هر تعمیرگاهی اعتماد کنید و دستگاه خود را با خیالی آسوده به آن بسپارید. لازم به ذکر می باشد که ما در آریابهکار با بیش از 3 دهه تجربه تعمیرات تخصصی ماکروفر دلونگی، تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا بتوانیم ماکروفر دلونگی شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنیم و اجازه ندهیم تا حد ممکن نیازی به تعویض قطعات داشته باشید.

تعمیرات ماکروفر، مایکروفر و مایکروویو دلونگی در منزل

از این رو اگر به فکر تعمیرات تخصصی ماکروفر دلونگی خود هستید، آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر دلونگی به همراه کادری مجاز و مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی به شما می باشد تا بتوانید ماکروفر دلونگی خود را به نحوی تعمیر کنید که حتی بهتر از روز اول برای شما کار کند و مجددا نیازی به تعمیرات این دستگاه نداشته باشید و تا سال ها این دستگاه برای شما کار کند. با این وجود توصیه می شود به این مورد توجه ویژه داشته باشید.

طریقه تمیز کردن ماکروفر دلونگی

برای تمیز کردن ماکروفر دلونگی باید در ابتدا بررسی کنید که میزان کثیفی این دستگاه چقدر می باشد؟ اگر به میزان قابل توجهی ذرات غذا و چربی در دیواره داخلی آن تجمع یافته اند، نشان دهنده این می باشد که نیاز به استفاده از روش هایی اعم از جوش شیرین، آبلیمو و… خواهید داشت. اما اگر میزان کثیفی در این دستگاه بسیار کم می باشد، عملا نیازی به این روش ها نیست و شما می توانید با استفاده از روش های ساده اقدام به تمیز کردن دیواره داخلی و بیرونی ماکروفر دلونگی کنید.

توجه داشته باشید که پیش از تمیز کردن ماکروفر دلونگی با روش های مختلف، حتما و حتما اقدام به کشیدن دستگاه از برق کنید تا ایمنی که مهم ترین شرط در این زمینه می باشد را رعایت کنید.

طریقه آگاهی از رویه تعمیرات مایکروفر یا مایکروویو دلونگی

طریقه آگاهی از رویه تعمیرات مایکروفر یا مایکروویو دلونگی

پروسه تعمیرات ماکروفر دلونگی در آریابهکار برخلاف سایر مراکزی که در این زمینه حضور دارند این گونه می باشد که شما از همان ابتدا در جریان تعمیرات هستید و هر گونه پروسه تعمیراتی که قرار است بر روی دستگاه شما رخ دهد، با اجازه قبلی از شما انجام خواهد شد. از این رو ما در آریابهکار تعمیراتی که بر روی ماکروفر دلونگی انجام می دهیم، در حضور شما و با تائید شما خواهد بود و از همان ابتدا تا انتهای تعمیرات، شما از پروسه تعمیرات ماکروفر دلونگی خود آگاه خواهید بود تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.

استفاده از نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر دلونگی چه مزایای دارد؟

از مهم ترین مزایای استفاده از نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر دلونگی می توان به موارد و عواملی اشاره کرد که ارائه شدن این مزایا به شما به معنای تعمیرات تخصصی دستگاه است. با این وجود اگر بخواهیم مهم ترین مزیت را برای شما نام ببریم می توان به تعمیر تخصصی ماکروفر دلونگی توسط تکنسین های مجرب و متخصص اشاره کرد که با خیال آسوده می توانید دستگاه خود را به کارشناسان ما بسپارید. همچنین ما تمام تعمیراتی که بر روی ماکروفر دلونگی انجام می دهیم به همراه تضمین و گارانتی بلند مدت است.

چرا تاچ و یا دکمه های صفحه ماکروفر دلونگی کار نمی کند؟

در صورتی که دکمه های صفحه و تاچ ماکروفر دلونگی شما عزیزان کار نمی کند، عملا به هیچ وجه نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید. اما علت این خرابی چیست؟ معمولا می توان به نوسان برق، وارد شدن ضربه به تاچ، خرابی برد، عدم جریان یافتن برق به ماکروفر دلونگی، لمس دکمه ها با دستان خیس و… اشاره کرد که همگی این موارد می توانند در کنار هم منجر به خرابی دکمه های صفحه ماکروفر دلونگی شما شوند که در این مواقع دستگاه شما باید توسط تکنسین های متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد و مشکل آن رفع شود.

