skip to Main Content
مرکز ارتباط سراسری مشتریان : ۹۱۰۰۶۶۷۶-۰۲۱ - ۴۵۴۳۷-۰۲۱

امروزه ماکروفرها با قابلیت‌هایی که دارند، به یکی از وسایل مهم در هر خانه‌ای تبدیل شده اند. در این بین، دوو یک برند قدرتمند است که کیفیت بالایی در ساخت و تولید محصولاتش از جمله ماکروفر را بکار گرفته و توانسته اعتماد مشتریان زیادی را کسب کند. اما این مایکروویو دوو نیز همانند دیگر وسایل برقی ممکن است در اثر استفاده نادرست دچار مشکلاتی شود که بهتر است در صورت خرابی مایکروویو دوو سریعا اقدام به تعمیر ماکروفر نمایید. با این وجود در ادامه این گزارش از آریابهکار قصد داریم تا مشکلات و نحوه تعمیر ماکروفر دوو (Daewoo) را مورد بررسی قرار دهیم.

نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو

آیا نیاز به تعمیر ماکروفر دوو دارید؟ یا به دنبال تعمیرکار ماکروفر دوو هستید؟

اگر مایکروفر دوو (Daewoo) شما به هر دلیلی آسیب دیده است و نیاز به رفع مشکل دستگاه دارید، بهتر است در ابتدا برگه ضمانت دستگاه را پیدا کنید و با در دست داشتن برگه گارانتی، به نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو مراجعه نمایید و از خدمات پس از فروش ماکروفر دوو استفاده کنید تا مشکل پیش آمده به ساده ترین حالت ممکن و بدون پرداخت هزینه رفع شود.

اما اگر با برررسی کردن کارت گارانتی دستگاه متوجه این شدید که اعتبار گارانتی به اتمام رسیده است، توصیه می‌کنیم که حتما به مراکز معتبر تعمیر مایکروفر دوو مراجعه کنید تا مشکل دستگاه شما توسط تکنسین‌های مجرب رفع شود.

مرکز تخصصی تعمیر ماکروفر دوو

مشکلات رایج ماکروفر دوو

اغلب مشکلاتی که ممکن است در طول زمان به ‌صورت اتفاقی برای ماکروفر دوو شما رخ دهند، معمولا به دلیل استفاده نادرست و نگهداری نادرست از دستگاه اتفاق می‌افتند. خوشبختانه، تعدادی از این مشکلات به سادگی توسط شما در خانه قابل رفع می‌‌باشند؛ اما برخی دیگر از این مشکلات وجود دارند که صرفا باید توسط تکنسین تعمیر ماکروفر دوو برطرف شود. در ادامه تعدادی از مشکلات رایج ماکروفر دوو را به همراه دلایل بروز آنها را آورده ایم:

خرابی لامپ ماکروفر دوو

خرابی لامپ مایکروفر دوو از جمله اشکلاتی است که غالبا باعث می‌شود عملکرد دستگاه کاملا با اختلال مواجه شود و غذا گرم نشود. به همین دلیل لازم است از دلایل خراب شدن این قطعه اطلاع داشته باشید و تا حدالامکان از بروز این مشکل جلوگیری نمایید. همچنین در صورت مشاهده هر گونه مشکل در این قطعه لازم است اقدام به تعویض لامپ ماکروفر دوو نمایید.

لامپ مگنترون ماکروفر دوو جزء اصلی ترین قطعات داخلی مایکروویو می‌باشد که فرایند گرم و طبخ کردن غذا را به کمک امواج تولید شده از آهنربای این قطعه با ایجاد میدان مغناطیسی برعهده دارد. لامپ ماکروفر دوو در واقع از دو بخش مگنت و الکترون تشکیل شده که در صورت خرابی این قطعه، عملکرد دستگاه متوقف خواهد شد و راهکاری جزء تعمیر یا تعویض این قطعه مهم ندارید. جهت تعمیر این قطعه، می‌توانید به مراکز تعمیر مایکروفر دوو مراجعه کنید تا با قطعات اصلی، تعویض یا تعمیر شود.

