skip to Main Content
تعمیر کولر گازی مدیا Midea
شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا

تعمیر کولر گازی مدیا، اصلی ترین اقدامی می باشد که در هنگام بروز مشکلات فنی در دستگاه باید صورت پذیرد. در خصوص رویه تعمیر کولر های گازی مدیا و برطرف سازی تمامی نواقص ایجاد شده در آن، باید از یک اصول و چارچوب مشخص پیروی نمایید تا به صورت قطعی تمامی آسیب های وارد شده به دستگاه برطرف گردد و در نهایت سلامت مجدد دستگاه حاصل شود.

مهمترین اصل در تعمیرات کولر گازی مدیا، استفاده از تعمیرکاران متخصص و آشنا با تمامی بخش های داخلی این دستگاه می باشد. این مورد در برطرف سازی تمامی مشکلات و نواقص ایجاد شده در دستگاه بسیار کارآمد بوده و رویه تعمیرات را تضمین می نماید.

برای یافتن و دسترسی راحت به تعمیرکاران متخصص در حوزه تعمیر کولر گازی مدیا، باید به نمایندگی های مجاز و معتبر مراجعه نمایید. این دسته از نمایندگی ها به علت فعالیت کاملا تخصصی در این زمینه، از تکنسین هایی استفاده می نماید که دارای بورد تخصصی باشند و از دانش کاملی در حوزه کاری خود برخوردار باشند.

از طرف دیگر نمایندگی های مجاز و معتبر تعمیر کولر گازی مدیا به کاربران و متقاضیان خود بهترین خدمات و سرویس ها را ارائه می کنند تا یک حس امنیت و آسودگی را برای آنان حاصل نمایند.

در این بخش از مجموعه خدمات تعمیر کولر گازی در تهران در آریابهکار، قصد داریم در خصوص رویه انجام تعمیرات صورت گرفته بر روی کولر های گازی برند مدیا و خدماتی که نمایندگی آریابهکار در این خصوص به کاربران خود ارائه می کند صحبت نماییم. چنانچه در خصوص هریک از بخش های گفته شده در این مقاله سوال و یا ابهامی دارید، می توانید موضوع مورد نظر خود را در بخش کامنت های صفحه قرار دهید تا در کوتاه ترین بازه زمانی پاسخگوی آن باشیم.

فهرست

تعمیرات کولر گازی مدیا

اگر در زمینه کولر های گازی صاحب اطلاعات کاملی باشید و با برنده های متنوع تولید کننده این دسته از دستگاه های سرمایشی آشنا باشید، قطعا با برند مدیا آشنایی کامل دارید. این برند به عنوان یکی از برند های مطرح در بازار ایران شناخته می شود و از استقبال و تقاضای مناسبی برخوردار است.

کولر های گازی مدیا به دلیل ساختار طراحی متفاوت و قابلیت ها و توان بالا در انجام وظایف خود، در بسیاری از منازل قابل مشاهده می باشند. این دسته از وسایل سرمایشی به دلایل مختلفی همچون استفاده های نامناسب، شرایط نگهداری غلط، استفاده بیش از حد توان تعریف شده، عدم نصب و راه اندازی صحیح و برخی دیگر از موارد، دچار آسیب و نقص های فنی می شوند که برای برطرف سازی هریک از آنها باید دستگاه را تعمیر نمایید.

تعمیرات کولر گازی مدیا

تعمیرات کولر گازی مدیا با بررسی بخش های مختلف آن صورت می گیرد تا دلیل و با دلایل ایجاد مشکل پیدا شود. اولین اقدامی که باید صورت پذیرد، ثبت مشاهدات ظاهری دستگاه می باشد. با روشن کردن دستگاه و رصد کردن علائم خرابی، تعمیرکار با تخصص و تجربه کاری خود می تواند احتمال دهد که منشا این آسیب در چه بخشی از دستگاه قرار دارد.

بعد از ثبت مشاهدات، اکنون نوبت به بررسی بخش های داخلی کولر گازی می باشد. برای انجام این کار باید دستگاه باز شود و اصلی ترین بخش های آن مورد بررسی قرار گیرد. برای تست از قطعات داخلی باید از ابزار های تخصصی استفاده شود تا در حذف احتمالات و رسیدن به یقین به تعمیرکار کمک کند.

تعمیر کولر گازی مدیا با تعمیرات و یا تعویض بخش های آسیب دیده به اتمام می رسد و امکان استفاده مجدد از دستگاه حاصل می شود. دقت داشته باشید که تعمیرات صورت گرفته نباید به صورت سطحی انجام شود و باید تمامی مشکلات ایجاد شده به صورت کاملا دقیق ریشه یابی گردد و در نهایت به صورت کامل برطرف گردد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در تهران

اگر قصد دارید تعمیر کولر گازی مدیا خود را در کوتاه ترین بازه زمانی انجام دهید و بهترین نتایج را از آن بگیرید، بهترین اقدامی که باید انجام دهید مراجعه به نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا در تهران می باشد. این نمایندگی به صورت کاملا تخصصی در راستای برطرف سازی مشکلات ایجاد شده در کولر های گازی برند مدیا فعالیت می کند و از بهترین ابزار ها و تجهیزات عیب یابی برخوردار است.

باید بدانید که در زمینه تعمیر کولر گازی مدیا نمایندگی ها و مراکز متعددی دایر گشته است که تنها برخی از آنها از اعتبار و ارزش بالایی برخوردار می باشند. این دسته از نمایندگی ها در قبال اقدامات خود هیچ گونه تعهدی به کاربران نمی دهند و تنها به برطرف سازی سطحی مشکلات دستگاه می پردازند.

اگر می خواهید در بهترین شرایط ممکن اقدام به تعمیر کولر گازی مدیا خود در تهران نمایید، پیشنهاد ما به شما کاربران گرامی مراجعه به نمایندگی های مرکزی و دارای اعتبار بسیار بالا می باشد. چندین نمایندگی در سطح استان تهران مشغول به فعالیت می باشند که به عنوان نمایندگی های معتبر در این حوزه شناخته می شوند که نیاز های شما را به صورت کامل و بدون هیچگونه کاستی پوشش می دهند.