چگونه از خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی بهره مند شویم؟

چگونه از خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی بهره مند شویم؟

برای آنکه از خدمات تخصصی آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی استفاده کنید، می توانید از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و از این طریق درخواست خود را ثبت کنید و هماهنگی های لازم صورت گیرد و دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود. از این رو شما می توانید با استفاده از شماره هایی که درج شده اند، تماس بیگرید و از خدمات تخصصی تعمیر ماکروفر دلونگی در آریابهکار استفاده کنید و در اسرع زمان هماهنگی های لازم صورت گیرد و بتوانید از این دستگاه استفاده کنید.

مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر ماکروفر دلونگی در آریابهکار

همان گونه که گفته شد، مهم ترین مزیتی که در خصوص تعمیر ماکروفر دلونگی ممکن است به شما ارائه شود این است که دستگاه شما فقط و فقط توسط تکنسین های متخصص در این زمینه تعمیر شود! به عبارتی اگر دستگاه شما توسط تکنسین های متخصص در این زمینه تعمیر شود، مطمئن باشید که بهترین نتیجه ممکن را دریافت خواهید کرد و ما در آریابهکار متعهد هستیم تا پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر دلونگی شما را صرفا توسط تکنسین های متخصص ارائه دهیم و بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر ماکروفر دلونگی در آریابهکار

لازم به ذکر می باشد که این مزیت، تنها یکی از مزایای تعمیر ماکروفر دلونگی در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات است. اما سایر مزایای تعمیر ماکروفر دلونگی در آریابهکار کدام اند؟

یکی دیگر از مزایای تعمیر ماکروفر دلونگی در آریابهکار این است که اگر ماکروفر دلونگی شما عزیزان آسیب دیده باشد و این آسیب منجر به سوختن برخی از قطعات دستگاه شما شده باشد، بدون شک باید تعویض قطعات با تائید تکنسین های متخصص صورت گیرد تا دستگاه شما تعمیر شود. اما در این مواقع برای تعویض قطعات از چه قطعاتی استفاده خواهد شد؟ لازم به ذکر است که ما صرفا از قطعات وارداتی و شرکتی در این زمینه استفاده خواهیم کرد تا بتوانید از این دستگاه بهترین استفاده ممکن را ببرید.

اما هنوز تمام نشده است! متاسفانه قطعاتی که این روزها در اکثر تعمیرگاه ها استفاده می شود، قطعات نامرغوبی هستند که به اسم قطعه شرکتی بر روی دستگاه شما نصب می شود و اما هیچ تضمینی به شما ارائه نمی شود! به همین ترتیب نقطه متمایز کننده آریابهکار نسبت به سایر مراکز این می باشد که ما برای تمام خدماتی که به شما ارائه می دهیم، بدون هر گونه محدودیتی به شما گارانتی ارائه خواهد شد. بنابراین پروسه تعویض قطعات ماکروفر دلونگی نیز با گارانتی طولانی مدت برای شما صورت خواهد گرفت.

نمایندگی تعمیر مایکروویو و ماکروفر دلونگی در شمال تهران

نمایندگی تعمیر مایکروویو و ماکروفر دلونگی در شمال تهران

در صورتی که ساکن شمال تهران هستید و نیاز به تعمیرات ماکروفر دلونگی دارید، می توانید دستگاه خود را به تکنسین های ما در آریابهکار بسپارید و از این طریق بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید. در ادامه مناطق تحت پوشش آریابهکار در شمال تهران را نام برده ایم و عبارتند از:
 • نیاوران
 • سوهانک
 • تجریش
 • اقدسیه
 • فرمانیه
 • جردن
 • درکه
 • کامرانیه
 • الهیه
 • ونک
 • زعفرانیه
 • جماران
 • قلهک
 • ازگل
 • آجودانیه
 • داودیه
 • دروس
 • لویزان
 • محمودیه
 • دزاشیب
 • ظفر و…