روشن نشدن ماکروفر دوو

روشن نشدن ماکروفر دوو از رایج ترین خرابی‌ها و مشکلات پیش آمده برای مایکروویو می‌باشد که شایع ترین دلیل بروز این مشکل، وجود ایراد در درب و میکروسوئیچ است. اما به طور کلی به دلایل و عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد:

1. مشکل در سیستم برق رسانی:

اغلب در نگاه اول شاید این موضوع به نظر ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد. اما بیشترین موارد ثبت شده در روشن نشدن ماکروفر دوو، همین موضوع بوده است! از این رو گاها ممکن است ولتاژ وارد شده به دستگاه، بیشتر از حد ولتاژ مورد نیاز دستگاه بوده و باعث خواهد شد فشار زیادی به مدار وارد شود و فیوز ماکروفر دوو بپرد. با این وجود این مشکل فنی است و هر تکنسینی نمی‌تواند این مشکل را به سادگی رفع کند و به همین دلیل توصیه می‌شود حتما به مراکز تعمیر مایکروویو دوو مراجعه کنید.

2. خرابی پنل ماکروفر:

گاهی اوقات امکان دارد خرابی پنل ماکروفر دوو، علت روشن نشدن دستگاه شما باشد. زیرا از طریق فشردن دکمه ها، دستورات لازم به دیگر اجزاء ارسال می‌شود. بنابراین اگر این قطعه دچار مشکل شده باشد، ممکن است دستوراتی که قصد دارید به دستگاه بدهید به ثمر ننشیند و در نتیجه ماکروفر روشن نشود. با این وجود بهتر است به مراکز تعمیر ماکروفر دوو مراجعه نمایید تا مشکل پنل شما رفع شود.

خرابی پنل ماکروفر دوو

3. خرابی میکرسوئیچ درب:

اکثرا ماکروفر‌ها دارای سه الی چهار میکروسوئیچ درب هستند که از آنها به عنوان اصلی ترین عوامل اتصال اولیه یا ثانویه یاد می‌شود. اما هنگامی که درب دستگاه بسته باشد، ماکروفر شروع به کار می‌کند؛ همچنین زمانی که درب ماکروفر باز باشد، به طور کلی برق دستگاه قطع می‌شود. از این رو اگر میکروسوئیچ درب ماکروفر دوو آسیب ببیند، با مشکلاتی روبرو خواهید شد که مهم ترین آنها، روشن نشدن ماکروفر دوو است.

4. خرابی فیوز حرارتی:

در ماکروفر‌ها یک یا چند برش حرارتی وجود دارد تا از گزمای بیش از اندازه داخل ماکروفر محافظت کند، این فیوز حرارتی در داخل محفظه دستگاه در نزدیکی مگنترون قرار دارد. اغلب اگر ماکروفر دوو روشن نمی‌شود امکان دارد فیوز حرارتی آن قطع شده باشد. در صورت خراب شدن این قطعه نیز بهتر است به مراکز تعمیر ماکروفر دوو مراجعه کنید.

همچنین بخوانید: علت روشن نشدن ماکروفر

علت جرقه زدن مایکروفر دوو

هنگام استفاده از مایکروفر، امکان دارد شاهد جرقه زدن دستگاه باشید و این اتفاق شما را شوکه کند! اما جای نگرانی وجود ندارد و آرامش خودتان را حفظ نمایید. پس از آنکه متوجه جرقه زدن مایکروفر دوو شدید، آنرا از برق بکشید و سپس موارد ذیل را مطالعه کنید تا به مشکل اصلی علت جرقه زدن مایکروفر برسید و آنرا رفع کنید.