آریابهکار به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های فعال در حوزه تعمیر کولر گازی مدیا شناخته می شود که تخصصی ترین تعمیرات را بر روی این دسته از وسایل سرمایشی انجام می دهند. این نمایندگی از کامل ترین خدمات و سرویس های تعمیرات برخوردار می باشد که در نوبه خود بی نظیر هستند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در تهران تمامی اقدامات صورت گرفته بر روی دستگاه های شما را به صورت کامل و بدون هیچ گونه عیب و نقصی ضمانت می نماید تا در صورت بروز مشکل، به صورت کاملا رایگان اقدام به تعمیرات مجدد آن نماید.

این نمایندگی از یک بخش پشتیبانی بسیار قدرتمند برخوردار می باشد تا در صورت نیاز کاربران، پاسخگوی تمامی سوالات و درخواست های آنان باشد. این پشتیبانی برای تمامی مناطق استان تهران تعریف شده است و محدود به یک ناحیه و یا منطقه خاص نمی باشد.

کاربرانی که قصد تعمیرات کولر گازی خود را در نمایندگی آریابهکار دارند، به هیچ عنوان نیازی به جابجایی دستگاه ندارند و تنها با یک تماس می توانند از تعمیرکاران متخصص این نمایندگی بهره مند شوند. با تماس متقاضیان، تعمیرکاران تخصصی کولر های گازی مدیا به محل تعیین شده مراجعه می نمایند و در همان محل تمامی اقدامات لازم را انجام می دهند.

برای درک بهتر و آشنایی کامل با خدمات این نمایندگی معتبر و مرکزی تعمیر کولر گازی مدیا، پیشنهاد می کنم که بخش خدمات و سرویس های آن را که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت مطالعه نمایید.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی پاناسونیک

شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید تا در ابتدا به پاسخ سوالات خود برسید و سپس درخواست خود را در سامانه مشتریان آریابهکار ثبت نمایید تا هماهنگی های لازم برای شما صورت گیرد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که حتما بصورت کامل مشکل دستگاه خود را شرح دهید. همچنین اگر به واتساپ و تلگرام دسترسی دارید، می توانید از طریق شماره 09190111214 با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید تا از این طریق درخواست خود را ثبت نمایید.

خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در تهران

همان طور که در بخش قبلی هم اشاره نمودیم، آریابهکار به متقاضیان و مخاطبان خود در تهران سرویس ها و خدماتی را می دهد که تمامی آنها به صورت تخصصی در راستای برطرف سازی نیاز های آنان طراحی شده است.

تعمیر کولر گازی مدیا Midea در شرکت آریابهکار توسط متخصصین مجرب انجام می شود. تمامی تعمیرکاران شرکت آریابهکار دوره دیده و به صورت حرفه ای کار تعمیرات را انجام می دهند. بهترین قطعات از نوع فابریک و شرکتی در تعمیرات مورد استفاده قرار می گیرد. خدمات آریابهکار در کوتاه ترین زمان ممکن، با کیفیت بالا ارائه می شود.

خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا

جهت افزایش کیفیت تعمیرات و خدمات شرکت، پس از اتمام کار، گارانتی 90 روزه تعمیرات و فاکتور رسمی ارائه می شود. از جمله مهمترین خدمات آریابهکار در راستای تعمیرات کولر های گازی مدیا به شرح زیر می باشد:
 1. استفاده از تعمیرکاران متخصص و آشنا با تمامی نواقص و چالش های کولر های گازی مدیا
 2. ارسال تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی به محل مورد نظر کاربران
 3. ضمانت تمامی اقدامات صورت گرفته بر روی دستگاه
 4. یک هفته مهلت تست رایگان از دستگاه
 5. تعیین نکردن هیچگونه قید و شرطی در ضمانت نامه
 6. استفاده از قطعات 100% اورجینال با گواهی اصالت کالا
 7. تعویض قطعات در صورت لزوم. اولویت انجام کار با تعمیرات قطعات است.
 8. ارائه فاکتور رسمی با کد رهگیری
 9. تعیین قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه
 10. ارائه مشاوره رایگان و کاملا تخصصی
 11. پشتیبانی از تمامی محله های استان تهران
 12. استفاده از بروز ترین ابزار های تعمیرات
 13. تست و چکاپ گیری قبل و بعد از تعمیرات
 14. ارائه جامع ترین سرویس های تعمیرات کولر گازی مدیا

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، در واقع تنها برخی از خدمات و سرویس هایی می باشد که در نمایندگی تعمیرات آریابهکار در اختیار کاربران قرار داده می شود. برای دریافت کامل خدمات تعمیر کولر گازی مدیا می توانید با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید و درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید.

خدمات آریابهکار در زمینه تعمیر کولر گازی مدیا

خدمات آریابهکار جهت رفاه حال مشتریان با پایین ترین هزینه می باشد که شامل موارد زیر است:

 1. جابجایی و نصب کولر در محل جدید
 2. شارژ گاز
 3. رفع مسدودیت شیر انبساط
 4. عیب یابی روشن نشدن کولر
 5. ریست کردن برنامه و تنظیمات
 6. تعمیر ترموستات کولر
 7. تعمیر برد اصلی
 8. رفع نشتی لوله های کولر
 9. تعمیر بادگردان دستگاه
 10. و…

جهت دریافت خدمات ویژه آریابهکار می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید.

هزینه های تعمیرات کولر گازی مدیا

تا مشخص نشدن نوع خرابی، نمی توان هزینه تعمیرات را تعیین کرد. با تماس با شماره های ذکر شده و آگاعی کارشناسان ما از نوع خرابی، کارشناسان شما را نسبت به هزینه ها آگاه خواهند کرد.

پس از اتمام کار زیر هزینه ها به همراه فاکتور رسمی به شما ارائه می شود.

هزینه های تعمیرات کولر گازی مدیا

در صورت وجود مشکل قبل در زمان اعتبار گارانتی تعمیر مجدد به صورت رایگان انجام می شود.

