skip to Main Content
تعمیر کولر گازی پاناسونیک
شماره تماس نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک

تعمیرات کولر گازی پاناسونیک Panasonic در شرکت آریابهکار به صورت تخصصی انجام می شود. تعمیرکاران شرکت تمامی دوره های تخصصی مربوط به کولر گازی های پاناسونیک را گذرانده اند.

فاکتور رسمی به همراه گارانتی تعمیرات 90 روزه پس از انجام تعمیرات به کارفرما داده می شود. بدیهی است که تا زمان معتبر بودن گارانتی، تعمیرات مجدد مشکل قبل به صورت رایگان انجام می شود.

فهرست

رویه تعمیر کولر گازی پاناسونیک

پیچیدگی های فرآیند تعمیر کولرهای گازی پاناسونیک، آن را به کاری تخصصی تبدیل می کند که نیازمند دانش و مهارت های خاصی است. این امر موجب می شود که عیب یابی و تعمیر این دستگاه ها تنها در صلاحیت تکنسین های مجرب و آموزش دیده باشد. از این رو به شدت توصیه می شود تعمیرات کولر گازی پاناسونیک خود را به دست افراد متخصص واگذار کنید تا نه تنها مشکل به طور کامل و اصولی حل شود، بلکه نیاز به تعمیرات مکرر نیز پیش نیاید و بتوانید از دستگاه خود همانند روز اول بدون هر گونه محدودیتی استفاده کنید.

رویه تعمیر کولر گازی پاناسونیک

این فرآیند تعمیراتی، به دلیل تنوع و تفاوت در نوع خرابی ها و مدل های مختلف کولرهای گازی، نمی تواند به صورت یک روال ثابت و قابل دنبال کردن توسط هر فردی ارائه شود. در حقیقت هر مورد خرابی ممکن است نیازمند رویکردی منحصر به فرد برای تعمیر باشد. بر این اساس، اولین قدم در تعمیر کولرهای گازی پاناسونیک، انجام یک عیب یابی تخصصی است تا مشکل به درستی شناسایی شود. سپس تکنسین با در نظر گرفتن دقیق ماهیت خرابی، راهکار مناسبی را برای تعمیرات اتخاذ می کند. این امر به این منظور است که نتیجه ای مطلوب و دائمی حاصل شود و کولر گازی پاناسونیک شما دوباره به بهترین شکل ممکن کار کند.

بنابراین ضروری است که صاحبان کولرهای گازی پاناسونیک نه تنها از تلاش برای تعمیرات خودسرانه پرهیز کنند، بلکه در انتخاب تکنسین هایی که به آن ها مراجعه می کنند، دقت نظر داشته باشند. به همین ترتیب اطمینان از اینکه تعمیرکار انتخابی شما دارای تجربه، دانش فنی و همچنین تجهیزات مناسب برای انجام یک تعمیر موفقیت آمیز است، حائز اهمیت است. این امر به شما کمک می کند تا در طولانی مدت از هزینه ها و دردسرهای اضافی جلوگیری کنید و از عملکرد بی نقص کولر گازی خود مطمئن شوید.

از این رو توصیه کلیدی ما به شما این است که به منظور حل قطعی مشکلات کولر گازی پاناسونیک خود، تعمیرات را به دست متخصصین رسمی نمایندگی های مجاز تعمیر کولر گازی پاناسونیک واگذار کنید. این امر نه تنها به افزایش طول عمر دستگاه کمک می کند، بلکه از نیاز به تعویض قطعات حیاتی و هزینه های اضافی نیز جلوگیری می کند و می توانید از دستگااه خود بدون هر گونه خرابی و مشکلی جزئی همانند روز اول استفاده نمایید.

تعمیرگاه مرکزی و معتبر تعمیر کولر گازی پاناسونیک

اگر قصد تعمیر کولر گازی پاناسونیک خود را دارید، بهترین اقدام این است که این پروسه را به دست متخصصان تعمیرگاه معتبر و مرکزی پاناسونیک بسپارید. این کار تضمین می کند که تکنسین های با تجربه و ماهری که در این حوزه حداقل ۵ سال سابقه کار دارند، با دقت و مهارت بالا به تعمیر دستگاه شما بپردازند و نتیجه ای عالی به دست آید. آریابهکار با بیش از سه دهه تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در تهران، به عنوان یکی از تعمیرگاه های پاناسونیک، آمادگی خود را برای ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان اعلام می کند.