لازم به ذکر است که برخی از علل جرقه زدن مایکروفر دوو سطحی هستند و می‌توانید به سادگی در خانه رفع کنید. برخی دیگر از این مشکلات کاملا فنی هستند و نمی‌توانید بدون دانش فنی اقدام به تعمیر و تعویض قطعات معیوب نمایید. از این رو توصیه می‌شود به مراکز تعمیر ماکروفر دوو مراجعه نمایید.

اما چرا ماکروفر دوو شما جرقه میزند؟

1. استفاده از ظروف فلزی:

اصلی ترین و شایع ترین علت جرقه زدن مایکروفر دوو، استفاده از ظروفی فلزی و یا حتی وجود کوچک ترین قطعه فلزی در داخل دستگاه می‌باشد. با این وجود از طریق مطالعه دفترچه راهنمای مایکروفر دوو می‌توانید تاکید‌های مکرر نسبت به این اتفاق را مطالعه کنید و به نتیجه برسید که به هیچ وجه نباید از ظروف فلزی در مایکروویو دوو استفاده کنید. در غیر اینصورت، با مشکلاتی روبرو خواهید شد که می‌توانند برای شما هزینه تراشی کنند.

2. خرابی کاور هدایت یا کاور میکا:

حتما قطعه‌ای مستطیلی شکلی را در داخل ماکروفر مشاهده کرده اید که این قطعه، دقیقا همان کاور هدایت یا کاور میکا ماکروفر دوو است که در قسمت بالایی مگنترون قرار دارد. همچنین وظیفه کلی کاور هدایت/میکا با توجه به نامی که دارد، هدایت امواج تولید شده توسط مگنترون می‌باشد. از این رو این قطعه نقش مهمی در گرم کردن ماکروفر شما را داراست و در صورت خرابی این قطعه، امواج به درستی ساطع نشده و باعث سوختن غذا و جرقه زدن ماکروفر دوو می‌شود. در این صورت توصیه می‌شود به مراکز تعمیر ماکروفر دوو مراجعه نمایید.

آسیب دیدن کاور میکا مایکروفر دوو

3. خرابی دیود ماکروفر:

دیود ماکروفر دوو نیز یکی دیگر از قطعات کاربردی موجود در این ماکروفر می‌باشد که خرابی آن غالبا ممکن است سبب خرابی دیگر قطعات نیز شود. با این حال دیود به قطعه‌ای گفته می‌شود که از طریق خازن و ترانس، ولتاژ بالایی را برای فعالیت مگنترون ایجاد می‌کند و مگنترون از طریق این امواج، گرمای لازم را در محیط دستگاه پخش می‌کند و در صورت خرابی این قطعه، معمولا امکان تعمیر وجود ندارد و باید اقدام به تعویض دیود ماکروفر دوو (Daewoo) نمایید. همچنین اگر این مشکل رفع نشود، یکی از علت جرقه زدن مایکروفر دوو خواهد بود. ما در آریابهکار تمام خدمات تعمیر ماکروفر دوو را با بهترین کیفیت و قطعات اورجینال انجام می‌دهیم.

4. فرسوده شدن سه پایه فلزی:

در اکثر ماکروفرها سه پایه‌ای به عنوان طبقه ماکروفر در نظر گرفته شده است که در اثر به پایان رسیدن عمر مفید آن یا استفاده نادرست، ممکن است فرسوده شود و تبدیل به یک شی فلزی شده باشد. از این رو بهتر است دیگر از این ابزار معیوب فلزی استفاده ننمایید و صرفا 3 پایه فلزی جدیدی را خریداری کنید. اما اگر مجددا از این پایه معیوب استفاده کنید، قطعا متوجه علت جرقه زدن مایکروفر دوو خواهید شد!

