skip to Main Content
تعمیر کولر گازی مدیا Midea
شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا

تعمیر کولر گازی مدیا، اصلی ترین اقدامی می باشد که در هنگام بروز مشکلات فنی در دستگاه باید صورت پذیرد. در خصوص رویه تعمیر کولر های گازی مدیا و برطرف سازی تمامی نواقص ایجاد شده در آن، باید از یک اصول و چارچوب مشخص پیروی نمایید تا به صورت قطعی تمامی آسیب های وارد شده به دستگاه برطرف گردد و در نهایت سلامت مجدد دستگاه حاصل شود.

مهمترین اصل در تعمیرات کولر گازی مدیا، استفاده از تعمیرکاران متخصص و آشنا با تمامی بخش های داخلی این دستگاه می باشد. این مورد در برطرف سازی تمامی مشکلات و نواقص ایجاد شده در دستگاه بسیار کارآمد بوده و رویه تعمیرات را تضمین می نماید.

برای یافتن و دسترسی راحت به تعمیرکاران متخصص در حوزه تعمیر کولر گازی مدیا، باید به نمایندگی های مجاز و معتبر مراجعه نمایید. این دسته از نمایندگی ها به علت فعالیت کاملا تخصصی در این زمینه، از تکنسین هایی استفاده می نماید که دارای بورد تخصصی باشند و از دانش کاملی در حوزه کاری خود برخوردار باشند.

از طرف دیگر نمایندگی های مجاز و معتبر تعمیر کولر گازی مدیا به کاربران و متقاضیان خود بهترین خدمات و سرویس ها را ارائه می کنند تا یک حس امنیت و آسودگی را برای آنان حاصل نمایند.

در این مقاله از مجموعه مقالات تعمیر کولر گازی در آریابهکار، قصد داریم در خصوص رویه انجام تعمیرات صورت گرفته بر روی کولر های گازی برند مدیا و خدماتی که نمایندگی آریابهکار در این خصوص به کاربران خود ارائه می کند صحبت نماییم. چنانچه در خصوص هریک از بخش های گفته شده در این مقاله سوال و یا ابهامی دارید، می توانید موضوع مورد نظر خود را در بخش کامنت های صفحه قرار دهید تا در کوتاه ترین بازه زمانی پاسخگوی آن باشیم.

تعمیرات کولر گازی مدیا

اگر در زمینه کولر های گازی صاحب اطلاعات کاملی باشید و با برنده های متنوع تولید کننده این دسته از دستگاه های سرمایشی آشنا باشید، قطعا با برند مدیا آشنایی کامل دارید. این برند به عنوان یکی از برند های مطرح در بازار ایران شناخته می شود و از استقبال و تقاضای مناسبی برخوردار است.

کولر های گازی مدیا به دلیل ساختار طراحی متفاوت و قابلیت ها و توان بالا در انجام وظایف خود، در بسیاری از منازل قابل مشاهده می باشند. این دسته از وسایل سرمایشی به دلایل مختلفی همچون استفاده های نامناسب، شرایط نگهداری غلط، استفاده بیش از حد توان تعریف شده، عدم نصب و راه اندازی صحیح و برخی دیگر از موارد، دچار آسیب و نقص های فنی می شوند که برای برطرف سازی هریک از آنها باید دستگاه را تعمیر نمایید.

تعمیرات کولر گازی مدیا

تعمیرات کولر گازی مدیا با بررسی بخش های مختلف آن صورت می گیرد تا دلیل و با دلایل ایجاد مشکل پیدا شود. اولین اقدامی که باید صورت پذیرد، ثبت مشاهدات ظاهری دستگاه می باشد. با روشن کردن دستگاه و رصد کردن علائم خرابی، تعمیرکار با تخصص و تجربه کاری خود می تواند احتمال دهد که منشا این آسیب در چه بخشی از دستگاه قرار دارد.

بعد از ثبت مشاهدات، اکنون نوبت به بررسی بخش های داخلی کولر گازی می باشد. برای انجام این کار باید دستگاه باز شود و اصلی ترین بخش های آن مورد بررسی قرار گیرد. برای تست از قطعات داخلی باید از ابزار های تخصصی استفاده شود تا در حذف احتمالات و رسیدن به یقین به تعمیرکار کمک کند.