تمامی هزینه ها در آریابهکار به نرخ اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی اینورتر

مشکلات متداول کولر گازی مدیا

در صورت مشاهده هر کدام از موارد زیر سریعا جهت تعمیر کولر گازی میدیا خود اقدام کنید:

 1. خاموش نشدن کولر گازی با کنترل
 2. گرم شدن ناگهانی باد اسپیلت
 3. نشت آب از پنل داخلی
 4. سر و صدای بیش از حد فن
 5. کاهش عملکرد دستگاه
 6. برفک زدن لوله های کولر
 7. خاموش و روشن شدن های ناگهانی
 8. فشار بسیار زیاد روی برق هنگام روشن شدن
 9. نمایش کلمه ارور هنگام روشن کردن دستگاه
 10. و…

مشکلات متداول کولر گازی مدیا

این ها بخشی از مشکلاتی است که ممکن است برای انواع کولر گازی برند مدیا پیش بیاید.

جهت کاهش هزینه های خود بهتر است سریعا اقدام به رفع مشکل کنید تا مشکل دیگری در کنار آن به وجود نیاید.

نکات مهم در استفاده و نگهداری کولر گازی میدیا

 • کولر گازی را به طور گردگیری و تمیز کنید.
 • از وسایل گرمازا، هنگام کارکرد کولر استفاده نکنید.
 • فیلتر های هوا کولر را مرتبا تمیز کنید.
 • از کولر آبی و کولر گازی همزمان استفاده نکنید.
 • یونیت خارجی کولر را در سایه قرار دهید.
 • سعی کنید از تمام قدرت کولر استفاده نکنید.

عیب یابی تخصصی اسپلیت میدیا در نمایندگی مرکزی آریابهکار

اولین گام برای تعمیر کولر گازی میدیا این نیست که شما دستگاه گران قیمت خود را به فردی که صرفا تعمیرات جزئی را آشنا می باشد بسپارید، تا با استفاده از ابزارهایی که دارد اقدام به تعمیر دستگاه نماید! به عبارتی همان گونه که ساخت کولر گازی میدیا دارای یک پروسه طولانی می باشد، به همان طریق تعمیر کولر گازی میدیا نیز دارای روند مخصوص به خود است که اگر این روند توسط کارشناس صورت گیرد، مطمئنا دستگاه شما تعمیر خواهد شد و نیازی به تعویض قطعات کلیدی در این زمینه نخواهید داشت.

با این وجود باید به اطلاع شما برسانیم که اولین گام برای تعمیر کولر گازی میدیا، عیب یابی تخصصی این دستگاه توسط تکنسین هایی می باشد که دارای دانش لازم و کافی هستند و می توانند به بهترین شکل ممکن اقدام به تعمیرات نمایند. از این رو برای اینکه دستگاهی مانند کولر گازی میدیا تعمیر شود، نیاز به تکنسین تعمیرکار مجرب و متخصصی است که بتواند در ابتدا علت خرابی کولر گازی میدیا را ریشه یابی نماید و سپس تعمیرات تخصصی را بر روی دستگاه شما پیاده سازی کند و در نهایت از آن همانند روز اول استفاده کنید.

به همین طریق، ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا در ابتدا با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به عیب یابی تخصصی کولر گازی میدیا توسط تکنسین ها در حضور شما خواهیم کرد تا مشکل دستگاه شما در ابتدا بدون هر گونه حدس و گمانی ریشه یابی گردد و بتوانید از آن همانند روز اول استفاده کنید. با این وجود اگر به فکر تعمیرات اصولی کولر گازی میدیا هستید، بدون شک خدمات تخصصی آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی میدیا در اختیار شما می باشد تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

تعمیر کولر گازی میدیا با ضمانت نامه بی قید و شرط

در صورتی باید با خیالی آسوده به تعمیرکار کولر گازی میدیا در خصوص تعمیرات کولر گازی میدیا اعتماد کنید که در ازای خدماتی که به شما ارائه می دهد، گارانتی به شما تعلق گیرد. به عبارتی اگر تعمیرکار کولر گازی میدیا که مدعی تعمیرات تخصصی این دستگاه می باشد و در ازای خدماتی که به شما ارائه می دهد هیچ گونه گارانتی به شما تعلق نگیرد، مطمئنا خدماتی که به شما ارائه می دهد بی ارزش هستند و این موضوع متاسفانه به میزان زیادی دیده می شود.

تعمیر کولر گازی میدیا با ضمانت نامه بی قید و شرط

برای مثال اگر شما به یک فرد بی تجربه در این زمینه اعتماد کنید، بدون اینکه گارانتی بخصوصی به شما ارائه دهد، اقدام به تعمیرات می کند و اگر پس از دو یا سه ساعت از تعمیرات کولر گازی میدیا با خرابی قبلی روبرو شدید، هیچ گونه تعهدی در خصوص خرابی نخواهد داشت و شما عزیزان نیز باید با هزینه جداگانه اقدام به تعمیرات مجدد این دستگاه نمایید تا از این طریق مشکل شما رفع شود. از این رو آیا منطقی است که پروسه تعمیرات کولر گازی میدیا را که یک دستگاه گران قیمت می باشد را به چنین افرادی سپرد؟!

لازم به ذکر است که ما در آریابهکار اگر ساده ترین و پیچیده ترین خدمات در زمینه تعمیر کولر گازی میدیا را به شما عزیزان ارائه دهیم، آنرا شامل گارانتی طولانی مدت آریابهکار خواهیم کرد که بتوانید با خیالی آسوده به تکنسین های ما اعتماد کنید و پس از تعمیرات نیز با خیالی آسوده از آن استفاده نمایید. از این رو ما گارانتی 90 روزه را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که در ازای هر یک از خدمات به شما عزیزان تعلق می گیرد. اما منظور از گارانتی و ضمانت نامه بی قید و شرط کولر گازی میدیا چیست؟

در صورتی که شما پس از تعمیرات در بازه زمانی گارانتی با خرابی قبلی دستگاه خود روبرو شدید، بدون هر گونه هزینه ای پروسه تعمیرات دستگاه شما مجددا توسط کارشناسان آریابهکار انجام خواهد شد و می توانید از این دستگاه بدون هر گونه خرابی استفاده کنید.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی هیتاچی

تعمیرات کولر گازی و اسپلیت میدیا با قطعات 100% اورجینال

زمانیکه تکنسین های تعمیرکار آریابهکار متوجه بروز هر گونه خرابی در قطعه یا قطعات کولر گازی میدیا می شوند، در ابتدا آنها را با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا عیب یابی تخصصی می کنند تا از این طریق مشکل دستگاه شما صرفا با هزینه تعمیرات جزئی رفع مشکل شود و نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید. اما گاهی اوقات ممکن است این قطعه یا قطعات بقدری آسیب دیده باشند که به هیچ وجه امکان تعمیر آنها وجود نداشته باشد. با این وجود در این مواقع راهکار چیست؟ بهترین راهکار در این شرایط، تعویض قطعات است.