ما در آریابهکار با بهره گیری از تجربه و دانش فنی تکنسین های خود، متعهد به رفع مشکلات کولر گازی شما به گونه ای هستیم که نه تنها بدون نیاز به تعویض قطعات، بلکه با دوام و کیفیت بالا انجام پذیرد. بنابراین برای یک تعمیر مطمئن و بلندمدت، خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک آریابهکار را انتخاب کنید تا مشکلات دستگاه شما به طور کامل و دائمی شناسایی و برطرف شوند.

شماره تماس تعمیرگاه تخصصی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران

شماره تماس تعمیرگاه تخصصی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران

برای تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک در تهران می توانید از طریق شماره های مندرج در بخش ذیل اقدام کنید و از این طریق مشکل دستگاه شما عزیزان بر طرف گردد. لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی آریابهکار همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

همچنین اگر زمان کافی و یا شرایط مساعدی برای تماس تلفنی ندارید، می توانید ویدیو 30 ثانیه ای از خرابی کولر گازی پاناسونیک خود تهیه کنید و برای کارشناسان ما در واتساپ و تلگرام شماره 09190111214 ارسال نمایید تا بررسی های سطحی توسط کارشناسان صورت گیرد و راهنمایی شود. از این رو توصیه ای که داریم این است حتما ویدیو را ارسال نمایید. توجه داشته باشید که این بررسی صرفا سطحی می باشد و به معنای عیب یابی تخصصی کولر گازی پاناسونیک نیست!

لازم به ذکر می باشد که عیب یابی تخصصی کولر گازی پاناسونیک صرفا توسط تکنسین مجرب بصورت حضوری باید با استفاده از ابزارهای تعمیراتی روز دنیا صورت گیرد تا از این طریق مشکل دستگاه شما ریشه یابی شود. در غیر اینصورت هیچ گونه پروسه عیب یابی برای دستگاه شما رخ نخواهد داد!

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی ال جی

خدمات و سرویس های نمایندگی مرکزی تعمیر کولر گازی پاناسونیک

هنگامی که برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک خود به نمایندگی رسمی مراجعه می کنید، قطعا انتظار دارید که تمامی خدمات بدون محدودیت و با کیفیت برتر ارائه شوند تا دستگاه شما به بهترین نحو ممکن تعمیر شود. در این راستا، ما در آریابهکار به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی پاناسونیک، اطمینان می دهیم که هیچ محدودیتی در ارائه خدمات به شما نخواهیم داشت و قادر به پوشش کامل خدمات برای هر مدل از کولرهای گازی پاناسونیک هستیم.

از این رو ما توصیه می کنیم که برای حل مشکلات کولر گازی خود از خدمات تخصصی ما در آریابهکار استفاده کنید. اما چه نوع خدماتی را می توانید از تکنسین های ما انتظار داشته باشید؟ آریابهکار تمام خدمات مربوط به کولر گازی پاناسونیک را ارائه می دهد، از عیب یابی دقیق گرفته تا تعمیرات ماهرانه، تا دستگاه شما دوباره مانند روز اول کار کند و بتوانید با خیال راحت و بدون دغدغه از آن استفاده نمایید. با این وجود در ادامه برخی از خدماتی که ما در خصوص تعمیر کولر گازی پاناسونیک ارائه می دهیم را نوشته ایم که عبارتند از:

 1. شارژ گاز کولر گازی پاناسونیک.
 2. تعمیر برد کولر گازی پاناسونیک.
 3. عیب یابی کولر گازی پاناسونیک.
 4. سرویس کولر گازی پاناسونیک.
 5. نصب کولر گازی پاناسونیک.
 6. تعمیر کمپرسور کولر گازی پاناسونیک.
 7. تعمیر شیر برقی کولر گازی پاناسونیک.
 8. تعمیر قطعات آسیب دیده کولر گازی پاناسونیک.
 9. تعویض قطعات سوخته با قطعات وارداتی و شرکتی.