همچنین بخوانید: علت دود کردن ماکروفر

خرابی برد ماکروفر دوو

برد ماکروفر دوو یکی از اجزای مهم و کاربردی است که در پی خرابی آن، مشکلات متعددی برای دستگاه شما پیش خواهد آمد. با این وجود برد ماکروفر به عنوان مغز دستگاه شناخته می‌شود و وظیفه انتقال اطلاعات و فرمان دهی به سایر بخش‌ها و قطعات ماکروفر را برعهده دارد؛ به همین دلیل است که خرابی آن باعث اختلال در عملکرد کلیه قطعات دستگاه خواهد شد. حتی ممکن است تمامی قطعات ماکروفر دوو سالم بوده، اما با خرابی این قطعه هیچ یک از دکمه‌های دستگاه عملکردی مثبت از خود نمایش ندهند.

بطور کل عواملی که باعث آسیب دیدن این قطعه می‌شوند عبارتند از:

 • نوسانات شدید برقی.
 • عدم استفاده از محافظ برق استاندارد.
 • قرار گرفتن دستگاه در معرض آب و رطوبت.
 • ورود ولتاژ بیش از اندازه به دستگاه.

تعویض برد ماکروفر دوو

توجه داشته باشید به دلیل نوسانات ارزی، برد ماکروفر دوو در این مجموعه به صورت جداگانه فروخته نمی‌شود و صرفا خدمات تعمیر و تعویض برد پذیرفته می‌شود و جهت استعلام قیمت برد ماکروفر دوو می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نچرخیدن سینی ماکروفر دوو

یکی از مهم ترین و رایج ترین مشکلاتی که امکان دارد در طی استفاده از ماکروفر با آن مواجهه شوید، نچرخیدن سینی ماکروفر بنابر دلایل مختلفی می‌باشد که هنگام بروز آن باید سریعا رسیدگی کنید! سینی ماکروفر دوو در واقع به گونه‌ای طراحی شده است که به وسیله ریل‌های موجود، سینی را به چرخش در می‌آورد و باعث می‌شود امواج موجود در دستگاه، بطور یکنواخت بر تمامی نواحی غذای موجود در سینی پخش شود. با این وجود ممکن است سوالی برای شما ایجاد شود که چه دلایلی یاعث می‌شوند تا سینی نچرخد؟ در ادامه به این عوامل اشاره خواهیم کرد.

1. درست قرار نگرفتن سینی در جای خود:

گاهی اوقات به دلیل عدم آگاهی کافی و عدم آشنایی کامل با مایکروویو دوو،  متوجه این موضوع نشده باشید که در زیر سینی شیار‌هایی وجود دارند و در حین قرار دادن سینی باید مطمئن شوید که باید بصورت کامل چفت شود. از این رو لازم است شیارهای سینی به درستی بر روی کوپلینگ قرار گرفته و چفت شود تا سینی عملکرد صحیحی را از خود ارائه دهد. از این رو اگر به هر دلیلی سینی را از دستگاه خارج کرده اید، در هنگام جای گذاری مطمئن شوید که بصورت کامل چفت شده است. در غیر اینصورت متوجه نچرخیدن سینی ماکروفر دوو (Daewoo) خواهید شد.

2. خرابی موتورگردان ماکروفر:

موتور گردان ماکروفر دوو، قطعه‌ای الکتریکی است که در زیر کوپلینگ ماکروفر قرار دارد و وظیفه آن عمدتا چرخاندن کوپلینگ و سپس صفحه گردان است. اما گاها این قطعه به دلیل استفاده‌های مکرر و نادرست و عدم رعایت محدودیت وزنی، دچار مشکل خواهد شد که اصلی ترین و عمده ترین تاثیر آن، نچرخیدن سینی ماکروفر دوو می‌باشد که معمولا قابل تعمیر نیست و باید آنرا تعویض کنید.

تعویض موتور گردان مایکروفر دوو

برای تست سالم یا خراب بودن موتور گردان ماکروفر دوو، باید از مولتی متر استفاده کنید.

