skip to Main Content
تعمیر ماکروفر پاناسونیک
شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک

تعمیر ماکروفر پاناسونیک و ایراداتی که ممکن است در طول زمان برای مایکروفر پاناسونیک رخ دهد، از سوالات دارندگان ماکروفر پاناسونیک است. ماکروفر پاناسونیک، یکی از برندهای معتبر و محبوب در ایران است که می‌تواند در طی استفاده‌های نادرست آسیب ببیند که با استفاده اصولی و رعایت نکات نگهداری با مشکلی روبرو نخواهید شد. در ادامه این گزارش از تعمیر ماکروفر آریابهکار قصد داریم تا مشکلات و نحوه تعمیر ماکروفر پاناسونیک را مورد بررسی قرار دهیم.

فهرست

نحوه تعمیرات ماکروفر پاناسونیک

اصولی ترین و ابتدایی‌ترین قدم برای تعمیرات ماکروفر پاناسونیک این است که دستگاه در ابتدا توسط تکنسین های مجموعه آریابهکار با بروز ترین ابزارهای تعمیراتی روز دنیا دستگاه را عیب یابی قطعه به قطعه کنند که یکی از مهم ترین اقدامات می باشد؛ چرا که در صورت عیب یابی اصولی ماکروفر پاناسونیک، مشکل دستگاه به‌صورت دقیق شناسایی می شود و تکنسین تعمیرات می تواند در کمترین بازه زمانی و با استفاده از دانش فنی تعمیرات، مشکل دستگاه شما را برطرف کند. از این رو لازم به ذکر است که تعمیرات ماکروفر پاناسونیک دارای اصول و قوانینی می باشد که تکنسین های با تجربه آریابهکار تمام این اصول را در حین تعمیرات رعایت می کنند تا شما به بهترین نتیجه برسید و بتوانید همانند روز اول از این دستگاه استفاده کنید.

نحوه تعمیرات ماکروفر پاناسونیک

لازم به ذکر است که اگر تجربه کافی در خصوص تعمیر ماکروفر پاناسونیک ندارید، به هیچ وجه نباید دستگاه پیچیده ای مانند ماکروفر پاناسونیک را مورد تعمیر قرار دهید؛ نه تنها دستگاه را تعمیر نخواهید کرد بلکه منجر به خرابی گسترده آن خواهید شد.

تعمیر ماکروفر پاناسونیک چه زمان ضروری است؟

ماکروفر پاناسونیک یکی از برترین ماکروفرهای موجود در بازار جهانی و بازار کشور عزیزمان می باشد که علیرغم قیمت نسبتا بالایی که دارد، کیفیت بالایی هم داراست. اما این کیفیت بالا در برابر فشارهای ناشی از استفاده نادرست از ماکروفر پاناسونیک می تواند به مرور زمان تبدیل به یک خرابی شود؛ چرا که تمام قطعات بکار رفته در ماکروفر پاناسونیک دارای طول عمر مفید هستند. از این رو ضروری ترین زمانیکه ما می توانیم در خصوص تعمیر ماکروفر پاناسونیک نام ببریم، زمانی نیست که دستگاه به‌صورت کامل از کار افتاده است و بلکه زمانی می باشد که شما ساده‌ترین اختلال را درون این دستگاه مشاهده می کنید! از این رو اگر در این مواقع اقدام به تعمیرات تخصصی کنید، مشکل شما با کمترین هزینه ممکن و به‌صورت تخصصی تعمیر خواهد شد.

توجه داشته باشید که تمام مشکلات پیش آمده برای ماکروفر پاناسونیک، می توانند خیلی ساده و در طی چند وقت تبدیل به یک خرابی گسترده شوند چرا که تمام قطعات موجود در این دستگاه با سایر قطعات در ارتباط مستقیم هستند و خرابی یک قطعه به منزله خرابی قطعات مرتبط با آن خواهد بود.

چگونه با سرویس ماکروفر پاناسونیک از خراب شدن آن جلوگیری کنیم؟

اگر ماکروفر پاناسونیک شما یک دستگاه گران قیمت است و نمی خواهید در طی چندین سال آینده آسیبی به این دستگاه وارد شود، می توانید اقدام به سرویس ماکروفر پاناسونیک نمایید تا اگر مشکلی در این دستگاه در حال شکل گیری است، در همان ابتدا شناسایی و تعمیر شود. اما بازه زمانی سرویس ماکروفر پاناسونیک، بستگی به میزان و نحوه استفاده شما از این دستگاه دارد؛ توصیه می شود حداقل هر 4 ماه یکبار اقدام به سرویس ماکروفر پاناسونیک نمایید.

لازم به ذکر است که سرویس ماکروفر پاناسونیک، می تواند مانع بروز هر گونه خرابی در این دستگاه گران قیمت و حساس شود.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماکروفر پاناسونیک

آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماکروفر پاناسونیک، براساس بروزترین روش های ممکن دستگاه شما را به‌صورت تخصصی تعمیر می کند تا مشکل شما عزیزان با کمترین هزینه ممکن و بهترین اصول تعمیراتی تعمیر شود؛ هدف از تعمیرات تخصصی این است که شما نیاز به تعویض قطعه نداشته باشید. با این وجود به محض خراب شدن ماکروفر پاناسونیک نباید به این نتیجه برسید که مایکروویو شما به هیچ وجه قابل تعمیر نیست و باید اقدام به خرید ماکروفر جدید نمایید! جهت ارتباط و تماس با نمایندگی شرق و غرب تهران آریابهکار می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 اقدام کنید تا به پاسخ تمام سوالات خود در خصوص تعمیرات تخصصی مجموعه ما برسید.

نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماکروفر پاناسونیک

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک در تهران

برای برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماکروفر پاناسونیک در تهران می توانید از شماره های قرار داده شده در زیر استفاده نمایید و مشکلات پیش آمده در دستگاه خود را در کوتاه ترین بازه زمانی برطرف نمایید. شماره های نمایندگی تعمیرات ماکروفر پاناسونیک عبارتند از:

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک

آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک، 0 تا 100 خدمات تعمیر ماکروفر پاناسونیک را برای شما عزیزان توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می دهد تا مشکل شما به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. اگر ماکروفر پاناسونیک شما عزیزان به هر دلیلی خراب شده و کارایی خود را از دست داده است، جای نگرانی نیست چرا که ما تمام خرابی های پیش آمده بر روی ماکروفر پاناسونیک را به‌صورت تخصصی تعمیر می کنیم تا از هر گونه تعویض قطعه بی نیاز شوید.

با این وجود آریابهکار هیچ گونه محدودیتی در خصوص تعمیرات ماکروفر پاناسونیک ندارد و همواره به همراه تیم متخصص با مدارک عالی آماده ارائه خدمات تعمیر ماکروفر پاناسونیک می باشد. از این رو ما آماده ارائه خدماتی هستیم تا مشکل شما را در اسرع زمان و بدون هر گونه حدس و گمان، تعمیر کنیم و نیازی به تعمیر مجدد ماکروفر پاناسونیک نداشته باشید. تمام خدماتی که به ماکروفر پاناسونیک مربوط می شوند در آریابهکار تعمیر می شوند که در ادامه این بخش از آریابهکار قصد داریم به برخی از این موارد بپردازیم:

 1. رفع مشکل روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک.
 2. تعمیر کار نکردن ماکروفر پاناسونیک.
 3. تعمیر نچرخیدن سینی ماکروفر پاناسونیک.
 4. تعمیرات برد ماکروفر پاناسونیک.
 5. تعمیر جرقه زدن ماکروفر پاناسونیک.
 6. تعمیر داغ شدن بدنه ماکروفر پاناسونیک.
 7. تعمیرات گرم نکردن غذا در ماکروفر پاناسونیک.
 8. تعمیرات قطعات معیوب ماکروفر پاناسونیک.
 9. تعویض قطعات سوخته ماکروفر پاناسونیک با قطعات وارداتی براساس مدل دستگاه.

روال تعمیر ماکروفر پاناسونیک توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

روال تعمیر ماکروفر پاناسونیک توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار بدین شیوه است که در ابتدا باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص مجموعه ما مورد عیب یابی دقیق و قطعه به قطعه قرار گیرد تا بدون هر گونه حدس و گمانی مشکل دستگاه شناسایی و به‌صورت قطعی به شما عزیزان اطلاع رسانی شود؛ لازم به ذکر است که گاهی اوقات ممکن است یک قطعه به‌صورت دقیق جهت تعمیرات قابل قبول تشخیص داده نشود و پس از آنکه تکنسین تمام تلاش خود را در جهت احیای قطعه مورد نظر انجام داد و به نتیجه مدنظر رسید، به شما اطلاع رسانی خواهد نمود که قطعه x از ماکروفر پاناسونیک شما به‌صورت تخصصی تعمیر شده است و در تمام تست های انجام شده با موفقیت عمل نموده است.

روال تعمیر ماکروفر پاناسونیک توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

با این وجود پس از آنکه عیب یابی تخصصی دستگاه صورت گرفت، براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه برآورد هزینه تعمیرات خواهد شد و متقابلا به شما عزیزان اعلام می شود و در صورت تائید شما، پروسه تعمیرات تخصصی آغاز خواهد شد تا در کمترین بازه زمانی مشکل دستگاه شما برطرف شود و بتوانید هر چه سریعتر از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید. توجه داشته باشید که پس از چندین بار تست دستگاه در واحد کنترل کیفیت و اطمینان از تعمیرات اصولی به شما تقدیم خواهد شد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماکروفر فلر

تعمیرات ماکروفر پاناسونیک در محل

با توجه به عملکرد قابل ملاحظه ماکروفر پاناسونیک در دنیای امروزه، بدون شک خرابی این دستگاه می تواند منجر به بروز مشکلاتی برای شما شود. از این رو ما در آریابهکار به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر پاناسونیک، آماده ارائه خدمات تعمیر ماکروفر پاناسونیک در محل هستیم تا بتوانیم نیاز شما را به بهترین شکل ممکن برطرف کنیم و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

با این وجود اگر مایل به تعمیر ماکروفر پاناسونیک در محل هستید، می توانید دستگاه خود را به ما بسپارید تا پروسه تعمیرات این دستگاه توسط تکنسین های مجرب صورت گیرد.