برای مثال اگر برد کولر گازی میدیا شما عزیزان در اثر فشار بیش از حدی ذوب شده است و تکنسین تعمیرکار آریابهکار نمی تواند پروسه تعمیرات تخصصی را بر روی آن پیاده سازی کند، پروسه تعمیرات بدون شک راهکار مشکل دستگاه شما نخواهد بود و باید پروسه تعویض برد کولر گازی میدیا صورت گیرد تا مشکل دستگاه شما رفع گردد. از این رو ما قطعه سوخته را با استفاده از قطعات وارداتی تعویض خواهیم کرد تا بتوانیم مشکل دستگاه شما را به بهترین شکل ممکن رفع نماییم.

لازم به ذکر است که برای تعویض قطعات، ما از قطعات وارداتی و شرکتی استفاده خواهیم کرد که این مورد از خدمات آریابهکار نیز شامل گارانتی طولانی مدت خواهد شد و می توانید نتیجه مطلوبی را کسب کنید. از این رو اگر پروسه تعویض قطعات در آریابهکار بر روی دستگاه شما انجام شود، ما گارانتی طولانی مدت به شما ارائه خواهیم کرد که با خیالی آسوده این پروسه بر روی دستگاه شما صورت گیرد و بتوانید بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

تعمیرات اسپلیت مدیا با 7 روز تست رایگان

تعمیرات اسپلیت مدیا با 7 روز تست رایگان

علیرغم اینکه ما در ازای خدماتی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی طولانی مدت شامل خدمات ما می شوند، 7 روز تست رایگان نیز به شما ارائه خواهد گردید که از روز اول تحویل دستگاه به شما عزیزان آغاز می شود. در این بازه زمانی شما می توانید با خیالی آسوده از کولر گازی میدیا خود استفاده کنید و نگرانی بخصوصی در خصوص تعمیرات کولر گازی میدیا نداشته باشید. از این رو این مورد نیز بدون هر گونه استثنایی به تمام مشتریان آریابهکار ارائه خواهد گردید.

سرویس کولر گازی میدیا با بهترین خدمات

کولر گازی میدیا با توجه به اینکه یکی از بهترین و گران قیمت ترین مدل های کولر گازی در بازار ایران می باشد، به همان میزان نیز نیاز به نگهداری اصولی دارد تا هم در طول زمان کارایی خود را از دست ندهد و هم اینکه بتوانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خرابی استفاده کنید. با این وجود توصیه کلیدی که برای شما داریم این است که حتما در فواصل زمانی مختلفی اقدام به سرویس تخصصی کولر گازی میدیا توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایید تا از این طریق طول عمر مفید دستگاه شما افزایش یابد.

برای سرویس دقیق و تخصصی کولر گازی میدیا می توانید از خدمات تخصصی آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا استفاده نمایید تا از این طریق از دستگاه خود به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این پروسه طولانی مدت نیست و سریعا توسط تکنسین تعمیرکار صورت خواهد گرفت (بستگی به دستگاه شما دارد). با این وجود برای انجام هماهنگی های لازم با تیم پشتیبانی آریابهکار در ارتباط باشید تا هماهنگی های لازم انجام شود و تکنسین در محل شما حاضر شود.

لازم به ذکر است که است که سرویس کولر گازی میدیا بهتر است سالانه حداقل یکبار صورت گیرد تا اگر مشکلی در این دستگاه در حال رخ دادن می باشد، رفع گردد.

تعمیرکار کولر گازی میدیا

تعمیرکار کولر گازی میدیا

تعمیرکار کولر گازی میدیا در آریابهکار به افراد متخصص و کارشناسی گفته می شود که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی کولر گازی میدیا دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه شما را انجام دهند. اما این در حالی است که در برخی تعمیرگاه ها، افرادی که تعمیرکار جاروبرقی هستند، به محل شما اعزام خواهند شد که نتیجه این تعمیرات از همان ابتدا مشخص می باشد. از این رو توصیه می کنیم پروسه عیب یابی و تعمیر کولر گازی میدیا را به تکنسین های مجرب در نمایندگی کولر گازی میدیا بسپارید تا مشکل شما رفع گردد.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا

کدام یک از مناطق تهران تحت پوشش نمایندگی تعمیرات کولر گازی میدیا قرار می گیرند؟ در پاسخ به این سوال باید به اطلاع شما برسانیم که تمام مناطق 22 گانه تهران تحت پوشش خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات کولر گازی میدیا قرار می گیرند و از این طریق شما می توانید اقدام به عیب یابی و تعمیر کولر گازی میدیا خود نمایید. از این رو اگر ساکن تهران هستید و با خرابی کولر گازی میدیا روبرو شده اید، توصیه ای که برای شما داریم این است که 0 تا 100 پروسه تعمیر کولر گازی میدیا را به تعمیرکاران مجرب و متخصص در نمایندگی این دستگاه بسپارید.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی هایسنس

چرا برای تعمیر کولر گازی میدیا به آریابهکار مراجعه کنیم؟

آریابهکار با بیش از 3 دهه تجربه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در تهران به عنوان یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران و همچنین به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی میدیا در تهران می باشد که همواره به دلیل همکاری با تکنسین های مجرب و متخصص، خدمات تخصصی ای را به شما ارائه می دهد تا بتوانید مشکل دستگاه خود را یکبار برای همیشه تعمیر کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی هم نداشته باشید. از این رو توصیه می کنیم پروسه عیب یابی و تعمیر کولر گازی میدیا را به نمایندگی آریابهکار بسپارید تا مشکل یکبار برای همیشه رفع گردد.