3. خرابی کوپلینگ یا کوپلار:

کوپلینگ ماکروفر دوو، قطعه مهم در ماکروفر است که جنس آن از پلاستیک می‌باشد و وظیفه کلی آن، برقراری ارتباط میان موتور گردان ماکروفر و صفحه گردان است. اما به دلیل جنس پلاستیکی که دارد، احتمال ترک خوردن و شکستن آن در اثر استفاده نادرست بسیار زیاد بوده و به همین دلیل توصیه می‌شود هنگام قرار دادن سینی بر روی این قطعه، دقت کافی را داشته باشید. در غیر این صورت کوپلینگ مایکروویو دوو آسیب خواهد دید و عملکرد سینی ماکروفر دوو مختل خواهد شد.

همچنین بخوانید: دلایل صدا دادن مایکروفر

4. کثیفی بیش از اندازه زیر سینی:

در زیر سینی ماکروفر دوو غلتک‌هایی وجود دارند که به کمک این چرخ ها، غالبا سینی هم تعادل خود را حفظ می‌کند و هم باعث می‌شود سینی به راحتی به چرخش در بیاید. اما در بعضی مواقع ممکن است ذرات غذا و چربی‌ها در حین طبخ غذا، در بین چرخ‌های این قطعه گیر کرده و مانع از چرخش درست سینی شوند. از این رو توصیه می‌شود که حداکثر هفته‌ای یکبار به صورت کامل محیط داخلی دستگاه اعم از صفحه گردان ماکروفر را به طور کامل تمیز نمایید.

جهت تماس با کارشناسان ما، از طریق خطوط 09190111214 و 02145437 و 02191006676 اقدام نمایید.

نکات نگهداری از ماکروفر دوو

تمامی دستگاه‌های برقی از جمله ماکروفر دوو نیاز به نگهداری صحیح دارند که با نگهداری درست و اصولی، عمر مفید دستگاه افزایش خواهد یافت و همچنین می‌توان شاهد بهترین عملکرد از دستگاه در طی سالیان متمادی بود. اما با رعایت نکردن این نکات نگهداری، باعث آسیب دیدن دستگاه خواهید شد. با این وجود مهم ترین نکاتی که باید آنها را رعایت نمایید عبارتند از:

 1. از وارد شدن هر گونه ضربه به دستگاه بطور جد خودداری فرمایید.
 2. برای داغ کردن انواع مایعات از جمله شیر در ماکروفر بپرهیزید.
 3. برای آب پز کردن تخم مرغ از ماکروفر استفاده نکنید.
 4. سینی ماکروفر را به هیچ عنوان با دست نچرخانید.
 5. درب ماکروفر را به آرامی باز و بسته نمایید.
 6. هنگام استفاده از ماکروفر دوو، محدودیت‌های وزنی را در نظر داشته باشید.
 7. به هیچ عنوان ماکروفر را خالی روشن نکنید.
 8. هنگامی که کار شما با دستگاه به اتمام رسید آن را از برق بکشید.
 9. دستگاه را در محیطی مناسب با رعایت فاصله‌های مناسب قرار دهید.
 10. ماکروفر را به دور از رطوبت و وسایل گرمازا نگه دارید.
 11. در ساعات اوج مصرف برق، از ماکروفر استفاده ننمایید.
 12. هنگام داغ کردن مواد غذایی، حتما از درپوش مناسب استفاده کنید.
 13. به هیچ عنوان از ظروف لب پر، طلاکوب شده و… در ماکروفر دوو استفاده نکنید.
 14. از داغ کردن روغن به تنهایی در داخل ماکروفر جدا خودداری فرمایید.
 15. از آب پز کردن تخم مرغ در این دستگاه بپرهیزید.
 16. از فشردن دکمه‌های پنل ماکروفر دوو با اجسام تیز و دست خیس بپرهیزید.