تعمیر کولر گازی مدیا با تعمیرات و یا تعویض بخش های آسیب دیده به اتمام می رسد و امکان استفاده مجدد از دستگاه حاصل می شود. دقت داشته باشید که تعمیرات صورت گرفته نباید به صورت سطحی انجام شود و باید تمامی مشکلات ایجاد شده به صورت کاملا دقیق ریشه یابی گردد و در نهایت به صورت کامل برطرف گردد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا

اگر قصد دارید تعمیر کولر گازی مدیا خود را در کوتاه ترین بازه زمانی انجام دهید و بهترین نتایج را از آن بگیرید، بهترین اقدامی که باید انجام دهید مراجعه به نمایندگی تعمیرات کولر گازی مدیا می باشد. این نمایندگی به صورت کاملا تخصصی در راستای برطرف سازی مشکلات ایجاد شده در کولر های گازی برند مدیا فعالیت می کند و از بهترین ابزار ها و تجهیزات عیب یابی برخوردار است.

باید بدانید که در زمینه تعمیر کولر گازی مدیا نمایندگی ها و مراکز متعددی دایر گشته است که تنها برخی از آنها از اعتبار و ارزش بالایی برخوردار می باشند. این دسته از نمایندگی ها در قبال اقدامات خود هیچ گونه تعهدی به کاربران نمی دهند و تنها به برطرف سازی سطحی مشکلات دستگاه می پردازند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا

اگر می خواهید در بهترین شرایط ممکن اقدام به تعمیر کولر گازی مدیا خود نمایید، پیشنهاد ما به شما کاربران گرامی مراجعه به نمایندگی های مرکزی و دارای اعتبار بسیار بالا می باشد. چندین نمایندگی در سطح استان تهران مشغول به فعالیت می باشند که به عنوان نمایندگی های معتبر در این حوزه شناخته می شوند که نیاز های شما را به صورت کامل و بدون هیچگونه کاستی پوشش می دهند.

آریابهکار به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های فعال در حوزه تعمیر کولر گازی مدیا شناخته می شود که تخصصی ترین تعمیرات را بر روی این دسته از وسایل سرمایشی انجام می دهند. این نمایندگی از کامل ترین خدمات و سرویس های تعمیرات برخوردار می باشد که در نوبه خود بی نظیر هستند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا آریابهکار تمامی اقدامات صورت گرفته بر روی دستگاه های شما را به صورت کامل و بدون هیچ گونه عیب و نقصی ضمانت می نماید تا در صورت بروز مشکل، به صورت کاملا رایگان اقدام به تعمیرات مجدد آن نماید.

این نمایندگی از یک بخش پشتیبانی بسیار قدرتمند برخوردار می باشد تا در صورت نیاز کاربران، پاسخگوی تمامی سوالات و درخواست های آنان باشد. این پشتیبانی برای تمامی مناطق استان تهران تعریف شده است و محدود به یک ناحیه و یا منطقه خاص نمی باشد.

کاربرانی که قصد تعمیرات کولر گازی خود را در نمایندگی آریابهکار دارند، به هیچ عنوان نیازی به جابجایی دستگاه ندارند و تنها با یک تماس می توانند از تعمیرکاران متخصص این نمایندگی بهره مند شوند. با تماس متقاضیان، تعمیرکاران تخصصی کولر های گازی مدیا به محل تعیین شده مراجعه می نمایند و در همان محل تمامی اقدامات لازم را انجام می دهند.

برای درک بهتر و آشنایی کامل با خدمات این نمایندگی معتبر و مرکزی تعمیر کولر گازی مدیا، پیشنهاد می کنم که بخش خدمات و سرویس های آن را که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت مطالعه نمایید.

خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا

همان طور که در بخش قبلی هم اشاره نمودیم، آریابهکار به متقاضیان و مخاطبان خود سرویس ها و خدماتی را می دهد که تمامی آنها به صورت تخصصی در راستای برطرف سازی نیاز های آنان طراحی شده است.

تعمیر کولر گازی مدیا Midea در شرکت آریابهکار توسط متخصصین مجرب انجام می شود. تمامی تعمیرکاران شرکت آریابهکار دوره دیده و به صورت حرفه ای کار تعمیرات را انجام می دهند. بهترین قطعات از نوع فابریک و شرکتی در تعمیرات مورد استفاده قرار می گیرد. خدمات آریابهکار در کوتاه ترین زمان ممکن، با کیفیت بالا ارائه می شود.

خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا

جهت افزایش کیفیت تعمیرات و خدمات شرکت، پس از اتمام کار، گارانتی 90 روزه تعمیرات و فاکتور رسمی ارائه می شود. از جمله مهمترین خدمات آریابهکار در راستای تعمیرات کولر های گازی مدیا به شرح زیر می باشد:
 1. استفاده از تعمیرکاران متخصص و آشنا با تمامی نواقص و چالش های کولر های گازی مدیا
 2. ارسال تعمیرکار در کوتاه ترین بازه زمانی به محل مورد نظر کاربران
 3. ضمانت تمامی اقدامات صورت گرفته بر روی دستگاه
 4. یک هفته مهلت تست رایگان از دستگاه
 5. تعیین نکردن هیچگونه قید و شرطی در ضمانت نامه
 6. استفاده از قطعات 100% اورجینال با گواهی اصالت کالا
 7. تعویض قطعات در صورت لزوم. اولویت انجام کار با تعمیرات قطعات است.
 8. ارائه فاکتور رسمی با کد رهگیری
 9. تعیین قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه
 10. ارائه مشاوره رایگان و کاملا تخصصی
 11. پشتیبانی از تمامی محله های استان تهران
 12. استفاده از بروز ترین ابزار های تعمیرات
 13. تست و چکاپ گیری قبل و بعد از تعمیرات
 14. ارائه جامع ترین سرویس های تعمیرات کولر گازی مدیا

مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، در واقع تنها برخی از خدمات و سرویس هایی می باشد که در نمایندگی تعمیرات آریابهکار در اختیار کاربران قرار داده می شود. برای دریافت کامل خدمات تعمیر کولر گازی مدیا می توانید با شماره های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید و درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید.

خدمات آریابهکار در زمینه تعمیر کولر گازی مدیا

خدمات آریابهکار جهت رفاه حال مشتریان با پایین ترین هزینه می باشد که شامل موارد زیر است:

 1. جابجایی و نصب کولر در محل جدید
 2. شارژ گاز
 3. رفع مسدودیت شیر انبساط
 4. عیب یابی روشن نشدن کولر
 5. ریست کردن برنامه و تنظیمات
 6. تعمیر ترموستات کولر
 7. تعمیر برد اصلی
 8. رفع نشتی لوله های کولر
 9. تعمیر بادگردان دستگاه
 10. و…

جهت دریافت خدمات ویژه آریابهکار می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کنید.

هزینه های تعمیرات کولر گازی مدیا

تا مشخص نشدن نوع خرابی، نمی توان هزینه تعمیرات را تعیین کرد. با تماس با شماره های ذکر شده و آگاعی کارشناسان ما از نوع خرابی، کارشناسان شما را نسبت به هزینه ها آگاه خواهند کرد.

هزینه های تعمیرات کولر گازی مدیا

پس از اتمام کار زیر هزینه ها به همراه فاکتور رسمی به شما ارائه می شود.

در صورت وجود مشکل قبل در زمان اعتبار گارانتی تعمیر مجدد به صورت رایگان انجام می شود.

تمامی هزینه ها در آریابهکار به نرخ اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی می باشد.

مشکلات متداول کولر گازی مدیا

در صورت مشاهده هر کدام از موارد زیر سریعا جهت تعمیر کولر گازی میدیا خود اقدام کنید:

 1. خاموش نشدن کولر گازی با کنترل
 2. گرم شدن ناگهانی باد اسپیلت
 3. نشت آب از پنل داخلی
 4. سر و صدای بیش از حد فن
 5. کاهش عملکرد دستگاه
 6. برفک زدن لوله های کولر
 7. خاموش و روشن شدن های ناگهانی
 8. فشار بسیار زیاد روی برق هنگام روشن شدن
 9. نمایش کلمه ارور هنگام روشن کردن دستگاه
 10. و…
کولر گازی مدیا Midea

این ها بخشی از مشکلاتی است که ممکن است برای انواع کولر گازی برند مدیا پیش بیاید.

جهت کاهش هزینه های خود بهتر است سریعا اقدام به رفع مشکل کنید تا مشکل دیگری در کنار آن به وجود نیاید.

نکات مهم در استفاده و نگهداری کولر گازی میدیا

 1. کولر گازی را به طور گردگیری و تمیز کنید.
 2. از وسایل گرمازا، هنگام کارکرد کولر استفاده نکنید.
 3. فیلتر های هوا کولر را مرتبا تمیز کنید.
 4. از کولر آبی و کولر گازی همزمان استفاده نکنید.
 5. یونیت خارجی کولر را در سایه قرار دهید.
 6. سعی کنید از تمام قدرت کولر استفاده نکنید.
امتیاز page

This Post Has 0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214