نمایندگی تعمیر مایکروویو دلونگی در جنوب تهران

نمایندگی تعمیر مایکروویو دلونگی در جنوب تهران

اگر ساکن جنوب تهران هستید و با خرابی ماکروفر دلونگی روبرو شده اید، می توانید با استفاده از خدمات تخصصی آریابهکار اقدام به تعمیر دستگاه خود کنید. در ادامه مناطق تحت پوشش را نام برده ایم:
 • امیریه
 • افسریه
 • خراسان
 • شوش
 • فلاح
 • نازی آباد
 • مشیریه
 • شهر ری
 • نعمت آباد
 • دولت آباد
 • صالح آباد
 • خزانه
 • منیریه
 • امیر بهادر
 • مولوی
 • جوادیه
 • سیروس و…

نمایندگی تعمیر مایکروویو دلونگی در غرب تهران

نمایندگی تعمیر مایکروویو دلونگی در غرب تهران

همچنین اگر ساکن مناطق عغربی تهران هستید و مایل هستید تا پروسه تعمیرات ماکروفر دلونگی شما در نمایندگی انحصاری این دستگاه صورت گیرد، می توانید از خدمات ما استفاده کنید و مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود. به همین ترتیب در ادامه مناطق تحت پوشش در غرب تهران را نام برده ایم و عبارتند از:
 • پونک
 • سعادت آباد
 • شهرزیبا
 • شهرک غرب
 • باغ فیض
 • صادقیه
 • شهران
 • جنت آباد
 • شاهین
 • گیشا
 • شهرک هما
 • شهرک راه آهن
 • سازمان آب
 • شهرک پرواز
 • توحید و…

نمایندگی تعمیر مایکروویو دلونگی در شرق تهران

نمایندگی تعمیر مایکروویو دلونگی در شرق تهران

با توجه به اینکه نمایندگی مرکزی آریابهکار در شرق تهران قرار دارد، ما تمام خدمات عیب یابی و تعمییر ماکروفر دلونگی را در شرق تهران نیز بدون هر گونه محدودیتی ارائه می دهیم. از این رو در ادامه مناطق تحت پوشش شرق تهران را نام برده ایم و عبارتند از:
 • تهرانپارس
 • حکیمیه
 • نارمک
 • شمیران نو
 • هروی
 • قنات کوثر
 • پاسداران
 • مجیدیه
 • تسلیحات
 • مدائن
 • وحیدیه
 • تهران نو
 • نیرو هوایی
 • پیروزی
 • صفا و …

برخی از ویژگی های ماکروفر دلونگی

از مهم ترین ویژگی های ماکروفر دلونگی نسبت به سایر برندهای ماکروفر که از گذشته تا به امروز به بازار ایران عرضه شده اند می توان به کیفیت بالای این دستگاه و قطعاتی که در آن به کار رفته اند اشاره کنیم. به عبارتی ماکروفر دلونگی از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و شما می توانید از این دستگاه برای استفاده های گوناگون و پخت مواد غذایی مختلف استفاده کنید و هیچ محدودیتی پیش روی شما وجود ندارد. از این رو شما می توانید ماکروفر دلونگی را با خیالی آسوده خریداری و استفاده کنید!

با مدل های پرطرفدار ماکروفر دلونگی آشما شوید

با وجود اینکه ماکروفر دلونگی یک دستگاه با کیفیت و البته خاص در بازار ایران می باشد، اما هنوز مدل های زیادی از این دستگاه به بازار عرضه نشده اند و در مدل های محدودی می توانید اقدام به خرید ماکروفر دلونگی کنید. از این رو شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید مدل های متنوع ماکروفر دلونگی کنید.