ویژگی های تعمیرکار متخصص نمایندگی مایکروویو پاناسونیک

تعمیرکاران مایکروویو پاناسونیک در آریابهکار، تکنسین هایی هستند که دارای مدارک عالی در زمینه تعمیرات مایکروویو پاناسونیک می باشند و علیرغم مدارک عالی، حداقل 5 سال سابقه تعمیرات مایکروویو پاناسونیک را دارند. از این رو ما صرفا با تکنسین هایی اقدام به تعمیر دستگاه حساس و تخصصی شما می کنیم که حداقل 5 سال سابقه تخصصی تعمیرات این دستگاه را دارند، انجام می دهیم تا دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

مهمترین نکات در تعمیر ماکروفر پاناسونیک

بدون شک نکات مهمی در خصوص تعمیر ماکروفر پاناسونیک وجود دارند که با اکتفا به این نکات می توانید دستگاه خود را بصورت اصولی تعمیر کنید و به بهترین نتیجه ممکن برسید. یکی از این نکات این می باشد که پیش از مراجعه به هر مرکز تعمیراتی، سعی کنید ابتدا از اصالت آن مطلع شوید و سپس به آن مراجعه کنید؛ در این صورت هم دستگاه شما تعمیر خواهد شد و هم اینکه کمترین هزینه ممکن از شما بابت تعمیرات اتجام شده دریافت خواهد شد. همچنین نکات فنی و مهندسی دیگری نیز وجود دارند که با مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر پاناسونیک آریابهکار بصورت تخصصی برای شما انجام خواهند شد.

مهمترین نکات در تعمیر ماکروفر پاناسونیک

آریابهکار با سایر مراکز تعمیر ماکروفر پاناسونیک چه تفاوتی دارد؟

ما در آریابهکار نسبت به سایر مراکزی که در این زمینه فعالیت می کنند، مزایا و نقاط متمایز کننده ای داریم که می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های مجرب و متخصص ما بسپارید تا پروسه تعمیر ماکروفر پاناسونیک شما به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. از این رو ما به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران، آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات به شما هستیم تا مشکل دستگاه شما با کمترین هزینه تعمیر شود.

با این وجود از مهم ترین تفاوت های آریابهکار نسبت به سایر تعمیرگاه های ماکروفر پاناسونیک می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • اعلام هزینه براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه.
 • اعزام پیک رایگان برای تحویل و انتقال دستگاه.
 • گارانتی 90 روزه.
 • مشاوره رایگان.
 • عیب یابی رایگان ماکروفر پاناسونیک.
 • تعمیر ماکروفر پاناسونیک توسط تکنسین های مجرب.

مزیت های تعمیر ماکروفر پاناسونیک در نمایندگی تخصصی آریابهکار

از مزایای تعمیر ماکروفر پاناسونیک در نمایندگی تخصصی آریابهکار این است که عیب یابی رایگان بر روی دستگاه توسط تعمیرکاران ماکروفر پاناسونیک صورت می گیرد که هیچ هزینه ای در قبال این خدمات نخواهید پرداخت و یکی دیگر از مزایایی که بدون شک برای هر یک از ما در این شرایط اقتصادی بسیار مهم می باشد این است که تمام هزینه های اعلامی به شما در آریابهکار براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی می باشد و هیچ هزینه مجزا و نامتعارفی از شما دریافت نخواهد شد. از این رو علیرغم تعمیرات تخصصی توسط تعمیرکاران ماکروفر پاناسونیک، با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ممکن انجام خواهد شد.

مزیت های تعمیر ماکروفر پاناسونیک در نمایندگی تخصصی آریابهکار

یکی دیگر از مزایایی که ما برای شما در نظر گرفته ایم این است که 90 روز گارانتی رسمی آریابهکار در ازای ساده ترین و پیچیده ترین خدمات ما به شما تعلق خواهد گرفت که تضمین کننده خدمات ما به شما عزیزان می باشد. همچنین اگر سوالی در خصوص ماکروفر پاناسونیک دارید می توانید از طریق شماره های مندرج با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و سوالات خودتان را بپرسید.

تعمیر ماکروفر پاناسونیک با ضمانت نامه معتبر

با توجه به اینکه 0 تا 100 خدماتی که در آریابهکار به شما عزیزان تعلق می گیرند صرفا توسط تعمیرکاران ماکروفر پاناسونیک می باشد، به همین دلیل ما تمام خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم شامل گارانتی رسمی آریابهکار که 90 روزه است، می کنیم تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به ما بسپارید. اما این در حالی است که علیرغم پرداخت هزینه هنگفت جهت تعویض قطعات در مراکز غیر مجاز تعمیرات ماکروفر پاناسونیک، هیچ گارانتی به شما تعلق نخواهد گرفت و اگر خرابی بخصوصی پس از تعمیرات بر روی دستگاه شما رخ داد، باید هزینه تعمیرات مجدد بپردازید تا این مشکل برطرف شود.

اما در آریابهکار اینگونه نیست و اگر به احتمال 1 درصد بخش تعمیر شده در ماکروفر پاناسونیک مجددا پس از تعمیرات خراب شد، دیگر نیازی به پرداخت هزینه جانبی ندارید؛ چرا که تمام تعمیرات مجدد دستگاه را بصورت رایگان در بازه زمانی مذکور برای شما انجام خواهیم داد. همچنین ضمانت نامه ای که ما به شما ارائه می دهیم، کتبی و به همراه مهر و امضای رسمی شرکت می باشد.

تعمیر ماکروفر پاناسونیک با قطعات دارای گواهی اصالت

طبیعتا هر چقدر شما دیرتر اقدام به تعمیر ماکروفر پاناسونیک کنید، احتمال سوختن و از کار افتادن قطعات زیادی وجود دارند که خوشبختانه برخی از این قطعات به دلیل تعمیرات تخصصی در آریابهکار قابل تعمیر هستند و برخی دیگر به هیچ وجه قابل تعمیر نیستند! برای مثال اگر با وارد کردن فشار بیش از حدی به ماکروفر پاناسونیک، منجر به سوختن و ذوب شدن برد الکترونیکی آن شدید، تخت هیچ تعمیرات تخصصی قابل تعمیر نخواهد بود و صرفا باید تعویض قطعه صورت گیرد. اما این پروسه در آریابهکار چگونه می باشد؟

تعمیر ماکروفر پاناسونیک با قطعات دارای گواهی اصالت

لازم به ذکر است که این پروسه در مجموعه ما بدین گونه می باشد که در ابتدا به‌صورت 100 درصدی از عدم تعمیر قطعه مطمئن می شویم و سپس با استفاده از قطعات وارداتی براساس برند و مدل دستگاه، قطعه مدنظر جایگزین خواهد شد. توجه داشته باشید که تمام قطعات بکار رفته در مجموعه ما دارای گواهی اصالت هستند.

مهمترین اقداماتی که در زمینه تعمیر ماکروفر پاناسونیک صورت می گیرد

یکی از مهم ترین اقداماتی که در زمینه تعمیر ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار صورت می گیرد این است که ما به‌صورت تخصصی مشکل دستگاه شما را با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی می کنیم تا مشکل آن شناسایی شود؛ پروسه عیب یابی ماکروفر پاناسونیک به‌صورت کاملا رایگان برای شما صورت خواهد گرفت و هیچ هزینه جانبی در این خصوص از شما دریافت نمی شود. یکی دیگر از اقداماتی که در آریابهکار جهت تضمین خدمات برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک به شما تعلق می گیرد این است که دستگاه شما صرفا توسط تعمیرکاران مجرب ماکروفر پاناسونیک مورد عیب یابی و تعمیر تخصصی قرار می گیرد تا مشکل آن به‌صورت دقیق رفع شود و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

مهمترین اقداماتی که در زمینه تعمیر ماکروفر پاناسونیک صورت می گیرد

چرا تعمیرات ماکروفر پاناسونیک را به مجموعه آریابهکار بسپاریم؟

با وجود تمام مواردی که در این گزارش از آریابهکار اشاره کردیم، یقینا می توانید به پاسخ این سؤال برسید. اما ما قصد داریم تا در ادامه این بخش نیز به این موضوع بپردازیم. اولین علتی که می توانید به آن درخصوص تعمیر ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار حساب کنید این است که دستگاه شما به محض ورود به آریابهکار تحت پوشش مزایای ما خواهد بود و در ابتدا بدون هر گونه پرداخت هزینه، دستگاه به‌صورت تخصصی توسط تعمیرکار ماکروفر پاناسونیک برای شما عیب یابی قطعه به قطعه خواهد شد تا مشکل دستگاه به‌صورت دقیق و بدون هر گونه حدس و گمانی تشخیص داده شود؛ همچنین در انتها گزارش دقیقی از مشکل دستگاه توسط تکنسین ها به شما اعلام خواهد شد.

دومین موردی که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که آریابهکار زیر نظر اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی استان تهران فعالیت می کند و تمامی خدماتی که توسط ما به شما ارائه می شود، براساس نرخ نامه مصوب اتحادیه برآورد هزینه می شود و هیچ هزینه نامتعارفی همانند سایر مراکز غیر مجاز از شما دریافت نخواهد شد. سومین مورد که بدون شک یکی از مهم ترین نکات تعمیر ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار می باشد این است که دستگاه شما در شعب تعمیراتی آریابهکار فقط و فقط توسط تکنسین های تعمیرکار ماکروفر پاناسونیک که حداقل 5 سال سابقه تخصصی در زمینه تعمیرات این دستگاه دارند، تعمیر خواهد شد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماکروفر کنوود

مراحل درخواست تعمیرکار ماکروفر پاناسونیک آریابهکار

جهت ثبت درخواست تعمیرکار ماکروفر پاناسونیک آریابهکار، می توانید از 3 روش مختلف استفاده کنید که اولین و بهترین روش ممکن این است که از طریق تلگرام و واتساپ شماره 09190111214 تصویر و ویدیو سی ثانیه ای از دستگاه خود برای تکنسین های ما ارسال کنید تا مشکل دستگاه شما به‌صورت حدودی توسط تکنسین های ما مورد بررسی قرار گیرد و راهکارهایی به شما ارائه شوند که گاهی اوقات با استفاده از این راهکارها می توانید در خانه و بدون هر گونه ابزارهای تعمیراتی مشکل را برطرف کنید؛ لازم به ذکر است که این راهکارها طبیعتا زمانی انجام شدنی هستند که مشکل دستگاه شما سطحی و جزئی باشد.