نگهداری از مایکروفر دوو

هزینه تعمیر ماکروفر دوو

همانگونه که در این گزارش خواندید، خرابی‌هایی که ممکن است برای دستگاه شما رخ دهند، کم نیستند و باید هر مشکل پیش آمده به درست ترین حالت ممکن عیب یابی شود و در صورت امکان یک قطعه معیوب، آنرا تعمیر کنید و نیازی به تعویض آن نداشته باشید. از این رو ما در آریابهکار در ابتدا عیب یابی دقیق را انجام می‌دهیم و سپس هزینه تعمیر ماکروفر دوو شما توسط تکنسین اعلام خواهد شد. با این وجود این راهکار می‌تواند بهترین و سریعترین راهکار ممکن جهت تعمیر دستگاه شما باشد.

 • تعمیر قطعات معیوب مایکروویو دوو جهت کاهش هزینه.
 • هزینه‌های اعلامی براساس نرخ مصوب اتحادیه می‌باشد.
 • اعلام هزینه تعمیر پس از عیب یابی دقیق.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر فلر

عیب یابی ماکروفر دوو

عیب یابی ماکروفر دوو (Daewoo)، پروسه بسیار مهم در جهت تعمیر مایکروفر شما می‌باشد که اگر این پروسه به بهترین حالت ممکن انجام نشود، با وجود پرداخت هزینه تعویض قطعات سالم دستگاه، باز هم مشکل شما رفع نخواهد شد و نمی‌توانید به نتیجه مدنظر خود برسید. از این رو قبل از آنکه دستگاه شما تعمیر شود، نیاز به تکنسین مجرب دارید که این مشکل را بصورت دقیق عیب یابی نماید. از این رو ما در آریابهکار قبل از آنکه دستگاه شما را پذیرش کنیم، بصورت دقیق توسط تکنسین عیب یابی صورت می‌گیرد تا نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید و صرف تعمیر قطعات معیوب، مشکل شما برطرف شود.

 • بازبینی و عیب یابی ماکروفر دوو قبل از اعلام هزینه.
 • استفاده از قطعات وارداتی و اورجینال شرکتی دوو.
 • ثبت تعمیرات از طریق راهای ارتباطی واتساپ، تلگرام، ایمو.

تعمیر ماکروفر دوو در تهران

ما در آریابهکار به عنوان یکی از مراکز مجاز تعمیرات لوازم برقی خانگی با بیش از 30 سال تجربه و تیمی کار آزموده و متعهد، با داشتن بهترین ابزار روز دنیا آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم. جهت سهولت دسترسی شما، دو شعبه در شرق و غرب تهران در نظر گرفته ایم که در صورت خرابی ماکروفر دوو (Daewoo) می‌توانید می‌توانید به نزدیک ترین شعبه محل سکونت خود مراجعه نمایید. همچنین جهت رفاه شما عزیزان، اعزام پیک رفت و برگشت رایگان را در نظر گرفته ایم تا در صورت عدم امکان حضوری، از خدمات غیرحضوری ما نیز استفاده کنید.

 • انجام تعمیرات 86 برند مطرح روز دنیا.
 • پیک در جهت دریافت دستگاه، به شما قبضی را ارائه می‌دهد.
 • هزینه پیک در صورت تعمیر مایکروفر دوو، رایگان خواهد بود.
 • استفاده از خدمات حضوری و غیر حضوری آریابهکار.
 • از طریق پر کردن فرم درخواست تعمیر، منتظر تماس از سوی متخصصین ما باشید.

تعمیر ماکروفر دوو در شرق و غرب تهران

مشکلات رایج ماکروفر دوو در یک نگاه

در طی این گزارش از آریابهکار تلاش شد تا تمام مشکلات ماکروفر دوو را از جوانب مختلف بررسی و عیب یابی کنیم. با این وجود در این بخش قصد داریم تا تمام این مشکلات را بصورت مختصر ذکر کنیم.