با مدل های پرطرفدار ماکروفر دلونگی آشما شوید

همچنین از معروف ترین مدل های ماکروفر دلونگی که در بازار ایران موجود هستند می توان به این موارد اشاره کرد:
 • ماکروفر دلونگی MW900
 • ماکروفر دلونگی MW 905 C

توجه داشته باشید که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی، تمام خدمات عیب یابی و تعمیر این دستگاه را بدون هر گونه محدودیتی ارائه می دهیم و می توانید بهترین استفاده ممکن را از این دستگاه ببرید. بنابراین اگر ماکروفر دلونگی شما در هر مدل خراب شده است، جای نگرانی نیست!

چرا دکمه استارت ماکروفر دلونگی کار نمی کند؟

در صورتی که دکمه استارت ماکروفر دلونگی شما کار نمی کند، می تواند نشان دهنده خرابی میکروسوئیچ، بسته نشدن کامل درب، خرابی درب، خرابی دکمه استارت ماکروفر دلونگی و… اشاره کرد که بهتر است این خرابی توسط تکنسین متخصص در این زمینه مورد عیب یابی تخصصی قرار گیرد.

سوالات متداول تعمیر ماکروفر دلونگی

چرا ماکروفر دلونگی جرقه می‌زند؟

دلایل متعددی وجود دارند که باعث بروز این مشکل می‌شوند و مهم‌ترین علت آن نیز وجود ذرات فلزی در دستگاه می‌باشد.

خرابی موتور ماکروفر دلونگی قابل تعمیر است؟

بله. اگر مشکل ایجاد شده جدی نباشد، قابل تعمیر خواهد بود. اما اگر مشکل بسیار جدی باشد، باید اقدام به تعویض موتور ماکروفر دلونگی نمایید.

چرا سینی ماکروفر دلونگی نمی‌چرخد؟

معمولا این مشکل به دلیل خرابی موتور گردان و کوپلینگ رخ می‌دهد که نسبت به خرابی پیش آمده، قابل تعمیر و تعویض هستند.

چرا ماکروفر دلونگی دود می‌کند؟

این مشکل معمولا به دلیل پخت و پز غذاهای چرب به وجود می‌آید. اما اگر غذای موجود در ماکروفر چرب نیست، باید مشکل توسط تکنسین عیب یابی شود.

5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 6 Comments

 1. با عرض خسته نباشید خدمت شما و همکارانتان
  بنده غذا در ماکروفر گداشتم که گرمش کنم اما بعد از 5 دقیقه که بهش سر زدم هنوز سرد بود! دلیل این مورد چی هست؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مشکل دستگاه شما ممکن است به دلایل زیر اتفاق افتاده باشد:

  2. خرابی مگنترون
  3. سوختن یا خراب شدن خازن
  4. خرابی دیود
  5. خرابی سوئیچ درب
  6. خرابی فیوز
  7. خرابی ترموستات
  8. خرابی ترانس های ولتاژ
   به دلیل تخصصی بودن موارد ذکر شده بهتر است از یک تعمیرکار متخصص برای برطرف سازی مشکل دستگاه خود کمک بگیرید.
 2. عصرتون بخیر
  دستگاه من از دیروز یهو خاموش شد و هرکاریش میکنم روشن نمیشه!
  مشکل چیه؟! میتونم درستش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی دلایلی که ممکن است باعث شود ماکروفر روشن نشود میتواند شامل موارد زیر باشد:

  2. خرابی میکروسوئیچ
  3. خرابی فیوزها
  4. خرابی پنل
  5. خرابی برد الکتریکی
  6. خرابی دیود
  7. خرابی مگنترون
  8. و …
  9. به دلیل تخصصی بودن تعمیرات و رفع این مشکل بهتر است دستگاه خود را به یک تعمیرکار متخصص بسپارید.

 3. ماکروفر من دکمه هاش کار نمی کنن که این موضوع بعضی وقتا پیش میاد. نمیدونم آب ریختم چی بوده. ممکنه چیزی داخلش رفته باشه یا که کلا به مشکل خورده و اتصالی داره؟

  1. با سلام. کاربر گرامی مشکل شما می تواند مربوط به آسیبی باشد که به برد پشت دکمه ها وارد شده است. برای برطرف نمودن این موضوع باید بخش آسیب دیده را بررسی کنید و در صورت آسیب به برد، آن را تعمیر و یا تعویض نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214