مزایای ثبت آنلاین درخواست تعمیرات در نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا

مزایای ثبت آنلاین درخواست تعمیرات در نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا

از مهم ترین و اصلی ترین مزایای تعمیر کولر گازی میدیا در نمایندگی مرکزی آریابهکار این است که تمام پروسه عیب یابی و تعمیر دستگاه شما توسط تکنسین های مجرب و متخصصی انجام می شود که در این زمینه دانش لازم و کافی دارند و با تمام مدل های کولر گازی میدیا آشنا هستند و دید فنی و مهندسی به هر یک از این دستگاه ها دارند. همچنین یکی دیگر از مزایای تعمیر کولر گازی میدیا در نمایندگی مرکزی این است که ما در آریابهکار در ازای هر یک از خدماتی که به شما ارائه می دهیم، گارانتی رسمی و شرکتی به شما تعلق خواهد گرفت.

تعمیرگاه تخصصی تعمیر کولر گازی میدیا در تهران

همان گونه که گفته شد، آریابهکار به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه تخصصی تعمیر کولر گازی میدیا در تهران است که به دلیل همکاری با تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به شما است تا بتوانید مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید و تا حدامکان نیازی به تعویض قطعات کلیدی نداشته باشید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیر کولر گازی میدیا را تحت هر شرایطی صرفا در تعمیرگاه مرکزی این دستگاه انجام دهید تا مشکل به بهترین شکل ممکن تعمیر شود.

راهنمای خدمات پس از فروش کولر گازی میدیا در تهران

راهنمای خدمات پس از فروش کولر گازی میدیا در تهران

در خصوص خدمات پس از فروش کولر گازی میدیا در تهران باید به اطلاع شما برسانیم که ما در آریابهکار هیچ محدودیتی در خصوص تعمیرات کولر گازی میدیا در هر مدل نداریم. به عبارتی اگر با هر مشکل جزئی و کلی در کولر گازی میدیا روبرو شده اید و نمی توانید آنرا تعمیر کنید، ما به همراه تکنسین های مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هستیم تا بتوانیم مشکل را تعمیر کنیم. بنابراین لازم به ذکر است که ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی میدیا هیچ گونه محدودیتی در خصوص تعمیرات و تعویض قطعات کولر گازی میدیا نداریم.

مناطق تحت پوشش نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی مدیا در تهران

کدام یک از مناطق تهران تحت پوشش نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا قرار می گیرند؟ با توجه به اینکه شعب تعمیراتی ما در تهران قرار دارند، ما به تمام مناطق 22 گانه تهران خدمات عیب یابی و تعمیر کولر گازی مدیا را ارائه می دهیم تا از این طریق بتوانید مشکل دستگاه خود را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید و نیازی به مراجعه به تعمیرگاه های بی اصالت نداشته باشید!

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که اگر ساکن مناطق 22 گانه تهران هستید و مایل به تعمیرات دستگاه خود در نمایندگی مرکزی کولر گازی مدیا هستید، از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع زمان تکنسین های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا به محل شما اعزام شوند و پروسه تعمیرات این دستگاه را در محل شما انجام دهند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در شمال تهران

اگر ساکن شمال تهران هستید و به هر دلیلی کولر گازی مدیا شما آسیب دیده است و نمی توانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید، توصیه ای که برای شما داریم این است که در تعمیرات کولر گازی مدیا عجولانه تصمیم نگیرید و اجازه دهید تا این پروسه به بهترین شکل ممکن توسط تکنسین های متخصص و مجرب صورت گیرد. لازم به ذکر می باشد که تعمیر کولر گازی مدیا در شمال تهران توسط آریابهکار به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی مدیا در تهران بصورت تخصصی انجام می شود.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در شمال تهران

از این رو برای انجام هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین تعمیرکار کولر گازی مدیا می توانید با شماره های مندرج در ارتباط باشید. برخی از مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در شمال تهران عبارتند از:
نیاورانسوهانکتجریش
اقدسیهفرمانیهجردن
درکهکامرانیهالهیه
ونکزعفرانیهجماران
قلهکازگلآجودانیه
داودیهدروسلویزان
محمودیهدزاشیبظفر و…

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی میدیا

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در مرکز تهران

در مرکز تهران با توجه به ترافیک بالایی که وجود دارد، احساس خواهید کرد که نمی توانید از خدمات تخصصی در نمایندگی مرکزی تعمیرات کولر گازی مدیا استفاده کنید؛ اما این گونه نیست و ما به مرکز تهران نیز خدمات عیب یابی و تعمیرات کولر گازی مدیا را نیز ارائه می دهیم. از این رو اگر نیاز به تعمیرات تخصصی کولر گازی مدیا دارید، می توانید از خدمات تخصصی ما در آریابهکار استفاده کنید تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی هم نداشته باشید. برخی از مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در مرکز تهران عبارتند از:

توانیرعباس آبادعشرت آبادمنیریهیوسف آباد
امیر آبادایرانشهرپامنارآرژانتینبهجت آباد و…

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در شرق تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در شرق تهران

از آنجاییکه شعبه مرکزی آریابهکار در شرق تهران واقع شده است، ما تمام خدمات تعمیرات کولر گازی مدیا را در این منطقه تحت پوشش قرار داده ایم و از این رو می توانید از طریق شماره های مندرج با تیم پشتیبانی آریابهکار ارتباط بگیرید تا هماهنگی های لازم با شما صورت گیرد و تکنسین تعمیرکار آریابهکار در سریع ترین حالت ممکن به محل شما اعزام شود.