مراحل درخواست تعمیرکار ماکروفر پاناسونیک آریابهکار

همچنین یکی دیگر از روش هایی که می توانید با استفاده از آن اقدام به پذیرش و تعمیر ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار کنید این است که با شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و درخواست خود را با تیم پشتیبانی آریابهکار مطرح کنید تا هماهنگی های لازم برای تعمیرات تخصصی دستگاه شما انجام شوند. درضمن می توانید به‌صورت حضوری به همراه دستگاه به شعب تعمیرات شرق و غرب آریابهکار مراجعه کنید و دستگاه خود را جهت تعمیرات به تکنسین های مجرب ما بسپارید. توجه داشته باشید که جهت مدیریت زمان خود پیش از مراجعه از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و از ساعات کاری شعبه مدنظر مطلع شوید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک در تهران

اگر ماکروفر پاناسونیک شما دارای گارانتی است و از فروشگاه مجاز و معتبر خریداری کرده اید، قطعا در حین خرید دستگاه کارت گارانتی به شما تعلق خواهد گرفت که دارای اعتبار چندین ماهه می باشد. از این رو اگر دستگاه شما در این بازه زمانی خراب شد، می توانید از طریق این کارت گارانتی به نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک در تهران یا استان محل سکونت خود مراجعه کنید تا مشکل پیش آمده بر روی این دستگاه توسط نمایندگی برطرف شود؛ لازم به ذکر است که برای استفاده از خدمات پس از فروش ماکروفر پاناسونیک، کارت گارانتی دستگاه باید اعتبار کافی داشته باشد و از طرفی تمام این خدمات که توسط نمایندگی به شما ارائه خواهد شد، رایگان هستند و هیچ هزینه جانبی نباید بپردازید.

توجه داشته باشید که برای دریافت شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک می توانید به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید؛ چرا که تمام اطلاعات مورد نیاز شما بر روی این کارت نوشته شده است. همچنین اگر کارت گارانتی شما اعتبار ندارد و می خواهید دستگاه شما به‌صورت تخصصی در آریابهکار تعمیر شود می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 اقدام نمایید تا هماهنگی های لازم را جهت تعمیرات تخصصی انجام دهید.

مراجعه به نمایندگی‌های ماکروفر پاناسونیک

بهترین تصمیم برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک، استفاده از خدمات پس از فروش این شرکت است که می توانید از طریق مراجعه به نمایندگی خدمات پاناسونیک یا خدمات پس از فروش مایکروفر پاناسونیک از گارانتی دستگاه استفاده کنید. اما اگر دستگاه دیگر در دوره گارانتی نیست، می‌توانید با مراجعه به مجموعه آریابهکار با کادری مجرب و ماهر، اقدام به تعمیر ماکروفر پاناسونیک کنید.

مراجعه به نمایندگی‌های ماکروفر پاناسونیک

 • استفاده از قطعات وارداتی و اورجینال شرکتی.
 • گارانتی رسمی 90 روزه برای تمامی خدمات انجام شده.
 • تعمیر و تعویض تمام قطعات معیوب و از کار افتاده ماکروفر پاناسونیک.

آشنایی با قطعات مایکروویو پاناسونیک

مایکروویو پاناسونیک با توجه به عملکردی که دارد، از قطعات متعددی تشکیل شده است که از کنار هم قرار گرفتن این قطعات، دستگاه کاربردی به نام مایکروویو پاناسونیک طراحی و ساخته شده که می توانید از آن برای کاربرد روزانه خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. اما کدام قطعات مایکروویو پاناسونیک را تشکیل داده اند؟ از مهم ترین قطعات مایکروویو پاناسونیک می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • مگنترون مایکروویو پاناسونیک.
 • خازن مایکروویو پاناسونیک.
 • موتور گردان مایکروویو پاناسونیک.
 • ترانس مایکروویو پاناسونیک.
 • برد مایکروویو پاناسونیک.
 • دیود مایکروویو پاناسونیک.

جهت تماس با کارشناسان ما، از طریق خطوط 09190111214 و 02145437 و 02191006676 اقدام نمایید.

خرابی برد ماکروفر پاناسونیک

برد ماکروفر پاناسونیک از اجزای کارآمد دستگاه می‌باشد که به عنوان مغز دستگاه شناخته می‌شود و وظیفه انتقال اطلاعات و فرمان دهی به سایر قطعات را بر عهده دارد. خرابی برد باعث به وجود آمدن اختلالاتی در عملکرد قطعات می‌شود. همچنین با خرابی این قطعه، دکمه‌های مایکروفر کارایی خود را از دست می‌دهند. عوامل زیادی باعث خرابی برد ماکروفر می‌شوند که به شرح ذیل هستند:

خرابی برد ماکروفر پاناسونیک

 • قرار گرفتن دستگاه در معرض رطوبت.
 • عدم استفاده از محافظ برق استاندارد.
 • ورود ولتاژ زیاد به دستگاه.
 • نوسانات شدید برقی.

مقالات مرتبط: تعمیر ماکروفر ویرپول

خرابی سینی ماکروفر پاناسونیک

سینی ماکروفر وظیفه به چرخش درآوردن غذا برای پخش گرما به صورت یکنواخت را برعهده دارد که این مشکل در طول بازه زمانی طولانی مدت و یا استفاده نادرست از سینی، ممکن است رخ دهد. نچرخیدن سینی ماکروفر علت‌های مختلفی دارد که عبارتند از:

1. خرابی کوپلینگ:

کوپلینگ ماکروفر، به یک قطعه پلاستیکی گفته می‌شود که اتصال دهنده موتور به سینی می‌باشد و گاها امکان دارد بر اثر تموم شدن عمر مفید یا استفاده نادرست، آسیب ببیند. در صورت خرابی این قطعه، سینی به گردش در نمی‌آید و به دلیل پلاستیکی بودن جنس کوپلینگ، معمولا خدمات تعویض کوپلینگ برای رفع این مشکل انجام می‌شود.

2. خرابی موتور گردان:

از اصلی ترین دلایل نچرخیدن سینی می‌توان به خرابی موتور گردان اشاره کرد. وظیفه موتور گردان این است که پس از روشن شدن دستگاه، کوپلینگ را بچرخاند و زمانیکه کوپلینگ بچرخد، سینی ماکروفر نیز به گردش در خواهد آمد. به همین دلیل یکی از دلایل نچرخیدن سینی ماکروفر، خرابی موتور گردان می‌باشد.

خرابی سینی ماکروفر پاناسونیک

3. سینی به درستی در جای خود قرار نگرفته:

ممکن است پس از خارج کردن سینی مایکروویو، آنرا بصورت صحیح بر روی کوپلینگ قرار نداده باشید. این مشکل می‌تواند به ندرت رخ دهد و به همین دلیل توجه داشته باشید سینی به درستی بر روی کوپلینگ قرار بگیرد. در صورت آسیب دیدن سینی، جهت تعویض سینی ماکروفر پاناسونیک از طریق شماره‌های مندرج با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در حال حاضر بنابر نوسانات ارزی، به‌صورت جداگانه امکان فروش قطعات ماکروفر پاناسونیک میسر نمی‌باشد و صرفا خدمات تعمیر ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار انجام می‌شود.

مشکلات رایج ماکروفر پاناسونیک

با گذشت زمان و استفاده از ماکروفر پاناسونیک، ایراداتی بر روی دستگاه رخ میدهند که برخی از این ایرادات بدون پرداخت هزینه، در منزل قابل حل می‌باشند. اما برخی دیگر از مشکلات وجود دارند که توسط شما قابل حل نیستند و صرفا باید توسط تکنسین برطرف شوند. در قسمت بالا دو مورد از مشکلات رایج ماکروفر پاناسونیک را مورد بررسی قرار دادیم و در ادامه به سایر مشکلات این دستگاه خواهیم پرداخت:

روشن نشدن لامپ ماکروفر پاناسونیک

لامپ ماکروفر نیز همانند سایر انواع لامپ‌ها، می‌تواند تحت شرایطی اعم از نوسان برق، شل شدن پایه‌های لامپ و… در طول زمان کارایی خود را از دست دهد. گاها ممکن است روشن نشدن لامپ به دلیل خرابی برد ماکروفر باشد و نیازی به تعویض لامپ ماکروفر پاناسونیک نداشته باشید. در این صورت بهتر است دستگاه توسط تکنسین مورد بررسی قرار گیرد.

 • در صورت روشن نشدن لامپ، به مراکز تعمیر ماکروفر پاناسونیک مراجعه نمایید.
 • به هیچ وحه بی دلیل درب ماکروفر را باز نگه ندارید.
 • دو شاخه برق ماکروفر را به‌صورت صحیح به پریز متصل نمایید.

گرم نشدن غذا در مایکروفر

مشکل رایجی که در اکثر ماکروفرها علیرغم ماکروویو پاناسونیک شاهد هستیم، گرم نشدن غذا می‌باشد. علت بروز این مشکل به موارد زیادی بستگی دارد که در ادامه به اصلی ترین این موارد می‌پردازیم:

گرم نشدن غذا در مایکروفر

1. خرابی مگنترون

معمولا گرم نشدن غذا در ماکروفر، ناشی از خرابی مگنترون رخ می‌دهد. مگنترون با تولید اشعه‌های الکترومغناطیسی باعث گرم شدن غذا می‌شود. این قطعه دارای طول عمر مفید است و گرمای لازمه تولید نشده و غذا گرم نمی‌شود. در صورت خرابی این قطعه، می‌بایست اقدام به تعمیر ماکروفر پاناسونیک نمایید.

2. خرابی دیود‌ها

دیود وظیفه یکسان‌سازی ولتاژ ترانس را برعهده دارد؛ به عبارتی دیگر وظیفه آن تبدیل برق متناوب به برق مستقیم است. در صورت خرابی دیود امکان بالا بردن ولتاژ وجود ندارد و باعث گرم نشدن غذا می‌شود.