فرایند تعمیر کولر گازی پاناسونیک توسط تعمیرکاران متخصص آریابهکار

تعمیر کولر گازی پاناسونیک در آریابهکار توسط کادری مجرب و کارشناسانی که بیش از 5 سال سابقه در تعمیر کولر گازی پاناسونیک دارند، انجام می شود. خلاصه ای از این فرآیند این است که کولر گازی معیوب شما به دست متخصصان آریابهکار این گونه است که در ابتدا دستگاه شما عیب یابی تخصصی می شود و پس از یک تعمیر دقیق و تخصصی، دستگاه به حالت اولیه خود بازگردانده می شود، بدون هیچ گونه نقص یا خرابی!

ما به شما توصیه می کنیم که این روند را به متخصصان آگاه و ماهر آریابهکار بسپارید تا شاهد بهترین نتایج باشید. فرآیند تعمیر کولر گازی پاناسونیک در آریابهکار شامل مراحل دقیق است که تضمین کننده کیفیت و دوام تعمیرات است. از این رو در ادامه قصد داریم تا پروسه و فرایند تعمیر کولر گازی پاناسونیک توسط تعمیرکار متخصص آریابهکار را برای شما نام ببریم و توضیح دهیم که به عبارت ذیل می باشد:

 1. در ابتدا دستگاه شما توسط تکنسین های آریابهکار مورد عیب یابی تخصصی قرار می گیرد.
 2. پس از اتمام عیب یابی کولر گازی پاناسونیک توسط کارشناسان، مشکل دستگاه به شما اطلاع رسانی خواهد گردید.
 3. در صورت تائید تعمیرات از جانب شما، پروسه تعمیر انجام خواهد شد.
 4. پس از اتمام پروسه تعمیرات، دستگاه در حضور شما تست خواهد شد و گارانتی به شما ارائه می شود.

نکات مهم در رویه تعمیرات کولر گازی پاناسونیک

نکات مهم در رویه تعمیرات کولر گازی پاناسونیک

نکات حیاتی که باید در تعمیر کولر گازی پاناسونیک مورد توجه قرار گیرند، حاصل دانش و تجربه چندین ساله متخصصان تعمیرات است و مهارت کافی تکنسین ها در این زمینه ضروری است. تکنسین های آریابهکار با داشتن بیش از ۵ سال تجربه در تعمیر انواع مدل های کولر گازی پاناسونیک، قادر به انجام تمامی مراحل تعمیرات، از عیب یابی دقیق تا رفع کامل مشکلات، بدون هیچ محدودیتی هستند. از این رو انتخاب تعمیرکار ماهر برای کولر گازی پاناسونیک شما از اهمیت بالایی برخوردار است.

مزیت های تعمیر کولر گازی پاناسونیک نمایندگی مرکزی آریابهکار

یکی از برجسته ترین مزایای تعمیر کولر گازی پاناسونیک در نمایندگی مرکزی آریابهکار این است که این خدمات اختصاصا توسط تکنسین هایی با دانش و تخصص عمیق در این حوزه انجام می شود، تضمین کننده اینکه تعمیرات با بالاترین کیفیت ممکن صورت گیرد. علاوه بر این ما تعهد داریم که تنها پس از یک عیب یابی دقیق و تخصصی، که ریشه مشکلات دستگاه شما را شناسایی می کند، به انجام تعمیرات خواهیم پرداخت تا بدون هیچگونه اقدام اضافی، دقیق ترین سرویس ممکن ارائه شود.

تعمیر کولر گازی پاناسونیک با گارانتی بی قید و شرط

یکی از امتیازات ارزشمند تعمیر کولر گازی پاناسونیک در آریابهکار که به عنوان نمایندگی مجاز در تهران فعالیت می کند، این است که برای هر سرویس ارائه شده، گارانتی معتبر و رسمی ارائه می شود تا اطمینان کامل از کیفیت خدمات را به شما بدهد. در نتیجه اگر تعمیرات کولر گازی پاناسونیک شما توسط آریابهکار انجام شود، دستگاه شما بدون هیچ استثنایی تحت پوشش گارانتی قرار می گیرد و در صورت بازگشت مشکلات قبلی، تعمیرات به صورت رایگان در دوره زمانی گارانتی انجام خواهد شد.