برخی از مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در شرق تهران عبارتند از:

تهرانپارسحکیمیهنارمکشمیران نوهروی
قنات کوثرپاسدارانمجیدیهتسلیحاتمدائن
وحیدیهتهران نونیرو هواییپیروزیصفا و …

تعمیرگاه تخصصی تعمیر کولر گازی مدیا در جنوب شرق تهران

همچنین لازم به ذکر است که ما به تمام مناطق جنوب شرق تهران نیز خدمات عیب یابی و تعمیرات کولر گازی مدیا نیز ارائه می دهیم و شما می توانید از طریق خدمات تخصصی ما اقدام به تعمیرات تخصصی این دستگاه نمایید و مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه تعمیرات کولر گازی مدیا را در جنوب شرق تهران به تکنسین های نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا در تهران بسپارید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در غرب تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در غرب تهران

با توجه به درخواست های متعددی که در زمینه تعمیرات کولر گازی مدیا در غرب تهران صورت گرفته اند، ما دامنه خدمات خود را به غرب تهران نیز گسترش داده ایم و اگر ساکن غرب تهران هستید و نیاز به تعمیرات کولر گازی مدیا دارید، می توانید از خدمات تخصصی ما اقدام به تعمیرات تخصصی دستگاه خود نمایید. برخی از مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا در غرب تهران عبارتند از:
پونکصادقیهشهرک هما
سعادت آبادشهرانشهرک راه آهن
شهرزیباجنت آبادسازمان آب
شهرک غربشاهینشهرک پرواز
باغ فیضگیشاتوحید و…

تعمیرگاه تخصصی تعمیر کولر گازی مدیا در جنوب غرب تهران

یکی دیگر از مناطقی که تحت پوشش نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا در تهران قرار دارد، جنوب غرب تهران می باشد که ما به تمام محله هایی که در این منطقه قرار دارند، خدمات عیب یابی و تعمیرات کولر گازی مدیا ارائه می دهیم تا از این طریق بتوانید درخواست خود را ثبت کنید و دستگاه شما در اسرع زمان توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر شود. از این رو در مناطق جنوب غرب تهران ساکن هستید و نیاز به تعمیرات کولر گازی مدیا دارید، می توانید بر روی کارشناسان ما حساب کنید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در جنوب تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در جنوب تهران

همچنین اگر ساکن جنوب تهران هستید و نیاز به تعمیرات کولر گازی مدیا دارید، می توانید با استفاده از خدمات تخصصی آریابهکار به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات کولر گازی مدیا، اقدام به تعمیرات تخصصی دستگاه خود کنید و دیگر نیازی به خدمات افراد بی تجربه و کم تجربه در این زمینه نداشته باشید. از این رو ما در آریابهکار آماده ارائه خدمات تخصصی به شما هستیم تا مشکل شما یکبار برای همیشه رفع گردد. برخی از مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در جنوب تهران عبارتند از:
امیریهافسریهخراسانشوش
فلاحنازی آبادمشیریهشهر ری
نعمت آباددولت آبادصالح آبادخزانه
منیریهامیر بهادرمولویجوادیه، سیروس و…

همچنین بخوانید: تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا Midea و ثبت درخواست خدمات

برای تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا در تهران و ثبت درخواست خدمات می توانید از طریق شماره مرکزی 02145437 اقدام نمایید و از این طریق هم سوالات خود را در خصوص تعمیرات کولر گازی مدیا بپرسید و هم اینکه هماهنگی های لازم را انجام دهید تا تکنسین تعمیرکار کولر گازی مدیا در اسرع زمان به محل شما اعزام شود و پروسه تعمیرات این دستگاه را برای شما انجام دهد. همچنین می توانید از طریق واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 با تیم پشتیبانی ما در آریابهکار در ارتباط باشید و از این طریق درخواست خود را ثبت کنید.

سرویس کولر گازی مدیا

به پروسه ای تخصصی گفته می شود که یک تکنسین با اصالت و با تجربه که حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی کولر گازی مدیا دارد با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا اقدام به بازبینی دستگاه شما می کند تا از این طریق مطمئن شود که دستگاه شما بدون هر گونه خرابی به بهترین شکل ممکن در حال کار می باشد. با این وجود در طی این پروسه اگر تکنسین تعمیرکار متوجه بروز یک خرابی خاصی در این دستگاه شود، آنرا تعمیر می کند تا مانع گسترش این خرابی شود و در طول زمان نیازی به تعویض قطعات نداشته باشید.

سرویس کولر گازی مدیا

توجه داشته باشید که سرویس کولر گازی مدیا باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص صورت گیرد؛ چرا که هر فردی دانش لازم و کافی برای بررسی این دستگاه را ندارد و نمی تواند به سادگی اقدام به سرویس کولر گازی مدیا کند! اما اگر پروسه سرویس کولر گازی مدیا را رها کنید و در طی چندین سال حتی یکبار هم اقدام به سرویس این دستگاه نکنید، خودتان را باید برای خرابی هایی که در پیش روی شما قرار دارند آماده کنید!

به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که حداقل هر سال یکبار اقدام به سرویس دوره ای کولر گازی مدیا کنید و اما این در حالی است که از نظر کارشناسان در این زمینه باید حداقل هر 6 ماه یکبار اقدام به سرویس این دستگاه کنید.

آیا سرویس کولر گازی مدیا هر ساله لازم است؟

در فصول گرم سال بدون شک شما از کولر گازی مدیا برای بازه زمانی طولانی در طول روز ممکن است استفاده کنید. با این وجود آیا سرویس کولر گازی مدیا باید هر ساله صورت گیرد؟ با توجه به کیفیت بالای کولر گازی مدیا، آیا باید اقدام به سرویس دوره ای کولر گازی مدیا کنیم؟ اینکه کولر گازی مدیا یک دستگاه با کیفیت می باشد، هیچ انکاری در آن نیست و اما این بدین معنا نیست که شما می توانید از این دستگاه برای چندین سال بدون هر گونه خدمات سرویس دوره ای استفاده کنید!

با این وجود در صورتی که مایل هستید تا کولر گازی مدیا شما برای چندین سال بدون هر گونه خرابی برای شما کار کند و نیازی به تعمیرات و تعویض قطعات کولر گازی مدیا نداشته باشید، تنها یک راهکار پیش روی شما است و آن هم سرویس دوره ای کولر گازی مدیا توسط تکنسین های مجرب و متخصصی است که در این زمینه دانش لازم و کافی دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن پروسه عیب یابی و تعمیرات این دستگاه را انجام دهند!