3. خرابی خازن

خازن ماکروفر پاناسونیک وظیفه تبدیل کردن جریان متناوب به مستقیم را دارد که این جریان وارد ترانس ولتاژ شده و با افزایش ولتاژ، انرژی کافی را برای گرم کردم غذا به مگنترون منتقل می‌کند.

در صورت خرابی برد ماکروفر پاناسونیک می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات پاناسونیک در تهران اقدام به تعمیر مایکروفر بنمایید.

جرقه زدن ماکروفر پاناسونیک

جرقه زدن ماکروفر حین کار، مشکل به‌خصوص و غیرقابل رفعی نیست و به سادگی می‌توان آنرا تعمیر نمود. به‌طور کل، جرقه زدن مایکروفر معمولا دلیل بر خرابی دستگاه نبوده و بیانگر ایراد خاصی نیست. به همین دلیل این مشکل را می‌توان به سادگی و بدون پرداخت هر گونه هزینه‌ای در خانه رفع کنید. در ادامه این گزارش به اصلی ترین دلایل جرقه زدن می‌پردازیم:

1. استفاده از ظروف فلزی:

وجود کوچک‌ترین قطعه فلزی در ماکروفر پاناسونیک، می‌تواند به راحتی باعث ایجاد جرقه شود. از این رو باید توجه داشته باشید به هیج وجه از ظروف فلزی، طلاکوب شده، آلومینیوم و… در داخل ماکروفر استفاده نکنید و حتما از ظروف مخصوص ماکروفر استفاده شود.

استفاده از ظروف فلزی

2. کثیفی داخل ماکروفر:

تجمع روغن، چربی و باقی‌مانده غذا در دستگاه، یکی دیگر از دلایل رایجی است که می‌تواند به سادگی منجر به جرقه در ماکروفر شود. توصیه می‌شود بعد از هر بار استفاده از دستگاه، حتما محفظه درونی مایکروویو را با دستمال مرطوب کاملا تمیز کنید.

قبل از تمیز کردن ماکروفر پاناسونیک، آنرا بصورت کامل از برق جدا کنید.

3. خرابی همزن:

این قطعه وظیفه دارد انرژی گرمایی تولید شده توسط مگنترون را به صورت یکنواخت در دستگاه پخش کند. خرابی این قطعه باعث می‌شود گرما فقط به یک نقطه متمرکز شده و به همین دلیل باعث جرقه زدن ماکروفر می‌شود.

 • بعد از اتمام کار حتما ماکروفر تمیز شود.
 • از ظروف مخصوص ماکروفر استفاده کنید.
 • از وارد شدن ضربه به دستگاه جلوگیری بفرمایید.

با این وجود توصیه می کنیم پیش از تعمیر ماکروفر پاناسونیک، بصورت کامل دفترچه راهنمای ماکروفر پاناسونیک که به عنوان منبع اصلی اطلاعات دستگاه شما می باشد را مطالعه کنید.

خرابی قفل ماکروفر

اگر درب به درستی بسته نشود، ماکروفر روشن نشده و اصولا کارایی خود را به طور کل از دست می‌دهد. درب ماکروفر دارای اهمیت ویژه‌ای است که هرگونه نقص در این قطعه، خطرات زیادی را به همراه خواهد داشت. اما به دلایل مختلفی ممکن است قفل درب دچار خرابی شود که این دلایل به شرح ذیل هستند:

1. خرابی چفت درب:

به دلیل ظریف بودن این قطعات، امکان شکستن و ترک خوردگی آنها در اثر استفاده نادرست بسیار زیاد است. این قطعه، درب را به بدنه اصلی قلاب کرده و مانع از باز شدن درب می‌شود.

خرابی قفل ماکروفر

2. خرابی فنرها:

در صورت خرابی فنر‌ها فشار لازم برای باز و بسته شدن صحیح درب وجود ندارد و همچنین درب به درستی باز و بسته نمی‌شود.

3. خرابی دستگیره:

در صورت خرابی دستگیره درب به هر دلیلی، نمی‌توان به راحتی درب را باز و بسته کرد. دستگیره از جنس پلاستیک بوده و به همین منظور ممکن است بعد از مدتی استفاده، دچار مشکل شود که در این صورت توصیه می‌شود اقدام به تعمیر ماکروفر پاناسونیک نمایید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماکروفر دلونگی

دلیل اجرا نکردن دستور پخت در مایکروویو پاناسونیک چیست؟

پس از آنکه ظرف غذا را درون مایکروویو پاناسونیک قرار دادید و اقدام به بستن درب مایکروویو پاناسونیک کردید، اینک نوبت به انتخاب برنامه پخت باید کنید که در نهایت باید با استفاده از دکمه Start اقدام به روشن کردن دستگاه نمایید. اما اگر مایکروویو پاناسونیک برنامه را اجرا نکند و روشن نشود، مشکل از کجاست؟ علت این خرابی چیست؟ در ابتدا باید بگوییم که این خرابی معمولا به دلیل مشکلات فنی ممکن است رخ دهد و نباید آنرا ساده جلو دهید. بدون شک زمانیکه شما با این خرابی روبرو می شوید، باید مطلع باشید که یک خرابی جدی و بسیار مهم در در ماکروفر پاناسونیک رخ داده است و باید توسط تکنسین بصورت تخصصی مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد.

معمولا زمانیکه دکمه ها و سایر قطعات ماکروفر پاناسونیک از کار می افتند، نشان دهنده خرابی برد ماکروفر پاناسونیک می باشند که اگر در اسرع زمان اقدام به عیب یابی و تعمیر این قطعه کنید، نیازی به تعویض برد ماکروفر پاناسونیک نخواهید داشت.

از این رو از مهم ترین دلایل این خرابی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • خرابی برد.
 • خرابی دکمه ها.
 • نوسان برق.
 • خرابی مگنترون.

با این وجود در صورت بروز چنین خرابی، توصیه می کنیم از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

دلیل خراب شدن مداوم مایکروفر پاناسونیک چیست؟

اصولا زمانیکه شما عزیزان با انتخاب برنامه پخت و سپس فشردن دکمه Start اقدام به روشن کردن مایکروویو پاناسونیک می کنید، بدون آنکه دستگاه متوقف شود باید پروسه پخت یا گرم کردن غذا صورت گیرد. اما اگر در حین روشن بودن دستگاه بصورت ناگهانی با خاموش شدن مایکروویو پاناسونیک روبرو شدید، لازم به ذکر است که این یک مشکل عادی نیست! با این وجود توصیه می کنیم به محض مشاهده این خرابی، اقدام به کشیدن دوشاخه مایکروویو پاناسونیک از برق کنید؛ در غیر اینصورت ممکن است با پریدن فیوز خانه روبرو شوید.

دلیل خراب شدن مداوم مایکروفر پاناسونیک چیست؟

مهم ترین دلیل این خرابی، خراب شدن برد مایکروویو پاناسونیک می باشد که باید توسط تکنسین های مجرب عیب یابی و تعمیر شود؛ توجه داشته باشید که پروسه تعمیر برد مایکروویو پاناسونیک حتما باید توسط تکنسین مجرب و متخصص صورت گیرد.

تعمیر مشکل روشن نشدن لامپ مایکروویو پاناسونیک

اگر جدیدا لامپ مایکروفر پاناسونیک شما روشن نمی شود، در ابتدا تکنسین تعمیرکار مایکروفر پاناسونیک باید اقدام به عیب یابی علت این خرابی نماید تا مشکل شناسایی و سپس تعمیر شود. از این رو پس از آنکه علت تشخیص داده شد، پروسه تعمیرات آغاز خواهد شد. از مهم ترین دلایل روشن نشدن لامپ مایکروفر پاناسونیک می توان به سوختن لامپ مایکروفر پاناسونیک، خرابی برد، خرابی سوکت لامپ، نوسان برق و… اشاره نمود که حتما باید عیب یابی صورت گیرد.

علت کار نکردن نمایشگر دیجیتال مایکروویو پاناسونیک چیست؟

تمام مدل های مایکروویو پاناسونیک نسل جدید دارای نمایشگر دیجیتال هستند که از مهم ترین کاربردهای این نمایشگر می توان به نمایش زمان و درجه دمای محفظه داخلی مایکروویو پاناسونیک اشاره کرد که بدون شک اطلاع از این موارد در حین روشن بودن مایکروویو پاناسونیک نیاز فوری هر یک از ما می باشد. از این رو اگر نمایشگر دیجیتال مایکروویو پاناسونیک کار نمی کند، باید توسط تکنسین مجرب مورد بررسی قرار گیرد.

از مهم ترین دلایل خرابی نمایشگر دیجیتال مایکروویو پاناسونیک می توان به خرابی برد، نفوذ آب درون نمایشگر و وارد شدن ضربه به نمایشگر اشاره کرد.

تعمیرات گریل مایکروفر پاناسونیک که روشن نمی شود

یکی از قابلیت های ماکروفر پاناسونیک که شما می توانید از آن برای پخت هر چه بهتر غذاهای دلخواه خود استفاده کنید، قابلیت گریل ماکروفر پاناسونیک می باشد که شما می توانید از طریق این قابلیت اقدام به گریل کردن مواد غذایی دلخواه خود کنید. از این رو لازم به ذکر است که اگر این قابلیت خراب شود، به هیچ وجه تا زمانیکه تعمیرات تخصصی صورت نگیرد، مشکل شما شناسایی و برطرف نخواهد شد.

تعمیرات گریل مایکروفر پاناسونیک که روشن نمی شود

با این وجود از مهم ترین دلایل خرابی گریل ماکروفر پاناسونیک می توان به خرابی المنت، جوجه گردان، خرابی برد و خرابی ترموستات اشاره نمود که باید مورد عیب یابی قرار گیرند.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک

در صورت تمایل به تعمیر ماکروفر پاناسونیک در مجموعه آریابهکار می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را از روش های مختلفی به تکنسین های مجرب ما بسپارید تا پروسه عیب یابی و تعمیرات آن انجام شود. از این رو اگر مایل به مراجعه حضوری هستید، می توانید به شعبه تعمیراتی آریابهکار مراجعه کنید تا مشکل به بهترین شکل ممکن شناسایی و تعمیر شود.