تعمیر کولر گازی پاناسونیک با قطعات 100% اورجینال

اگر در کولر گازی پاناسونیک شما، به هر دلیلی قطعه ای آسیب دیده و فراتر از توان تعمیر باشد، مانند ذوب شدن برد الکترونیکی، متخصصان آریابهکار به تعویض آن خواهند پرداخت. از این رو ما به منظور بازیابی کارایی دستگاه شما، از قطعات اصل و وارداتی استفاده می کنیم تا کیفیت و عملکرد ایده آل دستگاه را تضمین کنیم. تمام تعویض های قطعاتی که توسط آریابهکار انجام می شود، مشمول گارانتی خواهند بود تا شما با اطمینان کامل از خدمات پس از فروش بهره مند شوید.

مهمترین اقدامات در زمینه تعمیر کولر گازی پاناسونیک

اقدام حیاتی و ضروری که برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک باید در نظر بگیرید، این است که تعمیرات را تنها به دست تکنسین های مجاز و با تجربه بسپارید. این کار اطمینان می دهد که مشکل دستگاه به طور کامل حل شود و شما نتیجه ای مطلوب به دست آورید. با رعایت این اصل کلیدی، می توانید مطمئن باشید که دستگاه شما به نحو احسن تعمیر شده و نیازی به تعمیرات مکرر یا تعویض قطعات با هزینه های اضافی در آینده نخواهد بود.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی سامسونگ

دلایل نیاز به تعمیر کولر گازی پاناسونیک

کولر گازی پاناسونیک به عنوان یکی از محصولات گران قیمت در بازار ایران شناخته می شود. بنابراین خرابی آن در خانه یا محل کار می تواند در گرمای فصول گرم سال به چالشی جدی تبدیل شود. در چنین شرایطی دو گزینه پیش روی شما قرار دارد: اولین گزینه تعمیر این دستگاه توسط تکنسین های متخصص و گزینه دوم خرید یک دستگاه جدید است. باید توجه داشت که کولر گازی پاناسونیک شما می تواند بدون هیچ محدودیتی و با کمترین هزینه های تعمیراتی ممکن، تعمیر شود.

چرا تعمیر کولر گازی پاناسونیک را به متخصصان آریابهکار بسپاریم؟

متخصصان و کارشناسان کولر گازی پاناسونیک در آریابهکار به افرادی گفته می شود که دارای دانش لازم و کافی در این زمینه هستند و می توانند پروسه عیب یابی و تعمیر کولر گازی پاناسونیک شما عزیزان را بدون هر گونه محدودیتی به بهترین شکل ممکن تعمیر کنند و اجازه ندهند که نیازی به خرید دستگاه جدید داشته باشید. از این رو باید به اطلاع شما برسانیم که کارشناسان حاضر در آریابهکار دارای حداقل 5 سال سابقه تعمیرات تخصصی کولر گازی پاناسونیک هستند و می توانند به بهترین شکل ممکن پروسه تعمیرات این دستگاه را به همراه ده ها تجربه در این زمینه انجام دهند.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک آریابهکار

برای درخواست تعمیرکار کولر گازی پاناسونیک در آریابهکار، ابتدا باید با شماره های مندرج تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را در سامانه مشتریان آریابهکار ثبت نمایید. پس از پایان پروسه ثبت، تیم پشتیبانی آریابهکار با شما تماس گرفته و هماهنگی های مورد نیاز را برای اعزام سریع تکنسین ها به محل شما انجام خواهند داد. این روند در آریابهکار به گونه ای طراحی شده تا تجربه ای راحت و بی دغدغه را برای شما به ارمغان آورد و تعمیرات با کیفیت و به موقع انجام شوند.