از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که هر سال یکبار حداقل اقدام به سرویس دوره ای کولر گازی مدیا توسط تکنسین های مجرب و متخصص نمایید تا اگر مشکلی در این دستگاه دیده شد، همانجا توسط تکنسین های مجرب و متخصص تعمیر شود. با این وجود سرویس کولر گازی مدیا یک پروسه بسیار مهم است و حتما باید آنرا بصورت برنامه ای مدون انجام دهید تا مانع بروز هر گونه خرابی در کولر گازی مدیا شوید.

تعمیرات کولر گازی مدیا در آیابهکار با چه نوع ضمانتی انجام می شود؟

در صورتی که شما پروسه عیب یابی و تعمیر کولر گازی مدیا را در نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا انجام دهید، برخلاف مراکز تعمیراتی که دانشی در این زمینه ندارند، به شما گارانتی بلند مدت تعلق خواهد گرفت تا از این طریق با خیالی آسوده دستگاه خود را به کارشناسان مجرب بسپارید و نگرانی خاصی در خصوص تعمیرات کولر گازی مدیا نداشته باشید. به همین دلیل توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه تعمیر کولر گازی مدیا را در نمایندگی مجرب و متخصص این دستگاه انجام دهید تا مشکل یکبار برای همیشه رفع گردد.

تعمیرات کولر گازی مدیا در آیابهکار با چه نوع ضمانتی انجام می شود؟

لازم به ذکر است که آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا در تهران بابت تمامی خدماتی که به شما ارائه می دهد، گارانتی 90 روزه بلند مدت به شما تعلق خواهد گرفت و به همین ترتیب شما می توانید با خیالی آسوده پروسه تعمیرات کولر گازی مدیا را به کارشناسان مجرب و متخصص ما بسپارید. اما منظور از گارانتی تعمیرات کولر گازی مدیا چیست؟ منظور از ضمانت نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا، این است که اگر با خرابی قبلی در این دستگاه روبرو شدید، تمام پروسه تعمیرات بصورت رایگان برای شما صورت خواهد گرفت.

به همین ترتیب پس از آنکه پروسه تعمیرات کولر گازی مدیا شما توسط کارشناسان ما به اتمام رسید، ضمانت نامه 90 روزه به شما تعلق خواهد گرفت.

ارائه کلیه خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی مدیا در تمامی مناطق تهران

نیاز به خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی مدیا در مناطق تهران دارید؟ مایل هستید تمام این موارد بصورت تخصصی و انحصاری برای شما صورت گیرند؟ ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا تمام خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی مدیا را در تمام مناطق تهران به شما ارائه می دهیم تا بتوانید از این دستگاه همانند روز اول استفاده کنید و نیازی به تعویض قطعات کلیدی هم نداشته باشید و یکبار برای همیشه بتوانید دستگاه خود را تعمیر نمایید.

اما یک نکته اساسی در خصوص نصب کولر گازی مدیا وجود دارد و آن هم این است که اگر پروسه نصب کولر گازی مدیا را بصورت صحیح انجام ندهید، اولین عاملی می باشد که می تواند منجر به خرابی دستگاه شما شود. بنابراین اگر شما از کولر گازی مدیا حتی به بهترین شکل ممکن هم استفاده کنید و اما پروسه نصب کولر گازی مدیا بصورت صحیح انجام نشده باشد، بدون شک با مشکلات متعددی روبرو خواهید شد که هم هزینه تعمیراتی قابل توجهی را به شما تحمیل خواهند کرد و هم باید گرمای تابستان را تحمل کنید.

به همین ترتیب توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه نصب کولر گازی مدیا حتما توسط کارشناسان مجرب و متخصص صورت گیرد.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیر کولر گازی مدیا در تهران

معرفی نمایندگی رسمی تعمیر کولر گازی مدیا در تهران

آریابهکار یکی از قدیمی ترین مجموعه های تعمیراتی در تهران با بیش از 3 دهه تجربه مستمر با رضایت بالای مشتریان می باشد که در طی تمام این دوران تمام تلاش خود را کرده است تا مشکل دستگاه شما به بهترین شکل ممکن تعمیر شود و نیازی به تعویض قطعات کلیدی در دستگاه خود نداشته باشید! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه تعمیرات کولر گازی مدیا را صرفا در نمایندگی مرکزی این دستگاه در آریابهکار انجام دهید تا مشکل دستگاه شما یکبار برای همیشه تعمیر شود و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

همچنین بخوانید: تعمیر ماکروفر میدیا

تفاوت نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا با سایر نمایندگی ها و مراکز

یکی از تفاوت های بارز نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا نسبت به سایر مراکز تعمیراتی این است که تمام خدماتی که در نمایندگی مرکزی تعمیرات کولر گازی مدیا انجام می شوند، به همراه گارانتی بلند مدت خواهند بود و به همین ترتیب شما می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را در نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی مدیا، تعمیر کنید. همچنین هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا نسبت به سایر مجموعه ها بسیار کمتر است و این گونه نیست که دستگاه شما با همان نرخ تعمیر شود!

لازم به ذکر است که اگر قطعه ای در کولر گازی مدیا شما سوخته باشد و به هیچ وجه امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد و این موضوع توسط کارشناسان تائید شده باشد، در نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی مدیا این قطعه با استفاده از قطعه وارداتی و شرکتی برای شما تعویض خواهد شد و اما در سایر مجموعه های تعمیراتی از قطعات متفرقه استفاده خواهد شد و این در حالی است که با این وجود هم هزینه بالایی از شما دریافت خواهند کرد! به همین ترتیب توصیه می کنیم به این موضوع مهم هم اهمیت دهید.