توصیه می شود پیش از مراجعه حضوری به شعبه تعمیراتی ما، هماهنگی های لازم را انجام دهید تا در ساعات کاری شعبه مراجعه کنید. همچنین در ادامه آدرس تعمیرگاه آریابهکار را درج نموده ایم:

شعبه نارمک: خیابان دکتر آیت، پایین تر از چهار راه تلفن خانه، نرسیده به خیابان دماوند، شماره ۶۸ ، واحد ۱

تعمیر تخصصی ماکروفر یا ماکروویو ایرانی و خارجی

ما در مجموعه آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک، سایر برندها و مدل های ماکروفر موجود در بازار ایران را بصورت تخصصی توسط تکنسین های مجرب و قطعات وارداتی با ابزارهای تعمیراتی روز دنیا به همراه 90 روز گارانتی رسمی تعمیر می کنیم. از این رو اگر ماکروفر قدیمی و جدید از هر برندی دارید، می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آریابهکار استفاده کنید تا مشکل دستگاه شما شناسایی و برطرف شود و بتوانید همانند روز اول از دستگاه خود استفاده کنید.

نحوه برطرف سازی کدهای خطای مایکروویو پاناسونیک

اگر مایکروویو پاناسونیک دارید، ممکن است در طول زمان خطاهایی را از طریق نمایشگر دستگاه به شما نمایش دهد که برای اطلاع دقیق از این خطاها توصیه می کنیم به دفترچه راهنمای مایکروویو پاناسونیک مراجعه کنید. همچنین در ادامه رایج ترین دلایل خرابی این دستگاه را نام برده و توضیح داده ایم و توصیه می کنیم در صورت مشاهده هر گونه خرابی، در صورت نداشتن دانش فنی تعمیرات، دستگاه را به تکنسین های مجرب بسپارید تا تعمیرات لازم صورت گیرد.

کد خطای مایکروویو پاناسونیکعلت و راهکار
H00خرابی برد مایکروویو پاناسونیک وجود دارد که باید توسط تکنسین مورد عیب یابی قرار گیرد.
H02برد مایکروویو پاناسونیک خراب شده است.
H20هیتر بخارپز مایکروویو پاناسونیک خراب شده و باید بدست تکنسین تعمیر شود.
H30ترمیستور مایکروویو پاناسونیک دچار خرابی شده است.
H32مگنترون مایکروویو پاناسونیک دچار خرابی شده است.
H39قابلیت بخارپز مایکروویو پاناسونیک خراب شده و باید بررسی شود.
H44کلیدهای مایکروویو پاناسونیک ممکن است به دلیل خرابی برد از کار افتاده باشند.
U40به معنای خالی روشن کردن مایکروویو پاناسونیک می باشد.
U65ترمودیسک مگنترون مایکروویو پاناسونیک شما خراب شده است.

مقالات مرتبط: تعمیر ماکروفر زیمنس

تعمیر مایکروویو پاناسونیک غرب تهران

مجموعه آریابهکار با بیش از 30 سال سابقه در تعمیر لوازم خانگی، دارای دو شعبه جهت تعمیر مایکروویو پاناسونیک در غرب تهران و همچنین در شرق، دسترسی شما عزیزان را به‌صورت حضوری و غیرحضوری آسان نموده است؛ در صورت امکان می‌توانید به‌صورت حضوری جهت عیب یابی بی وقفه اقدام نمایید. اما اگر شرایط کافی برای حضور را ندارید، می‌توانید از خدمات پیک رفت و برگشت رایگان شرکت استفاده نمایید.

تعمیر مایکروویو پاناسونیک غرب تهران

 • گارانتی 90 روزه رسمی برای تمامی خدمات تعمیر ماکروفر پاناسونیک.
 • یک هفته تست رایگان پس از تعمیر.

نحوه ی صحیح مراقبت و تمیز کردن مایکروفر پاناسونیک

برای مراقبت و تمیز کردن مایکروفر پاناسونیک روش های مختلفی وجود دارند که اصلی ترین منبع و مرجع شما برای اطلاع از نحوه تمیز کردن این دستگاه، دفترچه راهنمای مایکروفر پاناسونیک می باشد که تمام عوامل و مواردی که باید از آنها مطلع باشید در این دفترچه بصورت کامل و دقیق توضیح داده شده است. از این رو توصیه می کنیم برای اطلاع از نحوه تمیز کردن مایکروفر پاناسونیک به راهنمای این دستگاه مراجعه کنید. اما چگونه می توان مایکروفر پاناسونیک را تمیز کرد؟ در ادامه بصورت مرحله به مرحله توضیح داده شده است:

 1. در ابتدا مایکروفر پاناسونیک را خاموش کنید و پس از گذشت 30 دقیقه به مرحله دوم مراجعه کنید.
 2. اقلام جدا شدنی مانند سینی را از مایکروفر پاناسونیک خارج کنید.
 3. با استفاده از یک اسفنج آغشته به سرکه سفید با میزان رطوبت 2 درصدی، اقدام به تمیز کردن محفظه داخلی نمایید.
 4. سپس درب مایکروفر پاناسونیک را با یک دستمال مناسب تمیز کنید.
 5. صفحه بیرونی را نیز با دستمال مناسب پاکسازی کنید.
 6. قسمت های دیگر را نیز با دستمال پاک کنید.
 7. سپس اجازه دهید رطوبت جزئی که در محفظه داخلی مایکروفر پاناسونیک ایجاد شده است، خشک شود.
 8. در نهایت می توانید دستگاه را به کمک محافظ برق استاندارد به برق متصل کنید.

عیب یابی ماکروفر پاناسونیک

عیب یابی پیش از تعمیر ماکروفر پاناسونیک، یک پروسه بسیار مهم می‌باشد؛ در صورتی که عیب یابی دستگاه به درستی تشخیص داده نشود، هزینه بیشتری را برای رفع مشکلات مایکروویو باید بپردازید. ما در مجموعه آریابهکار به‌صورت رایگان عیب یابی ماکروفر را انجام می‌دهیم و سپس اعلام هزینه جهت تعمیر می‌نماییم.

عیب یابی ماکروفر پاناسونیک

نمایندگی فروش قطعات ماکروفر پاناسونیک در تهران

اگر ماکروفر پاناسونیک شما به نحوی خراب شده است که با تعویض قطعه مطمئن هستید مشکل برطرف می شود، بدون شک باید قطعه وارداتی و جایگزین را خریداری و استفاده کنید تا بتوانید از این دستگاه مجددا استفاده نمایید. با این وجود نمایندگی فروش قطعات ماکروفر پاناسونیک کجاست؟ ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک، قطعات ماکروفر پاناسونیک را بصورت شرکتی و اورجینال داریم و از طریق ارسال تصویر قطعه مورد نظر به واتساپ و تلگرام مجموعه می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

توجه: شماره واتساپ و تلگرام آریابهکار 09190111214 می باشد.

هزینه تعمیر ماکروفر پاناسونیک

همانگونه که گفته شد، ما در آریابهکار در ابتدا عیب یابی دستگاه را انجام می دهیم و سپس اعلام هزینه توسط تکنسین ها انجام می شود. لازم به ذکر است که تعرفه های تعمیر ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار براساس نرخ‌نامه مصوب اتحادیه می باشد و هیچ هزینه غیرمتعارفی از شما دریافت نخواهد شد. همچنین تکنسین های ما سعی دارند تا از طریق تعمیر قطعات، هزینه های تعمیراتی شما را کاهش دهند و نیازی به پرداخت هزینه های تعویض قطعات نداشته باشید.

مشکلات رایج ماکروفر پاناسونیک در یک نگاه

مشکلات رایج ماکروفر پاناسونیک در یک نگاه

ایرادات و مشکلات رایجی ممکن است در طول زمان برای ماکروفر پاناسونیک رخ دهد که تمامی این مشکلات قابل تعمیر هستند. در این گزارش از آریابهکار سعی شد تا مشکلات متداولی که در طول زمان برای مایکروویو پاناسونیک رخ می‌دهند را بررسی کنیم. در ادامه نیز تمامی این مشکلات را به همراه پاسخ کوتاه و مختصر فراهم کرده‌ایم:
جرقه زدن ماکروفر پاناسونیکاین مشکل ناشی از عوامل و دلایل مختلفی است که باید توسط تکنسین عیب یابی شود.
نچرخیدن سینی ماکروفر پاناسونیکدلایل متعددی دارد و بهتر است در ابتدا سینی را با استفاده از دستمال خشک، تمیز کنید.
گرم نشدن غذا در مایکروفرناشی از خرابی مگنترون، دیود و خازن‌ها رخ می‌دهد.
بسته نشدن درب ماکروفر پاناسونیکخرابی فنر، دستگیره، چفت‌ها و میکروسوئیچ در بسته نشدن درب ماکروفر نقش دارند.
خرابی برد ماکروفر پاناسونیکدر صورت صلاح‌دید تکنسین، هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض می‌باشد.
خرابی کوپلینگ مایکروویومعمولا خدمات تعویض کوپلینگ در صورت خرابی انجام می‌شود.
نیم سوز شدن و خرابی موتور گردان ماکروفرنسبت به خرابی پیش آمده برای موتور گردان ماکروفر، هم قابل تعمیر و هم قابل تعویض است.
خرابی مگنترون مایکروویو پاناسونیکطبق نظر تکنسین، خرابی مگنترون از طریق تعمیر یا تعویض قطعه، قابل رفع است.
میکروسوئیچ درب ماکروفردر صورت آسیب دیدن میکروسوئیچ، باید توسط تکنسین تعویض شود.
خرابی ترموستات ماکروفر پاناسونیکاین مشکل طبق نظر تکنسین قابل تعمیر یا تعویض است.

تعمیر ماکروفر پاناسونیک با عیب یابی رایگان

در صورتی که با خرابی ماکروفر پاناسونیک روبرو شده اید و نمی توانید از این دستگاه بصورت اصولی استفاده کنید، باید به اطلاع شما برسانیم که این موضوع نشان دهنده خرابی دستگاه است و اینگونه نیست که دستگاه گران قیمتی مانند ماکروفر پاناسونیک را به افراد بی تجربه و کم تجربه بسپارید تا با استفاده از ابزارهایی مانند فازمتر و پیچ گوشتی اقدام به باز کردن و تعمیر این دستگاه کنند! بدون شک این یک روش اشتباه و نادرست برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک می باشد که اگر شما این روش را انتخاب کنید، هزینه قابل توجهی پرداخت خواهید کرد.