مشکلات متداول کولر گازی پاناسونیک

از جمله مشکلاتی که ممکن است برای کولر گازی پاناسونیک به وجود بیاید به شرح زیر می باشد:

 1. یخ زدن پنل داخلی
 2. یکسره کار کردن دستگاه
 3. خرابی ترموستات
 4. کار نکردن بادگردان کولر
 5. اشکال در سیستم کندانسور
 6. سوختن خازن های کولر
 7. خاموش و روشن شدن های مداوم
 8. عدم هماهنگی تنظیمات کنترل و کولر
 9. فشار برق شدید کولر هنگام سوییچ کردن روی موتور
 10. و…

اگر این مشکلات را در کولر خود مشاهده کردید جهت بیشتر نشدن آسیب کولر خود با شماره تلفن متخصصین آریابهکار تماس بگیرید و از روشن کردن مجدد کولر در این مواقع جدا خودداری کنید.

خدمات آریابهکار در زمینه تعمیر کولر گازی پاناسونیک Panasonic

جهت تعمیر کولر گازی پاناسونیک، شرکت آریابهکار خدماتی را ارائه می کند که شامل موارد زیر می باشد:

 1. عیب یابی کار نکردن کمپرسور
 2. حل مشکلات مربوط به کندانسور
 3. نصب کولر در محل جدید
 4. سرویس های دوره ای و سالیانه
 5. تعمیر ترموستات دستگاه
 6. رفع مشکل اتصالات برق
 7. تعمیر کنترل اصلی دستگاه
 8. تعمیرات تخصصی برد اصلی
 9. و…

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره خدمات ممتاز آریابهکار کافی است ثبت سفارش خود را انجام دهید.

هزینه های مربوط به تعمیر کولر گازی پاناسونیک

هزینه های مربوط به تعمیر کولر گازی پاناسونیک

قبل از انجام تعمیرات حدود هزینه ها اطلاع رسانی می شود.

پس از انجام تعمیرات مربوطه فاکتور رسمی ریز هزینه ها به همراه گارانتی به مشتری ارائه خواهد شد.

جهت کاهش هزینه های کارفرما تعمیر قطعات خراب شده به جای تعویض آنها در اولویت قرار دارد.

در صورتی که دستگاه نیاز به خدمات تخصصی داشته باشد، پیک ویژه شرکت دستگاه را به تعمیرگاه خواهد برد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید، تا شما را راهنمایی کنند.

همچنین بخوانید: تعمیر کولر گازی اینورتر

مهم ترین نکات برای افزایش کارایی کولر گازی پاناسونیک

رعایت موارد زیر به افزایش راندمان کولر و طول عمر آن کمک می کند:

 1. یونیت خارجی کولر را در سایه قرار دهید.
 2. در کنار یونیت خارجی هوا در جریان باشد.
 3. از روشن و خاموش کردن های بی مورد دستگاه اجتناب شود.
 4. فیلتر هوا مرتبا تمیز شود.
 5. از ریختن آب روی کولر جلوگیری کنید.\
 6. بهترین دما برای فصول کرم 23 درجه می باشد.
5/5 - (1 امتیاز)

This Post Has 4 Comments

 1. با سلام و خسته نباشید خدمت شما. من چند ساله که از کولرگازی پاناسونیک استفاده می کنم که امسال راه اندازیش که کردیم متوجه شدم بادش خنک نمیشه.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی از دلایل خنک نشدن باد این دستگاه می توانیم به سرویس نشدن دستگاه، مسدود شدن فیلتر، خرابی فن، سوختن موتور، تمام شدن گاز دستگاه و … اشاره کنیم. شما می توانید این موارد را بررسی کرده و مشکل را پیدا کنید و در غیر این صورت با شماره نمایندگی تماس حاصل فرمایید.

  1. با سلام،
   کاربر گرامی ممکن است دلیل مشکل دستگاه شما عدم سرویس یبه موقع دستگاه، خرابی موتور، خرابی فن، کثیف شدن اوپراتور و … باشد. بهتر است دستگاه توسط یک تعمیرکار ماهر بررسی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back To Top
بازگشت
تماس ۰۲۱۴۵۴۳۷
واتساپ آریابهکار
تلگرام
موبایل: 09190111214