علت جرقه زدن ماکروفر دوو می تواند دلایل متعددی داشته باشد که رایج ترین علت آن، استفاده از ظروف فلزی در ماکروفر دوو می‌باشد.
روشن نشدن مایکروفر دوو معمولا به دلیل خرابی در اتصالات و همچنین آسیب دیدن برد الکترونیک این اتفاق رخ می‌دهد که قابل رفع می‌باشد.
خرابی مگنتران مایکروویو استفاده نادرست و طولانی مدت از مایکروویو، باعث خرابی مگنتران می‌شود.
خرابی موتور گردان مایکروفر دوو قرار دادن ظروف حجیم و سنگین بر روی سینی ماکروفر، می‌تواند منجر به خرابی موتور گردان شود.
از کار افتادن موتور ماکروفر نوسان برق و استفاده نادرست و طولانی مدت ار مایکروفر می‌تواند باعث خرابی موتور شود که در صورت آسیب جزئی قابل تعمیر می‌باشد.
نچرخیدن سینی ماکروفر دوو به دلیل خرابی موتور گردان و یا کوپلینگ ماکروفر دوو رخ می‌دهد که قابل تعمیر و تعویض می‌باشد.
شکستن میکروسوئیچ مایکروفر در این صورت به هیچ وجه ماکروفر شما روشن نخواهد شد و صرفا باید اقدام به تعویض میکروسوئیچ ماکروفر دوو نمایید.
کار نکردن پنل ماکروفر دوو به دلیل ضربه و همچنین استفاده نامناسب از پنل دستگاه، دچار خرابی می‌شود و باید اقدام به تعمیر یا تعویض آن نمایید.
تعویض لامپ ماکروفر دوو در آریابهکار تمامی خدمات تعمیر مایکروفر دوو انجام می‌شود.
آسیب دیدن کوپلینگ مایکروویو استفاده مداوم و نادرست از ماکروفر و همچنین استفاده از ظروف حجیم می‌تواند منجر به آسیب دیدن کوپلینگ شود.

هزینه تعمیر ماکروفر دوو چقدر است؟

هزینه تعمیر ماکروفر دوو بستگی به مشکل و ایراد پیش آمده برای دستگاه شما دارد که در آریابهکار جهت کاهش هزینه های تعمیر، در ابتدا به‌صورت دقیق عیب یابی صورت می گیرد.

هزینه تعویض لامپ ماکروفر دوو چقدر است؟

جهت استعلام هزینه تعویض لامپ ماکروفر دوو می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر ماکروفر دوو در آریابهکار شامل چند ماه گارانتی است؟

کلیه خدمات تعمیر و تعویض قطعات ماکروفر دوو در آریابهکار دارای ۳ ماه گارانتی است.

علت جرقه زدن ماکروفر دوو چیست؟

علت جرقه زدن ماکروفر دوو به موارد متعددی بستگی دارد که مهم ترین و اصلی ترین علت آن، استفاده از ظروف فلزی در مایکروفر دوو می باشد.

5/5 - (6 امتیاز)

This Post Has 4 Comments

 1. ماکروفر برند سامسونگ رو دارم که روی صفحه نمایش ارور E32 رو نشون میده، چطور رفع میشه؟

  1. باسلام
   این ارور مربوط به سنسور وزن هست بدین معنی که دچار نقص فنی شده است. سنسور وزن توسط همکاران ما قابل تعمیر است. برای درخواست خدمات تعمیر با شماره 02145437 تماس بگیرید.

 2. سلام و خسته نباشید
  دکمه استارت ماکروفر ما به سختی عمل می کنه و باید محکم فشار دهیم تا ماکروفر شروع به کار کنه، دقیقا مشکلش چی هست و هزینه تعمیرش چقدر میشه؟

  1. باسلام
   برد ماکروفر شما آسیب دیده، نیاز به تعویض نیست و با هزینه ای مناسب در آریابهکار قابل تعمیر می باشد. برای درخواست خدمات تعمیر لطفا با شماره ۰۲۱۴۵۴۳۷ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top