تعمیر ماکروفر پاناسونیک با عیب یابی رایگان

با این وجود اگر مایل هستید که از ماکروفر پاناسونیک خود بصورت مجدد استفاده کنید، باید دستگاه خود را به تکنسین های مجرب و متخصصی که در این زمینه دانش بالایی دارند بسپارید تا بتوانید مشکل دستگاه خود را یکبار برای همیشه بر طرف کنید. لازم به ذکر است که تکنسین های مجرب و متخصص ماکروفر پاناسونیک با توجه به اینکه به ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مجهز هستند، می توانند مشکل ماکروفر پاناسونیک شما عزیزان را یکبار برای همیشه شناسایی و تعمیر کنند.

در این راستا عیب یابی اصولی و تخصصی ماکروفر پاناسونیک باید انجام شود تا ایرادات به صورت کارشناسی شده و با دقت تعیین و سپس به شکلی هدفمند تعمیر شوند و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید. بنابراین به خاطر داشته باشید که عیب یابی نادرست می تواند منجر به تکرار تعمیرات و پرداخت هزینه های اضافی شود؛ گاهی اوقات حتی در بازه های زمانی کوتاه مانند یک هفته. از این رو این فرآیند باید تحت نظر تکنسین های ماهر و با تجربه صورت گیرد که قادر به شناسایی دقیق مشکلات و انجام تعمیرات مطمئن هستند.

در ادامه باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک تمام خدمات عیب یابی و تعمیر ماکروفر پاناسونیک را بدون هر گونه محدودیتی به شما ارائه می دهیم تا مشکل رفع گردد. همچنین در خصوص هزینه عیب یابی ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار به دلیل اینکه ما به خدماتی که ارائه می دهیم پای بند هستیم، هزینه عیب یابی ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار کاملا رایگان خواهد بود و نیازی به پرداخت هزینه ای بابت عیب یابی نخواهید داشت.

اما این در حالی است که هزینه عیب یابی ماکروفر پاناسونیک در تعمیرگاه های غیر مجاز و بی تجربه معمولا بالای 300.000 تومان می باشد. بنابراین برای عیب یابی تخصصی ماکروفر پاناسونیک توسط تکنسین های مجرب و متخصص در آریابهکار می توانید با تیم پشتیبانی آریابهکار در تماس باشید که درخواست خود را ثبت نمایید و پروسه عیب یابی تخصصی ماکروفر پاناسونیک بصورت رایگان در نمایندگی مرکزی این دستگاه صورت گیرد.

تعمیرات ماکروفر پاناسونیگ با یک هفته مهلت تست رایگان

یکی از مهم ترین نقاط متمایز کننده نمایندگی مرکزی آریابهکار نسبت به مراکز دیگر این است که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات مرکزی ماکروفر پاناسونیک، در ازای خدماتی که به شما ارائه می دهیم گارانتی به شما تعلق می گیرد. بازه زمانی گارانتی خدمات صورت گرفته شده در آریابهکار 90 روزه هستند که این بازه زمانی گارانتی برای تمام خدمات تعمیر ماکروفر پاناسونیک به شما تعلق خواهد گرفت و مخصوص یکسری خدمات خاص نیست!

تعمیرات ماکروفر پاناسونیگ با یک هفته مهلت تست رایگان

لازم به ذکر است که ما در کنار گارانتی 90 روزه در خصوص تعمیرات انجام شده بر روی ماکروفر پاناسونیک باید به اطلاع شما برسانیم که یک هفته مهلت تست رایگان برای شما وجود دارد که این مورد نیز در کنار گارانتی رسمی و شرکتی به شما ارائه خواهد شد تا از تعمیر تخصصی دستگاه خود مطلع باشید. از این رو اگر مایل هستید تا ماکروفر پاناسونیک شما عزیزان بصورت تخصصی به همراه گارانتی بلند مدت و یک هفته مهلت تست رایگان تعمیر شود، می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر ماکروفر پاناسونیک استفاده نمایید تا مشکل شما رفع گردد.

مقالات مرتبط: تعمیر ماکروفر میدیا

تعمیر تخصصی برد ماکروفر پاناسونیک

برد الکترونیکی در ماکروفرهای پاناسونیک نقش حیاتی ایفا می کند و به عنوان مغز متفکر دستگاه، کلیه فرآیندهای داخلی را هماهنگ و کنترل می کند. این برد همانند فرمانده ای است که از تمامی اجزای ماکروفر شما عزیزان مطلع است و تمام قطعات با اجازه این قطعه می توانند فعالیت خود را انجام دهند؛ تا دستگاه با دقت و کارآمدی بیشتری عمل کند. از این رو اگر برد ماکروفر پاناسونیک دچار مشکل شود، عملکرد کل ماکروفر مختل می گردد و دستگاه به صورت کارآمد عمل نخواهد کرد.

با این وجود ما به شما توصیه می کنیم که در صورت بروز مشکلات فنی، به ویژه مشکلات مربوط به برد الکترونیکی، از تخصص تکنسین های مجرب و دوره دیده برای عیب یابی و تعمیرات استفاده کنید. چرا که این کار تضمین می کند که دستگاه شما به بهترین نحو و با بالاترین استانداردهای کیفیت تعمیر شود. به همین دلیل در آریابهکار ما به همراه تیمی از متخصصان خبره، فرآیند عیب یابی و تعمیر برد ماکروفر پاناسونیک را به دقت انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که مشکل دستگاه شما با دقت و مهارت کامل برطرف گردد و نیاز به تعویض قطعات سالم نداشته باشید!

تعمیر ترموستات ماکروفر پاناسونیک

ترموستات ماکروفر پاناسونیک چیست؟ ترموستات ماکروفر پاناسونیک نقش کلیدی در کنترل دما در بسیاری از وسایل الکترونیکی ایفا می کند؛ به طوری که در دستگاه هایی مثل ماکروفر پاناسونیک مورد استفاده قرار می گیرد. این قطعه دما را تحت نظر دارد و در صورت رسیدن به حداکثر دمای مجاز که از قبل بر روی آن تنظیم شده است، فرمانی را برای خاموش کردن دستگاه به برد الکترونیکی ماکروفر پاناسونیک ارسال می نماید. در نتیجه برد الکترونیکی به این فرمان پاسخ داده و عملیات خاموش سازی ماکروفر را عملی می کند، تا از افزایش بی رویه دما و خطرات احتمالی جلوگیری شود.

تعمیر ترموستات ماکروفر پاناسونیک

از این رو اگر ترموستات ماکروفر پاناسونیک شما به هر دلیلی خراب شود، در صورتی که شما از ماکروفر پاناسونیک استفاده کنید مطمئن باشید که دستگاه شما کارایی خاصی نخواهد داشت و نمی توانید از این دستگاه استفاده مقرون به صرفه ای داشته باشید. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر ترموستات ماکروفر پاناسونیک را در نمایندگی مرکزی این دستگاه سپری کنید تا مشکل این قطعه کلیدی ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

همچنین توجه داشته باشید که ترموستات ماکروفر پاناسونیک گاها ممکن است به دلیل استفاده های نادرست به میزان قابل توجهی آسیب ببیند و به همین دلیل خرابی گسترده ای در آن رخ خواهد داد. به همین دلیل اگر ترموستات ماکروفر پاناسونیک شما نیز بقدری آسیب دیده باشد که نتوانید از آن استفاده کنید، ما پروسه تعویض این قطعه را برای شما انجام خواهیم داد و برای تعویض ترموستات ماکروفر پاناسونیک نیز از قطعات وارداتی و شرکتی معتبر استفاده خواهیم کرد.

خدمات پس از فروش مایکروفر پاناسونیک

اگر با خرابی ماکروفر پاناسونیک پس از خرید روبرو شده اید، می توانید از طریق گارانتی ماکروفر پاناسونیک اقدام به تعمیر خرابی پیش آمده نمایید و نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات جداگانه نیز نداشته باشید. از این رو برای استفاده از خدمات پس از فروش ماکروفر پاناسونیک می توانید از طریق شماره های مندرج با آریابهکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا بتوانید مشکل دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن بر طرف کنید. لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی آریابهکار آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

از این رو اگر مایل به تعمیر تخصصی ماکروفر پاناسونیک در نمایندگی مرکزی پاناسونیک و استفاده از خدمات پس از فروش ماکروفر پاناسونیک هستید، می توانید از کارشناسان ما در این خصوص استفاده نمایید تا مشکل دستگاه شما عزیزان به بهترین شکل ممکن تعمیر شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که ماکروفر پاناسونیک را در تعمیرگاه های بی تجربه و کم تجربه عیب یابی نکنید تا مشکلی برای دستگاه شما عزیزان رخ ندهد.

نمایندگی تعمیر مایکروویو پاناسونیک در تهران

نمایندگی تعمیر مایکروویو پاناسونیک در تهران

بهترین گزینه ممکن برایی تعمیر ماکروفر پاناسونیک این است که به نمایندگی مایکروویو پاناسونیک در تهران مراجعه نمایید تا بتوانید ماکروفر پاناسونیک خود را به تکنسین هایی که تجربه لازم و کافی در این زمینه دارند بسپارید تا از این طریق مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعاتی که کاملا سالم هستند نداشته باشید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه تعمیرات تخصصی ماکروفر پاناسونیک را صرفا در مراکز مجاز و معتبر سپری کنید تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه رفع گردد.

تعمیر مایکروویو پاناسونیک غرب تهران

در صورتی که ساکن غرب تهران هستید و با خرابی ماکروفر پاناسونیک روبرو شده اید، باید به اطلاع شما برسانیم که تمام خدمات تعمیر مایکروویو پاناسونیک غرب تهران در آریابهکار بصورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام می شوند تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید و مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه رفع گردد و نیازی به تعویض قطعات هم نداشته باشید. بنابراین اگر در هر نقطه از غرب تهران ساکن هستید و با خرابی ماکروفر پاناسونیک روبرو شده اید، تکنسین های ما آماده تعمیر تخصصی دستگاه شما هستند.