چرا کولر گازی مدیا خاموش شده و دیگر روشن نمی شود؟

در صورتی که کولر گازی مدیا شما عزیزان خاموش شده است و نمی توانید آنرا روشن کنید، می تواند یا نشان دهنده سوختن و از کار افتادن برد کولر گازی مدیا باشد و یا می تواند نشان دهنده از کار افتادن سیستم سرمایش این دستگاه باشد! با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که در چنین مواقعی به هیچ وجه ریسک نکنید و به دکمه های دستگاه فشار وارد نکنید؛ چرا که این یک خرابی اساسی در کولر گازی مدیا می باشد و حتما و حتما باید توسط کارشناسان مجرب و متخصص عیب یابی و تعمیر شود.

چرا کولر گازی مدیا خاموش شده و دیگر روشن نمی شود؟

از این رو اگر با مشکل خاموشی کولر گازی مدیا روبرو شده اید، باید تکنسین تعمیرکار با استفاده از ابزارهای تعمیراتی خود اقدام به عیب یابی دقیق دستگاه شما نماید تا مشکل اصلی ریشه یابی و سپس تعمیر شود.

چرا گولر گازی مدیا سرمایش ندارد؟

اگر سرمای کولر گازی مدیا شما نسبت به روزهای قبل کم شده است و این میزان کاهش را به خوبی احساس می کنید، یا شارژ گاز کولر گازی مدیا به اتمام رسیده است و یا اینکه سیستم خنک کننده کولر گازی مدیا شما مختل شده! با این وجود در این مواقع نیز نیاز به تکنسین های متخصص دارید که بتوانند مشکل اصلی را ریشه یابی و سپس تعمیر کنند. در خصوص شارژ گاز کولر گازی مدیا نیز باید به اطلاع شما برسانیم که باید با گاز مخصوص در این زمینه صورت گیرد و این گونه نیست که شما بتوانید به سادگی آنرا انجام دهید!

همچنین اگر مشکل از موتور کولر گازی مدیا باشد، در صورتی که پروسه تعمیرات آنرا در آریابهکار انجام دهید، تکنسین های ما تمام تلاش خود را برای احیای موتور کولر گازی مدیا انجام خواهند داد تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی و سپس تعمیر شود. اما سایر مجموعه های تعمیراتی بدون اینکه اقدام به عیب یابی و تعمیرات آن کنند، اقدام به تعویض موتور کولر گازی مدیا می کنند.

علت تولید صدای غیر عادی در کولر گازی مدیا در حین کار چیست؟

زمانیکه شما کولر گازی مدیا را روشن می کنید، با روشن شدن این دستگاه صدایی را خواهید شنید که نشان دهنده روشن بودن کولر گازی مدیا می باشد و این صدای نسبتا کم کاملا عادی می باشد و باید آنرا بشنوید؛ این در حایل است که در مدل های نسل جدید کولر گازی مدیا شاهد این هستیم که این میزان صدا به کمترین حالت خود رسیده است. اما تصور کنید که اقدام به روشن کردن کولر گازی مدیا کرده اید و متوجه صدای زیادی در این دستگاه شده اید که تاکنون آنرا نشنیده اید! آیا نشان دهنده خرابی می باشد؟

علت تولید صدای غیر عادی در کولر گازی مدیا در حین کار چیست؟

بدون شک هر گونه صدایی که نسبت به روز قبل در این دستگاه گسترش یافته است و شما نمی توانید آنرا ریشه یابی کنید، نشان دهنده یک خرابی در کولر گازی مدیا می باشد که باید توسط تکنسین های مجرب و متخصص مورد عیب یابی و تعمیرات قرار گیرد تا از این طریق مشکل صدای نامتعارف کولر گازی مدیا شما رفع گردد. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که این مشکل را جدی بگیرید و تحت هیچ شرایطی از این دستگاه در این مواقع استفاده نکنید.

لازم به ذکر است که این مشکل تنها براساس یک علت رخ نمی دهد و می تواند مبنی بر دلایل متعددی در دستگاه شما ایجاد شود. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه عیب یابی و تعمیرات صدای زیاد کولر گازی مدیا را به تکسنین های مجرب و متخصص در این زمینه بسپارید تا مشکل یکبار برای همیشه تعمیر شود و نیازی به تعمیرات مجدد نداشته باشید.

از رایج ترین عواملی که می تواند منجر به صدای نامتعارف کولر گازی مدیا شما عزیزان شود، می توان به نصب نادرست و اشتباه کولر گازی مدیا توسط افراد بی تجربه و کم تجربه اشاره کرد که این موضوع می تواند در کمترین بازه زمانی ممکن منجر به خرابی کولر گازی مدیا شما عزیزان شود و یکی از این خرابی ها هم، صدای نامتعارف کولر گازی مدیا می باشد. با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این است که پروسه نصب کولر گازی مدیا را به کارشناسان با تجربه در این زمینه بسپارید.

همچنین عوامل دیگری نیز وجود دارند که می توان به خرابی موتور، خرابی فن و… در کولر گازی مدیا اشاره کرد که این موارد نیز می توانند منجر به صدای زیاد کولر گازی مدیا شما عزیزان شوند.

چرا کولر گازی مدیا دچار آبریزی می شود؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است کولر گازی مدیا شما عزیزان در طول زمان با آن روبرو شود این است که این دستگاه دچار آبریزی می شود و از این طریق کارایی سابق خود را از دست می دهد و می تواند باعث نگرانی شما شود! به همین ترتیب توصیه می کنیم در این مواقع اقدام به متوقف کردن کولر گازی مدیا نمایید و با شماره مرکزی 02145437 تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید تا این دستگاه توسط کارشناسان مجرب و متخصص تعمیر شود. لازم به ذکر می باشد که این مشکل معمولا به دلیل مسدودی لوله تخلیه آب کولر گازی مدیا رخ می دهد!

5/5 - (3 امتیاز)

This Post Has 2 Comments

 1. درجه دمای دستگاه رفته بالا و هر کاریش می کنم خنک نمیشه. چیکارش می تونم بگنم؟ ممکنه نیاز به تعمیر داشته باشه؟!

  1. با سلام،
   کاربر گرامی مهم ترین دلیل این مشکل داغ شدن کمپرسور دستگاه است که برای رفع این مشکل باید از تابش مستقیم آفتاب به دستگاه جلوگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214