تعمیر مایکروفر پاناسونیک قدیمی

ماکروفر پاناسونیک از آن دسته ماکروفرهایی می باشد که در طی چندین سال اخیر ده ها مدل متنوع از این برند و دستگاه به بازار کشور عزیزمان عرضه شده است که قدیمی ترین مدل های ماکروفر این برند هنوز هم بدون هر گونه مشکلی کار می کنند.

تعمیر مایکروفر پاناسونیک قدیمی

از این رو اگر تعمیر ماکروفر پاناسونیک برای شما اهمیت دارد و مایلید که پروسه تعمیرات ماکروفر پاناسونیک قدیمی را انجام دهید، باید به اطلاع شما برسانیم که ما هیچ محدودیتی در خصوص تعمیر ماکروفر پاناسونیک نداریم و تمام مدل های قدیمی و جدید این برند را تعمیر می کنیم.

تعمیر مایکروفر اینورتر پاناسونیک

اگر ماکروفر پاناسونیک شما عزیزان از نوع اینورتر می باشد و تحت هر شرایطی آسیب دیده است، جای نگرانی نیست؛ چرا که ما در آریابهکار به اتفاق تکنسین های مجرب و متخصص پروسه عیب یابی و تعمیر ماکروفر پاناسونیک اینورتر را انجام می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما پروسه تعمیرات ماکروفر پاناسونیک اینورتر را در مجموعه های مجهز و متخصص انجام دهید تا خرابی دستگاه شما بیشتر و بیشتر نشود و نیازی به تعویض قطعات هم نداشته باشید.

نحوه استفاده از دفترچه راهنمای مایکروفر پاناسونیک

نحوه استفاده از دفترچه راهنمای مایکروفر پاناسونیک

برای آنکه بتوانید از ماکروفر پاناسونیک به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، باید دفترچه راهنمای مایکروفر پاناسونیک را به خوبی مطالعه نمایید تا بتوانید بر اساس چارچوبی که کمپانی سازنده برای شما در نظر دارد از این دستگاه استفاده نمایید. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر با نحوه استفاده از ماکروفر پاناسونیک آشنا نیستید، حتما به دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر پاناسونیک مراجعه کنید تا بتوانید با تمام چارچوبی که در این دفترچه نوشته شده اند آشنا شوید و مشکلی برای دستگاه شما عزیزان رخ ندهد.

طریقه باز كردن قفل ماكروفر پاناسونيك

یکی از سوالاتی که ممکن است در طول زمان برای شما در خصوص ماکروفر پاناسونیک پیش بیاید این است که طریقه باز کردن قفل ماکروفر پاناسونیک چگونه است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر شما قفل کودک ماکروفر پاناسونیک را به هر دلیلی فعال کرده اید و نمی توانید اقدام به باز کردن قفل ماکروفر پاناسونیک نمایید، تنها کافیست که دکمه استارت ماکروفر پاناسونیک را 3 ثانیه نگه دارید تا قفل این دستگاه باز شود. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به دفترچه راهنمای استفاده از ماکروفر پاناسونیک مراجعه کنید تا از این طریق مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید.

مقالات مرتبط: تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیر مایکروفر پاناسونیک اصل ژاپن

تعمیر مایکروفر پاناسونیک اصل ژاپن

تمام ماکروفرهای پاناسونیک موجود در بازار ایران از مبدا ژاپن وارد شده اند و این گونه نیست که مدل های متفرقه وارد شوند؛ این در حالی است که معمولا برخی افراد سودجو احتمالا دستگاه متفرقه را به نام ماکروفر پاناسونیک و بدون هر گونه گارانتی به شما بفروشند که بهتر است از فروشگاه های مجاز اقدام به خرید ماکروفر پاناسونیک کنید. با این وجود اگر نیاز به تعمیر مایکروفر پاناسونیک اصل ژاپن دارید، باید به اطلاع شما برسانیم که تمام خدمات عیب یابی و تعمیر ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار بدون هر گونه محدودیتی انجام می شود تا مشکل دستگاه شما رفع گردد.

روند ارائه خدمات تعمیر مایکروویو پاناسونیک در آریابهکار

برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار ما روند ساده ای را برای شما در نظر گرفته ایم تا شما عزیزان بتوانید دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن در آریابهکار تعمیر کنید و نیازی به انجام پروسه های اضافی نداشته باشید. با این وجود اگر مایل هستید تا در اسرع زمان دستگاه شما بصورت تخصصی توسط تکنسین های متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد، می توانید از خدماتی که ما در آریابهکار بصورت تخصصی به شما ارائه می دهیم استفاده کنید. اما روند ارائه خدمات تعمیر ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار چگونه است؟

روند ارائه خدمات تعمیر مایکروویو پاناسونیک در آریابهکار

اولین گام برای تعمیر ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار این است که از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را در سامانه مشتریان آریابهکار توسط تیم پشتیبانی ثبت کنید. سپس هماهنگی های لازم با شما بابت تعمیر این دستگاه صورت خواهد گرفت تا بتوانید در اسرع زمان توسط تکنسین های متخصص و با تجربه ای که در این زمینه دانش لازم و کافی دارند صورت گیرد. همچنین پس از اتمام پروسه تعمیرات ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار، دستگاه در حضور شما تست خواهد شد و گارانتی خدمات نیز به شما ارائه می شود.

از این رو همانگونه که توضیحات لازم و کافی در این زمینه به شما داده شده اند، ما صرفا خدماتی را به شما ارائه می دهیم که آنها را گارانتی کنیم! به عبارتی تعمیر ماکروفر پاناسونیک شما در آریابهکار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و ما تمام تلاش خود را در این فرایند انجام خواهیم داد تا رضایت شما عزیزان را نیز همانند سایر مشتریانی که در طی 3 دهه اخیر به آنها خدمات ارائه کرده ایم را جلب نماییم و بتوانید با خیالی آسوده از این دستگاه بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

کدامیک از مدل ها و مشکلات مایکروویو پاناسونیک در آریابهکار تعمیر می شوند؟

ما در آریابهکار محدودیت بخصوصی در تعمیرات ماکروفر پاناسونیک نداریم و می توانیم تمام مدل های این دستگاه را که از گذشته تا به امروز وارد بازار کشور شده اند را بدون هر گونه محدودیتی تعمیر کنیم. از این رو از مهم ترین مدل های ماکروفر پاناسونیک که ما خدمات عیب یابی و تعمیرات آنرا انجام می دهیم می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST34‎
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل NN-CD 67
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل NN_ST34 NB
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل NN-SM332
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GD692
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل NN-ST266
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل NN-CT65MM
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل ST34HM –
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدلNN-SM33HW
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل NN-GF574M
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل NN-CT 651M
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل NN-CT565
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل NN_ST34
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدلNN-ST34
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل ST34 NB
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل UN-ST34NB
 • تعمیر مایکروویو پاناسونیک مدل NN -SM332

تعمیر مایکروفر پاناسونیک در آریابهکار چقدر رمان می برد؟

تعمیر مایکروفر پاناسونیک در آریابهکار چقدر رمان می برد؟

تعمیر ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار چقدر زمان می برد؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که تعمیر ماکروفر پاناسونیک در آریابهکار بستگی به علت خرابی و میزان خرابی رخ داده در دستگاه شما دارد تا تکنسین های ما بتوانند مشکل دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن ریشه یابی و سپس تعمیر کنند. از این رو ما پیش از آنکه تعمیرات تخصصی این دستگاه را آغاز کنیم، بازه زمانی حدودی تعمیرات را به شما اعلام خواهیم کرد.

چرا برنامه پخت در مایکروویو پاناسونیک اجرا نمی شود؟

چرا با هر بار فشردن دکمه های ماکروفر پاناسونیک، برنامه پخت ماکروفر پاناسونیک اجرا نمی شود؟ این مشکل یا می تواند از طرف دکمه های دستگاه باشد و یا از طرف برد دستگاه! از این رو این مشکل حتما و حتما باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی قرار گیرد تا تعمیرات لازم و کافی صورت گیرد و مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

عالت خاموش شدن ماکروفر پاناسونیک در حین کار

رایج ترین علت خاموش شدن ماکروفر پاناسونیک در حین کار، خرابی برد ماکروفر پاناسونیک و همچنین خرابی ترانس ماکروفر پاناسونیک می باشد که در این مواقع این دو قطعه باید بصورت تخصصی عیب یابی و سپس تعمیر شوند. همچنین توصیه می کنیم پیش از تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک در تهران، یکبار با استفاده از محافظ برق استاندارد اقدام به استفاده از این دستگاه کنید و اگر مشکل رفع شد، سعی کنید صرفا با استفاده از محافظ برق استاندارد از این دستگاه استفاده کنید.

چرا ظروف در داخل ماکروفر پاناسونیک نمی چرخد؟

چرا ظروف در داخل ماکروفر پاناسونیک نمی چرخد؟

در صورتی که با مشکل نچرخیدن ظروف در داخل ماکروفر پاناسونیک روبرو شده اید و نمی توانید مشکل را بر طرف کنید، احتمالا خرابی از جانب کوپلینگ ماکروفر پاناسونیک و یا موتور گردان ماکروفر پاناسونیک شما عزیزان است که این قطعه باید با استفاده از قطعه جایگزین تعویض شود.

علت بسته نشدن درب مایکروفر پاناسونیک

اگر درب ماکروفر پاناسونیک شما بسته نمی شود، به معنای خرابی درب این دستگاه می باشد که تا وقتی این خرابی تعمیر نشود، به هیچ وجه نمی توانید این دستگاه را روشن کنید! چرا که درب ماکروفر پاناسونیک باید بصورت کامل بسته شود تا برد ماکروفر پاناسونیک اجازه روشن شدن را به دستگاه شما بدهد. در غیر اینصورت به هیچ وجه این دستگاه روشن نخواهد شد و باید اقدام به تعمیرات تخصصی این دستگاه کنید. لازم به ذکر می باشد که تعمیر این خرابی نیز بهتر است توسط تکنسین متخصص صورت گیرد.

علت دود کردن ماکروفر پاناسونیک

مشکل دود کردن ماکروفر پاناسونیک یکی از مشکلاتی می باشد که احتمالا ناشی از پر چرب بودن غذایی است که درون دستگاه قرار داده اید! به عبارتی اگر غذای شما به میزان زیادی چربی داشته باشد، مطمئن باشید که دستگاه شما دود خواهد کرد. در این مواقع توصیه می کنیم برنامه پخت ماکروفر پاناسونیک را متوقف کنید و سپس اقدام به خارج کردن غذا و سپس تمیز کردن محیط داخلی ماکروفر پاناسونیک نمایید تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع شود. اما اگر مشکل رفع نشد، باید دستگاه توسط تکنسین های متخصص تعمیر شود.

چرا در با باز کردن درب ماکروفر پاناسونیک فیوز می پرد؟

چرا در با باز کردن درب ماکروفر پاناسونیک فیوز می پرد؟

در صورتی که خرابی خاصی در برد ماکروفر پاناسونیک و یا سایر قطعات این دستگاه وجود داشته باشد، با روشن کردن دستگاه ممکن است با پریدن فیوز خانه روبرو شوید. به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که در صورت بروز چنین خرابی هایی در ماکروفر پاناسونیک حتما اقدام به عیب یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه توسط تکنسین های متخصص و با تجربه کنید تا از این طریق مشکل دستگاه شما رفع شود و سایر لوازم برقی موجود در خانه شما تحت تاثیر منفی این خرابی قرار نگیرند.

آیا قصد دارید تعمیرات مایکروفر، مایکروویو و یا سولاردم پاناسونیک را در منزل تان انجام دهید؟

تعمیر ماکروفر پاناسونیک باید توسط تکنسین هایی که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات دارند به بهترین شکل بصورت تخصصی تعمیر شود تا شما بتوانید از این دستگاه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. با این وجود آیا به فکر تعمیر ماکروفر پاناسونیک هستید؟ ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک تمام خدمات تخصصی که مرتبط با ماکروفر پاناسونیک هستند را به شما عزیزان ارائه می کنیم تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید و مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود.

چطور از نحوه تعمیرات مایکروفر یا مایکروویو پاناسونیک آگاه باشیم؟

در صورتی که پروسه عیب یابی و تعمیرات ماکروفر پاناسونیک شما عزیزان در آریابهکار صورت گیرد، شما از همان ابتدا در روند تعمیرات تخصصی دستگاه قرار خواهید گرفت و از تمام پروسه ای که دستگاه شما در حال سپری کردن آن می باشد آگاه خواهید شد. برای مثال پروسه عیب یابی ماکروفر پاناسونیک در حضور شما توسط تکنسین های مجرب و متخصص با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت می گیرد و سپس تعمیرات تخصصی آن نیز در حضور شما انجام می شود تا با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان ما بسپارید.

همچنین پس از اتمام تعمیرات ماکروفر پاناسونیک، دستگاه در حضور شما عزیزان تست خواهد شد.

درباره شرکت پاناسونیک

پاناسونیک به عنوان یکی از برندهای برجسته و پیشرو در صنعت دیجیتال و الکترونیک، دارای سابقه ای غنی و ریشه هایی مستحکم در فرهنگ ژاپنی است. تأسیس این کمپانی به دست کونوسوکه ماتسوشیتا بازمی گردد که از سال 1918 میلادی فعالیت خود را آغاز نمود. پاناسونیک از آغاز تا کنون، تمرکز خود را بر تولید و توسعه محصولات الکترونیکی و تجهیزات مخابراتی حفظ کرده است و امروزه یکی از برندهای مطرح و البته شناخته شده در سطح جهان با میزان بالایی طرفدار می باشد که این موضوع در کشور عزیزمان نیز صدق می کند.

محصولات پاناسونیک

همانگونه که گفته شد، پاناسونیک یکی از برندهای مطرح و البته شناخته شده در کشورمان می باشد که از گذشته تا به امروز محصولات متنوعی را تولید و روانه بازار جهانی کرده است. با این وجود از مهم ترین محصولات پاناسونیک می توان به آبمیوه گیری، مایکروفر، غذاساز، جاروبرقی، گوشت کوب برقی، ماشین اصلاح، ریش تراش، اتو بخار، سشوار، جارو شارژی، جارو سطلی، چرخ گوشت، مخلوط کن، آبسردکن و… اشاره کرد که هر یک از این دستگاه در مدل های متنوعی تاکنون به بازار ایران عرضه شده اند.

از این رو برای خرید این محصولات در مدل های متنوع می توانید به فروشگاه های مرکزی این دستگاه در شهر و استان خود مراجعه کنید تا دستگاه اورجینال و وارداتی مدنظر خود را تهیه نمایید.

سوالات متداول تعمیر ماکروفر پاناسونیک

چگونه عیب یابی مایکروویو پاناسونیک را انجام دهیم؟

عیب یابی مسائلی که ساده هستند را می توانید در خانه انجام دهید. اما در صورت نداشتن دانش کافی، توصیه می‌شود از کارشناسان تعمیر ماکروفر کمک بگیرید.

تعمیر برد ماکروفر پاناسونیک چه مدت طول می‌کشد؟

به دلیل بالا بودن درخواست‌ها، امکان اعلام مدت زمان معین برای تعمیر برد ماکروفر پاناسونیک امکان ندارد.

چگونه قطعات ماکروفر پاناسونیک را خریداری کنیم؟

در حال حاضر امکان فروش قطعات ماکروفر پاناسونیک به‌صورت جداگانه در فروشگاه آریابهکار میسر نیست.

آیا سینی مایکروفر پاناسونیک قابل تعمیر است؟

خیر. معمولا تعویض سینی ماکروفر پاناسونیک انجام می‌شود.

مقالات تخصصی تعمیر ماکروفر پاناسونیک
سوختن غذا در مایکروفر پاناسونیک
سوختن غذا در مایکروفر پاناسونیک

یکی از مشکلاتی که ممکن است در حین استفاده از مایکروفر پاناسونیک با آن روبرو…

بیشتر بخوانید
دلایل خاموش شدن ماکروفر پاناسونیک
دلایل خاموش شدن ماکروفر پاناسونیک

خاموش شدن ماکروفر پاناسونیک بدون شک یکی از بدترین اتفاق‌هایی است که می‌تواند برای دستگاه…

بیشتر بخوانید
علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک
علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک

روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک از مشکلات متداول و رایجی است که در صورت استفاده غیراصولی…

بیشتر بخوانید
راهنمای استفاده از ماکروفر پاناسونیک
راهنمای استفاده از ماکروفر پاناسونیک

راهنمای ماکروفر پاناسونیک، بدون شک می‌تواند بهترین راهکار ممکن برای استفاده از این دستگاه با…

بیشتر بخوانید
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 13 Comments

 1. با سلام خدمت شما و همکارانتون
  من یه مشکلی با ماکروفرم دارم . وقتی روشنش میکنم بعد از چند ثانیه خاموش میشه.
  این موضوع چنین بار تکرار شده مخصوصا تو هفته اخیر. مشکلش چیه باید چیکارش کنم؟

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ممکن است مشکل دستگاه شما از خرابی میکروسوئیچ آن باشد که باعث میشود ارتباط دستگاه با برد آن قطع شده و دستگاه خاموش شود. برای عیب یابی دقیق تر تعمیر دستگاه میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیرکار را برای خود ثبت کنید.

  1. با سلام،
   بله در مجموعه آریابهکار موتور ماکروفر نیز تعمیر میشود. همچنین برای در صورت نیاز از قطعات اصل و اورجینال نیز برای تعویض استفاده خواهد شد.

 2. سلام و درود به شما دوست عزیز، ماکروفر من غذا رو تعریبا میشه گفت گرم نمیکنه دیگه. باید بیارمش برای تعمیر یا دیگه کارش تمومه؟!!

  1. با سلام،
   ممکن است یکی از قطعات داخلی دستگاه خراب شده باشد مانند دیود، خازن، ترموسوئیچ و … بهتر است برای عیب یابی دستگاه از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

  2. با سلام. باید ماکروفر مورد بررسی قرار گیرد تا منشا دقیق گرم نکردن غذا مشخص شود. شما می توانید با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. هزینه ایاب و ذهات و عیب یابی در مجموعه آریابهکار کاملا رایگان می باشد.

 3. ماکروفر پاناسونیک استفاد میکنم. متاسفانه دربش بسته نمیشه. میترسم فشارش هم بدم ولی بشکنه.نظر شما رو میخواستم بدونم؟

  1. با سلام،
   کاربر عزیز مشکل بسته نشدن درب ماکروفر یکی از مشکلات رایج این دستگاه است که ممکن است به دلیل خرابی فنر درب، ایراد در کلید درب، شکستگی قلاب درب، خرابی پنل، کثیفی لولای درب و موارد دیگری اتفاق بیوفتد. زمانی که با این مشکل مواجه میشوید باید همه موارد دکر شده را بررسی نمایید تا مشکل اصلی را پیدا و برطرف کنید. در صورتی که از توانایی و یا دانش کافی در این زمنیه برخوردار نیستید میتوانید از کمک تعمیرکاران با تجربه ی آریابهکار استفاده کنید. برای درخواست تعمیرکار میتوانید با شماره 02145437 تماس حاصل فرمایید.

 4. سلام. داشتم از ماکروفر استفاده می کردم که یهو خاموش شد و دیگه روشن نشد. قبلش کاملا اوکی بود و درست کار می کرد. علت چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکارش کنم

  1. با سلام. کاربر گرامی این مورد به سبب مشکل در بخش انتقال جریان و یا مشکل در برد دستگاه شما می باشد. برای اطلاع دقیق از اختلال ماکروفر پاناسونیک خود می توانید از خدمات عیب یابی رایگان آریابهکار استفاده نمایید.

 5. سلام دارم خدمتتون. خیلی ممنونم بابت پشتیبانی خوبتون. 2 ساعت بعد تماسم تعمیرکار اومد و تمامی موارد رو برطرف کرد. نهایت تشکر رو ازتون دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214